Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
RP III.třídy
1. kolo:
STK Delta Pardubice - TJ Sokol Rosice nad Labem B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pech Václav 4:0, Palonci Miroslav 0:4, Grund Tomáš 0:4, Zemánek Drahomír 1:3, body hostů: Koudela Karel 3:1, Suchý David 3:1, Mrštík Oldřich 3:1, Michalovích Petr 2:2), TJ Tesla Pardubice H - TJ Tesla Pardubice I 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obršál Daniel 4:0, Bayerová Anežka ml. 3:1, Bubeník Martin 3:1, Rubeš Přemysl 0:4, body hostů: Nadrchal Jaroslav 2:2, Sedláček Ivo 2:2, Vojtěch Jaroslav 1:3, Jelínek Milan 1:3), TTC Slovan Pardubice B. - TJ Sokol Ostřetín 13:5 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Berka Roman 0:4, Baloušek Miroslav 4:0, Dubišar Jindřich 4:0, Salavec Luboš 4:0, body hostů: Toušek Petr 1:3, Hejl Milan 1:3, Pulpit Martin 1:3, Kopka Oldřich 1:3), TJ Jiskra Holice E - TJ Jiskra Horní Jelení 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pečinka Vítězslav 3:1, Hendrych Jakub 2:2, Kněžour Roman 4:0, Tošovský Jaroslav 1:3, body hostů: Čermák Zdeněk 3:1, Šrajer Martin 2:2, Bahník Vladislav 1:3, Brojír Vlastislav 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Dolní Ředice C - TJ Jiskra Horní Jelení 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ashfield David 3:1, Sůra Jiří 2:2, Jedlička Miroslav 1:3, Hloušek Robert 3:1, body hostů: Čermák Zdeněk 2:2, Šrajer Martin 4:0, Bahník Aleš 0:4, Bahník Vladislav 1:3), TJ Sokol Ostřetín - TJ Jiskra Holice E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejl Milan 0:4, Toušek Petr 1:3, Pulpit Martin 2:2, Kopka Oldřich 2:2, body hostů: Hendrych Jakub 2:1, Kněžour Roman 2:2, Pečinka Vítězslav 3:1, Tošovský Jaroslav 4:0, Kyncl František 0:1), TJ Tesla Pardubice I - TTC Slovan Pardubice B. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Ivo 2:2, Nadrchal Jaroslav 3:1, Vojtěch Jaroslav 1:2, Jelínek Milan 0:4, WO 1:0, body hostů: Salavec Luboš 3:1, Baloušek Miroslav 2:2, Dubišar Jindřich 3:1, Berka Roman 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Rosice nad Labem B - TJ Tesla Pardubice H 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koudela Karel 1:3, Mrštík Oldřich 0:4, Michalovích Petr 1:3, Zámečník Čestmír 3:1, body hostů: Obršál Daniel 3:1, Bayerová Anežka ml. 3:1, Karcol Jaroslav 4:0, Rubeš Přemysl 1:3),
3. kolo:
STK Delta Pardubice - TJ Sokol Dolní Ředice C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palonci Miroslav 1:3, Zemánek Drahomír 1:3, Ulrich Dominik 0:4, Grund Tomáš 0:4, body hostů: Sůra Pavel 4:0, Sůra Jiří 4:0, Hloušek Robert 4:0, Matyáš Radek 2:2), TTC Slovan Pardubice B. - TJ Sokol Rosice nad Labem B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berka Roman 0:4, Rosulek Roman 0:2, Dubišar Jindřich 3:1, Salavec Luboš 4:0, Horský Pavel 0:2, body hostů: Koudela Karel 2:2, Zámečník Čestmír 2:2, Mrštík Oldřich 3:1, Michalovích Petr 2:2), TJ Jiskra Holice E - TJ Tesla Pardubice I 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pečinka Vítězslav 4:0, Tošovský Jaroslav 4:0, Moravec Miroslav 1:3, Kyncl František 3:1, body hostů: Nadrchal Jaroslav 1:3, Jelínek Milan 1:3, Sedláček Ivo 1:3, Vojtěch Jaroslav 1:3), TJ Jiskra Horní Jelení - TJ Sokol Ostřetín 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrajer Martin 4:0, Čermák Zdeněk 4:0, Bahník Vladislav 4:0, Brojír Vlastislav 0:4, body hostů: Hejl Milan 1:3, Toušek Petr 1:3, Pulpit Martin 1:3, Kopka Oldřich 1:1, Novotný Petr 0:2),
4. kolo:
TJ Sokol Dolní Ředice C - TJ Sokol Ostřetín 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matyáš Radek 2:2, Jedlička Miroslav 1:3, Hloušek Robert 4:0, Čapek František 2:2, body hostů: Pulpit Martin 2:2, Kopka Oldřich 2:2, Teplý Jiří 2:2, Novotný Petr 1:3), TJ Tesla Pardubice I - TJ Jiskra Horní Jelení 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Milan 3:1, Velešovský František 2:2, Sedláček Ivo 3:1, Vojtěch Jaroslav 3:1, body hostů: Čermák Zdeněk 4:0, Bahník Vladislav 1:3, Brojír Vlastislav 0:4, Bahník Aleš 0:4), TJ Sokol Rosice nad Labem B - TJ Jiskra Holice E 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrštík Oldřich 4:0, Michalovích Petr 3:1, Vojtíšek Vratislav 0:3, Suchý David 3:1, WO 0:1, body hostů: Pečinka Vítězslav 1:3, Tošovský Jaroslav 3:1, Hendrych Jakub 1:3, Kněžour Roman 0:2, Kyncl František 0:1, WO 1:0), STK Delta Pardubice - TJ Tesla Pardubice H 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grund Tomáš 0:4, Ulrich Dominik 1:3, Pech Václav 4:0, Palonci Miroslav 0:4, body hostů: Obršál Daniel 3:1, Bayerová Anežka ml. 3:1, Rubeš Přemysl 2:2, Bubeník Martin 3:1),
5. kolo:
TJ Tesla Pardubice H - TJ Sokol Dolní Ředice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bubeník Martin 2:2, Lukeš Martin 0:1, Karcol Jaroslav 2:2, Rubeš Přemysl 2:2, Merta Pavel 1:2, body hostů: Jedlička Miroslav 2:2, Ashfield David 3:1, Hloušek Robert 4:0, Matyáš Radek 0:4), TTC Slovan Pardubice B. - STK Delta Pardubice 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rosulek Roman 3:1, Baloušek Miroslav 3:1, Dubišar Jindřich 3:1, Salavec Luboš 4:0, body hostů: Ulrich Dominik 0:4, Pech Václav 3:1, Palonci Miroslav 0:4, Zemánek Drahomír 0:4), TJ Jiskra Horní Jelení - TJ Sokol Rosice nad Labem B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Roman 0:4, Čermák Zdeněk 3:1, Brojír Vlastislav 0:4, Šrajer Martin 3:1, body hostů: Zámečník Čestmír 3:1, Suchý David 2:2, Mrštík Oldřich 2:2, Michalovích Petr 3:1), TJ Sokol Ostřetín - TJ Tesla Pardubice I 10:8 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Hejl Milan 2:2, Toušek Petr 2:2, Pulpit Martin 3:1, Kopka Oldřich 1:3, body hostů: Nadrchal Jaroslav 2:2, Jelínek Milan 1:3, Sedláček Ivo 3:1, Vojtěch Jaroslav 2:2),
6. kolo:
TJ Sokol Dolní Ředice C - TJ Tesla Pardubice I 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapek František 2:2, Hloušek Robert 4:0, Ashfield David 2:2, Jedlička Miroslav 1:3, body hostů: Jelínek Milan 3:1, Sedláček Ivo 2:2, Vojtěch Jaroslav 2:2, Velešovský František 0:4), TJ Sokol Rosice nad Labem B - TJ Sokol Ostřetín 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý David 4:0, Michalovích Petr 3:1, Koudela Karel 4:0, Zámečník Čestmír 4:0, body hostů: Toušek Petr 1:3, Hejl Milan 0:2, Kopka Oldřich 0:4, Teplý Jiří 0:4, Novotný Petr 0:2), STK Delta Pardubice - TJ Jiskra Holice E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pech Václav 4:0, Palonci Miroslav 2:2, Zemánek Drahomír 0:4, Ulrich Dominik 1:3, body hostů: Pečinka Vítězslav 2:2, Krejza Josef 3:1, Hendrych Jakub 3:1, Kyncl František 1:3), TJ Tesla Pardubice H - TTC Slovan Pardubice B. 7:11 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Obršál Daniel 3:1, Bayerová Anežka ml. 3:1, Rubeš Přemysl 0:4, Neufingerová Lucie 0:4, body hostů: Salavec Luboš 2:2, Baloušek Miroslav 3:1, Dubišar Jindřich 3:1, Rosulek Roman 2:2),
7. kolo:
TTC Slovan Pardubice B. - TJ Sokol Dolní Ředice C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rosulek Roman 3:0, Baloušek Miroslav 4:0, Dubišar Jindřich 4:0, Salavec Luboš 3:1, WO 0:1, body hostů: Matyáš Radek 0:4, Čapek František 0:4, Hloušek Robert 1:2, Jedlička Miroslav 0:4, WO 1:0), TJ Jiskra Holice E - TJ Tesla Pardubice H 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pečinka Vítězslav 3:1, Krejza Josef 2:2, Tošovský Jaroslav 4:0, Kyncl František 0:4, body hostů: Potůčková Anděla 1:3, Rubeš Přemysl 1:3, Karcol Jaroslav 3:1, Bubeník Martin 2:2), TJ Jiskra Horní Jelení - STK Delta Pardubice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Zdeněk 3:1, Bahník Vladislav 2:2, Bahník Aleš 1:3, Šrajer Martin 3:1, body hostů: Zemánek Drahomír 0:4, Palonci Miroslav 1:3, Pech Václav 4:0, Ulrich Dominik 2:2), TJ Tesla Pardubice I - TJ Sokol Rosice nad Labem B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nadrchal Jaroslav 0:2, Sedláček Ivo 1:3, Vojtěch Jaroslav 0:4, Jelínek Milan 0:4, Trenda Radek 0:2, body hostů: Zámečník Čestmír 3:1, Koudela Karel 4:0, Suchý David 4:0, Mrštík Oldřich 4:0),
8. kolo:
TJ Sokol Dolní Ředice C - TJ Sokol Rosice nad Labem B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Miroslav 1:3, Matyáš Radek 0:4, Hloušek Robert 2:1, Čapek František 1:3, WO 1:0, body hostů: Koudela Karel 3:1, Zámečník Čestmír 3:1, Suchý David 4:0, Michalovích Petr 1:2, WO 0:1), STK Delta Pardubice - TJ Sokol Ostřetín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pech Václav 4:0, Ulrich Dominik 2:2, Zemánek Drahomír 0:4, Palonci Miroslav 1:3, body hostů: Toušek Petr 3:1, Teplý Jiří 2:2, Pulpit Martin 2:2, Kopka Oldřich 2:2), TJ Tesla Pardubice H - TJ Jiskra Horní Jelení 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merta Pavel 3:1, Bubeník Martin 3:1, Karcol Jaroslav 4:0, Potůčková Anděla 1:2, Lukeš Martin 0:1, body hostů: Šrajer Martin 3:1, Čermák Zdeněk 1:3, Bahník Vladislav 1:3, Brojír Vlastislav 0:4), TTC Slovan Pardubice B. - TJ Jiskra Holice E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rosulek Roman 1:3, Baloušek Miroslav 4:0, Dubišar Jindřich 3:1, Salavec Luboš 3:1, body hostů: Kněžour Roman 1:3, Tošovský Jaroslav 2:2, Hendrych Jakub 0:4, Moravec Miroslav 2:2),
9. kolo:
TJ Jiskra Holice E - TJ Sokol Dolní Ředice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kněžour Roman 1:3, Tošovský Jaroslav 3:1, Moravec Miroslav 0:4, Kyncl František 0:4, body hostů: Hloušek Robert 4:0, Matyáš Radek 3:1, Jedlička Miroslav 2:2, Sůra Jiří 3:1), TJ Jiskra Horní Jelení - TTC Slovan Pardubice B. 8:10 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Zdeněk 4:0, Bahník Vladislav 0:4, Němeček Roman 1:3, Šrajer Martin 2:2, body hostů: Salavec Luboš 3:1, Baloušek Miroslav 2:2, Dubišar Jindřich 2:2, Rosulek Roman 2:2), TJ Sokol Ostřetín - TJ Tesla Pardubice H 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Toušek Petr 2:2, Hejl Milan 4:0, Pulpit Martin 2:1, Kopka Oldřich 3:1, Novotný Petr 0:1, body hostů: Potůčková Anděla 0:4, Merta Pavel 1:3, Karcol Jaroslav 2:2, Bubeník Martin 2:2), TJ Tesla Pardubice I - STK Delta Pardubice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nadrchal Jaroslav 3:1, Jelínek Milan 2:2, Sedláček Ivo 2:2, Vojtěch Jaroslav 3:1, body hostů: Pech Václav 4:0, Ulrich Dominik 2:2, Palonci Miroslav 0:4, Zemánek Drahomír 0:4),
10. kolo:
TJ Sokol Rosice nad Labem B - STK Delta Pardubice 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koudela Karel 4:0, Suchý David 4:0, Mrštík Oldřich 3:1, Michalovích Petr 2:0, Vojtíšek Vratislav 1:1, body hostů: Samek Lukáš 1:3, Zemánek Drahomír 0:4, Palonci Miroslav 0:4, Ulrich Dominik 1:3), TJ Tesla Pardubice I - TJ Tesla Pardubice H 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nadrchal Jaroslav 1:3, Jelínek Milan 1:3, Vojtěch Jaroslav 1:3, Sedláček Ivo 1:3, body hostů: Bayerová Anežka ml. 4:0, Obršál Daniel 4:0, Rubeš Přemysl 0:4, Karcol Jaroslav 4:0), TJ Sokol Ostřetín - TTC Slovan Pardubice B. 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Toušek Petr 0:4, Hejl Milan 1:3, Pulpit Martin 0:2, Kopka Oldřich 2:2, Novotný Petr 0:2, body hostů: Salavec Luboš 4:0, Baloušek Miroslav 4:0, Dubišar Jindřich 2:2, Rosulek Roman 3:1), TJ Jiskra Horní Jelení - TJ Jiskra Holice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Zdeněk 4:0, Bahník Vladislav 0:4, Němeček Roman 1:3, Šrajer Martin 3:1, body hostů: Pečinka Vítězslav 2:2, Tošovský Jaroslav 2:2, Kněžour Roman 2:2, Moravec Miroslav 2:2),
11. kolo:
TJ Jiskra Horní Jelení - TJ Sokol Dolní Ředice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Zdeněk 4:0, Bahník Vladislav 3:1, Bahník Aleš 0:4, Šrajer Martin 3:1, body hostů: Čapek František 1:3, Hloušek Robert 3:1, Jedlička Miroslav 1:3, Matyáš Radek 1:3), TJ Jiskra Holice E - TJ Sokol Ostřetín 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pečinka Vítězslav 3:1, Tošovský Jaroslav 4:0, Kněžour Roman 4:0, Moravec Miroslav 0:2, Hendrych Jakub 1:1, body hostů: Teplý Jiří 0:4, Novotný Petr 1:3, Toušek Petr 1:3, Hejl Milan 2:2), TTC Slovan Pardubice B. - TJ Tesla Pardubice I 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rosulek Roman 1:3, Dubišar Jindřich 4:0, Baloušek Miroslav 4:0, Salavec Luboš 4:0, body hostů: Nadrchal Jaroslav 1:3, Velešovský František 0:4, Sedláček Ivo 1:3, Vojtěch Jaroslav 1:3), TJ Tesla Pardubice H - TJ Sokol Rosice nad Labem B 8:10 (odloženo, čtyřhry 0:2, body domácích: Neufingerová Lucie 1:3, Vitvar Ondřej 1:1, Karcol Jaroslav 2:2, Obršál Daniel 4:0, Kadleček Vojtěch 0:2, body hostů: Koudela Karel 1:3, Suchý David 3:1, Mrštík Oldřich 3:1, Vojtíšek Vratislav 1:3),
12. kolo:
TJ Sokol Dolní Ředice C - STK Delta Pardubice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Miroslav 3:1, Hloušek Robert 3:1, Čapek František 2:2, Matyáš Radek 2:2, body hostů: Kopáč Filip 0:4, Palonci Miroslav 0:2, Pech Václav 4:0, Ulrich Dominik 2:2, Zemánek Drahomír 0:2), TJ Sokol Rosice nad Labem B - TTC Slovan Pardubice B. 8:10 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý David 3:1, Mrštík Oldřich 2:2, Zámečník Čestmír 0:2, Michalovích Petr 1:3, Vojtíšek Vratislav 0:2, body hostů: Salavec Luboš 3:1, Baloušek Miroslav 2:2, Dubišar Jindřich 4:0, Rosulek Roman 1:3), TJ Tesla Pardubice I - TJ Jiskra Holice E 6:12 (odloženo, čtyřhry 0:2, body domácích: Nadrchal Jaroslav 3:1, Jelínek Milan 1:3, Sedláček Ivo 1:3, Vojtěch Jaroslav 1:3, body hostů: Kněžour Roman 3:1, Tošovský Jaroslav 4:0, Pečinka Vítězslav 2:2, Kyncl František 1:3), TJ Sokol Ostřetín - TJ Jiskra Horní Jelení 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toušek Petr 3:1, Kopka Oldřich 3:1, Pulpit Martin 2:2, Hejl Milan 2:2, body hostů: Šrajer Martin 2:2, Čermák Zdeněk 4:0, Bahník Vladislav 0:4, Bahník Aleš 0:4),
13. kolo:
TJ Sokol Ostřetín - TJ Sokol Dolní Ředice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toušek Petr 2:2, Kopka Oldřich 2:2, Pulpit Martin 2:2, Hejl Milan 4:0, body hostů: Matyáš Radek 1:3, Ashfield David 2:2, Skutil Michal 0:4, Hloušek Robert 3:1), TJ Jiskra Horní Jelení - TJ Tesla Pardubice I 11:7 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Šrajer Martin 4:0, Čermák Zdeněk 4:0, Bahník Vladislav 2:2, Bahník Aleš 0:4, body hostů: Jelínek Milan 2:2, Vojtěch Jaroslav 1:3, Nadrchal Jaroslav 1:3, Sedláček Ivo 2:2), TJ Jiskra Holice E - TJ Sokol Rosice nad Labem B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pečinka Vítězslav 2:2, Tošovský Jaroslav 3:1, Kyncl František 1:3, Kněžour Roman 3:1, body hostů: Koudela Karel 2:2, Suchý David 2:2, Mrštík Oldřich 2:2, Michalovích Petr 1:3), TJ Tesla Pardubice H - STK Delta Pardubice 9:9 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Kadleček Vojtěch 0:3, Merta Pavel 2:2, Obršál Daniel 2:1, Vitvar Ondřej 3:1, Bayerová Anežka ml. 1:0, WO 0:1, body hostů: Palonci Miroslav 1:3, Samek Lukáš 0:4, Pech Václav 3:1, Ulrich Dominik 3:0, WO 1:0),
14. kolo:
TJ Sokol Dolní Ředice C - TJ Tesla Pardubice H 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hloušek Robert 3:1, Čapek František 1:3, Matyáš Radek 1:3, Jedlička Miroslav 3:1, body hostů: Rubeš Přemysl 1:3, Bubeník Martin 2:2, Karcol Jaroslav 4:0, Lukeš Martin 1:3), STK Delta Pardubice - TTC Slovan Pardubice B. 3:15 (odloženo, čtyřhry 0:2, body domácích: Pech Václav 2:2, Ulrich Dominik 1:3, Palonci Miroslav 0:4, Kopáč Filip 0:4, body hostů: Salavec Luboš 4:0, Baloušek Miroslav 3:1, Dubišar Jindřich 4:0, Rosulek Roman 1:0, Berka Roman 1:2), TJ Sokol Rosice nad Labem B - TJ Jiskra Horní Jelení 9:9 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Mrštík Oldřich 1:3, Suchý David 4:0, Vojtíšek Vratislav 1:3, Michalovích Petr 2:2, body hostů: Šrajer Martin 2:2, Čermák Zdeněk 3:1, Bahník Vladislav 3:1, Brojír Vlastislav 0:4), TJ Tesla Pardubice I - TJ Sokol Ostřetín 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nadrchal Jaroslav 2:2, Jelínek Milan 1:3, Sedláček Ivo 0:4, Vojtěch Jaroslav 0:4, body hostů: Pulpit Martin 3:1, Kopka Oldřich 2:1, Toušek Petr 4:0, Hejl Milan 4:0, Novotný Petr 0:1),
15. kolo:
TJ Tesla Pardubice I - TJ Sokol Dolní Ředice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nadrchal Jaroslav 3:1, Jelínek Milan 2:2, Sedláček Ivo 2:2, Vojtěch Jaroslav 2:2, body hostů: Čapek František 0:4, Hloušek Robert 3:1, Matyáš Radek 4:0, Jedlička Miroslav 0:4), TJ Sokol Ostřetín - TJ Sokol Rosice nad Labem B 9:9 (odloženo, čtyřhry 0:2, body domácích: Kopka Oldřich 3:1, Toušek Petr 2:2, Pulpit Martin 3:1, Novotný Petr 1:3, body hostů: Suchý David 4:0, Vojtíšek Vratislav 0:4, Mrštík Oldřich 2:2, Michalovích Petr 1:3), TJ Jiskra Holice E - STK Delta Pardubice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pečinka Vítězslav 3:1, Krejza Josef 4:0, Netušil Jindřich 0:3, Kněžour Roman 3:1, Kyncl František 0:1, body hostů: Palonci Miroslav 1:3, Ulrich Dominik 3:1, Kopáč Filip 1:3, Samek Lukáš 1:3), TTC Slovan Pardubice B. - TJ Tesla Pardubice H 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rosulek Roman 1:3, Baloušek Miroslav 3:1, Dubišar Jindřich 3:1, Salavec Luboš 2:2, body hostů: Vitvar Ondřej 4:0, Bubeník Martin 2:2, Rubeš Přemysl 1:3, Merta Pavel 0:4),
16. kolo:
TJ Sokol Dolní Ředice C - TTC Slovan Pardubice B. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapek František 0:4, Hloušek Robert 3:1, Sůra Jiří 3:1, Matyáš Radek 1:3, body hostů: Salavec Luboš 2:2, Baloušek Miroslav 3:1, Dubišar Jindřich 3:1, Rosulek Roman 1:3), TJ Tesla Pardubice H - TJ Jiskra Holice E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bubeník Martin 2:2, Rubeš Přemysl 0:4, Vitvar Ondřej 3:1, Lukeš Martin 0:4, body hostů: Kněžour Roman 3:1, Tošovský Jaroslav 4:0, Pečinka Vítězslav 2:2, Hendrych Jakub 2:2), STK Delta Pardubice - TJ Jiskra Horní Jelení 7:11 (předehráno, čtyřhry 1:1, body domácích: Samek Lukáš 1:3, Zemánek Drahomír 1:3, Palonci Miroslav 1:3, Ulrich Dominik 3:1, body hostů: Šrajer Martin 4:0, Čermák Zdeněk 3:1, Bahník Vladislav 3:1, Brojír Vlastislav 0:4), TJ Sokol Rosice nad Labem B - TJ Tesla Pardubice I 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrštík Oldřich 3:1, Michalovích Petr 2:2, Zámečník Čestmír 1:3, Suchý David 4:0, body hostů: Nadrchal Jaroslav 2:2, Jelínek Milan 3:1, Sedláček Ivo 1:3, Vojtěch Jaroslav 0:4),
17. kolo:
TJ Sokol Rosice nad Labem B - TJ Sokol Dolní Ředice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý David 3:1, Mrštík Oldřich 3:1, Zámečník Čestmír 2:1, Michalovích Petr 1:3, WO 0:1, body hostů: Čapek František 1:3, Hloušek Robert 2:2, Matyáš Radek 3:1, Jedlička Miroslav 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Ostřetín - STK Delta Pardubice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Toušek Petr 2:2, Hejl Milan 2:2, Kopka Oldřich 2:2, Novotný Petr 1:3, body hostů: Pech Václav 4:0, Samek Lukáš 2:2, Palonci Miroslav 1:3, Ulrich Dominik 2:2), TJ Jiskra Horní Jelení - TJ Tesla Pardubice H 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čermák Zdeněk 2:2, Bahník Aleš 0:4, Brojír Vlastislav 0:4, Šrajer Martin 2:2, body hostů: Vitvar Ondřej 4:0, Obršál Daniel 4:0, Bubeník Martin 2:2, Merta Pavel 2:2), TJ Jiskra Holice E - TTC Slovan Pardubice B. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tošovský Jaroslav 4:0, Hendrych Jakub 1:3, Pečinka Vítězslav 1:3, Kněžour Roman 3:1, body hostů: Salavec Luboš 3:1, Baloušek Miroslav 2:2, Dubišar Jindřich 2:2, Rosulek Roman 0:4),
18. kolo:
TJ Sokol Dolní Ředice C - TJ Jiskra Holice E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hloušek Robert 4:0, Matyáš Radek 2:2, Skutil Michal 2:2, Čapek František 1:3, body hostů: Moravec Miroslav 3:1, Kněžour Roman 3:1, Klouček Jaroslav 0:4, Kyncl František 1:3), TTC Slovan Pardubice B. - TJ Jiskra Horní Jelení 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rosulek Roman 3:1, Baloušek Miroslav 4:0, Dubišar Jindřich 2:1, Salavec Luboš 4:0, WO 0:1, body hostů: Šrajer Martin 1:3, Čermák Zdeněk 1:3, Bahník Vladislav 0:4, Brojír Vlastislav 0:3, WO 1:0), TJ Tesla Pardubice H - TJ Sokol Ostřetín 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bayerová Anežka ml. 4:0, Obršál Daniel 4:0, Merta Pavel 0:4, Vitvar Ondřej 4:0, body hostů: Toušek Petr 1:3, Hejl Milan 1:3, Pulpit Martin 1:3, Kopka Oldřich 1:3), STK Delta Pardubice - TJ Tesla Pardubice I 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pech Václav 1:3, Samek Lukáš 0:4, Palonci Miroslav 1:3, Zemánek Drahomír 0:4, body hostů: Nadrchal Jaroslav 3:1, Jelínek Milan 3:1, Sedláček Ivo 4:0, Vojtěch Jaroslav 4:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Slovan Pardubice B. - TJ Tesla Pardubice H 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rosulek Roman 3:1, Baloušek Miroslav 2:2, Dubišar Jindřich 3:1, Salavec Luboš 4:0, body hostů: Obršál Daniel 1:3, Rubeš Přemysl 0:4, Karcol Jaroslav 2:2, Bubeník Martin 1:3), TJ Sokol Rosice nad Labem B - TJ Jiskra Holice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý David 2:2, Mrštík Oldřich 1:3, Michalovích Petr 1:3, Zámečník Čestmír 4:0, body hostů: Kněžour Roman 3:1, Tošovský Jaroslav 3:1, Moravec Miroslav 2:2, Kyncl František 0:4), TJ Sokol Dolní Ředice C - TJ Tesla Pardubice I 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapek František 0:4, Matyáš Radek 2:2, Sůra Jiří 4:0, Hloušek Robert 4:0, body hostů: Sedláček Ivo 2:2, Nadrchal Jaroslav 2:2, Jelínek Milan 1:3, Trenda Radek 1:3), TJ Sokol Ostřetín - TJ Jiskra Horní Jelení 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopka Oldřich 4:0, Pulpit Martin 1:3, Hejl Milan 0:2, Toušek Petr 2:2, Novotný Petr 1:1, body hostů: Šrajer Martin 3:1, Čermák Zdeněk 3:1, Němeček Roman 1:2, Bahník Aleš 1:3, Brojír Vlastislav 0:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Tesla Pardubice H - TTC Slovan Pardubice B. 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vitvar Ondřej 2:2, Merta Pavel 1:3, Lukeš Martin 0:2, Karcol Jaroslav 2:2, WO 0:2, body hostů: Salavec Luboš 3:0, Baloušek Miroslav 3:1, Dubišar Jindřich 3:1, Rosulek Roman 0:3, WO 2:0), TJ Jiskra Holice E - TJ Sokol Rosice nad Labem B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tošovský Jaroslav 3:1, Pečinka Vítězslav 2:2, Moravec Miroslav 1:3, Kněžour Roman 2:2, body hostů: Suchý David 3:1, Zámečník Čestmír 4:0, Mrštík Oldřich 1:3, Michalovích Petr 0:4), TJ Tesla Pardubice I - TJ Sokol Dolní Ředice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nadrchal Jaroslav 2:2, Jelínek Milan 2:2, Sedláček Ivo 2:2, Vojtěch Jaroslav 0:4, body hostů: Matyáš Radek 3:1, Hloušek Robert 4:0, Čapek František 1:3, Jedlička Miroslav 2:2), TJ Jiskra Horní Jelení - TJ Sokol Ostřetín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Zdeněk 4:0, Němeček Roman 1:1, Bahník Aleš 0:4, Šrajer Martin 3:1, Brojír Vlastislav 0:2, body hostů: Toušek Petr 3:1, Novotný Petr 1:3, Kopka Oldřich 2:2, Pulpit Martin 2:2),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Slovan Pardubice B. - TJ Jiskra Holice E 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rosulek Roman 1:3, Baloušek Miroslav 3:1, Dubišar Jindřich 3:1, Salavec Luboš 4:0, body hostů: Kněžour Roman 1:3, Tošovský Jaroslav 3:1, Moravec Miroslav 1:3, Hendrych Jakub 0:4), TJ Sokol Rosice nad Labem B - TJ Tesla Pardubice H 0:18wo, TJ Sokol Dolní Ředice C - TJ Jiskra Horní Jelení 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Miroslav 2:2, Hloušek Robert 3:1, Čapek František 2:2, Matyáš Radek 2:2, body hostů: Šrajer Martin 3:1, Čermák Zdeněk 3:1, Bahník Aleš 1:3, Brojír Vlastislav 0:4), TJ Sokol Ostřetín - TJ Tesla Pardubice I 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pulpit Martin 3:1, Kopka Oldřich 2:1, Toušek Petr 2:2, Hejl Milan 3:1, Novotný Petr 0:1, body hostů: Nadrchal Jaroslav 2:2, Jelínek Milan 1:3, Sedláček Ivo 2:2, Vojtěch Jaroslav 1:3),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Jiskra Holice E - TTC Slovan Pardubice B. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kněžour Roman 3:0, Tošovský Jaroslav 3:1, Moravec Miroslav 0:4, Pečinka Vítězslav 0:4, WO 1:0, body hostů: Salavec Luboš 2:2, Baloušek Miroslav 3:0, Dubišar Jindřich 2:2, Rosulek Roman 2:2, WO 0:1), TJ Tesla Pardubice H - TJ Sokol Rosice nad Labem B 18:0wo, TJ Jiskra Horní Jelení - TJ Sokol Dolní Ředice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrajer Martin 3:1, Bahník Aleš 1:3, Brojír Vlastislav 0:4, Čermák Zdeněk 3:1, body hostů: Matyáš Radek 2:2, Čapek František 1:3, Hloušek Robert 4:0, Jedlička Miroslav 2:2), TJ Tesla Pardubice I - TJ Sokol Ostřetín 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Velešovský František 0:3, Jelínek Milan 2:2, Sedláček Ivo 3:1, Vojtěch Jaroslav 2:2, Nadrchal Jaroslav 1:0, body hostů: Pulpit Martin 3:1, Kopka Oldřich 1:3, Toušek Petr 0:2, Novotný Petr 2:2, Hejl Milan 2:0),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Slovan Pardubice B. - TJ Jiskra Holice E -:-, TJ Sokol Rosice nad Labem B - TJ Tesla Pardubice H -:-, TJ Sokol Dolní Ředice C - TJ Jiskra Horní Jelení -:-, TJ Sokol Ostřetín - TJ Tesla Pardubice I 1:0,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy