Výsledky do novin
Krajský přebor I. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Spořice - KST Jirkov B 9:9 (dvojička, čtyřhry 2:0, body domácích: Ferraj Miroslav 1:3, Lazar Martin 2:2, Bareš Jaroslav ml. 4:0, Stareček Martin 0:4, body hostů: Malý Michal 3:1, Dänner Michal 1:3, Jelínek Šimon 2:2, Kotrba Luděk 3:1), TTC Roudnice A - ASK Lovosice A 7:10 (dvojička, čtyřhry 1:1, body domácích: Cinibulk Miloš 2:2, Spurný Antonín ml. 1:3, Líska Tomáš ml. 1:2, Ullman Miloslav 2:2, body hostů: Peterka Milan ml. 4:0, Steif Richard 4:0, Skopec Pavel 1:3, Stein Petr 0:3), SKST Teplice C - SKST Teplice B 10:8 (dvojička, čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Daniel 2:2, Soukup Karel 3:1, Štěpánek Jiří 2:2, Sýkora Martin 2:0, Čáp Milan 0:2, body hostů: Černý Tomáš 3:1, Stehlík Petr 1:3, Čáp Stanislav 2:2, Štika Jiří 1:3), TJ Sokol Dobroměřice A - TJ Spartak Lubenec A 7:10 (dvojička, čtyřhry 0:2, body domácích: Baláž Josef 1:3, Fencl Pavel 1:3, Verner David 2:1, Reichl Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Držálek Jan 3:1, Gono Milan 2:2, Görner Darin 2:2, Vukliševič Zdeněk st. 1:2), KST Jirkov C - KST Most A 7:10 (dvojička, čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Vojtěch 2:2, Pavlica Jan 2:2, Fürst Jan 0:1, Krejčí Ladislav 2:2, Veselý Petr 0:2, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:1, Městka Petr 3:1, Štěpnička Michal 3:1, Kovařík Zdeněk 0:3), SKST Baník Most C - SKST Baník Most D 10:8 (dvojička, čtyřhry 1:1, body domácích: Vondráček Filip 2:2, Srp Pavel 2:2, Voda Milan 2:2, Hejč Antonín st. 3:1, body hostů: Rovner Antonín 3:1, Skružný Vratislav 2:2, Žielinský Tomáš 1:3, Šťovíček Zdeněk 1:3), TTC Litvínov B - TJ Krupka B 10:5 (dvojička, čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Petr 2:1, Čejka Vratislav 1:2, Cimerman Ladislav 2:0, Kadlec Michal 2:2, Bláha Radek 1:0, body hostů: Vlasák Radek 2:2, Tereza Ajdini 0:3, Šnajdr Antonín 1:2, Frič Lukáš 2:1),
2. kolo:
TJ Sokol Spořice - SKST Baník Most C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stareček Martin 1:3, Ferraj Miroslav 1:2, Bareš Jaroslav ml. 2:1, Lazar Martin 1:3, body hostů: Hejč Antonín st. 3:1, Vondráček Filip 4:0, Bencs Ladislav 2:1, Srp Pavel 0:3), KST Jirkov B - SKST Baník Most D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Šimon 1:3, Dänner Michal 2:2, Kotrba Luděk 3:1, Malý Michal 3:1, body hostů: Žielinský Tomáš 3:1, Skružný Vratislav 2:2, Lipiner Petr 2:2, Mandík Ladislav 0:4), TTC Roudnice A - KST Jirkov C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cinibulk Miloš 2:2, Spurný Antonín ml. 3:1, Líska Tomáš ml. 1:2, Ullman Miloslav 3:1, body hostů: Průša Vojtěch 1:3, Krejčí Ladislav 3:1, Pavlica Jan 1:3, Veselý Petr 1:2), ASK Lovosice A - KST Most A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 3:0, Skopec Pavel 2:1, Stein Petr 0:3, Steif Richard 4:0, body hostů: Městka Petr 2:2, Hofmann Martin ml. 1:2, Zvolánek Pavel 1:2, Dvořák Michal 0:3), SKST Teplice C - TJ Sokol Dobroměřice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Daniel 2:2, Štěpánek Jiří 2:2, Soukup Karel 2:2, Sýkora Martin 3:1, body hostů: Fencl Pavel 3:1, Reichl Jaroslav ml. 3:1, Verner David 1:3, Baláž Josef 0:4), SKST Teplice B - TJ Spartak Lubenec A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrivňák Petr 1:3, Štika Jiří 1:2, Stehlík Petr 1:2, Černý Tomáš 1:3, body hostů: Držálek Jan 4:0, Görner Darin 3:1, Gono Milan 2:1, Vukliševič Zdeněk st. 1:2),
3. kolo:
TJ Sokol Spořice - SKST Baník Most D 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gabriel Josef 0:4, Ferraj Miroslav 4:0, Bareš Jaroslav ml. 3:0, Lazar Martin 3:1, body hostů: Skružný Vratislav 1:3, Lipiner Petr 1:3, Žielinský Tomáš 2:2, Lukaščuk Miroslav 1:2), KST Jirkov B - SKST Baník Most C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Šimon 0:3, Dänner Michal 0:4, Kotrba Luděk 2:2, Malý Michal 4:0, WO 0:1, body hostů: Hejč Antonín st. 2:2, Vondráček Filip 1:2, Bencs Ladislav 3:1, Srp Pavel 3:1, WO 1:0), TTC Roudnice A - KST Most A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cinibulk Miloš 2:0, Spurný Antonín ml. 2:0, Líska Tomáš ml. 2:1, Ullman Miloslav 2:0, body hostů: Městka Petr 0:3, Hofmann Martin ml. 1:1, Hofmann Martin st. 0:2, Nemazal Zdeněk 0:2), ASK Lovosice A - KST Jirkov C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 4:0, Skopec Pavel 2:1, Stein Petr 0:3, Steif Richard 3:1, body hostů: Průša Vojtěch 1:3, Veselý Petr 1:3, Pavlica Jan 1:2, Krejčí Ladislav 2:1), SKST Teplice C - TJ Spartak Lubenec A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpánek Jiří 2:1, Soukup Karel 1:2, Kadlec Daniel 0:3, Sýkora Martin 2:2, body hostů: Držálek Jan 4:0, Görner Darin 3:0, Gono Milan 1:2, Vukliševič Zdeněk st. 0:3), SKST Teplice B - TJ Sokol Dobroměřice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Tomáš 2:2, Hrivňák Petr 2:2, Štika Jiří 2:2, Stehlík Petr 2:2, body hostů: Fencl Pavel 3:1, Reichl Jaroslav ml. 4:0, Verner David 1:3, Baláž Josef 0:4),
4. kolo:
TJ Sokol Spořice - TTC Litvínov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bareš Jaroslav ml. 4:0, Ferraj Miroslav 3:0, Gabriel Josef 0:3, Lazar Martin 2:2, body hostů: Kadlec Michal 2:2, Čejka Vratislav 2:2, Bláha Petr 1:2, Bláha Radek 0:3), KST Jirkov B - TJ Krupka B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrba Luděk 3:0, Dänner Michal 2:1, Malý Michal 2:1, Jelínek Šimon 2:1, body hostů: Vlasák Radek 1:2, Tereza Ajdini 0:3, Bayer Jiří 1:2, Šnajdr Antonín 1:2), SKST Teplice C - SKST Baník Most C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čáp Milan 0:4, Kadlec Daniel 3:1, Soukup Karel 2:1, Sýkora Martin 4:0, body hostů: Hejč Antonín st. 2:2, Vondráček Filip 2:2, Schmoranz Pavel 1:3, Záruba David 1:2), SKST Teplice B - SKST Baník Most D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Tomáš 2:2, Chalupa Radek 2:2, Štika Jiří 3:1, Stehlík Petr 2:2, body hostů: Rovner Antonín 4:0, Žielinský Tomáš 2:2, Lipiner Petr 1:3, Faltys Zdeněk st. 0:4), TJ Sokol Dobroměřice A - KST Jirkov C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Pavel 3:0, Pešula Tomáš 1:2, Baláž Josef 1:2, Reichl Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Veselý Petr 2:2, Krejčí Ladislav 1:2, Pavlica Jan 2:1, Valach Josef 0:3), KST Most A - TJ Spartak Lubenec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 4:0, Vykouk Jaromír 1:3, Vaník Jiří ml. 2:2, Městka Petr 1:3, body hostů: Držálek Jan 2:2, Görner Darin 1:3, Gono Milan 3:1, Vukliševič Zdeněk st. 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Spořice - TJ Krupka B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bareš Jaroslav ml. 3:0, Ferraj Miroslav 3:0, Gabriel Josef 0:1, Lazar Martin 2:1, Stareček Martin 1:1, body hostů: Vlasák Radek 1:2, Tereza Ajdini 0:3, Šnajdr Antonín 1:2, Bayer Jiří 1:2), KST Jirkov B - TTC Litvínov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrba Luděk 2:2, Dänner Michal 2:2, Jelínek Šimon 3:1, Malý Michal 2:2, body hostů: Čejka Vratislav 3:1, Bláha Petr 1:3, Jankovič Štěpán 0:4, Bláha Radek 3:1), SKST Teplice C - SKST Baník Most D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Daniel 2:2, Sander Miroslav 0:4, Soukup Karel 1:2, Sýkora Martin 3:1, body hostů: Rovner Antonín 3:1, Lukaščuk Miroslav 1:3, Žielinský Tomáš 4:0, Lipiner Petr 1:2), SKST Teplice B - SKST Baník Most C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Tomáš 1:1, Štika Jiří 2:0, Chalupa Radek 2:1, Stehlík Petr 3:0, body hostů: Hejč Antonín st. 1:2, Vondráček Filip 0:3, Bencs Ladislav 1:1, Schmoranz Pavel 0:2), TJ Sokol Dobroměřice A - KST Most A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fencl Pavel 3:1, Beckert Zdeněk 0:2, Baláž Josef 1:2, Reichl Jaroslav ml. 2:2, Pešula Tomáš 1:1, body hostů: Hofmann Martin ml. 4:0, Městka Petr 3:1, Vykouk Jaromír 1:3, Hofmann Martin st. 0:3), TJ Spartak Lubenec A - KST Jirkov C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Görner Darin 3:0, Gono Milan 1:1, Vukliševič Zdeněk st. 1:2, Držálek Jan 3:0, body hostů: Veselý Petr 1:2, Krejčí Ladislav 2:1, Pavlica Jan 0:3, Fürst Jan 0:2),
6. kolo:
TTC Litvínov B - KST Jirkov C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Petr 1:3, Bláha Radek 2:2, Čejka Vratislav 1:0, Kadlec Michal 3:1, Fencl Jakub 1:1, body hostů: Veselý Petr 2:2, Krejčí Ladislav 3:1, Pavlica Jan 1:3, Průša Vojtěch 1:2), TJ Krupka B - KST Most A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šnajdr Antonín 1:2, Dohnal Jiří 0:3, Vlasák Radek 1:2, Bayer Jiří 2:1, body hostů: Hofmann Martin ml. 2:1, Městka Petr 3:0, Vaník Jiří ml. 2:1, Nemazal Zdeněk 1:2), SKST Baník Most C - TJ Sokol Dobroměřice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záruba David 0:3, Schmoranz Pavel 0:2, Hejč Antonín st. 3:0, Srp Pavel 0:3, body hostů: Fencl Pavel 2:1, Reichl Jaroslav ml. 2:1, Verner David 2:1, Baláž Josef 2:0), SKST Baník Most D - TJ Spartak Lubenec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipiner Petr 0:4, Skružný Vratislav 2:2, Žielinský Tomáš 3:1, Rovner Antonín 3:1, body hostů: Držálek Jan 2:2, Görner Darin 2:2, Gono Milan 2:2, Vukliševič Zdeněk st. 2:2), TJ Sokol Spořice - TTC Roudnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lazar Martin 2:2, Ferraj Miroslav 2:2, Stareček Martin 2:2, Bareš Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Ullman Miloslav 4:0, Cinibulk Miloš 1:3, Brhovský Václav 0:4, Líska Tomáš ml. 2:2), KST Jirkov B - ASK Lovosice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Šimon 2:2, Dänner Michal 1:3, Kotrba Luděk 2:2, Malý Michal 3:1, body hostů: Peterka Milan ml. 4:0, Steif Richard 3:1, Skopec Pavel 1:3, Stein Petr 0:4),
7. kolo:
TTC Litvínov B - KST Most A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pich Jan 1:2, Čejka Vratislav 1:2, Bláha Radek 1:2, Kadlec Michal 1:3, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:1, Městka Petr 3:0, Vykouk Jaromír 1:2, Dvořák Michal 2:1), TJ Krupka B - KST Jirkov C 2:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šnajdr Antonín 0:2, Dohnal Jiří 0:2, Vlasák Radek 1:2, WO 0:4, body hostů: Krejčí Ladislav 3:0, Veselý Petr 2:0, Průša Vojtěch 0:1, Pavlica Jan 1:0, WO 4:0), SKST Baník Most C - TJ Spartak Lubenec A 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bencs Ladislav 1:2, Srp Pavel 0:3, Hejč Antonín st. 1:2, Vondráček Filip 0:3, body hostů: Držálek Jan 3:0, Gono Milan 2:1, Görner Darin 3:0, Vukliševič Zdeněk st. 2:1), SKST Baník Most D - TJ Sokol Dobroměřice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lipiner Petr 0:3, Skružný Vratislav 0:2, Žielinský Tomáš 0:3, Rovner Antonín 3:0, body hostů: Fencl Pavel 3:0, Reichl Jaroslav ml. 2:1, Verner David 2:1, Baláž Josef 1:1), TJ Sokol Spořice - ASK Lovosice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lazar Martin 3:1, Ferraj Miroslav 1:3, Gabriel Josef 1:3, Bareš Jaroslav ml. 4:0, body hostů: Peterka Milan ml. 3:1, Steif Richard 2:2, Skopec Pavel 2:2, Stein Petr 0:4), KST Jirkov B - TTC Roudnice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Šimon 2:1, Kotrba Luděk 1:1, Dänner Michal 2:1, Malý Michal 3:0, body hostů: Ullman Miloslav 3:0, Cinibulk Miloš 0:3, Líska Tomáš ml. 0:3, Brhovský Václav 0:2),
8. kolo:
TTC Roudnice A - TTC Litvínov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ullman Miloslav 4:0, Spurný Antonín ml. 1:3, Líska Tomáš ml. 0:4, Cinibulk Miloš 2:2, body hostů: Kadlec Michal 2:2, Bláha Radek 2:2, Čejka Vratislav 3:1, Cimerman Ladislav 2:2), ASK Lovosice A - TJ Krupka B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Peterka Milan ml. 2:0, Skopec Pavel 1:1, Steif Richard 2:0, Stein Petr 1:1, WO 3:0, body hostů: Vlasák Radek 2:1, Frič Lukáš 0:3, Vítů Václav 0:2, WO 0:3), SKST Teplice C - TJ Sokol Spořice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpánek Jiří 1:2, Berky Josef 0:2, Kadlec Daniel 0:3, Soukup Karel 2:1, body hostů: Ferraj Miroslav 3:0, Lazar Martin 2:1, Bareš Jaroslav ml. 3:0, Gabriel Josef 0:2), SKST Teplice B - KST Jirkov B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Tomáš 2:2, Chalupa Radek 1:2, Štika Jiří 3:0, Stehlík Petr 4:0, body hostů: Malý Michal 2:2, Dänner Michal 1:3, Jelínek Šimon 0:3, Kotrba Luděk 1:2), KST Jirkov C - SKST Baník Most C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Vojtěch 1:3, Pavlica Jan 0:2, Veselý Petr 2:1, Krejčí Ladislav 3:1, Fürst Jan 0:2, body hostů: Hejč Antonín st. 3:1, Vondráček Filip 2:2, Bencs Ladislav 2:2, Voda Milan 2:1), KST Most A - SKST Baník Most D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 3:1, Vaník Jiří ml. 2:2, Vykouk Jaromír 1:3, Městka Petr 2:2, body hostů: Rovner Antonín 4:0, Skružný Vratislav 1:3, Žielinský Tomáš 3:1, Lipiner Petr 0:4),
9. kolo:
TTC Roudnice A - TJ Krupka B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cinibulk Miloš 2:0, Líska Tomáš ml. 2:0, Brhovský Václav 2:0, Ullman Miloslav 2:0, body hostů: Vlasák Radek 0:2, Frič Lukáš 0:2, Fajfr Josef 0:2, Vítů Václav 0:2), ASK Lovosice A - TTC Litvínov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peterka Milan ml. 3:0, Skopec Pavel 1:1, Stein Petr 1:2, Steif Richard 3:0, body hostů: Bláha Radek 1:2, Čejka Vratislav 2:1, Fencl Jakub 0:3, Bláha Petr 0:2), SKST Teplice C - KST Jirkov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Daniel 1:3, Sander Miroslav 2:2, Štěpánek Jiří 1:3, Soukup Karel 3:1, body hostů: Malý Michal 3:1, Dänner Michal 2:2, Jelínek Šimon 0:4, Kotrba Luděk 4:0), SKST Teplice B - TJ Sokol Spořice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrivňák Petr 1:3, Chalupa Radek 2:2, Štika Jiří 3:0, Stehlík Petr 2:2, body hostů: Ferraj Miroslav 2:2, Lazar Martin 3:1, Bareš Jaroslav ml. 2:2, Gabriel Josef 0:3), KST Jirkov C - SKST Baník Most D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša Vojtěch 2:2, Pavlica Jan 1:3, Veselý Petr 1:3, Krejčí Ladislav 2:2, body hostů: Rovner Antonín 4:0, Skružný Vratislav 1:3, Lukaščuk Miroslav 1:3, Žielinský Tomáš 4:0), KST Most A - SKST Baník Most C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 2:1, Dvořák Michal 0:3, Vaník Jiří ml. 0:2, Městka Petr 1:2, Vykouk Jaromír 0:1, body hostů: Hejč Antonín st. 3:0, Vondráček Filip 3:0, Bencs Ladislav 2:1, Záruba David 1:2),
10. kolo:
TTC Litvínov B - SKST Baník Most C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Jakub 1:3, Bláha Petr 0:2, Čejka Vratislav 2:1, Kadlec Michal 3:1, Bláha Radek 0:2, body hostů: Hejč Antonín st. 4:0, Vondráček Filip 2:2, Srp Pavel 1:3, Záruba David 0:1, Bencs Ladislav 2:0), TJ Krupka B - SKST Baník Most D 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bayer Jiří 0:3, Demeter Jan 0:3, Vlasák Radek 2:1, Frič Lukáš 1:3, body hostů: Rovner Antonín 4:0, Skružný Vratislav 2:1, Lipiner Petr 1:2, Žielinský Tomáš 3:0), TJ Sokol Spořice - TJ Sokol Dobroměřice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bareš Jaroslav ml. 3:0, Lazar Martin 3:0, Stareček Martin 0:3, Ferraj Miroslav 3:0, body hostů: Fencl Pavel 1:2, Reichl Jaroslav ml. 1:2, Baláž Josef 1:2, Beckert Zdeněk 0:3), KST Jirkov B - TJ Spartak Lubenec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Šimon 0:4, Dänner Michal 3:1, Kotrba Luděk 2:2, Malý Michal 3:1, body hostů: Držálek Jan 3:1, Gono Milan 2:2, Görner Darin 2:2, Vukliševič Zdeněk st. 1:3), TTC Roudnice A - SKST Teplice C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cinibulk Miloš 2:1, Brhovský Václav 1:2, Líska Tomáš ml. 2:1, Ullman Miloslav 4:0, body hostů: Sýkora Martin 3:1, Soukup Karel 1:2, Kadlec Daniel 0:3, Štěpánek Jiří 0:3), ASK Lovosice A - SKST Teplice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 3:1, Skopec Pavel 0:4, Stein Petr 1:3, Steif Richard 3:1, body hostů: Stehlík Petr 2:2, Štika Jiří 2:2, Chalupa Radek 3:1, Černý Tomáš 2:2),
11. kolo:
TTC Litvínov B - SKST Baník Most D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čejka Vratislav 2:1, Bláha Radek 0:1, Fencl Jakub 2:1, Kadlec Michal 3:0, Bláha Petr 1:1, body hostů: Rovner Antonín 3:0, Žielinský Tomáš 1:2, Lipiner Petr 0:3, Lukaščuk Miroslav 0:3), TJ Krupka B - SKST Baník Most C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bayer Jiří 2:2, Demeter Jan 2:2, Vlasák Radek 2:2, Frič Lukáš 2:2, body hostů: Hejč Antonín st. 3:1, Srp Pavel 1:3, Vondráček Filip 1:3, Bencs Ladislav 3:1), TJ Sokol Spořice - TJ Spartak Lubenec A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lazar Martin 2:2, Gabriel Josef 0:4, Brand Roman st. 0:3, Ferraj Miroslav 4:0, body hostů: Držálek Jan 3:1, Gono Milan 2:2, Görner Darin 3:1, Vukliševič Zdeněk st. 1:2), KST Jirkov B - TJ Sokol Dobroměřice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dänner Michal 1:3, Kotrba Luděk 3:1, Malý Michal 3:1, Jelínek Šimon 2:2, body hostů: Reichl Jaroslav ml. 4:0, Fencl Pavel 2:2, Baláž Josef 1:3, Pešula Tomáš 0:4), TTC Roudnice A - SKST Teplice B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cinibulk Miloš 2:0, Brhovský Václav 2:0, Líska Tomáš ml. 2:1, Ullman Miloslav 3:0, body hostů: Stehlík Petr 1:2, Štika Jiří 0:3, Chalupa Radek 0:2, Černý Tomáš 0:2), ASK Lovosice A - SKST Teplice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 3:1, Skopec Pavel 0:4, Stein Petr 0:4, Steif Richard 4:0, body hostů: Sýkora Martin 2:2, Soukup Karel 3:1, Štěpánek Jiří 2:2, Kadlec Daniel 2:2),
12. kolo:
SKST Teplice C - TTC Litvínov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Jiří 2:1, Čáp Milan 2:1, Soukup Karel 1:2, Sýkora Martin 4:0, body hostů: Kadlec Michal 2:2, Čejka Vratislav 1:2, Bláha Radek 1:2, Fencl Jakub 0:3), SKST Teplice B - TJ Krupka B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černý Tomáš 0:2, Chalupa Radek 0:2, Štika Jiří 2:1, Stehlík Petr 3:0, WO 4:0, body hostů: Vlasák Radek 3:1, Šnajdr Antonín 1:2, Frič Lukáš 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Dobroměřice A - TTC Roudnice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Pavel 3:1, Baláž Josef 2:2, Beckert Zdeněk 0:3, Reichl Jaroslav ml. 4:0, body hostů: Ullman Miloslav 3:1, Cinibulk Miloš 2:2, Brhovský Václav 1:3, Líska Tomáš ml. 0:3), TJ Spartak Lubenec A - ASK Lovosice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gono Milan 2:0, Görner Darin 2:0, Vukliševič Zdeněk st. 2:0, Držálek Jan 2:0, body hostů: Skopec Petr 0:2, Santo Petr 0:2, Lehký Milan 0:2, Mego Pavel 0:2), KST Jirkov C - TJ Sokol Spořice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Petr 1:3, Průša Vojtěch 2:2, Pavlica Jan 2:2, Krejčí Ladislav 3:1, body hostů: Ferraj Miroslav 3:1, Lazar Martin 3:1, Bareš Jaroslav ml. 2:2, Gabriel Josef 0:4), KST Most A - KST Jirkov B 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 3:0, Štěpnička Michal 0:3, Městka Petr 2:2, WO 0:4, body hostů: Dänner Michal 1:2, Jelínek Šimon 1:1, Kotrba Luděk 1:1, Malý Michal 2:1, WO 4:0),
13. kolo:
TJ Krupka B - SKST Teplice C 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bayer Jiří 2:1, Šnajdr Antonín 0:3, Vlasák Radek 1:2, WO 0:4, body hostů: Soukup Karel 1:2, Štěpánek Jiří 2:0, Kadlec Daniel 2:0, Sýkora Martin 1:1, WO 4:0), SKST Teplice B - TTC Litvínov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Tomáš 3:1, Chalupa Radek 0:4, Štika Jiří 1:3, Stehlík Petr 3:1, body hostů: Kadlec Michal 2:2, Fencl Jakub 2:2, Čejka Vratislav 3:1, Bláha Petr 2:2), TJ Sokol Dobroměřice A - ASK Lovosice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Pavel 3:1, Baláž Josef 2:2, Beckert Zdeněk 0:4, Reichl Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Peterka Milan ml. 3:1, Steif Richard 3:1, Skopec Pavel 1:3, Stein Petr 1:3), TJ Spartak Lubenec A - TTC Roudnice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gono Milan 3:0, Görner Darin 2:0, Vukliševič Zdeněk st. 0:3, Držálek Jan 3:0, body hostů: Ullman Miloslav 1:2, Cinibulk Miloš 1:2, Líska Tomáš ml. 1:2, Brhovský Václav 0:2), KST Jirkov C - KST Jirkov B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlica Jan 2:2, Fürst Jan 0:4, Veselý Petr 3:1, Průša Vojtěch 3:1, body hostů: Jelínek Šimon 1:3, Malý Michal 3:1, Kotrba Luděk 2:2, Fürst Ladislav 2:1, Dänner Michal 0:1), KST Most A - TJ Sokol Spořice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 3:1, Městka Petr 1:2, Vykouk Jaromír 0:3, Vaník Jiří ml. 1:3, body hostů: Ferraj Miroslav 3:1, Lazar Martin 4:0, Bareš Jaroslav ml. 2:1, Stareček Martin 0:3),
14. kolo:
TJ Sokol Dobroměřice A - TTC Litvínov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baláž Josef 2:2, Verner David 1:3, Hruška Miroslav 1:2, Reichl Jaroslav ml. 4:0, Pešula Tomáš 0:1, body hostů: Čejka Vratislav 1:3, Bláha Petr 2:2, Fencl Jakub 2:2, Bláha Radek 3:1), TJ Spartak Lubenec A - TJ Krupka B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vukliševič Zdeněk st. 2:1, Görner Darin 3:0, Gono Milan 1:2, Držálek Jan 3:0, body hostů: Frič Lukáš 1:2, Šnajdr Antonín 0:3, Vítů Václav 2:1, Boehm Přemysl 0:3), KST Jirkov C - SKST Teplice C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Petr 3:1, Průša Vojtěch 3:1, Fürst Jan 0:3, Krejčí Ladislav 3:1, body hostů: Sýkora Martin 2:2, Štěpánek Jiří 3:1, Kadlec Daniel 1:3, Sander Miroslav 0:3), KST Most A - SKST Teplice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 2:2, Městka Petr 3:1, Vykouk Jaromír 2:2, Vaník Jiří ml. 2:2, body hostů: Stehlík Petr 2:2, Štika Jiří 4:0, Chalupa Radek 1:3, Čáp Stanislav 0:4), SKST Baník Most C - TTC Roudnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schmoranz Pavel 1:3, Bencs Ladislav 2:2, Vondráček Filip 2:2, Hejč Antonín st. 3:1, body hostů: Ullman Miloslav 3:1, Cinibulk Miloš 1:3, Sklenička Jan 3:1, Líska Tomáš ml. 1:3), SKST Baník Most D - ASK Lovosice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žielinský Tomáš 2:1, Rovner Antonín 3:0, Skružný Vratislav 1:2, Šťovíček Zdeněk 1:3, WO 3:0, body hostů: Peterka Milan ml. 3:1, Steif Richard 2:2, Skopec Pavel 0:4, Stein Petr 1:0, WO 0:3),
15. kolo:
TJ Sokol Dobroměřice A - TJ Krupka B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baláž Josef 2:0, Verner David 2:0, Hruška Miroslav 2:0, Reichl Jaroslav ml. 2:0, body hostů: Frič Lukáš 0:2, Demeter Jan 0:2, Šnajdr Antonín 0:2, Švarc Vojtěch 0:2), TJ Spartak Lubenec A - TTC Litvínov B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gono Milan 3:0, Görner Darin 2:0, Vukliševič Zdeněk st. 1:2, Držálek Jan 3:0, body hostů: Kadlec Michal 0:3, Čejka Vratislav 1:2, Fencl Jakub 1:2, Bláha Radek 0:2), KST Jirkov C - SKST Teplice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimonek Milan 1:3, Veselý Petr 1:2, Průša Vojtěch 1:2, Krejčí Ladislav 2:2, body hostů: Stehlík Petr 2:2, Štika Jiří 3:1, Hrivňák Petr 2:1, Čáp Stanislav 2:1), KST Most A - SKST Teplice C 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hofmann Martin ml. 2:0, Městka Petr 1:1, Hofmann Martin st. 2:1, Kadlec David 0:2, WO 4:0, body hostů: Berky Josef 0:3, Sýkora Martin 3:0, Kadlec Daniel 1:2, WO 0:4), SKST Baník Most C - ASK Lovosice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bencs Ladislav 2:2, Macháček Jiří 4:0, Srp Pavel 0:3, Hejč Antonín st. 3:1, body hostů: Peterka Milan ml. 3:1, Steif Richard 1:3, Skopec Pavel 2:2, Mego Pavel 0:3), SKST Baník Most D - TTC Roudnice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žielinský Tomáš 1:3, Rovner Antonín 3:1, Lukaščuk Miroslav 1:3, Skružný Vratislav 2:2, body hostů: Ullman Miloslav 4:0, Cinibulk Miloš 1:3, Líska Tomáš ml. 2:2, Brhovský Václav 2:2),
16. kolo:
KST Jirkov B - TJ Sokol Spořice 10:8 (dvojička, čtyřhry 1:1, body domácích: Dänner Michal 0:1, Jelínek Šimon 3:1, Fürst Ladislav 2:2, Malý Michal 4:0, Šístek Pavel 0:3, body hostů: Ferraj Miroslav 3:1, Lazar Martin 2:2, Stareček Martin 1:3, Brand Roman st. 1:3), ASK Lovosice A - TTC Roudnice A 9:9 (dvojička, čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 4:0, Skopec Pavel 2:2, Skopec Petr 0:2, Steif Richard 2:2, Mego Pavel 0:2, body hostů: Ullman Miloslav 3:1, Cinibulk Miloš 2:2, Líska Tomáš ml. 1:3, Brhovský Václav 2:2), SKST Teplice B - SKST Teplice C 10:4 (dvojička, čtyřhry 2:0, body domácích: Hrivňák Petr 2:1, Stehlík Petr 3:0, Štika Jiří 1:2, Černý Tomáš 2:1, body hostů: Pospíšil Ondřej 0:3, Soukup Karel 1:2, Štěpánek Jiří 2:1, Kadlec Daniel 1:2), TJ Spartak Lubenec A - TJ Sokol Dobroměřice A 9:9 (dvojička, čtyřhry 0:2, body domácích: Gono Milan 2:1, Görner Darin 2:2, Vukliševič Zdeněk st. 1:3, Držálek Jan 2:1, WO 2:0, body hostů: Fencl Pavel 3:1, Reichl Jaroslav ml. 1:1, Pešula Tomáš 2:2, Baláž Josef 1:3, WO 0:2), KST Most A - KST Jirkov C 10:7 (dvojička, čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 2:2, Městka Petr 3:1, Vykouk Jaromír 2:1, Vaník Jiří ml. 2:2, body hostů: Průša Vojtěch 2:2, Krejčí Ladislav 1:3, Pavlica Jan 1:3, Veselý Petr 2:1), SKST Baník Most D - SKST Baník Most C 10:5 (dvojička, čtyřhry 2:0, body domácích: Rovner Antonín 3:0, Lipiner Petr 1:2, Žielinský Tomáš 1:2, Skružný Vratislav 3:1, body hostů: Vondráček Filip 2:2, Srp Pavel 1:2, Hejč Antonín st. 2:1, Schmoranz Pavel 0:2, Záruba David 0:1), TJ Krupka B - TTC Litvínov B 3:10 (dvojička, čtyřhry 0:2, body domácích: Demeter Jan 0:3, Dohnal Jiří 0:2, Šnajdr Antonín 1:2, Frič Lukáš 1:1, WO 1:0, body hostů: Kadlec Michal 2:0, Čejka Vratislav 2:0, Bláha Petr 2:1, Glajc Martin 2:0, Bláha Radek 0:1, WO 0:1),
17. kolo:
SKST Baník Most C - TJ Sokol Spořice 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srp Pavel 2:0, Macháček Jiří 2:0, Bencs Ladislav 3:0, Hejč Antonín st. 2:0, body hostů: Ferraj Miroslav 0:2, Lazar Martin 0:2, Stareček Martin 0:2, Gabriel Josef 0:2, Brand Roman st. 0:1), SKST Baník Most D - KST Jirkov B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skružný Vratislav 1:2, Žielinský Tomáš 1:2, Lukaščuk Miroslav 1:2, Lipiner Petr 0:4, body hostů: Malý Michal 4:0, Jelínek Šimon 2:1, Dänner Michal 1:2, Kotrba Luděk 3:0), KST Jirkov C - TTC Roudnice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Petr 3:1, Průša Vojtěch 2:2, Pavlica Jan 1:3, Krejčí Ladislav 1:3, body hostů: Ullman Miloslav 4:0, Cinibulk Miloš 2:2, Líska Tomáš ml. 2:2, Brhovský Václav 1:3), KST Most A - ASK Lovosice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 2:2, Městka Petr 1:2, Vykouk Jaromír 1:2, Vaník Jiří ml. 1:3, body hostů: Steif Richard 4:0, Peterka Milan ml. 4:0, Skopec Pavel 1:2, Mego Pavel 0:3), TJ Sokol Dobroměřice A - SKST Teplice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Pavel 4:0, Pešula Tomáš 0:4, Baláž Josef 3:1, Reichl Jaroslav ml. 2:2, body hostů: Sýkora Martin 2:2, Soukup Karel 2:2, Štěpánek Jiří 2:2, Kadlec Daniel 1:3), TJ Spartak Lubenec A - SKST Teplice B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Görner Darin 3:1, Gono Milan 0:3, Vukliševič Zdeněk ml. 1:1, Držálek Jan 4:0, Vukliševič Zdeněk st. 0:1, body hostů: Stehlík Petr 2:2, Štika Jiří 1:3, Černý Tomáš 2:1, Chalupa Radek 1:2),
18. kolo:
SKST Baník Most D - TJ Sokol Spořice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žielinský Tomáš 3:1, Lukaščuk Miroslav 1:3, Skružný Vratislav 1:2, Šťovíček Zdeněk 1:3, body hostů: Ferraj Miroslav 3:1, Bareš Jaroslav ml. 3:1, Lazar Martin 3:1, Gabriel Josef 0:3), SKST Baník Most C - KST Jirkov B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srp Pavel 0:3, Macháček Jiří 3:0, Bencs Ladislav 2:1, Hejč Antonín st. 3:1, body hostů: Malý Michal 2:2, Jelínek Šimon 0:3, Dänner Michal 1:2, Kotrba Luděk 2:1), KST Most A - TTC Roudnice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 3:1, Městka Petr 3:1, Vykouk Jaromír 2:1, Štěpnička Michal 1:3, body hostů: Ullman Miloslav 4:0, Cinibulk Miloš 0:4, Líska Tomáš ml. 1:3, Brhovský Václav 1:2), KST Jirkov C - ASK Lovosice A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Petr 0:2, Průša Vojtěch 0:2, Pavlica Jan 0:3, Krejčí Ladislav 1:2, body hostů: Peterka Milan ml. 3:0, Kopecký Filip 3:0, Steif Richard 2:0, Skopec Pavel 1:1), TJ Spartak Lubenec A - SKST Teplice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vukliševič Zdeněk ml. 1:1, Görner Darin 2:0, Vukliševič Zdeněk st. 2:1, Držálek Jan 3:0, body hostů: Sýkora Martin 2:1, Soukup Karel 0:3, Štěpánek Jiří 0:2, Kadlec Daniel 0:2), TJ Sokol Dobroměřice A - SKST Teplice B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Pavel 0:2, Baláž Josef 0:2, Beckert Zdeněk 0:3, Reichl Jaroslav ml. 0:2, body hostů: Stehlík Petr 3:0, Štika Jiří 2:0, Černý Tomáš 2:0, Chalupa Radek 2:0),
19. kolo:
TTC Litvínov B - TJ Sokol Spořice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Glajc Martin 0:1, Fencl Jakub 1:1, Čejka Vratislav 0:3, Bláha Petr 1:2, Kadlec Michal 1:1, body hostů: Ferraj Miroslav 2:1, Bareš Jaroslav ml. 3:0, Lazar Martin 3:0, Stareček Martin 0:2), TJ Krupka B - KST Jirkov B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítů Václav 0:2, Demeter Jan 1:1, Šnajdr Antonín 0:3, Bayer Jiří 1:2, body hostů: Malý Michal 2:1, Jelínek Šimon 3:0, Kotrba Luděk 2:0, Dänner Michal 1:1), SKST Baník Most C - SKST Teplice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srp Pavel 2:1, Bencs Ladislav 2:1, Vondráček Filip 1:2, Hejč Antonín st. 3:0, body hostů: Sýkora Martin 1:2, Soukup Karel 2:1, Kadlec Daniel 0:3, Štěpánek Jiří 1:2), SKST Baník Most D - SKST Teplice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žielinský Tomáš 1:2, Čapský Miroslav 0:3, Mandík Ladislav 0:3, Skružný Vratislav 3:1, body hostů: Černý Tomáš 4:0, Stehlík Petr 2:1, Chalupa Radek 2:1, Čáp Stanislav 1:2), KST Jirkov C - TJ Sokol Dobroměřice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Petr 2:2, Průša Vojtěch 2:1, Pašek Lukáš 0:3, Krejčí Ladislav 1:3, body hostů: Reichl Jaroslav ml. 4:0, Fencl Pavel 3:1, Verner David 2:1, Pešula Tomáš 0:3), TJ Spartak Lubenec A - KST Most A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Görner Darin 2:1, Vukliševič Zdeněk ml. 2:1, Vukliševič Zdeněk st. 1:2, Držálek Jan 3:0, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:0, Městka Petr 0:3, Vykouk Jaromír 1:2, Nemazal Zdeněk 0:3),
20. kolo:
TJ Krupka B - TJ Sokol Spořice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítů Václav 2:2, Fajfr Josef 0:3, Šnajdr Antonín 2:1, Bayer Jiří 1:3, body hostů: Ferraj Miroslav 4:0, Lazar Martin 3:1, Stareček Martin 0:3, Gabriel Josef 2:1), TTC Litvínov B - KST Jirkov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Petr 2:2, Fencl Jakub 2:2, Bláha Radek 0:3, Kadlec Michal 4:0, Čejka Vratislav 0:1, body hostů: Malý Michal 3:1, Jelínek Šimon 2:2, Kotrba Luděk 2:2, Dänner Michal 1:3), SKST Baník Most D - SKST Teplice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žielinský Tomáš 4:0, Mandík Ladislav 1:3, Lipiner Petr 0:4, Skružný Vratislav 3:1, body hostů: Sýkora Martin 2:2, Soukup Karel 3:1, Štěpánek Jiří 1:3, Kadlec Daniel 2:2), SKST Baník Most C - SKST Teplice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondráček Filip 2:1, Macháček Jiří 2:0, Bencs Ladislav 2:1, Hejč Antonín st. 3:0, body hostů: Stehlík Petr 2:1, Černý Tomáš 0:3, Chalupa Radek 0:3, Čáp Stanislav 0:2), KST Most A - TJ Sokol Dobroměřice A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofmann Martin ml. 2:1, Městka Petr 1:2, Vykouk Jaromír 0:3, Nemazal Zdeněk 0:4, body hostů: Reichl Jaroslav ml. 3:1, Fencl Pavel 2:1, Verner David 3:0, Hruška Miroslav 2:1), KST Jirkov C - TJ Spartak Lubenec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Petr 2:2, Průša Vojtěch 3:1, Pašek Lukáš 0:4, Krejčí Ladislav 3:1, body hostů: Držálek Jan 3:1, Gono Milan 1:3, Vukliševič Zdeněk ml. 2:2, Vukliševič Zdeněk st. 2:2),
21. kolo:
KST Jirkov C - TTC Litvínov B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlica Jan 2:2, Průša Vojtěch 4:0, Judák Jiří 0:2, Krejčí Ladislav 2:2, Veselý Petr 1:0, body hostů: Kadlec Michal 0:2, Fencl Jakub 3:1, Bláha Radek 1:3, Bláha Petr 1:2, Čejka Vratislav 1:1), KST Most A - TJ Krupka B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hofmann Martin ml. 2:0, Městka Petr 0:2, Nemazal Zdeněk 2:1, Vaník Jiří ml. 2:0, WO 3:0, body hostů: Šnajdr Antonín 2:1, Demeter Jan 1:2, Tereza Ajdini 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Dobroměřice A - SKST Baník Most C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Pavel 2:2, Verner David 2:2, Baláž Josef 2:2, Reichl Jaroslav ml. 2:2, body hostů: Hejč Antonín st. 4:0, Bencs Ladislav 1:3, Vondráček Filip 3:1, Srp Pavel 0:4), TJ Spartak Lubenec A - SKST Baník Most D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gono Milan 2:0, Görner Darin 1:1, Vukliševič Zdeněk ml. 2:1, Držálek Jan 3:0, body hostů: Žielinský Tomáš 2:1, Mandík Ladislav 0:3, Miškolci Milan 0:2, Čapský Miroslav 0:2), TTC Roudnice A - TJ Sokol Spořice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Líska Tomáš ml. 1:2, Cinibulk Miloš 0:3, Brhovský Václav 0:3, Ullman Miloslav 2:1, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 3:0, Ferraj Miroslav 2:1, Lazar Martin 3:0, Stareček Martin 1:2), ASK Lovosice A - KST Jirkov B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopecký Filip 2:2, Peterka Milan ml. 4:0, Skopec Pavel 0:3, Steif Richard 3:1, body hostů: Malý Michal 1:3, Jelínek Šimon 2:2, Kotrba Luděk 2:2, Dänner Michal 1:2),
22. kolo:
KST Most A - TTC Litvínov B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 3:1, Městka Petr 1:3, Vykouk Jaromír 3:0, Vaník Jiří ml. 2:2, body hostů: Kadlec Michal 2:2, Fencl Jakub 2:2, Bláha Petr 1:3, Čejka Vratislav 1:2), KST Jirkov C - TJ Krupka B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša Vojtěch 3:0, Sýkora Libor 2:0, Pavlica Jan 1:2, Krejčí Ladislav 2:1, body hostů: Tereza Ajdini 0:3, Šnajdr Antonín 1:2, Bayer Jiří 1:2, Demeter Jan 1:1), TJ Spartak Lubenec A - SKST Baník Most C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gono Milan 0:4, Görner Darin 3:1, Vukliševič Zdeněk ml. 0:3, Držálek Jan 4:0, Vukliševič Zdeněk st. 0:1, body hostů: Hejč Antonín st. 2:2, Bencs Ladislav 2:2, Vondráček Filip 2:2, Srp Pavel 3:1), TJ Sokol Dobroměřice A - SKST Baník Most D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Pavel 3:0, Baláž Josef 2:0, Polanecký Lukáš 0:3, Reichl Jaroslav ml. 3:0, body hostů: Skružný Vratislav 1:2, Mandík Ladislav 1:2, Lipiner Petr 1:2, Fiška Václav 0:2), ASK Lovosice A - TJ Sokol Spořice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peterka Milan ml. 3:1, Kopecký Filip 3:0, Skopec Pavel 0:3, Steif Richard 2:2, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 2:2, Ferraj Miroslav 2:2, Lazar Martin 2:1, Stareček Martin 0:3), TTC Roudnice A - KST Jirkov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cinibulk Miloš 1:3, Líska Tomáš ml. 2:2, Brhovský Václav 2:2, Ullman Miloslav 4:0, body hostů: Jelínek Šimon 1:3, Malý Michal 2:2, Kotrba Luděk 2:2, Dänner Michal 2:2),
23. kolo:
TTC Litvínov B - TJ Sokol Dobroměřice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čejka Vratislav 2:1, Bláha Radek 2:1, Fencl Jakub 2:1, Kadlec Michal 3:0, body hostů: Reichl Jaroslav ml. 2:1, Fencl Pavel 1:2, Baláž Josef 0:3, Kadlec Zdeněk 0:3), TJ Krupka B - TJ Spartak Lubenec A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tereza Ajdini 0:3, Boehm Přemysl 1:1, Švarc Vojtěch 0:3, Šnajdr Antonín 1:2, body hostů: Držálek Jan 3:0, Görner Darin 2:1, Gono Milan 3:0, Vukliševič Zdeněk st. 1:1), SKST Teplice C - KST Jirkov C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpánek Jiří 3:1, Kadlec Daniel 3:1, Soukup Karel 1:2, Sýkora Martin 3:1, body hostů: Průša Vojtěch 4:0, Krejčí Ladislav 1:3, Pavlica Jan 0:4, Průša Václav 0:3), SKST Teplice B - KST Most A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Tomáš 2:2, Chalupa Radek 2:2, Štika Jiří 2:2, Stehlík Petr 3:1, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:1, Městka Petr 3:1, Vaník Jiří ml. 1:3, Kovařík Zdeněk 0:4), TTC Roudnice A - SKST Baník Most C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cinibulk Miloš 0:4, Brhovský Václav 1:3, Spurný Antonín ml. 2:1, Ullman Miloslav 4:0, body hostů: Hejč Antonín st. 2:2, Srp Pavel 1:3, Vondráček Filip 3:1, Bencs Ladislav 2:1), ASK Lovosice A - SKST Baník Most D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 4:0, Skopec Pavel 2:1, Skopec Petr 0:2, Steif Richard 3:1, Mego Pavel 0:1, body hostů: Žielinský Tomáš 2:2, Skružný Vratislav 2:2, Mandík Ladislav 1:2, Lipiner Petr 0:3),
24. kolo:
TJ Krupka B - TJ Sokol Dobroměřice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tereza Ajdini 1:1, Demeter Jan 0:2, Boehm Přemysl 0:3, Šnajdr Antonín 1:2, body hostů: Reichl Jaroslav ml. 2:1, Fencl Pavel 3:0, Baláž Josef 2:0, Pešula Tomáš 1:1), TTC Litvínov B - TJ Spartak Lubenec A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čejka Vratislav 1:3, Bláha Radek 1:3, Jankovič Štěpán 2:1, Fencl Jakub 2:2, body hostů: Držálek Jan 3:1, Görner Darin 3:1, Gono Milan 3:1, Vukliševič Zdeněk st. 0:3), SKST Teplice B - KST Jirkov C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Tomáš 0:4, Chalupa Radek 2:2, Štika Jiří 2:2, Stehlík Petr 4:0, body hostů: Průša Vojtěch 3:1, Krejčí Ladislav 3:1, Pavlica Jan 1:3, Průša Václav 1:3), SKST Teplice C - KST Most A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Jiří 1:2, Kadlec Daniel 0:3, Soukup Karel 1:2, Sýkora Martin 2:2, body hostů: Hofmann Martin ml. 4:0, Městka Petr 3:0, Vaník Jiří ml. 1:2, Hofmann Martin st. 1:2), ASK Lovosice A - SKST Baník Most C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 4:0, Skopec Pavel 0:4, Mego Pavel 0:2, Steif Richard 2:2, Skopec Petr 0:1, body hostů: Hejč Antonín st. 2:2, Srp Pavel 2:2, Vondráček Filip 3:1, Bencs Ladislav 2:1), TTC Roudnice A - SKST Baník Most D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ullman Miloslav 3:0, Brhovský Václav 1:2, Spurný Antonín ml. 2:1, Líska Tomáš ml. 3:0, body hostů: Žielinský Tomáš 2:1, Skružný Vratislav 1:2, Mandík Ladislav 0:3, Lipiner Petr 0:3),
25. kolo:
TTC Litvínov B - TTC Roudnice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Petr 0:2, Čejka Vratislav 3:1, Fencl Jakub 2:1, Kadlec Michal 3:1, Bláha Radek 1:1, body hostů: Ullman Miloslav 2:2, Sklenička Jan 3:1, Líska Tomáš ml. 0:4, Spurný Antonín ml. 1:2), TJ Krupka B - ASK Lovosice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítů Václav 3:1, Boehm Přemysl 2:2, Demeter Jan 1:3, Šnajdr Antonín 2:2, body hostů: Peterka Milan ml. 4:0, Skopec Pavel 3:1, Stein Petr 0:4, Skopec Petr 1:3), TJ Sokol Spořice - SKST Teplice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Josef 1:3, Brand Roman st. 2:2, Svoboda Pavel 2:2, Svoboda Petr 2:2, body hostů: Soukup Karel 1:3, Štěpánek Jiří 4:0, Kadlec Daniel 2:2, Berky Josef 2:2), KST Jirkov B - SKST Teplice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Šimon 2:2, Dänner Michal 2:2, Kotrba Luděk 2:1, Malý Michal 3:1, body hostů: Stehlík Petr 3:1, Štika Jiří 2:2, Chalupa Radek 0:4, Černý Tomáš 1:2), SKST Baník Most C - KST Jirkov C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záruba David 1:2, Vondráček Filip 3:0, Hejč Antonín st. 2:1, Srp Pavel 3:1, body hostů: Průša Vojtěch 2:2, Krejčí Ladislav 1:2, Pavlica Jan 1:2, Pašek Lukáš 0:3), SKST Baník Most D - KST Most A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žielinský Tomáš 2:2, Skružný Vratislav 3:1, Mandík Ladislav 1:2, Lipiner Petr 3:1, body hostů: Hofmann Martin ml. 2:2, Vaník Jiří ml. 4:0, Hofmann Martin st. 0:4, Nemazal Zdeněk 0:3),
26. kolo:
TJ Krupka B - TTC Roudnice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tereza Ajdini 0:2, Boehm Přemysl 0:2, Demeter Jan 0:3, Šnajdr Antonín 1:1, body hostů: Ullman Miloslav 3:0, Líska Tomáš ml. 2:0, Spurný Antonín ml. 1:1, Červenka Marek 2:0), TTC Litvínov B - ASK Lovosice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fencl Jakub 3:1, Čejka Vratislav 2:2, Cimerman Ladislav 2:2, Bláha Radek 2:2, body hostů: Peterka Milan ml. 4:0, Steif Richard 3:1, Skopec Pavel 0:4, Mego Pavel 0:4), KST Jirkov B - SKST Teplice C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dänner Michal 2:2, Jelínek Šimon 2:1, Kotrba Luděk 3:0, Malý Michal 2:2, body hostů: Štěpánek Jiří 2:2, Soukup Karel 1:3, Kadlec Daniel 1:2, Berky Josef 1:2), TJ Sokol Spořice - SKST Teplice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Josef 0:4, Stareček Martin 1:2, Lazar Martin 2:1, Svoboda Pavel 2:2, body hostů: Stehlík Petr 4:0, Štika Jiří 1:3, Chalupa Radek 2:1, Černý Tomáš 2:1), SKST Baník Most D - KST Jirkov C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žielinský Tomáš 2:1, Skružný Vratislav 1:2, Lipiner Petr 0:3, Mandík Ladislav 1:3, body hostů: Průša Vojtěch 4:0, Krejčí Ladislav 3:0, Pavlica Jan 2:1, Judák Jiří 0:3), SKST Baník Most C - KST Most A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bencs Ladislav 1:1, Vondráček Filip 1:1, Srp Pavel 1:2, Hejč Antonín st. 2:0, WO 4:0, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:0, Hofmann Martin st. 1:2, Kadlec David 0:3, WO 0:4),
27. kolo:
SKST Baník Most C - TTC Litvínov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vondráček Filip 2:0, Bencs Ladislav 1:1, Hejč Antonín st. 3:0, Srp Pavel 2:0, body hostů: Fencl Jakub 0:3, Bláha Petr 1:1, Čejka Vratislav 0:2, Kadlec Michal 0:2), SKST Baník Most D - TJ Krupka B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipiner Petr 2:1, Skružný Vratislav 1:2, Šťovíček Zdeněk 0:3, Mandík Ladislav 1:3, body hostů: Vítů Václav 4:0, Šnajdr Antonín 3:0, Boehm Přemysl 2:1, Mach Dalibor 0:3), TJ Sokol Dobroměřice A - TJ Sokol Spořice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Pavel 3:1, Polanecký Lukáš 0:3, Baláž Josef 2:1, Pešula Tomáš 0:4, body hostů: Ferraj Miroslav 2:2, Lazar Martin 4:0, Stareček Martin 1:2, Gabriel Josef 2:1), TJ Spartak Lubenec A - KST Jirkov B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vukliševič Zdeněk st. 1:3, Vukliševič Zdeněk ml. 4:0, Görner Darin 1:3, Držálek Jan 2:2, body hostů: Malý Michal 3:1, Jelínek Šimon 2:2, Dänner Michal 1:3, Kotrba Luděk 2:2), SKST Teplice C - TTC Roudnice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Jiří 0:4, Kadlec Daniel 1:2, Soukup Karel 1:2, Sýkora Martin 3:1, body hostů: Ullman Miloslav 3:1, Červenka Marek 3:1, Líska Tomáš ml. 2:1, Spurný Antonín ml. 1:2), SKST Teplice B - ASK Lovosice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Tomáš 3:1, Chalupa Radek 2:2, Štika Jiří 2:1, Stehlík Petr 2:2, body hostů: Peterka Milan ml. 3:1, Steif Richard 3:1, Stein Petr 0:4, Lehký Milan 0:3),
28. kolo:
SKST Baník Most D - TTC Litvínov B 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skružný Vratislav 1:2, Lipiner Petr 1:2, Mandík Ladislav 1:1, WO 1:5, body hostů: Fencl Jakub 1:1, Bláha Radek 2:0, Bláha Petr 0:2, Čejka Vratislav 2:0, WO 5:1), SKST Baník Most C - TJ Krupka B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vondráček Filip 3:0, Bencs Ladislav 2:0, Schmoranz Pavel 1:2, Záruba David 2:1, body hostů: Tereza Ajdini 1:2, Šnajdr Antonín 0:3, Boehm Přemysl 2:1, Mach Dalibor 0:2), TJ Spartak Lubenec A - TJ Sokol Spořice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gono Milan 2:0, Vukliševič Zdeněk st. 1:1, Görner Darin 3:0, Držálek Jan 3:0, body hostů: Ferraj Miroslav 0:3, Lazar Martin 1:2, Stareček Martin 0:2, Gabriel Josef 0:2), TJ Sokol Dobroměřice A - KST Jirkov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Verner David 1:3, Baláž Josef 1:3, Pešula Tomáš 1:3, Fencl Pavel 4:0, body hostů: Malý Michal 3:1, Jelínek Šimon 3:1, Dänner Michal 1:3, Kotrba Luděk 2:2), SKST Teplice B - TTC Roudnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Tomáš 2:2, Chalupa Radek 2:2, Štika Jiří 2:2, Stehlík Petr 2:2, body hostů: Červenka Marek 2:2, Líska Tomáš ml. 2:2, Cinibulk Miloš 1:3, Ullman Miloslav 3:1), SKST Teplice C - ASK Lovosice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Karel 2:1, Štěpánek Jiří 0:2, Kadlec Daniel 0:3, Sýkora Martin 1:2, body hostů: Steif Richard 2:1, Peterka Milan ml. 3:0, Kopecký Filip 3:0, Stein Petr 0:2),
29. kolo:
TTC Litvínov B - SKST Teplice C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čejka Vratislav 2:0, Bláha Radek 1:1, Bláha Petr 2:0, Fencl Jakub 2:0, WO 1:0, body hostů: Štěpánek Jiří 0:2, Soukup Karel 1:1, Kadlec Daniel 0:2, Pospíšil Ondřej 0:2, WO 0:1), TJ Krupka B - SKST Teplice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Demeter Jan 1:1, Boehm Přemysl 0:2, Tereza Ajdini 0:3, Šnajdr Antonín 0:2, body hostů: Stehlík Petr 3:0, Štika Jiří 2:0, Chalupa Radek 2:0, Černý Tomáš 1:1), TTC Roudnice A - TJ Sokol Dobroměřice A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cinibulk Miloš 1:2, Brhovský Václav 1:2, Sklenička Jan ml. 0:3, Spurný Antonín ml. 1:3, body hostů: Fencl Pavel 3:1, Reichl Jaroslav ml. 3:0, Verner David 2:1, Baláž Josef 2:1), ASK Lovosice A - TJ Spartak Lubenec A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skopec Pavel 2:1, Peterka Milan ml. 3:0, Stein Petr 1:2, Steif Richard 2:1, body hostů: Držálek Jan 2:1, Gono Milan 1:2, Vukliševič Zdeněk st. 1:2, Vukliševič Tomáš 0:3), TJ Sokol Spořice - KST Jirkov C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brand Roman st. 0:2, Svoboda Pavel 0:2, Lazar Martin 0:3, Gabriel Josef 1:1, body hostů: Průša Vojtěch 3:0, Krejčí Ladislav 2:0, Veselý Petr 1:1, Pavlica Jan 2:0), KST Jirkov B - KST Most A 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šístek Pavel 0:3, Kočvara Michal 0:3, Kotrba Luděk 3:0, Jelínek Šimon 1:2, WO 5:0, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:1, Městka Petr 2:2, Vaník Jiří ml. 3:1, WO 0:5),
30. kolo:
SKST Teplice C - TJ Krupka B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Daniel 2:0, Štěpánek Jiří 2:0, Soukup Karel 2:1, Sýkora Martin 2:0, body hostů: Demeter Jan 0:3, Šnajdr Antonín 0:2, Boehm Přemysl 1:1, Mach Dalibor 0:2), TTC Litvínov B - SKST Teplice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čejka Vratislav 3:1, Bláha Radek 1:2, Bláha Petr 2:2, Fencl Jakub 2:2, WO 0:1, body hostů: Stehlík Petr 3:1, Štika Jiří 2:2, Chalupa Radek 0:3, Černý Tomáš 2:2, WO 1:0), ASK Lovosice A - TJ Sokol Dobroměřice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 4:0, Skopec Pavel 2:1, Stein Petr 0:3, Steif Richard 3:1, body hostů: Fencl Pavel 1:3, Reichl Jaroslav ml. 2:2, Verner David 2:1, Baláž Josef 0:3), TTC Roudnice A - TJ Spartak Lubenec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cinibulk Miloš 2:2, Líska Tomáš ml. 2:2, Brhovský Václav 2:2, Spurný Antonín ml. 2:2, body hostů: Gono Milan 3:1, Vukliševič Zdeněk st. 3:1, Šašek Vladimír 1:3, Kieswetter Vojtěch 1:3), KST Jirkov B - KST Jirkov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fürst Ladislav 2:2, Kotrba Luděk 2:2, Dänner Michal 0:4, Jelínek Šimon 3:1, body hostů: Průša Vojtěch 2:2, Krejčí Ladislav 2:2, Pavlica Jan 2:2, Veselý Petr 3:1), TJ Sokol Spořice - KST Most A 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brand Roman st. 1:1, Stareček Martin 0:2, Gabriel Josef 1:2, Lazar Martin 3:0, WO 4:0, body hostů: Vykouk Jaromír 3:1, Vaník Jiří ml. 2:1, Nemazal Zdeněk 0:3, WO 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline