Výsledky do novin
Divize
1. kolo:
TTC Litvínov A - SKST Baník Most B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kastner Milan 2:2, Čejka Vratislav 1:3, Fencl Lukáš 0:3, Beránek Miroslav 3:1, body hostů: Klouček Luboš ml. 1:3, Šťovíček Petr 2:2, Bartes Petr 4:0, Holovčák Jiří 2:1), SKST Teplice A - TJ Krupka A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stehlík Petr 1:1, Soukup Karel 0:2, Sýkora Martin 0:3, Růžička Jiří 0:2, body hostů: Brožek Michal 3:0, Brožek Miroslav 2:0, Pivoňka Jaromír 2:0, Blažek Jan 1:1), TJ Sokol Lenešice A - TJ Sever Žatec B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beránek Václav st. 0:1, Filín Jan 3:0, Ledvina Vilém 2:1, Zlatohlávek Jaroslav 3:0, Koželuh Jindřich 1:1, body hostů: Vízner Jiří 2:1, Kubovský Zdeněk 0:3, Petrlík Jiří ml. 1:2, Kadlec Matěj 0:3), TJ Sokol Filipov A - SKST Děčín A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Michal 0:2, Šimek Pavel st. 0:2, Rambousek Jiří ml. 1:2, Phanthe Dung 0:3, body hostů: Svěchota Vojtěch 3:0, Sobíšek Martin 2:1, Tauš Jiří 2:0, Matas Jan 2:0), TTC Litoměřice C - SKP Sever Ústí nad Labem A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrvala Radovan 2:0, Boháč Dominik 2:0, Skokan Viktor 3:0, Kopecký Filip 2:1, body hostů: Zedník Josef 0:3, Beneš Jiří 0:3, Luňák Radek 1:1, Nováková Martina 0:2), TJ Sever Žatec A - KST Jirkov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofreiter Zdeněk 0:2, Pejša Otto ml. 0:2, Kopenec Václav 0:1, Broum Pavel 1:1, Plečinda Jiří 0:2, body hostů: Šmucr Jiří 3:0, Rödling Jan 2:0, Hrnčál Miroslav 2:0, Feifrlík Marcel 1:1),
2. kolo:
TJ Sever Žatec A - TTC Litvínov A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pejša Otto ml. 1:3, Městka Petr 1:3, Hofreiter Zdeněk 2:1, Broum Pavel 3:1, body hostů: Beránek Miroslav 3:1, Kastner Milan 1:3, Fencl Lukáš 2:2, Čejka Vratislav 2:1), SKST Baník Most B - KST Jirkov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holovčák Jiří 1:3, Šťovíček Petr 3:1, Klouček Luboš ml. 2:2, Bartes Petr 2:2, body hostů: Šmucr Jiří 3:1, Rödling Jan 3:1, Hrnčál Miroslav 0:4, Feifrlík Marcel 2:2), SKST Teplice A - TTC Litoměřice C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Jiří 1:3, Štěpánek Ivan 1:3, Stehlík Petr 1:2, Rúža David 3:1, body hostů: Chrvala Radovan 2:2, Skokan Viktor 3:1, Boháč Dominik 4:0, Šnajdr Jiří 0:3), TJ Krupka A - SKP Sever Ústí nad Labem A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blažek Jan 1:2, Tereza Ajdini 0:3, Brožek Miroslav 0:3, Brožek Michal 3:0, body hostů: Zedník Josef 3:0, Luňák Radek 2:1, Beneš Jiří 2:1, Špička Zbyněk 1:2), TJ Sokol Lenešice A - TJ Sokol Filipov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zlatohlávek Jaroslav 2:1, Ledvina Vilém 2:1, Koželuh Jindřich 0:1, Filín Jan 3:1, Beránek Václav st. 2:0, body hostů: Franěk Tomáš 1:3, Rambousek Jiří ml. 1:2, Neumann Jan 1:2, Phanthe Dung 1:2), TJ Sever Žatec B - SKST Děčín A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpnička Michal 0:3, Kadlec Matěj 0:3, Kubovský Zdeněk 2:1, Vízner Jiří 1:2, body hostů: Svěchota Vojtěch 2:1, Sobíšek Martin 2:1, Tauš Jiří 2:1, Matas Jan 3:0),
3. kolo:
KST Jirkov A - TTC Litvínov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Michal 3:0, Rödling Jan 1:1, Feifrlík Marcel 1:1, Šmucr Jiří 3:0, Hrnčál Miroslav 0:1, body hostů: Beránek Miroslav 2:1, Kastner Milan 1:2, Fencl Lukáš 0:3, Čejka Vratislav 0:2), SKST Baník Most B - TJ Sever Žatec A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holovčák Jiří 2:2, Bartes Petr 3:0, Šťovíček Petr 2:1, Klouček Luboš ml. 2:2, body hostů: Broum Pavel 3:1, Hofreiter Zdeněk 0:4, Pejša Otto ml. 2:1, Plečinda Jiří 0:3), SKST Teplice A - SKP Sever Ústí nad Labem A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Jiří 2:2, Stehlík Petr 3:1, Štěpánek Ivan 0:3, Rúža David 4:0, body hostů: Zedník Josef 2:2, Luňák Radek 2:2, Beneš Jiří 2:2, Špička Zbyněk 0:3), TJ Krupka A - TTC Litoměřice C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tereza Ajdini 0:4, Blažek Jan 1:3, Brožek Miroslav 3:0, Brožek Michal 4:0, body hostů: Pospíšil Václav 2:2, Boháč Dominik 2:2, Skokan Viktor 1:3, Chrvala Radovan 2:1), TJ Sokol Lenešice A - SKST Děčín A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zlatohlávek Jaroslav 2:1, Ledvina Vilém 1:2, Koželuh Jindřich 1:2, Filín Jan 0:3, body hostů: Svěchota Vojtěch 2:1, Sobíšek Martin 2:1, Tauš Jiří 2:1, Matas Jan 2:1), TJ Sever Žatec B - TJ Sokol Filipov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vízner Jiří 3:1, Petrlík Jiří ml. 3:1, Kadlec Matěj 1:3, Kubovský Zdeněk 1:3, body hostů: Rambousek Jiří ml. 4:0, Franěk Tomáš 1:3, Neumann Jan 2:2, Phanthe Dung 1:3),
4. kolo:
TJ Sever Žatec A - TJ Sokol Filipov A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pejša Otto ml. 1:2, Městka Petr 0:3, Hofreiter Zdeněk 0:3, Broum Pavel 2:1, body hostů: Rambousek Jiří ml. 3:0, Franěk Tomáš 3:0, Neumann Jan 2:1, Phanthe Dung 1:2), KST Jirkov A - SKST Děčín A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malý Michal 1:3, Hrnčál Miroslav 1:3, Feifrlík Marcel 1:2, Šmucr Jiří 4:0, body hostů: Svěchota Vojtěch 3:1, Sobíšek Martin 1:3, Tauš Jiří 3:1, Matas Jan 1:2), TTC Litoměřice C - TJ Sokol Lenešice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marousek Jan 0:4, Boháč Dominik 3:0, Chrvala Radovan 1:2, Pospíšil Václav 2:2, body hostů: Zlatohlávek Jaroslav 3:1, Filín Jan 2:2, Ledvina Vilém 0:1, Koželuh Jindřich 2:1, Fiala Dušan 1:1), SKP Sever Ústí nad Labem A - TJ Sever Žatec B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luňák Radek 1:2, Špička Zbyněk 0:3, Hauznerová Michaela 0:3, Beneš Jiří 3:1, body hostů: Vízner Jiří 4:0, Petrlík Jiří ml. 2:1, Kubovský Zdeněk 1:2, Kadlec Matěj 2:1), TTC Litvínov A - SKST Teplice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Lukáš 3:0, Čejka Vratislav 0:2, Kastner Milan 3:0, Beránek Miroslav 2:1, body hostů: Rúža David 1:2, Růžička Jiří 2:1, Stehlík Petr 0:3, Štěpánek Ivan 0:2), SKST Baník Most B - TJ Krupka A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klouček Luboš ml. 2:2, Bencs Ladislav 2:2, Hejč Antonín st. 2:2, Šťovíček Petr 1:3, body hostů: Brožek Michal 4:0, Pivoňka Jaromír 3:1, Brožek Miroslav 2:2, Blažek Jan 0:4),
5. kolo:
TJ Sever Žatec A - SKST Děčín A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pejša Otto ml. 0:3, Městka Petr 0:3, Hofreiter Zdeněk 0:3, Broum Pavel 3:0, body hostů: Svěchota Vojtěch 3:0, Sobíšek Martin 2:1, Tauš Jiří 2:1, Matas Jan 2:1), KST Jirkov A - TJ Sokol Filipov A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Michal 3:0, Hrnčál Miroslav 0:3, Feifrlík Marcel 2:1, Šmucr Jiří 3:1, body hostů: Rambousek Jiří ml. 1:3, Franěk Tomáš 3:0, Neumann Jan 0:3, Phanthe Dung 1:2), TTC Litoměřice C - TJ Sever Žatec B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrvala Radovan 3:1, Boháč Dominik 3:0, Marousek Jan 0:3, Pospíšil Václav 3:1, body hostů: Vízner Jiří 2:2, Petrlík Jiří ml. 1:3, Kubovský Zdeněk 1:2, Kadlec Matěj 1:2), SKP Sever Ústí nad Labem A - TJ Sokol Lenešice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luňák Radek 3:1, Špička Zbyněk 1:2, Beneš Jiří 3:0, Zedník Josef 2:2, body hostů: Zlatohlávek Jaroslav 1:3, Filín Jan 2:2, Ledvina Vilém 0:3, Koželuh Jindřich 2:1), TTC Litvínov A - TJ Krupka A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Lukáš 2:2, Kastner Milan 1:3, Čejka Vratislav 1:3, Beránek Miroslav 3:1, body hostů: Brožek Michal 4:0, Pivoňka Jaromír 1:3, Brožek Miroslav 2:2, Blažek Jan 2:2), SKST Baník Most B - SKST Teplice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žielinský Tomáš 1:3, Hejč Antonín st. 2:2, Šťovíček Petr 3:1, Klouček Luboš ml. 3:1, body hostů: Rúža David 2:2, Růžička Jiří 2:2, Stehlík Petr 1:3, Štěpánek Ivan 2:2),
6. kolo:
SKST Teplice A - TJ Sever Žatec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Jiří 4:0, Černý Tomáš 1:3, Štěpánek Ivan 2:2, Rúža David 1:3, body hostů: Broum Pavel 3:1, Kopenec Václav 1:3, Pejša Otto ml. 1:3, Hofreiter Zdeněk 3:1), TJ Krupka A - KST Jirkov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brožek Miroslav 1:3, Blažek Jan 0:4, Pivoňka Jaromír 3:1, Brožek Michal 4:0, body hostů: Šmucr Jiří 2:2, Rödling Jan 3:1, Hrnčál Miroslav 1:3, Feifrlík Marcel 2:2), TJ Sokol Lenešice A - TTC Litvínov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koželuh Jindřich 3:1, Ledvina Vilém 2:2, Zlatohlávek Jaroslav 2:1, Filín Jan 2:2, body hostů: Beránek Miroslav 3:1, Fencl Lukáš 1:3, Kastner Milan 0:4, Čejka Vratislav 2:1), TJ Sever Žatec B - SKST Baník Most B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrlík Jiří ml. 2:2, Kubovský Zdeněk 1:3, Kadlec Matěj 0:4, Vízner Jiří 4:0, body hostů: Klouček Luboš ml. 3:1, Šťovíček Petr 2:2, Bartes Petr 3:1, Holovčák Jiří 1:3), TJ Sokol Filipov A - TTC Litoměřice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Franěk Tomáš 4:0, Neumann Jan 2:2, Phanthe Dung 1:3, Rambousek Jiří ml. 2:2, body hostů: Boháč Dominik 2:2, Chrvala Radovan 2:2, Skokan Viktor 2:2, Kopecký Filip 1:3), SKST Děčín A - SKP Sever Ústí nad Labem A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobíšek Martin 2:1, Grubr Vojtěch 1:2, Matas Jan 3:0, Svěchota Vojtěch 3:1, body hostů: Zedník Josef 0:4, Beneš Jiří 2:1, Luňák Radek 1:2, Špička Zbyněk 1:2),
7. kolo:
SKST Teplice A - KST Jirkov A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rúža David 0:3, Beran Jakub 0:2, Štěpánek Ivan 1:2, Růžička Jiří 2:1, body hostů: Rödling Jan 3:0, Malý Michal 1:2, Šmucr Jiří 3:0, Hrnčál Miroslav 1:1), TJ Krupka A - TJ Sever Žatec A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jan 1:2, Brožek Miroslav 2:0, Pivoňka Jaromír 1:1, Brožek Michal 2:0, WO 2:0, body hostů: Broum Pavel 2:1, Kopenec Václav 0:1, Pejša Otto ml. 0:3, Hofreiter Zdeněk 1:1, WO 0:2), TJ Sokol Lenešice A - SKST Baník Most B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koželuh Jindřich 1:2, Fiala Dušan 1:2, Zlatohlávek Jaroslav 2:1, Filín Jan 0:3, body hostů: Klouček Luboš ml. 0:3, Šťovíček Petr 3:0, Rovner Antonín 2:1, Holovčák Jiří 3:0), TJ Sever Žatec B - TTC Litvínov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petrlík Jiří ml. 2:1, Kubovský Zdeněk 1:1, Kadlec Matěj 2:1, Vízner Jiří 3:0, body hostů: Beránek Miroslav 0:3, Čejka Vratislav 1:2, Kastner Milan 1:2, Fencl Lukáš 1:1), TJ Sokol Filipov A - SKP Sever Ústí nad Labem A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Franěk Tomáš 4:0, Neumann Jan 0:4, Phanthe Dung 1:3, Rambousek Jiří ml. 2:2, body hostů: Zedník Josef 3:1, Beneš Jiří 3:1, Luňák Radek 2:2, Špička Zbyněk 1:3), SKST Děčín A - TTC Litoměřice C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobíšek Martin 2:2, Grubr Vojtěch 1:3, Matas Jan 1:2, Svěchota Vojtěch 3:1, body hostů: Boháč Dominik 3:1, Pospíšil Václav 2:2, Skokan Viktor 3:1, Chrvala Radovan 0:3),
8. kolo:
TJ Sever Žatec A - TTC Litoměřice C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plečinda Jiří 1:2, Pejša Otto ml. 0:2, Hofreiter Zdeněk 0:3, Broum Pavel 1:2, body hostů: Boháč Dominik 3:0, Pospíšil Václav 3:0, Kopecký Filip 3:0, Šnajdr Jiří 0:2), KST Jirkov A - SKP Sever Ústí nad Labem A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rödling Jan 3:0, Hrnčál Miroslav 1:2, Feifrlík Marcel 1:1, Šmucr Jiří 4:0, Malý Michal 0:1, body hostů: Beneš Jiří 2:2, Zedník Josef 1:2, Luňák Radek 1:2, Špička Zbyněk 0:3), TTC Litvínov A - TJ Sokol Filipov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Lukáš 1:3, Čejka Vratislav 1:3, Kastner Milan 3:1, Beránek Miroslav 3:1, body hostů: Rambousek Jiří ml. 2:2, Franěk Tomáš 4:0, Phanthe Dung 2:2, Neumann Jan 0:4), SKST Baník Most B - SKST Děčín A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bencs Ladislav 0:2, Klouček Luboš ml. 2:2, Bartes Petr 3:1, Šťovíček Petr 1:3, Holovčák Jiří 1:1, body hostů: Svěchota Vojtěch 2:2, Sobíšek Martin 1:3, Tauš Jiří 3:1, Matas Jan 3:1), TJ Sokol Lenešice A - SKST Teplice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filín Jan 2:2, Fiala Dušan 0:3, Ledvina Vilém 1:0, Zlatohlávek Jaroslav 2:2, Koželuh Jindřich 0:2, body hostů: Růžička Jiří 2:2, Rúža David 4:0, Štěpánek Ivan 1:2, Sýkora Martin 2:1), TJ Krupka A - TJ Sever Žatec B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brožek Miroslav 2:1, Demeter Jan 0:2, Blažek Jan 2:1, Brožek Michal 4:0, Šnajdr Antonín 0:1, body hostů: Kadlec Matěj 1:3, Štěpnička Michal 1:2, Vízner Jiří 1:2, Petrlík Jiří ml. 2:1),
9. kolo:
TJ Sever Žatec A - SKP Sever Ústí nad Labem A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Městka Petr 1:3, Pejša Otto ml. 3:0, Hofreiter Zdeněk 3:1, Broum Pavel 3:1, Průša Dominik 0:1, body hostů: Zedník Josef 1:3, Beneš Jiří 1:3, Luňák Radek 4:0, Špička Zbyněk 0:4), KST Jirkov A - TTC Litoměřice C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrnčál Miroslav 3:1, Malý Michal 0:3, Šmucr Jiří 2:1, Rödling Jan 3:1, body hostů: Boháč Dominik 2:2, Kopecký Filip 3:1, Marousek Jan 0:3, Pospíšil Václav 1:2), TTC Litvínov A - SKST Děčín A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Lukáš 2:2, Beránek Miroslav 2:2, Čejka Vratislav 1:3, Kastner Milan 2:2, body hostů: Svěchota Vojtěch 2:2, Sobíšek Martin 2:2, Tauš Jiří 2:2, Matas Jan 3:1), SKST Baník Most B - TJ Sokol Filipov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holovčák Jiří 3:1, Bencs Ladislav 1:3, Šťovíček Petr 2:2, Klouček Luboš ml. 2:2, body hostů: Rambousek Jiří ml. 3:1, Franěk Tomáš 3:1, Phanthe Dung 0:4, Neumann Jan 2:2), TJ Sever Žatec B - SKST Teplice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petrlík Jiří ml. 0:3, Kadlec Matěj 2:1, Štěpnička Michal 1:2, Vízner Jiří 2:2, body hostů: Rúža David 3:1, Růžička Jiří 3:0, Štěpánek Ivan 1:2, Stehlík Petr 1:2), TJ Krupka A - TJ Sokol Lenešice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šnajdr Antonín 0:4, Brožek Miroslav 3:1, Blažek Jan 2:2, Brožek Michal 4:0, body hostů: Zlatohlávek Jaroslav 2:2, Filín Jan 1:3, Ledvina Vilém 2:2, Koželuh Jindřich 2:2),
10. kolo:
TJ Sokol Lenešice A - TJ Sever Žatec A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filín Jan 1:2, Ledvina Vilém 1:2, Zlatohlávek Jaroslav 2:1, Koželuh Jindřich 4:0, body hostů: Broum Pavel 3:1, Hofreiter Zdeněk 1:2, Pejša Otto ml. 1:2, Městka Petr 0:3), TJ Sever Žatec B - KST Jirkov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpnička Michal 0:2, Kadlec Matěj 1:1, Keller Filip 0:3, Vízner Jiří 0:2, body hostů: Rödling Jan 3:0, Hrnčál Miroslav 1:1, Feifrlík Marcel 2:0, Šmucr Jiří 2:0), TJ Sokol Filipov A - SKST Teplice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Franěk Tomáš 4:0, Phanthe Dung 0:4, Neumann Jan 1:3, Rambousek Jiří ml. 3:1, body hostů: Rúža David 3:1, Růžička Jiří 2:2, Štěpánek Ivan 1:3, Sýkora Martin 2:2), SKST Děčín A - TJ Krupka A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svěchota Vojtěch 2:1, Tauš Jiří 3:0, Grubr Vojtěch 0:3, Sobíšek Martin 4:0, body hostů: Pivoňka Jaromír 2:2, Brožek Miroslav 1:2, Blažek Jan 1:2, Šnajdr Antonín 0:3), TTC Litoměřice C - TTC Litvínov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boháč Dominik 2:1, Chrvala Radovan 3:0, Krupka Martin 0:3, Kopecký Filip 4:0, body hostů: Beránek Miroslav 2:2, Kastner Milan 1:2, Fencl Lukáš 1:2, Čejka Vratislav 0:3), SKP Sever Ústí nad Labem A - SKST Baník Most B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luňák Radek 2:2, Nováková Martina 1:3, Beneš Jiří 2:2, Zedník Josef 3:1, body hostů: Šťovíček Petr 2:2, Klouček Luboš ml. 4:0, Žielinský Tomáš 1:3, Holovčák Jiří 1:3),
11. kolo:
TJ Sokol Lenešice A - KST Jirkov A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filín Jan 0:3, Ledvina Vilém 0:2, Cibulka Vladimír 0:3, Koželuh Jindřich 2:1, body hostů: Rödling Jan 3:0, Hrnčál Miroslav 2:1, Feifrlík Marcel 2:1, Šmucr Jiří 2:0), TJ Sever Žatec B - TJ Sever Žatec A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubovský Zdeněk 1:3, Petrlík Jiří ml. 0:4, Kadlec Matěj 2:1, Vízner Jiří 3:1, body hostů: Broum Pavel 4:0, Kopenec Václav 2:2, Pejša Otto ml. 1:3, Hofreiter Zdeněk 2:1), TJ Sokol Filipov A - TJ Krupka A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rambousek Jiří ml. 0:3, Neumann Jan 0:2, Phanthe Dung 0:3, Franěk Tomáš 3:0, body hostů: Brožek Michal 3:0, Pivoňka Jaromír 2:1, Brožek Miroslav 2:1, Blažek Jan 1:1), SKST Děčín A - SKST Teplice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svěchota Vojtěch 2:1, Tauš Jiří 3:0, Matas Jan 2:0, Sobíšek Martin 2:1, Grubr Vojtěch 0:1, body hostů: Růžička Jiří 1:2, Rúža David 0:3, Štěpánek Ivan 1:2, Stehlík Petr 1:2), TTC Litoměřice C - SKST Baník Most B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chrvala Radovan 2:1, Boháč Dominik 3:0, Kopecký Filip 1:2, Pospíšil Václav 2:2, body hostů: Šťovíček Petr 2:2, Klouček Luboš ml. 1:2, Rovner Antonín 1:2, Holovčák Jiří 1:2), SKP Sever Ústí nad Labem A - TTC Litvínov A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luňák Radek 4:0, Nováková Martina 1:3, Beneš Jiří 1:2, Zedník Josef 2:2, body hostů: Beránek Miroslav 2:2, Kastner Milan 3:1, Fencl Lukáš 0:4, David Jaroslav 2:1),
12. kolo:
SKST Baník Most B - TTC Litvínov A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klouček Luboš ml. 1:3, Rovner Antonín 3:1, Holovčák Jiří 2:1, Šťovíček Petr 2:2, body hostů: Beránek Miroslav 3:1, David Jaroslav 3:1, Cimerman Ladislav 0:4, Kastner Milan 1:2), TJ Krupka A - SKST Teplice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 2:1, Pivoňka Jaromír 2:0, Brožek Miroslav 2:1, Brožek Michal 3:0, body hostů: Růžička Jiří 1:2, Rúža David 1:2, Stehlík Petr 0:3, Štěpánek Ivan 0:2), TJ Sever Žatec B - TJ Sokol Lenešice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Matěj 1:3, Keller Filip 0:4, Štěpnička Michal 1:2, Vízner Jiří 4:0, body hostů: Beránek Václav st. 3:1, Koželuh Jindřich 3:1, Ledvina Vilém 1:3, Filín Jan 2:1), SKST Děčín A - TJ Sokol Filipov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svěchota Vojtěch 2:1, Grubr Vojtěch 0:2, Matas Jan 3:0, Sobíšek Martin 3:0, body hostů: Franěk Tomáš 2:1, Neumann Jan 1:2, Phanthe Dung 0:3, Neumann Martin 0:2), SKP Sever Ústí nad Labem A - TTC Litoměřice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luňák Radek 3:1, Špička Zbyněk 1:3, Beneš Jiří 1:3, Zedník Josef 2:2, body hostů: Boháč Dominik 1:3, Skokan Viktor 4:0, Kopecký Filip 3:1, Chrvala Radovan 1:3), KST Jirkov A - TJ Sever Žatec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Feifrlík Marcel 1:2, Krejčí Ladislav 3:0, Rödling Jan 2:1, Šmucr Jiří 3:0, body hostů: Broum Pavel 2:1, Hofreiter Zdeněk 0:3, Pejša Otto ml. 0:3, Průša Dominik 1:2),
13. kolo:
TTC Litvínov A - TJ Sever Žatec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Lukáš 2:1, Kastner Milan 2:1, David Jaroslav 2:1, Beránek Miroslav 3:0, body hostů: Broum Pavel 2:1, Hofreiter Zdeněk 0:3, Pejša Otto ml. 0:3, Průša Dominik 1:2), KST Jirkov A - SKST Baník Most B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrnčál Miroslav 1:1, Rödling Jan 2:0, Malý Michal 3:0, Šmucr Jiří 3:0, body hostů: Šťovíček Petr 0:3, Holovčák Jiří 0:3, Rovner Antonín 0:2, Hejč Antonín st. 1:1), TTC Litoměřice C - SKST Teplice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrvala Radovan 1:0, Boháč Dominik 4:0, Skokan Viktor 3:1, Pospíšil Václav 1:3, WO 0:3, body hostů: Rúža David 2:2, Růžička Jiří 1:2, Stehlík Petr 1:2, Štěpánek Ivan 0:3, WO 3:0), SKP Sever Ústí nad Labem A - TJ Krupka A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlík Petr 1:2, Barták Karel 1:2, Vysoudil Jan 0:3, Starý Jiří ml. 2:2, body hostů: Brožek Michal 4:0, Pivoňka Jaromír 3:0, Blažek Jan 2:1, Brožek Miroslav ml. 0:3), TJ Sokol Filipov A - TJ Sokol Lenešice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neumann Jan 2:2, Phanthe Dung 0:4, Neumann Martin 0:3, Franěk Tomáš 4:0, body hostů: Koželuh Jindřich 3:1, Zlatohlávek Jaroslav 2:2, Filín Jan 3:1, Ledvina Vilém 1:2), SKST Děčín A - TJ Sever Žatec B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hampejs Vladislav 1:1, Tauš Jiří 2:0, Svěchota Vojtěch 3:0, Sobíšek Martin 2:0, body hostů: Vízner Jiří 1:2, Kadlec Matěj 0:2, Kubovský Zdeněk 0:2, Keller Filip 0:2),
14. kolo:
TTC Litvínov A - KST Jirkov A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Lukáš 2:1, Čejka Vratislav 0:3, Kastner Milan 1:2, Beránek Miroslav 0:3, body hostů: Šmucr Jiří 2:1, Rödling Jan 3:0, Malý Michal 2:1, Hrnčál Miroslav 2:1), TJ Sever Žatec A - SKST Baník Most B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pejša Otto ml. 2:2, Průša Dominik 1:2, Broum Pavel 3:0, Hofreiter Zdeněk 2:2, body hostů: Šťovíček Petr 3:1, Rovner Antonín 1:3, Srp Pavel 0:3, Holovčák Jiří 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem A - SKST Teplice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Barták Karel 0:2, Pavlík Petr 0:2, Vysoudil Jan 0:2, WO 0:3, body hostů: Stehlík Petr 2:0, Růžička Jiří 2:0, Štěpánek Ivan 1:0, Rúža David 1:0, WO 3:0), TTC Litoměřice C - TJ Krupka A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrvala Radovan 2:1, Boháč Dominik 2:0, Kopecký Filip 2:1, Pospíšil Václav 3:0, body hostů: Pivoňka Jaromír 2:1, Blažek Jan 0:3, Demeter Jan 0:3, Brožek Miroslav ml. 0:2), SKST Děčín A - TJ Sokol Lenešice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grubr Vojtěch 2:0, Svěchota Vojtěch 2:0, Matas Jan 2:1, Sobíšek Martin 3:0, body hostů: Fiala Dušan 1:2, Koželuh Jindřich 0:3, Zlatohlávek Jaroslav 0:2, Filín Jan 0:2), TJ Sokol Filipov A - TJ Sever Žatec B 10:0wo (body domácích: body hostů),
15. kolo:
TJ Sokol Filipov A - TJ Sever Žatec A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rambousek Jiří ml. 1:3, Neumann Jan 1:3, Phanthe Dung 1:2, Franěk Tomáš 3:1, body hostů: Broum Pavel 4:0, Hofreiter Zdeněk 2:2, Pejša Otto ml. 1:3, Průša Dominik 2:1), SKST Děčín A - KST Jirkov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svěchota Vojtěch 2:1, Tauš Jiří 3:0, Matas Jan 1:2, Sobíšek Martin 2:1, body hostů: Rödling Jan 2:1, Šmucr Jiří 0:3, Malý Michal 1:2, Hrnčál Miroslav 1:2), TJ Sokol Lenešice A - TTC Litoměřice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koželuh Jindřich 3:1, Filín Jan 1:3, Ledvina Vilém 3:1, Zlatohlávek Jaroslav 1:3, body hostů: Kopecký Filip 3:1, Skokan Viktor 3:1, Boháč Dominik 2:2, Krupka Martin 0:4), TJ Sever Žatec B - SKP Sever Ústí nad Labem A 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Matěj 0:3, Kubovský Zdeněk 0:3, Štěpnička Michal 0:3, Vízner Jiří 2:1, body hostů: Zedník Josef 3:0, Beneš Jiří 2:1, Luňák Radek 3:0, Nováková Martina 2:1), SKST Teplice A - TTC Litvínov A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Jiří 2:2, Stehlík Petr 2:2, Štěpánek Ivan 0:3, Rúža David 3:1, body hostů: Beránek Miroslav 3:1, Čejka Vratislav 1:3, Kastner Milan 4:0, Fencl Lukáš 0:3), TJ Krupka A - SKST Baník Most B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jan 0:3, Pivoňka Jaromír 2:1, Brožek Miroslav 2:1, Brožek Michal 4:0, body hostů: Šťovíček Petr 2:2, Holovčák Jiří 1:2, Rovner Antonín 1:2, Klouček Luboš ml. 1:2),
16. kolo:
SKST Děčín A - TJ Sever Žatec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svěchota Vojtěch 2:0, Grubr Vojtěch 0:2, Matas Jan 3:0, Sobíšek Martin 3:0, body hostů: Broum Pavel 1:2, Hofreiter Zdeněk 1:2, Plečinda Jiří 0:2, Pohanka Filip 0:2), TJ Sokol Filipov A - KST Jirkov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rambousek Jiří ml. 0:3, Neumann Jan 1:2, Neumann Martin 0:3, Franěk Tomáš 3:1, body hostů: Rödling Jan 3:1, Hrnčál Miroslav 2:1, Malý Michal 2:1, Šmucr Jiří 2:1), TJ Sever Žatec B - TTC Litoměřice C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlec Matěj 0:3, Kubovský Zdeněk 0:2, Štěpnička Michal 1:2, Vízner Jiří 2:1, body hostů: Pospíšil Václav 2:1, Kopecký Filip 2:1, Skokan Viktor 2:1, Boháč Dominik 2:0), TJ Sokol Lenešice A - SKP Sever Ústí nad Labem A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koželuh Jindřich 0:2, Filín Jan 0:2, Ledvina Vilém 1:2, Zlatohlávek Jaroslav 0:2, Fiala Dušan 0:1, body hostů: Zedník Josef 3:0, Beneš Jiří 3:0, Luňák Radek 1:1, Nováková Martina 2:0), TJ Krupka A - TTC Litvínov A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 0:3, Pivoňka Jaromír 3:0, Brožek Miroslav 3:0, Brožek Michal 3:0, body hostů: Beránek Miroslav 1:2, Kastner Milan 0:3, David Jaroslav 1:2, Fencl Lukáš 1:2), SKST Teplice A - SKST Baník Most B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Jiří 1:3, Stehlík Petr 1:3, Štěpánek Ivan 0:3, Rúža David 3:1, body hostů: Šťovíček Petr 2:2, Klouček Luboš ml. 4:0, Rovner Antonín 2:2, Vondráček Filip 2:1),
17. kolo:
TJ Sever Žatec A - SKST Teplice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pejša Otto ml. 2:2, Městka Petr 1:3, Hofreiter Zdeněk 2:1, Broum Pavel 4:0, body hostů: Rúža David 1:3, Růžička Jiří 2:2, Stehlík Petr 1:3, Sýkora Martin 2:1), KST Jirkov A - TJ Krupka A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrnčál Miroslav 1:2, Krejčí Ladislav 2:1, Malý Michal 2:1, Rödling Jan 3:0, body hostů: Pivoňka Jaromír 3:0, Brožek Miroslav 0:3, Blažek Jan 0:3, Tereza Ajdini 1:2), TTC Litvínov A - TJ Sokol Lenešice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čejka Vratislav 1:2, David Jaroslav 0:1, Kastner Milan 3:0, Beránek Miroslav 3:1, Fencl Lukáš 1:1, body hostů: Zlatohlávek Jaroslav 2:2, Filín Jan 1:2, Koželuh Jindřich 2:1, Uldrich Miroslav 0:3), SKST Baník Most B - TJ Sever Žatec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klouček Luboš ml. 2:0, Rovner Antonín 2:0, Šťovíček Petr 2:0, Holovčák Jiří 2:0, body hostů: Čaja Stanislav 0:2, Šmidílek Pavel 0:2, Štěpnička Michal 0:2, Kubovský Zdeněk 0:2), TTC Litoměřice C - TJ Sokol Filipov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Filip 2:0, Skokan Viktor 1:1, Chrvala Radovan 2:1, Boháč Dominik 3:0, body hostů: Franěk Tomáš 1:2, Rambousek Jiří ml. 1:2, Neumann Martin 0:2, Phanthe Dung 0:2), SKP Sever Ústí nad Labem A - SKST Děčín A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zedník Josef 0:2, Beneš Jiří 0:2, Nováková Martina 0:2, Špička Zbyněk 0:2, body hostů: Svěchota Vojtěch 2:0, Sobíšek Martin 2:0, Grubr Vojtěch 2:0, Matas Jan 2:0),
18. kolo:
KST Jirkov A - SKST Teplice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrnčál Miroslav 2:0, Krejčí Ladislav 1:1, Malý Michal 3:0, Rödling Jan 3:0, body hostů: Růžička Jiří 1:2, Štěpánek Ivan 0:3, Černý Tomáš 0:2, Kadlec Daniel 0:2), TJ Sever Žatec A - TJ Krupka A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pejša Otto ml. 3:1, Městka Petr 1:3, Hofreiter Zdeněk 2:2, Broum Pavel 2:2, body hostů: Pivoňka Jaromír 4:0, Brožek Miroslav 3:1, Tereza Ajdini 0:4, Blažek Jan 1:3), SKST Baník Most B - TJ Sokol Lenešice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bencs Ladislav 2:1, Rovner Antonín 2:1, Holovčák Jiří 2:1, Klouček Luboš ml. 2:2, body hostů: Zlatohlávek Jaroslav 0:4, Fiala Dušan 3:0, Koželuh Jindřich 2:1, Ledvina Vilém 0:3), TTC Litvínov A - TJ Sever Žatec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kastner Milan 2:0, Beránek Miroslav 2:0, Čejka Vratislav 2:1, Fencl Lukáš 2:1, body hostů: Čaja Stanislav 0:3, Šmidílek Pavel 0:3, Vízner Jiří 2:0, Štěpnička Michal 0:2), SKP Sever Ústí nad Labem A - TJ Sokol Filipov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luňák Radek 1:3, Nováková Martina 2:2, Beneš Jiří 1:2, Zedník Josef 2:2, body hostů: Franěk Tomáš 4:0, Rambousek Jiří ml. 3:1, Neumann Martin 1:3, Phanthe Dung 1:2), TTC Litoměřice C - SKST Děčín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopecký Filip 2:2, Skokan Viktor 4:0, Chrvala Radovan 1:3, Boháč Dominik 1:3, body hostů: Svěchota Vojtěch 0:2, Sobíšek Martin 2:2, Tauš Jiří 2:2, Matas Jan 3:1, Grubr Vojtěch 1:1),
19. kolo:
TTC Litoměřice C - TJ Sever Žatec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boháč Dominik 1:2, Chrvala Radovan 2:1, Krupka Martin 0:3, Pospíšil Václav 1:3, body hostů: Broum Pavel 3:1, Hofreiter Zdeněk 2:1, Pejša Otto ml. 1:2, Průša Dominik 3:0), SKP Sever Ústí nad Labem A - KST Jirkov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jiří 1:3, Pavlík Petr 0:2, Luňák Radek 2:1, Zedník Josef 2:2, Nováková Martina 1:1, body hostů: Rödling Jan 3:1, Malý Michal 4:0, Hrnčál Miroslav 2:2, Dänner Michal 0:3), TJ Sokol Filipov A - TTC Litvínov A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rambousek Jiří ml. 3:1, Neumann Jan 2:1, Phanthe Dung 1:2, Franěk Tomáš 4:0, body hostů: Beránek Miroslav 3:1, Kastner Milan 1:3, Čejka Vratislav 0:3, Fencl Lukáš 0:3), SKST Děčín A - SKST Baník Most B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grubr Vojtěch 1:1, Tauš Jiří 2:0, Matas Jan 2:0, Svěchota Vojtěch 2:0, WO 1:0, body hostů: Šťovíček Petr 0:2, Klouček Luboš ml. 0:2, Rovner Antonín 0:2, Hejč Antonín st. 1:1, WO 0:1), SKST Teplice A - TJ Sokol Lenešice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rúža David 2:1, Stehlík Petr 2:1, Sýkora Martin 2:1, Růžička Jiří 3:1, body hostů: Beránek Václav st. 3:1, Ledvina Vilém 0:3, Koželuh Jindřich 1:2, Filín Jan 0:3), TJ Sever Žatec B - TJ Krupka A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Matěj 3:1, Kubovský Zdeněk 2:2, Keller Filip 1:2, Vízner Jiří 3:1, body hostů: Brožek Michal 4:0, Pivoňka Jaromír 2:2, Šnajdr Antonín 0:4, Boehm Přemysl 0:3),
20. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem A - TJ Sever Žatec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jiří 2:1, Nováková Martina 2:1, Luňák Radek 3:0, Zedník Josef 2:2, body hostů: Broum Pavel 2:2, Hofreiter Zdeněk 1:2, Průša Dominik 1:2, Městka Petr 0:3), TTC Litoměřice C - KST Jirkov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Filip 3:0, Chrvala Radovan 1:1, Boháč Dominik 2:1, Pospíšil Václav 2:1, body hostů: Rödling Jan 0:3, Malý Michal 1:2, Hrnčál Miroslav 2:1, Průša Vojtěch 0:2), SKST Děčín A - TTC Litvínov A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grubr Vojtěch 1:1, Tauš Jiří 2:0, Matas Jan 3:0, Svěchota Vojtěch 3:0, body hostů: Beránek Miroslav 0:3, Kastner Milan 0:3, Čejka Vratislav 0:2, Fencl Lukáš 1:1), TJ Sokol Filipov A - SKST Baník Most B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rambousek Jiří ml. 3:1, Neumann Jan 0:3, Phanthe Dung 0:3, Franěk Tomáš 4:0, WO 1:0, body hostů: Klouček Luboš ml. 3:1, Rovner Antonín 2:2, Šťovíček Petr 1:2, Hejč Antonín st. 1:2, WO 0:1), SKST Teplice A - TJ Sever Žatec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Jiří 2:0, Stehlík Petr 1:1, Sýkora Martin 2:1, Rúža David 3:0, body hostů: Vízner Jiří 1:2, Kadlec Matěj 0:3, Kubovský Zdeněk 1:1, Keller Filip 0:2), TJ Sokol Lenešice A - TJ Krupka A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Dušan 3:1, Filín Jan 1:3, Ledvina Vilém 1:1, Koželuh Jindřich 2:2, Zlatohlávek Jaroslav 1:1, body hostů: Brožek Michal 4:0, Pivoňka Jaromír 3:1, Šnajdr Antonín 0:4, Boehm Přemysl 1:3),
21. kolo:
TJ Sever Žatec A - TJ Sokol Lenešice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša Dominik 3:0, Pejša Otto ml. 1:1, Hofreiter Zdeněk 1:2, Broum Pavel 3:0, body hostů: Koželuh Jindřich 2:1, Zlatohlávek Jaroslav 0:3, Fiala Dušan 1:2, Ledvina Vilém 0:2), KST Jirkov A - TJ Sever Žatec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Ladislav 1:1, Průša Vojtěch 1:1, Hrnčál Miroslav 3:0, Malý Michal 3:0, body hostů: Kadlec Matěj 2:1, Keller Filip 0:3, Leska Vojtěch 0:2, Štěpnička Michal 0:2), SKST Teplice A - TJ Sokol Filipov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rúža David 2:2, Stehlík Petr 2:2, Sýkora Martin 2:2, Růžička Jiří 3:1, body hostů: Franěk Tomáš 3:1, Rambousek Jiří ml. 3:1, Neumann Jan 0:4, Phanthe Dung 1:3), TJ Krupka A - SKST Děčín A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tereza Ajdini 0:3, Blažek Jan 0:3, Brožek Miroslav 2:1, Pivoňka Jaromír 3:1, body hostů: Svěchota Vojtěch 3:1, Sobíšek Martin 2:1, Grubr Vojtěch 1:2, Matas Jan 2:1), TTC Litvínov A - TTC Litoměřice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čejka Vratislav 2:2, Fencl Jakub 2:2, David Jaroslav 2:2, Beránek Miroslav 3:1, body hostů: Boháč Dominik 2:2, Pospíšil Václav 2:2, Chrvala Radovan 3:1, Krupka Martin 0:4), SKST Baník Most B - SKP Sever Ústí nad Labem A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Srp Pavel 0:4, Šťovíček Petr 3:0, Holovčák Jiří 2:1, Hejč Antonín st. 1:1, WO 0:2, body hostů: Nováková Martina 1:0, Luňák Radek 1:2, Beneš Jiří 2:1, Zedník Josef 2:1, Špička Zbyněk 0:2, WO 2:0),
22. kolo:
KST Jirkov A - TJ Sokol Lenešice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Ladislav 2:2, Průša Vojtěch 0:3, Hrnčál Miroslav 3:0, Malý Michal 1:3, body hostů: Koželuh Jindřich 3:1, Zlatohlávek Jaroslav 3:1, Filín Jan 1:2, Ledvina Vilém 1:2), TJ Sever Žatec A - TJ Sever Žatec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofreiter Zdeněk 2:2, Pejša Otto ml. 0:1, Kopenec Václav 2:2, Broum Pavel 3:1, Plečinda Jiří 0:3, body hostů: Vízner Jiří 2:2, Kubovský Zdeněk 3:1, Kadlec Matěj 1:3, Petrlík Jiří ml. 3:1), TJ Krupka A - TJ Sokol Filipov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 1:3, Tereza Ajdini 0:4, Brožek Miroslav 3:1, Pivoňka Jaromír 4:0, body hostů: Franěk Tomáš 2:2, Rambousek Jiří ml. 3:1, Neumann Jan 2:2, Phanthe Dung 1:3), SKST Teplice A - SKST Děčín A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Jiří 0:2, Stehlík Petr 1:1, Sýkora Martin 0:3, Rúža David 0:3, body hostů: Svěchota Vojtěch 3:0, Sobíšek Martin 2:1, Grubr Vojtěch 2:0, Matas Jan 2:0), SKST Baník Most B - TTC Litoměřice C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klouček Luboš ml. 2:2, Holovčák Jiří 1:3, Šťovíček Petr 1:2, Vondráček Filip 3:1, body hostů: Boháč Dominik 4:0, Pospíšil Václav 1:3, Chrvala Radovan 3:1, Krupka Martin 0:3), TTC Litvínov A - SKP Sever Ústí nad Labem A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čejka Vratislav 3:1, Fencl Jakub 1:3, David Jaroslav 0:4, Beránek Miroslav 4:0, body hostů: Zedník Josef 2:2, Luňák Radek 3:1, Beneš Jiří 1:3, Nováková Martina 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS