Výsledky do novin
Krajská soutěž 2.třídy, sk.B
1. kolo:
TJ Spartak Čelákovice A - TTC Bělá pod Bezdězem C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bodlák Jan 2:1, Mlejnek Jiří 1:1, Dvořák Petr 3:0, Dražinovský Tomáš 3:0, WO 5:0, body hostů: Postelt Vladimír 2:1, Blecha David 0:3, Kaňka Jakub 0:3, Elstner Lukáš 0:2, WO 0:5), TJ Sokol Libčice - Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Dalibor 2:2, Kraml Václav 3:0, Slaměník Richard 1:2, Richter Vojtěch 3:1, WO 0:2, body hostů: Danaj Tomáš 3:1, Hrdý Miroslav 0:4, Točík Radek 2:1, Halama Jiří 0:3, WO 2:0), TTC Kladno D - TJ Lokomotiva Nymburk B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Ladislav 4:0, Jedlička Stanislav 4:0, Tuček Miroslav 3:1, Lážnovský Jiří 4:0, body hostů: Hájek Zdeněk 0:4, Hendrych Roman 1:3, Stejskal Tomáš 0:4, Žežule Ondřej 0:4), TJ Sokol Všetaty B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Primáč Vojtěch 0:4, Němeček Jakub 0:4, Urban Milan 2:2, Bíba Jaroslav 1:3, body hostů: Pleticha Vladimír 4:0, Kroupa Milan 2:2, Grill Josef 3:1, Beniš Ondřej 4:0), TJ AŠ Mladá Boleslav B - Sokol Přezletice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šípková Nela 0:4, Pácha Robin 2:2, Niems Dušan 2:1, Janoušková Jitka 0:3, WO 0:2, body hostů: Hrstka Tomáš 2:1, Vilhelm Oldřich 3:1, Slunéčko Radek 3:1, Hataš Martin 2:1, WO 2:0), TJ Sokol Krchleby B - TJ Sokol Velký Osek B 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paclt Milan 0:4, Špitálský Ladislav 0:3, Král Jindřich 1:2, Táborský Luboš 1:3, WO 1:1, body hostů: Doležal Martin 4:0, Procházka Roman 3:1, Kloz Daniel 3:0, Lhoták Lubor 2:1, WO 1:1),
2. kolo:
TJ Spartak Čelákovice A - Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bodlák Jan 1:2, Mlejnek Jiří 1:3, Dvořák Petr 4:0, Dražinovský Tomáš 3:0, WO 0:2, body hostů: Danaj Tomáš 2:1, Točík Radek 0:3, Hrdý Radek 1:3, Hrdý Miroslav 2:2, WO 2:0), TJ Sokol Libčice - TTC Bělá pod Bezdězem C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter Vojtěch 2:1, Kraml Václav 2:0, Richter Jaroslav ml. 1:2, Šulc Dalibor 3:1, WO 4:0, body hostů: Blecha David 1:3, Slobodzian Jakub 1:2, Kaňka Jakub 1:2, Postelt Vladimír 1:1, WO 0:4), TTC Kladno D - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Ladislav 3:1, Jedlička Stanislav 4:0, Pachman Tomáš 1:3, Lážnovský Jiří 1:3, body hostů: Grill Josef 3:1, Beniš Ondřej 2:2, Kroupa Milan 1:3, Mareš Jan 0:1, Pleticha Vladimír 1:2), TJ Sokol Všetaty B - TJ Lokomotiva Nymburk B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němeček Jakub 2:2, Primáč Vojtěch 1:2, Urban Milan 1:3, Bíba Jaroslav 2:2, WO 1:0, body hostů: Eliška Roman 4:0, Třešňák Josef 2:2, Hendrych Roman 0:3, Hájek Zdeněk 3:1, WO 0:1), TJ AŠ Mladá Boleslav B - TJ Sokol Velký Osek B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Botka Jan 0:4, Pácha Robin 3:1, Niems Dušan 1:2, Janoušková Jitka 0:4, WO 0:1, body hostů: Doležal Martin 3:1, Procházka Roman 3:1, Kloz Daniel 3:1, Lhoták Lubor 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Krchleby B - Sokol Přezletice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paclt Milan 0:4, Havel Martin 3:1, Král Jindřich 2:2, Táborský Luboš 3:1, body hostů: Slunéčko Radek 3:1, Ondráček Evžen 1:3, Hataš Martin 3:1, Bartoň Tomáš 1:3),
3. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem C - Sokol Přezletice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Elstner Lukáš 1:3, Blecha David 0:4, Postelt Vladimír 1:3, Malý Petr 4:0, body hostů: Vilhelm Oldřich 3:1, Ondráček Evžen 3:1, Hataš Martin 3:1, Šusta Petr 1:3), Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy - TJ Sokol Velký Osek B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halama Jiří 1:3, Točík Radek 1:3, Hrdý Miroslav 2:1, Danaj Tomáš 2:2, WO 1:0, body hostů: Kloz Daniel 3:1, Procházka Roman 3:1, Lhoták Lubor 0:4, Doležal Martin 3:0, WO 0:1), TJ Lokomotiva Nymburk B - TJ AŠ Mladá Boleslav B 18:0wo, TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Sokol Krchleby B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beniš Ondřej 3:0, Kroupa Milan 1:2, Knobloch Pavel 1:2, Grill Josef 3:1, WO 3:0, body hostů: Špitálský Ladislav 2:2, Táborský Štěpán 2:1, Janda Martin 0:3, Paclt Milan 1:2, WO 0:3), TJ Spartak Čelákovice A - TTC Kladno D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bodlák Jan 3:0, Mlejnek Jiří 4:0, Dvořák Petr 4:0, Dražinovský Tomáš 2:2, WO 0:1, body hostů: Jedlička Stanislav 1:3, Šulc Ladislav 1:2, Pachman Tomáš 0:4, Pírka Josef 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Libčice - TJ Sokol Všetaty B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Vojtěch 4:0, Šulc Dalibor 3:1, Richter Jaroslav ml. 2:1, Tkačuk Roman 2:2, WO 0:1, body hostů: Kočiš Ludovít 2:2, Bíba Jaroslav 1:3, Urban Milan 0:4, Němeček Jakub 1:2, WO 1:0),
4. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Sokol Velký Osek B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Petr 2:2, Blecha David 0:3, Postelt Vladimír 0:3, Kaňka Jakub 1:2, WO 2:1, body hostů: Doležal Martin 3:0, Procházka Roman 3:1, Kloz Daniel 2:1, Lhoták Lubor 2:1, WO 1:2), Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy - Sokol Přezletice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdý Radek 2:1, Točík Radek 1:3, Hrdý Miroslav 3:0, Danaj Tomáš 3:0, WO 3:0, body hostů: Vilhelm Oldřich 2:1, Ondráček Evžen 1:2, Hataš Martin 1:3, Macho Martin 0:3, WO 0:3), TJ Lokomotiva Nymburk B - TJ Sokol Krchleby B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eliška Radek 0:2, Třešňák Josef 2:2, Eliška Roman 3:1, Hájek Zdeněk 2:2, Stejskal Tomáš 0:2, body hostů: Hlinovský Dominik 1:3, Král Jindřich 3:1, Táborský Luboš 2:2, Jaroň Daniel 3:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ AŠ Mladá Boleslav B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beniš Ondřej 4:0, Grill Josef 3:1, Knobloch Pavel 2:2, Dusil Petr 2:2, body hostů: Janoušková Jitka 0:4, Niems Dušan 3:1, Botka Jan 1:3, Havlík Vít 1:3), TJ Spartak Čelákovice A - TJ Sokol Všetaty B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bodlák Jan 2:1, Mlejnek Jiří 4:0, Dvořák Petr 4:0, Dražinovský Tomáš 4:0, WO 0:1, body hostů: Bíba Jaroslav 0:4, Primáč Vojtěch 0:3, Němeček Jakub 0:4, Chalupa Josef 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Libčice - TTC Kladno D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter Vojtěch 4:0, Kraml Václav 2:0, Slaměník Richard 2:1, Šulc Dalibor 4:0, WO 0:3, body hostů: Lážnovský Jiří 1:3, Šulc Ladislav 0:4, Jedlička Stanislav 0:3, Pachman Tomáš 0:2, WO 3:0),
5. kolo:
TTC Kladno D - TTC Bělá pod Bezdězem C 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šulc Ladislav 1:1, Jedlička Stanislav 2:0, Pachman Tomáš 0:3, Lážnovský Jiří 2:0, WO 7:1, body hostů: Elstner Lukáš 1:2, Kaňka Jakub 1:2, Postelt Vladimír 2:1, WO 1:7), TJ Sokol Všetaty B - Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urban Milan 0:4, Bíba Jaroslav 1:3, Němeček Jakub 1:3, Kočiš Ludovít 2:2, body hostů: Danaj Tomáš 4:0, Hrdý Miroslav 2:2, Točík Radek 4:0, Halama Jiří 2:2), TJ AŠ Mladá Boleslav B - TJ Spartak Čelákovice A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Botka Jan 1:3, Šípková Nela 0:4, Havlík Vít 0:4, Niems Dušan 0:2, WO 0:2, body hostů: Bodlák Jan 3:0, Mlejnek Jiří 2:1, Dražinovský Tomáš 4:0, Dvořák Petr 4:0, WO 2:0), TJ Sokol Krchleby B - TJ Sokol Libčice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Táborský Štěpán 1:3, Havel Martin 3:1, Jaroň Daniel 2:2, Táborský Luboš 3:1, body hostů: Kraml Václav 4:0, Richter Vojtěch 2:2, Šulc Dalibor 1:3, Slaměník Richard 0:4), Sokol Přezletice A - TJ Lokomotiva Nymburk B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šusta Petr 2:2, Macho Martin 0:2, Hataš Martin 2:2, Slunéčko Radek 3:1, Teplý Stanislav st. 1:1, body hostů: Eliška Roman 1:3, Třešňák Josef 4:0, Hendrych Roman 0:4, Hájek Zdeněk 3:1), TJ Sokol Velký Osek B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lhoták Lubor 0:2, Procházka Roman 3:1, Doležal Martin 4:0, Kloz Daniel 2:2, WO 0:2, body hostů: Beniš Ondřej 1:3, Grill Josef 1:2, Pleticha Vladimír 1:2, Kroupa Milan 2:2, WO 2:0),
6. kolo:
TTC Kladno D - Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Ladislav 1:3, Jedlička Stanislav 1:3, Tuček Miroslav 1:3, Lážnovský Jiří 3:1, body hostů: Halama Jiří 2:2, Hrdý Miroslav 1:3, Točík Radek 4:0, Hrdý Radek 3:1), TJ Sokol Všetaty B - TTC Bělá pod Bezdězem C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bíba Jaroslav 3:1, Kočiš Ludovít 3:1, Primáč Vojtěch 1:2, Urban Milan 3:1, WO 1:0, body hostů: Malý Petr 3:1, Postelt Vladimír 1:3, Kaňka Jakub 0:2, Slobodzian Jakub 0:3, Elstner Lukáš 1:1, WO 0:1), TJ AŠ Mladá Boleslav B - TJ Sokol Libčice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pácha Robin 3:1, Botka Jan 2:2, Havlík Vít 1:3, Niems Dušan 4:0, body hostů: Šulc Dalibor 1:3, Richter Vojtěch 3:1, Slaměník Richard 1:3, Richter Jaroslav ml. 1:3), TJ Sokol Krchleby B - TJ Spartak Čelákovice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Štěpán 1:2, Havel Martin 1:2, Táborský Luboš 1:2, Jaroň Daniel 1:3, WO 0:3, body hostů: Bodlák Jan 0:4, Mlejnek Jiří 3:0, Dražinovský Tomáš 3:0, Dvořák Petr 3:0, WO 3:0), Sokol Přezletice A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šusta Petr 1:3, Hataš Martin 2:2, Slunéčko Radek 2:2, Vilhelm Oldřich 2:2, body hostů: Grill Josef 2:2, Pleticha Vladimír 3:1, Knobloch Pavel 1:3, Kroupa Milan 3:1), TJ Sokol Velký Osek B - TJ Lokomotiva Nymburk B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mokříž Bohuslav 2:2, Procházka Roman 4:0, Doležal Martin 3:1, Kloz Daniel 3:1, body hostů: Eliška Roman 2:2, Třešňák Josef 1:3, Hendrych Roman 0:3, Hájek Zdeněk 1:3, Hájek Lukáš 0:1),
7. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Lokomotiva Nymburk B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaňka Jakub 2:1, Blecha David 1:2, Postelt Vladimír 2:1, Malý Petr 3:0, WO 4:0, body hostů: Eliška Roman 2:1, Třešňák Josef 1:2, Hendrych Roman 0:3, Hájek Zdeněk 1:2, WO 0:4), Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdý Miroslav 1:3, Hrdý Radek 3:1, Točík Radek 1:3, Danaj Tomáš 4:0, body hostů: Beniš Ondřej 2:2, Pleticha Vladimír 1:3, Dusil Petr 2:2, Kroupa Milan 2:2), TJ Spartak Čelákovice A - Sokol Přezletice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bodlák Jan 1:3, Mlejnek Jiří 1:3, Dvořák Petr 4:0, Dražinovský Tomáš 2:2, body hostů: Hrstka Tomáš 3:1, Vilhelm Oldřich 3:1, Hataš Martin 1:3, Slunéčko Radek 1:3), TJ Sokol Libčice - TJ Sokol Velký Osek B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Vojtěch 2:2, Kraml Václav 4:0, Slaměník Richard 2:2, Šulc Dalibor 0:4, body hostů: Doležal Martin 2:2, Procházka Roman 1:3, Kloz Daniel 3:1, Lhoták Lubor 2:2), TTC Kladno D - TJ AŠ Mladá Boleslav B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šulc Ladislav 1:3, Jedlička Stanislav 4:0, Tuček Miroslav 3:1, Lážnovský Jiří 3:1, body hostů: Pácha Robin 3:1, Kouřil Lubomír 1:3, Botka Jan 1:3, Havlík Vít 0:4), TJ Sokol Všetaty B - TJ Sokol Krchleby B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bíba Jaroslav 2:1, Kočiš Ludovít 1:1, Urban Milan 0:3, Chalupa Josef 0:3, WO 5:0, body hostů: Jaroň Daniel 2:1, Král Jindřich 2:1, Špitálský Ladislav 3:0, Táborský Štěpán 1:1, WO 0:5),
8. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaňka Luděk ml. 2:2, Slobodzian Jakub 3:1, Postelt Vladimír 1:1, Blecha David 3:1, Malý Petr 1:1, body hostů: Grill Josef 1:3, Dusil Petr 2:2, Knobloch Pavel 1:3, Kroupa Milan 2:2), Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy - TJ Lokomotiva Nymburk B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdý Miroslav 2:2, Točík Radek 2:2, Hrdý Radek 3:1, Danaj Tomáš 4:0, body hostů: Eliška Roman 3:1, Třešňák Josef 2:2, Hájek Zdeněk 0:4, Hendrych Roman 0:1, Stejskal Tomáš 0:3), TJ Spartak Čelákovice A - TJ Sokol Velký Osek B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bodlák Jan 1:3, Mlejnek Jiří 2:2, Dvořák Petr 3:0, Dražinovský Tomáš 4:0, WO 1:0, body hostů: Doležal Martin 2:2, Procházka Roman 0:4, Kloz Daniel 2:2, Lhoták Lubor 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Libčice - Sokol Přezletice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slaměník Richard 1:3, Richter Vojtěch 3:1, Šulc Dalibor 3:1, Richter Jaroslav ml. 2:2, body hostů: Vilhelm Oldřich 3:1, Slunéčko Radek 1:3, Hataš Martin 1:3, Ondráček Evžen 2:2), TTC Kladno D - TJ Sokol Krchleby B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šulc Ladislav 2:2, Jedlička Stanislav 2:2, Pachman Tomáš 0:4, Lážnovský Jiří 3:1, body hostů: Jaroň Daniel 3:1, Král Jindřich 1:3, Špitálský Ladislav 3:1, Havel Martin 2:2), TJ Sokol Všetaty B - TJ AŠ Mladá Boleslav B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urban Milan 0:4, Kočiš Ludovít 0:3, Primáč Vojtěch 0:2, Bíba Jaroslav 1:3, Němeček Jakub 0:1, WO 2:0, body hostů: Niems Dušan 4:0, Pácha Robin 4:0, Kouřil Lubomír 4:0, Školník Luboš 1:1, WO 0:2),
9. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav B - TTC Bělá pod Bezdězem C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Niems Dušan 3:1, Pácha Robin 3:0, Školník Luboš 2:1, Kouřil Lubomír 1:3, WO 1:1, body hostů: Malý Petr 3:1, Postelt Vladimír 0:4, Slobodzian Jakub 1:2, Blecha David 1:2, WO 1:1), TJ Sokol Krchleby B - Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jaroň Daniel 2:2, Špitálský Ladislav 2:2, Táborský Štěpán 2:2, Král Jindřich 2:2, body hostů: Danaj Tomáš 4:0, Hrdý Radek 2:2, Halama Jiří 0:4, Hrdý Miroslav 2:2), Sokol Přezletice A - TTC Kladno D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slunéčko Radek 2:2, Hataš Martin 2:2, Ondráček Evžen 1:3, Vilhelm Oldřich 3:1, body hostů: Mencl Jiří 3:1, Lážnovský Jiří 2:2, Šulc Ladislav 2:2, Pachman Tomáš 1:3), TJ Sokol Velký Osek B - TJ Sokol Všetaty B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Laštovička Jiří 2:2, Procházka Roman 3:1, Doležal Martin 4:0, Kloz Daniel 4:0, body hostů: Kočiš Ludovít 1:3, Urban Milan 2:2, Němeček Jakub 0:4, Primáč Vojtěch 0:4), TJ Lokomotiva Nymburk B - TJ Spartak Čelákovice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žežule Ondřej 1:3, Stejskal Tomáš 1:3, Eliška Roman 1:2, Hájek Zdeněk 0:4, WO 0:1, body hostů: Dvořák Petr 4:0, Dražinovský Tomáš 4:0, Mlejnek Jiří 3:1, Bodlák Jan 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Sokol Libčice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dusil Petr 1:2, Kroupa Milan 0:3, Knobloch Pavel 2:1, Pleticha Vladimír 0:4, WO 2:1, body hostů: Richter Vojtěch 4:0, Slaměník Richard 2:1, Richter Jaroslav ml. 1:2, Šulc Dalibor 3:0, WO 1:2),
10. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav B - Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niems Dušan 2:2, Pácha Robin 4:0, Školník Luboš 2:1, Kouřil Lubomír 2:2, WO 1:0, body hostů: Danaj Tomáš 3:1, Hrdý Radek 2:2, Hrdý Miroslav 0:4, Halama Jiří 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Krchleby B - TTC Bělá pod Bezdězem C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaroň Daniel 4:0, Špitálský Ladislav 2:2, Havel Martin 2:1, Táborský Štěpán 0:2, Král Jindřich 1:1, WO 0:1, body hostů: Blecha David 3:1, Postelt Vladimír 0:4, Kaňka Jakub 1:3, Slobodzian Jakub 2:1, WO 1:0), Sokol Přezletice A - TJ Sokol Všetaty B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šusta Petr 2:2, Hataš Martin 4:0, Slunéčko Radek 4:0, Vilhelm Oldřich 3:0, WO 0:1, body hostů: Bíba Jaroslav 0:3, Novák Aleš 0:4, Němeček Jakub 1:3, Urban Milan 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Velký Osek B - TTC Kladno D 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mokříž Bohuslav 3:1, Procházka Roman 4:0, Doležal Martin 4:0, Kloz Daniel 4:0, body hostů: Lážnovský Jiří 1:3, Šulc Ladislav 0:4, Pachman Tomáš 0:4, Ebert Tomáš st. 0:4), TJ Lokomotiva Nymburk B - TJ Sokol Libčice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stejskal Tomáš 1:3, Třešňák Josef 4:0, Eliška Roman 2:2, Hájek Zdeněk 2:2, body hostů: Richter Vojtěch 3:1, Tkačuk Roman 0:4, Šulc Dalibor 2:2, Richter Jaroslav ml. 2:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Spartak Čelákovice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pleticha Vladimír 1:3, Kroupa Milan 0:4, Knobloch Pavel 1:2, Dusil Petr 1:3, WO 1:0, body hostů: Dvořák Petr 4:0, Dražinovský Tomáš 4:0, Mlejnek Jiří 3:1, Bodlák Jan 1:2, WO 0:1),
11. kolo:
TJ Spartak Čelákovice A - TJ Sokol Libčice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dražinovský Tomáš 2:1, Mlejnek Jiří 1:2, Dvořák Petr 2:1, Bodlák Jan 0:4, WO 3:0, body hostů: Richter Vojtěch 1:3, Kraml Václav 3:0, Šulc Dalibor 2:1, Richter Jaroslav ml. 2:1, WO 0:3), TTC Kladno D - TJ Sokol Všetaty B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šulc Ladislav 3:0, Jedlička Stanislav 2:1, Lážnovský Jiří 0:1, Hlaváček Jan 1:2, WO 5:2, body hostů: Primáč Vojtěch 0:3, Němeček Jakub 1:2, Bíba Jaroslav 3:1, WO 2:5), TJ AŠ Mladá Boleslav B - TJ Sokol Krchleby B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niems Dušan 4:0, Botka Jan 1:3, Školník Luboš 1:3, Kouřil Lubomír 3:1, body hostů: Břetenář Petr 2:2, Táborský Luboš 2:2, Špitálský Ladislav 0:4, Jaroň Daniel 3:1), Sokol Přezletice A - TJ Sokol Velký Osek B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Evžen 1:3, Hataš Martin 1:3, Slunéčko Radek 1:2, Vilhelm Oldřich 2:2, WO 1:0, body hostů: Doležal Martin 3:1, Procházka Roman 3:1, Kloz Daniel 4:0, Mokříž Bohuslav 0:3, WO 0:1), TJ Lokomotiva Nymburk B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Zdeněk 1:3, Sobotka Jiří 0:4, Eliška Roman 3:1, Třešňák Josef 3:1, body hostů: Beniš Ondřej 3:1, Dusil Petr 2:2, Pleticha Vladimír 0:3, Kroupa Milan 3:1, Knobloch Pavel 1:0), TTC Bělá pod Bezdězem C - Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaňka Jakub 1:3, Elstner Lukáš 3:1, Blecha David 1:3, Malý Petr 3:1, body hostů: Danaj Tomáš 4:0, Hrdý Radek 2:2, Točík Radek 0:4, Hrdý Miroslav 2:2),
12. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Spartak Čelákovice A 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Postelt Vladimír 1:3, Slobodzian Jakub 0:4, Kaňka Jakub 0:3, WO 0:6, body hostů: Dvořák Petr 3:0, Dražinovský Tomáš 3:0, Mlejnek Jiří 3:0, Bodlák Jan 1:1, WO 6:0), Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy - TJ Sokol Libčice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halama Jiří 0:3, Točík Radek 0:2, Hrdý Miroslav 0:3, Danaj Tomáš 1:2, WO 5:0, body hostů: Šulc Dalibor 3:0, Kraml Václav 3:0, Richter Jaroslav ml. 2:1, Slaměník Richard 2:0, WO 0:5), TJ Lokomotiva Nymburk B - TTC Kladno D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stejskal Tomáš 2:2, Třešňák Josef 2:2, Eliška Roman 3:0, Hájek Zdeněk 2:2, Hájek Lukáš 0:1, body hostů: Šulc Ladislav 2:2, Lážnovský Jiří 3:1, Tuček Miroslav 1:3, Pachman Tomáš 1:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Sokol Všetaty B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beniš Ondřej 4:0, Knobloch Pavel 3:1, Grill Josef 3:1, Kroupa Milan 4:0, body hostů: Bíba Jaroslav 1:3, Urban Milan 0:4, Kočiš Ludovít 0:2, Němeček Jakub 1:3, Kovacs Václav 0:2), Sokol Přezletice A - TJ AŠ Mladá Boleslav B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilhelm Oldřich 3:1, Slunéčko Radek 2:2, Hataš Martin 2:2, Hrstka Tomáš 2:2, body hostů: Niems Dušan 2:2, Kouřil Lubomír 4:0, Botka Jan 0:4, Školník Luboš 1:3), TJ Sokol Velký Osek B - TJ Sokol Krchleby B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Lubor 1:3, Procházka Roman 1:2, Doležal Martin 3:0, Kloz Daniel 4:0, WO 2:0, body hostů: Táborský Štěpán 2:2, Král Jindřich 2:2, Špitálský Ladislav 0:3, Táborský Luboš 1:2, WO 0:2),
13. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy - TJ Spartak Čelákovice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Točík Radek 1:3, Halama Jiří 0:3, Hrdý Miroslav 0:4, Danaj Tomáš 2:2, WO 0:1, body hostů: Dvořák Petr 4:0, Dražinovský Tomáš 3:1, Mlejnek Jiří 2:1, Bodlák Jan 3:1, WO 1:0), TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Sokol Libčice 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Postelt Vladimír 1:3, Kaňka Luděk ml. 0:3, Slobodzian Jakub 1:2, Elstner Lukáš 1:3, WO 0:2, body hostů: Šulc Dalibor 4:0, Slaměník Richard 4:0, Richter Jaroslav ml. 2:1, Manek Jakub 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TTC Kladno D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beniš Ondřej 4:0, Knobloch Pavel 1:3, Grill Josef 3:1, Kroupa Milan 3:1, body hostů: Lážnovský Jiří 3:1, Šulc Ladislav 1:3, Tuček Miroslav 0:4, Pachman Tomáš 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk B - TJ Sokol Všetaty B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stejskal Tomáš 2:2, Třešňák Josef 3:1, Eliška Roman 3:0, Hájek Zdeněk 3:1, WO 0:1, body hostů: Bíba Jaroslav 3:1, Kočiš Ludovít 0:4, Urban Milan 0:4, Němeček Jakub 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Velký Osek B - TJ AŠ Mladá Boleslav B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Lubor 3:1, Procházka Roman 1:3, Doležal Martin 3:0, Kloz Daniel 2:2, WO 0:1, body hostů: Kouřil Lubomír 2:2, Pácha Robin 3:1, Botka Jan 0:4, Školník Luboš 1:2, WO 1:0), Sokol Přezletice A - TJ Sokol Krchleby B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilhelm Oldřich 3:1, Hataš Martin 0:3, Slunéčko Radek 2:1, Hrstka Tomáš 4:0, WO 1:1, body hostů: Táborský Štěpán 1:3, Jaroň Daniel 2:2, Král Jindřich 0:3, Táborský Luboš 2:1, WO 1:1),
14. kolo:
Sokol Přezletice A - TTC Bělá pod Bezdězem C 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vilhelm Oldřich 4:0, Hataš Martin 0:1, Slunéčko Radek 3:0, Hrstka Tomáš 4:0, Šusta Petr 0:2, WO 2:0, body hostů: Postelt Vladimír 1:3, Slobodzian Jakub 1:3, Elstner Lukáš 0:3, Kaňka Jakub 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Velký Osek B - Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Lubor 1:3, Hanušová Blanka 0:4, Doležal Martin 4:0, Kloz Daniel 3:1, body hostů: Danaj Tomáš 2:2, Točík Radek 2:2, Hrdý Miroslav 2:2, Halama Jiří 2:2), TJ AŠ Mladá Boleslav B - TJ Lokomotiva Nymburk B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niems Dušan 2:1, Pácha Robin 3:0, Školník Luboš 3:0, Kouřil Lubomír 2:1, WO 3:1, body hostů: Eliška Roman 1:2, Třešňák Josef 1:2, Hájek Zdeněk 0:3, Žežule Ondřej 0:3, WO 1:3), TJ Sokol Krchleby B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaroň Daniel 3:1, Táborský Luboš 2:2, Břetenář Petr 1:2, Král Jindřich 3:1, WO 1:0, body hostů: Beniš Ondřej 1:3, Grill Josef 2:2, Kroupa Milan 3:1, Pleticha Vladimír 0:3, WO 0:1), TTC Kladno D - TJ Spartak Čelákovice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Stanislav 2:2, Pachman Tomáš 1:3, Hlaváček Jan 0:4, Šulc Ladislav 2:2, body hostů: Dražinovský Tomáš 3:1, Pavlišák Jan 2:2, Bodlák Jan 2:2, Dvořák Petr 4:0), TJ Sokol Všetaty B - TJ Sokol Libčice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němeček Jakub 0:3, Bíba Jaroslav 2:1, Holeček Jiří 3:1, Primáč Vojtěch 0:3, WO 3:0, body hostů: Slaměník Richard 2:1, Šulc Dalibor 1:2, Richter Jaroslav ml. 3:0, Podrápský Jaroslav 2:2, WO 0:3),
15. kolo:
TJ Sokol Velký Osek B - TTC Bělá pod Bezdězem C 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lhoták Lubor 3:0, Hanušová Blanka 1:2, Doležal Martin 2:0, Kloz Daniel 3:0, WO 5:1, body hostů: Postelt Vladimír 0:3, Blecha David 1:3, Elstner Lukáš 1:3, WO 1:5), Sokol Přezletice A - Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilhelm Oldřich 2:2, Ondráček Evžen 1:3, Slunéčko Radek 1:3, Hrstka Tomáš 4:0, body hostů: Hrdý Miroslav 2:2, Halama Jiří 1:3, Točík Radek 2:2, Danaj Tomáš 3:1), TJ Sokol Krchleby B - TJ Lokomotiva Nymburk B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroň Daniel 2:2, Táborský Luboš 3:1, Táborský Štěpán 1:2, Břetenář Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Eliška Roman 2:2, Třešňák Josef 1:3, Hájek Zdeněk 1:3, Stejskal Tomáš 1:2, WO 1:0), TJ AŠ Mladá Boleslav B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Lubomír 4:0, Pácha Robin 2:0, Školník Luboš 1:2, Čeřovský Petr ml. 2:1, WO 2:2, body hostů: Beniš Ondřej 1:2, Kroupa Milan 2:2, Knobloch Pavel 0:3, Grill Josef 0:2, WO 2:2), TJ Sokol Všetaty B - TJ Spartak Čelákovice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bíba Jaroslav 0:3, Němeček Jakub 0:3, Holeček Jiří 2:2, Primáč Vojtěch 3:1, WO 2:0, body hostů: Mlejnek Jiří 3:1, Bodlák Jan 1:2, Ulip Miloslav 1:2, Dražinovský Tomáš 4:0, WO 0:2), TTC Kladno D - TJ Sokol Libčice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Ladislav 0:4, Jedlička Stanislav 2:1, Tuček Miroslav 1:2, Lážnovský Jiří 2:2, WO 2:0, body hostů: Richter Vojtěch 1:3, Kraml Václav 4:0, Slaměník Richard 2:1, Šulc Dalibor 2:1, WO 0:2),
16. kolo:
TJ Sokol Libčice - TJ Spartak Čelákovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Vojtěch 2:2, Kraml Václav 4:0, Šulc Dalibor 1:2, Richter Jaroslav ml. 2:2, WO 1:0, body hostů: Dražinovský Tomáš 2:2, Mlejnek Jiří 1:3, Bodlák Jan 1:3, Dvořák Petr 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Všetaty B - TTC Kladno D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bíba Jaroslav 1:3, Němeček Jakub 1:3, Primáč Vojtěch 1:3, Holeček Jiří 4:0, body hostů: Lážnovský Jiří 2:2, Jedlička Stanislav 3:1, Šulc Ladislav 3:1, Tuček Miroslav 1:3), TJ Sokol Krchleby B - TJ AŠ Mladá Boleslav B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Břetenář Petr 3:1, Táborský Luboš 1:3, Král Jindřich 0:3, Jaroň Daniel 3:1, Špitálský Ladislav 0:1, body hostů: Niems Dušan 2:2, Pácha Robin 2:2, Kouřil Lubomír 3:1, Školník Luboš 2:2), TJ Sokol Velký Osek B - Sokol Přezletice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Lubor 2:2, Procházka Roman 2:2, Doležal Martin 3:0, Kloz Daniel 4:0, WO 1:0, body hostů: Hrstka Tomáš 2:2, Slunéčko Radek 0:4, Hataš Martin 1:3, Ondráček Evžen 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Lokomotiva Nymburk B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beniš Ondřej 2:2, Dusil Petr 2:2, Kroupa Milan 4:0, Knobloch Pavel 3:0, WO 1:0, body hostů: Eliška Roman 2:1, Třešňák Josef 2:2, Hájek Zdeněk 0:4, Stejskal Tomáš 0:4, WO 0:1), Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy - TTC Bělá pod Bezdězem C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Točík Radek 1:3, Halama Jiří 3:1, Hrdý Miroslav 3:0, Danaj Tomáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Malý Petr 2:2, Postelt Vladimír 0:4, Kaňka Jakub 1:3, Slobodzian Jakub 2:1, WO 0:1),
17. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem C - TTC Kladno D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blecha David 2:2, Postelt Vladimír 1:3, Elstner Lukáš 0:2, Slobodzian Jakub 3:1, Malý Petr 1:1, body hostů: Lážnovský Jiří 2:2, Jedlička Stanislav 4:0, Šulc Ladislav 2:2, Pachman Tomáš 1:3), Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy - TJ Sokol Všetaty B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Danaj Milan 1:3, Točík Radek 3:1, Hrdý Miroslav 4:0, Danaj Tomáš 4:0, body hostů: Holeček Jiří 1:2, Němeček Jakub 1:3, Novák Aleš 2:2, Kovacs Václav 0:4, Pokorný Antonín 0:1), TJ Spartak Čelákovice A - TJ AŠ Mladá Boleslav B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dražinovský Tomáš 3:1, Dvořák Petr 3:0, Bodlák Jan 0:3, Mlejnek Jiří 2:2, WO 2:0, body hostů: Niems Dušan 3:1, Pácha Robin 2:2, Botka Jan 1:3, Kouřil Lubomír 0:2, WO 0:2), TJ Sokol Libčice - TJ Sokol Krchleby B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Telipský Josef 1:3, Richter Vojtěch 3:0, Slaměník Richard 2:1, Šulc Dalibor 3:1, WO 1:1, body hostů: Břetenář Petr 1:3, Táborský Štěpán 1:3, Špitálský Ladislav 2:1, Janda Martin 1:2, WO 1:1), TJ Lokomotiva Nymburk B - Sokol Přezletice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eliška Radek 0:4, Třešňák Josef 3:1, Eliška Roman 2:1, Hájek Zdeněk 1:3, WO 0:1, body hostů: Hrstka Tomáš 3:1, Vilhelm Oldřich 3:1, Hataš Martin 2:2, Slunéčko Radek 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Sokol Velký Osek B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beniš Ondřej 4:0, Pleticha Vladimír 1:3, Knobloch Pavel 1:3, Mareš Jan 1:3, body hostů: Doležal Martin 2:2, Procházka Roman 1:3, Kloz Daniel 3:1, Lhoták Lubor 3:1),
18. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy - TTC Kladno D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimon Vladimír 0:1, Točík Radek 3:0, Hrdý Miroslav 2:2, Danaj Tomáš 4:0, Hrdý Radek 2:0, WO 2:0, body hostů: Lážnovský Jiří 1:3, Jedlička Stanislav 1:2, Šulc Ladislav 1:2, Hlaváček Jan 0:4, WO 0:2), TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Sokol Všetaty B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blecha David 4:0, Postelt Vladimír 3:1, Slobodzian Jakub 4:0, Malý Petr 4:0, body hostů: Němeček Jakub 1:3, Primáč Vojtěch 0:4, Kovacs Václav 0:4, Chalupa Josef 0:4), TJ Sokol Libčice - TJ AŠ Mladá Boleslav B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter Jaroslav ml. 2:2, Richter Vojtěch 2:2, Slaměník Richard 1:3, Šulc Dalibor 1:3, body hostů: Niems Dušan 3:1, Havlík Vít 2:2, Kouřil Lubomír 4:0, Janoušková Jitka 1:3), TJ Spartak Čelákovice A - TJ Sokol Krchleby B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dražinovský Tomáš 2:1, Dvořák Petr 3:0, Bodlák Jan 1:2, Mlejnek Jiří 3:0, WO 4:0, body hostů: Táborský Štěpán 2:1, Táborský Luboš 1:2, Janda Martin 0:3, Špitálský Ladislav 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - Sokol Přezletice A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beniš Ondřej 2:2, Grill Josef 1:2, Kroupa Milan 1:3, Mareš Jan 1:3, WO 0:1, body hostů: Hrstka Tomáš 4:0, Vilhelm Oldřich 3:1, Slunéčko Radek 2:1, Hataš Martin 1:3, WO 1:0), TJ Lokomotiva Nymburk B - TJ Sokol Velký Osek B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žežule Ondřej 0:4, Třešňák Josef 1:2, Eliška Roman 1:2, Hájek Zdeněk 1:2, WO 1:2, body hostů: Doležal Martin 1:2, Procházka Roman 3:1, Kloz Daniel 3:0, Lhoták Lubor 3:0, WO 2:1),
19. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk B - TTC Bělá pod Bezdězem C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eliška Radek 0:4, Třešňák Josef 3:1, Eliška Roman 4:0, Hájek Zdeněk 0:1, Sobotka Jiří 0:3, body hostů: Malý Petr 2:2, Slobodzian Jakub 2:2, Kaňka Jakub 2:2, Blecha David 3:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beniš Ondřej 3:0, Knobloch Pavel 2:1, Dusil Petr 2:1, Kroupa Milan 1:3, WO 2:1, body hostů: Danaj Tomáš 2:2, Hrdý Radek 2:1, Hrdý Miroslav 1:2, Halama Jiří 0:3, WO 1:2), Sokol Přezletice A - TJ Spartak Čelákovice A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slunéčko Radek 2:2, Vilhelm Oldřich 2:2, Hrstka Tomáš 3:1, WO 0:5, body hostů: Dražinovský Tomáš 2:1, Mlejnek Jiří 0:3, Dlouhý Martin 0:3, Dvořák Petr 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Velký Osek B - TJ Sokol Libčice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Lubor 1:3, Procházka Roman 1:3, Doležal Martin 2:1, Kloz Daniel 1:3, WO 0:1, body hostů: Richter Vojtěch 2:2, Kraml Václav 4:0, Richter Jaroslav ml. 3:1, Šulc Dalibor 1:2, WO 1:0), TJ AŠ Mladá Boleslav B - TTC Kladno D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Niems Dušan 3:0, Pácha Robin 2:1, Školník Luboš 1:2, Kouřil Lubomír 3:1, WO 3:0, body hostů: Lážnovský Jiří 1:3, Jedlička Stanislav 3:0, Šulc Ladislav 0:3, Tuček Miroslav 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Krchleby B - TJ Sokol Všetaty B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Štěpán 1:1, Špitálský Ladislav 2:0, Táborský Luboš 2:1, Břetenář Petr 3:0, WO 0:6, body hostů: Holeček Jiří 2:1, Němeček Jakub 0:3, Polák Karel 0:2, Primáč Vojtěch 0:2, WO 6:0),
20. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TTC Bělá pod Bezdězem C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beniš Ondřej 3:0, Knobloch Pavel 2:1, Dusil Petr 3:0, Kroupa Milan 2:1, WO 3:1, body hostů: Slobodzian Jakub 0:3, Malý Petr 2:1, Blecha David 0:3, Kaňka Jakub 0:3, WO 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk B - Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eliška Radek 0:4, Sobotka Jiří 0:4, Eliška Roman 3:0, Třešňák Josef 2:2, WO 0:1, body hostů: Hrdý Radek 3:1, Danaj Tomáš 3:1, Hrdý Miroslav 2:2, Halama Jiří 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Velký Osek B - TJ Spartak Čelákovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Lubor 1:3, Procházka Roman 1:3, Doležal Martin 2:1, Kloz Daniel 2:2, WO 1:0, body hostů: Dvořák Petr 4:0, Dražinovský Tomáš 2:2, Mlejnek Jiří 1:3, Bodlák Jan 2:1, WO 0:1), Sokol Přezletice A - TJ Sokol Libčice 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vilhelm Oldřich 1:1, Hrstka Tomáš 3:0, Slunéčko Radek 1:2, WO 1:8, body hostů: Slaměník Richard 0:3, Šulc Dalibor 1:1, Richter Vojtěch 2:1, WO 8:1), TJ Sokol Krchleby B - TTC Kladno D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Štěpán 0:1, Táborský Luboš 3:1, Břetenář Petr 3:1, Jaroň Daniel 2:2, Špitálský Ladislav 1:2, body hostů: Jedlička Stanislav 1:3, Lážnovský Jiří 4:0, Pachman Tomáš 1:3, Šulc Ladislav 1:3), TJ AŠ Mladá Boleslav B - TJ Sokol Všetaty B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Niems Dušan 3:0, Havlík Vít 3:0, Školník Luboš 2:1, Kouřil Lubomír 3:1, WO 2:1, body hostů: Němeček Jakub 1:3, Polák Karel 0:3, Holeček Jiří 1:2, Primáč Vojtěch 0:3, WO 1:2),
21. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ AŠ Mladá Boleslav B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Petr 3:1, Kaňka Jakub 0:2, Slobodzian Jakub 0:3, Blecha David 0:4, Postelt Vladimír 1:1, WO 0:1, body hostů: Niems Dušan 4:0, Pácha Robin 3:1, Kouřil Lubomír 2:2, Havlík Vít 2:1, WO 1:0), Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy - TJ Sokol Krchleby B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Točík Radek 1:3, Danaj Milan 0:2, Hrdý Radek 3:1, Danaj Tomáš 4:0, Hrdý Miroslav 1:1, body hostů: Táborský Luboš 2:2, Břetenář Petr 3:1, Jaroň Daniel 0:4, Špitálský Ladislav 2:2), TTC Kladno D - Sokol Přezletice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jedlička Stanislav 1:3, Šulc Ladislav 2:2, Tuček Miroslav 0:4, Lážnovský Jiří 3:1, body hostů: Hrstka Tomáš 3:1, Vilhelm Oldřich 4:0, Slunéčko Radek 2:2, Hataš Martin 1:3), TJ Sokol Všetaty B - TJ Sokol Velký Osek B 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holeček Jiří 1:2, Němeček Jakub 0:3, Novák Aleš 0:3, Polák Karel 0:1, Kovacs Václav 0:2, WO 5:0, body hostů: Doležal Martin 4:0, Kloz Daniel 4:0, Procházka Roman 3:1, WO 0:5), TJ Spartak Čelákovice A - TJ Lokomotiva Nymburk B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dražinovský Tomáš 3:0, Bodlák Jan 2:1, Dvořák Petr 4:0, Mlejnek Jiří 2:1, WO 3:0, body hostů: Eliška Roman 1:2, Třešňák Josef 0:3, Hájek Zdeněk 1:2, Žežule Ondřej 0:4, WO 0:3), TJ Sokol Libčice - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter Jaroslav ml. 3:1, Richter Vojtěch 2:1, Slaměník Richard 1:2, Šulc Dalibor 2:2, WO 0:2, body hostů: Beniš Ondřej 2:2, Dusil Petr 3:1, Kroupa Milan 1:2, Mareš Jan 0:3, WO 2:0),
22. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy - TJ AŠ Mladá Boleslav B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halama Jiří 2:2, Danaj Milan 0:2, Točík Radek 1:3, Danaj Tomáš 4:0, Hrdý Miroslav 1:1, body hostů: Kouřil Lubomír 3:1, Pácha Robin 2:2, Havlík Vít 1:3, Botka Jan 2:2), TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Sokol Krchleby B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slobodzian Jakub 4:0, Postelt Vladimír 3:1, Malý Petr 3:1, Blecha David 0:2, Kaňka Jakub 1:1, body hostů: Břetenář Petr 1:3, Táborský Luboš 1:3, Jaroň Daniel 2:2, Špitálský Ladislav 1:3), TJ Sokol Všetaty B - Sokol Přezletice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Primáč Vojtěch 2:2, Němeček Jakub 2:2, Kovacs Václav 0:3, Bíba Jaroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Hrstka Tomáš 4:0, Vilhelm Oldřich 4:0, Slunéčko Radek 1:3, Ondráček Evžen 1:2, WO 0:1), TTC Kladno D - TJ Sokol Velký Osek B 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), TJ Sokol Libčice - TJ Lokomotiva Nymburk B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter Jaroslav ml. 2:1, Richter Vojtěch 3:0, Slaměník Richard 2:1, Šulc Dalibor 3:1, WO 1:2, body hostů: Žežule Ondřej 0:4, Stejskal Tomáš 0:3, Třešňák Josef 3:0, Hájek Zdeněk 0:3, WO 2:1), TJ Spartak Čelákovice A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mlejnek Jiří 3:1, Dražinovský Tomáš 3:1, Dvořák Petr 2:0, Bodlák Jan 1:2, WO 3:0, body hostů: Beniš Ondřej 0:2, Dusil Petr 2:2, Kroupa Milan 2:2, Mareš Jan 0:3, WO 0:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Spartak Čelákovice A - Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mlejnek Jiří 2:1, Bodlák Jan 1:2, Dvořák Petr 2:1, Dražinovský Tomáš 4:0, body hostů: Danaj Tomáš 2:2, Hrdý Miroslav 0:3, Točík Radek 0:3, Halama Jiří 2:1), TJ Sokol Libčice - TJ Sokol Velký Osek B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Vojtěch 3:1, Kraml Václav 3:0, Slaměník Richard 2:1, Richter Jaroslav ml. 1:3, body hostů: Kloz Daniel 1:3, Doležal Martin 1:3, Lhoták Lubor 2:1, Procházka Roman 1:2), TJ Sokol Krchleby B - TTC Kladno D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Jindřich 1:2, Špitálský Ladislav 1:2, Břetenář Petr 2:1, Jaroň Daniel 4:0, body hostů: Lážnovský Jiří 2:2, Jedlička Stanislav 2:1, Šulc Ladislav 0:3, Tuček Miroslav 1:2), TJ Lokomotiva Nymburk B - TTC Bělá pod Bezdězem C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stejskal Tomáš 0:4, Hájek Zdeněk 2:1, Eliška Roman 2:1, Třešňák Josef 2:2, body hostů: Malý Petr 4:0, Blecha David 2:2, Postelt Vladimír 1:2, Kaňka Jakub 1:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy - TJ Spartak Čelákovice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Danaj Milan 0:3, Točík Radek 0:3, Danaj Tomáš 2:1, Hrdý Miroslav 2:1, body hostů: Dražinovský Tomáš 2:1, Dvořák Petr 3:0, Mlejnek Jiří 1:2, Bodlák Jan 2:1), TJ Sokol Velký Osek B - TJ Sokol Libčice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Martin 2:2, Procházka Roman 1:3, Lhoták Lubor 2:2, Kloz Daniel 3:1, body hostů: Richter Vojtěch 3:1, Kraml Václav 4:0, Richter Jaroslav ml. 1:3, Slaměník Richard 0:4), TTC Kladno D - TJ Sokol Krchleby B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Stanislav 2:1, Šulc Ladislav 0:3, Tuček Miroslav 1:2, Lážnovský Jiří 1:3, body hostů: Jaroň Daniel 4:0, Břetenář Petr 3:0, Špitálský Ladislav 0:2, Táborský Štěpán 2:1, Janda Martin 0:1), TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Lokomotiva Nymburk B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaňka Jakub 2:2, Blecha David 0:2, Malý Petr 1:3, Slobodzian Jakub 4:0, Postelt Vladimír 0:2, body hostů: Eliška Roman 3:1, Třešňák Josef 2:2, Hájek Zdeněk 2:2, Stejskal Tomáš 2:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Spartak Čelákovice A - Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy -:-, TJ Sokol Libčice - TJ Sokol Velký Osek B -:-, TJ Sokol Krchleby B - TTC Kladno D -:-, TJ Lokomotiva Nymburk B - TTC Bělá pod Bezdězem C -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Spartak Čelákovice A - TJ Sokol Libčice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Petr 2:2, Dražinovský Tomáš 3:1, Bodlák Jan 1:3, Mlejnek Jiří 2:2, body hostů: Richter Vojtěch 1:3, Kraml Václav 4:0, Richter Jaroslav ml. 1:3, Slaměník Richard 2:2), TTC Kladno D - TTC Bělá pod Bezdězem C 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Stanislav 2:2, Šulc Ladislav 0:3, Tuček Miroslav 0:3, Lážnovský Jiří 2:2, body hostů: Malý Petr 4:0, Slobodzian Jakub 3:1, Blecha David 1:2, Kaňka Jakub 2:1),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Libčice - TJ Spartak Čelákovice A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter Jaroslav ml. 1:3, Kraml Václav 4:0, Slaměník Richard 1:2, Richter Vojtěch 2:2, body hostů: Dražinovský Tomáš 3:1, Dvořák Petr 3:1, Mlejnek Jiří 1:3, Bodlák Jan 0:3), TTC Bělá pod Bezdězem C - TTC Kladno D 9:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Petr 3:0, Kaňka Jakub 0:2, Postelt Vladimír 1:1, Slobodzian Jakub 3:0, Blecha David 0:1, body hostů: Lážnovský Jiří 2:1, Jedlička Stanislav 2:1, Šulc Ladislav 0:3, Pachman Tomáš 0:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Spartak Čelákovice A - TJ Sokol Libčice -:-, TTC Kladno D - TTC Bělá pod Bezdězem C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline