Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
RP 1.třídy
1. kolo:
Bílovice B - Vlčnov B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holub Petr 2:2, Pospíšil Marek 2:2, Polášek Radek 3:1, Rychlík Ivan 3:1, body hostů: Mlýnek Radomír 3:1, Křapa Ivo 1:3, Turzík Vlastimil 1:3, Moštěk Marcel 1:3), Bojkovice B - Vážany-Ořechov A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolařík Radomír 0:4, Šašinka Jiří 3:1, Macháček Oldřich 0:4, Urbánek Jan ml. 3:1, body hostů: Laga Zbyněk 3:1, Schottl Teodor 2:2, Hlavica Petr 2:2, Krys Roman 3:1), Újezdec-Těšov B - Břestek A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Živnéř Stanislav 4:0, Chmelař Jaroslav 3:1, Březina Radomír 4:0, Lekešová Zuzana 3:1, body hostů: Malíková Alžběta 0:4, Konečný Rudolf 0:4, Janík Michal 1:3, Kučík Květoslav 1:3), Dolní Němčí E - Komňa A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Vít 3:1, Uher Jaroslav 3:0, Bobčík Přemysl 2:2, Uher Antonín 4:0, Jurásek Robin 0:1, body hostů: Glajch Jan 1:3, Kostka Matěj 2:2, Krpálek Martin 1:3, Mikulka Petr 0:4), Strání A - Drsl.-Veletiny A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staroba Josef 2:2, Tomanec Lukáš 1:3, Pavluš Jan ml. 0:4, Knotek Jiří st. 0:4, body hostů: Rumanovský Michal 3:1, Trtek Tomáš 3:1, Orlovský Martin 4:0, Bičan Miroslav 3:1), KST Hluk A - Orel Ostr. N.Ves B 0:18wo (čtyřhry 0:2, body domácích: Šašinka Radek st. 2:2, Capanda Radim 1:3, 0:8, body hostů: Konečný Martin 3:1, Mičola Václav 4:0, Mareček Šimon 3:1, Miklíček Dominik 3:1),
2. kolo:
Vlčnov B - Orel Ostr. N.Ves B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mlýnek Ctibor st. 3:1, Mlýnek Radomír 3:1, Moštěk Marcel 3:1, Vozár Vlastimil 1:3, body hostů: Rampáček Patrik 1:3, Konečný Josef 1:3, Basovník Milan 4:0, Šmejkal Filip 0:4), Strání A - KST Hluk A 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), Komňa A - Drsl.-Veletiny A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikulka Petr 0:4, Glajch Jan 1:3, Krpálek Martin 0:4, Kostka Matěj 3:1, body hostů: Orlovský Martin 4:0, Zemánek Tomáš 2:2, Rumanovský Michal 3:1, Trtek Tomáš 3:1), Újezdec-Těšov B - Dolní Němčí E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Živnéř Stanislav 3:1, Chmelař Jaroslav 0:3, Man František 1:2, Lekešová Zuzana 2:2, WO 1:1, body hostů: Uher Antonín 4:0, Ježek Miroslav 1:3, Uher Jaroslav 2:1, Jurásek Robin 1:2, WO 1:1), Břestek A - Vážany-Ořechov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janík Michal 2:2, Basovník Kamil 3:1, Kučík Květoslav 1:3, Konečný Rudolf 2:2, body hostů: Schottl Teodor 0:4, Laga Zbyněk 4:0, Oharek Petr 2:2, Krys Roman 2:2), Bílovice B - Bojkovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Petr 2:2, Pospíšil Marek 2:2, Blaha Jan 2:2, Rychlík Ivan 4:0, body hostů: Stehlík Jan 2:2, Šašinka Jiří 2:2, Kolařík Radomír 1:3, Urbánek Jan ml. 1:3),
3. kolo:
Vlčnov B - Bojkovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mlýnek Radomír 3:1, Moštěk Marcel 2:2, Turzík Vlastimil 4:0, Křapa Ivo 1:3, body hostů: Macháček Oldřich 0:4, Šašinka Jiří 2:2, Kolařík Radomír 2:2, Urbánek Jan ml. 2:2), Břestek A - Bílovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janík Michal 3:1, Konečný Rudolf 2:2, Basovník Kamil 3:1, Kučík Květoslav 2:2, body hostů: Rychlík Ivan 4:0, Holub Petr 1:3, Pospíšil Marek 1:3, Janků Martin 0:4), Dolní Němčí E - Vážany-Ořechov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uher Antonín 4:0, Pitner Dominik 0:4, Hibler Tomáš 0:4, Ježek Miroslav 4:0, body hostů: Oharek Petr 2:2, Laga Zbyněk 2:2, Hlavica Petr 2:2, Krys Roman 2:2), Újezdec-Těšov B - Drsl.-Veletiny A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Živnéř Stanislav 2:2, Chmelař Jaroslav 0:4, Březina Radomír 1:3, Lekešová Zuzana 2:2, body hostů: Trtek Tomáš 1:3, Rumanovský Michal 3:1, Orlovský Martin 3:1, Bičan Miroslav 4:0), KST Hluk A - Komňa A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malíková Klára 3:1, Šašinka Radek st. 2:2, Capanda Radim 0:4, Novotný Vojtěch 0:4, body hostů: Mikulka Petr 2:2, Krpálek Martin 3:0, Glajch Jan 3:1, Jurásek Cyril 3:1, Michalčík Matyáš 0:1), Strání A - Orel Ostr. N.Ves B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staroba Josef 4:0, Tomanec Lukáš 3:0, Pavluš Jan ml. 1:3, Knotek Jiří st. 4:0, WO 1:0, body hostů: Konečný Martin 1:3, Mičola Václav 1:3, Basovník Milan 1:2, Mareček Šimon 0:4, WO 0:1),
4. kolo:
Strání A - Vlčnov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staroba Josef 4:0, Tomanec Lukáš 3:1, Pavluš Jan ml. 1:3, Štajner Petr 1:3, body hostů: Mlýnek Radomír 2:2, Moštěk Marcel 1:3, Turzík Vlastimil 2:2, Křapa Ivo 2:2), Komňa A - Orel Ostr. N.Ves B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glajch Jan 4:0, Krpálek Martin 4:0, Mikulka Petr 2:2, Kostka Matěj 4:0, body hostů: Rampáček Patrik 1:3, Miklíček Dominik 0:4, Konečný Josef 0:4, Kodrla Miroslav 1:3), KST Hluk A - Újezdec-Těšov B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malíková Klára 3:1, Capanda Radim 1:3, Novotný Vojtěch 0:4, 0:4, body hostů: Živnéř Stanislav 4:0, Lekešová Zuzana 3:1, Chmelař Jaroslav 3:1, Heinrich Stanislav 1:1, Lekeš Roman 1:1), Vážany-Ořechov A - Drsl.-Veletiny A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Laga Zbyněk 2:2, Hlavica Petr 2:2, Krys Roman 1:3, Oharek Petr 1:3, body hostů: Niessner Josef 1:3, Rumanovský Michal 3:1, Orlovský Martin 2:2, Bičan Miroslav 4:0), Bílovice B - Dolní Němčí E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Marek 4:0, Polášek Radek 4:0, Blaha Jan 3:1, Rychlík Ivan 4:0, body hostů: Jurásek Robin 0:4, Uher Adrian 1:3, Bobčík Přemysl 0:4, Baroň Martin 0:4), Bojkovice B - Břestek A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolařík Radomír 3:1, Šašinka Jiří 3:0, Stehlík Jan 2:2, Urbánek Jan ml. 3:1, WO 1:0, body hostů: Janík Michal 1:3, Konečný Rudolf 2:2, Basovník Kamil 1:2, Kučík Květoslav 0:4, WO 0:1),
5. kolo:
Břestek A - Vlčnov B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janík Michal 1:3, Konečný Rudolf 2:2, Basovník Kamil 3:1, Kučík Květoslav 1:3, body hostů: Mlýnek Radomír 2:2, Křapa Ivo 1:3, Turzík Vlastimil 4:0, Moštěk Marcel 2:2), Dolní Němčí E - Bojkovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uher Antonín 4:0, Jurásek Robin 2:2, Ježek Vít 2:2, Ježek Miroslav 4:0, body hostů: Macháček Oldřich 0:4, Šašinka Jiří 2:2, Urbánek Jan ml. 1:3, Kolařík Radomír 1:3), Drsl.-Veletiny A - Bílovice B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rumanovský Michal 3:0, Kryštof Radek 0:3, Orlovský Martin 3:0, Trtek Tomáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Rychlík Ivan 2:2, Holub Petr 1:3, Polášek Radek 1:3, WO 0:5), KST Hluk A - Vážany-Ořechov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malíková Klára 3:1, Kozelek Ondřej 4:0, Šašinka Radek st. 2:2, Capanda Radim 0:4, body hostů: Korvas Radomír 2:2, Laga Zbyněk 1:3, Hlavica Petr 3:1, Schottl Teodor 1:3), Orel Ostr. N.Ves B - Újezdec-Těšov B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mičola Václav 0:4, Šmejkal Filip 1:2, Mareček Šimon 0:4, Konečný Martin 3:1, Rampáček Patrik 0:1, body hostů: Živnéř Stanislav 3:1, Lekešová Zuzana 3:1, Březina Radomír 3:1, Man František 3:1), Strání A - Komňa A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staroba Josef 4:0, Tomanec Lukáš 3:1, Pavluš Jan ml. 0:4, Knotek Jiří st. 1:3, body hostů: Jurásek Cyril 2:2, Kostka Matěj 3:1, Krpálek Martin 1:3, Glajch Jan 2:2),
6. kolo:
Vlčnov B - Komňa A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mlýnek Radomír 2:2, Moštěk Marcel 1:3, Turzík Vlastimil 3:1, Křapa Ivo 2:2, body hostů: Jurásek Cyril 1:3, Glajch Jan 3:1, Krpálek Martin 1:3, Kostka Matěj 3:1), Strání A - Újezdec-Těšov B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikláš Petr 0:3, Tomanec Lukáš 3:0, Pavluš Jan ml. 2:1, Knotek Jiří st. 3:0, WO 5:0, body hostů: Brulík Josef 2:2, Švehla Ladislav 1:3, Příhodová Miroslava 1:3, WO 0:5), Vážany-Ořechov A - Orel Ostr. N.Ves B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Laga Zbyněk 3:0, Hlavica Petr 3:0, Durčák Tomáš 3:0, Oharek Petr 3:0, WO 5:0, body hostů: Zumr Matěj 0:4, Miklíček Dominik 0:4, Kodrla Miroslav 0:4, WO 0:5), Bílovice B - KST Hluk A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Petr 3:1, Pospíšil Marek 3:1, Polášek Radek 3:1, Rychlík Ivan 4:0, body hostů: Malíková Klára 1:3, Novotný Vojtěch 0:4, Capanda Radim 0:4, Šašinka Radek st. 2:2), Bojkovice B - Drsl.-Veletiny A 3:15 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stehlík Jan 1:3, Macháček Oldřich 0:4, Kolařík Radomír 0:4, Urbánek Jan ml. 0:4, body hostů: Rumanovský Michal 4:0, Orlovský Martin 4:0, Bičan Miroslav 4:0, Trtek Tomáš 3:1), Dolní Němčí E - Břestek A 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Uher Antonín 3:0, Ježek Vít 2:1, Jurásek Robin 0:3, Ježek Miroslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Konečný Rudolf 2:2, Basovník Kamil 1:3, Kučík Květoslav 2:2, WO 0:5),
7. kolo:
Dolní Němčí E - Vlčnov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Miroslav 2:2, Ježek Vít 4:0, Uher Jaroslav 1:3, Uher Antonín 4:0, body hostů: Mlýnek Radomír 0:4, Křapa Ivo 2:2, Turzík Vlastimil 2:2, Moštěk Marcel 1:3), Břestek A - Drsl.-Veletiny A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Basovník Kamil 1:3, Janík Michal 2:2, Konečný Rudolf 0:4, Kučík Květoslav 1:3, body hostů: Trtek Tomáš 1:3, Rumanovský Michal 4:0, Orlovský Martin 3:1, Bičan Miroslav 4:0), KST Hluk A - Bojkovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malíková Klára 4:0, Šašinka Radek st. 2:2, Capanda Radim 1:3, Novotný Vojtěch 0:4, body hostů: Macháček Oldřich 1:3, Šašinka Jiří 3:1, Kolařík Radomír 2:2, Urbánek Jan ml. 3:1), Orel Ostr. N.Ves B - Bílovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mičola Václav 3:1, Šmejkal Filip 1:3, Mareček Šimon 1:3, Konečný Martin 3:1, body hostů: Rychlík Ivan 4:0, Polášek Radek 2:2, Holub Petr 1:3, Pospíšil Marek 1:3), Strání A - Vážany-Ořechov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staroba Josef 4:0, Tomanec Lukáš 1:3, Pavluš Jan ml. 1:3, Mikláš Petr 0:4, body hostů: Laga Zbyněk 3:1, Hlavica Petr 2:2, Durčák Tomáš 2:2, Oharek Petr 3:1), Újezdec-Těšov B - Komňa A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Živnéř Stanislav 3:1, Lekešová Zuzana 3:1, Man František 1:2, Březina Radomír 2:2, Brulík Josef 0:1, body hostů: Glajch Jan 4:0, Jurásek Cyril 1:3, Krpálek Martin 1:3, Mikulka Petr 1:3),
8. kolo:
Vlčnov B - Újezdec-Těšov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moštěk Marcel 2:2, Mlýnek Radomír 2:0, Křapa Ivo 2:1, Turzík Vlastimil 3:1, WO 3:0, body hostů: Živnéř Stanislav 2:2, Březina Radomír 2:2, Lekešová Zuzana 0:3, Man František 0:2, WO 0:3), Vážany-Ořechov A - Komňa A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laga Zbyněk 3:1, Hlavica Petr 4:0, Krys Roman 4:0, Oharek Petr 3:1, body hostů: Glajch Jan 2:2, Mikulka Petr 0:4, Mikulka Libor 0:4, Michalčík Matyáš 0:4), Bílovice B - Strání A 18:0wo, Bojkovice B - Orel Ostr. N.Ves B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolařík Radomír 1:3, Šašinka Jiří 3:1, Salvet Ladislav 1:3, Urbánek Jan ml. 3:1, body hostů: Mičola Václav 2:2, Konečný Martin 3:1, Rampáček Patrik 1:3, Konečný Josef 2:2), Břestek A - KST Hluk A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janík Michal 2:2, Konečný Rudolf 3:1, Basovník Kamil 2:2, Kučík Květoslav 2:1, WO 0:1, body hostů: Malíková Klára 3:0, Šašinka Radek st. 2:2, Capanda Radim 0:4, Novotný Vojtěch 1:3, WO 1:0), Dolní Němčí E - Drsl.-Veletiny A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Miroslav 2:2, Uher Jaroslav 1:3, Ježek Vít 2:2, Uher Antonín 4:0, body hostů: Orlovský Martin 3:1, Rumanovský Michal 0:4, Trtek Tomáš 1:3, Bičan Miroslav 3:1),
9. kolo:
Vlčnov B - Drsl.-Veletiny A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mlýnek Radomír 1:3, Moštěk Marcel 2:2, Turzík Vlastimil 2:2, Křapa Ivo 2:2, body hostů: Rumanovský Michal 0:4, Trtek Tomáš 1:3, Bičan Miroslav 4:0, Orlovský Martin 4:0), KST Hluk A - Dolní Němčí E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malíková Klára 4:0, Kozelek Ondřej 2:2, Šašinka Radek st. 1:3, Capanda Radim 1:3, body hostů: Uher Antonín 2:2, Ježek Miroslav 2:2, Ježek Vít 3:1, Uher Jaroslav 1:3), Orel Ostr. N.Ves B - Břestek A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Josef 3:1, Šmejkal Filip 3:1, Mareček Šimon 1:3, Konečný Martin 2:2, body hostů: Janík Michal 2:2, Konečný Rudolf 3:1, Basovník Kamil 1:3, Kučík Květoslav 1:3), Strání A - Bojkovice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomanec Lukáš 3:1, Štajner Jakub 3:1, Pavluš Jan ml. 3:1, Knotek Jiří st. 3:0, Mikláš Petr 1:0, body hostů: Macháček Oldřich 0:4, Šašinka Jiří 2:2, Salvet Ladislav 0:4, Urbánek Jan ml. 1:3), Komňa A - Bílovice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krpálek Martin 3:1, Jurásek Cyril 0:4, Mikulka Petr 0:4, Kostka Matěj 3:1, body hostů: Rychlík Ivan 4:0, Holub Petr 2:2, Polášek Radek 2:2, Blaha Jan 2:2), Újezdec-Těšov B - Vážany-Ořechov A 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Živnéř Stanislav 3:0, Heinrich Stanislav 1:2, Lekešová Zuzana 2:0, Březina Radomír 1:2, Brulík Josef 0:1, WO 5:0, body hostů: Laga Zbyněk 3:1, Hlavica Petr 1:3, Krys Roman 1:3, WO 0:5),
10. kolo:
Vážany-Ořechov A - Vlčnov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laga Zbyněk 2:2, Hlavica Petr 2:2, Krys Roman 1:3, Oharek Petr 2:2, body hostů: Hauerlandová Monika 0:4, Mlýnek Radomír 3:1, Turzík Vlastimil 4:0, Moštěk Marcel 2:2), Bílovice B - Újezdec-Těšov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Petr 1:3, Pospíšil Marek 1:3, Blaha Jan 1:3, Rychlík Ivan 4:0, body hostů: Živnéř Stanislav 3:1, Březina Radomír 1:3, Lekešová Zuzana 2:2, Man František 3:1), Bojkovice B - Komňa A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stehlík Jan 2:2, Šašinka Jiří 1:3, Kolařík Radomír 2:2, Urbánek Jan ml. 2:2, body hostů: Kostka Matěj 3:1, Glajch Jan 2:2, Krpálek Martin 4:0, Jurásek Cyril 0:4), Břestek A - Strání A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janík Michal 3:1, Konečný Rudolf 1:3, Basovník Kamil 2:2, Malíková Alžběta 1:3, body hostů: Staroba Josef 4:0, Tomanec Lukáš 3:1, Knotek Jiří st. 2:2, Mikláš Petr 0:4), Dolní Němčí E - Orel Ostr. N.Ves B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uher Antonín 4:0, Ježek Vít 4:0, Uher Adrian 2:2, Jurásek Robin 1:3, body hostů: Šmejkal Filip 2:2, Valný Vojtěch 1:3, Rampáček Patrik 2:2, Miklíček Dominik 0:4), Drsl.-Veletiny A - KST Hluk A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orlovský Martin 4:0, Rumanovský Michal 2:2, Bičan Miroslav 3:1, Trtek Tomáš 1:3, body hostů: Malíková Klára 2:2, Kozelek Ondřej 2:2, Šašinka Radek st. 2:2, Capanda Radim 0:4),
11. kolo:
KST Hluk A - Vlčnov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malíková Klára 3:1, Capanda Radim 0:4, Kozelek Ondřej 4:0, Šašinka Radek st. 1:3, body hostů: Moštěk Marcel 2:2, Mlýnek Radomír 2:2, Turzík Vlastimil 2:2, Křapa Ivo 2:2), Orel Ostr. N.Ves B - Drsl.-Veletiny A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mareček Šimon 0:4, Rampáček Patrik 0:4, Miklíček Dominik 0:4, Konečný Martin 1:3, body hostů: Trtek Tomáš 3:1, Orlovský Martin 4:0, Rumanovský Michal 4:0, Bičan Miroslav 4:0), Strání A - Dolní Němčí E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staroba Josef 2:2, Tomanec Lukáš 2:2, Pavluš Jan ml. 0:4, Mikláš Petr 1:0, Knotek Jiří st. 1:2, body hostů: Uher Antonín 4:0, Ježek Vít 4:0, Uher Jaroslav 1:3, Jurásek Robin 1:3), Komňa A - Břestek A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurásek Cyril 0:2, Krpálek Martin 2:2, Glajch Jan 3:1, Kostka Matěj 3:1, Mikulka Petr 1:1, body hostů: Janík Michal 4:0, Konečný Rudolf 1:3, Malík Roman 0:4, Basovník Kamil 2:2), Újezdec-Těšov B - Bojkovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Živnéř Stanislav 4:0, Lekešová Zuzana 3:1, Lekeš Roman 1:3, Brulík Josef 3:1, body hostů: Macháček Oldřich 1:3, Šašinka Jiří 2:2, Stehlík Jan 0:4, Kolařík Radomír 2:2), Vážany-Ořechov A - Bílovice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Durčák Tomáš 1:3, Schottl Teodor 0:4, Hlavica Petr 2:2, Krys Roman 3:1, body hostů: Rychlík Ivan 3:1, Holub Petr 2:2, Pospíšil Marek 1:3, Škráček Jan 4:0),
12. kolo:
Vlčnov B - Bílovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mlýnek Radomír 3:1, Moštěk Marcel 3:1, Křapa Ivo 0:4, Turzík Vlastimil 4:0, body hostů: Rychlík Ivan 1:3, Holub Petr 2:2, Pospíšil Marek 1:3, Škráček Jan 2:2), Vážany-Ořechov A - Bojkovice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlavica Petr 4:0, Laga Zbyněk 3:1, Krys Roman 4:0, Oharek Petr 4:0, body hostů: Macháček Oldřich 0:4, Stehlík Jan 0:4, Urbánek Jan ml. 0:4, Kolařík Radomír 1:3), Břestek A - Újezdec-Těšov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janík Michal 3:1, Konečný Rudolf 1:2, Basovník Kamil 0:4, Kučík Květoslav 0:4, WO 1:0, body hostů: Živnéř Stanislav 4:0, Lekešová Zuzana 2:2, Chmelař Jaroslav 2:1, Man František 3:1, WO 0:1), Komňa A - Dolní Němčí E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krpálek Martin 3:1, Jurásek Cyril 1:3, Mikulka Petr 1:3, Kostka Matěj 3:1, body hostů: Uher Antonín 4:0, Uher Jaroslav 1:3, Jurásek Robin 2:2, Bobčík Přemysl 1:3), Drsl.-Veletiny A - Strání A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rumanovský Michal 0:4, Trtek Tomáš 2:2, Orlovský Martin 3:1, Blažek Dominik 1:3, body hostů: Staroba Josef 4:0, Štajner Jakub 2:2, Popelka Václav 1:3, Knotek Jiří st. 3:1), Orel Ostr. N.Ves B - KST Hluk A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmejkal Filip 1:3, Konečný Josef 2:2, Mareček Šimon 2:2, Konečný Martin 3:1, body hostů: Kozelek Ondřej 3:1, Malíková Klára 4:0, Šašinka Radek st. 0:4, Capanda Radim 1:3),
13. kolo:
Orel Ostr. N.Ves B - Vlčnov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mičola Václav 2:2, Rampáček Patrik 0:4, Mareček Šimon 1:3, Konečný Martin 4:0, body hostů: Mlýnek Radomír 1:3, Křapa Ivo 2:2, Turzík Vlastimil 3:1, Moštěk Marcel 3:1), KST Hluk A - Strání A 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šašinka Radek st. 1:3, Capanda Radim 0:4, Novotný Vojtěch 0:4, WO 0:5, body hostů: Staroba Josef 3:0, Tomanec Lukáš 3:0, Knotek Jiří st. 3:0, Pavluš Jan ml. 2:1, WO 5:0), Drsl.-Veletiny A - Komňa A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kryštof Radek 2:2, Tománková Jana 4:0, Bičan Miroslav 4:0, Trtek Tomáš 3:1, body hostů: Krpálek Martin 1:3, Glajch Jan 2:2, Mikulka Petr 0:4, Glajch Michal 0:4), Dolní Němčí E - Újezdec-Těšov B 18:0 (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), Vážany-Ořechov A - Břestek A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Laga Zbyněk 4:0, Hlavica Petr 2:2, Krys Roman 3:1, Oharek Petr 4:0, body hostů: Janík Michal 2:2, Konečný Rudolf 1:3, Basovník Kamil 0:4, Kučík Květoslav 0:4), Bojkovice B - Bílovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stehlík Jan 0:4, Šašinka Jiří 3:1, Salvet Ladislav 1:3, Urbánek Jan ml. 3:1, body hostů: Rychlík Ivan 4:0, Holub Petr 2:2, Polášek Radek 2:2, Pospíšil Marek 1:3),
14. kolo:
Bojkovice B - Vlčnov B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stehlík Jan 2:2, Šašinka Jiří 1:3, Kolařík Radomír 2:2, Urbánek Jan ml. 1:3, body hostů: Turzík Vlastimil 3:1, Moštěk Marcel 1:3, Mlýnek Radomír 3:1, Křapa Ivo 3:1), Bílovice B - Břestek A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Petr 2:2, Pospíšil Marek 1:3, Polášek Radek 4:0, Rychlík Ivan 3:1, body hostů: Janík Michal 2:2, Konečný Rudolf 1:3, Kučík Květoslav 2:2, Basovník Kamil 1:3), Vážany-Ořechov A - Dolní Němčí E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlavica Petr 3:1, Laga Zbyněk 4:0, Krys Roman 4:0, Oharek Petr 4:0, body hostů: Uher Jaroslav 1:3, Jurásek Robin 0:4, Bobčík Přemysl 0:4, Uher Adrian 0:4), Drsl.-Veletiny A - Újezdec-Těšov B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trtek Tomáš 3:1, Niessner Josef 3:1, Orlovský Martin 3:1, Bičan Miroslav 4:0, WO 1:0, body hostů: Živnéř Stanislav 3:1, Chmelař Jaroslav 0:4, Pummer David 0:4, Brulík Josef 0:4, WO 0:1), Komňa A - KST Hluk A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulka Petr 1:2, Krpálek Martin 2:2, Glajch Jan 4:0, Kostka Matěj 3:1, Michalčík Matyáš 0:1, body hostů: Malíková Klára 1:3, Vrzalová Štěpánka 2:2, Šašinka Radek st. 2:2, Capanda Radim 1:3), Orel Ostr. N.Ves B - Strání A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mičola Václav 3:1, Šmejkal Filip 2:2, Mareček Šimon 0:3, Konečný Martin 3:1, Miklíček Dominik 0:1, body hostů: Tomanec Lukáš 2:2, Štajner Jakub 1:3, Knotek Jiří st. 3:1, Pavluš Jan ml. 2:2),
15. kolo:
Vlčnov B - Strání A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křapa Ivo 1:3, Mlýnek Radomír 2:2, Turzík Vlastimil 2:2, Moštěk Marcel 1:3, body hostů: Staroba Josef 4:0, Tomanec Lukáš 4:0, Knotek Jiří st. 2:2, Pavluš Jan ml. 0:4), Orel Ostr. N.Ves B - Komňa A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareček Šimon 0:4, Vintr Pavel 1:3, Kučerák Vratko 0:4, Konečný Martin 3:1, body hostů: Jurásek Cyril 3:1, Kostka Matěj 4:0, Krpálek Martin 2:2, Glajch Jan 3:1), Újezdec-Těšov B - KST Hluk A 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Živnéř Stanislav 3:0, Lekešová Zuzana 1:2, Chmelař Jaroslav 3:0, Pummer David 0:3, WO 5:0, body hostů: Malíková Klára 2:2, Kozelek Ondřej 2:2, Capanda Radim 1:3, WO 0:5), Drsl.-Veletiny A - Vážany-Ořechov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bičan Miroslav 4:0, Trtek Tomáš 3:1, Orlovský Martin 4:0, Kryštof Radek 0:4, body hostů: Laga Zbyněk 1:3, Oharek Petr 1:3, Hlavica Petr 1:3, Krys Roman 2:2), Dolní Němčí E - Bílovice B 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ježek Vít 4:0, Uher Jaroslav 1:3, Jurásek Robin 1:3, WO 0:5, body hostů: Rychlík Ivan 2:1, Pospíšil Marek 2:1, Barcuch Josef 0:3, Blaha Jan 2:1, WO 5:0), Břestek A - Bojkovice B 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janík Michal 3:0, Konečný Rudolf 1:2, Basovník Kamil 2:1, Kučík Květoslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Kolařík Radomír 2:2, Šašinka Jiří 1:3, Urbánek Jan ml. 2:2, WO 0:5),
16. kolo:
Vlčnov B - Břestek A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moštěk Marcel 3:1, Mlýnek Radomír 4:0, Křapa Ivo 2:2, Turzík Vlastimil 3:1, body hostů: Janík Michal 2:2, Konečný Rudolf 2:2, Kučík Květoslav 0:4, Basovník Kamil 0:4), Bojkovice B - Dolní Němčí E 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kolařík Radomír 1:2, Šašinka Jiří 1:2, Stehlík Jan 1:2, Urbánek Jan ml. 0:3, WO 5:0, body hostů: Uher Antonín 4:0, Ježek Vít 4:0, Jurásek Robin 1:3, WO 0:5), Bílovice B - Drsl.-Veletiny A 0:18wo (body domácích: WO 0:18, body hostů: WO 18:0), Vážany-Ořechov A - KST Hluk A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laga Zbyněk 4:0, Schottl Teodor 1:3, Korvas Radomír 1:3, Krys Roman 4:0, body hostů: Malíková Klára 2:2, Vrzalová Štěpánka 0:4, Šašinka Radek st. 2:2, Capanda Radim 2:2), Újezdec-Těšov B - Orel Ostr. N.Ves B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Živnéř Stanislav 4:0, Chmelař Jaroslav 1:3, Lekeš Roman 0:4, Březina Radomír 3:1, body hostů: Šmejkal Filip 2:2, Konečný Martin 2:2, Mičola Václav 3:1, Konečný Josef 1:3), Komňa A - Strání A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jurásek Cyril 1:3, Krpálek Martin 2:2, Glajch Jan 3:1, Kostka Matěj 4:0, body hostů: Štajner Jakub 0:2, Tomanec Lukáš 3:1, Knotek Jiří st. 2:2, Pavluš Jan ml. 1:3, Mikláš Petr 0:2),
17. kolo:
Komňa A - Vlčnov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulka Petr 2:2, Krpálek Martin 4:0, Glajch Jan 3:1, Kostka Matěj 4:0, body hostů: Turzík Vlastimil 2:2, Moštěk Marcel 1:3, Mlýnek Radomír 0:4, Vozár Vlastimil 0:4), Újezdec-Těšov B - Strání A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Živnéř Stanislav 3:1, Lekešová Zuzana 1:3, Chmelař Jaroslav 2:1, Brulík Josef 0:4, WO 0:1, body hostů: Staroba Josef 2:2, Tomanec Lukáš 4:0, Knotek Jiří st. 2:2, Pavluš Jan ml. 1:2, WO 1:0), Orel Ostr. N.Ves B - Vážany-Ořechov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmejkal Filip 1:3, Kodrla Miroslav 1:3, Mareček Šimon 2:2, Konečný Martin 3:1, body hostů: Schottl Teodor 1:3, Laga Zbyněk 3:1, Hlavica Petr 2:2, Krys Roman 3:1), KST Hluk A - Bílovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malíková Klára 4:0, Šašinka Radek st. 1:2, Dohnal Vojtěch 1:3, Capanda Radim 0:4, Novotný Vojtěch 0:1, body hostů: Rychlík Ivan 3:1, Holub Petr 3:1, Pospíšil Marek 3:1, Polášek Radek 1:3), Drsl.-Veletiny A - Bojkovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trtek Tomáš 2:2, Rumanovský Michal 3:1, Bičan Miroslav 4:0, Niessner Josef 2:2, body hostů: Kolařík Radomír 1:3, Šašinka Jiří 1:3, Macháček Oldřich 0:4, Urbánek Jan ml. 3:1), Břestek A - Dolní Němčí E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janík Michal 2:2, Konečný Rudolf 2:2, Malík Vladimír 3:1, Basovník Kamil 2:2, body hostů: Ježek Vít 4:0, Uher Jaroslav 2:2, Jurásek Robin 1:3, Bobčík Přemysl 0:4),
18. kolo:
Vlčnov B - Dolní Němčí E 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mlýnek Radomír 2:1, Moštěk Marcel 2:1, Vozár Vlastimil 3:0, Turzík Vlastimil 3:0, WO 5:0, body hostů: Baroň Martin 0:4, Jurásek Robin 1:3, Bobčík Přemysl 1:3, WO 0:5), Drsl.-Veletiny A - Břestek A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rumanovský Michal 3:1, Bičan Miroslav 4:0, Orlovský Martin 4:0, Trtek Tomáš 2:2, body hostů: Malík Vladimír 1:3, Janík Michal 2:2, Malíková Alžběta 0:4, Basovník Kamil 0:4), Bojkovice B - KST Hluk A 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolařík Radomír 2:2, Šašinka Jiří 3:1, Urbánek Jan ml. 1:3, WO 0:5, body hostů: Malíková Klára 3:0, Kozelek Ondřej 2:1, Šašinka Radek st. 1:2, Capanda Radim 0:3, WO 5:0), Bílovice B - Orel Ostr. N.Ves B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Petr 4:0, Pospíšil Marek 3:1, Polášek Radek 4:0, Rychlík Ivan 4:0, body hostů: Miklíček Dominik 0:4, Mičola Václav 1:3, Kodrla Miroslav 0:4, Kodrla Tomáš 0:4), Vážany-Ořechov A - Strání A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Laga Zbyněk 3:1, Hlavica Petr 1:3, Krys Roman 1:2, Oharek Petr 2:2, WO 0:1, body hostů: Staroba Josef 4:0, Tomanec Lukáš 1:3, Knotek Jiří st. 3:1, Pavluš Jan ml. 0:3, WO 1:0), Komňa A - Újezdec-Těšov B 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Glajch Michal 1:2, Jurásek Cyril 1:2, Kostka Matěj 3:0, Glajch Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Březina Radomír 2:2, Brulík Josef 1:3, Chmelař Jaroslav 2:2, WO 0:5),
19. kolo:
Újezdec-Těšov B - Vlčnov B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmelař Jaroslav 1:3, Březina Radomír 2:2, Živnéř Stanislav 4:0, Lekešová Zuzana 4:0, body hostů: Mlýnek Radomír 1:3, Moštěk Marcel 1:3, Turzík Vlastimil 1:3, Křapa Ivo 2:2), Komňa A - Vážany-Ořechov A 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krpálek Martin 0:3, Glajch Jan 2:1, Michalčík Matyáš 0:3, Kostka Matěj 3:0, WO 5:0, body hostů: Laga Zbyněk 2:2, Oharek Petr 2:2, Hlavica Petr 3:1, WO 0:5), Strání A - Bílovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staroba Josef 4:0, Tomanec Lukáš 3:1, Knotek Jiří st. 3:1, Štajner Jakub 1:3, body hostů: Rychlík Ivan 1:3, Holub Petr 0:4, Pospíšil Marek 3:1, Blaha Jan 1:3), Orel Ostr. N.Ves B - Bojkovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mičola Václav 2:2, Konečný Josef 3:1, Mareček Šimon 2:2, Konečný Martin 4:0, body hostů: Urbánek Jan ml. 3:1, Stehlík Jan 1:3, Kolařík Radomír 1:3, Macháček Oldřich 0:4), Břestek A - KST Hluk A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janík Michal 3:1, Malík Vladimír 0:4, Basovník Kamil 1:3, Konečný Rudolf 0:4, body hostů: Malíková Klára 4:0, Dohnal Vojtěch 2:2, Šašinka Radek st. 3:1, Kozelek Ondřej 3:1), Drsl.-Veletiny A - Dolní Němčí E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bičan Miroslav 4:0, Rumanovský Michal 2:2, Orlovský Martin 3:1, Trtek Tomáš 1:3, body hostů: Uher Antonín 2:2, Ježek Vít 3:1, Bobčík Přemysl 0:4, Jurásek Robin 1:3),
20. kolo:
Drsl.-Veletiny A - Vlčnov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trtek Tomáš 1:3, Rumanovský Michal 2:2, Orlovský Martin 4:0, Zemánek Tomáš 1:3, body hostů: Mlýnek Radomír 3:1, Moštěk Marcel 2:2, Křapa Ivo 0:4, Turzík Vlastimil 3:1), Dolní Němčí E - KST Hluk A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uher Antonín 1:3, Uher Jaroslav 1:3, Jurásek Robin 1:3, Ježek Vít 4:0, body hostů: Dohnal Vojtěch 3:1, Malíková Klára 3:1, Capanda Radim 0:4, Kozelek Ondřej 3:1), Břestek A - Orel Ostr. N.Ves B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janík Michal 1:3, Basovník Kamil 1:3, Kučík Květoslav 1:3, Malík Vladimír 3:1, body hostů: Konečný Martin 1:3, Mičola Václav 3:1, Šmejkal Filip 3:1, Vlk Antonín 3:1), Bojkovice B - Strání A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Salvet Ladislav 1:3, Šašinka Jiří 2:2, Kolařík Radomír 1:3, Urbánek Jan ml. 1:3, body hostů: Staroba Josef 4:0, Tomanec Lukáš 3:1, Mikláš Petr 0:4, Knotek Jiří st. 4:0), Bílovice B - Komňa A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Petr 2:2, Pospíšil Marek 1:3, Polášek Radek 4:0, Rychlík Ivan 3:1, body hostů: Jurásek Cyril 0:4, Krpálek Martin 2:2, Glajch Jan 1:3, Kostka Matěj 3:1), Vážany-Ořechov A - Újezdec-Těšov B 0:18 (body domácích: WO 0:18, body hostů: WO 18:0),
21. kolo:
Vlčnov B - Vážany-Ořechov A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mlýnek Radomír 2:2, Moštěk Marcel 1:3, Turzík Vlastimil 1:3, Křapa Ivo 0:4, body hostů: Laga Zbyněk 2:2, Hlavica Petr 4:0, Krys Roman 3:1, Oharek Petr 3:1), Újezdec-Těšov B - Bílovice B 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Surý Jakub 1:3, Živnéř Stanislav 3:1, Lekešová Zuzana 2:2, WO 0:5, body hostů: Rychlík Ivan 2:1, Holub Petr 1:2, Polášek Radek 3:0, Pospíšil Marek 0:3, WO 5:0), Komňa A - Bojkovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostka Matěj 3:1, Michalčík Matyáš 1:3, Glajch Jan 4:0, Krpálek Martin 2:2, body hostů: Stehlík Jan 1:3, Šašinka Jiří 1:3, Kolařík Radomír 2:2, Urbánek Jan ml. 2:2), Strání A - Břestek A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staroba Josef 4:0, Tomanec Lukáš 4:0, Knotek Jiří st. 3:1, Štajner Jakub 1:3, body hostů: Malík Vladimír 1:3, Malíková Alžběta 0:4, Janík Michal 2:2, Basovník Kamil 1:3), Dolní Němčí E - Orel Ostr. N.Ves B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uher Jaroslav 1:3, Bobčík Přemysl 3:0, Ježek Vít 3:1, Jurásek Robin 2:2, WO 0:1, body hostů: Konečný Martin 2:2, Šmejkal Filip 2:2, Mareček Šimon 2:1, Kodrla Tomáš 0:4, WO 1:0), Drsl.-Veletiny A - KST Hluk A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bičan Miroslav 4:0, Trtek Tomáš 3:1, Orlovský Martin 4:0, Rumanovský Michal 4:0, body hostů: Dohnal Vojtěch 1:3, Novotný Vojtěch 0:4, Capanda Radim 0:4, Šašinka Radek st. 0:4),
22. kolo:
Vlčnov B - KST Hluk A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moštěk Marcel 4:0, Mlýnek Radomír 4:0, Křapa Ivo 3:0, Turzík Vlastimil 3:0, WO 2:0, body hostů: Šašinka Radek st. 0:2, Novotný Vojtěch 0:4, Capanda Radim 0:4, Vilímcová Ester 0:4, WO 0:2), Drsl.-Veletiny A - Orel Ostr. N.Ves B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bičan Miroslav 4:0, Rumanovský Michal 2:2, Orlovský Martin 3:1, Trtek Tomáš 4:0, body hostů: Konečný Martin 2:2, Mareček Šimon 0:4, Vlk Antonín 1:3, Kodrla Miroslav 0:4), Dolní Němčí E - Strání A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježek Vít 4:0, Uher Antonín 3:1, Jurásek Robin 0:4, Uher Jaroslav 1:3, body hostů: Staroba Josef 2:2, Tomanec Lukáš 2:2, Štajner Jakub 1:3, Knotek Jiří st. 3:1), Břestek A - Komňa A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janík Michal 3:1, Konečný Rudolf 1:3, Basovník Kamil 3:1, Malík Vladimír 2:1, WO 1:0, body hostů: Mikulka Petr 0:3, Krpálek Martin 1:3, Kostka Matěj 3:1, Glajch Jan 2:2, WO 0:1), Bojkovice B - Újezdec-Těšov B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kolařík Radomír 1:2, Šašinka Jiří 3:0, Stehlík Jan 1:2, Urbánek Jan ml. 1:2, WO 5:0, body hostů: Březina Radomír 3:1, Chmelař Jaroslav 3:1, Brulík Josef 0:4, WO 0:5), Bílovice B - Vážany-Ořechov A 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy