Výsledky do novin
2. liga mužů skupina A
1. kolo:
TTC Litoměřice - TTC Bělá pod Bezdězem 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 3:0, Hervert Josef 1:1, Bartošek Vít 2:1, Pinka Jan 3:0, body hostů: Zajíček Pavel 2:1, Balog Roland 0:3, Postelt Tomáš 0:3, Kaňka Luděk st. 0:2), SKST Liberec C - Tatran KRPA Hostinné 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gireth Pavel 1:2, Kodým Jiří 1:1, Reliszka Jakub 0:3, Pařízek Martin 1:2, body hostů: Voňka Jakub 2:1, Rýgl Vojtěch 2:1, Kalenský Jaroslav 2:1, Šváb Richard 2:0), TJ Lokomotiva Vršovice - SF SKK EL Niňo Praha D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuba Josef 4:0, Krameš Jan 0:1, Pospíšil Milan 1:3, Kolář Vlastimil 2:2, Juklík Tomáš 0:3, body hostů: Šálený David 2:2, Šablatura Michal 2:2, Špaček Zbyněk 2:2, Ezr Václav 3:1), TJ Sokol Michle Praha - ST EUROMASTER Kolín 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bucifal Aleš 0:3, Hořejší Radim 2:1, Šimeček Jan 1:2, Nejedlý Petr 1:3, body hostů: Vaculovič Libor 3:1, Pěnkava Luboš 2:1, Čamr František 1:2, Borůvka Jakub 3:0), SKST Cheb - TJ Sokol Bor Eissmann 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žaloudík Jan 1:1, Gavlas Petr 2:2, Žák Jan 3:1, Hobl Lukáš 3:1, Březovský Petr 0:2, body hostů: Belopotočan Roman 4:0, Dráždil Roman 1:3, Pour Pavel ml. 2:2, Kříž Dominik 0:4), TJ Tatran Sedlčany - SK Pedagog ČB 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faktor Radovan 4:0, Kaucký Roman 1:2, Drechsler Dušan 1:2, Pejša Karel ml. 3:1, body hostů: Kortus Pavel ml. 2:2, Legát Petr 2:2, Fausek Matěj 1:2, Kortus Filip 0:3),
2. kolo:
TTC Litoměřice - TJ Tatran Sedlčany 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hervert Josef 1:3, Bartošek Vít 3:1, Woznicki Patrik 0:4, Tschakert Tomáš 4:0, body hostů: Pejša Karel ml. 3:1, Faktor Radovan 2:2, Kaucký Roman 1:3, Kocura Jiří 2:2), TTC Bělá pod Bezdězem - SK Pedagog ČB 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaňka Luděk st. 0:2, Balog Roland 1:3, Postelt Tomáš 2:1, Zajíček Pavel 2:2, Lapka Miroslav 0:2, body hostů: Kortus Pavel ml. 4:0, Kortus Filip 1:3, Fausek Matěj 3:1, Marat Petr 2:1), SKST Liberec C - SKST Cheb 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodým Jiří 2:2, Gireth Pavel 2:2, Reliszka Jakub 2:2, Pařízek Martin 2:2, body hostů: Hobl Lukáš 3:1, Žák Jan 1:3, Gavlas Petr 0:4, Žaloudík Jan 4:0), Tatran KRPA Hostinné - TJ Sokol Bor Eissmann 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kalenský Jaroslav 1:0, Rýgl Vojtěch 2:0, Voňka Jakub 2:0, Šváb Richard 1:0, WO 3:0, body hostů: Pour Pavel ml. 0:2, Chvátal Martin 0:2, Dráždil Roman 0:2, WO 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Michle Praha 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuba Josef 2:2, Krameš Jan 1:3, Juklík Tomáš 2:2, Kolář Vlastimil 3:1, body hostů: Nejedlý Petr 4:0, Hořejší Radim 0:4, Šimeček Jan 1:3, Bucifal Aleš 3:1), SF SKK EL Niňo Praha D - ST EUROMASTER Kolín 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubát Petr 0:2, Počta Tomáš 0:2, Šablatura Michal 0:2, WO 0:3, body hostů: Vaculovič Libor 1:0, Pěnkava Luboš 2:0, Borůvka Jakub 2:0, Čamr František 1:0, WO 3:0),
3. kolo:
TTC Litoměřice - SK Pedagog ČB 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartošek Vít 2:1, Hervert Josef 2:1, Woznicki Patrik 1:2, Tschakert Tomáš 3:0, body hostů: Kortus Pavel ml. 3:0, Fausek Matěj 0:3, Kortus Filip 1:2, Smažík David 0:3), TTC Bělá pod Bezdězem - TJ Tatran Sedlčany 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balog Roland 3:0, Postelt Tomáš 3:0, Kaňka Luděk st. 0:2, Zajíček Pavel 3:1, Lapka Miroslav 0:1, body hostů: Pejša Karel ml. 1:3, Faktor Radovan 1:2, Kaucký Roman 2:1, Kocura Jiří 0:3), SKST Liberec C - TJ Sokol Bor Eissmann 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodým Jiří 4:0, Gireth Pavel 2:2, Reliszka Jakub 0:3, Pařízek Martin 3:1, body hostů: Belopotočan Roman 3:1, Dráždil Roman 2:2, Pour Pavel ml. 1:3, Kříž Dominik 0:3), Tatran KRPA Hostinné - SKST Cheb 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voňka Jakub 2:2, Rýgl Vojtěch 1:3, Kalenský Jaroslav 0:3, Šváb Richard 2:2, body hostů: Hobl Lukáš 4:0, Žaloudík Jan 3:1, Žák Jan 3:1, Gavlas Petr 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice - ST EUROMASTER Kolín 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuba Josef 0:2, Krameš Jan 0:2, Juklík Tomáš 0:3, Kolář Vlastimil 1:1, body hostů: Vaculovič Libor 3:0, Čamr František 2:0, Borůvka Jakub 1:1, Pěnkava Luboš 2:0), SF SKK EL Niňo Praha D - TJ Sokol Michle Praha 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šablatura Michal 0:4, Ezr Václav 3:1, Půlpán David 1:3, Šálený David 4:0, body hostů: Nejedlý Petr 2:2, Hořejší Radim 3:1, Šimeček Jan 1:3, Bucifal Aleš 2:2),
4. kolo:
TJ Tatran Sedlčany - TJ Sokol Michle Praha 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faktor Radovan 3:1, Kaucký Roman 0:4, Drechsler Dušan 2:2, Pejša Karel ml. 3:1, body hostů: Nejedlý Petr 3:1, Hořejší Radim 3:1, Šimeček Jan 1:3, Benák Libor 1:3), SK Pedagog ČB - ST EUROMASTER Kolín 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Filip 1:2, Čelikovský Jakub 0:3, Fausek Matěj 0:3, Kortus Pavel ml. 2:1, body hostů: Čamr František 3:0, Borůvka Jakub 2:1, Pěnkava Luboš 1:2, Vaculovič Libor 3:0), SKST Cheb - TJ Lokomotiva Vršovice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žaloudík Jan 2:0, Žák Jan 2:0, Gavlas Petr 2:0, Polák Michal 2:0, body hostů: Kolář Vlastimil 0:2, Kuba Josef 0:2, Krameš Jan 0:2, Pospíšil Milan 0:1, Juklík Tomáš 0:1), TJ Sokol Bor Eissmann - SF SKK EL Niňo Praha D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dráždil Roman 3:0, Pour Pavel ml. 2:1, Chvátal Martin 0:3, Belopotočan Roman 4:0, body hostů: Krejcar Vilém 1:3, Ezr Václav 2:1, Špaček Zbyněk 1:2, Půlpán David 0:3), TTC Litoměřice - SKST Liberec C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hervert Josef 2:1, Pinka Jan 3:0, Bartošek Vít 1:2, Tschakert Tomáš 2:1, body hostů: Kodým Jiří 1:2, Pařízek Martin 1:2, Reliszka Jakub 0:3, Gireth Pavel 2:1), TTC Bělá pod Bezdězem - Tatran KRPA Hostinné 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balog Roland 1:2, Postelt Tomáš 0:3, Kaňka Luděk st. 1:1, Zajíček Pavel 1:2, Lapka Miroslav 0:1, body hostů: Kalenský Jaroslav 3:0, Voňka Jakub 3:0, Rýgl Vojtěch 1:2, Šváb Richard 2:1),
5. kolo:
TJ Tatran Sedlčany - ST EUROMASTER Kolín 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaucký Roman 0:3, Drechsler Dušan 1:3, Faktor Radovan 2:1, Pejša Karel ml. 3:1, Kocura Jiří 0:1, body hostů: Borůvka Jakub 3:1, Čamr František 2:2, Vaculovič Libor 2:2, Pěnkava Luboš 2:1), SK Pedagog ČB - TJ Sokol Michle Praha 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marat Petr 1:0, Kortus Filip 2:0, Fausek Matěj 2:0, Kortus Pavel ml. 1:0, WO 2:0, body hostů: Nejedlý Petr 0:2, Hořejší Radim 0:2, Bucifal Aleš 0:1, Šimeček Jan 0:1, WO 0:2), SKST Cheb - SF SKK EL Niňo Praha D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žaloudík Jan 2:0, Žák Jan 1:1, Polák Michal 3:0, Hobl Lukáš 2:0, body hostů: Stach Matěj 0:3, Šálený David 1:1, Ezr Václav 0:2, Půlpán David 0:2), TJ Sokol Bor Eissmann - TJ Lokomotiva Vršovice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dráždil Roman 2:0, Pour Pavel ml. 2:0, Kříž Dominik 1:1, Belopotočan Roman 3:0, Chvátal Martin 1:0, body hostů: Kuba Josef 0:3, Krameš Jan 0:2, Kolář Vlastimil 1:1, Juklík Tomáš 0:2, Pospíšil Milan 0:1), TTC Litoměřice - Tatran KRPA Hostinné 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 3:0, Bartošek Vít 1:2, Hervert Josef 1:2, Pinka Jan 4:0, body hostů: Rýgl Vojtěch 2:2, Voňka Jakub 0:3, Kalenský Jaroslav 1:2, Šváb Richard 1:2), TTC Bělá pod Bezdězem - SKST Liberec C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balog Roland 3:0, Postelt Tomáš 2:1, Kaňka Luděk st. 0:2, Zajíček Pavel 3:1, Lapka Miroslav 0:1, body hostů: Pařízek Martin 1:3, Kodým Jiří 2:1, Gireth Pavel 2:1, Reliszka Jakub 0:3),
6. kolo:
SKST Liberec C - TJ Tatran Sedlčany 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kodým Jiří 0:4, Gireth Pavel 1:2, Reliszka Jakub 1:2, Pařízek Martin 4:0, body hostů: Pejša Karel ml. 3:1, Faktor Radovan 3:1, Drechsler Dušan 1:2, Kaucký Roman 1:2), Tatran KRPA Hostinné - SK Pedagog ČB 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voňka Jakub 3:0, Rýgl Vojtěch 0:2, Kalenský Jaroslav 2:1, Šváb Richard 3:0, body hostů: Kortus Pavel ml. 2:1, Legát Petr 1:2, Kortus Filip 0:3, Kortus Pavel 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice - TTC Litoměřice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuba Josef 1:2, Krameš Jan 0:3, Pospíšil Milan 0:1, Kolář Vlastimil 2:1, Juklík Tomáš 0:2, body hostů: Pinka Jan 3:0, Tschakert Tomáš 2:1, Bartošek Vít 3:0, Hervert Josef 1:2), SF SKK EL Niňo Praha D - TTC Bělá pod Bezdězem 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šablatura Michal 3:1, Špaček Zbyněk 2:1, Cholínský Jan 2:1, Ezr Václav 3:1, body hostů: Balog Roland 2:2, Postelt Tomáš 0:4, Zajíček Pavel 2:1, Kaňka Luděk st. 0:1, Lapka Miroslav 0:2), TJ Sokol Michle Praha - SKST Cheb 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Radim 0:2, Šimeček Jan 1:1, Švec Radek 0:3, Zámyslický Jaroslav 0:3, body hostů: Hobl Lukáš 3:0, Gavlas Petr 2:1, Žaloudík Jan 2:0, Žák Jan 2:0), ST EUROMASTER Kolín - TJ Sokol Bor Eissmann 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čamr František 2:2, Pěnkava Luboš 3:1, Vaculovič Libor 2:1, Borůvka Jakub 2:2, body hostů: Belopotočan Roman 2:2, Dráždil Roman 3:1, Pour Pavel ml. 1:3, Chvátal Martin 0:2, Kříž Dominik 0:1),
7. kolo:
SKST Liberec C - SK Pedagog ČB 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gireth Pavel 1:2, Reliszka Jakub 2:1, Kodým Jiří 3:0, Pařízek Martin 3:0, body hostů: Kortus Pavel ml. 2:1, Legát Petr 0:3, Kortus Filip 0:3, Marat Petr 1:2), Tatran KRPA Hostinné - TJ Tatran Sedlčany 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Jakub 3:1, Rýgl Vojtěch 3:0, Kalenský Jaroslav 1:2, Šváb Richard 2:2, body hostů: Pejša Karel ml. 2:2, Faktor Radovan 1:3, Drechsler Dušan 2:1, Kaucký Roman 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice - TTC Bělá pod Bezdězem 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuba Josef 0:3, Pospíšil Milan 1:2, Krameš Jan 1:2, Kolář Vlastimil 3:1, body hostů: Zajíček Pavel 3:1, Balog Roland 2:1, Postelt Tomáš 1:2, Kaňka Luděk st. 2:1), SF SKK EL Niňo Praha D - TTC Litoměřice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítovec Martin 1:2, Cholínský Jan 1:2, Šablatura Michal 1:2, Ezr Václav 2:2, body hostů: Pinka Jan 4:0, Tschakert Tomáš 3:0, Bartošek Vít 1:2, Hervert Josef 0:3), TJ Sokol Michle Praha - TJ Sokol Bor Eissmann 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zámyslický Jaroslav 0:2, Hořejší Radim 0:2, Benák Libor 1:2, Šimeček Jan 0:2, body hostů: Belopotočan Roman 3:0, Dráždil Roman 2:0, Pour Pavel ml. 1:1, Kříž Dominik 2:0), ST EUROMASTER Kolín - SKST Cheb 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čamr František 1:2, Pěnkava Luboš 1:2, Vaculovič Libor 1:2, Borůvka Jakub 1:2, body hostů: Hobl Lukáš 1:2, Polák Michal 2:1, Žaloudík Jan 3:0, Žák Jan 2:1),
8. kolo:
TJ Tatran Sedlčany - SKST Cheb 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faktor Radovan 2:2, Drechsler Dušan 0:3, Kocura Jiří 0:3, Pejša Karel ml. 2:2, body hostů: Hobl Lukáš 2:2, Gavlas Petr 4:0, Žaloudík Jan 3:0, Žák Jan 1:2), SK Pedagog ČB - TJ Sokol Bor Eissmann 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Filip 0:3, Fausek Matěj 0:2, Legát Petr 1:2, Kortus Pavel ml. 1:2, body hostů: Belopotočan Roman 3:0, Dráždil Roman 2:1, Pour Pavel ml. 3:0, Chvátal Martin 1:1), TTC Litoměřice - TJ Sokol Michle Praha 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 2:1, Bartošek Vít 2:1, Hervert Josef 2:1, Pinka Jan 3:0, body hostů: Hořejší Radim 2:1, Nejedlý Petr 0:3, Šimeček Jan 1:2, Benák Libor 0:3), TTC Bělá pod Bezdězem - ST EUROMASTER Kolín 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Postelt Tomáš 0:2, Kaňka Luděk st. 0:2, Lapka Miroslav 0:3, Balog Roland 1:1, body hostů: Vaculovič Libor 3:0, Čamr František 2:0, Borůvka Jakub 1:1, Pěnkava Luboš 2:0), SKST Liberec C - TJ Lokomotiva Vršovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodým Jiří 2:2, Reliszka Jakub 1:3, Protiva Luboš 2:2, Pařízek Martin 3:1, body hostů: Kolář Vlastimil 3:1, Krameš Jan 1:3, Kuba Josef 3:1, Pospíšil Milan 0:2, Juklík Tomáš 1:1), Tatran KRPA Hostinné - SF SKK EL Niňo Praha D 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Jakub 2:0, Rýgl Vojtěch 2:0, Kalenský Jaroslav 3:0, Šváb Richard 2:0, body hostů: Šálený David 0:3, Šablatura Michal 0:2, Ezr Václav 0:2, Půlpán David 0:2),
9. kolo:
TJ Tatran Sedlčany - TJ Sokol Bor Eissmann 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faktor Radovan 2:2, Kocura Jiří 2:2, Drechsler Dušan 2:1, Pejša Karel ml. 2:2, body hostů: Belopotočan Roman 4:0, Dráždil Roman 2:2, Pour Pavel ml. 1:3, Chvátal Martin 0:3), SK Pedagog ČB - SKST Cheb 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fausek Matěj 2:2, Kortus Filip 2:2, Legát Petr 2:2, Kortus Pavel ml. 2:2, body hostů: Hobl Lukáš 2:2, Gavlas Petr 1:3, Žák Jan 4:0, Žaloudík Jan 1:3), TTC Litoměřice - ST EUROMASTER Kolín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 2:2, Bartošek Vít 1:3, Hervert Josef 2:2, Pinka Jan 3:1, body hostů: Vaculovič Libor 3:1, Čamr František 0:4, Borůvka Jakub 3:1, Pěnkava Luboš 2:2), TTC Bělá pod Bezdězem - TJ Sokol Michle Praha 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Pavel 2:0, Postelt Tomáš 1:1, Kaňka Luděk st. 2:0, Balog Roland 2:0, Lapka Miroslav 1:0, body hostů: Hořejší Radim 0:3, Nejedlý Petr 1:1, Šimeček Jan 0:2, Benák Libor 0:2), SKST Liberec C - SF SKK EL Niňo Praha D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kodým Jiří 1:2, Gireth Pavel 2:1, Reliszka Jakub 1:2, Pařízek Martin 4:0, body hostů: Ezr Václav 3:1, Šablatura Michal 0:3, Půlpán David 2:1, Kubát Petr 0:3), Tatran KRPA Hostinné - TJ Lokomotiva Vršovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Jakub 3:0, Rýgl Vojtěch 3:0, Štrobl Rudolf 0:3, Kalenský Jaroslav 3:0, body hostů: Kolář Vlastimil 1:2, Kuba Josef 1:2, Pospíšil Milan 1:0, Krameš Jan 0:3, Juklík Tomáš 0:2),
10. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice - TJ Tatran Sedlčany 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Milan 2:2, Juklík Tomáš 0:3, Krameš Jan 0:3, Kolář Vlastimil 3:1, body hostů: Pejša Karel ml. 4:0, Faktor Radovan 3:1, Drechsler Dušan 1:2, Kocura Jiří 1:2), SF SKK EL Niňo Praha D - SK Pedagog ČB 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šablatura Michal 2:0, Cholínský Jan 2:0, Stach Matěj 2:0, Ezr Václav 2:0, body hostů: Kortus Pavel ml. 0:2, Fausek Matěj 0:2, Kortus Filip 0:2, Kortus Pavel 0:2), TJ Sokol Michle Praha - SKST Liberec C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Radim 2:2, Šimeček Jan 1:2, Bucifal Aleš 0:3, Nejedlý Petr 2:2, body hostů: Pařízek Martin 2:2, Kodým Jiří 4:0, Reliszka Jakub 2:1, Gireth Pavel 1:2), ST EUROMASTER Kolín - Tatran KRPA Hostinné 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borůvka Jakub 2:1, Čamr František 3:0, Vaculovič Libor 3:1, Trajhan Miroslav 1:0, WO 0:2, body hostů: Voňka Jakub 0:3, Rýgl Vojtěch 1:2, Valeš Jakub 0:3, Kalenský Jaroslav 1:1, WO 2:0), SKST Cheb - TTC Litoměřice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hobl Lukáš 3:1, Žaloudík Jan 3:1, Žák Jan 2:1, Gavlas Petr 0:4, body hostů: Pinka Jan 2:2, Tschakert Tomáš 3:1, Bartošek Vít 1:3, Hervert Josef 1:2), TJ Sokol Bor Eissmann - TTC Bělá pod Bezdězem 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dráždil Roman 2:1, Pour Pavel ml. 3:0, Chvátal Martin 0:2, Belopotočan Roman 3:0, Kříž Dominik 0:1, body hostů: Zajíček Pavel 1:2, Balog Roland 1:2, Postelt Tomáš 2:1, Kaňka Luděk st. 0:1, Lapka Miroslav 0:2),
11. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice - SK Pedagog ČB 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Milan 0:3, Juklík Tomáš 0:2, Krameš Jan 1:2, Kolář Vlastimil 1:2, body hostů: Kortus Pavel ml. 3:0, Fausek Matěj 3:0, Kortus Filip 1:2, Marat Petr 2:0), SF SKK EL Niňo Praha D - TJ Tatran Sedlčany 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stach Matěj 1:3, Cholínský Jan 1:3, Šablatura Michal 2:2, Ezr Václav 2:2, body hostů: Pejša Karel ml. 3:1, Faktor Radovan 3:1, Drechsler Dušan 2:2, Kocura Jiří 2:2), TJ Sokol Michle Praha - Tatran KRPA Hostinné 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Radim 1:2, Šimeček Jan 0:3, Bucifal Aleš 1:2, Nejedlý Petr 2:2, body hostů: Voňka Jakub 4:0, Rýgl Vojtěch 2:1, Kalenský Jaroslav 2:1, Valeš Jakub 1:2), ST EUROMASTER Kolín - SKST Liberec C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borůvka Jakub 2:0, Trajhan Miroslav 1:1, Čamr František 3:0, Vaculovič Libor 3:0, body hostů: Pařízek Martin 1:2, Gireth Pavel 0:3, Reliszka Jakub 0:2, Kodým Jiří 0:2), SKST Cheb - TTC Bělá pod Bezdězem 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žák Jan 1:0, Žaloudík Jan 2:0, Gavlas Petr 3:0, Hobl Lukáš 2:0, WO 1:0, body hostů: Lapka Miroslav 0:3, Balog Roland 0:2, Postelt Tomáš 0:2, Zajíček Pavel 0:1, WO 0:1), TJ Sokol Bor Eissmann - TTC Litoměřice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dráždil Roman 2:1, Pour Pavel ml. 0:3, Chvátal Martin 1:1, Belopotočan Roman 2:2, Kříž Dominik 0:1, body hostů: Pinka Jan 4:0, Tschakert Tomáš 3:0, Hervert Josef 0:3, Bartošek Vít 1:2),
12. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem - TTC Litoměřice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lapka Miroslav 0:3, Postelt Tomáš 0:2, Balog Roland 0:3, Zajíček Pavel 3:0, body hostů: Pinka Jan 3:0, Tschakert Tomáš 2:1, Bartošek Vít 2:1, Hervert Josef 1:1), Tatran KRPA Hostinné - SKST Liberec C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Jakub 3:0, Rýgl Vojtěch 3:0, Drahotský Tomáš 0:3, Kalenský Jaroslav 3:0, body hostů: Kodým Jiří 1:2, Gireth Pavel 1:2, Reliszka Jakub 1:2, Kaněra Jan 0:3), SF SKK EL Niňo Praha D - TJ Lokomotiva Vršovice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cholínský Jan 0:2, Šablatura Michal 2:2, Stach Matěj 2:1, Ezr Václav 4:0, Plachý Ladislav 1:1, body hostů: Kolář Vlastimil 2:2, Krameš Jan 3:1, Kuba Josef 0:4, Pospíšil Milan 0:1, Juklík Tomáš 1:1), ST EUROMASTER Kolín - TJ Sokol Michle Praha 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borůvka Jakub 2:0, Čamr František 1:1, Pěnkava Luboš 3:0, Vaculovič Libor 2:0, body hostů: Bucifal Aleš 1:2, Šimeček Jan 0:2, Benák Libor 0:2, Zámyslický Jaroslav 0:2), TJ Sokol Bor Eissmann - SKST Cheb 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dráždil Roman 2:2, Pour Pavel ml. 1:2, Chvátal Martin 0:2, Belopotočan Roman 1:3, Kříž Dominik 0:1, body hostů: Polák Michal 4:0, Žák Jan 4:0, Žaloudík Jan 1:2, Hobl Lukáš 1:2), SK Pedagog ČB - TJ Tatran Sedlčany 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fausek Matěj 3:1, Marat Petr 0:4, Kortus Filip 3:1, Kortus Pavel ml. 3:1, body hostů: Pejša Karel ml. 3:1, Faktor Radovan 1:3, Drechsler Dušan 2:2, Kocura Jiří 1:3),
13. kolo:
TJ Tatran Sedlčany - TTC Litoměřice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pejša Karel ml. 1:1, Drechsler Dušan 0:2, Kaucký Roman 0:3, Janda Jaromír 0:2, body hostů: Pinka Jan 3:0, Tschakert Tomáš 2:0, Bartošek Vít 2:0, Hervert Josef 1:1), SK Pedagog ČB - TTC Bělá pod Bezdězem 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fausek Matěj 1:3, Marat Petr 2:2, Kortus Filip 1:3, Kortus Pavel ml. 3:1, body hostů: Zajíček Pavel 2:2, Balog Roland 2:2, Postelt Tomáš 2:2, Kaňka Luděk st. 3:1), SKST Cheb - SKST Liberec C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žák Jan 1:1, Levora Vojtěch 1:1, Žaloudík Jan 2:0, Polák Michal 3:0, Hobl Lukáš 1:0, body hostů: Pařízek Martin 2:1, Kodým Jiří 0:3, Reliszka Jakub 0:2, Gireth Pavel 0:2), TJ Sokol Bor Eissmann - Tatran KRPA Hostinné 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dráždil Roman 3:1, Pour Pavel ml. 2:2, Chvátal Martin 1:3, Belopotočan Roman 4:0, body hostů: Voňka Jakub 3:1, Kalenský Jaroslav 1:3, Rýgl Vojtěch 2:2, Valeš Jakub 0:4), TJ Sokol Michle Praha - TJ Lokomotiva Vršovice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bucifal Aleš 2:2, Nejedlý Petr 4:0, Hořejší Radim 2:2, Šimeček Jan 0:4, body hostů: Kolář Vlastimil 2:2, Krameš Jan 2:2, Kuba Josef 2:2, Pospíšil Milan 1:1, Juklík Tomáš 1:1), ST EUROMASTER Kolín - SF SKK EL Niňo Praha D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Záboj Matěj 1:0, Pěnkava Luboš 2:0, Vaculovič Libor 2:0, WO 4:0, body hostů: Počta Tomáš 0:2, Kubát Petr 0:2, Vrňák Tomáš 0:1, WO 0:4),
14. kolo:
SK Pedagog ČB - TTC Litoměřice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Filip 1:2, Kortus Pavel 0:3, Fausek Matěj 1:2, Kortus Pavel ml. 1:2, body hostů: Pinka Jan 3:0, Tschakert Tomáš 3:0, Bartošek Vít 2:1, Hervert Josef 1:2), TJ Tatran Sedlčany - TTC Bělá pod Bezdězem 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaucký Roman 1:3, Kocura Jiří 1:3, Drechsler Dušan 2:2, Pejša Karel ml. 4:0, body hostů: Zajíček Pavel 3:1, Balog Roland 1:3, Postelt Tomáš 2:2, Kaňka Luděk st. 2:2), TJ Sokol Bor Eissmann - SKST Liberec C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dráždil Roman 3:0, Kříž Dominik 1:1, Pour Pavel ml. 2:1, Belopotočan Roman 3:0, body hostů: Pařízek Martin 1:2, Kodým Jiří 0:3, Reliszka Jakub 1:2, Gireth Pavel 0:2), SKST Cheb - Tatran KRPA Hostinné 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žák Jan 2:0, Žaloudík Jan 1:1, Hobl Lukáš 2:0, Polák Michal 3:0, Březovský Petr 0:1, body hostů: Voňka Jakub 1:2, Kalenský Jaroslav 1:2, Rýgl Vojtěch 0:2, Valeš Jakub 0:2), ST EUROMASTER Kolín - TJ Lokomotiva Vršovice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pěnkava Luboš 2:1, Dolejší Stanislav 1:1, Vaculovič Libor 3:0, Borůvka Jakub 3:0, body hostů: Kuba Josef 1:2, Krameš Jan 0:3, Pospíšil Milan 0:3, Juklík Tomáš 1:1), TJ Sokol Michle Praha - SF SKK EL Niňo Praha D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořejší Radim 3:1, Bucifal Aleš 1:2, Šimeček Jan 1:2, Nejedlý Petr 3:1, body hostů: Šálený David 2:2, Stach Matěj 3:1, Ezr Václav 1:2, Špaček Zbyněk 0:3),
15. kolo:
TJ Sokol Michle Praha - TJ Tatran Sedlčany 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimeček Jan 0:2, Hořejší Radim 0:2, Ambrož Adam 0:3, Nejedlý Petr 1:1, body hostů: Pejša Karel ml. 3:0, Faktor Radovan 2:0, Drechsler Dušan 2:0, Kocura Jiří 1:1), ST EUROMASTER Kolín - SK Pedagog ČB 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pěnkava Luboš 1:1, Čamr František 2:0, Vaculovič Libor 3:0, Borůvka Jakub 3:0, body hostů: Kortus Pavel ml. 1:2, Fausek Matěj 0:3, Kortus Filip 0:2, Kortus Pavel 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice - SKST Cheb 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Milan 2:2, Kuba Josef 2:2, Krameš Jan 0:1, Kolář Vlastimil 1:3, Juklík Tomáš 0:2, body hostů: Polák Michal 4:0, Gavlas Petr 1:3, Žák Jan 4:0, Hobl Lukáš 1:2), SF SKK EL Niňo Praha D - TJ Sokol Bor Eissmann 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ezr Václav 3:1, Stach Matěj 2:2, Šálený David 2:2, Cholínský Jan 1:3, body hostů: Belopotočan Roman 4:0, Dráždil Roman 3:1, Pour Pavel ml. 1:3, Chvátal Martin 0:4), SKST Liberec C - TTC Litoměřice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Reliszka Jakub 0:3, Gireth Pavel 0:3, Kodým Jiří 2:1, Pařízek Martin 3:1, body hostů: Pinka Jan 4:0, Tschakert Tomáš 1:2, Bartošek Vít 1:2, Hervert Josef 2:1), Tatran KRPA Hostinné - TTC Bělá pod Bezdězem 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Jakub 2:2, Rýgl Vojtěch 3:1, Valeš Jakub 0:3, Kalenský Jaroslav 4:0, body hostů: Postelt Tomáš 1:3, Zajíček Pavel 3:1, Kaňka Luděk st. 2:2, Lapka Miroslav 0:3),
16. kolo:
ST EUROMASTER Kolín - TJ Tatran Sedlčany 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borůvka Jakub 3:0, Pěnkava Luboš 1:1, Čamr František 2:1, Vaculovič Libor 3:0, body hostů: Pejša Karel ml. 2:1, Faktor Radovan 0:3, Drechsler Dušan 0:3, Kaucký Roman 0:2), TJ Sokol Michle Praha - SK Pedagog ČB 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořejší Radim 1:2, Zámyslický Jaroslav 0:3, Šimeček Jan 0:3, Nejedlý Petr 2:2, body hostů: Kortus Pavel ml. 3:1, Kortus Filip 2:1, Fausek Matěj 2:1, Marat Petr 3:0), SF SKK EL Niňo Praha D - SKST Cheb 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubát Petr 0:2, Přída Kryštof 0:2, Stach Matěj 0:3, Kaucký Jakub 1:1, body hostů: Polák Michal 3:0, Gavlas Petr 2:0, Hobl Lukáš 2:0, Žák Jan 1:1), TJ Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Bor Eissmann 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Milan 0:1, Krameš Jan 3:1, Kuba Josef 1:3, Kolář Vlastimil 3:1, Juklík Tomáš 0:3, body hostů: Dráždil Roman 2:2, Pour Pavel ml. 3:1, Chvátal Martin 1:3, Kříž Dominik 3:1), Tatran KRPA Hostinné - TTC Litoměřice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Jakub 3:1, Valeš Jakub 0:4, Rýgl Vojtěch 3:1, Kalenský Jaroslav 3:1, body hostů: Pinka Jan 4:0, Tschakert Tomáš 1:3, Bartošek Vít 1:3, Hervert Josef 1:3), SKST Liberec C - TTC Bělá pod Bezdězem 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gireth Pavel 1:1, Medek Josef 2:0, Kodým Jiří 2:1, Pařízek Martin 3:0, WO 1:0, body hostů: Postelt Tomáš 1:2, Zajíček Pavel 1:2, Kaňka Luděk st. 0:2, Lapka Miroslav 0:2, WO 0:1),
17. kolo:
TJ Tatran Sedlčany - SKST Liberec C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faktor Radovan 3:0, Drechsler Dušan 2:1, Kocura Jiří 1:2, Pejša Karel ml. 3:0, body hostů: Pařízek Martin 1:2, Mejsnar František 1:2, Gireth Pavel 1:2, Brožík Karel 0:3), SK Pedagog ČB - Tatran KRPA Hostinné 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Filip 2:2, Kortus Pavel 0:4, Fausek Matěj 1:2, Kortus Pavel ml. 3:1, body hostů: Šváb Richard 3:1, Rýgl Vojtěch 2:2, Kalenský Jaroslav 3:1, Voňka Jakub 1:2), TTC Litoměřice - TJ Lokomotiva Vršovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tschakert Tomáš 2:0, Bartošek Vít 2:0, Hervert Josef 1:2, Pinka Jan 3:0, body hostů: Kolář Vlastimil 1:2, Černota Filip 1:2, Pospíšil Milan 0:2, Kuba Josef 0:2), TTC Bělá pod Bezdězem - SF SKK EL Niňo Praha D 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zajíček Pavel 4:0, Postelt Tomáš 0:2, Kaňka Luděk st. 1:2, Balog Roland 4:0, Lapka Miroslav 1:1, body hostů: Stach Matěj 2:2, Ezr Václav 1:3, Šálený David 1:3, Špaček Zbyněk 1:2), SKST Cheb - TJ Sokol Michle Praha 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Březovský Petr 0:1, Žák Jan 2:0, Polák Michal 3:0, Gavlas Petr 3:0, Levora Vojtěch 0:1, body hostů: Hořejší Radim 1:2, Nejedlý Petr 0:3, Šimeček Jan 0:2, Bucifal Aleš 1:1), TJ Sokol Bor Eissmann - ST EUROMASTER Kolín 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dráždil Roman 0:3, Kříž Dominik 0:4, Pour Pavel ml. 2:1, Belopotočan Roman 2:1, WO 2:0, body hostů: Vaculovič Libor 3:1, Borůvka Jakub 3:1, Pěnkava Luboš 1:1, Kostelník Lukáš 2:1, WO 0:2),
18. kolo:
SK Pedagog ČB - SKST Liberec C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fausek Matěj 1:2, Kortus Filip 1:2, Marat Petr 2:1, Kortus Pavel ml. 4:0, body hostů: Pařízek Martin 3:1, Mejsnar František 1:2, Gireth Pavel 1:2, Brožík Karel 0:3), TJ Tatran Sedlčany - Tatran KRPA Hostinné 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Faktor Radovan 2:2, Drechsler Dušan 0:2, Kocura Jiří 0:3, Pejša Karel ml. 3:1, WO 1:0, body hostů: Šváb Richard 3:1, Kalenský Jaroslav 3:1, Voňka Jakub 2:1, Rýgl Vojtěch 0:2, WO 0:1), TTC Bělá pod Bezdězem - TJ Lokomotiva Vršovice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balog Roland 4:0, Kaňka Luděk st. 2:2, Lapka Miroslav 0:2, Zajíček Pavel 3:1, Postelt Tomáš 0:2, body hostů: Kolář Vlastimil 2:2, Černota Filip 1:3, Kuba Josef 1:3, Pospíšil Milan 3:1), TTC Litoměřice - SF SKK EL Niňo Praha D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 3:0, Bartošek Vít 1:1, Hervert Josef 2:1, Pinka Jan 3:0, body hostů: Stach Matěj 2:1, Ezr Václav 0:3, Šálený David 0:3, Přída Kryštof 0:2), TJ Sokol Bor Eissmann - TJ Sokol Michle Praha 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pour Pavel ml. 4:0, Kříž Dominik 1:3, Chvátal Martin 0:2, Dráždil Roman 2:2, Belopotočan Roman 1:0, body hostů: Hořejší Radim 2:2, Nejedlý Petr 2:2, Šimeček Jan 2:2, Bucifal Aleš 1:2), SKST Cheb - ST EUROMASTER Kolín 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žaloudík Jan 2:2, Polák Michal 3:1, Žák Jan 3:0, Gavlas Petr 0:3, Hobl Lukáš 1:0, body hostů: Vaculovič Libor 1:3, Kostelník Lukáš 2:2, Borůvka Jakub 1:3, Čamr František 2:1),
19. kolo:
SKST Cheb - TJ Tatran Sedlčany 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Michal 2:0, Hobl Lukáš 2:0, Gavlas Petr 2:0, Žák Jan 2:0, body hostů: Pejša Karel ml. 0:2, Faktor Radovan 0:2, Drechsler Dušan 0:2, Kaucký Roman 0:2), TJ Sokol Bor Eissmann - SK Pedagog ČB 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dráždil Roman 2:0, Pour Pavel ml. 1:1, Chvátal Martin 2:1, Belopotočan Roman 3:0, body hostů: Legát Petr 0:3, Kortus Pavel ml. 2:1, Kortus Filip 0:2, Kortus Pavel 0:2), TJ Sokol Michle Praha - TTC Litoměřice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Radim 3:1, Bucifal Aleš 1:3, Šimeček Jan 2:2, Nejedlý Petr 2:2, body hostů: Pinka Jan 4:0, Bartošek Vít 3:1, Skokan Viktor 1:3, Pospíšil Václav 0:4), ST EUROMASTER Kolín - TTC Bělá pod Bezdězem 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borůvka Jakub 1:0, Kostelník Lukáš 2:0, Vaculovič Libor 2:0, Pěnkava Luboš 2:0, Čamr František 1:0, body hostů: Balog Roland 0:2, Zajíček Pavel 0:2, Postelt Tomáš 0:2, Lapka Miroslav 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice - SKST Liberec C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuba Josef 2:2, Černota Filip 3:0, Krameš Jan 0:3, Kolář Vlastimil 0:4, body hostů: Medek Josef 3:1, Pařízek Martin 3:1, Gireth Pavel 2:1, Kodým Jiří 1:2), SF SKK EL Niňo Praha D - Tatran KRPA Hostinné 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ezr Václav 2:1, Stach Matěj 3:0, Šálený David 2:1, Cholínský Jan 2:0, Plachý Ladislav 0:1, body hostů: Voňka Jakub 1:2, Kalenský Jaroslav 2:1, Valeš Jakub 0:3, Bartoš Petr st. 0:3),
20. kolo:
TJ Sokol Bor Eissmann - TJ Tatran Sedlčany 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dráždil Roman 3:0, Pour Pavel ml. 1:2, Kříž Dominik 1:2, Belopotočan Roman 4:0, body hostů: Pejša Karel ml. 2:2, Faktor Radovan 1:2, Drechsler Dušan 0:3, Kaucký Roman 1:2), SKST Cheb - SK Pedagog ČB 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žák Jan 3:0, Hobl Lukáš 2:0, Polák Michal 3:0, Gavlas Petr 1:0, Levora Vojtěch 0:2, body hostů: Legát Petr 0:3, Kortus Pavel ml. 1:2, Kortus Filip 1:2, Kortus Pavel 0:2), ST EUROMASTER Kolín - TTC Litoměřice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pěnkava Luboš 1:2, Kostelník Lukáš 3:0, Vaculovič Libor 2:1, Borůvka Jakub 2:1, body hostů: Pinka Jan 2:1, Bartošek Vít 1:2, Hrnčíř Jan 1:2, Skokan Viktor 0:3), TJ Sokol Michle Praha - TTC Bělá pod Bezdězem 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Radim 2:2, Bucifal Aleš 2:2, Šimeček Jan 0:3, Nejedlý Petr 2:2, body hostů: Zajíček Pavel 3:1, Balog Roland 2:2, Postelt Tomáš 4:0, Lapka Miroslav 0:3), SF SKK EL Niňo Praha D - SKST Liberec C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cholínský Jan 0:2, Šálený David 2:2, Stach Matěj 2:2, Ezr Václav 3:1, Kubát Petr 0:1, WO 0:1, body hostů: Medek Josef 4:0, Pařízek Martin 3:1, Gireth Pavel 0:3, Kodým Jiří 1:3, WO 1:0), TJ Lokomotiva Vršovice - Tatran KRPA Hostinné 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Milan 0:1, Černota Filip 2:0, Kuba Josef 2:1, Kolář Vlastimil 2:1, Krameš Jan 2:0, body hostů: Voňka Jakub 1:2, Valeš Jakub 0:3, Kalenský Jaroslav 2:1, Bartoš Petr st. 0:2),
21. kolo:
TJ Tatran Sedlčany - TJ Lokomotiva Vršovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faktor Radovan 2:1, Kocura Jiří 1:2, Kaucký Roman 2:0, Pejša Karel ml. 4:0, Drechsler Dušan 0:1, body hostů: Kolář Vlastimil 2:2, Kuba Josef 0:3, Krameš Jan 1:2, Pospíšil Milan 1:2), SK Pedagog ČB - SF SKK EL Niňo Praha D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Pavel ml. 2:1, Kortus Filip 2:1, Legát Petr 2:1, Slapnička Jakub 3:1, body hostů: Ezr Václav 1:3, Šálený David 1:2, Stach Matěj 2:1, Plachý Ladislav 0:3), SKST Liberec C - TJ Sokol Michle Praha 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Protiva Luboš 3:0, Gireth Pavel 1:1, Kodým Jiří 2:1, Pařízek Martin 2:1, body hostů: Hořejší Radim 1:2, Bucifal Aleš 1:2, Ambrož Adam 0:3, Zámyslický Jaroslav 1:1), Tatran KRPA Hostinné - ST EUROMASTER Kolín 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voňka Jakub 0:2, Rýgl Vojtěch 0:2, Kalenský Jaroslav 1:2, Šváb Richard 0:2, body hostů: Borůvka Jakub 3:0, Vaculovič Libor 1:1, Pěnkava Luboš 2:0, Kostelník Lukáš 2:0), TTC Litoměřice - SKST Cheb 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 3:1, Bartošek Vít 2:2, Hervert Josef 1:2, Pinka Jan 3:1, body hostů: Žák Jan 3:1, Polák Michal 2:2, Hobl Lukáš 1:3, Březovský Petr 0:2, Gavlas Petr 0:1), TTC Bělá pod Bezdězem - TJ Sokol Bor Eissmann 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaňka Luděk st. 2:1, Balog Roland 2:0, Postelt Tomáš 1:2, Zajíček Pavel 3:0, body hostů: Dráždil Roman 2:1, Kříž Dominik 1:2, Chvátal Martin 0:3, Noha Miroslav 0:2),
22. kolo:
SK Pedagog ČB - TJ Lokomotiva Vršovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Legát Petr 2:1, Slapnička Jakub 1:2, Kortus Filip 2:1, Kortus Pavel ml. 4:0, body hostů: Kolář Vlastimil 1:3, Kuba Josef 1:2, Krameš Jan 2:1, Pospíšil Milan 0:3), TJ Tatran Sedlčany - SF SKK EL Niňo Praha D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faktor Radovan 3:1, Kocura Jiří 1:3, Kaucký Roman 0:4, Pejša Karel ml. 3:1, body hostů: Stach Matěj 3:1, Šálený David 1:3, Ezr Václav 2:2, Plachý Ladislav 3:1), Tatran KRPA Hostinné - TJ Sokol Michle Praha 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rýgl Vojtěch 1:1, Valeš Jakub 1:1, Kalenský Jaroslav 3:0, Šváb Richard 3:0, body hostů: Hořejší Radim 2:1, Bucifal Aleš 0:3, Ambrož Adam 0:2, Zámyslický Jaroslav 0:2), SKST Liberec C - ST EUROMASTER Kolín 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Protiva Luboš 1:3, Kodým Jiří 1:2, Gireth Pavel 2:1, Pařízek Martin 0:4, body hostů: Záboj Matěj 1:3, Kostelník Lukáš 3:1, Vaculovič Libor 3:0, Pěnkava Luboš 3:0), TTC Bělá pod Bezdězem - SKST Cheb 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Postelt Tomáš 1:2, Kaňka Luděk st. 1:2, Lapka Miroslav 0:3, Balog Roland 1:2, body hostů: Žák Jan 1:2, Polák Michal 3:0, Gavlas Petr 2:1, Hobl Lukáš 3:0), TTC Litoměřice - TJ Sokol Bor Eissmann 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 3:0, Bartošek Vít 1:2, Hervert Josef 1:2, Pinka Jan 4:0, body hostů: Dráždil Roman 2:2, Kříž Dominik 2:1, Chvátal Martin 0:3, Noha Miroslav 0:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
ST EUROMASTER Kolín - SKST Cheb 5:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Borůvka Jakub 2:1, Pěnkava Luboš 0:2, Vaculovič Libor 3:1, Čamr František 0:1, WO 0:3, body hostů: Žák Jan 1:2, Hobl Lukáš 1:1, Žaloudík Jan 1:1, Polák Michal 2:1, WO 3:0),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SKST Cheb - ST EUROMASTER Kolín 9:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žaloudík Jan 4:0, Hobl Lukáš 1:2, Polák Michal 2:1, Žák Jan 2:2, body hostů: Pěnkava Luboš 2:2, Vaculovič Libor 2:2, Borůvka Jakub 1:2, Záboj Matěj 0:3),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST Cheb - ST EUROMASTER Kolín -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS