Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní soutěž
1. kolo:
T.J. Sokol Svatobořice A - TJ Kovoděl Moravský Písek A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podveský Pavel 3:1, Synková Dagmar 3:1, Firtl Radim 3:1, Krist Jan 2:2, body hostů: Kozina Miroslav 4:0, Odložilík Leoš 0:4, Halámek Zdeněk 1:3, Marek Ondřej 0:4), Tělovýchovná jednota Mikulčice C - SKST Hodonín H 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benadová Adéla 2:2, Hubáček Vojtěch 1:3, Stöhr Maxmilián 0:4, Hubačka Miroslav 1:3, body hostů: Kosík Tomáš 4:0, Jakubíček Matěj 1:3, Pijáček Lukáš 3:1, Šebesta Štefan 4:0), TJ Jiskra Strážnice E - TJ Sokol Josefov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Morávek Jindřich 4:0, Bureš Martin 1:3, Helísková Barbora 2:2, Marek Jakub 2:2, body hostů: Macůrek Marek 3:1, Kuběna Radek 2:1, Závorka Tomáš 1:3, Šupa Antonín 1:3, Imrich David 0:1), TJ Sokol Bzenec B - TJ Slovan Hodonín C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Látalová Lucie 3:1, Gablas Kamil 3:1, Růčka Pavel 3:1, Vašík Miroslav 4:0, body hostů: Bursík Antonín 1:3, Vjazanko Petr 0:4, Zelinka Oldřich 1:3, Malý Miroslav 1:3), TJ Sokol Vracov E - SK Baník Ratíškovice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nikl František 0:4, Boruta Matěj 2:2, Vašina Antonín 0:4, Bábíček Radek 1:3, body hostů: Hradil Kryštof 3:1, Kuchařič Jiří ml. 4:0, Vacenovský Pavel 3:1, Kladňák Martin 3:1), SK Čejč z.s. B - TJ Sokol Veselí nad Moravou B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Petr 0:4, Zvědělík Ondřej 2:2, Smutný Antonín 4:0, Marada Petr 1:1, Bednář Bořivoj 0:2, body hostů: Třináctý Jan 3:1, Hlahůlek Emil 3:1, Konečný Lubomír 2:2, Čajka Milan 1:3),
2. kolo:
TJ Kovoděl Moravský Písek A - TJ Sokol Veselí nad Moravou B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hodonský Miroslav 0:2, Odložilík Leoš 3:1, Halámek Zdeněk 2:2, Kozina Miroslav 4:0, Marek Ondřej 1:1, body hostů: Konečný Lubomír 2:2, Čajka Milan 0:4, Hlahůlek Emil 2:2, Slovák Tomáš 2:2), SK Baník Ratíškovice C - SK Čejč z.s. B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuchařič Jiří ml. 2:2, Kladňák Martin 1:3, Šrédl Pavel 3:1, Bolf Marek 1:3, body hostů: Smutný Antonín 4:0, Jirásek Petr 2:2, Zvědělík Ondřej 2:2, Marada Petr 1:3), TJ Slovan Hodonín C - TJ Sokol Vracov E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grabovský Jaroslav nejst. 1:3, Vjazanko Petr 1:3, Vaňhara Michal 3:1, Stašek Lubomír 4:0, body hostů: Nikl František 2:2, Bednařík Matěj 2:2, Boruta Matěj 2:2, Stuchlík Jaroslav 1:3), TJ Sokol Josefov A - TJ Sokol Bzenec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šupa Antonín 0:2, Macůrek Marek 3:1, Kuběna Radek 3:1, Závorka Tomáš 2:2, Imrich David 0:2, body hostů: Skřivánek David 4:0, Gablas Kamil 1:3, Růčka Pavel 1:3, Vašík Miroslav 2:2), SKST Hodonín H - TJ Jiskra Strážnice E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlobil Albert 3:1, Kosík Tomáš 4:0, Dohnálková Natálie 1:3, Koplíková Klára 1:3, body hostů: Morávek Jindřich 2:2, Marek Jakub 2:2, Svoboda Jakub 0:4, Bureš Martin 3:1), T.J. Sokol Svatobořice A - Tělovýchovná jednota Mikulčice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krist Jan 2:2, Podveský Pavel 3:1, Firtl Radim 4:0, Chimiák Petr 2:2, body hostů: Hubačka Miroslav 3:1, Zelinka Jiří 2:2, Hubáček Vojtěch 0:4, Staněk Michal 0:4),
3. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice C - TJ Kovoděl Moravský Písek A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benadová Adéla 1:3, Hubačka Miroslav 1:3, Hubáček Vojtěch 3:1, Zelinka Jiří 2:2, body hostů: Marek Ondřej 2:2, Odložilík Leoš 2:2, Halámek Zdeněk 1:3, Kozina Miroslav 4:0), TJ Jiskra Strážnice E - T.J. Sokol Svatobořice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Jindřich 4:0, Marek Jakub 2:2, Břeský Zdeněk 1:3, Bureš Martin 2:2, body hostů: Podveský Pavel 1:3, Krist Jan 0:4, Synková Dagmar 3:1, Firtl Radim 3:1), TJ Sokol Bzenec B - SKST Hodonín H 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růčka Pavel 4:0, Látalová Lucie 2:2, Gablas Kamil 3:1, Vašík Miroslav 4:0, body hostů: Dohnálková Natálie 0:4, Jakubíček Matěj 1:3, Pijáček Lukáš 2:2, Surman Damien 0:4), TJ Sokol Vracov E - TJ Sokol Josefov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bábík Jan 1:1, Stuchlík Jaroslav 4:0, Boruta Matěj 3:1, Nikl František 2:2, Vašina Antonín 1:1, body hostů: Závorka Tomáš 2:2, Kuběna Radek 2:2, Imrich David 0:4, Šeda Roman 1:3), SK Čejč z.s. B - TJ Slovan Hodonín C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smutný Antonín 4:0, Bednář Bořivoj 3:1, Zvědělík Ondřej 0:4, Marada Petr 2:2, body hostů: Bursík Antonín 2:2, Vaňhara Michal 3:1, Grabovský Jaroslav nejst. 1:3, Kosek Milan 1:3), TJ Sokol Veselí nad Moravou B - SK Baník Ratíškovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dřevojan Martin 3:1, Konečný Lubomír 2:2, Pavlíček Jiří 1:3, Čajka Milan 1:3, body hostů: Kuchařič Jiří ml. 2:2, Hradil Kryštof 4:0, Kladňák Martin 3:1, Bolf Marek 0:4),
4. kolo:
TJ Kovoděl Moravský Písek A - SK Baník Ratíškovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Odložilík Leoš 2:1, Hodonský Miroslav 1:1, Halámek Zdeněk 3:1, Kozina Miroslav 4:0, Marek Ondřej 0:2, WO 0:1, body hostů: Kuchařič Jiří ml. 1:3, Hradil Kryštof 2:1, Kladňák Martin 1:3, Zemánková Gabriela 1:3, WO 1:0), TJ Slovan Hodonín C - TJ Sokol Veselí nad Moravou B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stašek Lubomír 3:1, Malý Miroslav 0:4, Zelinka Oldřich 0:4, Grabovský Jaroslav ml. 1:3, body hostů: Konečný Lubomír 3:1, Pavlíček Jiří 3:1, Hlahůlek Emil 3:1, Třináctý Jan 3:1), TJ Sokol Josefov A - SK Čejč z.s. B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Imrich David 0:3, Kuběna Radek 3:1, Macůrek Marek 4:0, Závorka Tomáš 1:3, Šeda Roman 0:1, body hostů: Smutný Antonín 2:2, Zvědělík Ondřej 1:3, Jirásek Petr 2:2, Bednář Bořivoj 3:1), SKST Hodonín H - TJ Sokol Vracov E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlobil Albert 4:0, Pijáček Lukáš 4:0, Jakubíček Matěj 2:2, Bača Tibor 3:1, body hostů: Bábík Jan 0:4, Vašina Antonín 1:3, Boruta Matěj 1:3, Nikl František 1:3), T.J. Sokol Svatobořice A - TJ Sokol Bzenec B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krist Jan 1:3, Synková Dagmar 4:0, Firtl Radim 4:0, Podveský Pavel 2:2, body hostů: Skřivánek David 1:3, Gablas Kamil 1:3, Růčka Pavel 2:2, Vašík Miroslav 1:3), Tělovýchovná jednota Mikulčice C - TJ Jiskra Strážnice E 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoník Jakub 0:4, Hubáček Vojtěch 1:3, Glos Tomáš 0:4, Benadová Adéla 1:3, body hostů: Morávek Jindřich 4:0, Bureš Martin 4:0, Marek Jakub 2:2, Břeský Zdeněk 4:0),
5. kolo:
TJ Jiskra Strážnice E - TJ Kovoděl Moravský Písek A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Martin 1:3, Břeský Zdeněk 1:3, Morávek Jindřich 2:2, Marek Jakub 2:2, body hostů: Halámek Zdeněk 3:1, Hodonský Miroslav 4:0, Marek Ondřej 2:2, Odložilík Leoš 1:3), TJ Sokol Bzenec B - Tělovýchovná jednota Mikulčice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevřivý Radek 1:3, Gablas Kamil 3:1, Klobáska Marek 0:3, Růčka Pavel 1:3, Vašík Miroslav 1:0, body hostů: Staněk Michal 2:2, Hubačka Miroslav 4:0, Benadová Adéla 2:2, Hubáček Vojtěch 2:2), TJ Sokol Vracov E - T.J. Sokol Svatobořice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bábík Jan 0:3, Boruta Matěj 2:2, Bednařík Matěj 1:3, Nikl František 2:2, Vašina Antonín 0:1, body hostů: Podveský Pavel 3:1, Krist Jan 1:3, Synková Dagmar 3:1, Firtl Radim 4:0), SKST Hodonín H - SK Čejč z.s. B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bača Tibor 3:1, Hlobil Albert 1:1, Pijáček Lukáš 1:3, Jakubíček Matěj 2:2, Kosík Tomáš 2:0, body hostů: Bednář Bořivoj 1:3, Smutný Antonín 3:1, Zvědělík Ondřej 3:1, Novák Jakub 0:4), TJ Sokol Veselí nad Moravou B - TJ Sokol Josefov A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlahůlek Emil 3:1, Třináctý Jan 3:1, Dřevojan Martin 3:1, Konečný Lubomír 3:1, body hostů: Imrich David 0:4, Kuběna Radek 1:3, Závorka Tomáš 0:4, Macůrek Marek 3:1), SK Baník Ratíškovice C - TJ Slovan Hodonín C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchařič Jiří ml. 3:1, Hradil Kryštof 3:1, Šrédl Pavel 4:0, Bolf Marek 1:3, body hostů: Bursík Antonín 2:2, Vaňhara Michal 1:3, Zelinka Oldřich 0:4, Vjazanko Petr 2:2),
6. kolo:
TJ Kovoděl Moravský Písek A - TJ Slovan Hodonín C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Odložilík Leoš 4:0, Marek Ondřej 1:1, Halámek Zdeněk 3:1, Kozina Miroslav 4:0, Hodonský Miroslav 2:0, body hostů: Bursík Antonín 0:4, Vaňhara Michal 1:3, Vjazanko Petr 1:3, Malý Miroslav 0:4), TJ Sokol Josefov A - SK Baník Ratíškovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Závorka Tomáš 3:1, Kuběna Radek 3:1, Šupa Antonín 2:2, Šeda Roman 2:2, body hostů: Kuchařič Jiří ml. 2:2, Hradil Kryštof 4:0, Bolf Marek 0:4, Zemánková Gabriela 0:4), SKST Hodonín H - TJ Sokol Veselí nad Moravou B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koplíková Klára 2:2, Dohnálková Natálie 1:3, Šebesta Štefan 4:0, Gallus Petr st. 4:0, body hostů: Konečný Lubomír 1:3, Čajka Milan 0:4, Hlahůlek Emil 2:2, Pavlíček Jiří 2:2), T.J. Sokol Svatobořice A - SK Čejč z.s. B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krist Jan 0:4, Synková Dagmar 4:0, Firtl Radim 4:0, Podveský Pavel 4:0, body hostů: Bednář Bořivoj 1:3, Marada Petr 1:3, Jirásek Petr 1:3, Smutný Antonín 1:3), Tělovýchovná jednota Mikulčice C - TJ Sokol Vracov E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benadová Adéla 3:1, Hubačka Miroslav 4:0, Stöhr Maxmilián 3:1, Hubáček Vojtěch 3:1, body hostů: Nikl František 2:2, Bábík Jan 0:4, Ptáček Michal 0:4, Bábíček Radek 1:3), TJ Jiskra Strážnice E - TJ Sokol Bzenec B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Morávek Jindřich 4:0, Marek Jakub 1:3, Orel Eduard 3:1, Bureš Martin 2:2, body hostů: Gablas Kamil 2:2, Látalová Lucie 0:4, Růčka Pavel 2:2, Vašík Miroslav 2:2),
7. kolo:
TJ Sokol Bzenec B - TJ Kovoděl Moravský Písek A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baran Libor 0:4, Gablas Kamil 2:2, Růčka Pavel 0:4, Vašík Miroslav 3:1, body hostů: Hodonský Miroslav 3:1, Marek Ondřej 2:2, Halámek Zdeněk 2:2, Kozina Miroslav 4:0), TJ Sokol Vracov E - TJ Jiskra Strážnice E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašina Antonín 0:4, Bábíček Radek 0:4, Nikl František 1:3, Bednařík Matěj 3:1, body hostů: Marek Jakub 4:0, Bureš Martin 2:2, Břeský Zdeněk 3:1, Orel Eduard 3:1), SK Čejč z.s. B - Tělovýchovná jednota Mikulčice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Bořivoj 2:2, Marada Petr 2:2, Smutný Antonín 3:1, Zvědělík Ondřej 0:4, body hostů: Stöhr Maxmilián 3:1, Hubačka Miroslav 3:1, Benadová Adéla 2:2, Hubáček Vojtěch 1:3), TJ Sokol Veselí nad Moravou B - T.J. Sokol Svatobořice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slovák Tomáš 2:2, Třináctý Jan 0:4, Dřevojan Martin 2:2, Hlahůlek Emil 2:2, body hostů: Podveský Pavel 1:3, Krist Jan 2:2, Synková Dagmar 4:0, Firtl Radim 3:1), SK Baník Ratíškovice C - SKST Hodonín H 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrédl Pavel 3:1, Bolf Marek 1:3, Charvátová Natálie 0:4, Zemánková Gabriela 1:3, body hostů: Koplíková Klára 2:2, Dohnálková Natálie 2:2, Bača Tibor 3:1, Gallus Petr st. 4:0), TJ Slovan Hodonín C - TJ Sokol Josefov A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bursík Antonín 1:3, Vjazanko Petr 2:2, Zelinka Oldřich 0:4, Grabovský Jaroslav nejst. 0:4, body hostů: Macůrek Marek 4:0, Závorka Tomáš 4:0, Šeda Roman 2:2, Kuběna Radek 2:0, Imrich David 1:1),
8. kolo:
TJ Kovoděl Moravský Písek A - TJ Sokol Josefov A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Ondřej 1:1, Halámek Zdeněk 2:2, Odložilík Leoš 1:3, Kozina Miroslav 2:2, Hodonský Miroslav 0:2, body hostů: Kuběna Radek 1:3, Macůrek Marek 4:0, Závorka Tomáš 4:0, Šeda Roman 1:3), SKST Hodonín H - TJ Slovan Hodonín C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlobil Albert 4:0, Gallus Petr st. 4:0, Šebesta Štefan 4:0, Bača Tibor 3:1, body hostů: Vaňhara Michal 0:4, Grabovský Jaroslav nejst. 0:4, Vjazanko Petr 1:3, Kosek Milan 0:4), SK Baník Ratíškovice C - T.J. Sokol Svatobořice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zemánková Gabriela 0:4, Kladňák Martin 2:2, Kuchařič Jiří ml. 1:3, Hradil Kryštof 3:1, body hostů: Podveský Pavel 2:2, Krist Jan 1:3, Synková Dagmar 3:1, Firtl Radim 4:0), Tělovýchovná jednota Mikulčice C - TJ Sokol Veselí nad Moravou B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubačka Miroslav 2:2, Hubáček Vojtěch 0:4, Benadová Adéla 1:3, Stöhr Maxmilián 1:3, body hostů: Slovák Tomáš 4:0, Třináctý Jan 4:0, Hlahůlek Emil 1:3, Dřevojan Martin 3:1), TJ Jiskra Strážnice E - SK Čejč z.s. B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Jakub 2:2, Orel Eduard 3:1, Bureš Martin 4:0, Morávek Jindřich 3:1, body hostů: Bednář Bořivoj 3:1, Pekárek Miroslav 0:2, Zvědělík Ondřej 1:3, Přikryl Roman 0:4, Jirásek Petr 0:2), TJ Sokol Bzenec B - TJ Sokol Vracov E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašík Miroslav 4:0, Růčka Pavel 0:2, Baran Libor 0:4, Gablas Kamil 3:1, Holman Jiří 0:2, body hostů: Boruta Matěj 2:2, Bábíček Radek 2:2, Bednařík Matěj 3:1, Nikl František 2:2),
9. kolo:
TJ Sokol Vracov E - TJ Kovoděl Moravský Písek A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bábíček Radek 0:4, Bednařík Matěj 2:2, Nikl František 3:1, Boruta Matěj 1:3, body hostů: Hodonský Miroslav 2:2, Marek Ondřej 1:3, Kozina Miroslav 4:0, Halámek Zdeněk 3:1), SK Čejč z.s. B - TJ Sokol Bzenec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Petr 1:3, Bednář Bořivoj 1:3, Smutný Antonín 2:2, Marada Petr 3:1, body hostů: Látalová Lucie 1:3, Růčka Pavel 1:3, Gablas Kamil 3:1, Vašík Miroslav 4:0), TJ Sokol Veselí nad Moravou B - TJ Jiskra Strážnice E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štefánek Vlastimil 2:2, Slovák Tomáš 3:1, Čajka Milan 2:2, Hlahůlek Emil 1:3, body hostů: Morávek Jindřich 4:0, Marek Jakub 1:3, Bureš Martin 3:1, Jamný Pavel 0:4), SK Baník Ratíškovice C - Tělovýchovná jednota Mikulčice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchařič Jiří ml. 4:0, Hradil Kryštof 4:0, Šrédl Pavel 4:0, Zelinka Radovan 1:3, body hostů: Staněk Michal 1:3, Hubačka Miroslav 0:4, Valuch David 1:3, Hubáček Vojtěch 1:3), TJ Slovan Hodonín C - T.J. Sokol Svatobořice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grabovský Jaroslav ml. 0:4, Vaňhara Michal 2:1, Bursík Antonín 1:3, Stašek Lubomír 3:1, Grabovský Jaroslav nejst. 0:1, body hostů: Krist Jan 2:2, Podveský Pavel 1:3, Synková Dagmar 4:0, Firtl Radim 3:1), TJ Sokol Josefov A - SKST Hodonín H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Imrich Martin 0:4, Kuběna Radek 4:0, Závorka Tomáš 4:0, Imrich David 0:4, body hostů: Dohnálková Natálie 2:2, Koplíková Klára 2:2, Pijáček Lukáš 2:2, Zaťko Karel 2:2),
10. kolo:
TJ Kovoděl Moravský Písek A - SKST Hodonín H 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Odložilík Leoš 0:4, Marek Ondřej 0:2, Kozina Miroslav 1:3, Halámek Zdeněk 0:4, Hodonský Miroslav 0:2, body hostů: Kosík Tomáš 4:0, Zaťko Karel 3:1, Bača Tibor 4:0, Hájek Pavel 4:0), T.J. Sokol Svatobořice A - TJ Sokol Josefov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podveský Pavel 1:3, Krist Jan 1:3, Synková Dagmar 3:1, Firtl Radim 4:0, body hostů: Kuběna Radek 2:0, Šeda Roman 2:2, Macůrek Marek 3:1, Závorka Tomáš 0:4, Imrich David 0:2), Tělovýchovná jednota Mikulčice C - TJ Slovan Hodonín C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benadová Adéla 3:1, Hubáček Vojtěch 2:2, Bartoník Jakub 0:4, Valuch David 0:2, Glos Tomáš 0:2, body hostů: Stašek Lubomír 3:1, Bursík Antonín 3:1, Kmeť Milan 2:2, Grabovský Jaroslav ml. 3:1), TJ Jiskra Strážnice E - SK Baník Ratíškovice C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Jindřich 4:0, Bureš Martin 4:0, Marek Jakub 2:2, Pukl Ondřej 4:0, body hostů: Kuchařič Jiří ml. 1:3, Hradil Kryštof 0:4, Kladňák Jaroslav 1:3, Zemánková Gabriela 0:4), TJ Sokol Bzenec B - TJ Sokol Veselí nad Moravou B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skřivánek David 4:0, Gablas Kamil 3:1, Růčka Pavel 2:2, Látalová Lucie 0:4, body hostů: Čajka Milan 1:3, Gazárek Ivo 1:3, Hlahůlek Emil 2:2, Třináctý Jan 3:1), TJ Sokol Vracov E - SK Čejč z.s. B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nikl František 2:2, Boruta Matěj 1:3, Bednařík Matěj 3:1, Bábíček Radek 1:3, body hostů: Marada Petr 2:2, Bednář Bořivoj 4:0, Zvědělík Ondřej 1:3, Smutný Antonín 2:2),
11. kolo:
SK Čejč z.s. B - TJ Kovoděl Moravský Písek A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marada Petr 1:3, Zvědělík Ondřej 2:2, Smutný Antonín 2:2, Bednář Bořivoj 4:0, body hostů: Odložilík Leoš 2:2, Hodonský Miroslav 1:3, Kozina Miroslav 2:2, Halámek Zdeněk 2:2), TJ Sokol Veselí nad Moravou B - TJ Sokol Vracov E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čajka Milan 0:4, Dřevojan Martin 4:0, Třináctý Jan 2:2, Hlahůlek Emil 3:1, body hostů: Vašina Antonín 1:3, Boruta Matěj 2:2, Nikl František 1:3, Bednařík Matěj 3:1), SK Baník Ratíškovice C - TJ Sokol Bzenec B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchařič Jiří ml. 2:2, Hradil Kryštof 2:2, Šrédl Pavel 3:1, Kladňák Jaroslav 4:0, body hostů: Baran Libor 0:2, Růčka Pavel 2:2, Vašík Miroslav 2:2, Gablas Kamil 1:3, Holman Jiří 0:2), TJ Slovan Hodonín C - TJ Jiskra Strážnice E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňhara Michal 0:4, Bursík Antonín 1:3, Kmeť Milan 2:2, Stašek Lubomír 3:1, body hostů: Pukl Ondřej 4:0, Orel Eduard 3:1, Marek Jakub 2:2, Bureš Martin 1:3), TJ Sokol Josefov A - Tělovýchovná jednota Mikulčice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šeda Roman 2:2, Závorka Tomáš 1:1, Macůrek Marek 3:1, Kuběna Radek 3:1, Šupa Antonín 1:1, body hostů: Staněk Michal 1:3, Benadová Adéla 2:2, Valuch David 0:4, Hubáček Vojtěch 3:1), SKST Hodonín H - T.J. Sokol Svatobořice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bača Tibor 2:2, Hlobil Albert 2:2, Pijáček Lukáš 2:2, Kosík Tomáš 4:0, body hostů: Podveský Pavel 0:4, Krist Jan 0:4, Synková Dagmar 3:1, Firtl Radim 3:1),
12. kolo:
TJ Kovoděl Moravský Písek A - T.J. Sokol Svatobořice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hodonský Miroslav 2:2, Marek Ondřej 1:3, Kozina Miroslav 4:0, Halámek Zdeněk 3:1, body hostů: Podveský Pavel 1:3, Krist Jan 0:4, Synková Dagmar 2:2, Firtl Radim 3:1), SKST Hodonín H - Tělovýchovná jednota Mikulčice C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kosík Tomáš 4:0, Šebesta Štefan 4:0, Bača Tibor 4:0, Gallus Petr st. 4:0, body hostů: Šebesta Pavel 0:4, Benadová Adéla 0:4, Valuch David 0:4, Glos Tomáš 0:4), TJ Sokol Josefov A - TJ Jiskra Strážnice E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Imrich David 0:4, Závorka Tomáš 1:3, Macůrek Marek 3:1, Šupa Antonín 0:4, body hostů: Marek Jakub 2:2, Pukl Ondřej 3:1, Orel Eduard 4:0, Bureš Martin 3:1), TJ Slovan Hodonín C - TJ Sokol Bzenec B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaňhara Michal 4:0, Bursík Antonín 3:1, Kmeť Milan 3:1, Stašek Lubomír 4:0, body hostů: Gablas Kamil 2:2, Růčka Pavel 0:4, Nevřivý Radek 0:4, Holman Jiří 0:4), SK Baník Ratíškovice C - TJ Sokol Vracov E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hradil Kryštof 3:1, Kuchařič Jiří ml. 3:1, Kladňák Jaroslav 1:3, Šrédl Pavel 4:0, body hostů: Boruta Matěj 1:3, Bábíček Radek 0:3, Bednařík Matěj 3:1, Nikl František 1:3, Vašina Antonín 0:1), TJ Sokol Veselí nad Moravou B - SK Čejč z.s. B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlíček Jiří 0:4, Slovák Tomáš 2:2, Třináctý Jan 3:1, Hlahůlek Emil 1:3, body hostů: Smutný Antonín 4:0, Zvědělík Ondřej 2:2, Bednář Bořivoj 3:1, Marada Petr 1:3),
13. kolo:
TJ Sokol Veselí nad Moravou B - TJ Kovoděl Moravský Písek A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Jiří 1:1, Konečný Lubomír 2:2, Třináctý Jan 2:2, Hlahůlek Emil 1:3, Slovák Tomáš 0:2, body hostů: Marek Ondřej 1:3, Odložilík Leoš 2:2, Kozina Miroslav 4:0, Halámek Zdeněk 3:1), SK Čejč z.s. B - SK Baník Ratíškovice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bednář Bořivoj 3:1, Marada Petr 0:2, Smutný Antonín 3:1, Zvědělík Ondřej 3:1, Jirásek Petr 0:2, body hostů: Hradil Kryštof 1:3, Kuchařič Jiří ml. 1:3, Šrédl Pavel 4:0, Kladňák Jaroslav 1:3), TJ Sokol Vracov E - TJ Slovan Hodonín C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boruta Matěj 2:2, Vašina Antonín 1:3, Nikl František 1:3, Bednařík Matěj 2:2, body hostů: Bursík Antonín 3:1, Stašek Lubomír 4:0, Vaňhara Michal 0:4, Kmeť Milan 3:1), TJ Sokol Bzenec B - TJ Sokol Josefov A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gablas Kamil 2:2, Baran Libor 0:4, Růčka Pavel 1:3, Látalová Lucie 1:3, body hostů: Závorka Tomáš 4:0, Kuběna Radek 3:1, Macůrek Marek 4:0, Imrich David 1:3), TJ Jiskra Strážnice E - SKST Hodonín H 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orel Eduard 3:1, Marek Jakub 1:3, Bureš Martin 2:2, Pukl Ondřej 3:1, body hostů: Šebesta Štefan 3:1, Dohnálková Natálie 0:4, Bača Tibor 1:3, Kosík Tomáš 3:1), Tělovýchovná jednota Mikulčice C - T.J. Sokol Svatobořice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Glos Tomáš 0:4, Šebesta Pavel 2:2, Benadová Adéla 2:2, Valuch David 0:4, body hostů: Podveský Pavel 2:2, Krist Jan 2:2, Synková Dagmar 4:0, Firtl Radim 4:0),
14. kolo:
TJ Kovoděl Moravský Písek A - Tělovýchovná jednota Mikulčice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hodonský Miroslav 2:2, Marek Ondřej 4:0, Halámek Zdeněk 3:1, Kozina Miroslav 4:0, body hostů: Staněk Michal 0:4, Hubáček Vojtěch 1:3, Benadová Adéla 2:2, Bařina Zbyněk 0:4), T.J. Sokol Svatobořice A - TJ Jiskra Strážnice E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podveský Pavel 2:2, Krist Jan 0:4, Synková Dagmar 2:2, Firtl Radim 3:1, body hostů: Morávek Jindřich 3:1, Pukl Ondřej 4:0, Bureš Martin 1:3, Jamný Pavel 1:3), SKST Hodonín H - TJ Sokol Bzenec B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gallus Petr st. 4:0, Bača Tibor 4:0, Zaťko Karel 2:2, Kosík Tomáš 3:0, Jakubíček Matěj 0:1, body hostů: Skřivánek David 2:2, Gablas Kamil 0:4, Růčka Pavel 0:4, Vašík Miroslav 1:3), TJ Sokol Josefov A - TJ Sokol Vracov E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šupa Antonín 0:4, Kuběna Radek 4:0, Závorka Tomáš 2:2, Šeda Roman 3:1, body hostů: Boruta Matěj 1:3, Nikl František 1:3, Stuchlík Jaroslav 2:2, Bednařík Matěj 3:1), TJ Slovan Hodonín C - SK Čejč z.s. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmeť Milan 2:2, Grabovský Jaroslav ml. 1:3, Bursík Antonín 1:3, Stašek Lubomír 4:0, body hostů: Smutný Antonín 3:1, Zvědělík Ondřej 2:2, Bednář Bořivoj 3:1, Marada Petr 0:4), SK Baník Ratíškovice C - TJ Sokol Veselí nad Moravou B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hradil Kryštof 4:0, Kuchařič Jiří ml. 3:1, Šrédl Pavel 3:1, Kladňák Jaroslav 2:2, body hostů: Hlahůlek Emil 1:3, Konečný Lubomír 1:3, Pavlíček Jiří 0:4, Třináctý Jan 2:2),
15. kolo:
SK Baník Ratíškovice C - TJ Kovoděl Moravský Písek A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hradil Kryštof 2:2, Kuchařič Jiří ml. 1:3, Kladňák Jaroslav 2:2, Smolka David 2:2, body hostů: Odložilík Leoš 2:2, Marek Ondřej 0:2, Kozina Miroslav 4:0, Halámek Zdeněk 3:1, Hodonský Miroslav 0:2), TJ Sokol Veselí nad Moravou B - TJ Slovan Hodonín C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlíček Jiří 1:3, Čajka Milan 1:3, Konečný Lubomír 2:2, Hlahůlek Emil 2:2, body hostů: Kosek Milan 1:3, Stašek Lubomír 4:0, Bursík Antonín 2:2, Kmeť Milan 3:1), SK Čejč z.s. B - TJ Sokol Josefov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Bořivoj 1:3, Jirásek Petr 2:2, Smutný Antonín 3:1, Marada Petr 1:3, body hostů: Macůrek Marek 4:0, Kuběna Radek 2:2, Šeda Roman 0:4, Závorka Tomáš 3:1), TJ Sokol Vracov E - SKST Hodonín H 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bábík Jan 0:4, Boruta Matěj 0:4, Nikl František 1:3, Vašina Antonín 0:2, Stuchlík Jaroslav 0:2, body hostů: Kosík Tomáš 4:0, Šebesta Štefan 4:0, Bača Tibor 4:0, Jakubíček Matěj 3:1), TJ Sokol Bzenec B - T.J. Sokol Svatobořice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gablas Kamil 2:2, Nevřivý Radek 0:4, Holman Jiří 0:4, Vašík Miroslav 2:2, body hostů: Podveský Pavel 2:2, Krist Jan 2:2, Synková Dagmar 4:0, Firtl Radim 4:0), TJ Jiskra Strážnice E - Tělovýchovná jednota Mikulčice C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Orel Eduard 4:0, Břeský Zdeněk 2:0, Bureš Martin 4:0, Marek Jakub 4:0, Pukl Ondřej 2:0, body hostů: Bařina Zbyněk 0:4, Hubáček Vojtěch 0:4, Benadová Adéla 0:4, Glos Tomáš 0:4),
16. kolo:
TJ Kovoděl Moravský Písek A - TJ Jiskra Strážnice E 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Ondřej 0:4, Odložilík Leoš 0:2, Kozina Miroslav 3:1, Halámek Zdeněk 3:1, Hodonský Miroslav 0:2, body hostů: Pukl Ondřej 4:0, Morávek Jindřich 2:2, Bureš Martin 2:2, Orel Eduard 2:2), Tělovýchovná jednota Mikulčice C - TJ Sokol Bzenec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubáček Vojtěch 2:2, Benadová Adéla 2:2, Stöhr Maxmilián 2:2, Glos Tomáš 1:3, body hostů: Skřivánek David 2:2, Růčka Pavel 1:3, Gablas Kamil 2:2, Vašík Miroslav 4:0), T.J. Sokol Svatobořice A - TJ Sokol Vracov E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podveský Pavel 3:1, Krist Jan 1:3, Synková Dagmar 4:0, Firtl Radim 2:1, Zetocha František 0:1, body hostů: Nikl František 3:1, Bednařík Matěj 2:2, Stuchlík Jaroslav 1:3, Bábík Jan 0:4), SK Čejč z.s. B - SKST Hodonín H 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smutný Antonín 2:2, Bednář Bořivoj 0:4, Jirásek Petr 0:4, Zvědělík Ondřej 1:3, body hostů: Hlobil Albert 3:1, Bača Tibor 4:0, Jakubíček Matěj 3:1, Šebesta Štefan 3:1), TJ Sokol Josefov A - TJ Sokol Veselí nad Moravou B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šeda Roman 0:4, Kuběna Radek 4:0, Závorka Tomáš 3:1, Imrich David 0:4, body hostů: Hlahůlek Emil 2:2, Třináctý Jan 2:2, Konečný Lubomír 3:1, Pavlíček Jiří 2:2), TJ Slovan Hodonín C - SK Baník Ratíškovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaňhara Michal 3:1, Grabovský Jaroslav ml. 3:1, Bursík Antonín 3:1, Stašek Lubomír 3:1, body hostů: Hradil Kryštof 2:2, Kuchařič Jiří ml. 0:4, Šrédl Pavel 1:3, Kladňák Jaroslav 1:3),
17. kolo:
TJ Slovan Hodonín C - TJ Kovoděl Moravský Písek A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kosek Milan 3:1, Malý Miroslav 1:3, Vaňhara Michal 1:3, Zelinka Oldřich 0:4, body hostů: Marek Ondřej 1:3, Hodonský Miroslav 3:1, Kozina Miroslav 4:0, Halámek Zdeněk 3:1), SK Baník Ratíškovice C - TJ Sokol Josefov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hradil Kryštof 1:3, Kuchařič Jiří ml. 2:2, Kladňák Jaroslav 2:2, Šrédl Pavel 3:1, body hostů: Závorka Tomáš 1:3, Kuběna Radek 3:1, Macůrek Marek 4:0, Šeda Roman 0:4), TJ Sokol Veselí nad Moravou B - SKST Hodonín H 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlahůlek Emil 1:3, Třináctý Jan 2:2, Slovák Tomáš 0:4, Dřevojan Martin 3:1, body hostů: Hlobil Albert 4:0, Bača Tibor 3:1, Koplíková Klára 1:3, Jakubíček Matěj 2:2), SK Čejč z.s. B - T.J. Sokol Svatobořice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Bořivoj 2:2, Marada Petr 1:3, Linner Radoslav 0:4, Přikryl Roman 0:4, body hostů: Firtl Radim 4:0, Synková Dagmar 4:0, Podveský Pavel 3:1, Krist Jan 2:2), TJ Sokol Vracov E - Tělovýchovná jednota Mikulčice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bábík Jan 0:4, Vašina Antonín 3:1, Nikl František 1:3, Boruta Matěj 4:0, body hostů: Staněk Michal 2:2, Hubáček Vojtěch 1:3, Benadová Adéla 2:2, Stöhr Maxmilián 3:1), TJ Sokol Bzenec B - TJ Jiskra Strážnice E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skřivánek David 2:2, Růčka Pavel 2:2, Gablas Kamil 1:1, Vašík Miroslav 0:4, Nevřivý Radek 0:2, body hostů: Pukl Ondřej 3:1, Bureš Martin 2:2, Morávek Jindřich 4:0, Orel Eduard 2:2),
18. kolo:
TJ Kovoděl Moravský Písek A - TJ Sokol Bzenec B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Ondřej 2:0, Odložilík Leoš 4:0, Halámek Zdeněk 3:1, Kozina Miroslav 4:0, Hodonský Miroslav 1:1, body hostů: Nevřivý Radek 1:3, Růčka Pavel 1:3, Látalová Lucie 0:4, Baran Libor 0:4), TJ Jiskra Strážnice E - TJ Sokol Vracov E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Martin 3:1, Morávek Jindřich 4:0, Marek Jakub 1:1, Břeský Zdeněk 3:1, Svoboda Jakub 1:1, body hostů: Mopils Aleš 0:4, Bábíček Radek 1:3, Vašina Antonín 1:3, Nikl František 2:2), Tělovýchovná jednota Mikulčice C - SK Čejč z.s. B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Michal 2:2, Hubačka Miroslav 1:3, Valuch David 0:4, Hubáček Vojtěch 3:1, body hostů: Marada Petr 1:3, Zvědělík Ondřej 2:2, Bednář Bořivoj 4:0, Smutný Antonín 3:1), T.J. Sokol Svatobořice A - TJ Sokol Veselí nad Moravou B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krist Jan 1:3, Podveský Pavel 2:2, Synková Dagmar 4:0, Firtl Radim 2:2, body hostů: Dřevojan Martin 3:1, Hlahůlek Emil 0:2, Třináctý Jan 0:4, Pavlíček Jiří 3:1, Konečný Lubomír 1:1), SKST Hodonín H - SK Baník Ratíškovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pijáček Lukáš 1:3, Zaťko Karel 1:3, Dohnálková Natálie 1:3, Jakubíček Matěj 2:2, body hostů: Hradil Kryštof 4:0, Šrédl Pavel 4:0, Kladňák Jaroslav 0:4, Kuchařič Jiří ml. 3:1), TJ Sokol Josefov A - TJ Slovan Hodonín C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Závorka Tomáš 4:0, Kuběna Radek 3:1, Macůrek Marek 2:0, Šeda Roman 2:2, Imrich David 1:1, body hostů: Bursík Antonín 3:1, Vjazanko Petr 0:4, Grabovský Jaroslav nejst. 1:3, Zelinka Oldřich 0:4),
19. kolo:
TJ Sokol Josefov A - TJ Kovoděl Moravský Písek A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šeda Roman 0:4, Kuběna Radek 1:3, Macůrek Marek 4:0, Závorka Tomáš 2:2, body hostů: Marek Ondřej 1:1, Odložilík Leoš 2:2, Halámek Zdeněk 3:1, Kozina Miroslav 3:1, Hodonský Miroslav 0:2), TJ Slovan Hodonín C - SKST Hodonín H 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vjazanko Petr 0:4, Grabovský Jaroslav ml. 2:2, Grabovský Jaroslav nejst. 0:4, Malý Miroslav 0:4, body hostů: Kosík Tomáš 1:0, Šebesta Štefan 4:0, Gallus Petr st. 4:0, Bača Tibor 3:1, Mikulecký František 2:1), SK Baník Ratíškovice C - T.J. Sokol Svatobořice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hradil Kryštof 1:3, Šrédl Pavel 2:2, Kladňák Jaroslav 1:3, Kuchařič Jiří ml. 1:3, body hostů: Krist Jan 0:4, Synková Dagmar 4:0, Podveský Pavel 3:1, Firtl Radim 4:0), TJ Sokol Veselí nad Moravou B - Tělovýchovná jednota Mikulčice C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlahůlek Emil 4:0, Třináctý Jan 4:0, Konečný Lubomír 3:1, Dřevojan Martin 4:0, body hostů: Hubáček Vojtěch 1:3, Valuch David 0:4, Staněk Michal 0:4, Glos Tomáš 0:4), SK Čejč z.s. B - TJ Jiskra Strážnice E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smutný Antonín 0:4, Bednář Bořivoj 2:2, Marada Petr 2:2, Jirásek Petr 1:3, body hostů: Pukl Ondřej 3:1, Morávek Jindřich 4:0, Orel Eduard 3:1, Bureš Martin 1:3), TJ Sokol Vracov E - TJ Sokol Bzenec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednařík Matěj 2:2, Boruta Matěj 3:1, Nikl František 2:2, Bábíček Radek 1:2, Vašina Antonín 0:1, body hostů: Skřivánek David 3:1, Gablas Kamil 0:2, Látalová Lucie 2:2, Růčka Pavel 1:3, Vašík Miroslav 2:0),
20. kolo:
TJ Kovoděl Moravský Písek A - TJ Sokol Vracov E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Ondřej 4:0, Odložilík Leoš 3:1, Halámek Zdeněk 2:2, Kozina Miroslav 4:0, body hostů: Vašina Antonín 0:4, Stuchlík Jaroslav 1:3, Bednařík Matěj 2:2, Nikl František 0:4), TJ Sokol Bzenec B - SK Čejč z.s. B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gablas Kamil 3:1, Skřivánek David 2:2, Růčka Pavel 0:2, Látalová Lucie 0:4, Nevřivý Radek 1:1, body hostů: Smutný Antonín 4:0, Bednář Bořivoj 3:1, Zvědělík Ondřej 2:2, Jirásek Petr 1:3), TJ Jiskra Strážnice E - TJ Sokol Veselí nad Moravou B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pukl Ondřej 3:1, Marek Jakub 1:3, Orel Eduard 4:0, Bureš Martin 2:2, body hostů: Hlahůlek Emil 1:3, Třináctý Jan 1:3, Dřevojan Martin 3:1, Pavlíček Jiří 1:3), Tělovýchovná jednota Mikulčice C - SK Baník Ratíškovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valuch David 1:3, Bařina Zbyněk 1:3, Glos Tomáš 1:3, Hubáček Vojtěch 2:2, body hostů: Kuchařič Jiří ml. 4:0, Hradil Kryštof 4:0, Šrédl Pavel 3:1, Zelinka Radovan 0:4), T.J. Sokol Svatobořice A - TJ Slovan Hodonín C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krist Jan 3:1, Synková Dagmar 4:0, Firtl Radim 2:0, Podveský Pavel 4:0, Toman Zbyněk 2:0, body hostů: Grabovský Jaroslav nejst. 1:3, Varmuža Mikuláš 0:4, Vjazanko Petr 0:4, Malý Miroslav 0:4), SKST Hodonín H - TJ Sokol Josefov A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bača Tibor 3:1, Šebesta Štefan 3:1, Jakubíček Matěj 3:1, Gallus Petr st. 3:1, body hostů: Imrich David 0:4, Šeda Roman 0:4, Závorka Tomáš 1:3, Macůrek Marek 3:1),
21. kolo:
SKST Hodonín H - TJ Kovoděl Moravský Písek A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gallus Petr st. 4:0, Hlobil Albert 4:0, Šebesta Štefan 4:0, Kosík Tomáš 4:0, body hostů: Hodonský Miroslav 0:4, Marek Ondřej 0:4, Odložilík Leoš 0:4, Halámek Zdeněk 0:4), TJ Sokol Josefov A - T.J. Sokol Svatobořice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Závorka Tomáš 1:3, Kuběna Radek 2:2, Šeda Roman 1:3, Macůrek Marek 3:1, body hostů: Firtl Radim 3:1, Podveský Pavel 2:2, Synková Dagmar 4:0, Krist Jan 0:4), TJ Slovan Hodonín C - Tělovýchovná jednota Mikulčice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaňhara Michal 3:1, Bursík Antonín 3:1, Kmeť Milan 4:0, Stašek Lubomír 4:0, body hostů: Staněk Michal 0:4, Šebesta Pavel 0:4, Valuch David 0:4, Hubáček Vojtěch 2:2), SK Baník Ratíškovice C - TJ Jiskra Strážnice E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hradil Kryštof 1:3, Kuchařič Jiří ml. 1:2, Šrédl Pavel 1:3, Kordula Petr 2:2, Kladňák Jaroslav 0:1, body hostů: Pukl Ondřej 4:0, Morávek Jindřich 4:0, Orel Eduard 3:1, Bureš Martin 0:4), TJ Sokol Veselí nad Moravou B - TJ Sokol Bzenec B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Konečný Lubomír 1:3, Hlahůlek Emil 2:2, Čajka Milan 0:4, Slovák Tomáš 4:0, body hostů: Skřivánek David 3:1, Vašík Miroslav 3:1, Gablas Kamil 1:1, Růčka Pavel 2:2, Nevřivý Radek 0:2), SK Čejč z.s. B - TJ Sokol Vracov E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednář Bořivoj 3:1, Marada Petr 2:2, Smutný Antonín 2:2, Zvědělík Ondřej 1:3, body hostů: Vašina Antonín 0:4, Boruta Matěj 3:1, Bednařík Matěj 3:1, Nikl František 2:2),
22. kolo:
TJ Kovoděl Moravský Písek A - SK Čejč z.s. B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Ondřej 0:2, Odložilík Leoš 1:3, Halámek Zdeněk 3:1, Kozina Miroslav 3:1, Hodonský Miroslav 1:1, body hostů: Bednář Bořivoj 3:1, Zvědělík Ondřej 3:1, Marada Petr 0:4, Smutný Antonín 2:2), TJ Sokol Vracov E - TJ Sokol Veselí nad Moravou B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašina Antonín 0:4, Stuchlík Jaroslav 1:3, Nikl František 0:4, Boruta Matěj 3:1, body hostů: Konečný Lubomír 3:1, Pavlíček Jiří 3:1, Hlahůlek Emil 3:1, Třináctý Jan 3:1), TJ Sokol Bzenec B - SK Baník Ratíškovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gablas Kamil 3:1, Látalová Lucie 2:2, Nevřivý Radek 2:2, Holman Jiří 1:3, body hostů: Zemánková Gabriela 0:4, Kladňák Jaroslav 1:3, Kuchařič Jiří ml. 3:1, Šrédl Pavel 4:0), TJ Jiskra Strážnice E - TJ Slovan Hodonín C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pukl Ondřej 4:0, Morávek Jindřich 2:2, Orel Eduard 4:0, Bureš Martin 4:0, body hostů: Varmuža Mikuláš 0:4, Grabovský Jaroslav nejst. 0:4, Grabovský Jaroslav ml. 1:3, Malý Miroslav 1:3), Tělovýchovná jednota Mikulčice C - TJ Sokol Josefov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebesta Pavel 1:3, Glos Tomáš 1:3, Valuch David 1:3, Hubáček Vojtěch 3:1, body hostů: Závorka Tomáš 4:0, Kuběna Radek 3:1, Imrich David 0:3, Šeda Roman 3:1, Imrich Martin 0:1), T.J. Sokol Svatobořice A - SKST Hodonín H 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krist Jan 1:3, Synková Dagmar 3:1, Firtl Radim 3:1, Podveský Pavel 0:4, body hostů: Bača Tibor 3:1, Šebesta Štefan 3:1, Jakubíček Matěj 1:3, Pijáček Lukáš 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS