Výsledky do novin
Krajská soutěž 2.třídy, sk.C
1. kolo:
ST Benešov B - TJ Slavoj Obecnice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 1:3, Nádvorník Štěpán 1:3, Pěnkavová Dagmar 3:1, Dohnal Jaroslav 4:0, body hostů: Lukeš Tomáš 2:2, Herink Jan 1:3, Petráň Zdeněk 2:2, Král Pavel 2:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy B - TJ Tatran Sedlčany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zamazal Pavel 2:2, Macháček Pavel st. 1:3, Selement Jaroslav 2:2, Drbohlav Marek 3:1, body hostů: Janda Jaromír 4:0, Šíp Martin 1:3, Linhart František ml. 3:1, Palátka Daniel 0:4), TJ Sokol Voznice A - TJ Sokol Hořovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Selucký David 2:2, Müller Václav 1:3, Chmelař Miroslav 1:2, Pilecký Jiří 1:3, WO 1:0, body hostů: Koros Pavel 4:0, Jirouch Tomáš 4:0, Čepelák Vladimír ml. 0:4, Červenka Miroslav 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Žebrák - TJ Olešná 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jaromír 1:3, Müller Jiří 1:3, Kunc Petr 4:0, Kunc Jaroslav 1:3, body hostů: Skalka Josef 1:3, Kopp Jan 3:1, Kroc František 2:2, Herman Miloš 3:1), TJ Spartak Čenkov - TJ Sokol Hudlice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ječmen Jaroslav 0:2, Škrabal Radek 3:1, Volek Václav 2:1, Škrabal Jaroslav 1:3, Ondráček Oldřich 0:2, WO 1:0, body hostů: Gruber Martin 4:0, Stehlík Jan ml. 1:3, Lev Daniel 2:2, Lev Leoš 2:1, WO 0:1), SK Březnice B - T. J. Sokol Králův Dvůr B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Haník Josef 4:0, Bubeníček Ondřej 2:2, Drábek Martin 3:1, Suchopár Miroslav 0:1, WO 0:4, body hostů: Bohdan Luděk 2:1, Včelička Lubomír 2:2, Šrámek David 0:3, Křikava Richard 0:3, WO 4:0),
2. kolo:
ST Benešov B - TJ Tatran Sedlčany B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrazdíra Jiří 2:2, Nádvorník Štěpán 1:3, Povolný Aleš 1:3, Dohnal Jaroslav 4:0, body hostů: Šíp Martin 0:4, Janda Jaromír 3:1, Linhart František ml. 3:1, Palátka Daniel 2:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy B - TJ Slavoj Obecnice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stacho Libor 2:2, Zamazal Pavel 0:2, Macháček Pavel st. 1:2, Drbohlav Marek 3:1, Freisleben Radek 0:2, WO 1:0, body hostů: Lukeš Tomáš 4:0, Herink Jan 2:2, Steiner Petr 2:2, Petráň Zdeněk 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Voznice A - TJ Olešná 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Selucký David 2:2, Müller Václav 2:2, Chmelař Miroslav 4:0, Pilecký Jiří 2:2, body hostů: Skalka Josef 0:4, Kopp Jan 3:1, Kroc František 0:4, Herman Miloš 3:1), TJ Sokol Žebrák - TJ Sokol Hořovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jaromír 1:3, Müller Jiří 0:4, Kunc Petr 2:2, Kunc Jaroslav 3:1, body hostů: Koros Pavel 4:0, Jirouch Tomáš 3:1, Červenka Miroslav 2:2, Čepelák Vladimír ml. 1:3), TJ Spartak Čenkov - T. J. Sokol Králův Dvůr B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škrabal Jaroslav 2:1, Škrabal Radek 3:0, Volek Václav 2:1, Kubát Pavel 2:1, WO 0:4, body hostů: Kračmer Matěj 0:3, Bohdan Luděk 2:1, Richterová Eva 1:2, Bělohoubek Vlastimil 0:3, WO 4:0), SK Březnice B - TJ Sokol Hudlice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Radek 2:2, Suchopár Miroslav 0:4, Drábek Martin 2:0, Haník Josef 3:1, Bubeníček Ondřej 1:1, body hostů: Gruber Martin 4:0, Stehlík Jan ml. 2:2, Lev Leoš 1:3, Lev Daniel 1:3),
3. kolo:
TJ Slavoj Obecnice B - TJ Sokol Hudlice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Pavel 1:3, Steiner Petr 3:1, Lukeš Tomáš 3:0, Petráň Zdeněk 1:3, WO 1:0, body hostů: Stehlík Jan ml. 2:2, Lev Daniel 2:2, Vaculík Stanislav ml. 1:3, Lev Leoš 2:1, WO 0:1), TJ Tatran Sedlčany B - T. J. Sokol Králův Dvůr B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šíp Martin 2:1, Kocura Jiří 4:0, Janda Jaromír 4:0, Linhart František ml. 3:1, WO 0:1, body hostů: Křikava Richard 1:3, Bohdan Luděk 1:2, Vrecion Jiří 0:4, Kračmer Matěj 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Hořovice B - TJ Spartak Čenkov 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Miroslav 1:3, Čepelák Vladimír ml. 1:3, Jirouch Tomáš 3:0, Koros Pavel 4:0, WO 1:0, body hostů: Kubát Pavel 1:3, Škrabal Radek 2:2, Škrabal Jaroslav 1:3, Volek Václav 2:1, WO 0:1), TJ Olešná - SK Březnice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalka Josef 1:3, Kopp Jan 3:1, Lysák Stanislav 1:2, Kroc František 1:3, WO 1:0, body hostů: Haník Josef 4:0, Soused Milan 1:3, Suchopár Miroslav 2:2, Michal Radek 2:1, WO 0:1), ST Benešov B - TJ Sokol Voznice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 1:3, Dohnal Jaroslav 4:0, Pěnkavová Dagmar 3:0, Povolný Aleš 2:2, WO 0:1, body hostů: Müller Václav 0:4, Selucký David 2:2, Pilecký Jiří 2:2, Chmelař Miroslav 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Mníšek pod Brdy B - TJ Sokol Žebrák 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Selement Jaroslav 3:0, Kilian Vít 4:0, Macháček Pavel st. 0:3, Drbohlav Marek 3:1, WO 1:1, body hostů: Kunc Jaroslav 1:3, Křemen Josef 1:2, Müller Jiří 1:3, Kunc Petr 1:2, WO 1:1),
4. kolo:
TJ Slavoj Obecnice B - T. J. Sokol Králův Dvůr B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petráň Zdeněk 1:3, Steiner Petr 2:2, Herink Jan 2:1, Lukeš Tomáš 2:2, WO 1:0, body hostů: Křikava Richard 3:1, Bohdan Luděk 2:2, Kračmer Matěj 0:4, Včelička Lubomír 3:0, WO 0:1), TJ Tatran Sedlčany B - TJ Sokol Hudlice B 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Linhart František ml. 3:0, Kocura Jiří 2:0, Janda Jaromír 2:1, Lískovec Jindřich 0:2, WO 6:1, body hostů: Stehlík Jan ml. 1:2, Vaculík Stanislav ml. 1:3, Lev Leoš 1:2, WO 1:6), TJ Sokol Hořovice B - SK Březnice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čepelák Vladimír ml. 1:1, Červenka Miroslav 2:1, Jirouch Tomáš 4:0, Koros Pavel 4:0, WO 3:0, body hostů: Soused Milan 0:4, Drábek Martin 1:2, Michal Radek 0:2, Bubeníček Ondřej 1:3, WO 0:3), TJ Olešná - TJ Spartak Čenkov 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skalka Josef 0:2, Kopp Jan 0:3, Lysák Stanislav 0:3, Kroc František 1:2, WO 2:3, body hostů: Kubát Pavel 3:0, Škrabal Jaroslav 2:1, Škrabal Radek 2:0, Volek Václav 3:0, WO 3:2), ST Benešov B - TJ Sokol Žebrák 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrazdíra Jiří 0:2, Pěnkavová Dagmar 2:1, Srb Pavel 3:1, Dohnal Jaroslav 3:0, Nádvorník Štěpán 1:1, WO 0:2, body hostů: Kunc Jaroslav 1:2, Křemen Josef 2:2, Müller Jiří 0:3, Kunc Petr 2:2, WO 2:0), TJ Sokol Mníšek pod Brdy B - TJ Sokol Voznice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Freisleben Radek 1:3, Kilian Vít 0:2, Tůma Martin 1:2, Drbohlav Marek 3:1, Macháček Pavel st. 0:2, WO 1:0, body hostů: Chmelař Miroslav 4:0, Selucký David 2:2, Pilecký Jiří 2:2, Müller Václav 2:1, WO 0:1),
5. kolo:
TJ Sokol Voznice A - TJ Slavoj Obecnice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čížková Sylva 2:2, Selucký David 0:3, Müller Václav 1:1, Pilecký Jiří 3:1, Chmelař Miroslav 0:2, WO 1:0, body hostů: Steiner Petr 3:1, Lukeš Tomáš 2:2, Petráň Zdeněk 0:3, Herink Jan 4:0, WO 0:1), TJ Sokol Žebrák - TJ Tatran Sedlčany B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuška Miroslav 0:4, Müller Jiří 1:3, Kunc Petr 1:3, Kunc Jaroslav 0:4, body hostů: Kocura Jiří 4:0, Janda Jaromír 4:0, Linhart František ml. 4:0, Šíp Martin 2:2), TJ Spartak Čenkov - ST Benešov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubát Pavel 3:1, Ondráček Oldřich 2:2, Volek Václav 3:0, Ječmen Jaroslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Pěnkavová Dagmar 1:3, Zvolský Miroslav 2:2, Hrazdíra Jiří 0:4, Dohnal Jaroslav 3:0, WO 1:0), SK Březnice B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrovic Pavel 3:1, Soused Milan 2:1, Drábek Martin 1:2, Haník Josef 4:0, WO 0:2, body hostů: Selement Jaroslav 2:2, Zamazal Pavel 1:3, Stacho Libor 1:2, Macháček Pavel st. 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Hudlice B - TJ Sokol Hořovice B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hejda Václav ml. 2:1, Drož Jan 1:1, Stehlík Jan ml. 2:1, Gruber Martin 3:0, Lev Daniel 1:0, WO 5:0, body hostů: Jirouch Tomáš 2:2, Čepelák Vladimír ml. 1:3, Nykl Zdeněk 0:4, WO 0:5), T. J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Olešná 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bohdan Luděk 4:0, Včelička Lubomír 2:2, Křikava Richard 2:1, Vrecion Jiří 0:4, WO 1:0, body hostů: Skalka Josef 2:2, Kroc František 2:2, Herman Miloš 2:2, Kopp Jan 1:2, WO 0:1),
6. kolo:
TJ Sokol Voznice A - TJ Tatran Sedlčany B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmelař Miroslav 1:3, Selucký David 1:3, Pilecký Jiří 2:2, Čížková Sylva 2:2, body hostů: Kocura Jiří 3:1, Janda Jaromír 2:2, Linhart František ml. 4:0, Šíp Martin 1:3), TJ Sokol Žebrák - TJ Slavoj Obecnice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křemen Josef 1:3, Müller Jiří 1:2, Kunc Jaroslav 1:3, Kunc Petr 3:1, WO 1:0, body hostů: Petráň Zdeněk 3:1, Lukeš Tomáš 1:3, Herink Jan 2:1, Steiner Petr 3:1, WO 0:1), TJ Spartak Čenkov - TJ Sokol Mníšek pod Brdy B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Patrik 1:3, Škrabal Radek 4:0, Volek Václav 2:2, Kubát Pavel 3:1, body hostů: Drbohlav Marek 3:1, Stacho Libor 2:2, Zamazal Pavel 1:3, Macháček Pavel st. 0:4), SK Březnice B - ST Benešov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrovic Pavel 2:2, Soused Milan 3:1, Drábek Martin 2:2, Haník Josef 3:1, body hostů: Pěnkavová Dagmar 2:2, Dohnal Jaroslav 4:0, Hrazdíra Jiří 0:4, Povolný Aleš 0:4), TJ Sokol Hudlice B - TJ Olešná 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lev Daniel 1:2, Drož Jan 2:1, Stehlík Jan ml. 2:1, Gruber Martin 3:1, WO 2:1, body hostů: Skalka Josef 3:1, Kroc František 0:3, Herman Miloš 0:3, Kopp Jan 2:1, WO 1:2), T. J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Sokol Hořovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bohdan Luděk 4:0, Křikava Richard 3:1, Vrecion Jiří 3:1, Richterová Eva 2:2, body hostů: Nykl Zdeněk 0:4, Koros Zdeněk 0:4, Bláha Hynek 1:3, Čepelák Vladimír ml. 3:1),
7. kolo:
TJ Slavoj Obecnice B - TJ Sokol Hořovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Tomáš 3:1, Steiner Petr 3:1, Herink Jan 2:2, Petráň Zdeněk 1:3, body hostů: Koros Pavel 3:1, Jirouch Tomáš 2:2, Čepelák Vladimír ml. 1:3, Červenka Miroslav 1:3), TJ Tatran Sedlčany B - TJ Olešná 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palátka Daniel 1:1, Linhart František ml. 3:0, Janda Jaromír 2:1, Šíp Martin 1:3, Kocura Jiří 2:0, WO 2:0, body hostů: Skalka Josef 1:3, Lysák Stanislav 1:3, Kopp Jan 2:1, Kroc František 1:2, WO 0:2), ST Benešov B - TJ Sokol Hudlice B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 0:4, Zvolský Miroslav 2:2, Dohnal Jaroslav 4:0, Povolný Aleš 2:2, WO 1:0, body hostů: Drož Jan 3:1, Stehlík Jan ml. 3:1, Lev Daniel 1:3, Lev Leoš 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy B - T. J. Sokol Králův Dvůr B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Selement Jaroslav 3:1, Stacho Libor 3:1, Taller Filip 2:2, Drbohlav Marek 0:4, body hostů: Bohdan Luděk 3:1, Vrecion Jiří 1:3, Křikava Richard 1:3, Včelička Lubomír 3:1), TJ Sokol Voznice A - TJ Spartak Čenkov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Selucký David 2:2, Soukup Michal 0:4, Pilecký Jiří 3:1, Čížková Sylva 2:2, body hostů: Kubát Pavel 3:1, Škrabal Jaroslav 2:2, Čížek Radek 1:3, Ondráček Oldřich 3:1), TJ Sokol Žebrák - SK Březnice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křemen Josef 3:1, Müller Jiří 1:3, Kunc Petr 3:1, Spousta David 2:2, body hostů: Haník Josef 4:0, Petrovic Pavel 1:3, Soused Milan 1:3, Michal Radek 1:3),
8. kolo:
TJ Slavoj Obecnice B - TJ Olešná 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steiner Petr 2:1, Vinš Stanislav 0:3, Lukeš Tomáš 0:3, Petráň Zdeněk 2:2, WO 2:1, body hostů: Skalka Josef 2:2, Kroc František 2:1, Kopp Jan 3:0, Herman Miloš 2:1, WO 1:2), TJ Tatran Sedlčany B - TJ Sokol Hořovice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šíp Martin 3:1, Linhart František ml. 3:1, Palátka Daniel 1:3, Janda Jaromír 3:1, body hostů: Jirouch Tomáš 3:1, Čepelák Vladimír ml. 2:2, Bláha Hynek 1:3, Nykl Zdeněk 0:4), ST Benešov B - T. J. Sokol Králův Dvůr B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 3:1, Košař Pavel 1:2, Povolný Aleš 2:2, Dohnal Jaroslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Bohdan Luděk 4:0, Vrecion Jiří 2:2, Richterová Eva 0:3, Kračmer Matěj 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy B - TJ Sokol Hudlice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Selement Jaroslav 0:2, Drbohlav Marek 2:2, Taller Filip 2:1, Stacho Libor 2:2, Macháček Pavel st. 0:2, WO 1:0, body hostů: Drož Jan 2:2, Stehlík Jan ml. 3:1, Lev Daniel 3:1, Lev Leoš 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Voznice A - SK Březnice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmelař Miroslav 2:2, Selucký David 1:2, Pilecký Jiří 1:2, Čížková Sylva 1:3, WO 1:1, body hostů: Haník Josef 3:1, Petrovic Pavel 2:2, Soused Milan 1:2, Suchopár Miroslav 3:0, WO 1:1), TJ Sokol Žebrák - TJ Spartak Čenkov 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křemen Josef 1:3, Müller Jiří 3:1, Kunc Petr 0:3, Svoboda Jaromír 1:3, WO 1:0, body hostů: Kubát Pavel 4:0, Škrabal Jaroslav 2:2, Ondráček Oldřich 2:2, Škrabal Radek 2:1, WO 0:1),
9. kolo:
TJ Spartak Čenkov - TJ Slavoj Obecnice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Patrik 4:0, Ječmen Jaroslav 2:1, Ondráček Oldřich 2:2, Škrabal Jaroslav 2:0, WO 1:2, body hostů: Podsedník Jaroslav 0:3, Lukeš Tomáš 2:1, Steiner Petr 1:2, Vinš Stanislav 0:4, WO 2:1), SK Březnice B - TJ Tatran Sedlčany B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Tomáš 1:3, Petrovic Pavel 3:1, Drábek Martin 2:2, Haník Josef 3:1, body hostů: Linhart František ml. 4:0, Janda Jaromír 2:2, Hyhlan Jaroslav 0:4, Palátka Daniel 1:3), TJ Sokol Hudlice B - TJ Sokol Voznice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gruber Martin 4:0, Drož Jan 1:1, Stehlík Jan ml. 4:0, Lev Daniel 2:1, WO 0:3, body hostů: Čížková Sylva 0:3, Selucký David 1:3, Pilecký Jiří 1:2, Chmelař Miroslav 0:3, WO 3:0), T. J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Sokol Žebrák 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bohdan Luděk 4:0, Křikava Richard 4:0, Vrecion Jiří 2:2, Šrámek David 2:1, WO 1:0, body hostů: Zíma Radek 0:3, Spousta David 1:3, Kunc Jaroslav 1:3, Kunc Petr 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Hořovice B - ST Benešov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Miroslav 1:3, Čepelák Vladimír ml. 1:3, Jirouch Tomáš 4:0, Koros Pavel 2:2, body hostů: Dohnal Jaroslav 3:1, Zvolský Miroslav 3:1, Hrazdíra Jiří 2:2, Košař Pavel 0:4), TJ Olešná - TJ Sokol Mníšek pod Brdy B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalka Josef 3:1, Herman Miloš 2:2, Kopp Jan 2:1, Lysák Stanislav 2:2, WO 0:1, body hostů: Stacho Libor 3:1, Kilian Vít 1:3, Drbohlav Marek 2:2, Zamazal Pavel 0:3, WO 1:0),
10. kolo:
TJ Spartak Čenkov - TJ Tatran Sedlčany B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ječmen Jaroslav 1:3, Ondráček Oldřich 2:2, Škrabal Jaroslav 1:2, Škrabal Radek 2:1, WO 0:2, body hostů: Linhart František ml. 3:0, Janda Jaromír 2:2, Lískovec Jindřich 2:2, Lesák Jakub 1:2, WO 2:0), SK Březnice B - TJ Slavoj Obecnice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michal Radek 0:4, Petrovic Pavel 0:3, Drábek Martin 3:0, Haník Josef 3:1, WO 1:1, body hostů: Petráň Zdeněk 2:2, Steiner Petr 2:2, Lukeš Tomáš 1:2, Herink Jan 3:0, WO 1:1), TJ Sokol Hudlice B - TJ Sokol Žebrák 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gruber Martin 4:0, Drož Jan 2:0, Stehlík Jan ml. 3:1, Hejda Václav ml. 2:2, Lev Daniel 0:2, body hostů: Svoboda Jaromír 0:4, Kunc Jaroslav 2:2, Müller Jiří 1:3, Kunc Petr 2:2), T. J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Sokol Voznice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrámek David 3:1, Křikava Richard 4:0, Vrecion Jiří 2:2, Bohdan Luděk 3:0, WO 0:1, body hostů: Chmelař Miroslav 1:2, Selucký David 1:3, Pilecký Jiří 0:4, Čížková Sylva 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Hořovice B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čepelák Vladimír ml. 1:1, Červenka Miroslav 0:4, Jirouch Tomáš 4:0, Koros Pavel 4:0, Bláha Hynek 0:2, body hostů: Stacho Libor 2:2, Drbohlav Marek 2:2, Kilian Vít 2:2, Macháček Pavel st. 1:3), TJ Olešná - ST Benešov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalka Josef 1:3, Herman Miloš 1:3, Kopp Jan 2:2, Lysák Stanislav 2:2, body hostů: Dohnal Jaroslav 4:0, Povolný Aleš 2:2, Hrazdíra Jiří 2:2, Košař Pavel 2:2),
11. kolo:
ST Benešov B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrazdíra Jiří 1:3, Povolný Aleš 1:3, Dohnal Jaroslav 4:0, Zvolský Miroslav 1:3, body hostů: Stacho Libor 1:3, Drbohlav Marek 3:1, Macháček Pavel st. 2:2, Selement Jaroslav 3:1), TJ Sokol Voznice A - TJ Sokol Žebrák 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmelař Miroslav 4:0, Selucký David 2:2, Hušek Antonín 3:0, Pilecký Jiří 1:3, WO 0:1, body hostů: Svoboda Jaromír 2:2, Kunc Jaroslav 0:4, Müller Jiří 1:3, Kunc Petr 2:1, WO 1:0), TJ Spartak Čenkov - SK Březnice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Patrik 1:2, Vinš Karel 1:2, Škrabal Radek 1:2, Škrabal Jaroslav 0:2, WO 1:4, body hostů: Haník Josef 3:0, Petrovic Pavel 2:0, Soused Milan 1:2, Michal Radek 2:0, Suchopár Miroslav 0:1, WO 4:1), TJ Sokol Hudlice B - T. J. Sokol Králův Dvůr B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gruber Martin 3:0, Drož Jan 3:0, Stehlík Jan ml. 2:1, Lev Daniel 0:3, WO 4:0, body hostů: Šrámek David 0:3, Bohdan Luděk 1:2, Včelička Lubomír 2:1, Křikava Richard 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Hořovice B - TJ Olešná 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červenka Miroslav 2:2, Čepelák Vladimír ml. 0:3, Koros Pavel 3:1, Jirouch Tomáš 4:0, Nykl Zdeněk 0:1, body hostů: Skalka Josef 2:2, Lysák Stanislav 1:3, Kopp Jan 1:3, Herman Miloš 3:1), TJ Slavoj Obecnice B - TJ Tatran Sedlčany B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Pavel 0:4, Petráň Zdeněk 2:2, Lukeš Tomáš 1:2, Herink Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Linhart František ml. 4:0, Janda Jaromír 3:1, Lesák Jakub 2:2, Šíp Martin 1:2, WO 0:1),
12. kolo:
TJ Slavoj Obecnice B - ST Benešov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Tomáš 2:2, Steiner Petr 3:1, Herink Jan 3:1, Petráň Zdeněk 1:3, body hostů: Dohnal Jaroslav 4:0, Nádvorník Štěpán 1:3, Hrazdíra Jiří 0:4, Srb Pavel 2:2), TJ Tatran Sedlčany B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Jaromír 3:1, Lískovec Jindřich 3:1, Linhart František ml. 1:2, Kocura Jiří 4:0, WO 1:0, body hostů: Drbohlav Marek 1:3, Selement Jaroslav 2:2, Stacho Libor 1:3, Macháček Pavel st. 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Hořovice B - TJ Sokol Voznice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Hynek 2:2, Červenka Miroslav 1:3, Jirouch Tomáš 2:2, Koros Pavel 4:0, body hostů: Chmelař Miroslav 2:2, Selucký David 3:1, Müller Václav 1:3, Pilecký Jiří 1:3), TJ Olešná - TJ Sokol Žebrák 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalka Josef 3:1, Herman Miloš 2:2, Kopp Jan 1:3, Lysák Stanislav 2:2, body hostů: Kunc Jaroslav 2:2, Müller Jiří 1:3, Kunc Petr 4:0, Křemen Josef 1:3), TJ Sokol Hudlice B - TJ Spartak Čenkov 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gruber Martin 4:0, Lev Leoš 2:1, Stehlík Jan ml. 3:0, Lev Daniel 3:1, WO 2:0, body hostů: Moravec Patrik 0:4, Škrabal Jaroslav 1:3, Volek Václav 1:2, Škrabal Radek 0:3, WO 0:2), T. J. Sokol Králův Dvůr B - SK Březnice B 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šrámek David 2:1, Včelička Lubomír 3:0, Bohdan Luděk 3:0, Křikava Richard 2:1, WO 4:0, body hostů: Soused Milan 0:3, Petrovic Pavel 0:3, Michal Radek 0:3, Suchopár Miroslav 2:1, WO 0:4),
13. kolo:
TJ Tatran Sedlčany B - ST Benešov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lískovec Jindřich 3:1, Janda Jaromír 3:1, Šíp Martin 0:3, Linhart František ml. 4:0, WO 0:1, body hostů: Hrazdíra Jiří 1:3, Dohnal Jaroslav 3:1, Nádvorník Štěpán 1:3, Povolný Aleš 0:3, WO 1:0), TJ Slavoj Obecnice B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Tomáš 2:2, Steiner Petr 3:1, Petráň Zdeněk 1:3, Herink Jan 3:1, body hostů: Stacho Libor 1:3, Taller Filip 3:1, Drbohlav Marek 2:2, Selement Jaroslav 1:3), TJ Olešná - TJ Sokol Voznice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skalka Josef 1:2, Herman Miloš 2:1, Lysák Stanislav 1:2, Kopp Jan 0:3, WO 2:2, body hostů: Hušek Antonín 2:1, Chmelař Miroslav 2:1, Selucký David 3:0, Pilecký Jiří 1:2, WO 2:2), TJ Sokol Hořovice B - TJ Sokol Žebrák 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Hynek 4:0, Červenka Miroslav 1:3, Jirouch Tomáš 3:0, Koros Pavel 3:0, WO 1:1, body hostů: Kunc Jaroslav 1:2, Müller Jiří 1:3, Kunc Petr 1:3, Křemen Josef 0:3, WO 1:1), T. J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Spartak Čenkov 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrámek David 1:2, Křikava Richard 2:1, Bohdan Luděk 3:0, Kračmer Matěj 3:1, WO 3:0, body hostů: Moravec Patrik 0:4, Škrabal Jaroslav 0:3, Škrabal Radek 1:2, Volek Václav 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Hudlice B - SK Březnice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gruber Martin 4:0, Stehlík Jan ml. 4:0, Lev Daniel 4:0, Lev Leoš 4:0, body hostů: Medvecký Jan 0:4, Říha Bohumil 0:4, Sousedová Johana 0:4, Soused Daniel 0:4),
14. kolo:
TJ Sokol Hudlice B - TJ Slavoj Obecnice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lev Leoš 1:3, Lev Daniel 3:1, Sklenář Tomáš 1:3, Gruber Martin 4:0, body hostů: Petráň Zdeněk 3:1, Herink Jan 2:2, Lukeš Tomáš 2:2, Král Pavel 0:4), T. J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Tatran Sedlčany B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šrámek David 1:3, Křikava Richard 2:2, Vrecion Jiří 0:1, Bohdan Luděk 2:2, WO 0:3, body hostů: Lesák Jakub 1:2, Linhart František ml. 2:1, Janda Jaromír 2:2, Lískovec Jindřich 3:0, WO 3:0), TJ Spartak Čenkov - TJ Sokol Hořovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Oldřich 1:3, Škrabal Radek 1:3, Volek Václav 2:1, Škrabal Jaroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Koros Pavel 4:0, Jirouch Tomáš 3:1, Bláha Hynek 2:2, Červenka Miroslav 1:2, WO 0:1), SK Březnice B - TJ Olešná 15:3 (hl.18,21, čtyřhry 1:1, body domácích: Soused Milan 3:0, Haník Josef 2:0, Drábek Martin 2:1, Petrovic Pavel 2:1, WO 5:0, body hostů: Skalka Josef 0:3, Lysák Stanislav 0:3, Kopp Jan 2:1, Herman Miloš 0:2, WO 0:5), TJ Sokol Voznice A - ST Benešov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Selucký David 1:3, Müller Václav 1:3, Pilecký Jiří 3:1, Chmelař Miroslav 3:1, body hostů: Nádvorník Štěpán 2:2, Dohnal Jaroslav 4:0, Hrazdíra Jiří 0:4, Povolný Aleš 2:2), TJ Sokol Žebrák - TJ Sokol Mníšek pod Brdy B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Müller Jiří 4:0, Kunc Petr 3:1, Křemen Josef 1:3, Kunc Jaroslav 2:2, body hostů: Drbohlav Marek 3:1, Stacho Libor 1:3, Kilian Vít 2:2, Macháček Pavel st. 0:4),
15. kolo:
T. J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Slavoj Obecnice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrámek David 2:1, Richterová Eva 2:2, Včelička Lubomír 3:1, Bohdan Luděk 3:1, WO 0:1, body hostů: Herink Jan 3:1, Petráň Zdeněk 2:1, Lukeš Tomáš 0:4, Král Pavel 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Hudlice B - TJ Tatran Sedlčany B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lev Daniel 2:2, Lev Leoš 0:3, Vaculík Stanislav ml. 1:3, Gruber Martin 3:1, WO 0:1, body hostů: Kocura Jiří 4:0, Lískovec Jindřich 2:2, Janda Jaromír 1:2, Lesák Jakub 2:2, WO 1:0), SK Březnice B - TJ Sokol Hořovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drábek Martin 2:2, Petrovic Pavel 3:1, Soused Milan 1:3, Haník Josef 2:2, body hostů: Koros Pavel 4:0, Jirouch Tomáš 2:2, Bláha Hynek 1:3, Červenka Miroslav 1:3), TJ Spartak Čenkov - TJ Olešná 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ječmen Jaroslav 0:2, Škrabal Radek 1:1, Volek Václav 2:1, Škrabal Jaroslav 2:1, WO 7:0, body hostů: Švamberk Jan 1:3, Kopp Jan 1:2, Kroc František 3:0, WO 0:7), TJ Sokol Žebrák - ST Benešov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Jiří 1:3, Kunc Petr 2:2, Křemen Josef 0:3, Kunc Jaroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Nádvorník Štěpán 2:2, Dohnal Jaroslav 4:0, Hrazdíra Jiří 1:3, Povolný Aleš 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Voznice A - TJ Sokol Mníšek pod Brdy B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chmelař Miroslav 1:2, Selucký David 0:3, Pilecký Jiří 1:2, Müller Václav 0:3, WO 3:1, body hostů: Taller Filip 2:1, Drbohlav Marek 3:0, Stacho Libor 3:1, Kilian Vít 2:0, WO 1:3),
16. kolo:
TJ Sokol Mníšek pod Brdy B - ST Benešov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stacho Libor 2:1, Taller Filip 4:0, Selement Jaroslav 1:0, Drbohlav Marek 3:1, Kilian Vít 1:2, WO 1:0, body hostů: Nádvorník Štěpán 1:3, Dohnal Jaroslav 2:1, Srb Pavel 0:4, Hrazdíra Jiří 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Žebrák - TJ Sokol Voznice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Müller Jiří 2:2, Kunc Petr 4:0, Křemen Josef 2:2, Kunc Jaroslav 2:2, body hostů: Chmelař Miroslav 3:1, Selucký David 0:4, Müller Václav 1:3, Pilecký Jiří 2:2), SK Březnice B - TJ Spartak Čenkov 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haník Josef 4:0, Petrovic Pavel 2:2, Soused Milan 2:2, Drábek Martin 2:2, body hostů: Ondráček Oldřich 1:3, Vinš Karel 0:4, Škrabal Radek 3:1, Ječmen Jaroslav 2:2), T. J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Sokol Hudlice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrecion Jiří 0:3, Richterová Eva 0:2, Bohdan Luděk 1:1, Kračmer Matěj 0:3, WO 6:0, body hostů: Drož Jan 2:0, Sklenář Tomáš 2:1, Stehlík Jan ml. 3:0, Lev Daniel 2:0, WO 0:6), TJ Olešná - TJ Sokol Hořovice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skalka Josef 0:3, Herman Miloš 0:2, Kopp Jan 0:3, Kroc František 1:2, WO 1:4, body hostů: Koros Pavel 3:0, Růžička Josef 3:0, Jirouch Tomáš 3:0, Červenka Miroslav 1:1, WO 4:1), TJ Tatran Sedlčany B - TJ Slavoj Obecnice B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocura Jiří 4:0, Šíp Martin 3:1, Lískovec Jindřich 4:0, Janda Jaromír 3:0, WO 1:0, body hostů: Petráň Zdeněk 1:2, Herink Jan 0:4, Lukeš Tomáš 0:4, Vinš Stanislav 0:4, WO 0:1),
17. kolo:
TJ Slavoj Obecnice B - TJ Sokol Voznice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Pavel 1:3, Steiner Petr 1:2, Lukeš Tomáš 4:0, Herink Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Chmelař Miroslav 1:3, Soukup Michal 1:3, Pilecký Jiří 2:2, Vacek Pavel 1:2, WO 1:0), TJ Tatran Sedlčany B - TJ Sokol Žebrák 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lískovec Jindřich 3:1, Lesák Jakub 2:1, Šíp Martin 2:2, Janda Jaromír 2:2, WO 1:0, body hostů: Svoboda Jaromír 1:3, Kunc Jaroslav 0:4, Müller Jiří 2:1, Kunc Petr 3:1, WO 0:1), ST Benešov B - TJ Spartak Čenkov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 2:2, Nádvorník Štěpán 1:2, Povolný Aleš 2:2, Košař Pavel 0:4, WO 0:1, body hostů: Škrabal Jaroslav 2:2, Ječmen Jaroslav 1:3, Škrabal Radek 3:0, Volek Václav 4:0, WO 1:0), TJ Sokol Mníšek pod Brdy B - SK Březnice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kilian Vít 1:3, Pospíšil Antonín 3:1, Selement Jaroslav 1:3, Stacho Libor 3:1, body hostů: Haník Josef 3:1, Michal Radek 1:3, Petrovic Pavel 3:1, Soused Milan 1:3), TJ Sokol Hořovice B - TJ Sokol Hudlice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Josef 4:0, Červenka Miroslav 0:2, Jirouch Tomáš 2:1, Koros Pavel 3:1, Čepelák Vladimír ml. 2:0, WO 1:0, body hostů: Gruber Martin 2:2, Stehlík Jan ml. 2:2, Lev Daniel 0:4, Lev Leoš 0:3, WO 0:1), TJ Olešná - T. J. Sokol Králův Dvůr B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kroc František 2:2, Herman Miloš 1:3, Kopp Jan 2:2, Lysák Stanislav 3:1, WO 1:0, body hostů: Bielčik Miroslav 0:4, Šrámek David 1:3, Včelička Lubomír 3:1, Křikava Richard 4:0, WO 0:1),
18. kolo:
TJ Tatran Sedlčany B - TJ Sokol Voznice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lískovec Jindřich 4:0, Šíp Martin 2:1, Linhart František ml. 2:1, Janda Jaromír 3:1, WO 0:2, body hostů: Chmelař Miroslav 1:3, Selucký David 2:2, Pilecký Jiří 0:3, Hovorka Karel 0:3, WO 2:0), TJ Slavoj Obecnice B - TJ Sokol Žebrák 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Pavel 3:1, Steiner Petr 0:4, Lukeš Tomáš 2:2, Herink Jan 3:1, body hostů: Kunc Jaroslav 2:2, Spousta David 1:3, Müller Jiří 1:3, Kunc Petr 4:0), TJ Sokol Mníšek pod Brdy B - TJ Spartak Čenkov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drbohlav Marek 2:2, Stacho Libor 3:1, Pospíšil Antonín 2:2, Kilian Vít 2:2, body hostů: Škrabal Jaroslav 1:3, Vinš Karel 1:3, Škrabal Radek 1:3, Volek Václav 4:0), ST Benešov B - SK Březnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 2:2, Nádvorník Štěpán 0:4, Dohnal Jaroslav 4:0, Srb Pavel 2:2, body hostů: Haník Josef 3:1, Petrovic Pavel 3:1, Soused Milan 1:3, Michal Radek 1:3), TJ Olešná - TJ Sokol Hudlice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kroc František 2:2, Herman Miloš 1:3, Kopp Jan 3:1, Lysák Stanislav 2:2, body hostů: Gruber Martin 2:2, Stehlík Jan ml. 4:0, Lev Daniel 1:3, Lev Leoš 1:3), TJ Sokol Hořovice B - T. J. Sokol Králův Dvůr B 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžička Josef 2:0, Čepelák Vladimír ml. 0:2, Jirouch Tomáš 3:0, Koros Pavel 3:0, WO 7:0, body hostů: Křikava Richard 1:3, Šrámek David 1:2, Břížďala Miroslav ml. 0:3, WO 0:7),
19. kolo:
TJ Sokol Hořovice B - TJ Slavoj Obecnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Josef 4:0, Červenka Miroslav 1:3, Čepelák Vladimír ml. 0:4, Koros Pavel 3:1, body hostů: Petráň Zdeněk 2:2, Lukeš Tomáš 2:2, Herink Jan 3:1, Král Pavel 1:3), TJ Olešná - TJ Tatran Sedlčany B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lysák Stanislav 1:3, Kroc František 0:3, Kopp Jan 0:3, Herman Miloš 1:2, WO 0:3, body hostů: Lískovec Jindřich 3:0, Janda Jaromír 2:2, Lesák Jakub 3:0, Linhart František ml. 3:0, WO 3:0), TJ Sokol Hudlice B - ST Benešov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drož Jan 2:0, Lev Daniel 4:0, Stehlík Jan ml. 3:0, Lev Leoš 2:1, WO 0:4, body hostů: Nádvorník Štěpán 0:3, Hrazdíra Jiří 1:2, Srb Pavel 0:2, Plíšek Pavel 0:3, Plíšek Jan 0:1, WO 4:0), T. J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šrámek David 2:2, Včelička Lubomír 2:1, Křikava Richard 0:3, Břížďala Miroslav ml. 1:1, WO 0:4, body hostů: Stacho Libor 1:2, Drbohlav Marek 2:1, Kilian Vít 2:1, Selement Jaroslav 2:1, WO 4:0), TJ Spartak Čenkov - TJ Sokol Voznice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Oldřich 2:2, Škrabal Radek 2:2, Volek Václav 4:0, Škrabal Jaroslav 2:2, body hostů: Chmelař Miroslav 2:2, Čížková Sylva 1:3, Selucký David 1:3, Pilecký Jiří 2:2), SK Březnice B - TJ Sokol Žebrák 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Radek 1:3, Soused Milan 1:3, Haník Josef 4:0, Petrovic Pavel 2:2, body hostů: Kunc Jaroslav 3:1, Křemen Josef 0:4, Müller Jiří 2:2, Kunc Petr 3:1),
20. kolo:
TJ Olešná - TJ Slavoj Obecnice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroc František 1:3, Herman Miloš 2:2, Kopp Jan 3:1, Lysák Stanislav 3:1, body hostů: Steiner Petr 0:4, Lukeš Tomáš 1:3, Herink Jan 4:0, Petráň Zdeněk 2:2), TJ Sokol Hořovice B - TJ Tatran Sedlčany B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Josef 2:0, Červenka Miroslav 0:3, Bláha Hynek 1:3, Čepelák Vladimír ml. 0:4, WO 1:2, body hostů: Kocura Jiří 3:1, Linhart František ml. 3:0, Lískovec Jindřich 2:0, Janda Jaromír 2:2, WO 2:1), T. J. Sokol Králův Dvůr B - ST Benešov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richterová Eva 1:3, Včelička Lubomír 3:1, Křikava Richard 0:4, Šrámek David 3:1, body hostů: Nádvorník Štěpán 2:2, Dohnal Jaroslav 4:0, Povolný Aleš 2:2, Hrazdíra Jiří 1:3), TJ Sokol Hudlice B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sklenář Tomáš 1:3, Stehlík Jan ml. 2:1, Lev Daniel 1:2, Sklenář David 2:2, WO 0:2, body hostů: Kilian Vít 3:1, Freisleben Radek 1:3, Drbohlav Marek 3:0, Stacho Libor 1:2, WO 2:0), SK Březnice B - TJ Sokol Voznice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drábek Martin 1:1, Petrovic Pavel 1:1, Soused Milan 3:0, Haník Josef 3:0, WO 0:6, body hostů: Chmelař Miroslav 2:1, Selucký David 0:3, Pilecký Jiří 0:2, Hovorka Karel 0:2, WO 6:0), TJ Spartak Čenkov - TJ Sokol Žebrák 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ječmen Jaroslav 2:1, Škrabal Radek 2:0, Volek Václav 3:0, Škrabal Jaroslav 3:0, WO 1:4, body hostů: Spousta David 0:3, Kunc Jaroslav 0:3, Svoboda Jaromír 0:3, Müller Jiří 1:1, WO 4:1),
21. kolo:
TJ Slavoj Obecnice B - TJ Spartak Čenkov 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Herink Jan 1:2, Petráň Zdeněk 1:2, Steiner Petr 2:1, Lukeš Tomáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Moravec Patrik 1:3, Ječmen Jaroslav 2:2, Škrabal Jaroslav 3:1, WO 0:5), TJ Tatran Sedlčany B - SK Březnice B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Linhart František ml. 3:1, Šíp Martin 1:3, Lískovec Jindřich 4:0, Lesák Jakub 3:1, body hostů: Haník Josef 1:3, Petrovic Pavel 1:3, Drábek Martin 2:2, Soused Milan 1:3), TJ Sokol Voznice A - TJ Sokol Hudlice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chmelař Miroslav 0:2, Selucký David 1:2, Müller Václav 1:2, Pilecký Jiří 1:3, WO 2:2, body hostů: Drož Jan 2:2, Gruber Martin 3:0, Stehlík Jan ml. 2:0, Lev Daniel 2:1, WO 2:2), TJ Sokol Žebrák - T. J. Sokol Králův Dvůr B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jaromír 0:4, Müller Jiří 1:3, Kunc Petr 2:1, Kunc Jaroslav 2:2, WO 1:0, body hostů: Bohdan Luděk 3:1, Vrecion Jiří 2:2, Včelička Lubomír 3:1, Šrámek David 2:1, WO 0:1), ST Benešov B - TJ Sokol Hořovice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrazdíra Jiří 0:3, Nádvorník Štěpán 1:3, Povolný Aleš 0:4, Dohnal Jaroslav 2:1, WO 2:0, body hostů: Růžička Josef 3:0, Koros Pavel 3:0, Jirouch Tomáš 3:1, Čepelák Vladimír ml. 2:2, WO 0:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy B - TJ Olešná 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drbohlav Marek 2:1, Stacho Libor 2:1, Taller Filip 3:0, Pospíšil Antonín 2:1, WO 3:1, body hostů: Skalka Josef 0:3, Kroc František 1:2, Lysák Stanislav 1:2, Herman Miloš ml. 1:2, WO 1:3),
22. kolo:
TJ Tatran Sedlčany B - TJ Spartak Čenkov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Linhart František ml. 4:0, Šíp Martin 2:2, Lískovec Jindřich 3:0, Lesák Jakub 1:3, WO 1:0, body hostů: Škrabal Jaroslav 1:3, Moravec Patrik 2:2, Ječmen Jaroslav 0:4, Škrabal Radek 2:1, WO 0:1), TJ Slavoj Obecnice B - SK Březnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Tomáš 1:3, Steiner Petr 0:4, Petráň Zdeněk 4:0, Herink Jan 3:1, body hostů: Haník Josef 2:2, Drábek Martin 2:2, Petrovic Pavel 3:1, Soused Milan 1:3), TJ Sokol Žebrák - TJ Sokol Hudlice B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Jaromír 2:1, Müller Jiří 1:2, Kunc Petr 2:1, Kunc Jaroslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Lev Daniel 3:1, Vaculík Stanislav ml. 0:4, Stehlík Jan ml. 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Voznice A - T. J. Sokol Králův Dvůr B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hovorka Karel 0:3, Chmelař Miroslav 1:1, Selucký David 0:3, Pilecký Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Bohdan Luděk 3:0, Vrecion Jiří 1:2, Šrámek David 3:0, Včelička Lubomír 2:0, WO 0:5), TJ Sokol Mníšek pod Brdy B - TJ Sokol Hořovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drbohlav Marek 1:2, Kilian Vít 1:2, Taller Filip 0:3, Pospíšil Antonín 1:2, WO 4:0, body hostů: Růžička Josef 3:0, Koros Pavel 3:0, Jirouch Tomáš 3:0, Čepelák Vladimír ml. 0:3, WO 0:4), ST Benešov B - TJ Olešná 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrazdíra Jiří 2:2, Nádvorník Štěpán 1:2, Dohnal Jaroslav 3:0, Pěnkavová Dagmar 2:2, WO 1:1, body hostů: Skalka Josef 2:2, Kroc František 0:4, Lysák Stanislav 2:1, Herman Miloš 2:1, WO 1:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Tatran Sedlčany B - SK Březnice B 10:0wo, TJ Sokol Hudlice B - TJ Sokol Hořovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gruber Martin 3:1, Drož Jan 3:1, Sklenář Tomáš 1:3, Stehlík Jan ml. 2:2, body hostů: Růžička Josef 2:2, Jirouch Tomáš 4:0, Bláha Hynek 1:3, Čepelák Vladimír ml. 0:4), TJ Sokol Mníšek pod Brdy B - ST Benešov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháček Pavel st. 0:1, Taller Filip 3:0, Selement Jaroslav 2:1, Drbohlav Marek 3:1, Stacho Libor 1:2, body hostů: Dohnal Jaroslav 2:2, Nádvorník Štěpán 0:4, Povolný Aleš 2:1, Hrazdíra Jiří 1:2), TJ Sokol Žebrák - TJ Sokol Voznice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jaromír 2:0, Müller Jiří 1:1, Kunc Petr 3:0, Kunc Jaroslav 2:1, body hostů: Selucký David 1:2, Pilecký Jiří 0:3, Soukup Michal 1:1, Hovorka Karel 0:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SK Březnice B - TJ Tatran Sedlčany B 0:10wo, TJ Sokol Hořovice B - TJ Sokol Hudlice B 7:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Miroslav 0:4, Čepelák Vladimír ml. 1:2, Růžička Josef 2:1, Jirouch Tomáš 3:1, body hostů: Gruber Martin 2:2, Drož Jan 2:2, Stehlík Jan ml. 3:0, Lev Leoš 1:2), ST Benešov B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy B 0:10wo, TJ Sokol Voznice A - TJ Sokol Žebrák 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Michal 1:2, Pilecký Jiří 1:2, Selucký David 3:0, Chmelař Miroslav 4:0, body hostů: Svoboda Jaromír 1:3, Kunc Jaroslav 1:2, Müller Jiří 0:3, Kunc Petr 2:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Tatran Sedlčany B - SK Březnice B -:-, TJ Sokol Hudlice B - TJ Sokol Hořovice B -:-, TJ Sokol Mníšek pod Brdy B - ST Benešov B -:-, TJ Sokol Žebrák - TJ Sokol Voznice A 9:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Jaromír 2:1, Müller Jiří 2:1, Kunc Petr 1:2, Kunc Jaroslav 3:0, body hostů: Chmelař Miroslav 3:0, Čížková Sylva 1:2, Pilecký Jiří 0:3, Soukup Michal 0:3),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Tatran Sedlčany B - TJ Sokol Hudlice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janda Jaromír 1:2, Lískovec Jindřich 1:1, Kocura Jiří 3:0, Linhart František ml. 3:0, body hostů: Gruber Martin 2:1, Stehlík Jan ml. 0:3, Lev Daniel 0:3, Drož Jan 1:1), ST Benešov B - TJ Sokol Žebrák 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 0:4, Nádvorník Štěpán 2:2, Dohnal Jaroslav 4:0, Pěnkavová Dagmar 2:2, body hostů: Svoboda Jaromír 2:2, Kunc Jaroslav 2:2, Müller Jiří 2:2, Kunc Petr 2:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Hudlice B - TJ Tatran Sedlčany B 6:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drož Jan 1:2, Stehlík Jan ml. 1:2, Lev Daniel 0:3, Gruber Martin 3:1, body hostů: Kocura Jiří 4:0, Linhart František ml. 2:1, Lískovec Jindřich 2:1, Janda Jaromír 0:3), TJ Sokol Žebrák - ST Benešov B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Jaromír 2:1, Müller Jiří 1:2, Kunc Petr 2:1, Kunc Jaroslav 0:4, body hostů: Dohnal Jaroslav 4:0, Nádvorník Štěpán 1:2, Hrazdíra Jiří 1:2, Košař Pavel 2:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Tatran Sedlčany B - TJ Sokol Hudlice B -:-, ST Benešov B - TJ Sokol Žebrák -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline