Výsledky do novin
Krajská soutěž 2.třídy, sk.D
1. kolo:
ST Benešov A - TTC Brandýs nad Labem C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zrcek Miroslav 2:2, Váňa Miroslav 2:2, Šturc Jiří 2:2, Betuštiak Petr 3:1, body hostů: Zatřepálek Pavel 3:1, Mühlfeit Luboš 1:3, Zatřepálek Petr 2:2, Hendrych Ladislav 1:3), TTC Říčany B - TJ Sadská C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Štefan 4:0, Voráč Jiří 2:1, Stárek Karel st. 3:0, Riedl Martin 1:3, WO 0:2, body hostů: Wagner Jaroslav ml. 0:4, Sláčal Pavel 1:3, Vydra Milan 1:2, Trejdl Dušan 2:1, WO 2:0), TJ Sokol Čáslav A - TJ Lokomotiva Nymburk A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koždoň Roman 2:0, Jirásek Zdeněk 2:0, Sosnovec Martin 2:0, Lövl Jan 2:0, WO 0:8, body hostů: Piroutek Květoslav 0:2, Kokojan Tomáš 0:2, Mucha Lubomír 0:2, Šimek Jiří 0:2, WO 8:0), TJ Sokol Kutná Hora B - TJ Sokol Čáslav B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Bohumil 2:0, Liberský Karel 2:0, Dusil Filip 2:1, Uher Petr 3:0, WO 0:6, body hostů: Cyrus Miroslav 0:3, Vančura Filip 0:3, Beran Tomáš 1:1, Hrobař Jaroslav 0:2, WO 6:0), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - Sokol Přezletice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burda Roman 3:1, Pokorný Petr 3:1, Čihák Milan 3:0, Vacek Miroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Rulc Lukáš nejml. 0:4, Hron Martin 0:4, Poláček Petr 2:2, Weishaupt Robert 1:2, WO 1:0), TTC Žehuň A - TJ Sokol Velký Osek A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bečvářová Michaela 2:2, Kvasnička Jan 2:2, Kvasnička Daniel ml. 3:1, Šmíd Ondřej 2:2, body hostů: Mošna Petr 2:2, Svoboda Pavel 2:2, Vendl Jakub 3:1, Buriánek Daniel 0:4),
2. kolo:
ST Benešov A - TJ Sadská C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zrcek Miroslav 2:1, Váňa Miroslav 2:0, Šturc Jiří 4:0, Betuštiak Petr 3:0, WO 2:2, body hostů: Počarovský Pavel 0:4, Wagner Jaroslav ml. 0:2, Dědek Martin 1:2, Sláčal Pavel 0:3, WO 2:2), TTC Říčany B - TTC Brandýs nad Labem C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Štefan 2:2, Voráč Jiří 0:4, Riedl Martin 0:2, Plíhal Martin 1:3, Stárek Karel ml. 0:2, body hostů: Zatřepálek Pavel 3:1, Mühlfeit Luboš 3:1, Zatřepálek Petr 4:0, Hendrych Ladislav 3:1), TJ Sokol Čáslav A - TJ Sokol Čáslav B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mucha Ondřej 2:1, Sosnovec Martin 1:1, Koždoň Roman 3:0, Lövl Jan 2:1, WO 0:5, body hostů: Cikán Michal 1:2, Hrobař Jaroslav 2:1, Beran Tomáš 0:3, Cyrus Miroslav 0:2, WO 5:0), TJ Sokol Kutná Hora B - TJ Lokomotiva Nymburk A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Bohumil 3:0, Liberský Karel 1:2, Dusil Filip 0:3, Uher Petr 4:0, WO 1:2, body hostů: Piroutek Květoslav 2:2, Kyncl Miloslav 2:1, Kokojan Tomáš 1:2, Šimek Jiří 0:3, WO 2:1), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Velký Osek A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burda Roman 2:2, Pokorný Petr 2:2, Čihák Milan 3:1, Vacek Miroslav 1:3, body hostů: Mošna Petr 2:2, Svoboda Pavel 2:2, Moravec Stanislav 3:1, Buriánek Daniel 1:3), TTC Žehuň A - Sokol Přezletice B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bečvářová Michaela 0:3, Kvasnička Jan 3:0, Kvasnička Daniel ml. 1:2, Šmíd Ondřej 1:2, WO 5:0, body hostů: Tichý Jiří 3:1, Poláček Petr 2:2, Weishaupt Robert 2:2, WO 0:5),
3. kolo:
TTC Brandýs nad Labem C - Sokol Přezletice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ivan Milan 2:2, Sysel Vojtěch 1:3, Zatřepálek Petr 3:1, Zatřepálek Pavel 4:0, body hostů: Tichý Jiří 2:2, Dvořák Jan 1:3, Poláček Petr 2:2, Weishaupt Robert 1:2, Zítek Martin 0:1), TJ Sadská C - TJ Sokol Velký Osek A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wagner Jaroslav ml. 2:1, Trejdl Dušan 2:2, Vydra Milan 1:3, Dědek Martin 1:3, WO 1:0, body hostů: Mošna Petr 3:1, Svoboda Pavel 3:0, Moravec Stanislav 3:1, Buriánek Daniel 0:4, WO 0:1), TJ Lokomotiva Nymburk A - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jiří 0:4, Kokojan Tomáš 1:2, Kyncl Miloslav 2:1, Piroutek Květoslav 1:3, Mlejnek Antonín st. 0:1, WO 1:0, body hostů: Pokorný Petr 4:0, Vacek Miroslav 2:2, Čihák Milan 1:2, Burda Roman 4:0, WO 0:1), TJ Sokol Čáslav B - TTC Žehuň A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cyrus Miroslav 2:2, Beran Tomáš 2:1, Vančura Filip 2:1, Hrobař Jaroslav 4:0, WO 0:2, body hostů: Bečvářová Michaela 2:2, Kvasnička Jan 0:4, Šmíd Ondřej 1:2, Kvasnička Daniel ml. 1:2, WO 2:0), ST Benešov A - TJ Sokol Čáslav A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zrcek Miroslav 0:2, Šturc Jiří 1:1, Barta Ivan 0:3, Betuštiak Petr 1:2, WO 6:0, body hostů: Mucha Ondřej 2:1, Sosnovec Martin 2:1, Koždoň Roman 2:0, Lövl Jan 2:0, WO 0:6), TTC Říčany B - TJ Sokol Kutná Hora B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voráč Jiří 2:2, Fišer Štefan 1:2, Stárek Karel st. 2:1, Plíhal Martin 1:3, WO 2:0, body hostů: Uher Petr 4:0, Bureš Bohumil 2:2, Růžička Dušan 1:2, Kořínek Milan 1:2, WO 0:2),
4. kolo:
TTC Brandýs nad Labem C - TJ Sokol Velký Osek A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mühlfeit Luboš 2:1, Sysel Vojtěch 2:0, Zatřepálek Petr 3:0, Zatřepálek Pavel 2:2, WO 4:0, body hostů: Buriánek Daniel 1:3, Mošna Petr 1:2, Moravec Stanislav 1:2, Svoboda Pavel 0:2, WO 0:4), TJ Sadská C - Sokol Přezletice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Počarovský Pavel 0:4, Trejdl Dušan 0:3, Vydra Milan 4:0, Motl Milan 3:1, Dvořák Jaroslav 1:0, body hostů: Tichý Jiří 3:1, Poláček Petr 2:2, Dvořák Jan 1:3, Weishaupt Robert 2:2), TJ Lokomotiva Nymburk A - TTC Žehuň A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jiří 2:1, Kokojan Tomáš 2:1, Kyncl Miloslav 3:0, Piroutek Květoslav 2:1, Mlejnek Antonín st. 0:1, WO 1:2, body hostů: Bečvářová Michaela 0:3, Kvasnička Jan 1:2, Šmíd Ondřej 1:3, Kvasnička Daniel ml. 2:1, WO 2:1), TJ Sokol Čáslav B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vančura Filip 1:2, Cyrus Miroslav 2:1, Širák Daniel 0:3, Beran Tomáš 2:2, WO 0:3, body hostů: Pokorný Petr 2:2, Vacek Miroslav 2:1, Čihák Milan 3:0, Burda Roman 1:2, WO 3:0), ST Benešov A - TJ Sokol Kutná Hora B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Barta Ivan 0:1, Váňa Miroslav 1:2, Betuštiak Petr 1:2, Pěnkavová Kristýna 4:0, Šturc Jiří 2:1, WO 2:0, body hostů: Uher Petr 3:1, Bureš Bohumil 1:3, Liberský Karel 2:1, Růžička Dušan 0:3, WO 0:2), TTC Říčany B - TJ Sokol Čáslav A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Štefan 0:4, Voráč Jiří 2:2, Plíhal Martin 0:3, Uksa Tomáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Sosnovec Martin 3:1, Mucha Ondřej 2:2, Koždoň Roman 3:1, Jirásek Zdeněk 2:1, WO 1:0),
5. kolo:
TJ Sokol Čáslav A - TTC Brandýs nad Labem C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mucha Ondřej 1:3, Koždoň Roman 3:1, Sosnovec Martin 2:2, Lövl Jan 0:4, body hostů: Zatřepálek Pavel 4:0, Mühlfeit Luboš 1:3, Sysel Vojtěch 2:2, Zatřepálek Petr 3:1), TJ Sokol Kutná Hora B - TJ Sadská C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bureš Bohumil 1:1, Liberský Karel 2:0, Růžička Dušan 3:0, Uher Petr 2:0, WO 5:3, body hostů: Sláčal Pavel 1:2, Trejdl Dušan 0:3, Dědek Martin 0:3, WO 3:5), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - ST Benešov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 2:2, Pokorný Petr 3:1, Čihák Milan 4:0, Skyva Milan 0:4, body hostů: Betuštiak Petr 1:3, Váňa Miroslav 2:2, Šturc Jiří 3:1, Barta Ivan 1:3), TTC Žehuň A - TTC Říčany B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bečvářová Michaela 1:3, Kvasnička Jan 2:2, Kvasnička Daniel ml. 2:2, Šmíd Ondřej 3:1, body hostů: Plíhal Martin 1:3, Pígl Tomáš 2:2, Stárek Karel st. 4:0, Riedl Martin 1:3), Sokol Přezletice B - TJ Lokomotiva Nymburk A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poláček Petr 3:1, Dvořák Jan 0:4, Weishaupt Robert 3:1, Havazík Roman 1:3, body hostů: Malý Libor 1:3, Kokojan Tomáš 2:2, Piroutek Květoslav 4:0, Šimek Jiří 2:2), TJ Sokol Velký Osek A - TJ Sokol Čáslav B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čebiš Luboš 0:3, Svoboda Pavel 3:0, Moravec Stanislav 3:0, Mošna Petr 4:0, WO 3:0, body hostů: Hrobař Jaroslav 1:3, Cikán Michal 0:3, Beran Tomáš 1:2, Cyrus Miroslav 1:2, WO 0:3),
6. kolo:
TJ Sokol Čáslav A - TJ Sadská C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koždoň Roman 2:1, Sosnovec Martin 2:0, Mucha Ondřej 2:1, Lövl Jan 3:0, WO 1:4, body hostů: Sláčal Pavel 1:2, Wagner Jaroslav ml. 0:3, Dědek Martin 1:2, Hendrych Jan 0:2, WO 4:1), TJ Sokol Kutná Hora B - TTC Brandýs nad Labem C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Bohumil 2:2, Liberský Karel 1:3, Faltín Antonín 0:2, Uher Petr 4:0, Dusil Filip 0:2, body hostů: Zatřepálek Pavel 3:1, Mühlfeit Luboš 3:1, Ivan Milan 1:3, Zatřepálek Petr 2:2), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TTC Říčany B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 2:2, Pokorný Petr 2:1, Čihák Milan 1:2, Skyva Milan 0:4, WO 1:1, body hostů: Uksa Tomáš 4:0, Plíhal Martin 1:3, Stárek Karel st. 3:0, Stárek Karel ml. 1:2, WO 1:1), TTC Žehuň A - ST Benešov A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bečvářová Michaela 1:2, Jiroudek Milan 0:2, Kvasnička Daniel ml. 1:2, Šmíd Ondřej 1:2, WO 5:0, body hostů: Šturc Jiří 2:1, Betuštiak Petr 3:0, Váňa Miroslav 1:2, Zrcek Miroslav 2:0, WO 0:5), Sokol Přezletice B - TJ Sokol Čáslav B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poláček Petr 2:2, Tichý Jiří 2:2, Weishaupt Robert 1:2, Dvořák Jan 0:4, WO 1:0, body hostů: Beran Tomáš 2:2, Hrobař Jaroslav 4:0, Cikán Michal 2:2, Cyrus Miroslav 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Velký Osek A - TJ Lokomotiva Nymburk A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čebiš Luboš 1:2, Svoboda Pavel 2:1, Moravec Stanislav 3:0, Mošna Petr 3:0, WO 4:0, body hostů: Piroutek Květoslav 2:1, Kyncl Miloslav 0:3, Kokojan Tomáš 0:3, Šimek Jiří 1:2, WO 0:4),
7. kolo:
TTC Brandýs nad Labem C - TJ Lokomotiva Nymburk A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zatřepálek Pavel 3:1, Mühlfeit Luboš 3:0, Zatřepálek Petr 3:0, Ivan Milan 2:1, WO 3:0, body hostů: Kyncl Miloslav 1:0, Šimek Jiří 1:3, Falber Michal 0:4, Falber Martin 0:4, WO 0:3), TJ Sadská C - TJ Sokol Čáslav B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav ml. 2:2, Motl Milan 2:1, Vydra Milan 2:1, Sláčal Pavel 3:1, WO 1:1, body hostů: Cikán Michal 0:4, Beran Tomáš 3:1, Vančura Filip 1:2, Cyrus Miroslav 1:2, WO 1:1), ST Benešov A - Sokol Přezletice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šturc Jiří 3:0, Barta Ivan 3:1, Zrcek Miroslav 2:2, Betuštiak Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Dvořák Jan 1:3, Poláček Petr 2:1, Havazík Roman 0:4, Weishaupt Robert 1:3, WO 1:0), TTC Říčany B - TJ Sokol Velký Osek A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stárek Karel ml. 2:2, Voráč Jiří 2:2, Stárek Karel st. 1:2, Uksa Tomáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Mošna Petr 4:0, Moravec Stanislav 3:1, Buriánek Daniel 0:4, Čebiš Luboš 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Čáslav A - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koždoň Roman 1:2, Sosnovec Martin 3:0, Mucha Ondřej 2:1, Lövl Jan 2:1, WO 0:4, body hostů: Pokorný Petr 2:1, Vacek Miroslav 1:2, Čihák Milan 1:2, Burda Roman 0:3, WO 4:0), TJ Sokol Kutná Hora B - TTC Žehuň A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Bohumil 3:1, Dusil Filip 0:4, Růžička Dušan 2:1, Uher Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 1:3, Kvasnička Jan 1:3, Šmíd Ondřej 2:2, Bečvářová Michaela 2:1, WO 1:0),
8. kolo:
TTC Brandýs nad Labem C - TJ Sokol Čáslav B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zatřepálek Pavel 2:2, Mühlfeit Luboš 1:1, Zatřepálek Petr 3:0, Sysel Vojtěch 3:0, WO 4:0, body hostů: Cikán Michal 1:2, Beran Tomáš 1:3, Vančura Filip 1:2, Širák Daniel 0:2, WO 0:4), TJ Sadská C - TJ Lokomotiva Nymburk A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dědek Martin 1:2, Motl Milan 2:1, Vydra Milan 2:1, Počarovský Pavel 3:0, WO 3:1, body hostů: Piroutek Květoslav 2:1, Kyncl Miloslav 1:2, Kokojan Tomáš 1:2, Šimek Jiří 0:3, WO 1:3), ST Benešov A - TJ Sokol Velký Osek A 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Váňa Miroslav 1:1, Pěnkavová Kristýna 2:1, Šturc Jiří 3:0, Betuštiak Petr 2:1, WO 6:0, body hostů: Čížek Martin 0:4, Moravec Stanislav 3:1, Čebiš Luboš 0:3, WO 0:6), TTC Říčany B - Sokol Přezletice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plíhal Martin 3:0, Voráč Jiří 2:0, Stárek Karel st. 3:0, Uksa Tomáš 4:0, WO 0:4, body hostů: Dvořák Jan 0:4, Poláček Petr 0:3, Horálek Jiří 0:3, Weishaupt Robert 0:2, WO 4:0), TJ Sokol Čáslav A - TTC Žehuň A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sosnovec Martin 3:0, Lövl Jan 2:1, Petržílka Ondřej 0:4, Koždoň Roman 4:0, WO 0:2, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 2:2, Šmíd Ondřej 1:2, Kvasnička Jan 1:2, Jiroudek Milan 1:3, WO 2:0), TJ Sokol Kutná Hora B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uher Petr 4:0, Kolman Leon 0:4, Dusil Filip 0:4, Bureš Bohumil 4:0, body hostů: Pokorný Petr 2:2, Vacek Miroslav 2:2, Čihák Milan 2:2, Burda Roman 2:2),
9. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TTC Brandýs nad Labem C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacek Miroslav 0:4, Burda Roman 0:4, Čihák Milan 3:0, Pokorný Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Sysel Vojtěch 3:1, Ivan Milan 2:2, Zatřepálek Pavel 3:1, Hendrych Ladislav 2:1, WO 0:1), TTC Žehuň A - TJ Sadská C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votík Jan 1:3, Kvasnička Jan 0:4, Kvasnička Daniel ml. 2:1, Šmíd Ondřej 3:1, WO 1:0, body hostů: Wagner Jaroslav ml. 2:2, Počarovský Pavel 2:2, Sláčal Pavel 4:0, Dědek Martin 1:2, WO 0:1), Sokol Přezletice B - TJ Sokol Čáslav A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poláček Petr 2:2, Dvořák Jan 2:2, Weishaupt Robert 3:1, Rulc Lukáš nejml. 1:3, body hostů: Sosnovec Martin 3:1, Lövl Jan 4:0, Líska Filip 1:3, Beran Stanislav 0:4), TJ Sokol Velký Osek A - TJ Sokol Kutná Hora B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čebiš Luboš 2:2, Svoboda Pavel 2:1, Moravec Stanislav 3:1, Mošna Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Bureš Bohumil 2:2, Růžička Dušan 0:4, Dusil Filip 0:3, Uher Petr 3:1, WO 1:0), TJ Lokomotiva Nymburk A - ST Benešov A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Jiří 1:3, Kokojan Tomáš 0:2, Kyncl Miloslav 2:1, Piroutek Květoslav 0:2, Mlejnek Antonín st. 0:2, WO 0:3, body hostů: Šturc Jiří 2:0, Betuštiak Petr 4:0, Váňa Miroslav 1:2, Barta Ivan 2:0, Zrcek Miroslav 1:1, WO 3:0), TJ Sokol Čáslav B - TTC Říčany B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Tomáš 3:1, Cyrus Miroslav 0:4, Hrobař Jaroslav 4:0, Cikán Michal 2:2, body hostů: Fišer Štefan 2:2, Erlich Luboš 2:2, Stárek Karel st. 1:3, Plíhal Martin 2:2),
10. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sadská C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vacek Miroslav 1:3, Burda Roman 2:2, Čihák Milan 2:1, Pokorný Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Sláčal Pavel 1:3, Wagner Jaroslav ml. 3:1, Vydra Milan 2:2, Trejdl Dušan 1:2, WO 1:0), TTC Žehuň A - TTC Brandýs nad Labem C 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bečvářová Michaela 0:3, Kvasnička Jan 0:4, Šmíd Ondřej 1:3, Kvasnička Daniel ml. 2:2, WO 0:1, body hostů: Zatřepálek Pavel 4:0, Mühlfeit Luboš 2:1, Sysel Vojtěch 4:0, Balák Kryštof 2:2, WO 1:0), Sokol Přezletice B - TJ Sokol Kutná Hora B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poláček Petr 1:3, Dvořák Jan 2:2, Weishaupt Robert 1:2, Rulc Lukáš nejml. 2:2, WO 1:0, body hostů: Uher Petr 4:0, Bureš Bohumil 3:1, Dusil Filip 1:3, Faltín Antonín 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Velký Osek A - TJ Sokol Čáslav A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čebiš Luboš 1:3, Svoboda Pavel 1:2, Moravec Stanislav 4:0, Mošna Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Lövl Jan 1:3, Mucha Ondřej 1:3, Koždoň Roman 2:1, Sosnovec Martin 2:2, WO 1:0), TJ Lokomotiva Nymburk A - TTC Říčany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jiří 1:3, Kokojan Tomáš 1:3, Kyncl Miloslav 3:1, Piroutek Květoslav 3:1, body hostů: Stárek Karel st. 4:0, Erlich Luboš 2:2, Pígl Tomáš 0:4, Plíhal Martin 2:2), TJ Sokol Čáslav B - ST Benešov A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beran Tomáš 1:2, Cyrus Miroslav 0:2, Hrobař Jaroslav 0:3, Cikán Michal 1:2, WO 3:2, body hostů: Pěnkavová Kristýna 3:0, Betuštiak Petr 3:0, Váňa Miroslav 2:1, Zrcek Miroslav 1:1, WO 2:3),
11. kolo:
ST Benešov A - TTC Říčany B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šturc Jiří 4:0, Zrcek Miroslav 3:0, Pěnkavová Kristýna 4:0, WO 1:5, body hostů: Stárek Karel ml. 0:3, Pígl Tomáš 0:3, Plíhal Martin 0:2, Fišer Štefan 0:3, WO 5:1), TJ Sokol Čáslav A - TJ Sokol Kutná Hora B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sosnovec Martin 3:1, Koždoň Roman 3:1, Mucha Ondřej 1:2, Lövl Jan 2:2, WO 0:1, body hostů: Uher Petr 4:0, Bureš Bohumil 2:2, Růžička Dušan 0:4, Dusil Filip 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TTC Žehuň A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacek Miroslav 2:1, Burda Roman 2:1, Čihák Milan 3:0, Pokorný Petr 2:1, WO 0:4, body hostů: Bečvářová Michaela 0:3, Kvasnička Jan 1:2, Šmíd Ondřej 0:3, Kvasnička Daniel ml. 2:1, WO 4:0), Sokol Přezletice B - TJ Sokol Velký Osek A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rulc Lukáš nejml. 1:3, Nováková Ivana 0:4, Dvořák Jan 1:2, Poláček Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Mošna Petr 3:1, Svoboda Pavel 4:0, Moravec Stanislav 3:1, Čebiš Luboš 1:2, WO 0:1), TJ Lokomotiva Nymburk A - TJ Sokol Čáslav B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jiří 1:3, Kokojan Tomáš 0:4, Kyncl Miloslav 3:1, Piroutek Květoslav 3:1, body hostů: Hrobař Jaroslav 2:2, Cikán Michal 3:1, Beran Tomáš 3:1, Cyrus Miroslav 1:3), TTC Brandýs nad Labem C - TJ Sadská C 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mühlfeit Luboš 1:1, Ivan Milan 2:0, Zatřepálek Petr 3:0, Zatřepálek Pavel 2:1, WO 7:0, body hostů: Sláčal Pavel 0:4, Trejdl Dušan 0:3, Vydra Milan 2:1, WO 0:7),
12. kolo:
TTC Brandýs nad Labem C - ST Benešov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zatřepálek Pavel 3:1, Mühlfeit Luboš 2:2, Zatřepálek Petr 2:2, Ivan Milan 0:2, Sysel Vojtěch 1:1, body hostů: Šturc Jiří 2:2, Váňa Miroslav 2:2, Zrcek Miroslav 2:2, Barta Ivan 2:2), TJ Sadská C - TTC Říčany B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wagner Jaroslav ml. 0:2, Dědek Martin 0:2, Vydra Milan 1:2, Počarovský Pavel 0:2, WO 7:0, body hostů: Fišer Štefan 3:0, Stárek Karel st. 2:0, Stárek Karel ml. 1:1, Plíhal Martin 2:0, WO 0:7), TJ Lokomotiva Nymburk A - TJ Sokol Čáslav A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jiří 0:2, Kokojan Tomáš 0:2, Kyncl Miloslav 1:2, Piroutek Květoslav 0:3, Mlejnek Antonín 0:1, WO 5:0, body hostů: Lövl Jan 3:0, Mucha Ondřej 2:1, Sosnovec Martin 2:0, Koždoň Roman 3:0, WO 0:5), TJ Sokol Čáslav B - TJ Sokol Kutná Hora B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrobař Jaroslav 2:1, Vančura Filip 1:1, Cyrus Miroslav 0:3, Cikán Michal 0:3, WO 5:0, body hostů: Uher Petr 3:0, Bureš Bohumil 2:1, Liberský Karel 2:1, Růžička Dušan 1:1, WO 0:5), Sokol Přezletice B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poláček Petr 3:1, Tichý Jiří 3:1, Weishaupt Robert 3:1, Dvořák Jan 0:4, body hostů: Pokorný Petr 4:0, Vacek Miroslav 1:3, Čihák Milan 1:3, Burda Roman 1:3), TJ Sokol Velký Osek A - TTC Žehuň A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čebiš Luboš 3:1, Svoboda Pavel 2:0, Moravec Stanislav 4:0, Mošna Petr 3:0, WO 0:3, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 1:2, Šmíd Ondřej 0:4, Bečvářová Michaela 0:3, Kvasnička Jan 0:2, Jiroudek Milan 0:1, WO 3:0),
13. kolo:
TJ Sadská C - ST Benešov A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wagner Jaroslav ml. 0:3, Trejdl Dušan 0:3, Vydra Milan 2:1, Dědek Martin 1:2, WO 3:1, body hostů: Šturc Jiří 3:0, Váňa Miroslav 1:2, Zrcek Miroslav 2:1, Barta Ivan 3:0, WO 1:3), TTC Brandýs nad Labem C - TTC Říčany B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zatřepálek Pavel 4:0, Mühlfeit Luboš 1:2, Zatřepálek Petr 3:0, Ivan Milan 2:2, WO 2:0, body hostů: Uksa Tomáš 2:2, Fišer Štefan 1:3, Stárek Karel st. 1:2, Stárek Karel ml. 0:3, WO 0:2), TJ Sokol Čáslav B - TJ Sokol Čáslav A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vančura Filip 2:2, Štefl Václav 2:2, Širák Daniel 2:2, Hrobař Jaroslav 3:1, body hostů: Lövl Jan 3:1, Mucha Ondřej 3:1, Kořínek Zdeněk 1:3, Petržílka Ondřej 0:4), TJ Lokomotiva Nymburk A - TJ Sokol Kutná Hora B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jiří 1:3, Kokojan Tomáš 0:4, Kyncl Miloslav 2:1, Piroutek Květoslav 2:1, Mlejnek Antonín 0:1, WO 0:1, body hostů: Uher Petr 3:0, Bureš Bohumil 3:1, Liberský Karel 1:3, Růžička Dušan 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Velký Osek A - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buriánek Daniel 1:2, Svoboda Pavel 2:1, Moravec Stanislav 2:1, Mošna Petr 3:0, WO 3:1, body hostů: Pokorný Petr 3:0, Pokorný Jaroslav 0:3, Čihák Milan 1:2, Burda Roman 0:3, WO 1:3), Sokol Přezletice B - TTC Žehuň A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poláček Petr 1:3, Tichý Jiří 4:0, Weishaupt Robert 3:1, Dvořák Jan 0:4, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 2:2, Kvasnička Jan 2:2, Šmíd Ondřej 3:1, Jiroudek Milan 1:3),
14. kolo:
Sokol Přezletice B - TTC Brandýs nad Labem C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rulc Lukáš nejml. 1:3, Tichý Jiří 3:1, Dvořák Jan 3:1, Poláček Petr 3:1, body hostů: Zatřepálek Pavel 4:0, Mühlfeit Luboš 0:4, Sysel Vojtěch 1:3, Ivan Milan 1:3), TJ Sokol Velký Osek A - TJ Sadská C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čebiš Luboš 0:2, Svoboda Pavel 1:1, Moravec Stanislav 2:1, Mošna Petr 3:0, WO 5:1, body hostů: Dědek Martin 3:1, Hendrych Jan 0:3, Trejdl Dušan 1:2, WO 1:5), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Lokomotiva Nymburk A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Petr 4:0, Burda Roman 1:2, Čihák Milan 2:1, Vacek Miroslav 2:2, WO 1:1, body hostů: Šimek Jiří 1:3, Kokojan Tomáš 0:4, Piroutek Květoslav 2:1, Kyncl Miloslav 2:1, WO 1:1), TTC Žehuň A - TJ Sokol Čáslav B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jiroudek Milan 2:1, Kvasnička Jan 0:2, Kvasnička Daniel ml. 1:2, Šmíd Ondřej 0:3, WO 5:0, body hostů: Hrobař Jaroslav 3:0, Beran Tomáš 3:0, Cyrus Miroslav 1:2, Vančura Filip 1:1, WO 0:5), TJ Sokol Čáslav A - ST Benešov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sosnovec Martin 2:0, Koždoň Roman 2:0, Mucha Ondřej 2:1, Lövl Jan 2:1, WO 0:6, body hostů: Betuštiak Petr 0:3, Zrcek Miroslav 1:2, Šturc Jiří 1:1, Váňa Miroslav 0:2, WO 6:0), TJ Sokol Kutná Hora B - TTC Říčany B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tivodar Michal 0:3, Bureš Bohumil 0:3, Dusil Filip 0:3, Uher Petr 4:0, WO 0:3, body hostů: Uksa Tomáš 3:1, Voráč Jiří 2:1, Stárek Karel st. 2:1, Fišer Štefan 2:1, WO 3:0),
15. kolo:
TJ Sokol Velký Osek A - TTC Brandýs nad Labem C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čebiš Luboš 0:4, Svoboda Pavel 0:2, Moravec Stanislav 2:2, Mošna Petr 2:1, WO 0:3, body hostů: Zatřepálek Pavel 3:0, Sysel Vojtěch 4:0, Ivan Milan 1:2, Hendrych Ladislav 1:2, WO 3:0), Sokol Přezletice B - TJ Sadská C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poláček Petr 2:2, Tichý Jiří 3:1, Weishaupt Robert 2:2, Dvořák Jan 1:2, Havazík Roman 0:1, body hostů: Motl Milan 4:0, Vydra Milan 3:1, Počarovský Pavel 0:4, Trejdl Dušan 1:3), TTC Žehuň A - TJ Lokomotiva Nymburk A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bečvářová Michaela 3:1, Kvasnička Jan 3:1, Kvasnička Daniel ml. 2:1, Šmíd Ondřej 2:2, WO 1:0, body hostů: Kyncl Miloslav 1:3, Piroutek Květoslav 2:2, Šimek Jiří 2:2, Malý Libor 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Čáslav B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Petr 2:2, Vacek Miroslav 3:1, Čihák Milan 2:1, Burda Roman 1:3, WO 1:0, body hostů: Hrobař Jaroslav 4:0, Beran Tomáš 1:3, Vančura Filip 1:3, Cyrus Miroslav 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Kutná Hora B - ST Benešov A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bureš Bohumil 2:2, Dusil Filip 0:4, Majer Pavel 1:2, Uher Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Šturc Jiří 3:1, Betuštiak Petr 2:2, Pěnkavová Kristýna 2:2, Zrcek Miroslav 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Čáslav A - TTC Říčany B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sosnovec Martin 3:0, Koždoň Roman 2:1, Mucha Ondřej 1:2, Lövl Jan 2:1, WO 0:4, body hostů: Uksa Tomáš 2:1, Voráč Jiří 0:3, Fišer Štefan 1:2, Plíhal Martin 1:2, WO 4:0),
16. kolo:
TTC Říčany B - ST Benešov A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pígl Tomáš 0:3, Plíhal Martin 0:2, Fišer Štefan 0:4, Uksa Tomáš 0:3, Riedl Martin 0:2, WO 2:0, body hostů: Šturc Jiří 3:0, Zrcek Miroslav 3:0, Betuštiak Petr 4:0, Pěnkavová Kristýna 4:0, WO 0:2), TJ Sokol Kutná Hora B - TJ Sokol Čáslav A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Bohumil 2:2, Liberský Karel 1:2, Růžička Dušan 2:1, Uher Petr 4:0, WO 0:2, body hostů: Lövl Jan 2:2, Mucha Ondřej 0:4, Sosnovec Martin 1:2, Koždoň Roman 2:1, WO 2:0), TTC Žehuň A - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bečvářová Michaela 0:3, Kvasnička Jan 0:3, Kvasnička Daniel ml. 2:2, Šmíd Ondřej 0:3, WO 2:1, body hostů: Čihák Milan 2:1, Pokorný Petr 3:0, Vacek Miroslav 2:1, Burda Roman 4:0, WO 1:2), TJ Sokol Velký Osek A - Sokol Přezletice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Pavel 3:1, Čebiš Luboš 1:3, Moravec Stanislav 3:1, Mošna Petr 2:2, body hostů: Tichý Jiří 2:2, Poláček Petr 2:2, Rulc Lukáš nejml. 3:1, Havazík Roman 0:4), TJ Sokol Čáslav B - TJ Lokomotiva Nymburk A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Tomáš 3:0, Vančura Filip 2:1, Hrobař Jaroslav 3:0, Cikán Michal 2:1, WO 4:0, body hostů: Kyncl Miloslav 1:2, Piroutek Květoslav 1:2, Šimek Jiří 0:3, Kokojan Tomáš 0:3, WO 0:4), TJ Sadská C - TTC Brandýs nad Labem C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wagner Jaroslav ml. 0:2, Dědek Martin 0:4, Vydra Milan 1:2, Počarovský Pavel 0:4, WO 0:3, body hostů: Zatřepálek Pavel 4:0, Mühlfeit Luboš 2:1, Sysel Vojtěch 3:0, Zatřepálek Petr 3:0, WO 3:0),
17. kolo:
TTC Brandýs nad Labem C - TJ Sokol Čáslav A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mühlfeit Luboš 1:3, Ivan Milan 1:3, Zatřepálek Petr 2:1, Zatřepálek Pavel 3:1, WO 1:0, body hostů: Koždoň Roman 4:0, Sosnovec Martin 2:2, Mucha Ondřej 0:4, Lövl Jan 2:1, WO 0:1), TJ Sadská C - TJ Sokol Kutná Hora B 18:0wo, ST Benešov A - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šturc Jiří 2:2, Váňa Miroslav 0:4, Zrcek Miroslav 2:2, Betuštiak Petr 4:0, body hostů: Pokorný Petr 2:2, Vacek Miroslav 2:2, Čihák Milan 2:2, Burda Roman 2:2), TTC Říčany B - TTC Žehuň A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Štefan 3:1, Voráč Jiří 0:4, Plíhal Martin 2:2, Stárek Karel st. 4:0, body hostů: Bečvářová Michaela 1:3, Kvasnička Jan 2:2, Kvasnička Daniel ml. 2:2, Jiroudek Milan 2:2), TJ Lokomotiva Nymburk A - Sokol Přezletice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kokojan Tomáš 2:1, Šimek Jiří 1:2, Piroutek Květoslav 3:0, Kyncl Miloslav 3:1, Mlejnek Antonín 0:1, WO 2:0, body hostů: Poláček Petr 1:3, Tichý Jiří 0:3, Dvořák Jan 2:2, Weishaupt Robert 2:1, WO 0:2), TJ Sokol Čáslav B - TJ Sokol Velký Osek A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrobař Jaroslav 3:1, Beran Tomáš 3:1, Vančura Filip 0:2, Cikán Michal 3:1, Cyrus Miroslav 1:1, body hostů: Mošna Petr 1:3, Svoboda Pavel 1:3, Moravec Stanislav 4:0, Čebiš Luboš 0:4),
18. kolo:
TJ Sadská C - TJ Sokol Čáslav A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trejdl Dušan 0:2, Dědek Martin 1:1, Vydra Milan 0:3, Počarovský Pavel 1:2, WO 6:0, body hostů: Mucha Ondřej 2:1, Sosnovec Martin 2:1, Koždoň Roman 2:0, Lövl Jan 2:0, WO 0:6), TTC Brandýs nad Labem C - TJ Sokol Kutná Hora B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mühlfeit Luboš 2:1, Sysel Vojtěch 2:1, Zatřepálek Petr 2:1, Zatřepálek Pavel 3:0, WO 3:1, body hostů: Uher Petr 3:0, Dusil Filip 0:4, Bureš Bohumil 0:2, Kolman Leon 0:3, WO 1:3), TTC Říčany B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Štefan 0:4, Plíhal Martin 0:4, Stárek Karel st. 2:1, Šmíd Miroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Pokorný Petr 3:1, Vacek Miroslav 2:2, Čihák Milan 3:1, Burda Roman 2:1, WO 1:0), ST Benešov A - TTC Žehuň A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pěnkavová Kristýna 3:1, Zrcek Miroslav 2:1, Váňa Miroslav 2:1, Betuštiak Petr 4:0, WO 1:1, body hostů: Jiroudek Milan 0:4, Kvasnička Jan 1:3, Kvasnička Daniel ml. 2:1, Adamčík Petr 0:3, WO 1:1), TJ Sokol Čáslav B - Sokol Přezletice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vančura Filip 2:1, Beran Tomáš 2:1, Hrobař Jaroslav 1:2, Cikán Michal 3:1, WO 0:3, body hostů: Tichý Jiří 3:1, Poláček Petr 1:2, Dvořák Jan 1:2, Weishaupt Robert 0:3, WO 3:0), TJ Lokomotiva Nymburk A - TJ Sokol Velký Osek A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kokojan Tomáš 2:2, Šimek Jiří 0:4, Piroutek Květoslav 1:3, Kyncl Miloslav 3:1, body hostů: Mošna Petr 4:0, Buriánek Daniel 1:3, Moravec Stanislav 2:2, Svoboda Pavel 3:1),
19. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk A - TTC Brandýs nad Labem C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mlejnek Antonín 0:4, Šimek Jiří 0:4, Piroutek Květoslav 2:1, Kyncl Miloslav 1:2, Mlejnek Antonín st. 0:1, WO 0:1, body hostů: Zatřepálek Pavel 3:0, Mühlfeit Luboš 2:2, Ivan Milan 3:1, Zatřepálek Petr 4:0, WO 1:0), TJ Sokol Čáslav B - TJ Sadská C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štefl Václav 1:1, Cyrus Miroslav 2:0, Cikán Michal 1:2, Vančura Filip 1:1, WO 8:0, body hostů: Sláčal Pavel 0:3, Počarovský Pavel 2:1, Vydra Milan 2:1, WO 0:8), Sokol Přezletice B - ST Benešov A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rulc Lukáš nejml. 1:2, Nováková Ivana 0:4, Kail Roman 0:3, Havazík Roman 2:2, WO 2:0, body hostů: Šturc Jiří 4:0, Váňa Miroslav 2:1, Barta Ivan 4:0, Zrcek Miroslav 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Velký Osek A - TTC Říčany B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buriánek Daniel 2:2, Svoboda Pavel 2:1, Moravec Stanislav 4:0, Mošna Petr 3:0, WO 2:0, body hostů: Plíhal Martin 0:3, Fišer Štefan 2:2, Stárek Karel ml. 1:2, Pígl Tomáš 0:4, WO 0:2), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Čáslav A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burda Roman 1:1, Pokorný Jaroslav 0:2, Vacek Miroslav 0:3, Pak Viktor 0:3, WO 6:0, body hostů: Sosnovec Martin 3:0, Lövl Jan 3:0, Mucha Ondřej 2:0, Beran Stanislav 1:1, WO 0:6), TTC Žehuň A - TJ Sokol Kutná Hora B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bečvářová Michaela 1:2, Kvasnička Jan 0:3, Kvasnička Daniel ml. 1:2, Šmíd Ondřej 2:2, Jiroudek Milan 0:1, WO 2:0, body hostů: Uher Petr 4:0, Bureš Bohumil 3:1, Liberský Karel 2:1, Kořínek Milan 1:2, WO 0:2),
20. kolo:
TJ Sokol Čáslav B - TTC Brandýs nad Labem C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrobař Jaroslav 0:2, Beran Tomáš 1:1, Cyrus Miroslav 0:3, Cikán Michal 0:2, WO 0:7, body hostů: Zatřepálek Pavel 3:0, Mühlfeit Luboš 1:1, Sysel Vojtěch 2:0, Zatřepálek Petr 2:0, WO 7:0), TJ Lokomotiva Nymburk A - TJ Sadská C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kokojan Tomáš 2:2, Šimek Jiří 1:3, Piroutek Květoslav 3:1, Kyncl Miloslav 3:1, body hostů: Motl Milan 2:2, Počarovský Pavel 0:4, Vydra Milan 4:0, Fedačka Michal 0:1, Dědek Martin 1:2), TJ Sokol Velký Osek A - ST Benešov A 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Moravec Stanislav 2:2, Čebiš Luboš 0:4, Mošna Petr 1:2, WO 1:5, body hostů: Betuštiak Petr 3:0, Pěnkavová Kristýna 2:1, Šturc Jiří 2:1, Váňa Miroslav 1:1, WO 5:1), Sokol Přezletice B - TTC Říčany B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichý Jiří 2:2, Nováková Ivana 2:2, Kail Roman 2:2, Havazík Roman 1:3, body hostů: Plíhal Martin 2:2, Fišer Štefan 0:4, Stárek Karel ml. 3:1, Uksa Tomáš 4:0), TTC Žehuň A - TJ Sokol Čáslav A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bečvářová Michaela 1:3, Kvasnička Jan 3:1, Kvasnička Daniel ml. 1:3, Šmíd Ondřej 2:2, body hostů: Lövl Jan 3:1, Sosnovec Martin 4:0, Mucha Ondřej 2:2, Kořínek Zdeněk 0:4), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Kutná Hora B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burda Roman 0:3, Pak Viktor 1:2, Čihák Milan 1:2, Vacek Miroslav 2:1, WO 4:0, body hostů: Uher Petr 3:0, Bureš Bohumil 3:0, Kořínek Milan 1:2, Liberský Karel 1:2, WO 0:4),
21. kolo:
TTC Brandýs nad Labem C - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mühlfeit Luboš 1:2, Sysel Vojtěch 3:1, Zatřepálek Petr 2:2, Zatřepálek Pavel 3:1, WO 1:0, body hostů: Burda Roman 0:4, Vacek Miroslav 1:2, Čihák Milan 3:1, Pokorný Petr 2:2, WO 0:1), TJ Sadská C - TTC Žehuň A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Počarovský Pavel 2:2, Dvořák Jaroslav 0:2, Vydra Milan 2:2, Motl Milan 4:0, Dědek Martin 0:2, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 2:2, Kvasnička Jan 3:1, Jiroudek Milan 2:2, Šmíd Ondřej 1:3), TJ Sokol Čáslav A - Sokol Přezletice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koždoň Roman 3:0, Sosnovec Martin 3:0, Mucha Ondřej 0:3, Lövl Jan 3:0, WO 0:4, body hostů: Poláček Petr 1:2, Rulc Lukáš nejml. 1:2, Dvořák Jan 1:2, Kail Roman 0:3, WO 4:0), TJ Sokol Kutná Hora B - TJ Sokol Velký Osek A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uher Petr 4:0, Kořínek Milan 2:1, Liberský Karel 1:0, Bureš Bohumil 2:2, Dusil Filip 0:2, WO 0:2, body hostů: Mošna Petr 3:1, Buriánek Daniel 1:3, Moravec Stanislav 1:2, Čebiš Luboš 0:3, WO 2:0), ST Benešov A - TJ Lokomotiva Nymburk A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Betuštiak Petr 4:0, Barta Ivan 4:0, Váňa Miroslav 3:1, Šturc Jiří 4:0, body hostů: Kokojan Tomáš 0:3, Mlejnek Antonín 1:3, Falber Martin 0:4, Falber Michal 0:4, Mlejnek Antonín st. 0:1), TTC Říčany B - TJ Sokol Čáslav B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Miroslav 3:0, Stárek Karel ml. 0:3, Stárek Karel st. 3:0, Uksa Tomáš 3:0, WO 4:0, body hostů: Beran Tomáš 1:2, Cikán Michal 1:2, Hrobař Jaroslav 0:3, Vančura Filip 1:2, WO 0:4),
22. kolo:
TJ Sadská C - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Počarovský Pavel 1:2, Trejdl Dušan 0:1, Vydra Milan 0:3, Motl Milan 2:2, Dědek Martin 0:2, WO 2:1, body hostů: Burda Roman 3:1, Vacek Miroslav 2:2, Čihák Milan 2:0, Pokorný Petr 3:0, WO 1:2), TTC Brandýs nad Labem C - TTC Žehuň A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ivan Milan 2:2, Mühlfeit Luboš 0:2, Zatřepálek Petr 1:3, Sysel Vojtěch 4:0, Zatřepálek Pavel 2:0, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 3:1, Kvasnička Jan 2:2, Jiroudek Milan 2:2, Šmíd Ondřej 0:4), TJ Sokol Kutná Hora B - Sokol Přezletice B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bureš Bohumil 2:0, Liberský Karel 2:0, Kořínek Milan 0:3, Uher Petr 3:0, WO 5:2, body hostů: Poláček Petr 1:3, Dvořák Jan 1:2, Kail Roman 1:2, WO 2:5), TJ Sokol Čáslav A - TJ Sokol Velký Osek A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sosnovec Martin 2:2, Jirásek Zdeněk 1:2, Koždoň Roman 2:0, Lövl Jan 2:2, WO 1:2, body hostů: Mošna Petr 3:0, Buriánek Daniel 1:3, Moravec Stanislav 1:2, Čížek Martin 1:2, WO 2:1), TTC Říčany B - TJ Lokomotiva Nymburk A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stárek Karel ml. 2:1, Plíhal Martin 2:1, Stárek Karel st. 2:1, Uksa Tomáš 3:0, WO 1:3, body hostů: Piroutek Květoslav 3:0, Šimek Jiří 0:3, Mlejnek Antonín 0:3, Mlejnek Antonín st. 0:3, WO 3:1), ST Benešov A - TJ Sokol Čáslav B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pěnkavová Kristýna 2:0, Barta Ivan 2:0, Zrcek Miroslav 2:0, Betuštiak Petr 2:0, WO 8:0, body hostů: Beran Tomáš 0:2, Cikán Michal 0:2, Širák Daniel 0:2, Hrobař Jaroslav 0:2, WO 0:8),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Brandýs nad Labem C - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:0wo, TJ Sokol Čáslav A - ST Benešov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koždoň Roman 2:2, Sosnovec Martin 4:0, Mucha Ondřej 0:4, Lövl Jan 2:2, body hostů: Pěnkavová Kristýna 2:2, Barta Ivan 1:3, Betuštiak Petr 2:2, Šturc Jiří 3:1), TJ Sokol Čáslav B - TJ Sadská C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vančura Filip 1:1, Beran Tomáš 2:1, Hrobař Jaroslav 3:0, Cikán Michal 2:1, Cyrus Miroslav 0:1, body hostů: Motl Milan 2:1, Počarovský Pavel 0:3, Vydra Milan 2:1, Trejdl Dušan 0:3), TJ Lokomotiva Nymburk A - TTC Žehuň A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kokojan Tomáš 1:3, Šimek Jiří 1:3, Kyncl Miloslav 4:0, Piroutek Květoslav 3:1, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 3:1, Kvasnička Jan 2:2, Jiroudek Milan 1:3, Šmíd Ondřej 1:3),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TTC Brandýs nad Labem C 0:10wo, ST Benešov A - TJ Sokol Čáslav A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Betuštiak Petr 2:2, Barta Ivan 2:2, Zrcek Miroslav 0:3, Šturc Jiří 3:1, body hostů: Mucha Ondřej 1:3, Sosnovec Martin 3:1, Koždoň Roman 4:0, Lövl Jan 0:3), TJ Sadská C - TJ Sokol Čáslav B 7:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dědek Martin 1:3, Počarovský Pavel 0:2, Vydra Milan 2:1, Motl Milan 3:1, Sláčal Pavel 1:0, body hostů: Beran Tomáš 1:3, Cikán Michal 2:2, Cyrus Miroslav 2:1, Hrobař Jaroslav 2:1), TTC Žehuň A - TJ Lokomotiva Nymburk A 8:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bečvářová Michaela 3:1, Kvasnička Jan 2:2, Kvasnička Daniel ml. 1:2, Šmíd Ondřej 1:3, body hostů: Šimek Jiří 1:3, Piroutek Květoslav 3:1, Kyncl Miloslav 4:0, Kokojan Tomáš 0:2, Mlejnek Antonín 0:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Brandýs nad Labem C - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy -:-, TJ Sokol Čáslav A - ST Benešov A -:-, TJ Sokol Čáslav B - TJ Sadská C -:-, TJ Lokomotiva Nymburk A - TTC Žehuň A -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Brandýs nad Labem C - TJ Sokol Čáslav A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mühlfeit Luboš 1:3, Sysel Vojtěch 3:1, Zatřepálek Petr 1:3, Zatřepálek Pavel 3:1, body hostů: Koždoň Roman 3:1, Sosnovec Martin 2:2, Mucha Ondřej 1:3, Lövl Jan 2:2), TJ Sadská C - TJ Lokomotiva Nymburk A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Počarovský Pavel 0:3, Sláčal Pavel 3:1, Vydra Milan 2:2, Motl Milan 3:1, Dědek Martin 0:1, body hostů: Šimek Jiří 1:3, Piroutek Květoslav 2:2, Kyncl Miloslav 4:0, Kokojan Tomáš 1:3),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Čáslav A - TTC Brandýs nad Labem C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mucha Ondřej 0:3, Koždoň Roman 1:1, Sosnovec Martin 1:2, Lövl Jan 1:2, body hostů: Zatřepálek Pavel 2:1, Sysel Vojtěch 2:1, Mühlfeit Luboš 3:0, Zatřepálek Petr 1:1), TJ Lokomotiva Nymburk A - TJ Sadská C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kokojan Tomáš 2:2, Šimek Jiří 1:3, Piroutek Květoslav 3:0, Kyncl Miloslav 2:2, body hostů: Dědek Martin 1:3, Sláčal Pavel 2:2, Vydra Milan 2:2, Počarovský Pavel 2:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Brandýs nad Labem C - TJ Sokol Čáslav A -:-, TJ Sadská C - TJ Lokomotiva Nymburk A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS