Výsledky do novin
Krajská soutěž II. třídy A
1. kolo:
TJ Cemo Mokrá B - TJ Brno-Bystrc B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levardi Robert 2:2, Rotrekl Michal 2:2, Hofírek Dominik 3:1, Vojtěch Tomáš 2:2, body hostů: Pernička Pavel 3:1, Mrkvan Miroslav 3:1, Kleinhampl Miroslav 1:3, Pelánek Ondřej 0:4), TJ Holásky C - SK Kuřim B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pospíšil Josef 1:0, Žilka Milan 1:1, Špondr Martin 1:2, Škvařil Petr 2:0, WO 4:0, body hostů: Jízdný Martin 2:1, Štourač Milan 0:3, Šplíchal Jiří 1:1, WO 0:4), TTC Komořany B - TTC Moravská Slavia Brno E 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Götz Bořivoj 0:3, Daněk Zdeněk st. 1:2, Frimmer Ján 1:2, Horák Petr 2:2, body hostů: Střítežský Roman 2:2, Chmelík Daniel 2:1, Schwarz Milan 3:0, Barč Andrej 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazdera Pavel 3:0, Kovář Josef st. 1:1, Zimek Jaroslav 2:1, Hruška Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Musil Tomáš 1:3, Šalomoun Ivo 2:1, Mečl Zdeněk 0:3, Polák Jan 0:2, WO 1:0), TJ Jevišovka-Drnholec A - Orel Silůvky C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Jaroslav 2:1, Zajíc René 2:1, Himal Tomáš 0:3, Damborský Bohumil 4:0, body hostů: Škorpík Jan 1:3, Záděra František 2:1, Kolbert Radek 2:1, Křupala Vladislav 0:3), TJ Lažánky A - TJ Sokol Brno I C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galla Martin 3:1, Sova Jan 1:2, Urbánek Pavel 2:1, Brandštettr Tomáš 3:1, body hostů: Kvarda Lubomír 3:1, Ryšavý Filip 1:3, Šibl Robert 0:3, Sedláček Libor 1:2),
2. kolo:
TJ Cemo Mokrá B - TJ Lažánky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levardi Robert 3:1, Rotrekl Michal 1:3, Hofírek Dominik 3:1, Vojtěch Tomáš 2:2, body hostů: Brandštettr Tomáš 4:0, Galla Martin 2:2, Sova Jan 0:4, Urbánek Pavel 1:3), TJ Brno-Bystrc B - TJ Sokol Brno I C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlíbek David 3:1, Kucin Michal 1:3, Kleinhampl Miroslav 0:4, Pernička Pavel 3:1, body hostů: Prachař Marek 4:0, Musil Ondřej 2:2, Prachař Tomáš 2:2, Hanák Jiří 0:3, Dočekal Petr 1:0), TJ Holásky C - TJ Jevišovka-Drnholec A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vysloužil Jan 0:2, Pospíšil Josef 0:2, Žilka Milan 2:1, Škvařil Petr 0:3, body hostů: Damborský Bohumil 3:0, Himal Tomáš 2:1, Zajíc René 1:1, Konečný Jaroslav 2:0), SK Kuřim B - Orel Silůvky C 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hammer Michal 0:3, Šplíchal Jiří 1:1, Štěpánek Luděk 2:1, WO 0:5, body hostů: Záděra Kamil 2:1, Křupala Vladislav 0:2, Horák Radek 2:0, Záděra František 1:0, WO 5:0), TTC Komořany B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daněk Zdeněk st. 0:2, Frimmer Ján 2:2, Hynšt Martin 2:1, Horák Petr 2:2, Götz Bořivoj 2:0, body hostů: Hruška Petr 4:0, Kazdera Pavel 0:4, Kovář Josef st. 0:4, Koc František 3:0), TTC Moravská Slavia Brno E - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Jakub 3:0, Chmelík Daniel 1:1, Střítežský Roman 3:0, Barč Andrej 2:1, body hostů: Šalamoun Lubomír 0:3, Ondra Milan 1:2, Šalomoun Ivo 1:2, Musil Tomáš 0:2),
3. kolo:
TJ Cemo Mokrá B - TJ Sokol Brno I C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levardi Robert 0:3, Rotrekl Michal 0:2, Hofírek Dominik 2:1, Vojtěch Tomáš 0:3, body hostů: Dočekal Petr 2:1, Ryšavý Filip 2:1, Prachař Marek 3:0, Musil Ondřej 2:0), TJ Brno-Bystrc B - TJ Lažánky A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlíbek David 1:2, Kucin Michal 0:3, Burda Radim 0:3, Pernička Pavel 3:1, body hostů: Brandštettr Tomáš 4:0, Galla Martin 2:1, Sova Jan 2:1, Urbánek Pavel 1:2), TJ Holásky C - Orel Silůvky C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škvařil Petr 1:2, Žilka Milan 1:2, Pospíšil Josef 1:2, Vysloužil Jan 1:2, body hostů: Kolbert Radek 3:0, Záděra František 1:2, Škorpík Jan 2:1, Záděra Kamil 2:1), SK Kuřim B - TJ Jevišovka-Drnholec A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šplíchal Jiří 0:1, Jízdný Martin 0:2, Štěpánek Luděk 0:2, Štourač Milan 0:2, WO 0:1, body hostů: Damborský Bohumil 2:0, Himal Tomáš 2:0, Zajíc René 2:0, Konečný Jaroslav 1:0, WO 1:0), TTC Komořany B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Götz Bořivoj 0:1, Hynšt Martin 1:2, Frimmer Ján 1:2, Horák Petr 1:2, Daněk Zdeněk st. 0:2, WO 4:0, body hostů: Musil Tomáš 3:1, Šalamoun Lubomír 4:0, Ondra Milan 2:2, WO 0:4), TTC Moravská Slavia Brno E - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Barč Andrej 1:2, Mergenthalová Petra 2:0, Střítežský Roman 3:0, Chmelík Daniel 2:1, body hostů: Hruška Petr 1:2, Tuhý Roman 0:3, Kovář Josef st. 0:3, Kazdera Pavel 2:0),
4. kolo:
TJ Lažánky A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Galla Martin 1:2, Sova Jan 0:2, Urbánek Pavel 0:3, Brandštettr Tomáš 2:1, body hostů: Hruška Petr 2:1, Koc František 2:1, Kazdera Pavel 3:0, Zimek Jaroslav 1:1), TJ Sokol Brno I C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Ondřej 3:1, Ryšavý Filip 2:2, Prachař Tomáš 0:4, Prachař Marek 3:1, body hostů: Šalamoun Lubomír 3:1, Ondra Milan 1:3, Šalomoun Ivo 2:2, Musil Tomáš 2:2), TJ Jevišovka-Drnholec A - TTC Komořany B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Jaroslav 2:0, Zajíc René 0:2, Himal Tomáš 3:0, Damborský Bohumil 3:0, body hostů: Hynšt Martin 1:2, Daněk Zdeněk st. 1:2, Frimmer Ján 0:2, Götz Bořivoj 0:2), Orel Silůvky C - TTC Moravská Slavia Brno E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záděra František 3:0, Záděra Kamil 1:2, Kolbert Radek 4:0, Křupala Vladislav 1:1, WO 0:1, body hostů: Schwarz Milan 0:3, Barč Andrej 2:1, Blatná Alena 0:3, Střítežský Roman 1:2, WO 1:0), TJ Cemo Mokrá B - TJ Holásky C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Levardi Robert 2:2, Rotrekl Michal 1:2, Hofírek Dominik 1:2, Vojtěch Tomáš 2:2, body hostů: Šturm Jan 1:3, Vysloužil Jan 2:2, Škvařil Petr 3:0, Pospíšil Josef 2:1), TJ Brno-Bystrc B - SK Kuřim B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanák Petr 2:0, Mrkvan Miroslav 1:1, Kucin Michal 2:0, Chlíbek David 2:0, WO 1:0, body hostů: Šplíchal Jiří 0:2, Štěpánek Luděk 1:1, Wünsch Vlastimil 0:2, Hammer Michal 0:2, WO 0:1),
5. kolo:
TJ Lažánky A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galla Martin 3:1, Sova Jan 1:3, Kadlec Milan 0:4, Brandštettr Tomáš 3:1, body hostů: Šalamoun Lubomír 2:2, Šalomoun Ivo 3:1, Musil Tomáš 2:2, Ondra Milan 2:2), TJ Sokol Brno I C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Ondřej 2:0, Dočekal Petr 2:0, Kopřiva Tomáš 2:0, Prachař Marek 2:0, body hostů: Hruška Petr 0:2, Zimek Jaroslav 0:2, Kovář Josef st. 0:2, Tuhý Roman 0:2), TJ Jevišovka-Drnholec A - TTC Moravská Slavia Brno E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Jaroslav 2:2, Zajíc René 3:1, Himal Tomáš 1:3, Damborský Bohumil 2:2, body hostů: Mergenthalová Petra 3:1, Střítežský Roman 2:2, Chmelík Daniel 2:2, Barč Andrej 1:3), Orel Silůvky C - TTC Komořany B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záděra Kamil 2:0, Záděra František 2:0, Kolbert Radek 2:0, Škorpík Jan 2:0, body hostů: Hynšt Martin 0:2, Horák Petr 0:2, Daněk Zdeněk st. 0:2, Götz Bořivoj 0:2), TJ Cemo Mokrá B - SK Kuřim B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Levardi Robert 0:1, Rotrekl Michal 0:2, Hofírek Dominik 3:0, Vojtěch Tomáš 1:0, WO 5:0, body hostů: Štěpánek Luděk 2:1, Wünsch Vlastimil 1:2, Šplíchal Jiří 0:1, WO 0:5), TJ Brno-Bystrc B - TJ Holásky C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanák Petr 0:2, Mrkvan Miroslav 1:1, Kucin Michal 0:3, Chlíbek David 0:2, body hostů: Vysloužil Jan 2:1, Škvařil Petr 2:0, Žilka Milan 2:0, Pospíšil Josef 2:0),
6. kolo:
TJ Holásky C - TJ Lažánky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš René 3:1, Vysloužil Jan 0:4, Žilka Milan 3:1, Pospíšil Josef 2:2, body hostů: Brandštettr Tomáš 1:3, Galla Martin 3:1, Sova Jan 3:1, Kadlec Milan 1:3), SK Kuřim B - TJ Sokol Brno I C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cvrkal Rudolf 2:0, Wünsch Vlastimil 0:2, Cvrkal Richard 0:3, Štěpánek Luděk 0:3, body hostů: Prachař Marek 2:1, Musil Ondřej 3:0, Kopřiva Tomáš 2:0, Dočekal Petr 1:1), TTC Komořany B - TJ Cemo Mokrá B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Götz Bořivoj 2:2, Hynšt Martin 2:1, Frimmer Ján 1:2, Horák Petr 3:1, body hostů: Hofírek Dominik 2:2, Levardi Robert 1:3, Vojtěch Tomáš 2:1, Rotrekl Michal 1:2), TTC Moravská Slavia Brno E - TJ Brno-Bystrc B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barč Andrej 0:4, Schwarz Milan 3:1, Mergenthalová Petra 3:1, Chmelík Daniel 2:2, body hostů: Hanák Petr 3:1, Pernička Pavel 3:1, Mrkvan Miroslav 1:3, Kucin Michal 1:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Jevišovka-Drnholec A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tuhý Roman 0:2, Kovář Josef st. 0:2, Kazdera Pavel 0:3, Zimek Jaroslav 2:1, body hostů: Damborský Bohumil 3:0, Himal Tomáš 3:0, Zajíc René 1:1, Konečný Jaroslav 1:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - Orel Silůvky C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondra Milan 3:0, Goldmann Tomáš 1:2, Adam Petr 1:0, Šalamoun Lubomír 3:1, Musil Tomáš 0:2, body hostů: Záděra Kamil 2:2, Záděra František 3:0, Kolbert Radek 0:3, Křupala Vladislav 0:3),
7. kolo:
TJ Holásky C - TJ Sokol Brno I C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žilka Milan 0:3, Škvařil Petr 2:0, Klimeš René 0:3, Vysloužil Jan 0:3, body hostů: Prachař Marek 2:1, Musil Ondřej 2:1, Kopřiva Tomáš 3:0, Dočekal Petr 2:0), SK Kuřim B - TJ Lažánky A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cvrkal Richard 0:4, Štěpánek Luděk 1:3, Cvrkal Rudolf 3:0, Jízdný Martin 2:2, body hostů: Brandštettr Tomáš 3:1, Galla Martin 3:1, Sova Jan 2:2, Urbánek Pavel 1:2), TTC Komořany B - TJ Brno-Bystrc B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Götz Bořivoj 1:1, Daněk Zdeněk st. 0:3, Hynšt Martin 1:2, Horák Petr 1:3, Frimmer Ján 1:1, body hostů: Hanák Petr 3:1, Pernička Pavel 4:0, Chlíbek David 2:1, Kucin Michal 1:2), TTC Moravská Slavia Brno E - TJ Cemo Mokrá B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwarz Milan 2:2, Barč Andrej 0:4, Střítežský Roman 3:1, Chmelík Daniel 4:0, body hostů: Hofírek Dominik 1:3, Levardi Robert 1:3, Vojtěch Tomáš 3:1, Rotrekl Michal 2:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - Orel Silůvky C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimek Jaroslav 3:1, Koc František 2:2, Kazdera Pavel 3:1, Hruška Petr 1:3, body hostů: Kolbert Radek 3:1, Záděra František 2:2, Záděra Kamil 0:4, Křupala Vladislav 2:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Jevišovka-Drnholec A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šalomoun Ivo 0:2, Ondra Milan 0:3, Šalamoun Lubomír 3:0, Adam Petr 3:1, Musil Tomáš 0:2, body hostů: Damborský Bohumil 2:2, Himal Tomáš 2:2, Zajíc René 2:1, Konečný Jaroslav 2:1),
8. kolo:
TJ Lažánky A - TJ Jevišovka-Drnholec A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sova Jan 0:2, Galla Martin 0:2, Kadlec Milan 0:2, Brandštettr Tomáš 0:2, body hostů: Damborský Bohumil 2:0, Himal Tomáš 2:0, Zajíc René 2:0, Konečný Jaroslav 2:0), TJ Sokol Brno I C - Orel Silůvky C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dočekal Petr 2:0, Kopřiva Tomáš 1:1, Musil Ondřej 3:0, Prachař Marek 2:0, body hostů: Kolbert Radek 0:3, Záděra František 1:1, Záděra Kamil 0:2, Škorpík Jan 0:2), TJ Cemo Mokrá B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levardi Robert 1:1, Rotrekl Michal 1:1, Hofírek Dominik 3:0, Vojtěch Tomáš 3:0, body hostů: Zimek Jaroslav 2:1, Kazdera Pavel 0:3, Koc František 0:2, Kovář Josef st. 0:2), TJ Brno-Bystrc B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlíbek David 0:2, Burda Radim 0:2, Kleinhampl Miroslav 0:2, Hanák Petr 1:2, WO 1:0, body hostů: Adam Petr 2:0, Šalamoun Lubomír 3:0, Musil Tomáš 1:1, Ondra Milan 2:0, WO 0:1), TJ Holásky C - TTC Komořany B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Josef 3:1, Sýkora Josef 0:4, Žilka Milan 2:2, Vysloužil Jan 4:0, body hostů: Horák Petr 2:2, Hynšt Martin 3:1, Frimmer Ján 1:3, Götz Bořivoj 1:3), SK Kuřim B - TTC Moravská Slavia Brno E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wünsch Vlastimil 0:1, Cvrkal Richard 1:3, Štěpánek Luděk 0:4, Cvrkal Rudolf 4:0, Šplíchal Jiří 2:1, body hostů: Střítežský Roman 3:1, Chmelík Daniel 2:2, Schwarz Milan 3:1, Barč Andrej 1:3),
9. kolo:
TJ Lažánky A - Orel Silůvky C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Galla Martin 1:2, Sova Jan 1:2, Kadlec Milan 0:3, Brandštettr Tomáš 2:1, body hostů: Vašulín Karel 1:2, Záděra Kamil 2:1, Kolbert Radek 2:1, Záděra František 3:0), TJ Sokol Brno I C - TJ Jevišovka-Drnholec A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Ondřej 0:3, Dočekal Petr 0:3, Kopřiva Tomáš 1:2, Prachař Marek 2:1, body hostů: Damborský Bohumil 3:0, Himal Tomáš 1:2, Zajíc René 2:1, Konečný Jaroslav 3:0), TJ Cemo Mokrá B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Miloslav 0:2, Rotrekl Michal 0:3, Hofírek Dominik 1:2, Levardi Robert 2:1, Rotrekl Zdeněk 0:1, body hostů: Adam Petr 3:0, Šalamoun Lubomír 3:0, Musil Tomáš 1:2, Ondra Milan 2:1), TJ Brno-Bystrc B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pernička Pavel 2:1, Chlíbek David 1:3, Burda Radim 1:3, Hanák Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Zimek Jaroslav 2:2, Kazdera Pavel 2:1, Koc František 3:1, Kovář Josef st. 0:4, WO 1:0), TJ Holásky C - TTC Moravská Slavia Brno E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škvařil Petr 2:2, Vysloužil Jan 2:1, Žilka Milan 2:0, Klimeš René 1:3, Pospíšil Josef 1:0, body hostů: Střítežský Roman 3:1, Chmelík Daniel 1:3, Schwarz Milan 1:2, Barč Andrej 1:2), SK Kuřim B - TTC Komořany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cvrkal Rudolf 4:0, Štěpánek Luděk 2:2, Šplíchal Jiří 2:2, Cvrkal Richard 0:4, body hostů: Hynšt Martin 3:1, Frimmer Ján 1:3, Horák Petr 1:3, Götz Bořivoj 3:1),
10. kolo:
TTC Komořany B - TJ Lažánky A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Götz Bořivoj 2:2, Frimmer Ján 3:1, Hynšt Martin 1:3, Horák Petr 1:3, body hostů: Galla Martin 4:0, Brandštettr Tomáš 2:2, Sova Jan 2:2, Kadlec Milan 1:3), TTC Moravská Slavia Brno E - TJ Sokol Brno I C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwarz Milan 0:4, Chmelík Daniel 1:2, Barč Andrej 0:3, Mergenthalová Petra 4:0, body hostů: Kopřiva Tomáš 3:1, Musil Ondřej 3:1, Ryšavý Filip 2:1, Prachař Marek 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Holásky C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kazdera Pavel 0:4, Zimek Jaroslav 2:2, Hruška Petr 3:1, Koc František 2:2, body hostů: Škvařil Petr 1:3, Vysloužil Jan 1:3, Žilka Milan 4:0, Pospíšil Josef 3:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - SK Kuřim B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šalomoun Ivo 2:1, Goldmann Tomáš 1:1, Šalamoun Lubomír 2:1, Adam Petr 4:0, Musil Tomáš 0:1, body hostů: Cvrkal Rudolf 3:1, Štourač Milan 0:3, Cvrkal Richard 0:3, Wünsch Vlastimil 0:1, Štěpánek Luděk 1:1), TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Cemo Mokrá B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Jaroslav 1:1, Zajíc René 2:0, Himal Tomáš 3:0, Damborský Bohumil 2:0, body hostů: Rotrekl Michal 0:3, Levardi Robert 0:2, Hofírek Dominik 0:2, Vojtěch Tomáš 1:1), Orel Silůvky C - TJ Brno-Bystrc B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záděra Kamil 0:2, Záděra František 3:1, Škorpík Jan 4:0, Křupala Vladislav 1:3, Kolbert Radek 1:1, body hostů: Hanák Petr 2:2, Pernička Pavel 1:3, Chlíbek David 3:1, Kucin Michal 1:3),
11. kolo:
TTC Komořany B - TJ Sokol Brno I C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Götz Bořivoj 0:2, Hynšt Martin 0:2, Frimmer Ján 0:2, Horák Petr 0:1, WO 0:1, body hostů: Musil Ondřej 2:0, Kopřiva Tomáš 2:0, Toufar Zdeněk 1:0, Ryšavý Filip 2:0, WO 1:0), TTC Moravská Slavia Brno E - TJ Lažánky A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwarz Milan 2:2, Barč Andrej 0:2, Střítežský Roman 2:2, Chmelík Daniel 1:3, Mergenthalová Petra 2:0, body hostů: Galla Martin 3:1, Brandštettr Tomáš 3:1, Sova Jan 2:2, Kadlec Milan 1:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - SK Kuřim B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazdera Pavel 3:1, Zimek Jaroslav 2:1, Hruška Petr 2:1, Koc František 2:2, body hostů: Cvrkal Rudolf 4:0, Šplíchal Jiří 0:3, Štěpánek Luděk 0:3, Štourač Milan 1:2, Wünsch Vlastimil 0:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Holásky C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šalomoun Ivo 2:1, Musil Tomáš 0:2, Šalamoun Lubomír 3:0, Ondra Milan 3:0, body hostů: Vysloužil Jan 1:2, Pospíšil Josef 1:2, Žilka Milan 0:3, Škvařil Petr 1:1), TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Brno-Bystrc B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Jaroslav 1:1, Zajíc René 2:0, Himal Tomáš 3:0, Damborský Bohumil 3:0, body hostů: Hanák Petr 1:2, Pernička Pavel 0:3, Chlíbek David 0:2, Kucin Michal 0:2), Orel Silůvky C - TJ Cemo Mokrá B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záděra Kamil 3:1, Záděra František 2:2, Kolbert Radek 0:2, Škorpík Jan 2:2, Křupala Vladislav 1:1, body hostů: Vojtěch Tomáš 2:2, Levardi Robert 1:3, Hofírek Dominik 3:1, Rotrekl Michal 2:2),
12. kolo:
TJ Brno-Bystrc B - TJ Cemo Mokrá B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlíbek David 3:0, Mrkvan Miroslav 2:1, Kucin Michal 1:2, Pernička Pavel 3:0, body hostů: Vojtěch Tomáš 1:2, Levardi Robert 1:2, Hofírek Dominik 1:2, Rotrekl Michal 0:3), SK Kuřim B - TJ Holásky C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šplíchal Jiří 2:2, Cvrkal Rudolf 4:0, Štourač Milan 1:3, Cvrkal Richard 1:3, body hostů: Pospíšil Josef 3:1, Šturm Jan 2:2, Vysloužil Jan 2:2, Sýkora Josef 1:3), TTC Moravská Slavia Brno E - TTC Komořany B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwarz Milan 2:1, Střítežský Roman 3:0, Barč Andrej 1:2, Mergenthalová Petra 3:1, body hostů: Frimmer Ján 2:2, Hynšt Martin 2:1, Götz Bořivoj 0:3, Masařík Michal 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Goldmann Tomáš 2:2, Ondra Milan 2:2, Musil Tomáš 1:3, Šalamoun Lubomír 3:1, body hostů: Zimek Jaroslav 1:3, Koc František 3:1, Kazdera Pavel 3:1, Tuhý Roman 1:3), Orel Silůvky C - TJ Jevišovka-Drnholec A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křupala Vladislav 1:3, Vašulín Karel 2:1, Kolbert Radek 0:3, Škorpík Jan 3:1, body hostů: Damborský Bohumil 3:1, Himal Tomáš 3:1, Zajíc René 1:2, Konečný Jaroslav 1:2), TJ Sokol Brno I C - TJ Lažánky A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dočekal Petr 1:2, Musil Ondřej 3:0, Ryšavý Filip 1:2, Kopřiva Tomáš 3:0, body hostů: Galla Martin 2:1, Brandštettr Tomáš 1:2, Sova Jan 1:2, Kadlec Milan 0:3),
13. kolo:
TJ Lažánky A - TJ Cemo Mokrá B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galla Martin 3:1, Sova Jan 1:3, Kadlec Milan 1:3, Brandštettr Tomáš 3:1, body hostů: Vojtěch Tomáš 3:1, Levardi Robert 2:2, Hofírek Dominik 2:2, Rotrekl Michal 1:3), TJ Sokol Brno I C - TJ Brno-Bystrc B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 1:3, Musil Ondřej 4:0, Dočekal Petr 3:0, Ryšavý Filip 1:3, body hostů: Hanák Petr 2:2, Pernička Pavel 2:2, Chlíbek David 1:3, Mrkvan Miroslav 1:2), TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Holásky C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Jaroslav 2:0, Zajíc René 1:1, Himal Tomáš 3:0, Damborský Bohumil 2:0, body hostů: Škvařil Petr 1:2, Špondr Martin 0:2, Spilka Vilém 0:2, Šturm Jan 0:2), Orel Silůvky C - SK Kuřim B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škorpík Jan 2:2, Záděra Kamil 2:2, Křupala Vladislav 2:2, Kolbert Radek 3:1, body hostů: Cvrkal Rudolf 4:0, Jízdný Martin 3:1, Cvrkal Richard 0:4, Šplíchal Jiří 0:4), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TTC Komořany B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koc František 2:2, Zimek Jaroslav 3:1, Hruška Petr 0:1, Kazdera Pavel 2:2, Kovář Josef st. 0:3, body hostů: Frimmer Ján 4:0, Hynšt Martin 3:1, Götz Bořivoj 1:3, Masařík Michal 1:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TTC Moravská Slavia Brno E 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šalamoun Lubomír 4:0, Šalomoun Ivo 3:1, Ondra Milan 0:2, Adam Petr 3:1, Musil Tomáš 0:1, body hostů: Chmelík Daniel 2:2, Schwarz Milan 2:2, Tureček Petr 1:3, Barč Andrej 0:3),
14. kolo:
TJ Sokol Brno I C - TJ Cemo Mokrá B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 3:0, Musil Ondřej 2:0, Dočekal Petr 2:1, Basovník Dalibor 2:1, body hostů: Vojtěch Tomáš 1:2, Levardi Robert 0:3, Hofírek Dominik 1:2, Rotrekl Zdeněk 0:2), TJ Lažánky A - TJ Brno-Bystrc B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galla Martin 4:0, Sova Jan 1:2, Kadlec Milan 1:2, Brandštettr Tomáš 2:2, body hostů: Hanák Petr 3:1, Pernička Pavel 3:1, Chlíbek David 0:3, Kucin Michal 0:3), Orel Silůvky C - TJ Holásky C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záděra Kamil 1:2, Křupala Vladislav 3:0, Vašulín Karel 2:1, Kolbert Radek 3:0, body hostů: Spilka Vilém 0:3, Špondr Martin 0:3, Škvařil Petr 2:1, Vysloužil Jan 1:2), TJ Jevišovka-Drnholec A - SK Kuřim B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Jaroslav 2:1, Zajíc René 2:1, Himal Tomáš 2:1, Damborský Bohumil 2:0, WO 1:0, body hostů: Cvrkal Rudolf 3:0, Šplíchal Jiří 0:2, Štěpánek Luděk 0:3, Wünsch Vlastimil 0:3, WO 0:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TTC Komořany B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šalamoun Lubomír 4:0, Šalomoun Ivo 2:2, Adam Petr 2:1, Musil Tomáš 1:3, body hostů: Frimmer Ján 3:1, Hynšt Martin 2:2, Götz Bořivoj 1:3, Masařík Michal 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TTC Moravská Slavia Brno E 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Josef st. 1:2, Kazdera Pavel 1:2, Koc František 1:2, Zimek Jaroslav 0:3, body hostů: Pavelka Jakub 3:0, Střítežský Roman 1:2, Chmelík Daniel 2:1, Schwarz Milan 3:0),
15. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Lažánky A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zimek Jaroslav 2:0, Koc František 2:0, Kovář Josef st. 2:0, Kazdera Pavel 2:0, body hostů: Brandštettr Tomáš 0:2, Galla Martin 0:2, Sova Jan 0:2, Kadlec Milan 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Sokol Brno I C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šalamoun Lubomír 2:2, Ondra Milan 2:2, Šalomoun Ivo 0:2, Adam Petr 4:0, Musil Tomáš 0:1, body hostů: Kopřiva Tomáš 2:2, Prachař Marek 3:1, Ryšavý Filip 1:3, Toufar Zdeněk 1:2), TTC Komořany B - TJ Jevišovka-Drnholec A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hasala Petr 0:2, Fiala Jan 0:2, Masařík Michal 0:2, Götz Bořivoj 0:2, body hostů: Damborský Bohumil 2:0, Himal Tomáš 2:0, Zajíc René 2:0, Konečný Jaroslav 2:0), TTC Moravská Slavia Brno E - Orel Silůvky C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwarz Milan 2:2, Střítežský Roman 3:0, Chmelík Daniel 2:1, Tureček Petr 2:2, body hostů: Vašulín Karel 2:2, Kolbert Radek 1:3, Záděra Kamil 1:2, Křupala Vladislav 1:2), TJ Holásky C - TJ Cemo Mokrá B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Josef 2:0, Škvařil Petr 1:1, Šturm Jan 3:0, Vysloužil Jan 2:0, body hostů: Vojtěch Tomáš 0:3, Levardi Robert 1:1, Hofírek Dominik 0:2, Rotrekl Michal 0:2), SK Kuřim B - TJ Brno-Bystrc B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cvrkal Rudolf 3:0, Štěpánek Luděk 1:1, Štourač Milan 2:1, Jízdný Martin 2:1, body hostů: Hanák Petr 1:2, Chlíbek David 2:1, Mrkvan Miroslav 0:3, Burda Radim 0:2),
16. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Lažánky A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šalomoun Ivo 2:0, Musil Tomáš 2:0, Ondra Milan 2:1, Šalamoun Lubomír 2:0, body hostů: Galla Martin 0:3, Brandštettr Tomáš 1:1, Sova Jan 0:2, Kadlec Milan 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Sokol Brno I C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zimek Jaroslav 0:2, Kovář Josef st. 0:2, Kazdera Pavel 0:2, Koc František 0:2, body hostů: Prachař Marek 2:0, Kopřiva Tomáš 2:0, Toufar Zdeněk 2:0, Prachař Tomáš 2:0), TTC Moravská Slavia Brno E - TJ Jevišovka-Drnholec A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tureček Petr 2:1, Chmelík Daniel 0:3, Střítežský Roman 1:2, Schwarz Milan 0:3, body hostů: Damborský Bohumil 2:1, Himal Tomáš 2:1, Zajíc René 3:0, Konečný Jaroslav 2:1), TTC Komořany B - Orel Silůvky C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabal Marek 0:3, Masařík Michal 0:2, Götz Bořivoj 0:3, Frimmer Ján 2:1, body hostů: Kolbert Radek 3:0, Škorpík Jan 3:0, Záděra Kamil 2:1, Křupala Vladislav 1:1), SK Kuřim B - TJ Cemo Mokrá B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cvrkal Rudolf 3:0, Štěpánek Luděk 1:2, Štourač Milan 3:0, Jízdný Martin 2:1, body hostů: Vojtěch Tomáš 1:2, Levardi Robert 1:2, Hofírek Dominik 0:3, Rotrekl Michal 1:2), TJ Holásky C - TJ Brno-Bystrc B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škvařil Petr 3:1, Šelc Martin 3:1, Spilka Vilém 0:4, Vysloužil Jan 3:1, body hostů: Chlíbek David 2:2, Hanák Petr 3:1, Mrkvan Miroslav 1:3, Kucin Michal 1:3),
17. kolo:
TJ Lažánky A - TJ Holásky C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galla Martin 2:0, Sova Jan 2:0, Kadlec Milan 2:1, Brandštettr Tomáš 3:0, body hostů: Šturm Jan 1:2, Šelc Martin 0:3, Špondr Martin 0:2, Spilka Vilém 0:2), TJ Sokol Brno I C - SK Kuřim B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Toufar Zdeněk 2:1, Kvarda Lubomír 1:1, Dočekal Petr 2:1, Prachař Marek 3:0, body hostů: Cvrkal Rudolf 3:0, Cvrkal Richard 0:3, Štěpánek Luděk 0:3, Wünsch Vlastimil 0:2), TJ Cemo Mokrá B - TTC Komořany B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levardi Robert 2:1, Rotrekl Michal 2:1, Hofírek Dominik 2:1, Vojtěch Tomáš 3:0, body hostů: Frimmer Ján 2:1, Hynšt Martin 1:2, Götz Bořivoj 0:2, Masařík Michal 0:3, Hrabal Marek 0:1), TJ Brno-Bystrc B - TTC Moravská Slavia Brno E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pernička Pavel 2:1, Chlíbek David 2:1, Mrkvan Miroslav 1:2, Hanák Petr 3:0, body hostů: Mergenthalová Petra 2:1, Chmelík Daniel 0:3, Schwarz Milan 2:1, Barč Andrej 0:3), TJ Jevišovka-Drnholec A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Jaroslav 2:0, Zajíc René 2:0, Himal Tomáš 2:0, Damborský Bohumil 2:0, body hostů: Kazdera Pavel 0:2, Koc František 0:2, Kovář Josef st. 0:2, Tuhý Roman 0:2), Orel Silůvky C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záděra Kamil 0:3, Křupala Vladislav 0:2, Škorpík Jan 3:0, Kolbert Radek 0:3, body hostů: Šalamoun Lubomír 2:1, Adam Petr 1:0, Šalomoun Ivo 2:1, Ondra Milan 2:0, Musil Tomáš 1:1),
18. kolo:
TJ Sokol Brno I C - TJ Holásky C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Ondřej 1:0, Kopřiva Tomáš 2:1, Dočekal Petr 2:1, Prachař Marek 3:1, Ryšavý Filip 1:2, body hostů: Klimeš René 1:3, Šturm Jan 0:4, Vysloužil Jan 2:1, Škvařil Petr 2:1), TJ Lažánky A - SK Kuřim B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Galla Martin 2:2, Sova Jan 1:2, Kadlec Milan 1:2, Brandštettr Tomáš 2:2, body hostů: Cvrkal Rudolf 4:0, Jízdný Martin 3:1, Štourač Milan 1:2, Štěpánek Luděk 0:3), TJ Brno-Bystrc B - TTC Komořany B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pernička Pavel 3:0, Chlíbek David 1:1, Mrkvan Miroslav 1:2, Hanák Petr 3:0, body hostů: Frimmer Ján 2:1, Hynšt Martin 1:2, Götz Bořivoj 0:1, Masařík Michal 0:2, Hrabal Marek 0:2), TJ Cemo Mokrá B - TTC Moravská Slavia Brno E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levardi Robert 2:2, Rotrekl Michal 1:2, Hofírek Dominik 2:1, Vojtěch Tomáš 3:1, body hostů: Mergenthalová Petra 4:0, Schwarz Milan 1:3, Chmelík Daniel 1:2, Barč Andrej 0:3), Orel Silůvky C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škorpík Jan 1:2, Záděra Kamil 1:1, Vašulín Karel 3:0, Kolbert Radek 3:0, body hostů: Zimek Jaroslav 2:1, Koc František 0:3, Kazdera Pavel 0:3, Kovář Josef st. 1:1), TJ Jevišovka-Drnholec A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Konečný Jaroslav 2:2, Zajíc René 2:2, Himal Tomáš 2:2, Damborský Bohumil 2:2, body hostů: Šalamoun Lubomír 3:1, Adam Petr 2:2, Ondra Milan 2:2, Šalomoun Ivo 1:3),
19. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Lažánky A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Jaroslav 2:0, Zajíc René 2:0, Himal Tomáš 2:0, Damborský Bohumil 2:0, body hostů: Galla Martin 0:2, Brandštettr Tomáš 0:2, Sova Jan 0:2, Kadlec Milan 0:2), Orel Silůvky C - TJ Sokol Brno I C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záděra František 1:0, Škorpík Jan 0:2, Vašulín Karel 1:2, Kolbert Radek 1:2, Záděra Kamil 0:2, body hostů: Kopřiva Tomáš 2:1, Musil Ondřej 3:0, Toufar Zdeněk 0:1, Adámek Aleš 2:0, Prachař Marek 1:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Cemo Mokrá B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Josef st. 1:3, Koc František 1:3, Kazdera Pavel 3:1, Zimek Jaroslav 3:1, body hostů: Vojtěch Tomáš 4:0, Levardi Robert 2:2, Hofírek Dominik 2:2, Rotrekl Michal 0:4), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Brno-Bystrc B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Petr 3:0, Musil Tomáš 1:1, Šalamoun Lubomír 3:0, Ondra Milan 2:1, body hostů: Hanák Petr 1:2, Pernička Pavel 0:3, Mrkvan Miroslav 1:2, Kucin Michal 0:2), TTC Komořany B - TJ Holásky C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněk Zdeněk st. 2:2, Götz Bořivoj 0:2, Frimmer Ján 3:1, Hynšt Martin 3:1, Masařík Michal 0:2, body hostů: Škvařil Petr 3:1, Vysloužil Jan 2:2, Žilka Milan 2:2, Šelc Martin 1:3), TTC Moravská Slavia Brno E - SK Kuřim B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mergenthalová Petra 3:1, Chmelík Daniel 2:2, Barč Andrej 2:1, Schwarz Milan 2:2, body hostů: Cvrkal Rudolf 4:0, Jízdný Martin 1:3, Cvrkal Richard 0:4, Štourač Milan 1:2),
20. kolo:
Orel Silůvky C - TJ Lažánky A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záděra Kamil 1:3, Záděra František 4:0, Vašulín Karel 1:2, Kolbert Radek 3:1, body hostů: Galla Martin 2:2, Brandštettr Tomáš 3:1, Sova Jan 1:3, Kadlec Milan 0:3), TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Sokol Brno I C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Jaroslav 2:1, Zajíc René 1:1, Himal Tomáš 3:0, Damborský Bohumil 3:0, body hostů: Adámek Aleš 2:1, Prachař Marek 0:3, Toufar Zdeněk 0:3, Musil Ondřej 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Cemo Mokrá B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Tomáš 2:0, Ondra Milan 1:1, Šalamoun Lubomír 2:1, Adam Petr 3:0, body hostů: Vojtěch Tomáš 1:2, Levardi Robert 1:2, Hofírek Dominik 0:2, Rotrekl Michal 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Brno-Bystrc B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Josef st. 1:3, Koc František 1:3, Kazdera Pavel 2:1, Zimek Jaroslav 2:2, body hostů: Pernička Pavel 3:1, Chlíbek David 1:3, Hanák Petr 4:0, Mrkvan Miroslav 1:2), TTC Moravská Slavia Brno E - TJ Holásky C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tureček Petr 1:2, Chmelík Daniel 2:1, Barč Andrej 1:2, Schwarz Milan 4:0, body hostů: Špondr Martin 0:4, Vysloužil Jan 2:1, Žilka Milan 2:1, Škvařil Petr 1:2), TTC Komořany B - SK Kuřim B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Götz Bořivoj 0:4, Daněk Zdeněk st. 2:1, Hynšt Martin 1:2, Frimmer Ján 2:2, body hostů: Cvrkal Rudolf 4:0, Jízdný Martin 3:1, Štourač Milan 1:2, Štěpánek Luděk 1:2),
21. kolo:
TJ Lažánky A - TTC Komořany B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galla Martin 3:0, Sova Jan 3:0, Kadlec Milan 0:3, Brandštettr Tomáš 2:1, body hostů: Daněk Zdeněk st. 1:2, Hynšt Martin 1:2, Frimmer Ján 2:1, Götz Bořivoj 0:3), TJ Sokol Brno I C - TTC Moravská Slavia Brno E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Ondřej 3:1, Adámek Aleš 2:0, Kopřiva Tomáš 2:1, Prachař Marek 1:0, Dočekal Petr 0:3, WO 0:1, body hostů: Střítežský Roman 2:2, Schwarz Milan 1:3, Tureček Petr 2:1, Barč Andrej 0:2, WO 1:0), TJ Holásky C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šelc Martin 1:1, Škvařil Petr 1:1, Spilka Vilém 0:3, Špondr Martin 0:3, body hostů: Kazdera Pavel 1:2, Kovář Josef st. 3:0, Koc František 2:0, Zimek Jaroslav 2:0), SK Kuřim B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cvrkal Rudolf 3:0, Štěpánek Luděk 1:2, Štourač Milan 2:1, Cvrkal Richard 1:3, WO 1:0, body hostů: Adam Petr 2:2, Šalomoun Ivo 2:2, Goldmann Tomáš 0:2, Šalamoun Lubomír 2:1, WO 0:1), TJ Cemo Mokrá B - TJ Jevišovka-Drnholec A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Levardi Robert 0:3, Rotrekl Michal 0:2, Hofírek Dominik 1:2, Vojtěch Tomáš 2:1, body hostů: Damborský Bohumil 3:0, Himal Tomáš 2:1, Konečný Jaroslav 1:2, Zajíc René 2:0), TJ Brno-Bystrc B - Orel Silůvky C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kucin Michal 0:2, Pernička Pavel 0:2, Mrkvan Miroslav 0:3, Hanák Petr 1:1, body hostů: Kolbert Radek 3:0, Záděra František 2:0, Záděra Kamil 2:0, Křupala Vladislav 1:1),
22. kolo:
TJ Sokol Brno I C - TTC Komořany B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Ondřej 2:0, Kopřiva Tomáš 2:0, Dočekal Petr 2:1, Prachař Marek 2:1, body hostů: Frimmer Ján 0:3, Hynšt Martin 0:3, Daněk Zdeněk st. 2:0, Götz Bořivoj 0:2), TJ Lažánky A - TTC Moravská Slavia Brno E 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Galla Martin 2:2, Sova Jan 3:1, Kadlec Milan 1:2, Brandštettr Tomáš 4:0, body hostů: Střítežský Roman 2:2, Schwarz Milan 3:1, Barč Andrej 0:4, Herman Jaroslav 0:3), SK Kuřim B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cvrkal Rudolf 3:0, Štěpánek Luděk 3:0, Štourač Milan 0:3, Jízdný Martin 2:2, body hostů: Kovář Josef st. 1:3, Zimek Jaroslav 2:1, Kazdera Pavel 2:1, Tuhý Roman 0:3), TJ Holásky C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škvařil Petr 1:3, Vysloužil Jan 2:1, Žilka Milan 2:1, Šturm Jan 4:0, WO 1:0, body hostů: Adam Petr 2:2, Šalomoun Ivo 1:3, Musil Tomáš 0:2, Ondra Milan 2:1, Šalamoun Lubomír 0:1, WO 0:1), TJ Brno-Bystrc B - TJ Jevišovka-Drnholec A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pernička Pavel 3:1, Chlíbek David 1:2, Mrkvan Miroslav 2:1, Hanák Petr 2:2, body hostů: Damborský Bohumil 3:1, Himal Tomáš 2:2, Zajíc René 0:3, Konečný Jaroslav 1:2), TJ Cemo Mokrá B - Orel Silůvky C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levardi Robert 2:2, Rotrekl Michal 2:2, Hofírek Dominik 3:0, Vojtěch Tomáš 2:2, body hostů: Kolbert Radek 2:2, Škorpík Jan 1:3, Záděra Kamil 0:4, Křupala Vladislav 3:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS