Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor
1. kolo:
TJ Sokol Veselí nad Moravou A - SKST Dubňany A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Břečka Karel 3:1, Dřevojan Martin 1:3, Komoň Richard 3:1, Dufek Josef 3:1, body hostů: Budiš Tomáš 1:3, Mlynár Radoslav 1:3, Ráček Ladislav 0:4, Jelínek Zdeněk ml. 4:0), TJ Sokol Vlkoš A - TJ Sokol Vracov D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikl Antonín 2:2, Elznic Drahomír 4:0, Smolka Longin 1:3, Klimeš Jakub 0:2, Macuch Martin 0:2, body hostů: Bábíček Radek 2:2, Křiva Zdeněk 2:2, Valko Jan 3:1, Šnajdr Michal 2:2), TJ Slovan Hodonín B - T.J. Sokol Hodonín C WO (oboustranné), SKST Rohatec B - SKST Rohatec C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybecký Jakub 1:0, Chvátal Tomáš 4:0, Valuch Michal 2:2, Chvátal Antonín 4:0, Rybecký Marek 3:0, body hostů: Luzum Jaroslav 1:3, Juryca Dalibor 0:4, Salaba Petr 0:4, Vymyslický Stanislav 1:3), SK Vacenovice B - TJ Sokol Kyjov B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bařák Václav 1:2, Charvát Petr 3:0, Novák Miroslav ml. 2:1, Fišman Jan 3:0, WO 5:0, body hostů: Pozděch Josef 0:4, Kučera Zdeněk st. 1:3, Chimiak Stanislav 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Lužice B - SKST Čeložnice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondruš Milan 4:0, Hrubý Petr 0:2, Komosný Miloslav 3:1, Konečný Miroslav 4:0, Hřebíček Miroslav 1:1, body hostů: Kojecký Jaroslav 2:2, Hála Zbyněk 1:3, Kojecký Dalibor 0:4, Tihlařík Ondřej 1:3),
2. kolo:
SKST Dubňany A - SKST Čeložnice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mlynár Radoslav 0:1, Jelínek Zdeněk ml. 4:0, Budiš Tomáš 4:0, Ráček Ladislav 1:3, Mikula Ján 0:3, body hostů: Kojecký Jaroslav 2:2, Hála Zbyněk 2:2, Tihlařík Ondřej 2:2, Kojecký Dalibor 1:3), TJ Sokol Kyjov B - TJ Sokol Lužice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Werner Jan 2:2, Kučera Zdeněk st. 4:0, Vavřínek Dominik 4:0, Palán František 3:1, body hostů: Ondruš Milan 1:3, Hřebíček Miroslav 1:3, Konečný Miroslav 1:3, Komosný Miloslav 0:4), SKST Rohatec C - SK Vacenovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salaba Petr 4:0, Juryca Dalibor 1:3, Vymyslický Stanislav 1:3, Luzum Jaroslav 0:4, body hostů: Charvát Petr 3:1, Fišman Jan 3:1, Kreml Pavel 1:3, Bařák Václav 3:1), T.J. Sokol Hodonín C - SKST Rohatec B 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikuš Martin 0:4, Mikuš Tomáš 0:4, Mikuš Pavel 0:4, WO 0:5, body hostů: Rybecký Jakub 3:0, Chvátal Tomáš 3:0, Valuch Michal 3:0, Chvátal Antonín 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Vracov D - TJ Slovan Hodonín B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnajdr Radomír 2:2, Křiva Zdeněk 2:2, Šnajdr Michal 3:1, Valko Jan 4:0, body hostů: Hrubý Otto 2:2, Andrýsek Zbyněk 0:4, Schenel David 3:1, Zelinka Oldřich 0:4), TJ Sokol Veselí nad Moravou A - TJ Sokol Vlkoš A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufek Josef 2:2, Komoň Richard 1:3, Třináctý Jan 2:2, Dřevojan Martin 2:2, body hostů: Elznic Drahomír 3:1, Mikl Antonín 3:1, Smolka Longin 2:2, Lunga Jakub 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Vlkoš A - SKST Dubňany A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikl Antonín 4:0, Elznic Drahomír 4:0, Smolka Longin 3:1, Křižka Martin 0:2, Lunga Jakub 0:2, body hostů: Ráček Ladislav 1:3, Mikula Ján 1:3, Budiš Tomáš 1:3, Mlynár Radoslav 2:2), TJ Slovan Hodonín B - TJ Sokol Veselí nad Moravou A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Jiří 4:0, Schenel David 3:1, Vacenovský Pavel 2:0, Stašek Lubomír 3:1, Vaňhara Michal 0:2, body hostů: Dufek Josef 1:3, Komoň Richard 2:2, Dřevojan Martin 0:4, Třináctý Jan 1:3), SKST Rohatec B - TJ Sokol Vracov D 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valuch Michal 4:0, Chvátal Antonín 4:0, Chvátal Tomáš 2:0, Rybecký Marek 4:0, Rybecký Jakub 1:1, body hostů: Valko Jan 1:3, Nikl František 0:4, Boruta Matěj 0:4, Šnajdr Michal 0:2, Šnajdr Radomír 0:2), SK Vacenovice B - T.J. Sokol Hodonín C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Petr 4:0, Bařák Václav 1:3, Kreml Pavel 4:0, Fišman Jan 4:0, body hostů: Brezina Ondřej 1:3, Sokol Ivan 1:3, Mikuš Martin 1:3, Mikuš Tomáš 0:4), TJ Sokol Lužice B - SKST Rohatec C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondruš Milan 2:2, Hřebíček Miroslav 0:4, Konečný Miroslav 2:2, Komosný Miloslav 1:3, body hostů: Luzum Jaroslav 3:1, Salaba Petr 4:0, Juryca Dalibor 2:2, Vymyslický Stanislav 2:2), SKST Čeložnice B - TJ Sokol Kyjov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kojecký Dalibor 1:3, Hála Zbyněk 2:2, Kojecký Jaroslav 4:0, Tihlařík Ondřej 2:2, body hostů: Chimiak Stanislav 3:1, Pozděch Josef 1:3, Kučera Zdeněk st. 2:2, Palán František 1:3),
4. kolo:
SKST Dubňany A - TJ Sokol Kyjov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mlynár Radoslav 4:0, Budiš Tomáš 3:1, Matza Pavel 2:2, Ráček Ladislav 0:4, body hostů: Šikuta Michal 1:3, Pozděch Josef 3:1, Palán František 1:3, Kučera Zdeněk st. 2:2), SKST Rohatec C - SKST Čeložnice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vymyslický Stanislav 3:1, Juryca Dalibor 4:0, Salaba Petr 3:1, Luzum Jaroslav 2:2, body hostů: Kojecký Jaroslav 1:3, Hála Zbyněk 1:3, Tihlařík Ondřej 2:2, Kojecký Dalibor 0:4), T.J. Sokol Hodonín C - TJ Sokol Lužice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maděrič Zdeněk 3:1, Mikuš Martin 3:1, Mikuš Tomáš 2:2, Mikuš Pavel 0:4, body hostů: Ondruš Milan 1:3, Hrubý Petr 1:3, Komosný Miloslav 4:0, Konečný Miroslav 2:2), TJ Sokol Vracov D - SK Vacenovice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valko Jan 2:2, Šnajdr Michal 2:2, Bábíček Radek 0:4, Křiva Zdeněk 0:4, body hostů: Charvát Petr 2:2, Fišman Jan 4:0, Kreml Pavel 4:0, Bařák Václav 2:2), TJ Sokol Veselí nad Moravou A - SKST Rohatec B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hodonský Vladislav 2:2, Dřevojan Martin 2:2, Komoň Richard 1:3, Břečka Karel 1:3, body hostů: Rybecký Marek 3:1, Rybecký Jakub 0:4, Chvátal Antonín 3:1, Chvátal Tomáš 4:0), TJ Sokol Vlkoš A - TJ Slovan Hodonín B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikl Antonín 1:3, Křižka Martin 0:4, Elznic Drahomír 2:2, Smolka Longin 2:2, body hostů: Čechovský Václav 4:0, Král Jiří 4:0, Bursík Antonín 2:2, Vaňhara Michal 1:3),
5. kolo:
TJ Slovan Hodonín B - SKST Dubňany A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schenel David 3:1, Vacenovský Pavel 4:0, Král Jiří 4:0, Stašek Lubomír 4:0, body hostů: Ráček Ladislav 0:2, Budiš Tomáš 0:4, Mlynár Radoslav 1:3, Matza Pavel 0:4, Mikula Ján 0:2), SKST Rohatec B - TJ Sokol Vlkoš A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal Antonín 2:2, Chvátal Tomáš 4:0, Rybecký Jakub 2:2, Rybecký Marek 3:1, body hostů: Mikl Antonín 2:2, Klimeš Jakub 0:4, Elznic Drahomír 3:1, Menšík Vojtěch 0:4), SK Vacenovice B - TJ Sokol Veselí nad Moravou A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křižka Zdeněk 3:1, Charvát Petr 4:0, Kreml Pavel 3:1, Bařák Václav 1:3, body hostů: Dřevojan Martin 1:3, Třináctý Jan 1:3, Dufek Josef 1:3, Hodonský Vladislav 2:2), TJ Sokol Lužice B - TJ Sokol Vracov D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondruš Milan 3:1, Hrubý Petr 0:2, Komosný Miloslav 3:1, Konečný Miroslav 2:2, Hřebíček Miroslav 0:2, body hostů: Šnajdr Michal 4:0, Bábíček Radek 1:3, Šnajdr Radomír 1:3, Křiva Zdeněk 2:2), SKST Čeložnice B - T.J. Sokol Hodonín C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kojecký Dalibor 3:1, Hála Zbyněk 2:2, Kojecký Jaroslav 3:1, Tihlařík Ondřej 2:2, body hostů: Maděrič Zdeněk 0:4, Brezina Ondřej 1:3, Mikuš Martin 2:2, Mikuš Tomáš 3:1), TJ Sokol Kyjov B - SKST Rohatec C 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pozděch Josef 3:1, Kučera Zdeněk st. 1:3, Šibal Denis 0:4, WO 0:5, body hostů: Luzum Jaroslav 2:1, Juryca Dalibor 2:1, Vymyslický Stanislav 1:2, Salaba Petr 3:0, WO 5:0),
6. kolo:
SKST Dubňany A - SKST Rohatec C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mlynár Radoslav 4:0, Ráček Ladislav 0:4, Budiš Tomáš 2:2, Mikula Ján 1:3, body hostů: Luzum Jaroslav 3:1, Salaba Petr 1:3, Juryca Dalibor 2:2, Vymyslický Stanislav 3:1), T.J. Sokol Hodonín C - TJ Sokol Kyjov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maděrič Zdeněk 4:0, Sokol Ivan 1:3, Mikuš Martin 2:2, Mikuš Tomáš 1:3, body hostů: Pozděch Josef 3:1, Vavřínek Dominik 3:1, Kučera Zdeněk st. 2:2, Žídek Jiří 0:4), TJ Sokol Vracov D - SKST Čeložnice B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šnajdr Radomír 1:2, Bábíček Radek 0:3, Valko Jan 1:2, Šnajdr Michal 1:2, WO 5:0, body hostů: Kojecký Dalibor 3:1, Hála Zbyněk 3:1, Kojecký Jaroslav 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Veselí nad Moravou A - TJ Sokol Lužice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Břečka Karel 0:1, Dřevojan Martin 3:1, Komoň Richard 3:1, Dufek Josef 4:0, Třináctý Jan 2:1, body hostů: Ondruš Milan 1:3, Hrubý Petr 0:4, Komosný Miloslav 1:3, Konečný Miroslav 2:2), TJ Sokol Vlkoš A - SK Vacenovice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křižka Martin 0:4, Smolka Longin 1:3, Elznic Drahomír 1:3, Mikl Antonín 1:3, body hostů: Novák Miroslav ml. 4:0, Bařák Václav 2:2, Charvát Petr 4:0, Kreml Pavel 3:1), TJ Slovan Hodonín B - SKST Rohatec B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Jiří 4:0, Vaňhara Michal 0:4, Schenel David 2:2, Stašek Lubomír 2:2, body hostů: Rybecký Marek 1:1, Valuch Michal 2:2, Chvátal Tomáš 3:1, Chvátal Antonín 2:2, Rybecký Jakub 0:2),
7. kolo:
SKST Rohatec B - SKST Dubňany A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal Tomáš 4:0, Chvátal Antonín 4:0, Rybecký Marek 4:0, Valuch Michal 4:0, body hostů: Budiš Tomáš 0:4, Mlynár Radoslav 0:4, Ráček Ladislav 0:4, Mikula Ján 0:4), SK Vacenovice B - TJ Slovan Hodonín B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Miroslav ml. 4:0, Novák Miroslav st. 2:2, Charvát Petr 4:0, Fišman Jan 4:0, body hostů: Vaňhara Michal 0:4, Schenel David 0:4, Grabovský Jaroslav ml. 1:3, Varmuža Mikuláš 1:3), TJ Sokol Lužice B - TJ Sokol Vlkoš A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondruš Milan 3:1, Hrubý Petr 2:2, Komosný Miloslav 2:2, Konečný Miroslav 2:2, body hostů: Mikl Antonín 3:1, Křižka Martin 0:4, Elznic Drahomír 4:0, Jarýn Jiří 0:4), SKST Čeložnice B - TJ Sokol Veselí nad Moravou A 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kojecký Dalibor 0:4, Hála Zbyněk 0:4, Kojecký Jaroslav 0:4, Tihlařík Ondřej 0:4, body hostů: Hodonský Vladislav 4:0, Břečka Karel 4:0, Dufek Josef 4:0, Dřevojan Martin 4:0), TJ Sokol Kyjov B - TJ Sokol Vracov D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pozděch Josef 2:2, Chimiak Stanislav 3:1, Palán František 1:3, Werner Jan 1:3, body hostů: Šnajdr Michal 4:0, Šnajdr Radomír 1:3, Nikl František 3:1, Křiva Zdeněk 1:3), SKST Rohatec C - T.J. Sokol Hodonín C 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Příkaský Libor 1:2, Juryca Dalibor 3:0, Vymyslický Stanislav 3:0, Luzum Jaroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Brezina Ondřej 1:3, Mikuš Tomáš 1:3, Mikuš Pavel 0:4, WO 0:5),
8. kolo:
SKST Dubňany A - T.J. Sokol Hodonín C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budiš Tomáš 4:0, Mlynár Radoslav 3:1, Horák Pavel 4:0, Ráček Ladislav 2:2, body hostů: Maděrič Zdeněk 2:2, Mikuš Martin 1:3, Brezina Ondřej 0:4, Létal Emil 0:4), TJ Sokol Vracov D - SKST Rohatec C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křiva Zdeněk 1:3, Valko Jan 1:3, Šnajdr Michal 2:2, Šnajdr Radomír 1:3, body hostů: Luzum Jaroslav 2:2, Juryca Dalibor 2:2, Salaba Petr 4:0, Vymyslický Stanislav 3:1), TJ Sokol Veselí nad Moravou A - TJ Sokol Kyjov B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hodonský Vladislav 4:0, Dufek Josef 4:0, Slovák Tomáš 3:1, Dřevojan Martin 3:1, body hostů: Chimiak Stanislav 1:3, Pozděch Josef 1:3, Žídek Jiří 0:4, Kučera Zdeněk st. 0:4), TJ Sokol Vlkoš A - SKST Čeložnice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křižka Martin 0:2, Smolka Longin 2:2, Elznic Drahomír 4:0, Mikl Antonín 3:1, Jarýn Jiří 0:2, body hostů: Kojecký Jaroslav 3:1, Hála Zbyněk 1:3, Tihlařík Ondřej 2:2, Kojecký Dalibor 1:3), TJ Slovan Hodonín B - TJ Sokol Lužice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Jiří 4:0, Vacenovský Pavel 4:0, Schenel David 3:1, Vaňhara Michal 2:2, body hostů: Ondruš Milan 1:3, Hřebíček Miroslav 0:4, Komosný Miloslav 2:2, Konečný Miroslav 0:4), SKST Rohatec B - SK Vacenovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybecký Jakub 0:4, Chvátal Antonín 4:0, Rybecký Marek 2:2, Chvátal Tomáš 4:0, body hostů: Fišman Jan 1:3, Charvát Petr 2:2, Kreml Pavel 1:3, Křižka Zdeněk 2:2),
9. kolo:
SK Vacenovice B - SKST Dubňany A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Petr 4:0, Bařák Václav 3:1, Kreml Pavel 3:1, Fišman Jan 3:1, body hostů: Budiš Tomáš 2:2, Mlynár Radoslav 1:3, Ráček Ladislav 0:4, Mikula Ján 0:4), TJ Sokol Lužice B - SKST Rohatec B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondruš Milan 3:1, Hrubý Petr 0:2, Komosný Miloslav 2:2, Konečný Miroslav 1:3, Hřebíček Miroslav 0:2, body hostů: Rybecký Jakub 1:3, Rybecký Marek 4:0, Chvátal Antonín 3:1, Valuch Michal 2:2), SKST Čeložnice B - TJ Slovan Hodonín B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kojecký Dalibor 4:0, Hála Zbyněk 3:1, Tihlařík Ondřej 4:0, Kojecký Jaroslav 3:1, body hostů: Schenel David 2:2, Vaňhara Michal 0:4, Procháska Stanislav 0:4, Vjazanko Petr 0:4), TJ Sokol Kyjov B - TJ Sokol Vlkoš A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Werner Jan 2:2, Kučera Zdeněk st. 1:3, Chimiak Stanislav 3:1, Pozděch Josef 4:0, body hostů: Jarýn Jiří 0:4, Elznic Drahomír 3:1, Smolka Longin 1:3, Menšík Vojtěch 0:1, Mikl Antonín 2:1), SKST Rohatec C - TJ Sokol Veselí nad Moravou A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juryca Dalibor 3:1, Salaba Petr 1:3, Vymyslický Stanislav 1:3, Luzum Jaroslav 1:3, body hostů: Třináctý Jan 0:4, Břečka Karel 3:1, Dřevojan Martin 4:0, Komoň Richard 3:1), T.J. Sokol Hodonín C - TJ Sokol Vracov D 0:18wo (body domácích: body hostů),
10. kolo:
SKST Dubňany A - TJ Sokol Vracov D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikula Ján 2:2, Budiš Tomáš 2:2, Jelínek Zdeněk ml. 4:0, Mlynár Radoslav 3:1, body hostů: Křiva Zdeněk 1:3, Šnajdr Radomír 2:2, Valko Jan 1:3, Šnajdr Michal 1:3), TJ Sokol Veselí nad Moravou A - T.J. Sokol Hodonín C 12:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dufek Josef 3:0, Břečka Karel 3:0, Dřevojan Martin 2:1, WO 3:3, body hostů: Brezina Ondřej 0:3, Mikuš Martin 1:2, Mikuš Pavel 0:3, WO 3:3), TJ Sokol Vlkoš A - SKST Rohatec C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikl Antonín 4:0, Elznic Drahomír 4:0, Ondruš Luboš 0:4, Smolka Longin 1:3, body hostů: Luzum Jaroslav 2:2, Salaba Petr 1:3, Juryca Dalibor 2:2, Vymyslický Stanislav 2:2), TJ Slovan Hodonín B - TJ Sokol Kyjov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vacenovský Pavel 4:0, Schenel David 4:0, Král Jiří 4:0, Stašek Lubomír 1:3, body hostů: Pozděch Josef 1:3, Chimiak Stanislav 1:3, Palán František 0:4, Kučera Zdeněk st. 1:3), SKST Rohatec B - SKST Čeložnice B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Valuch Michal 3:0, Chvátal Antonín 3:0, Chvátal Tomáš 3:0, Rybecký Marek 2:1, WO 5:0, body hostů: Hála Zbyněk 1:3, Tihlařík Ondřej 0:4, Kojecký Dalibor 0:4, WO 0:5), SK Vacenovice B - TJ Sokol Lužice B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišman Jan 3:1, Bařák Václav 3:1, Kreml Pavel 3:1, WO 0:5, body hostů: Hřebíček Miroslav 0:3, Komosný Miloslav 1:2, Konečný Miroslav 0:3, Ondruš Milan 2:1, WO 5:0),
11. kolo:
TJ Sokol Lužice B - SKST Dubňany A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komosný Miloslav 1:3, Ondruš Milan 2:2, Konečný Miroslav 1:3, Hrubý Petr 0:4, body hostů: Jelínek Zdeněk ml. 4:0, Budiš Tomáš 3:1, Mlynár Radoslav 4:0, Mikula Ján 1:3), SKST Čeložnice B - SK Vacenovice B 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kojecký Dalibor 0:3, Tihlařík Ondřej 0:3, Kojecký Jaroslav 1:2, Hála Zbyněk 1:2, WO 5:0, body hostů: Novák Miroslav ml. 2:2, Novák Miroslav st. 4:0, Kreml Pavel 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Kyjov B - SKST Rohatec B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Zdeněk st. 0:2, Pozděch Josef 0:4, Chimiak Stanislav 0:4, Werner Jan 0:4, Palán František 1:1, body hostů: Rybecký Marek 4:0, Chvátal Antonín 4:0, Valuch Michal 3:1, Chvátal Tomáš 4:0), SKST Rohatec C - TJ Slovan Hodonín B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vymyslický Stanislav 3:1, Juryca Dalibor 3:1, Salaba Petr 2:2, Luzum Jaroslav 3:1, body hostů: Král Jiří 4:0, Grabovský Jaroslav ml. 0:4, Varmuža Mikuláš 1:3, Procháska Stanislav 0:4), T.J. Sokol Hodonín C - TJ Sokol Vlkoš A 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Maděrič Zdeněk 3:1, Mikuš Martin 2:2, Mikuš Pavel 0:4, WO 0:5, body hostů: Mikl Antonín 2:1, Elznic Drahomír 3:0, Jarýn Jiří 1:2, Smolka Longin 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Vracov D - TJ Sokol Veselí nad Moravou A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bábíček Radek 0:4, Nikl František 0:2, Valko Jan 3:1, Šnajdr Radomír 2:2, Křiva Zdeněk 0:2, body hostů: Komoň Richard 3:1, Dřevojan Martin 3:1, Dufek Josef 3:1, Hlahůlek Emil 2:2),
12. kolo:
SKST Dubňany A - TJ Sokol Veselí nad Moravou A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budiš Tomáš 3:1, Mlynár Radoslav 1:3, Jelínek Zdeněk ml. 3:1, Mikula Ján 0:4, body hostů: Dufek Josef 3:1, Hodonský Vladislav 1:3, Břečka Karel 2:2, Dřevojan Martin 3:1), TJ Sokol Vracov D - TJ Sokol Vlkoš A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šnajdr Radomír 3:1, Valko Jan 4:0, Šnajdr Michal 2:2, Křiva Zdeněk 2:2, body hostů: Mikl Antonín 3:1, Smolka Longin 1:3, Křižka Martin 0:4, Elznic Drahomír 1:3), T.J. Sokol Hodonín C - TJ Slovan Hodonín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikuš Martin 1:3, Sokol Ivan 2:2, Maděrič Zdeněk 2:2, Mikuš Tomáš 2:2, body hostů: Král Jiří 4:0, Schenel David 4:0, Varmuža Mikuláš 1:3, Říha Martin 0:4), SKST Rohatec C - SKST Rohatec B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juryca Dalibor 0:4, Salaba Petr 1:3, Vymyslický Stanislav 0:4, Luzum Jaroslav 0:4, body hostů: Chvátal Tomáš 4:0, Rybecký Jakub 3:1, Rybecký Marek 4:0, Chvátal Antonín 4:0), TJ Sokol Kyjov B - SK Vacenovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chimiak Stanislav 3:1, Pozděch Josef 2:2, Werner Jan 1:3, Žídek Jiří 0:4, body hostů: Charvát Petr 3:1, Fišman Jan 2:2, Kreml Pavel 1:3, Novák Miroslav ml. 4:0), SKST Čeložnice B - TJ Sokol Lužice B 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kojecký Jaroslav 3:1, Hála Zbyněk 2:2, Kojecký Dalibor 1:3, WO 0:5, body hostů: Ondruš Milan 2:1, Konečný Miroslav 1:2, Komosný Miloslav 2:1, Ráb František 0:1, Hrubý Petr 1:1, WO 5:0),
13. kolo:
SKST Čeložnice B - SKST Dubňany A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kojecký Dalibor 2:2, Tihlařík Ondřej 3:1, Kojecký Jaroslav 4:0, Hála Zbyněk 2:2, body hostů: Mlynár Radoslav 2:2, Budiš Tomáš 2:2, Ráček Ladislav 1:3, Mikula Ján 0:4), TJ Sokol Lužice B - TJ Sokol Kyjov B 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Komosný Miloslav 0:4, Ráb František 1:3, Konečný Miroslav 2:2, Ondruš Milan 1:3, body hostů: Pozděch Josef 3:1, Vavřínek Dominik 4:0, Chimiak Stanislav 2:2, Kučera Zdeněk st. 3:1), SK Vacenovice B - SKST Rohatec C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Petr 3:1, Bařák Václav 4:0, Kreml Pavel 3:1, Fišman Jan 4:0, body hostů: Luzum Jaroslav 1:3, Juryca Dalibor 0:4, Salaba Petr 0:4, Vymyslický Stanislav 1:3), SKST Rohatec B - T.J. Sokol Hodonín C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Jaroslav 0:4, Valuch Michal 2:2, Rybecký Marek 4:0, Chvátal Antonín 3:1, body hostů: Mikuš Tomáš 2:2, Brezina Ondřej 1:3, Mikuš Martin 1:3, Maděrič Zdeněk 3:1), TJ Slovan Hodonín B - TJ Sokol Vracov D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Varmuža Mikuláš 1:3, Grabovský Jaroslav ml. 1:3, Schenel David 2:2, Procháska Stanislav 0:4, body hostů: Šnajdr Michal 4:0, Bábíček Radek 1:3, Nikl František 3:1, Křiva Zdeněk 4:0), TJ Sokol Vlkoš A - TJ Sokol Veselí nad Moravou A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikl Antonín 3:1, Jarýn Jiří 0:4, Elznic Drahomír 0:4, Smolka Longin 0:4, body hostů: Dufek Josef 3:1, Hodonský Vladislav 3:1, Dřevojan Martin 4:0, Břečka Karel 3:1),
14. kolo:
SKST Dubňany A - TJ Sokol Vlkoš A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budiš Tomáš 2:2, Horák Pavel 2:2, Mlynár Radoslav 2:2, Jelínek Zdeněk ml. 4:0, body hostů: Elznic Drahomír 3:1, Mikl Antonín 3:1, Smolka Longin 0:4, Jarýn Jiří 0:4), TJ Sokol Veselí nad Moravou A - TJ Slovan Hodonín B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hodonský Vladislav 4:0, Komoň Richard 4:0, Dřevojan Martin 4:0, Břečka Karel 4:0, body hostů: Vaňhara Michal 0:4, Schenel David 0:4, Varmuža Mikuláš 0:4, Vjazanko Petr 0:4), TJ Sokol Vracov D - SKST Rohatec B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnajdr Radomír 0:4, Valko Jan 3:1, Křiva Zdeněk 0:4, Šnajdr Michal 1:3, body hostů: Rybecký Marek 3:1, Chvátal Antonín 3:1, Valuch Michal 2:2, Chvátal Tomáš 4:0), T.J. Sokol Hodonín C - SK Vacenovice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maděrič Zdeněk 1:3, Mikuš Tomáš 0:4, Mikuš Martin 1:3, Sokol Ivan 1:3, body hostů: Novák Miroslav st. 3:1, Křižka Zdeněk 3:1, Fišman Jan 3:1, Bařák Václav 4:0), SKST Rohatec C - TJ Sokol Lužice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salaba Petr 2:2, Juryca Dalibor 2:2, Vymyslický Stanislav 2:2, Luzum Jaroslav 3:1, body hostů: Ráb František 0:4, Konečný Miroslav 2:2, Komosný Miloslav 2:2, Ondruš Milan 3:1), TJ Sokol Kyjov B - SKST Čeložnice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Werner Jan 3:1, Chimiak Stanislav 3:1, Vavřínek Dominik 3:1, Pozděch Josef 2:2, body hostů: Kojecký Jaroslav 1:3, Hála Zbyněk 2:2, Tihlařík Ondřej 1:3, Kojecký Dalibor 1:3),
15. kolo:
TJ Sokol Kyjov B - SKST Dubňany A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Werner Jan 4:0, Palán František 1:3, Chimiak Stanislav 2:0, Pozděch Josef 4:0, Jakubčík František 1:1, body hostů: Budiš Tomáš 2:2, Mlynár Radoslav 1:3, Ráček Ladislav 0:4, Mikula Ján 1:3), SKST Čeložnice B - SKST Rohatec C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kojecký Dalibor 1:3, Hála Zbyněk 1:3, Kojecký Jaroslav 2:2, Tihlařík Ondřej 3:1, body hostů: Luzum Jaroslav 2:2, Salaba Petr 0:4, Juryca Dalibor 4:0, Vymyslický Stanislav 3:1), TJ Sokol Lužice B - T.J. Sokol Hodonín C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Miroslav 2:2, Komosný Miloslav 3:1, Ondruš Milan 3:1, Ráb František 1:3, body hostů: Sokol Ivan 0:4, Mikuš Tomáš 2:2, Brezina Ondřej 1:3, Maděrič Zdeněk 4:0), SK Vacenovice B - TJ Sokol Vracov D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Petr 4:0, Novák Miroslav ml. 4:0, Bařák Václav 4:0, Fišman Jan 4:0, body hostů: Šnajdr Michal 0:4, Šnajdr Radomír 0:4, Nikl František 0:4, Valko Jan 0:4), SKST Rohatec B - TJ Sokol Veselí nad Moravou A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valuch Michal 2:2, Chvátal Antonín 1:3, Rybecký Marek 3:1, Chvátal Tomáš 3:1, body hostů: Zůbek Tomáš 3:1, Břečka Karel 2:2, Dřevojan Martin 2:2, Hodonský Vladislav 0:4), TJ Slovan Hodonín B - TJ Sokol Vlkoš A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacenovský Pavel 4:0, Král Jiří 3:1, Vaňhara Michal 2:2, Vjazanko Petr 0:4, body hostů: Mikl Antonín 2:2, Elznic Drahomír 3:1, Smolka Longin 1:3, Křižka Martin 1:1, Jarýn Jiří 0:2),
16. kolo:
SKST Dubňany A - TJ Slovan Hodonín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budiš Tomáš 1:3, Mlynár Radoslav 1:3, Jelínek Zdeněk ml. 4:0, Mikula Ján 2:2, body hostů: Král Jiří 3:1, Vacenovský Pavel 3:1, Schenel David 2:2, Vjazanko Petr 0:4), TJ Sokol Vlkoš A - SKST Rohatec B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikl Antonín 2:2, Elznic Drahomír 2:2, Lunga Jakub 1:3, Smolka Longin 0:2, Jarýn Jiří 0:2, body hostů: Rybecký Marek 3:1, Valuch Michal 3:1, Chvátal Tomáš 4:0, Chvátal Antonín 1:3), TJ Sokol Veselí nad Moravou A - SK Vacenovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Josef 2:2, Dřevojan Martin 2:2, Zůbek Tomáš 4:0, Hodonský Vladislav 3:1, body hostů: Křižka Zdeněk 3:1, Fišman Jan 2:2, Charvát Petr 0:4, Bařák Václav 0:4), TJ Sokol Vracov D - TJ Sokol Lužice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šnajdr Michal 3:1, Nikl František 2:2, Křiva Zdeněk 1:3, Bábíček Radek 0:4, body hostů: Ondruš Milan 3:1, Ráb František 0:2, Komosný Miloslav 2:2, Konečný Miroslav 4:0, Hrubý Petr 1:1), T.J. Sokol Hodonín C - SKST Čeložnice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maděrič Zdeněk 1:3, Mikuš Martin 2:2, Mikuš Tomáš 1:3, Sokol Ivan 1:3, body hostů: Kojecký Jaroslav 2:2, Hála Zbyněk 4:0, Tihlařík Ondřej 4:0, Kojecký Dalibor 1:3), SKST Rohatec C - TJ Sokol Kyjov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juryca Dalibor 4:0, Vymyslický Stanislav 2:2, Salaba Petr 0:4, Luzum Jaroslav 2:2, body hostů: Pozděch Josef 3:1, Chimiak Stanislav 1:3, Palán František 3:1, Jakubčík František 1:3),
17. kolo:
SKST Rohatec C - SKST Dubňany A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juryca Dalibor 2:2, Salaba Petr 0:4, Vymyslický Stanislav 1:3, Luzum Jaroslav 1:3, body hostů: Mlynár Radoslav 2:2, Budiš Tomáš 3:1, Jelínek Zdeněk ml. 4:0, Horák Pavel 3:1), TJ Sokol Kyjov B - T.J. Sokol Hodonín C 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jakubčík František 2:1, Chimiak Stanislav 3:0, Kučera Zdeněk st. 2:1, Pozděch Josef 2:1, WO 5:0, body hostů: Maděrič Zdeněk 3:1, Mikuš Tomáš 0:4, Brezina Ondřej 0:4, WO 0:5), SKST Čeložnice B - TJ Sokol Vracov D 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kojecký Jaroslav 3:1, Hála Zbyněk 4:0, Hojač Bohuslav 1:3, WO 0:5, body hostů: Valko Jan 2:1, Bábíček Radek 0:3, Šnajdr Radomír 1:2, Šnajdr Michal 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Lužice B - TJ Sokol Veselí nad Moravou A 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrubý Petr 0:3, Konečný Miroslav 2:1, Komosný Miloslav 2:1, Ondruš Milan 2:1, WO 5:0, body hostů: Dřevojan Martin 3:1, Hodonský Vladislav 2:2, Konečný Lubomír 1:3, WO 0:5), SK Vacenovice B - TJ Sokol Vlkoš A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Petr 3:1, Novák Miroslav ml. 4:0, Kreml Pavel 3:1, Bařák Václav 2:2, body hostů: Mikl Antonín 2:2, Elznic Drahomír 2:2, Smolka Longin 0:4, Jarýn Jiří 0:2, Křižka Martin 0:2), SKST Rohatec B - TJ Slovan Hodonín B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valuch Michal 3:1, Chvátal Antonín 3:1, Rybecký Marek 2:0, Chvátal Tomáš 4:0, Rybecký Jakub 1:1, body hostů: Schenel David 3:1, Vaňhara Michal 0:4, Bursík Antonín 0:4, Vjazanko Petr 0:4),
18. kolo:
SKST Dubňany A - SKST Rohatec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Zdeněk ml. 4:0, Mlynár Radoslav 2:2, Budiš Tomáš 2:2, Jurčeka Bedřich st. 0:4, body hostů: Valuch Michal 1:3, Rybecký Jakub 1:3, Chvátal Antonín 3:1, Rybecký Marek 3:1), TJ Slovan Hodonín B - SK Vacenovice B 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Grabovský Jaroslav ml. 0:3, Varmuža Mikuláš 0:3, Schenel David 0:3, Vjazanko Petr 0:3, WO 5:0, body hostů: Novák Miroslav st. 4:0, Křižka Zdeněk 4:0, Fišman Jan 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Vlkoš A - TJ Sokol Lužice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikl Antonín 3:1, Elznic Drahomír 4:0, Lunga Jakub 2:2, Smolka Longin 2:2, body hostů: Komosný Miloslav 3:1, Hrubý Petr 1:3, Konečný Miroslav 0:4, Ráb Pavel 1:3), TJ Sokol Veselí nad Moravou A - SKST Čeložnice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hodonský Vladislav 4:0, Komoň Richard 1:3, Dufek Josef 4:0, Břečka Karel 4:0, body hostů: Kojecký Jaroslav 1:3, Hála Zbyněk 1:3, Tihlařík Ondřej 1:3, Kojecký Dalibor 0:4), TJ Sokol Vracov D - TJ Sokol Kyjov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnajdr Radomír 2:2, Boruta Matěj 1:3, Valko Jan 4:0, Šnajdr Michal 3:1, body hostů: Werner Jan 2:2, Pozděch Josef 2:2, Palán František 0:2, Chimiak Stanislav 2:2, Jakubčík František 0:2), T.J. Sokol Hodonín C - SKST Rohatec C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pijáček Lukáš 1:3, Mikuš Tomáš 1:3, Maděrič Zdeněk 4:0, Sokol Ivan 0:4, body hostů: Luzum Jaroslav 3:1, Salaba Petr 1:3, Juryca Dalibor 3:1, Vymyslický Stanislav 3:1),
19. kolo:
T.J. Sokol Hodonín C - SKST Dubňany A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sokol Ivan 2:2, Mikuš Tomáš 2:2, Maděrič Zdeněk 2:2, Pijáček Lukáš 1:3, body hostů: Mlynár Radoslav 3:1, Jelínek Zdeněk ml. 3:1, Budiš Tomáš 3:1, Mikula Ján 0:4), SKST Rohatec C - TJ Sokol Vracov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salaba Petr 2:2, Juryca Dalibor 4:0, Vymyslický Stanislav 3:1, Luzum Jaroslav 2:2, body hostů: Šnajdr Radomír 2:2, Nikl František 0:4, Šnajdr Michal 1:3, Křiva Zdeněk 2:2), TJ Sokol Kyjov B - TJ Sokol Veselí nad Moravou A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palán František 1:3, Werner Jan 3:1, Chimiak Stanislav 2:2, Pozděch Josef 1:3, body hostů: Břečka Karel 3:1, Dřevojan Martin 3:1, Hodonský Vladislav 3:1, Konečný Lubomír 0:4), SKST Čeložnice B - TJ Sokol Vlkoš A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kojecký Dalibor 2:2, Tihlařík Ondřej 3:1, Kojecký Jaroslav 3:1, Hála Zbyněk 3:1, body hostů: Mikl Antonín 3:1, Elznic Drahomír 2:2, Lunga Jakub 0:2, Smolka Longin 0:4, Jarýn Jiří 0:2), TJ Sokol Lužice B - TJ Slovan Hodonín B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondruš Milan 1:3, Konečný Miroslav 1:3, Hrubý Petr 1:3, Komosný Miloslav 1:3, body hostů: Stašek Lubomír 3:1, Vaňhara Michal 1:3, Král Jiří 4:0, Vacenovský Pavel 4:0), SK Vacenovice B - SKST Rohatec B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Miroslav ml. 3:1, Bařák Václav 2:2, Novák Miroslav st. 3:1, Charvát Petr 1:3, body hostů: Chvátal Antonín 2:2, Chvátal Tomáš 4:0, Valuch Michal 1:3, Rybecký Jakub 0:4),
20. kolo:
SKST Dubňany A - SK Vacenovice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mlynár Radoslav 0:4, Matza Pavel 0:4, Budiš Tomáš 3:1, Mikula Ján 0:4, body hostů: Fišman Jan 4:0, Křižka Zdeněk 3:1, Kreml Pavel 3:1, Charvát Petr 3:1), SKST Rohatec B - TJ Sokol Lužice B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Tomáš 4:0, Valuch Michal 4:0, Rybecký Marek 4:0, Chvátal Antonín 3:1, body hostů: Konečný Miroslav 0:4, Komosný Miloslav 0:4, Hrubý Petr 1:3, Hřebíček Miroslav 0:4), TJ Slovan Hodonín B - SKST Čeložnice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schenel David 4:0, Král Jiří 4:0, Vacenovský Pavel 2:0, Stašek Lubomír 4:0, Grabovský Jaroslav ml. 1:1, body hostů: Kojecký Jaroslav 1:3, Hála Zbyněk 0:4, Tihlařík Ondřej 0:4, Kojecký Dalibor 0:4), TJ Sokol Vlkoš A - TJ Sokol Kyjov B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikl Antonín 4:0, Elznic Drahomír 4:0, Smolka Longin 0:4, Lunga Jakub 0:2, Jarýn Jiří 0:2, body hostů: Vavřínek Dominik 2:2, Pozděch Josef 2:2, Kučera Zdeněk st. 2:2, Chimiak Stanislav 2:2), TJ Sokol Veselí nad Moravou A - SKST Rohatec C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufek Josef 3:1, Dřevojan Martin 1:3, Hodonský Vladislav 4:0, Zůbek Tomáš 1:3, body hostů: Luzum Jaroslav 1:3, Salaba Petr 1:3, Juryca Dalibor 3:1, Vymyslický Stanislav 2:2), TJ Sokol Vracov D - T.J. Sokol Hodonín C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šnajdr Radomír 2:1, Boruta Matěj 1:2, Křiva Zdeněk 2:1, Valko Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Maděrič Zdeněk 4:0, Mikuš Tomáš 1:3, Mikuš Pavel 0:4, WO 0:5),
21. kolo:
TJ Sokol Vracov D - SKST Dubňany A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šnajdr Radomír 2:2, Boruta Matěj 1:3, Šnajdr Michal 2:2, Křiva Zdeněk 1:3, body hostů: Chludil Radek 3:1, Budiš Tomáš 2:2, Horák Pavel 3:1, Mikula Ján 2:2), T.J. Sokol Hodonín C - TJ Sokol Veselí nad Moravou A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maděrič Zdeněk 2:2, Pijáček Lukáš 1:3, Hromek František 1:3, Mikuš Pavel 1:3, body hostů: Dřevojan Martin 4:0, Dufek Josef 3:1, Hodonský Vladislav 4:0, Slovák Tomáš 0:4), SKST Rohatec C - TJ Sokol Vlkoš A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juryca Dalibor 2:2, Vymyslický Stanislav 2:2, Salaba Petr 4:0, Luzum Jaroslav 3:1, body hostů: Mikl Antonín 2:2, Elznic Drahomír 3:1, Smolka Longin 0:4, Jarýn Jiří 0:4), TJ Sokol Kyjov B - TJ Slovan Hodonín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřínek Dominik 1:3, Palán František 1:3, Chimiak Stanislav 2:2, Pozděch Josef 3:1, body hostů: Stašek Lubomír 3:1, Schenel David 2:2, Vaňhara Michal 0:4, Král Jiří 4:0), SKST Čeložnice B - SKST Rohatec B 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kojecký Jaroslav 0:4, Hála Zbyněk 0:4, Kojecký Dalibor 0:4, WO 0:5, body hostů: Rybecký Marek 3:0, Chvátal Antonín 3:0, Valuch Michal 3:0, Chvátal Tomáš 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Lužice B - SK Vacenovice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hřebíček Miroslav 0:4, Konečný Miroslav 1:3, Hrubý Petr 0:4, Komosný Miloslav 2:2, body hostů: Fišman Jan 4:0, Charvát Petr 4:0, Kreml Pavel 2:2, Bařák Václav 3:1),
22. kolo:
SKST Dubňany A - TJ Sokol Lužice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chludil Radek 2:2, Ráček Ladislav 0:4, Mikula Ján 3:1, Mlynár Radoslav 2:2, body hostů: Komosný Miloslav 3:1, Konečný Miroslav 2:2, Hrubý Petr 1:3, Ondruš Milan 3:1), SK Vacenovice B - SKST Čeložnice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křižka Zdeněk 4:0, Kreml Pavel 3:1, Charvát Petr 3:1, Fišman Jan 3:1, body hostů: Kojecký Jaroslav 2:2, Hála Zbyněk 0:4, Tihlařík Ondřej 0:4, Kojecký Dalibor 1:3), SKST Rohatec B - TJ Sokol Kyjov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal Tomáš 4:0, Rybecký Jakub 2:2, Valuch Michal 1:3, Rybecký Marek 3:1, body hostů: Jakubčík František 1:3, Kučera Zdeněk st. 3:1, Cafourek Karel 0:4, Chimiak Stanislav 2:2), TJ Slovan Hodonín B - SKST Rohatec C 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stašek Lubomír 2:1, Grabovský Jaroslav ml. 2:1, Vaňhara Michal 3:0, Král Jiří 3:0, WO 5:0, body hostů: Vymyslický Stanislav 0:4, Juryca Dalibor 2:2, Luzum Jaroslav 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Vlkoš A - T.J. Sokol Hodonín C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikl Antonín 3:1, Křižka Martin 1:3, Elznic Drahomír 4:0, Jarýn Jiří 1:3, body hostů: Maděrič Zdeněk 3:1, Mikuš Tomáš 2:2, Létal Emil 2:2, Pijáček Lukáš 0:4), TJ Sokol Veselí nad Moravou A - TJ Sokol Vracov D 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hodonský Vladislav 4:0, Dřevojan Martin 4:0, Dufek Josef 2:2, WO 0:5, body hostů: Šnajdr Michal 1:2, Šnajdr Radomír 1:2, Boruta Matěj 0:3, Křiva Zdeněk 0:3, WO 5:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy