Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
RP 5.třídy
1. kolo:
Vlčnov D - Horní Němčí B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mlýnek Ctibor ml. 4:0, Kolaja Aleš 3:1, Vráblík Dušan 3:1, Kučera František 1:3, body hostů: Bobčík Adam 3:1, Zapletal Zdeněk 1:3, Bobčík Roman 0:2, Huňka Vladimír 1:3, Lukáš Petr 0:2), KST Hluk B - Vážany - Ořechov F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufka František 3:1, Capanda Jakub 4:0, Polášek Zdeněk 0:2, Bobková Veronika 3:1, Grebeňová Petra 0:2, body hostů: Gajdůšek Petr 1:3, Nevařilová Magdaléna 2:2, Tesař Miloslav 2:2, Bartošík Josef 1:3), Nivnice D - Uherský Ostroh A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gregůrek Ivo 3:1, Beníček Jiří 4:0, Fojtík Martin 3:1, Bulejko David 0:4, body hostů: Halíček Jan 1:3, Novotný Vojtěch 3:1, Kvapil Radek 0:1, Novotný Antonín 1:3, Svoboda Martin 1:2), Orel UH C - Bánov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukvic Jiří 1:3, Slivečková Lenka 2:2, Kaštánek Zdeněk 3:1, Koranda Štěpán 3:1, body hostů: Sedlák Petr st. 2:2, Sedlák Petr 0:4, Balouch Milan 4:0, Vítek Jaroslav 1:3),
2. kolo:
Uherský Ostroh A - Orel UH C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halíček Jan 4:0, Chmelař Michal 4:0, Novotný Antonín 4:0, Kvapil Radek 3:1, body hostů: Bukvic Jiří 0:4, Fusek Jaroslav 0:4, Bukvic Jan 0:4, Kaštánek Zdeněk 1:3), Vážany - Ořechov F - Nivnice D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lechner Ladislav 0:4, Gajdůšek Petr 0:2, Nevařilová Magdaléna 1:3, Bartošík Josef 1:3, Pokorák Radim 0:2, body hostů: Fojtík Martin 4:0, Gregůrek Ivo 4:0, Janečka Stanislav 4:0, Bulejko David 2:2), Vlčnov D - KST Hluk B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mlýnek Ctibor ml. 4:0, Kašpařík Lukáš 4:0, Vráblík Dušan 4:0, Kučera František 4:0, body hostů: Dufka František 0:4, Capanda Jakub 0:4, Bobková Veronika 0:4, Grebeňová Jana 0:4), Horní Němčí B - Bystřice p. Lop. C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tureček Marek 0:1, Zapletal Zdeněk 3:1, Bobčík Adam 3:1, Huňka Vladimír 1:3, Bobčík Roman 2:1, body hostů: Machala Radek 4:0, Machala Tomáš 1:3, Machala Roman 1:3, Hodulík David 1:3),
3. kolo:
Bystřice p. Lop. C - KST Hluk B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hodulík David 3:1, Machala Roman 3:1, Machala Tomáš 4:0, Kubena Marek 3:1, WO 0:1, body hostů: Capanda Jakub 1:3, Vilímcová Ester 0:4, Bobková Veronika 2:2, Grebeňová Petra 0:4, WO 1:0), Nivnice D - Vlčnov D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libra Petr 2:2, Beníček Jiří 2:2, Fojtík Martin 1:3, Gregůrek Ivo 4:0, body hostů: Mlýnek Ctibor ml. 2:2, Kolaja Aleš 2:2, Kučera František 0:4, Vráblík Dušan 3:1), Orel UH C - Vážany - Ořechov F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koranda Štěpán 2:0, Kaštánek Zdeněk 4:0, Bukvic Jan 3:1, Hvožďa Petr 2:2, Slivečková Lenka 1:1, body hostů: Strouhal Michal 2:2, Lechner Ladislav 0:4, Tesař Miloslav 2:2, Pokorák Radim 0:4), Bánov C - Uherský Ostroh A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lekeš Lukáš 1:3, Balouch Milan 0:4, Vítek Jaroslav 0:2, Sedlák Petr 0:4, Sedlák Petr st. 1:1, body hostů: Chmelař Michal 4:0, Novotný Vojtěch 4:0, Novotný Antonín 4:0, Svoboda Martin 2:2),
4. kolo:
Vážany - Ořechov F - Bánov C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokorák Radim 0:4, Gajdůšek Petr 1:3, Bartošík Josef 1:3, Tesař Miloslav 2:2, body hostů: Balouch Milan 4:0, Vítek Jaroslav 3:1, Lekeš Lukáš 3:1, Sedlák Petr st. 2:0, Sedlák Petr 0:2), Vlčnov D - Orel UH C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolaja Aleš 3:1, Mlýnek Ctibor ml. 4:0, Vráblík Dušan 4:0, Kučera František 3:1, body hostů: Bukvic Jan 1:3, Slivečková Lenka 0:4, Koranda Štěpán 1:3, Kaštánek Zdeněk 0:4), Bystřice p. Lop. C - Nivnice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hodulík David 1:3, Machala Tomáš 1:3, Kubena Marek 1:3, Dornica Petr 2:2, body hostů: Fojtík Martin 2:2, Beníček Jiří 4:0, Bulejko David 0:2, Libra Petr 4:0, Gregůrek Ivo 1:1), Horní Němčí B - KST Hluk B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bobčík Adam 4:0, Tureček Marek 1:1, Huňka Vladimír 4:0, Bobčík Roman 4:0, Kočí Martin 0:2, body hostů: Dufka František 1:3, Capanda Jakub 0:4, Bobková Veronika 1:3, Polášek Zdeněk 1:3),
5. kolo:
Nivnice D - Horní Němčí B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fojtík Martin 4:0, Gregůrek Ivo 4:0, Libra Petr 4:0, Bulejko David 1:3, body hostů: Bobčík Roman 1:3, Lukáš Petr 0:4, Bobčík Adam 1:3, Huňka Vladimír 1:3), Orel UH C - Bystřice p. Lop. C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bukvic Jan 3:1, Hvožďa Petr 1:3, Kaštánek Zdeněk 3:1, Koranda Štěpán 2:0, Říha Jakub 0:2, body hostů: Machala Radek 4:0, Machala Tomáš 2:2, Machala Roman 1:3, Hodulík David 0:4), Bánov C - Vlčnov D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedlák Petr st. 2:2, Balouch Milan 2:2, Sedlák Petr 0:4, Lekeš Lukáš 2:2, body hostů: Kolaja Aleš 4:0, Pešl Miroslav 1:3, Kučera František 1:3, Vráblík Dušan 4:0), Uherský Ostroh A - Vážany - Ořechov F 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janata Pavel 3:1, Novotný Vojtěch 2:0, Kvapil Radek 3:1, Svoboda Martin 4:0, Novotný Antonín 2:0, body hostů: Gajdůšek Petr 1:1, Pokorák Radim 0:4, Tesař Miloslav 1:3, Bartošík Josef 0:4, Nevařilová Magdaléna 0:2),
6. kolo:
Vlčnov D - Uherský Ostroh A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mlýnek Ctibor ml. 4:0, Kučera František 2:2, Vráblík Dušan 3:0, Kolaja Aleš 2:2, Pešl Miroslav 0:1, body hostů: Novotný Antonín 1:3, Halíček Jan 1:3, Novotný Vojtěch 0:2, Chmelař Michal 3:1, Svoboda Martin 0:2), Bánov C - Bystřice p. Lop. C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítek Jaroslav 2:1, Balouch Milan 4:0, Sedlák Petr st. 2:0, Lekeš Lukáš 3:0, Sedlák Petr 0:2, WO 2:0, body hostů: Machala Roman 1:3, Machala Tomáš 0:2, Kubena Marek 1:3, Hodulík David 1:3, WO 0:2), Orel UH C - Horní Němčí B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koranda Štěpán 0:4, Kaštánek Zdeněk 0:4, Bukvic Jan 2:2, Hvožďa Petr 0:4, body hostů: Bobčík Adam 4:0, Dvořáček Tomáš 4:0, Tureček Marek 3:1, Bobčík Roman 3:1), KST Hluk B - Nivnice D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dufka František 1:3, Vilímcová Ester 1:1, Capanda Jakub 0:4, Bobková Veronika 1:3, Vojtík Jakub 0:2, body hostů: Fojtík Karel 4:0, Bulejko David 1:3, Janečka Stanislav 4:0, Gregůrek Ivo 4:0),
7. kolo:
Orel UH C - KST Hluk B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bukvic Jan 2:0, Hvožďa Petr 4:0, Bukvic Jiří 2:2, Říha Jakub 3:1, Slivečková Lenka 2:0, body hostů: Dufka František 1:3, Capanda Jakub 1:3, Grebeňová Petra 0:4, Bobková Veronika 1:3), Bánov C - Horní Němčí B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítek Jaroslav 1:3, Sedlák Petr 0:4, Sedlák Petr st. 1:3, Balouch Milan 1:3, body hostů: Bobčík Adam 4:0, Dvořáček Tomáš 4:0, Tureček Marek 4:0, Huňka Vladimír 1:3), Uherský Ostroh A - Bystřice p. Lop. C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chmelař Michal 4:0, Novotný Vojtěch 2:2, Kvapil Radek 2:2, Novotný Antonín 3:1, body hostů: Machala Radek 2:2, Machala Tomáš 1:3, Hodulík David 1:3, Kubena Marek 1:3), Vlčnov D - Vážany - Ořechov F 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednařík Marek 4:0, Mlýnek Ctibor ml. 4:0, Vráblík Dušan 4:0, Kučera František 2:0, Pešl Miroslav 2:0, body hostů: Gajdůšek Petr 0:4, Pokorák Radim 0:4, Tesař Miloslav 0:4, Bartošík Josef 0:4),
8. kolo:
Bystřice p. Lop. C - Vážany - Ořechov F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machala Roman 2:2, Kubena Marek 2:2, Hodulík David 2:2, Dornica Petr 4:0, body hostů: Pokorák Radim 0:4, Strouhal Michal 3:1, Bartošík Josef 1:3, Tesař Miloslav 2:2), Uherský Ostroh A - Horní Němčí B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmelař Michal 1:3, Novotný Vojtěch 3:1, Halíček Jan 0:4, Novotný Antonín 2:2, body hostů: Bobčík Adam 4:0, Tureček Marek 2:2, Bobčík Roman 3:1, Huňka Vladimír 1:3), KST Hluk B - Bánov C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Zdeněk 1:3, Dufka František 3:1, Bobková Veronika 1:3, Capanda Jakub 0:4, body hostů: Balouch Milan 4:0, Sedlák Petr st. 3:1, Lekeš Lukáš 3:1, Sedlák Petr 1:3), Nivnice D - Orel UH C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libra Petr 4:0, Fraňo Jan 4:0, Bulejko David 1:3, Beníček Jiří 4:0, body hostů: Bukvic Jan 1:3, Slivečková Lenka 0:4, Kaštánek Zdeněk 1:3, Koranda Štěpán 1:3),
9. kolo:
Bánov C - Nivnice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lekeš Lukáš 2:2, Vítek Jaroslav 1:3, Sedlák Petr 0:4, Balouch Milan 3:1, body hostů: Gregůrek Ivo 4:0, Fojtík Martin 2:2, Bulejko David 1:3, Fraňo Jan 3:1), Uherský Ostroh A - KST Hluk B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Antonín 2:0, Kvapil Radek 4:0, Janata Pavel 4:0, Chmelař Michal 4:0, Novotný Vojtěch 2:0, body hostů: Dufka František 0:4, Bobková Veronika 0:4, Polášek Zdeněk 0:4, Capanda Jakub 0:4), Vážany - Ořechov F - Horní Němčí B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevařilová Magdaléna 1:3, Bartošík Josef 0:2, Lechner Ladislav 2:2, Tesař Miloslav 2:2, Pokorák Radim 2:0, body hostů: Tureček Marek 4:0, Dvořáček Tomáš 4:0, Lukáš Petr 1:3, Huňka Vladimír 0:2, Kočí Martin 0:2), Bystřice p. Lop. C - Vlčnov D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Machala Tomáš 3:1, Kubena Marek 0:4, Machala Roman 0:4, Hodulík David 0:4, body hostů: Kolaja Aleš 4:0, Pešl Miroslav 3:1, Kučera František 3:1, Vráblík Dušan 3:1),
10. kolo:
Horní Němčí B - Vlčnov D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bobčík Adam 1:3, Dvořáček Tomáš 2:2, Tureček Marek 1:3, Bobčík Roman 1:2, Zapletal Zdeněk 0:1, body hostů: Kolaja Aleš 3:1, Mlýnek Ctibor ml. 4:0, Kučera František 0:4, Vráblík Dušan 4:0), Vážany - Ořechov F - KST Hluk B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorák Radim 1:3, Gajdůšek Petr 1:3, Bartošík Josef 2:2, Tesař Miloslav 4:0, body hostů: Dufka František 3:1, Capanda Jakub 2:2, Bobková Veronika 3:1, Grebeňová Jana 0:4), Uherský Ostroh A - Nivnice D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chmelař Michal 2:2, Novotný Antonín 1:3, Novotný Vojtěch 0:4, Kvapil Radek 0:4, body hostů: Fraňo Jan 3:1, Libra Petr 4:0, Fojtík Martin 3:1, Gregůrek Ivo 3:1), Bánov C - Orel UH C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekeš Lukáš 2:2, Vítek Jaroslav 3:1, Sedlák Petr st. 2:1, Balouch Milan 4:0, Sedlák Petr 0:1, body hostů: Bukvic Jan 3:1, Slivečková Lenka 0:4, Fusek Jaroslav 0:4, Říha Jakub 2:2),
11. kolo:
Orel UH C - Uherský Ostroh A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukvic Jan 2:2, Hvožďa Petr 1:3, Kaštánek Zdeněk 2:2, Koranda Štěpán 3:1, body hostů: Svoboda Martin 1:3, Novotný Vojtěch 3:1, Kvapil Radek 0:1, Janata Pavel 1:3, Novotný Antonín 3:0), Nivnice D - Vážany - Ořechov F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Libra Petr 4:0, Fojtík Martin 4:0, Kautský Tomáš 0:4, Fraňo Jan 4:0, body hostů: Lechner Ladislav 1:3, Pokorák Radim 1:3, Tesař Miloslav 1:3, Bartošík Josef 1:3), KST Hluk B - Vlčnov D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dufka František 0:4, Bobková Veronika 0:4, Grebeňová Petra 0:4, Grebeňová Jana 0:4, body hostů: Kolaja Aleš 4:0, Mlýnek Ctibor ml. 4:0, Kučera František 4:0, Vráblík Dušan 4:0), Bystřice p. Lop. C - Horní Němčí B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Machala Roman 0:4, Machala Tomáš 0:4, Kubena Marek 0:4, Hodulík David 0:4, body hostů: Bobčík Adam 4:0, Tureček Marek 4:0, Dvořáček Tomáš 4:0, Zapletal Zdeněk 2:0, Bobčík Roman 2:0),
12. kolo:
KST Hluk B - Bystřice p. Lop. C 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufka František 1:3, Capanda Jakub 0:4, Grebeňová Petra 0:4, Bobková Veronika 0:4, body hostů: Dornica Petr 4:0, Machala Radek 4:0, Kubena Marek 3:1, Machala Tomáš 4:0), Vlčnov D - Nivnice D 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera František 0:4, Mlýnek Ctibor ml. 1:2, Pešl Miroslav 0:4, Kolaja Aleš 0:4, WO 1:0, body hostů: Fraňo Jan 3:1, Libra Petr 4:0, Beníček Jiří 3:0, Gregůrek Ivo 4:0, WO 0:1), Vážany - Ořechov F - Orel UH C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdůšek Petr 0:4, Pokorák Radim 1:3, Bartošík Josef 0:2, Tesař Miloslav 2:2, Nevařilová Magdaléna 0:2, body hostů: Bukvic Jan 4:0, Kaštánek Zdeněk 3:1, Bukvic Jiří 2:2, Říha Jakub 4:0), Uherský Ostroh A - Bánov C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Antonín 4:0, Kvapil Radek 2:2, Chmelař Michal 4:0, Janata Pavel 1:3, body hostů: Vítek Jaroslav 0:2, Balouch Milan 2:2, Sedlák Petr st. 1:3, Lekeš Lukáš 2:2, Sedlák Petr 0:2),
13. kolo:
Bánov C - Vážany - Ořechov F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balouch Milan 4:0, Sedlák Petr 1:3, Sedlák Petr st. 3:0, Lekeš Lukáš 3:1, Vítek Jaroslav 0:1, body hostů: Gajdůšek Petr 1:3, Pokorák Radim 0:4, Strouhal Michal 1:3, Tesař Miloslav 3:1), Orel UH C - Vlčnov D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaštánek Zdeněk 1:3, Koranda Štěpán 1:3, Fusek Jaroslav 1:3, Hvožďa Petr 0:4, body hostů: Pešl Miroslav 4:0, Bednařík Marek 3:1, Kučera František 2:2, Vráblík Dušan 4:0), Nivnice D - Bystřice p. Lop. C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fraňo Jan 4:0, Libra Petr 4:0, Kautský Tomáš 0:4, Gregůrek Ivo 4:0, body hostů: Machala Tomáš 1:3, Machala Radek 1:3, Kubena Marek 1:3, Machala Roman 1:3), KST Hluk B - Horní Němčí B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Capanda Jakub 1:3, Dufka František 2:2, Bobková Veronika 3:1, Polášek Zdeněk 0:4, body hostů: Bobčík Adam 3:1, Tureček Marek 3:1, Huňka Vladimír 3:1, Lukáš Petr 1:3),
14. kolo:
Horní Němčí B - Nivnice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bobčík Adam 3:1, Tureček Marek 2:2, Dvořáček Tomáš 2:2, Bobčík Roman 2:1, WO 1:0, body hostů: Beníček Jiří 1:2, Fojtík Martin 2:2, Fraňo Jan 3:1, Bulejko David 0:4, WO 0:1), Bystřice p. Lop. C - Orel UH C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machala Radek 4:0, Hodulík David 2:2, Machala Roman 0:2, Machala Tomáš 2:2, Kubena Marek 0:2, body hostů: Koranda Štěpán 3:1, Bukvic Jan 2:2, Kaštánek Zdeněk 2:2, Hvožďa Petr 1:3), Vlčnov D - Bánov C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mlýnek Ctibor ml. 4:0, Kolaja Aleš 4:0, Pešl Miroslav 3:1, Vráblík Dušan 4:0, body hostů: Lekeš Lukáš 0:4, Vítek Jaroslav 0:4, Sedlák Petr st. 1:3, Sedlák Petr 0:4), Vážany - Ořechov F - Uherský Ostroh A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nevařilová Magdaléna 1:3, Gajdůšek Petr 1:3, Bartošík Josef 0:4, Tesař Miloslav 0:4, body hostů: Chmelař Michal 4:0, Novotný Antonín 4:0, Halíček Jan 4:0, Janata Pavel 2:2),
15. kolo:
Uherský Ostroh A - Vlčnov D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chmelař Michal 2:2, Novotný Antonín 1:3, Kvapil Radek 0:4, Novotný Vojtěch 1:3, body hostů: Mlýnek Ctibor ml. 4:0, Kolaja Aleš 3:1, Kučera František 1:3, Vráblík Dušan 4:0), Bystřice p. Lop. C - Bánov C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hodulík David 3:1, Machala Tomáš 1:3, Machala Radek 3:1, Dornica Petr 4:0, body hostů: Balouch Milan 2:2, Pražan Petr 0:2, Sedlák Petr st. 2:2, Švestka Josef 1:3, Sedlák Petr 0:2), Horní Němčí B - Orel UH C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bobčík Roman 3:1, Dvořáček Tomáš 4:0, Tureček Marek 4:0, Bobčík Adam 4:0, body hostů: Kaštánek Zdeněk 0:4, Slivečková Lenka 0:4, Bukvic Jan 1:3, Hvožďa Petr 0:4), Nivnice D - KST Hluk B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fraňo Jan 4:0, Bulejko David 4:0, Libra Petr 3:1, Fojtík Martin 4:0, body hostů: Capanda Jakub 0:4, Bobková Veronika 1:3, Capanda Tadeáš 0:4, Dufka František 0:4),
16. kolo:
KST Hluk B - Orel UH C 5:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bobková Veronika 3:1, Polášek Zdeněk 0:4, Capanda Jakub 0:4, Dufka František 2:1, body hostů: Kaštánek Zdeněk 3:1, Bukvic Jiří 2:2, Slivečková Lenka 2:2, Bukvic Jan 3:0), Horní Němčí B - Bánov C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bobčík Adam 4:0, Bobčík Roman 4:0, Dvořáček Tomáš 1:0, Tureček Marek 4:0, Huňka Vladimír 1:2, body hostů: Balouch Milan 1:3, Sedlák Petr st. 0:4, Lekeš Lukáš 0:4, Vítek Jaroslav 0:2, Sedlák Petr 1:1), Bystřice p. Lop. C - Uherský Ostroh A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Machala Tomáš 2:2, Hodulík David 1:3, Machala Radek 4:0, Dornica Petr 3:1, body hostů: Svoboda Martin 2:2, Kvapil Radek 0:4, Janata Pavel 1:3, Novotný Antonín 3:1), Vážany - Ořechov F - Vlčnov D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gajdůšek Petr 0:4, Nevařilová Magdaléna 0:4, Bartošík Josef 0:4, Tesař Miloslav 1:3, body hostů: Kolaja Aleš 4:0, Mlýnek Ctibor ml. 4:0, Kučera František 3:1, Vráblík Dušan 4:0),
17. kolo:
Vážany - Ořechov F - Bystřice p. Lop. C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdůšek Petr 0:2, Nevařilová Magdaléna 1:3, Bartošík Josef 1:3, Tesař Miloslav 3:1, Pokorák Radim 0:2, body hostů: Kubena Marek 2:2, Hodulík David 2:2, Machala Roman 3:1, Machala Tomáš 4:0), Horní Němčí B - Uherský Ostroh A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bobčík Roman 2:0, Tureček Marek 4:0, Bobčík Adam 4:0, Dvořáček Tomáš 3:1, Huňka Vladimír 0:2, body hostů: Novotný Vojtěch 1:3, Novotný Antonín 1:3, Halíček Jan 1:3, Kvapil Radek 0:4), Bánov C - KST Hluk B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedlák Petr 4:0, Vítek Jaroslav 4:0, Sedlák Petr st. 4:0, Lekeš Lukáš 3:1, body hostů: Bobková Veronika 1:3, Capanda Jakub 0:3, Vilímcová Ester 0:4, Grebeňová Petra 0:4, Capanda Tadeáš 0:1), Orel UH C - Nivnice D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaštánek Zdeněk 1:3, Slivečková Lenka 1:3, Bukvic Jan 1:3, Hvožďa Petr 1:3, body hostů: Fojtík Martin 4:0, Gregůrek Ivo 4:0, Bulejko David 0:4, Libra Petr 4:0),
18. kolo:
Nivnice D - Bánov C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fraňo Jan 2:2, Bulejko David 0:3, Gregůrek Ivo 3:0, Fojtík Martin 3:1, WO 1:1, body hostů: Balouch Milan 3:1, Lekeš Lukáš 2:2, Vítek Jaroslav 0:3, Sedlák Petr 1:2, WO 1:1), KST Hluk B - Uherský Ostroh A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufka František 2:2, Bobková Veronika 1:3, Capanda Jakub 0:4, Capanda Tadeáš 0:4, body hostů: Janata Pavel 2:2, Svoboda Martin 3:1, Novotný Antonín 4:0, Novotný Vojtěch 4:0), Horní Němčí B - Vážany - Ořechov F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tureček Marek 4:0, Dvořáček Tomáš 1:0, Bobčík Roman 4:0, Huňka Vladimír 3:1, Lukáš Petr 0:3, body hostů: Gajdůšek Petr 1:3, Pokorák Radim 0:4, Tesař Miloslav 2:2, Bartošík Josef 1:3), Vlčnov D - Bystřice p. Lop. C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mlýnek Ctibor ml. 2:0, Kolaja Aleš 4:0, Kučera František 3:1, Vráblík Dušan 4:0, Pešl Miroslav 1:1, body hostů: Kubena Marek 0:4, Machala Tomáš 1:3, Hodulík David 1:3, Machala Roman 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy