Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž 2. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Kosmonosy C - TJ AŠ Mladá Boleslav E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Jaroslav 3:1, Procházka Zdeněk 2:1, Potměšil Pavel 4:0, Soumar Vladimír 4:0, WO 0:1, body hostů: Sluka Čeněk 2:2, Jírovec Václav 0:4, Ort Marek 0:3, Heilek Miroslav 0:4, WO 1:0), TJ Březovice A - TJ Sokol Podlázky B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pazderník Václav 4:0, Pazderník Roman 4:0, Vovčák Michal 3:1, Ginzlová Eva 4:0, body hostů: Kučera Kryštof 0:4, Kučera Michal st. 0:4, Sajdl Vladimír 1:3, Soumar Miroslav 0:4), TJ Sokol Podlázky A - TJ Březovice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marján Marcel 4:0, Zahrádka Michal 4:0, Čermák Vladimír 4:0, Vtelenský Luděk 4:0, body hostů: Klaus Tomáš 0:4, Trlida Michal 0:4, Volák Martin 0:4, Růžička Tomáš 0:4), TJ Sokol Mnichovo Hradiště E - TJ Sokol Otradovice B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kracman Martin 4:0, Kracman Horst 3:1, Mareš Jan 3:1, WO 0:5, body hostů: Mareš Pavel 1:2, Fidrant Radek 0:3, Macura Zdeněk 1:2, Klimeš Drahomír 0:3, WO 5:0), ST Dolní Bousov A - TJ Sokol Březno 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jihlavec Jan 2:2, Nitray Jozef 1:3, Štolovský Miloslav 4:0, Kohout Jaroslav 3:1, body hostů: Charvát Milan 2:2, Titlbach Jindřich 2:2, Berky Jozef 0:4, Stejskal Zdeněk 2:2),
2. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Sokol Březno 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírovec Václav 0:3, Heilek Miroslav 0:4, Ort Marek 0:3, Havlík Vít 4:0, WO 0:2, body hostů: Titlbach Jindřich 3:1, Charvát Milan 2:1, Duška Jan 3:1, Stejskal Zdeněk 2:1, WO 2:0), TJ Sokol Otradovice B - ST Dolní Bousov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimůnek Čestmír 4:0, Macura Zdeněk 3:1, Klimeš Drahomír 3:1, Mareš Pavel 1:3, body hostů: Doubek Miroslav 2:2, Jihlavec Jan 0:4, Kohout Jaroslav 1:3, Štolovský Miloslav 2:2), TJ Březovice B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště E 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klaus Tomáš 1:3, Volák Martin 1:3, Růžička Tomáš 0:4, Trlida Michal 0:4, body hostů: Kracman Martin 4:0, Bajtalonová Jitka 3:1, Kracman Horst 4:0, Janeček Marek 3:1), TJ Sokol Podlázky B - TJ Sokol Podlázky A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mlčoch Petr 0:4, Soumar Miroslav 0:4, Kučera Michal st. 2:2, Sajdl Vladimír 2:2, body hostů: Zahrádka Michal 3:1, Vtelenský Luděk 3:1, Kříž Jakub 2:2, Čermák Vladimír 4:0), TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Plazy 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Zdeněk 1:3, Potměšil Pavel 3:1, Soumar Vladimír 2:2, Černý Jaroslav 0:3, WO 0:1, body hostů: Folprecht Jan 3:1, Běloubek Roman 2:2, Hodboď Martin 2:1, Trlida Hubert 2:2, WO 1:0),
3. kolo:
TJ Plazy - TJ AŠ Mladá Boleslav E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Folprecht Jan 2:2, Běloubek Roman 3:1, Hodboď Martin 2:2, Štolovský Josef 3:1, body hostů: Jírovec Václav 1:3, Sluka Čeněk 0:4, Botková Michaela 3:1, Heilek Miroslav 2:2), TJ Březovice A - TJ Sokol Kosmonosy C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pazderník Václav 3:0, Ginzlová Eva 4:0, Vovčák Michal 2:2, Pazderník Roman 2:2, WO 1:0, body hostů: Potměšil Pavel 0:4, Procházka Zdeněk 1:2, Soumar Vladimír 2:2, Černý Jaroslav 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště E - TJ Sokol Podlázky B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kracman Martin 4:0, Janeček Marek 2:2, Kracman Horst 4:0, Stránský Matyáš 1:3, body hostů: Kučera Kryštof 1:3, Mlčoch Petr 1:3, Sajdl Vladimír 1:3, Kučera Michal st. 2:2), ST Dolní Bousov A - TJ Březovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jihlavec Jan 4:0, Kohout Jaroslav 3:1, Štolovský Miloslav 4:0, Doubek Miroslav 3:1, body hostů: Klaus Tomáš 1:3, Trlida Michal 0:4, Volák Martin 1:3, Růžička Tomáš 0:4), TJ Sokol Březno - TJ Sokol Otradovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Titlbach Jindřich 4:0, Duška Jan 3:1, Stejskal Zdeněk 3:0, Charvát Milan 3:1, Kunst Jiří 1:0, body hostů: Macura Zdeněk 0:4, Mareš Pavel 0:4, Fidrant Radek 0:4, Klimeš Drahomír 2:2),
4. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Sokol Otradovice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jírovec Václav 1:2, Sluka Čeněk 3:0, Heilek Miroslav 1:2, Ort Marek 0:4, WO 3:0, body hostů: Šimůnek Čestmír 3:1, Macura Zdeněk 2:1, Fidrant Radek 1:2, Klimeš Drahomír 2:1, WO 0:3), TJ Březovice B - TJ Sokol Březno 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klaus Tomáš 0:3, Růžička Tomáš 0:2, Sucharda Jiří 0:3, Trlida Michal 0:2, WO 2:4, body hostů: Titlbach Jindřich 4:0, Duška Jan 4:0, Stejskal Zdeněk 2:0, WO 4:2), TJ Sokol Podlázky B - ST Dolní Bousov A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Kryštof 1:1, Kučera Michal st. 2:2, Žďánský Karel 1:3, Sajdl Vladimír 1:3, Mlčoch Petr 0:2, body hostů: Nitray Jozef 2:2, Jihlavec Jan 1:3, Kohout Jaroslav 4:0, Štolovský Miloslav 4:0), TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Sokol Podlázky A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soumar Vladimír 1:3, Reiter Jiří 1:3, Černý Jaroslav 0:2, Potměšil Pavel 0:4, WO 0:2, body hostů: Zahrádka Michal 3:0, Vtelenský Luděk 3:1, Kříž Jakub 3:1, Čermák Vladimír 3:0, WO 2:0), TJ Plazy - TJ Březovice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Folprecht Jan 0:4, Běloubek Roman 1:3, Hodboď Martin 1:3, Štolovský Josef 1:3, body hostů: Pazderník Václav 4:0, Vovčák Michal 3:1, Pazderník Roman 2:2, Ginzlová Eva 4:0),
5. kolo:
TJ Březovice A - TJ AŠ Mladá Boleslav E 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pazderník Václav 4:0, Ginzlová Eva 4:0, Pazderník Roman 3:1, Vovčák Michal 3:1, body hostů: Jírovec Václav 0:4, Botková Michaela 2:2, Heilek Miroslav 0:4, Ort Marek 0:4), TJ Sokol Podlázky A - TJ Plazy 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Jakub 2:2, Zahrádka Michal 4:0, Čermák Vladimír 4:0, Vtelenský Luděk 3:0, WO 1:0, body hostů: Folprecht Jan 0:3, Běloubek Roman 1:3, Hodboď Martin 1:3, Štolovský Josef 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště E - TJ Sokol Kosmonosy C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kracman Martin 4:0, Kracman Horst 1:3, Mareš Jan 4:0, Stránský Matyáš 0:4, body hostů: Soumar Vladimír 2:2, Potměšil Pavel 2:2, Reiter Jiří 1:3, Bernát Jan 2:2), TJ Sokol Březno - TJ Sokol Podlázky B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Titlbach Jindřich 4:0, Duška Jan 4:0, Stejskal Zdeněk 2:0, Charvát Milan 4:0, Kunst Jiří 0:2, body hostů: Kučera Michal st. 1:3, Sajdl Vladimír 0:4, Kučera Kryštof 0:4, Žďánský Karel 1:3), TJ Sokol Otradovice B - TJ Březovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimůnek Čestmír 4:0, Skála Jiří 3:1, Klimeš Drahomír 3:0, Mareš Pavel 4:0, WO 0:1, body hostů: Klaus Tomáš 0:4, Trlida Michal 0:4, Volák Martin 0:4, Růžička Tomáš 1:2, WO 1:0),
6. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Březovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírovec Václav 3:0, Sluka Čeněk 3:1, Heilek Miroslav 3:1, Ort Marek 3:1, WO 0:1, body hostů: Klaus Tomáš 1:3, Trlida Michal 2:1, Volák Martin 0:4, Růžička Tomáš 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Podlázky B - TJ Sokol Otradovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soumar Miroslav 0:4, Kučera Michal st. 3:1, Kučera Kryštof 2:2, Sajdl Vladimír 2:2, body hostů: Šimůnek Čestmír 4:0, Klimeš Drahomír 1:3, Macura Zdeněk 3:1, Fidrant Radek 1:3), TJ Sokol Kosmonosy C - ST Dolní Bousov A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Zdeněk 1:3, Bernát Jan 0:2, Potměšil Pavel 3:1, Soumar Vladimír 2:2, Černý Jaroslav 0:2, body hostů: Jihlavec Jan 3:1, Doubek Miroslav 1:3, Kohout Jaroslav 3:1, Štolovský Miloslav 3:1), TJ Plazy - TJ Sokol Mnichovo Hradiště E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Folprecht Jan 3:1, Běloubek Roman 1:3, Hodboď Martin 2:2, Štolovský Josef 3:1, body hostů: Kracman Martin 4:0, Janeček Marek 1:3, Kracman Horst 1:3, Švasta Jindřich 1:3), TJ Březovice A - TJ Sokol Podlázky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pazderník Václav 3:1, Ginzlová Eva 2:2, Pazderník Roman 0:4, Vovčák Michal 1:3, body hostů: Zahrádka Michal 4:0, Vtelenský Luděk 1:3, Kříž Jakub 3:1, Čermák Vladimír 2:2),
7. kolo:
TJ Sokol Podlázky A - TJ AŠ Mladá Boleslav E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vtelenský Luděk 3:0, Zahrádka Michal 4:0, Čermák Vladimír 3:0, Marján Marcel 1:3, WO 2:0, body hostů: Jírovec Václav 1:3, Žák Karel 1:2, Heilek Miroslav 0:4, Ort Marek 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště E - TJ Březovice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kracman Martin 2:2, Janeček Marek 1:3, Kracman Horst 2:2, Švasta Jindřich 2:2, body hostů: Pazderník Václav 4:0, Vovčák Michal 1:3, Ginzlová Eva 4:0, Vovčák Jan 0:4), ST Dolní Bousov A - TJ Plazy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jihlavec Jan 2:2, Kohout Jaroslav 2:2, Štolovský Miloslav 4:0, Nitray Jozef 1:3, body hostů: Folprecht Jan 1:3, Běloubek Roman 2:2, Hodboď Martin 3:1, Vyrtych Jiří 1:3), TJ Sokol Březno - TJ Sokol Kosmonosy C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Titlbach Jindřich 0:3, Duška Jan 2:1, Stejskal Zdeněk 1:2, Charvát Milan 0:3, WO 5:0, body hostů: Soumar Vladimír 4:0, Potměšil Pavel 3:1, Reiter Jiří 2:2, WO 0:5), TJ Březovice B - TJ Sokol Podlázky B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klaus Tomáš 4:0, Volák Martin 0:4, Růžička Tomáš 0:4, Trlida Michal 0:4, body hostů: Kučera Kryštof 3:1, Sajdl Vladimír 3:1, Žďánský Karel 3:1, Kučera Michal st. 3:1),
8. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Sokol Podlázky B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírovec Václav 2:1, Havlík Vít 2:0, Heilek Miroslav 3:1, Ort Marek 3:1, Botková Michaela 1:1, WO 0:1, body hostů: Soumar Miroslav 0:2, Sajdl Vladimír 1:2, Kučera Michal st. 2:2, Žďánský Karel 1:3, Muras David 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Sokol Otradovice B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Oplt Miroslav 3:0, Procházka Zdeněk 0:1, Potměšil Pavel 1:2, Bernát Jan 1:1, Soumar Vladimír 1:2, WO 5:0, body hostů: Šimůnek Čestmír 3:1, Klimeš Drahomír 2:2, Mareš Pavel 1:3, WO 0:5), TJ Plazy - TJ Sokol Březno 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hodboď Martin 3:1, Běloubek Roman 2:2, Stejskal Jindřich 1:3, Štolovský Josef 1:3, body hostů: Charvát Milan 0:4, Titlbach Jindřich 3:1, Stejskal Zdeněk 3:1, Duška Jan 3:1), TJ Březovice A - ST Dolní Bousov A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pazderník Václav 4:0, Vovčák Michal 3:1, Pazderník Roman 2:2, Ginzlová Eva 4:0, body hostů: Nitray Jozef 0:4, Doubek Miroslav 0:4, Jihlavec Jan 1:3, Štolovský Miloslav 2:2), TJ Sokol Podlázky A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Jakub 2:2, Zahrádka Michal 4:0, Čermák Vladimír 2:1, Vtelenský Luděk 2:2, WO 1:0, body hostů: Kracman Martin 3:1, Janeček Marek 0:4, Kracman Horst 1:3, Mareš Jan 1:2, WO 0:1),
9. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště E - TJ AŠ Mladá Boleslav E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kracman Martin 4:0, Kracman Horst 2:2, Janeček Marek 2:2, Švasta Jindřich 1:3, body hostů: Jírovec Václav 3:1, Ort Marek 3:1, Žák Karel 0:4, Heilek Miroslav 1:3), ST Dolní Bousov A - TJ Sokol Podlázky A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jihlavec Jan 1:3, Kohout Jaroslav 1:3, Štolovský Miloslav 3:1, Doubek Miroslav 1:3, body hostů: Zahrádka Michal 4:0, Vtelenský Luděk 0:4, Kříž Jakub 3:1, Čermák Vladimír 3:1), TJ Sokol Březno - TJ Březovice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duška Jan 2:2, Charvát Milan 1:3, Stejskal Zdeněk 0:3, Titlbach Jindřich 1:3, Kunst Jiří 0:1, body hostů: Pazderník Václav 4:0, Ginzlová Eva 4:0, Vovčák Michal 3:1, Takács Petr 1:3), TJ Sokol Otradovice B - TJ Plazy 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimůnek Čestmír 3:1, Klimeš Drahomír 1:3, Macura Zdeněk 2:2, Fidrant Radek 1:3, body hostů: Hodboď Martin 3:1, Běloubek Roman 2:2, Štolovský Josef 2:2, Folprecht Jan 2:2), TJ Březovice B - TJ Sokol Kosmonosy C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klaus Tomáš 0:3, Volák Martin 0:4, Růžička Tomáš 1:3, Trlida Michal 0:4, WO 0:1, body hostů: Soumar Vladimír 4:0, Oplt Miroslav 3:0, Potměšil Pavel 3:1, Reiter Jiří 4:0, WO 1:0),
10. kolo:
TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Sokol Podlázky B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soumar Vladimír 4:0, Potměšil Pavel 4:0, Bernát Jan 1:3, Reiter Jiří 2:1, Černý Jaroslav 1:0, body hostů: Soumar Miroslav 0:1, Kučera Michal st. 1:3, Mlčoch Petr 1:3, Kučera Kryštof 1:3, Sajdl Vladimír 1:2), TJ Plazy - TJ Březovice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Folprecht Jan 3:1, Běloubek Roman 4:0, Hodboď Martin 4:0, Štolovský Josef 4:0, body hostů: Klaus Tomáš 0:4, Trlida Michal 0:4, Volák Martin 0:4, Růžička Tomáš 1:3), TJ Březovice A - TJ Sokol Otradovice B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pazderník Václav 3:0, Ginzlová Eva 3:0, Pazderník Roman 0:3, Vovčák Michal 3:0, WO 5:0, body hostů: Fidrant Radek 1:3, Mareš Pavel 1:3, Klimeš Drahomír 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Podlázky A - TJ Sokol Březno 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Jakub 2:2, Zahrádka Michal 3:0, Čermák Vladimír 3:1, Vtelenský Luděk 3:1, WO 1:0, body hostů: Titlbach Jindřich 2:2, Duška Jan 2:2, Stejskal Zdeněk 0:3, Berky Jozef 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště E - ST Dolní Bousov A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kracman Martin 4:0, Kracman Horst 3:1, Švasta Jindřich 3:1, Janeček Marek 3:1, body hostů: Noha Jan 2:2, Jihlavec Jan 1:3, Kohout Jaroslav 0:4, Štolovský Miloslav 0:4),
11. kolo:
ST Dolní Bousov A - TJ AŠ Mladá Boleslav E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlasáková Martina 3:1, Kohout Jaroslav 3:1, Štolovský Miloslav 3:1, Jihlavec Jan 3:1, body hostů: Ort Marek 4:0, Jírovec Václav 0:4, Žák Karel 0:4, Heilek Miroslav 0:4), TJ Sokol Březno - TJ Sokol Mnichovo Hradiště E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Titlbach Jindřich 2:2, Duška Jan 2:2, Stejskal Zdeněk 1:2, Charvát Milan 1:3, Kunst Jiří 0:1, body hostů: Kracman Martin 4:0, Mareš Jan 4:0, Kracman Horst 1:3, Janeček Marek 1:3), TJ Sokol Otradovice B - TJ Sokol Podlázky A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macura Zdeněk 0:4, Fidrant Radek 0:4, Klimeš Drahomír 0:4, Šimůnek Čestmír 3:1, body hostů: Vtelenský Luděk 3:1, Zahrádka Michal 4:0, Kříž Jakub 3:1, Čermák Vladimír 3:1), TJ Březovice B - TJ Březovice A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klaus Tomáš 0:4, Růžička Tomáš 0:4, Volák Martin 0:4, Trlida Michal 0:4, body hostů: Pazderník Václav 4:0, Pazderník Roman 4:0, Ginzlová Eva 4:0, Vovčák Michal 4:0), TJ Sokol Podlázky B - TJ Plazy 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sajdl Vladimír 2:2, Žďánský Karel 1:3, Kučera Michal st. 0:4, Kučera Kryštof 2:2, body hostů: Běloubek Roman 2:2, Folprecht Jan 2:2, Hodboď Martin 3:1, Štolovský Josef 4:0),
12. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Sokol Kosmonosy C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírovec Václav 2:2, Ort Marek 3:1, Heilek Miroslav 2:2, Havlík Vít 3:1, body hostů: Soumar Vladimír 2:2, Potměšil Pavel 2:2, Reiter Jiří 0:4, Černý Jaroslav 2:2), TJ Sokol Podlázky B - TJ Březovice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sajdl Vladimír 0:4, Kučera Michal st. 1:3, Žďánský Karel 1:3, Kučera Kryštof 1:2, WO 1:0, body hostů: Pazderník Václav 3:0, Ginzlová Eva 4:0, Vovčák Michal 4:0, Pazderník Roman 1:3, WO 0:1), TJ Březovice B - TJ Sokol Podlázky A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Tomáš 0:4, Volák Martin 0:4, Sucharda Jiří 0:4, Trlida Michal 1:3, body hostů: Vtelenský Luděk 4:0, Zahrádka Michal 4:0, Kříž Jakub 3:1, Čermák Vladimír 4:0), TJ Sokol Otradovice B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimůnek Čestmír 4:0, Klimeš Drahomír 1:3, Macura Zdeněk 2:2, Mareš Pavel 2:2, body hostů: Kracman Martin 3:1, Kracman Horst 0:4, Stránský Matyáš 2:2, Mareš Jan 2:2), TJ Sokol Březno - ST Dolní Bousov A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Titlbach Jindřich 0:4, Duška Jan 3:1, Stejskal Zdeněk 4:0, Charvát Milan 3:1, body hostů: Jihlavec Jan 1:3, Noha Jan 1:3, Kohout Jaroslav 2:2, Štolovský Miloslav 2:2),
13. kolo:
TJ Sokol Březno - TJ AŠ Mladá Boleslav E 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Titlbach Jindřich 2:1, Berky Jozef 0:3, Stejskal Zdeněk 3:0, Charvát Milan 0:1, WO 7:0, body hostů: Ort Marek 1:2, Žák Karel 1:2, Heilek Miroslav 3:1, WO 0:7), ST Dolní Bousov A - TJ Sokol Otradovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jihlavec Jan 2:2, Doubek Miroslav 1:3, Štolovský Miloslav 3:1, Kohout Jaroslav 3:1, body hostů: Fidrant Radek 1:3, Mareš Pavel 0:4, Macura Zdeněk 2:2, Šimůnek Čestmír 4:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště E - TJ Březovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kracman Martin 4:0, Kučera Josef 3:1, Kracman Horst 3:1, Stránský Matyáš 4:0, body hostů: Sucharda Jiří 0:4, Ginzl Petr 0:4, Svoboda Pavel 1:3, Trlida Michal 1:3), TJ Sokol Podlázky A - TJ Sokol Podlázky B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Jakub 3:1, Zahrádka Michal 2:0, Čermák Vladimír 2:1, Vtelenský Luděk 3:1, WO 3:0, body hostů: Kučera Michal st. 0:4, Žďánský Karel 2:2, Sajdl Vladimír 0:3, Mlčoch Petr 0:1, Živný Josef 1:0, WO 0:3), TJ Plazy - TJ Sokol Kosmonosy C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hodboď Martin 3:1, Běloubek Roman 3:1, Štolovský Josef 2:2, Folprecht Jan 1:3, body hostů: Potměšil Pavel 0:4, Reiter Jiří 2:2, Oplt Miroslav 3:1, Soumar Vladimír 2:2),
14. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Plazy 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírovec Václav 1:3, Botková Michaela 1:1, Heilek Miroslav 0:3, Ort Marek 3:1, Žák Karel 0:2, WO 1:0, body hostů: Hodboď Martin 2:2, Štolovský Josef 3:1, Běloubek Roman 3:1, Folprecht Jan 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Březovice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soumar Vladimír 1:3, Potměšil Pavel 1:3, Černý Jaroslav 0:4, Procházka Zdeněk 0:4, body hostů: Pazderník Václav 4:0, Pazderník Roman 2:2, Vovčák Michal 4:0, Ginzlová Eva 4:0), TJ Sokol Podlázky B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sajdl Vladimír 2:2, Kučera Michal st. 1:3, Kučera Kryštof 2:2, Žďánský Karel 0:4, body hostů: Kracman Martin 4:0, Kracman Horst 2:2, Švasta Jindřich 3:1, Stránský Matyáš 2:2), TJ Březovice B - ST Dolní Bousov A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Volák Martin 3:1, Růžička Tomáš 0:4, Sucharda Jiří 0:4, Trlida Michal 2:2, body hostů: Novotný Karel 3:1, Doubek Miroslav 3:1, Jihlavec Jan 2:2, Štolovský Miloslav 3:1), TJ Sokol Otradovice B - TJ Sokol Březno 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimůnek Čestmír 3:1, May Pavel 0:4, Mareš Pavel 0:3, Klimeš Drahomír 2:2, WO 1:0, body hostů: Titlbach Jindřich 3:1, Charvát Milan 2:2, Duška Jan 3:1, Stejskal Zdeněk 2:1, WO 0:1),
15. kolo:
TJ Sokol Otradovice B - TJ AŠ Mladá Boleslav E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klimeš Drahomír 3:1, Macura Zdeněk 2:1, Šimůnek Čestmír 2:0, Mareš Pavel 1:2, Fidrant Radek 0:1, WO 3:0, body hostů: Jírovec Václav 2:1, Sluka Čeněk 2:2, Heilek Miroslav 1:3, Ort Marek 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Březno - TJ Březovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berky Jozef 3:1, Duška Jan 3:1, Stejskal Zdeněk 1:0, Charvát Milan 3:0, WO 1:3, body hostů: Růžička Tomáš 0:3, Sucharda Jiří 0:3, Svoboda Pavel 1:3, Trlida Michal 1:1, WO 3:1), ST Dolní Bousov A - TJ Sokol Podlázky B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Noha Jan 4:0, Jihlavec Jan 3:1, Štolovský Miloslav 4:0, Doubek Miroslav 2:2, body hostů: Kučera Kryštof 1:3, Sajdl Vladimír 1:3, Kučera Michal st. 1:3, Žďánský Karel 0:4), TJ Sokol Podlázky A - TJ Sokol Kosmonosy C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Jakub 2:1, Zahrádka Michal 2:0, Čermák Vladimír 4:0, Marján Marcel 1:3, WO 1:2, body hostů: Soumar Vladimír 2:2, Potměšil Pavel 1:2, Reiter Jiří 1:2, Černý Jaroslav 0:3, WO 2:1), TJ Březovice A - TJ Plazy 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pazderník Václav 4:0, Pazderník Roman 2:2, Vovčák Michal 4:0, Ginzlová Eva 4:0, body hostů: Běloubek Roman 1:3, Hodboď Martin 1:3, Folprecht Jan 0:4, Magušin Petr 0:4),
16. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Březovice A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírovec Václav 1:2, Sluka Čeněk 0:3, Heilek Miroslav 1:3, Ort Marek 0:3, WO 0:3, body hostů: Pazderník Václav 3:0, Ginzlová Eva 3:0, Vovčák Michal 2:1, Pazderník Roman 3:1, WO 3:0), TJ Plazy - TJ Sokol Podlázky A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běloubek Roman 2:2, Vaňousek Miroslav 0:4, Stejskal Jindřich 0:4, Štolovský Josef 2:2, body hostů: Zahrádka Michal 4:0, Vtelenský Luděk 3:1, Kříž Jakub 2:2, Čermák Vladimír 3:1), TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oplt Miroslav 3:1, Černý Jaroslav 0:4, Bernát Jan 2:2, Soumar Vladimír 3:1, body hostů: Kracman Martin 4:0, Kučera Josef 1:3, Kracman Horst 2:2, Stránský Matyáš 1:3), TJ Sokol Podlázky B - TJ Sokol Březno 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sajdl Vladimír 3:1, Žďánský Karel 1:3, Kučera Michal st. 1:3, Kučera Kryštof 2:2, body hostů: Charvát Milan 2:2, Duška Jan 4:0, Berky Jozef 0:4, Stejskal Zdeněk 3:1), TJ Březovice B - TJ Sokol Otradovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Tomáš 0:4, Ginzl Petr 0:4, Volák Martin 3:1, Trlida Michal 3:1, body hostů: Šimůnek Čestmír 4:0, Macura Zdeněk 2:2, Klimeš Drahomír 2:2, Fidrant Radek 2:2),
17. kolo:
TJ Březovice B - TJ AŠ Mladá Boleslav E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Tomáš 0:4, Sucharda Jiří 0:4, Volák Martin 3:1, Trlida Michal 4:0, body hostů: Jírovec Václav 3:1, Ort Marek 2:2, Sluka Čeněk 2:2, Heilek Miroslav 2:2), TJ Sokol Otradovice B - TJ Sokol Podlázky B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimůnek Čestmír 4:0, Macura Zdeněk 1:3, Klimeš Drahomír 2:2, Mareš Pavel 0:1, WO 0:3, body hostů: Sajdl Vladimír 2:1, Kučera Kryštof 1:2, Žďánský Karel 0:3, Kučera Michal st. 3:1, WO 3:0), ST Dolní Bousov A - TJ Sokol Kosmonosy C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jihlavec Jan 2:2, Noha Jan 2:2, Štolovský Miloslav 3:1, Doubek Miroslav 1:3, body hostů: Černý Jaroslav 1:3, Reiter Jiří 1:3, Potměšil Pavel 3:1, Soumar Vladimír 3:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště E - TJ Plazy 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kracman Martin 4:0, Švasta Jindřich 1:3, Stránský Matyáš 0:4, Kracman Horst 0:4, body hostů: Hodboď Martin 3:1, Běloubek Roman 3:1, Folprecht Jan 2:2, Štolovský Josef 3:1), TJ Sokol Podlázky A - TJ Březovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Jakub 1:3, Zahrádka Michal 3:0, Čermák Vladimír 2:2, Vtelenský Luděk 2:2, WO 1:0, body hostů: Pazderník Václav 3:1, Vovčák Michal 1:3, Pazderník Roman 0:3, Ginzlová Eva 3:1, WO 0:1),
18. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Sokol Podlázky A 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jírovec Václav 0:3, Heilek Miroslav 0:4, Ort Marek 0:4, WO 0:6, body hostů: Vtelenský Luděk 3:0, Zahrádka Michal 2:0, Čermák Vladimír 3:0, Kříž Jakub 3:0, WO 6:0), TJ Březovice A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pazderník Václav 3:1, Pazderník Roman 1:3, Vovčák Michal 3:1, Ginzlová Eva 3:1, body hostů: Kracman Martin 3:1, Švasta Jindřich 1:3, Kracman Horst 0:4, Mareš Jan 2:2), TJ Plazy - ST Dolní Bousov A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hodboď Martin 2:1, Běloubek Roman 3:1, Folprecht Jan 4:0, Štolovský Josef 3:1, WO 1:0, body hostů: Nitray Jozef 0:4, Novotný Karel 0:3, Jihlavec Jan 1:3, Noha Jan 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Sokol Březno 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Jaroslav 0:3, Potměšil Pavel 3:1, Oplt Miroslav 1:2, Soumar Vladimír 2:2, WO 1:1, body hostů: Titlbach Jindřich 1:3, Charvát Milan 2:1, Duška Jan 3:1, Stejskal Zdeněk 2:1, WO 1:1), TJ Sokol Podlázky B - TJ Březovice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sajdl Vladimír 4:0, Žďánský Karel 3:1, Kučera Michal st. 3:1, Kučera Kryštof 4:0, body hostů: Růžička Tomáš 0:4, Svoboda Pavel 0:4, Volák Martin 2:2, Trlida Michal 0:4),
19. kolo:
TJ Sokol Podlázky B - TJ AŠ Mladá Boleslav E 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sajdl Vladimír 2:2, Žďánský Karel 1:3, Kučera Michal st. 2:2, Kučera Kryštof 1:3, body hostů: Ort Marek 3:1, Jírovec Václav 2:2, Havlík Vít 4:0, Heilek Miroslav 1:3), TJ Sokol Otradovice B - TJ Sokol Kosmonosy C 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klimeš Drahomír 0:4, Mareš Pavel 2:2, Šimůnek Čestmír 3:1, WO 0:5, body hostů: Soumar Vladimír 3:0, Reiter Jiří 2:1, Bernát Jan 1:2, Potměšil Pavel 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Březno - TJ Plazy 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Titlbach Jindřich 3:1, Duška Jan 3:1, Stejskal Zdeněk 3:0, Charvát Milan 2:1, Kunst Jiří 0:1, WO 1:0, body hostů: Štolovský Josef 2:1, Běloubek Roman 0:4, Vaňousek Miroslav 0:4, Stejskal Jindřich 2:2, WO 0:1), ST Dolní Bousov A - TJ Březovice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jihlavec Jan 1:3, Noha Jan 4:0, Doubek Miroslav 0:4, Kohout Jaroslav 1:3, body hostů: Pazderník Václav 3:1, Ginzlová Eva 3:1, Vovčák Michal 3:1, Pazderník Roman 1:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště E - TJ Sokol Podlázky A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kracman Martin 2:2, Kracman Horst 1:3, Mareš Jan 0:1, Stránský Matyáš 0:4, WO 0:3, body hostů: Vtelenský Luděk 1:2, Zahrádka Michal 3:0, Kříž Jakub 3:1, Čermák Vladimír 3:0, WO 3:0),
20. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Sokol Mnichovo Hradiště E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jírovec Václav 2:1, Havlík Vít 4:0, Heilek Miroslav 1:3, Ort Marek 2:2, WO 0:1, body hostů: Kracman Martin 3:1, Mareš Jan 2:1, Kracman Horst 1:3, Stránský Matyáš 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Podlázky A - ST Dolní Bousov A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vtelenský Luděk 3:1, Zahrádka Michal 4:0, Čermák Vladimír 4:0, Marján Marcel 2:2, body hostů: Jihlavec Jan 1:3, Novotný Karel 1:3, Pavlišta Jaroslav 0:4, Noha Jan 1:3), TJ Březovice A - TJ Sokol Březno 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pazderník Václav 4:0, Ginzlová Eva 2:2, Pazderník Roman 2:2, Takács Petr 0:2, Vovčák Jan 0:2, body hostů: Titlbach Jindřich 1:3, Charvát Milan 1:3, Duška Jan 3:1, Stejskal Zdeněk 3:1), TJ Plazy - TJ Sokol Otradovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hodboď Martin 3:1, Běloubek Roman 1:3, Folprecht Jan 4:0, Štolovský Josef 3:1, body hostů: Šimůnek Čestmír 3:1, Klimeš Drahomír 1:3, Mareš Pavel 0:4, Skála Jiří 1:3), TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Březovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Potměšil Pavel 4:0, Černý Jaroslav 1:1, Soumar Vladimír 4:0, Reiter Jiří 3:0, Bernát Jan 2:0, WO 0:1, body hostů: Volák Martin 1:2, Trlida Michal 0:4, Sucharda Jiří 0:4, Růžička Tomáš 0:4, WO 1:0),
21. kolo:
TJ Sokol Podlázky B - TJ Sokol Kosmonosy C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sajdl Vladimír 0:4, Kučera Kryštof 1:2, Žďánský Karel 1:3, Soumar Miroslav 0:4, WO 1:0, body hostů: Potměšil Pavel 4:0, Soumar Vladimír 3:1, Reiter Jiří 2:1, Oplt Miroslav 4:0, WO 0:1), TJ Březovice B - TJ Plazy 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Tomáš 1:3, Sucharda Jiří 0:4, Volák Martin 0:3, Trlida Michal 1:3, WO 0:1, body hostů: Hodboď Martin 4:0, Běloubek Roman 2:2, Štolovský Josef 4:0, Folprecht Jan 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Otradovice B - TJ Březovice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kačírková Květa 0:4, Fidrant Radek 0:4, Šimůnek Čestmír 2:1, Mareš Pavel 1:3, WO 1:0, body hostů: Pazderník Václav 3:1, Ginzlová Eva 3:1, Vovčák Michal 4:0, Pazderník Roman 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Březno - TJ Sokol Podlázky A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Titlbach Jindřich 0:4, Duška Jan 3:1, Stejskal Zdeněk 1:2, Charvát Milan 2:1, WO 1:1, body hostů: Zahrádka Michal 3:0, Kříž Jakub 1:3, Vtelenský Luděk 2:2, Čermák Vladimír 2:1, WO 1:1), ST Dolní Bousov A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jihlavec Jan 2:2, Noha Jan 2:2, Štolovský Miloslav 3:1, Doubek Miroslav 3:1, body hostů: Kracman Martin 4:0, Kučera Josef 1:3, Kracman Horst 0:4, Švasta Jindřich 1:3),
22. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav E - ST Dolní Bousov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jírovec Václav 1:0, Sluka Čeněk 2:2, Heilek Miroslav 2:2, Ort Marek 3:1, WO 0:3, body hostů: Nitray Jozef 2:2, Doubek Miroslav 0:3, Noha Jan 1:2, Jihlavec Jan 2:1, WO 3:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště E - TJ Sokol Březno 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kracman Martin 4:0, Kracman Horst 0:4, Mareš Jan 1:3, Švasta Jindřich 2:2, body hostů: Titlbach Jindřich 3:1, Charvát Milan 3:1, Duška Jan 1:3, Stejskal Zdeněk 2:2), TJ Sokol Podlázky A - TJ Sokol Otradovice B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kříž Jakub 3:0, Zahrádka Michal 3:0, Čermák Vladimír 3:0, Vtelenský Luděk 3:0, WO 5:0, body hostů: Klimeš Drahomír 0:4, May Pavel 0:4, Mareš Pavel 0:4, WO 0:5), TJ Březovice A - TJ Březovice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pazderník Václav 4:0, Pazderník Roman 4:0, Vovčák Michal 4:0, Ginzlová Eva 4:0, body hostů: Volák Martin 0:4, Ginzl Petr 0:4, Růžička Tomáš 0:4, Svoboda Pavel 0:4), TJ Plazy - TJ Sokol Podlázky B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hodboď Martin 3:1, Běloubek Roman 3:1, Folprecht Jan 3:0, Štolovský Josef 3:1, WO 0:1, body hostů: Sajdl Vladimír 1:3, Kučera Kryštof 1:3, Žďánský Karel 0:4, Kučera Michal st. 1:2, WO 1:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS