Výsledky do novin
3. liga mužů skupina A
1. kolo:
TJ Union Plzeň - SK Jiskra Domažlice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněček Petr 1:2, Sochor Miroslav 1:2, Bistřický Marek 0:3, Kirchman Ondřej 3:1, body hostů: Copák František 4:0, Pangrác Martin 2:1, Jehlík Miroslav 2:1, Krejčíř Milan 0:3), KST Rakovník - TJ Šanov 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vorlíček Luboš 1:1, Kettner Martin 0:2, Hýža Daniel 0:3, Pisár Jan 1:2, body hostů: Štepka Miroslav 3:0, Vaculík Petr 3:0, Hejda Václav 2:0, Koděra Filip 0:2), TJ Slavoj Praha - SF SKK EL Niňo Praha E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahrádka David 2:2, Bohumský Petr 2:2, Šimůnek Ondřej 0:3, Šebl Jáchym 2:2, body hostů: Půlpán David 4:0, Plachý Ladislav 3:1, Plachý Jiří 2:2, Kubát Petr 0:3), ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Sokol Vodňany 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krahulec Petr 4:0, Končal Adam 1:2, Novotný Petr 1:2, Slapnička Jakub 3:1, body hostů: Borovka Tomáš 2:2, Hach Martin 2:2, Hubáček Filip 1:2, Kuba Michal 0:2, David Jakub 0:1), TTC Libín Prachatice z.s. - TJ Sokol České Budějovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Marek 2:0, Kaštánek Petr 2:0, Heinzl Lukáš 2:1, Bauer Miroslav 2:0, body hostů: Janda Jan 0:3, Fiala Otakar 1:1, Bakalář Daniel 0:2, Klečka Jiří 0:2), TJ Sokol Studená - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mádr Miloslav 2:2, Smola Igor 2:2, Doležal Ondřej 2:1, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Herout František 3:1, Loudín Petr 0:4, Škopek Pavel 1:3, Slavík Radek 1:2),
2. kolo:
TJ Union Plzeň - TJ Sokol Studená 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sochor Miroslav 1:3, Vaněček Petr 1:3, Legát Petr 2:1, Kirchman Ondřej 3:1, body hostů: Korbel Filip ml. 2:2, Doležal Ondřej 3:1, Smola Igor 1:3, Mádr Miloslav 2:1), SK Jiskra Domažlice - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčíř Milan 1:2, Květon Ondřej 0:2, Pangrác Martin 0:3, Copák František 3:0, Jehlík Miroslav 0:1, body hostů: Herout František 3:0, Nevřela Daniel 2:1, Škopek Pavel 2:1, Loudín Petr 1:2), KST Rakovník - TTC Libín Prachatice z.s. 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pisár Jan 1:2, Kettner Martin 0:2, Hýža Daniel 0:3, Vorlíček Luboš 2:1, body hostů: Bauer Miroslav 3:0, Šimek Marek 2:1, Kaštánek Petr 3:0, Heinzl Lukáš 0:2), TJ Šanov - TJ Sokol České Budějovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štepka Miroslav 1:0, Vaculík Petr 2:0, Hejda Václav 2:1, Koděra Filip 2:0, WO 1:0, body hostů: Janda Jan 0:3, Fiala Otakar 1:1, Bakalář Daniel 0:2, Staněk Petr 0:1, WO 0:1), TJ Slavoj Praha - ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šebl Jáchym 0:2, Zahrádka David 0:2, Šimůnek Ondřej 0:2, Pašek Dominik 0:2, body hostů: Slapnička Jakub 2:0, Krahulec Petr 2:0, Novotný Petr 2:0, Majer Zbyněk 2:0), SF SKK EL Niňo Praha E - TJ Sokol Vodňany 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Ladislav 2:2, Plachý Jiří 1:3, Půlpán David 1:3, Ezr Václav 3:1, body hostů: Borovka Tomáš 2:2, Hach Martin 1:3, Hubáček Filip 3:1, David Jakub 3:1),
3. kolo:
TJ Union Plzeň - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Legát Petr 3:0, Vaněček Petr 1:1, Sochor Miroslav 2:1, Kirchman Ondřej 3:0, body hostů: Herout František 1:2, Nevřela Daniel 1:2, Škopek Pavel 0:3, Loudín Petr 0:2), SK Jiskra Domažlice - TJ Sokol Studená 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jehlík Miroslav 0:2, Pangrác Martin 0:4, Květon Ondřej 3:0, Copák František 3:1, Krejčíř Milan 0:2, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Doležal Ondřej 2:2, Smola Igor 2:2, Mádr Miloslav 2:1), KST Rakovník - TJ Sokol České Budějovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pisár Jan 2:1, Kettner Martin 0:2, Hýža Daniel 2:1, Vorlíček Luboš 3:0, WO 1:0, body hostů: Fiala Otakar 2:1, Janda Jan 2:1, Bakalář Daniel 0:3, Staněk Petr 0:2, WO 0:1), TJ Šanov - TTC Libín Prachatice z.s. 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štepka Miroslav 4:0, Vaculík Petr 3:0, Hejda Václav 2:1, Koděra Filip 0:4, body hostů: Bauer Miroslav 2:2, Kaštánek Petr 1:3, Šimek Marek 1:2, Heinzl Lukáš 1:2), TJ Slavoj Praha - TJ Sokol Vodňany 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šebl Jáchym 1:2, Zahrádka David 1:1, Šimůnek Ondřej 0:3, Pašek Dominik 1:2, body hostů: Hubáček Filip 2:1, Hach Martin 2:1, Borovka Tomáš 2:1, David Jakub 2:0), SF SKK EL Niňo Praha E - ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Důra Matouš 0:2, Plachý Jiří 0:2, Kubát Petr 1:2, Plachý Ladislav 0:2, body hostů: Slapnička Jakub 3:0, Krahulec Petr 2:0, Novotný Petr 1:1, Majer Zbyněk 2:0),
4. kolo:
TJ Sokol Studená - ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádr Miloslav 2:0, Smola Igor 1:1, Doležal Ondřej 2:1, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Novotný Petr 1:2, Fiala Jakub 1:2, Slapnička Jakub 0:2, Majer Zbyněk 0:2), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Sokol Vodňany 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 3:0, Loudín Petr 2:0, Škopek Pavel 1:2, Nevřela Daniel 3:0, body hostů: Borovka Tomáš 1:2, Hach Martin 0:3, Hubáček Filip 1:2, David Jakub 0:2), TTC Libín Prachatice z.s. - TJ Slavoj Praha 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaštánek Petr 2:0, Heinzl Lukáš 2:0, Fesl Martin 2:1, Bauer Miroslav 3:0, body hostů: Pašek Dominik 0:3, Šebl Jáchym 0:3, Zahrádka David 1:1, Šimůnek Ondřej 0:2), TJ Sokol České Budějovice - SF SKK EL Niňo Praha E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Jan 3:1, Bakalář Daniel 1:3, Houška Michal 0:4, Fiala Otakar 3:1, body hostů: Plachý Jiří 1:3, Plachý Ladislav 4:0, Kubát Petr 2:2, Dvořák Jan nejml. 2:2), TJ Union Plzeň - KST Rakovník 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kirchman Ondřej 3:0, Sochor Miroslav 1:1, Vaněček Petr 3:0, Legát Petr 2:1, body hostů: Pisár Petr 1:1, Vorlíček Luboš 1:2, Pisár Jan 0:3, Hýža Daniel 0:2, Kettner Martin 0:1), SK Jiskra Domažlice - TJ Šanov 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčíř Milan 0:3, Květon Ondřej 1:2, Pangrác Martin 0:1, Copák František 2:1, Jehlík Miroslav 0:2, body hostů: Cafourek Tomáš 2:1, Hejda Václav 2:1, Vaculík Petr 2:1, Štepka Miroslav 3:0),
5. kolo:
TJ Sokol Studená - TJ Sokol Vodňany 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádr Miloslav 2:0, Smola Igor 1:1, Doležal Ondřej 2:1, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Borovka Tomáš 1:2, Hach Martin 0:3, Hubáček Filip 1:1, David Jakub 0:2), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 2:1, Loudín Petr 2:1, Škopek Pavel 3:0, Nevřela Daniel 2:1, body hostů: Slapnička Jakub 2:1, Krahulec Petr 0:3, Fiala Jakub 1:2, Novotný Petr 0:3), TTC Libín Prachatice z.s. - SF SKK EL Niňo Praha E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Marek 2:2, Kaštánek Petr 4:0, Heinzl Lukáš 1:2, Bauer Miroslav 2:2, body hostů: Ezr Václav 3:1, Půlpán David 0:4, Špaček Zbyněk 3:1, Krejcar Vilém 0:3), TJ Sokol České Budějovice - TJ Slavoj Praha 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janda Jan 3:1, Bakalář Daniel 4:0, Houška Michal 0:3, Fiala Otakar 3:1, body hostů: Pašek Dominik 2:2, Šebl Jáchym 1:3, Zahrádka David 1:3, Šimůnek Ondřej 1:2), TJ Union Plzeň - TJ Šanov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kirchman Ondřej 2:2, Legát Petr 2:2, Sochor Miroslav 1:2, Vaněček Petr 1:3, body hostů: Koděra Filip 1:3, Hejda Václav 1:3, Vaculík Petr 4:0, Štepka Miroslav 3:0), SK Jiskra Domažlice - KST Rakovník 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jehlík Miroslav 2:1, Květon Ondřej 1:1, Pangrác Martin 2:1, Copák František 3:0, body hostů: Vorlíček Luboš 2:1, Hýža Daniel 0:3, Pisár Petr 0:2, Pisár Jan 1:1, Kettner Martin 0:1),
6. kolo:
KST Rakovník - TJ Sokol Studená 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pisár Jan 2:2, Kettner Martin 0:3, Vorlíček Luboš 3:0, Pisár Petr 1:3, Hýža Daniel 0:1, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Doležal Ondřej 2:2, Smola Igor 2:2, Mádr Miloslav 2:1), TJ Šanov - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaculík Petr 2:0, Hejda Václav 1:1, Cafourek Tomáš 0:3, Štepka Miroslav 2:0, WO 5:0, body hostů: Herout František 2:1, Nevřela Daniel 1:2, Loudín Petr 1:2, WO 0:5), TJ Slavoj Praha - TJ Union Plzeň 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šebl Jáchym 1:1, Vaněk Petr 0:2, Šimůnek Ondřej 0:3, Pašek Dominik 1:2, body hostů: Bistřický Marek 2:1, Kirchman Ondřej 3:0, Sochor Miroslav 1:1, Vaněček Petr 2:0), SF SKK EL Niňo Praha E - SK Jiskra Domažlice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Ladislav 2:1, Kubát Petr 0:3, Plachý Jiří 1:2, Půlpán David 0:3, body hostů: Copák František 2:1, Květon Ondřej 3:0, Pangrác Martin 1:2, Jehlík Miroslav 3:0), ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TTC Libín Prachatice z.s. 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jakub 1:2, Novotný Petr 0:2, Krejčí Ondřej 0:3, Krahulec Petr 1:2, body hostů: Kaštánek Petr 3:0, Bauer Miroslav 3:0, Šimek Marek 3:0, Fesl Martin 0:2), TJ Sokol Vodňany - TJ Sokol České Budějovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borovka Tomáš 3:0, Hubáček Filip 1:2, Hach Martin 1:2, David Jakub 3:0, body hostů: Fiala Otakar 2:1, Bakalář Daniel 2:1, Hložek Tomáš 0:3, Fišer Vojtěch 0:3),
7. kolo:
KST Rakovník - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pisár Jan 1:3, Hýža Daniel 2:2, Vorlíček Luboš 4:0, Pisár Petr 2:2, body hostů: Herout František 1:3, Nevřela Daniel 3:1, Loudín Petr 2:2, Slavík Radek 1:3), TJ Šanov - TJ Sokol Studená 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štepka Miroslav 1:0, Vaculík Petr 2:0, Hejda Václav 1:0, Koděra Filip 0:1, WO 4:0, body hostů: Mádr Miloslav 0:2, Korbel Filip ml. 0:1, Doležal Ondřej 0:1, Smola Igor 1:0, WO 0:4), TJ Slavoj Praha - SK Jiskra Domažlice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šebl Jáchym 0:2, Vaněk Petr 0:2, Šimůnek Ondřej 0:3, Pašek Dominik 1:1, body hostů: Květon Ondřej 3:0, Copák František 1:0, Krejčíř Milan 2:0, Jehlík Miroslav 1:1, Pangrác Martin 1:0), SF SKK EL Niňo Praha E - TJ Union Plzeň 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Ladislav 3:1, Kubát Petr 1:2, Půlpán David 2:1, Špaček Zbyněk 3:1, body hostů: Kirchman Ondřej 3:1, Vaněček Petr 1:3, Bistřický Marek 0:3, Sochor Miroslav 1:2), ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Sokol České Budějovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krahulec Petr 2:1, Fiala Jakub 3:0, Novotný Petr 2:1, Slapnička Jakub 2:1, body hostů: Fiala Otakar 2:1, Bakalář Daniel 1:2, Hložek Tomáš 0:3, Trnka Tadeáš 0:3), TJ Sokol Vodňany - TTC Libín Prachatice z.s. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borovka Tomáš 3:1, Hubáček Filip 2:2, Hach Martin 2:2, David Jakub 1:3, body hostů: Bauer Miroslav 2:2, Kaštánek Petr 3:1, Šimek Marek 3:1, Fesl Martin 0:4),
8. kolo:
TJ Sokol Studená - TTC Libín Prachatice z.s. 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádr Miloslav 1:2, Smola Igor 3:0, Doležal Ondřej 1:2, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Kaštánek Petr 2:2, Šimek Marek 1:2, Bauer Miroslav 0:3, Heinzl Lukáš 1:2), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Sokol České Budějovice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 3:0, Loudín Petr 2:0, Slavík Radek 2:1, Škopek Pavel 2:1, body hostů: Fiala Otakar 0:3, Janda Jan 2:1, Bakalář Daniel 0:3, Hložek Tomáš 0:2), TJ Union Plzeň - ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Miroslav 2:0, Vaněček Petr 2:0, Klier Jakub 3:0, Kirchman Ondřej 2:0, body hostů: Fiala Jakub 0:3, Slapnička Jakub 0:2, Novotný Petr 0:2, Zeman Lukáš 0:2), SK Jiskra Domažlice - TJ Sokol Vodňany 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčíř Milan 1:1, Pangrác Martin 1:1, Květon Ondřej 3:0, Copák František 3:0, WO 1:0, body hostů: Borovka Tomáš 1:2, Hubáček Filip 1:2, David Jakub 0:2, Hach Martin 0:2, WO 0:1), KST Rakovník - TJ Slavoj Praha 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pisár Jan 2:0, Hýža Daniel 2:0, Vorlíček Luboš 2:0, Pisár Petr 1:0, Kettner Martin 1:0, body hostů: Pašek Dominik 0:2, Šebl Jáchym 0:2, Zahrádka David 0:2, Šimůnek Ondřej 0:2), TJ Šanov - SF SKK EL Niňo Praha E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volák Martin 2:0, Štepka Miroslav 2:0, Hejda Václav 2:1, Koděra Filip 2:0, body hostů: Plachý Jiří 0:3, Plachý Ladislav 1:1, Kubát Petr 0:2, Dvořák Jan nejml. 0:2),
9. kolo:
TJ Sokol Studená - TJ Sokol České Budějovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádr Miloslav 1:1, Smola Igor 1:1, Doležal Ondřej 3:0, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Janda Jan 1:2, Fiala Otakar 1:2, Bakalář Daniel 0:2, Hložek Tomáš 0:2), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TTC Libín Prachatice z.s. 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 2:1, Loudín Petr 0:3, Škopek Pavel 0:3, Nevřela Daniel 2:2, body hostů: Kaštánek Petr 4:0, Bauer Miroslav 2:1, Šimek Marek 1:2, Heinzl Lukáš 2:1), TJ Union Plzeň - TJ Sokol Vodňany 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kirchman Ondřej 3:1, Vaněček Petr 2:2, Sochor Miroslav 3:1, Klier Jakub 2:2, body hostů: Borovka Tomáš 4:0, David Jakub 1:3, Hach Martin 0:4, Hubáček Filip 1:3), SK Jiskra Domažlice - ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pangrác Martin 2:2, Krejčíř Milan 0:2, Květon Ondřej 4:0, Copák František 3:1, Jehlík Miroslav 0:2, body hostů: Slapnička Jakub 1:3, Fiala Jakub 1:3, Končal Adam 3:1, Novotný Petr 2:2), KST Rakovník - SF SKK EL Niňo Praha E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pisár Jan 0:3, Hýža Daniel 3:0, Vorlíček Luboš 3:0, Pisár Petr 2:0, Kettner Martin 0:1, body hostů: Plachý Jiří 1:2, Plachý Ladislav 1:2, Špaček Zbyněk 1:2, Důra Matouš 1:2), TJ Šanov - TJ Slavoj Praha 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volák Martin 2:0, Koděra Filip 1:1, Hejda Václav 3:0, Štepka Miroslav 2:0, body hostů: Pašek Dominik 1:2, Šebl Jáchym 0:2, Zahrádka David 0:2, Šimůnek Ondřej 0:2),
10. kolo:
TJ Slavoj Praha - TJ Sokol Studená 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pašek Dominik 1:1, Šimůnek Ondřej 0:2, Zahrádka David 0:3, Šebl Jáchym 0:2, body hostů: Korbel Filip ml. 2:1, Doležal Ondřej 2:0, Smola Igor 2:0, Mádr Miloslav 2:0), SF SKK EL Niňo Praha E - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plachý Ladislav 0:2, Kubát Petr 1:1, Plachý Jiří 0:3, Špaček Zbyněk 1:2, body hostů: Nevřela Daniel 2:1, Herout František 3:0, Škopek Pavel 2:0, Slavík Radek 1:1), ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - KST Rakovník 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slapnička Jakub 4:0, Krahulec Petr 0:2, Fiala Jakub 3:1, Končal Adam 0:4, Novotný Petr 1:1, body hostů: Vorlíček Luboš 3:1, Pisár Petr 2:1, Pisár Jan 2:2, Hýža Daniel 1:3, Kettner Martin 0:1), TJ Sokol Vodňany - TJ Šanov 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: David Jakub 1:2, Hach Martin 0:3, Hubáček Filip 1:2, Borovka Tomáš 1:2, body hostů: Koděra Filip 1:2, Hejda Václav 2:1, Vaculík Petr 3:0, Štepka Miroslav 3:0), TTC Libín Prachatice z.s. - TJ Union Plzeň 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heinzl Lukáš 1:3, Kunz Jaroslav 0:4, Kaštánek Petr 2:1, Bauer Miroslav 3:1, body hostů: Sochor Miroslav 1:3, Kirchman Ondřej 4:0, Vaněček Petr 2:2, Legát Petr 2:1), TJ Sokol České Budějovice - SK Jiskra Domažlice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čapek Petr 0:2, Fiala Otakar 0:2, Bakalář Daniel 1:2, Janda Jan 0:2, body hostů: Copák František 2:0, Květon Ondřej 2:0, Pangrác Martin 1:1, Jehlík Miroslav 2:0, Krejčíř Milan 1:0),
11. kolo:
TJ Slavoj Praha - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šebl Jáchym 2:1, Zahrádka David 1:2, Kulveit Jonáš 1:2, Pašek Dominik 0:3, body hostů: Nevřela Daniel 2:1, Slavík Radek 1:2, Škopek Pavel 2:1, Herout František 3:0), SF SKK EL Niňo Praha E - TJ Sokol Studená 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plachý Jiří 0:3, Kubát Petr 0:2, Plachý Ladislav 1:2, Špaček Zbyněk 2:1, body hostů: Korbel Filip ml. 3:0, Doležal Ondřej 1:2, Smola Igor 2:1, Mádr Miloslav 2:0), ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Šanov 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krahulec Jiří 1:2, Novotný Petr 1:2, Končal Adam 1:2, Slapnička Jakub 3:1, WO 2:0, body hostů: Hejda Václav 4:0, Štepka Miroslav 2:2, Koděra Filip 0:2, Cafourek Jan 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Vodňany - KST Rakovník 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: David Jakub 2:1, Hubáček Filip 2:1, Hach Martin 1:2, Borovka Tomáš 3:1, body hostů: Vorlíček Luboš 3:1, Pisár Petr 1:2, Pisár Jan 1:2, Hýža Daniel 0:3), TTC Libín Prachatice z.s. - SK Jiskra Domažlice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Marek 3:0, Kaštánek Petr 2:1, Heinzl Lukáš 1:2, Bauer Miroslav 2:1, body hostů: Copák František 2:1, Květon Ondřej 2:1, Jehlík Miroslav 0:3, Krejčíř Milan 0:3), TJ Sokol České Budějovice - TJ Union Plzeň 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bakalář Daniel 0:2, Trnka Tadeáš 0:2, Janda Jan 1:2, Fiala Otakar 2:1, WO 0:1, body hostů: Kirchman Ondřej 3:0, Legát Petr 3:0, Vaněček Petr 0:2, Sochor Miroslav 1:1, WO 1:0),
12. kolo:
SK Jiskra Domažlice - TJ Union Plzeň 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jehlík Miroslav 1:3, Pangrác Martin 1:3, Květon Ondřej 3:0, Copák František 2:2, body hostů: Legát Petr 2:2, Kirchman Ondřej 3:1, Sochor Miroslav 2:2, Vaněček Petr 1:2), TJ Šanov - KST Rakovník 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cafourek Jan 2:1, Hejda Václav 2:0, Vaculík Petr 2:0, Štepka Miroslav 3:0, WO 0:1, body hostů: Pisár Jan 0:2, Vorlíček Luboš 0:3, Hýža Daniel 0:3, Kettner Martin 1:1, WO 1:0), SF SKK EL Niňo Praha E - TJ Slavoj Praha 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plachý Ladislav 2:0, Půlpán David 0:2, Ezr Václav 3:0, Špaček Zbyněk 3:0, body hostů: Pašek Dominik 1:2, Šebl Jáchym 1:2, Zahrádka David 0:2, Šimůnek Ondřej 0:1, Vaněk Petr 0:1), TJ Sokol Vodňany - ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borovka Tomáš 2:1, Hubáček Filip 1:2, Hach Martin 2:1, David Jakub 4:0, body hostů: Slapnička Jakub 2:2, Krahulec Petr 0:2, Fiala Jakub 1:2, Majer Zbyněk 1:2, Zeman Lukáš 0:1), TJ Sokol České Budějovice - TTC Libín Prachatice z.s. 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapek Petr 0:2, Janda Jan 0:2, Bakalář Daniel 0:3, Fiala Otakar 1:2, body hostů: Bauer Miroslav 3:0, Šimek Marek 3:0, Kaštánek Petr 2:0, Fesl Martin 1:1), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Sokol Studená 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 3:1, Hameta Oldřich 1:3, Slavík Radek 1:3, Nevřela Daniel 2:2, body hostů: Korbel Filip ml. 4:0, Doležal Ondřej 2:2, Smola Igor 1:3, Mádr Miloslav 2:2),
13. kolo:
TJ Sokol Studená - TJ Union Plzeň 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádr Miloslav 1:2, Smola Igor 2:1, Doležal Ondřej 1:2, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Kirchman Ondřej 3:1, Sochor Miroslav 0:3, Legát Petr 2:1, Vaněček Petr 0:3), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - SK Jiskra Domažlice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 3:0, Herout Tomáš 1:2, Slavík Radek 2:1, Nevřela Daniel 3:1, body hostů: Copák František 1:3, Květon Ondřej 3:0, Jehlík Miroslav 0:3, Krejčíř Milan 0:3), TTC Libín Prachatice z.s. - KST Rakovník 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Marek 2:2, Kaštánek Petr 4:0, Heinzl Lukáš 1:2, Bauer Miroslav 2:2, body hostů: Vorlíček Luboš 2:2, Pisár Petr 0:2, Pisár Jan 2:2, Kettner Martin 0:3, Hýža Daniel 2:0), TJ Sokol České Budějovice - TJ Šanov 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janda Jan 0:2, Fiala Otakar 1:1, Čapek Petr 0:3, Bakalář Daniel 0:2, body hostů: Koděra Filip 2:1, Hejda Václav 2:0, Vaculík Petr 2:0, Štepka Miroslav 2:0), ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Slavoj Praha 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Jakub 2:0, Krahulec Petr 1:1, Novotný Petr 2:1, Slapnička Jakub 3:0, body hostů: Pašek Dominik 1:2, Šebl Jáchym 1:2, Zahrádka David 0:2, Šimůnek Ondřej 0:2), TJ Sokol Vodňany - SF SKK EL Niňo Praha E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubáček Filip 2:2, Dunovský Libor 0:4, Hach Martin 3:1, David Jakub 2:2, body hostů: Ezr Václav 2:2, Špaček Zbyněk 2:2, Plachý Ladislav 1:3, Půlpán David 4:0),
14. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Union Plzeň 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herout František 0:2, Kamarýt Jiří 0:2, Slavík Radek 1:2, Nevřela Daniel 1:2, body hostů: Kirchman Ondřej 3:0, Legát Petr 2:1, Vaněček Petr 1:1, Sochor Miroslav 2:0), TJ Sokol Studená - SK Jiskra Domažlice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádr Miloslav 3:1, Smola Igor 1:2, Doležal Ondřej 1:2, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Copák František 3:1, Květon Ondřej 2:2, Jehlík Miroslav 0:3, Krejčíř Milan 0:3), TJ Sokol České Budějovice - KST Rakovník 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Otakar 2:1, Janda Jan 1:2, Klečka Jiří 0:3, Bakalář Daniel 1:2, body hostů: Vorlíček Luboš 3:0, Pisár Jan 2:1, Hýža Daniel 2:1, Kettner Martin 1:2), TTC Libín Prachatice z.s. - TJ Šanov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Marek 2:2, Kaštánek Petr 1:2, Heinzl Lukáš 0:3, Bauer Miroslav 2:2, body hostů: Štepka Miroslav 3:1, Vaculík Petr 4:0, Hejda Václav 2:1, Volák Martin 0:3), TJ Sokol Vodňany - TJ Slavoj Praha 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: David Jakub 3:0, Hach Martin 2:0, Dobiáš Ladislav 1:2, Hubáček Filip 3:0, body hostů: Pašek Dominik 1:2, Šebl Jáchym 1:2, Šimůnek Ondřej 0:3, Zahrádka David 0:2), ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - SF SKK EL Niňo Praha E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jakub 2:1, Krahulec Petr 2:1, Novotný Petr 2:1, Slapnička Jakub 3:0, body hostů: Důra Matouš 2:1, Plachý Jiří 0:3, Plachý Ladislav 1:2, Půlpán David 0:3),
15. kolo:
ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Sokol Studená 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slapnička Jakub 2:1, Fiala Jakub 1:2, Novotný Petr 0:3, Majer Zbyněk 0:4, body hostů: Korbel Filip ml. 4:0, Doležal Ondřej 2:1, Smola Igor 2:1, Mádr Miloslav 2:1), TJ Sokol Vodňany - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hach Martin 2:1, Dunovský Libor 0:3, Kuba Michal 0:3, Hubáček Filip 2:2, body hostů: Nevřela Daniel 4:0, Herout František 3:0, Slavík Radek 1:2, Herout Tomáš 1:2), TJ Slavoj Praha - TTC Libín Prachatice z.s. 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pašek Dominik 0:2, Šebl Jáchym 0:2, Šimůnek Ondřej 0:2, Zahrádka David 0:2, body hostů: Kaštánek Petr 2:0, Šimek Marek 2:0, Bauer Miroslav 2:0, Heinzl Lukáš 2:0), SF SKK EL Niňo Praha E - TJ Sokol České Budějovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaček Zbyněk 3:0, Plachý Ladislav 2:1, Plachý Jiří 2:1, Půlpán David 0:2, Ezr Václav 2:0, body hostů: Fiala Otakar 1:3, Janda Jan 1:2, Bakalář Daniel 1:2, Hložek Tomáš 1:2), KST Rakovník - TJ Union Plzeň 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pisár Jan 0:3, Hýža Daniel 0:3, Vorlíček Luboš 2:1, Pisár Petr 3:1, body hostů: Kirchman Ondřej 4:0, Sochor Miroslav 1:2, Legát Petr 1:2, Vaněček Petr 2:1), TJ Šanov - SK Jiskra Domažlice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štepka Miroslav 2:0, Vaculík Petr 2:0, Hejda Václav 2:0, Koděra Filip 2:0, body hostů: Květon Ondřej 0:2, Baštář Ondřej 0:2, Krejčíř Milan 0:2, Pangrác Martin 0:2),
16. kolo:
TJ Sokol Vodňany - TJ Sokol Studená 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobiáš Ladislav 0:2, Kuba Michal 0:2, Hubáček Filip 0:3, Hach Martin 1:2, body hostů: Korbel Filip ml. 3:0, Doležal Ondřej 3:0, Smola Igor 1:1, Mádr Miloslav 2:0), ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Jakub 3:0, Novotný Petr 2:1, Zeman Lukáš 0:3, Slapnička Jakub 3:0, body hostů: Nevřela Daniel 2:1, Herout František 1:2, Slavík Radek 1:2, Herout Tomáš 0:3), SF SKK EL Niňo Praha E - TTC Libín Prachatice z.s. 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ezr Václav 2:1, Půlpán David 1:2, Plachý Ladislav 3:0, Špaček Zbyněk 3:0, body hostů: Kaštánek Petr 2:1, Bauer Miroslav 1:2, Šimek Marek 0:3, Heinzl Lukáš 0:3), TJ Slavoj Praha - TJ Sokol České Budějovice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pašek Dominik 1:2, Šebl Jáchym 2:1, Zahrádka David 1:2, Šimůnek Ondřej 0:4, body hostů: Fiala Otakar 2:2, Janda Jan 3:0, Bakalář Daniel 3:0, Hložek Tomáš 1:2), TJ Šanov - TJ Union Plzeň 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štepka Miroslav 3:0, Vaculík Petr 2:1, Hejda Václav 2:1, Koděra Filip 0:2, WO 1:0, body hostů: Kirchman Ondřej 2:1, Vaněček Petr 0:2, Legát Petr 1:2, Sochor Miroslav 1:2, WO 0:1), KST Rakovník - SK Jiskra Domažlice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pisár Jan 2:2, Kettner Martin 0:3, Vorlíček Luboš 4:0, Pisár Petr 2:2, Hýža Daniel 1:0, body hostů: Květon Ondřej 3:1, Pangrác Martin 2:2, Jehlík Miroslav 1:3, Krejčíř Milan 1:3),
17. kolo:
TJ Sokol Studená - KST Rakovník 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádr Miloslav 2:1, Smola Igor 2:0, Doležal Ondřej 2:1, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Pisár Jan 1:2, Pisár Petr 0:3, Hýža Daniel 1:2, Kettner Martin 0:2), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Šanov 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 0:2, Slavík Radek 0:2, Škopek Pavel 0:3, Nevřela Daniel 1:2, body hostů: Vaculík Petr 3:0, Štepka Miroslav 3:0, Koděra Filip 1:1, Hejda Václav 2:0), TJ Union Plzeň - TJ Slavoj Praha 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Miroslav 2:0, Klier Jakub 2:0, Vaněček Petr 3:0, Kirchman Ondřej 2:0, body hostů: Pašek Dominik 0:3, Šebl Jáchym 0:2, Kulveit Jonáš 0:2, Šimůnek Ondřej 0:2), SK Jiskra Domažlice - SF SKK EL Niňo Praha E 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jehlík Miroslav 2:1, Pangrác Martin 2:1, Květon Ondřej 2:1, Copák František 4:0, body hostů: Plachý Ladislav 3:1, Plachý Jiří 0:3, Půlpán David 0:3, Kubát Petr 0:3), TTC Libín Prachatice z.s. - ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Marek 3:0, Bauer Miroslav 3:0, Heinzl Lukáš 1:2, Kaštánek Petr 3:0, body hostů: Slapnička Jakub 1:2, Fiala Jakub 0:3, Končal Adam 1:2, Novotný Petr 0:3), TJ Sokol České Budějovice - TJ Sokol Vodňany 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bakalář Daniel 0:4, Janda Jan 2:1, Doležal Josef 1:2, Fiala Otakar 2:1, WO 0:1, body hostů: Borovka Tomáš 3:0, Hubáček Filip 2:2, David Jakub 2:1, Hach Martin 1:2, WO 1:0),
18. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - KST Rakovník 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Radek 1:1, Herout František 2:0, Škopek Pavel 3:0, Nevřela Daniel 3:0, body hostů: Pisár Jan 1:2, Pisár Petr 0:3, Hýža Daniel 0:2, Kettner Martin 0:2), TJ Sokol Studená - TJ Šanov 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádr Miloslav 0:3, Smola Igor 0:2, Doležal Ondřej 0:3, Korbel Filip ml. 2:1, body hostů: Štepka Miroslav 3:0, Vaculík Petr 3:0, Hejda Václav 2:1, Volák Martin 1:1), SK Jiskra Domažlice - TJ Slavoj Praha 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baštář Ondřej 1:1, Krejčíř Milan 1:1, Květon Ondřej 3:0, Copák František 2:0, Pangrác Martin 1:0, body hostů: Pašek Dominik 1:2, Kulveit Jonáš 1:2, Šimůnek Ondřej 0:2, Šebl Jáchym 0:2), TJ Union Plzeň - SF SKK EL Niňo Praha E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bistřický Marek 0:2, Korecký Filip 0:2, Sochor Miroslav 2:1, Vaněček Petr 0:3, body hostů: Ezr Václav 3:0, Špaček Zbyněk 2:1, Plachý Ladislav 1:1, Důra Matouš 2:0), TJ Sokol České Budějovice - ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klečka Jiří 0:2, Fišer Vojtěch 0:2, Hložek Tomáš 0:3, Janda Jan 1:2, body hostů: Slapnička Jakub 3:0, Krahulec Petr 3:0, Novotný Petr 2:0, Fiala Jakub 1:1), TTC Libín Prachatice z.s. - TJ Sokol Vodňany 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krotký Marek 0:2, Liška Marek 0:3, Žák František 0:3, Heinzl Lukáš 2:0, WO 2:0, body hostů: Borovka Tomáš 3:0, Hubáček Filip 2:1, David Jakub 1:0, Hach Martin 2:1, WO 0:2),
19. kolo:
TTC Libín Prachatice z.s. - TJ Sokol Studená 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Marek 1:3, Kaštánek Petr 2:1, Heinzl Lukáš 0:3, Bauer Miroslav 2:2, body hostů: Korbel Filip ml. 4:0, Doležal Ondřej 2:2, Smola Igor 3:0, Mádr Miloslav 0:3), TJ Sokol České Budějovice - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 7:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Staněk Petr 0:2, Janda Jan 3:0, Bakalář Daniel 1:2, WO 3:4, body hostů: Herout František 2:1, Nevřela Daniel 1:1, Slavík Radek 1:2, WO 4:3), ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Union Plzeň 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 2:1, Končal Adam 1:1, Krahulec Petr 2:1, Slapnička Jakub 3:0, body hostů: Bistřický Marek 0:3, Vaněček Petr 2:1, Klier Jakub 0:3, Kirchman Ondřej 1:1), TJ Sokol Vodňany - SK Jiskra Domažlice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: David Jakub 0:4, Hach Martin 1:2, Hubáček Filip 1:2, Borovka Tomáš 3:1, body hostů: Copák František 4:0, Květon Ondřej 2:2, Pangrác Martin 1:2, Jehlík Miroslav 2:1), TJ Slavoj Praha - KST Rakovník 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebl Jáchym 0:2, Pašek Dominik 1:1, Šimůnek Ondřej 0:3, Kulveit Jonáš 0:3, body hostů: Vorlíček Luboš 3:0, Pisár Jan 2:1, Hýža Daniel 2:0, Kettner Martin 2:0), SF SKK EL Niňo Praha E - TJ Šanov 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubát Petr 1:1, Dvořák Jan nejml. 0:2, Plachý Ladislav 0:3, Plachý Jiří 1:2, body hostů: Hejda Václav 2:1, Štepka Miroslav 3:0, Volák Martin 2:0, Cafourek Tomáš 1:1),
20. kolo:
TJ Sokol České Budějovice - TJ Sokol Studená 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bakalář Daniel 1:2, Čapek Petr 0:3, Hložek Tomáš 0:3, Janda Jan 3:0, body hostů: Korbel Filip ml. 3:0, Doležal Ondřej 2:1, Šindelář Radim 1:2, Mádr Miloslav 2:1), TTC Libín Prachatice z.s. - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimek Marek 0:1, Heinzl Lukáš 2:0, Bauer Miroslav 3:0, Kaštánek Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Slavík Radek 1:2, Nevřela Daniel 0:3, Herout František 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Vodňany - TJ Union Plzeň 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borovka Tomáš 4:0, Hach Martin 1:2, David Jakub 1:2, Hubáček Filip 3:1, body hostů: Bistřický Marek 0:4, Vaněček Petr 2:2, Klier Jakub 1:2, Kirchman Ondřej 2:1), ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - SK Jiskra Domažlice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slapnička Jakub 2:1, Končal Adam 1:1, Novotný Petr 2:1, Krahulec Petr 1:0, Fiala Jakub 2:0, body hostů: Květon Ondřej 3:0, Jehlík Miroslav 0:3, Baštář Ondřej 0:3, Pangrác Martin 0:2), SF SKK EL Niňo Praha E - KST Rakovník 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Důra Matouš 0:2, Plachý Ladislav 0:2, Kubát Petr 0:3, Špaček Zbyněk 0:2, body hostů: Vorlíček Luboš 3:0, Pisár Petr 2:0, Hýža Daniel 2:0, Pisár Jan 2:0), TJ Slavoj Praha - TJ Šanov 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pašek Dominik 0:2, Zahrádka David 0:2, Vaněk Petr 0:2, Šimůnek Ondřej 0:2, body hostů: Hejda Václav 2:0, Štepka Miroslav 2:0, Volák Martin 2:0, Cafourek Tomáš 2:0),
21. kolo:
TJ Sokol Studená - TJ Slavoj Praha 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Jan 2:2, Šindelář Radim 0:3, Doležal Ondřej 3:0, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Pašek Dominik 2:2, Šebl Jáchym 1:3, Kulveit Jonáš 0:3, Vaněk Petr 2:1), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - SF SKK EL Niňo Praha E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 4:0, Hameta Oldřich 0:4, Škopek Pavel 2:2, Slavík Radek 2:2, body hostů: Půlpán David 3:1, Důra Matouš 3:1, Kubát Petr 1:3, Plachý Jiří 1:3), KST Rakovník - ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pisár Jan 2:0, Hýža Daniel 1:1, Vorlíček Luboš 3:0, Pisár Petr 2:0, body hostů: Fiala Jakub 0:3, Novotný Petr 1:1, Zeman Lukáš 0:2, Krejčí Ondřej 0:2), TJ Šanov - TJ Sokol Vodňany 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štepka Miroslav 2:0, Vaculík Petr 2:0, Hejda Václav 2:0, Koděra Filip 2:0, body hostů: Borovka Tomáš 0:2, David Jakub 0:2, Hubáček Filip 0:2, Hach Martin 0:2), TJ Union Plzeň - TTC Libín Prachatice z.s. 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněček Petr 0:2, Kirchman Ondřej 2:0, Korecký Filip 0:3, Bistřický Marek 0:3, body hostů: Kaštánek Petr 2:1, Bauer Miroslav 2:1, Šimek Marek 2:0, Heinzl Lukáš 2:0), SK Jiskra Domažlice - TJ Sokol České Budějovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Copák František 3:0, Jehlík Miroslav 1:2, Pangrác Martin 1:2, Krejčíř Milan 3:1, body hostů: Janda Jan 2:2, Bakalář Daniel 2:1, Doležal Josef 0:3, Klečka Jiří 1:2),
22. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Slavoj Praha 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herout František 3:0, Loudín Petr 1:1, Škopek Pavel 2:1, Slavík Radek 2:1, body hostů: Pašek Dominik 2:1, Šebl Jáchym 0:3, Kulveit Jonáš 1:2, Vaněk Petr 0:2), TJ Sokol Studená - SF SKK EL Niňo Praha E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Ondřej 2:2, Šindelář Radim 0:4, Ondráček Jan 1:3, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Půlpán David 3:1, Důra Matouš 2:2, Kubát Petr 2:2, Plachý Jiří 2:2), TJ Šanov - ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cafourek Tomáš 2:1, Koděra Filip 0:3, Hejda Václav 2:1, Volák Martin 0:3, body hostů: Novotný Petr 2:1, Končal Adam 3:0, Krejčí Ondřej 1:2, Zeman Lukáš 2:1), KST Rakovník - TJ Sokol Vodňany 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pisár Jan 1:3, Brabec Stanislav 1:2, Vorlíček Luboš 1:2, Pisár Petr 2:2, body hostů: Borovka Tomáš 3:1, David Jakub 1:3, Hubáček Filip 2:1, Hach Martin 3:0), SK Jiskra Domažlice - TTC Libín Prachatice z.s. 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčíř Milan 0:3, Baštář Ondřej 0:3, Jehlík Miroslav 0:2, Copák František 3:0, Pangrác Martin 0:1, body hostů: Bauer Miroslav 3:0, Kaštánek Petr 2:1, Šimek Marek 2:1, Heinzl Lukáš 2:1), TJ Union Plzeň - TJ Sokol České Budějovice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněček Petr 3:1, Kirchman Ondřej 4:0, Korecký Filip 1:2, Bistřický Marek 1:3, body hostů: Janda Jan 2:2, Bakalář Daniel 3:1, Doležal Josef 1:3, Klečka Jiří 0:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Studená - TJ Šanov 9:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smola Igor 2:2, Mádr Miloslav 1:3, Doležal Ondřej 1:3, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Vaculík Petr 2:2, Štepka Miroslav 3:1, Hejda Václav 3:1, Volák Martin 0:4),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Šanov - TJ Sokol Studená 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koděra Filip 2:1, Štepka Miroslav 2:0, Vaculík Petr 2:1, Hejda Václav 2:1, body hostů: Korbel Filip ml. 2:1, Mádr Miloslav 0:3, Smola Igor 0:3, Doležal Ondřej 1:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Šanov - TJ Sokol Studená 9:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koděra Filip 1:2, Štepka Miroslav 3:0, Vaculík Petr 2:1, Hejda Václav 3:0, body hostů: Korbel Filip ml. 1:2, Doležal Ondřej 0:3, Smola Igor 2:1, Mádr Miloslav 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS