Výsledky do novin
městská soutěž I.třídy
1. kolo:
SK Slatina E - SKST Nový Lískovec A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herman Patrik 2:2, Huml Otakar ml. 2:2, Křeček Michal 2:2, Ondruš Milan 1:3, body hostů: Holík Tomáš 3:1, Vítkovič Martin 0:4, Staněk Jan 2:2, Šenk Michal 4:0), Sokol Líšeň C - Sokol Modřice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ovesný František 4:0, Zmrzlý Karel 2:0, Gottvald Ivo 4:0, Žák Jiří 4:0, WO 0:2, body hostů: Doleček Ivan 0:4, Bartoš Michal 0:4, Coufalík Alexander 0:3, Slaný Petr 0:3, WO 2:0), TJ Holásky E - Sokol Židenice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysloužil Vítězslav 3:1, Dvořák Ladislav 2:2, Bišof Radim 3:1, Šelc Martin 3:1, body hostů: Ječmínek Radek 4:0, Marcell Jan 1:3, Vytřísal Karel 0:4, Malina Jan 0:4), KST Oltec Brno E - SK Slatina F 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voznica František 0:4, Slivečka Michal 2:1, Svoboda Miroslav 1:2, Hamadeh Nabil 1:3, WO 2:0, body hostů: Smílek Zdeněk 4:0, Baťa Jiří 2:2, Adam Vlastimil 3:0, Konečný Rostislav 1:2, WO 0:2), TJ Brno-Bystrc D - TJ Brno-Bystrc C 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kleinhampl Miroslav 0:4, Vereščák Jan 2:2, Pelánek Ondřej 2:2, WO 0:5, body hostů: Burda Radim 2:1, Strmiska Tomáš 3:0, Géci Jiří 1:2, Kucin Michal 2:1, WO 5:0),
2. kolo:
SK Slatina F - TJ Brno-Bystrc D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufka Ámos 4:0, Smílek Zdeněk 4:0, Konečný Rostislav 3:0, Kulhánek Jaroslav 4:0, WO 0:1, body hostů: Grochál Petr 0:4, Pelánek Ondřej 0:4, Ohaňka Zdeněk 0:4, Kleinhampl Miroslav 0:3, WO 1:0), Sokol Židenice B - KST Oltec Brno E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vytřísal Karel 2:2, Krajčovič Jozef 3:1, Malina Jan 2:2, Marcell Jan 2:2, body hostů: Slivečka Michal 2:2, Hamadeh Nabil 3:1, Voznica František 1:3, Svoboda Miroslav 1:3), Sokol Líšeň C - TJ Holásky E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ovesný František 1:3, Gottvald Ivo 1:3, Zmrzlý Karel 3:1, Žák Jiří 4:0, body hostů: Vysloužil Vítězslav 2:2, Dvořák Ladislav 3:1, Bišof Radim 0:4, Zimola Ondřej 2:2), SKST Nový Lískovec A - Sokol Modřice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Jan 3:0, Šenk Michal 2:1, Tomek Radek 3:1, Šitina Martin 4:0, WO 1:1, body hostů: Doleček Ivan 0:4, Kopeček Václav 2:1, Božek Radomír st. 0:3, Slaný Petr 0:4, WO 1:1), SK Slatina G - SK Slatina E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čampa Petr 1:3, Jaroušek Dušan 1:3, Kozel Petr 4:0, Halický David 2:2, body hostů: Herman Patrik 2:2, Ondruš Milan 3:1, Plotěný Karel 3:1, Hodek Vojtěch 0:4),
3. kolo:
Sokol Modřice A - SK Slatina G 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slaný Petr 0:4, Kopeček Václav 0:4, Božek Radomír ml. 2:1, Božek Radomír st. 0:4, WO 0:1, body hostů: Kozel Petr 3:1, Halický David 4:0, Jaroušek Dušan 3:1, Čampa Petr 3:0, WO 1:0), TJ Holásky E - SKST Nový Lískovec A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vysloužil Vítězslav 3:1, Zimola Ondřej 1:2, Bišof Radim 3:0, Šelc Martin 3:0, WO 1:2, body hostů: Šenk Michal 2:1, Prokop Martin 0:4, Dočkal Stanislav 0:3, Staněk Jan 1:2, WO 2:1), KST Oltec Brno E - Sokol Líšeň C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peňáz Stanislav 3:0, Slivečka Michal 2:1, Hamadeh Nabil 1:2, Voznica František 2:1, WO 2:2, body hostů: Ovesný František 1:2, Gottvald Aleš 0:3, Žák Jiří 2:1, Zmrzlý Karel 1:2, WO 2:2), TJ Brno-Bystrc D - Sokol Židenice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ohaňka Zdeněk 2:2, Grochál Petr 1:3, Kleinhampl Miroslav 2:2, Vereščák Jan 1:3, body hostů: Ječmínek Radek 4:0, Marcell Jan 2:2, Vytřísal Karel 0:4, Malina Jan 4:0), TJ Brno-Bystrc C - SK Slatina F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burda Radim 3:1, Strmiska Tomáš 3:1, Kucin Michal 2:1, Trávníčková Eliška 2:2, WO 1:0, body hostů: Smílek Zdeněk 1:3, Halický Tomáš 0:4, Adam Vlastimil 3:1, Konečný Rostislav 1:2, WO 0:1),
4. kolo:
Sokol Židenice B - TJ Brno-Bystrc C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vytřísal Karel 2:2, Marcell Jan 2:2, Ječmínek Radek 2:1, Krajčovič Jozef 0:4, WO 0:1, body hostů: Burda Radim 2:2, Trávníčková Eliška 3:1, Kucin Michal 3:1, Strmiska Tomáš 1:2, WO 1:0), Sokol Líšeň C - TJ Brno-Bystrc D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zmrzlý Karel 3:0, Ovesný František 2:2, Gottvald Ivo 1:2, Žák Jiří 4:0, WO 1:1, body hostů: Grochál Petr 2:2, Vereščák Jan 2:1, Ohaňka Zdeněk 0:4, Kleinhampl Miroslav 0:3, WO 1:1), SKST Nový Lískovec A - KST Oltec Brno E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Jan 3:1, Šenk Michal 1:2, Tomek Radek 2:2, Šitina Martin 3:1, WO 1:0, body hostů: Slivečka Michal 2:2, Svoboda Miroslav 0:4, Voznica František 0:3, Hamadeh Nabil 4:0, WO 0:1), SK Slatina G - TJ Holásky E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ruber Matyáš 1:3, Jaroušek Dušan 1:2, Halický David 3:0, Kozel Petr 3:0, WO 3:0, body hostů: Dvořák Ladislav 2:1, Šelc Martin 2:2, Vysloužil Vítězslav 1:2, Špondr Martin 0:3, WO 0:3), SK Slatina E - Sokol Modřice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herman Patrik 4:0, Huml Otakar ml. 3:0, Křeček Michal 3:0, Ondruš Milan 2:2, WO 2:0, body hostů: Slaný Petr 1:3, Kopeček Václav 1:3, Božek Radomír st. 0:4, Božek Radomír ml. 0:2, WO 0:2),
5. kolo:
TJ Holásky E - SK Slatina E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysloužil Vítězslav 4:0, Dvořák Ladislav 1:2, Bišof Radim 1:2, Šelc Martin 2:2, WO 1:1, body hostů: Herman Patrik 2:2, Huml Otakar ml. 3:1, Plotěný Karel 1:2, Ondruš Milan 0:3, WO 1:1), KST Oltec Brno E - SK Slatina G 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peňáz Stanislav 2:2, Slivečka Michal 2:2, Hamadeh Nabil 1:3, Voznica František 1:1, Svoboda Miroslav 0:1, WO 1:0, body hostů: Kozel Petr 3:0, Halický David 4:0, Ruber Matyáš 2:2, Čampa Petr 0:4, WO 0:1), TJ Brno-Bystrc D - SKST Nový Lískovec A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vereščák Jan 1:3, Kleinhampl Miroslav 2:2, Grochál Petr 2:2, Pelánek Ondřej 2:2, body hostů: Staněk Jan 4:0, Metelka Jan 1:3, Šenk Michal 2:2, Tomek Radek 2:2), TJ Brno-Bystrc C - Sokol Líšeň C 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kucin Michal 1:1, Trávníčková Eliška 1:2, Strmiska Tomáš 1:2, Burda Radim 2:1, WO 6:0, body hostů: Ovesný František 2:2, Zmrzlý Karel 2:1, Gottvald Ivo 2:2, WO 0:6), SK Slatina F - Sokol Židenice B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smílek Zdeněk 2:0, Dufka Ámos 2:1, Konečný Rostislav 3:0, Adam Vlastimil 2:0, WO 7:0, body hostů: Vytřísal Karel 0:4, Marcell Jan 1:1, Mezník Jan 0:4, WO 0:7),
6. kolo:
KST Oltec Brno E - Sokol Modřice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Miroslav 1:1, Slivečka Michal 3:1, Voznica František 1:2, Hamadeh Nabil 3:1, Majorošová Kristína 1:1, WO 1:0, body hostů: Slaný Petr 1:3, Kopeček Václav 0:4, Slaný Luděk 3:1, Božek Radomír ml. 2:1, WO 0:1), TJ Brno-Bystrc D - SK Slatina E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ohaňka Zdeněk 0:4, Grochál Petr 1:3, Kleinhampl Miroslav 2:1, Vereščák Jan 1:3, WO 1:0, body hostů: Herman Patrik 3:1, Huml Otakar ml. 4:0, Plotěný Karel 2:2, Ondruš Milan 2:1, WO 0:1), TJ Brno-Bystrc C - SK Slatina G 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burda Radim 4:0, Strmiska Tomáš 4:0, Trávníček Rudolf 3:1, Kucin Michal 4:0, body hostů: Huml Otakar st. 0:4, Dohnal Ondřej 0:4, Dohnal Štěpán 0:4, Linhárek František 1:3), SK Slatina F - SKST Nový Lískovec A 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kulhánek Jaroslav 4:0, Dufka Ámos 0:2, Adam Vlastimil 3:1, Smílek Zdeněk 4:0, Konečný Rostislav 1:0, WO 1:0, body hostů: Šenk Michal 1:3, Holík Tomáš 1:3, Staněk Jan 1:2, Tomek Radek 0:4, WO 0:1), Sokol Židenice B - Sokol Líšeň C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vytřísal Karel 2:2, Ječmínek Radek 4:0, Krajčovič Jozef 1:3, Malina Jan 1:3, body hostů: Ovesný František 2:2, Gottvald Ivo 1:3, Žák Jiří 3:1, Zmrzlý Karel 2:2),
7. kolo:
Sokol Líšeň C - SK Slatina F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zmrzlý Karel 3:1, Ovesný František 3:1, Gottvald Aleš 1:3, Gottvald Ivo 2:2, body hostů: Smílek Zdeněk 1:3, Baťa Jiří 2:2, Adam Vlastimil 1:3, Konečný Rostislav 3:1), SKST Nový Lískovec A - TJ Brno-Bystrc C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šitina Martin 2:2, Staněk Jan 1:2, Holík Tomáš 0:4, Tomek Radek 0:4, WO 1:0, body hostů: Strmiska Tomáš 3:1, Kucin Michal 4:0, Trávníčková Eliška 2:1, Burda Radim 3:1, WO 0:1), SK Slatina G - TJ Brno-Bystrc D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čampa Petr 2:2, Kozel Petr 3:1, Halický David 4:0, Ruber Matyáš 4:0, body hostů: Grochál Petr 0:4, Vereščák Jan 1:3, Ohaňka Zdeněk 1:3, Kleinhampl Miroslav 1:3), SK Slatina E - KST Oltec Brno E 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herman Patrik 2:2, Plotěný Karel 2:2, Špacír Petr 0:4, Ondruš Milan 1:3, body hostů: Voznica František 2:1, Peňáz Stanislav 3:1, Slivečka Michal 2:2, Hamadeh Nabil 4:0, Svoboda Miroslav 0:1), Sokol Modřice A - TJ Holásky E 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Michal 0:4, Slaný Petr 0:4, Božek Radomír ml. 2:0, Doleček Ivan 0:4, WO 0:2, body hostů: Dvořák Ladislav 3:0, Šelc Martin 3:1, Špondr Martin 3:1, Vysloužil Vítězslav 3:0, WO 2:0),
8. kolo:
SKST Nový Lískovec A - Sokol Židenice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Jan 4:0, Šenk Michal 3:1, Vítkovič Martin 2:2, Tomek Radek 3:1, body hostů: Vytřísal Karel 2:2, Krajčovič Jozef 2:2, Mezník Jan 0:4, Zobec Pavel 0:4), SK Slatina G - SK Slatina F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čampa Petr 2:2, Jaroušek Dušan 2:2, Kozel Petr 1:3, Halický David 4:0, body hostů: Halický Tomáš 0:4, Smílek Zdeněk 3:1, Dufka Ámos 3:1, Kulhánek Jaroslav 1:3), SK Slatina E - TJ Brno-Bystrc C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herman Patrik 0:3, Huml Otakar ml. 0:3, Plotěný Karel 1:3, Ondruš Milan 2:2, WO 1:1, body hostů: Burda Radim 3:1, Strmiska Tomáš 2:1, Trávníčková Eliška 2:1, Kucin Michal 4:0, WO 1:1), Sokol Modřice A - TJ Brno-Bystrc D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slaný Luděk 0:4, Slaný Petr 1:3, Božek Radomír ml. 3:1, Božek Radomír st. 2:2, body hostů: Vereščák Jan 3:1, Sedláček Marek 1:3, Ohaňka Zdeněk 2:2, Kleinhampl Miroslav 4:0), TJ Holásky E - KST Oltec Brno E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vondruška Ladislav 0:1, Vysloužil Vítězslav 4:0, Dvořák Ladislav 2:2, Šelc Martin 2:1, Zimola Ondřej 2:0, WO 1:1, body hostů: Voznica František 2:1, Hamadeh Nabil 2:1, Svoboda Miroslav 0:4, Hrůza Peter 0:4, WO 1:1),
9. kolo:
TJ Brno-Bystrc D - TJ Holásky E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ohaňka Zdeněk 0:4, Vereščák Jan 2:1, Kleinhampl Miroslav 2:1, Pelánek Ondřej 1:3, WO 2:0, body hostů: Vysloužil Vítězslav 3:1, Špondr Martin 1:3, Dvořák Ladislav 3:0, Zimola Ondřej 2:1, WO 0:2), TJ Brno-Bystrc C - Sokol Modřice A 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Burda Radim 3:0, Strmiska Tomáš 3:0, Trávníčková Eliška 3:0, Trávníček Rudolf 2:1, WO 5:0, body hostů: Slaný Petr 0:4, Božek Radomír st. 0:4, Kopeček Václav 1:3, WO 0:5), SK Slatina F - SK Slatina E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adam Vlastimil 2:2, Baťa Jiří 2:2, Halický Tomáš 2:2, Dufka Ámos 2:2, body hostů: Ondruš Milan 2:2, Plotěný Karel 2:2, Špacír Petr 2:2, Hodek Vojtěch 2:2), Sokol Židenice B - SK Slatina G 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ječmínek Radek 0:2, Vytřísal Karel 0:3, Krajčovič Jozef 1:2, Malina Jan 2:1, WO 5:1, body hostů: Jaroušek Dušan 2:2, Halický David 3:0, Čampa Petr 3:1, WO 1:5), Sokol Líšeň C - SKST Nový Lískovec A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zmrzlý Karel 2:1, Ovesný František 3:1, Gottvald Aleš 1:2, Liška Radovan 4:0, WO 0:2, body hostů: Staněk Jan 1:3, Holčapková Alena 1:2, Tomek Radek 1:3, Metelka Jan 1:2, WO 2:0),
10. kolo:
SK Slatina G - Sokol Líšeň C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čampa Petr 1:1, Kozel Petr 3:0, Halický David 3:0, Jaroušek Dušan 1:2, WO 6:0, body hostů: Zmrzlý Karel 2:2, Ovesný František 1:3, Halouzka Michal 0:3, WO 0:6), SK Slatina E - Sokol Židenice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herman Patrik 3:1, Huml Otakar ml. 2:2, Plotěný Karel 2:2, Ondruš Milan 2:2, body hostů: Marcell Jan 3:1, Malina Jan 1:3, Vytřísal Karel 0:4, Krajčovič Jozef 3:1), Sokol Modřice A - SK Slatina F 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopeček Václav 2:2, Slaný Luděk 0:3, Božek Radomír st. 1:2, Doleček Ivan 0:4, WO 0:2, body hostů: Smílek Zdeněk 4:0, Baťa Jiří 2:2, Adam Vlastimil 3:0, Konečný Rostislav 2:1, WO 2:0), TJ Holásky E - TJ Brno-Bystrc C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vysloužil Vítězslav 0:3, Dvořák Ladislav 2:1, Klíma Radim 0:4, Šelc Martin 0:4, WO 1:1, body hostů: Kucin Michal 3:1, Trávníčková Eliška 2:1, Strmiska Tomáš 3:0, Burda Radim 4:0, WO 1:1), KST Oltec Brno E - TJ Brno-Bystrc D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voznica František 2:1, Slivečka Michal 1:3, Hamadeh Nabil 2:2, Svoboda Miroslav 2:2, Majorošová Kristína 1:0, body hostů: Grochál Petr 4:0, Vereščák Jan 2:2, Kleinhampl Miroslav 2:2, Kubalčík Jan 0:4),
11. kolo:
TJ Brno-Bystrc C - KST Oltec Brno E 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burda Radim 3:0, Kucin Michal 3:1, Strmiska Tomáš 3:0, Trávníček Rudolf 3:1, WO 2:0, body hostů: Svoboda Miroslav 0:4, Voznica František 2:1, Slivečka Michal 0:4, Hamadeh Nabil 0:3, WO 0:2), SK Slatina F - TJ Holásky E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Vlastimil 1:3, Konečný Rostislav 3:1, Dufka Ámos 1:3, Kulhánek Jaroslav 4:0, body hostů: Bišof Radim 2:2, Vysloužil Vítězslav 3:1, Špondr Martin 1:3, Tvarůžek Jiří 1:3), Sokol Židenice B - Sokol Modřice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marcell Jan 3:1, Malina Jan 3:1, Krajčovič Jozef 2:1, Vytřísal Karel 2:2, WO 1:0, body hostů: Kopeček Václav 2:2, Coufalík Alexander 0:4, Slaný Petr 0:4, Božek Radomír ml. 3:0, WO 0:1), Sokol Líšeň C - SK Slatina E 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zmrzlý Karel 2:0, Ovesný František 1:2, Gottvald Ivo 1:2, Liška Radovan 2:1, WO 5:1, body hostů: Špacír Petr 1:3, Herman Patrik 2:1, Ondruš Milan 2:2, WO 1:5), SKST Nový Lískovec A - SK Slatina G 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štoček Dalibor 0:4, Janeček Martin 1:3, Dočkal Stanislav 1:3, Tomek Radek 2:2, body hostů: Kozel Petr 4:0, Čampa Petr 3:1, Jaroušek Dušan 4:0, Dohnal Štěpán 1:3),
12. kolo:
SKST Nový Lískovec A - SK Slatina E 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vítkovič Martin 0:3, Holčapková Alena 1:2, Staněk Jan 2:1, Šenk Michal 1:2, WO 5:0, body hostů: Ondruš Milan 3:1, Huml Otakar ml. 4:0, Plotěný Karel 1:3, WO 0:5), Sokol Modřice A - Sokol Líšeň C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopeček Václav 0:4, Bartoš Michal 0:2, Slaný Petr 1:2, Božek Radomír st. 0:4, WO 2:1, body hostů: Liška Radovan 4:0, Kalužová Alena 3:1, Žák Jiří 3:0, Zmrzlý Karel 2:0, WO 1:2), Sokol Židenice B - TJ Holásky E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marcell Jan 3:1, Šindelář Pavel 1:3, Malina Jan 3:1, Vytřísal Karel 2:2, body hostů: Šelc Martin 4:0, Dvořák Ladislav 1:3, Bišof Radim 0:4, Vysloužil Vítězslav 2:2), SK Slatina F - KST Oltec Brno E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smílek Zdeněk 4:0, Adam Vlastimil 2:1, Kulhánek Jaroslav 3:0, Baťa Jiří 1:1, Halický Tomáš 0:2, WO 2:0, body hostů: Slivečka Michal 1:3, Hamadeh Nabil 2:2, Voznica František 1:2, Svoboda Miroslav 0:3, WO 0:2), TJ Brno-Bystrc C - TJ Brno-Bystrc D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strmiska Tomáš 4:0, Burda Radim 4:0, Kucin Michal 2:2, Trávníčková Eliška 4:0, body hostů: Vereščák Jan 1:3, Grochál Petr 0:4, Ohaňka Zdeněk 0:4, Kleinhampl Miroslav 1:3),
13. kolo:
SK Slatina G - Sokol Modřice A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čampa Petr 3:1, Dohnal Štěpán 0:4, Kozel Petr 4:0, WO 0:5, body hostů: Božek Radomír st. 2:1, Slaný Luděk 1:2, Božek Radomír ml. 1:2, Kopeček Václav 1:2, WO 5:0), SKST Nový Lískovec A - TJ Holásky E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Metelka Jan 2:2, Tomek Radek 3:0, Staněk Jan 2:1, Šenk Michal 1:2, WO 2:1, body hostů: Vysloužil Vítězslav 0:3, Spilka Vilém 2:2, Dvořák Ladislav 3:0, Špondr Martin 0:3, WO 1:2), Sokol Líšeň C - KST Oltec Brno E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ovesný František 4:0, Gottvald Ivo 3:1, Zmrzlý Karel 3:0, Žák Jiří 2:2, WO 0:1, body hostů: Svoboda Miroslav 0:4, Slivečka Michal 1:3, Hamadeh Nabil 1:3, Voznica František 1:2, WO 1:0), Sokol Židenice B - TJ Brno-Bystrc D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marcell Jan 4:0, Malina Jan 2:2, Krajčovič Jozef 4:0, Vytřísal Karel 2:2, body hostů: Kleinhampl Miroslav 1:3, Grochál Petr 2:2, Vereščák Jan 1:3, Pelánek Ondřej 0:4), SK Slatina F - TJ Brno-Bystrc C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Vlastimil 2:2, Smílek Zdeněk 2:2, Kulhánek Jaroslav 3:0, Dufka Ámos 2:2, WO 1:0, body hostů: Burda Radim 1:3, Strmiska Tomáš 2:2, Kucin Michal 2:2, Trávníčková Eliška 1:2, WO 0:1),
14. kolo:
TJ Brno-Bystrc D - SK Slatina F 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vereščák Jan 3:1, Grochál Petr 2:2, Kleinhampl Miroslav 2:2, WO 0:5, body hostů: Smílek Zdeněk 1:2, Dufka Ámos 2:1, Halický Tomáš 0:3, Adam Vlastimil 2:1, WO 5:0), KST Oltec Brno E - Sokol Židenice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Miroslav 0:2, Slivečka Michal 2:2, Hamadeh Nabil 2:2, Voznica František 3:1, Majorošová Kristína 1:1, body hostů: Marcell Jan 4:0, Malina Jan 1:3, Vytřísal Karel 2:2, Šindelář Pavel 1:3), TJ Holásky E - Sokol Líšeň C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysloužil Vítězslav 3:1, Zimola Ondřej 1:3, Bišof Radim 0:4, Šelc Martin 1:3, body hostů: Ovesný František 2:2, Zmrzlý Karel 4:0, Žák Jiří 3:1, Kalužová Alena 2:2), Sokol Modřice A - SKST Nový Lískovec A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopeček Václav 1:3, Slaný Petr 0:4, Božek Radomír ml. 3:0, Slaný Luděk 2:2, WO 0:1, body hostů: Šenk Michal 2:2, Tomek Radek 3:1, Staněk Jan 2:2, Metelka Jan 2:1, WO 1:0), SK Slatina E - SK Slatina G 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herman Patrik 2:2, Huml Otakar ml. 2:2, Křeček Michal 2:2, Ondruš Milan 2:2, body hostů: Čampa Petr 3:1, Halický David 2:2, Linhárek František 1:3, Kozel Petr 2:2),
15. kolo:
TJ Brno-Bystrc C - Sokol Židenice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burda Radim 3:1, Strmiska Tomáš 2:2, Trávníčková Eliška 1:3, Trávníček Rudolf 2:2, body hostů: Marcell Jan 3:1, Malina Jan 2:2, Krajčovič Jozef 1:3, Vytřísal Karel 2:2), TJ Brno-Bystrc D - Sokol Líšeň C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grochál Petr 1:2, Vereščák Jan 1:2, Kleinhampl Miroslav 0:3, Ohaňka Zdeněk 0:4, WO 2:1, body hostů: Ovesný František 4:0, Zmrzlý Karel 3:0, Žák Jiří 2:1, Kalužová Alena 2:1, WO 1:2), KST Oltec Brno E - SKST Nový Lískovec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Miroslav 1:3, Hamadeh Nabil 2:2, Voznica František 4:0, Slivečka Michal 2:2, body hostů: Vítkovič Martin 0:4, Tomek Radek 3:1, Staněk Jan 1:3, Metelka Jan 3:1), TJ Holásky E - SK Slatina G 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vysloužil Vítězslav 1:3, Klíma Radim 1:2, Dvořák Ladislav 1:2, Šelc Martin 0:3, WO 1:2, body hostů: Čampa Petr 2:1, Halický David 4:0, Kozel Petr 3:0, Jaroušek Dušan 1:2, WO 2:1), Sokol Modřice A - SK Slatina E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slaný Petr 0:4, Kopeček Václav 4:0, Božek Radomír ml. 3:1, Božek Radomír st. 1:3, body hostů: Herman Patrik 2:2, Huml Otakar ml. 1:3, Ondruš Milan 2:2, Plotěný Karel 3:1),
16. kolo:
SK Slatina E - TJ Holásky E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plotěný Karel 1:3, Huml Otakar ml. 3:1, Herman Patrik 1:3, Křeček Michal 3:1, body hostů: Vysloužil Vítězslav 3:1, Zimola Ondřej 1:3, Dvořák Ladislav 2:2, Klíma Radim 2:2), SK Slatina G - KST Oltec Brno E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čampa Petr 1:3, Linhárek František 0:4, Jaroušek Dušan 1:3, Kozel Petr 3:1, body hostů: Svoboda Miroslav 2:2, Slivečka Michal 3:1, Voznica František 3:1, Hamadeh Nabil 3:1), SKST Nový Lískovec A - TJ Brno-Bystrc D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomek Radek 4:0, Metelka Jan 2:2, Dočkal Stanislav 0:4, Janeček Martin 1:3, body hostů: Vereščák Jan 3:1, Grochál Petr 2:2, Kleinhampl Miroslav 3:1, Ohaňka Zdeněk 1:3), Sokol Líšeň C - TJ Brno-Bystrc C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ovesný František 3:1, Nováček Jiří 1:3, Zemanová Irena 0:4, Žák Jiří 4:0, body hostů: Trávníčková Eliška 3:1, Trávníček Rudolf 2:2, Hofman Milan 2:2, Géci Jiří 1:3), Sokol Židenice B - SK Slatina F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marcell Jan 2:2, Krajčovič Jozef 1:3, Malina Jan 3:1, Vytřísal Karel 2:2, body hostů: Kulhánek Jaroslav 4:0, Smílek Zdeněk 3:1, Halický Tomáš 0:4, Dufka Ámos 1:3),
17. kolo:
SK Slatina F - Sokol Líšeň C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dufka Ámos 1:3, Adam Vlastimil 1:3, Baťa Jiří 1:2, Halický Tomáš 0:4, WO 1:0, body hostů: Ovesný František 3:1, Belcredi Ludvík 2:2, Žák Jiří 4:0, Zmrzlý Karel 3:0, WO 0:1), TJ Brno-Bystrc C - SKST Nový Lískovec A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Radim 4:0, Strmiska Tomáš 4:0, Géci Jiří 2:2, Trávníček Rudolf 4:0, body hostů: Dočkal Stanislav 1:3, Prokop Martin 1:3, Štoček Dalibor 0:4, Janeček Martin 0:4), TJ Brno-Bystrc D - SK Slatina G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grochál Petr 2:2, Vereščák Jan 2:2, Kleinhampl Miroslav 2:2, Ohaňka Zdeněk 3:1, body hostů: Linhárek František 0:4, Halický David 4:0, Jaroušek Dušan 2:2, Čampa Petr 1:3), KST Oltec Brno E - SK Slatina E 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Voznica František 4:0, Svoboda Miroslav 0:4, Slivečka Michal 3:1, WO 0:5, body hostů: Plotěný Karel 1:2, Huml Otakar ml. 2:1, Ondruš Milan 1:2, Herman Patrik 1:2, WO 5:0), TJ Holásky E - Sokol Modřice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Ladislav 4:0, Klíma Radim 2:2, Zimola Ondřej 2:2, Pazdera Miroslav 1:3, body hostů: Božek Radomír st. 2:2, Slaný Petr 2:2, Kopeček Václav 2:2, Coufalík Alexander 1:3),
18. kolo:
Sokol Modřice A - KST Oltec Brno E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slaný Petr 2:2, Kopeček Václav 2:2, Božek Radomír ml. 3:1, Božek Radomír st. 1:2, WO 1:0, body hostů: Svoboda Miroslav 0:4, Hamadeh Nabil 3:1, Slivečka Michal 2:1, Voznica František 2:2, WO 0:1), SK Slatina E - TJ Brno-Bystrc D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herman Patrik 3:1, Huml Otakar ml. 2:1, Plotěný Karel 4:0, Ondruš Milan 1:3, WO 0:1, body hostů: Grochál Petr 1:3, Ohaňka Zdeněk 2:2, Vereščák Jan 1:2, Kleinhampl Miroslav 1:3, WO 1:0), SK Slatina G - TJ Brno-Bystrc C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ruber Matyáš 2:2, Jaroušek Dušan 1:3, Halický David 3:1, Kozel Petr 2:2, body hostů: Burda Radim 3:1, Trávníčková Eliška 1:3, Strmiska Tomáš 2:2, Kucin Michal 2:2), SKST Nový Lískovec A - SK Slatina F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holčapková Alena 1:3, Tomek Radek 3:1, Staněk Jan 2:2, Metelka Jan 1:3, body hostů: Kulhánek Jaroslav 4:0, Smílek Zdeněk 2:2, Halický Tomáš 0:4, Konečný Rostislav 3:1), Sokol Líšeň C - Sokol Židenice B 0:18wo,
19. kolo:
Sokol Židenice B - SKST Nový Lískovec A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marcell Jan 4:0, Malina Jan 2:2, Šindelář Pavel 1:2, Mezník Jan 0:4, WO 0:1, body hostů: Metelka Jan 2:2, Tomek Radek 2:2, Staněk Jan 3:1, Šenk Michal 1:2, WO 1:0), SK Slatina F - SK Slatina G 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adam Vlastimil 2:2, Baťa Jiří 2:2, Dufka Ámos 2:2, Halický Tomáš 2:2, body hostů: Kozel Petr 4:0, Halický David 4:0, Čampa Petr 0:4, Dohnal Štěpán 0:4), TJ Brno-Bystrc C - SK Slatina E 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Strmiska Tomáš 3:0, Burda Radim 2:1, Trávníček Rudolf 2:1, Kucin Michal 1:2, WO 5:0, body hostů: Herman Patrik 3:1, Plotěný Karel 1:3, Hodek Vojtěch 0:4, WO 0:5), TJ Brno-Bystrc D - Sokol Modřice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelánek Ondřej 3:0, Kleinhampl Miroslav 3:0, Grochál Petr 2:1, Vereščák Jan 1:2, WO 4:0, body hostů: Slaný Petr 0:3, Božek Radomír st. 0:3, Kopeček Václav 2:1, Božek Radomír ml. 1:2, WO 0:4), KST Oltec Brno E - TJ Holásky E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Miroslav 0:4, Voznica František 2:2, Slivečka Michal 2:1, Hamadeh Nabil 1:2, WO 2:0, body hostů: Dvořák Ladislav 1:2, Šelc Martin 4:0, Špondr Martin 1:3, Zimola Ondřej 3:0, WO 0:2),
20. kolo:
TJ Holásky E - TJ Brno-Bystrc D 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Ladislav 3:1, Bišof Radim 1:3, Klíma Radim 1:3, Špondr Martin 0:4, body hostů: Kleinhampl Miroslav 3:1, Pelánek Ondřej 3:1, Vereščák Jan 2:2, Grochál Petr 3:1), Sokol Modřice A - TJ Brno-Bystrc C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopeček Václav 1:3, Slaný Petr 0:3, Božek Radomír ml. 2:1, Božek Radomír st. 0:3, WO 0:3, body hostů: Henáč Ladislav 2:1, Burda Radim 3:1, Strmiska Tomáš 2:1, Kucin Michal 3:0, WO 3:0), SK Slatina E - SK Slatina F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herman Patrik 2:2, Huml Otakar ml. 2:2, Křeček Michal 2:2, Ondruš Milan 2:2, body hostů: Adam Vlastimil 2:2, Smílek Zdeněk 1:3, Dufka Ámos 3:1, Kulhánek Jaroslav 2:2), SK Slatina G - Sokol Židenice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čampa Petr 2:2, Linhárek František 0:4, Halický Miroslav 0:4, Kozel Petr 3:1, body hostů: Marcell Jan 3:1, Krajčovič Jozef 2:2, Malina Jan 3:1, Vytřísal Karel 3:1), SKST Nový Lískovec A - Sokol Líšeň C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Metelka Jan 1:3, Janeček Martin 0:3, Holík Tomáš 2:2, Dočkal Stanislav 1:3, WO 1:0, body hostů: Ovesný František 3:1, Belcredi Ludvík 1:3, Zmrzlý Karel 3:0, Žák Jiří 4:0, WO 0:1),
21. kolo:
Sokol Líšeň C - SK Slatina G 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ovesný František 3:1, Zmrzlý Karel 4:0, Kalužová Alena 2:2, Gottvald Ivo 1:3, body hostů: Jaroušek Dušan 3:1, Kozel Petr 1:3, Linhárek František 0:4, Čampa Petr 2:2), Sokol Židenice B - SK Slatina E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marcell Jan 2:1, Malina Jan 1:3, Krajčovič Jozef 4:0, Vytřísal Karel 4:0, WO 1:0, body hostů: Herman Patrik 1:3, Huml Otakar ml. 0:3, Ondruš Milan 1:3, Plotěný Karel 2:2, WO 0:1), SK Slatina F - Sokol Modřice A 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Halický Tomáš 2:1, Adam Vlastimil 2:1, Konečný Rostislav 1:0, Smílek Zdeněk 2:1, WO 5:2, body hostů: Božek Radomír st. 0:3, Kopeček Václav 3:0, Bartoš Michal 0:4, WO 2:5), TJ Brno-Bystrc C - TJ Holásky E 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Radim 4:0, Kucin Michal 4:0, Trávníčková Eliška 3:0, Trávníček Rudolf 3:1, WO 0:1, body hostů: Šelc Martin 1:3, Spilka Vilém 0:4, Vondruška Ladislav 0:4, Pazdera Miroslav 0:3, WO 1:0), TJ Brno-Bystrc D - KST Oltec Brno E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pelánek Ondřej 2:2, Ohaňka Zdeněk 1:2, Kleinhampl Miroslav 1:2, Grochál Petr 0:4, WO 2:0, body hostů: Svoboda Miroslav 1:3, Slivečka Michal 3:1, Voznica František 3:0, Hamadeh Nabil 3:0, WO 0:2),
22. kolo:
KST Oltec Brno E - TJ Brno-Bystrc C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Majorošová Kristína 1:3, Hamadeh Nabil 3:1, Voznica František 1:3, Slivečka Michal 3:1, body hostů: Strmiska Tomáš 4:0, Kucin Michal 1:3, Trávníčková Eliška 2:2, Hofman Milan 1:3), TJ Holásky E - SK Slatina F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špondr Martin 1:3, Klíma Radim 1:3, Dvořák Ladislav 3:0, Šelc Martin 4:0, WO 0:1, body hostů: Halický Tomáš 0:4, Adam Vlastimil 2:2, Konečný Rostislav 2:2, Halický Roman 2:1, WO 1:0), Sokol Modřice A - Sokol Židenice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Michal 1:3, Slaný Petr 3:1, Kopeček Václav 3:1, Božek Radomír st. 1:3, body hostů: Marcell Jan 3:1, Mezník Jan 0:4, Vytřísal Karel 2:2, Krajčovič Jozef 3:1), SK Slatina E - Sokol Líšeň C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plotěný Karel 1:3, Hodek Vojtěch 1:3, Herman Patrik 3:1, Ondruš Milan 1:3, body hostů: Ovesný František 2:2, Zmrzlý Karel 4:0, Gottvald Ivo 3:1, Spurný Mojmír 1:3), SK Slatina G - SKST Nový Lískovec A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jaroušek Dušan 0:4, Halický Miroslav 0:4, Kozel Petr 4:0, Ruber Matyáš 3:1, body hostů: Šitina Martin 2:2, Staněk Jan 2:2, Tomek Radek 2:2, Metelka Jan 3:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy