Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní liga
1. kolo:
TJ Vlast Ježov A - SK Čejč z.s. A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kůřil Radim 0:2, Ingr David 4:0, Kůřil Pavel st. 2:2, Kůřil Pavel ml. 2:2, Hála Josef 1:1, body hostů: Škoula Rudolf 3:1, Ingr Lukáš 0:4, Blaha Stanislav 2:2, Linner Marek 2:2), SK Baník Ratíškovice B - SK Vacenovice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kordula Petr 1:3, Kordula Jiří 3:1, Charvát Vít st. 3:1, Hrbáček Milan 3:1, body hostů: Dohnálek Petr 2:2, Mikulčík Libor 1:3, Novák Miroslav st. 1:3, Urban Marek 2:2), TJ Sokol Kyjov A - TJ Sokol Bzenec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Jaroslav st. 2:2, Kovář Dušan 2:0, Dočekal Pavel 2:2, Krakovič Petr 2:2, Pozděch Josef 1:1, body hostů: Juras Martin 1:3, Látal Roman 3:1, Gablas Kamil 0:3, Juras Pavel 3:1, Juras Antonín 0:1), T.J. Sokol Hodonín B - TJ Jiskra Strážnice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rosek Pavel 0:4, Maděrič Zdeněk 2:2, Rančík Antonín 3:1, Zlámal Martin 0:4, body hostů: Frolek Radek 3:1, Marek Jan ml. 2:2, Vaverka Lubomír 4:0, Pukl Ondřej 2:2), SKST Hodonín G - Tělovýchovná jednota Mikulčice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kosík Tomáš 4:0, Malík Vladimír 4:0, Hlobil Albert 0:4, Šebesta Štefan 4:0, body hostů: Hubačka Miroslav 1:3, Pinda Dušan 1:3, Nešpor Rostislav st. 1:3, Sedlák Roman 1:3), TJ Sokol Lužice A - SKST Čeložnice A 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Polachová Jana 1:2, Oláh Eduard 3:0, Zelinka Pavel 1:2, Konečný Miroslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Hála Zbyněk 1:3, Hering Roman 1:3, Kalod Radek st. 3:1, WO 0:5),
2. kolo:
SK Čejč z.s. A - SKST Čeložnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škoula Rudolf 3:1, Blaha Stanislav 2:2, Linner Marek 3:1, Ingr Lukáš 1:3, body hostů: Kojecký Jaroslav 1:3, Hála Zbyněk 0:4, Hering Roman 3:1, Kalod Radek st. 3:1), Tělovýchovná jednota Mikulčice B - TJ Sokol Lužice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Okénková Martina 0:2, Sedlák Roman 1:3, Nešpor Rostislav st. 2:2, Pinda Dušan 4:0, Hubačka Miroslav 0:2, body hostů: Oláh Eduard 3:1, Zelinka Pavel 3:1, Vašek Štefan 1:3, Polachová Jana 2:2), TJ Jiskra Strážnice D - SKST Hodonín G 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinek Tomáš 0:1, Frolek Radek 2:2, Orel Eduard 1:3, Vaverka Lubomír 4:0, Pukl Ondřej 0:3, body hostů: Kosík Tomáš 3:1, Hlobil Albert 2:2, Šebesta Štefan 2:2, Mikulecký Marek 2:2), TJ Sokol Bzenec A - T.J. Sokol Hodonín B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juras Pavel 3:1, Juras Martin 3:1, Látal Roman 3:1, Juras Antonín 2:2, body hostů: Maděrič Zdeněk 2:2, Rosek Pavel 0:4, Zlámal Martin 0:4, Rančík Antonín 3:1), SK Vacenovice A - TJ Sokol Kyjov A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulčík Libor 4:0, Chvátal Petr 0:4, Dohnálek Petr 4:0, Novák Miroslav st. 2:2, body hostů: Dočekal Pavel 1:3, Krakovič Petr 2:2, Chimiak Stanislav 1:3, Mikeska Jaroslav st. 2:2), TJ Vlast Ježov A - SK Baník Ratíškovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kůřil Radim 1:3, Ingr David 3:1, Kůřil Pavel st. 3:1, Kůřil Pavel ml. 3:1, body hostů: Hrbáček Milan 3:1, Kordula Petr 1:3, Kordula Jiří 2:2, Charvát Vít st. 0:4),
3. kolo:
SK Baník Ratíškovice B - SK Čejč z.s. A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kordula Petr 1:3, Kordula Jiří 3:1, Hrbáček Milan 4:0, Charvát Vít st. 3:1, body hostů: Blaha Stanislav 1:3, Škoula Rudolf 2:2, Linner Marek 2:2, Ingr Lukáš 0:4), TJ Sokol Kyjov A - TJ Vlast Ježov A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Jaroslav st. 0:4, Kovář Dušan 0:1, Dočekal Pavel 2:2, Krakovič Petr 1:3, Chimiak Stanislav 0:3, body hostů: Kůřil Pavel ml. 2:2, Ingr David 3:1, Kůřil Pavel st. 4:0, Kůřil Radim 4:0), T.J. Sokol Hodonín B - SK Vacenovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rosek Pavel 1:3, Maděrič Zdeněk 0:4, Zlámal Martin 1:3, Rančík Antonín 4:0, body hostů: Mikulčík Libor 3:1, Chvátal Petr 3:1, Novák Miroslav st. 3:1, Novák Miroslav ml. 1:3), SKST Hodonín G - TJ Sokol Bzenec A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kosík Tomáš 3:1, Malík Vladimír 1:0, Hlobil Albert 1:3, Mikulecký Marek 4:0, Šebesta Štefan 2:1, body hostů: Juras Martin 1:3, Látal Roman 2:2, Juras Antonín 0:4, Juras Pavel 2:2), TJ Sokol Lužice A - TJ Jiskra Strážnice D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polachová Jana 1:3, Oláh Eduard 4:0, Konečný Miroslav 1:3, Zelinka Pavel 2:2, body hostů: Pukl Ondřej 2:2, Orel Eduard 2:2, Morávek Jindřich 1:3, Martinek Tomáš 3:1), SKST Čeložnice A - Tělovýchovná jednota Mikulčice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalod Radek ml. 0:4, Hering Roman 2:2, Kalod Radek st. 3:1, Hála Zbyněk 1:3, body hostů: Pinda Dušan 4:0, Nešpor Rostislav st. 2:2, Kůřilová Jana 3:1, Okénková Martina 1:1, Sedlák Roman 0:2),
4. kolo:
SK Čejč z.s. A - Tělovýchovná jednota Mikulčice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škoula Rudolf 3:1, Blaha Stanislav 1:3, Ingr Lukáš 0:4, Jirásek Petr 0:4, body hostů: Pinda Dušan 3:1, Kůřilová Jana 4:0, Nešpor Rostislav st. 3:1, Okénková Martina 2:2), TJ Jiskra Strážnice D - SKST Čeložnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frolek Radek 2:2, Pukl Ondřej 2:2, Orel Eduard 1:3, Vaverka Lubomír 3:1, body hostů: Kojecký Jaroslav 1:3, Tihlařík Ondřej 0:4, Hering Roman 4:0, Kalod Radek st. 3:1), TJ Sokol Bzenec A - TJ Sokol Lužice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juras Martin 3:1, Látal Roman 2:2, Juras Pavel 4:0, Juras Antonín 2:0, Růčka Pavel 0:2, body hostů: Oláh Eduard 3:1, Zelinka Pavel 2:2, Hřebíček Miroslav 0:4, Valoušek Jindřich 0:4), SKST Hodonín G - SK Vacenovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bača Tibor 0:4, Kosík Tomáš 3:1, Hlobil Albert 2:2, Šebesta Štefan 3:1, body hostů: Dohnálek Petr 3:1, Mikulčík Libor 1:3, Novák Miroslav st. 2:2, Chvátal Petr 2:2), TJ Vlast Ježov A - T.J. Sokol Hodonín B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hála Josef 2:2, Ingr David 4:0, Pantlík Ladislav 1:3, Kůřil Pavel ml. 3:1, body hostů: Rančík Antonín 1:3, Bezucha Jan 3:1, Rosek Pavel 1:3, Zlámal Martin 1:3), SK Baník Ratíškovice B - TJ Sokol Kyjov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Petr 1:3, Hradil Kryštof 2:2, Kordula Jiří 4:0, Charvát Vít st. 4:0, body hostů: Kovář Dušan 2:2, Dočekal Pavel 1:3, Krakovič Petr 2:2, Mikeska Jaroslav st. 0:4),
5. kolo:
TJ Sokol Kyjov A - SK Čejč z.s. A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikeska Jaroslav st. 3:1, Kovář Dušan 3:1, Dočekal Pavel 3:1, Krakovič Petr 3:1, body hostů: Škoula Rudolf 4:0, Ingr Lukáš 0:4, Blaha Stanislav 0:4, Linner Marek 0:4), T.J. Sokol Hodonín B - SK Baník Ratíškovice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zlámal Martin 0:4, Rosek Pavel 0:4, Mikuš Martin 1:3, Rančík Antonín 3:1, body hostů: Charvát Vít st. 2:2, Kordula Jiří 4:0, Kordula Petr 3:1, Hrbáček Milan 3:1), SKST Hodonín G - TJ Vlast Ježov A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kosík Tomáš 4:0, Malík Vladimír 3:1, Mikulecký Marek 4:0, Hlobil Albert 3:1, body hostů: Kůřil Pavel ml. 0:4, Ingr David 0:4, Kůřil Radim 2:2, Kůřil Pavel st. 0:4), TJ Sokol Lužice A - SK Vacenovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polachová Jana 3:1, Zelinka Pavel 1:3, Konečný Miroslav 0:4, Oláh Eduard 4:0, body hostů: Dohnálek Petr 3:1, Mikulčík Libor 2:2, Bařák Václav 2:2, Novák Miroslav st. 1:3), SKST Čeložnice A - TJ Sokol Bzenec A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tihlařík Ondřej 1:3, Hering Roman 3:1, Kalod Radek st. 2:2, Kojecký Jaroslav 2:2, body hostů: Látal Roman 1:3, Juras Martin 3:1, Juras Antonín 0:1, Juras Pavel 4:0, Gablas Kamil 0:3), Tělovýchovná jednota Mikulčice B - TJ Jiskra Strážnice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Michal 0:4, Kůřilová Jana 2:2, Glos Tomáš 0:4, Nešpor Rostislav st. 3:1, body hostů: Lanová Renata 2:2, Frolek Radek 4:0, Martinek Tomáš 3:1, Žajdlík Ludvík 2:2),
6. kolo:
SK Čejč z.s. A - TJ Jiskra Strážnice D 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škoula Rudolf 3:1, Blaha Stanislav 1:3, Linner Marek 0:4, Ingr Lukáš 0:4, body hostů: Martinek Tomáš 3:1, Žajdlík Ludvík 4:0, Pukl Ondřej 3:1, Orel Eduard 2:2), TJ Sokol Bzenec A - Tělovýchovná jednota Mikulčice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juras Martin 4:0, Látal Roman 4:0, Juras Antonín 1:3, Juras Pavel 4:0, body hostů: Pinda Dušan 1:3, Okénková Martina 1:3, Nešpor Rostislav st. 1:3, Staněk Michal 0:4), SK Vacenovice A - SKST Čeložnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulčík Libor 3:1, Novák Miroslav st. 2:2, Chvátal Petr 2:2, Dohnálek Petr 2:2, body hostů: Kojecký Jaroslav 1:3, Kalod Radek ml. 0:4, Hering Roman 4:0, Kalod Radek st. 2:2), TJ Vlast Ježov A - TJ Sokol Lužice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kůřil Radim 4:0, Ingr David 4:0, Kůřil Pavel st. 3:1, Kůřil Pavel ml. 3:1, body hostů: Kudrna Jaromír 0:4, Valoušek Jindřich 0:4, Zelinka Pavel 2:2, Hrubý Petr 0:4), SKST Hodonín G - SK Baník Ratíškovice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulecký Marek 3:1, Malík Vladimír 3:1, Hlobil Albert 4:0, Kosík Tomáš 4:0, body hostů: Charvát Vít st. 0:2, Hrbáček Milan 2:2, Kordula Petr 0:4, Hradil Kryštof 0:4, Sasinek Zdeněk 0:2), TJ Sokol Kyjov A - T.J. Sokol Hodonín B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikeska Jaroslav st. 2:2, Kovář Dušan 1:3, Dočekal Pavel 3:1, Krakovič Petr 3:1, body hostů: Rančík Antonín 4:0, Bezucha Jan 1:3, Zlámal Martin 2:2, Rosek Pavel 0:4),
7. kolo:
T.J. Sokol Hodonín B - SK Čejč z.s. A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rančík Antonín 4:0, Zlámal Martin 2:2, Bezucha Jan 4:0, Maděrič Zdeněk 1:3, body hostů: Škoula Rudolf 2:2, Blaha Stanislav 1:3, Linner Marek 2:2, Ingr Lukáš 0:4), SKST Hodonín G - TJ Sokol Kyjov A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Vladimír 3:1, Mikulecký Marek 4:0, Hlobil Albert 3:1, Kosík Tomáš 4:0, body hostů: Mikeska Jaroslav st. 0:4, Kovář Dušan 2:2, Dočekal Pavel 0:4, Krakovič Petr 0:4), TJ Sokol Lužice A - SK Baník Ratíškovice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zelinka Pavel 2:2, Oláh Eduard 4:0, Vašek Štefan 3:0, Polachová Jana 4:0, WO 0:1, body hostů: Hradil Kryštof 1:3, Kordula Jiří 1:3, Kuchařič Jiří ml. 0:4, Sasinek Zdeněk 0:3, WO 1:0), SKST Čeložnice A - TJ Vlast Ježov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kojecký Jaroslav 1:3, Hering Roman 4:0, Jakubíček Vlastimil 3:1, Kalod Radek st. 1:3, body hostů: Kůřil Pavel ml. 1:3, Ingr David 2:2, Kůřil Radim 2:2, Kůřil Pavel st. 2:2), Tělovýchovná jednota Mikulčice B - SK Vacenovice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kůřilová Jana 4:0, Pinda Dušan 2:2, Nešpor Rostislav st. 2:2, Okénková Martina 2:2, body hostů: Kreml Pavel 2:2, Mikulčík Libor 3:1, Urban Marek 0:4, Novák Miroslav st. 1:3), TJ Jiskra Strážnice D - TJ Sokol Bzenec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinek Tomáš 3:1, Žajdlík Ludvík 3:1, Morávek Jindřich 2:2, Marek Jakub 0:2, Marek Jan ml. 0:2, body hostů: Látal Roman 2:2, Juras Pavel 3:1, Skřivánek David 1:2, Juras Martin 2:2, Juras Antonín 0:1),
8. kolo:
SK Čejč z.s. A - TJ Sokol Bzenec A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škoula Rudolf 2:2, Blaha Stanislav 0:4, Linner Marek 1:3, Ingr Lukáš 0:4, body hostů: Juras Pavel 4:0, Juras Martin 4:0, Látal Roman 2:2, Juras Antonín 3:1), SK Vacenovice A - TJ Jiskra Strážnice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulčík Libor 2:2, Chvátal Petr 0:4, Dohnálek Petr 3:1, Novák Miroslav st. 1:1, Urban Marek 0:2, body hostů: Lanová Renata 3:1, Žajdlík Ludvík 2:2, Frolek Radek 4:0, Martinek Tomáš 1:3), TJ Vlast Ježov A - Tělovýchovná jednota Mikulčice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kůřil Pavel ml. 3:1, Ingr David 3:1, Kůřil Pavel st. 3:1, Kůřil Radim 3:1, body hostů: Nešpor Rostislav st. 2:2, Pinda Dušan 2:2, Staněk Michal 0:4, Hubáček Vojtěch 0:4), SK Baník Ratíškovice B - SKST Čeložnice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hradil Kryštof 0:3, Kordula Jiří 2:1, Hrbáček Milan 2:1, Charvát Vít st. 2:1, WO 4:0, body hostů: Kalod Radek st. 1:3, Hering Roman 3:1, Jakubíček Vlastimil 2:2, WO 0:4), TJ Sokol Kyjov A - TJ Sokol Lužice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Jaroslav st. 2:2, Kovář Dušan 2:2, Dočekal Pavel 0:4, Krakovič Petr 3:1, body hostů: Oláh Eduard 2:2, Vašek Štefan 3:1, Polachová Jana 2:2, Zelinka Pavel 2:2), SKST Hodonín G - T.J. Sokol Hodonín B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malík Vladimír 3:1, Mikulecký Marek 4:0, Šebesta Štefan 2:2, Kosík Tomáš 2:2, body hostů: Rančík Antonín 2:2, Bezucha Jan 3:1, Zlámal Martin 0:4, Maděrič Zdeněk 0:4),
9. kolo:
SKST Hodonín G - SK Čejč z.s. A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Vladimír 2:0, Mikulecký Marek 4:0, Kokeš Lukáš 1:3, Gallus Petr st. 3:1, Kosík Tomáš 2:0, body hostů: Škoula Rudolf 2:2, Blaha Stanislav 1:3, Linner Marek 0:4, Ingr Lukáš 1:3), TJ Sokol Lužice A - T.J. Sokol Hodonín B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Miroslav 1:3, Oláh Eduard 3:1, Zelinka Pavel 3:1, Polachová Jana 3:1, body hostů: Rančík Antonín 3:1, Zlámal Martin 2:2, Maděrič Zdeněk 1:3, Mikuš Martin 0:4), SKST Čeložnice A - TJ Sokol Kyjov A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalod Radek st. 3:1, Hering Roman 4:0, Jakubíček Vlastimil 3:1, Kojecký Jaroslav 2:2, body hostů: Kovář Dušan 2:2, Krakovič Petr 1:3, Dočekal Pavel 1:3, Mikeska Jaroslav st. 0:4), Tělovýchovná jednota Mikulčice B - SK Baník Ratíškovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinda Dušan 1:3, Okénková Martina 1:3, Kůřilová Jana 4:0, Nešpor Rostislav st. 2:2, body hostů: Hrbáček Milan 3:1, Kordula Jiří 3:1, Charvát Vít st. 2:2, Hradil Kryštof 0:4), TJ Jiskra Strážnice D - TJ Vlast Ježov A 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Frolek Radek 4:0, Pukl Ondřej 1:3, Žajdlík Ludvík 2:2, WO 0:5, body hostů: Kůřil Pavel ml. 1:2, Ingr David 2:1, Kůřil Radim 1:2, Kůřil Pavel st. 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Bzenec A - SK Vacenovice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Látal Roman 2:2, Juras Martin 2:2, Juras Pavel 2:2, Skřivánek David 0:4, body hostů: Mikulčík Libor 3:1, Dohnálek Petr 4:0, Chvátal Petr 1:3, Novák Miroslav st. 2:2),
10. kolo:
SK Čejč z.s. A - SK Vacenovice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škoula Rudolf 2:2, Blaha Stanislav 1:3, Linner Marek 1:3, Ingr Lukáš 0:4, body hostů: Dohnálek Petr 3:1, Mikulčík Libor 4:0, Charvát Petr 3:1, Urban Marek 2:2), TJ Vlast Ježov A - TJ Sokol Bzenec A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kůřil Radim 3:1, Ingr David 3:1, Kůřil Pavel st. 2:2, Kůřil Pavel ml. 3:1, body hostů: Látal Roman 1:3, Juras Pavel 4:0, Skřivánek David 0:4, Juras Antonín 0:4), SK Baník Ratíškovice B - TJ Jiskra Strážnice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kordula Petr 3:1, Kordula Jiří 1:3, Hrbáček Milan 3:1, Charvát Vít st. 3:1, body hostů: Frolek Radek 4:0, Žajdlík Ludvík 0:4, Pukl Ondřej 1:3, Morávek Jindřich 1:3), TJ Sokol Kyjov A - Tělovýchovná jednota Mikulčice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Jaroslav st. 1:3, Dočekal Pavel 2:2, Krakovič Petr 2:2, Kovář Dušan 1:3, body hostů: Kůřilová Jana 4:0, Pinda Dušan 3:1, Nešpor Rostislav st. 2:2, Okénková Martina 1:3), T.J. Sokol Hodonín B - SKST Čeložnice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bezucha Jan 4:0, Zlámal Martin 2:2, Maděrič Zdeněk 1:3, Rančík Antonín 1:3, body hostů: Jakubíček Vlastimil 3:1, Hering Roman 3:1, Kalod Radek st. 2:2, Kojecký Jaroslav 0:4), SKST Hodonín G - TJ Sokol Lužice A 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Vladimír 3:1, Mikulecký Marek 4:0, Hlobil Albert 4:0, Kosík Tomáš 4:0, body hostů: Polachová Jana 0:4, Oláh Eduard 0:4, Zelinka Pavel 1:3, Ondruš Milan 0:4),
11. kolo:
TJ Sokol Lužice A - SK Čejč z.s. A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oláh Eduard 3:1, Zelinka Pavel 2:2, Komosný Miloslav 0:4, Konečný Miroslav 0:4, body hostů: Škoula Rudolf 4:0, Blaha Stanislav 3:1, Linner Marek 2:2, Ingr Lukáš 2:2), SKST Čeložnice A - SKST Hodonín G 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalod Radek st. 2:2, Hering Roman 2:2, Jakubíček Vlastimil 3:1, Kojecký Jaroslav 0:4, body hostů: Malík Vladimír 2:2, Kosík Tomáš 2:2, Hlobil Albert 2:2, Kraus Jan 3:1), Tělovýchovná jednota Mikulčice B - T.J. Sokol Hodonín B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Michal 0:4, Sedlák Roman 0:3, Pinda Dušan 4:0, Okénková Martina 2:2, Hubáček Vojtěch 0:1, body hostů: Rančík Antonín 3:1, Bezucha Jan 3:1, Maděrič Zdeněk 2:2, Mikuš Martin 2:2), TJ Jiskra Strážnice D - TJ Sokol Kyjov A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frolek Radek 4:0, Žajdlík Ludvík 1:3, Martinek Tomáš 4:0, Lanová Renata 3:1, body hostů: Kovář Dušan 2:2, Dočekal Pavel 1:3, Krakovič Petr 1:3, Mikeska Jaroslav st. 0:4), TJ Sokol Bzenec A - SK Baník Ratíškovice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skřivánek David 0:4, Juras Pavel 4:0, Látal Roman 1:3, Juras Martin 3:1, body hostů: Charvát Vít st. 2:2, Kordula Jiří 1:3, Kordula Petr 3:1, Hrbáček Milan 2:2), TJ Vlast Ježov A - SK Vacenovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kůřil Radim 3:1, Ingr David 3:1, Kůřil Pavel st. 1:3, Kůřil Pavel ml. 3:1, body hostů: Mikulčík Libor 1:3, Dohnálek Petr 4:0, Novák Miroslav st. 0:4, Charvát Petr 1:3),
12. kolo:
SK Čejč z.s. A - TJ Vlast Ježov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škoula Rudolf 3:1, Blaha Stanislav 1:3, Linner Marek 2:2, Ingr Lukáš 1:3, body hostů: Kůřil Pavel ml. 2:2, Hála Josef 1:3, Kůřil Radim 4:0, Kůřil Pavel st. 2:2), SK Vacenovice A - SK Baník Ratíškovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dohnálek Petr 3:1, Mikulčík Libor 3:1, Novák Miroslav st. 1:3, Urban Marek 1:3, body hostů: Charvát Vít st. 1:3, Kordula Petr 2:2, Kordula Jiří 3:1, Hrbáček Milan 2:2), TJ Sokol Bzenec A - TJ Sokol Kyjov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juras Martin 4:0, Růčka Pavel 0:3, Látal Roman 2:2, Juras Pavel 3:1, Gablas Kamil 0:1, body hostů: Mikeska Jaroslav st. 2:2, Dočekal Pavel 2:2, Kovář Dušan 2:2, Krakovič Petr 1:3), TJ Jiskra Strážnice D - T.J. Sokol Hodonín B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frolek Radek 4:0, Martinek Tomáš 3:1, Morávek Jindřich 1:3, Lanová Renata 3:1, body hostů: Rančík Antonín 3:1, Bezucha Jan 1:3, Zlámal Martin 0:4, Maděrič Zdeněk 1:3), Tělovýchovná jednota Mikulčice B - SKST Hodonín G 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kůřilová Jana 0:2, Pinda Dušan 1:3, Nešpor Rostislav st. 2:2, Okénková Martina 0:4, Staněk Michal 0:2, body hostů: Malík Vladimír 3:1, Kosík Tomáš 4:0, Mikulecký Marek 4:0, Kraus Jan 2:2), SKST Čeložnice A - TJ Sokol Lužice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalod Radek st. 3:1, Hering Roman 4:0, Jakubíček Vlastimil 4:0, Kojecký Jaroslav 0:4, body hostů: Polachová Jana 1:3, Oláh Eduard 2:2, Vašek Štefan 1:3, Zelinka Pavel 1:1, Konečný Miroslav 0:2),
13. kolo:
SKST Čeložnice A - SK Čejč z.s. A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalod Radek st. 4:0, Hering Roman 4:0, Jakubíček Vlastimil 4:0, Kojecký Jaroslav 2:2, body hostů: Ingr Lukáš 1:3, Smutný Antonín 0:4, Blaha Stanislav 0:4, Škoula Rudolf 1:3), TJ Sokol Lužice A - Tělovýchovná jednota Mikulčice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oláh Eduard 2:2, Polachová Jana 2:2, Zelinka Pavel 0:4, Konečný Miroslav 1:3, body hostů: Pinda Dušan 3:1, Okénková Martina 2:2, Kůřilová Jana 3:1, Nešpor Rostislav st. 3:1), SKST Hodonín G - TJ Jiskra Strážnice D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlobil Albert 2:2, Mikulecký Marek 4:0, Kraus Jan 4:0, Šebesta Štefan 4:0, body hostů: Pukl Ondřej 1:3, Marek Jakub 0:4, Orel Eduard 1:3, Bureš Martin 0:4), T.J. Sokol Hodonín B - TJ Sokol Bzenec A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rosek Pavel 0:4, Rančík Antonín 1:3, Bezucha Jan 1:3, Zlámal Martin 0:4, body hostů: Juras Martin 4:0, Látal Roman 4:0, Juras Antonín 2:2, Juras Pavel 4:0), TJ Sokol Kyjov A - SK Vacenovice A 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikeska Jaroslav st. 1:3, Kovář Dušan 0:4, Dočekal Pavel 2:2, Krakovič Petr 1:3, body hostů: Dohnálek Petr 4:0, Mikulčík Libor 3:1, Novák Miroslav st. 3:1, Urban Marek 2:2), SK Baník Ratíškovice B - TJ Vlast Ježov A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kordula Petr 1:3, Kordula Jiří 3:1, Charvát Vít st. 3:1, Hrbáček Milan 3:1, body hostů: Kůřil Pavel ml. 1:3, Ingr David 3:1, Kůřil Radim 1:3, Kůřil Pavel st. 1:3),
14. kolo:
SK Čejč z.s. A - SK Baník Ratíškovice B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škoula Rudolf 2:2, Blaha Stanislav 0:4, Ingr Lukáš 0:4, Jirásek Petr 0:4, body hostů: Hrbáček Milan 4:0, Kordula Jiří 3:1, Šrédl Pavel 3:1, Charvát Vít st. 4:0), TJ Vlast Ježov A - TJ Sokol Kyjov A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kůřil Radim 4:0, Ingr David 3:1, Kůřil Pavel st. 3:1, Kůřil Pavel ml. 3:1, body hostů: Dočekal Pavel 2:2, Kovář Dušan 0:4, Krakovič Petr 1:3, Mikeska Jaroslav st. 0:4), SK Vacenovice A - T.J. Sokol Hodonín B 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikulčík Libor 3:1, Dohnálek Petr 3:1, Chvátal Petr 1:3, WO 0:5, body hostů: Bezucha Jan 1:2, Rančík Antonín 2:1, Zlámal Martin 0:3, Maděrič Zdeněk 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Bzenec A - SKST Hodonín G 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juras Pavel 4:0, Látal Roman 3:1, Juras Martin 0:4, Skřivánek David 0:2, Gablas Kamil 0:2, body hostů: Mikulecký Marek 1:1, Kraus Jan 2:2, Šebesta Štefan 2:2, Hlobil Albert 2:2, Kosík Tomáš 2:0), TJ Jiskra Strážnice D - TJ Sokol Lužice A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morávek Jindřich 4:0, Martinek Tomáš 4:0, Frolek Radek 4:0, Lanová Renata 4:0, body hostů: Oláh Eduard 0:4, Polachová Jana 0:4, Zelinka Pavel 0:4, Hřebíček Miroslav 0:4), Tělovýchovná jednota Mikulčice B - SKST Čeložnice A 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Staněk Michal 0:3, Nešpor Rostislav st. 1:2, Okénková Martina 1:2, Glos Tomáš 0:3, WO 5:0, body hostů: Kalod Radek st. 4:0, Hering Roman 2:2, Jakubíček Vlastimil 4:0, WO 0:5),
15. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice B - SK Čejč z.s. A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Okénková Martina 2:2, Nešpor Rostislav st. 3:1, Kůřilová Jana 3:1, Pinda Dušan 4:0, body hostů: Linner Marek 0:4, Ingr Lukáš 1:3, Blaha Stanislav 0:4, Škoula Rudolf 3:1), SKST Čeložnice A - TJ Jiskra Strážnice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalod Radek st. 3:1, Hering Roman 4:0, Jakubíček Vlastimil 2:2, Kojecký Jaroslav 1:3, body hostů: Frolek Radek 3:1, Bureš Martin 1:3, Žajdlík Ludvík 2:2, Svoboda Jakub 0:4), TJ Sokol Lužice A - TJ Sokol Bzenec A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oláh Eduard 2:2, Konečný Miroslav 1:3, Vašek Štefan 1:3, Ondruš Milan 0:2, Komosný Miloslav 0:2, body hostů: Juras Martin 3:1, Růčka Pavel 1:3, Látal Roman 4:0, Juras Pavel 4:0), SK Vacenovice A - SKST Hodonín G 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Marek 2:2, Chvátal Petr 0:4, Novák Miroslav st. 1:3, Novák Miroslav ml. 1:3, body hostů: Malík Vladimír 3:1, Kraus Jan 3:1, Kosík Tomáš 3:1, Šebesta Štefan 3:1), T.J. Sokol Hodonín B - TJ Vlast Ježov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezucha Jan 2:1, Rančík Antonín 3:1, Zlámal Martin 1:3, Maděrič Zdeněk 0:4, Sokol Ivan 0:1, body hostů: Kůřil Pavel ml. 3:1, Ingr David 3:1, Kůřil Radim 3:1, Hála Josef 1:3), TJ Sokol Kyjov A - SK Baník Ratíškovice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pozděch Josef 2:2, Kovář Dušan 4:0, Dočekal Pavel 3:1, Krakovič Petr 4:0, body hostů: Kordula Petr 0:4, Hrbáček Milan 2:2, Charvát Vít st. 1:3, Šrédl Pavel 0:4),
16. kolo:
SK Čejč z.s. A - TJ Sokol Kyjov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ingr Lukáš 1:3, Linner Marek 2:2, Škoula Rudolf 3:1, Blaha Stanislav 2:2, body hostů: Mikeska Jaroslav st. 1:3, Krakovič Petr 3:1, Dočekal Pavel 3:1, Kovář Dušan 1:3), SK Baník Ratíškovice B - T.J. Sokol Hodonín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kordula Petr 2:2, Kordula Jiří 2:2, Hrbáček Milan 2:2, Charvát Vít st. 1:3, body hostů: Bezucha Jan 2:2, Zlámal Martin 3:1, Rosek Pavel 0:4, Rančík Antonín 4:0), TJ Vlast Ježov A - SKST Hodonín G 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kůřil Radim 3:1, Ingr David 4:0, Kůřil Pavel st. 2:2, Kůřil Pavel ml. 1:3, body hostů: Kosík Tomáš 3:1, Mikulecký Marek 2:2, Kraus Jan 1:3, Šebesta Štefan 0:4), SK Vacenovice A - TJ Sokol Lužice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulčík Libor 3:1, Urban Marek 2:2, Novák Miroslav st. 1:3, Chvátal Petr 0:4, body hostů: Oláh Eduard 3:1, Vašek Štefan 4:0, Zelinka Pavel 2:2, Konečný Miroslav 1:3), TJ Sokol Bzenec A - SKST Čeložnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juras Pavel 4:0, Gablas Kamil 0:4, Juras Martin 3:1, Látal Roman 1:3, body hostů: Kojecký Jaroslav 1:3, Kalod Radek st. 2:2, Hering Roman 2:2, Jakubíček Vlastimil 3:1), TJ Jiskra Strážnice D - Tělovýchovná jednota Mikulčice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Martin 1:3, Frolek Radek 3:1, Martinek Tomáš 3:1, Lanová Renata 3:1, body hostů: Kůřilová Jana 3:1, Pinda Dušan 1:3, Nešpor Rostislav st. 2:2, Hubáček Vojtěch 0:4),
17. kolo:
TJ Jiskra Strážnice D - SK Čejč z.s. A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pukl Ondřej 3:1, Frolek Radek 4:0, Morávek Jindřich 3:1, Lanová Renata 4:0, body hostů: Škoula Rudolf 2:2, Pekárek Miroslav 0:4, Novák Jakub 0:4, Linner Marek 0:4), Tělovýchovná jednota Mikulčice B - TJ Sokol Bzenec A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Michal 0:4, Pinda Dušan 0:4, Okénková Martina 1:3, Kůřilová Jana 2:2, body hostů: Juras Martin 4:0, Látal Roman 3:1, Skřivánek David 2:2, Juras Pavel 4:0), SKST Čeložnice A - SK Vacenovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalod Radek st. 2:2, Hering Roman 2:2, Jakubíček Vlastimil 4:0, Kojecký Jaroslav 2:2, body hostů: Mikulčík Libor 2:2, Urban Marek 3:1, Novák Miroslav st. 0:4, Chvátal Petr 1:3), TJ Sokol Lužice A - TJ Vlast Ježov A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oláh Eduard 2:2, Polachová Jana 1:3, Konečný Miroslav 1:3, Hrubý Petr 0:4, body hostů: Kůřil Pavel ml. 3:1, Ingr David 4:0, Kůřil Radim 2:2, Hála Josef 3:1), SK Baník Ratíškovice B - SKST Hodonín G 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kordula Petr 1:3, Toman Petr 0:4, Hrbáček Milan 1:3, Charvát Vít st. 2:2, body hostů: Mikulecký Marek 4:0, Malík Vladimír 2:2, Kosík Tomáš 4:0, Bača Tibor 2:2), T.J. Sokol Hodonín B - TJ Sokol Kyjov A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rančík Antonín 3:1, Zlámal Martin 2:2, Rosek Pavel 0:4, Bezucha Jan 3:1, body hostů: Mikeska Jaroslav st. 1:3, Krakovič Petr 2:2, Dočekal Pavel 3:1, Kovář Dušan 2:2),
18. kolo:
SK Čejč z.s. A - T.J. Sokol Hodonín B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Linner Marek 0:4, Ingr Lukáš 2:2, Škoula Rudolf 3:1, Blaha Stanislav 1:3, body hostů: Rančík Antonín 3:1, Bezucha Jan 4:0, Zlámal Martin 2:2, Rosek Pavel 1:3), TJ Sokol Kyjov A - SKST Hodonín G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Zdeněk st. 1:3, Pozděch Josef 0:2, Dočekal Pavel 1:3, Krakovič Petr 3:1, Chimiak Stanislav 1:1, body hostů: Kosík Tomáš 4:0, Hlobil Albert 3:1, Gallus Petr st. 3:1, Bača Tibor 0:4), SK Baník Ratíškovice B - TJ Sokol Lužice A 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kordula Petr 2:1, Kordula Jiří 3:0, Charvát Vít st. 2:1, Hrbáček Milan 3:0, WO 5:0, body hostů: Zelinka Pavel 2:2, Oláh Eduard 0:4, Vašek Štefan 0:4, WO 0:5), TJ Vlast Ježov A - SKST Čeložnice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kůřil Radim 1:3, Hála Josef 1:3, Kůřil Pavel st. 3:1, Kůřil Pavel ml. 1:3, body hostů: Kojecký Jaroslav 0:4, Kalod Radek st. 4:0, Hering Roman 3:1, Jakubíček Vlastimil 3:1), SK Vacenovice A - Tělovýchovná jednota Mikulčice B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dohnálek Petr 3:0, Mikulčík Libor 3:0, Urban Marek 3:0, Novák Miroslav st. 3:0, WO 5:0, body hostů: Hubáček Vojtěch 0:4, Hubačka Miroslav 0:4, Staněk Michal 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Bzenec A - TJ Jiskra Strážnice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Látal Roman 1:3, Juras Martin 2:2, Juras Pavel 3:1, Skřivánek David 1:3, body hostů: Lanová Renata 4:0, Pukl Ondřej 1:3, Morávek Jindřich 2:2, Frolek Radek 2:2),
19. kolo:
TJ Sokol Bzenec A - SK Čejč z.s. A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juras Martin 4:0, Gablas Kamil 1:3, Látal Roman 3:1, Juras Pavel 4:0, body hostů: Linner Marek 0:4, Ingr Lukáš 1:3, Blaha Stanislav 1:3, Škoula Rudolf 2:2), TJ Jiskra Strážnice D - SK Vacenovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frolek Radek 3:1, Žajdlík Ludvík 3:1, Martinek Tomáš 2:2, Svoboda Jakub 0:3, Svoboda Libor 0:1, body hostů: Fišman Jan 2:2, Dohnálek Petr 4:0, Charvát Petr 1:3, Bařák Václav 1:3), Tělovýchovná jednota Mikulčice B - TJ Vlast Ježov A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Okénková Martina 1:3, Kůřilová Jana 4:0, Nešpor Rostislav st. 1:3, Pinda Dušan 1:3, body hostů: Kůřil Pavel ml. 3:1, Ingr David 3:1, Kůřil Radim 0:4, Kůřil Pavel st. 3:1), SKST Čeložnice A - SK Baník Ratíškovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalod Radek st. 1:3, Hering Roman 4:0, Jakubíček Vlastimil 2:2, Hála Zbyněk 0:2, Kojecký Jaroslav 1:1, body hostů: Hrbáček Milan 2:2, Kordula Jiří 3:1, Šrédl Pavel 1:3, Charvát Vít st. 2:2), TJ Sokol Lužice A - TJ Sokol Kyjov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oláh Eduard 2:2, Zelinka Pavel 4:0, Vašek Štefan 2:2, Konečný Miroslav 0:3, Komosný Miloslav 0:1, body hostů: Krakovič Petr 3:1, Dočekal Pavel 1:3, Kovář Dušan 3:1, Mikeska Jaroslav st. 1:3), T.J. Sokol Hodonín B - SKST Hodonín G 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bezucha Jan 1:3, Babušík Tomáš 1:3, Zlámal Martin 1:3, Rančík Antonín 2:2, body hostů: Kraus Jan 1:3, Mikulecký Marek 4:0, Malík Vladimír 3:1, Hlobil Albert 0:1, Kosík Tomáš 3:0),
20. kolo:
SK Čejč z.s. A - SKST Hodonín G 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škoula Rudolf 2:2, Blaha Stanislav 0:4, Ingr Lukáš 2:2, Linner Marek 0:4, body hostů: Hlobil Albert 3:1, Šebesta Štefan 2:2, Gallus Petr st. 4:0, Mikulecký Marek 3:1), T.J. Sokol Hodonín B - TJ Sokol Lužice A 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bezucha Jan 2:1, Zlámal Martin 2:1, Babušík Tomáš 1:2, Rančík Antonín 2:1, WO 5:0, body hostů: Zelinka Pavel 2:2, Oláh Eduard 1:3, Ondruš Milan 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Kyjov A - SKST Čeložnice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovář Dušan 1:3, Mikeska Jaroslav st. 1:3, Dočekal Pavel 1:3, Krakovič Petr 3:1, body hostů: Kojecký Jaroslav 1:3, Kalod Radek st. 2:2, Hering Roman 3:1, Jakubíček Vlastimil 4:0), SK Baník Ratíškovice B - Tělovýchovná jednota Mikulčice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kordula Petr 2:2, Kordula Jiří 4:0, Hrbáček Milan 3:1, Charvát Vít st. 2:2, body hostů: Okénková Martina 1:3, Nešpor Rostislav st. 2:2, Pinda Dušan 2:2, Staněk Michal 0:4), TJ Vlast Ježov A - TJ Jiskra Strážnice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kůřil Radim 1:3, Ingr David 1:3, Kůřil Pavel st. 1:3, Kůřil Pavel ml. 2:2, body hostů: Frolek Radek 3:1, Morávek Jindřich 2:2, Orel Eduard 2:2, Martinek Tomáš 4:0), TJ Sokol Bzenec A - SK Vacenovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juras Martin 3:1, Látal Roman 2:2, Juras Pavel 3:1, Holman Jiří 0:4, body hostů: Dohnálek Petr 3:1, Novák Miroslav st. 2:2, Bařák Václav 1:3, Chvátal Petr 2:2),
21. kolo:
SK Vacenovice A - SK Čejč z.s. A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulčík Libor 3:1, Dohnálek Petr 4:0, Novák Miroslav st. 2:2, Urban Marek 3:1, body hostů: Škoula Rudolf 2:2, Zvědělík Ondřej 0:4, Blaha Stanislav 2:2, Smutný Antonín 0:4), TJ Sokol Bzenec A - TJ Vlast Ježov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Látal Roman 3:1, Juras Martin 1:2, Růčka Pavel 1:3, Juras Pavel 4:0, Gablas Kamil 0:1, body hostů: Kůřil Pavel ml. 1:3, Ingr David 2:2, Kůřil Radim 2:2, Hála Josef 2:2), TJ Jiskra Strážnice D - SK Baník Ratíškovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pukl Ondřej 3:1, Frolek Radek 4:0, Martinek Tomáš 4:0, Bureš Martin 0:4, body hostů: Kordula Jiří 1:3, Kordula Petr 1:3, Hrbáček Milan 2:2, Charvát Vít st. 1:3), Tělovýchovná jednota Mikulčice B - TJ Sokol Kyjov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kůřilová Jana 1:0, Kurka Milan 4:0, Pinda Dušan 2:2, Nešpor Rostislav st. 2:2, Okénková Martina 0:3, body hostů: Krakovič Petr 1:3, Kovář Dušan 2:2, Dočekal Pavel 3:1, Mikeska Jaroslav st. 1:3), SKST Čeložnice A - T.J. Sokol Hodonín B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalod Radek st. 2:2, Hering Roman 4:0, Jakubíček Vlastimil 4:0, Kojecký Jaroslav 3:1, body hostů: Rančík Antonín 2:2, Bezucha Jan 0:4, Zlámal Martin 1:3, Maděrič Zdeněk 0:4), TJ Sokol Lužice A - SKST Hodonín G 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zelinka Pavel 2:2, Vašek Štefan 0:1, Hrubý Petr 0:4, Oláh Eduard 3:1, Konečný Miroslav 0:3, body hostů: Mikulecký Marek 2:0, Malík Vladimír 3:1, Kosík Tomáš 2:2, Hlobil Albert 3:1, Šebesta Štefan 1:1),
22. kolo:
SK Čejč z.s. A - TJ Sokol Lužice A 0:18wo, SKST Hodonín G - SKST Čeložnice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlobil Albert 3:1, Benda Vojtěch 0:4, Šebesta Štefan 2:2, Pijáček Lukáš 0:4, body hostů: Kojecký Jaroslav 2:2, Kalod Radek st. 3:1, Hering Roman 2:2, Jakubíček Vlastimil 4:0), T.J. Sokol Hodonín B - Tělovýchovná jednota Mikulčice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezucha Jan 2:2, Babušík Tomáš 2:2, Zlámal Martin 0:4, Rančík Antonín 3:1, body hostů: Kůřilová Jana 4:0, Pinda Dušan 2:2, Nešpor Rostislav st. 2:2, Okénková Martina 1:3), TJ Sokol Kyjov A - TJ Jiskra Strážnice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pozděch Josef 1:3, Kovář Dušan 2:2, Dočekal Pavel 3:1, Krakovič Petr 3:1, body hostů: Pukl Ondřej 2:2, Martinek Tomáš 3:1, Žajdlík Ludvík 2:2, Orel Eduard 0:4), SK Baník Ratíškovice B - TJ Sokol Bzenec A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kordula Petr 1:3, Kordula Jiří 3:1, Hrbáček Milan 3:1, Charvát Vít st. 3:1, body hostů: Juras Martin 1:3, Látal Roman 1:3, Juras Pavel 4:0, Růčka Pavel 0:4), SK Vacenovice A - TJ Vlast Ježov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulčík Libor 2:2, Dohnálek Petr 4:0, Novák Miroslav st. 1:3, Urban Marek 1:3, body hostů: Kůřil Radim 3:1, Ingr David 2:2, Kůřil Pavel ml. 1:3, Kůřil Pavel st. 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS