Výsledky do novin
Krajská soutěž A
1. kolo:
Protivín B - Spartak Kaplice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marková Ivana 0:2, Polanský Milan 0:2, Brabec Ondřej 0:2, Soumar Milan 0:2, body hostů: Beneš Petr 2:0, Pospíšil Jaroslav 2:0, Beneš Pavel st. 2:0, Kratochvílová Mirka 2:0), OST Velešín C - SK Malovice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Betka Kamil 3:1, Chromeček Vladimír 2:2, Vraspír Martin 1:2, Ferenčík František 3:1, body hostů: Kolář Otakar 4:0, Kadlec Pavel 1:3, Milota Miroslav 1:3, Plojhar Ota 0:3), Křemže - Holubov A - Sokol N. Ves B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hůlka Jan 2:0, Reitinger Jiří 1:1, Kudláček Zbyněk 3:0, Opelka Jaroslav 2:0, body hostů: Paleček Vladimír 1:2, Lojka David 0:2, Návara Filip 0:2, Houška Miroslav 0:2), KST ZŠ Vyšší Brod A - Lhenice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Jaroslav 4:0, Kuchta Kamil nejml. 1:3, Meškánová Andrea 1:2, Procházková Šárka 3:1, body hostů: Gyori Richard 3:1, Sivera Adam 2:2, Houška Jaromír 0:4, Sivera Radek 1:2), Sokol Vodňany C - Protivín C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bauer Jiří ml. 2:1, Brabec Oldřich 3:0, Vaněčková Eliška 2:1, Soucha Jan 1:2, body hostů: Klárner Jakub 0:3, Vařečka Ondřej 2:1, Vařečka Pavel 2:1, Šťastný Michael ml. 0:3),
2. kolo:
Sokol Vodňany C - Spartak Kaplice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bauer Jiří ml. 2:1, Brabec Oldřich 2:1, Vaněčková Eliška 0:3, Jarešová Klára 0:4, body hostů: Beneš Petr 4:0, Beneš Pavel st. 2:1, Mašek Josef 2:1, Wolowiec Jaroslav 1:2), Protivín C - Lhenice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klárner Jakub 0:1, Zoch Samuel 2:2, Vařečka Pavel 3:0, Vařečka Ondřej 1:3, Šťastný Michael ml. 0:3, body hostů: Gyori Richard 2:2, Sivera Adam 3:1, Sivera Radek 3:1, Halabrín Milan ml. 1:2), KST ZŠ Vyšší Brod A - Sokol N. Ves B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchta Kamil nejml. 1:3, Meškánová Andrea 0:3, Mleziva Pavel 1:2, Procházka Jaroslav 3:1, body hostů: Malčák Karel 3:1, Houška Miroslav 3:1, Paleček Vladimír 2:1, Návara Filip 1:2), SK Malovice A - Křemže - Holubov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plojhar Ota 1:2, Veselý Stanislav 0:3, Kolář Otakar 2:1, Milota Miroslav 1:3, body hostů: Opelka Jaroslav 4:0, Kudláček Zbyněk 2:1, Dobrovodský Martin 2:1, Jiráň Jiří 1:2), Protivín B - OST Velešín C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vařečka Karel 2:1, Marková Ivana 2:1, Brabec Ondřej 1:2, Topinka Václav 3:0, body hostů: Betka Kamil 2:1, Ferenčík František 1:2, Vraspír Martin 1:2, Javořík Miroslav 0:3),
3. kolo:
OST Velešín C - Spartak Kaplice B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Salon Jan 0:4, Vraspír Martin 0:4, Ferenčík František 3:0, Betka Kamil 4:0, body hostů: Beneš Petr 2:2, Pospíšil Jaroslav 2:2, Beneš Pavel st. 2:2, Kratochvílová Mirka 2:1), Křemže - Holubov A - Protivín B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hůlka Jan 2:0, Kudláček Zbyněk 2:0, Dobrovodský Martin 2:0, Opelka Jaroslav 2:0, body hostů: Lednický Josef 0:2, Polanský Milan 0:2, Marková Ivana 0:2, Najmanová Ryšavá Lucie 0:2), KST ZŠ Vyšší Brod A - SK Malovice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchta Kamil nejml. 0:3, Mleziva Pavel 0:2, Meškánová Andrea 0:3, Procházka Jaroslav 2:1, body hostů: Kolář Otakar 3:0, Kadlec Pavel 3:0, Milota Miroslav 2:1, Plojhar Ota 1:1), Sokol N. Ves B - Protivín C 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malčák Karel 4:0, Návara Filip 0:3, Paleček Vladimír 3:0, Houška Miroslav 3:1, body hostů: Vařečka Ondřej 1:3, Klárner Jakub 2:2, Vařečka Pavel 0:3, Šťastný Michael ml. 1:2), Sokol Vodňany C - Lhenice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bauer Jiří ml. 1:1, Brabec Oldřich 0:2, Páral Lukáš 0:3, Vaněčková Eliška 0:2, body hostů: Gyori Richard 3:0, Sivera Adam 2:0, Sivera Radek 2:0, Halabrín Milan ml. 1:1),
4. kolo:
Spartak Kaplice B - Lhenice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Pavel st. 3:0, Mašek Josef 0:2, Pospíšil Jaroslav 3:0, Beneš Petr 3:0, body hostů: Gyori Richard 1:2, Sivera Adam 1:2, Sivera Radek 0:3, Halabrín Milan ml. 0:2), Sokol Vodňany C - Sokol N. Ves B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bauer Jiří ml. 2:1, Brabec Oldřich 2:1, Špatný Albert 0:3, Jarešová Klára 0:3, Turek Václav 0:1, body hostů: Malčák Karel 4:0, Paleček Vladimír 2:1, Návara Filip 2:1, Joun Luděk 1:2), SK Malovice A - Protivín C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Pavel 3:0, Milota Miroslav 1:2, Plojhar Ota 1:2, Kolář Otakar 4:0, body hostů: Zoch Samuel 2:2, Vařečka Ondřej 0:3, Klárner Jakub 1:2, Vařečka Pavel 1:2), KST ZŠ Vyšší Brod A - Protivín B 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), OST Velešín C - Křemže - Holubov A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Betka Kamil 3:0, Peterka Vilém 0:3, Salon Jan 0:3, Ferenčík František 1:2, body hostů: Opelka Jaroslav 2:1, Reitinger Jiří 3:0, Kudláček Zbyněk 2:1, Dobrovodský Martin 1:2),
5. kolo:
Křemže - Holubov A - Spartak Kaplice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hůlka Jan 3:1, Reitinger Jiří 2:2, Kudláček Zbyněk 2:1, Opelka Jaroslav 2:2, body hostů: Beneš Petr 4:0, Pospíšil Jaroslav 1:3, Beneš Pavel st. 1:3, Kratochvílová Mirka 0:3), KST ZŠ Vyšší Brod A - OST Velešín C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Jaroslav 2:2, Meškánová Andrea 1:3, Levaiová Tereza 0:3, Kuchta Kamil nejml. 3:1, body hostů: Betka Kamil 3:1, Ferenčík František 4:0, Vraspír Martin 2:2, Peterka Vilém 0:3), Protivín C - Protivín B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pártl Pavel 0:4, Vařečka Pavel 4:0, Vařečka Ondřej 1:2, Färber František 4:0, body hostů: Brabec Ondřej 2:2, Marková Ivana 1:3, Topinka Václav 2:2, Lednický Josef 1:2), SK Malovice A - Sokol Vodňany C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Pavel 3:0, Milota Miroslav 2:1, Plojhar Ota 0:3, Kolář Otakar 4:0, body hostů: Turek Václav 2:2, Bauer Jiří ml. 1:2, Brabec Oldřich 1:2, Páral Lukáš 0:3), Lhenice A - Sokol N. Ves B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sivera Radek 2:1, Houška Jaromír 1:1, Gyori Richard 3:0, Sivera Adam 2:1, body hostů: Paleček Vladimír 1:2, Houška Miroslav 1:2, Lojka David 1:2, Návara Filip 0:2),
6. kolo:
Spartak Kaplice B - Sokol N. Ves B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Petr 4:0, Pospíšil Jaroslav 3:0, Wolowiec Jaroslav 2:1, Štarman Robert 0:4, body hostů: Blábolil Milan 1:3, Lojka David 1:3, Troup Miroslav 2:1, Morávek Jiří 1:2), SK Malovice A - Lhenice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Pavel 4:0, Milota Miroslav 1:3, Plojhar Ota 0:3, Kolář Otakar 4:0, body hostů: Gyori Richard 2:2, Sivera Adam 2:2, Houška Jaromír 1:3, Sivera Radek 1:2), Protivín B - Sokol Vodňany C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marková Ivana 1:3, Najmanová Ryšavá Lucie 2:2, Brabec Ondřej 3:1, Topinka Václav 2:2, body hostů: Bauer Jiří ml. 0:4, Brabec Oldřich 3:1, Špatný Albert 3:1, Páral Lukáš 2:2), Protivín C - OST Velešín C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klárner Jakub 2:1, Vařečka Ondřej 1:2, Vařečka Pavel 3:0, Zoch Samuel 3:0, body hostů: Betka Kamil 2:1, Chromeček Vladimír 1:2, Peterka Vilém 0:3, Javořík Miroslav 0:3), Křemže - Holubov A - KST ZŠ Vyšší Brod A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hůlka Jan 2:0, Reitinger Jiří 2:0, Kudláček Zbyněk 2:0, Opelka Jaroslav 2:0, body hostů: Procházková Šárka 0:2, Kuchta Kamil nejml. 0:2, Meškánová Andrea 0:2, Mleziva Pavel 0:2),
7. kolo:
KST ZŠ Vyšší Brod A - Spartak Kaplice B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokorná Eva 2:2, Kuchta Kamil nejml. 0:3, Meškánová Andrea 0:3, Procházka Jaroslav 4:0, body hostů: Beneš Petr 2:2, Pospíšil Jaroslav 3:1, Beneš Pavel st. 2:1, Wolowiec Jaroslav 1:2), Protivín C - Křemže - Holubov A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klárner Jakub 0:3, Vařečka Ondřej 2:2, Cendelín Rostislav 2:1, Färber František 3:1, Vařečka Pavel 1:0, body hostů: Hůlka Jan 3:1, Opelka Jaroslav 2:2, Reitinger Jiří 1:3, Kudláček Zbyněk 1:2), Sokol Vodňany C - OST Velešín C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turek Václav 2:1, Bauer Jiří ml. 2:1, Páral Lukáš 2:1, Brabec Oldřich 3:0, body hostů: Ferenčík František 2:1, Javořík Miroslav 0:3, Peterka Vilém 0:3, Chromeček Vladimír 1:2), Protivín B - Lhenice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marková Ivana 1:3, Najmanová Ryšavá Lucie 1:2, Brabec Ondřej 1:2, Topinka Václav 2:2, body hostů: Sivera Radek 2:2, Gyori Richard 3:1, Houška Jaromír 3:0, Halabrín Milan ml. 1:2), SK Malovice A - Sokol N. Ves B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Pavel 4:0, Milota Miroslav 0:4, Plojhar Ota 0:4, Kolář Otakar 4:0, body hostů: Paleček Vladimír 2:2, Houška Miroslav 2:2, Lojka David 2:2, Návara Filip 2:2),
8. kolo:
Spartak Kaplice B - SK Malovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Pavel st. 3:0, Kratochvílová Mirka 1:2, Pospíšil Jaroslav 1:2, Beneš Petr 3:0, body hostů: Kolář Otakar 2:1, Kadlec Pavel 2:1, Milota Miroslav 0:3, Plojhar Ota 0:3), Protivín B - Sokol N. Ves B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vařečka Karel 1:3, Marková Ivana 1:3, Brabec Ondřej 4:0, Topinka Václav 1:3, body hostů: Paleček Vladimír 3:1, Houška Miroslav 3:1, Návara Filip 3:1, Morávek Jiří 0:4), OST Velešín C - Lhenice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vraspír Martin 0:3, Chromeček Vladimír 1:1, Ferenčík František 1:2, Betka Kamil 1:2, body hostů: Sivera Radek 1:2, Gyori Richard 3:0, Houška Jaromír 2:1, Sivera Adam 2:0), Sokol Vodňany C - Křemže - Holubov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turek Václav 3:1, Bauer Jiří ml. 2:2, Bílý Michal 1:3, Brabec Oldřich 2:2, body hostů: Jiráň Jiří 1:3, Laštovička Jan 1:3, Reitinger Jiří 3:1, Hůlka Jan 3:1), Protivín C - KST ZŠ Vyšší Brod A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klárner Jakub 2:2, Vařečka Ondřej 1:3, Zoch Samuel 2:1, Cendelín Rostislav 2:2, Vařečka Pavel 1:0, body hostů: Procházka Jaroslav 4:0, Procházková Šárka 1:3, Meškánová Andrea 1:3, Kuchta Kamil nejml. 2:2),
9. kolo:
Spartak Kaplice B - Protivín C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wolowiec Jaroslav 1:2, Beneš Pavel st. 2:1, Pospíšil Jaroslav 2:1, Beneš Petr 4:0, body hostů: Zoch Samuel 2:2, Vařečka Ondřej 1:2, Klárner Jakub 1:2, Vařečka Pavel 0:3), KST ZŠ Vyšší Brod A - Sokol Vodňany C 0:10wo (Domácí se omylem dostavili k utkání do Vodňan.), Lhenice A - Křemže - Holubov A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sivera Adam 3:1, Sivera Radek 2:1, Houška Jaromír 1:2, Gyori Richard 2:2, body hostů: Opelka Jaroslav 2:2, Hůlka Jan 2:2, Dobrovodský Martin 2:1, Jiráň Jiří 0:3), OST Velešín C - Sokol N. Ves B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chromeček Vladimír 4:0, Javořík Miroslav 0:2, Peterka Vilém 0:4, Ferenčík František 3:1, Vraspír Martin 1:1, body hostů: Paleček Vladimír 3:1, Houška Miroslav 2:2, Návara Filip 2:2, Troup Miroslav 1:3), SK Malovice A - Protivín B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Pavel 3:0, Milota Miroslav 1:1, Plojhar Ota 2:1, Kolář Otakar 3:0, body hostů: Lednický Josef 2:1, Patzelt Pavel 0:3, Najmanová Ryšavá Lucie 0:3, Marková Ivana 0:2),
10. kolo:
Spartak Kaplice B - Protivín B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvílová Mirka 1:1, Beneš Pavel st. 2:0, Pospíšil Jaroslav 3:0, Beneš Petr 2:0, body hostů: Mareš Zdeněk 1:2, Marková Ivana 0:2, Patzelt Pavel 0:2, Polanský Milan 0:2), SK Malovice A - OST Velešín C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Pavel 2:2, Milota Miroslav 2:1, Plojhar Ota 1:2, Kolář Otakar 3:1, body hostů: Betka Kamil 4:0, Chromeček Vladimír 1:3, Peterka Vilém 0:3, Vraspír Martin 1:2), Sokol N. Ves B - Křemže - Holubov A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malčák Karel 0:2, Morávek Jiří 0:2, Návara Filip 0:3, Lojka David 2:1, body hostů: Hůlka Jan 3:0, Opelka Jaroslav 3:0, Dobrovodský Martin 1:1, Kudláček Zbyněk 1:1), Lhenice A - KST ZŠ Vyšší Brod A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sivera Radek 1:3, Houška Jaromír 1:3, Gyori Richard 2:2, Sivera Adam 4:0, body hostů: Procházka Jaroslav 3:1, Procházková Šárka 2:2, Kuchta Kamil nejml. 2:2, Meškánová Andrea 1:3), Protivín C - Sokol Vodňany C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klárner Jakub 3:1, Vařečka Ondřej 1:2, Zoch Samuel 3:0, Färber František 2:2, body hostů: Turek Václav 3:1, Brabec Oldřich 0:4, Bauer Jiří ml. 1:2, Špatný Albert 0:2, Šimoník Vladimír 1:0),
11. kolo:
Spartak Kaplice B - Sokol Vodňany C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvílová Mirka 2:2, Beneš Pavel st. 2:2, Pospíšil Jaroslav 1:2, Beneš Petr 4:0, body hostů: Turek Václav 3:1, Bauer Jiří ml. 3:1, Brabec Oldřich 0:4, Páral Lukáš 0:3), Lhenice A - Protivín C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gyori Richard 3:1, Sivera Radek 2:2, Houška Jaromír 2:1, Sivera Adam 2:2, body hostů: Zoch Samuel 3:1, Klárner Jakub 1:3, Vařečka Ondřej 0:4, Vařečka Pavel 2:1), Sokol N. Ves B - KST ZŠ Vyšší Brod A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malčák Karel 1:3, Troup Miroslav 0:3, Paleček Vladimír 2:1, Houška Miroslav 3:1, body hostů: Procházka Jaroslav 4:0, Procházková Šárka 2:2, Kuchta Kamil nejml. 1:2, Meškánová Andrea 1:2), Křemže - Holubov A - SK Malovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hůlka Jan 1:3, Reitinger Jiří 3:1, Dobrovodský Martin 2:2, Opelka Jaroslav 2:2, body hostů: Kadlec Pavel 3:1, Milota Miroslav 1:3, Plojhar Ota 0:4, Kolář Otakar 4:0), OST Velešín C - Protivín B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ferenčík František 2:2, Chromeček Vladimír 2:1, Vraspír Martin 1:2, Betka Kamil 4:0, body hostů: Mareš Zdeněk 3:1, Topinka Václav 1:3, Brabec Ondřej 1:2, Najmanová Ryšavá Lucie 0:3),
12. kolo:
Spartak Kaplice B - OST Velešín C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kratochvílová Mirka 1:0, Beneš Petr 2:0, Pospíšil Jaroslav 2:0, Beneš Pavel st. 1:0, WO 3:0, body hostů: Stehlík Pavel 0:2, Vraspír Martin 0:2, Javořík Miroslav 0:2, WO 0:3), Protivín B - Křemže - Holubov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brabec Ondřej 2:1, Marková Ivana 1:2, Mareš Zdeněk 2:1, Topinka Václav 4:0, body hostů: Opelka Jaroslav 3:1, Kudláček Zbyněk 1:2, Jiráň Jiří 0:3, Laštovička Jan 0:3), SK Malovice A - KST ZŠ Vyšší Brod A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Pavel 4:0, Plojhar Ota 1:2, Plojhar Tomáš 0:3, Kolář Otakar 4:0, body hostů: Procházka Jaroslav 2:2, Kuchta Kamil nejml. 1:3, Meškánová Andrea 1:2, Mleziva Pavel 1:2), Protivín C - Sokol N. Ves B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klárner Jakub 2:1, Vařečka Ondřej 2:1, Zoch Samuel 1:2, Färber František 3:0, body hostů: Paleček Vladimír 2:1, Malčák Karel 1:2, Lojka David 1:2, Troup Miroslav 0:3), Lhenice A - Sokol Vodňany C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sivera Radek 3:1, Houška Jaromír 2:2, Gyori Richard 1:3, Sivera Adam 3:1, body hostů: Turek Václav 3:1, Brabec Oldřich 2:2, Šimoník Vladimír 2:2, Špatný Albert 0:4),
13. kolo:
Lhenice A - Spartak Kaplice B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gyori Richard 1:2, Houška Jaromír 1:2, Halabrín Milan st. 0:3, Sivera Radek 1:2, body hostů: Sláma Luboš 3:0, Beneš Pavel st. 2:1, Beneš Petr 3:0, Kratochvílová Mirka 1:2), Sokol N. Ves B - Sokol Vodňany C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malčák Karel 0:2, Houška Miroslav 2:0, Lojka David 3:0, Paleček Vladimír 3:0, body hostů: Turek Václav 1:2, Brabec Oldřich 0:3, Špatný Albert 0:2, Páral Lukáš 1:1), Protivín C - SK Malovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vařečka Pavel 2:1, Klárner Jakub 2:1, Vařečka Ondřej 1:2, Zoch Samuel 3:0, body hostů: Kolář Otakar 3:0, Kadlec Pavel 1:2, Plojhar Ota 0:3, Plojhar Tomáš 0:3), Protivín B - KST ZŠ Vyšší Brod A 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), Křemže - Holubov A - OST Velešín C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Opelka Jaroslav 4:0, Laštovička Jan 0:4, Jiráň Jiří 0:4, Kudláček Zbyněk 4:0, body hostů: Ferenčík František 2:2, Betka Kamil 2:0, Chromeček Vladimír 2:2, Vraspír Martin 2:2, Peterka Vilém 0:2),
14. kolo:
Spartak Kaplice B - Křemže - Holubov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašek Josef 0:4, Beneš Pavel st. 1:3, Pospíšil Jaroslav 3:1, Beneš Petr 4:0, body hostů: Hůlka Jan 2:2, Kudláček Zbyněk 2:2, Opelka Jaroslav 2:2, Reitinger Jiří 2:2), OST Velešín C - KST ZŠ Vyšší Brod A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chromeček Vladimír 1:2, Vraspír Martin 0:3, Ferenčík František 1:2, Betka Kamil 3:1, body hostů: Procházka Jaroslav 4:0, Kuchta Kamil nejml. 2:1, Pokorná Eva 0:3, Meškánová Andrea 2:1), Protivín B - Protivín C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháček Jiří 1:1, Brabec Ondřej 1:3, Marková Ivana 0:4, Topinka Václav 3:1, Patzelt Pavel 2:0, body hostů: Šťastný Michael ml. 2:2, Vařečka Pavel 2:2, Vařečka Ondřej 1:3, Färber František 4:0), Sokol Vodňany C - SK Malovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brabec Oldřich 2:1, Bílý Michal 1:1, Turek Václav 2:1, Bauer Jiří ml. 3:0, body hostů: Kolář Otakar 3:0, Milota Miroslav 0:3, Plojhar Ota 0:3, Plojhar Tomáš 0:2), Sokol N. Ves B - Lhenice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paleček Vladimír 1:2, Morávek Jiří 0:3, Lojka David 1:2, Houška Miroslav 1:2, body hostů: Sivera Radek 3:0, Sivera Adam 3:0, Halabrín Milan ml. 1:2, Houška Jaromír 2:1),
15. kolo:
Sokol N. Ves B - Spartak Kaplice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Jiří 1:2, Vrábek Otto 1:2, Joun Luděk 0:3, Lojka David 2:2, body hostů: Beneš Petr 4:0, Pospíšil Jaroslav 3:0, Beneš Pavel st. 2:1, Wolowiec Jaroslav 0:3), Lhenice A - SK Malovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gyori Richard 2:1, Houška Jaromír 0:3, Halabrín Milan st. 1:2, Sivera Radek 1:3, body hostů: Kolář Otakar 4:0, Kadlec Pavel 3:0, Milota Miroslav 1:2, Plojhar Ota 1:2), Sokol Vodňany C - Protivín B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimoník Vladimír 1:0, Bílý Michal 2:0, Turek Václav 2:0, Bauer Jiří ml. 2:0, Brabec Oldřich 1:0, body hostů: Mareš Zdeněk 0:2, Brabec Ondřej 0:2, Topinka Václav 0:2, Najmanová Ryšavá Lucie 0:2), OST Velešín C - Protivín C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraspír Martin 2:2, Chromeček Vladimír 1:2, Ferenčík František 2:1, Betka Kamil 4:0, body hostů: Zoch Samuel 3:1, Vařečka Ondřej 1:3, Klárner Jakub 0:3, Vařečka Pavel 1:2), KST ZŠ Vyšší Brod A - Křemže - Holubov A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchta Kamil nejml. 1:2, Mleziva Pavel 0:3, Levaiová Tereza 0:3, Procházka Jaroslav 2:1, body hostů: Opelka Jaroslav 3:0, Reitinger Jiří 2:1, Kudláček Zbyněk 1:2, Dobrovodský Martin 3:0),
16. kolo:
Spartak Kaplice B - KST ZŠ Vyšší Brod A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvílová Mirka 0:3, Beneš Pavel st. 2:1, Pospíšil Jaroslav 3:0, Beneš Petr 3:0, body hostů: Procházka Jaroslav 2:1, Kuchta Kamil nejml. 0:3, Procházková Šárka 1:2, Meškánová Andrea 1:2), Křemže - Holubov A - Protivín C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Opelka Jaroslav 2:0, Kudláček Zbyněk 1:1, Hůlka Jan 3:0, Reitinger Jiří 2:0, body hostů: Klárner Jakub 0:3, Vařečka Ondřej 1:1, Vařečka Pavel 0:2, Vojta Jan 0:2), OST Velešín C - Sokol Vodňany C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ferenčík František 2:2, Chromeček Vladimír 1:2, Vraspír Martin 0:3, Betka Kamil 3:1, body hostů: Páral Lukáš 1:3, Bílý Michal 3:1, Turek Václav 2:1, Bauer Jiří ml. 2:1), Lhenice A - Protivín B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halabrín Milan ml. 3:1, Houška Jaromír 3:1, Halabrín Milan st. 0:3, Gyori Richard 4:0, body hostů: Mareš Zdeněk 2:2, Brabec Ondřej 2:2, Topinka Václav 1:3, Marková Ivana 0:3), Sokol N. Ves B - SK Malovice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malčák Karel 0:2, Lojka David 0:2, Paleček Vladimír 0:3, Houška Miroslav 2:1, body hostů: Kolář Otakar 3:0, Kadlec Pavel 3:0, Milota Miroslav 1:1, Plojhar Ota 1:1),
17. kolo:
SK Malovice A - Spartak Kaplice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Otakar 3:1, Milota Miroslav 0:4, Plojhar Ota 0:3, Kadlec Pavel 3:1, body hostů: Beneš Petr 4:0, Pospíšil Jaroslav 2:2, Beneš Pavel st. 2:2, Kratochvílová Mirka 1:2), Sokol N. Ves B - Protivín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malčák Karel 2:2, Paleček Vladimír 2:2, Lojka David 2:2, Houška Miroslav 2:2, body hostů: Mareš Zdeněk 2:2, Brabec Ondřej 4:0, Topinka Václav 2:2, Marková Ivana 0:4), Lhenice A - OST Velešín C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gyori Richard 3:1, Halabrín Milan ml. 0:1, Houška Jaromír 2:1, Sivera Radek 3:1, Halabrín Milan st. 1:1, body hostů: Betka Kamil 4:0, Chromeček Vladimír 1:3, Grznárik Jakub 0:3, Vraspír Martin 0:3), Křemže - Holubov A - Sokol Vodňany C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hůlka Jan 3:0, Reitinger Jiří 3:0, Jiráň Jiří 0:3, Opelka Jaroslav 3:1, body hostů: Bauer Jiří ml. 1:3, Bílý Michal 1:2, Turek Václav 2:0, Páral Lukáš 0:3, Brabec Oldřich 0:1), KST ZŠ Vyšší Brod A - Protivín C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchta Kamil nejml. 2:1, Procházková Šárka 1:1, Meškánová Andrea 3:0, Procházka Jaroslav 3:0, body hostů: Zoch Samuel 1:2, Vařečka Ondřej 0:3, Klárner Jakub 0:3, Vařečka Pavel 1:1),
18. kolo:
Protivín C - Spartak Kaplice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vařečka Pavel 2:2, Klárner Jakub 0:4, Vařečka Ondřej 1:3, Zoch Samuel 3:1, body hostů: Beneš Petr 3:1, Pospíšil Jaroslav 3:1, Beneš Pavel st. 2:2, Wolowiec Jaroslav 2:2), Sokol Vodňany C - KST ZŠ Vyšší Brod A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Páral Lukáš 1:1, Bauer Jiří ml. 2:1, Brabec Oldřich 1:2, Turek Václav 3:1, Šimoník Vladimír 2:0, body hostů: Procházka Jaroslav 3:1, Kuchta Kamil nejml. 1:3, Procházková Šárka 1:2, Mleziva Pavel 0:3), Křemže - Holubov A - Lhenice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hůlka Jan 3:0, Reitinger Jiří 1:1, Kudláček Zbyněk 2:1, Opelka Jaroslav 2:1, body hostů: Gyori Richard 2:1, Sivera Radek 1:2, Halabrín Milan ml. 0:3, Halabrín Milan st. 0:2), Sokol N. Ves B - OST Velešín C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Houška Miroslav 2:1, Malčák Karel 2:0, Paleček Vladimír 2:1, Lojka David 2:1, body hostů: Betka Kamil 1:2, Ferenčík František 1:2, Chromeček Vladimír 1:2, Vraspír Martin 0:2), Protivín B - SK Malovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Zdeněk 0:3, Najmanová Ryšavá Lucie 1:2, Topinka Václav 1:2, Brabec Ondřej 2:2, body hostů: Kolář Otakar 4:0, Milota Miroslav 2:1, Plojhar Ota 2:1, Plojhar Tomáš 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS