Výsledky do novin
Krajská soutěž II. třídy B
1. kolo:
Spartak Adamov A - KST Vyškov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Zbyněk 2:1, Masařík Radim 2:1, Dočkalová Gabriela 2:1, Kapusta Ján 2:1, body hostů: Trávniček Boris 1:2, Srna Antonín 3:0, Libánek Ondřej 0:3, Drápal Petr 0:3), Orel Boskovice A - KST Blansko D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křepela Zdeněk 2:2, Horváth Tomáš 0:4, Sekanina Jan 2:2, Svěrák Martin 3:1, body hostů: Bednář Josef 4:0, Trávníčková Karla 1:3, Zukal Aleš 2:2, Fiala Karel 2:2), TJ Sokol Otnice A - TJ Velešovice A 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rafaj Zdeněk st. 0:2, Bubla Jaroslav st. 1:1, Šebeček Marek 2:1, Vojáček Jaromír 1:1, WO 5:0, body hostů: Jelínek Marek 2:1, Mráz David 2:1, Spáčil Tomáš 1:2, WO 0:5), TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Drnovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bil Martin 3:0, Dragan Tomáš 1:1, Macháň David 2:1, Spirit Michal 2:1, body hostů: Sedláček Radek 1:2, Kalousek Viktor 2:1, Zubal Ladislav 0:3, Bastl Pavel 0:2), SK Kuřim A - STK Zbraslavec B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šťastný Pavel 1:3, Fučík Petr 2:2, Vermouzek František 2:2, Šípka Zdeněk 4:0, body hostů: Křepela Lubomír 3:1, Suchý Petr 0:4, Cetkovský Martin 2:2, Krása Petr st. 2:2), Triangl o.s. Rájec A - TJ Sokol Brno-Židenice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vodák Jiří 0:2, Svoboda Jan 0:2, Koumar Jiří 1:2, Zouhar Michal 1:2, body hostů: Krejčí Dalibor 3:0, Rotrekl David 3:0, Robek Petr 0:2, Ječmínek Radek 2:0),
2. kolo:
Spartak Adamov A - Triangl o.s. Rájec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Zbyněk 3:1, Masařík Radim 2:2, Dočkalová Gabriela 2:1, Žáček Michal 2:2, body hostů: Sehnal Stanislav 1:3, Zouhar Michal 3:1, Svoboda Jan 0:4, Koumar Jiří 2:1), KST Vyškov A - TJ Sokol Brno-Židenice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Ondřej 0:3, Novák Dominik 1:2, Srna Antonín 2:1, Drápal Petr 1:3, body hostů: Krejčí Dalibor 3:1, Rotrekl David 2:1, Robek Petr 1:2, Ječmínek Radek 3:0), Orel Boskovice A - SK Kuřim A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Harna Václav 0:2, Křepela Zdeněk 1:1, Sekanina Jan 0:3, Svěrák Martin 0:2, body hostů: Šípka Zdeněk 2:1, Vermouzek František 2:0, Fučík Petr 2:0, Šťastný Pavel 2:0), STK Zbraslavec B - KST Blansko D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý Petr 2:0, Cetkovský Martin 2:0, Krása Petr st. 2:0, Křepela Lubomír 2:0, body hostů: Bednář Josef 0:2, Trávníčková Karla 0:2, Zukal Aleš 0:2, Pokorný Martin 0:2), TJ Sokol Otnice A - TJ Sokol Bučovice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Jaromír 0:3, Rafaj Zdeněk st. 0:3, Bubla Jaroslav st. 1:2, Šebeček Marek 2:1, body hostů: Bil Martin 3:0, Dragan Tomáš 2:1, Spirit Michal 1:2, Macháň David 3:0), TJ Sokol Drnovice A - TJ Velešovice A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Radek 1:1, Kalousek Viktor 0:2, Bastl Pavel 0:3, Zubal Ladislav 0:3, body hostů: Jelínek Marek 3:0, Mráz David 3:0, Rulíšek Karel 2:0, Spáčil Petr 1:1),
3. kolo:
Spartak Adamov A - TJ Sokol Brno-Židenice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Zbyněk 3:1, Masařík Radim 0:4, Dočkalová Gabriela 1:2, Kapusta Ján 2:2, body hostů: Krejčí Dalibor 3:1, Rotrekl David 3:1, Robek Petr 1:3, Ječmínek Radek 2:1), KST Vyškov A - Triangl o.s. Rájec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beránek Pavel 3:0, Srna Antonín 2:1, Drápal Petr 2:1, Trávniček Boris 2:1, body hostů: Sehnal Stanislav 1:2, Zouhar Michal 1:2, Svoboda Jan 0:3, Koumar Jiří 1:2), STK Zbraslavec B - Orel Boskovice A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cetkovský Martin 2:0, Suchý Petr 2:0, Krása Petr st. 3:0, Křepela Lubomír 2:0, body hostů: Harna Václav 0:3, Svěrák Martin 0:2, Sekanina Jan 0:2, Křepela Zdeněk 0:2), KST Blansko D - SK Kuřim A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Martin 0:3, Trávníčková Karla 1:1, Zukal Aleš 0:3, Bednář Josef 1:2, body hostů: Šípka Zdeněk 3:0, Vermouzek František 2:1, Fučík Petr 3:0, Šťastný Pavel 1:1), TJ Sokol Otnice A - TJ Sokol Drnovice A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 2:0, Vojáček Jaromír 1:1, Bubla Jaroslav st. 1:2, Šebeček Marek 1:1, WO 4:0, body hostů: Kalousek Viktor 1:2, Sedláček Radek 3:0, Bastl Pavel 0:3, WO 0:4), TJ Velešovice A - TJ Sokol Bučovice A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spáčil Tomáš 0:4, Mráz David 1:2, Rulíšek Karel 1:2, Jelínek Marek 2:2, body hostů: Bil Martin 3:1, Dragan Tomáš 3:1, Spirit Michal 2:1, Macháň David 2:1),
4. kolo:
Triangl o.s. Rájec A - TJ Sokol Bučovice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jan 2:1, Sehnal Stanislav 1:2, Koumar Jiří 0:3, Zouhar Michal 0:3, body hostů: Dragan Tomáš 2:1, Macháň David 3:0, Bil Martin 2:1, Spirit Michal 2:1), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Sokol Drnovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 2:1, Robek Petr 2:1, Rotrekl David 2:1, Ječmínek Radek 3:0, body hostů: Sedláček Radek 3:0, Kalousek Viktor 0:3, Bastl Pavel 0:3, Zubal Ladislav 0:3), SK Kuřim A - TJ Sokol Otnice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Pavel 2:1, Fučík Petr 2:1, Vermouzek František 1:2, Šípka Zdeněk 3:0, body hostů: Šebeček Marek 2:1, Salajka Jaroslav ml. 0:3, Vojáček Jaromír 2:1, Šebeček Jan 0:3), STK Zbraslavec B - TJ Velešovice A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Suchý Petr 2:1, Cetkovský Martin 1:2, Krása Petr st. 0:3, Křepela Lubomír 0:3, WO 5:0, body hostů: Rulíšek Karel 2:2, Jelínek Marek 3:1, Mráz David 4:0, WO 0:5), Spartak Adamov A - Orel Boskovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Zbyněk 1:2, Žáček Michal 2:0, Dočkalová Gabriela 2:1, Masařík Radim 3:0, body hostů: Svěrák Martin 2:1, Sekanina Jan 0:3, Křepela Zdeněk 0:3, Harna Václav 1:1), KST Vyškov A - KST Blansko D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drápal Petr 1:3, Novák Dominik 0:3, Libánek Ondřej 2:1, Srna Antonín 2:2, body hostů: Procházka Ondřej 3:1, Bednář Josef 3:1, Trávníčková Karla 2:1, Zukal Aleš 1:2),
5. kolo:
Triangl o.s. Rájec A - TJ Sokol Drnovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koumar Jiří 1:2, Sehnal Stanislav 2:1, Svoboda Jan 2:1, Zouhar Michal 3:0, body hostů: Sedláček Radek 3:0, Kalousek Viktor 0:3, Bastl Pavel 0:3, Zubal Ladislav 1:2), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Sokol Bučovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 3:1, Robek Petr 1:3, Rotrekl David 3:1, Ječmínek Radek 1:3, body hostů: Bil Martin 1:3, Dragan Tomáš 3:1, Macháň David 3:1, Spirit Michal 1:3), TJ Velešovice A - SK Kuřim A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spáčil Petr 1:3, Spáčil Tomáš 0:3, Rulíšek Karel 1:2, Jelínek Marek 3:1, body hostů: Šípka Zdeněk 4:0, Vermouzek František 3:1, Fučík Petr 1:2, Šťastný Pavel 1:2), STK Zbraslavec B - TJ Sokol Otnice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Petr 3:0, Cetkovský Martin 3:0, Krása Petr st. 1:2, Křepela Lubomír 2:1, body hostů: Bubla Jaroslav st. 1:2, Šebeček Marek 1:2, Vojáček Jaromír 1:2, Heřmanský Martin 0:3), Spartak Adamov A - KST Blansko D 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žáček Michal 2:1, David Lukáš 0:3, Beneš Zbyněk 0:3, Masařík Radim 1:3, body hostů: Bednář Josef 4:0, Fiala Karel 3:0, Trávníčková Karla 1:2, Zukal Aleš 2:1), KST Vyškov A - Orel Boskovice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drápal Petr 2:0, Beránek Pavel 2:0, Srna Antonín 2:1, Novák Dominik 2:1, body hostů: Svěrák Martin 1:2, Sekanina Jan 0:3, Křepela Zdeněk 0:2, Harna Václav 1:1),
6. kolo:
Orel Boskovice A - Triangl o.s. Rájec A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harna Václav 0:3, Křepela Zdeněk 0:2, Sekanina Jan 0:3, Svěrák Martin 2:1, body hostů: Zouhar Michal 3:0, Sehnal Stanislav 2:1, Svoboda Jan 2:1, Koumar Jiří 2:0), KST Blansko D - TJ Sokol Brno-Židenice A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zukal Aleš 0:2, Trávníčková Karla 0:2, Pokorný Martin 0:2, Němec Josef 0:2, body hostů: Krejčí Dalibor 2:0, Rotrekl David 2:0, Robek Petr 2:0, Ječmínek Radek 2:0), TJ Sokol Otnice A - Spartak Adamov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 3:0, Vojáček Jaromír 1:1, Bubla Jaroslav st. 2:1, Šebeček Marek 2:1, body hostů: Žáček Michal 0:3, Kapusta Ján 2:1, Beneš Zbyněk 0:3, Masařík Radim 1:1), TJ Velešovice A - KST Vyškov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rulíšek Karel 3:0, Spáčil Tomáš 2:1, Mráz David 1:2, Jelínek Marek 2:1, body hostů: Drápal Petr 0:3, Srna Antonín 2:1, Trávniček Boris 2:1, Čakovský Jan 0:3), TJ Sokol Bučovice A - SK Kuřim A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bil Martin 1:3, Spirit Michal 1:2, Dragan Tomáš 1:2, Macháň David 3:1, body hostů: Šípka Zdeněk 4:0, Vermouzek František 3:1, Fučík Petr 0:3, Šťastný Pavel 1:2), TJ Sokol Drnovice A - STK Zbraslavec B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bastl Pavel 1:2, Zubal Ladislav 0:3, Kalousek Viktor 0:3, Sedláček Radek 2:1, body hostů: Suchý Petr 3:0, Cetkovský Martin 2:1, Křepela Lubomír 3:0, Henek Dominik 1:2),
7. kolo:
Orel Boskovice A - TJ Sokol Brno-Židenice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harna Václav 2:2, Křepela Zdeněk 1:2, Sekanina Jan 0:3, Svěrák Martin 2:2, body hostů: Ječmínek Radek 4:0, Rotrekl David 4:0, Robek Petr 1:2, Macek Ondřej 0:3), KST Blansko D - Triangl o.s. Rájec A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trávníčková Karla 2:1, Zukal Aleš 0:2, Nedoma Pavel 0:3, Němec Josef 1:2, body hostů: Zouhar Michal 2:1, Sehnal Stanislav 3:0, Svoboda Jan 2:1, Koumar Jiří 1:1), TJ Sokol Otnice A - KST Vyškov A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rafaj Zdeněk st. 2:2, Vojáček Jaromír 1:2, Bubla Jaroslav st. 2:1, Šebeček Marek 4:0, body hostů: Beránek Pavel 2:2, Srna Antonín 2:2, Trávniček Boris 1:2, Libánek Ondřej 0:2, Drápal Petr 0:1), TJ Velešovice A - Spartak Adamov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz David 2:0, Spáčil Petr 2:0, Rulíšek Karel 2:0, Jelínek Marek 2:0, body hostů: Kapusta Ján 0:2, Beneš Zbyněk 0:2, Masařík Radim 0:2, David Lukáš 0:2), TJ Sokol Bučovice A - STK Zbraslavec B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháň David 1:2, Bil Martin 1:2, Spirit Michal 0:3, Dragan Tomáš 1:2, body hostů: Cetkovský Martin 2:1, Suchý Petr 3:0, Křepela Lubomír 3:0, Švancara Vladimír 1:2), TJ Sokol Drnovice A - SK Kuřim A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bastl Pavel 0:3, Kalousek Viktor 0:2, Sedláček Radek 3:0, Zubal Ladislav 0:2, WO 0:1, body hostů: Šípka Zdeněk 2:1, Vermouzek František 1:1, Fučík Petr 2:1, Šťastný Pavel 2:0, WO 1:0),
8. kolo:
Triangl o.s. Rájec A - SK Kuřim A 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jan 0:3, Sehnal Stanislav 0:2, Koumar Jiří 0:3, Zouhar Michal 1:2, body hostů: Šípka Zdeněk 3:0, Vermouzek František 3:0, Fučík Petr 3:0, Doležal Jiří 1:1), TJ Sokol Brno-Židenice A - STK Zbraslavec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 4:0, Robek Petr 0:4, Rotrekl David 2:2, Ječmínek Radek 2:2, body hostů: Křepela Lubomír 1:3, Suchý Petr 3:1, Cetkovský Martin 3:1, Krása Petr st. 1:3), Spartak Adamov A - TJ Sokol Bučovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Zbyněk 2:2, Dočkalová Gabriela 3:1, Masařík Radim 2:2, Kapusta Ján 2:2, body hostů: Dragan Tomáš 2:2, Macháň David 2:2, Bil Martin 3:1, Spirit Michal 0:4), KST Vyškov A - TJ Sokol Drnovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beránek Pavel 2:1, Srna Antonín 1:1, Novák Dominik 2:1, Drápal Petr 3:0, body hostů: Sedláček Radek 3:0, Kalousek Viktor 0:3, Zubal Ladislav 0:3, Bastl Pavel 0:2), Orel Boskovice A - TJ Sokol Otnice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harna Václav 3:0, Křepela Zdeněk 1:2, Sekanina Jan 2:1, Svěrák Martin 3:0, body hostů: Šebeček Marek 2:1, Vojáček Jaromír 1:2, Salajka Jaroslav ml. 0:3, Heřmanský Martin 0:3), KST Blansko D - TJ Velešovice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zukal Aleš 0:1, Trávníčková Karla 0:2, Fiala Karel 0:3, Skoupý Michal 0:2, WO 1:0, body hostů: Mráz David 3:0, Rulíšek Karel 2:0, Spáčil Tomáš 2:0, Jelínek Marek 1:0, WO 0:1),
9. kolo:
Triangl o.s. Rájec A - STK Zbraslavec B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jan 1:3, Sehnal Stanislav 1:2, Koumar Jiří 1:2, Zouhar Michal 2:2, body hostů: Křepela Lubomír 4:0, Suchý Petr 3:1, Cetkovský Martin 2:1, Švancara Vladimír 0:3), TJ Sokol Brno-Židenice A - SK Kuřim A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Dalibor 4:0, Robek Petr 1:3, Rotrekl David 3:1, Ječmínek Radek 1:3, body hostů: Šípka Zdeněk 2:2, Vermouzek František 0:4, Fučík Petr 2:2, Šťastný Pavel 3:1), Spartak Adamov A - TJ Sokol Drnovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Zbyněk 3:0, Masařík Radim 2:1, Dočkalová Gabriela 2:1, Kapusta Ján 2:1, body hostů: Kalousek Viktor 0:3, Sedláček Radek 3:0, Zubal Ladislav 0:3, Bastl Pavel 0:3), KST Vyškov A - TJ Sokol Bučovice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Dominik 2:1, Trávniček Boris 1:2, Srna Antonín 0:2, Beránek Pavel 0:3, Drápal Petr 1:0, body hostů: Dragan Tomáš 0:2, Macháň David 3:0, Bil Martin 3:0, Spirit Michal 2:1, Rotrekl Martin 0:1), Orel Boskovice A - TJ Velešovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harna Václav 1:2, Křepela Zdeněk 0:3, Sekanina Jan 1:2, Svěrák Martin 2:2, body hostů: Mráz David 3:1, Rulíšek Karel 3:0, Spáčil Tomáš 1:2, Spáčil Petr 2:1), KST Blansko D - TJ Sokol Otnice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zukal Aleš 2:1, Trávníčková Karla 1:2, Němec Josef 0:3, Skoupý Michal 1:2, body hostů: Šebeček Marek 3:0, Bubla Jaroslav st. 2:1, Vojáček Jaromír 2:1, Salajka Jaroslav ml. 1:2),
10. kolo:
TJ Sokol Otnice A - Triangl o.s. Rájec A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 2:2, Vojáček Jaromír 3:0, Bubla Jaroslav st. 1:2, Šebeček Marek 2:2, body hostů: Zouhar Michal 2:2, Sehnal Stanislav 1:3, Svoboda Jan 3:0, Koumar Jiří 0:3), TJ Velešovice A - TJ Sokol Brno-Židenice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spáčil Petr 3:0, Rulíšek Karel 1:2, Mráz David 1:2, Jelínek Marek 3:1, body hostů: Krejčí Dalibor 2:2, Rotrekl David 3:0, Robek Petr 0:3, Ječmínek Radek 0:3), TJ Sokol Bučovice A - Orel Boskovice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháň David 3:0, Bil Martin 1:2, Plšek Ondřej 2:1, Spirit Michal 2:2, body hostů: Harna Václav 0:4, Křepela Zdeněk 1:2, Sekanina Jan 2:1, Zachoval Leoš 2:1), TJ Sokol Drnovice A - KST Blansko D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalousek Viktor 1:3, Večerka Pavel 0:3, Bastl Pavel 0:3, Sedláček Radek 4:0, body hostů: Procházka Ondřej 3:1, Fiala Karel 3:1, Trávníčková Karla 2:1, Zukal Aleš 1:2), SK Kuřim A - Spartak Adamov A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Jiří 2:0, Fučík Petr 2:0, Vermouzek František 2:1, Šípka Zdeněk 3:0, body hostů: Farkaš Michael 0:3, Kapusta Ján 0:3, Masařík Radim 1:1, Ostrý Jan 0:2), STK Zbraslavec B - KST Vyškov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krása Petr st. 2:0, Suchý Petr 2:0, Cetkovský Martin 2:1, Křepela Lubomír 2:0, body hostů: Libánek Ondřej 0:3, Olejníček Vojtěch 0:2, Drápal Petr 1:1, Čakovský Jan 0:2),
11. kolo:
TJ Sokol Otnice A - TJ Sokol Brno-Židenice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 1:3, Vojáček Jaromír 3:1, Bubla Jaroslav st. 2:2, Šebeček Marek 2:2, body hostů: Krejčí Dalibor 3:1, Rotrekl David 3:1, Robek Petr 1:3, Ječmínek Radek 1:3), TJ Velešovice A - Triangl o.s. Rájec A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Marek 2:1, Rulíšek Karel 2:0, Spáčil Tomáš 0:2, Mráz David 2:1, WO 2:0, body hostů: Zouhar Michal 0:1, Sehnal Stanislav 2:1, Svoboda Jan 2:1, Koumar Jiří 0:3, WO 0:2), TJ Sokol Bučovice A - KST Blansko D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spirit Michal 2:2, Bil Martin 3:1, Macháň David 3:0, Rotrekl Martin 0:4, body hostů: Fiala Karel 2:2, Trávníčková Karla 2:2, Zukal Aleš 2:2, Skoupý Michal 1:2), TJ Sokol Drnovice A - Orel Boskovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zubal Ladislav 2:1, Bastl Pavel 0:2, Kalousek Viktor 3:0, Sedláček Radek 3:0, body hostů: Svěrák Martin 2:1, Sekanina Jan 1:2, Křepela Zdeněk 0:3, Harna Václav 0:2), SK Kuřim A - KST Vyškov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Pavel 0:2, Fučík Petr 2:0, Vermouzek František 3:0, Šípka Zdeněk 3:0, body hostů: Trávníček Michal 1:2, Tichý Zdeněk 0:3, Drápal Petr 0:2, Srna Antonín 1:1), STK Zbraslavec B - Spartak Adamov A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křepela Lubomír 1:0, Suchý Petr 2:0, Henek Dominik 2:0, Cetkovský Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Kapusta Ján 0:2, Beneš Zbyněk 0:2, David Lukáš 0:2, WO 0:3),
12. kolo:
KST Vyškov A - Spartak Adamov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávniček Boris 0:3, Drápal Petr 0:2, Srna Antonín 2:1, Beránek Pavel 1:2, Libánek Ondřej 0:1, WO 3:0, body hostů: Kapusta Ján 3:1, Beneš Zbyněk 4:0, Masařík Radim 2:2, WO 0:3), KST Blansko D - Orel Boskovice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Karel 2:2, Skoupý Michal 0:3, Procházka Ondřej 3:0, Zukal Aleš 3:1, body hostů: Svěrák Martin 3:1, Harna Václav 1:3, Sekanina Jan 0:3, Křepela Zdeněk 2:1), TJ Velešovice A - TJ Sokol Otnice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spáčil Tomáš 2:2, Spáčil Petr 1:2, Rulíšek Karel 3:0, Mráz David 3:1, body hostů: Vojáček Jaromír 2:2, Salajka Jaroslav ml. 2:2, Heřmanský Martin 1:2, Cupák Radim 0:3), TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Bučovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bastl Pavel 2:2, Zubal Ladislav 2:2, Kalousek Viktor 3:1, Sedláček Radek 2:2, body hostů: Macháň David 4:0, Spirit Michal 3:1, Rotrekl Martin 0:4, Plšek Ondřej 0:4), STK Zbraslavec B - SK Kuřim A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý Petr 1:3, Cetkovský Martin 2:2, Krása Petr st. 0:1, Křepela Lubomír 3:1, Henek Dominik 0:3, body hostů: Šípka Zdeněk 3:1, Vermouzek František 3:1, Fučík Petr 3:1, Šťastný Pavel 1:3), TJ Sokol Brno-Židenice A - Triangl o.s. Rájec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 3:1, Robek Petr 2:2, Rotrekl David 3:0, Marcell Jan 1:3, body hostů: Zouhar Michal 3:1, Sehnal Stanislav 1:3, Svoboda Jan 1:3, Koumar Jiří 1:2),
13. kolo:
Triangl o.s. Rájec A - Spartak Adamov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sehnal Stanislav 3:1, Svoboda Jan 1:3, Koumar Jiří 0:3, Zouhar Michal 2:2, body hostů: Dočkalová Gabriela 3:1, Kapusta Ján 1:3, Beneš Zbyněk 2:2, Masařík Radim 3:0), TJ Sokol Brno-Židenice A - KST Vyškov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Dalibor 2:0, Robek Petr 2:0, Rotrekl David 2:0, Ječmínek Radek 2:0, body hostů: Libánek Ondřej 0:2, Srna Antonín 0:2, Drápal Petr 0:2, Tichý Zdeněk 0:2), SK Kuřim A - Orel Boskovice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Pavel 1:1, Fučík Petr 2:0, Vermouzek František 3:0, Šípka Zdeněk 2:1, body hostů: Harna Václav 1:2, Křepela Zdeněk 0:3, Sekanina Jan 0:2, Zachoval Leoš 1:1), KST Blansko D - STK Zbraslavec B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Ondřej 0:2, Němec Josef 0:2, Pokorný Martin 0:2, Skoupý Michal 0:2, body hostů: Suchý Petr 2:0, Cetkovský Martin 2:0, Křepela Lubomír 1:0, Krása Petr st. 2:0, Švancara Vladimír 1:0), TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Otnice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bil Martin 4:0, Spirit Michal 2:1, Plšek Ondřej 0:3, Macháň David 3:1, body hostů: Šebeček Marek 2:2, Vojáček Jaromír 2:2, Salajka Jaroslav ml. 1:2, Šebeček Jan 0:3), TJ Velešovice A - TJ Sokol Drnovice A 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fianta René 2:2, Spáčil Petr 2:1, Rulíšek Karel 2:0, WO 0:6, body hostů: Sedláček Radek 2:0, Kalousek Viktor 1:2, Zubal Ladislav 0:2, Bastl Pavel 0:2, WO 6:0),
14. kolo:
TJ Sokol Brno-Židenice A - Spartak Adamov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Dalibor 1:1, Robek Petr 1:1, Rotrekl David 2:0, Ječmínek Radek 3:0, WO 1:0, body hostů: Kapusta Ján 1:1, Beneš Zbyněk 0:3, Ostrý Jan 0:2, Masařík Radim 1:1, WO 0:1), Triangl o.s. Rájec A - KST Vyškov A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sehnal Stanislav 3:1, Svoboda Jan 0:4, Koumar Jiří 0:3, Zouhar Michal 2:2, body hostů: Trávniček Boris 2:2, Beránek Pavel 4:0, Drápal Petr 2:2, Novák Dominik 2:1), Orel Boskovice A - STK Zbraslavec B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sekanina Jan 0:2, Křepela Zdeněk 0:2, Svěrák Martin 1:2, Harna Václav 0:2, WO 1:0, body hostů: Suchý Petr 3:0, Cetkovský Martin 3:0, Křepela Lubomír 0:1, Krása Petr st. 2:0, WO 0:1), SK Kuřim A - KST Blansko D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Pavel 2:0, Fučík Petr 1:1, Vermouzek František 3:0, Šípka Zdeněk 2:0, body hostů: Skoupý Michal 0:3, Trávníčková Karla 1:1, Němec Josef 0:2, Nedoma Pavel 0:2), TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Otnice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Borovec Karel 1:2, Zubal Ladislav 0:2, Kalousek Viktor 0:3, Sedláček Radek 2:1, body hostů: Vojáček Jaromír 3:0, Šebeček Marek 3:0, Salajka Jaroslav ml. 2:1, Rafaj Zdeněk st. 0:2), TJ Sokol Bučovice A - TJ Velešovice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spirit Michal 1:3, Dragan Tomáš 2:2, Bil Martin 3:0, Macháň David 3:1, body hostů: Rulíšek Karel 2:2, Mráz David 3:1, Spáčil Petr 0:4, Spáčil Tomáš 1:2),
15. kolo:
TJ Sokol Bučovice A - Triangl o.s. Rájec A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dragan Tomáš 1:1, Bil Martin 2:0, Spirit Michal 3:0, Macháň David 2:0, body hostů: Svoboda Jan 1:2, Šustáček Ondřej 0:2, Koumar Jiří 0:2, Sehnal Stanislav 0:2), TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Brno-Židenice A 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bastl Pavel 0:2, Borovec Karel 0:2, Kalousek Viktor 1:1, WO 0:4, body hostů: Krejčí Dalibor 2:0, Rotrekl David 1:0, Ječmínek Radek 2:0, Robek Petr 0:1, WO 4:0), TJ Sokol Otnice A - SK Kuřim A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Heřmanský Josef 0:3, Salajka Jaroslav ml. 2:1, Vojáček Jaromír 1:2, Šebeček Marek 2:2, body hostů: Šípka Zdeněk 3:1, Vermouzek František 2:1, Fučík Petr 2:1, Šťastný Pavel 1:2), TJ Velešovice A - STK Zbraslavec B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Spáčil Tomáš 0:2, Spáčil Petr 0:3, Jelínek Marek 1:1, WO 0:3, body hostů: Křepela Lubomír 2:0, Cetkovský Martin 2:0, Krása Petr st. 0:1, Suchý Petr 2:0, WO 3:0), Orel Boskovice A - Spartak Adamov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekanina Jan 1:3, Svěrák Martin 1:2, Křepela Zdeněk 2:1, Harna Václav 1:3, body hostů: Dobeš Roman 0:4, Beneš Zbyněk 4:0, Dočkalová Gabriela 2:1, Masařík Radim 3:0), KST Blansko D - KST Vyškov A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Ondřej 0:2, Němec Josef 0:2, Fiala Karel 1:2, Zukal Aleš 1:2, body hostů: Beránek Pavel 3:0, Černý Radek 3:0, Novák Dominik 0:2, Srna Antonín 2:0),
16. kolo:
TJ Sokol Drnovice A - Triangl o.s. Rájec A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Radek 3:0, Borovec Karel 0:3, Bastl Pavel 0:3, Kalousek Viktor 0:3, body hostů: Svoboda Jan 2:1, Šustáček Ondřej 3:0, Koumar Jiří 2:1, Sehnal Stanislav 2:1), TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Brno-Židenice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dragan Tomáš 2:2, Bil Martin 2:2, Spirit Michal 1:2, Macháň David 4:0, body hostů: Krejčí Dalibor 0:4, Rotrekl David 3:1, Robek Petr 2:2, Ječmínek Radek 1:2), SK Kuřim A - TJ Velešovice A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fučík Petr 1:0, Vermouzek František 2:0, Šípka Zdeněk 2:0, Šťastný Pavel 0:1, WO 4:0, body hostů: Jelínek Marek 0:2, Mráz David 0:2, Spáčil Tomáš 1:1, WO 0:4), TJ Sokol Otnice A - STK Zbraslavec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heřmanský Josef 1:3, Heřmanský Martin 1:3, Vojáček Jaromír 4:0, Šebeček Marek 2:2, body hostů: Suchý Petr 3:1, Křepela Lubomír 2:2, Cetkovský Martin 2:2, Henek Dominik 1:3), KST Blansko D - Spartak Adamov A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trávníčková Karla 2:2, Fiala Karel 4:0, Procházka Ondřej 4:0, Němec Josef 0:4, body hostů: Kapusta Ján 2:2, Beneš Zbyněk 1:3, Masařík Radim 1:2, Žáček Michal 2:2, Farkaš Michael 0:1), Orel Boskovice A - KST Vyškov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sekanina Jan 1:1, Křepela Zdeněk 0:2, Harna Václav 0:3, Svěrák Martin 0:1, WO 0:1, body hostů: Libánek Ondřej 3:0, Srna Antonín 2:0, Trávniček Boris 1:0, Čakovský Jan 1:1, WO 1:0),
17. kolo:
Triangl o.s. Rájec A - Orel Boskovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sehnal Stanislav 3:0, Svoboda Jan 3:0, Koumar Jiří 0:3, Zouhar Michal 2:1, body hostů: Svěrák Martin 1:2, Zachoval Leoš 1:2, Křepela Zdeněk 1:2, Sekanina Jan 1:2), TJ Sokol Brno-Židenice A - KST Blansko D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Dalibor 3:0, Robek Petr 0:2, Rotrekl David 3:0, Ječmínek Radek 2:1, body hostů: Fiala Karel 1:2, Trávníčková Karla 1:2, Němec Josef 0:3, Skoupý Michal 1:1), Spartak Adamov A - TJ Sokol Otnice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dočkalová Gabriela 3:1, Masařík Radim 2:2, Ostrý Jan 0:3, Kapusta Ján 4:0, body hostů: Šebeček Marek 3:1, Vojáček Jaromír 2:2, Heřmanský Josef 1:3, Heřmanský Martin 0:3), KST Vyškov A - TJ Velešovice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Radek 4:0, Srna Antonín 1:1, Libánek Ondřej 1:2, Trávniček Boris 2:2, Drápal Petr 0:1, body hostů: Rulíšek Karel 2:2, Mráz David 2:2, Jelínek Marek 1:2, Spáčil Petr 1:2), SK Kuřim A - TJ Sokol Bučovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Pavel 1:2, Fučík Petr 2:1, Vermouzek František 3:0, Šípka Zdeněk 3:0, body hostů: Macháň David 2:1, Bil Martin 0:3, Dragan Tomáš 1:2, Spirit Michal 0:3), STK Zbraslavec B - TJ Sokol Drnovice A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křepela Lubomír 1:1, Suchý Petr 1:1, Švancara Vladimír 2:1, Cetkovský Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Sedláček Radek 3:0, Indra Roman 0:3, Kupčík Jakub 0:3, WO 0:3),
18. kolo:
TJ Sokol Brno-Židenice A - Orel Boskovice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 2:2, Robek Petr 1:2, Rotrekl David 2:1, Ječmínek Radek 4:0, body hostů: Zachoval Leoš 2:2, Křepela Zdeněk 1:3, Sekanina Jan 2:1, Svěrák Martin 0:3), Triangl o.s. Rájec A - KST Blansko D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustáček Ondřej 2:1, Sehnal Stanislav 3:0, Svoboda Jan 3:0, Zouhar Michal 1:2, body hostů: Procházka Ondřej 0:3, Fiala Karel 0:3, Trávníčková Karla 2:1, Skoupý Michal 1:2), KST Vyškov A - TJ Sokol Otnice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srna Antonín 2:1, Novák Dominik 2:1, Drápal Petr 2:1, Beránek Pavel 3:0, body hostů: Šebeček Marek 3:0, Vojáček Jaromír 0:3, Heřmanský Martin 0:3, Heřmanský Josef 0:3), Spartak Adamov A - TJ Velešovice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dočkalová Gabriela 0:3, Masařík Radim 0:2, Ostrý Jan 0:3, Kapusta Ján 2:1, body hostů: Rulíšek Karel 3:0, Jelínek Marek 2:1, Mráz David 2:1, Spáčil Tomáš 2:0), STK Zbraslavec B - TJ Sokol Bučovice A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Suchý Petr 0:2, Křepela Lubomír 1:1, Krása Petr st. 2:1, Cetkovský Martin 2:0, WO 4:0, body hostů: Macháň David 3:0, Dragan Tomáš 0:3, Spirit Michal 1:2, WO 0:4), SK Kuřim A - TJ Sokol Drnovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Pavel 3:0, Doležal Jiří 2:1, Vermouzek František 2:1, Šípka Zdeněk 2:1, body hostů: Kalousek Viktor 0:3, Sedláček Radek 3:0, Borovec Karel 0:3, Indra Roman 0:3),
19. kolo:
SK Kuřim A - Triangl o.s. Rájec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fučík Petr 2:0, Doležal Jiří 0:1, Vermouzek František 3:0, Šípka Zdeněk 3:0, Šťastný Pavel 0:1, body hostů: Zouhar Michal 1:2, Sehnal Stanislav 1:2, Svoboda Jan 0:2, Koumar Jiří 0:2), STK Zbraslavec B - TJ Sokol Brno-Židenice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Petr 4:0, Křepela Lubomír 2:2, Krása Petr st. 1:3, Cetkovský Martin 1:3, body hostů: Krejčí Dalibor 3:1, Rotrekl David 2:2, Robek Petr 1:3, Ječmínek Radek 2:2), TJ Sokol Bučovice A - Spartak Adamov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spirit Michal 2:2, Bil Martin 3:1, Plšek Ondřej 2:2, Macháň David 2:2, body hostů: Kapusta Ján 3:1, Masařík Radim 4:0, Farkaš Michael 0:4, 0:4), TJ Sokol Drnovice A - KST Vyškov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borovec Karel 1:3, Zubal Ladislav 2:2, Bastl Pavel 2:1, Kalousek Viktor 1:3, body hostů: Drápal Petr 4:0, Čakovský Jan 1:3, Trávníček Michal 2:2, Olejníček Vojtěch 2:0, Beránek Pavel 0:1), TJ Sokol Otnice A - Orel Boskovice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 1:1, Bubla Jaroslav st. 2:0, Vojáček Jaromír 3:0, Šebeček Marek 2:0, body hostů: Harna Václav 1:2, Zachoval Leoš 0:2, Sekanina Jan 0:2, Křepela Zdeněk 0:2), TJ Velešovice A - KST Blansko D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rulíšek Karel 2:0, Otoupalík Ondřej 1:1, Fianta René 3:0, Mráz David 2:0, body hostů: Trávníčková Karla 1:2, Němec Josef 0:2, Skoupý Michal 0:2, Pokorný Martin 0:2),
20. kolo:
STK Zbraslavec B - Triangl o.s. Rájec A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý Petr 3:0, Křepela Lubomír 2:1, Krása Petr st. 1:2, Cetkovský Martin 2:1, body hostů: Zouhar Michal 1:2, Sehnal Stanislav 1:2, Svoboda Jan 2:1, Koumar Jiří ml. 0:3), SK Kuřim A - TJ Sokol Brno-Židenice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Pavel 1:3, Fučík Petr 3:1, Vermouzek František 2:2, Šípka Zdeněk 1:3, body hostů: Krejčí Dalibor 4:0, Rotrekl David 2:2, Robek Petr 2:2, Ječmínek Radek 1:3), TJ Sokol Drnovice A - Spartak Adamov A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bastl Pavel 0:3, Zubal Ladislav 1:2, Borovec Karel 1:2, Kalousek Viktor 1:2, body hostů: Kapusta Ján 3:0, Farkaš Michael 0:3, Žáček Michal 3:0, Masařík Radim 3:0), TJ Sokol Bučovice A - KST Vyškov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spirit Michal 3:1, Bil Martin 2:2, Dragan Tomáš 1:2, Plšek Ondřej 3:1, body hostů: Čakovský Jan 1:3, Libánek Ondřej 3:1, Srna Antonín 1:3, Drápal Petr 1:2), TJ Velešovice A - Orel Boskovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fianta René 1:2, Rulíšek Karel 2:0, Spáčil Petr 2:1, Mráz David 3:0, body hostů: Harna Václav 1:2, Sekanina Jan 1:2, Sedlák Zdeněk 0:3, Křepela Zdeněk 1:1), TJ Sokol Otnice A - KST Blansko D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 1:1, Bubla Jaroslav st. 2:0, Vojáček Jaromír 3:0, Šebeček Marek 2:0, body hostů: Procházka Ondřej 1:2, Fiala Karel 0:2, Trávníčková Karla 0:2, Pokorný Martin 0:2),
21. kolo:
Triangl o.s. Rájec A - TJ Sokol Otnice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jan 0:3, Sehnal Stanislav 1:2, Zouhar Michal 0:3, Šustáček Ondřej 3:1, body hostů: Šebeček Marek 3:1, Vojáček Jaromír 2:1, Bubla Jaroslav st. 2:1, Salajka Jaroslav ml. 2:1), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Velešovice A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčí Dalibor 1:1, Robek Petr 0:2, Rotrekl David 3:0, Ječmínek Radek 2:0, WO 3:0, body hostů: Rulíšek Karel 2:1, Jelínek Marek 1:2, Spáčil Petr 0:3, WO 0:3), Orel Boskovice A - TJ Sokol Bučovice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sekanina Jan 1:2, Harna Václav 0:3, Svěrák Martin 2:1, Křepela Zdeněk 1:2, body hostů: Dragan Tomáš 3:0, Bil Martin 2:1, Plšek Ondřej 1:2, Spirit Michal 2:1), KST Blansko D - TJ Sokol Drnovice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skoupý Michal 1:0, Procházka Ondřej 2:0, Trávníčková Karla 2:0, Fiala Karel 1:0, WO 3:0, body hostů: Kalousek Viktor 0:2, Bastl Pavel 0:2, Kupčík Jakub 0:2, WO 0:3), Spartak Adamov A - SK Kuřim A 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dočkalová Gabriela 0:2, Masařík Radim 1:2, Kapusta Ján 1:2, WO 0:4, body hostů: Vermouzek František 3:0, Šťastný Pavel 1:1, Doležal Jiří 0:1, Šípka Zdeněk 2:0, WO 4:0), KST Vyškov A - STK Zbraslavec B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srna Antonín 2:2, Drápal Petr 2:2, Trávniček Boris 2:1, Novák Dominik 0:4, body hostů: Suchý Petr 3:1, Krása Petr st. 3:1, Křepela Lubomír 2:2, Cetkovský Martin 1:2),
22. kolo:
TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Sokol Otnice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 3:1, Robek Petr 1:2, Rotrekl David 2:1, Ječmínek Radek 3:1, body hostů: Šebeček Marek 2:2, Vojáček Jaromír 3:1, Bubla Jaroslav st. 0:3, Salajka Jaroslav ml. 0:3), Triangl o.s. Rájec A - TJ Velešovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jan 2:2, Sehnal Stanislav 3:1, Šustáček Ondřej 2:2, Zouhar Michal 2:2, body hostů: Rulíšek Karel 3:1, Mráz David 1:3, Jelínek Marek 2:2, Spáčil Petr 1:3), KST Blansko D - TJ Sokol Bučovice A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skoupý Michal 1:1, Procházka Ondřej 2:0, Trávníčková Karla 2:1, Fiala Karel 0:2, WO 4:0, body hostů: Dragan Tomáš 1:2, Bil Martin 2:1, Plšek Ondřej 1:2, WO 0:4), Orel Boskovice A - TJ Sokol Drnovice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zachoval Leoš 2:1, Sekanina Jan 0:3, Harna Václav 3:0, Křepela Zdeněk 3:1, body hostů: Kalousek Viktor 2:2, Bastl Pavel 1:2, Indra Roman 1:2, Borovec Karel 1:2), KST Vyškov A - SK Kuřim A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srna Antonín 2:1, Drápal Petr 0:3, Čakovský Jan 0:3, Trávníček Michal 1:2, body hostů: Šípka Zdeněk 3:0, Vermouzek František 3:0, Fučík Petr 2:1, Šťastný Pavel 1:2), Spartak Adamov A - STK Zbraslavec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: David Lukáš 0:4, Dočkalová Gabriela 2:2, Kapusta Ján 3:1, Masařík Radim 3:1, body hostů: Suchý Petr 3:1, Cetkovský Martin 1:3, Krása Petr st. 3:1, Odehnal Vladimír 1:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS