Výsledky do novin
Krajská soutěž II. třídy C
1. kolo:
TJ Slovan Hodonín A - SK Baník Ratíškovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drábek Ivo 1:2, Čechovský Václav 3:0, Čechovský Martin 3:0, Salajka Milan 2:1, body hostů: Kuchařič Jiří st. 1:2, Novák Radek 0:3, Charvát Vít ml. 0:3, Hrbáček Milan 2:1), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šubík Jiří 2:0, Kratochvíl Jaroslav 2:0, Volek Pavel 2:0, Zástěra Libor 2:0, body hostů: Švejda Alois 0:2, Hanák Zdeněk 0:2, Mikulík Jan 0:2, Mrenica Ondřej 0:2), T.J. Sokol Hodonín A - SKST Rohatec A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybár Dušan st. 3:0, Kalivoda Martin 0:2, Juras Pavel 2:1, Rybár Dušan ml. 3:0, body hostů: Chvátal Tomáš 1:2, Příkaský Zbyněk 2:1, Drábek Milan 0:3, Chvátal Antonín 0:2), TJ Sokol Vracov C - TJ Jiskra Strážnice C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boruta Vladislav 0:3, Petrželka Tomáš 0:2, Vašík Michal 0:3, Koutný František 2:1, body hostů: Kamenský Petr 3:0, Žajdlík Ludvík 2:1, Lanová Renata 2:1, Černý Zdeněk 2:0), TJ Agrotec Hustopeče C - SKST Mart Hodonín Stavoimpex F 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladký Rostislav 3:1, Šafaříková Sandra 1:3, Hušek Jindřich 1:2, Kuchař Pavel 0:4, body hostů: Šprtová Karolína 2:2, Brhel Štěpán 4:0, Malík Vladimír 2:2, Kosík Tomáš 2:1), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Kobylí B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suský Stanislav 0:3, Vala Vítězslav 1:1, Valoušek František 0:3, Hanák Jiří 2:1, body hostů: Šťavík Ondřej 3:0, Charvát Vavřinec 1:2, Hřebačka Tomáš 2:0, Hoch Vítek 1:1, Soukal Jiří st. 1:0),
2. kolo:
TJ Slovan Hodonín A - TJ Sokol Rakvice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bohunský Rostislav 2:2, Mikeska Michal 0:2, Čechovský Martin 2:1, Salajka Milan 3:1, Čechovský Václav 2:0, body hostů: Hanák Jiří 4:0, Vala Vítězslav 1:3, Suský Stanislav 1:3, Valoušek František 0:3), SK Baník Ratíškovice A - TJ Sokol Kobylí B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bábíček Josef 2:2, Hrbáček Milan 1:3, Charvát Vít ml. 2:2, Kuchařič Jiří st. 2:2, body hostů: Šťavík Ondřej 4:0, Charvát Vavřinec 1:3, Hřebačka Tomáš 4:0, Hoch Vítek 0:2, Sedláček Zdeněk 0:2), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Agrotec Hustopeče C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabec Lukáš 0:4, Zástěra Libor 3:1, Kratochvíl Jaroslav 1:3, Volek Pavel 4:0, body hostů: Hušek Jindřich 2:2, Šlancar Jiří 2:2, Kuchař Pavel 2:2, Hladký Rostislav 2:2), TJ Jevišovka-Drnholec B - SKST Mart Hodonín Stavoimpex F 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulík Jan 0:3, Švejda Alois 1:1, Hanák Zdeněk 0:3, Vutov Ivan 1:2, body hostů: Lorenc David 3:0, Kosík Tomáš 2:1, Šebesta Štefan 3:0, Kraus Jan 1:1), T.J. Sokol Hodonín A - TJ Sokol Vracov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zlámal Martin 0:3, Rybár Dušan ml. 3:0, Rybár Dušan st. 2:1, Jakubčík Roman 3:0, body hostů: Koutný František 2:1, Valko Jan 0:3, Trcala Miroslav 1:2, Petrželka Tomáš 1:2), SKST Rohatec A - TJ Jiskra Strážnice C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář David 1:2, Chvátal Antonín 2:0, Chvátal Tomáš 3:0, Příkaský Zbyněk 3:0, body hostů: Kamenský Petr 1:2, Černý Zdeněk 0:3, Lanová Renata 0:3, Frolek Radek 1:1),
3. kolo:
TJ Slovan Hodonín A - TJ Sokol Kobylí B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čechovský Václav 1:0, Mikeska Michal 2:0, Čechovský Martin 2:0, Salajka Milan 1:0, WO 3:0, body hostů: Soukal Jiří ml. 0:2, Oslzlý Michal 0:2, Otáhal Jan 0:2, WO 0:3), SK Baník Ratíškovice A - TJ Sokol Rakvice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Vít ml. 1:3, Hrbáček Milan 3:1, Charvát Vít st. 0:4, Kuchařič Jiří st. 4:0, body hostů: Hanák Jiří 3:1, Vala Vítězslav 1:3, Suský Stanislav 2:2, Valoušek František 2:2), TJ Sokol Klobouky u Brna A - SKST Mart Hodonín Stavoimpex F 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubík Jiří 0:4, Zástěra Libor 0:2, Kratochvíl Jaroslav 2:1, Volek Pavel 3:1, Hrabec Lukáš 0:1, body hostů: Lorenc David 4:0, Brhel Štěpán 2:2, Malík Vladimír 1:2, Kosík Tomáš 2:1), TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Agrotec Hustopeče C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stibor Tomáš 0:2, Hanák Zdeněk 0:2, Švejda Alois 0:2, Vutov Ivan 0:2, body hostů: Hušek Jindřich 2:0, Šlancar Jiří 2:0, Hušek Jan 2:0, Kuchař Pavel 2:0), T.J. Sokol Hodonín A - TJ Jiskra Strážnice C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalivoda Martin 1:1, Rybár Dušan st. 2:0, Rybár Dušan ml. 3:0, Jakubčík Roman 2:0, body hostů: Kamenský Petr 1:2, Černý Zdeněk 0:2, Frolek Radek 0:2, Látal Roman 0:2), SKST Rohatec A - TJ Sokol Vracov C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotásková Petra 0:3, Drábek Milan 1:2, Kolář David 0:3, Příkaský Zbyněk 2:1, body hostů: Koutný František 3:0, Vašík Michal 1:2, Trcala Miroslav 2:1, Petrželka Tomáš 3:0),
4. kolo:
TJ Sokol Vracov C - TJ Sokol Rakvice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašík Michal 2:2, Boruta Vladislav 0:4, Trcala Miroslav 2:1, Koutný František 3:1, Křiva Zdeněk 0:1, body hostů: Hanák Jiří 4:0, Vala Vítězslav 2:2, Suský Stanislav 1:3, Valoušek František 2:2), TJ Sokol Kobylí B - TJ Jiskra Strážnice C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukal Jiří st. 1:2, Charvát Vavřinec 2:1, Hřebačka Tomáš 3:0, Šťavík Ondřej 3:0, body hostů: Kamenský Petr 2:1, Žajdlík Ludvík 0:3, Černý Zdeněk 1:2, Lanová Renata 0:3), TJ Agrotec Hustopeče C - T.J. Sokol Hodonín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Jan 4:0, Kuchař Pavel 1:3, Hladký Rostislav 2:2, Šlancar Jiří 1:3, body hostů: Rybár Dušan st. 1:3, Jakubčík Roman 3:1, Juras Pavel 2:2, Kalivoda Martin 2:2), SKST Mart Hodonín Stavoimpex F - SKST Rohatec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brhel Štěpán 3:0, Kosík Tomáš 3:0, Lorenc David 2:1, Malík Vladimír 1:2, body hostů: Chvátal Tomáš 0:3, Příkaský Zbyněk 1:2, Kolář David 1:2, Drábek Milan 1:2), TJ Slovan Hodonín A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Michal 3:1, Čechovský Václav 2:2, Čechovský Martin 3:0, Salajka Milan 1:3, body hostů: Volek Pavel 2:2, Kratochvíl Jaroslav 2:2, Zástěra Libor 1:3, Šubík Jiří 1:2), SK Baník Ratíškovice A - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Charvát Vít ml. 1:0, Hrbáček Milan 2:0, Kuchařič Jiří st. 2:0, Novák Radek 1:0, WO 3:0, body hostů: Švejda Alois 0:2, Hanák Zdeněk 0:2, Mikulík Jan 0:2, WO 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Rakvice A - TJ Jiskra Strážnice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vala Vítězslav 3:1, Suský Stanislav 0:4, Valoušek František 1:3, Hanák Jiří 3:1, body hostů: Kamenský Petr 3:1, Žajdlík Ludvík 1:3, Černý Zdeněk 2:2, Lanová Renata 3:1), TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Vracov C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoch Vítek 0:4, Soukal Jiří st. 2:1, Charvát Vavřinec 1:2, Šťavík Ondřej 2:2, body hostů: Koutný František 3:1, Trcala Miroslav 2:2, Vašík Michal 2:1, Boruta Vladislav 2:1), TJ Agrotec Hustopeče C - SKST Rohatec A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hušek Jindřich 2:2, Šlancar Jiří 3:1, Hušek Jan 2:2, Kuchař Pavel 1:3, body hostů: Malošek Radek 3:1, Příkaský Zbyněk 4:0, Drábek Milan 0:4, Chvátal Tomáš 1:3), SKST Mart Hodonín Stavoimpex F - T.J. Sokol Hodonín A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kosík Tomáš 0:3, Mikulecký Marek 0:3, Hašlík Jakub 2:1, Lorenc David 2:1, body hostů: Rybár Dušan ml. 3:0, Rybár Dušan st. 1:2, Jakubčík Roman 1:2, Juras Pavel 3:0), TJ Slovan Hodonín A - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drábek Ivo 2:0, Čechovský Martin 2:0, Salajka Milan 2:0, Čechovský Václav 2:0, body hostů: Švejda Alois 0:2, Hanák Zdeněk 0:2, Stibor Tomáš 0:2, Mikulík Jan 0:2), SK Baník Ratíškovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Vít ml. 2:1, Hrbáček Milan 2:1, Bábíček Josef 2:1, Kuchařič Jiří st. 3:0, body hostů: Volek Pavel 3:0, Kratochvíl Jaroslav 0:3, Šubík Jiří 0:3, Hrabec Lukáš 0:3),
6. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Rakvice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrabec Lukáš 1:3, Šubík Jiří 1:3, Kratochvíl Jaroslav 1:2, Volek Pavel 4:0, body hostů: Hanák Jiří 3:1, Vala Vítězslav 2:2, Suský Stanislav 2:2, Valoušek František 1:2), TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Sokol Kobylí B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikulík Jan 0:2, Stibor Tomáš 0:2, Švejda Alois 1:2, Hanák Zdeněk 0:2, body hostů: Šťavík Ondřej 3:0, Charvát Vavřinec 2:0, Soukal Jiří st. 1:1, Hoch Vítek 2:0), T.J. Sokol Hodonín A - TJ Slovan Hodonín A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybár Dušan ml. 3:1, Jakubčík Roman 1:3, Kalivoda Martin 1:2, Juras Pavel 2:2, Rybár Dušan st. 0:1, body hostů: Čechovský Martin 4:0, Čechovský Václav 1:3, Mikeska Michal 3:1, Salajka Milan 1:3), SKST Rohatec A - SK Baník Ratíškovice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Tomáš 3:0, Kolář David 1:1, Drábek Milan 2:1, Příkaský Zbyněk 3:0, body hostů: Kuchařič Jiří st. 1:2, Novák Radek 1:2, Hrbáček Milan 0:3, Charvát Vít ml. 0:2), TJ Sokol Vracov C - TJ Agrotec Hustopeče C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašík Michal 1:3, Boruta Vladislav 0:2, Petrželka Tomáš 0:3, Koutný František 4:0, Trcala Miroslav 1:1, body hostů: Hladký Rostislav 3:1, Šlancar Jiří 3:1, Hušek Jindřich 2:2, Kuchař Pavel 1:2), TJ Jiskra Strážnice C - SKST Mart Hodonín Stavoimpex F 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žajdlík Ludvík 0:2, Černý Zdeněk 0:3, Vaverka Lubomír 1:2, Kamenský Petr 1:2, Frolek Radek 1:0, body hostů: Lorenc David 3:0, Veselý Jan 3:0, Mikulecký Marek 1:2, Šebesta Štefan 2:1),
7. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Kobylí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubík Jiří 2:2, Zástěra Libor 2:2, Kratochvíl Jaroslav 2:2, Volek Pavel 3:1, body hostů: Kubík Josef 2:2, Hřebačka Tomáš 4:0, Charvát Vavřinec 0:4, Hoch Vítek 0:2, Soukal Jiří st. 1:1), TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Sokol Rakvice A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stibor Tomáš 0:2, Mikulík Jan 0:2, Švejda Alois 0:2, Hanák Zdeněk 0:2, body hostů: Hanák Jiří 2:0, Vala Vítězslav 2:0, Suský Stanislav 2:0, Valoušek František 2:0), T.J. Sokol Hodonín A - SK Baník Ratíškovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybár Dušan st. 2:1, Rybár Dušan ml. 3:0, Kalivoda Martin 1:2, Jakubčík Roman 3:0, body hostů: Kuchařič Jiří st. 1:2, Bábíček Josef 1:2, Hrbáček Milan 0:3, Charvát Vít ml. 1:2), SKST Rohatec A - TJ Slovan Hodonín A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotásková Petra 3:1, Kolář David 2:1, Drábek Milan 0:3, Příkaský Zbyněk 3:1, body hostů: Mikeska Michal 2:2, Čechovský Václav 1:3, Vacenovský Pavel 2:1, Drábek Ivo 1:2), TJ Sokol Vracov C - SKST Mart Hodonín Stavoimpex F 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrželka Tomáš 0:4, Boruta Vladislav 1:1, Trcala Miroslav 1:2, Koutný František 3:1, Vašík Michal 0:1, body hostů: Brhel Štěpán 3:1, Lorenc David 3:1, Malík Vladimír 1:2, Kosík Tomáš 2:1), TJ Jiskra Strážnice C - TJ Agrotec Hustopeče C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pukl Ondřej 0:3, Černý Zdeněk 1:1, Lanová Renata 2:1, Žajdlík Ludvík 0:3, body hostů: Hladký Rostislav 3:0, Hušek Jindřich 1:2, Šlancar Jiří 2:1, Kuchař Pavel 2:0),
8. kolo:
TJ Sokol Rakvice A - TJ Agrotec Hustopeče C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Vítězslav 1:3, Suský Stanislav 4:0, Pluháček Radek 0:4, Hanák Jiří 3:1, body hostů: Hladký Rostislav 3:1, Hušek Jan 2:2, Hušek Jindřich 1:3, Kuchař Pavel 2:2), TJ Sokol Kobylí B - SKST Mart Hodonín Stavoimpex F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukal Jiří st. 1:3, Charvát Vavřinec 2:2, Kubík Josef 2:1, Šťavík Ondřej 4:0, body hostů: Malík Vladimír 2:2, Kosík Tomáš 2:2, Šebesta Štefan 0:4, Hlobil Albert 2:1), TJ Slovan Hodonín A - TJ Sokol Vracov C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bohunský Rostislav 3:1, Vacenovský Pavel 1:2, Král Jiří 1:2, Salajka Milan 2:1, WO 1:0, body hostů: Koutný František 3:0, Petrželka Tomáš 3:1, Boruta Vladislav 0:3, Valko Jan 0:3, WO 0:1), SK Baník Ratíškovice A - TJ Jiskra Strážnice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Radek 1:3, Charvát Vít ml. 2:2, Hrbáček Milan 2:2, Kuchařič Jiří st. 2:2, body hostů: Vaverka Lubomír 4:0, Černý Zdeněk 3:1, Frolek Radek 1:3, Žajdlík Ludvík 1:3), TJ Sokol Klobouky u Brna A - T.J. Sokol Hodonín A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šubík Jiří 0:3, Zástěra Libor 0:2, Kratochvíl Jaroslav 1:2, Volek Pavel 2:1, body hostů: Rybár Dušan ml. 3:0, Jakubčík Roman 2:1, Rybár Dušan st. 2:1, Juras Pavel 1:1), TJ Jevišovka-Drnholec B - SKST Rohatec A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čepera Roman 0:2, Hanák Zdeněk 1:1, Stibor Tomáš 0:3, Švejda Alois 0:2, body hostů: Chvátal Antonín 2:1, Chvátal Tomáš 2:0, Kolář David 2:0, Příkaský Zbyněk 2:0),
9. kolo:
TJ Sokol Rakvice A - SKST Mart Hodonín Stavoimpex F 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Vítězslav 2:2, Suský Stanislav 2:1, Valoušek František 1:2, Hanák Jiří 4:0, body hostů: Kosík Tomáš 3:1, Hlobil Albert 0:4, Šebesta Štefan 2:1, Kraus Jan 0:3), TJ Sokol Kobylí B - TJ Agrotec Hustopeče C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Vavřinec 2:0, Kubík Josef 1:1, Hřebačka Tomáš 3:0, Šťavík Ondřej 3:0, body hostů: Blažek Jiří 0:3, Šlancar Jiří 1:2, Kuchař Pavel 0:2, Hušek Jindřich 0:2), TJ Slovan Hodonín A - TJ Jiskra Strážnice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drábek Ivo 2:0, Bohunský Rostislav 1:1, Salajka Milan 3:0, Čechovský Martin 2:1, body hostů: Vaverka Lubomír 1:2, Černý Zdeněk 0:3, Frolek Radek 0:2, Lanová Renata 1:1), SK Baník Ratíškovice A - TJ Sokol Vracov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Vít ml. 2:2, Hrbáček Milan 2:2, Charvát Vít st. 2:1, Kuchařič Jiří st. 1:2, WO 2:0, body hostů: Vašík Michal 2:0, Petrželka Tomáš 1:3, Trcala Miroslav 3:1, Valko Jan 1:3, WO 0:2), TJ Sokol Klobouky u Brna A - SKST Rohatec A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrabec Lukáš 1:3, Zástěra Libor 2:1, Kratochvíl Jaroslav 0:3, Volek Pavel 3:1, body hostů: Kotásková Petra 1:3, Příkaský Zbyněk 3:1, Malošek Radek 1:1, Drábek Milan 2:1, Kolář David 1:0), TJ Jevišovka-Drnholec B - T.J. Sokol Hodonín A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stibor Tomáš 0:2, Švejda Alois 0:2, Vutov Ivan 0:2, Hanák Zdeněk 0:2, body hostů: Kalivoda Martin 2:0, Jakubčík Roman 2:0, Rybár Dušan st. 2:0, Mikuš Martin 2:0),
10. kolo:
T.J. Sokol Hodonín A - TJ Sokol Rakvice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybár Dušan ml. 3:0, Kalivoda Martin 0:2, Rybár Dušan st. 3:0, Jakubčík Roman 3:0, body hostů: Hanák Jiří 1:2, Vala Vítězslav 1:2, Suský Stanislav 0:3, Valoušek František 0:2), SKST Rohatec A - TJ Sokol Kobylí B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Tomáš 1:3, Kolář David 2:2, Drábek Milan 2:2, Příkaský Zbyněk 3:1, body hostů: Šťavík Ondřej 4:0, Hřebačka Tomáš 2:2, Kubík Josef 2:2, Soukal Jiří st. 0:2, Hoch Vítek 0:2), TJ Sokol Vracov C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Valko Jan 0:2, Petrželka Tomáš 1:2, Koutný František 2:1, WO 0:4, body hostů: Zástěra Libor 2:1, Kratochvíl Jaroslav 1:1, Hrabec Lukáš 0:1, Volek Pavel 2:0, WO 4:0), TJ Jiskra Strážnice C - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lanová Renata 2:0, Frolek Radek 2:0, Černý Zdeněk 3:0, Kamenský Petr 2:0, body hostů: Švejda Alois 0:3, Hanák Zdeněk 0:2, Vutov Ivan 0:2, Dobiáš Rudolf 0:2), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Slovan Hodonín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchař Pavel 2:2, Blažek Jiří 3:1, Šlancar Jiří 1:3, Hušek Jindřich 2:2, body hostů: Mikeska Michal 2:2, Drábek Ivo 2:2, Král Jiří 4:0, Stašek Lubomír 0:4), SKST Mart Hodonín Stavoimpex F - SK Baník Ratíškovice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kraus Jan 2:2, Mikulecký Marek 2:1, Kosík Tomáš 3:0, Šebesta Štefan 2:2, body hostů: Novák Radek 0:4, Charvát Vít ml. 1:3, Hrbáček Milan 2:1, Charvát Vít st. 2:1),
11. kolo:
T.J. Sokol Hodonín A - TJ Sokol Kobylí B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybár Dušan ml. 2:0, Rybár Dušan st. 2:0, Kalivoda Martin 2:1, Jakubčík Roman 3:0, body hostů: Charvát Vavřinec 1:2, Soukal Jiří st. 0:3, Hoch Vítek 0:2, Otáhal Jan 0:2), SKST Rohatec A - TJ Sokol Rakvice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotásková Petra 1:3, Kolář David 3:1, Drábek Milan 2:2, Příkaský Zbyněk 3:1, body hostů: Vala Vítězslav 1:3, Hanák Jiří 4:0, Suský Stanislav 2:2, Valoušek František 0:4), TJ Sokol Vracov C - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boruta Vladislav 2:0, Vašík Michal 2:0, Petrželka Tomáš 2:0, Trcala Miroslav 1:0, Koutný František 1:0, body hostů: Vutov Ivan 0:2, Švejda Alois 0:2, Stibor Tomáš 0:2, Hanák Zdeněk 0:2), TJ Jiskra Strážnice C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lanová Renata 2:2, Černý Zdeněk 1:2, Vaverka Lubomír 2:1, Kamenský Petr 4:0, body hostů: Volek Pavel 3:1, Zástěra Libor 1:3, Kratochvíl Jaroslav 0:3, Šubík Jiří 1:2), TJ Agrotec Hustopeče C - SK Baník Ratíškovice A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hušek Jindřich 1:3, Šlancar Jiří 0:4, Hušek Jan 1:2, Kuchař Pavel 3:1, body hostů: Bábíček Josef 4:0, Charvát Vít ml. 1:3, Kordula Jiří 3:1, Charvát Vít st. 2:1), SKST Mart Hodonín Stavoimpex F - TJ Slovan Hodonín A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lorenc David 3:0, Kosík Tomáš 2:0, Malík Vladimír 2:1, Šebesta Štefan 2:1, body hostů: Drábek Ivo 0:3, Mikeska Michal 2:1, Král Jiří 0:3, Vacenovský Pavel 0:2),
12. kolo:
SK Baník Ratíškovice A - TJ Slovan Hodonín A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrbáček Milan 0:3, Charvát Vít st. 0:2, Charvát Vít ml. 1:2, Bábíček Josef 2:1, body hostů: Čechovský Václav 3:0, Bohunský Rostislav 3:0, Salajka Milan 1:2, Mikeska Michal 1:1), TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stibor Tomáš 1:1, Švejda Alois 1:1, Vutov Ivan 0:3, Hanák Zdeněk 0:3, body hostů: Volek Pavel ml. 3:0, Zástěra Libor 2:1, Kratochvíl Jaroslav 2:0, Šubík Jiří 1:1), SKST Rohatec A - T.J. Sokol Hodonín A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotásková Petra 0:4, Kolář David 1:1, Drábek Milan 1:3, Příkaský Zbyněk 3:1, Chvátal Tomáš 2:0, body hostů: Rybár Dušan ml. 4:0, Rybár Dušan st. 1:3, Jakubčík Roman 2:2, Juras Pavel 2:2), TJ Jiskra Strážnice C - TJ Sokol Vracov C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Zdeněk 2:1, Lanová Renata 2:1, Vaverka Lubomír 2:1, Kamenský Petr 3:0, body hostů: Koutný František 0:3, Petrželka Tomáš 1:2, Vašík Michal 2:1, Boruta Vladislav 0:3), SKST Mart Hodonín Stavoimpex F - TJ Agrotec Hustopeče C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kosík Tomáš 2:2, Mikulecký Marek 1:3, Malík Vladimír 2:2, Lorenc David 3:1, body hostů: Hladký Rostislav 3:1, Šlancar Jiří 3:1, Kuchař Pavel 1:3, Hušek Jindřich 1:3), TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Rakvice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukal Jiří st. 1:3, Charvát Vavřinec 1:2, Hřebačka Tomáš 2:1, Šťavík Ondřej 4:0, body hostů: Vala Vítězslav 2:2, Hanák Jiří 1:3, Suský Stanislav 2:1, Valoušek František 1:2),
13. kolo:
TJ Sokol Rakvice A - TJ Slovan Hodonín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Vítězslav 2:2, Suský Stanislav 1:3, Valoušek František 1:3, Hanák Jiří 4:0, body hostů: Bohunský Rostislav 3:1, Salajka Milan 2:2, Mikeska Michal 2:2, Vacenovský Pavel 1:3), TJ Sokol Kobylí B - SK Baník Ratíškovice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hoch Vítek 2:2, Vajbar Antonín 0:4, Soukal Jiří st. 1:2, Šťavík Ondřej 4:0, body hostů: Bábíček Josef 1:0, Kuchařič Jiří st. 2:2, Charvát Vít ml. 3:1, Hrbáček Milan 1:2, Charvát Vít st. 1:2), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hušek Jan 2:2, Hušek Jindřich 2:2, Kuchař Pavel 0:4, Hladký Rostislav 3:1, body hostů: Volek Pavel ml. 4:0, Zástěra Libor 1:3, Kratochvíl Jaroslav 3:1, Šubík Jiří 1:3), SKST Mart Hodonín Stavoimpex F - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šprtová Karolína 2:0, Mikulecký Marek 2:0, Hlobil Albert 2:1, Šebesta Štefan 3:0, body hostů: Švejda Alois 0:3, Stibor Tomáš 0:3, Vutov Ivan 1:1, Hanák Zdeněk 0:2), TJ Sokol Vracov C - T.J. Sokol Hodonín A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valko Jan 0:2, Petrželka Tomáš 1:1, Trcala Miroslav 0:3, Koutný František 1:2, body hostů: Rybár Dušan st. 2:1, Jakubčík Roman 3:0, Bezucha Jan 1:1, Juras Pavel 2:0), TJ Jiskra Strážnice C - SKST Rohatec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frolek Radek 2:1, Černý Zdeněk 1:2, Pukl Ondřej 0:3, Látal Roman 1:3, body hostů: Kotásková Petra 3:1, Příkaský Zbyněk 3:0, Drábek Milan 1:2, Chvátal Tomáš 2:1),
14. kolo:
TJ Sokol Kobylí B - TJ Slovan Hodonín A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukal Jiří st. 0:2, Vajbar Antonín 0:2, Hoch Vítek 0:3, Soukal Jiří ml. 0:2, body hostů: Bohunský Rostislav 3:0, Král Jiří 2:0, Salajka Milan 2:0, Drábek Ivo 2:0), TJ Sokol Rakvice A - SK Baník Ratíškovice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vala Vítězslav 0:3, Suský Stanislav 0:2, Valoušek František 0:3, Hanák Jiří 3:0, body hostů: Kuchařič Jiří st. 3:0, Bábíček Josef 2:1, Charvát Vít ml. 2:1, Novák Radek 1:1), SKST Mart Hodonín Stavoimpex F - TJ Sokol Klobouky u Brna A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kosík Tomáš 1:1, Lorenc David 1:1, Hlobil Albert 0:3, Šebesta Štefan 0:3, body hostů: Volek Pavel ml. 3:0, Zástěra Libor 2:1, Kratochvíl Jaroslav 2:0, Šubík Jiří 1:1), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hušek Jan 2:0, Kuchař Pavel 1:1, Hušek Jindřich 3:0, Horák Ondřej 2:0, body hostů: Vutov Ivan 1:2, Hanák Zdeněk 0:2, Stibor Tomáš 0:2, Švejda Alois 0:2), TJ Jiskra Strážnice C - T.J. Sokol Hodonín A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pukl Ondřej 1:2, Černý Zdeněk 0:2, Frolek Radek 1:2, Lanová Renata 1:2, body hostů: Rybár Dušan ml. 3:0, Rybár Dušan st. 2:1, Jakubčík Roman 3:0, Kalivoda Martin 0:2), TJ Sokol Vracov C - SKST Rohatec A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašík Michal 2:1, Petrželka Tomáš 0:3, Trcala Miroslav 1:2, Koutný František 0:3, body hostů: Kotásková Petra 2:1, Příkaský Zbyněk 3:0, Drábek Milan 2:1, Chvátal Tomáš 2:1),
15. kolo:
TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Vracov C 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vala Vítězslav 2:1, Suský Stanislav 0:3, Valoušek František 0:3, Hanák Jiří 0:3, body hostů: Koutný František 2:1, Trcala Miroslav 3:0, Vašík Michal 3:0, Petrželka Tomáš 2:1), TJ Jiskra Strážnice C - TJ Sokol Kobylí B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Látal Roman 0:3, Frolek Radek 1:2, Kamenský Petr 1:2, Lanová Renata 2:1, body hostů: Šťavík Ondřej 3:0, Soukal Jiří st. 1:2, Hřebačka Tomáš 2:1, Vajbar Antonín 2:1), T.J. Sokol Hodonín A - TJ Agrotec Hustopeče C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybár Dušan ml. 2:1, Jakubčík Roman 2:1, Kalivoda Martin 1:2, Rybár Dušan st. 3:0, body hostů: Melichar Libor 2:1, Šlancar Jiří 0:3, Kuchař Pavel 1:2, Hušek Jindřich 1:2), SKST Rohatec A - SKST Mart Hodonín Stavoimpex F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Tomáš 2:2, Kolář David 2:2, Drábek Milan 2:2, Příkaský Zbyněk 2:2, body hostů: Lorenc David 4:0, Mikulecký Marek 0:4, Kosík Tomáš 3:1, Šebesta Štefan 1:3), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Slovan Hodonín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubík Jiří 2:2, Zástěra Libor 1:3, Kratochvíl Jaroslav 1:3, Volek Pavel ml. 4:0, body hostů: Mikeska Michal 2:2, Čechovský Martin 3:1, Drábek Ivo 1:3, Vacenovský Pavel 2:2), TJ Jevišovka-Drnholec B - SK Baník Ratíškovice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švejda Alois 1:1, Hanák Zdeněk 0:2, Vutov Ivan 0:3, Stibor Tomáš 1:2, body hostů: Kuchařič Jiří st. 3:0, Bábíček Josef 3:0, Charvát Vít ml. 2:0, Charvát Vít st. 0:2),
16. kolo:
TJ Jiskra Strážnice C - TJ Sokol Rakvice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Zdeněk 1:3, Vránová Radana 3:1, Vaverka Lubomír 3:1, Frolek Radek 2:2, body hostů: Hanák Jiří 4:0, Vala Vítězslav 0:4, Suský Stanislav 2:2, Valoušek František 1:3), TJ Sokol Vracov C - TJ Sokol Kobylí B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boruta Vladislav 0:2, Vašík Michal 0:3, Petrželka Tomáš 1:2, Koutný František 2:1, Trcala Miroslav 0:1, body hostů: Šťavík Ondřej 3:0, Soukal Jiří st. 1:2, Hřebačka Tomáš 3:0, Vajbar Antonín 2:1), SKST Rohatec A - TJ Agrotec Hustopeče C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal Tomáš 2:1, Kotásková Petra 2:1, Drábek Milan 1:2, Příkaský Zbyněk 3:0, body hostů: Hladký Rostislav 2:1, Kuchař Pavel 0:3, Šlancar Jiří 1:2, Hušek Jindřich 1:2), T.J. Sokol Hodonín A - SKST Mart Hodonín Stavoimpex F 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybár Dušan st. 3:1, Jakubčík Roman 2:1, Bezucha Jan 0:3, Rybár Dušan ml. 4:0, body hostů: Hašlík Jakub 3:1, Malík Vladimír 1:3, Mikulecký Marek 1:2, Hlobil Albert 0:2, Kosík Tomáš 0:1), TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Slovan Hodonín A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vutov Ivan 0:2, Hanák Zdeněk 0:2, Švejda Alois 0:1, Stibor Tomáš 0:2, Čepera Roman 0:1, body hostů: Král Jiří 2:0, Drábek Ivo 2:0, Salajka Milan 2:0, Čechovský Václav 2:0), TJ Sokol Klobouky u Brna A - SK Baník Ratíškovice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šubík Jiří 1:3, Zástěra Libor 0:4, Kratochvíl Jaroslav 2:2, Volek Pavel ml. 3:1, body hostů: Kuchařič Jiří st. 2:1, Bábíček Josef 2:2, Hrbáček Milan 3:1, Kordula Jiří 3:1, Kordula Petr 0:1),
17. kolo:
TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Vítězslav 2:2, Suský Stanislav 3:1, Valoušek František 1:2, Hanák Jiří 3:1, body hostů: Volek Pavel ml. 2:2, Kratochvíl Jaroslav 3:1, Zástěra Libor 1:3, Sedláček Zdeněk 0:3), TJ Sokol Kobylí B - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Otáhal Jan 1:1, Soukal Jiří st. 1:1, Šťavík Ondřej 3:0, Vajbar Antonín 3:0, body hostů: Vutov Ivan 1:2, Stibor Tomáš 1:2, Švejda Alois 0:2, Hanák Zdeněk 0:2), TJ Slovan Hodonín A - T.J. Sokol Hodonín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bohunský Rostislav 1:3, Mikeska Michal 4:0, Salajka Milan 1:3, Čechovský Martin 2:2, body hostů: Rybár Dušan ml. 3:1, Jakubčík Roman 3:1, Rybár Dušan st. 1:3, Kalivoda Martin 1:3), SK Baník Ratíškovice A - SKST Rohatec A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bábíček Josef 3:1, Charvát Vít ml. 1:2, Novák Radek 3:0, Kuchařič Jiří st. 2:2, body hostů: Příkaský Zbyněk 2:2, Chvátal Tomáš 0:4, Kolář David 0:3, Drábek Milan 3:0), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Vracov C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlancar Jiří 2:1, Kuchař Pavel 1:1, Šafařík Jan 2:1, Hladký Rostislav 3:0, body hostů: Koutný František 2:1, Petrželka Tomáš 1:2, Boruta Vladislav 0:3, Boruta Matěj 0:2), SKST Mart Hodonín Stavoimpex F - TJ Jiskra Strážnice C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikulecký Marek 2:0, Malík Vladimír 1:1, Hlobil Albert 1:2, Kosík Tomáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Lanová Renata 2:1, Látal Roman 0:3, Žajdlík Ludvík 1:2, WO 0:3),
18. kolo:
TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukal Jiří st. 0:3, Hoch Vítek 0:2, Otáhal Jan 0:3, Vajbar Antonín 2:1, body hostů: Volek Pavel ml. 3:0, Zástěra Libor 3:0, Kratochvíl Jaroslav 2:1, Sedláček Zdeněk 1:1), TJ Sokol Rakvice A - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vala Vítězslav 1:1, Suský Stanislav 2:0, Valoušek František 2:1, Hanák Jiří 3:0, body hostů: Stibor Tomáš 1:2, Hanák Zdeněk 0:3, Švejda Alois 1:1, Vutov Ivan 0:2), SK Baník Ratíškovice A - T.J. Sokol Hodonín A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bábíček Josef 1:2, Charvát Vít ml. 1:2, Novák Radek 0:3, Kuchařič Jiří st. 2:2, body hostů: Rybár Dušan ml. 4:0, Jakubčík Roman 3:0, Rybár Dušan st. 2:1, Kalivoda Martin 0:3), TJ Slovan Hodonín A - SKST Rohatec A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Jiří 0:4, Mikeska Michal 4:0, Drábek Ivo 1:3, Salajka Milan 2:2, body hostů: Kotásková Petra 1:3, Příkaský Zbyněk 3:1, Kolář David 3:1, Chvátal Tomáš 2:2), SKST Mart Hodonín Stavoimpex F - TJ Sokol Vracov C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kokeš Lukáš 0:2, Mikulecký Marek 0:4, Malík Vladimír 3:1, Lorenc David 4:0, Gallus Petr st. 1:1, body hostů: Koutný František 3:1, Petrželka Tomáš 1:3, Vašík Michal 2:2, Boruta Vladislav 1:1, Trcala Miroslav 1:1), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Jiskra Strážnice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlancar Jiří 0:4, Kuchař Pavel 1:3, Šafařík Jan 4:0, Melichar Libor 4:0, body hostů: Vaverka Lubomír 2:2, Frolek Radek 2:2, Žajdlík Ludvík 1:3, Lanová Renata 2:2),
19. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Rakvice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlancar Jiří 1:1, Kuchař Pavel 1:1, Hušek Jan 3:0, Hladký Rostislav 3:0, body hostů: Vala Vítězslav 1:2, Suský Stanislav 0:3, Valoušek František 0:2, Hanák Jiří 1:1), SKST Mart Hodonín Stavoimpex F - TJ Sokol Kobylí B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraus Jan 2:1, Kosík Tomáš 2:1, Malík Vladimír 1:2, Veselý Jan 3:0, body hostů: Soukal Jiří st. 1:2, Vajbar Antonín 2:1, Soukal Jiří ml. 1:2, Otáhal Jan 0:3), TJ Sokol Vracov C - TJ Slovan Hodonín A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašík Michal 0:2, Boruta Vladislav 0:2, Boruta Matěj 0:3, Trcala Miroslav 1:1, body hostů: Čechovský Martin 3:0, Mikeska Michal 2:0, Salajka Milan 1:1, Král Jiří 2:0), TJ Jiskra Strážnice C - SK Baník Ratíškovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frolek Radek 1:3, Černý Zdeněk 0:4, Vaverka Lubomír 4:0, Lanová Renata 3:1, body hostů: Kuchařič Jiří st. 3:1, Bábíček Josef 1:3, Novák Radek 2:2, Hrbáček Milan 2:2), T.J. Sokol Hodonín A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybár Dušan ml. 2:0, Juras Pavel 2:0, Kalivoda Martin 1:2, Rybár Dušan st. 3:0, body hostů: Kratochvíl Jaroslav 1:2, Zástěra Libor 1:2, Sedláček Zdeněk 0:2, Hrabec Lukáš 0:2), SKST Rohatec A - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malošek Radek 2:0, Chvátal Antonín 2:0, Drábek Milan 2:0, Kolář David 2:0, body hostů: Švejda Alois 0:2, Vutov Ivan 0:2, Stibor Tomáš 0:2, Hanák Zdeněk 0:2),
20. kolo:
SKST Mart Hodonín Stavoimpex F - TJ Sokol Rakvice A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kraus Jan 3:1, Malík Vladimír 2:1, Mikulecký Marek 2:1, Kosík Tomáš 3:1, body hostů: Hanák Jiří 3:1, Vala Vítězslav 0:4, Suský Stanislav 0:3, Valoušek František 1:2), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Kobylí B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladký Rostislav 2:1, Horák Ondřej 2:1, Kuchař Pavel 1:2, Šlancar Jiří 3:0, body hostů: Šťavík Ondřej 3:0, Vajbar Antonín 1:2, Otáhal Jan 0:3, Oslzlý Michal 0:3), TJ Jiskra Strážnice C - TJ Slovan Hodonín A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žajdlík Ludvík 0:3, Martinek Tomáš 0:3, Kamenský Petr 1:2, Lanová Renata 2:1, body hostů: Čechovský Martin 3:0, Bohunský Rostislav 2:1, Drábek Ivo 2:1, Salajka Milan 2:1), TJ Sokol Vracov C - SK Baník Ratíškovice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Boruta Matěj 0:2, Valko Jan 0:2, Vašík Michal 0:3, Trcala Miroslav 1:1, body hostů: Kuchařič Jiří st. 3:0, Bábíček Josef 2:0, Novák Radek 2:0, Charvát Vít ml. 1:1), SKST Rohatec A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář David 1:2, Kotásková Petra 2:1, Drábek Milan 1:2, Příkaský Zbyněk 4:0, body hostů: Volek Pavel ml. 3:1, Kratochvíl Jaroslav 0:3, Zástěra Libor 1:2, Sedláček Zdeněk 1:2), T.J. Sokol Hodonín A - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybár Dušan st. 2:0, Mikuš Tomáš 1:1, Bezucha Jan 2:1, Jakubčík Roman 3:0, body hostů: Stibor Tomáš 0:3, Hanák Zdeněk 2:1, Čepera Roman 0:2, Švejda Alois 0:2),
21. kolo:
TJ Sokol Rakvice A - T.J. Sokol Hodonín A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Vítězslav 2:2, Suský Stanislav 3:1, Valoušek František 0:4, Hanák Jiří 2:2, body hostů: Rybár Dušan st. 3:1, Jakubčík Roman 4:0, Bezucha Jan 1:3, Maděrič Zdeněk 1:3), TJ Sokol Kobylí B - SKST Rohatec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukal Jiří ml. 0:3, Šťavík Ondřej 3:0, Otáhal Jan 0:3, Soukal Jiří st. 1:3, body hostů: Chvátal Tomáš 3:1, Kolář David 1:2, Drábek Milan 3:0, Příkaský Zbyněk 2:1), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Vracov C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Zdeněk 2:0, Zástěra Libor 1:1, Kratochvíl Jaroslav 3:0, Volek Pavel ml. 1:0, Šubík Jiří 1:1, body hostů: Trcala Miroslav 1:2, Vašík Michal 0:3, Valko Jan 1:1, Boruta Matěj 0:2), TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Jiskra Strážnice C 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobiáš Rudolf 0:2, Čepera Roman 0:2, Hanák Zdeněk 0:3, Švejda Alois 0:2, body hostů: Frolek Radek 3:0, Černý Zdeněk 2:0, Vaverka Lubomír 2:0, Vránová Radana 2:0), TJ Slovan Hodonín A - TJ Agrotec Hustopeče C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikeska Michal 2:0, Bohunský Rostislav 2:0, Salajka Milan 2:0, Čechovský Martin 2:0, body hostů: Hladký Rostislav 0:2, Šlancar Jiří 0:2, Horák Ondřej 0:2, Kuchař Pavel 0:2), SK Baník Ratíškovice A - SKST Mart Hodonín Stavoimpex F 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kordula Jiří 3:0, Novák Radek 0:2, Bábíček Josef 3:0, Charvát Vít ml. 3:0, body hostů: Malík Vladimír 1:2, Lorenc David 1:2, Mikulecký Marek 0:3, Hájek Pavel 0:2),
22. kolo:
TJ Sokol Kobylí B - T.J. Sokol Hodonín A 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ Sokol Rakvice A - SKST Rohatec A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanák Jiří 4:0, Vala Vítězslav 2:2, Suský Stanislav 2:2, WO 0:5, body hostů: Malošek Radek 0:3, Příkaský Zbyněk 2:1, Drábek Milan 1:0, Chvátal Tomáš 0:3, Kolář David 1:1, WO 5:0), TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Sokol Vracov C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čepera Roman 1:2, Mrenica Ondřej 0:2, Hanák Zdeněk 1:2, Švejda Alois 1:2, body hostů: Vašík Michal 1:2, Boruta Vladislav 2:1, Trcala Miroslav 3:0, Valko Jan 2:0), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Jiskra Strážnice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Zdeněk 1:2, Zástěra Libor 2:1, Kratochvíl Jaroslav 2:1, Volek Pavel ml. 3:0, body hostů: Frolek Radek 2:1, Kamenský Petr 1:2, Vaverka Lubomír 1:2, Černý Zdeněk 0:3), SK Baník Ratíškovice A - TJ Agrotec Hustopeče C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bábíček Josef 2:1, Hrbáček Milan 2:1, Charvát Vít ml. 1:2, Kuchařič Jiří st. 4:0, body hostů: Hladký Rostislav 3:1, Šlancar Jiří 0:3, Hušek Jan 1:2, Kuchař Pavel 0:3), TJ Slovan Hodonín A - SKST Mart Hodonín Stavoimpex F 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Michal 2:0, Bohunský Rostislav 2:0, Salajka Milan 2:1, Čechovský Martin 3:0, body hostů: Lorenc David 0:3, Malík Vladimír 0:3, Brhel Štěpán 1:1, Kosík Tomáš 0:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline