Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
RP 2.třídy
1. kolo:
AMON Kunovice D - Vlčnov C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančar Aleš 2:2, Volák Marek 2:2, Gabriel Petr 1:3, Fialík Tomáš 2:2, body hostů: Pešl Miroslav 0:4, Hauerlandová Monika 4:0, Vozár Vlastimil 1:3, Mlýnek Ctibor st. 4:0), Bílovice C - Velehrad A 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Barcuch Josef 0:3, Škráček Jan 1:2, Urbančík Zdeněk 0:3, Blaha Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Hrabcová Helena 3:1, Lysoněk Ivo 3:1, Machala Libor 3:1, WO 0:5), Vážany-Ořechov B - Drsl.- Veletiny C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchař Zdeněk 1:1, Korvas Radomír 3:1, Schottl Teodor 1:3, Durčák Tomáš 2:2, Mrkva David 0:2, body hostů: Adámek Štěpán 1:3, Tománková Jana 3:1, Niessner Emil 1:3, Kryštof Radek 4:0), Nivnice C - Drsl.-Veletiny B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fraňo Jan 1:1, Papp Jaroslav 2:2, Janečka Jiří 1:3, Janečka Stanislav 1:3, Libra Petr 1:1, body hostů: Trtek Šimon 1:3, Zemánek Josef 2:2, Zemánek Tomáš 4:0, Blažek Dominik 3:1), Orel UH B - Újezdec-Těšov C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Miroš Miroslav 4:0, Slivečková Lenka 0:4, Koranda Štěpán 0:4, Horák Jiří 0:4, body hostů: Příhodová Miroslava 3:1, Heinrich Stanislav 3:1, Man František 3:1, Lekeš Roman 3:1), Zlechov A - Spartak Hluk B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tománek Jiří st. 3:0, Kolínský Vladimír 1:2, Tománek Jiří ml. 2:2, Paška Luděk 2:2, WO 2:0, body hostů: Schuster Tomáš 3:1, Pospíšek Štěpán 0:3, Hájek Jan st. 0:3, Janča Michal 3:1, WO 0:2),
2. kolo:
Vlčnov C - Spartak Hluk B 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hauerlandová Monika 1:3, Vozár Vlastimil 3:1, Mlýnek Ctibor st. 0:4, WO 0:5, body hostů: Schuster Tomáš 2:1, Janča Michal 2:1, Hájek Jan st. 2:1, Sadilek Stanislav 2:1, WO 5:0), Újezdec-Těšov C - Zlechov A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekešová Zuzana 4:0, Lekeš Roman 2:2, Man František 4:0, Heinrich Stanislav 4:0, body hostů: Kolínský Vladimír 1:3, Tománek Jiří ml. 1:3, Paška Luděk 0:4, Gottwald David 0:4), Orel UH B - Drsl.-Veletiny B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prchlík Lubor 0:4, Horák Jiří 0:4, Koranda Štěpán 0:4, Slivečková Lenka 0:4, body hostů: Zemánek Josef 4:0, Niessner Josef 4:0, Zemánek Tomáš 4:0, Blažek Dominik 4:0), Nivnice C - Vážany-Ořechov B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janečka Jiří 4:0, Papp Jaroslav 3:1, Buráň Antonín 1:1, Libra Petr 3:1, Janečka Stanislav 1:0, WO 0:1, body hostů: Mrkva David 0:4, Durčák Tomáš 2:2, Schottl Teodor 1:3, Korvas Radomír 0:3, WO 1:0), Velehrad A - Drsl.- Veletiny C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lysoněk Ivo 2:2, Machala Libor 1:3, Hrabcová Helena 2:2, Vaněk Lukáš 2:2, body hostů: Tománková Jana 3:1, Adámek Štěpán 1:3, Niessner Emil 3:1, Kryštof Radek 2:2), Bílovice C - AMON Kunovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barcuch Josef 2:2, Škráček Jan 2:2, Slívová Adriana 1:3, Foltýn Jakub 2:2, body hostů: Rybnikář Aleš 1:3, Volák Marek 3:1, Fialík Tomáš 2:2, Šrom Dominik 3:1),
3. kolo:
Bílovice C - Vlčnov C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barcuch Josef 1:3, Foltýn Jakub 2:2, Škráček Jan 3:1, Rešl František 0:4, body hostů: Hauerlandová Monika 3:1, Vlachynský Jaroslav 3:1, Vozár Vlastimil 2:2, Mlýnek Ctibor st. 2:2), Drsl.- Veletiny C - AMON Kunovice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adámek Štěpán 3:1, Niessner Emil 3:1, Kryštof Radek 2:2, Tománková Jana 1:3, body hostů: Bureš Petr 0:4, Fialík Tomáš 1:3, Velan Martin 2:2, Volák Marek 4:0), Nivnice C - Velehrad A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Jiří 3:1, Libra Petr 2:2, Papp Jaroslav 4:0, Janečka Stanislav 1:3, body hostů: Hrabcová Helena 3:1, Lysoněk Ivo 1:3, Machala Libor 2:2, Machala Miroslav 0:4), Orel UH B - Vážany-Ořechov B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slivečková Lenka 0:4, Koranda Štěpán 0:4, Horák Jiří 1:3, Miroš Miroslav 4:0, body hostů: Korvas Radomír 3:1, Durčák Tomáš 3:1, Kuchař Zdeněk 2:2, Schottl Teodor 3:1), Zlechov A - Drsl.-Veletiny B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tománek Jiří st. 2:2, Paška Zdeněk 0:4, Tománek Jiří ml. 1:1, Kolínský Vladimír 0:4, Gottwald David 0:2, body hostů: Niessner Josef 3:1, Zemánek Josef 3:1, Blažek Dominik 4:0, Zemánek Tomáš 3:1), Spartak Hluk B - Újezdec-Těšov C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšek Karel 1:3, Schuster Tomáš 2:2, Janča Michal 1:3, Hájek Petr 2:2, body hostů: Lekešová Zuzana 4:0, Heinrich Stanislav 3:1, Man František 3:1, Lekeš Roman 0:4),
4. kolo:
Vlčnov C - Újezdec-Těšov C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hauerlandová Monika 3:1, Vozár Vlastimil 1:2, Mlýnek Ctibor st. 1:2, Vlachynský Jaroslav 3:1, WO 2:0, body hostů: Heinrich Stanislav 1:3, Lekešová Zuzana 2:2, Lekeš Roman 0:3, Man František 3:0, WO 0:2), Drsl.-Veletiny B - Spartak Hluk B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blažek Dominik 2:2, Ševčík Martin 2:2, Zemánek Josef 2:2, Zemánek Tomáš 3:1, body hostů: Sadilek Stanislav 3:1, Schuster Tomáš 2:2, Hájek Jan st. 2:2, Pospíšek Štěpán 0:4), Zlechov A - Vážany-Ořechov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tománek Jiří st. 1:3, Kolínský Vladimír 1:3, Tománek Jiří ml. 3:1, Paška Luděk 1:3, body hostů: Korvas Radomír 3:1, Durčák Tomáš 4:0, Kuchař Zdeněk 0:4, Schottl Teodor 3:1), Velehrad A - Orel UH B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Machala Libor 4:0, Lysoněk Ivo 4:0, Hrabcová Helena 4:0, Švec Lubomír 4:0, body hostů: Miroš Miroslav 0:4, Slivečková Lenka 0:4, Koranda Štěpán 0:4, Horák Jiří 0:4), AMON Kunovice D - Nivnice C 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volák Marek 0:3, Kotačka David 0:4, Fialík Tomáš 1:3, Rybnikář Aleš 0:4, WO 0:1, body hostů: Janečka Jiří 4:0, Papp Jaroslav 3:0, Fraňo Jan 1:1, Libra Petr 4:0, Janečka Stanislav 2:0, WO 1:0), Bílovice C - Drsl.- Veletiny C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barcuch Josef 3:1, Škráček Jan 1:3, Slívová Adriana 1:3, Foltýn Jakub 3:1, body hostů: Adámek Štěpán 3:1, Javor Jan 0:4, Tománková Jana 2:2, Kryštof Radek 3:1),
5. kolo:
Drsl.- Veletiny C - Vlčnov C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adámek Štěpán 2:2, Niessner Emil 3:1, Kryštof Radek 3:1, Tománková Jana 2:2, body hostů: Hauerlandová Monika 2:2, Vlachynský Jaroslav 0:4, Mlýnek Ctibor st. 2:2, Vozár Vlastimil 2:2), Nivnice C - Bílovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buráň Antonín 2:0, Janečka Jiří 1:3, Libra Petr 3:1, Fraňo Jan 2:2, Janečka Stanislav 1:1, body hostů: Slívová Adriana 3:1, Gajdošík Jan 0:4, Škráček Jan 2:2, Barcuch Josef 2:2), Orel UH B - AMON Kunovice D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Jiří 0:4, Slivečková Lenka 0:4, Miroš Miroslav 2:2, Prchlík Lubor 1:3, body hostů: Volák Marek 3:1, Velan Martin 4:0, Šrom Dominik 3:1, Jančar Aleš 3:1), Zlechov A - Velehrad A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tománek Jiří st. 1:3, Kolínský Vladimír 0:4, Tománek Jiří ml. 2:2, Paška Luděk 0:4, body hostů: Machala Libor 4:0, Hrabcová Helena 3:1, Švec Lubomír 2:2, Lysoněk Ivo 4:0), Spartak Hluk B - Vážany-Ořechov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Petr 3:1, Pospíšek Karel 1:3, Schuster Tomáš 2:2, Hájek Jan st. 1:3, body hostů: Korvas Radomír 4:0, Gottwald Jakub 2:2, Šoc Roman 1:3, Schottl Teodor 2:2), Újezdec-Těšov C - Drsl.-Veletiny B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lekeš Roman 1:3, Procházka Michal 0:2, Pummer David 0:4, Heinrich Stanislav 0:4, Šmíd Štěpán 0:2, body hostů: Niessner Josef 4:0, Blažek Dominik 4:0, Zemánek Josef 4:0, Zemánek Tomáš 3:1),
6. kolo:
Vlčnov C - Drsl.-Veletiny B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vozár Vlastimil 0:4, Hauerlandová Monika 2:2, Mlýnek Ctibor st. 0:4, Vlachynský Jaroslav 1:3, body hostů: Niessner Josef 3:1, Zemánek Josef 4:0, Zemánek Tomáš 3:1, Blažek Dominik 3:1), Vážany-Ořechov B - Újezdec-Těšov C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korvas Radomír 2:2, Durčák Tomáš 1:3, Schottl Teodor 1:2, Gottwald Jakub 1:3, Kuchař Zdeněk 0:1, body hostů: Heinrich Stanislav 3:1, Lekešová Zuzana 4:0, Lekeš Roman 1:3, Man František 3:1), Velehrad A - Spartak Hluk B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švec Lubomír 3:1, Lysoněk Ivo 3:1, Hrabcová Helena 4:0, Machala Libor 2:2, body hostů: Janča Michal 0:4, Schuster Tomáš 1:3, Sadilek Stanislav 3:1, Hájek Jan st. 0:4), Zlechov A - AMON Kunovice D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tománek Jiří st. 4:0, Kolínský Vladimír 4:0, Tománek Jiří ml. 4:0, Paška Luděk 4:0, body hostů: Jančar Aleš 0:4, Mléčka Zdeněk 0:4, Gabriel Petr 0:4, Fialík Tomáš 0:4), Bílovice C - Orel UH B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Foltýn Jakub 3:0, Barcuch Josef 2:1, Blaha Jan 1:2, Škráček Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Koranda Štěpán 0:4, Miroš Miroslav 3:1, Horák Jiří 1:3, WO 0:5), Drsl.- Veletiny C - Nivnice C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adámek Štěpán 0:2, Tománková Jana 4:0, Kryštof Radek 4:0, Niessner Emil 2:2, Orlovský Karel 1:1, body hostů: Janečka Jiří 2:2, Libra Petr 2:2, Fraňo Jan 0:2, Papp Jaroslav 1:3, Janečka Stanislav 0:2),
7. kolo:
Nivnice C - Vlčnov C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libra Petr 1:3, Janečka Jiří 3:1, Papp Jaroslav 3:0, Janča Tomáš 3:1, Janečka Stanislav 1:0, body hostů: Hauerlandová Monika 1:3, Vlachynský Jaroslav 2:2, Mlýnek Ctibor st. 0:4, Vozár Vlastimil 2:2), Orel UH B - Drsl.- Veletiny C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koranda Štěpán 0:4, Horák Jiří 0:2, Miroš Miroslav 3:1, Prchlík Lubor 0:4, Slivečková Lenka 0:2, body hostů: Niessner Emil 3:1, Orlovský Karel 3:1, Adámek Štěpán 4:0, Tománková Jana 3:1), Zlechov A - Bílovice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tománek Jiří st. 0:4, Kolínský Vladimír 1:3, Tománek Jiří ml. 2:2, Paška Luděk 0:4, body hostů: Škráček Jan 3:1, Barcuch Josef 4:0, Foltýn Jakub 2:2, Blaha Jan 4:0), Spartak Hluk B - AMON Kunovice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sadilek Stanislav 4:0, Pospíšek Karel 2:2, Schuster Tomáš 1:3, Hájek Petr 3:1, body hostů: Smišťík Roman 1:3, Velan Martin 1:3, Kotačka David 1:3, Volák Marek 3:1), Újezdec-Těšov C - Velehrad A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Heinrich Stanislav 0:4, Lekeš Roman 0:4, Man František 1:1, Lekešová Zuzana 2:2, Procházka Michal 0:2, body hostů: Lysoněk Ivo 4:0, Machala Libor 3:1, Švec Lubomír 3:1, Hrabcová Helena 3:1), Drsl.-Veletiny B - Vážany-Ořechov B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zemánek Josef 1:3, Niessner Josef 3:1, Blažek Dominik 1:3, Zemánek Tomáš 3:1, body hostů: Korvas Radomír 2:2, Durčák Tomáš 4:0, Šoc Roman 1:3, Suchánek Adam 1:3),
8. kolo:
Vlčnov C - Vážany-Ořechov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolaja Aleš 1:3, Hauerlandová Monika 2:2, Vozár Vlastimil 3:1, Mlýnek Ctibor st. 3:1, body hostů: Kuchař Zdeněk 0:4, Korvas Radomír 3:1, Gottwald Jakub 2:2, Schottl Teodor 2:2), Velehrad A - Drsl.-Veletiny B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Machala Libor 2:2, Švec Lubomír 3:1, Lysoněk Ivo 3:1, Vaněk Lukáš 2:2, body hostů: Trtek Šimon 0:4, Zemánek Tomáš 0:4, Zemánek Josef 3:1, Blažek Dominik 3:1), AMON Kunovice D - Újezdec-Těšov C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šrom Dominik 0:1, Smišťík Roman 3:1, Volák Marek 2:1, Kotačka David 3:1, Fialík Tomáš 1:2, WO 1:0, body hostů: Lekešová Zuzana 2:2, Heinrich Stanislav 2:2, Lekeš Roman 0:4, Man František 2:1, WO 0:1), Bílovice C - Spartak Hluk B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barcuch Josef 2:2, Blaha Jan 1:3, Škráček Jan 1:3, Foltýn Jakub 0:4, body hostů: Pospíšek Karel 3:1, Schuster Tomáš 4:0, Sadilek Stanislav 4:0, Soviš Radek 1:3), Zlechov A - Drsl.- Veletiny C 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tománek Jiří st. 1:3, Kolínský Vladimír 0:4, Gottwald David 0:4, Paška Luděk 0:4, body hostů: Adámek Štěpán 4:0, Niessner Emil 4:0, Tománková Jana 3:1, Kryštof Radek 4:0), Nivnice C - Orel UH B 18:0 (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18),
9. kolo:
Orel UH B - Vlčnov C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bukvic Jan 0:4, Slivečková Lenka 0:4, Miroš Miroslav 3:1, Koranda Štěpán 0:4, body hostů: Hauerlandová Monika 4:0, Vozár Vlastimil 3:1, Mlýnek Ctibor ml. 3:1, Mlýnek Ctibor st. 3:1), Zlechov A - Nivnice C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tománek Jiří st. 2:2, Kolínský Vladimír 0:4, Tománek Jiří ml. 3:1, Paška Luděk 0:4, body hostů: Janečka Jiří 2:2, Janča Tomáš 4:0, Libra Petr 2:2, Janečka Stanislav 3:1), Spartak Hluk B - Drsl.- Veletiny C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšek Karel 4:0, Schuster Tomáš 3:1, Sadilek Stanislav 2:2, Hájek Petr 4:0, body hostů: Adámek Štěpán 0:4, Niessner Emil 0:4, Tománková Jana 1:3, Kryštof Radek 2:2), Újezdec-Těšov C - Bílovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekešová Zuzana 4:0, Heinrich Stanislav 2:2, Man František 3:1, Lekeš Roman 1:3, body hostů: Barcuch Josef 2:2, Pekař Jiří st. 0:4, Foltýn Jakub 1:3, Škráček Jan 3:1), Drsl.-Veletiny B - AMON Kunovice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niessner Josef 1:3, Blažek Dominik 1:3, Zemánek Josef 1:3, Zemánek Tomáš 2:2, body hostů: Velan Martin 3:1, Smišťík Roman 1:3, Kotačka David 4:0, Volák Marek 3:1), Vážany-Ořechov B - Velehrad A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korvas Radomír 1:3, Mrkva David 0:4, Gottwald Jakub 2:2, Schottl Teodor 1:3, body hostů: Lysoněk Ivo 3:1, Švec Lubomír 4:0, Machala Libor 3:1, Vaněk Václav 2:2),
10. kolo:
Vlčnov C - Velehrad A 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vozár Vlastimil 1:3, Pešl Miroslav 0:4, Mlýnek Ctibor st. 0:4, WO 0:5, body hostů: Švec Lubomír 2:1, Lysoněk Ivo 3:0, Hrabcová Helena 3:0, Machala Libor 3:0, WO 5:0), AMON Kunovice D - Vážany-Ořechov B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Velan Martin 4:0, Kotačka David 4:0, Volák Marek 3:1, Smišťík Roman 3:1, body hostů: Korvas Radomír 1:3, Gottwald Jakub 0:4, Durčák Tomáš 1:3, Schottl Teodor 0:4), Bílovice C - Drsl.-Veletiny B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barcuch Josef 4:0, Blaha Jan 3:1, Škráček Jan 2:2, Foltýn Jakub 1:3, body hostů: Trtek Šimon 0:4, Zemánek Josef 2:2, Zemánek Tomáš 3:1, Blažek Dominik 1:3), Drsl.- Veletiny C - Újezdec-Těšov C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adámek Štěpán 4:0, Orlovský Karel 4:0, Kryštof Radek 4:0, Tománková Jana 3:1, body hostů: Lekeš Roman 0:4, Procházka Michal 0:4, Heinrich Stanislav 1:3, Švehla Ladislav 0:4), Nivnice C - Spartak Hluk B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Papp Jaroslav 3:1, Janča Tomáš 3:1, Buráň Antonín 1:1, Libra Petr 3:1, Janečka Stanislav 1:1, body hostů: Pospíšek Karel 0:4, Janča Michal 0:4, Schuster Tomáš 2:2, Sadilek Stanislav 3:1), Orel UH B - Zlechov A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koranda Štěpán 0:4, Slivečková Lenka 0:4, Prchlík Lubor 2:2, Horák Jiří 0:4, body hostů: Tománek Jiří ml. 3:1, Tománek Jiří st. 4:0, Kolínský Vladimír 4:0, Paška Luděk 3:1),
11. kolo:
Zlechov A - Vlčnov C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tománek Jiří st. 4:0, Kolínský Vladimír 2:2, Tománek Jiří ml. 3:0, Paška Luděk 2:2, WO 1:0, body hostů: Vozár Vlastimil 2:2, Hauerlandová Monika 2:2, Kolaja Aleš 0:4, Mlýnek Ctibor st. 0:3, WO 0:1), Spartak Hluk B - Orel UH B 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), Újezdec-Těšov C - Nivnice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lekeš Roman 0:4, Heinrich Stanislav 0:4, Man František 1:2, Lekešová Zuzana 2:2, WO 0:1, body hostů: Janča Tomáš 3:1, Janečka Jiří 4:0, Libra Petr 2:2, Papp Jaroslav 3:0, WO 1:0), Drsl.-Veletiny B - Drsl.- Veletiny C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blažek Dominik 4:0, Zemánek Josef 0:4, Niessner Josef 1:3, Zemánek Tomáš 2:2, body hostů: Adámek Štěpán 2:2, Tománková Jana 2:2, Niessner Emil 2:2, Kryštof Radek 3:1), Vážany-Ořechov B - Bílovice C 8:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Korvas Radomír 3:1, Gottwald Jakub 3:0, Durčák Tomáš 1:3, Schottl Teodor 1:3, body hostů: Blaha Jan 2:1, Barcuch Josef 3:1, Foltýn Jakub 1:3, Škráček Jan 1:3), AMON Kunovice D - Velehrad A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybnikář Aleš 0:4, Kotačka David 1:3, Volák Marek 1:3, Smišťík Roman 1:3, body hostů: Lysoněk Ivo 4:0, Hrabcová Helena 3:1, Švec Lubomír 3:1, Machala Libor 3:1),
12. kolo:
Vlčnov C - AMON Kunovice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vozár Vlastimil 1:3, Hauerlandová Monika 1:3, Mlýnek Ctibor st. 2:2, Vlachynský Jaroslav 1:3, body hostů: Kotačka David 1:3, Šrom Dominik 3:1, Smišťík Roman 4:0, Velan Martin 3:1), Velehrad A - Bílovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švec Lubomír 4:0, Lysoněk Ivo 3:1, Vaněk Lukáš 1:3, Hrabcová Helena 4:0, body hostů: Škráček Jan 1:3, Blaha Jan 1:3, Foltýn Jakub 0:4, Barcuch Josef 2:2), Drsl.- Veletiny C - Vážany-Ořechov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orlovský Karel 2:2, Tománková Jana 2:2, Kryštof Radek 2:2, Adámek Štěpán 2:2, body hostů: Durčák Tomáš 3:1, Gottwald Jakub 4:0, Bartošík Vít 1:3, Korvas Radomír 0:3, Schottl Teodor 0:1), Drsl.-Veletiny B - Nivnice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blažek Dominik 3:1, Zemánek Josef 3:1, Niessner Josef 3:1, Zemánek Tomáš 1:3, body hostů: Libra Petr 1:3, Janečka Jiří 3:1, Buráň Antonín 1:3, Janečka Stanislav 1:3), Újezdec-Těšov C - Orel UH B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švehla Ladislav 3:1, Lekeš Roman 3:1, Man František 3:1, Příhodová Miroslava 2:2, body hostů: Miroš Miroslav 4:0, Prchlík Lubor 1:3, Slivečková Lenka 0:4, Koranda Štěpán 0:4), Spartak Hluk B - Zlechov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sadilek Stanislav 4:0, Schuster Tomáš 1:3, Hájek Jan st. 1:3, Pospíšek Karel 3:1, body hostů: Tománek Jiří st. 2:2, Kolínský Vladimír 1:3, Tománek Jiří ml. 3:1, Paška Luděk 1:3),
13. kolo:
Spartak Hluk B - Vlčnov C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schuster Tomáš 4:0, Pospíšek Karel 4:0, Sadilek Stanislav 4:0, Hájek Petr 4:0, body hostů: Hauerlandová Monika 0:4, Pešl Miroslav 0:4, Vozár Vlastimil 0:4, Mlýnek Ctibor st. 0:4), Zlechov A - Újezdec-Těšov C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tománek Jiří st. 0:4, Kolínský Vladimír 1:3, Tománek Jiří ml. 3:1, Paška Luděk 1:2, Gottwald David 0:1, body hostů: Lekešová Zuzana 3:1, Švehla Ladislav 2:2, Man František 4:0, Heinrich Stanislav 2:2), Drsl.-Veletiny B - Orel UH B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zemánek Josef 2:2, Blažek Dominik 2:2, Niessner Josef 3:1, Zemánek Tomáš 4:0, body hostů: Prchlík Lubor 2:2, Koranda Štěpán 0:4, Miroš Miroslav 3:1, Slivečková Lenka 0:4), Vážany-Ořechov B - Nivnice C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Korvas Radomír 0:2, Schottl Teodor 0:4, Bartošík Vít 1:2, Gottwald Jakub 3:1, Šoc Roman 0:2, WO 1:0, body hostů: Janča Tomáš 3:1, Janečka Jiří 3:1, Libra Petr 2:2, Papp Jaroslav 3:0, WO 0:1), Drsl.- Veletiny C - Velehrad A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niessner Emil 2:2, Tománková Jana 2:2, Kryštof Radek 2:2, Adámek Štěpán 2:2, body hostů: Lysoněk Ivo 3:1, Švec Lubomír 2:2, Hrabcová Helena 2:2, Machala Libor 1:3), AMON Kunovice D - Bílovice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velan Martin 4:0, Kotačka David 2:2, Volák Marek 3:1, Smišťík Roman 4:0, body hostů: Barcuch Josef 1:3, Blaha Jan 1:3, Foltýn Jakub 1:3, Pekař Tomáš 0:4),
14. kolo:
Vlčnov C - Bílovice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vozár Vlastimil 2:2, Vlachynský Jaroslav 4:0, Hauerlandová Monika 4:0, Mlýnek Ctibor st. 3:1, body hostů: Barcuch Josef 1:3, Pekař Jiří st. 0:4, Foltýn Jakub 2:2, Holák David 0:4), AMON Kunovice D - Drsl.- Veletiny C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volák Marek 2:2, Kolář Adam 0:2, Kotačka David 0:2, Smišťík Roman 4:0, Fialík Tomáš 1:1, WO 0:2, body hostů: Niessner Emil 1:2, Adámek Štěpán 3:1, Tománková Jana 2:2, Kryštof Radek 1:2, WO 2:0), Velehrad A - Nivnice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machala Libor 2:2, Švec Lubomír 2:2, Lysoněk Ivo 3:1, Hrabcová Helena 4:0, body hostů: Papp Jaroslav 2:2, Janečka Jiří 2:2, Libra Petr 0:4, Janečka Stanislav 1:3), Vážany-Ořechov B - Orel UH B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gottwald Jakub 4:0, Kuchař Zdeněk 2:2, Bartošík Vít 4:0, Durčák Tomáš 4:0, body hostů: Slivečková Lenka 0:4, Horák Jiří 1:3, Miroš Miroslav 1:3, Jurča Klement 0:4), Drsl.-Veletiny B - Zlechov A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zemánek Josef 4:0, Blažek Dominik 4:0, Niessner Josef 3:1, Zemánek Tomáš 4:0, body hostů: Tománek Jiří ml. 1:3, Kolínský Vladimír 0:4, Paška Zdeněk 0:4, Gottwald David 0:4), Újezdec-Těšov C - Spartak Hluk B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Surý Jakub 0:4, Šmíd Štěpán 0:2, Man František 2:1, Švihký Petr 0:4, Procházka Michal 0:1, WO 1:1, body hostů: Schuster Tomáš 4:0, Janča Michal 3:1, Hájek Jan st. 2:1, Sadilek Stanislav 3:0, WO 1:1),
15. kolo:
Újezdec-Těšov C - Vlčnov C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švehla Ladislav 4:0, Lekeš Roman 1:3, Heinrich Stanislav 2:2, Lekešová Zuzana 3:1, body hostů: Hauerlandová Monika 2:2, Bednařík Marek 0:4, Vozár Vlastimil 2:2, Mlýnek Ctibor st. 2:2), Spartak Hluk B - Drsl.-Veletiny B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schuster Tomáš 1:3, Pospíšek Karel 1:3, Sadilek Stanislav 3:1, Hájek Petr 3:1, body hostů: Zemánek Josef 1:3, Blažek Dominik 2:2, Zemánek Tomáš 3:1, Niessner Josef 2:2), Vážany-Ořechov B - Zlechov A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korvas Radomír 4:0, Bartošík Vít 3:1, Durčák Tomáš 3:1, Schottl Teodor 2:2, body hostů: Kolínský Vladimír 1:3, Paška Luděk 0:4, Tománek Jiří ml. 1:0, Tománek Jiří st. 0:4, Paška Zdeněk 2:1), Orel UH B - Velehrad A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Miroš Miroslav 3:1, Koranda Štěpán 0:4, Jurča Klement 0:4, Horák Jiří 0:4, body hostů: Lysoněk Ivo 4:0, Machala Libor 3:1, Smetana Jan 3:1, Švec Lubomír 3:1), Nivnice C - AMON Kunovice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janečka Jiří 4:0, Papp Jaroslav 2:2, Výmola Vladimír 1:1, Libra Petr 4:0, Janečka Stanislav 1:1, body hostů: Bureš Petr 0:4, Smišťík Roman 2:2, Gabriel Petr 0:4, Šrom Dominik 2:2), Drsl.- Veletiny C - Bílovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adámek Štěpán 2:2, Tománková Jana 4:0, Kryštof Radek 2:2, Struhelka Jiří 1:3, body hostů: Barcuch Josef 3:1, Blaha Jan 2:2, Foltýn Jakub 1:3, Pekař Tomáš 1:3),
16. kolo:
Vlčnov C - Drsl.- Veletiny C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlachynský Jaroslav 3:1, Vozár Vlastimil 1:3, Hauerlandová Monika 1:3, Mlýnek Ctibor st. 1:3, body hostů: Niessner Emil 3:1, Adámek Štěpán 1:3, Tománková Jana 2:2, Kryštof Radek 4:0), Bílovice C - Nivnice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barcuch Josef 0:4, Foltýn Jakub 0:4, Blaha Jan 3:1, Holák David 0:4, body hostů: Janečka Stanislav 3:1, Janečka Jiří 3:1, Libra Petr 3:1, Janča Tomáš 4:0), AMON Kunovice D - Orel UH B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volák Marek 4:0, Velan Martin 4:0, Kolář Adam 3:1, Hladík Lukáš 3:1, body hostů: Koranda Štěpán 0:4, Slivečková Lenka 0:4, Horák Jiří 1:3, Jurča Klement 1:3), Velehrad A - Zlechov A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabcová Helena 4:0, Lysoněk Ivo 4:0, Machala Libor 3:1, Švec Lubomír 3:1, body hostů: Tománek Jiří st. 0:4, Kolínský Vladimír 1:3, Tománek Jiří ml. 1:1, Paška Luděk 0:4, Gottwald David 0:2), Vážany-Ořechov B - Spartak Hluk B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Korvas Radomír 4:0, Gottwald Jakub 3:1, Schottl Teodor 0:1, Durčák Tomáš 1:3, Bartošík Vít 1:2, body hostů: Schuster Tomáš 1:3, Pospíšek Karel 2:2, Hájek Petr 2:2, Sadilek Stanislav 2:2), Drsl.-Veletiny B - Újezdec-Těšov C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Dominik 3:1, Trtek Šimon 0:4, Zemánek Josef 4:0, Zemánek Tomáš 3:1, body hostů: Pummer David 1:3, Lekešová Zuzana 3:1, Veverka Radim 1:3, Heinrich Stanislav 1:3),
17. kolo:
Drsl.-Veletiny B - Vlčnov C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zemánek Josef 4:0, Ševeček Stanislav 1:3, Blažek Dominik 3:1, Zemánek Tomáš 4:0, body hostů: Vozár Vlastimil 1:3, Vlachynský Jaroslav 1:3, Hauerlandová Monika 1:3, Mlýnek Ctibor st. 1:3), Újezdec-Těšov C - Vážany-Ořechov B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Heinrich Stanislav 2:2, Man František 2:0, Švehla Ladislav 0:4, Lekešová Zuzana 4:0, Lekeš Roman 0:2, body hostů: Korvas Radomír 1:3, Durčák Tomáš 1:3, Bartošík Vít 3:1, Gottwald Jakub 3:1), Spartak Hluk B - Velehrad A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Petr 4:0, Sadilek Stanislav 3:1, Schuster Tomáš 1:3, Pospíšek Karel 1:3, body hostů: Lysoněk Ivo 2:2, Hrabcová Helena 3:1, Machala Libor 2:2, Vaněk Lukáš 0:4), AMON Kunovice D - Zlechov A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotačka David 3:0, Bureš Petr 2:2, Volák Marek 2:2, Šrom Dominik 3:1, WO 0:1, body hostů: Kolínský Vladimír 0:3, Tománek Jiří ml. 2:1, Tománek Jiří st. 2:2, Paška Luděk 1:3, Gottwald David 0:1, WO 1:0), Orel UH B - Bílovice C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Miroš Miroslav 2:2, Bukvic Jan 0:4, Koranda Štěpán 0:4, Slivečková Lenka 0:4, body hostů: Barcuch Josef 4:0, Foltýn Jakub 3:1, Škráček Jan 4:0, Janků Martin 3:1), Nivnice C - Drsl.- Veletiny C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janča Tomáš 4:0, Janečka Jiří 2:2, Libra Petr 2:2, Janečka Stanislav 2:2, body hostů: Tománková Jana 3:1, Adámek Štěpán 0:4, Orlovský Karel 0:4, Kryštof Radek 3:1),
18. kolo:
Vlčnov C - Nivnice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hauerlandová Monika 0:4, Vozár Vlastimil 2:2, Mlýnek Ctibor st. 2:1, Vlachynský Jaroslav 2:2, WO 1:0, body hostů: Janečka Jiří 2:2, Janečka Stanislav 3:1, Libra Petr 1:3, Papp Jaroslav 3:0, WO 0:1), Drsl.- Veletiny C - Orel UH B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Niessner Emil 4:0, Tománková Jana 4:0, Kryštof Radek 4:0, Adámek Štěpán 4:0, body hostů: Jurča Klement 0:4, Bukvic Jan 0:4, Koranda Štěpán 0:4, Kaštánek Zdeněk 0:4), Bílovice C - Zlechov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škráček Jan 2:2, Foltýn Jakub 2:2, Blaha Jan 1:3, Barcuch Josef 3:1, body hostů: Tománek Jiří st. 2:2, Kolínský Vladimír 1:3, Tománek Jiří ml. 4:0, Paška Luděk 1:3), AMON Kunovice D - Spartak Hluk B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volák Marek 0:3, Kotačka David 3:1, Bureš Petr 2:2, Zajíc Thomas 0:4, WO 0:1, body hostů: Pospíšek Karel 4:0, Soviš Radek 1:2, Pospíšek Štěpán 2:2, Sadilek Stanislav 3:1, WO 1:0), Velehrad A - Újezdec-Těšov C 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabcová Helena 2:1, Švec Lubomír 3:0, Lysoněk Ivo 2:1, Machala Libor 3:0, WO 5:0, body hostů: Heinrich Stanislav 0:4, Lekešová Zuzana 2:2, Lekeš Roman 0:4, WO 0:5), Vážany-Ořechov B - Drsl.-Veletiny B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korvas Radomír 1:3, Durčák Tomáš 2:2, Schottl Teodor 1:3, Gottwald Jakub 3:1, body hostů: Niessner Josef 3:1, Blažek Dominik 4:0, Zemánek Josef 1:3, Zemánek Tomáš 1:3),
19. kolo:
Vážany-Ořechov B - Vlčnov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korvas Radomír 3:1, Durčák Tomáš 3:1, Gottwald Jakub 1:3, Schottl Teodor 1:3, body hostů: Vlachynský Jaroslav 3:1, Hauerlandová Monika 3:1, Mlýnek Ctibor st. 1:3, Vozár Vlastimil 1:3), Drsl.-Veletiny B - Velehrad A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zemánek Josef 2:2, Ševeček Stanislav 1:3, Blažek Dominik 1:3, Zemánek Tomáš 4:0, body hostů: Švec Lubomír 2:2, Machala Libor 1:3, Vaněk Lukáš 2:2, Lysoněk Ivo 3:1), Újezdec-Těšov C - AMON Kunovice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Heinrich Stanislav 0:4, Švehla Ladislav 0:3, Man František 2:2, Lekešová Zuzana 1:3, WO 1:0, body hostů: Velan Martin 3:1, Smišťík Roman 3:1, Kotačka David 2:1, Volák Marek 4:0, WO 0:1), Spartak Hluk B - Bílovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Petr 2:0, Schuster Tomáš 3:1, Sadilek Stanislav 3:1, Pospíšek Karel 2:2, Míšek Jiří 0:2, body hostů: Škráček Jan 0:4, Blaha Jan 4:0, Foltýn Jakub 2:2, Barcuch Josef 0:4), Drsl.- Veletiny C - Zlechov A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Orlovský Karel 4:0, Tománková Jana 4:0, Kryštof Radek 3:1, Adámek Štěpán 2:2, body hostů: Tománek Jiří st. 0:4, Kolínský Vladimír 1:3, Tománek Jiří ml. 2:2, Paška Luděk 0:4), Orel UH B - Nivnice C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Jiří 0:4, Bukvic Jan 0:4, Koranda Štěpán 0:4, Prchlík Lubor 0:4, body hostů: Papp Jaroslav 4:0, Janečka Jiří 4:0, Libra Petr 4:0, Janečka Stanislav 4:0),
20. kolo:
Vlčnov C - Orel UH B 18:0 (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), Nivnice C - Zlechov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libra Petr 0:4, Papp Jaroslav 3:1, Janečka Stanislav 3:0, Janča Tomáš 4:0, WO 1:0, body hostů: Tománek Jiří st. 1:3, Kolínský Vladimír 1:3, Paška Luděk 1:3, Tománek Jiří ml. 2:1, WO 0:1), Drsl.- Veletiny C - Spartak Hluk B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orlovský Karel 0:3, Tománková Jana 2:2, Kryštof Radek 3:1, Niessner Emil 2:2, Adámek Štěpán 1:0, body hostů: Schuster Tomáš 4:0, Sadilek Stanislav 1:3, Janča Michal 1:3, Pospíšek Karel 2:2), Bílovice C - Újezdec-Těšov C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Barcuch Josef 3:1, Foltýn Jakub 2:1, Blaha Jan 3:1, Škráček Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Heinrich Stanislav 1:3, Švehla Ladislav 0:4, Lekeš Roman 1:2, Surý Jakub 2:2, WO 1:0), AMON Kunovice D - Drsl.-Veletiny B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volák Marek 1:3, Šrom Dominik 1:3, Velan Martin 3:1, Smišťík Roman 2:2, body hostů: Zemánek Josef 4:0, Niessner Josef 1:3, Blažek Dominik 2:2, Zemánek Tomáš 2:2), Velehrad A - Vážany-Ořechov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lysoněk Ivo 2:2, Machala Libor 1:3, Hrabcová Helena 2:2, Švec Lubomír 2:2, body hostů: Korvas Radomír 3:1, Schottl Teodor 0:4, Gottwald Jakub 3:1, Durčák Tomáš 3:1),
21. kolo:
Velehrad A - Vlčnov C 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lysoněk Ivo 3:0, Machala Libor 3:0, Hrabcová Helena 3:0, Švec Lubomír 3:0, WO 5:0, body hostů: Hauerlandová Monika 0:4, Kučera František 0:4, Mlýnek Ctibor ml. 0:4, WO 0:5), Vážany-Ořechov B - AMON Kunovice D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korvas Radomír 3:1, Schottl Teodor 1:3, Šoc Roman 1:3, Durčák Tomáš 3:1, body hostů: Hladík Lukáš 0:4, Šrom Dominik 3:1, Kotačka David 3:1, Volák Marek 2:2), Drsl.-Veletiny B - Bílovice C 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zemánek Josef 1:3, Niessner Josef 1:3, Blažek Dominik 0:4, Trtek Šimon 1:3, body hostů: Barcuch Josef 3:1, Foltýn Jakub 3:1, Škráček Jan 4:0, Blaha Jan 3:1), Újezdec-Těšov C - Drsl.- Veletiny C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Heinrich Stanislav 2:2, Švehla Ladislav 0:4, Man František 1:1, Lekešová Zuzana 4:0, WO 0:2, body hostů: Tománková Jana 2:1, Adámek Štěpán 1:3, Orlovský Karel 2:2, Kryštof Radek 2:1, WO 2:0), Spartak Hluk B - Nivnice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Petr 3:0, Schuster Tomáš 3:1, Sadilek Stanislav 3:1, Pospíšek Karel 2:2, WO 1:0, body hostů: Janča Tomáš 0:4, Výmola Vladimír 0:1, Janečka Jiří 2:2, Libra Petr 0:4, Papp Jaroslav 2:0, WO 0:1), Zlechov A - Orel UH B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tománek Jiří st. 3:0, Kolínský Vladimír 3:0, Tománek Jiří ml. 3:0, Gottwald David 2:1, WO 5:0, body hostů: Jurča Klement 1:3, Bukvic Jan 0:4, Kaštánek Zdeněk 0:4, WO 0:5),
22. kolo:
Vlčnov C - Zlechov A 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hauerlandová Monika 1:2, Mlýnek Ctibor st. 3:0, Mlýnek Ctibor ml. 2:1, Vozár Vlastimil 2:1, WO 5:0, body hostů: Tománek Jiří st. 1:3, Kolínský Vladimír 1:3, Tománek Jiří ml. 2:2, WO 0:5), Orel UH B - Spartak Hluk B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurča Klement 0:4, Koranda Štěpán 0:4, Miroš Miroslav 2:2, Prchlík Lubor 1:3, body hostů: Schuster Tomáš 3:1, Pospíšek Karel 3:1, Hájek Petr 4:0, Sadilek Stanislav 3:1), Nivnice C - Újezdec-Těšov C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janečka Jiří 4:0, Janečka Stanislav 4:0, Libra Petr 3:1, Papp Jaroslav 4:0, body hostů: Lekeš Roman 0:4, Heinrich Stanislav 1:3, Surý Jakub 0:4, Veverka Radim 0:4), Drsl.- Veletiny C - Drsl.-Veletiny B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adámek Štěpán 1:2, Tománková Jana 3:1, Kryštof Radek 1:3, Niessner Emil 1:3, Orlovský Karel 0:1, body hostů: Zemánek Josef 2:2, Niessner Josef 3:1, Blažek Dominik 4:0, Zemánek Tomáš 1:3), Bílovice C - Vážany-Ořechov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barcuch Josef 1:3, Škráček Jan 4:0, Blaha Jan 2:2, Slívová Adriana 1:3, body hostů: Korvas Radomír 3:1, Schottl Teodor 1:3, Durčák Tomáš 3:1, Gottwald Jakub 1:3), Velehrad A - AMON Kunovice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lysoněk Ivo 3:1, Machala Libor 2:2, Hrabcová Helena 4:0, Švec Lubomír 1:0, Vaněk Lukáš 2:1, body hostů: Šrom Dominik 1:3, Smišťík Roman 3:1, Jančar Aleš 0:4, Gabriel Petr 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy