Výsledky do novin
1. liga žen skupina A
1. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha - SKST Vlašim C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Allertová Sára ml. 2:1, Štricová Niamh 0:2, Sommerová Helenka 2:1, Vyvadilová Jitka 0:1, body hostů: Stará Kateřina 2:1, Bošinová Aneta 1:2, Pytlíková Tereza 2:1), TJ Sokol Nusle Praha B - Slovan KST Bohnice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tenglová Vendula 2:1, Vajcová Kateřina 3:0, Ježková Kateřina 0:3, body hostů: Kaucká Olga 1:2, Hlaváčková Lenka 1:2, Polcarová Anežka 2:1), SKST Vlašim A - SKST Vlašim B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beranová Sára 1:2, Poláková Veronika 3:0, Matějovská Anna 3:0, body hostů: Jírová Monika 1:2, Pěnkavová Kristýna 0:3, Polívková Barbora 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - TJ Slavoj Praha 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klempířová Jiřina 2:1, Hnojská Andrea 1:2, Dusilová Jana 1:2, body hostů: Šimůnková Veronika 0:3, Kaba Radka 3:0, Diblíková Klára 2:1),
2. kolo:
SKST Děčín - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nováková Eva 3:0, Schneiderová Jana 0:3, Kacálková Kristýna 2:1, body hostů: Dvořáková Lenka 1:2, Klempířová Jiřina 1:2, Dusilová Jana 2:1), SF SKK EL Niňo Praha - SKST Vlašim A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sommerová Helenka 0:3, Allertová Sára ml. 0:3, Štricová Niamh 1:2, body hostů: Keroušová Michaela 2:1, Matějovská Anna 3:0, Poláková Veronika 3:0), SKST Vlašim C - SKST Vlašim B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pytlíková Tereza 2:1, Stará Kateřina 2:1, Bošinová Aneta 1:2, body hostů: Pěnkavová Kristýna 2:1, Pěnkavová Dagmar 0:3, Jírová Monika 2:1), TJ Sokol Nusle Praha B - SVS Hradec Králové B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ježková Kateřina 0:3, Tenglová Vendula 2:1, Pokorná Tereza 0:3, body hostů: Sazimová Terezie 3:0, Kozáková Tereza 1:1, Klempererová Anna 2:1, Sedloňová Aneta 1:0),
3. kolo:
SKST Děčín - TJ Slavoj Praha 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nováková Eva 1:2, Schneiderová Jana 1:2, Kacálková Kristýna 0:3, body hostů: Stránská Anna 1:2, Kaba Radka 3:0, Diblíková Klára 3:0), SF SKK EL Niňo Praha - SKST Vlašim B 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sommerová Helenka 2:1, Allertová Sára ml. 3:0, Štricová Niamh 3:0, body hostů: Jírová Monika 0:3, Pěnkavová Kristýna 1:2, Polívková Barbora 0:3), SKST Vlašim C - SKST Vlašim A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pytlíková Tereza 1:2, Bošinová Aneta 1:2, Stará Kateřina 1:2, body hostů: Beranová Sára 0:3, Poláková Veronika 3:0, Matějovská Anna 3:0), Slovan KST Bohnice - SVS Hradec Králové B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veletová Ilona 2:1, Bartoňová Jitka 0:3, Hagino Petra 0:3, body hostů: Klempererová Anna 3:0, Kozáková Tereza 2:0, Sazimová Terezie 2:1, Sedloňová Aneta 0:1),
4. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - SVS Hradec Králové B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klempířová Jiřina 1:2, Dvořáková Lenka 0:3, Dusilová Jana 1:2, body hostů: Sazimová Terezie 3:0, Kozáková Tereza 2:0, Klempererová Anna 1:2, Sedloňová Aneta 1:0), SKST Vlašim A - TJ Sokol Nusle Praha B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Poláková Veronika 2:0, Keroušová Michaela 3:0, Matějovská Anna 3:0, Beranová Sára 1:0, body hostů: Ježková Kateřina 0:3, Pokorná Tereza 0:3, Škopková Věra 0:3), SKST Vlašim B - Slovan KST Bohnice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkavová Kristýna 3:0, Jírová Monika 2:0, Polívková Barbora 3:0, WO 1:0, body hostů: Veletová Ilona 0:3, Hlaváčková Lenka 0:3, Hagino Petra 0:2, WO 0:1), SKST Děčín - SF SKK EL Niňo Praha 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svatoňová Tereza 0:2, Schneiderová Jana 0:3, Kacálková Kristýna 1:2, WO 1:0, body hostů: Štricová Niamh 3:0, Vyvadilová Jitka 2:0, Allertová Sára ml. 2:1, WO 0:1),
5. kolo:
TJ Slavoj Praha - SVS Hradec Králové B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rohlíková Michaela 3:0, Diblíková Klára 1:2, Stránská Anna 1:2, body hostů: Sedloňová Aneta 2:1, Klempererová Anna 0:3, Sazimová Terezie 2:1), SKST Vlašim A - Slovan KST Bohnice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Keroušová Michaela 3:0, Poláková Veronika 3:0, Matějovská Anna 3:0, body hostů: Veletová Ilona 0:3, Hlaváčková Lenka 0:3, Hagino Petra 0:3), SKST Vlašim B - TJ Sokol Nusle Praha B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkavová Kristýna 3:0, Jírová Monika 3:0, Polívková Barbora 3:0, body hostů: Ježková Kateřina 0:3, Pokorná Tereza 0:3, Škopková Věra 0:3), SKST Děčín - SKST Vlašim C 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kacálková Kristýna 1:2, Schneiderová Jana 0:3, Hojková Tereza 0:3, body hostů: Pytlíková Tereza 3:0, Bošinová Aneta 2:1, Stará Kateřina 3:0),
6. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štricová Niamh 3:0, Sommerová Helenka 3:0, Allertová Sára ml. 3:0, body hostů: Dvořáková Lenka 0:3, Dusilová Jana 0:1, Klempířová Jiřina 0:3, Pospíšilová Carmen 0:2), SKST Vlašim C - TJ Slavoj Praha 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Aneta 1:1, Pytlíková Tereza 2:0, Stará Kateřina 2:0, WO 3:0, body hostů: Diblíková Klára 0:3, Stránská Anna 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Nusle Praha B - SKST Děčín 10:0wo (čtyřhry 1:0, body domácích: Tenglová Vendula 3:0, Ježková Kateřina 1:2, Pokorná Tereza 2:1, body hostů: Nováková Eva 2:1, Kacálková Kristýna 1:2, 0:3), SVS Hradec Králové B - SKST Vlašim A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klempererová Anna 1:2, Bártová Tereza 0:3, Kozáková Tereza 0:1, Sedloňová Aneta 0:2, body hostů: Matějovská Anna 2:1, Keroušová Michaela 3:0, Poláková Veronika 3:0),
7. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha - TJ Slavoj Praha 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štricová Niamh 2:1, Allertová Sára ml. 0:2, Sommerová Helenka 1:1, WO 2:0, body hostů: Diblíková Klára 2:1, Stránská Anna 2:1, Kaba Radka 0:1, WO 0:2), SKST Vlašim C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Aneta 3:0, Bošinová Veronika 1:2, Stará Kateřina 3:0, body hostů: Dvořáková Lenka 1:2, Dusilová Jana 0:3, Pospíšilová Carmen 1:2), Slovan KST Bohnice - SKST Děčín 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlaváčková Lenka 0:3, Kaucká Olga 1:0, Veletová Ilona 1:2, Polcarová Anežka 2:0, body hostů: Nováková Eva 2:1, Kacálková Kristýna 2:1, Schneiderová Jana 1:2), SVS Hradec Králové B - SKST Vlašim B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedloňová Aneta 3:0, Klempererová Anna 2:1, Kozáková Tereza 1:2, body hostů: Jírová Monika 2:1, Pěnkavová Kristýna 1:2, Polívková Barbora 0:3),
8. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - SKST Vlašim A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klempířová Jiřina 0:3, Pospíšilová Carmen 0:3, Dvořáková Lenka 0:3, body hostů: Poláková Veronika 3:0, Keroušová Michaela 3:0, Matějovská Anna 3:0), TJ Slavoj Praha - SKST Vlašim B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rohlíková Michaela 2:1, Stránská Anna 1:2, Diblíková Klára 2:1, body hostů: Jírová Monika 2:1, Pěnkavová Kristýna 2:1, Polívková Barbora 0:3), SKST Děčín - SVS Hradec Králové B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kacálková Kristýna 1:2, Nováková Eva 2:1, Schneiderová Jana 0:3, body hostů: Sedloňová Aneta 2:1, Sazimová Terezie 3:0, Štrofová Tereza 1:2), SF SKK EL Niňo Praha - TJ Sokol Nusle Praha B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štricová Niamh 2:1, Allertová Sára ml. 1:2, Sommerová Helenka 1:2, body hostů: Pokorná Tereza 0:3, Vajcová Kateřina 2:1, Tenglová Vendula 3:0), SKST Vlašim C - Slovan KST Bohnice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Aneta 1:2, Bošinová Veronika 1:2, Stará Kateřina 3:0, body hostů: Kaucká Olga 1:2, Hlaváčková Lenka 1:2, Hagino Petra 2:1),
9. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - SKST Vlašim B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dusilová Jana 0:3, Pospíšilová Carmen 0:3, Dvořáková Lenka 0:3, body hostů: Jírová Monika 3:0, Pěnkavová Kristýna 3:0, Polívková Barbora 3:0), TJ Slavoj Praha - SKST Vlašim A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rohlíková Michaela 0:2, Stránská Anna 0:3, Diblíková Klára 0:3, WO 0:1, body hostů: Keroušová Michaela 3:0, Matějovská Anna 2:0, Poláková Veronika 3:0, WO 1:0), SF SKK EL Niňo Praha - Slovan KST Bohnice 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štricová Niamh 2:1, Allertová Sára ml. 2:1, Sommerová Helenka 3:0, body hostů: Hagino Petra 0:3, Hlaváčková Lenka 1:2, Polcarová Anežka 1:2), SKST Vlašim C - TJ Sokol Nusle Praha B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Aneta 2:1, Bošinová Veronika 2:1, Stará Kateřina 3:0, body hostů: Tenglová Vendula 1:2, Škopková Věra 0:3, Vajcová Kateřina 1:2),
10. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ježková Kateřina 2:1, Tenglová Vendula 3:0, Pokorná Tereza 2:1, body hostů: Dvořáková Lenka 0:3, Dusilová Jana 0:1, Klempířová Jiřina 2:1, Pospíšilová Carmen 0:2), Slovan KST Bohnice - TJ Slavoj Praha 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaucká Olga 2:1, Hagino Petra 1:2, Veletová Ilona 2:1, body hostů: Stránská Anna 1:2, Rohlíková Michaela 1:2, Diblíková Klára 2:1), SVS Hradec Králové B - SF SKK EL Niňo Praha 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedloňová Aneta 2:0, Kozáková Tereza 1:1, Sazimová Terezie 2:0, WO 3:0, body hostů: Plachá Liliana 0:3, Allertová Sára ml. 1:2, WO 0:3), SKST Vlašim A - SKST Děčín 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beranová Sára 1:2, Poláková Veronika 3:0, Keroušová Michaela 3:0, body hostů: Hojková Tereza 1:2, Kacálková Kristýna 1:2, Schneiderová Jana 0:3),
11. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Slavoj Praha 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ježková Kateřina 1:1, Tenglová Vendula 1:2, Pokorná Tereza 0:3, WO 1:0, body hostů: Stránská Anna 2:1, Rohlíková Michaela 2:0, Diblíková Klára 2:1, WO 0:1), Slovan KST Bohnice - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaucká Olga 3:0, Hagino Petra 3:0, Veletová Ilona 2:0, WO 0:1, body hostů: Pospíšilová Carmen 0:2, Klempířová Jiřina 0:3, Dvořáková Lenka 0:3, WO 1:0), SVS Hradec Králové B - SKST Vlašim C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tonarová Tereza 0:3, Kozáková Tereza 1:2, Sazimová Terezie 2:1, body hostů: Stará Kateřina 2:1, Bošinová Aneta 1:2, Pytlíková Tereza 3:0), SKST Vlašim B - SKST Děčín 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkavová Kristýna 3:0, Jírová Monika 3:0, Polívková Barbora 3:0, body hostů: Nováková Eva 0:3, Kacálková Kristýna 0:3, Schneiderová Jana 0:3),
12. kolo:
SKST Vlašim C - SF SKK EL Niňo Praha 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Aneta 1:1, Pytlíková Tereza 2:0, Stará Kateřina 2:0, WO 3:0, body hostů: Plachá Liliana 0:3, Štricová Niamh 1:2, WO 0:3), Slovan KST Bohnice - TJ Sokol Nusle Praha B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hagino Petra 1:1, Nováková Martina 1:2, Polcarová Anežka 0:3, Hlaváčková Lenka 1:0, body hostů: Tenglová Vendula 2:1, Procházková Olga 1:1, Vajcová Kateřina 3:0, Ježková Kateřina 0:1), SKST Vlašim B - SKST Vlašim A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pěnkavová Dagmar 0:2, Jírová Monika 1:2, Pěnkavová Kristýna 0:3, WO 0:1, body hostů: Matějovská Anna 1:1, Poláková Veronika 2:0, Keroušová Michaela 3:0, Beranová Sára 1:0, WO 1:0), TJ Slavoj Praha - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rohlíková Michaela 2:0, Stránská Anna 3:0, Diblíková Klára 3:0, Šimůnková Veronika 1:0, body hostů: Klempířová Jiřina 0:3, Pospíšilová Carmen 0:3, Dvořáková Lenka 0:3),
13. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - SKST Děčín 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klempířová Jiřina 2:1, Dvořáková Lenka 1:2, Dusilová Jana 1:2, body hostů: Nováková Eva 3:0, Kacálková Kristýna 2:1, Schneiderová Jana 0:3), SKST Vlašim A - SF SKK EL Niňo Praha 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matějovská Anna 3:0, Poláková Veronika 3:0, Keroušová Michaela 3:0, body hostů: Štricová Niamh 0:3, Sommerová Helenka 0:3, Allertová Sára ml. 0:3), SKST Vlašim B - SKST Vlašim C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pěnkavová Kristýna 1:2, Jírová Monika 2:1, Polívková Barbora 2:1, body hostů: Pytlíková Tereza 1:2, Bošinová Veronika 1:2, Stará Kateřina 2:1), SVS Hradec Králové B - TJ Sokol Nusle Praha B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedloňová Aneta 3:0, Klempererová Anna 3:0, Sazimová Terezie 1:0, Bártová Tereza 1:1, body hostů: Procházková Olga 1:2, Ježková Kateřina 0:3, Pokorná Tereza 0:3),
14. kolo:
TJ Slavoj Praha - SKST Děčín 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rohlíková Michaela 1:1, Stránská Anna 2:1, Diblíková Klára 3:0, WO 0:1, body hostů: Nováková Eva 1:2, Kacálková Kristýna 0:2, Schneiderová Jana 1:2, WO 1:0), SKST Vlašim B - SF SKK EL Niňo Praha 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pěnkavová Dagmar 1:2, Jírová Monika 1:2, Pěnkavová Kristýna 3:0, body hostů: Štricová Niamh 0:3, Sommerová Helenka 2:1, Allertová Sára ml. 2:1), SKST Vlašim A - SKST Vlašim C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Keroušová Michaela 2:1, Poláková Veronika 3:0, Matějovská Anna 3:0, body hostů: Bošinová Aneta 1:2, Zelingrová Kamila 0:3, Pytlíková Tereza 0:3), SVS Hradec Králové B - Slovan KST Bohnice 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedloňová Aneta 1:2, Klempererová Anna 0:3, Sazimová Terezie 3:0, body hostů: Kaucká Olga 2:1, Hlaváčková Lenka 1:2, Hagino Petra 2:1),
15. kolo:
SVS Hradec Králové B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kozáková Tereza 3:0, Klempererová Anna 3:0, Bártová Tereza 1:2, body hostů: Dvořáková Lenka 0:3, Klempířová Jiřina 1:2, Dusilová Jana 1:2), TJ Sokol Nusle Praha B - SKST Vlašim A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházková Olga 2:1, Ježková Kateřina 0:3, Pokorná Tereza 0:3, body hostů: Keroušová Michaela 2:1, Matějovská Anna 2:1, Poláková Veronika 3:0), Slovan KST Bohnice - SKST Vlašim B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veletová Ilona 0:3, Hagino Petra 2:1, Kaucká Olga 2:1, body hostů: Pěnkavová Kristýna 1:2, Pěnkavová Dagmar 1:2, Polívková Barbora 3:0), SF SKK EL Niňo Praha - SKST Děčín 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sommerová Helenka 3:0, Allertová Sára ml. 3:0, Štricová Niamh 3:0, body hostů: Kacálková Kristýna 0:3, Nováková Eva 0:3, Schneiderová Jana 0:3),
16. kolo:
SVS Hradec Králové B - TJ Slavoj Praha 10:0wo (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedloňová Aneta 1:0, Kozáková Tereza 2:0, Bártová Tereza 0:1, WO 5:0, body hostů: Diblíková Klára 0:2, Kaba Radka 1:1, WO 0:5), Slovan KST Bohnice - SKST Vlašim A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nováková Martina 1:2, Kaucká Olga 0:3, Veletová Ilona 1:2, body hostů: Keroušová Michaela 3:0, Beranová Sára 1:2, Poláková Veronika 3:0), TJ Sokol Nusle Praha B - SKST Vlašim B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházková Olga 1:1, Ježková Kateřina 1:1, Pokorná Tereza 0:2, WO 3:0, body hostů: Pěnkavová Kristýna 1:2, Polívková Barbora 3:0, WO 0:3), SKST Vlašim C - SKST Děčín 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bošinová Aneta 2:1, Pytlíková Tereza 3:0, Stará Kateřina 2:1, body hostů: Kacálková Kristýna 0:3, Nováková Eva 2:1, Schneiderová Jana 0:3),
17. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - SF SKK EL Niňo Praha 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klempířová Jiřina 1:2, Pospíšilová Carmen 0:3, Dusilová Jana 0:3, body hostů: Štricová Niamh 3:0, Sommerová Helenka 3:0, Allertová Sára ml. 2:1), TJ Slavoj Praha - SKST Vlašim C 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prášilová Andrea 0:1, Diblíková Klára 1:2, Stránská Anna 0:3, Kaba Radka 0:1, WO 0:1, body hostů: Pytlíková Tereza 3:0, Bošinová Aneta 1:1, Stará Kateřina 3:0, WO 1:0), SKST Děčín - TJ Sokol Nusle Praha B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nováková Eva 1:1, Kacálková Kristýna 1:1, Schneiderová Jana 1:1, WO 3:0, body hostů: Procházková Olga 1:2, Pokorná Tereza 2:1, WO 0:3), SKST Vlašim A - SVS Hradec Králové B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beranová Sára 0:3, Poláková Veronika 3:0, Matějovská Anna 3:0, body hostů: Bártová Tereza 1:2, Klempererová Anna 1:2, Sazimová Terezie 1:2),
18. kolo:
TJ Slavoj Praha - SF SKK EL Niňo Praha 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kaba Radka 1:2, Diblíková Klára 2:1, Stránská Anna 1:2, body hostů: Štricová Niamh 1:2, Allertová Sára ml. 1:2, Sommerová Helenka 3:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - SKST Vlašim C 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dusilová Jana 0:2, Pospíšilová Carmen 0:3, Klempířová Jiřina 1:2, WO 0:1, body hostů: Pytlíková Tereza 3:0, Bošinová Aneta 1:1, Stará Kateřina 3:0, WO 1:0), SKST Děčín - Slovan KST Bohnice 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nováková Eva 2:1, Kacálková Kristýna 1:2, Schneiderová Jana 1:2, body hostů: Veletová Ilona 1:2, Hlaváčková Lenka 2:1, Polcarová Anežka 2:1), SKST Vlašim B - SVS Hradec Králové B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polívková Barbora 1:2, Jírová Monika 2:1, Pěnkavová Kristýna 1:2, body hostů: Bártová Tereza 0:3, Klempererová Anna 2:1, Sazimová Terezie 3:0),
19. kolo:
SKST Vlašim A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beranová Sára 1:2, Poláková Veronika 3:0, Matějovská Anna 3:0, body hostů: Dvořáková Lenka 0:3, Klempířová Jiřina 1:2, Pospíšilová Carmen 1:2), SKST Vlašim B - TJ Slavoj Praha 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkavová Kristýna 2:1, Jírová Monika 3:0, Polívková Barbora 2:1, body hostů: Timonina Vjatsheslavovna Valerija 0:3, Stránská Anna 2:1, Diblíková Klára 0:3), SVS Hradec Králové B - SKST Děčín 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tonarová Tereza 0:1, Klempererová Anna 1:1, Bártová Tereza 0:2, Sedloňová Aneta 1:0, WO 3:0, body hostů: Schneiderová Jana 2:1, Nováková Eva 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Nusle Praha B - SF SKK EL Niňo Praha 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházková Olga 1:1, Vajcová Kateřina 0:2, Tenglová Vendula 1:1, WO 3:0, body hostů: Štricová Niamh 1:2, Sommerová Helenka 3:0, WO 0:3), Slovan KST Bohnice - SKST Vlašim C 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlaváčková Lenka 1:2, Hagino Petra 0:3, Veletová Ilona 0:2, WO 0:1, body hostů: Pytlíková Tereza 1:1, Bošinová Aneta 3:0, Stará Kateřina 3:0, WO 1:0),
20. kolo:
SKST Vlašim B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkavová Kristýna 3:0, Jírová Monika 3:0, Polívková Barbora 3:0, body hostů: Dvořáková Lenka 0:3, Klempířová Jiřina 0:3, Pospíšilová Carmen 0:3), SKST Vlašim A - TJ Slavoj Praha 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beranová Sára 1:2, Poláková Veronika 3:0, Matějovská Anna 3:0, body hostů: Timonina Vjatsheslavovna Valerija 0:3, Kaba Radka 1:2, Stránská Anna 1:2), Slovan KST Bohnice - SF SKK EL Niňo Praha 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlaváčková Lenka 1:1, Veletová Ilona 0:2, Hagino Petra 1:1, WO 3:0, body hostů: Štricová Niamh 2:1, Sommerová Helenka 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Nusle Praha B - SKST Vlašim C 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházková Olga 1:1, Tenglová Vendula 3:0, Vajcová Kateřina 2:1, WO 0:1, body hostů: Pytlíková Tereza 1:2, Bošinová Aneta 0:2, Stará Kateřina 1:2, WO 1:0),
21. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - TJ Sokol Nusle Praha B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klempířová Jiřina 0:2, Pospíšilová Carmen 1:2, Dvořáková Lenka 1:2, WO 1:0, body hostů: Vajcová Kateřina 3:0, Procházková Olga 0:2, Tenglová Vendula 3:0, WO 0:1), TJ Slavoj Praha - Slovan KST Bohnice 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stránská Anna 2:1, Diblíková Klára 2:1, Kaba Radka 3:0, body hostů: Hagino Petra 0:3, Veletová Ilona 2:1, Nováková Martina 0:3), SF SKK EL Niňo Praha - SVS Hradec Králové B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sommerová Helenka 2:1, Štricová Niamh 3:0, WO 0:3, body hostů: Kozáková Tereza 0:2, Truněčková Anežka 0:2, Sedloňová Aneta 1:1, WO 3:0), SKST Děčín - SKST Vlašim A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nováková Eva 1:2, Kacálková Kristýna 0:3, Ramešová Magdaléna 0:3, body hostů: Matějovská Anna 3:0, Beranová Sára 2:1, Poláková Veronika 3:0),
22. kolo:
TJ Slavoj Praha - TJ Sokol Nusle Praha B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stránská Anna 0:3, Diblíková Klára 1:2, Kaba Radka 2:1, body hostů: Vajcová Kateřina 2:1, Škopková Věra 1:2, Tenglová Vendula 3:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - Slovan KST Bohnice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klempířová Jiřina 0:2, Pospíšilová Carmen 0:3, Dvořáková Lenka 1:2, WO 1:0, body hostů: Veletová Ilona 3:0, Nováková Martina 1:1, Hagino Petra 3:0, WO 0:1), SKST Vlašim C - SVS Hradec Králové B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Aneta 3:0, Pytlíková Tereza 3:0, Bošinová Veronika 2:1, body hostů: Truněčková Anežka 0:3, Kozáková Tereza 0:3, Sedloňová Aneta 1:2), SKST Děčín - SKST Vlašim B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ramešová Magdaléna 0:3, Kacálková Kristýna 0:3, WO 0:3, body hostů: Jírová Monika 2:0, Polívková Barbora 2:0, Pěnkavová Kristýna 2:0, WO 3:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Vlašim A - SKST Vlašim C 5:0wo,
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SKST Vlašim C - SKST Vlašim A 0:5wo,
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST Vlašim A - SKST Vlašim C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline