Výsledky do novin
Krajský přebor II.tř. sk.A
1. kolo:
ST Kopisty A - SKST Baník Most E 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kafka Milan 1:3, Nosek Jaroslav 1:3, Knieradl Josef 3:1, Karez Jindřich 0:4, body hostů: Vondráček Filip 3:1, Voda Milan 4:0, Schmoranz Pavel 2:2, Záruba David 2:2), KST Libědice A - TTC Litvínov C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hadbávny Jan 4:0, Lhotský Milan 2:2, Kalánek Josef 3:1, Soutner Václav st. 4:0, body hostů: Bláha Radek 2:2, Glajc Martin 1:3, Brožová Alena 0:4, Rytich Milan 0:4), OÚ Blažim Tygři A - KST Jirkov D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lakatoš Roman 2:2, Káninský Jaroslav 1:3, Bartko Ondřej 2:2, Uhlík Jiří 2:2, body hostů: Dosedělová Michaela 4:0, Kočvara Michal 0:4, Pašek Lukáš 2:2, Krejčí Ladislav 3:1), TJ Sever Žatec C - TJ Baník Meziboří A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čaja Stanislav 0:4, Šmidílek Pavel 0:2, Leska Vojtěch 3:1, Pejša Otto ml. 3:1, Plečinda Jiří 2:0, body hostů: Sirotek Václav 2:2, Smejkal Vít 2:2, Váňa Hynek 3:1, Čtvrtečka Petr 1:3), TJ Klášterec nad Ohří A - TJ Baník Březenecká Chomutov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Milan 3:1, Hlaváč Vít 2:2, Kraus Václav 2:2, Větrovský Milan 4:0, body hostů: Drahota David 2:2, Kučera Lubomír 2:2, Cipro Petr 0:4, Kroc Tomáš 1:3), Sokol Horní Jiřetín A - KST Most B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Röber Jakub 3:1, Vondráček Josef 1:3, Pech Martin st. 0:4, Hylský Zdeněk 4:0, body hostů: Hofmann Martin st. 2:2, Vaník Jiří ml. 2:2, Nemazal Zdeněk 2:2, Zvolánek Pavel 2:2),
2. kolo:
SKST Baník Most E - KST Most B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voda Milan 3:1, Lipiner Petr 2:2, Vondráček Filip 4:0, Mandík Ladislav 0:3, Schmoranz Pavel 0:1, body hostů: Hofmann Martin st. 2:2, Ruta Vladimír 3:1, Nemazal Zdeněk 1:3, Vaník Jiří ml. 1:3), TJ Baník Březenecká Chomutov A - Sokol Horní Jiřetín A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Lubomír 2:2, Tichý Jiří 0:2, Kroc Tomáš 1:3, Drahota David 2:2, Brůha Oldřich 1:1, body hostů: Hylský Zdeněk 3:1, Röber Jakub 3:1, Pech Martin st. 4:0, Mikač Jiří 0:4), TJ Baník Meziboří A - TJ Klášterec nad Ohří A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Hynek 3:1, Smejkal Vít 2:1, Smolka Michael 2:2, Burš Pavel 4:0, Čtvrtečka Petr 1:0, body hostů: Větrovský Milan 3:1, Jícha Milan 1:3, Hlaváč Vít 0:4, Kraus Václav 0:4), KST Jirkov D - TJ Sever Žatec C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šístek Pavel 2:2, Sýkora Libor 0:4, Krejčí Ladislav 4:0, Dosedělová Michaela 3:1, body hostů: Leska Vojtěch 2:2, Plečinda Jiří 2:2, Šmidílek Pavel 1:3, Průša Dominik 2:2), KST Libědice A - OÚ Blažim Tygři A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soutner Václav ml. 2:2, Lhotský Milan 2:2, Kalánek Josef 3:1, Soutner Václav st. 4:0, body hostů: Uhlík Jiří 2:2, Zámek Vladimír 2:2, Káninský Jaroslav 1:3, Bartko Pavel ml. 0:4), ST Kopisty A - TTC Litvínov C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kafka Milan 0:2, Nosek Jaroslav 1:3, Soukup Rudolf 3:1, Knieradl Josef 0:4, Karez Jindřich 0:2, body hostů: Bláha Radek 4:0, Fencl Jakub 3:1, Pich Jan 2:2, Glajc Martin 3:1),
3. kolo:
SKST Baník Most E - TTC Litvínov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voda Milan 2:2, Schmoranz Pavel 3:1, Záruba David 1:3, Mandík Ladislav 3:1, body hostů: Brožová Alena 1:3, Fencl Jakub 4:0, Pich Jan 2:2, Pichová Martina 0:4), OÚ Blažim Tygři A - ST Kopisty A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartko Pavel ml. 0:1, Lakatoš Roman 4:0, Uhlík Jiří 3:1, Káninský Jaroslav 1:3, Bartko Ondřej 3:0, body hostů: Kafka Milan 2:2, Knieradl Josef 1:3, Soukup Rudolf 1:3, Nosek Jaroslav 1:3), TJ Sever Žatec C - KST Libědice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Leska Vojtěch 2:1, Průša Dominik 3:1, Plečinda Jiří 2:2, Pejša Otto ml. 3:1, Šmidílek Pavel 1:0, body hostů: Soutner Václav st. 4:0, Hadbávny Jan 1:3, Kalánek Josef 0:4, Lhotský Milan 0:4), TJ Klášterec nad Ohří A - KST Jirkov D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Milan 2:2, Hlaváč Vít 2:2, Kraus Václav 3:1, Větrovský Milan 4:0, body hostů: Dosedělová Michaela 3:1, Krejčí Ladislav 2:2, Pašek Lukáš 0:4, Šístek Pavel 0:2, Fürst Ladislav 0:2), Sokol Horní Jiřetín A - TJ Baník Meziboří A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Röber Jakub 3:1, Pech Martin st. 3:1, Mikač Jiří 1:3, Hylský Zdeněk 4:0, body hostů: Váňa Hynek 2:2, Sirotek Václav 2:2, Čtvrtečka Petr 1:3, Burš Ivan 0:4), KST Most B - TJ Baník Březenecká Chomutov A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ruta Vladimír 4:0, Zvolánek Pavel 1:1, Nemazal Zdeněk 4:0, Vaník Jiří ml. 4:0, Hofmann Martin st. 1:1, body hostů: Kroc Tomáš 0:4, Cipro Petr 1:3, Šmíd Jiří 1:3, Sučík Jan 0:4),
4. kolo:
SKST Baník Most E - TJ Baník Březenecká Chomutov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiška Václav 1:3, Lipiner Petr 2:2, Mandík Ladislav 2:2, Voda Milan 3:1, body hostů: Drahota David 4:0, Cipro Petr 2:2, Kroc Tomáš 2:2, Sučík Jan 0:4), TJ Baník Meziboří A - KST Most B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Hynek 2:2, Sirotek Václav 2:2, Smejkal Vít 2:0, Burš Pavel 4:0, Čtvrtečka Petr 0:2, body hostů: Hofmann Martin st. 1:3, Zvolánek Pavel 1:3, Wachtel Antonín 1:3, Ruta Vladimír 3:1), KST Jirkov D - Sokol Horní Jiřetín A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Ladislav 3:1, Pašek Lukáš 1:1, Fürst Jan 3:1, Dosedělová Michaela 4:0, Fürst Ladislav 2:0, body hostů: Hylský Zdeněk 2:2, Pech Martin ml. 1:3, Vondráček Josef 0:4, Mikač Jiří 0:4), KST Libědice A - TJ Klášterec nad Ohří A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hadbávny Jan 2:2, Soutner Václav ml. 2:2, Kalánek Josef 1:3, Soutner Václav st. 4:0, body hostů: Větrovský Milan 3:1, Jícha Milan 1:1, Hlaváč Vít 1:3, Kraus Václav 2:2, Hlaváč Jiří 0:2), ST Kopisty A - TJ Sever Žatec C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kafka Milan 2:2, Soukup Rudolf 2:2, Nosek Jaroslav 0:4, Knieradl Josef 3:1, body hostů: Leska Vojtěch 2:2, Štěpnička Michal 2:2, Průša Dominik 2:2, Šmidílek Pavel 3:1), OÚ Blažim Tygři A - TTC Litvínov C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zámek Vladimír 2:2, Uhlík Jiří 2:2, Bartko Ondřej 3:1, Lakatoš Roman 2:2, body hostů: Jankovič Štěpán 2:2, Fencl Jakub 2:2, Pich Jan 0:4, Glajc Martin 3:1),
5. kolo:
OÚ Blažim Tygři A - SKST Baník Most E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Káninský Jaroslav 1:3, Uhlík Jiří 3:1, Lakatoš Roman 3:1, Bartko Ondřej 3:1, body hostů: Vondráček Filip 4:0, Lipiner Petr 0:4, Mandík Ladislav 1:3, Lukaščuk Miroslav 1:3), TJ Sever Žatec C - TTC Litvínov C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Leska Vojtěch 3:1, Štěpnička Michal 1:3, Průša Dominik 3:1, Šmidílek Pavel 0:3, Plečinda Jiří 0:1, body hostů: Jankovič Štěpán 2:2, Bláha Radek 3:1, Glajc Martin 2:2, Fencl Jakub 2:2), TJ Klášterec nad Ohří A - ST Kopisty A 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jícha Milan 3:0, Hlaváč Vít 3:1, Kraus Václav 3:1, Větrovský Milan 4:0, Hlaváč Jiří 0:1, body hostů: Kafka Milan 0:4, Soukup Rudolf 2:2, Knieradl Josef 1:3, Nosek Jaroslav 0:4), Sokol Horní Jiřetín A - KST Libědice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piskáček Ondřej 1:3, Hylský Zdeněk 2:2, Pech Martin st. 1:3, Vondráček Josef 0:4, body hostů: Soutner Václav st. 4:0, Soutner Václav ml. 4:0, Hadbávny Jan 3:1, Novobilský Jan 1:3), KST Most B - KST Jirkov D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofmann Martin st. 0:4, Vaník Jiří ml. 2:2, Nemazal Zdeněk 2:2, Ruta Vladimír 2:2, body hostů: Krejčí Ladislav 3:1, Fürst Jan 2:2, Fürst Ladislav 4:0, Pašek Lukáš 1:3), TJ Baník Březenecká Chomutov A - TJ Baník Meziboří A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drahota David 1:3, Brůha Oldřich 0:2, Cipro Petr 0:4, Kučera Lubomír 2:2, Tichý Jiří 0:2, body hostů: Smolka Michael 4:0, Smejkal Vít 4:0, Burš Pavel 3:1, Čtvrtečka Petr 2:2),
6. kolo:
SKST Baník Most E - TJ Baník Meziboří A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mandík Ladislav 3:1, Záruba David 2:2, Schmoranz Pavel 3:1, Voda Milan 4:0, body hostů: Smolka Michael 3:1, Váňa Hynek 1:3, Čtvrtečka Petr 0:4, Král Erich 0:4), KST Jirkov D - TJ Baník Březenecká Chomutov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pašek Lukáš 0:4, Sýkora Libor 1:3, Krejčí Ladislav 4:0, Fürst Ladislav 4:0, body hostů: Drahota David 2:2, Kučera Lubomír 2:2, Brůha Oldřich 1:3, Sučík Jan 2:2), KST Libědice A - KST Most B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadbávny Jan 4:0, Novobilský Jan 1:3, Molnár Jiří 0:4, Blažek Jan 1:3, body hostů: Ruta Vladimír 3:1, Hofmann Martin st. 3:1, Zvolánek Pavel 3:1, Wachtel Antonín 1:3), ST Kopisty A - Sokol Horní Jiřetín A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Rudolf 3:1, Kafka Milan 1:3, Knieradl Josef 1:3, Nosek Jaroslav 0:4, body hostů: Röber Jakub 4:0, Hylský Zdeněk 3:1, Pech Martin st. 2:2, Mikač Jiří 2:2), TJ Klášterec nad Ohří A - TTC Litvínov C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Milan 1:3, Hlaváč Vít 0:4, Kraus Václav 1:3, Větrovský Milan 4:0, body hostů: Bláha Radek 3:1, Fencl Jakub 3:1, Brožová Alena 1:3, Jankovič Štěpán 3:1), OÚ Blažim Tygři A - TJ Sever Žatec C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lakatoš Roman 1:3, Uhlík Jiří 3:1, Bartko Ondřej 4:0, Zámek Vladimír 3:1, body hostů: Leska Vojtěch 2:2, Průša Dominik 2:2, Plečinda Jiří 0:4, Šmidílek Pavel 1:3),
7. kolo:
TJ Sever Žatec C - SKST Baník Most E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leska Vojtěch 1:3, Průša Dominik 3:1, Šmidílek Pavel 1:3, Štěpnička Michal 3:1, body hostů: Voda Milan 2:2, Lukaščuk Miroslav 4:0, Mandík Ladislav 2:2, Fiška Václav 0:4), TJ Klášterec nad Ohří A - OÚ Blažim Tygři A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Milan 1:3, Hlaváč Vít 3:1, Kraus Václav 2:2, Větrovský Milan 3:1, body hostů: Káninský Jaroslav 0:4, Bartko Ondřej 2:2, Zámek Vladimír 2:2, Uhlík Jiří 3:1), Sokol Horní Jiřetín A - TTC Litvínov C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hylský Zdeněk 3:1, Piskáček Ondřej 0:4, Pech Martin st. 0:4, Röber Jakub 2:2, body hostů: Jankovič Štěpán 2:2, Bláha Radek 4:0, Fencl Jakub 3:1, Pich Jan 2:2), KST Most B - ST Kopisty A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin st. 4:0, Zvolánek Pavel 1:3, Vaník Jiří ml. 3:1, Ruta Vladimír 3:1, body hostů: Nosek Jaroslav 0:4, Kafka Milan 1:3, Knieradl Josef 2:2, Soukup Rudolf 2:2), TJ Baník Březenecká Chomutov A - KST Libědice A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drahota David 2:2, Kroc Tomáš 0:4, Sučík Jan 1:3, Kučera Lubomír 2:2, body hostů: Soutner Václav st. 4:0, Soutner Václav ml. 4:0, Hadbávny Jan 2:2, Lhotský Milan 1:3), TJ Baník Meziboří A - KST Jirkov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smolka Michael 3:1, Sirotek Václav 1:3, Váňa Hynek 3:1, Smejkal Vít 3:0, Čtvrtečka Petr 1:0, body hostů: Fürst Ladislav 1:3, Fürst Jan 1:3, Koutská Marie 1:3, Krejčí Ladislav 2:2),
8. kolo:
SKST Baník Most E - KST Jirkov D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondráček Filip 4:0, Lipiner Petr 2:2, Schmoranz Pavel 2:2, Lukaščuk Miroslav 3:1, body hostů: Fürst Ladislav 1:3, Krejčí Ladislav 2:2, Fürst Jan 2:2, Pašek Lukáš 0:4), KST Libědice A - TJ Baník Meziboří A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soutner Václav ml. 3:0, Hadbávny Jan 2:2, Lhotský Milan 1:3, Soutner Václav st. 4:0, Novobilský Jan 1:0, body hostů: Váňa Hynek 1:3, Smejkal Vít 1:2, Smolka Michael 1:3, Burš Pavel 2:2, Čtvrtečka Petr 0:1), ST Kopisty A - TJ Baník Březenecká Chomutov A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Rudolf 1:3, Nosek Jaroslav 0:4, Knieradl Josef 0:4, Pribuš Michal 0:4, body hostů: Drahota David 4:0, Kučera Lubomír 4:0, Šmíd Jiří 3:1, Kroc Tomáš 4:0), TTC Litvínov C - KST Most B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pich Jan 1:3, Fencl Jakub 2:2, Jankovič Štěpán 2:2, Glajc Martin 3:1, body hostů: Ruta Vladimír 2:2, Hofmann Martin st. 1:3, Nemazal Zdeněk 2:2, Vaník Jiří ml. 3:1), OÚ Blažim Tygři A - Sokol Horní Jiřetín A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lakatoš Roman 3:1, Bartko Ondřej 3:1, Zámek Vladimír 1:2, Uhlík Jiří 4:0, Káninský Jaroslav 1:0, body hostů: Hylský Zdeněk 3:1, Mikač Jiří 1:3, Černuška Josef 0:4, Trnka Petr st. 0:4), TJ Sever Žatec C - TJ Klášterec nad Ohří A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plečinda Jiří 1:3, Keller Filip 3:1, Štěpnička Michal 3:1, Průša Dominik 4:0, body hostů: Hlaváč Vít 1:3, Větrovský Milan 1:3, Jícha Milan 2:2, Kraus Václav 1:3),
9. kolo:
TJ Klášterec nad Ohří A - SKST Baník Most E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Milan 1:1, Hlaváč Vít 3:1, Kraus Václav 3:1, Větrovský Milan 4:0, Hlaváč Jiří 2:0, body hostů: Záruba David 0:4, Hrodek Šimon 0:4, Sebránek Jan 0:4, Schmoranz Pavel 3:1), Sokol Horní Jiřetín A - TJ Sever Žatec C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pech Martin st. 0:4, Mikač Jiří 1:3, Vondráček Josef 1:3, Hylský Zdeněk 1:3, body hostů: Leska Vojtěch 4:0, Plečinda Jiří 4:0, Šmidílek Pavel 2:2, Průša Dominik 3:1), KST Most B - OÚ Blažim Tygři A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ruta Vladimír 3:1, Vaník Jiří ml. 3:1, Nemazal Zdeněk 2:2, Hofmann Martin st. 1:3, body hostů: Zámek Vladimír 2:2, Uhlík Jiří 2:2, Bartko Ondřej 1:3, Káninský Jaroslav 2:2), TJ Baník Březenecká Chomutov A - TTC Litvínov C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drahota David 1:3, Sučík Jan 1:3, Šmíd Jiří 1:3, Kučera Lubomír 2:2, body hostů: Jankovič Štěpán 2:2, Bláha Radek 3:1, Fencl Jakub 4:0, Glajc Martin 2:2), TJ Baník Meziboří A - ST Kopisty A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Hynek 4:0, Sirotek Václav 2:0, Smejkal Vít 3:1, Burš Pavel 4:0, Čtvrtečka Petr 2:0, body hostů: Kafka Milan 1:3, Knieradl Josef 0:4, Nosek Jaroslav 0:4, Pribuš Michal 0:4), KST Jirkov D - KST Libědice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pašek Lukáš 2:2, Fürst Ladislav 2:2, Krejčí Ladislav 3:1, Dosedělová Michaela 3:1, body hostů: Soutner Václav ml. 4:0, Hadbávny Jan 1:3, Kalánek Josef 0:4, Lhotský Milan 1:3),
10. kolo:
SKST Baník Most E - KST Libědice A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záruba David 0:4, Sebránek Jan 0:4, Schmoranz Pavel 1:3, Mandík Ladislav 0:4, body hostů: Soutner Václav st. 4:0, Soutner Václav ml. 4:0, Hadbávny Jan 2:0, Lhotský Milan 3:1, Kalánek Josef 2:0), ST Kopisty A - KST Jirkov D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Rudolf 2:2, Kafka Milan 2:2, Nosek Jaroslav 0:4, Knieradl Josef 1:3, body hostů: Fürst Ladislav 3:1, Krejčí Ladislav 2:2, Pašek Lukáš 4:0, Šístek Pavel 2:2), TTC Litvínov C - TJ Baník Meziboří A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brožová Alena 1:3, Pich Jan 1:3, Jankovič Štěpán 1:3, Bláha Radek 2:0, Fencl Jakub 1:1, body hostů: Burš Pavel 3:1, Smolka Michael 4:0, Sirotek Václav 1:0, Čtvrtečka Petr 0:4, Smejkal Vít 2:1), OÚ Blažim Tygři A - TJ Baník Březenecká Chomutov A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lakatoš Roman 3:1, Zámek Vladimír 3:1, Bartko Ondřej 3:1, Uhlík Jiří 4:0, body hostů: Kučera Lubomír 3:1, Cipro Petr 0:4, Šmíd Jiří 0:4, Sojka Theodor 0:4), TJ Sever Žatec C - KST Most B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Leska Vojtěch 3:1, Štěpnička Michal 3:1, Pejša Otto ml. 3:0, Průša Dominik 4:0, Plečinda Jiří 0:1, body hostů: Vaník Jiří ml. 0:4, Zvolánek Pavel 0:4, Kovařík Zdeněk 0:4, Ruta Vladimír 3:1), TJ Klášterec nad Ohří A - Sokol Horní Jiřetín A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jícha Milan 1:3, Hlaváč Vít 0:4, Kraus Václav 2:2, Větrovský Milan 3:1, body hostů: Röber Jakub 3:1, Hylský Zdeněk 4:0, Mikač Jiří 1:3, Pech Martin st. 2:2),
11. kolo:
Sokol Horní Jiřetín A - SKST Baník Most E 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Röber Jakub 2:2, Pech Martin st. 0:4, Vondráček Josef 0:2, Hylský Zdeněk 2:2, Mikač Jiří 1:1, body hostů: Vondráček Filip 4:0, Lukaščuk Miroslav 4:0, Lipiner Petr 2:2, Fiška Václav 1:3), KST Most B - TJ Klášterec nad Ohří A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin st. 2:2, Zvolánek Pavel 0:2, Nemazal Zdeněk 3:1, Ruta Vladimír 2:2, Vaník Jiří ml. 2:0, body hostů: Větrovský Milan 3:1, Jícha Milan 2:2, Hlaváč Vít 1:3, Kraus Václav 1:3), TJ Baník Březenecká Chomutov A - TJ Sever Žatec C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Lubomír 1:3, Kroc Tomáš 1:3, Sučík Jan 4:0, Drahota David 3:1, body hostů: Leska Vojtěch 2:2, Šmidílek Pavel 0:4, Průša Dominik 3:1, Plečinda Jiří 2:2), TJ Baník Meziboří A - OÚ Blažim Tygři A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burš Pavel 3:1, Kadlec Zdeněk 2:2, Král Erich 2:2, Čtvrtečka Petr 3:1, body hostů: Bartko Ondřej 3:1, Uhlík Jiří 3:1, Káninský Jaroslav 0:4, Gaži Radek 0:4), KST Jirkov D - TTC Litvínov C 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fürst Ladislav 2:1, Fürst Jan 1:2, Šístek Pavel 1:2, Krejčí Ladislav 2:1, WO 5:0, body hostů: Jankovič Štěpán 2:2, Glajc Martin 0:4, Bláha Radek 4:0, WO 0:5), KST Libědice A - ST Kopisty A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soutner Václav ml. 2:0, Hadbávny Jan 2:2, Lhotský Milan 3:1, Kalánek Josef 3:1, Novobilský Jan 1:1, body hostů: Soukup Rudolf 3:1, Kafka Milan 2:2, Knieradl Josef 0:4, Nosek Jaroslav 0:4),
12. kolo:
SKST Baník Most E - ST Kopisty A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipiner Petr 2:2, Schmoranz Pavel 1:3, Voda Milan 2:2, Mandík Ladislav 2:2, body hostů: Soukup Rudolf 4:0, Kafka Milan 2:2, Knieradl Josef 1:3, Karez Jindřich 2:2), TTC Litvínov C - KST Libědice A 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brožová Alena 1:3, Pich Jan 2:2, Jankovič Štěpán 2:2, Glajc Martin 2:2, WO 0:1, body hostů: Soutner Václav st. 4:0, Soutner Václav ml. 1:1, Hadbávny Jan 2:2, Lhotský Milan 2:2, Kalánek Josef 0:2, WO 1:0), KST Jirkov D - OÚ Blažim Tygři A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pašek Lukáš 3:1, Sýkora Libor 2:2, Krejčí Ladislav 3:1, Dosedělová Michaela 4:0, body hostů: Zámek Vladimír 1:3, Lakatoš Roman 0:4, Káninský Jaroslav 1:3, Bartko Ondřej 2:2), TJ Baník Meziboří A - TJ Sever Žatec C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čtvrtečka Petr 0:1, Váňa Hynek 1:3, Sirotek Václav 3:1, Burš Pavel 4:0, Burš Ivan 1:2, body hostů: Leska Vojtěch 2:2, Zach František 1:3, Šmidílek Pavel 2:2, Plečinda Jiří 2:2), TJ Baník Březenecká Chomutov A - TJ Klášterec nad Ohří A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drahota David 1:3, Šmíd Jiří 0:2, Sučík Jan 2:2, Kučera Lubomír 4:0, Kroc Tomáš 2:0, body hostů: Větrovský Milan 3:1, Jícha Milan 2:2, Hlaváč Vít 1:3, Kraus Václav 1:3), KST Most B - Sokol Horní Jiřetín A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nemazal Zdeněk 3:1, Vaník Jiří ml. 4:0, Hofmann Martin st. 2:2, Ruta Vladimír 4:0, body hostů: Röber Jakub 2:2, Hylský Zdeněk 1:3, Vondráček Josef 0:4, Mikač Jiří 0:4),
13. kolo:
KST Most B - SKST Baník Most E 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nemazal Zdeněk 4:0, Zvolánek Pavel 0:4, Hofmann Martin st. 2:2, Ruta Vladimír 4:0, body hostů: Mandík Ladislav 1:3, Záruba David 2:2, Sebránek Jan 1:3, Schmoranz Pavel 2:2), Sokol Horní Jiřetín A - TJ Baník Březenecká Chomutov A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hylský Zdeněk 4:0, Trnka Petr st. 0:4, Piskáček Ondřej 2:2, Domkář Miroslav 0:4, body hostů: Drahota David 1:1, Kučera Lubomír 3:1, Sučík Jan 2:2, Kroc Tomáš 3:1, Šmíd Jiří 1:1), TJ Klášterec nad Ohří A - TJ Baník Meziboří A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Milan 2:2, Hlaváč Vít 2:2, Větrovský Milan 2:2, Kraus Václav 1:3, body hostů: Burš Pavel 4:0, Váňa Hynek 2:2, Sirotek Václav 3:1, Burš Ivan 0:4), TJ Sever Žatec C - KST Jirkov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leska Vojtěch 1:3, Plečinda Jiří 2:2, Průša Dominik 3:0, Štěpnička Michal 2:2, Šmidílek Pavel 0:1, body hostů: Dosedělová Michaela 1:3, Fürst Ladislav 3:1, Pašek Lukáš 0:4, Krejčí Ladislav 4:0), OÚ Blažim Tygři A - KST Libědice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Káninský Jaroslav 0:4, Bartko Ondřej 2:2, Uhlík Jiří 1:3, Lakatoš Roman 0:4, body hostů: Soutner Václav st. 4:0, Soutner Václav ml. 2:0, Hadbávny Jan 2:2, Lhotský Milan 3:1, Kalánek Josef 2:0), TTC Litvínov C - ST Kopisty A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brožová Alena 2:2, Jankovič Štěpán 4:0, Glajc Martin 3:1, Fencl Jakub 3:1, body hostů: Soukup Rudolf 2:2, Kafka Milan 2:2, Karez Jindřich 0:4, Nosek Jaroslav 0:4),
14. kolo:
TTC Litvínov C - SKST Baník Most E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brožová Alena 3:1, Pich Jan 3:1, Glajc Martin 3:1, Jankovič Štěpán 3:1, body hostů: Voda Milan 3:1, Mandík Ladislav 0:1, Lipiner Petr 0:4, Schmoranz Pavel 1:3, Záruba David 0:3), ST Kopisty A - OÚ Blažim Tygři A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Rudolf 1:3, Kafka Milan 2:2, Nosek Jaroslav 0:4, Knieradl Josef 2:2, body hostů: Zámek Vladimír 3:1, Lakatoš Roman 2:2, Uhlík Jiří 2:2, Bartko Ondřej 4:0), KST Libědice A - TJ Sever Žatec C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soutner Václav ml. 2:0, Hadbávny Jan 3:1, Lhotský Milan 4:0, Soutner Václav st. 4:0, Kalánek Josef 1:1, body hostů: Leska Vojtěch 0:4, Šmidílek Pavel 2:2, Zach František 0:4, Plečinda Jiří 0:4), KST Jirkov D - TJ Klášterec nad Ohří A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pašek Lukáš 2:2, Fürst Ladislav 2:1, Krejčí Ladislav 2:2, Dosedělová Michaela 3:1, Šístek Pavel 0:1, body hostů: Větrovský Milan 4:0, Jícha Milan 0:4, Hlaváč Vít 1:3, Kraus Václav 2:2), TJ Baník Meziboří A - Sokol Horní Jiřetín A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Hynek 3:1, Sirotek Václav 2:2, Čtvrtečka Petr 2:2, Burš Pavel 4:0, body hostů: Röber Jakub 1:3, Hylský Zdeněk 3:1, Vondráček Josef 1:3, Piskáček Ondřej 0:4), TJ Baník Březenecká Chomutov A - KST Most B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Lubomír 3:1, Sučík Jan 1:3, Kroc Tomáš 2:2, Drahota David 3:1, body hostů: Vaník Jiří ml. 4:0, Nemazal Zdeněk 2:2, Hofmann Martin st. 1:3, Kadlec David 0:4),
15. kolo:
TJ Baník Březenecká Chomutov A - SKST Baník Most E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drahota David 4:0, Kroc Tomáš 2:0, Sučík Jan 3:1, Kučera Lubomír 3:1, Šmíd Jiří 1:1, body hostů: Lipiner Petr 2:2, Mandík Ladislav 0:4, Fiška Václav 1:3, Čapský Miroslav 0:4), KST Most B - TJ Baník Meziboří A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nemazal Zdeněk 2:2, Hofmann Martin st. 2:2, Vaník Jiří ml. 2:2, Ruta Vladimír 3:1, body hostů: Burš Pavel 4:0, Váňa Hynek 1:3, Sirotek Václav 2:2, Burš Ivan 0:4), Sokol Horní Jiřetín A - KST Jirkov D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikač Jiří 1:3, Röber Jakub 2:2, Pech Martin st. 1:3, Černuška Josef 0:4, body hostů: Fürst Ladislav 2:2, Pašek Lukáš 3:1, Sýkora Libor 3:1, Krejčí Ladislav 4:0), TJ Klášterec nad Ohří A - KST Libědice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jícha Milan 1:3, Hlaváč Vít 0:2, Hlaváč Jiří 1:3, Kraus Václav 2:2, Větrovský Milan 2:0, body hostů: Soutner Václav st. 4:0, Soutner Václav ml. 4:0, Hadbávny Jan 1:3, Kalánek Josef 1:3), TJ Sever Žatec C - ST Kopisty A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Keller Filip 4:0, Šmidílek Pavel 1:0, Plečinda Jiří 4:0, Průša Dominik 4:0, Zach František 2:1, body hostů: Soukup Rudolf 0:4, Kafka Milan 0:4, Knieradl Josef 1:3, Karez Jindřich 0:4), TTC Litvínov C - OÚ Blažim Tygři A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brožová Alena 3:1, Glajc Martin 1:3, Jankovič Štěpán 3:1, Bláha Radek 4:0, body hostů: Zámek Vladimír 1:3, Lakatoš Roman 2:2, Bartko Ondřej 0:4, Káninský Jaroslav 2:2),
16. kolo:
SKST Baník Most E - OÚ Blažim Tygři A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipiner Petr 3:1, Mandík Ladislav 3:1, Fiška Václav 2:2, Čapský Miroslav 0:4, body hostů: Lakatoš Roman 3:1, Zámek Vladimír 3:1, Káninský Jaroslav 1:3, Lakatoš Alexander 1:3), TTC Litvínov C - TJ Sever Žatec C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brožová Alena 1:3, Jankovič Štěpán 2:2, Rytich Milan 0:4, Pich Jan 2:2, body hostů: Leska Vojtěch 4:0, Šmidílek Pavel 1:1, Plečinda Jiří 3:1, Průša Dominik 3:1, Zach František 0:2), ST Kopisty A - TJ Klášterec nad Ohří A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Rudolf 1:3, Kafka Milan 0:4, Knieradl Josef 1:3, Karez Jindřich 0:4, body hostů: Větrovský Milan 4:0, Jícha Milan 2:1, Hlaváč Jiří 4:0, Kraus Václav 4:0, Hlaváč Vít 0:1), KST Libědice A - Sokol Horní Jiřetín A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hadbávny Jan 2:2, Lhotský Milan 3:1, Novobilský Jan 2:2, Soutner Václav st. 3:1, body hostů: Mikač Jiří 0:4, Röber Jakub 3:1, Hylský Zdeněk 3:1, Černuška Josef 0:4), KST Jirkov D - KST Most B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Ladislav 4:0, Pašek Lukáš 2:2, Fürst Ladislav 2:1, Dosedělová Michaela 4:0, Šístek Pavel 0:1, body hostů: Ruta Vladimír 1:3, Vaník Jiří ml. 1:0, Nemazal Zdeněk 0:4, Hofmann Martin st. 2:2, Krejčík Jiří 0:3), TJ Baník Meziboří A - TJ Baník Březenecká Chomutov A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Hynek 2:2, Sirotek Václav 3:1, Čtvrtečka Petr 1:2, Burš Pavel 3:1, WO 1:0, body hostů: Drahota David 2:2, Kučera Lubomír 3:1, Šmíd Jiří 1:3, Brůha Oldřich 0:3, WO 0:1),
17. kolo:
TJ Baník Meziboří A - SKST Baník Most E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Hynek 2:2, Sirotek Václav 3:1, Čtvrtečka Petr 1:3, Burš Pavel 2:2, body hostů: Schmoranz Pavel 0:4, Vondráček Filip 4:0, Mandík Ladislav 1:3, Lipiner Petr 3:1), TJ Baník Březenecká Chomutov A - KST Jirkov D 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Lubomír 2:1, Sučík Jan 3:1, Šmíd Jiří 2:2, Drahota David 4:0, Tichý Jiří 1:0, body hostů: Pašek Lukáš 0:4, Šístek Pavel 1:3, Judák Jiří 0:4, Krejčí Ladislav 3:1), KST Most B - KST Libědice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wachtel Antonín 0:4, Vaník Jiří ml. 2:2, Hofmann Martin st. 1:3, Belancová Jitka 0:4, body hostů: Soutner Václav ml. 4:0, Soutner Václav st. 4:0, Hadbávny Jan 3:1, Lhotský Milan 2:2), Sokol Horní Jiřetín A - ST Kopisty A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hylský Zdeněk 4:0, Mikač Jiří 0:4, Pech Martin st. 4:0, Röber Jakub 4:0, body hostů: Soukup Rudolf 1:3, Kafka Milan 1:3, Knieradl Josef 1:3, Karez Jindřich 1:3), TTC Litvínov C - TJ Klášterec nad Ohří A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brožová Alena 2:2, Glajc Martin 1:3, Pich Jan 1:3, Jankovič Štěpán 3:1, body hostů: Jícha Milan 1:3, Hlaváč Jiří 2:2, Kraus Václav 3:1, Větrovský Milan 3:0, Hlaváč Vít 0:1), TJ Sever Žatec C - OÚ Blažim Tygři A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Leska Vojtěch 4:0, Šmidílek Pavel 0:2, Plečinda Jiří 0:4, Štěpnička Michal 4:0, Keller Filip 2:0, body hostů: Káninský Jaroslav 2:2, Uhlík Jiří 2:2, Zámek Vladimír 1:3, Bartko Ondřej 1:3),
18. kolo:
SKST Baník Most E - TJ Sever Žatec C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipiner Petr 2:2, Schmoranz Pavel 2:2, Vondráček Filip 3:1, Mandík Ladislav 3:1, body hostů: Leska Vojtěch 1:3, Plečinda Jiří 0:4, Štěpnička Michal 1:3, Průša Dominik 4:0), OÚ Blažim Tygři A - TJ Klášterec nad Ohří A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartko Ondřej 3:1, Lakatoš Roman 0:4, Káninský Jaroslav 0:2, Uhlík Jiří 2:2, Gaži Radek 0:2, body hostů: Jícha Milan 4:0, Hlaváč Jiří 2:2, Kraus Václav 2:2, Větrovský Milan 3:1), TTC Litvínov C - Sokol Horní Jiřetín A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brožová Alena 0:4, Bláha Radek 2:2, Jankovič Štěpán 2:1, Fencl Jakub 4:0, Čmerda Ondřej 0:1, body hostů: Röber Jakub 2:2, Hylský Zdeněk 3:1, Mikač Jiří 1:3, Pech Martin st. 2:2), ST Kopisty A - KST Most B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Rudolf 4:0, Kafka Milan 3:1, Karez Jindřich 1:3, Knieradl Josef 3:1, body hostů: Nemazal Zdeněk 1:3, Ruta Vladimír 2:2, Vaník Jiří ml. 2:2, Krejčík Jiří 0:4), KST Libědice A - TJ Baník Březenecká Chomutov A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lhotský Milan 3:1, Hadbávny Jan 1:2, Kalánek Josef 1:3, Soutner Václav st. 4:0, WO 0:1, body hostů: Kučera Lubomír 3:1, Kroc Tomáš 2:2, Šmíd Jiří 1:2, Kratochvíl Jiří 0:4, WO 1:0), KST Jirkov D - TJ Baník Meziboří A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Ladislav 2:0, Sýkora Libor 0:2, Pašek Lukáš 2:1, Dosedělová Michaela 3:0, WO 6:0, body hostů: Sirotek Václav 2:1, Smejkal Vít 1:2, Váňa Hynek 0:2, Čtvrtečka Petr 0:2, WO 0:6),
19. kolo:
KST Jirkov D - SKST Baník Most E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pašek Lukáš 4:0, Judák Jiří 0:4, Krejčí Ladislav 3:1, Dosedělová Michaela 3:1, body hostů: Mandík Ladislav 1:3, Schmoranz Pavel 1:3, Záruba David 1:3, Lipiner Petr 3:1), TJ Baník Meziboří A - KST Libědice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smolka Michael 2:2, Král Erich 0:2, Váňa Hynek 1:2, Sirotek Václav 1:2, Burš Ivan 0:1, WO 0:3, body hostů: Soutner Václav st. 3:0, Soutner Václav ml. 3:1, Hadbávny Jan 1:2, Lhotský Milan 2:1, WO 3:0), TJ Baník Březenecká Chomutov A - ST Kopisty A 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kučera Lubomír 3:0, Šmíd Jiří 2:0, Sučík Jan 1:2, Kroc Tomáš 2:1, Tichý Jiří 0:1, WO 5:0, body hostů: Knieradl Josef 2:2, Soukup Rudolf 1:3, Kafka Milan 1:3, WO 0:5), KST Most B - TTC Litvínov C 9:8 (body domácích: Ruta Vladimír 2:1, Vaník Jiří ml. 2:1, Hofmann Martin st. 1:2, WO 4:4, body hostů: Fencl Jakub 2:1, Bláha Radek 2:1, Čmerda Ondřej 0:3, WO 4:4), Sokol Horní Jiřetín A - OÚ Blažim Tygři A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hylský Zdeněk 4:0, Mikač Jiří 2:2, Černuška Josef 3:1, Piskáček Ondřej 1:3, body hostů: Lakatoš Robert 0:4, Lakatoš Roman 1:3, Lakatoš Alexander 2:2, Káninský Jaroslav 3:1), TJ Klášterec nad Ohří A - TJ Sever Žatec C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Větrovský Milan 3:0, Jícha Milan 2:1, Hlaváč Jiří 1:1, Kraus Václav 4:0, Hlaváč Vít 0:2, WO 2:0, body hostů: Průša Dominik 1:3, Plečinda Jiří 0:4, Šmidílek Pavel 1:1, Zach František 2:2, WO 0:2),
20. kolo:
SKST Baník Most E - TJ Klášterec nad Ohří A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipiner Petr 1:3, Mandík Ladislav 0:4, Vondráček Filip 4:0, Schmoranz Pavel 2:2, body hostů: Větrovský Milan 3:1, Jícha Milan 2:2, Hlaváč Jiří 1:3, Kraus Václav 3:1), TJ Sever Žatec C - Sokol Horní Jiřetín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Keller Filip 3:1, Zach František 1:3, Průša Dominik 3:1, Štěpnička Michal 2:2, body hostů: Röber Jakub 1:3, Hylský Zdeněk 4:0, Mikač Jiří 0:4, Pech Martin st. 2:2), OÚ Blažim Tygři A - KST Most B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Káninský Jaroslav 2:1, Lakatoš Roman 2:2, Zámek Vladimír 1:3, Uhlík Jiří 3:1, Gaži Radek 0:1, body hostů: Ruta Vladimír 2:2, Vaník Jiří ml. 4:0, Hofmann Martin st. 2:2, Kadlec David 0:4), TTC Litvínov C - TJ Baník Březenecká Chomutov A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pich Jan 1:3, Bláha Radek 3:0, Glajc Martin 0:3, Jankovič Štěpán 1:3, Čmerda Ondřej 0:1, WO 0:1, body hostů: Kučera Lubomír 3:1, Kroc Tomáš 3:1, Sučík Jan 2:2, Brůha Oldřich 2:1, WO 1:0), ST Kopisty A - TJ Baník Meziboří A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Rudolf 2:1, Kafka Milan 0:2, Nosek Jaroslav 0:3, Loefner Tomáš 0:3, WO 5:0, body hostů: Sirotek Václav 3:0, Váňa Hynek 3:0, Burš Ivan 2:1, Čtvrtečka Petr 1:1, WO 0:5), KST Libědice A - KST Jirkov D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soutner Václav st. 4:0, Hadbávny Jan 3:1, Lhotský Milan 3:1, Soutner Václav ml. 2:0, Novobilský Jan 0:2, body hostů: Krejčí Ladislav 3:1, Pašek Lukáš 1:3, Judák Jiří 0:4, Kočvara Ivan 0:4),
21. kolo:
KST Libědice A - SKST Baník Most E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadbávny Jan 2:2, Lhotský Milan 2:2, Kalánek Josef 0:4, Soutner Václav st. 1:1, Novobilský Jan 0:2, body hostů: Mandík Ladislav 2:2, Lipiner Petr 3:1, Záruba David 2:2, Vondráček Filip 4:0), KST Jirkov D - ST Kopisty A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Ladislav 3:1, Pašek Lukáš 3:1, Šístek Pavel 3:1, Dosedělová Michaela 4:0, body hostů: Soukup Rudolf 3:1, Kafka Milan 0:4, Loefner Tomáš 0:4, Feix Jiří 0:4), TJ Baník Meziboří A - TTC Litvínov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smolka Michael 0:4, Sirotek Václav 3:0, Váňa Hynek 3:0, Burš Pavel 3:1, WO 0:2, body hostů: Bláha Radek 2:2, Jankovič Štěpán 1:3, Brožová Alena 1:2, Čmerda Ondřej 1:2, WO 2:0), TJ Baník Březenecká Chomutov A - OÚ Blažim Tygři A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Lubomír 4:0, Drahota David 4:0, Sučík Jan 3:1, Tichý Jiří 2:0, Šmíd Jiří 0:2, body hostů: Káninský Jaroslav 1:3, Lakatoš Roman 2:2, Bartko Pavel ml. 0:4, Gaži Radek 0:4), KST Most B - TJ Sever Žatec C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hofmann Martin st. 2:2, Vaník Jiří ml. 3:1, Ruta Vladimír 3:1, WO 0:5, body hostů: Keller Filip 2:1, Průša Dominik 1:2, Zach František 1:2, Plečinda Jiří 0:3, WO 5:0), Sokol Horní Jiřetín A - TJ Klášterec nad Ohří A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Röber Jakub 3:1, Černuška Josef 0:4, Pech Martin st. 1:3, Hylský Zdeněk 3:1, body hostů: Jícha Milan 2:2, Hlaváč Jiří 2:2, Kraus Václav 0:3, Větrovský Milan 4:0, Hlaváč Vít 1:0),
22. kolo:
SKST Baník Most E - Sokol Horní Jiřetín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipiner Petr 1:3, Záruba David 3:1, Schmoranz Pavel 1:3, Vondráček Filip 4:0, body hostů: Hylský Zdeněk 1:3, Röber Jakub 3:1, Pech Martin st. 1:3, Vondráček Josef 0:1, Piskáček Ondřej 2:1), TJ Klášterec nad Ohří A - KST Most B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jícha Milan 0:1, Hlaváč Jiří 2:1, Kraus Václav 2:1, Větrovský Milan 2:1, Hlaváč Vít 0:2, WO 5:0, body hostů: Hofmann Martin st. 2:2, Vaník Jiří ml. 3:1, Nemazal Zdeněk 1:3, WO 0:5), TJ Sever Žatec C - TJ Baník Březenecká Chomutov A 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Keller Filip 4:0, Leska Vojtěch 3:1, Průša Dominik 4:0, Štěpnička Michal 3:0, Plečinda Jiří 1:0, body hostů: Kroc Tomáš 0:4, Sučík Jan 1:3, Kratochvíl Jiří 0:4, Šmíd Jiří 0:4), OÚ Blažim Tygři A - TJ Baník Meziboří A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uhlík Jiří 2:2, Káninský Jaroslav 1:3, Lakatoš Roman 2:2, Zámek Vladimír 1:3, body hostů: Čtvrtečka Petr 4:0, Kadlec Zdeněk 4:0, Burš Ivan 2:2, Smolka Michael 0:4), TTC Litvínov C - KST Jirkov D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glajc Martin 2:2, Bláha Radek 1:1, Jankovič Štěpán 2:1, Fencl Jakub 4:0, Čmerda Ondřej 1:1, WO 0:1, body hostů: Krejčí Ladislav 3:1, Sýkora Libor 1:3, Šístek Pavel 0:4, Judák Jiří 1:2, WO 1:0), ST Kopisty A - KST Libědice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Rudolf 2:2, Kafka Milan 2:2, Nosek Jaroslav 0:2, Knieradl Josef 3:1, Karez Jindřich 1:1, body hostů: Hadbávny Jan 1:3, Lhotský Milan 3:1, Kalánek Josef 1:1, Novobilský Jan 1:3, Stütz Rainer 2:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy