Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní základ
1. kolo:
TJ Jiskra Strážnice F - SKST Hodonín I 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Jakub 1:3, Tomeček Karel 1:3, Karas Lukáš 1:3, Vajčner Radim 0:4, body hostů: Pijáček Lukáš 4:0, Jakubíček Matěj 4:0, Surman Damien 1:3, Mikulecký František 4:0), TJ Slovan Hodonín D - Tělovýchovná jednota Mikulčice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Varmuža Mikuláš 1:3, Grabovský Jaroslav ml. 4:0, Grabovský Jaroslav nejst. 2:2, Grabovský Jaroslav st. 3:1, body hostů: Bartoník Jakub 0:4, Glos Tomáš 2:2, Valuch David 1:3, Straková Agáta 3:1), TJ Sokol Kyjov C - TJ Sokol Lužice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vavřínek Zdeněk ml. 0:4, Šibal Denis 1:3, Cafourek Karel 0:4, Šikuta Michal 2:2, body hostů: Parák František 3:1, Valoušek Jindřich 4:0, Ráb Pavel 3:1, Parák Lukáš 3:1), T.J. Sokol Hodonín D - TJ Sokol Veselí nad Moravou C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Létal Emil 2:2, Hromek František 4:0, Kořínek Pavel 0:4, Bábík Miloslav 1:3, body hostů: Zelinka Vladimír 2:2, Gazárek Ivo 1:3, Zůbková Lenka 3:1, Šálek Karel 3:1), SKST Dubňany B - SK Vacenovice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šuralová Karolina 1:3, Marada Matěj 1:3, Cuták Jaroslav 2:0, Jurčeka Bedřich st. 4:0, Matza Pavel 2:0, body hostů: Profotová Alžběta 0:4, Profota Adam 2:2, Petřík Tadeáš 2:2, Křivohlavý Matěj 2:2), SKST Rohatec D - TJ Sokol Vlkoš B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Jaroslav 0:4, Příkaský Libor 3:1, Vymyslický Stanislav ml. 0:4, Maňák Patrik 3:1, body hostů: Jahoda Viktor 2:2, Křižka Martin 2:2, Lunga Jakub 4:0, Ondrůšek Vlastislav 2:2), T.J. Sokol Svatobořice B - TJ Vlast Ježov B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zetocha František 1:3, Šeda Roman 0:4, Častulíková Lenka 0:4, Bruckner Pavel 0:4, body hostů: Pantlík Ladislav 4:0, Jestřáb Tomáš 4:0, Chvátal Antonín st. 1:0, Hojač Pavel 4:0, Libor Hradil 2:1),
2. kolo:
SKST Hodonín I - TJ Vlast Ježov B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pijáček Lukáš 1:3, Jakubíček Matěj 1:3, Látalová Lucie 0:4, Šíblová Sára 2:2, body hostů: Hála Josef 3:1, Pantlík Ladislav 4:0, Hojač Pavel 3:1, Kostelanský Stanislav 1:0, Libor Hradil 1:2), TJ Sokol Vlkoš B - T.J. Sokol Svatobořice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křižka Martin 3:1, Jahoda Viktor 1:3, Lunga Jakub 4:0, Ondrůšek Vlastislav 1:0, Šmídová Kamila 0:3, body hostů: Zetocha František 3:1, Šeda Roman 1:3, Častulíková Lenka 2:2, Pecháček Miloslav 1:3), SK Vacenovice C - SKST Rohatec D 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Profota Adam 0:3, Petřík Tadeáš 0:3, Profota Zdeněk 1:1, Profotová Alžběta 0:3, Petřík Marek 1:0, WO 5:0, body hostů: Maňák Patrik 3:1, Rybecký Jakub 4:0, Hruška Jaroslav 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Veselí nad Moravou C - SKST Dubňany B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zelinka Vladimír 0:4, Gazárek Ivo 1:3, Šálek Karel 1:3, Zůbková Lenka 1:3, body hostů: Matza Pavel 4:0, Cuták Jaroslav 4:0, Jurčeka Bedřich ml. 3:1, Jurčeka Bedřich st. 2:2), TJ Sokol Lužice C - T.J. Sokol Hodonín D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Parák Lukáš 3:1, Parák František 1:1, Ráb Pavel 3:1, Hrubý Petr 4:0, Valoušek Jindřich 2:0, body hostů: Létal Emil 2:2, Klečka Jaroslav 1:3, Kořínek Pavel 0:4, Bábík Miloslav 0:4), Tělovýchovná jednota Mikulčice D - TJ Sokol Kyjov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoník Jakub 2:2, Glos Tomáš 1:3, Straková Agáta 3:1, Bařina Zbyněk 2:2, body hostů: Vavřínek Zdeněk ml. 2:2, Šibal Denis 2:2, Cafourek Karel 0:4, Šikuta Michal 4:0), TJ Jiskra Strážnice F - TJ Slovan Hodonín D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomeček Karel 4:0, Svoboda Libor 4:0, Vajčner David 0:4, Studnička Ondřej 0:3, Svoboda Jakub 0:1, body hostů: Grabovský Jaroslav nejst. 2:2, Joska Václav 2:2, Vjazanko Petr 2:2, Zelinka Oldřich 2:2),
3. kolo:
TJ Slovan Hodonín D - SKST Hodonín I 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Varmuža Mikuláš 4:0, Grabovský Jaroslav ml. 4:0, Říha Martin 4:0, Grabovský Jaroslav st. 4:0, body hostů: Šereš Samuel 0:4, Theuer Tomáš 0:4, Novotná Eliška 0:4, Šerešová Timea 0:4), TJ Sokol Kyjov C - TJ Jiskra Strážnice F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavřínek Zdeněk ml. 3:1, Zapletalová Sylva 0:2, Šibal Denis 3:1, Šikuta Michal 3:1, Cafourek Karel 0:2, body hostů: Svoboda Libor 2:2, Svoboda Jakub 3:1, Karas Lukáš 1:3, Slonka Jakub 1:3), T.J. Sokol Hodonín D - Tělovýchovná jednota Mikulčice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brezina Ondřej 4:0, Klečka Jaroslav 3:1, Kořínek Pavel 0:1, Zálešák Petr 0:4, Bábík Miloslav 0:3, body hostů: Glos Tomáš 2:2, Valuch David 2:2, Straková Agáta 3:1, Bartoník Jakub 2:2), SKST Dubňany B - TJ Sokol Lužice C 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matza Pavel 1:3, Jurčeka Bedřich st. 0:4, Jurčeka Bedřich ml. 0:4, Jurčeka Jaromír 0:4, body hostů: Parák Lukáš 3:1, Ráb Pavel 4:0, Hrubý Petr 4:0, Parák František 4:0), SKST Rohatec D - TJ Sokol Veselí nad Moravou C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybecký Jakub 4:0, Příkaský Libor 2:2, Hruška Jaroslav 4:0, Vymyslický Stanislav ml. 1:3, body hostů: Čajka Milan 2:2, Zelinka Vladimír 2:2, Zůbková Lenka 1:3, Šálek Karel 0:4), T.J. Sokol Svatobořice B - SK Vacenovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zetocha František 3:1, Šeda Roman 3:1, Častulíková Lenka 3:1, Pecháček Miloslav 2:2, body hostů: Petřík Marek 4:0, Petřík Tadeáš 1:3, Profota Adam 0:4, Profotová Alžběta 0:4), TJ Vlast Ježov B - TJ Sokol Vlkoš B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hála Josef 4:0, Pantlík Ladislav 4:0, Chvátal Antonín st. 2:0, Libor Hradil 3:1, Marada Tomáš 2:0, body hostů: Jahoda Viktor 0:4, Křižka Martin 1:3, Lunga Jakub 0:4, Křižka Marek 0:4),
4. kolo:
SKST Hodonín I - TJ Sokol Vlkoš B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šereš Samuel 3:1, Šerešová Timea 1:3, Novotná Eliška 1:3, Surman Damien 2:2, body hostů: Šmídová Kamila 3:1, Ondrůšek Vlastislav 4:0, Klimeš Jakub 1:3, Macuch Martin 1:3), SK Vacenovice C - TJ Vlast Ježov B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petřík Marek 0:4, Petřík Tadeáš 0:4, Profota Adam 0:4, Profotová Alžběta 0:2, Profota Zdeněk 0:2, body hostů: Hála Josef 4:0, Pantlík Ladislav 4:0, Chvátal Antonín st. 4:0, Libor Hradil 4:0), TJ Sokol Veselí nad Moravou C - T.J. Sokol Svatobořice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zelinka Vladimír 1:3, Zůbek Tomáš 4:0, Šálek Karel 0:4, Zůbková Lenka 0:4, body hostů: Zetocha František 2:2, Šeda Roman 3:1, Častulíková Lenka 3:1, Bruckner Pavel 3:1), TJ Sokol Lužice C - SKST Rohatec D 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Parák Lukáš 2:1, Hrubý Petr 3:0, Valoušek Jindřich 2:1, Parák František 2:1, WO 5:0, body hostů: Hruška Jaroslav 1:3, Maňák Patrik 0:4, Příkaský Libor 2:2, WO 0:5), Tělovýchovná jednota Mikulčice D - SKST Dubňany B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glos Tomáš 0:4, Bartoník Jakub 2:2, Valuch David 0:2, Zelinka Vlastimil 1:3, Bařina Zbyněk 1:1, body hostů: Jurčeka Jaromír 2:2, Matza Pavel 4:0, Ráček Ladislav 4:0, Cuták Jaroslav 2:2), TJ Jiskra Strážnice F - T.J. Sokol Hodonín D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jakub 4:0, Tomeček Karel 2:2, Jamný Ondřej 0:4, Slonka Jakub 0:3, Svoboda Libor 1:0, body hostů: Brezina Ondřej 2:2, Létal Emil 3:1, Mikuš Pavel 2:1, Zálešák Petr 2:2, Kořínek Pavel 0:1), TJ Slovan Hodonín D - TJ Sokol Kyjov C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procháska Stanislav 0:4, Grabovský Jaroslav ml. 3:1, Grabovský Jaroslav st. 0:4, Grabovský Jaroslav nejst. 0:4, body hostů: Šikuta Michal 3:1, Kučera Zdeněk st. 4:0, Werner Jan 3:1, Palán František 3:1),
5. kolo:
SKST Hodonín I - TJ Sokol Kyjov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvapil Erik 0:4, Surman Damien 1:3, Jakubíček Matěj 3:1, Mikulecký František 4:0, body hostů: Šikuta Michal 3:1, Vavřínek Zdeněk ml. 2:2, Cafourek Karel 1:3, Šibal Denis 2:2), T.J. Sokol Hodonín D - TJ Slovan Hodonín D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hromek František 4:0, Bábík Miloslav 3:1, Klečka Jaroslav 4:0, Zálešák Petr 2:2, body hostů: Varmuža Mikuláš 1:3, Fučík Jakub 0:4, Joska Václav 0:4, Grabovský Jaroslav nejst. 2:2), SKST Dubňany B - TJ Jiskra Strážnice F 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šuralová Hana 3:1, Jurčeka Bedřich st. 0:4, Cuták Jaroslav 2:2, Jurčeka Jaromír 3:1, body hostů: Svoboda Libor 3:1, Svoboda Jakub 2:2, Karas Lukáš 2:2, Slonka Jakub 1:3), SKST Rohatec D - Tělovýchovná jednota Mikulčice D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hruška Jaroslav 2:2, Příkaský Libor 1:1, Maňák Patrik 3:1, Vinklárek Filip 4:0, Herzánová Denisa 0:2, body hostů: Straková Agáta 2:2, Glos Tomáš 1:3, Zelinka Vlastimil 1:3, Bartoník Jakub 2:2), T.J. Sokol Svatobořice B - TJ Sokol Lužice C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zetocha František 1:3, Častulíková Lenka 1:3, Bruckner Pavel 2:2, Šeda Roman 1:3, body hostů: Hrubý Petr 4:0, Parák Lukáš 1:3, Valoušek Jindřich 0:2, Parák František 4:0, Hřebíček Miroslav 2:0), TJ Vlast Ježov B - TJ Sokol Veselí nad Moravou C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kostelanský Stanislav 4:0, Jestřáb Tomáš 4:0, Chvátal Antonín st. 4:0, Libor Hradil 4:0, body hostů: Štefánek Vlastimil 0:4, Gazárek Ivo 0:4, Zůbková Lenka 0:4, Šálek Karel 0:4), TJ Sokol Vlkoš B - SK Vacenovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmídová Kamila 1:3, Jahoda Viktor 3:1, Křižka Martin 2:2, Macuch Martin 1:1, Ondrůšek Vlastislav 2:0, body hostů: Profotová Alžběta 0:2, Profota Adam 1:3, Petřík Marek 4:0, Křivohlavý Matěj 1:3, Profota Zdeněk 1:1),
6. kolo:
SKST Hodonín I - SK Vacenovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvapil Erik 2:2, Surman Damien 2:2, Šereš Samuel 1:3, Mikulecký František 4:0, body hostů: Profota Adam 1:3, Petřík Marek 3:1, Profotová Alžběta 0:4, Profota Zdeněk 3:1), TJ Sokol Veselí nad Moravou C - TJ Sokol Vlkoš B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefánek Vlastimil 4:0, Gazárek Ivo 3:1, Šálek Karel 2:2, Zelinka Vladimír 4:0, body hostů: Jahoda Viktor 1:3, Křižka Martin 2:2, Macuch Martin 0:4, Křižka Marek 0:4), TJ Sokol Lužice C - TJ Vlast Ježov B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ráb Pavel 0:4, Kudrna Jaromír 1:3, Valoušek Jindřich 0:2, Hrubý Petr 2:2, Parák Lukáš 0:2, body hostů: Hála Josef 4:0, Pantlík Ladislav 4:0, Jestřáb Tomáš 2:2, Kostelanský Stanislav 3:1), Tělovýchovná jednota Mikulčice D - T.J. Sokol Svatobořice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoník Jakub 3:1, Glos Tomáš 2:2, Valuch David 1:3, Zelinka Vlastimil 1:3, body hostů: Zetocha František 2:2, Častulíková Lenka 1:3, Bruckner Pavel 3:1, Šeda Roman 3:1), TJ Jiskra Strážnice F - SKST Rohatec D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomeček Karel 4:0, Studnička Ondřej 1:3, Slonka Jakub 2:2, Vajčner David 1:1, Svoboda Libor 2:0, body hostů: Maňák Patrik 2:2, Vymyslický Stanislav ml. 2:2, Příkaský Libor 2:2, Herzánová Denisa 0:4), TJ Slovan Hodonín D - SKST Dubňany B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Martin 2:2, Varmuža Mikuláš 3:1, Procháska Stanislav 2:2, Grabovský Jaroslav nejst. 2:2, body hostů: Jurčeka Jaromír 1:3, Ráček Ladislav 2:2, Šuralová Hana 3:1, Cuták Jaroslav 1:3), TJ Sokol Kyjov C - T.J. Sokol Hodonín D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cafourek Karel 0:4, Šibal Denis 1:3, Vavřínek Zdeněk ml. 0:4, Šikuta Michal 4:0, body hostů: Brezina Ondřej 3:1, Létal Emil 3:1, Klečka Jaroslav 3:1, Zálešák Petr 2:2),
7. kolo:
T.J. Sokol Hodonín D - SKST Hodonín I 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klečka Jaroslav 4:0, Zálešák Petr 2:2, Hromek František 4:0, Bábík Miloslav 2:2, body hostů: Pijáček Lukáš 2:2, Jakubíček Matěj 2:2, Šereš Samuel 0:4, Šerešová Timea 0:4), SKST Dubňany B - TJ Sokol Kyjov C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matza Pavel 3:1, Šuralová Hana 4:0, Lungová Michaela 2:2, Jurčeka Jaromír 2:2, body hostů: Šibal Denis 0:4, Zapletalová Sylva 0:4, Šikuta Michal 3:1, Vavřínek Zdeněk ml. 2:2), SKST Rohatec D - TJ Slovan Hodonín D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hruška Jaroslav 4:0, Herzánová Denisa 1:3, Rybecký Patrik 1:3, Příkaský Libor 3:1, body hostů: Král Ondřej 0:4, Říha Martin 2:2, Procháska Stanislav 2:2, Varmuža Mikuláš 3:1), T.J. Sokol Svatobořice B - TJ Jiskra Strážnice F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Častulíková Lenka 2:2, Zetocha František 3:1, Bruckner Pavel 3:1, Šeda Roman 3:1, body hostů: Svoboda Libor 1:3, Svoboda Jakub 4:0, Slonka Jakub 0:4, Jamný Ondřej 0:4), TJ Vlast Ježov B - Tělovýchovná jednota Mikulčice D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hála Josef 4:0, Pantlík Ladislav 4:0, Chvátal Antonín st. 4:0, Jestřáb Tomáš 4:0, body hostů: Glos Tomáš 0:4, Bartoník Jakub 0:4, Straková Agáta 0:4, Valuch David 0:4), TJ Sokol Vlkoš B - TJ Sokol Lužice C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křižka Martin 1:3, Křižka Marek 0:4, Jahoda Viktor 0:4, Macuch Martin 0:4, body hostů: Hřebíček Miroslav 3:1, Ráb Pavel 4:0, Kudrna Jaromír 4:0, Hrubý Petr 4:0), SK Vacenovice C - TJ Sokol Veselí nad Moravou C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Profota Adam 0:4, Petřík Marek 4:0, Profota Zdeněk 3:1, Petřík Tadeáš 0:3, Profotová Alžběta 0:1, body hostů: Zelinka Vladimír 2:2, Štefánek Vlastimil 3:1, Zůbková Lenka 2:2, Šálek Karel 2:2),
8. kolo:
SKST Hodonín I - TJ Sokol Veselí nad Moravou C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotná Eliška 0:4, Surman Damien 1:3, Šerešová Timea 0:4, Šereš Samuel 1:3, body hostů: Zelinka Vladimír 4:0, Štefánek Vlastimil 4:0, Zůbková Lenka 3:1, Šálek Karel 3:1), TJ Sokol Lužice C - SK Vacenovice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudrna Jaromír 4:0, Valoušek Jindřich 3:1, Hrubý Petr 3:1, Parák Lukáš 3:1, body hostů: Profota Zdeněk 0:4, Profota Adam 0:4, Petřík Marek 3:1, Petřík Tadeáš 0:4), Tělovýchovná jednota Mikulčice D - TJ Sokol Vlkoš B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glos Tomáš 2:2, Zelinka Vlastimil 4:0, Bartoník Jakub 1:1, Straková Agáta 3:1, Valuch David 1:1, body hostů: Macuch Martin 0:4, Křižka Martin 3:1, Šmídová Kamila 0:4, Jahoda Viktor 2:2), TJ Jiskra Strážnice F - TJ Vlast Ježov B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jakub 0:4, Svoboda Libor 0:4, Břeský Zdeněk 0:4, Marek Jakub 2:2, body hostů: Pantlík Ladislav 4:0, Hála Josef 4:0, Chvátal Antonín st. 3:1, Kostelanský Stanislav 3:1), TJ Slovan Hodonín D - T.J. Sokol Svatobořice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Varmuža Mikuláš 3:1, Grabovský Jaroslav ml. 4:0, Procháska Stanislav 1:3, Grabovský Jaroslav st. 2:0, Grabovský Martin 0:2, body hostů: Chimiák Petr 2:1, Bruckner Pavel 2:2, Šeda Roman 0:4, Častulíková Lenka 1:3, Krist Jiří 1:0), TJ Sokol Kyjov C - SKST Rohatec D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palán František 3:1, Šibal Denis 2:2, Cafourek Karel 1:3, Kučera Zdeněk st. 3:1, body hostů: Rybecký Jakub 3:1, Hruška Jaroslav 1:3, Vymyslický Stanislav ml. 0:4, Příkaský Libor 3:1), T.J. Sokol Hodonín D - SKST Dubňany B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klečka Jaroslav 3:1, Brezina Ondřej 4:0, Létal Emil 2:2, Hromek František 1:0, Zálešák Petr 0:3, body hostů: Ráček Ladislav 2:2, Cuták Jaroslav 1:3, Jurčeka Bedřich ml. 1:3, Matza Pavel 2:2),
9. kolo:
SKST Dubňany B - SKST Hodonín I 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matza Pavel 4:0, Jurčeka Bedřich st. 0:1, Cuták Jaroslav 3:1, Jurčeka Jaromír 3:1, Šuralová Hana 3:0, body hostů: Kvapil Erik 0:4, Surman Damien 3:1, Šereš Samuel 0:4, Šerešová Timea 0:2, Novotná Eliška 0:2), SKST Rohatec D - T.J. Sokol Hodonín D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Jaroslav 2:2, Příkaský Libor 1:3, Rybecký Jakub 3:1, Vymyslický Stanislav ml. 0:4, body hostů: Brezina Ondřej 2:2, Létal Emil 4:0, Klečka Jaroslav 3:1, Zálešák Petr 1:3), T.J. Sokol Svatobořice B - TJ Sokol Kyjov C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chimiák Petr 0:2, Častulíková Lenka 3:1, Šeda Roman 2:2, Bruckner Pavel 2:2, Zetocha František 2:0, body hostů: Palán František 2:2, Vavřínek Zdeněk ml. 2:2, Cafourek Karel 0:4, Kučera Zdeněk st. 3:1), TJ Vlast Ježov B - TJ Slovan Hodonín D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hála Josef 4:0, Chvátal Antonín st. 2:0, Hojač Pavel 4:0, Marada Tomáš 2:2, Kostelanský Stanislav 2:0, body hostů: Varmuža Mikuláš 0:4, Grabovský Jaroslav ml. 1:3, Procháska Stanislav 0:4, Grabovský Jaroslav nejst. 1:3), TJ Sokol Vlkoš B - TJ Jiskra Strážnice F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jahoda Viktor 1:3, Křižka Martin 4:0, Ondrůšek Vlastislav 1:3, Menšík Vojtěch 2:1, Macuch Martin 0:1, body hostů: Svoboda Libor 3:1, Svoboda Jakub 3:1, Slonka Jakub 2:2, Jamný Ondřej 0:4), SK Vacenovice C - Tělovýchovná jednota Mikulčice D 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Profota Adam 0:4, Petřík Tadeáš 0:4, Křivohlavý Matěj 0:4, Profotová Alžběta 0:4, body hostů: Bartoník Dominik 4:0, Bartoník Jakub 4:0, Glos Tomáš 4:0, Straková Agáta 4:0), TJ Sokol Veselí nad Moravou C - TJ Sokol Lužice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zelinka Vladimír 2:2, Čajka Milan 2:2, Pavlíček Jiří 4:0, Zůbková Lenka 1:3, body hostů: Parák František 3:1, Kudrna Jaromír 0:4, Parák Lukáš 3:1, Valoušek Jindřich 1:3),
10. kolo:
SKST Hodonín I - TJ Sokol Lužice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Surman Damien 2:2, Šereš Samuel 0:4, Novotná Eliška 0:4, Pijáček Lukáš 4:0, body hostů: Hřebíček Miroslav 2:2, Hrubý Petr 2:2, Valoušek Jindřich 3:1, Parák František 3:1), Tělovýchovná jednota Mikulčice D - TJ Sokol Veselí nad Moravou C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoník Jakub 2:2, Straková Agáta 2:2, Glos Tomáš 1:1, Zelinka Vlastimil 2:2, Valuch David 0:2, body hostů: Zelinka Vladimír 2:2, Čajka Milan 4:0, Zůbková Lenka 0:4, Šálek Karel 3:1), TJ Jiskra Strážnice F - SK Vacenovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karas Lukáš 4:0, Vajčner David 3:1, Studnička Ondřej 2:2, Kráčal Richard 1:3, body hostů: Profota Adam 1:3, Petřík Tadeáš 2:2, Profotová Alžběta 0:4, Profota Zdeněk 1:1, Petřík Marek 2:0), TJ Slovan Hodonín D - TJ Sokol Vlkoš B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Ondřej 0:4, Varmuža Mikuláš 2:2, Procháska Stanislav 1:3, Joska Václav 3:1, body hostů: Šmídová Kamila 1:3, Křižka Martin 4:0, Menšík Vojtěch 2:2, Jahoda Viktor 3:1), TJ Sokol Kyjov C - TJ Vlast Ježov B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šibal Denis 0:4, Vavřínek Zdeněk ml. 1:3, Zapletalová Sylva 0:4, Palán František 1:3, body hostů: Chvátal Antonín st. 4:0, Libor Hradil 3:1, Jestřáb Tomáš 3:1, Kostelanský Stanislav 4:0), T.J. Sokol Hodonín D - T.J. Sokol Svatobořice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klečka Jaroslav 3:1, Brezina Ondřej 3:1, Létal Emil 3:1, Zálešák Petr 1:3, body hostů: Šeda Roman 4:0, Zetocha František 0:2, Častulíková Lenka 0:4, Chimiák Petr 1:3, Bruckner Pavel 1:1), SKST Dubňany B - SKST Rohatec D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matza Pavel 3:1, Šuralová Hana 3:1, Kladňáková Hana 3:1, Jurčeka Jaromír 3:1, body hostů: Vinklárek Filip 3:1, Hruška Jaroslav 0:2, Vymyslický Stanislav ml. 0:4, Příkaský Libor 1:3, Herzánová Denisa 0:2),
11. kolo:
SKST Rohatec D - SKST Hodonín I 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vymyslický Stanislav ml. 3:1, Hruška Jaroslav 2:0, Příkaský Libor 4:0, Vinklárek Filip 4:0, Herzánová Denisa 0:2, body hostů: Kvapil Erik 1:3, Šereš Samuel 0:4, Šerešová Timea 1:3, Novotná Eliška 1:3), T.J. Sokol Svatobořice B - SKST Dubňany B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zetocha František 3:1, Bruckner Pavel 1:1, Chimiák Petr 4:0, Toman Zbyněk 2:2, Šeda Roman 2:0, body hostů: Matza Pavel 3:1, Jurčeka Jaromír 1:3, Cuták Jaroslav 0:4, Lungová Michaela 0:4), TJ Vlast Ježov B - T.J. Sokol Hodonín D 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), TJ Sokol Vlkoš B - TJ Sokol Kyjov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Menšík Vojtěch 2:2, Jahoda Viktor 2:2, Křižka Martin 3:1, Ondrůšek Vlastislav 1:1, Macuch Martin 0:2, body hostů: Vavřínek Zdeněk ml. 3:1, Palán František 0:2, Werner Jan 4:0, Zapletalová Sylva 0:4, Cafourek Karel 1:1), SK Vacenovice C - TJ Slovan Hodonín D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Profota Adam 1:3, Petřík Tadeáš 1:3, Petřík Marek 4:0, Profota Zdeněk 4:0, body hostů: Procháska Stanislav 2:2, Joska Václav 2:2, Grabovský Jaroslav st. 2:2, Grabovský Martin 0:4), TJ Sokol Veselí nad Moravou C - TJ Jiskra Strážnice F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zelinka Vladimír 3:1, Gazárek Ivo 2:2, Šálek Karel 0:4, Zůbková Lenka 1:3, body hostů: Tomeček Karel 3:0, Svoboda Jakub 3:1, Slonka Jakub 2:2, Vajčner David 1:3, Svoboda Libor 1:0), TJ Sokol Lužice C - Tělovýchovná jednota Mikulčice D 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Parák František 4:0, Parák Lukáš 4:0, Hrubý Petr 4:0, Valoušek Jindřich 4:0, body hostů: Straková Agáta 0:4, Zelinka Vlastimil 0:4, Bartoník Jakub 0:4, Glos Tomáš 0:4),
12. kolo:
SKST Hodonín I - Tělovýchovná jednota Mikulčice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kvapil Erik 2:2, Šereš Samuel 0:4, Surman Damien 0:4, Pijáček Lukáš 4:0, body hostů: Straková Agáta 2:2, Zelinka Vlastimil 3:1, Bartoník Jakub 3:1, Glos Tomáš 2:2), TJ Jiskra Strážnice F - TJ Sokol Lužice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jakub 2:2, Tomeček Karel 0:3, Studnička Ondřej 0:4, Vajčner David 0:4, Svoboda Libor 1:0, body hostů: Parák František 3:1, Hřebíček Miroslav 3:1, Valoušek Jindřich 3:1, Hrubý Petr 4:0), TJ Slovan Hodonín D - TJ Sokol Veselí nad Moravou C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Varmuža Mikuláš 3:1, Grabovský Jaroslav ml. 4:0, Král Ondřej 0:4, Grabovský Martin 0:2, Grabovský Jaroslav nejst. 1:1, body hostů: Zelinka Vladimír 2:2, Štefánek Vlastimil 2:2, Zůbková Lenka 2:2, Šálek Karel 2:2), TJ Sokol Kyjov C - SK Vacenovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletalová Sylva 0:4, Šibal Denis 3:1, Vavřínek Zdeněk ml. 3:1, Cafourek Karel 0:4, body hostů: Profota Adam 2:2, Petřík Tadeáš 2:2, Profota Zdeněk 2:2, Petřík Marek 4:0), T.J. Sokol Hodonín D - TJ Sokol Vlkoš B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klečka Jaroslav 4:0, Zálešák Petr 0:4, Bábík Miloslav 1:3, WO 0:4, body hostů: Jahoda Viktor 2:1, Lunga Jakub 2:1, Ondrůšek Vlastislav 1:2, Křižka Martin 2:1, WO 4:0), SKST Dubňany B - TJ Vlast Ježov B 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matza Pavel 1:3, Šuralová Hana 0:4, Jurčeka Bedřich ml. 0:4, Jurčeka Jaromír 0:4, body hostů: Chvátal Antonín st. 4:0, Hála Josef 4:0, Hojač Pavel 3:1, Kostelanský Stanislav 4:0), SKST Rohatec D - T.J. Sokol Svatobořice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Jaroslav 2:2, Vymyslický Stanislav ml. 0:4, Maňák Patrik 2:2, Příkaský Libor 4:0, body hostů: Šeda Roman 2:2, Zetocha František 1:3, Chimiák Petr 3:1, Toman Zbyněk 2:2),
13. kolo:
T.J. Sokol Svatobořice B - SKST Hodonín I 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pecháček Miloslav 0:1, Toman Zbyněk 3:1, Šeda Roman 2:2, Zetocha František 4:0, Krist Jiří 1:2, body hostů: Pijáček Lukáš 3:1, Kvapil Erik 2:2, Surman Damien 1:3, Novotná Eliška 0:4), TJ Vlast Ježov B - SKST Rohatec D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Libor Hradil 3:1, Marada Tomáš 3:1, Jestřáb Tomáš 3:1, Hála Josef 4:0, body hostů: Vymyslický Stanislav ml. 0:4, Hruška Jaroslav 0:4, Herzánová Denisa 0:4, Rybecký Jakub 3:1), TJ Sokol Vlkoš B - SKST Dubňany B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křižka Martin 2:2, Jahoda Viktor 1:2, Menšík Vojtěch 1:3, Lunga Jakub 3:1, Šmídová Kamila 0:1, body hostů: Matza Pavel 4:0, Šuralová Hana 2:2, Ráček Ladislav 3:1, Jurčeka Bedřich ml. 0:4), SK Vacenovice C - T.J. Sokol Hodonín D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Profota Adam 1:3, Petřík Tadeáš 1:3, Nikl Jan 2:2, Petřík Marek 4:0, body hostů: Brezina Ondřej 3:1, Klečka Jaroslav 3:1, Bábík Miloslav 2:2, Zálešák Petr 0:4), TJ Sokol Veselí nad Moravou C - TJ Sokol Kyjov C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zelinka Vladimír 1:3, Gazárek Ivo 3:1, Zůbek Tomáš 4:0, Zůbková Lenka 1:3, body hostů: Kučera Zdeněk st. 3:1, Vavřínek Zdeněk ml. 2:2, Cafourek Karel 0:4, Šibal Denis 2:2), TJ Sokol Lužice C - TJ Slovan Hodonín D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Parák Lukáš 3:1, Ráb Pavel 1:1, Parák František 3:1, Hřebíček Miroslav 4:0, Kudrna Jaromír 2:0, body hostů: Grabovský Jaroslav nejst. 2:2, Grabovský Jaroslav st. 0:4, Zelinka Oldřich 0:4, Joska Václav 1:3), Tělovýchovná jednota Mikulčice D - TJ Jiskra Strážnice F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zelinka Vlastimil 3:1, Straková Agáta 2:2, Ručková Bronislava 1:3, Kříž Adam 0:4, body hostů: Svoboda Jakub 4:0, Slonka Jakub 1:3, Karas Lukáš 3:1, Jamný Ondřej 2:2),
14. kolo:
SKST Hodonín I - TJ Jiskra Strážnice F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šerešová Timea 0:4, Surman Damien 2:2, Theuer Tomáš 0:4, Kvapil Erik 4:0, body hostů: Svoboda Jakub 3:1, Slonka Jakub 3:1, Vajčner David 2:2, Studnička Ondřej 2:2), Tělovýchovná jednota Mikulčice D - TJ Slovan Hodonín D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glos Tomáš 2:2, Zelinka Vlastimil 2:2, Bartoník Jakub 2:2, Straková Agáta 3:1, body hostů: Zelinka Oldřich 3:1, Joska Václav 0:4, Vjazanko Petr 3:1, Grabovský Jaroslav nejst. 1:3), TJ Sokol Lužice C - TJ Sokol Kyjov C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Petr 3:1, Parák Lukáš 3:1, Valoušek Jindřich 3:1, Hřebíček Miroslav 2:2, body hostů: Šibal Denis 0:4, Kučera Zdeněk st. 4:0, Palán František 1:3, Vavřínek Zdeněk ml. 0:4), TJ Sokol Veselí nad Moravou C - T.J. Sokol Hodonín D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zelinka Vladimír 3:1, Gazárek Ivo 3:1, Šálek Karel 2:2, Zůbková Lenka 0:2, Zůbek Tomáš 2:0, body hostů: Bábík Miloslav 0:4, Klečka Jaroslav 2:2, Mikuš Pavel 2:2, Zálešák Petr 2:2), SK Vacenovice C - SKST Dubňany B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Profota Adam 0:4, Petřík Tadeáš 0:4, Profota Zdeněk 1:2, Petřík Marek 4:0, Profotová Alžběta 0:1, body hostů: Jurčeka Jaromír 3:1, Jurčeka Bedřich ml. 3:1, Cuták Jaroslav 2:2, Ráček Ladislav 3:1), TJ Sokol Vlkoš B - SKST Rohatec D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křižka Martin 3:1, Lunga Jakub 3:1, Ondrůšek Vlastislav 1:1, Jahoda Viktor 3:1, Macuch Martin 0:2, body hostů: Rybecký Jakub 3:1, Hruška Jaroslav 1:3, Vymyslický Stanislav ml. 0:4, Příkaský Libor 2:2), TJ Vlast Ježov B - T.J. Sokol Svatobořice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jestřáb Tomáš 3:1, Hála Josef 2:0, Libor Hradil 4:0, Marada Tomáš 3:1, Chvátal Antonín st. 2:0, body hostů: Pecháček Miloslav 0:2, Zetocha František 0:4, Chimiák Petr 1:3, Šeda Roman 1:3, Krist Jiří 0:2),
15. kolo:
TJ Vlast Ježov B - SKST Hodonín I 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kostelanský Stanislav 3:1, Hála Josef 4:0, Chvátal Antonín st. 3:1, Marada Tomáš 2:2, body hostů: Bača Tibor 3:1, Jakubíček Matěj 1:3, Kvapil Erik 0:4, Surman Damien 0:4), T.J. Sokol Svatobořice B - TJ Sokol Vlkoš B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zetocha František 3:1, Šeda Roman 2:2, Toman Zbyněk 3:1, Chimiák Petr 3:1, body hostů: Křižka Martin 1:3, Lunga Jakub 4:0, Jahoda Viktor 0:4, Macuch Martin 0:4), SKST Rohatec D - SK Vacenovice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vymyslický Stanislav ml. 3:1, Herzánová Denisa 0:4, Rybecký Patrik 2:2, Příkaský Libor 3:1, body hostů: Petřík Tadeáš 2:2, Profota Adam 1:3, Petřík Marek 4:0, Profota Zdeněk 1:2, Profotová Alžběta 0:1), SKST Dubňany B - TJ Sokol Veselí nad Moravou C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ráček Ladislav 3:1, Mikula Ján 3:1, Matza Pavel 3:1, Cuták Jaroslav 1:3, body hostů: Štefánek Vlastimil 2:2, Zelinka Vladimír 1:3, Gazárek Ivo 2:2, Šálek Karel 1:3), T.J. Sokol Hodonín D - TJ Sokol Lužice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klečka Jaroslav 1:3, Mikuš Pavel 0:4, Létal Emil 3:1, Bábík Miloslav 0:4, body hostů: Hrubý Petr 3:1, Parák Lukáš 4:0, Parák František 2:2, Valoušek Jindřich 3:1), TJ Sokol Kyjov C - Tělovýchovná jednota Mikulčice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palán František 4:0, Vavřínek Zdeněk ml. 2:2, Cafourek Karel 0:4, Šibal Denis 0:4, body hostů: Glos Tomáš 3:1, Bařina Zbyněk 2:2, Zelinka Vlastimil 2:2, Straková Agáta 3:1), TJ Slovan Hodonín D - TJ Jiskra Strážnice F 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grabovský Jaroslav nejst. 2:2, Grabovský Jaroslav ml. 4:0, Vjazanko Petr 1:3, Grabovský Martin 0:2, Grabovský Jaroslav st. 1:1, body hostů: Břeský Zdeněk 3:1, Tomeček Karel 1:2, Svoboda Jakub 2:2, Slonka Jakub 1:3, Svoboda Libor 1:0),
16. kolo:
SKST Hodonín I - TJ Slovan Hodonín D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvapil Erik 4:0, Šereš Samuel 4:0, Theuer Tomáš 3:1, Jakubíček Matěj 4:0, body hostů: Procháska Stanislav 1:3, Král Ondřej 0:4, Grabovský Martin 0:4, Stupavský Jakub 0:4), TJ Jiskra Strážnice F - TJ Sokol Kyjov C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jakub 2:2, Svoboda Libor 2:0, Břeský Zdeněk 3:1, Tomeček Karel 2:2, Marek Jakub 1:1, body hostů: Zapletalová Sylva 0:4, Cafourek Karel 0:4, Werner Jan 4:0, Kučera Zdeněk st. 2:2), Tělovýchovná jednota Mikulčice D - T.J. Sokol Hodonín D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zelinka Vlastimil 2:2, Straková Agáta 2:2, Glos Tomáš 1:3, Valuch David 0:4, body hostů: Létal Emil 4:0, Klečka Jaroslav 4:0, Mikuš Pavel 1:3, Zálešák Petr 2:2), TJ Sokol Lužice C - SKST Dubňany B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Parák Lukáš 2:2, Hrubý Petr 3:1, Valoušek Jindřich 3:1, Parák František 3:0, Kudrna Jaromír 0:1, body hostů: Mikula Ján 2:2, Šuralová Karolina 2:2, Jurčeka Jaromír 1:3, Jurčeka Bedřich ml. 0:4), TJ Sokol Veselí nad Moravou C - SKST Rohatec D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gazárek Ivo 1:3, Zůbek Tomáš 0:2, Štefánek Vlastimil 3:1, Šálek Karel 1:3, Zelinka Vladimír 1:1, body hostů: Příkaský Libor 3:1, Rybecký Jakub 4:0, Hruška Jaroslav 3:1, Herzánová Denisa 0:4), SK Vacenovice C - T.J. Sokol Svatobořice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Profota Adam 0:4, Petřík Tadeáš 0:4, Petřík Marek 3:1, Profota Zdeněk 1:3, body hostů: Zetocha František 3:1, Chimiák Petr 2:2, Šeda Roman 4:0, Toman Zbyněk 3:1), TJ Sokol Vlkoš B - TJ Vlast Ježov B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jahoda Viktor 0:4, Křižka Martin 0:4, Macuch Martin 0:4, Šmídová Kamila 0:4, body hostů: Chvátal Antonín st. 4:0, Hála Josef 4:0, Kostelanský Stanislav 4:0, Jestřáb Tomáš 4:0),
17. kolo:
TJ Sokol Vlkoš B - SKST Hodonín I 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jahoda Viktor 2:2, Křižka Martin 2:2, Menšík Vojtěch 3:1, Šmídová Kamila 3:1, body hostů: Jakubíček Matěj 4:0, Šereš Samuel 0:4, Kvapil Erik 2:2, Theuer Tomáš 0:4), TJ Vlast Ježov B - SK Vacenovice C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal Antonín st. 4:0, Hojač Pavel 4:0, Marada Tomáš 4:0, Kostelanský Stanislav 3:1, body hostů: Profota Adam 0:4, Petřík Tadeáš 0:4, Petřík Marek 1:3, Profota Zdeněk 0:4), T.J. Sokol Svatobořice B - TJ Sokol Veselí nad Moravou C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chimiák Petr 2:2, Zetocha František 2:2, Šeda Roman 2:2, Častulíková Lenka 2:2, body hostů: Štefánek Vlastimil 4:0, Gazárek Ivo 3:1, Zůbková Lenka 0:4, Šálek Karel 1:3), SKST Rohatec D - TJ Sokol Lužice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Jaroslav 2:2, Herzánová Denisa 0:4, Příkaský Libor 2:2, Rybecký Jakub 4:0, body hostů: Hřebíček Miroslav 2:2, Kudrna Jaromír 3:1, Parák František 1:3, Valoušek Jindřich 2:2), SKST Dubňany B - Tělovýchovná jednota Mikulčice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikula Ján 4:0, Lungová Michaela 2:2, Ráček Ladislav 3:1, Jurčeka Jaromír 1:3, body hostů: Bartoník Jakub 0:4, Zelinka Vlastimil 3:1, Valuch David 1:1, Straková Agáta 2:2, Glos Tomáš 0:2), T.J. Sokol Hodonín D - TJ Jiskra Strážnice F 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klečka Jaroslav 3:1, Mikuš Pavel 1:3, Zálešák Petr 1:3, Bábík Miloslav 0:4, body hostů: Svoboda Libor 0:2, Svoboda Jakub 4:0, Břeský Zdeněk 3:1, Tomeček Karel 2:2, Slonka Jakub 2:0), TJ Sokol Kyjov C - TJ Slovan Hodonín D 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kučera Zdeněk st. 3:0, Šibal Denis 2:1, Jakubčík František 3:0, Moudrý Rostislav 3:0, WO 5:0, body hostů: Zelinka Oldřich 0:4, Joska Václav 0:4, Grabovský Jaroslav nejst. 1:3, WO 0:5),
18. kolo:
TJ Sokol Kyjov C - SKST Hodonín I 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Zdeněk st. 4:0, Moudrý Rostislav 4:0, Šibal Denis 4:0, Cafourek Karel 1:3, body hostů: Pijáček Lukáš 1:3, Kvapil Erik 1:3, Theuer Tomáš 0:4, Novotná Eliška 1:3), TJ Slovan Hodonín D - T.J. Sokol Hodonín D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zelinka Oldřich 2:2, Joska Václav 1:3, Grabovský Jaroslav nejst. 3:1, Grabovský Jaroslav st. 2:2, body hostů: Létal Emil 4:0, Klečka Jaroslav 3:1, Bábík Miloslav 1:3, Zálešák Petr 0:4), TJ Jiskra Strážnice F - SKST Dubňany B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jakub 2:2, Svoboda Jakub 2:2, Svoboda Libor 1:1, Břeský Zdeněk 4:0, Tomeček Karel 0:2, body hostů: Kladňáková Hana 2:2, Lungová Michaela 1:3, Šuralová Hana 2:2, Mikula Ján 2:2), Tělovýchovná jednota Mikulčice D - SKST Rohatec D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoník Jakub 1:3, Glos Tomáš 0:2, Valuch David 2:2, Zelinka Vlastimil 1:3, Straková Agáta 2:0, body hostů: Rybecký Jakub 4:0, Hruška Jaroslav 3:1, Příkaský Libor 3:1, Herzánová Denisa 0:4), TJ Sokol Lužice C - T.J. Sokol Svatobořice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Petr 4:0, Kudrna Jaromír 3:1, Parák František 3:1, Hřebíček Miroslav 2:2, body hostů: Toman Zbyněk 2:2, Zetocha František 1:3, Šeda Roman 0:4, Chimiák Petr 1:3), TJ Sokol Veselí nad Moravou C - TJ Vlast Ježov B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Lubomír 1:1, Štefánek Vlastimil 0:4, Gazárek Ivo 1:3, Šálek Karel 0:4, Zůbková Lenka 0:2, body hostů: Hála Josef 4:0, Hojač Pavel 4:0, Marada Tomáš 3:1, Kostelanský Stanislav 3:1), SK Vacenovice C - TJ Sokol Vlkoš B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Tadeáš 0:4, Profota Adam 0:2, Petřík Marek 4:0, Nikl Jan 0:4, Profotová Alžběta 0:2, body hostů: Lunga Jakub 3:1, Jahoda Viktor 3:1, Křižka Martin 3:1, Menšík Vojtěch 3:1),
19. kolo:
SK Vacenovice C - SKST Hodonín I 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Profota Adam 0:4, Petřík Marek 4:0, Profota Zdeněk 1:3, Profotová Alžběta 0:4, body hostů: Jakubíček Matěj 3:1, Pijáček Lukáš 3:1, Kvapil Erik 2:2, Látalová Lucie 3:1), TJ Sokol Vlkoš B - TJ Sokol Veselí nad Moravou C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lunga Jakub 3:1, Křižka Martin 2:2, Jahoda Viktor 2:2, Macuch Martin 0:4, body hostů: Čajka Milan 3:1, Konečný Lubomír 3:1, Zelinka Vladimír 2:2, Šálek Karel 1:3), TJ Vlast Ježov B - TJ Sokol Lužice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hála Josef 4:0, Marada Tomáš 3:1, Chvátal Antonín st. 3:1, Kostelanský Stanislav 3:1, body hostů: Parák Lukáš 0:4, Hřebíček Miroslav 0:4, Parák František 0:4, Hrubý Petr 3:1), T.J. Sokol Svatobořice B - Tělovýchovná jednota Mikulčice D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Zbyněk 4:0, Šeda Roman 3:1, Chimiák Petr 4:0, Zetocha František 2:1, Krist Jiří 0:1, body hostů: Zelinka Vlastimil 2:2, Glos Tomáš 0:4, Bartoník Jakub 0:4, Straková Agáta 1:3), SKST Rohatec D - TJ Jiskra Strážnice F 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Příkaský Libor 3:1, Vymyslický Stanislav ml. 0:4, Hruška Jaroslav 1:3, Rybecký Jakub 1:0, Herzánová Denisa 0:3, body hostů: Břeský Zdeněk 4:0, Tomeček Karel 3:1, Svoboda Jakub 3:1, Svoboda Libor 0:2, Slonka Jakub 1:1), SKST Dubňany B - TJ Slovan Hodonín D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šuralová Hana 2:2, Mikula Ján 4:0, Lungová Michaela 1:3, Jurčeka Jaromír 2:2, body hostů: Říha Martin 2:2, Varmuža Mikuláš 1:3, Grabovský Jaroslav ml. 3:1, Grabovský Jaroslav st. 1:3), T.J. Sokol Hodonín D - TJ Sokol Kyjov C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikuš Pavel 1:3, Zálešák Petr 0:4, Klečka Jaroslav 3:1, Bábík Miloslav 2:2, body hostů: Šikuta Michal 4:0, Šibal Denis 1:3, Moudrý Rostislav 3:1, Vavřínek Zdeněk ml. 2:2),
20. kolo:
SKST Hodonín I - T.J. Sokol Hodonín D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kvapil Erik 1:3, Šereš Samuel 0:4, Šerešová Timea 0:4, Novotná Eliška 1:3, body hostů: Létal Emil 4:0, Klečka Jaroslav 3:1, Zálešák Petr 3:1, Bábík Miloslav 4:0), TJ Sokol Kyjov C - SKST Dubňany B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šibal Denis 0:4, Vavřínek Zdeněk ml. 2:2, Moudrý Rostislav 2:2, Šikuta Michal 4:0, body hostů: Mikula Ján 3:1, Ráček Ladislav 3:1, Jurčeka Jaromír 1:3, Jurčeka Bedřich ml. 1:3), TJ Slovan Hodonín D - SKST Rohatec D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Varmuža Mikuláš 2:2, Grabovský Jaroslav ml. 3:1, Grabovský Jaroslav nejst. 3:1, Grabovský Jaroslav st. 2:2, body hostů: Rybecký Jakub 4:0, Hruška Jaroslav 0:4, Příkaský Libor 2:2, Herzánová Denisa 0:4), TJ Jiskra Strážnice F - T.J. Sokol Svatobořice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Břeský Zdeněk 3:1, Svoboda Jakub 3:1, Tomeček Karel 0:2, Marek Jakub 3:1, Svoboda Libor 2:0, body hostů: Toman Zbyněk 1:3, Šeda Roman 1:3, Chimiák Petr 3:1, Častulíková Lenka 0:4), Tělovýchovná jednota Mikulčice D - TJ Vlast Ježov B 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zelinka Vlastimil 0:3, Kříž Adam 0:3, Valuch David 0:3, Bílík Vladimír 0:3, WO 5:0, body hostů: Chvátal Antonín st. 4:0, Jestřáb Tomáš 4:0, Kostelanský Stanislav 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Lužice C - TJ Sokol Vlkoš B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Parák Lukáš 3:0, Parák František 3:0, Hřebíček Miroslav 3:0, Valoušek Jindřich 3:0, WO 5:0, body hostů: Klimeš Jakub 0:4, Macuch Martin 0:4, Šmídová Kamila 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Veselí nad Moravou C - SK Vacenovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štefánek Vlastimil 3:1, Šálek Karel 1:3, Konečný Lubomír 3:1, Pavlíček Jiří 4:0, body hostů: Profota Zdeněk 1:3, Petřík Marek 3:1, Nikl Jan 1:3, Profotová Alžběta 0:4),
21. kolo:
TJ Sokol Veselí nad Moravou C - SKST Hodonín I 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štefánek Vlastimil 4:0, Zelinka Vladimír 4:0, Šálek Karel 4:0, Zůbková Lenka 4:0, body hostů: Theuer Tomáš 0:4, Šereš Samuel 0:4, Novotná Eliška 0:4, Šerešová Timea 0:4), SK Vacenovice C - TJ Sokol Lužice C 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nikl Jan 2:2, Petřík Marek 4:0, Profota Zdeněk 2:2, WO 0:5, body hostů: Parák František 2:1, Hrubý Petr 0:2, Valoušek Jindřich 1:2, Parák Lukáš 1:2, Hřebíček Miroslav 0:1, WO 5:0), TJ Sokol Vlkoš B - Tělovýchovná jednota Mikulčice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křižka Martin 4:0, Lunga Jakub 4:0, Jahoda Viktor 3:1, Menšík Vojtěch 2:2, body hostů: Glos Tomáš 2:2, Ručková Bronislava 0:4, Zelinka Vlastimil 1:3, Straková Agáta 0:4), TJ Vlast Ježov B - TJ Jiskra Strážnice F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pantlík Ladislav 4:0, Marada Tomáš 3:1, Hála Josef 3:1, Kostelanský Stanislav 1:0, Libor Hradil 1:2, body hostů: Marek Jakub 2:2, Svoboda Jakub 2:2, Svoboda Libor 0:4, Tomeček Karel 0:4), T.J. Sokol Svatobořice B - TJ Slovan Hodonín D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Častulíková Lenka 1:3, Krist Jiří 0:1, Toman Zbyněk 3:1, Chimiák Petr 2:2, Zetocha František 1:2, body hostů: Varmuža Mikuláš 3:1, Procháska Stanislav 1:3, Grabovský Jaroslav ml. 4:0, Grabovský Jaroslav st. 1:3), SKST Rohatec D - TJ Sokol Kyjov C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hruška Jaroslav 0:4, Příkaský Libor 1:3, Herzánová Denisa 0:4, Rybecký Jakub 3:1, body hostů: Moudrý Rostislav 3:1, Kučera Zdeněk st. 3:1, Vavřínek Zdeněk ml. 2:2, Jakubčík František 4:0), SKST Dubňany B - T.J. Sokol Hodonín D 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ráček Ladislav 2:1, Mikula Ján 3:0, Kladňáková Hana 1:2, Jurčeka Jaromír 1:2, WO 5:0, body hostů: Klečka Jaroslav 3:1, Zálešák Petr 2:2, Bábík Miloslav 0:4, WO 0:5),
22. kolo:
SKST Hodonín I - SKST Dubňany B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotná Eliška 0:4, Bača Tibor 4:0, Mikulecký František 3:1, Látalová Lucie 3:1, body hostů: Ráček Ladislav 2:2, Mikula Ján 1:3, Jurčeka Jaromír 1:3, Šuralová Hana 2:2), T.J. Sokol Hodonín D - SKST Rohatec D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Létal Emil 2:2, Klečka Jaroslav 3:1, Zálešák Petr 2:2, Bábík Miloslav 2:2, body hostů: Rybecký Jakub 4:0, Hruška Jaroslav 0:4, Příkaský Libor 3:1, Herzánová Denisa 0:4), TJ Sokol Kyjov C - T.J. Sokol Svatobořice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moudrý Rostislav 3:1, Palán František 4:0, Vavřínek Zdeněk ml. 3:1, Šikuta Michal 4:0, body hostů: Toman Zbyněk 0:4, Bruckner Pavel 0:4, Častulíková Lenka 0:4, Chimiák Petr 2:2), TJ Slovan Hodonín D - TJ Vlast Ježov B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grabovský Jaroslav st. 0:4, Varmuža Mikuláš 0:4, Grabovský Jaroslav ml. 2:2, Říha Martin 1:3, body hostů: Hála Josef 4:0, Chvátal Antonín st. 4:0, Libor Hradil 2:2, Kostelanský Stanislav 3:1), TJ Jiskra Strážnice F - TJ Sokol Vlkoš B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jakub 3:1, Břeský Zdeněk 2:2, Tomeček Karel 1:2, Svoboda Jakub 2:2, Svoboda Libor 0:1, body hostů: Lunga Jakub 4:0, Menšík Vojtěch 2:2, Křižka Martin 1:3, Jahoda Viktor 1:3), Tělovýchovná jednota Mikulčice D - SK Vacenovice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zelinka Vlastimil 2:2, Straková Agáta 2:2, Glos Tomáš 2:2, Valuch David 1:2, Bařina Zbyněk 1:0, body hostů: Profota Adam 0:2, Petřík Tadeáš 0:4, Petřík Marek 4:0, Profota Zdeněk 4:0, Profotová Alžběta 0:2), TJ Sokol Lužice C - TJ Sokol Veselí nad Moravou C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Parák Lukáš 3:1, Valoušek Jindřich 3:1, Parák František 2:2, Nešpor Josef 1:3, body hostů: Konečný Lubomír 4:0, Zelinka Vladimír 1:3, Gazárek Ivo 1:3, Šálek Karel 1:3),
23. kolo:
TJ Sokol Lužice C - SKST Hodonín I 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Petr 4:0, Parák František 3:1, Valoušek Jindřich 3:1, Hřebíček Miroslav 4:0, body hostů: Jakubíček Matěj 2:2, Kvapil Erik 0:4, Šereš Samuel 0:4, Šerešová Timea 0:4), TJ Sokol Veselí nad Moravou C - Tělovýchovná jednota Mikulčice D 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefánek Vlastimil 4:0, Gazárek Ivo 4:0, Čajka Milan 4:0, Zůbková Lenka 0:1, Šálek Karel 3:0, body hostů: Zelinka Vlastimil 0:4, Valuch David 0:4, Ručková Bronislava 0:4, Glos Tomáš 1:3), SK Vacenovice C - TJ Jiskra Strážnice F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Profota Adam 0:4, Petřík Tadeáš 2:2, Profota Zdeněk 3:0, Profotová Alžběta 0:4, Petřík Marek 1:0, body hostů: Svoboda Jakub 3:1, Vajčner David 2:2, Jamný Ondřej 2:2, Slonka Jakub 3:1), TJ Sokol Vlkoš B - TJ Slovan Hodonín D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lunga Jakub 2:2, Křižka Martin 1:3, Menšík Vojtěch 3:1, Jahoda Viktor 1:3, body hostů: Říha Martin 2:2, Grabovský Jaroslav nejst. 2:2, Grabovský Jaroslav ml. 4:0, Grabovský Jaroslav st. 1:3), TJ Vlast Ježov B - TJ Sokol Kyjov C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Antonín st. 3:1, Hojač Pavel 2:2, Kostelanský Stanislav 2:2, Marada Tomáš 3:1, body hostů: Šikuta Michal 0:4, Jakubčík František 1:3, Palán František 2:2, Werner Jan 3:1), T.J. Sokol Svatobořice B - T.J. Sokol Hodonín D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chimiák Petr 4:0, Toman Zbyněk 2:2, Šeda Roman 2:2, Častulíková Lenka 2:2, body hostů: Létal Emil 3:1, Klečka Jaroslav 3:1, Bábík Miloslav 0:4, Zálešák Petr 0:4), SKST Rohatec D - SKST Dubňany B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruška Jaroslav 3:1, Vymyslický Stanislav ml. 2:2, Příkaský Libor 3:1, Rybecký Jakub 4:0, body hostů: Válek Jakub 0:4, Marada Matěj 0:4, Jurčeka Jaromír 2:2, Šuralová Hana 2:2),
24. kolo:
SKST Hodonín I - SKST Rohatec D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šereš Samuel 2:2, Surman Damien 2:2, Theuer Tomáš 1:3, Kvapil Erik 3:1, body hostů: Maňák Patrik 3:1, Vymyslický Stanislav ml. 1:3, Příkaský Libor 4:0, Herzánová Denisa 0:4), SKST Dubňany B - T.J. Sokol Svatobořice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kladňáková Hana 1:3, Matza Pavel 1:3, Jurčeka Bedřich ml. 1:3, Jurčeka Jaromír 0:4, body hostů: Chimiák Petr 4:0, Toman Zbyněk 3:1, Zetocha František 3:1, Šeda Roman 3:1), T.J. Sokol Hodonín D - TJ Vlast Ježov B 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klečka Jaroslav 1:3, Zálešák Petr 0:4, Hromek František 0:4, Bábík Miloslav 0:4, body hostů: Hojač Pavel 3:1, Marada Tomáš 4:0, Kostelanský Stanislav 2:0, Libor Hradil 4:0, Chvátal Antonín st. 2:0), TJ Sokol Kyjov C - TJ Sokol Vlkoš B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavřínek Zdeněk ml. 3:1, Moudrý Rostislav 3:1, Šibal Denis 3:1, Šikuta Michal 3:1, body hostů: Lunga Jakub 4:0, Jahoda Viktor 0:4, Menšík Vojtěch 0:4, Šmídová Kamila 0:4), TJ Slovan Hodonín D - SK Vacenovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grabovský Jaroslav nejst. 3:1, Grabovský Jaroslav st. 2:2, Grabovský Jaroslav ml. 3:1, Grabovský Martin 0:4, body hostů: Petřík Marek 4:0, Profota Adam 1:3, Profotová Alžběta 1:3, Profota Zdeněk 2:2), TJ Jiskra Strážnice F - TJ Sokol Veselí nad Moravou C 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Jakub 2:1, Břeský Zdeněk 3:0, Tomeček Karel 2:0, Marek Jakub 3:0, Svoboda Libor 1:0, WO 5:0, body hostů: Čajka Milan 1:3, Gazárek Ivo 0:4, Šálek Karel 0:4, WO 0:5), Tělovýchovná jednota Mikulčice D - TJ Sokol Lužice C 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Valuch David 0:3, Glos Tomáš 0:3, Zelinka Vlastimil 2:1, Bařina Zbyněk 0:1, Straková Agáta 0:2, WO 5:0, body hostů: Hřebíček Miroslav 3:1, Parák Lukáš 3:1, Parák František 4:0, WO 0:5),
25. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice D - SKST Hodonín I 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valuch David 2:2, Bařina Zbyněk 0:4, Zelinka Vlastimil 1:0, Glos Tomáš 3:1, Straková Agáta 0:3, body hostů: Jakubíček Matěj 3:1, Pijáček Lukáš 4:0, Kvapil Erik 1:3, Surman Damien 2:2), TJ Sokol Lužice C - TJ Jiskra Strážnice F 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Parák Lukáš 3:1, Hrubý Petr 4:0, Parák František 3:1, Hřebíček Miroslav 2:2, body hostů: Marek Jakub 1:3, Tomeček Karel 0:4, Slonka Jakub 0:4, Břeský Zdeněk 3:1), TJ Sokol Veselí nad Moravou C - TJ Slovan Hodonín D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Jiří 3:1, Konečný Lubomír 3:1, Zůbková Lenka 1:1, Gazárek Ivo 1:3, Čajka Milan 1:1, body hostů: Bursík Antonín 4:0, Grabovský Jaroslav ml. 2:2, Joska Václav 0:4, Grabovský Jaroslav nejst. 1:3), SK Vacenovice C - TJ Sokol Kyjov C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petřík Marek 3:1, Profota Zdeněk 2:2, Profota Adam 0:4, Profotová Alžběta 0:4, body hostů: Šikuta Michal 2:2, Werner Jan 4:0, Vavřínek Zdeněk ml. 2:2, Moudrý Rostislav 3:1), TJ Sokol Vlkoš B - T.J. Sokol Hodonín D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lunga Jakub 3:1, Křižka Martin 2:2, Jahoda Viktor 1:3, Macuch Martin 0:2, Ondrůšek Vlastislav 0:2, body hostů: Létal Emil 4:0, Klečka Jaroslav 3:1, Hromek František 2:2, Zálešák Petr 1:3), TJ Vlast Ježov B - SKST Dubňany B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hála Josef 4:0, Pantlík Ladislav 4:0, Hojač Pavel 3:1, Chvátal Antonín st. 1:0, Libor Hradil 2:1, body hostů: Jurčeka Jaromír 1:3, Ráček Ladislav 0:4, Lungová Michaela 0:4, Mikula Ján 1:3), T.J. Sokol Svatobořice B - SKST Rohatec D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chimiák Petr 3:1, Toman Zbyněk 3:1, Šeda Roman 4:0, Častulíková Lenka 3:1, body hostů: Hruška Jaroslav 0:4, Maňák Patrik 0:4, Příkaský Libor 3:1, Herzánová Denisa 0:4),
26. kolo:
SKST Hodonín I - T.J. Sokol Svatobořice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mocek Jaromír 2:2, Theuer Tomáš 0:4, Šereš Samuel 0:4, Kvapil Erik 3:1, body hostů: Zetocha František 4:0, Častulíková Lenka 2:2, Šeda Roman 3:1, Krist Jiří 2:2), SKST Rohatec D - TJ Vlast Ježov B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vymyslický Stanislav ml. 0:4, Příkaský Libor 1:3, Herzánová Denisa 0:4, Rybecký Jakub 2:2, body hostů: Pantlík Ladislav 4:0, Hála Josef 4:0, Marada Tomáš 2:2, Libor Hradil 3:1), SKST Dubňany B - TJ Sokol Vlkoš B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurčeka Jaromír 2:2, Matza Pavel 4:0, Ráček Ladislav 2:2, Lungová Michaela 0:4, body hostů: Lunga Jakub 3:1, Jahoda Viktor 3:1, Křižka Martin 1:3, Menšík Vojtěch 1:3), T.J. Sokol Hodonín D - SK Vacenovice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromek František 3:1, Létal Emil 4:0, Zálešák Petr 3:1, Bábík Miloslav 3:1, body hostů: Petřík Marek 1:1, Profota Zdeněk 1:3, Petřík Tadeáš 1:3, Profota Adam 0:4, Profotová Alžběta 0:2), TJ Sokol Kyjov C - TJ Sokol Veselí nad Moravou C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Zdeněk st. 2:2, Moudrý Rostislav 4:0, Šibal Denis 3:1, Šikuta Michal 2:2, body hostů: Pavlíček Jiří 3:1, Konečný Lubomír 1:3, Štefánek Vlastimil 1:3, Zůbková Lenka 0:4), TJ Slovan Hodonín D - TJ Sokol Lužice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bursík Antonín 3:1, Grabovský Jaroslav nejst. 1:3, Vjazanko Petr 3:1, Zelinka Oldřich 1:3, body hostů: Parák Lukáš 2:2, Valoušek Jindřich 2:2, Parák František 3:1, Kudrna Jaromír 1:3), TJ Jiskra Strážnice F - Tělovýchovná jednota Mikulčice D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomeček Karel 4:0, Břeský Zdeněk 4:0, Slonka Jakub 4:0, Studnička Ondřej 0:2, Vajčner David 1:1, body hostů: Glos Tomáš 1:3, Bartoník Jakub 0:4, Valuch David 1:3, Straková Agáta 1:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS