Výsledky do novin
Extraliga žen
1. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha - MSK Gumotex Břeclav 1:6 (body domácích: Tenglová Vendula 0:2, Vondráková Markéta 1:2, Veselá Jaroslava 0:2, body hostů: Kučerová Aneta 2:0, Adámková Karin 1:1, Čechová Dana 3:0), SKST Baník Havířov - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 1:6 (body domácích: Štěpánová Gabriela 0:2, Grigelová Natália 0:3, Štefcová Kristýna 1:1, body hostů: Chernyavskaya Ekaterina 2:0, Mikulcová Kristýna 2:0, Kapounová Barbora 2:1), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA - KST Hluk 6:1 (body domácích: Tomanová Tamara 2:0, Ságlová Miroslava 2:1, Kubátová Hana 2:0, body hostů: Vybíralová Monika 1:1, Slezáková Stanislava 0:2, Záděrová Linda 0:3), TJ Sokol Kyjov - Eurolamp - SK Dobré 6:2 (body domácích: Ilčíková Anežka 1:1, Brateyko Solomiya 3:0, Kmeťová Veronika 2:1, body hostů: Rozínková Daniela 0:3, Rozínková Kateřina 1:1, Blašková Dagmar 1:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - SVS Hradec Králové 6:2 (body domácích: Ševčíková Markéta 0:2, Štrbíková Renata 3:0, Pěnkavová Kateřina 3:0, body hostů: Stachová Olesja 1:2, Jirásková Tereza 0:2, Mynářová Karolína 1:2),
2. kolo:
SKST Baník Havířov - KST Hluk 6:0 (body domácích: Grigelová Natália 2:0, Štefcová Kristýna 1:0, Štěpánová Gabriela 2:0, WO 1:0, body hostů: Vrzalová Štěpánka 0:1, Slezáková Stanislava 0:2, Malíková Klára 0:2, WO 0:1), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 3:6 (body domácích: Ságlová Miroslava 0:3, Kubátová Hana 2:1, Tomanová Tamara 1:2, body hostů: Kapounová Barbora 1:0, Yoshida Mitsuki 3:0, Mikulcová Kristýna 2:1, Chernyavskaya Ekaterina 0:2), TJ Sokol Kyjov - Eurolamp - SVS Hradec Králové 6:3 (body domácích: Ilčíková Anežka 3:0, Brateyko Solomiya 1:2, Kmeťová Veronika 2:1, body hostů: Stachová Olesja 1:2, Jirásková Tereza 0:3, Mynářová Karolína 2:1), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - SK Dobré 6:0 (body domácích: Pěnkavová Kateřina 2:0, Partyka Natalia 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, body hostů: Rozínková Kateřina 0:2, Bačinová Pavla 0:2, Koďousková Eliška 0:2),
3. kolo:
MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 6:3 (body domácích: Chernyavskaya Ekaterina 2:1, Mikulcová Kristýna 2:1, Kapounová Barbora 2:1, body hostů: Kmeťová Veronika 0:3, Ševčíková Klára 0:3, Brateyko Solomiya 3:0), KST Hluk - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 1:6 (body domácích: Pytlíková Tereza 0:2, Slezáková Stanislava 0:3, Záděrová Linda 1:1, body hostů: Pěnkavová Kateřina 2:0, Guo Lin 2:0, Ševčíková Markéta 2:1), MSK Gumotex Břeclav - SKST Baník Havířov 6:0 (body domácích: Éllö Vivien 1:0, Adámková Karin 2:0, Kučerová Aneta 2:0, Čechová Dana 1:0, body hostů: Štěpánová Gabriela 0:2, Štefcová Kristýna 0:2, Grigelová Natália 0:2), TJ Sokol Nusle Praha - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 0:6 (body domácích: Vondráková Markéta 0:2, Radnicová Lenka 0:2, Veselá Jaroslava 0:2, body hostů: Ságlová Miroslava 2:0, Tomanová Tamara 2:0, Kubátová Hana 2:0), SVS Hradec Králové - SK Dobré 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stachová Olesja 2:1, Mynářová Karolína 2:1, Jirásková Tereza 0:3, body hostů: Blašková Zdena 3:0, Rozínková Daniela 1:2, Blašková Dagmar 1:2),
4. kolo:
KST Hluk - TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 2:6 (body domácích: Vybíralová Monika 0:2, Pytlíková Tereza 2:1, Horáková Libuše 0:3, body hostů: Kmeťová Veronika 2:1, Ilčíková Anežka 1:1, Brateyko Solomiya 3:0), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 1:6 (body domácích: Yoshida Mitsuki 0:2, Mikulcová Kristýna 1:2, Chernyavskaya Ekaterina 0:1, Kapounová Barbora 0:1, body hostů: Partyka Natalia 1:0, Guo Lin 2:0, Štrbíková Renata 3:0, Ševčíková Markéta 0:1), TJ Sokol Nusle Praha - SKST Baník Havířov 1:6 (body domácích: Vondráková Markéta 0:2, Radnicová Lenka 1:2, Veselá Jaroslava 0:2, body hostů: Grigelová Natália 2:0, Štěpánová Gabriela 1:1, Štefcová Kristýna 3:0), MSK Gumotex Břeclav - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 6:1 (body domácích: Čechová Dana 1:0, Éllö Vivien 2:1, Adámková Karin 2:0, Kučerová Aneta 1:0, body hostů: Kubátová Hana 1:1, Daňová Andrea 0:2, Rusnáková Markéta 0:3),
5. kolo:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - TJ Sokol Nusle Praha 6:2 (body domácích: Guo Lin 2:0, Ševčíková Markéta 2:1, Pěnkavová Kateřina 2:1, body hostů: Veselá Jaroslava 0:3, Tenglová Vendula 0:2, Radnicová Lenka 2:1), TJ Sokol Kyjov - Eurolamp - MSK Gumotex Břeclav 0:6 (body domácích: Ilčíková Anežka 0:1, Brateyko Solomiya 0:2, Kmeťová Veronika 0:2, WO 0:1, body hostů: Adámková Karin 2:0, Čechová Dana 1:0, Éllö Vivien 1:0, Kučerová Aneta 1:0, WO 1:0), SK Dobré - KST Hluk 6:1 (body domácích: Rozínková Daniela 2:0, Blašková Zdena 3:0, Blašková Dagmar 1:1, body hostů: Slezáková Stanislava 0:2, Vybíralová Monika 1:1, Horáková Libuše 0:3), SVS Hradec Králové - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásková Tereza 0:3, Mynářová Karolína 2:1, Stachová Olesja 2:1, body hostů: Chernyavskaya Ekaterina 3:0, Yoshida Mitsuki 1:2, Kapounová Barbora 1:2), SKST Baník Havířov - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 1:6 (body domácích: Petrovová Nikita 1:1, Štefcová Kristýna 0:3, Štěpánová Gabriela 0:2, body hostů: Tomanová Tamara 2:0, Hrachová Marie 2:0, Kubátová Hana 2:1),
6. kolo:
TJ Sokol Kyjov - Eurolamp - TJ Sokol Nusle Praha 6:2 (body domácích: Ilčíková Anežka 1:1, Brateyko Solomiya 3:0, Kmeťová Veronika 2:1, body hostů: Veselá Jaroslava 1:2, Tenglová Vendula 0:2, Radnicová Lenka 1:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - MSK Gumotex Břeclav 6:1 (body domácích: Štrbíková Renata 1:1, Guo Lin 3:0, Partyka Natalia 2:0, body hostů: Adámková Karin 1:1, Kučerová Aneta 0:2, Čechová Dana 0:3), SVS Hradec Králové - KST Hluk 6:2 (body domácích: Sazimová Terezie 0:2, Mynářová Karolína 3:0, Stachová Olesja 3:0, body hostů: Vybíralová Monika 1:2, Horáková Libuše 0:2, Slezáková Stanislava 1:2), SK Dobré - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 3:6 (body domácích: Rozínková Daniela 0:3, Blašková Zdena 1:2, Blašková Dagmar 2:1, body hostů: Kapounová Barbora 1:0, Yoshida Mitsuki 3:0, Mikulcová Kristýna 2:1, Chernyavskaya Ekaterina 0:2),
7. kolo:
MSK Gumotex Břeclav - SVS Hradec Králové 6:0 (body domácích: Kučerová Aneta 2:0, Adámková Karin 2:0, Čechová Dana 1:0, WO 1:0, body hostů: Klempererová Anna 0:2, Stachová Olesja 0:1, Mynářová Karolína 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Nusle Praha - SK Dobré 1:6 (body domácích: Vondráková Markéta 0:2, Radnicová Lenka 1:2, Veselá Jaroslava 0:2, body hostů: Blašková Dagmar 1:1, Rozínková Daniela 2:0, Blašková Zdena 3:0), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA - TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 6:1 (body domácích: Ságlová Miroslava 1:1, Kubátová Hana 3:0, Tomanová Tamara 2:0, body hostů: Kmeťová Veronika 0:2, Ševčíková Klára 0:2, Brateyko Solomiya 1:2), SKST Baník Havířov - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 1:6 (body domácích: Štefcová Kristýna 1:1, Štěpánová Gabriela 0:3, Petrovová Nikita 0:2, body hostů: Pěnkavová Kateřina 1:1, Ševčíková Markéta 2:0, Partyka Natalia 3:0), KST Hluk - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíralová Monika 2:1, Slezáková Stanislava 3:0, Záděrová Linda 0:3, body hostů: Kapounová Barbora 2:1, Yefimova Anastasiia 1:2, Chernyavskaya Ekaterina 1:2),
8. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha - SVS Hradec Králové 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vondráková Markéta 1:2, Radnicová Lenka 2:1, Veselá Jaroslava 2:1, body hostů: Stachová Olesja 1:2, Jirásková Tereza 0:3, Mynářová Karolína 3:0), MSK Gumotex Břeclav - SK Dobré 6:0 (body domácích: Kučerová Aneta 2:0, Adámková Karin 2:0, Čechová Dana 2:0, body hostů: Blašková Dagmar 0:2, Rozínková Daniela 0:2, Blašková Zdena 0:2), SKST Baník Havířov - TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 6:1 (body domácích: Petrovová Nikita 2:0, Štefcová Kristýna 3:0, Štěpánová Gabriela 1:1, body hostů: Kmeťová Veronika 0:2, Ševčíková Klára 0:2, Brateyko Solomiya 1:2), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 1:6 (body domácích: Ságlová Miroslava 0:2, Tomanová Tamara 0:3, Kubátová Hana 1:1, body hostů: Pěnkavová Kateřina 2:0, Ševčíková Markéta 1:1, Partyka Natalia 3:0),
9. kolo:
SK Dobré - SKST Baník Havířov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rozínková Daniela 1:2, Blašková Zdena 3:0, Blašková Dagmar 1:2, body hostů: Grigelová Natália 0:2, Štěpánová Gabriela 1:2, Štefcová Kristýna 2:1, Petrovová Nikita 1:0), SVS Hradec Králové - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 3:6 (body domácích: Jirásková Tereza 0:3, Mynářová Karolína 2:1, Stachová Olesja 1:2, body hostů: Tomanová Tamara 2:1, Kubátová Hana 3:0, Ságlová Miroslava 1:2), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - TJ Sokol Nusle Praha 6:2 (body domácích: Kapounová Barbora 1:1, Mikulcová Kristýna 3:0, Yefimova Anastasiia 1:1, Chernyavskaya Ekaterina 1:0, body hostů: Radnicová Lenka 1:2, Vondráková Markéta 0:2, Veselá Jaroslava 1:2), MSK Gumotex Břeclav - KST Hluk 6:2 (body domácích: Kučerová Aneta 2:0, Koberová Klára 1:1, Adámková Karin 2:1, WO 1:0, body hostů: Malíková Klára 0:2, Záděrová Linda 2:1, Vrzalová Štěpánka 0:2, WO 0:1), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 6:0wo (body domácích: Pěnkavová Kateřina 2:0, Guo Lin 3:0, Ševčíková Markéta 1:1, body hostů: Ilčíková Anežka 0:2, Ševčíková Klára 0:2, Brateyko Solomiya 1:2),
10. kolo:
SVS Hradec Králové - SKST Baník Havířov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásková Tereza 0:3, Mynářová Karolína 3:0, Stachová Olesja 1:2, body hostů: Petrovová Nikita 1:2, Štěpánová Gabriela 2:1, Štefcová Kristýna 2:1), SK Dobré - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rozínková Daniela 0:3, Blašková Zdena 3:0, Blašková Dagmar 1:2, body hostů: Ságlová Miroslava 1:2, Tomanová Tamara 2:1, Kubátová Hana 2:1), KST Hluk - TJ Sokol Nusle Praha 6:3 (body domácích: Horáková Libuše 2:1, Slezáková Stanislava 3:0, Vybíralová Monika 1:2, body hostů: Veselá Jaroslava 1:2, Vondráková Markéta 1:2, Radnicová Lenka 1:2), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - MSK Gumotex Břeclav 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikulcová Kristýna 1:2, Chernyavskaya Ekaterina 1:2, Yoshida Mitsuki 2:1, body hostů: Kučerová Aneta 2:1, Adámková Karin 1:2, Éllö Vivien 2:1),
11. kolo:
MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - SKST Baník Havířov 6:1 (body domácích: Kapounová Barbora 1:1, Chernyavskaya Ekaterina 3:0, Yoshida Mitsuki 1:0, Mikulcová Kristýna 1:0, body hostů: Petrovová Nikita 0:2, Sikorová Kamila 0:2, Štěpánová Gabriela 1:2), KST Hluk - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 1:6 (body domácích: Vrzalová Štěpánka 0:1, Vybíralová Monika 1:2, Horáková Libuše 0:2, WO 0:1, body hostů: Tomanová Tamara 1:1, Kubátová Hana 2:0, Ságlová Miroslava 2:0, WO 1:0), SK Dobré - TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rozínková Daniela 0:3, Blašková Zdena 2:1, Blašková Dagmar 2:1, body hostů: Brateyko Solomiya 2:1, Kmeťová Veronika 2:1, Ilčíková Anežka 1:1, Ševčíková Klára 0:1), SVS Hradec Králové - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 0:6 (body domácích: Bártová Tereza 0:2, Klempererová Anna 0:2, Jirásková Tereza 0:2, body hostů: Pěnkavová Kateřina 2:0, Guo Lin 2:0, Ševčíková Markéta 2:0), MSK Gumotex Břeclav - TJ Sokol Nusle Praha 6:0 (body domácích: Adámková Karin 2:0, Kučerová Aneta 2:0, Éllö Vivien 2:0, body hostů: Tenglová Vendula 0:2, Vondráková Markéta 0:2, Radnicová Lenka 0:2),
12. kolo:
KST Hluk - SKST Baník Havířov 1:6 (body domácích: Malíková Klára 0:2, Horáková Libuše 1:2, Vybíralová Monika 0:2, body hostů: Petrovová Nikita 2:0, Grigelová Natália 1:1, Štefcová Kristýna 3:0), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikulcová Kristýna 1:2, Kapounová Barbora 1:1, Yoshida Mitsuki 2:1, Chernyavskaya Ekaterina 0:1, body hostů: Tomanová Tamara 2:1, Hrachová Marie 0:3, Kubátová Hana 3:0), SVS Hradec Králové - TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sazimová Terezie 0:3, Mynářová Karolína 2:1, Stachová Olesja 2:1, body hostů: Kmeťová Veronika 1:2, Ilčíková Anežka 1:2, Brateyko Solomiya 3:0), SK Dobré - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 0:6 (body domácích: Blašková Dagmar 0:2, Blašková Zdena 0:2, Rozínková Daniela 0:2, body hostů: Pěnkavová Kateřina 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, Guo Lin 2:0),
13. kolo:
TJ Sokol Kyjov - Eurolamp - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 1:6 (body domácích: Ilčíková Anežka 0:2, Brateyko Solomiya 1:2, Kmeťová Veronika 0:2, body hostů: Kapounová Barbora 1:1, Yoshida Mitsuki 2:0, Mikulcová Kristýna 3:0), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - KST Hluk 6:0 (body domácích: Štrbíková Renata 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, Partyka Natalia 2:0, body hostů: Vybíralová Monika 0:2, Záděrová Linda 0:2, Slezáková Stanislava 0:2), SKST Baník Havířov - MSK Gumotex Břeclav 2:6 (body domácích: Štěpánová Gabriela 0:2, Štefcová Kristýna 2:1, Petrovová Nikita 0:3, body hostů: Kučerová Aneta 3:0, Éllö Vivien 1:1, Adámková Karin 2:1), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA - TJ Sokol Nusle Praha 6:0 (body domácích: Ságlová Miroslava 2:0, Kubátová Hana 1:0, Tomanová Tamara 1:0, WO 2:0, body hostů: Tenglová Vendula 0:2, Radnicová Lenka 0:2, WO 0:2), SK Dobré - SVS Hradec Králové 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rozínková Daniela 1:2, Blašková Dagmar 3:0, Koďousková Eliška 0:3, body hostů: Stachová Olesja 2:1, Jirásková Tereza 1:2, Mynářová Karolína 2:1),
14. kolo:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 6:0 (body domácích: Štrbíková Renata 2:0, Partyka Natalia 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, body hostů: Yoshida Mitsuki 0:2, Kapounová Barbora 0:2, Mikulcová Kristýna 0:2), TJ Sokol Kyjov - Eurolamp - KST Hluk 6:3 (body domácích: Ilčíková Anežka 3:0, Brateyko Solomiya 3:0, Kmeťová Veronika 0:3, body hostů: Horáková Libuše 1:2, Vybíralová Monika 1:2, Slezáková Stanislava 1:2), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA - MSK Gumotex Břeclav 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tomanová Tamara 2:1, Kubátová Hana 2:1, Ságlová Miroslava 1:2, body hostů: Kučerová Aneta 1:2, Éllö Vivien 2:1, Adámková Karin 1:2), SKST Baník Havířov - TJ Sokol Nusle Praha 6:0 (body domácích: Petrovová Nikita 2:0, Štěpánová Gabriela 1:0, Štefcová Kristýna 1:0, WO 2:0, body hostů: Tenglová Vendula 0:2, Radnicová Lenka 0:2, WO 0:2),
15. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tenglová Vendula 1:2, Matějovská Anna 1:2, Radnicová Lenka 1:1, WO 1:0, body hostů: Ševčíková Markéta 0:3, Partyka Natalia 3:0, Štrbíková Renata 2:0, WO 0:1), MSK Gumotex Břeclav - TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 6:1 (body domácích: Éllö Vivien 2:0, Čechová Dana 3:0, Adámková Karin 1:1, body hostů: Kmeťová Veronika 0:2, Ilčíková Anežka 0:2, Brateyko Solomiya 1:2), KST Hluk - SK Dobré 2:6 (body domácích: Horáková Libuše 1:1, Slezáková Stanislava 1:2, Vybíralová Monika 0:3, body hostů: Rozínková Daniela 1:2, Blašková Dagmar 2:0, Blašková Zdena 3:0), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - SVS Hradec Králové 6:2 (body domácích: Mikulcová Kristýna 1:1, Kapounová Barbora 2:1, Yoshida Mitsuki 3:0, body hostů: Mynářová Karolína 2:1, Stachová Olesja 0:2, Jirásková Tereza 0:3), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA - SKST Baník Havířov 6:2 (body domácích: Ságlová Miroslava 1:1, Tomanová Tamara 2:1, Kubátová Hana 3:0, body hostů: Petrovová Nikita 1:2, Grigelová Natália 1:1, Štěpánová Gabriela 0:3),
16. kolo:
MSK Gumotex Břeclav - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 1:6 (body domácích: Adámková Karin 0:2, Kučerová Aneta 0:1, Čechová Dana 1:1, WO 0:2, body hostů: Pěnkavová Kateřina 1:0, Štrbíková Renata 1:0, Partyka Natalia 2:0, Ševčíková Markéta 0:1, WO 2:0), TJ Sokol Nusle Praha - TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 2:6 (body domácích: Tenglová Vendula 0:2, Radnicová Lenka 1:2, Matějovská Anna 1:2, body hostů: Ilčíková Anežka 3:0, Kmeťová Veronika 1:1, Brateyko Solomiya 2:1), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - SK Dobré 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kapounová Barbora 0:1, Chernyavskaya Ekaterina 1:2, Yoshida Mitsuki 3:0, Mikulcová Kristýna 1:1, body hostů: Blašková Dagmar 1:2, Rozínková Daniela 1:2, Blašková Zdena 2:1), KST Hluk - SVS Hradec Králové 2:6 (body domácích: Horáková Libuše 0:2, Slezáková Stanislava 1:2, Vybíralová Monika 1:2, body hostů: Mynářová Karolína 3:0, Jirásková Tereza 0:2, Stachová Olesja 3:0),
17. kolo:
SVS Hradec Králové - MSK Gumotex Břeclav 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stachová Olesja 2:1, Klempererová Anna 0:3, Mynářová Karolína 2:1, body hostů: Čechová Dana 1:2, Kučerová Aneta 2:1, Adámková Karin 2:1), SK Dobré - TJ Sokol Nusle Praha 6:1 (body domácích: Rozínková Daniela 1:1, Blašková Zdena 3:0, Blašková Dagmar 2:0, body hostů: Matějovská Anna 0:2, Veselá Jaroslava 0:2, Radnicová Lenka 1:2), TJ Sokol Kyjov - Eurolamp - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ilčíková Anežka 2:1, Brateyko Solomiya 2:1, Kmeťová Veronika 1:2, body hostů: Ságlová Miroslava 1:2, Tomanová Tamara 0:3, Kubátová Hana 3:0), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - SKST Baník Havířov 6:1 (body domácích: Štrbíková Renata 2:0, Pěnkavová Kateřina 3:0, Ševčíková Markéta 1:1, body hostů: Štefcová Kristýna 0:2, Grigelová Natália 1:1, Petrovová Nikita 0:1, Štěpánová Gabriela 0:2), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - KST Hluk 6:0 (body domácích: Kapounová Barbora 2:0, Mikulcová Kristýna 2:0, Yoshida Mitsuki 2:0, body hostů: Vybíralová Monika 0:2, Pytlíková Tereza 0:2, Slezáková Stanislava 0:2),
18. kolo:
SK Dobré - MSK Gumotex Břeclav 0:6 (body domácích: Blašková Dagmar 0:2, Blašková Zdena 0:2, Rozínková Daniela 0:2, body hostů: Čechová Dana 2:0, Kučerová Aneta 2:0, Adámková Karin 2:0), SVS Hradec Králové - TJ Sokol Nusle Praha 3:6 (body domácích: Sazimová Terezie 0:3, Stachová Olesja 2:1, Mynářová Karolína 1:2, body hostů: Matějovská Anna 2:1, Veselá Jaroslava 1:2, Radnicová Lenka 3:0), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 6:3 (body domácích: Štrbíková Renata 3:0, Pěnkavová Kateřina 2:1, Ševčíková Markéta 1:2, body hostů: Tomanová Tamara 2:1, Kubátová Hana 1:2, Ságlová Miroslava 0:3), TJ Sokol Kyjov - Eurolamp - SKST Baník Havířov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ilčíková Anežka 1:2, Brateyko Solomiya 3:0, Kmeťová Veronika 0:3, body hostů: Petrovová Nikita 2:1, Grigelová Natália 1:2, Štefcová Kristýna 2:1),
19. kolo:
SKST Baník Havířov - SK Dobré 6:2 (body domácích: Grigelová Natália 1:1, Štefcová Kristýna 3:0, Petrovová Nikita 2:1, body hostů: Rozínková Daniela 0:3, Blašková Dagmar 1:1, Blašková Zdena 1:2), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA - SVS Hradec Králové 6:2 (body domácích: Tomanová Tamara 2:0, Ságlová Miroslava 1:2, Kubátová Hana 3:0, body hostů: Mynářová Karolína 1:2, Jirásková Tereza 0:2, Stachová Olesja 1:2), TJ Sokol Nusle Praha - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 1:6 (body domácích: Radnicová Lenka 1:1, Tenglová Vendula 0:3, Veselá Jaroslava 0:2, body hostů: Chernyavskaya Ekaterina 2:0, Mikulcová Kristýna 2:0, Kapounová Barbora 2:1), MSK Gumotex Břeclav - KST Hluk 6:0 (body domácích: Adámková Karin 2:0, Kučerová Aneta 1:0, Čechová Dana 1:0, WO 2:0, body hostů: Malíková Klára 0:2, Slezáková Stanislava 0:2, WO 0:2), TJ Sokol Kyjov - Eurolamp - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 1:6 (body domácích: Ilčíková Anežka 0:1, Brateyko Solomiya 1:2, Kmeťová Veronika 0:2, WO 0:1, body hostů: Pěnkavová Kateřina 2:0, Ševčíková Markéta 1:1, Guo Lin 2:0, WO 1:0),
20. kolo:
CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA - SK Dobré 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ságlová Miroslava 0:3, Kubátová Hana 3:0, Tomanová Tamara 2:1, body hostů: Blašková Dagmar 1:2, Rozínková Daniela 1:2, Blašková Zdena 2:1), SKST Baník Havířov - SVS Hradec Králové 6:3 (body domácích: Grigelová Natália 1:2, Štefcová Kristýna 3:0, Petrovová Nikita 2:1, body hostů: Mynářová Karolína 1:2, Jirásková Tereza 0:3, Stachová Olesja 2:1), MSK Gumotex Břeclav - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 3:6 (body domácích: Kučerová Aneta 0:1, Čechová Dana 1:2, Éllö Vivien 2:1, Adámková Karin 0:2, body hostů: Chernyavskaya Ekaterina 1:2, Yoshida Mitsuki 3:0, Mikulcová Kristýna 2:1), TJ Sokol Nusle Praha - KST Hluk 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vondráková Markéta 2:1, Radnicová Lenka 1:2, Veselá Jaroslava 2:1, body hostů: Horáková Libuše 0:3, Záděrová Linda 1:2, Slezáková Stanislava 3:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA - SKST Baník Havířov 5:2 (body domácích: Hrachová Marie 1:1, Kubátová Hana 3:0, Tomanová Tamara 1:1, body hostů: Štefcová Kristýna 1:1, Grigelová Natália 0:2, Petrovová Nikita 1:2), TJ Sokol Kyjov - Eurolamp - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 1:5 (body domácích: Ilčíková Anežka 0:2, Brateyko Solomiya 1:1, Kmeťová Veronika 0:2, body hostů: Kapounová Barbora 1:0, Yoshida Mitsuki 2:0, Mikulcová Kristýna 2:0, Chernyavskaya Ekaterina 0:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SKST Baník Havířov - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 1:5 (body domácích: Štefcová Kristýna 0:2, Petrovová Nikita 1:1, Štěpánová Gabriela 0:2, body hostů: Tomanová Tamara 2:0, Ságlová Miroslava 1:1, Kubátová Hana 2:0), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 5:4 (body domácích: Yoshida Mitsuki 0:1, Chernyavskaya Ekaterina 2:1, Kapounová Barbora 1:2, Mikulcová Kristýna 2:0, body hostů: Brateyko Solomiya 3:0, Ilčíková Anežka 1:2, Kmeťová Veronika 0:3),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA - SKST Baník Havířov -:-, MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - TJ Sokol Kyjov - Eurolamp -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 5:0 (body domácích: Štrbíková Renata 2:0, Pěnkavová Kateřina 2:0, Partyka Natalia 1:0, body hostů: Kubátová Hana 0:2, Ságlová Miroslava 0:1, Tomanová Tamara 0:2), MSK Gumotex Břeclav - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 5:2 (body domácích: Éllö Vivien 2:0, Čechová Dana 1:2, Adámková Karin 2:0, body hostů: Chernyavskaya Ekaterina 1:1, Mikulcová Kristýna 1:1, Yoshida Mitsuki 0:3),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 0:5 (body domácích: Tomanová Tamara 0:2, Ságlová Miroslava 0:2, Kubátová Hana 0:1, body hostů: Pěnkavová Kateřina 2:0, Ševčíková Markéta 1:0, Partyka Natalia 2:0), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - MSK Gumotex Břeclav 0:5 (body domácích: Yoshida Mitsuki 0:1, Chernyavskaya Ekaterina 0:2, Mikulcová Kristýna 0:1, Kapounová Barbora 0:1, body hostů: Adámková Karin 2:0, Éllö Vivien 1:0, Čechová Dana 2:0),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA -:-, MSK Gumotex Břeclav - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov -:-,
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
MSK Gumotex Břeclav - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 3:5 (body domácích: Adámková Karin 0:2, Éllö Vivien 2:1, Čechová Dana 1:2, body hostů: Guo Lin 3:0, Pěnkavová Kateřina 0:2, Partyka Natalia 2:1),
3. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - MSK Gumotex Břeclav 5:1 (body domácích: Pěnkavová Kateřina 1:1, Guo Lin 2:0, Partyka Natalia 2:0, body hostů: Éllö Vivien 0:2, Adámková Karin 0:2, Čechová Dana 1:1),
3. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - MSK Gumotex Břeclav -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS