Výsledky do novin
Krajská soutěž I. třídy B
1. kolo:
TJ Jiskra Strážnice B - TJ Brno-Bystrc A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obrdlík Štěpán 0:4, Kamenský Petr 0:3, Vránová Radana 0:3, Marek Jan st. 4:0, body hostů: Mikuš Juraj 3:1, Weiser Daniel 3:1, Kamenický Tomáš 2:1, Trávníček Tomáš 2:1), Orel Silůvky B - TJ Agrotec Hustopeče B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ertl Jakub 4:0, Vališ Petr 3:1, Vašulín Karel 0:4, Paták Zdeněk 2:2, body hostů: Studýnka František 3:1, Melichar Libor 1:3, Šafařík Jan 1:3, Studýnka Miloslav 2:2), TJ Sokol Kobylí A - TTC Moravská Slavia Brno D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubík Josef 0:3, Mocek Milan 1:1, Mosnák Milan 2:1, Jangl Marek 0:3, body hostů: Ličbinský Roman 3:0, Šefr Filip 1:2, Novák Martin 2:1, Pavelka Jakub 2:0), TJ Sokol Vracov B - TJ Sokol Lanžhot B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rachunek Martin 2:2, Studnička Ondřej 3:1, Valko Jan 1:3, Kouřil Přemysl 1:3, body hostů: Grufík Kamil 2:2, Kalivoda Petr 3:1, Polášek Michal 0:4, Baláž Branislav 4:0), SK Slatina - Brno C - SKST Mart Hodonín Stavoimpex E 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halický David 0:3, Traxler Jan 3:0, Táborský Jindřich 1:2, Třináctý Richard 1:3, body hostů: Podrazil David 3:1, Svoboda Petr 1:2, Trgo Miloš 2:1, Buriánek Patrik 2:1), KST Oltec Brno B - TTC Komořany A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Ondřej 0:2, Havránek Lukáš 0:2, Novotný Petr 1:2, Galanda František 1:2, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 3:0, Hejdušek Ivan 3:0, Hynšt Martin 0:2, Daněk Zdeněk st. 2:0),
2. kolo:
TJ Jiskra Strážnice B - KST Oltec Brno B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Obrdlík Štěpán 1:0, Jamný Petr 1:1, Vránová Radana 3:0, Marek Jan st. 1:0, WO 3:0, body hostů: Galanda František 1:2, Hamadeh Nabil 0:2, Havránek Lukáš 0:2, WO 0:3), TJ Brno-Bystrc A - TTC Komořany A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Weiser Daniel 3:0, Trávníček Tomáš 2:1, Dočekal Petr 1:1, Mikuš Juraj 2:1, WO 1:0, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 0:2, Busta Stanislav 2:1, Hejdušek Ivan 1:2, Kmoníček Pavel 0:3, WO 0:1), Orel Silůvky B - SK Slatina - Brno C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ertl Jakub 3:1, Vašulín Karel 0:4, Vališ Petr 2:2, Paták Zdeněk 4:0, body hostů: Traxler Jan 2:2, Táborský Jindřich 2:2, Třináctý Richard 2:2, Tupec Pavel 1:3), TJ Agrotec Hustopeče B - SKST Mart Hodonín Stavoimpex E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Studýnka Miloslav 1:3, Melichar Libor 3:1, Šafařík Jan 3:1, Studýnka František 2:2, body hostů: Trgo Miloš 1:3, Buriánek Patrik 2:2, Veselý Jan 2:2, Hašlík Jakub 2:2), TJ Sokol Kobylí A - TJ Sokol Vracov B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jangl Marek 1:2, Kubík Josef 0:2, Sedláček Zdeněk 0:3, Soukal Jiří st. 1:2, body hostů: Nikl Pavel 3:0, Rachunek Martin 3:0, Kouřil Přemysl 3:0, Studnička Ondřej 0:2), TTC Moravská Slavia Brno D - TJ Sokol Lanžhot B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Jakub 1:1, Novák Martin 2:0, Beránek Pavel 3:0, Ličbinský Roman 3:0, body hostů: Sláma Miroslav 0:3, Polášek Michal 0:3, Kalivoda Petr 0:2, Bruckner Tomáš 1:1),
3. kolo:
TJ Jiskra Strážnice B - TTC Komořany A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obrdlík Štěpán 2:1, Jamný Petr 2:1, Vránová Radana 1:2, Marek Jan st. 3:0, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 2:1, Busta Stanislav 1:2, Hejdušek Ivan 1:2, Kmoníček Pavel 0:3), TJ Brno-Bystrc A - KST Oltec Brno B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weiser Daniel 2:0, Kamenický Tomáš 2:0, Trávníček Tomáš 2:0, Mikuš Juraj 2:0, body hostů: Galanda František 0:2, Havránek Lukáš 0:2, Mach Ondřej 0:2, Novotný Petr 0:2), Orel Silůvky B - SKST Mart Hodonín Stavoimpex E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ertl Jakub 3:1, Vašulín Karel 0:4, Vališ Petr 1:2, Paták Zdeněk 2:2, body hostů: Podrazil David 4:0, Trgo Miloš 1:3, Svoboda Petr 2:2, Podrazil Vítězslav 2:1), TJ Agrotec Hustopeče B - SK Slatina - Brno C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladký Rostislav 0:4, Studýnka Miloslav 1:2, Melichar Libor 2:1, Studýnka František 2:2, body hostů: Traxler Jan 3:1, Táborský Jindřich 3:1, Třináctý Richard 2:1, Tupec Pavel 1:2), TJ Sokol Kobylí A - TJ Sokol Lanžhot B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Zdeněk 1:3, Jangl Marek 1:2, Kubík Josef 1:2, Mosnák Milan 3:1, body hostů: Bruckner Tomáš 4:0, Kalivoda Petr 2:2, Polášek Michal 1:2, Polášek Zdenek 1:2), TTC Moravská Slavia Brno D - TJ Sokol Vracov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záděrová Linda 2:2, Novák Martin 1:1, Beránek Pavel 2:2, Ličbinský Roman 3:1, Pavelka Jakub 0:2, body hostů: Nikl Pavel 1:3, Rachunek Martin 1:3, Kouřil Přemysl 3:1, Studnička Ondřej 3:1),
4. kolo:
KST Oltec Brno B - TJ Sokol Vracov B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hamadeh Nabil 0:3, Havránek Lukáš 1:3, Novotný Petr 2:1, Galanda František 3:1, WO 0:1, body hostů: Nikl Pavel 3:1, Kouřil Přemysl 2:1, Studnička Ondřej 2:2, Šnajdr Michal 1:2, WO 1:0), TTC Komořany A - TJ Sokol Lanžhot B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejdušek Ivan 2:0, Kmoníček Pavel 1:1, Daněk Zdeněk ml. 3:0, Busta Stanislav 2:0, body hostů: Grufík Kamil 0:3, Kalivoda Petr 1:1, Polášek Zdenek 0:2, Sláma Miroslav 0:2), SK Slatina - Brno C - TJ Sokol Kobylí A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Jindřich 2:2, Zaplatil Radek 2:2, Třináctý Richard 0:4, Traxler Jan 3:1, body hostů: Mosnák Milan 4:0, Mocek Milan 1:3, Kubík Josef 1:3, Jangl Marek 3:1), SKST Mart Hodonín Stavoimpex E - TTC Moravská Slavia Brno D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Jan 0:2, Trgo Miloš 0:2, Podrazil Vítězslav 0:3, Buriánek Patrik 1:1, body hostů: Beránek Pavel 3:0, Ličbinský Roman 2:0, Šefr Filip 1:1, Pavelka Jakub 2:0), TJ Jiskra Strážnice B - Orel Silůvky B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frolek Radek 0:1, Vaverka Lubomír 1:2, Jamný Petr 3:0, Vránová Radana 2:2, Obrdlík Štěpán 3:0, body hostů: Paták Zdeněk 2:2, Ertl Jakub 2:2, Vališ Petr 1:2, Vašulín Karel 0:3), TJ Brno-Bystrc A - TJ Agrotec Hustopeče B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Weiser Daniel 4:0, Kamenický Tomáš 3:0, Trávníček Tomáš 0:3, Mikuš Juraj 2:2, body hostů: Studýnka František 2:2, Šafařík Jan 2:2, Studýnka Miloslav 1:1, Hladký Rostislav 0:3, Melichar Libor 0:1),
5. kolo:
KST Oltec Brno B - TJ Sokol Lanžhot B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hamadeh Nabil 0:3, Havránek Lukáš 1:1, Nováček Jiří 1:2, Galanda František 1:2, body hostů: Grufík Kamil 3:0, Kalivoda Petr 1:2, Polášek Zdenek 3:0, Koníček Marek 1:1), TTC Komořany A - TJ Sokol Vracov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoníček Pavel 3:0, Hejdušek Ivan 1:2, Busta Stanislav 2:1, Daněk Zdeněk ml. 3:0, body hostů: Nikl Pavel 2:1, Kouřil Přemysl 1:2, Studnička Ondřej 0:3, Šnajdr Radomír 0:3), SK Slatina - Brno C - TTC Moravská Slavia Brno D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Táborský Jindřich 1:3, Tupec Pavel 1:2, Třináctý Richard 2:1, Traxler Jan 2:2, body hostů: Ličbinský Roman 2:2, Beránek Pavel 3:1, Šefr Filip 1:2, Pavelka Jakub 2:1), SKST Mart Hodonín Stavoimpex E - TJ Sokol Kobylí A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Jan 3:1, Hašlík Jakub 3:1, Trgo Miloš 2:1, Buriánek Patrik 1:3, body hostů: Mosnák Milan 2:2, Mocek Milan 2:2, Kubík Josef 0:4, Jangl Marek 2:1), TJ Jiskra Strážnice B - TJ Agrotec Hustopeče B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frolek Radek 0:4, Jamný Petr 2:2, Vránová Radana 1:2, Obrdlík Štěpán 4:0, body hostů: Studýnka František 2:2, Melichar Libor 2:2, Studýnka Miloslav 3:1, Šafařík Jan 1:2), TJ Brno-Bystrc A - Orel Silůvky B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dočekal Petr 2:0, Kamenický Tomáš 2:0, Trávníček Tomáš 3:0, Mikuš Juraj 2:0, body hostů: Vališ Petr 0:3, Ertl Jakub 0:2, Paták Zdeněk 0:2, Vašulín Karel 0:2),
6. kolo:
Orel Silůvky B - KST Oltec Brno B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ertl Jakub 2:0, Vališ Petr 2:0, Vašulín Karel 1:2, Paták Zdeněk 3:0, body hostů: Galanda František 1:2, Šmídek Roman 1:2, Mach Ondřej 0:2, Havránek Lukáš 0:2), TJ Agrotec Hustopeče B - TTC Komořany A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladký Rostislav 1:3, Melichar Libor 2:1, Šafařík Jan 0:3, Studýnka František 2:2, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 4:0, Busta Stanislav 3:1, Hejdušek Ivan 2:1, Hynšt Martin 0:3), TJ Sokol Kobylí A - TJ Jiskra Strážnice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťavík Ondřej 4:0, Mocek Milan 2:1, Mosnák Milan 1:2, Jangl Marek 2:2, body hostů: Marek Jan st. 3:1, Vránová Radana 1:3, Vaverka Lubomír 1:2, Frolek Radek 0:3), TTC Moravská Slavia Brno D - TJ Brno-Bystrc A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střítežský Roman 1:2, Pavelka Jakub 0:3, Novák Martin 1:2, Beránek Pavel 2:2, body hostů: Weiser Daniel 3:1, Mikuš Juraj 1:2, Kamenický Tomáš 3:0, Trávníček Tomáš 2:1), TJ Sokol Vracov B - SK Slatina - Brno C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studnička Ondřej 3:0, Kouřil Přemysl 2:1, Rachunek Martin 1:2, Nikl Pavel 3:1, body hostů: Traxler Jan 1:3, Táborský Jindřich 1:2, Třináctý Richard 2:1, Tupec Pavel 0:3), TJ Sokol Lanžhot B - SKST Mart Hodonín Stavoimpex E 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalivoda Petr 0:2, Grufík Kamil 0:2, Baláž Branislav 1:2, Bruckner Tomáš 0:3, body hostů: Veselý Jan 2:1, Hašlík Jakub 3:0, Trgo Miloš 2:0, Buriánek Patrik 2:0),
7. kolo:
Orel Silůvky B - TTC Komořany A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ertl Jakub 2:2, Vašulín Karel 1:3, Vališ Petr 1:2, Paták Zdeněk 1:3, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 3:1, Busta Stanislav 3:1, Hejdušek Ivan 4:0, Götz Bořivoj 0:3), TJ Agrotec Hustopeče B - KST Oltec Brno B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Himal Tomáš 0:2, Melichar Libor 2:0, Šafařík Jan 3:0, Studýnka František 3:0, body hostů: Galanda František 1:2, Šmídek Roman 0:3, Mach Ondřej 0:2, Havránek Lukáš 1:1), TJ Sokol Kobylí A - TJ Brno-Bystrc A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šťavík Ondřej 3:1, Mocek Milan 1:3, Mosnák Milan 2:1, Jangl Marek 1:3, body hostů: Weiser Daniel 2:2, Mikuš Juraj 3:1, Kamenický Tomáš 3:1, Trávníček Tomáš 0:3), TTC Moravská Slavia Brno D - TJ Jiskra Strážnice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Jakub 2:1, Chmelík Daniel 1:2, Střítežský Roman 2:1, Novák Martin 4:0, body hostů: Vránová Radana 2:2, Marek Jan st. 1:2, Vaverka Lubomír 1:2, Frolek Radek 0:3), TJ Sokol Vracov B - SKST Mart Hodonín Stavoimpex E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studnička Ondřej 0:4, Kouřil Přemysl 2:2, Vašík Michal 1:3, Nikl Pavel 4:0, body hostů: Veselý Jan 3:1, Hašlík Jakub 1:3, Trgo Miloš 3:1, Buriánek Patrik 2:2), TJ Sokol Lanžhot B - SK Slatina - Brno C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sláma Miroslav 0:4, Grufík Kamil 1:3, Kalivoda Petr 3:0, Baláž Branislav 2:2, body hostů: Traxler Jan 1:3, Táborský Jindřich 3:1, Třináctý Richard 2:2, Tupec Pavel 3:0),
8. kolo:
KST Oltec Brno B - SK Slatina - Brno C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dědek Zdeněk 0:2, Havránek Lukáš 0:2, Mach Ondřej 0:3, Galanda František 1:1, body hostů: Táborský Jindřich 3:0, Traxler Jan 2:0, Třináctý Richard 1:1, Zaplatil Radek 2:0), TTC Komořany A - SKST Mart Hodonín Stavoimpex E 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejdušek Ivan 2:2, Kmoníček Pavel 2:1, Busta Stanislav 2:1, Daněk Zdeněk ml. 4:0, body hostů: Veselý Jan 0:4, Hašlík Jakub 1:3, Trgo Miloš 2:1, Buriánek Patrik 1:2), TJ Jiskra Strážnice B - TJ Sokol Vracov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obrdlík Štěpán 3:0, Jamný Petr 0:2, Vránová Radana 3:0, Marek Jan st. 2:1, body hostů: Nikl Pavel 1:2, Kouřil Přemysl 2:1, Studnička Ondřej 0:3, Křiva Zdeněk 0:2), TJ Brno-Bystrc A - TJ Sokol Lanžhot B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trávníček Tomáš 0:1, Kamenický Tomáš 2:0, Mikuš Juraj 2:0, Dočekal Petr 1:0, WO 4:0, body hostů: Kalivoda Petr 1:1, Baláž Branislav 0:2, Grufík Kamil 0:2, WO 0:4), Orel Silůvky B - TJ Sokol Kobylí A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ertl Jakub 0:3, Vašulín Karel 0:3, Vališ Petr 1:2, Paták Zdeněk 2:1, body hostů: Mosnák Milan 3:0, Šťavík Ondřej 2:1, Jangl Marek 1:2, Mocek Milan 3:0), TJ Agrotec Hustopeče B - TTC Moravská Slavia Brno D 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hladký Rostislav 0:2, Melichar Libor 1:1, Studýnka František 1:2, WO 0:4, body hostů: Novák Martin 2:0, Beránek Pavel 1:1, Střítežský Roman 1:1, Pavelka Jakub 1:0, WO 4:0),
9. kolo:
KST Oltec Brno B - SKST Mart Hodonín Stavoimpex E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havránek Lukáš 0:2, Šmídek Roman 1:1, Nováček Jiří 0:3, Galanda František 1:2, body hostů: Trgo Miloš 2:1, Buriánek Patrik 3:0, Veselý Jan 1:1, Hašlík Jakub 2:0), TTC Komořany A - SK Slatina - Brno C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoníček Pavel 1:1, Hejdušek Ivan 2:0, Busta Stanislav 3:0, Daněk Zdeněk ml. 3:0, body hostů: Třináctý Richard 0:3, Tupec Pavel 0:3, Zaplatil Radek 0:2, Traxler Jan 1:1), TJ Jiskra Strážnice B - TJ Sokol Lanžhot B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vránová Radana 1:3, Jamný Petr 2:2, Marek Jan st. 3:1, Obrdlík Štěpán 1:2, WO 1:0, body hostů: Bruckner Tomáš 2:1, Baláž Branislav 3:1, Kalivoda Petr 1:3, Grufík Kamil 2:2, WO 0:1), TJ Brno-Bystrc A - TJ Sokol Vracov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weiser Daniel 2:1, Kamenický Tomáš 2:1, Trávníček Tomáš 1:2, Mikuš Juraj 3:0, body hostů: Nikl Pavel 3:0, Kouřil Přemysl 1:2, Studnička Ondřej 0:3, Vašík Michal 0:2, Valko Jan 0:1), TTC Moravská Slavia Brno D - Orel Silůvky B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavelka Jakub 1:1, Střítežský Roman 2:0, Šefr Filip 2:1, Novák Martin 3:0, body hostů: Ertl Jakub 2:1, Vališ Petr 0:3, Paták Zdeněk 0:2, Vašulín Karel 0:2), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Sokol Kobylí A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melichar Libor 4:0, Šlancar Jiří 0:4, Wirth Imrich 0:4, Studýnka František 3:1, body hostů: Šťavík Ondřej 2:2, Mosnák Milan 2:2, Jangl Marek 2:2, Mocek Milan 3:1),
10. kolo:
TJ Sokol Kobylí A - KST Oltec Brno B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukal Jiří st. 1:2, Kubík Josef 1:2, Mocek Milan 3:0, Šťavík Ondřej 4:0, body hostů: Galanda František 1:3, Šmídek Roman 1:2, Havránek Lukáš 0:3, Mach Ondřej 2:1), TTC Moravská Slavia Brno D - TTC Komořany A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Střítežský Roman 3:0, Pavelka Jakub 0:2, Ličbinský Roman 2:1, Novák Martin 3:1, WO 0:1, body hostů: Hejdušek Ivan 1:3, Daněk Zdeněk ml. 3:0, Busta Stanislav 0:3, Kmoníček Pavel 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Vracov B - Orel Silůvky B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Přemysl 2:2, Studnička Ondřej 1:3, Šnajdr Michal 0:2, Nikl Pavel 4:0, Koutný František 0:2, body hostů: Paták Zdeněk 3:1, Ertl Jakub 3:1, Vališ Petr 2:2, Vašulín Karel 1:3), TJ Sokol Lanžhot B - TJ Agrotec Hustopeče B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grufík Kamil 2:0, Kalivoda Petr 2:0, Bruckner Tomáš 2:0, Baláž Branislav 2:0, body hostů: Studýnka František 0:2, Hladký Rostislav 0:2, Melichar Libor 0:2, Šafařík Jan 0:2), SK Slatina - Brno C - TJ Jiskra Strážnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Jindřich 0:3, Třináctý Richard 2:2, Halický David 2:2, Traxler Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Obrdlík Štěpán 3:1, Marek Jan st. 2:1, Vránová Radana 1:3, Frolek Radek 1:3, WO 1:0), SKST Mart Hodonín Stavoimpex E - TJ Brno-Bystrc A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hašlík Jakub 3:0, Veselý Jan 1:1, Trgo Miloš 3:0, Buriánek Patrik 2:1, body hostů: Mikuš Juraj 1:2, Weiser Daniel 0:3, Kamenický Tomáš 1:2, Trávníček Tomáš 0:2),
11. kolo:
TJ Sokol Kobylí A - TTC Komořany A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubík Josef 0:3, Šťavík Ondřej 0:2, Mocek Milan 0:3, Jangl Marek 2:1, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 3:0, Busta Stanislav 2:1, Hejdušek Ivan 3:0, Kmoníček Pavel 1:1), TTC Moravská Slavia Brno D - KST Oltec Brno B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mergenthalová Petra 2:0, Oškrdal Jan 0:2, Ličbinský Roman 3:0, Novák Martin 1:1, WO 3:0, body hostů: Šmídek Roman 1:2, Havránek Lukáš 1:2, Mach Ondřej 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Vracov B - TJ Agrotec Hustopeče B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Přemysl 3:1, Studnička Ondřej 0:4, Vašík Michal 1:3, Nikl Pavel 4:0, body hostů: Melichar Libor 2:2, Šafařík Jan 1:3, Hladký Rostislav 3:1, Šafaříková Sandra 2:2), TJ Sokol Lanžhot B - Orel Silůvky B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grufík Kamil 2:2, Kalivoda Petr 1:3, Bruckner Tomáš 3:1, Baláž Branislav 2:2, body hostů: Paták Zdeněk 1:3, Ertl Jakub 4:0, Vališ Petr 3:1, Vašulín Karel 0:4), SK Slatina - Brno C - TJ Brno-Bystrc A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Jindřich 2:2, Konečný Rostislav 0:4, Halický David 1:2, Traxler Jan 3:1, body hostů: Dočekal Petr 1:3, Mikuš Juraj 4:0, Kamenický Tomáš 2:2, Trávníček Tomáš 2:1), SKST Mart Hodonín Stavoimpex E - TJ Jiskra Strážnice B 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hašlík Jakub 1:0, Veselý Jan 1:1, Trgo Miloš 3:0, Buriánek Patrik 2:0, WO 3:0, body hostů: Vránová Radana 1:2, Tomeček Tomáš 0:3, Marek Jan ml. 0:2, WO 0:3),
12. kolo:
TJ Brno-Bystrc A - TJ Jiskra Strážnice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kamenický Tomáš 2:2, Weiser Daniel 4:0, Trávníček Tomáš 3:1, Mikuš Juraj 1:3, body hostů: Marek Jan st. 3:1, Vránová Radana 2:2, Jamný Petr 1:3, Frolek Radek 0:4), TJ Agrotec Hustopeče B - Orel Silůvky B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoušek Přemek 2:0, Melichar Libor 2:0, Studýnka František 1:2, Mesaroš Jakub 3:0, body hostů: Paták Zdeněk 0:3, Ertl Jakub 1:2, Vališ Petr 1:1, Záděra František 0:2), TTC Moravská Slavia Brno D - TJ Sokol Kobylí A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šefr Filip 3:0, Janošek Adam 0:2, Novák Martin 3:0, Ličbinský Roman 3:0, body hostů: Mosnák Milan 1:2, Jangl Marek 1:2, Kubík Josef 0:3, Mocek Milan 0:2), TJ Sokol Lanžhot B - TJ Sokol Vracov B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Grufík Kamil 2:1, Kalivoda Petr 1:2, Bruckner Tomáš 3:0, Baláž Branislav 3:0, WO 0:1, body hostů: Nikl Pavel 2:1, Kouřil Přemysl 1:2, Valko Jan 0:3, Šnajdr Radomír 0:3, WO 1:0), SKST Mart Hodonín Stavoimpex E - SK Slatina - Brno C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hašlík Jakub 3:1, Veselý Jan 3:1, Trgo Miloš 2:1, Buriánek Patrik 2:2, body hostů: Traxler Jan 3:1, Halický David 0:4, Tupec Pavel 1:3, Táborský Jindřich 1:2), TTC Komořany A - KST Oltec Brno B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabal Marek 0:2, Hejdušek Ivan 2:0, Kmoníček Pavel 3:0, Daněk Zdeněk ml. 3:0, body hostů: Havránek Lukáš 1:2, Slivečka Michal 0:3, Mach Ondřej 0:2, Peňáz Stanislav 1:1),
13. kolo:
KST Oltec Brno B - TJ Jiskra Strážnice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmídek Roman 0:2, Havránek Lukáš 1:1, Novak Adam 0:3, Mach Ondřej 1:1, Slivečka Michal 0:1, body hostů: Marek Jan st. 3:0, Vránová Radana 2:1, Jamný Petr 2:0, Vaverka Lubomír 1:1), TTC Komořany A - TJ Brno-Bystrc A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejdušek Ivan 1:3, Busta Stanislav 2:2, Kmoníček Pavel 1:1, Daněk Zdeněk ml. 4:0, WO 0:2, body hostů: Mikuš Juraj 2:1, Kamenický Tomáš 2:1, Dočekal Petr 1:3, Trávníček Tomáš 1:3, WO 2:0), SK Slatina - Brno C - Orel Silůvky B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Třináctý Richard 2:1, Táborský Jindřich 1:1, Tupec Pavel 3:0, Traxler Jan 3:0, body hostů: Vališ Petr 2:1, Vašulín Karel 0:3, Kolbert Radek 0:3, Záděra Kamil 0:2), SKST Mart Hodonín Stavoimpex E - TJ Agrotec Hustopeče B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kraus Jan 0:4, Veselý Jan 3:1, Hašlík Jakub 2:1, Buriánek Patrik 4:0, body hostů: Studýnka František 2:2, Melichar Libor 2:2, Hladký Rostislav 1:3, Šafařík Jan 1:2), TJ Sokol Vracov B - TJ Sokol Kobylí A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kouřil Přemysl 4:0, Studnička Ondřej 0:4, Koutný František 1:3, Nikl Pavel 3:1, body hostů: Jangl Marek 1:1, Mosnák Milan 2:2, Mocek Milan 1:3, Šťavík Ondřej 3:1, Kubík Josef 1:1), TJ Sokol Lanžhot B - TTC Moravská Slavia Brno D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grufík Kamil 1:3, Kalivoda Petr 1:2, Bruckner Tomáš 1:2, Baláž Branislav 3:1, body hostů: Ličbinský Roman 3:1, Novák Martin 2:2, Pavelka Jakub 1:2, Střítežský Roman 2:1),
14. kolo:
TTC Komořany A - TJ Jiskra Strážnice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Busta Stanislav 1:3, Kmoníček Pavel 3:1, Hejdušek Ivan 3:0, Daněk Zdeněk ml. 2:2, body hostů: Marek Jan st. 3:1, Vránová Radana 2:2, Jamný Petr 0:4, Vaverka Lubomír 1:2), KST Oltec Brno B - TJ Brno-Bystrc A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havránek Lukáš 0:2, Mach Ondřej 0:2, Nováček Jiří 1:2, Novak Adam 0:2, body hostů: Mikuš Juraj 3:0, Kamenický Tomáš 2:0, Dočekal Petr 1:1, Trávníček Tomáš 2:0), SKST Mart Hodonín Stavoimpex E - Orel Silůvky B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kraus Jan 0:3, Veselý Jan 3:0, Hašlík Jakub 3:0, Buriánek Patrik 3:1, body hostů: Vališ Petr 1:3, Vašulín Karel 0:3, Kolbert Radek 1:2, Škorpík Jan 2:1), SK Slatina - Brno C - TJ Agrotec Hustopeče B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Třináctý Richard 3:1, Táborský Jindřich 2:1, Tupec Pavel 1:2, Traxler Jan 3:1, body hostů: Studýnka František 3:1, Melichar Libor 2:2, Hladký Rostislav 0:3, Šafařík Jan 0:3), TJ Sokol Lanžhot B - TJ Sokol Kobylí A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grufík Kamil 2:2, Kalivoda Petr 1:3, Polášek Zdenek 1:2, Baláž Branislav 2:1, WO 0:1, body hostů: Mosnák Milan 3:0, Šťavík Ondřej 3:1, Mocek Milan 2:2, Kubík Josef 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Vracov B - TTC Moravská Slavia Brno D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valko Jan 1:1, Studnička Ondřej 0:2, Rachunek Martin 0:3, Šnajdr Radomír 0:2, body hostů: Šefr Filip 2:1, Beránek Pavel 2:0, Novák Martin 2:0, Ličbinský Roman 2:0),
15. kolo:
TJ Sokol Vracov B - KST Oltec Brno B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rachunek Martin 3:0, Studnička Ondřej 1:2, Koutný František 1:1, Kouřil Přemysl 3:1, Valko Jan 1:0, body hostů: Havránek Lukáš 1:3, Šmídek Roman 2:1, Kubín Jiří 1:2, Hamadeh Nabil 0:3), TJ Sokol Lanžhot B - TTC Komořany A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sláma Miroslav 0:4, Kalivoda Petr 1:2, Grufík Kamil 1:2, Bruckner Tomáš 4:0, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 3:1, Frimmer Ján 2:2, Hejdušek Ivan 2:1, Hrabal Marek 1:2), TJ Sokol Kobylí A - SK Slatina - Brno C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jangl Marek 2:1, Mocek Milan 2:0, Mosnák Milan 3:0, Kubík Josef 2:1, body hostů: Zaplatil Radek 0:3, Táborský Jindřich 0:3, Třináctý Richard 0:3, Tupec Pavel 2:0), TTC Moravská Slavia Brno D - SKST Mart Hodonín Stavoimpex E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šefr Filip 0:1, Pavelka Jakub 2:2, Beránek Pavel 2:2, Ličbinský Roman 3:1, Novák Martin 2:1, body hostů: Hašlík Jakub 3:1, Buriánek Patrik 2:2, Veselý Jan 0:4, Trgo Miloš 2:2), Orel Silůvky B - TJ Jiskra Strážnice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ertl Jakub 3:1, Vališ Petr 1:2, Záděra František 1:2, Záděra Luboš 4:0, body hostů: Vaverka Lubomír 1:3, Vránová Radana 2:2, Tomeček Tomáš 0:3, Obrdlík Štěpán 2:1), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Brno-Bystrc A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladký Rostislav 0:2, Šlancar Jiří 0:2, Melichar Libor 1:1, Kuchař Pavel 0:3, WO 0:1, body hostů: Mikuš Juraj 2:0, Weiser Daniel 3:0, Kamenický Tomáš 1:1, Trávníček Tomáš 2:0, WO 1:0),
16. kolo:
TJ Sokol Lanžhot B - KST Oltec Brno B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Zdenek 1:2, Baláž Branislav 3:0, Kalivoda Petr 2:1, Grufík Kamil 3:1, body hostů: Havránek Lukáš 1:3, Šmídek Roman 1:2, Slivečka Michal 0:3, Hamadeh Nabil 2:1), TJ Sokol Vracov B - TTC Komořany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rachunek Martin 2:2, Vašík Michal 0:2, Studnička Ondřej 1:3, Kouřil Přemysl 4:0, Valko Jan 0:2, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 3:1, Busta Stanislav 1:3, Hejdušek Ivan 3:1, Kmoníček Pavel 2:2), TTC Moravská Slavia Brno D - SK Slatina - Brno C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šefr Filip 1:3, Pavelka Jakub 3:1, Novák Martin 1:2, Ličbinský Roman 3:1, body hostů: Tupec Pavel 3:1, Táborský Jindřich 3:1, Zaplatil Radek 0:4, Třináctý Richard 1:2), TJ Sokol Kobylí A - SKST Mart Hodonín Stavoimpex E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jangl Marek 2:2, Mosnák Milan 3:1, Mocek Milan 3:1, Kubík Josef 0:4, body hostů: Hašlík Jakub 3:1, Buriánek Patrik 1:3, Veselý Jan 1:3, Lorenc David 3:1), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Jiskra Strážnice B 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Melichar Libor 1:2, Hladký Rostislav 1:2, Šafařík Jan 1:2, WO 0:4, body hostů: Vránová Radana 0:2, Tomeček Tomáš 1:1, Jamný Petr 3:0, Vaverka Lubomír 2:0, WO 4:0), Orel Silůvky B - TJ Brno-Bystrc A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záděra František 0:2, Vašulín Karel 0:2, Vališ Petr 0:3, Ertl Jakub 1:1, body hostů: Mikuš Juraj 3:0, Weiser Daniel 2:0, Kamenický Tomáš 2:0, Trávníček Tomáš 1:1),
17. kolo:
KST Oltec Brno B - Orel Silůvky B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šmídek Roman 1:1, Nováček Jiří 0:2, Mach Ondřej 0:3, WO 0:3, body hostů: Vališ Petr 3:0, Ertl Jakub 2:0, Paták Zdeněk 1:0, Záděra František 0:1, WO 3:0), TTC Komořany A - TJ Agrotec Hustopeče B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Daněk Zdeněk ml. 1:0, Busta Stanislav 1:1, Hejdušek Ivan 2:0, Kmoníček Pavel 1:0, WO 4:0, body hostů: Melichar Libor 0:2, Hušek Jan 1:1, Hušek Jindřich 0:2, WO 0:4), TJ Jiskra Strážnice B - TJ Sokol Kobylí A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frolek Radek 1:2, Vaverka Lubomír 3:0, Vránová Radana 1:2, Obrdlík Štěpán 4:0, body hostů: Mosnák Milan 2:2, Jangl Marek 1:2, Kubík Josef 1:2, Soukal Jiří st. 0:3), TJ Brno-Bystrc A - TTC Moravská Slavia Brno D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Weiser Daniel 1:2, Kamenický Tomáš 1:2, Trávníček Tomáš 0:3, Mikuš Juraj 2:2, body hostů: Ličbinský Roman 4:0, Novák Martin 2:1, Pavelka Jakub 2:1, Beránek Pavel 1:2), SK Slatina - Brno C - TJ Sokol Vracov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tupec Pavel 2:2, Táborský Jindřich 1:3, Třináctý Richard 2:2, Traxler Jan 3:1, body hostů: Nikl Pavel 1:3, Kouřil Přemysl 4:0, Rachunek Martin 2:2, Studnička Ondřej 1:3), SKST Mart Hodonín Stavoimpex E - TJ Sokol Lanžhot B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blechová Barbora 2:0, Trgo Miloš 2:1, Veselý Jan 3:0, Buriánek Patrik 1:0, WO 1:1, body hostů: Kalivoda Petr 1:2, Tomek Jan 0:3, 0:1, Polášek Zdenek 0:2, WO 1:1),
18. kolo:
TTC Komořany A - Orel Silůvky B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoníček Pavel 2:2, Götz Bořivoj 0:2, Hejdušek Ivan 1:3, Daněk Zdeněk ml. 4:0, Hrabal Marek 0:2, body hostů: Záděra Luboš 2:2, Ertl Jakub 3:1, Vališ Petr 2:2, Paták Zdeněk 2:2), KST Oltec Brno B - TJ Agrotec Hustopeče B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hamadeh Nabil 0:2, Nováček Jiří 0:2, Mach Ondřej 0:2, Havránek Lukáš 0:2, body hostů: Hladký Rostislav 2:0, Studýnka Miloslav 2:0, Melichar Libor 2:0, Šafařík Jan 2:0), TJ Brno-Bystrc A - TJ Sokol Kobylí A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Weiser Daniel 1:1, Kamenický Tomáš 2:0, Trávníček Tomáš 3:0, Mikuš Juraj 3:0, body hostů: Mosnák Milan 0:3, Kubík Josef 0:3, Soukal Jiří st. 0:2, Jangl Marek 1:1), TJ Jiskra Strážnice B - TTC Moravská Slavia Brno D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frolek Radek 0:2, Vaverka Lubomír 4:0, Vránová Radana 2:2, Obrdlík Štěpán 2:2, Jamný Petr 1:1, body hostů: Ličbinský Roman 3:1, Beránek Pavel 1:3, Pavelka Jakub 2:2, Střítežský Roman 1:2, Novák Martin 0:1), SKST Mart Hodonín Stavoimpex E - TJ Sokol Vracov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Jan 2:2, Kraus Jan 2:2, Trgo Miloš 3:1, Buriánek Patrik 2:2, body hostů: Nikl Pavel 4:0, Kouřil Přemysl 2:2, Rachunek Martin 1:3, Studnička Ondřej 0:4), SK Slatina - Brno C - TJ Sokol Lanžhot B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tupec Pavel 2:2, Táborský Jindřich 2:2, Třináctý Richard 1:3, Traxler Jan 4:0, body hostů: Bruckner Tomáš 3:1, Kalivoda Petr 1:3, Grufík Kamil 3:1, Polášek Michal 0:4),
19. kolo:
SK Slatina - Brno C - KST Oltec Brno B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tupec Pavel 3:0, Třináctý Richard 2:0, Halický David 0:3, Táborský Jindřich 3:0, body hostů: Havránek Lukáš 1:2, Novak Adam 1:2, Hamadeh Nabil 1:2, Mach Ondřej 0:2), SKST Mart Hodonín Stavoimpex E - TTC Komořany A 10:0wo, TJ Sokol Vracov B - TJ Jiskra Strážnice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Přemysl 2:2, Studnička Ondřej 1:3, Křiva Zdeněk 0:4, Nikl Pavel 4:0, body hostů: Vránová Radana 1:2, Vaverka Lubomír 3:1, Kamenský Petr 2:2, Marek Jan st. 3:1, Jamný Petr 0:1), TJ Sokol Lanžhot B - TJ Brno-Bystrc A 2:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bruckner Tomáš 0:2, Tomek Jan 0:3, Kalivoda Petr 1:2, WO 0:3, body hostů: Kamenický Tomáš 3:0, Trávníček Tomáš 2:0, Dočekal Petr 0:1, Mikuš Juraj 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Kobylí A - Orel Silůvky B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mocek Milan 2:2, Jangl Marek 1:3, Mosnák Milan 3:1, Šťavík Ondřej 3:1, body hostů: Záděra Luboš 2:2, Ertl Jakub 2:2, Vališ Petr 3:1, Paták Zdeněk 0:4), TTC Moravská Slavia Brno D - TJ Agrotec Hustopeče B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Střítežský Roman 2:0, Beránek Pavel 0:2, Pavelka Jakub 3:0, Ličbinský Roman 3:0, body hostů: Studýnka František 1:2, Melichar Libor 1:2, Šafařík Jan 0:2, Hladký Rostislav 0:2),
20. kolo:
SKST Mart Hodonín Stavoimpex E - KST Oltec Brno B 10:0wo, SK Slatina - Brno C - TTC Komořany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tupec Pavel 3:1, Třináctý Richard 2:2, Halický David 1:3, Táborský Jindřich 3:1, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 3:1, Hejdušek Ivan 3:1, Hynšt Martin 1:3, Hrabal Marek 0:4), TJ Sokol Lanžhot B - TJ Jiskra Strážnice B 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tomek Jan 0:2, Polášek Zdenek 0:2, Kalivoda Petr 0:2, Baláž Branislav 1:1, WO 4:2, body hostů: Vaverka Lubomír 2:0, Frolek Radek 3:0, Marek Jan st. 2:1, WO 2:4), TJ Sokol Vracov B - TJ Brno-Bystrc A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Přemysl 3:1, Rachunek Martin 1:3, Studnička Ondřej 0:4, Nikl Pavel 3:1, body hostů: Mikuš Juraj 3:1, Weiser Daniel 2:2, Kamenický Tomáš 2:2, Trávníček Tomáš 2:2), Orel Silůvky B - TTC Moravská Slavia Brno D 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vašulín Karel 1:2, Kolbert Radek 1:2, Ertl Jakub 3:1, WO 0:5, body hostů: Beránek Pavel 0:3, Pavelka Jakub 2:0, Střítežský Roman 1:1, Ličbinský Roman 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Kobylí A - TJ Agrotec Hustopeče B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jangl Marek 1:3, Kubík Josef 1:3, Mocek Milan 3:1, Mosnák Milan 2:1, WO 1:0, body hostů: Studýnka Miloslav 2:1, Studýnka František 2:2, Melichar Libor 3:1, Šafařík Jan 0:1, Šafaříková Sandra 1:2, WO 0:1),
21. kolo:
KST Oltec Brno B - TJ Sokol Kobylí A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havránek Lukáš 0:2, Šmídek Roman 0:2, Mach Ondřej 0:2, Novak Adam 0:2, body hostů: Mosnák Milan 2:0, Kubík Josef 2:0, Jangl Marek 2:0, Mocek Milan 2:0), TTC Komořany A - TTC Moravská Slavia Brno D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejdušek Ivan 1:3, Busta Stanislav 0:3, Daněk Zdeněk ml. 3:0, Kmoníček Pavel 2:2, body hostů: Ličbinský Roman 3:1, Novák Martin 2:2, Šefr Filip 1:2, Pavelka Jakub 2:1), Orel Silůvky B - TJ Sokol Vracov B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ertl Jakub 3:1, Martinů Petr 3:1, Vališ Petr 1:2, Záděra Luboš 2:2, body hostů: Nikl Pavel 4:0, Kouřil Přemysl 2:2, Studnička Ondřej 0:4, Trcala Miroslav 0:3), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Sokol Lanžhot B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Studýnka Miloslav 0:2, Melichar Libor 2:0, Šafařík Jan 0:2, Studýnka František 1:1, WO 6:0, body hostů: Bruckner Tomáš 1:1, Baláž Branislav 2:1, Kalivoda Petr 2:1, WO 0:6), TJ Jiskra Strážnice B - SK Slatina - Brno C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žajdlík Ludvík 0:3, Martinek Tomáš 1:2, Vaverka Lubomír 0:3, Frolek Radek 2:1, body hostů: Traxler Jan 3:0, Tupec Pavel 1:2, Třináctý Richard 3:0, Táborský Jindřich 2:1), TJ Brno-Bystrc A - SKST Mart Hodonín Stavoimpex E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kamenický Tomáš 2:0, Weiser Daniel 1:1, Trávníček Tomáš 3:0, Mikuš Juraj 2:0, body hostů: Veselý Jan 1:2, Buriánek Patrik 0:2, Trgo Miloš 0:2, Kraus Jan 0:2),
22. kolo:
TTC Komořany A - TJ Sokol Kobylí A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejdušek Ivan 0:4, Busta Stanislav 2:2, Kmoníček Pavel 1:3, Daněk Zdeněk ml. 4:0, body hostů: Mosnák Milan 2:2, Kubík Josef 2:2, Jangl Marek 2:2, Mocek Milan 3:1), KST Oltec Brno B - TTC Moravská Slavia Brno D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havránek Lukáš 0:2, Šmídek Roman 0:2, Mach Ondřej 0:2, Novak Adam 0:2, body hostů: Ličbinský Roman 2:0, Pavelka Jakub 2:0, Střítežský Roman 2:0, Novák Martin 2:0), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Sokol Vracov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studýnka Miloslav 2:1, Melichar Libor 1:1, Studýnka František 2:1, Janoušek Přemek 3:0, body hostů: Nikl Pavel 3:0, Kouřil Přemysl 0:3, Rachunek Martin 0:3, Studnička Ondřej 0:2), Orel Silůvky B - TJ Sokol Lanžhot B 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vališ Petr 1:2, Vašulín Karel 0:2, Paták Zdeněk 1:2, Ertl Jakub 0:3, WO 4:0, body hostů: Bruckner Tomáš 4:0, Baláž Branislav 4:0, Sláma Miroslav 1:2, WO 0:4), TJ Brno-Bystrc A - SK Slatina - Brno C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kamenický Tomáš 2:2, Weiser Daniel 3:1, Trávníček Tomáš 2:2, Mikuš Juraj 3:1, body hostů: Traxler Jan 3:1, Táborský Jindřich 0:4, Tupec Pavel 2:2, Třináctý Richard 1:3), TJ Jiskra Strážnice B - SKST Mart Hodonín Stavoimpex E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frolek Radek 0:2, Černý Zdeněk 0:3, Martinek Tomáš 1:2, Kamenský Petr 2:1, WO 1:0, body hostů: Lorenc David 3:0, Podrazil David 2:1, Trgo Miloš 0:2, Buriánek Patrik 3:0, WO 0:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS