Výsledky do novin
Krajská soutěž 1.třídy, sk.B
1. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar Miroslav 2:1, Kaňka Luděk st. 3:0, Malý Petr 2:1, Kapras Karel 2:1, body hostů: Slavík Radek 2:1, Hameta Oldřich 1:2, Herout Tomáš 0:3, Jandejsek Pavel 0:3), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sadská B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Durdis Petr ml. 1:3, Bříška Jan 0:4, Čech Jiří 4:0, Veselý Pavel 3:1, body hostů: Vojáček Jiří 3:1, Beran Martin 2:2, Motl Milan 1:3, Dvořák Jaroslav 2:2), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Neratovice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randák Adam 2:0, Klimek Tomáš 2:0, Lambert Zbyněk 2:1, Stupavský Milan 2:0, body hostů: Šlechta Jaroslav 0:3, Sauer Ondřej 1:1, Košatý Jan 0:2, Weisser Petr 0:2), TJ Sokol Všetaty A - TJ Aero Odolena Voda 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kulíšek Milan 1:3, Moulis Pavel 1:3, Boháč Milan 2:2, Rubín Pavel 2:2, body hostů: Bochňák David 2:2, Hudečková Hana 1:3, Schmelz Richard 3:1, Kulíšek Marek 4:0), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - ST EUROMASTER Kolín C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matějka Martin 1:1, Doležal Martin 2:0, Paroulek Milan 2:0, Heřmanský Miroslav 0:2, WO 4:0, body hostů: Lhoták Jakub 2:1, Šembera Karel 1:2, Holman Martin 0:2, WO 0:4), TJ Sokol Krchleby A - TJ Sokol Kutná Hora A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Pavel 3:0, Táborský Luboš 2:1, Sádlo Josef 1:2, Bittner Miloslav 4:0, body hostů: Štus Radek 2:2, Švarc Ondřej 0:3, Vala Martin 1:2, Ulrich Radek 0:3),
2. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem B - TJ Sadská B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar Miroslav 0:3, Kaňka Luděk st. 3:0, Malý Petr 2:1, Kapras Karel 4:0, body hostů: Vojáček Jiří 2:2, Vydra Milan 0:3, Beran Martin 1:2, Motl Milan 1:2), TJ Sokol Kosmonosy - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bříška Jan 0:4, Durdis Petr ml. 2:2, Čech Jiří 3:1, Veselý Pavel 3:1, body hostů: Slavík Radek 3:1, Hameta Oldřich 1:3, Herout Tomáš 2:2, Jandejsek Pavel 2:2), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Aero Odolena Voda 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randák Adam 1:3, Klimek Tomáš 3:1, Lambert Zbyněk 1:3, Stupavský Milan 1:3, body hostů: Bochňák David 3:1, Hudečková Hana 2:2, Schmelz Richard 2:2, Kulíšek Marek 3:1), TJ Sokol Všetaty A - TJ Neratovice B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulíšek Milan 0:3, Růžička Zdeněk 0:2, Rubín Pavel 1:2, Boháč Milan 1:2, body hostů: Dvořák Jan nejml. 2:1, Dvořák Jan ml. 3:0, Michal Jiří 3:0, Sauer Ondřej 1:1), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sokol Kutná Hora A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Martin 2:2, Heřmanský Miroslav 0:4, Doležal Martin 1:1, Paroulek Milan 4:0, WO 0:2, body hostů: Vala Martin 2:1, Štus Radek 3:1, Majer Pavel 1:3, Švarc Ondřej 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Krchleby A - ST EUROMASTER Kolín C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Pavel 4:0, Havel Martin 1:2, Sádlo Josef 1:2, Bittner Miloslav 2:2, body hostů: Lhoták Jakub 2:2, Šembera Karel 1:3, Stránská Anna 2:1, Holman Martin 1:2),
3. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - ST EUROMASTER Kolín C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Radek 3:1, Bleha Lukáš 1:3, Herout Tomáš 2:2, Hameta Oldřich 2:2, body hostů: Lhoták Jakub 3:1, Zaplatílek Ctibor 3:1, Stránská Anna 0:4, Jindra Josef 2:2), TJ Sadská B - TJ Sokol Kutná Hora A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Martin 3:1, Vojáček Jiří 4:0, Dvořák Jaroslav 0:4, Martin Petr 0:4, body hostů: Vala Martin 3:1, Štus Radek 2:2, Ulrich Radek 2:2, Švarc Ondřej 2:2), TJ Neratovice B - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sauer Ondřej 0:4, Šlechta Jaroslav 1:2, Michal Jiří 1:2, Dvořák Jan ml. 2:1, WO 1:0, body hostů: Paroulek Milan 1:2, Kaipr Petr 4:0, Matějka Martin 2:1, Doležal Martin 2:1, WO 0:1), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sokol Krchleby A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schmelz Richard 1:3, Hudečková Hana 3:1, Kulíšek Marek 3:0, Bochňák David 3:1, body hostů: Kučera Pavel 2:2, Bittner Miloslav 1:3, Táborský Luboš 0:4, Jaroň Daniel 2:1), TTC Bělá pod Bezdězem B - TJ Sokol Velké Popovice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar Miroslav 2:0, Kaňka Luděk st. 2:0, Malý Petr 2:1, Kapras Karel 3:0, body hostů: Klimek Tomáš 0:3, Randák Adam 1:2, Lambert Zbyněk 0:2, Stupavský Milan 0:2), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Všetaty A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Durdis Petr ml. 2:2, Bříška Jan 1:3, Čech Jiří 2:1, Veselý Pavel 4:0, body hostů: Boháč Milan 3:1, Rubín Pavel 1:3, Moulis Pavel 1:3, Kulíšek Milan 1:2),
4. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Kutná Hora A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Radek 3:1, Bleha Lukáš 1:2, Kamarýt Jiří 2:1, Hameta Oldřich 3:1, body hostů: Štus Radek 4:0, Ulrich Radek 1:3, Kořínek Milan 0:3, Dusil Filip 0:3), TJ Sadská B - ST EUROMASTER Kolín C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 2:1, Dvořák Jaroslav 0:3, Motl Milan 1:2, Vojáček Jiří 1:3, body hostů: Zaplatílek Ctibor 4:0, Jindra Josef 1:1, Lhoták Jakub 2:1, Šembera Karel 1:2, Záboj Matěj 1:0), TJ Neratovice B - TJ Sokol Krchleby A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Michal Jiří 1:1, Janda Filip 1:1, Šlechta Jaroslav 1:1, Sauer Ondřej 2:0, WO 4:0, body hostů: Bittner Miloslav 2:1, Havel Martin 0:3, Špitálský Ladislav 1:1, WO 0:4), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schmelz Richard 2:2, Hudečková Hana 3:1, Kulíšek Marek 1:2, Bochňák David 4:0, body hostů: Paroulek Milan 1:3, Kaipr Petr 3:1, Doležal Martin 1:3, Pekárek František 0:3), TTC Bělá pod Bezdězem B - TJ Sokol Všetaty A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balcar Miroslav 1:1, Kaňka Luděk st. 2:0, Malý Petr 2:1, Kapras Karel 3:0, body hostů: Boháč Milan 2:1, Rubín Pavel 0:3, Moulis Pavel 0:2, Kulíšek Milan 0:2), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Velké Popovice 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Durdis Petr ml. 2:2, Bříška Jan 1:3, Veselý Pavel 3:0, Čech Jiří 1:3, body hostů: Klimek Tomáš 3:1, Randák Adam 3:1, Lambert Zbyněk 2:2, Stupavský Milan 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Velké Popovice - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Randák Adam 2:1, Klimek Tomáš 1:2, Stupavský Milan 0:3, Lambert Zbyněk 1:2, body hostů: Hameta Oldřich 2:1, Slavík Radek 3:0, Herout Tomáš 1:2, Kamarýt Jiří 2:1), TJ Sokol Všetaty A - TJ Sadská B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moulis Pavel 0:2, Kulíšek Milan 0:2, Rubín Pavel 1:2, Růžička Zdeněk 0:3, body hostů: Vojáček Jiří 3:0, Beran Martin 3:0, Motl Milan 1:1, Dvořák Jaroslav 2:0), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TTC Bělá pod Bezdězem B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Martin 3:0, Paroulek Milan 3:0, Pekárek František 0:3, Kaipr Petr 3:1, body hostů: Malý Petr 1:3, Kapras Karel 2:1, Balcar Miroslav 1:2, Šlapáček Martin 0:3), TJ Sokol Krchleby A - TJ Sokol Kosmonosy 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Pavel 2:2, Jaroň Daniel 3:0, Sádlo Josef 1:2, Bittner Miloslav 3:1, body hostů: Čech Jiří 2:2, Durdis Petr ml. 1:3, Bříška Jan 0:3, Veselý Pavel 2:1), ST EUROMASTER Kolín C - TJ Neratovice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Jakub 3:0, Jindra Josef 0:1, Zaplatílek Ctibor 3:0, Záboj Matěj 3:0, Mazurkiewicz Ivo 0:1, body hostů: Michal Jiří 1:2, Sauer Ondřej 1:2, Šlechta Jaroslav 0:3, Weisser Petr 0:2), TJ Sokol Kutná Hora A - TJ Aero Odolena Voda 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Ondřej 0:4, Majer Pavel 3:1, Ulrich Radek 2:2, Vala Martin 3:1, body hostů: Bochňák David 3:1, Schmelz Richard 2:2, Hudečková Hana 1:3, Kulíšek Marek 2:2),
6. kolo:
TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sadská B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 3:1, Klimek Tomáš 1:3, Stupavský Milan 1:2, Lambert Zbyněk 1:3, body hostů: Martin Petr 1:3, Beran Martin 3:1, Motl Milan 3:1, Dvořák Jaroslav 2:1), TJ Sokol Všetaty A - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moulis Pavel 1:2, Kulíšek Milan 1:2, Rubín Pavel 1:2, Růžička Zdeněk 1:3, body hostů: Hameta Oldřich 3:1, Bleha Lukáš 2:1, Herout Tomáš 3:0, Jandejsek Pavel 1:2), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sokol Kosmonosy 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Martin 3:1, Doležal Martin 1:2, Paroulek Milan 1:2, Kaipr Petr 4:0, body hostů: Čech Jiří 2:2, Veselý Pavel 2:2, Durdis Petr ml. 1:2, Bříška Jan 0:3), TJ Sokol Krchleby A - TTC Bělá pod Bezdězem B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jaroň Daniel 0:3, Táborský Luboš 0:2, Sádlo Josef 1:2, Bittner Miloslav 2:1, body hostů: Malý Petr 3:0, Kapras Karel 2:1, Balcar Miroslav 2:1, Šlapáček Martin 1:1), ST EUROMASTER Kolín C - TJ Aero Odolena Voda 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Jakub 2:2, Zaplatílek Ctibor 3:1, Jindra Josef 2:1, Záboj Matěj 2:2, body hostů: Bochňák David 1:3, Schmelz Richard 2:2, Hudečková Hana 1:3, Kulíšek Marek 2:1), TJ Sokol Kutná Hora A - TJ Neratovice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švarc Ondřej 2:0, Ulrich Radek 2:0, Štus Radek 2:0, Vala Martin 2:0, body hostů: Sauer Ondřej 0:2, Michal Jiří 0:2, Šlechta Jaroslav 0:2, Salmon Ivan 0:2),
7. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Neratovice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Radek 3:0, Kamarýt Jiří 2:1, Herout Tomáš 1:2, Hameta Oldřich 2:1, body hostů: Dvořák Jan ml. 2:1, Michal Jiří 1:2, Šlechta Jaroslav 1:2, Sauer Ondřej 0:3), TJ Sadská B - TJ Aero Odolena Voda 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 1:2, Dvořák Jaroslav 0:3, Fedačka Michal 0:3, Vojáček Jiří 2:1, body hostů: Bochňák David 2:1, Schmelz Richard 2:1, Hudečková Hana 3:0, Kulíšek Marek 2:1), TTC Bělá pod Bezdězem B - ST EUROMASTER Kolín C 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Balcar Miroslav 1:0, Kaňka Luděk st. 2:0, Malý Petr 2:1, Kapras Karel 1:0, WO 3:0, body hostů: Mazurkiewicz Ivo 0:3, Lhoták Jakub 1:1, Holman Martin 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Kutná Hora A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Durdis Petr ml. 2:1, Čech Jiří 1:2, Bříška Jan 1:2, Veselý Pavel 4:0, body hostů: Štus Radek 2:2, Majer Pavel 2:1, Ulrich Radek 1:2, Švarc Ondřej 0:3), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randák Adam 3:1, Dvořák Martin 0:4, Stupavský Milan 2:2, Lambert Zbyněk 2:2, body hostů: Matějka Martin 4:0, Kaipr Petr 3:1, Pekárek František st. 1:3, Paroulek Milan 1:3), TJ Sokol Všetaty A - TJ Sokol Krchleby A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rubín Pavel 1:2, Moulis Pavel 1:2, Růžička Zdeněk 0:3, Boháč Milan 2:2, body hostů: Kučera Pavel 4:0, Bittner Miloslav 2:1, Sádlo Josef 1:2, Jaroň Daniel 2:1),
8. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Aero Odolena Voda 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Radek 4:0, Bleha Lukáš 1:3, Herout Tomáš 1:3, Hameta Oldřich 1:3, body hostů: Bochňák David 3:1, Schmelz Richard 1:3, Hudečková Hana 2:2, Kulíšek Marek 3:1), TJ Sadská B - TJ Neratovice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 3:1, Motl Milan 1:2, Dvořák Jaroslav 3:0, Vojáček Jiří 2:2, body hostů: Michal Jiří 0:4, Dvořák Jan nejml. 2:2, Dvořák Jan ml. 1:2, Sauer Ondřej 2:1), TTC Bělá pod Bezdězem B - TJ Sokol Kutná Hora A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balcar Miroslav 1:0, Kaňka Luděk st. 3:0, Malý Petr 1:2, Kapras Karel 3:0, Šlapáček Martin 0:2, body hostů: Vala Martin 1:2, Štus Radek 1:2, Ulrich Radek 1:2, Švarc Ondřej 1:2), TJ Sokol Kosmonosy - ST EUROMASTER Kolín C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čech Jiří 2:1, Durdis Petr ml. 2:1, Bříška Jan 2:1, Veselý Pavel 2:1, body hostů: Jindra Josef 0:2, Lhoták Jakub 1:2, Mazurkiewicz Ivo 2:1, Šembera Karel 0:3, Holman Martin 1:0), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Krchleby A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 1:2, Klimek Tomáš 2:1, Stupavský Milan 1:2, Lambert Zbyněk 0:4, body hostů: Kučera Pavel 3:1, Bittner Miloslav 2:1, Sádlo Josef 2:1, Jaroň Daniel 2:1), TJ Sokol Všetaty A - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moulis Pavel 1:2, Kulíšek Milan 0:2, Růžička Zdeněk 0:3, Rubín Pavel 1:2, body hostů: Matějka Martin 3:0, Kaipr Petr 3:0, Pekárek František st. 3:0, Paroulek Milan 0:2),
9. kolo:
TJ Sokol Libice nad Cidlinou - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějka Martin 2:0, Pekárek František st. 2:0, Paroulek Milan 2:1, Kaipr Petr 2:0, body hostů: Hameta Oldřich 0:3, Bleha Lukáš 0:2, Herout Tomáš 1:1, Jandejsek Pavel 0:2), TJ Sokol Krchleby A - TJ Sadská B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bittner Miloslav 3:1, Špitálský Ladislav 0:2, Sádlo Josef 2:2, Jaroň Daniel 3:1, Král Jindřich 0:2, body hostů: Vojáček Jiří 2:2, Dvořák Jaroslav 2:2, Motl Milan 2:2, Vydra Milan 2:2), ST EUROMASTER Kolín C - TJ Sokol Velké Popovice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Jakub 2:1, Zaplatílek Ctibor 2:0, Záboj Matěj 2:1, Jindra Josef 2:0, Holman Martin 1:0, body hostů: Randák Adam 2:1, Klimek Tomáš 0:3, Stupavský Milan 0:3, Lambert Zbyněk 0:2), TJ Sokol Kutná Hora A - TJ Sokol Všetaty A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štus Radek 3:0, Vala Martin 1:1, Ulrich Radek 3:0, Majer Pavel 2:1, body hostů: Rubín Pavel 1:2, Moulis Pavel 0:3, Růžička Zdeněk 0:3, Kulíšek Milan 1:1), TJ Neratovice B - TTC Bělá pod Bezdězem B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlechta Jaroslav 1:2, Sauer Ondřej 1:2, Michal Jiří 2:1, Dvořák Jan nejml. 4:0, body hostů: Malý Petr 3:1, Balcar Miroslav 1:2, Kapras Karel 1:2, Postelt Vladimír 0:3), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sokol Kosmonosy 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schmelz Richard 0:4, Hudečková Hana 3:1, Kulíšek Marek 1:2, Bochňák David 4:0, body hostů: Veselý Pavel 3:1, Čech Jiří 2:2, Durdis Petr ml. 1:3, Bříška Jan 1:2),
10. kolo:
TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sadská B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějka Martin 3:0, Pekárek František st. 1:2, Paroulek Milan 1:2, Kaipr Petr 3:0, body hostů: Vojáček Jiří 2:1, Dvořák Jaroslav 1:2, Motl Milan 1:2, Fedačka Michal 0:3), TJ Sokol Krchleby A - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Pavel 3:0, Jaroň Daniel 2:0, Sádlo Josef 2:1, Bittner Miloslav 2:1, body hostů: Hameta Oldřich 0:3, Herout Tomáš 2:1, Kamarýt Jiří 0:3, Jandejsek Pavel 0:2), ST EUROMASTER Kolín C - TJ Sokol Všetaty A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lhoták Jakub 2:0, Šembera Karel 1:1, Stránská Anna 3:0, Zaplatílek Ctibor 2:0, body hostů: Rubín Pavel 1:2, Růžička Zdeněk 0:2, Moulis Pavel 0:2, Kulíšek Milan 0:2), TJ Sokol Kutná Hora A - TJ Sokol Velké Popovice 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štus Radek 4:0, Vala Martin 2:1, Ulrich Radek 3:0, Majer Pavel 1:3, body hostů: Randák Adam 2:2, Klimek Tomáš 0:4, Stupavský Milan 1:2, Lambert Zbyněk 1:2), TJ Neratovice B - TJ Sokol Kosmonosy 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlechta Jaroslav 0:4, Sauer Ondřej 1:2, Michal Jiří 1:2, Dvořák Jan nejml. 3:1, body hostů: Čech Jiří 1:3, Veselý Pavel 4:0, Durdis Petr ml. 2:1, Bříška Jan 2:1), TJ Aero Odolena Voda - TTC Bělá pod Bezdězem B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schmelz Richard 1:2, Hudečková Hana 3:0, Kulíšek Marek 2:1, Bochňák David 3:0, body hostů: Kaňka Luděk st. 1:2, Kapras Karel 0:3, Malý Petr 1:2, Balcar Miroslav 1:2),
11. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem B - TJ Sokol Kosmonosy 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar Miroslav 2:0, Malý Petr 2:0, Šlapáček Martin 2:1, Kapras Karel 1:2, WO 2:0, body hostů: Bříška Jan 0:3, Čech Jiří 2:1, Veselý Pavel 0:2, Durdis Petr ml. 1:1, WO 0:2), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Všetaty A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 2:0, Klimek Tomáš 2:0, Stupavský Milan 3:0, Lambert Zbyněk 2:1, body hostů: Rubín Pavel 0:3, Růžička Zdeněk 0:3, Kulíšek Milan 1:1, Moulis Pavel 0:2), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sokol Krchleby A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Martin 4:0, Paroulek Milan 0:4, Pekárek František 0:4, Kaipr Petr 3:1, body hostů: Kučera Pavel 2:2, Bittner Miloslav 2:2, Procházka Miroslav ml. 3:1, Jaroň Daniel 2:2), ST EUROMASTER Kolín C - TJ Sokol Kutná Hora A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Jakub 2:1, Jindra Josef 1:1, Záboj Matěj 3:0, Zaplatílek Ctibor 3:0, body hostů: Štus Radek 2:1, Švarc Ondřej 0:3, Vala Martin 0:3, Yadamsuren Munkhjargal 0:2), TJ Neratovice B - TJ Aero Odolena Voda 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Jiří 1:2, Dvořák Jan ml. 3:0, Sauer Ondřej 1:2, Dvořák Jan nejml. 4:0, body hostů: Bochňák David 2:2, Hudečková Hana 1:2, Kulíšek Marek 1:2, Schmelz Richard 0:3), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sadská B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Radek 4:0, Kamarýt Jiří 4:0, Hameta Oldřich 1:3, Herout Tomáš 0:4, body hostů: Vojáček Jiří 2:2, Beran Martin 2:2, Dvořák Jaroslav 2:2, Motl Milan 1:3),
12. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TTC Bělá pod Bezdězem B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hameta Oldřich 2:1, Jandejsek Pavel 0:2, Herout Tomáš 3:0, Slavík Radek 3:0, body hostů: Kapras Karel 2:1, Malý Petr 1:2, Šlapáček Martin 0:3, Balcar Miroslav 0:2), TJ Sadská B - TJ Sokol Kosmonosy 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 1:3, Dvořák Jaroslav 3:0, Motl Milan 1:2, Vojáček Jiří 0:4, body hostů: Čech Jiří 3:1, Veselý Pavel 2:2, Durdis Petr ml. 3:0, Bříška Jan 1:2), TJ Neratovice B - TJ Sokol Velké Popovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlechta Jaroslav 1:2, Dvořák Jan ml. 2:1, Michal Jiří 2:1, Dvořák Jan nejml. 3:1, body hostů: Klimek Tomáš 3:1, Stupavský Milan 1:2, Lambert Zbyněk 1:2, Dvořák Martin 0:3), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sokol Všetaty A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schmelz Richard 1:1, Hudečková Hana 1:1, Kulíšek Marek 3:0, Bochňák David 3:0, body hostů: Rubín Pavel 1:2, Moulis Pavel 0:3, Růžička Zdeněk 0:2, Kulíšek Milan 1:1), ST EUROMASTER Kolín C - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lhoták Jakub 2:0, Holman Martin 1:1, Šembera Karel 1:2, Zaplatílek Ctibor 2:1, WO 4:0, body hostů: Pekárek František st. 1:3, Paroulek Milan 3:0, Pekárek František 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Kutná Hora A - TJ Sokol Krchleby A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Ondřej 2:1, Ulrich Radek 0:3, Štus Radek 1:2, Vala Martin 1:3, body hostů: Kučera Pavel 4:0, Bittner Miloslav 3:0, Jaroň Daniel 0:3, Procházka Miroslav ml. 2:1),
13. kolo:
TJ Sadská B - TTC Bělá pod Bezdězem B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 1:2, Dvořák Jaroslav 1:2, Motl Milan 0:3, Vojáček Jiří 2:2, body hostů: Kapras Karel 3:1, Malý Petr 3:0, Balcar Miroslav 1:2, Šlapáček Martin 2:1), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Kosmonosy 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hameta Oldřich 2:0, Jandejsek Pavel 2:0, Kamarýt Jiří 2:1, Slavík Radek 2:0, body hostů: Durdis Petr ml. 0:3, Čech Jiří 1:1, Veselý Pavel 0:2, Bříška Jan 0:2), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sokol Velké Popovice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schmelz Richard 2:2, Hudečková Hana 1:2, Kulíšek Marek 2:1, Bochňák David 3:1, body hostů: Klimek Tomáš 4:0, Stupavský Milan 1:3, Lambert Zbyněk 0:3, Maršál Petr 1:2), TJ Neratovice B - TJ Sokol Všetaty A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Filip 0:4, Šlechta Jaroslav 3:1, Michal Jiří 2:1, Dvořák Jan nejml. 4:0, body hostů: Rubín Pavel 2:2, Růžička Zdeněk 1:3, Kulíšek Milan 1:3, Moulis Pavel 2:1), TJ Sokol Kutná Hora A - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Ondřej 1:3, Vala Martin 4:0, Ulrich Radek 2:2, Štus Radek 2:2, body hostů: Matějka Martin 2:2, Pekárek František st. 3:1, Paroulek Milan 2:2, Pekárek František 0:4), ST EUROMASTER Kolín C - TJ Sokol Krchleby A 10:0wo,
14. kolo:
ST EUROMASTER Kolín C - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šembera Karel 2:0, Lhoták Jakub 2:0, Mazurkiewicz Ivo 2:0, Zaplatílek Ctibor 2:0, body hostů: Herout Václav 0:2, Friš Miroslav 0:2, Buldra Lubomír 0:2, Dolejš Ladislav 0:2), TJ Sokol Kutná Hora A - TJ Sadská B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Ondřej 2:0, Ulrich Radek 2:1, Štus Radek 3:0, Vala Martin 2:0, WO 0:1, body hostů: Vydra Milan 1:2, Počarovský Pavel 0:3, Motl Milan 0:2, Špinar Rostislav 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Neratovice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějka Martin 3:0, Pekárek František st. 2:1, Pekárek František 0:3, Kaipr Petr 3:0, body hostů: Michal Jiří 2:1, Sauer Ondřej 1:2, Weisser Petr 1:2, Janda Filip 0:3), TJ Sokol Krchleby A - TJ Aero Odolena Voda 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Miroslav ml. 3:1, Špitálský Ladislav 0:4, Jaroň Daniel 1:2, Bittner Miloslav 3:1, body hostů: Schmelz Richard 1:3, Hudečková Hana 2:2, Kulíšek Marek 3:1, Bochňák David 2:1), TJ Sokol Velké Popovice - TTC Bělá pod Bezdězem B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršál Petr 0:4, Dvořák Martin 0:4, Lambert Zbyněk 2:1, Stupavský Milan 3:1, body hostů: Kapras Karel 2:2, Malý Petr 2:2, Balcar Miroslav 3:1, Šlapáček Martin 3:0), TJ Sokol Všetaty A - TJ Sokol Kosmonosy 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moulis Pavel 0:2, Kulíšek Milan 0:2, Růžička Zdeněk 0:3, Rubín Pavel 2:1, body hostů: Veselý Pavel 3:0, Čech Jiří 3:0, Durdis Petr ml. 1:1, Bříška Jan 1:1),
15. kolo:
TJ Sokol Kutná Hora A - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Ondřej 2:1, Vala Martin 2:1, Ulrich Radek 2:1, Štus Radek 3:1, body hostů: Hameta Oldřich 2:2, Jandejsek Pavel 2:1, Jandejsek Zdeněk 0:3, Herout Václav 0:3), ST EUROMASTER Kolín C - TJ Sadská B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lhoták Jakub 1:1, Stránská Anna 2:0, Mazurkiewicz Ivo 2:0, Zaplatílek Ctibor 3:0, Šembera Karel 0:1, body hostů: Motl Milan 2:1, Počarovský Pavel 0:3, Vydra Milan 0:2, Wagner Jaroslav ml. 0:2), TJ Sokol Krchleby A - TJ Neratovice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Pavel 2:0, Břetenář Petr 2:0, Jaroň Daniel 1:1, Bittner Miloslav 2:1, WO 1:0, body hostů: Dvořák Jan nejml. 0:2, Michal Jiří 1:2, Dvořák Jan ml. 1:1, Šlechta Jaroslav 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Aero Odolena Voda 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějka Martin 1:1, Pekárek František st. 2:0, Paroulek Milan 2:1, Kaipr Petr 3:0, body hostů: Bochňák David 2:1, Hudečková Hana 0:3, Schmelz Richard 0:2, Kulíšek Marek 0:2), TJ Sokol Všetaty A - TTC Bělá pod Bezdězem B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moulis Pavel 0:2, Kulíšek Milan 0:2, Růžička Zdeněk 1:2, Rubín Pavel 1:2, body hostů: Malý Petr 2:1, Balcar Miroslav 3:0, Šlapáček Martin 2:0, Kapras Karel 1:1), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Kosmonosy 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lambert Zbyněk 0:3, Klimek Tomáš 1:1, Maršál Petr 1:2, Stupavský Milan 1:2, body hostů: Čech Jiří 2:1, Durdis Petr ml. 1:2, Veselý Pavel 3:0, Bříška Jan 2:0),
16. kolo:
TJ Sokol Kosmonosy - TTC Bělá pod Bezdězem B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Pavel 2:2, Durdis Petr ml. 2:2, Bříška Jan 0:3, Čech Jiří 1:3, body hostů: Malý Petr 2:2, Balcar Miroslav 3:1, Kapras Karel 4:0, Šlapáček Martin 1:2), TJ Sokol Všetaty A - TJ Sokol Velké Popovice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulíšek Milan 2:2, Moulis Pavel 2:1, Růžička Zdeněk 1:2, Rubín Pavel 0:4, body hostů: Klimek Tomáš 4:0, Stupavský Milan 3:1, Lambert Zbyněk 1:2, Maršál Petr 1:2), TJ Sokol Krchleby A - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Miroslav ml. 1:1, Jaroň Daniel 0:2, Břetenář Petr 0:3, Bittner Miloslav 0:2, body hostů: Matějka Martin 3:0, Kaipr Petr 2:0, Pekárek František st. 2:0, Paroulek Milan 1:1), TJ Sokol Kutná Hora A - ST EUROMASTER Kolín C 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švarc Ondřej 1:2, Ulrich Radek 1:1, Štus Radek 1:2, Vala Martin 2:0, WO 5:0, body hostů: Stránská Anna 2:2, Lhoták Jakub 2:1, Holman Martin 1:2, WO 0:5), TJ Aero Odolena Voda - TJ Neratovice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hendrych Jan 1:0, Hudečková Hana 2:0, Kulíšek Marek 2:0, Bochňák David 1:0, WO 3:0, body hostů: Šlechta Jaroslav 0:2, Čuba Milan 0:2, Janda Filip 0:2, WO 0:3), TJ Sadská B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 1:2, Dvořák Jaroslav 2:1, Špinar Rostislav 0:3, Vojáček Jiří 1:3, body hostů: Slavík Radek 4:0, Kamarýt Jiří 2:1, Hameta Oldřich 3:0, Bleha Lukáš 0:3),
17. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Velké Popovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hameta Oldřich 3:0, Herout Tomáš 1:1, Bleha Lukáš 1:2, Slavík Radek 3:0, body hostů: Lambert Zbyněk 2:1, Stupavský Milan 1:2, Maršál Petr 0:3, Dvořák Martin 0:2), TJ Sadská B - TJ Sokol Všetaty A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Martin 2:1, Vojáček Jiří 2:0, Motl Milan 2:1, Suchomel Tomáš 2:1, body hostů: Růžička Zdeněk 0:3, Kulíšek Milan 1:2, Moulis Pavel 0:3, Bíba Jaroslav 2:0), TTC Bělá pod Bezdězem B - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlapáček Martin 2:2, Balcar Miroslav 0:3, Malý Petr 1:2, Kapras Karel 3:1, body hostů: Matějka Martin 2:2, Kaipr Petr 4:0, Pekárek František st. 0:3, Paroulek Milan 2:1), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Krchleby A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Durdis Petr ml. 1:3, Veselý Pavel 3:1, Bříška Jan 2:2, Čech Jiří 1:3, body hostů: Kučera Pavel 3:1, Procházka Miroslav ml. 1:3, Bittner Miloslav 3:1, Sádlo Josef 2:2), TJ Neratovice B - ST EUROMASTER Kolín C 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sauer Ondřej 0:2, Michal Jiří 2:0, Dvořák Jan ml. 1:2, Dvořák Jan nejml. 3:0, WO 4:0, body hostů: Lhoták Jakub 2:2, Holman Martin 1:2, Mazurkiewicz Ivo 1:2, WO 0:4), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sokol Kutná Hora A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schmelz Richard 0:3, Hudečková Hana 3:0, Kulíšek Marek 3:0, Bochňák David 2:1, body hostů: Štus Radek 1:2, Majer Pavel 0:3, Ulrich Radek 2:1, Švarc Ondřej 1:2),
18. kolo:
TJ Sadská B - TJ Sokol Velké Popovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Martin 2:0, Vojáček Jiří 1:1, Motl Milan 3:0, Suchomel Tomáš 2:0, body hostů: Lambert Zbyněk 1:2, Stupavský Milan 0:2, Maršál Petr 0:2, Ouda Pavel 0:2), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Všetaty A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hameta Oldřich 3:0, Herout Tomáš 3:0, Bleha Lukáš 0:3, Slavík Radek 3:0, body hostů: Růžička Zdeněk 1:2, Kulíšek Milan 1:2, Bíba Jaroslav 1:2, Moulis Pavel 0:3), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čech Jiří 2:2, Durdis Petr ml. 2:2, Bříška Jan 0:4, Veselý Pavel 2:2, body hostů: Matějka Martin 3:1, Kaipr Petr 3:1, Pekárek František st. 2:2, Paroulek Milan 2:2), TTC Bělá pod Bezdězem B - TJ Sokol Krchleby A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar Miroslav 0:2, Šlapáček Martin 0:2, Malý Petr 0:3, Kapras Karel 1:2, body hostů: Kučera Pavel 3:0, Procházka Miroslav ml. 3:0, Bittner Miloslav 2:0, Sádlo Josef 1:1), TJ Aero Odolena Voda - ST EUROMASTER Kolín C 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hudečková Hana 1:0, Kulíšek Marek 1:1, Bochňák David 3:0, Schmelz Richard 1:0, WO 4:0, body hostů: Lhoták Jakub 0:3, Mazurkiewicz Ivo 1:1, Holman Martin 0:2, WO 0:4), TJ Neratovice B - TJ Sokol Kutná Hora A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sauer Ondřej 1:3, Michal Jiří 3:1, Dvořák Jan ml. 3:1, Dvořák Jan nejml. 2:2, body hostů: Štus Radek 4:0, Majer Pavel 1:3, Ulrich Radek 1:3, Švarc Ondřej 1:3),
19. kolo:
TJ Neratovice B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sauer Ondřej 2:2, Michal Jiří 1:3, Šlechta Jaroslav 1:3, Dvořák Jan ml. 4:0, body hostů: Kamarýt Jiří 3:1, Hameta Oldřich 2:2, Herout Tomáš 2:2, Němec Marek 1:3), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sadská B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schmelz Richard 1:2, Hudečková Hana 3:0, Kulíšek Marek 2:1, Bochňák David 2:2, body hostů: Suchomel Tomáš 2:2, Dvořák Jaroslav 1:2, Špinar Rostislav 2:1, Beran Martin 0:3), ST EUROMASTER Kolín C - TTC Bělá pod Bezdězem B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jindra Josef 1:1, Lhoták Jakub 2:0, Mazurkiewicz Ivo 1:2, Holman Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Kapras Karel 2:1, Postelt Vladimír 1:2, Balcar Miroslav 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Kutná Hora A - TJ Sokol Kosmonosy 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Ondřej 3:1, Ulrich Radek 0:4, Vala Martin 1:2, Štus Radek 2:2, body hostů: Čech Jiří 1:3, Veselý Pavel 4:0, Durdis Petr ml. 3:1, Zajíček Petr 1:2), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sokol Velké Popovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Martin 2:1, Pekárek František st. 2:1, Paroulek Milan 2:1, Kaipr Petr 3:0, body hostů: Klimek Tomáš 2:1, Stupavský Milan 1:2, Maršál Petr 0:3, Šiler Jiří 0:3), TJ Sokol Krchleby A - TJ Sokol Všetaty A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Břetenář Petr 2:0, Sádlo Josef 2:0, Bittner Miloslav 2:1, Kučera Pavel 2:1, body hostů: Kulíšek Milan 0:3, Růžička Zdeněk 0:3, Moulis Pavel 2:0, Bíba Jaroslav 0:2),
20. kolo:
TJ Aero Odolena Voda - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudečková Hana 2:0, Schmelz Richard 2:0, Kulíšek Marek 0:1, Bochňák David 2:0, Hendrych Jan 0:1, WO 3:0, body hostů: Kamarýt Jiří 0:2, Hameta Oldřich 1:1, Herout Tomáš 1:1, Němec Marek 0:2, WO 0:3), TJ Neratovice B - TJ Sadská B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sauer Ondřej 2:1, Michal Jiří 0:3, Dvořák Jan ml. 3:0, Dvořák Jan nejml. 3:0, WO 1:0, body hostů: Suchomel Tomáš 2:1, Beran Martin 1:2, Vojáček Jiří 0:3, Motl Milan 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Kutná Hora A - TTC Bělá pod Bezdězem B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dusil Filip 2:2, Švarc Ondřej 1:2, Vala Martin 2:1, Štus Radek 3:1, body hostů: Kapras Karel 3:1, Postelt Vladimír 0:4, Šlapáček Martin 2:1, Kaňka Luděk ml. 1:2), ST EUROMASTER Kolín C - TJ Sokol Kosmonosy 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Jakub 2:1, Stránská Anna 2:1, Jindra Josef 3:0, Zaplatílek Ctibor 2:2, body hostů: Čech Jiří 1:3, Veselý Pavel 2:1, Durdis Petr ml. 1:2, Horsák Oldřich 0:2, Bříška Jan 0:1), TJ Sokol Krchleby A - TJ Sokol Velké Popovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Pavel 2:1, Sádlo Josef 1:2, Procházka Miroslav ml. 3:0, Bittner Miloslav 3:0, body hostů: Klimek Tomáš 2:1, Stupavský Milan 1:2, Maršál Petr 0:3, Šiler Jiří 0:3), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sokol Všetaty A 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matějka Martin 3:0, Paroulek Milan 2:1, Pekárek František st. 4:0, WO 0:4, body hostů: Boháč Milan 1:2, Růžička Zdeněk 0:2, Bíba Jaroslav 0:3, Moulis Pavel 0:2, WO 4:0),
21. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hameta Oldřich 0:1, Herout Tomáš 0:2, Kamarýt Jiří 2:1, Slavík Radek 1:0, WO 7:0, body hostů: Pekárek František st. 2:1, Paroulek Milan 1:2, Kaipr Petr 1:0, WO 0:7), TJ Sadská B - TJ Sokol Krchleby A 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beran Martin 1:2, Vojáček Jiří 2:0, Dvořák Jaroslav 1:2, Suchomel Tomáš 2:1, WO 4:0, body hostů: Procházka Miroslav ml. 3:1, Bittner Miloslav 1:3, Král Jindřich 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Velké Popovice - ST EUROMASTER Kolín C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lambert Zbyněk 1:2, Šiler Jiří 0:3, Klimek Tomáš 1:2, Stupavský Milan 1:2, body hostů: Zaplatílek Ctibor 3:0, Lhoták Jakub 3:0, Holman Martin 0:3, Šembera Karel 3:0), TJ Sokol Všetaty A - TJ Sokol Kutná Hora A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moulis Pavel 0:2, Bíba Jaroslav 0:2, Kulíšek Milan 0:2, Růžička Zdeněk 0:2, body hostů: Štus Radek 2:0, Švarc Ondřej 2:0, Ulrich Radek 2:0, Vala Martin 2:0), TTC Bělá pod Bezdězem B - TJ Neratovice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balcar Miroslav 1:0, Malý Petr 1:1, Kaňka Luděk st. 3:0, Kapras Karel 2:0, Šlapáček Martin 1:0, body hostů: Dvořák Jan ml. 0:3, Michal Jiří 1:1, Sauer Ondřej 0:2, Šlechta Jaroslav 0:2), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Aero Odolena Voda 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Durdis Petr ml. 2:2, Bříška Jan 1:3, Čech Jiří 2:1, Veselý Pavel 3:1, body hostů: Bochňák David 3:1, Hudečková Hana 2:2, Hendrych Jan 0:4, Kulíšek Marek 2:1),
22. kolo:
TJ Sadská B - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 1:0, Suchomel Tomáš 1:1, Vojáček Jiří 3:0, Špinar Rostislav 2:0, WO 2:0, body hostů: Pekárek František st. 1:2, Heřmanský Miroslav 0:3, Pekárek František 0:2, WO 0:2), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Krchleby A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hameta Oldřich 2:2, Bleha Lukáš 1:3, Kamarýt Jiří 1:1, Slavík Radek 4:0, Herout Václav 0:2, body hostů: Procházka Miroslav ml. 3:1, Bittner Miloslav 3:1, Břetenář Petr 1:3, Špitálský Ladislav 1:3), TJ Sokol Všetaty A - ST EUROMASTER Kolín C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moulis Pavel 0:3, Bíba Jaroslav 0:2, Kulíšek Milan 2:1, Růžička Zdeněk 1:2, body hostů: Lhoták Jakub 3:0, Šembera Karel 2:1, Holman Martin 1:2, Mazurkiewicz Ivo 2:0), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Kutná Hora A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lambert Zbyněk 1:2, Dvořák Martin 1:2, Klimek Tomáš 3:0, Stupavský Milan 3:1, body hostů: Štus Radek 2:2, Švarc Ondřej 1:2, Ulrich Radek 1:2, Dusil Filip 1:2), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Neratovice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Durdis Petr ml. 2:0, Bříška Jan 1:1, Čech Jiří 2:1, Veselý Pavel 3:0, body hostů: Dvořák Jan ml. 2:1, Michal Jiří 0:3, Sauer Ondřej 0:2, Šlechta Jaroslav 0:2), TTC Bělá pod Bezdězem B - TJ Aero Odolena Voda 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaňka Luděk st. 3:0, Balcar Miroslav 0:1, Malý Petr 1:2, Kapras Karel 3:1, Šlapáček Martin 1:2, WO 0:1, body hostů: Bochňák David 1:3, Hudečková Hana 2:1, Kulíšek Marek 2:2, Hendrych Jan 1:2, WO 1:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Aero Odolena Voda - ST EUROMASTER Kolín C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schmelz Richard 2:2, Hudečková Hana 1:3, Kulíšek Marek 1:2, Bochňák David 2:2, body hostů: Zaplatílek Ctibor 2:2, Jindra Josef 3:1, Lhoták Jakub 3:1, Šembera Karel 1:2), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TTC Bělá pod Bezdězem B 0:10wo, TJ Sokol Kutná Hora A - TJ Sokol Velké Popovice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Martin 2:2, Kořínek Milan 0:3, Švarc Ondřej 1:2, Ulrich Radek 2:2, body hostů: Klimek Tomáš 4:0, Randák Adam 2:2, Stupavský Milan 1:2, Lambert Zbyněk 2:1), TJ Neratovice B - TJ Sadská B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sauer Ondřej 0:2, Michal Jiří 2:2, Dvořák Jan ml. 4:0, Dvořák Jan nejml. 3:1, Šlechta Jaroslav 0:2, body hostů: Suchomel Tomáš 2:2, Dvořák Jaroslav 1:3, Vojáček Jiří 2:2, Beran Martin 2:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
ST EUROMASTER Kolín C - TJ Aero Odolena Voda 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lhoták Jakub 2:2, Zaplatílek Ctibor 2:2, Mazurkiewicz Ivo 2:1, Jindra Josef 1:3, body hostů: Bochňák David 2:2, Schmelz Richard 1:3, Kulíšek Marek 2:2, Hudečková Hana 3:0), TTC Bělá pod Bezdězem B - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 10:0wo, TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Kutná Hora A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Randák Adam 1:0, Klimek Tomáš 2:0, Stupavský Milan 2:0, Lambert Zbyněk 1:0, WO 3:0, body hostů: Vala Martin 0:2, Švarc Ondřej 0:2, Kořínek Milan 0:2, WO 0:3), TJ Sadská B - TJ Neratovice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 2:2, Vojáček Jiří 0:3, Dvořák Jaroslav 0:3, Suchomel Tomáš 3:1, body hostů: Dvořák Jan ml. 4:0, Dvořák Jan nejml. 3:1, Sauer Ondřej 1:2, Michal Jiří 1:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Aero Odolena Voda - ST EUROMASTER Kolín C 9:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schmelz Richard 2:1, Hudečková Hana 2:1, Kulíšek Marek 2:1, Bochňák David 3:1, body hostů: Zaplatílek Ctibor 2:2, Lhoták Jakub 1:2, Jindra Josef 1:2, Mazurkiewicz Ivo 0:3), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TTC Bělá pod Bezdězem B -:-, TJ Sokol Kutná Hora A - TJ Sokol Velké Popovice -:-, TJ Neratovice B - TJ Sadská B -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Aero Odolena Voda - TTC Bělá pod Bezdězem B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schmelz Richard 1:2, Hudečková Hana 2:1, Kulíšek Marek 2:1, Bochňák David 3:1, body hostů: Kapras Karel 2:2, Balcar Miroslav 0:3, Kaňka Luděk st. 3:0, Kaňka Luděk ml. 0:3), TJ Sokol Kutná Hora A - TJ Sadská B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štus Radek 2:1, Švarc Ondřej 1:2, Vala Martin 1:2, Liberský Karel 0:2, Dusil Filip 0:2, body hostů: Beran Martin 2:2, Suchomel Tomáš 3:0, Vojáček Jiří 3:0, Motl Milan 1:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Bělá pod Bezdězem B - TJ Aero Odolena Voda 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaňka Luděk st. 4:0, Balcar Miroslav 1:2, Kaňka Luděk ml. 1:2, Kapras Karel 2:2, body hostů: Hudečková Hana 2:2, Kulíšek Marek 1:3, Bochňák David 2:1, Schmelz Richard 1:2), TJ Sadská B - TJ Sokol Kutná Hora A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 3:1, Vojáček Jiří 2:2, Motl Milan 1:3, Suchomel Tomáš 2:2, body hostů: Štus Radek 2:2, Vala Martin 2:2, Švarc Ondřej 4:0, Dusil Filip 0:4),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Aero Odolena Voda - TTC Bělá pod Bezdězem B 9:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schmelz Richard 2:1, Hudečková Hana 2:1, Kulíšek Marek 2:1, Bochňák David 2:1, body hostů: Kaňka Luděk st. 0:1, Kapras Karel 2:1, Balcar Miroslav 1:2, Malý Petr 1:2, Kaňka Luděk ml. 0:2), TJ Sokol Kutná Hora A - TJ Sadská B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline