Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
RP 3.třídy
1. kolo:
AMON Kunovice E - Velehrad B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančar Aleš 3:1, Bureš Petr 4:0, Gabriel Petr 1:3, Mléčka Zdeněk 2:2, body hostů: Smetana Jan 2:2, Vaněk Lukáš 3:1, Machala Miroslav 0:4, Ševčík Karel 1:3), Dolní Němčí F - Vážany-Ořechov C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jurásek Robin 4:0, Baroň Martin 0:4, Uher Adrian 0:4, Bobčík Matyáš 0:4, body hostů: Kuchař Zdeněk 3:1, Pokorák Vlastimil 3:1, Mrkva David 3:1, Neuberger Libor 3:1), Horní Němčí A - Orel Ostr.N.Ves D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haloda Pavel 1:3, Zimčík Tomáš 2:2, Kočí Josef 2:2, Tureček Pavel 4:0, body hostů: Konečný Josef 2:2, Vlk Antonín 2:2, Mahdalíček Josef st. 0:4, Rampáček Patrik 3:1), Orel Ostr.N.Ves C - Komňa B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vintr Pavel 3:1, Šmejkal Filip 0:4, Kučerák Vratko 1:3, Mareček Šimon 3:1, body hostů: Mikulka Libor 2:2, Mikulka Petr 2:2, Jurásek Cyril 3:1, Michalčík Matyáš 2:2), Strání B - Zlechov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štajner Petr 4:0, Štajner Jakub 3:1, Popelka Václav 3:1, Mikláš Petr 2:2, body hostů: Gottwald David 0:4, Hvožďa František 0:4, Vojtěšek Ivan 2:2, Paška Zdeněk 2:2), Bánov A - Spartak Hluk C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zálešák Pavel 4:0, Píšková Ivana 2:0, Pomykal Šimon 2:2, Balouch Martin 4:0, Čapka Martin 0:2, body hostů: Soviš Radek 0:4, Zubík Jaroslav 0:4, Hájek Jan st. 2:2, Míšek Jiří 2:2),
2. kolo:
Velehrad B - Spartak Hluk C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetana Jan 2:1, Machala Miroslav 2:2, Vaněk Lukáš 4:0, Vaněk Václav 2:1, WO 2:0, body hostů: Zubík Jaroslav 1:3, Pospíšek Štěpán 0:2, Hájek Jan st. 2:2, Soviš Radek 1:3, WO 0:2), Strání B - Bánov A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štajner Petr 2:2, Štajner Jakub 2:1, Popelka Václav 1:3, Mikláš Petr 0:4, Bušo Libor 0:1, body hostů: Balouch Martin 0:1, Pomykal Šimon 4:0, Zálešák Pavel 4:0, Baláž Jozef 2:2, Píšková Ivana 1:2), Komňa B - Zlechov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulka Libor 1:2, Mikulka Petr 3:1, Jurásek Cyril 3:1, Michalčík Matyáš 3:1, Novák Ludvík 0:1, body hostů: Tománek Stanislav 0:4, Hvožďa František 1:3, Vojtěšek Ivan 3:1, Paška Zdeněk 2:2), Orel Ostr.N.Ves D - Orel Ostr.N.Ves C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlk Antonín 2:2, Konečný Josef 1:3, Rampáček Patrik 2:2, Mahdalíček Josef st. 1:3, body hostů: Šmejkal Filip 2:2, Vintr Pavel 3:1, Mareček Šimon 1:3, Kučerák Vratko 4:0), Horní Němčí A - Vážany-Ořechov C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chmelina Jiří 2:0, Kočí Josef 3:1, Tureček Pavel 3:0, Zimčík Tomáš 4:0, Haloda Pavel 2:0, WO 1:0, body hostů: Janoušek Marek 0:4, Tesař Miloslav 0:4, Kuchař Zdeněk 0:4, Pokorák Vlastimil 1:2, WO 0:1), AMON Kunovice E - Dolní Němčí F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančar Aleš 2:2, Bureš Petr 4:0, Gabriel Petr 3:1, Mléčka Zdeněk 3:1, body hostů: Šálek Jan 1:3, Bobčík Matyáš 0:4, Uher Adrian 3:1, Baroň Martin 0:4),
3. kolo:
Dolní Němčí F - Velehrad B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jurásek Robin 2:1, Šálek Jan 2:1, Bobčík Matyáš 0:3, Uher Adrian 0:3, WO 5:0, body hostů: Smetana Jan 2:2, Machala Miroslav 2:2, Vaněk Lukáš 4:0, WO 0:5), Horní Němčí A - AMON Kunovice E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bobčík Adam 3:1, Kočí Josef 3:1, Zimčík Tomáš 4:0, Tureček Pavel 2:2, body hostů: Mléčka Zdeněk 1:3, Gabriel Petr 0:4, Jančar Aleš 2:2, Hladík Lukáš 1:3), Orel Ostr.N.Ves C - Vážany-Ořechov C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vintr Pavel 4:0, Mareček Šimon 2:2, Kučerák Vratko 3:1, Šmejkal Filip 2:2, body hostů: Šoc Roman 1:3, Pokorák Vlastimil 1:3, Mrkva David 1:3, Neuberger Libor 2:2), Zlechov B - Orel Ostr.N.Ves D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gottwald David 0:4, Hvožďa František 2:2, Paška Zdeněk 2:2, Vojtěšek Ivan 2:2, body hostů: Rampáček Patrik 4:0, Konečný Josef 1:3, Vlk Antonín 4:0, Mahdalíček Josef st. 1:3), Bánov A - Komňa B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baláž Jozef 3:1, Píšková Ivana 2:2, Pomykal Šimon 3:1, Zálešák Pavel 4:0, body hostů: Mikulka Petr 2:2, Jurásek Cyril 2:2, Mikulka Libor 0:3, Michalčík Matyáš 0:4, Novák Ludvík 0:1), Strání B - Spartak Hluk C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Popelka Václav 3:1, Bušo Libor 4:0, Štajner Petr 3:1, Štajner Jakub 4:0, body hostů: Soviš Radek 1:3, Míšek Jiří 0:4, Macek Jiří 1:3, Zubík Jaroslav 0:4),
4. kolo:
Strání B - Velehrad B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Popelka Václav 4:0, Štajner Petr 2:2, Štajner Jakub 3:1, Mikláš Petr 1:3, body hostů: Smetana Jan 2:2, Ševčík Karel 0:4, Vaněk Lukáš 2:2, Machala Miroslav 2:2), Komňa B - Spartak Hluk C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jurásek Cyril 4:0, Mikulka Petr 2:2, Mikulka Libor 2:0, Michalčík Matyáš 4:0, Novák Ludvík 0:2, body hostů: Soviš Radek 1:3, Zubík Jaroslav 0:4, Nemrava Tomáš 1:3, Macek Jiří 2:2), Orel Ostr.N.Ves D - Bánov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rampáček Patrik 2:2, Mahdalíček Josef st. 0:4, Vlk Antonín 3:1, Konečný Josef 1:3, body hostů: Zálešák Pavel 3:1, Baláž Jozef 2:2, Píšková Ivana 1:3, Pomykal Šimon 4:0), Vážany-Ořechov C - Zlechov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šoc Roman 1:3, Pokorák Vlastimil 3:1, Neuberger Libor 3:1, Kuchař Zdeněk 1:0, Suchánek Adam 2:1, body hostů: Gottwald David 1:3, Hvožďa František 1:3, Vojtěšek Ivan 2:2, Paška Zdeněk 2:2), AMON Kunovice E - Orel Ostr.N.Ves C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hladík Lukáš 0:4, Jančar Aleš 2:2, Gabriel Petr 1:3, Chvatík Marek 0:4, body hostů: Mareček Šimon 2:2, Šmejkal Filip 4:0, Vintr Pavel 4:0, Kučerák Vratko 3:1), Dolní Němčí F - Horní Němčí A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurásek Robin 4:0, Bobčík Přemysl 4:0, Uher Adrian 3:1, Bobčík Matyáš 3:1, body hostů: Kočí Josef 1:3, Tureček Marek 0:4, Bobčík Adam 0:4, Tureček Pavel 1:3),
5. kolo:
Horní Němčí A - Velehrad B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tureček Marek 1:3, Kočí Josef 3:1, Tureček Pavel 2:2, Zimčík Tomáš 4:0, body hostů: Vaněk Václav 2:2, Smetana Jan 1:3, Vaněk Lukáš 2:2, Ševčík Karel 1:3), Orel Ostr.N.Ves C - Dolní Němčí F 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vintr Pavel 2:1, Mareček Šimon 1:2, Kučerák Vratko 2:1, Šmejkal Filip 2:1, WO 5:0, body hostů: Jurásek Robin 2:2, Uher Adrian 3:1, Baroň Martin 0:4, WO 0:5), Zlechov B - AMON Kunovice E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojtěšek Ivan 2:2, Hvožďa František 3:1, Možíš Jaroslav 0:4, Gottwald David 0:4, body hostů: Mléčka Zdeněk 0:2, Gabriel Petr 2:2, Bureš Petr 3:1, Šrom Dominik 4:0, Jančar Aleš 2:0), Bánov A - Vážany-Ořechov C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balouch Martin 3:1, Baláž Jozef 3:1, Pomykal Šimon 3:1, Zálešák Pavel 4:0, body hostů: Pokorák Vlastimil 0:4, Šoustek Ondřej 1:3, Mrkva David 0:4, Neuberger Libor 2:2), Spartak Hluk C - Orel Ostr.N.Ves D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janča Michal 2:2, Macek Jiří 1:2, Hájek Jan st. 3:0, Soviš Radek 2:2, Míšek Jiří 0:1, WO 0:1, body hostů: Rampáček Patrik 2:2, Mahdalíček Josef st. 1:3, Vlk Antonín 2:2, Konečný Josef 2:1, WO 1:0), Strání B - Komňa B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Popelka Václav 2:0, Štajner Petr 4:0, Štajner Jakub 2:2, Bušo Libor 2:2, Mikláš Petr 1:1, body hostů: Mikulka Libor 2:2, Michalčík Matyáš 3:1, Novák Ludvík 0:4, Vaverka Ivo 0:4),
6. kolo:
Velehrad B - Komňa B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Machala Miroslav 0:4, Ševčík Karel 2:2, Smetana Jan 0:2, Vaněk Václav 3:1, Vaněk Lukáš 2:0, body hostů: Michalčík Matyáš 1:3, Mikulka Libor 3:1, Jurásek Cyril 4:0, Mikulka Petr 1:3), Orel Ostr.N.Ves D - Strání B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rampáček Patrik 3:1, Vlk Antonín 3:1, Konečný Josef 3:1, Mahdalíček Josef st. 3:1, body hostů: Popelka Václav 0:2, Štajner Petr 0:4, Štajner Jakub 2:2, Bušo Libor 2:2, Mikláš Petr 0:2), Vážany-Ořechov C - Spartak Hluk C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorák Vlastimil 0:3, Mrkva David 3:1, Šoustek Ondřej 4:0, Neuberger Libor 3:1, Kuchař Zdeněk 0:1, body hostů: Soviš Radek 2:2, Zubík Jaroslav 1:3, Macek Jiří 2:2, Nemrava Tomáš 1:3), AMON Kunovice E - Bánov A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chvatík Marek 0:4, Bureš Petr 2:2, Pospíšil Ondřej 0:4, Hladík Lukáš 1:3, body hostů: Zálešák Pavel 4:0, Píšková Ivana 2:2, Čapka Martin 4:0, Pomykal Šimon 3:1), Zlechov B - Dolní Němčí F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tománek Stanislav 0:2, Hvožďa František 3:1, Možíš Jaroslav 0:4, Paška Zdeněk 4:0, Gottwald David 1:1, body hostů: Šálek Jan 2:2, Bobčík Matyáš 1:3, Uher Adrian 2:2, Bobčík Přemysl 3:1), Horní Němčí A - Orel Ostr.N.Ves C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chmelina Jiří 0:2, Zimčík Tomáš 2:2, Kočí Josef 4:0, Tureček Pavel 2:2, Haloda Pavel 1:1, body hostů: Mareček Šimon 3:1, Vintr Pavel 0:4, Šmejkal Filip 3:1, Kučerák Vratko 1:3),
7. kolo:
Orel Ostr.N.Ves C - Velehrad B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareček Šimon 2:2, Šmejkal Filip 2:0, Kučerák Vratko 3:1, Vintr Pavel 3:1, Miklíček Dominik 0:2, body hostů: Machala Miroslav 0:4, Vaněk Lukáš 2:2, Ševčík Karel 3:1, Vaněk Václav 1:3), Horní Němčí A - Zlechov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haloda Pavel 3:1, Kočí Josef 4:0, Zimčík Tomáš 3:1, Tureček Pavel 3:1, body hostů: Gottwald David 0:4, Paška Zdeněk 1:3, Vaněk Jiří 0:4, Hvožďa František 2:2), Dolní Němčí F - Bánov A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jurásek Robin 1:3, Bobčík Přemysl 1:3, Bobčík Matyáš 0:4, Uher Adrian 1:3, body hostů: Zálešák Pavel 4:0, Baláž Jozef 4:0, Píšková Ivana 3:1, Pomykal Šimon 2:2), Spartak Hluk C - AMON Kunovice E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soviš Radek 2:2, Janča Michal 2:2, Macek Jiří 1:3, Pospíšek Štěpán 0:2, Zubík Jaroslav 0:2, body hostů: Fialík Tomáš 4:0, Šrom Dominik 4:0, Gabriel Petr 2:2, Bureš Petr 1:1, Jančar Aleš 0:2), Strání B - Vážany-Ořechov C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Popelka Václav 1:3, Štajner Petr 2:2, Štajner Jakub 2:2, Mikláš Petr 3:1, body hostů: Kuchař Zdeněk 1:3, Pokorák Vlastimil 1:3, Mrkva David 3:1, Neuberger Libor 3:1), Komňa B - Orel Ostr.N.Ves D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurásek Cyril 3:1, Mikulka Libor 1:2, Michalčík Matyáš 0:4, Vaverka Ivo 0:4, Novák Ludvík 0:1, body hostů: Rampáček Patrik 4:0, Vlk Antonín 2:2, Mahdalíček Josef st. 3:1, Konečný Josef 3:1),
8. kolo:
Velehrad B - Orel Ostr.N.Ves D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Karel 1:3, Vaněk Lukáš 4:0, Machala Miroslav 1:3, Smetana Jan 4:0, body hostů: Rampáček Patrik 1:3, Vlk Antonín 2:2, Kodrla Miroslav 2:2, Konečný Josef 1:3), Vážany-Ořechov C - Komňa B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchař Zdeněk 1:3, Mrkva David 1:3, Neuberger Libor 2:2, Pokorák Vlastimil 2:1, Šoc Roman 0:1, body hostů: Mikulka Libor 4:0, Michalčík Matyáš 3:1, Novák Ludvík 0:4, Mikulka Petr 3:1), AMON Kunovice E - Strání B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Petr 2:2, Bureš Petr 1:3, Šrom Dominik 2:2, Jančar Aleš 2:2, body hostů: Mikláš Petr 3:1, Popelka Václav 3:1, Štajner Jakub 0:1, Štajner Petr 2:2, Bušo Libor 1:2), Dolní Němčí F - Spartak Hluk C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bobčík Přemysl 3:1, Uher Adrian 2:2, Bobčík Matyáš 0:4, Jurásek Robin 3:1, body hostů: Zubík Jaroslav 1:3, Janča Michal 4:0, Pospíšek Štěpán 2:2, Soviš Radek 1:3), Horní Němčí A - Bánov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haloda Pavel 2:2, Zimčík Tomáš 2:2, Kočí Josef 1:3, Tureček Pavel 2:2, body hostů: Zálešák Pavel 4:0, Cába Jaroslav 0:4, Píšková Ivana 2:2, Pomykal Šimon 3:1), Orel Ostr.N.Ves C - Zlechov B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mareček Šimon 4:0, Šmejkal Filip 3:1, Kučerák Vratko 4:0, Vintr Pavel 4:0, body hostů: Paška Zdeněk 0:4, Hvožďa František 1:3, Gottwald David 0:4, Možíš Jaroslav 0:4),
9. kolo:
Zlechov B - Velehrad B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paška Zdeněk 3:1, Hvožďa František 4:0, Vaněk Jiří 1:3, Gottwald David 1:3, body hostů: Vaněk Václav 2:2, Ševčík Karel 2:2, Smetana Jan 2:2, Machala Miroslav 1:3), Bánov A - Orel Ostr.N.Ves C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapka Martin 0:4, Píšková Ivana 2:2, Pomykal Šimon 4:0, Zálešák Pavel 4:0, body hostů: Šmejkal Filip 2:2, Mareček Šimon 1:3, Vintr Pavel 2:2, Kučerák Vratko 1:3), Spartak Hluk C - Horní Němčí A 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janča Michal 1:3, Míšek Jiří 1:3, Soviš Radek 1:3, Nemrava Tomáš 0:4, body hostů: Tureček Pavel 0:2, Haloda Pavel 3:1, Zimčík Tomáš 4:0, Dvořáček Tomáš 4:0, Kočí Josef 2:0), Strání B - Dolní Němčí F 12:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štajner Petr 3:1, Popelka Václav 3:1, Bušo Libor 2:1, Mikláš Petr 3:1, body hostů: Jurásek Robin 1:2, Šálek Jan 0:4, Bobčík Přemysl 3:1, Bobčík Matyáš 0:4), Komňa B - AMON Kunovice E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulka Petr 2:2, Michalčík Matyáš 0:4, Mikulka Libor 1:1, Jurásek Cyril 2:2, Vaverka Ivo 0:2, body hostů: Gabriel Petr 3:1, Bureš Petr 4:0, Jančar Aleš 1:3, Šrom Dominik 3:1), Orel Ostr.N.Ves D - Vážany-Ořechov C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rampáček Patrik 2:2, Vlk Antonín 4:0, Konečný Josef 3:1, Mahdalíček Josef st. 1:1, Kodrla Miroslav 2:0, body hostů: Kuchař Zdeněk 1:3, Mrkva David 0:4, Šoustek Ondřej 2:2, Neuberger Libor 1:3),
10. kolo:
Vážany-Ořechov C - Velehrad B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrkva David 2:2, Šoustek Ondřej 3:1, Neuberger Libor 2:2, Pokorák Vlastimil 1:3, body hostů: Ševčík Karel 2:2, Vaněk Václav 2:2, Vaněk Lukáš 3:1, Machala Miroslav 1:3), AMON Kunovice E - Orel Ostr.N.Ves D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Petr 2:2, Gabriel Petr 2:2, Šrom Dominik 2:2, Jančar Aleš 2:2, body hostů: Rampáček Patrik 3:1, Vlk Antonín 2:2, Mahdalíček Josef st. 0:4, Konečný Josef 3:1), Dolní Němčí F - Komňa B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baroň Martin 1:3, Uher Adrian 1:3, Bobčík Matyáš 1:3, Němeček Václav 0:2, Machalík Jan 0:2, body hostů: Mikulka Libor 4:0, Michalčík Matyáš 4:0, Mikulka Petr 4:0, Mlček Ladislav 1:3), Strání B - Horní Němčí A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Popelka Václav 1:3, Bušo Libor 2:0, Štajner Petr 3:1, Štajner Jakub 4:0, Mikláš Petr 0:2, body hostů: Haloda Pavel 0:4, Tureček Pavel 0:2, Kočí Josef 3:1, Zimčík Tomáš 2:2, Dvořáček Tomáš 1:1), Orel Ostr.N.Ves C - Spartak Hluk C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmejkal Filip 4:0, Miklíček Dominik 3:1, Vintr Pavel 4:0, Mareček Šimon 4:0, body hostů: Soviš Radek 0:4, Macek Jiří 0:4, Míšek Jiří 0:4, Nemrava Tomáš 1:3), Zlechov B - Bánov A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hvožďa František 2:2, Vaněk Jiří 0:4, Paška Zdeněk 0:4, Gottwald David 0:4, body hostů: Zálešák Pavel 4:0, Baláž Jozef 3:1, Pomykal Šimon 4:0, Píšková Ivana 3:1),
11. kolo:
Bánov A - Velehrad B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Píšková Ivana 1:3, Cába Jaroslav 0:4, Pomykal Šimon 4:0, Zálešák Pavel 4:0, body hostů: Vaněk Lukáš 2:2, Smetana Jan 2:2, Machala Miroslav 1:3, Ševčík Karel 2:2), Spartak Hluk C - Zlechov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janča Michal 2:2, Zubík Jaroslav 1:3, Soviš Radek 3:1, Míšek Jiří 1:3, body hostů: Paška Zdeněk 3:1, Gottwald David 0:4, Vaněk Jiří 2:2, Hvožďa František 4:0), Strání B - Orel Ostr.N.Ves C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Popelka Václav 2:2, Mikláš Petr 1:3, Štajner Petr 1:3, Bušo Libor 3:1, body hostů: Mareček Šimon 2:2, Kodrla Tomáš 1:3, Vintr Pavel 3:1, Kučerák Vratko 3:1), Komňa B - Horní Němčí A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulka Libor 1:3, Jurásek Cyril 3:1, Mikulka Petr 1:3, Michalčík Matyáš 2:2, body hostů: Haloda Pavel 3:1, Tureček Pavel 0:4, Kočí Josef 4:0, Zimčík Tomáš 2:2), Orel Ostr.N.Ves D - Dolní Němčí F 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rampáček Patrik 3:0, Vlk Antonín 3:0, Konečný Josef 3:0, Mahdalíček Josef st. 3:0, WO 5:0, body hostů: Baroň Martin 0:4, Bobčík Matyáš 0:4, Uher Adrian 0:4, WO 0:5), AMON Kunovice E - Vážany-Ořechov C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šrom Dominik 3:1, Bureš Petr 3:1, Fialík Tomáš 3:1, Gabriel Petr 0:2, Jančar Aleš 1:1, body hostů: Váňa David 2:2, Gottwald Miroslav 0:4, Pokorák Vlastimil 2:2, Kuchař Zdeněk 2:2),
12. kolo:
Velehrad B - AMON Kunovice E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Lukáš 2:2, Ševčík Karel 3:1, Smetana Jan 3:1, Vaněk Václav 2:2, body hostů: Gabriel Petr 1:3, Kolář Adam 1:3, Bureš Petr 1:1, Šrom Dominik 3:1, Jančar Aleš 0:2), Vážany-Ořechov C - Dolní Němčí F 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchař Zdeněk 4:0, Mrkva David 4:0, Šoustek Ondřej 4:0, Pokorák Vlastimil 4:0, body hostů: Bobčík Matyáš 0:4, Šálek Jan 0:4, Uher Adrian 0:4, Baroň Martin 0:4), Orel Ostr.N.Ves D - Horní Němčí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rampáček Patrik 2:2, Vlk Antonín 3:1, Konečný Josef 2:2, Mahdalíček Josef st. 1:3, body hostů: Kočí Josef 1:3, Zimčík Tomáš 2:2, Haloda Pavel 1:3, Tureček Pavel 4:0), Komňa B - Orel Ostr.N.Ves C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulka Petr 3:1, Michalčík Matyáš 1:3, Mikulka Libor 1:3, Jurásek Cyril 3:1, body hostů: Mareček Šimon 3:1, Vintr Pavel 1:3, Šmejkal Filip 2:2, Kodrla Tomáš 2:2), Zlechov B - Strání B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gottwald David 0:1, Vaněk Jiří 0:4, Paška Zdeněk 3:1, Hvožďa František 2:2, Vojtěšek Ivan 1:2, body hostů: Štajner Jakub 2:2, Popelka Václav 3:1, Mikláš Petr 2:2, Bušo Libor 3:1), Spartak Hluk C - Bánov A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janča Michal 2:2, Macek Jiří 1:2, Soviš Radek 1:3, Míšek Jiří 0:4, Zubík Jaroslav 0:1, body hostů: Zálešák Pavel 4:0, Píšková Ivana 2:2, Baláž Jozef 4:0, Pomykal Šimon 2:2),
13. kolo:
Spartak Hluk C - Velehrad B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janča Michal 3:1, Hájek Jan st. 4:0, Soviš Radek 2:2, Míšek Jiří 1:3, body hostů: Smetana Jan 2:2, Ševčík Karel 1:3, Machala Miroslav 0:4, Vaněk Lukáš 3:1), Bánov A - Strání B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Píšková Ivana 2:2, Balouch Martin 0:4, Pomykal Šimon 4:0, Zálešák Pavel 3:1, body hostů: Štajner Petr 1:2, Štajner Jakub 1:3, Popelka Václav 3:1, Bušo Libor 2:2, Mikláš Petr 0:1), Zlechov B - Komňa B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hvožďa František 4:0, Vojtěšek Ivan 1:3, Paška Zdeněk 1:3, Vaněk Jiří 2:2, body hostů: Mikulka Petr 3:1, Jurásek Cyril 2:2, Mikulka Libor 0:4, Michalčík Matyáš 3:1), Orel Ostr.N.Ves C - Orel Ostr.N.Ves D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareček Šimon 3:1, Vintr Pavel 2:2, Kučerák Vratko 2:2, Miklíček Dominik 1:1, Šmejkal Filip 0:2, body hostů: Rampáček Patrik 1:3, Vlk Antonín 2:2, Mahdalíček Josef st. 1:3, Konečný Josef 4:0), Vážany-Ořechov C - Horní Němčí A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuchař Zdeněk 1:3, Mrkva David 2:2, Neuberger Libor 4:0, Pokorák Vlastimil 0:4, body hostů: Haloda Pavel 2:2, Kočí Josef 2:1, Tureček Pavel 2:2, Zimčík Tomáš 3:1, Tureček Marek 0:1), Dolní Němčí F - AMON Kunovice E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Uher Adrian 1:3, Šálek Jan 1:3, Bobčík Matyáš 0:4, Bobčík Přemysl 3:0, Baroň Martin 0:1, body hostů: Fialík Tomáš 4:0, Kolář Adam 3:1, Bureš Petr 3:1, Gabriel Petr 1:3),
14. kolo:
Velehrad B - Dolní Němčí F 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Machala Miroslav 1:2, Vaněk Václav 1:2, Ševčík Karel 2:1, Vaněk Lukáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Baroň Martin 0:4, Bobčík Přemysl 4:0, Uher Adrian 2:2, WO 0:5), AMON Kunovice E - Horní Němčí A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bureš Petr 2:2, Kolář Adam 2:2, Gabriel Petr 1:3, Šrom Dominik 3:1, body hostů: Zimčík Tomáš 2:2, Tureček Pavel 0:4, Haloda Pavel 3:1, Kočí Josef 3:1), Vážany-Ořechov C - Orel Ostr.N.Ves C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neuberger Libor 0:4, Mrkva David 0:4, Šoustek Ondřej 3:1, Kuchař Zdeněk 1:3, body hostů: Šmejkal Filip 3:1, Mareček Šimon 4:0, Vintr Pavel 2:2, Kodrla Tomáš 3:1), Orel Ostr.N.Ves D - Zlechov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rampáček Patrik 3:1, Vlk Antonín 2:2, Konečný Josef 3:1, Mahdalíček Josef st. 4:0, body hostů: Hvožďa František 1:3, Paška Zdeněk 1:3, Vaněk Jiří 0:1, Vojtěšek Ivan 2:2, Gottwald David 0:3), Komňa B - Bánov A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikulka Libor 1:3, Michalčík Matyáš 3:1, Mikulka Petr 3:1, Vaverka Ivo 0:4, body hostů: Balouch Martin 2:2, Píšková Ivana 1:3, Čapka Martin 3:1, Zálešák Pavel 3:1), Spartak Hluk C - Strání B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janča Michal 2:2, Soviš Radek 1:3, Hájek Jan st. 2:2, Míšek Jiří 0:4, body hostů: Popelka Václav 3:1, Štajner Jakub 3:1, Mikláš Petr 2:2, Štajner Petr 3:1),
15. kolo:
Velehrad B - Strání B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machala Miroslav 0:4, Ševčík Karel 0:4, Smetana Jan 1:3, Vaněk Václav 2:2, body hostů: Štajner Jakub 3:1, Mikláš Petr 4:0, Štajner Petr 2:2, Bušo Libor 4:0), Spartak Hluk C - Komňa B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soviš Radek 1:3, Hájek Jan st. 0:1, Janča Michal 1:3, Macek Jiří 0:4, Míšek Jiří 1:2, body hostů: Mikulka Petr 4:0, Jurásek Cyril 4:0, Mikulka Libor 1:1, Michalčík Matyáš 4:0, Novák Ludvík 0:2), Bánov A - Orel Ostr.N.Ves D 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Píšková Ivana 1:2, Čapka Martin 0:3, Pomykal Šimon 2:1, Zálešák Pavel 3:0, WO 5:0, body hostů: Vlk Antonín 3:1, Konečný Josef 2:2, Mahdalíček Josef st. 1:3, WO 0:5), Zlechov B - Vážany-Ořechov C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gottwald David 0:4, Hvožďa František 4:0, Vaněk Jiří 0:4, Vojtěšek Ivan 2:2, body hostů: Pokorák Vlastimil 2:2, Mrkva David 3:1, Neuberger Libor 2:2, Šoustek Ondřej 3:1), Orel Ostr.N.Ves C - AMON Kunovice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareček Šimon 3:1, Kučerák Vratko 0:4, Kodrla Tomáš 2:2, Vintr Pavel 3:1, body hostů: Jančar Aleš 1:3, Kolář Adam 1:3, Bureš Petr 3:1, Šrom Dominik 3:1), Horní Němčí A - Dolní Němčí F 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bobčík Adam 1:1, Tureček Pavel 4:0, Zimčík Tomáš 3:1, Kočí Josef 3:1, Dvořáček Tomáš 2:0, body hostů: Bobčík Přemysl 2:2, Šálek Jan 0:4, Uher Adrian 1:3, Baroň Martin 0:4),
16. kolo:
Velehrad B - Horní Němčí A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jan 2:2, Machala Miroslav 0:4, Ševčík Karel 1:3, Vaněk Lukáš 4:0, body hostů: Zimčík Tomáš 3:1, Tureček Pavel 2:2, Kočí Josef 3:1, Dvořáček Tomáš 1:3), Dolní Němčí F - Orel Ostr.N.Ves C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bobčík Matyáš 0:4, Uher Adrian 0:4, Šálek Jan 0:4, Bobčík Přemysl 1:2, WO 0:1, body hostů: Mareček Šimon 3:0, Vintr Pavel 4:0, Kučerák Vratko 3:1, Kodrla Tomáš 4:0, WO 1:0), AMON Kunovice E - Zlechov B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Adam 2:2, Bureš Petr 2:2, Fialík Tomáš 3:1, Šrom Dominik 4:0, body hostů: Paška Zdeněk 3:1, Hvožďa František 2:2, Vojtěšek Ivan 0:4, Vaněk Jiří 0:4), Vážany-Ořechov C - Bánov A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorák Vlastimil 1:3, Kuchař Zdeněk 1:3, Šoc Roman 1:3, Neuberger Libor 1:3, body hostů: Baláž Jozef 1:3, Zálešák Pavel 4:0, Píšková Ivana 3:1, Pomykal Šimon 4:0), Orel Ostr.N.Ves D - Spartak Hluk C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlk Antonín 1:2, Kodrla Miroslav 2:2, Rampáček Patrik 3:1, Mahdalíček Josef st. 3:1, WO 1:0, body hostů: Soviš Radek 1:3, Hájek Jan st. 2:1, Macek Jiří 1:3, Míšek Jiří 2:2, WO 0:1), Komňa B - Strání B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulka Petr 3:1, Mikulka Libor 4:0, Jurásek Cyril 3:0, Michalčík Matyáš 2:2, Vaverka Ivo 0:1, body hostů: Popelka Václav 1:3, Bušo Libor 0:4, Mimochodek Jan 0:4, Mikláš Petr 3:1),
17. kolo:
Komňa B - Velehrad B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulka Libor 2:2, Jurásek Cyril 2:2, Mikulka Petr 1:2, Novák Ludvík 0:4, Mlček Ladislav 0:1, body hostů: Vaněk Václav 4:0, Ševčík Karel 2:2, Vaněk Lukáš 3:1, Machala Miroslav 2:2), Strání B - Orel Ostr.N.Ves D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Popelka Václav 3:1, Mikláš Petr 2:2, Štajner Petr 2:2, Štajner Jakub 3:1, body hostů: Rampáček Patrik 3:1, Vlk Antonín 2:2, Mahdalíček Josef st. 0:4, Konečný Josef 1:3), Spartak Hluk C - Vážany-Ořechov C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macek Jiří 1:3, Soviš Radek 3:1, Hájek Jan st. 3:1, Zubík Jaroslav 0:4, body hostů: Pokorák Vlastimil 1:3, Kuchař Zdeněk 2:2, Mrkva David 2:2, Neuberger Libor 4:0), Bánov A - AMON Kunovice E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Píšková Ivana 3:1, Baláž Jozef 4:0, Pomykal Šimon 4:0, Zálešák Pavel 4:0, body hostů: Jančar Aleš 1:3, Gabriel Petr 0:4, Štěpaník Lukáš 0:4, Pospíšil Ondřej 0:4), Dolní Němčí F - Zlechov B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bobčík Matyáš 0:4, Bobčík Přemysl 4:0, Uher Adrian 0:4, Šálek Jan 2:2, body hostů: Hvožďa František 3:1, Vaněk Jiří 2:2, Paška Zdeněk 2:2, Vojtěšek Ivan 3:1), Orel Ostr.N.Ves C - Horní Němčí A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmejkal Filip 2:2, Kodrla Tomáš 1:3, Kučerák Vratko 1:3, Mareček Šimon 2:2, body hostů: Tureček Pavel 1:3, Kočí Josef 2:2, Haloda Pavel 3:1, Zimčík Tomáš 4:0),
18. kolo:
Velehrad B - Orel Ostr.N.Ves C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetana Jan 2:2, Machala Miroslav 0:4, Vaněk Lukáš 3:1, Vaněk Václav 2:2, body hostů: Šmejkal Filip 2:2, Vintr Pavel 1:3, Kučerák Vratko 3:1, Kodrla Tomáš 3:1), Zlechov B - Horní Němčí A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hvožďa František 1:3, Paška Zdeněk 0:4, Vaněk Jiří 1:2, Vojtěšek Ivan 2:2, Gottwald David 0:1, body hostů: Tureček Pavel 1:3, Zimčík Tomáš 4:0, Kočí Josef 4:0, Haloda Pavel 3:1), Bánov A - Dolní Němčí F 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), AMON Kunovice E - Spartak Hluk C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fialík Tomáš 1:2, Jančar Aleš 2:1, Šrom Dominik 3:0, Gabriel Petr 2:1, WO 5:0, body hostů: Míšek Jiří 0:4, Soviš Radek 3:1, Zubík Jaroslav 1:3, WO 0:5), Vážany-Ořechov C - Strání B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchař Zdeněk 2:2, Mrkva David 2:2, Šoustek Ondřej 4:0, Pokorák Vlastimil 0:1, Neuberger Libor 0:3, body hostů: Mikláš Petr 3:1, Štajner Jakub 1:3, Popelka Václav 2:2, Bušo Libor 2:2), Orel Ostr.N.Ves D - Komňa B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rampáček Patrik 4:0, Vlk Antonín 2:2, Konečný Josef 2:2, Mahdalíček Josef st. 2:2, body hostů: Mikulka Libor 3:1, Vaverka Ivo 0:2, Michalčík Matyáš 1:3, Mikulka Petr 2:2, Novák Ludvík 0:2),
19. kolo:
Orel Ostr.N.Ves D - Velehrad B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rampáček Patrik 0:4, Vlk Antonín 3:1, Konečný Josef 3:1, Mahdalíček Josef st. 3:1, body hostů: Smetana Jan 1:3, Ševčík Karel 3:1, Machala Miroslav 1:3, Vaněk Václav 2:2), Komňa B - Vážany-Ořechov C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulka Libor 3:1, Mikulka Petr 2:2, Michalčík Matyáš 2:2, Vaverka Ivo 0:4, body hostů: Pokorák Vlastimil 1:3, Kuchař Zdeněk 2:2, Mrkva David 3:1, Šoustek Ondřej 3:1), Strání B - AMON Kunovice E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štajner Jakub 3:1, Mikláš Petr 3:1, Bušo Libor 0:2, Popelka Václav 3:1, Bruštíková Petra 1:1, body hostů: Kolář Adam 1:3, Bureš Petr 3:1, Jančar Aleš 1:3, Rybnikář Aleš 1:3), Spartak Hluk C - Dolní Němčí F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Jan st. 3:1, Macek Jiří 3:1, Soviš Radek 3:1, Pospíšek Štěpán 1:0, Míšek Jiří 1:2, body hostů: Bobčík Přemysl 4:0, Baroň Martin 0:4, Uher Adrian 1:3, Bobčík Matyáš 0:4), Bánov A - Horní Němčí A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Libor 0:4, Píšková Ivana 0:4, Balouch Martin 1:3, Zálešák Pavel 4:0, body hostů: Tureček Pavel 2:2, Kočí Josef 3:1, Haloda Pavel 3:1, Zimčík Tomáš 3:1), Zlechov B - Orel Ostr.N.Ves C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paška Zdeněk 3:1, Vaněk Jiří 1:3, Hvožďa František 0:4, Vojtěšek Ivan 0:4, body hostů: Mareček Šimon 3:1, Vintr Pavel 2:2, Kučerák Vratko 4:0, Kodrla Tomáš 3:1),
20. kolo:
Velehrad B - Zlechov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Karel 3:1, Vaněk Lukáš 2:2, Smetana Jan 3:1, Vaněk Václav 4:0, body hostů: Gottwald David 0:4, Hvožďa František 2:2, Paška Zdeněk 0:4, Vojtěšek Ivan 2:2), Orel Ostr.N.Ves C - Bánov A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mareček Šimon 4:0, Kučerák Vratko 3:1, Kodrla Tomáš 4:0, Vintr Pavel 4:0, body hostů: Balouch Martin 0:4, Píšková Ivana 1:3, Balouch Milan 0:4, Pomykal Šimon 0:4), Horní Němčí A - Spartak Hluk C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haloda Pavel 4:0, Kočí Josef 4:0, Tureček Pavel 2:2, Zimčík Tomáš 2:0, Bobčík Adam 1:1, body hostů: Janča Michal 1:3, Míšek Jiří 2:2, Zubík Jaroslav 0:4, Soviš Radek 0:4), Dolní Němčí F - Strání B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uher Adrian 0:4, Bobčík Přemysl 3:1, Bobčík Matyáš 1:3, Šálek Jan 1:2, Němeček Václav 0:1, body hostů: Popelka Václav 4:0, Štajner Jakub 3:1, Mikláš Petr 3:1, Bušo Libor 1:3), AMON Kunovice E - Komňa B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Petr 2:2, Gabriel Petr 1:3, Jančar Aleš 2:2, Kolář Adam 1:3, body hostů: Mikulka Petr 4:0, Mikulka Libor 3:1, Michalčík Matyáš 3:1, Mlček Ladislav 0:4), Vážany-Ořechov C - Orel Ostr.N.Ves D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šoc Roman 3:1, Kuchař Zdeněk 2:2, Pokorák Vlastimil 0:4, Gottwald Miroslav 0:4, body hostů: Rampáček Patrik 4:0, Vlk Antonín 3:1, Mahdalíček Josef st. 2:2, Kodrla Miroslav 2:2),
21. kolo:
Velehrad B - Vážany-Ořechov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jan 3:1, Machala Miroslav 1:3, Vaněk Lukáš 4:0, Jelínek Šimon 0:4, body hostů: Kuchař Zdeněk 3:1, Pokorák Vlastimil 1:3, Mrkva David 2:2, Neuberger Libor 2:2), Orel Ostr.N.Ves D - AMON Kunovice E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlk Antonín 3:1, Rampáček Patrik 3:1, Konečný Josef 3:1, Mahdalíček Josef st. 2:2, body hostů: Jančar Aleš 1:3, Bureš Petr 0:4, Kolář Adam 0:4, Šrom Dominik 4:0), Komňa B - Dolní Němčí F 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulka Petr 4:0, Vaverka Ivo 4:0, Mikulka Libor 4:0, Michalčík Matyáš 4:0, body hostů: Hibler Tomáš 0:4, Baroň Martin 0:4, Němeček Václav 0:4, Machalík Jan 0:4), Horní Němčí A - Strání B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořáček Tomáš 1:3, Kočí Josef 2:2, Zimčík Tomáš 3:1, Tureček Pavel 2:2, body hostů: Popelka Václav 4:0, Mikláš Petr 1:3, Štajner Jakub 3:1, Bušo Libor 0:4), Spartak Hluk C - Orel Ostr.N.Ves C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soviš Radek 2:2, Míšek Jiří 1:3, Janča Michal 2:2, Zubík Jaroslav 1:3, body hostů: Mareček Šimon 1:3, Vintr Pavel 3:1, Kučerák Vratko 3:1, Kodrla Tomáš 3:1), Bánov A - Zlechov B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čapka Martin 3:0, Cába Jaroslav 2:1, Zálešák Pavel 3:0, Píšková Ivana 3:0, WO 5:0, body hostů: Gottwald David 0:4, Paška Zdeněk 0:4, Vojtěšek Ivan 1:3, WO 0:5),
22. kolo:
Velehrad B - Bánov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Karel 2:2, Smetana Jan 2:2, Vaněk Lukáš 3:0, Machala Miroslav 1:3, Jelínek Šimon 0:1, body hostů: Čapka Martin 2:2, Cába Jaroslav 0:4, Píšková Ivana 2:2, Pomykal Šimon 4:0), Zlechov B - Spartak Hluk C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojtěšek Ivan 2:2, Paška Zdeněk 2:2, Vaněk Jiří 2:2, Hvožďa František 3:1, body hostů: Pospíšek Štěpán 0:2, Soviš Radek 2:2, Hájek Jan st. 3:1, Janča Michal 2:2, Míšek Jiří 0:2), Orel Ostr.N.Ves C - Strání B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmejkal Filip 2:0, Kučerák Vratko 4:0, Kodrla Tomáš 3:1, Mareček Šimon 4:0, Vintr Pavel 1:1, body hostů: Popelka Václav 1:3, Mikláš Petr 1:3, Bušo Libor 0:4, Štajner Jakub 0:4), Horní Němčí A - Komňa B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haloda Pavel 3:1, Kočí Josef 4:0, Zimčík Tomáš 3:1, Tureček Pavel 3:1, body hostů: Michalčík Matyáš 3:1, Mikulka Libor 0:4, Novák Ludvík 0:4, Vaverka Ivo 0:4), Dolní Němčí F - Orel Ostr.N.Ves D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bobčík Matyáš 0:4, Bobčík Přemysl 3:1, Uher Adrian 1:3, Baroň Martin 0:4, body hostů: Rampáček Patrik 2:2, Vlk Antonín 4:0, Mahdalíček Josef st. 3:1, Kodrla Miroslav 3:1), Vážany-Ořechov C - AMON Kunovice E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neuberger Libor 3:1, Kuchař Zdeněk 3:1, Šoustek Ondřej 2:2, Pokorák Vlastimil 0:2, Mrkva David 1:1, body hostů: Fialík Tomáš 1:3, Kolář Adam 0:4, Šrom Dominik 4:0, Gabriel Petr 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy