Výsledky do novin
Krajská soutěž I.třídy, muži
1. kolo:
TJ Holešov B - TJ Jiskra Otrokovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vizner Marek 3:1, Doležel Radek st. 3:1, Posolda Karel 3:0, Stoklásek David 0:2, Chvátal Petr st. 0:2, WO 0:1, body hostů: Hons Jakub 2:2, Ondrašík Petr 1:3, Janečka Zdeněk 1:3, Janečka Václav 2:1, WO 1:0), TJ Bystřice pod Hostýnem B - Orel Ostrožská Nová Ves 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvasnička Jiří 4:0, Černocký Radek 1:3, Cigánek Josef 0:2, Urbiš Jakub 3:1, Votava Zdeněk 1:1, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 2:2, Mikoška Ivo 1:3, Kolečkář Marek 3:1, Konečný Martin 1:3), Sportcentrum Bylnice - TJ Sokol Kostelec 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorňák František 2:2, Panáček Anton 3:1, Gonda Tomáš 2:2, Strnka Adam 3:1, body hostů: Jániš Pavel 2:2, Kolařík Milan 1:3, Karal Oldřich 3:1, Říha Petr 0:4), TJ Sokol Újezdec - Těšov - Stolní tenis Bílovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekeš Pavel 4:0, Mlýnek Přemysl 1:3, Živnéř Stanislav 2:2, Kováč Peter 2:2, body hostů: Polášek Lukáš 3:1, Šiller Jan 2:2, Fibichr Petr 1:3, Polášek Jiří 1:3), SK Slavičín A - KST Dolní Němčí B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Vlastimil 1:3, Kučera Jaroslav 4:0, Kovařík Luděk 3:1, Machara Jiří 4:0, body hostů: Ježek Jan 1:3, Sadílek Jan 2:2, Kučera Ondřej 0:4, Bartoš Miroslav 1:3), TJ Rožnov pod Radhoštěm - SKST Slušovice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škrla Jiří 0:2, Míček Petr 2:2, Černota Pavel 2:2, Šenkeřík Martin 2:2, Křenek Zdeněk 1:1, body hostů: Vychodil Filip 4:0, Res Jiří 4:0, Adam Vladislav 0:4, Orság Jaroslav 1:3),
2. kolo:
TJ Holešov B - TJ Rožnov pod Radhoštěm 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Posolda Karel 1:2, Doležel Radek st. 3:0, Stoklásek David 1:2, Vizner Marek 3:0, WO 5:0, body hostů: Křenek Zdeněk 0:4, Černota Pavel 2:2, Škrla Jiří 2:2, WO 0:5), TJ Jiskra Otrokovice B - SKST Slušovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hons Jakub 1:3, Janečka Václav 2:2, Gazda Jiří 3:1, Janošík Pavel 4:0, body hostů: Vychodil Filip 3:1, Res Jiří 2:2, Adam Vladislav 0:4, Orság Jaroslav 1:3), SK Slavičín A - TJ Bystřice pod Hostýnem B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Vlastimil 4:0, Kučera Jaroslav 0:1, Kovařík Luděk 1:3, Machara Jiří 3:1, Plášek Adam 3:0, body hostů: Votava Zdeněk 1:3, Urbiš Jakub 2:2, Cigánek Josef 1:3, Nesvadba Vladan 1:3), Orel Ostrožská Nová Ves - KST Dolní Němčí B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Kolečkář Marek 3:1, Konečný Martin 1:3, Mikoška Ivo 2:2, body hostů: Jančář Luděk 3:1, Fibichr Zdeněk 1:3, Ježek Jan 1:3, Kučera Ondřej 1:3), Sportcentrum Bylnice - TJ Sokol Újezdec - Těšov 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Panáček Anton 1:3, Dorňák František 0:1, Strnka Adam 3:1, Dorňák Zdeněk 2:2, Řepa Josef 0:3, body hostů: Lekeš Pavel 4:0, Kováč Peter 3:1, Mlýnek Přemysl 1:3, Živnéř Stanislav 2:2), TJ Sokol Kostelec - Stolní tenis Bílovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vykoukal Martin 2:2, Karal Oldřich 2:2, Kolařík Milan 1:3, Pavlíček Rudolf 4:0, body hostů: Šiller Jan 1:3, Polášek Lukáš 3:1, Fibichr Petr 2:2, Polášek Jiří 1:3),
3. kolo:
TJ Holešov B - SKST Slušovice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vizner Marek 3:1, Hasala Petr 1:1, Doležel Radek st. 3:1, Stoklásek David 4:0, Dědič Michal 0:2, body hostů: Res Jiří 1:3, Orság Jaroslav 0:2, Adam Vladislav 1:3, Vychodil Filip 3:1, Lysoněk Marek 0:2), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Rožnov pod Radhoštěm 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janečka Václav 1:2, Gazda Jiří 2:1, Janošík Pavel 3:0, Hons Jakub 0:1, Janečka Zdeněk 0:2, WO 5:0, body hostů: Křenek Zdeněk 3:1, Černota Pavel 1:3, Škrla Jiří 2:2, WO 0:5), TJ Bystřice pod Hostýnem B - KST Dolní Němčí B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votava Zdeněk 2:2, Kvasnička Jiří 2:2, Urbiš Jakub 3:1, Nesvadba Vladan 0:4, body hostů: Sadílek Jan 4:0, Fibichr Zdeněk 1:3, Ježek Jan 2:2, Kučera Ondřej 2:2), SK Slavičín A - Orel Ostrožská Nová Ves 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plášek Adam 3:1, Bureš Vlastimil 2:1, Machara Jiří 4:0, Kovařík Luděk 3:1, Kučera Jaroslav 1:0, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Kolečkář Marek 0:4, Mikoška Ivo 0:4, Konečný Martin 0:4), Sportcentrum Bylnice - Stolní tenis Bílovice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Panáček Anton 3:1, Dorňák František 3:0, Strnka Adam 4:0, Dorňák Zdeněk 3:1, WO 0:1, body hostů: Polášek Lukáš 0:4, Šiller Jan 1:3, Fibichr Petr 1:2, Barcuch Josef 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Kostelec - TJ Sokol Újezdec - Těšov 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vykoukal Martin 3:1, Karal Oldřich 2:2, Říha Petr 3:1, Pavlíček Rudolf 2:2, body hostů: Lekeš Pavel 2:2, Kováč Peter 2:2, Mlýnek Přemysl 0:4, Živnéř Stanislav 2:2),
4. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Sokol Újezdec - Těšov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenkeřík Martin 0:2, Křenek Zdeněk 1:3, Škrla Jiří 2:2, Černota Pavel 2:2, Míček Petr 0:2, body hostů: Lekeš Pavel 3:1, Kováč Peter 2:2, Švehla Michal 4:0, Mlýnek Přemysl 2:2), SKST Slušovice A - Stolní tenis Bílovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Res Jiří 3:1, Adam Vladislav 2:2, Orság Jaroslav 1:3, Vychodil Filip 3:1, body hostů: Fibichr Petr 2:2, Polášek Lukáš 4:0, Šiller Jan 1:3, Barcuch Josef 0:4), SK Slavičín A - Sportcentrum Bylnice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Vlastimil 0:4, Kučera Jaroslav 2:2, Plášek Adam 2:2, Machara Jiří 4:0, body hostů: Strnka Adam 2:2, Dorňák František 1:3, Gonda Tomáš 2:2, Panáček Anton 2:1, Dorňák Zdeněk 1:0), KST Dolní Němčí B - TJ Sokol Kostelec 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančář Luděk 4:0, Kučera Ondřej 2:2, Ježek Jan 3:1, Sadílek Jan 3:1, body hostů: Jániš Pavel 1:3, Karal Oldřich 0:4, Kolařík Milan 2:2, Říha Petr 1:3), TJ Holešov B - TJ Bystřice pod Hostýnem B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležel Radek st. 2:2, Hasala Petr 2:1, Posolda Karel 4:0, Vizner Marek 3:1, WO 0:1, body hostů: Černocký Radek 1:1, Kvasnička Jiří 1:3, Urbiš Jakub 1:2, Nesvadba Vladan 1:3, Votava Zdeněk 0:2, WO 1:0), TJ Jiskra Otrokovice B - Orel Ostrožská Nová Ves 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Václav 3:1, Ondrašík Petr 1:3, Gazda Jiří 3:1, Janošík Pavel 4:0, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 1:3, Kolečkář Marek 3:1, Konečný Martin 0:4, Mikoška Ivo 1:3),
5. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm - Stolní tenis Bílovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křenek Zdeněk 2:2, Škrla Jiří 3:1, Černota Pavel 3:1, Šubčík Leopold 1:3, body hostů: Polášek Lukáš 4:0, Šiller Jan 2:2, Fibichr Petr 1:3, Polášek Radek 0:4), SKST Slušovice A - TJ Sokol Újezdec - Těšov 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vychodil Filip 2:2, Orság Jaroslav 0:4, Res Jiří 3:1, Adam Vladislav 0:4, body hostů: Lekeš Pavel 4:0, Kováč Peter 3:1, Švehla Michal 2:2, Mlýnek Přemysl 2:2), SK Slavičín A - TJ Sokol Kostelec 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Vlastimil 2:2, Kučera Jaroslav 1:1, Plášek Adam 2:1, Machara Jiří 4:0, Martinec Antonín 0:1, WO 0:2, body hostů: Jániš Pavel 1:3, Karal Oldřich 1:3, Kolařík Milan 1:2, Říha Petr 2:1, WO 2:0), KST Dolní Němčí B - Sportcentrum Bylnice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sadílek Jan 3:1, Ježek Jan 2:2, Kučera Ondřej 3:1, Jančář Luděk 3:1, body hostů: Strnka Adam 2:2, Dorňák František 0:4, Gonda Tomáš 1:3, Panáček Anton 2:2), TJ Holešov B - Orel Ostrožská Nová Ves 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stoklásek David 0:4, Vizner Marek 3:1, Posolda Karel 3:1, Doležel Radek st. 3:1, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Kolečkář Marek 1:3, Mikoška Ivo 1:3, Konečný Martin 1:3), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Bystřice pod Hostýnem B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janečka Václav 3:1, Ondrašík Petr 2:1, Gazda Jiří 4:0, Janošík Pavel 4:0, Jílek Petr 0:1, body hostů: Kvasnička Jiří 1:3, Votava Zdeněk 1:3, Urbiš Jakub 1:3, Černocký Radek 0:2, Zajíc Michal 0:2),
6. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Rožnov pod Radhoštěm 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cigánek Josef 1:3, Urbiš Jakub 2:2, Nesvadba Vladan 3:1, Kvasnička Jiří 3:1, body hostů: Šenkeřík Martin 0:4, Černota Pavel 4:0, Škrla Jiří 1:3, Křenek Zdeněk 2:2), Orel Ostrožská Nová Ves - SKST Slušovice A 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 1:3, Kolečkář Marek 1:3, Konečný Martin 1:3, Mikoška Ivo 1:3, body hostů: Vychodil Filip 4:0, Štěpán Ondřej 3:1, Res Jiří 3:1, Adam Vladislav 2:2), Sportcentrum Bylnice - TJ Holešov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorňák František 3:1, Gonda Tomáš 3:1, Strnka Adam 0:3, Panáček Anton 4:0, Dorňák Zdeněk 1:0, body hostů: Posolda Karel 2:2, Doležel Radek st. 2:2, Vizner Marek 1:3, Dědič Michal 0:4), TJ Sokol Kostelec - TJ Jiskra Otrokovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolařík Milan 3:1, Páleníček Jiří 4:0, Říha Petr 2:2, Karal Oldřich 3:1, body hostů: Janečka Václav 2:2, Silný Jakub 1:3, Zikmund Jiří 1:3, Plišťák Miroslav 0:4), SK Slavičín A - TJ Sokol Újezdec - Těšov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Vlastimil 0:3, Plášek Adam 2:2, Machara Jiří 3:1, Kovařík Luděk 3:1, Kučera Jaroslav 0:1, body hostů: Lekeš Pavel 4:0, Kováč Peter 1:3, Švehla Michal 2:2, Mlýnek Přemysl 1:3), Stolní tenis Bílovice - KST Dolní Němčí B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šiller Jan 1:3, Polášek Radek 1:3, Fibichr Petr 0:3, Polášek Lukáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Sadílek Jan 4:0, Ježek Jan 2:2, Bartoš Miroslav 2:2, Borýsek Jiří 2:1, WO 0:1),
7. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem B - SKST Slušovice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cigánek Josef 1:3, Urbiš Jakub 2:2, Nesvadba Vladan 0:4, Kvasnička Jiří 2:1, WO 1:0, body hostů: Vychodil Filip 3:0, Res Jiří 4:0, Štěpán Ondřej 1:1, Březík Bohumil 2:2, Adam Vladislav 0:2, WO 0:1), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Rožnov pod Radhoštěm 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Kolečkář Marek 2:2, Konečný Martin 2:2, Mikoška Ivo 2:2, body hostů: Křenek Zdeněk 2:2, Míček Petr 0:4, Škrla Jiří 3:1, Šubčík Leopold 2:2), Sportcentrum Bylnice - TJ Jiskra Otrokovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák František 3:0, Gonda Tomáš 3:1, Strnka Adam 3:1, Panáček Anton 3:1, WO 0:1, body hostů: Hons Jakub 1:3, Janečka Václav 1:2, Janečka Zdeněk 1:3, Mancl Zdeněk 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Kostelec - TJ Holešov B 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolařík Milan 2:1, Páleníček Jiří 3:0, Karal Oldřich 1:2, Říha Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Vizner Marek 2:2, Doležel Radek st. 3:1, Dědič Michal 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Újezdec - Těšov - KST Dolní Němčí B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekeš Pavel 3:1, Švehla Michal 3:1, Mlýnek Přemysl 1:3, Kováč Peter 3:1, body hostů: Sadílek Jan 4:0, Ježek Jan 0:4, Bartoš Miroslav 1:3, Kučera Ondřej 1:3), SK Slavičín A - Stolní tenis Bílovice 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovařík Luděk 1:1, Kučera Jaroslav 1:1, Bureš Vlastimil 2:1, Machara Jiří 3:0, WO 7:0, body hostů: Fibichr Petr 0:4, Polášek Lukáš 3:1, Šiller Jan 0:2, WO 0:7),
8. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm - SK Slavičín A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pustějovský Stanislav 3:1, Křenek Zdeněk 0:2, Škrla Jiří 1:2, Černota Pavel 2:2, Šenkeřík Martin 0:2, WO 1:0, body hostů: Plášek Adam 2:2, Machara Jiří 2:2, Bureš Vlastimil 3:1, Kučera Jaroslav 2:1, WO 0:1), SKST Slušovice A - KST Dolní Němčí B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vychodil Filip 2:1, Štěpán Ondřej 2:1, Orság Jaroslav 3:1, Res Jiří 3:1, WO 1:1, body hostů: Fibichr Zdeněk 1:3, Ježek Jan 1:2, Borýsek Jiří 1:2, Kučera Ondřej 1:3, WO 1:1), TJ Holešov B - TJ Sokol Újezdec - Těšov 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležel Radek st. 3:1, Vizner Marek 2:2, Posolda Karel 2:1, Hasala Petr 1:0, Sigmund Michael 1:2, WO 0:1, body hostů: Lekeš Pavel 3:1, Mlýnek Přemysl 1:3, Živnéř Stanislav 2:2, Březina Radomír 0:3, WO 1:0), TJ Jiskra Otrokovice B - Stolní tenis Bílovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vidlář Pavel 2:2, Janečka Václav 3:1, Hons Jakub 0:4, Janečka Zdeněk 3:1, body hostů: Fibichr Petr 2:2, Polášek Radek 1:3, Polášek Lukáš 4:0, Šiller Jan 1:3), TJ Bystřice pod Hostýnem B - Sportcentrum Bylnice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cigánek Josef 2:2, Urbiš Jakub 1:3, Votava Zdeněk 3:1, Kvasnička Jiří 2:2, body hostů: Panáček Anton 1:3, Strnka Adam 2:2, Dorňák František 2:2, Dorňák Zdeněk 3:1), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Sokol Kostelec 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Pres Radim 0:4, Konečný Martin 0:4, Mikoška Ivo 2:2, body hostů: Páleníček Jiří 3:1, Jániš Pavel 2:2, Karal Oldřich 3:1, Říha Petr 2:2),
9. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm - KST Dolní Němčí B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pustějovský Stanislav 4:0, Šenkeřík Martin 1:3, Škrla Jiří 0:4, Černota Pavel 3:1, body hostů: Jančář Luděk 3:1, Fibichr Zdeněk 2:2, Ježek Jan 2:2, Bartoš Miroslav 1:3), SKST Slušovice A - SK Slavičín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vychodil Filip 2:2, Orság Jaroslav 2:2, Štěpán Ondřej 2:2, Res Jiří 2:2, body hostů: Plášek Adam 3:1, Machara Jiří 3:1, Bureš Vlastimil 1:3, Kučera Jaroslav 1:3), TJ Holešov B - Stolní tenis Bílovice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležel Radek st. 2:2, Vizner Marek 2:1, Posolda Karel 3:0, Stoklásek David 2:2, Sigmund Michael 0:1, WO 0:1, body hostů: Polášek Radek 0:4, Šiller Jan 0:4, Fibichr Petr 3:1, Polášek Lukáš 3:0, WO 1:0), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Sokol Újezdec - Těšov 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondrašík Petr 1:3, Silný Jakub 2:2, Janošík Pavel 1:3, Janečka Václav 3:1, body hostů: Lekeš Pavel 3:1, Kováč Peter 3:1, Švehla Michal 2:2, Mlýnek Přemysl 1:3), TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Sokol Kostelec 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votava Zdeněk 2:2, Urbiš Jakub 4:0, Nesvadba Vladan 4:0, Kvasnička Jiří 1:3, body hostů: Jániš Pavel 1:3, Karal Oldřich 2:2, Kolařík Milan 0:4, Říha Petr 2:2), Orel Ostrožská Nová Ves - Sportcentrum Bylnice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Pres Radim 2:2, Konečný Martin 1:3, Mikoška Ivo 2:2, body hostů: Gonda Tomáš 2:2, Strnka Adam 2:2, Dorňák František 2:2, Dorňák Zdeněk 0:2, Panáček Anton 1:1),
10. kolo:
Sportcentrum Bylnice - TJ Rožnov pod Radhoštěm 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorňák František 3:1, Gonda Tomáš 1:3, Strnka Adam 4:0, Panáček Anton 3:1, body hostů: Pustějovský Stanislav 2:2, Černota Pavel 2:2, Škrla Jiří 0:4, Křenek Zdeněk 1:3), TJ Sokol Kostelec - SKST Slušovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jániš Pavel 1:3, Páleníček Jiří 3:1, Říha Petr 0:3, Karal Oldřich 2:2, WO 1:0, body hostů: Vychodil Filip 4:0, Štěpán Ondřej 3:1, Res Jiří 2:2, Orság Jaroslav 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Újezdec - Těšov - TJ Bystřice pod Hostýnem B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekeš Pavel 4:0, Švehla Michal 1:3, Mlýnek Přemysl 3:1, Kováč Peter 3:1, body hostů: Nesvadba Vladan 0:4, Bareš David nejml. 1:3, Urbiš Jakub 2:2, Kvasnička Jiří 2:2), Stolní tenis Bílovice - Orel Ostrožská Nová Ves 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šiller Jan 4:0, Polášek Radek 0:4, Fibichr Petr 3:1, Polášek Lukáš 4:0, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 1:3, Kolečkář Marek 1:3, Pres Radim 1:3, Mikoška Ivo 2:2), SK Slavičín A - TJ Holešov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plášek Adam 3:1, Kučera Jaroslav 1:1, Kovařík Luděk 2:2, Machara Jiří 4:0, Bureš Vlastimil 1:1, body hostů: Dědič Michal 0:4, Vizner Marek 3:1, Sigmund Michael 0:4, Doležel Radek st. 2:2), KST Dolní Němčí B - TJ Jiskra Otrokovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fibichr Zdeněk 1:3, Ježek Jan 1:3, Kučera Ondřej 3:1, Sadílek Jan 3:1, body hostů: Janečka Václav 3:1, Janošík Pavel 3:1, Gazda Jiří 1:3, Janečka Zdeněk 1:3),
11. kolo:
Sportcentrum Bylnice - SKST Slušovice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gonda Tomáš 3:1, Strnka Adam 4:0, Panáček Anton 2:1, Dorňák František 1:2, Dorňák Zdeněk 0:1, WO 1:0, body hostů: Štěpán Ondřej 3:1, Res Jiří 1:3, Adam Vladislav 0:4, Orság Jaroslav 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Kostelec - TJ Rožnov pod Radhoštěm 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jániš Pavel 1:3, Páleníček Jiří 2:2, Říha Petr 1:3, Karal Oldřich 0:4, body hostů: Pustějovský Stanislav 4:0, Černota Pavel 3:1, Šenkeřík Martin 1:3, Škrla Jiří 4:0), TJ Sokol Újezdec - Těšov - Orel Ostrožská Nová Ves 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekeš Pavel 4:0, Švehla Michal 4:0, Mlýnek Přemysl 3:1, Kováč Peter 3:1, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 2:2, Kolečkář Marek 0:4, Mikoška Ivo 0:4, Pres Radim 0:4), Stolní tenis Bílovice - TJ Bystřice pod Hostýnem B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šiller Jan 2:2, Polášek Radek 0:4, Fibichr Petr 2:2, Polášek Lukáš 3:1, body hostů: Nesvadba Vladan 2:2, Urbiš Jakub 2:2, Kvasnička Jiří 1:1, Bareš David nejml. 2:2, Votava Zdeněk 2:0), SK Slavičín A - TJ Jiskra Otrokovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plášek Adam 3:1, Kučera Jaroslav 0:3, Kovařík Luděk 3:1, Machara Jiří 2:2, Bureš Vlastimil 0:1, body hostů: Janečka Václav 1:3, Janošík Pavel 4:0, Gazda Jiří 2:2, Ondrašík Petr 0:2, Janečka Zdeněk 1:1), KST Dolní Němčí B - TJ Holešov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančář Luděk 1:1, Fibichr Zdeněk 4:0, Kučera Ondřej 2:2, Sadílek Jan 4:0, WO 0:2, body hostů: Sigmund Michael 0:4, Vizner Marek 1:2, Chvátal Petr st. 0:3, Doležel Radek st. 2:2, WO 2:0),
12. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Holešov B 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hons Jakub 3:0, Janečka Václav 0:3, Janošík Pavel 3:0, Gazda Jiří 2:1, WO 5:0, body hostů: Vizner Marek 1:3, Doležel Radek st. 1:3, Sigmund Michael 2:2, WO 0:5), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Bystřice pod Hostýnem B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 1:3, Pres Radim 1:3, Kolečkář Marek 1:3, Mikoška Ivo 0:4, body hostů: Černocký Radek 1:0, Kvasnička Jiří 4:0, Bareš David 3:1, Urbiš Jakub 4:0, Votava Zdeněk 1:2), TJ Sokol Kostelec - Sportcentrum Bylnice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jániš Pavel 2:2, Páleníček Jiří 4:0, Říha Petr 1:3, Karal Oldřich 2:2, body hostů: Gonda Tomáš 3:1, Dorňák František 2:2, Panáček Anton 2:2, Dorňák Zdeněk 0:4), Stolní tenis Bílovice - TJ Sokol Újezdec - Těšov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šiller Jan 0:4, Polášek Radek 1:3, Fibichr Petr 0:4, Polášek Lukáš 4:0, body hostů: Lekeš Pavel 3:1, Kováč Peter 3:1, Švehla Michal 3:1, Mlýnek Přemysl 2:2), KST Dolní Němčí B - SK Slavičín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančář Luděk 1:0, Fibichr Zdeněk 2:2, Ježek Jan 2:2, Sadílek Jan 3:1, Čaník Tomáš 0:3, body hostů: Machara Jiří 3:1, Kovařík Luděk 2:2, Bureš Vlastimil 2:2, Kučera Jaroslav 1:3), SKST Slušovice A - TJ Rožnov pod Radhoštěm 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpán Ondřej 3:1, Orság Jaroslav 1:2, Res Jiří 4:0, Vychodil Filip 2:2, WO 0:1, body hostů: Škrla Jiří 1:3, Míček Petr 3:1, Šenkeřík Martin 1:2, Křenek Zdeněk 0:4, WO 1:0),
13. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Holešov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černota Pavel 4:0, Škrla Jiří 3:1, Šenkeřík Martin 2:2, Lazarczyk Leander 3:1, body hostů: Vizner Marek 2:2, Dědič Michal 0:4, Sigmund Michael 0:4, Doležel Radek st. 2:2), SKST Slušovice A - TJ Jiskra Otrokovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lysoněk Marek 1:3, Vychodil Filip 2:2, Štěpán Ondřej 2:2, Res Jiří 3:1, body hostů: Gazda Jiří 3:1, Janečka Václav 3:1, Ondrašík Petr 2:2, Janečka Bronislav 0:4), TJ Bystřice pod Hostýnem B - SK Slavičín A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černocký Radek 3:1, Votava Zdeněk 1:3, Bareš David 3:1, Nesvadba Vladan 2:2, body hostů: Bureš Vlastimil 3:1, Kučera Jaroslav 2:2, Jančařík Miroslav 2:2, Martinovský Radek 0:4), KST Dolní Němčí B - Orel Ostrožská Nová Ves 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fibichr Zdeněk 4:0, Ježek Jan 4:0, Jančář Luděk 3:0, Sadílek Jan 4:0, Ježek Vít 0:1, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 0:4, Kolečkář Marek 0:4, Pres Radim 0:4, Mikoška Ivo 1:3), TJ Sokol Újezdec - Těšov - Sportcentrum Bylnice 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lekeš Pavel 3:0, Švehla Michal 2:0, Mlýnek Přemysl 1:1, Kováč Peter 1:1, WO 8:0, body hostů: Strnka Adam 0:1, Gonda Tomáš 2:2, Panáček Anton 0:4, WO 0:8), Stolní tenis Bílovice - TJ Sokol Kostelec 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šiller Jan 3:1, Polášek Lukáš 4:0, Fibichr Petr 1:3, Polášek Jiří 0:4, body hostů: Páleníček Jiří 2:2, Karal Oldřich 2:2, Jániš Pavel 2:2, Říha Petr 2:2),
14. kolo:
SKST Slušovice A - TJ Holešov B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpán Ondřej 4:0, Adam Vladislav 0:2, Vychodil Filip 2:1, Res Jiří 4:0, Březík Bohumil 1:1, WO 0:1, body hostů: Vizner Marek 2:2, Stoklásek David 1:3, Sigmund Michael 1:3, Doležel Radek st. 0:3, WO 1:0), TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Jiskra Otrokovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černota Pavel 3:1, Křenek Zdeněk 1:3, Škrla Jiří 2:2, Lazarczyk Leander 1:3, body hostů: Gazda Jiří 3:1, Janošík Pavel 4:0, Hons Jakub 1:3, Janečka Zdeněk 1:3), KST Dolní Němčí B - TJ Bystřice pod Hostýnem B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Jan 3:1, Kučera Ondřej 2:2, Ježek Miroslav 2:1, Sadílek Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Černocký Radek 1:1, Urbiš Jakub 1:3, Bareš David 1:3, Kvasnička Jiří 1:2, Votava Zdeněk 0:2, WO 1:0), Orel Ostrožská Nová Ves - SK Slavičín A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Kolečkář Marek 1:3, Pres Radim 1:3, Konečný Martin 1:3, body hostů: Bureš Vlastimil 3:1, Machara Jiří 3:1, Kovařík Luděk 1:3, Kučera Jaroslav 2:2), Stolní tenis Bílovice - Sportcentrum Bylnice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šiller Jan 1:3, Polášek Lukáš 4:0, Fibichr Petr 0:3, Polášek Jiří 0:4, WO 1:0, body hostů: Gonda Tomáš 3:1, Panáček Anton 2:2, Strnka Adam 3:1, Dorňák František 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Újezdec - Těšov - TJ Sokol Kostelec 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lekeš Pavel 3:1, Švehla Michal 3:1, Mlýnek Přemysl 1:3, Kováč Peter 3:1, body hostů: Páleníček Jiří 3:1, Karal Oldřich 1:3, Jániš Pavel 2:2, Říha Petr 0:4),
15. kolo:
TJ Sokol Újezdec - Těšov - TJ Rožnov pod Radhoštěm 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekeš Pavel 3:1, Mlýnek Přemysl 1:2, Živnéř Stanislav 2:1, Kováč Peter 2:2, WO 2:0, body hostů: Černota Pavel 2:2, Míček Petr 2:2, Škrla Jiří 2:2, Šenkeřík Martin 0:2, WO 0:2), Stolní tenis Bílovice - SKST Slušovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šiller Jan 2:2, Polášek Lukáš 4:0, Fibichr Petr 1:2, Polášek Jiří 0:4, WO 1:0, body hostů: Res Jiří 3:1, Štěpán Ondřej 2:2, Adam Vladislav 1:3, Vychodil Filip 2:1, WO 0:1), Sportcentrum Bylnice - SK Slavičín A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtík Jakub 0:3, Panáček Anton 2:2, Gonda Tomáš 3:1, Dorňák František 2:2, Dorňák Zdeněk 0:1, body hostů: Machara Jiří 2:2, Kovařík Luděk 3:1, Plášek Adam 2:2, Bureš Vlastimil 1:1, Kučera Jaroslav 1:1), TJ Sokol Kostelec - KST Dolní Němčí B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Karal Oldřich 0:3, Páleníček Jiří 2:1, Říha Petr 1:2, Pavlíček Rudolf 2:1, WO 5:0, body hostů: Sadílek Jan 3:1, Ježek Jan 3:1, Ježek Vít 1:3, WO 0:5), TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Holešov B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bareš David 2:1, Černocký Radek 2:1, Nesvadba Vladan 2:1, Urbiš Jakub 3:0, WO 5:0, body hostů: Chvátal Petr st. 0:4, Vizner Marek 3:1, Petřivalský František 0:4, WO 0:5), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Jiskra Otrokovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Kolečkář Marek 1:3, Konečný Martin 1:3, Mikoška Ivo 1:3, body hostů: Gazda Jiří 3:1, Janošík Pavel 4:0, Hons Jakub 0:4, Janečka Václav 3:1),
16. kolo:
Stolní tenis Bílovice - TJ Rožnov pod Radhoštěm 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šiller Jan 0:4, Polášek Radek 1:2, Fibichr Petr 2:2, Polášek Lukáš 4:0, Polášek Jiří 0:1, body hostů: Černota Pavel 2:2, Míček Petr 3:1, Škrla Jiří 2:2, Křenek Zdeněk 2:2), TJ Sokol Újezdec - Těšov - SKST Slušovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lekeš Pavel 4:0, Mlýnek Přemysl 0:4, Živnéř Stanislav 1:3, Kováč Peter 3:1, body hostů: Res Jiří 3:1, Štěpán Ondřej 2:2, Vychodil Filip 2:2, Adam Vladislav 1:3), TJ Sokol Kostelec - SK Slavičín A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jániš Pavel 2:2, Páleníček Jiří 3:1, Říha Petr 1:3, Karal Oldřich 1:3, body hostů: Bureš Vlastimil 0:3, Machara Jiří 3:1, Kovařík Luděk 2:2, Plášek Adam 4:0, Kučera Jaroslav 0:1), Sportcentrum Bylnice - KST Dolní Němčí B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řepa Josef 1:3, Panáček Anton 1:3, Dorňák František 4:0, Gonda Tomáš 1:3, body hostů: Sadílek Jan 2:2, Ježek Jan 2:2, Kučera Ondřej 2:2, Ježek Vít 3:1), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Holešov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 2:2, Kolečkář Marek 1:3, Konečný Martin 2:2, Mikoška Ivo 0:4, body hostů: Stoklásek David 2:2, Doležel Radek st. 2:2, Posolda Karel 3:1, Vizner Marek 4:0), TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Jiskra Otrokovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votava Zdeněk 2:2, Černocký Radek 0:2, Urbiš Jakub 2:2, Kvasnička Jiří 0:4, Bareš David 1:0, WO 1:0, body hostů: Gazda Jiří 3:1, Janošík Pavel 4:0, Janečka Zdeněk 1:2, Janečka Václav 2:2, WO 0:1),
17. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Bystřice pod Hostýnem B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škrla Jiří 2:2, Míček Petr 0:1, Lazarczyk Leander 2:2, Černota Pavel 4:0, Šenkeřík Martin 0:3, body hostů: Kvasnička Jiří 2:2, Černocký Radek 3:1, Bareš David 2:2, Votava Zdeněk 1:3), SKST Slušovice A - Orel Ostrožská Nová Ves 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpán Ondřej 1:3, Adam Vladislav 0:3, Lysoněk Marek 1:3, Vychodil Filip 3:1, WO 0:1, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Mikoška Ivo 3:1, Kolečkář Marek 1:2, Konečný Martin 2:2, WO 1:0), TJ Holešov B - Sportcentrum Bylnice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hasala Petr 2:1, Posolda Karel 3:1, Vizner Marek 3:0, Doležel Radek st. 2:1, WO 1:2, body hostů: Strnka Adam 0:3, Panáček Anton 0:3, Gonda Tomáš 1:3, Dorňák František 2:1, WO 2:1), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Sokol Kostelec 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janečka Bronislav 1:0, Janečka Václav 3:0, Gazda Jiří 3:0, Hons Jakub 3:0, Mancl Zdeněk 2:0, WO 5:0, body hostů: Karal Oldřich 0:4, Kubáč Petr 0:4, Říha Petr 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Újezdec - Těšov - SK Slavičín A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekeš Pavel 3:1, Švehla Michal 2:2, Živnéř Stanislav 0:4, Kováč Peter 2:2, body hostů: Kovařík Luděk 3:1, Machara Jiří 2:2, Kučera Jaroslav 1:3, Plášek Adam 3:1), KST Dolní Němčí B - Stolní tenis Bílovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Jan 3:1, Fibichr Zdeněk 2:2, Borýsek Jiří 1:3, Sadílek Jan 2:2, body hostů: Šiller Jan 3:1, Fibichr Petr 1:3, Polášek Jiří 0:4, Polášek Lukáš 4:0),
18. kolo:
SKST Slušovice A - TJ Bystřice pod Hostýnem B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vychodil Filip 3:0, Lysoněk Marek 0:4, Orság Jaroslav 2:2, Štěpán Ondřej 0:2, Adam Vladislav 0:2, WO 1:0, body hostů: Kvasnička Jiří 2:2, Černocký Radek 3:0, Bareš David 3:1, Votava Zdeněk 2:2, WO 0:1), TJ Rožnov pod Radhoštěm - Orel Ostrožská Nová Ves 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škrla Jiří 4:0, Šubčík Leopold 2:2, Lazarczyk Leander 2:2, Černota Pavel 3:1, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 2:2, Mikoška Ivo 2:2, Kolečkář Marek 1:3, Konečný Martin 0:4), TJ Jiskra Otrokovice B - Sportcentrum Bylnice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hons Jakub 2:1, Janošík Pavel 3:0, Gazda Jiří 1:2, Janečka Václav 3:1, Mancl Zdeněk 0:1, WO 2:0, body hostů: Strnka Adam 2:2, Dorňák František 2:2, Gonda Tomáš 1:3, Panáček Anton 0:2, WO 0:2), TJ Holešov B - TJ Sokol Kostelec 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Posolda Karel 3:0, Doležel Radek st. 3:0, Vizner Marek 3:0, Sigmund Michael 3:0, WO 5:0, body hostů: Kubáč Petr 0:4, Říha Petr 0:4, Karal Oldřich 0:4, WO 0:5), KST Dolní Němčí B - TJ Sokol Újezdec - Těšov 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Ondřej 2:2, Kolísek Josef 0:4, Ježek Miroslav 0:3, Ježek Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Lekeš Pavel 4:0, Kováč Peter 2:2, Švehla Michal 3:1, Živnéř Stanislav 1:2, WO 1:0), Stolní tenis Bílovice - SK Slavičín A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šiller Jan 2:2, Fibichr Petr 1:3, Polášek Lukáš 3:1, Polášek Jiří 0:4, body hostů: Machara Jiří 3:1, Plášek Adam 3:1, Kovařík Luděk 2:2, Kučera Jaroslav 2:2),
19. kolo:
SK Slavičín A - TJ Rožnov pod Radhoštěm 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovařík Luděk 2:2, Plášek Adam 3:1, Bureš Vlastimil 1:1, Machara Jiří 4:0, Kučera Jaroslav 1:1, body hostů: Černota Pavel 3:1, Míček Petr 1:3, Škrla Jiří 1:3, Šubčík Leopold 0:4), KST Dolní Němčí B - SKST Slušovice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Jan 4:0, Kučera Ondřej 2:2, Uher Antonín 0:1, Sadílek Jan 2:2, Ježek Miroslav 0:2, WO 1:0, body hostů: Vychodil Filip 3:1, Res Jiří 1:3, Štěpán Ondřej 3:1, Orság Jaroslav 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Újezdec - Těšov - TJ Holešov B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekeš Pavel 3:1, Švehla Michal 3:1, Mlýnek Přemysl 1:3, Kováč Peter 4:0, body hostů: Vizner Marek 3:1, Sigmund Michael 1:3, Doležel Radek st. 1:3, Zachoval Libor 0:4), Stolní tenis Bílovice - TJ Jiskra Otrokovice B 0:18wo (čtyřhry 0:2, body domácích: Škráček Jan 0:4, Foltýn Jakub 0:4, Polášek Jiří 0:4, Polášek Lukáš 3:1, body hostů: Janečka Zdeněk 4:0, Mancl Zdeněk 3:1, Silný Jakub 3:1, Janečka Václav 3:1), Sportcentrum Bylnice - TJ Bystřice pod Hostýnem B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák František 2:1, Strnka Adam 2:1, Gonda Tomáš 1:2, Fojtík Marek 1:3, WO 3:0, body hostů: Kvasnička Jiří 4:0, Černocký Radek 1:3, Bareš David 2:2, Votava Zdeněk 0:1, WO 0:3), TJ Sokol Kostelec - Orel Ostrožská Nová Ves 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karal Oldřich 2:2, Páleníček Jiří 3:1, Jániš Pavel 1:3, Pavlíček Rudolf 2:0, Říha Petr 0:2, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Mikoška Ivo 3:1, Kolečkář Marek 1:3, Mareček Šimon 0:4),
20. kolo:
KST Dolní Němčí B - TJ Rožnov pod Radhoštěm 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Jan 1:3, Kučera Ondřej 3:1, Uher Antonín 0:1, Sadílek Jan 4:0, Ježek Miroslav 1:2, body hostů: Černota Pavel 2:2, Míček Petr 1:3, Lazarczyk Leander 2:2, Škrla Jiří 2:2), SK Slavičín A - SKST Slušovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Vlastimil 0:4, Kučera Jaroslav 3:1, Machara Jiří 3:1, Kovařík Luděk 2:2, body hostů: Vychodil Filip 1:3, Res Jiří 1:3, Štěpán Ondřej 3:1, Orság Jaroslav 3:1), Stolní tenis Bílovice - TJ Holešov B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šiller Jan 0:3, Fibichr Petr 3:0, Polášek Jiří 0:3, Polášek Lukáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Vizner Marek 3:1, Posolda Karel 2:2, Doležel Radek st. 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Újezdec - Těšov - TJ Jiskra Otrokovice B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Švehla Michal 2:1, Mlýnek Přemysl 1:1, Kováč Peter 2:1, Lekeš Pavel 2:1, WO 6:0, body hostů: Ondrašík Petr 2:2, Mancl Zdeněk 0:4, Janečka Zdeněk 2:1, WO 0:6), TJ Sokol Kostelec - TJ Bystřice pod Hostýnem B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Michal 2:2, Jániš Pavel 1:3, Karal Oldřich 3:1, Páleníček Jiří 3:1, body hostů: Černocký Radek 2:2, Kvasnička Jiří 3:1, Nesvadba Vladan 1:3, Bareš David 1:3), Sportcentrum Bylnice - Orel Ostrožská Nová Ves 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák František 3:1, Strnka Adam 4:0, Gonda Tomáš 3:1, Řepa Josef 0:2, Panáček Anton 1:1, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 2:2, Mikoška Ivo 0:4, Kolečkář Marek 2:2, Pres Radim 1:3),
21. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm - Sportcentrum Bylnice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škrla Jiří 2:2, Míček Petr 1:3, Lazarczyk Leander 2:2, Černota Pavel 3:1, body hostů: Strnka Adam 1:3, Gonda Tomáš 3:1, Dorňák František 3:1, Panáček Anton 1:3), SKST Slušovice A - TJ Sokol Kostelec 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vychodil Filip 1:3, Orság Jaroslav 2:2, Res Jiří 1:3, Štěpán Ondřej 1:3, body hostů: Karal Oldřich 4:0, Vykoukal Martin 2:2, Říha Petr 4:0, Kolařík Milan 1:3), TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Sokol Újezdec - Těšov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nesvadba Vladan 1:3, Černocký Radek 2:2, Bareš David 3:1, Kvasnička Jiří 2:2, body hostů: Lekeš Pavel 2:2, Kováč Peter 4:0, Švehla Michal 1:3, Mlýnek Přemysl 1:3), Orel Ostrožská Nová Ves - Stolní tenis Bílovice 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 2:1, Kolečkář Marek 1:2, Konečný Martin 1:2, Mikoška Ivo 2:1, WO 5:0, body hostů: Šiller Jan 2:2, Polášek Lukáš 4:0, Polášek Jiří 0:4, WO 0:5), TJ Holešov B - SK Slavičín A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vizner Marek 4:0, Sigmund Michael 1:3, Doležel Radek st. 3:1, Chvátal Petr st. 0:4, body hostů: Machara Jiří 3:1, Kovařík Luděk 1:3, Bureš Vlastimil 2:2, Kučera Jaroslav 2:2), TJ Jiskra Otrokovice B - KST Dolní Němčí B 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ondrašík Petr 2:1, Mancl Zdeněk 1:2, Silný Jakub 2:1, Janečka Zdeněk 2:1, WO 5:0, body hostů: Ježek Jan 2:2, Sadílek Jan 1:3, Ježek Vít 2:2, WO 0:5),
22. kolo:
SKST Slušovice A - Sportcentrum Bylnice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vychodil Filip 2:2, Štěpán Ondřej 2:2, Res Jiří 3:1, Orság Jaroslav 0:1, Adam Vladislav 0:3, body hostů: Gonda Tomáš 3:1, Dorňák František 3:1, Strnka Adam 2:2, Řepa Josef 1:3), TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Sokol Kostelec 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škrla Jiří 3:1, Míček Petr 2:2, Lazarczyk Leander 3:0, Černota Pavel 3:0, WO 2:0, body hostů: Karal Oldřich 1:2, Kolařík Milan 2:2, Říha Petr 0:4, Vykoukal Martin 0:3, WO 0:2), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Sokol Újezdec - Těšov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Kolečkář Marek 3:1, Konečný Martin 0:4, Mikoška Ivo 2:2, body hostů: Kováč Peter 2:2, Švehla Michal 4:0, Mlýnek Přemysl 1:3, Lekešová Zuzana 1:3), TJ Bystřice pod Hostýnem B - Stolní tenis Bílovice 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), TJ Jiskra Otrokovice B - SK Slavičín A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hons Jakub 1:3, Ondrašík Petr 0:1, Janečka Václav 2:2, Gazda Jiří 3:1, Janošík Pavel 3:0, body hostů: Plášek Adam 3:1, Kovařík Luděk 1:3, Bureš Vlastimil 2:2, Kučera Jaroslav 1:3), TJ Holešov B - KST Dolní Němčí B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sigmund Michael 1:3, Posolda Karel 3:1, Doležel Radek st. 3:1, Vizner Marek 3:1, body hostů: Sadílek Jan 1:3, Ježek Jan 3:1, Čaník Tomáš 0:4, Ježek Vít 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy