Výsledky do novin
1. liga mužů
1. kolo:
SKST Baník Havířov B - TJ Ostrava KST B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gorecki Jan 3:0, Lokaj Roman 1:2, Mikolašík Michal 2:1, Špánik Tibor 2:1, body hostů: Martinko Tomáš 1:2, Klos Patrik 3:0, Plachta Jakub 0:3, Černocký Dominik 0:3), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - TJ Agrotec Hustopeče 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Broiakovskyi Vsevolod 1:2, Tymofieiev Oleksandr 3:0, Lapčík Ondřej 3:0, Kadlček Michal 1:2, body hostů: Schwarzer Antonín 1:2, Pavlovský Lukáš 1:2, Mesároš Jakub 2:1, Janoušek Přemek 0:3), TTC Moravská Slavia Brno - KST SK US Steinerová Choceň z.s 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smýkal Tomáš 3:1, Skála Radek 3:1, Šmerda Marek 0:3, Handl Petr 3:1, body hostů: Štrof Vojtěch 3:1, Přistál Tomáš 1:3, Čopián Ondřej 2:2, Bělohlávek Dominik 0:3), DTJ Hradec Králové B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlapák Miloš 4:0, Bittner Michal 2:2, Ševec Jakub 1:3, Foff Lukáš 2:2, body hostů: Klásek Marek 3:1, Buben Vlastimil 3:1, Mokrejš Jan 0:4, Hort Tomáš 1:3), TTC Elizza Praha B - SKST Warmnis Liberec B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Petr 0:2, Thang Do Trong 0:2, Šedivý Zdeněk 1:2, Průša David 1:2, body hostů: Borůvka Lukáš 2:1, Šilhán Petr 3:0, Medek Josef 2:0, Blinka Michal 1:1), SF SKK EL Niňo Praha C - AC Sparta Praha 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozínek Vojtěch 3:1, Vítovec Martin 0:4, Šálený David 0:3, Obešlo Marek 3:1, body hostů: Zlámal Jaromír 4:0, Černota Filip 2:2, Strejc Filip 2:2, Kubát Jan ml. 1:2), TJ Ostrava KST B - TTC Siko Orlová 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinko Tomáš 1:1, Klos Patrik 1:0, Liška Libor 2:0, Onderka František 2:0, WO 2:0, body hostů: Wawrosz Pavel 1:0, Pisarczyk Tomek 0:2, Sionkala Eduard 0:2, Musil Milan 0:2, WO 0:2), TTC Siko Orlová - SKST Baník Havířov B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pisarczyk Tomek 1:2, Sikora Filip 0:3, Sikora Radek 1:2, Wawrosz Pavel 2:2, body hostů: Špánik Tibor 4:0, Lokaj Roman 2:1, Mikolašík Michal 1:2, Gorecki Jan 2:1),
2. kolo:
SKST Baník Havířov B - SF SKK EL Niňo Praha C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikolašík Michal 2:2, Lokaj Roman 1:2, Bako Radim 2:1, Gorecki Jan 4:0, body hostů: Obešlo Marek 3:1, Rozínek Vojtěch 1:3, Šálený David 0:1, Stach Matěj 0:3, Valenta Jan 1:1), TJ Ostrava KST B - AC Sparta Praha 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Onderka František 2:0, Klos Patrik 1:1, Karczmarczyk Michal 1:2, Martinko Tomáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Zlámal Jaromír 2:1, Černota Filip 1:2, Strejc Filip 0:3, WO 0:3), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - TTC Elizza Praha B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Broiakovskyi Vsevolod 1:0, Tymofieiev Oleksandr 1:1, Lapčík Ondřej 3:0, Kadlček Michal 3:0, Hasil Tomáš 1:0, body hostů: Průša David 0:3, Laboutka Luděk 1:2, Šedivý Zdeněk 0:2, Dvořák Petr 0:2), TJ Agrotec Hustopeče - SKST Warmnis Liberec B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlovský Lukáš 2:1, Dvořáček Petr 1:1, Mesároš Jakub 2:1, Schwarzer Antonín 3:0, body hostů: Borůvka Lukáš 1:2, Šilhán Petr 1:2, Blinka Michal 0:3, Medek Josef 1:1), KST SK US Steinerová Choceň z.s - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 3:1, Čopián Ondřej 1:3, Bělohlávek Dominik 2:1, Štrof Vojtěch 3:0, Gregořica Radek 0:1, body hostů: Buben Vlastimil 4:0, Hort Tomáš 1:3, Mokrejš Jan 0:4, Jakubský Filip 1:2), TTC Moravská Slavia Brno - DTJ Hradec Králové B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smýkal Tomáš 3:1, Skála Radek 1:2, Šmerda Marek 0:3, Handl Petr 4:0, body hostů: Šlapák Miloš 3:1, Foff Lukáš 1:3, Ševec Jakub 1:2, Bittner Michal 1:2), TTC Siko Orlová - AC Sparta Praha 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wawrosz Pavel 2:2, Koldas Tomáš 1:2, Pisarczyk Tomek 1:2, Gomez Gustavo 4:0, body hostů: Zlámal Jaromír 3:1, Černota Filip 2:2, Strejc Filip 1:2, Jadrný Šimon 0:3),
3. kolo:
SKST Baník Havířov B - AC Sparta Praha 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikolašík Michal 1:1, Lokaj Roman 1:1, Gorecki Jan 2:1, Karabec Ivan 1:0, WO 5:0, body hostů: Zlámal Jaromír 3:0, Strejc Filip 0:2, Černota Filip 0:3, WO 0:5), TJ Ostrava KST B - SF SKK EL Niňo Praha C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Onderka František 1:0, Martinko Tomáš 1:1, Plachta Jakub 2:1, Klos Patrik 2:0, WO 2:0, body hostů: Obešlo Marek 1:2, Rozínek Vojtěch 1:2, Stach Matěj 0:2, WO 0:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - SKST Warmnis Liberec B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hasil Tomáš 3:0, Tymofieiev Oleksandr 3:0, Lapčík Ondřej 0:3, Kadlček Michal 3:0, body hostů: Medek Josef 1:2, Šilhán Petr 1:2, Borůvka Lukáš 1:2, Blinka Michal 0:3), TJ Agrotec Hustopeče - TTC Elizza Praha B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mesároš Jakub 2:2, Hoferik Petr 2:2, Pavlovský Lukáš 1:3, Schwarzer Antonín 4:0, body hostů: Laboutka Luděk 3:1, Průša David 3:1, Šedivý Zdeněk 1:3, Dvořák Petr 0:4), KST SK US Steinerová Choceň z.s - DTJ Hradec Králové B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrof Vojtěch 2:1, Bělohlávek Dominik 1:2, Čopián Ondřej 2:1, Přistál Tomáš 3:0, body hostů: Šlapák Miloš 2:1, Foff Lukáš 1:2, Ševec Jakub 1:2, Bittner Michal 0:3), TTC Moravská Slavia Brno - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smýkal Tomáš 2:1, Skála Radek 2:1, Šmerda Marek 1:2, Handl Petr 3:0, body hostů: Buben Vlastimil 3:0, Hort Tomáš 1:2, Mokrejš Jan 0:3, Jakubský Filip 0:3), TTC Siko Orlová - SF SKK EL Niňo Praha C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wawrosz Pavel 1:2, Koldas Tomáš 3:0, Pisarczyk Tomek 1:2, Gomez Gustavo 4:0, body hostů: Obešlo Marek 2:2, Stach Matěj 0:3, Rozínek Vojtěch 2:1, Šálený David 0:3),
4. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šálený David 1:1, Stach Matěj 0:2, Vítovec Martin 0:3, Obešlo Marek 1:2, body hostů: Klásek Marek 3:0, Buben Vlastimil 3:0, Mokrejš Jan 1:1, Hort Tomáš 1:1), AC Sparta Praha - DTJ Hradec Králové B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černota Filip 2:1, Strejc Filip 0:3, Kuchař Jan 0:3, Zlámal Jaromír 2:1, body hostů: Šlapák Miloš 2:1, Foff Lukáš 3:0, Bittner Michal 1:2, Ševec Jakub 2:1), TTC Elizza Praha B - KST SK US Steinerová Choceň z.s 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša David 1:3, Hlaváček Tomáš 2:2, Šedivý Zdeněk 1:3, Laboutka Luděk 3:1, body hostů: Přistál Tomáš 3:1, Štrof Vojtěch 3:1, Čopián Ondřej 1:3, Bělohlávek Dominik 2:2), SKST Warmnis Liberec B - TTC Moravská Slavia Brno 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Borůvka Lukáš 3:1, Blinka Michal 2:2, Šilhán Petr 3:1, Medek Josef 0:4, body hostů: Handl Petr 2:2, Smýkal Tomáš 2:2, Žoldoš Petr 2:2, Skála Radek 2:2), SKST Baník Havířov B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bako Radim 0:2, Mikolašík Michal 0:2, Škopec Oliver 0:3, Gorecki Jan 1:1, body hostů: Broiakovskyi Vsevolod 3:0, Lapčík Ondřej 2:0, Tymofieiev Oleksandr 1:1, Hasil Tomáš 2:0), TJ Ostrava KST B - TJ Agrotec Hustopeče 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Onderka František 3:0, Martinko Tomáš 1:1, Plachta Jakub 1:2, Klos Patrik 3:0, body hostů: Schwarzer Antonín 2:1, Pavlovský Lukáš 1:2, Mesároš Jakub 0:3, Hoferik Petr 0:2), TTC Siko Orlová - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wawrosz Pavel 2:2, Koldas Tomáš 0:2, Pisarczyk Tomek 0:3, Gomez Gustavo 4:0, WO 0:2, body hostů: Broiakovskyi Vsevolod 3:1, Tymofieiev Oleksandr 3:1, Hasil Tomáš 1:2, Lapčík Ondřej 0:2, WO 2:0),
5. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha C - DTJ Hradec Králové B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rozínek Vojtěch 2:2, Šálený David 1:3, Žaloudík Jan 2:2, Obešlo Marek 3:1, body hostů: Šlapák Miloš 4:0, Foff Lukáš 2:2, Bittner Michal 1:3, Ševec Jakub 1:3), AC Sparta Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strejc Filip 2:2, Hobl Lukáš 2:2, Černota Filip 1:3, Zlámal Jaromír 4:0, body hostů: Buben Vlastimil 3:1, Mokrejš Jan 2:2, Hort Tomáš 2:2, Hušek Adam 0:4), TTC Elizza Praha B - TTC Moravská Slavia Brno 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Průša David 0:3, Hlaváček Tomáš 0:2, Šedivý Zdeněk 2:1, Laboutka Luděk 1:2, body hostů: Smýkal Tomáš 3:0, Handl Petr 2:1, Žoldoš Petr 1:2, Skála Radek 2:0), SKST Warmnis Liberec B - KST SK US Steinerová Choceň z.s 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šilhán Petr 1:2, Blinka Michal 2:1, Medek Josef 0:3, Borůvka Lukáš 1:2, body hostů: Přistál Tomáš 2:1, Čopián Ondřej 2:1, Bělohlávek Dominik 1:2, Štrof Vojtěch 3:0), SKST Baník Havířov B - TJ Agrotec Hustopeče 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gorecki Jan 3:0, Mikolašík Michal 2:1, Škopec Oliver 1:2, Karabec Ivan 3:0, WO 0:1, body hostů: Mesároš Jakub 0:4, Schwarzer Antonín 1:1, Janoušek Přemek 1:2, Pavlovský Lukáš 1:2, WO 1:0), TJ Ostrava KST B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Onderka František 2:2, Martinko Tomáš 1:3, Plachta Jakub 0:3, Klos Patrik 3:1, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 3:1, Broiakovskyi Vsevolod 3:1, Kadlček Michal 3:1, Lapčík Ondřej 0:3), TTC Siko Orlová - TJ Agrotec Hustopeče 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wawrosz Pavel 3:1, Gomez Gustavo 2:0, Pisarczyk Tomek 0:3, Koldas Tomáš 2:2, WO 1:0, body hostů: Schwarzer Antonín 1:2, Mesároš Jakub 2:2, Janoušek Přemek 2:1, Pavlovský Lukáš 1:2, WO 0:1),
6. kolo:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - SF SKK EL Niňo Praha C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tymofieiev Oleksandr 2:0, Broiakovskyi Vsevolod 1:1, Lapčík Ondřej 2:1, Kadlček Michal 3:0, body hostů: Obešlo Marek 2:1, Rozínek Vojtěch 0:3, Stach Matěj 0:2, Šálený David 0:2), TJ Agrotec Hustopeče - AC Sparta Praha 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mesaroš Jakub 0:4, Dvořáček Petr 3:1, Hoferik Petr 2:1, Schwarzer Antonín 3:1, body hostů: Zlámal Jaromír 4:0, Černota Filip 1:3, Strejc Filip 1:3, Bárta Daniel 1:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s - SKST Baník Havířov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štrof Vojtěch 3:0, Čopián Ondřej 0:2, Bělohlávek Dominik 2:1, Přistál Tomáš 3:0, WO 1:0, body hostů: Karabec Ivan 2:1, Gorecki Jan 1:2, Mikolašík Michal 0:3, Lokaj Roman 0:2, WO 0:1), TTC Moravská Slavia Brno - TJ Ostrava KST B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smýkal Tomáš 4:0, Vaculík Miloslav 1:3, Šmerda Marek 1:3, Handl Petr 2:2, body hostů: Klos Patrik 2:2, Onderka František 1:3, Martinko Tomáš 3:1, Plachta Jakub 2:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - TTC Elizza Praha B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mokrejš Jan 0:4, Brát Karel ml. 0:4, Hort Tomáš 2:1, Buben Vlastimil 3:1, body hostů: Průša David 2:2, Laboutka Luděk 4:0, Thang Do Trong 2:2, Hlaváček Tomáš 2:1), DTJ Hradec Králové B - SKST Warmnis Liberec B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foff Lukáš 3:1, Bittner Michal 0:3, Šlapák Miloš 2:1, Ševec Jakub 4:0, body hostů: Borůvka Lukáš 3:1, Šilhán Petr 1:3, Blinka Michal 0:3, Medek Josef 1:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s - TTC Siko Orlová 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štrof Vojtěch 1:2, Bělohlávek Dominik 1:3, Čopián Ondřej 2:2, Přistál Tomáš 2:1, WO 2:0, body hostů: Gomez Gustavo 4:0, Wawrosz Pavel 0:2, Koldas Tomáš 3:1, Pisarczyk Tomek 1:3, WO 0:2),
7. kolo:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - AC Sparta Praha 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Broiakovskyi Vsevolod 2:1, Lapčík Ondřej 1:1, Tymofieiev Oleksandr 3:0, Kadlček Michal 3:0, body hostů: Zlámal Jaromír 2:1, Černota Filip 0:3, Bárta Daniel 0:3, Strejc Filip 0:2), TJ Agrotec Hustopeče - SF SKK EL Niňo Praha C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mesaroš Jakub 2:1, Hoferik Petr 1:2, Janoušek Přemek 2:1, Schwarzer Antonín 4:0, body hostů: Obešlo Marek 3:1, Stach Matěj 1:2, Rozínek Vojtěch 0:3, Šálený David 0:3), KST SK US Steinerová Choceň z.s - TJ Ostrava KST B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štrof Vojtěch 4:0, Čopián Ondřej 0:4, Bělohlávek Dominik 1:2, Přistál Tomáš 2:2, body hostů: Klos Patrik 3:1, Onderka František 1:3, Martinko Tomáš 3:1, Plachta Jakub 1:2), TTC Moravská Slavia Brno - SKST Baník Havířov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smýkal Tomáš 3:1, Šenkapoul Petr 0:4, Šmerda Marek 2:2, Handl Petr 3:1, body hostů: Karabec Ivan 3:1, Gorecki Jan 3:1, Mikolašík Michal 1:3, Lokaj Roman 1:3), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - SKST Warmnis Liberec B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hort Tomáš 1:2, Mokrejš Jan 1:2, Brát Karel ml. 2:1, Buben Vlastimil 4:0, body hostů: Borůvka Lukáš 2:2, Šilhán Petr 1:2, Blinka Michal 1:2, Medek Josef 1:2), DTJ Hradec Králové B - TTC Elizza Praha B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Foff Lukáš 4:0, Ševec Jakub 2:2, Bittner Michal 0:3, Šlapák Miloš 2:2, body hostů: Moriya Tsubasa 2:2, Laboutka Luděk 3:1, Průša David 1:3, Hlaváček Tomáš 1:2), TTC Moravská Slavia Brno - TTC Siko Orlová 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smýkal Tomáš 2:2, Šenkapoul Petr 0:4, Šmerda Marek 2:1, Handl Petr 2:2, body hostů: Gomez Gustavo 4:0, Wawrosz Pavel 2:2, Koldas Tomáš 2:2, Pisarczyk Tomek 1:2),
8. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha C - TTC Elizza Praha B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rozínek Vojtěch 1:1, Žaloudík Jan 0:2, Šálený David 0:3, Obešlo Marek 1:2, body hostů: Laboutka Luděk 3:0, Hrnčiřík Jan 3:0, Šedivý Zdeněk 1:1, Hlaváček Tomáš 1:1), AC Sparta Praha - SKST Warmnis Liberec B 10:8 (AK ČAST, čtyřhry 1:1, body domácích: Strejc Filip 1:3, Černota Filip 0:4, Kreder Benjamin 4:0, Zlámal Jaromír 4:0, body hostů: Borůvka Lukáš 2:2, Šilhán Petr 2:2, Blinka Michal 1:3, Medek Josef 2:2), SKST Baník Havířov B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gorecki Jan 2:1, Mikolašík Michal 1:1, Bako Radim 3:0, Karabec Ivan 3:0, body hostů: Buben Vlastimil 2:1, Hrunka Jakub 0:3, Mokrejš Jan 0:3, Hort Tomáš 0:2), TJ Ostrava KST B - DTJ Hradec Králové B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinko Tomáš 3:1, Vybíral Filip 0:2, Onderka František 0:3, Klos Patrik 3:1, Plachta Jakub 0:2, body hostů: Šlapák Miloš 4:0, Foff Lukáš 2:2, Ševec Jakub 2:2, Bittner Michal 1:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - KST SK US Steinerová Choceň z.s 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlček Michal 4:0, Broiakovskyi Vsevolod 3:1, Lapčík Ondřej 0:3, Tymofieiev Oleksandr 2:2, body hostů: Štrof Vojtěch 3:1, Přistál Tomáš 2:2, Bělohlávek Dominik 1:3, Gregořica Radek 0:3), TJ Agrotec Hustopeče - TTC Moravská Slavia Brno 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoferik Petr 1:2, Dvořáček Petr 0:3, Mesaroš Jakub 1:2, Schwarzer Antonín 1:2, body hostů: Handl Petr 2:1, Smýkal Tomáš 3:0, Šmerda Marek 1:2, Skála Radek 3:0), TTC Siko Orlová - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pisarczyk Tomek 1:3, Sikora Filip 2:2, Novotný Jiří 1:3, Wawrosz Pavel 3:1, body hostů: Buben Vlastimil 4:0, Hort Tomáš 3:1, Brát Karel ml. 0:4, Mokrejš Jan 2:2),
9. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha C - SKST Warmnis Liberec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozínek Vojtěch 4:0, Šálený David 0:2, Stach Matěj 0:4, Obešlo Marek 3:1, WO 0:2, body hostů: Medek Josef 1:2, Borůvka Lukáš 2:2, Šilhán Petr 2:1, Blinka Michal 2:2, WO 2:0), AC Sparta Praha - TTC Elizza Praha B 8:10 (AK ČAST, čtyřhry 1:1, body domácích: Kreder Benjamin 0:4, Strejc Filip 1:2, Černota Filip 0:3, Zlámal Jaromír 4:0, body hostů: Hrnčiřík Jan 3:1, Průša David 2:2, Laboutka Luděk 2:1, Hlaváček Tomáš 2:1), SKST Baník Havířov B - DTJ Hradec Králové B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gorecki Jan 1:3, Lokaj Roman 1:2, Mikolašík Michal 2:2, Karabec Ivan 3:1, Bako Radim 1:0, body hostů: Šlapák Miloš 4:0, Foff Lukáš 2:2, Ševec Jakub 1:3, Bittner Michal 1:3), TJ Ostrava KST B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinko Tomáš 2:2, Štalzer Adam 0:2, Onderka František 2:1, Klos Patrik 3:1, Plachta Jakub 2:0, body hostů: Klásek Marek 3:1, Buben Vlastimil 3:1, Mokrejš Jan 0:4, Hort Tomáš 0:3), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - TTC Moravská Slavia Brno 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tymofieiev Oleksandr 3:0, Broiakovskyi Vsevolod 0:3, Lapčík Ondřej 2:1, Kadlček Michal 4:0, body hostů: Smýkal Tomáš 1:3, Handl Petr 2:1, Skála Radek 0:3, Šmerda Marek 1:2), TJ Agrotec Hustopeče - KST SK US Steinerová Choceň z.s 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mesaroš Jakub 3:1, Hoferik Petr 2:2, Dvořáček Petr 0:4, Schwarzer Antonín 3:1, body hostů: Štrof Vojtěch 2:2, Přistál Tomáš 3:1, Bělohlávek Dominik 1:3, Čopián Ondřej 2:2), TTC Siko Orlová - DTJ Hradec Králové B 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koldas Tomáš 3:0, Pisarczyk Tomek 0:3, Wawrosz Pavel 1:3, WO 0:4, body hostů: Šlapák Miloš 2:1, Foff Lukáš 2:0, Bittner Michal 2:1, Ševec Jakub 0:2, WO 4:0),
10. kolo:
KST SK US Steinerová Choceň z.s - SF SKK EL Niňo Praha C 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bělohlávek Dominik 0:1, Čopián Ondřej 0:2, Štrof Vojtěch 3:0, Přistál Tomáš 0:1, WO 6:0, body hostů: Obešlo Marek 2:1, Rozínek Vojtěch 2:1, Valenta Jan 0:1, WO 0:6), TTC Moravská Slavia Brno - AC Sparta Praha 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmerda Marek 2:1, Skála Radek 1:1, Smýkal Tomáš 2:1, Handl Petr 3:0, body hostů: Zlámal Jaromír 3:0, Černota Filip 0:3, Jadrný Šimon 0:3, Strejc Filip 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hort Tomáš 0:2, Hrunka Jakub 0:2, Hušek Adam 0:3, Buben Vlastimil 0:2, body hostů: Kadlček Michal 3:0, Gráf Jiří 2:0, Lapčík Ondřej 2:0, Tymofieiev Oleksandr 2:0), DTJ Hradec Králové B - TJ Agrotec Hustopeče 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Foff Lukáš 3:0, Bittner Michal 1:2, Ševec Jakub 1:2, Šlapák Miloš 3:0, body hostů: Schwarzer Antonín 2:1, Pavlovský Lukáš 2:1, Mesaroš Jakub 0:3, Janoušek Přemek 0:3), TTC Elizza Praha B - SKST Baník Havířov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváček Tomáš 1:3, Laboutka Luděk 3:1, Průša David 1:2, Hrnčiřík Jan 3:1, Šedivý Zdeněk 1:0, body hostů: Karabec Ivan 4:0, Mikolašík Michal 1:3, Lokaj Roman 2:2, Škopec Oliver 0:4), SKST Warmnis Liberec B - TJ Ostrava KST B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šilhán Petr 0:1, Blinka Michal 0:3, Chiba Yuhei 2:1, Borůvka Lukáš 0:3, Medek Josef 1:1, WO 5:0, body hostů: Onderka František 3:1, Klos Patrik 4:0, Karásek Karel 2:2, WO 0:5), SKST Warmnis Liberec B - TTC Siko Orlová 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chiba Yuhei 1:0, Borůvka Lukáš 1:1, Medek Josef 2:1, Šilhán Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Wawrosz Pavel 0:3, Koldas Tomáš 2:1, Pisarczyk Tomek 0:2, WO 0:3),
11. kolo:
KST SK US Steinerová Choceň z.s - AC Sparta Praha 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 3:1, Bělohlávek Dominik 2:2, Čopián Ondřej 1:3, Štrof Vojtěch 2:2, body hostů: Zlámal Jaromír 4:0, Hobl Lukáš 0:4, Strejc Filip 2:2, Černota Filip 2:2), TTC Moravská Slavia Brno - SF SKK EL Niňo Praha C 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smýkal Tomáš 2:0, Skála Radek 1:1, Handl Petr 2:0, WO 4:0, body hostů: Obešlo Marek 1:2, Rozínek Vojtěch 0:2, Valenta Jan 0:1, WO 0:4), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - TJ Agrotec Hustopeče 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buben Vlastimil 2:2, Hort Tomáš 2:2, Hušek Adam 0:4, Klásek Marek 4:0, body hostů: Schwarzer Antonín 3:1, Mesaroš Jakub 2:2, Pavlovský Lukáš 1:3, Janoušek Přemek 2:2), DTJ Hradec Králové B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ševec Jakub 0:3, Foff Lukáš 2:1, Šlapák Miloš 2:1, Bittner Michal 0:3, WO 5:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 2:2, Kadlček Michal 4:0, Lapčík Ondřej 2:2, WO 0:5), TTC Elizza Praha B - TJ Ostrava KST B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváček Tomáš 2:2, Průša David 3:1, Hrnčiřík Jan 1:2, Laboutka Luděk 2:2, body hostů: Klos Patrik 3:1, Martinko Tomáš 3:1, Onderka František 0:4, Plachta Jakub 1:2), SKST Warmnis Liberec B - SKST Baník Havířov B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šilhán Petr 3:0, Blinka Michal 0:3, Medek Josef 1:2, Chiba Yuhei 4:0, body hostů: Karabec Ivan 2:2, Mikolašík Michal 2:1, Lokaj Roman 0:3, Škopec Oliver 1:2), TTC Elizza Praha B - TTC Siko Orlová 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Thang Do Trong 1:1, Hrnčiřík Jan 2:0, Průša David 0:3, Laboutka Luděk 2:0, WO 4:0, body hostů: Wawrosz Pavel 2:1, Koldas Tomáš 1:2, Pisarczyk Tomek 1:2, WO 0:4),
12. kolo:
TJ Ostrava KST B - SKST Baník Havířov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinko Tomáš 3:1, Onderka František 2:1, Plachta Jakub 0:3, Klos Patrik 4:0, body hostů: Karabec Ivan 2:2, Bako Radim 1:3, Gorecki Jan 1:2, Mikolašík Michal 1:2), TJ Agrotec Hustopeče - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mesaroš Jakub 1:2, Melichar Libor 0:2, Janoušek Přemek 1:2, Pavlovský Lukáš 1:2, body hostů: Broiakovskyi Vsevolod 3:0, Kadlček Michal 3:0, Lapčík Ondřej 1:2, Tymofieiev Oleksandr 1:1), KST SK US Steinerová Choceň z.s - TTC Moravská Slavia Brno 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrof Vojtěch 3:0, Bělohlávek Dominik 1:1, Čopián Ondřej 1:2, Přistál Tomáš 3:0, body hostů: Skála Radek 1:2, Smýkal Tomáš 1:2, Handl Petr 1:2, Šmerda Marek 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - DTJ Hradec Králové B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hort Tomáš 2:2, Mokrejš Jan 1:3, Brát Karel ml. 1:3, Buben Vlastimil 2:2, body hostů: Šlapák Miloš 3:1, Foff Lukáš 4:0, Bittner Michal 0:4, Ševec Jakub 3:1), SKST Warmnis Liberec B - TTC Elizza Praha B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Borůvka Lukáš 1:2, Šilhán Petr 0:3, Blinka Michal 2:1, Medek Josef 2:2, body hostů: Hrnčiřík Jan 4:0, Laboutka Luděk 2:1, Průša David 1:2, Hlaváček Tomáš 1:2), AC Sparta Praha - SF SKK EL Niňo Praha C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strejc Filip 1:2, Kubát Jan ml. 0:2, Černota Filip 0:3, Zlámal Jaromír 2:1, body hostů: Obešlo Marek 3:0, Rozínek Vojtěch 3:0, Valenta Jan 2:1, Šálený David 0:2), TTC Siko Orlová - TJ Ostrava KST B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koldas Tomáš 1:1, Wawrosz Pavel 0:2, Pisarczyk Tomek 0:3, WO 0:3, body hostů: Klos Patrik 3:0, Martinko Tomáš 2:0, Onderka František 1:0, Plachta Jakub 0:1, WO 3:0), SKST Baník Havířov B - TTC Siko Orlová 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gorecki Jan 2:2, Mikolašík Michal 4:0, Bako Radim 0:3, Karabec Ivan 4:0, body hostů: Wawrosz Pavel 1:3, Koldas Tomáš 2:2, Bělík Šimon 1:3, Pisarczyk Tomek 1:2),
13. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha C - SKST Baník Havířov B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rozínek Vojtěch 1:2, Stach Matěj 1:1, Šálený David 0:3, Obešlo Marek 2:1, WO 0:1, body hostů: Karabec Ivan 1:2, Mikolašík Michal 2:1, Gorecki Jan 3:0, Lokaj Roman 1:1, WO 1:0), AC Sparta Praha - TJ Ostrava KST B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubát Jan ml. 1:3, Černota Filip 0:3, Strejc Filip 1:2, Zlámal Jaromír 3:1, body hostů: Martinko Tomáš 3:1, Onderka František 3:1, Vybíral Filip 0:3, Klos Patrik 3:0), TTC Elizza Praha B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 3:10, SKST Warmnis Liberec B - TJ Agrotec Hustopeče 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šilhán Petr 1:3, Blinka Michal 1:3, Borůvka Lukáš 3:1, Marek David 3:1, body hostů: Schwarzer Antonín 3:1, Pavlovský Lukáš 2:2, Mesaroš Jakub 3:1, Hoferik Petr 0:4), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - KST SK US Steinerová Choceň z.s 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hort Tomáš 1:2, Mokrejš Jan 0:3, Jakubský Filip 0:3, Buben Vlastimil 3:0, body hostů: Štrof Vojtěch 3:0, Přistál Tomáš 2:1, Bělohlávek Dominik 1:2, Čopián Ondřej 2:1), DTJ Hradec Králové B - TTC Moravská Slavia Brno 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlapák Miloš 2:1, Ševec Jakub 0:3, Bittner Michal 0:3, Foff Lukáš 2:1, body hostů: Handl Petr 2:1, Smýkal Tomáš 2:1, Šmerda Marek 2:1, Skála Radek 2:1), AC Sparta Praha - TTC Siko Orlová 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubát Jan ml. 1:2, Strejc Filip 0:2, Černota Filip 2:1, Zlámal Jaromír 3:0, WO 4:0, body hostů: Wawrosz Pavel 2:2, Bělík Šimon 2:2, Pisarczyk Tomek 1:2, WO 0:4),
14. kolo:
AC Sparta Praha - SKST Baník Havířov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strejc Filip 1:3, Kubát Jan ml. 0:3, Kuchař Jan 1:2, Zlámal Jaromír 2:1, WO 1:0, body hostů: Karabec Ivan 3:1, Mikolašík Michal 3:1, Gorecki Jan 1:2, Lokaj Roman 2:0, WO 0:1), SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Ostrava KST B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rozínek Vojtěch 1:3, Valenta Jan 2:1, Vítovec Martin 0:3, Obešlo Marek 3:1, body hostů: Klos Patrik 4:0, Martinko Tomáš 2:2, Onderka František 2:1, Vybíral Filip 0:3), SKST Warmnis Liberec B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhán Petr 2:2, Blinka Michal 0:4, Borůvka Lukáš 0:3, Marek David 4:0, body hostů: Broiakovskyi Vsevolod 3:1, Kadlček Michal 2:2, Tymofieiev Oleksandr 2:2, Lapčík Ondřej 2:1), TTC Elizza Praha B - TJ Agrotec Hustopeče 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša David 2:1, Čamr František 0:3, Hlaváček Tomáš 2:1, Laboutka Luděk 4:0, body hostů: Schwarzer Antonín 3:1, Mesaroš Jakub 1:2, Pavlovský Lukáš 0:3, Hoferik Petr 1:2), DTJ Hradec Králové B - KST SK US Steinerová Choceň z.s 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foff Lukáš 1:3, Bittner Michal 1:3, Ševec Jakub 3:1, Šlapák Miloš 3:1, body hostů: Štrof Vojtěch 3:1, Přistál Tomáš 2:2, Bělohlávek Dominik 2:2, Čopián Ondřej 1:3), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - TTC Moravská Slavia Brno 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mokrejš Jan 3:1, Hort Tomáš 2:1, Hrunka Jakub 0:3, Buben Vlastimil 4:0, body hostů: Handl Petr 2:2, Smýkal Tomáš 2:2, Skála Radek 1:2, Šmerda Marek 0:3), SF SKK EL Niňo Praha C - TTC Siko Orlová 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rozínek Vojtěch 1:0, Valenta Jan 2:0, Obešlo Marek 3:0, Šálený David 0:1, WO 3:0, body hostů: Pisarczyk Tomek 0:3, Bělík Šimon 0:2, Wawrosz Pavel 1:1, WO 0:3),
15. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - SF SKK EL Niňo Praha C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buben Vlastimil 3:1, Hort Tomáš 0:3, Mokrejš Jan 1:2, Klásek Marek 4:0, body hostů: Obešlo Marek 2:2, Rozínek Vojtěch 1:3, Plachý Josef 2:1, Žaloudík Jan 1:2), DTJ Hradec Králové B - AC Sparta Praha 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foff Lukáš 3:0, Ševec Jakub 1:1, Bittner Michal 2:1, Šlapák Miloš 3:0, body hostů: Zlámal Jaromír 2:1, Kubát Jan ml. 0:3, Strejc Filip 0:3, Jadrný Šimon 0:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s - TTC Elizza Praha B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přistál Tomáš 1:2, Bělohlávek Dominik 0:3, Čopián Ondřej 0:3, Štrof Vojtěch 2:2, body hostů: Hrnčiřík Jan 4:0, Laboutka Luděk 3:0, Průša David 2:1, Hlaváček Tomáš 1:2), TTC Moravská Slavia Brno - SKST Warmnis Liberec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smýkal Tomáš 2:2, Šmerda Marek 1:3, Skála Radek 3:1, Handl Petr 3:1, body hostů: Marek David 4:0, Šilhán Petr 0:4, Borůvka Lukáš 2:2, Blinka Michal 1:3), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - SKST Baník Havířov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Broiakovskyi Vsevolod 2:0, Lapčík Ondřej 1:1, Tymofieiev Oleksandr 2:1, Kadlček Michal 3:0, body hostů: Gorecki Jan 2:1, Mynář Vojtěch 0:3, Rusnák Aleš 0:2, Volný Karel 0:2), TJ Agrotec Hustopeče - TJ Ostrava KST B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlovský Lukáš 3:1, Hoferik Petr 1:2, Mesaroš Jakub 1:2, Schwarzer Antonín 4:0, body hostů: Martinko Tomáš 3:1, Onderka František 1:3, Plachta Jakub 0:3, Štalzer Adam 1:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - TTC Siko Orlová 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Broiakovskyi Vsevolod 1:0, Tymofieiev Oleksandr 2:0, Lapčík Ondřej 2:0, Kadlček Michal 1:0, WO 3:0, body hostů: Pisarczyk Tomek 0:2, Sionkala Eduard 0:2, Wawrosz Pavel 0:2, WO 0:3),
16. kolo:
DTJ Hradec Králové B - SF SKK EL Niňo Praha C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foff Lukáš 3:1, Ševec Jakub 1:2, Bittner Michal 1:2, Šlapák Miloš 4:0, body hostů: Obešlo Marek 3:1, Žaloudík Jan 2:2, Šálený David 0:3, Rozínek Vojtěch 0:3), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - AC Sparta Praha 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buben Vlastimil 2:1, Mokrejš Jan 2:1, Hort Tomáš 0:3, Klásek Marek 4:0, body hostů: Zlámal Jaromír 3:1, Bárta Daniel 1:2, Kubát Jan ml. 1:2, Strejc Filip 0:3), TTC Moravská Slavia Brno - TTC Elizza Praha B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smýkal Tomáš 2:2, Skála Radek 3:1, Šmerda Marek 1:3, Handl Petr 3:1, body hostů: Hrnčiřík Jan 2:2, Laboutka Luděk 3:1, Průša David 2:2, Hlaváček Tomáš 0:4), KST SK US Steinerová Choceň z.s - SKST Warmnis Liberec B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bělohlávek Dominik 0:1, Čopián Ondřej 2:0, Štrof Vojtěch 2:1, Přistál Tomáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Blinka Michal 1:2, Šilhán Petr 1:2, Borůvka Lukáš 0:2, WO 0:3), TJ Agrotec Hustopeče - SKST Baník Havířov B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlovský Lukáš 1:2, Mesaroš Jakub 0:3, Dvořáček Petr 0:3, Schwarzer Antonín 3:1, WO 2:0, body hostů: Karabec Ivan 4:0, Mikolašík Michal 2:2, Gorecki Jan 3:1, Bako Radim 0:1, WO 0:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - TJ Ostrava KST B 10:0wo, TJ Agrotec Hustopeče - TTC Siko Orlová 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mesaroš Jakub 1:0, Pavlovský Lukáš 2:0, Hoferik Petr 2:0, Schwarzer Antonín 1:0, WO 3:0, body hostů: Pisarczyk Tomek 0:2, Sionkala Eduard 0:2, Wawrosz Pavel 0:2, WO 0:3),
17. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha C - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kaucký Jakub 0:3, Žaloudík Jan 1:1, Obešlo Marek 1:1, Rozínek Vojtěch 0:3, WO 4:1, body hostů: Broiakovskyi Vsevolod 2:2, Kadlček Michal 3:0, Tymofieiev Oleksandr 3:0, WO 1:4), AC Sparta Praha - TJ Agrotec Hustopeče 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hobl Lukáš 0:3, Bárta Daniel 1:2, Kubát Jan ml. 0:3, Zlámal Jaromír 3:0, body hostů: Schwarzer Antonín 3:0, Pavlovský Lukáš 1:2, Hoferik Petr 2:1, Mesaroš Jakub 2:1), SKST Baník Havířov B - KST SK US Steinerová Choceň z.s 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikolašík Michal 3:1, Lokaj Roman 3:1, Škopec Oliver 0:3, Gorecki Jan 3:1, body hostů: Štrof Vojtěch 4:0, Přistál Tomáš 1:3, Bělohlávek Dominik 1:3, Čopián Ondřej 0:3), TJ Ostrava KST B - TTC Moravská Slavia Brno 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karczmarczyk Michal 0:3, Černocký Dominik 0:3, Plachta Jakub 0:3, Klos Patrik 3:0, body hostů: Skála Radek 3:0, Handl Petr 2:1, Šmerda Marek 2:1, Svoboda Libor 2:1), TTC Elizza Praha B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moriya Tsubasa 2:0, Průša David 1:1, Hrnčiřík Jan 3:0, Laboutka Luděk 3:0, body hostů: Buben Vlastimil 1:2, Hort Tomáš 0:3, Mokrejš Jan 0:2, Kačer Radek 0:2), SKST Warmnis Liberec B - DTJ Hradec Králové B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šilhán Petr 0:4, Medek Josef 0:4, Blinka Michal 1:2, Marek David 4:0, body hostů: Šlapák Miloš 2:2, Foff Lukáš 3:1, Bittner Michal 3:1, Ševec Jakub 2:1), TTC Siko Orlová - KST SK US Steinerová Choceň z.s 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wawrosz Pavel 0:2, Koldas Tomáš 0:2, Pisarczyk Tomek 0:3, Gomez Gustavo 1:1, body hostů: Štrof Vojtěch 3:0, Bělohlávek Dominik 2:0, Přistál Tomáš 2:0, Čopián Ondřej 1:1),
18. kolo:
AC Sparta Praha - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bárta Daniel 1:2, Kubát Jan ml. 1:3, Hüttl Michal 0:3, Zlámal Jaromír 2:1, WO 4:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 3:1, Kadlček Michal 3:1, Broiakovskyi Vsevolod 3:1, 0:1, WO 0:4), SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Agrotec Hustopeče 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šálený David 0:3, Obešlo Marek 2:0, Stach Matěj 0:3, Rozínek Vojtěch 0:3, body hostů: Schwarzer Antonín 2:1, Hoferik Petr 2:1, Mesaroš Jakub 3:0, Pavlovský Lukáš 2:0), TJ Ostrava KST B - KST SK US Steinerová Choceň z.s 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kadlec Vít 1:2, Klos Patrik 1:1, Bajger Jiří 1:1, WO 0:5, body hostů: Bělohlávek Dominik 1:1, Štrof Vojtěch 1:0, Čopián Ondřej 0:2, Přistál Tomáš 2:0, WO 5:0), SKST Baník Havířov B - TTC Moravská Slavia Brno 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikolašík Michal 1:3, Škopec Oliver 0:3, Mynář Vojtěch 1:2, Gorecki Jan 3:1, body hostů: Handl Petr 3:1, Skála Radek 4:0, Šmerda Marek 1:2, Svoboda Libor 1:2), SKST Warmnis Liberec B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borůvka Lukáš 2:1, Medek Josef 2:1, Šilhán Petr 2:1, Blinka Michal 3:0, body hostů: Buben Vlastimil 3:0, Mokrejš Jan 0:3, Hort Tomáš 0:3, Kačer Radek 0:3), TTC Elizza Praha B - DTJ Hradec Králové B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moriya Tsubasa 3:0, Šedivý Zdeněk 1:1, Průša David 1:2, Laboutka Luděk 3:0, body hostů: Foff Lukáš 1:2, Bittner Michal 1:2, Šlapák Miloš 1:2, Ševec Jakub 0:2), TTC Siko Orlová - TTC Moravská Slavia Brno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wawrosz Pavel 2:2, Koldas Tomáš 1:1, Pisarczyk Tomek 2:2, Gomez Gustavo 4:0, WO 0:2, body hostů: Handl Petr 1:2, Skála Radek 3:1, Šmerda Marek 1:2, Svoboda Libor 0:4, WO 2:0),
19. kolo:
TTC Elizza Praha B - SF SKK EL Niňo Praha C 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Thang Do Trong 1:1, Hrnčiřík Jan 1:2, Laboutka Luděk 3:0, Šedivý Zdeněk 1:1, WO 4:0, body hostů: Rozínek Vojtěch 2:2, Obešlo Marek 2:1, Půlpán David 0:3, WO 0:4), SKST Warmnis Liberec B - AC Sparta Praha 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blinka Michal 2:1, Borůvka Lukáš 2:0, Medek Josef 2:1, Šilhán Petr 2:1, body hostů: Zlámal Jaromír 2:1, Kubát Jan ml. 0:3, Kuchař Jan 1:2, Lánský Jakub 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - SKST Baník Havířov B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Buben Vlastimil 2:0, Hort Tomáš 1:1, Hrunka Jakub 0:3, Mokrejš Jan 0:4, WO 2:0, body hostů: Karabec Ivan 2:2, Mikolašík Michal 3:0, Gorecki Jan 2:1, Lokaj Roman 1:0, WO 0:2), DTJ Hradec Králové B - TJ Ostrava KST B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bittner Michal 2:0, Ševec Jakub 1:1, Šlapák Miloš 2:1, Foff Lukáš 1:1, WO 4:0, body hostů: Onderka František 1:2, Martinko Tomáš 0:3, Klos Patrik 2:1, WO 0:4), KST SK US Steinerová Choceň z.s - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bělohlávek Dominik 1:1, Přistál Tomáš 2:0, Čopián Ondřej 0:3, Štrof Vojtěch 1:0, WO 4:0, body hostů: Broiakovskyi Vsevolod 2:1, Tymofieiev Oleksandr 1:1, Kadlček Michal 1:0, Lapčík Ondřej 0:2, WO 0:4), TTC Moravská Slavia Brno - TJ Agrotec Hustopeče 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skála Radek 2:2, Smýkal Tomáš 2:2, Šmerda Marek 2:1, Handl Petr 2:2, body hostů: Mesaroš Jakub 2:2, Schwarzer Antonín 4:0, Pavlovský Lukáš 0:4, Janoušek Přemek 1:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - TTC Siko Orlová 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mokrejš Jan 2:0, Koubek Vojtěch 1:1, Buben Vlastimil 2:1, Hort Tomáš 1:1, WO 3:0, body hostů: Wawrosz Pavel 0:3, Koldas Tomáš 2:1, Pisarczyk Tomek 1:2, WO 0:3),
20. kolo:
SKST Warmnis Liberec B - SF SKK EL Niňo Praha C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šilhán Petr 3:1, Blinka Michal 3:1, Protiva Luboš 1:3, Borůvka Lukáš 2:2, body hostů: Rozínek Vojtěch 2:2, Obešlo Marek 3:1, Žaloudík Jan 1:3, Půlpán David 1:3), TTC Elizza Praha B - AC Sparta Praha 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Thang Do Trong 1:3, Šedivý Zdeněk 2:2, Laboutka Luděk 2:1, Hrnčiřík Jan 4:0, body hostů: Zlámal Jaromír 3:1, Kubát Jan ml. 2:2, Kuchař Jan 1:3, Šenk Jakub 0:3), DTJ Hradec Králové B - SKST Baník Havířov B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlapák Miloš 2:1, Ševec Jakub 3:1, Bittner Michal 0:3, Foff Lukáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Karabec Ivan 2:2, Mikolašík Michal 3:1, Gorecki Jan 1:3, Lokaj Roman 0:2, WO 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - TJ Ostrava KST B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hort Tomáš 2:2, Mokrejš Jan 2:2, Hušek Adam 0:4, Buben Vlastimil 2:2, body hostů: Klos Patrik 4:0, Martinko Tomáš 2:2, Onderka František 2:2, Vybíral Filip 2:2), TTC Moravská Slavia Brno - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skála Radek 0:3, Smýkal Tomáš 1:2, Šmerda Marek 1:3, Handl Petr 3:1, WO 2:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 3:1, Kadlček Michal 3:1, Lapčík Ondřej 0:2, Broiakovskyi Vsevolod 3:1, WO 0:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s - TJ Agrotec Hustopeče 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 2:1, Bělohlávek Dominik 2:1, Čopián Ondřej 1:2, Štrof Vojtěch 4:0, body hostů: Schwarzer Antonín 3:1, Mesaroš Jakub 1:2, Pavlovský Lukáš 0:3, Janoušek Přemek 0:3), DTJ Hradec Králové B - TTC Siko Orlová 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Foff Lukáš 2:0, Ševec Jakub 1:1, Šlapák Miloš 3:0, Bittner Michal 0:2, WO 3:0, body hostů: Wawrosz Pavel 0:3, Koldas Tomáš 2:1, Pisarczyk Tomek 1:2, WO 0:3),
21. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha C - KST SK US Steinerová Choceň z.s 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaucký Jakub 0:3, Krejcar Vilém 0:3, Obešlo Marek 3:0, Rozínek Vojtěch 2:2, body hostů: Přistál Tomáš 3:1, Štrof Vojtěch 2:1, Bělohlávek Dominik 1:2, Čopián Ondřej 2:1), AC Sparta Praha - TTC Moravská Slavia Brno 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kreder Benjamin 2:2, Kubát Jan ml. 0:4, Kuchař Jan 0:3, Zlámal Jaromír 4:0, body hostů: Skála Radek 2:2, Handl Petr 3:1, Smýkal Tomáš 3:1, Štofka Filip 1:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tymofieiev Oleksandr 2:0, Kadlček Michal 2:0, Lapčík Ondřej 3:0, Broiakovskyi Vsevolod 2:1, body hostů: Hort Tomáš 0:3, Mokrejš Jan 0:3, Buben Vlastimil 1:1, Kačer Radek 0:2), TJ Agrotec Hustopeče - DTJ Hradec Králové B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mesaroš Jakub 1:3, Pavlovský Lukáš 2:1, Janoušek Přemek 2:1, Schwarzer Antonín 4:0, body hostů: Foff Lukáš 3:1, Ševec Jakub 0:4, Bittner Michal 1:2, Šlapák Miloš 1:2), SKST Baník Havířov B - TTC Elizza Praha B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lokaj Roman 1:2, Mynář Vojtěch 0:2, Mikolašík Michal 1:2, Karabec Ivan 4:0, WO 0:3, body hostů: Hrnčiřík Jan 3:1, Laboutka Luděk 1:2, Průša David 2:1, Šedivý Zdeněk 0:2, WO 3:0), TJ Ostrava KST B - SKST Warmnis Liberec B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinko Tomáš 3:0, Černocký Dominik 1:1, Onderka František 2:1, Klos Patrik 3:0, body hostů: Medek Josef 0:3, Šilhán Petr 1:2, Blinka Michal 1:2, Borůvka Lukáš 0:2), TTC Siko Orlová - SKST Warmnis Liberec B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wawrosz Pavel 2:1, Koldas Tomáš 2:1, Pisarczyk Tomek 1:2, Gomez Gustavo 4:0, body hostů: Borůvka Lukáš 1:3, Blinka Michal 2:1, Medek Josef 1:2, Šilhán Petr 0:3),
22. kolo:
AC Sparta Praha - KST SK US Steinerová Choceň z.s 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kreder Benjamin 1:2, Kuchař Jan 0:3, Kubát Jan ml. 0:3, Zlámal Jaromír 3:1, body hostů: Štrof Vojtěch 4:0, Přistál Tomáš 2:1, Bělohlávek Dominik 1:2, Čopián Ondřej 2:1), SF SKK EL Niňo Praha C - TTC Moravská Slavia Brno 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejcar Vilém 0:2, Kaucký Jakub 0:2, Obešlo Marek 1:2, Rozínek Vojtěch 1:2, body hostů: Handl Petr 2:1, Smýkal Tomáš 3:0, Skála Radek 2:0, Štofka Filip 1:1), TJ Agrotec Hustopeče - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlovský Lukáš 2:1, Janoušek Přemek 1:1, Dvořáček Petr 3:0, Schwarzer Antonín 3:0, body hostů: Buben Vlastimil 2:1, Mokrejš Jan 0:3, Hort Tomáš 0:3, Kačer Radek 0:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - DTJ Hradec Králové B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tymofieiev Oleksandr 3:0, Kadlček Michal 1:2, Broiakovskyi Vsevolod 3:0, Lapčík Ondřej 2:2, body hostů: Foff Lukáš 1:3, Šlapák Miloš 2:1, Ševec Jakub 1:2, Bittner Michal 0:3), TJ Ostrava KST B - TTC Elizza Praha B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liška Libor 1:3, Černocký Dominik 1:2, Plachta Jakub 0:3, Klos Patrik 3:1, body hostů: Hrnčiřík Jan 3:1, Laboutka Luděk 3:1, Hlaváček Tomáš 2:1, Čamr František 1:2), SKST Baník Havířov B - SKST Warmnis Liberec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mynář Vojtěch 1:1, Rusnák Aleš 1:1, Lokaj Roman 3:0, Mikolašík Michal 3:0, body hostů: Borůvka Lukáš 1:2, Blinka Michal 1:2, Šilhán Petr 0:2, Medek Josef 0:2), TTC Siko Orlová - TTC Elizza Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wawrosz Pavel 0:2, Koldas Tomáš 2:0, Pisarczyk Tomek 3:0, Gomez Gustavo 3:0, body hostů: Průša David 1:2, Čamr František 0:3, Šedivý Zdeněk 0:2, Hlaváček Tomáš 1:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy