Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 1. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Turnov E - TJ Sokol Vesec B 10:0wo, Sokol Víchová nad Jizerou A - Orel Studenec u Horek A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hartig Petr 0:2, Brumlich Ladislav ml. 0:2, Klimenta Miroslav 1:2, Jirouš Zbyněk 0:3, body hostů: Kuřík Jan st. 2:0, Kuřík Martin 3:0, Tesař Miloš 2:0, Suja Jan 2:0, Hačková Adriana 0:1), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Jiří 1:3, Skalský Milan 1:3, Hrubý Tomáš 0:3, Pavlata Petr 4:0, body hostů: Lutz Jan 3:1, Nesvadba Luboš 3:1, Pfeifer Miroslav 3:1, Machačka Martin 0:3), TJ Sokol Košťálov A - TJ Sokol Horní Branná A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ouhrabka Petr 1:1, Müller Ivan 3:0, Svaček Igor 2:1, Ouhrabka Michal 3:0, Pastorek Milan 0:1, body hostů: Kučera Michal 0:3, Tryzna Pavel 0:3, Krejčí Josef 2:1, Janda Vladimír 1:2), TJ Sokol Nová Ves n. P. B - TJ Sokol Bradlecká Lhota A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Golis Radek 3:1, Crha Radek 3:1, Otmar Milan st. 0:2, Krejčík František 3:1, Fišarová Markéta 0:1, body hostů: Hercík Jan 3:1, Hercík Jaroslav ml. 2:2, Tominec Tomáš 1:3, Morávek Luděk 0:3), TJ Sokol Tatobity A - SO Slaná u Semil A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hyková Šárka 0:4, Šteffan Jan 0:3, Pěnička Michal 1:2, Hlubůček Vlastimil st. 4:0, body hostů: Krejčí Richard 3:1, Kouble Daniel 3:1, Janata Tomáš 1:2, Kopal Aleš 2:1),
2. kolo:
SO Slaná u Semil A - TJ Sokol Turnov E 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Richard 4:0, Kouble Daniel 1:2, Janata Tomáš 2:1, Kopal Aleš 3:1, body hostů: Jáč Miloš 3:1, Mencl Kryštof 0:4, Kopiary Lubomír 0:3, Varcl Matěj 1:2), TJ Sokol Tatobity A - TJ Sokol Vesec B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šteffan Jan 2:1, Marcinčik Michal 0:3, Hlubůček Vlastimil st. 3:0, Pěnička Michal 3:1, body hostů: Souček Josef 2:2, Šírek František 2:1, Jíra Jiří 0:3, Pleštil Luděk 1:2), TJ Sokol Nová Ves n. P. B - Sokol Víchová nad Jizerou A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Crha Radek 1:1, Hegar Michal 1:0, Dlouhý Dominik 2:1, Krejčík František 3:0, Fejfar Zdeněk 1:0, body hostů: Hartig Petr 0:3, Klimenta Miroslav 1:2, Jirouš Zbyněk 0:2, Návesník Stanislav 1:1), TJ Sokol Bradlecká Lhota A - Orel Studenec u Horek A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hercik Jaroslav st. 2:2, Hercík Michal 2:2, Morávek Luděk 1:3, Hercík Jan 4:0, body hostů: Kuřík Jan st. 3:1, Exner Tomáš 1:3, Suja Jan 3:1, Hačková Adriana 0:4), TJ Sokol Horní Branná A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Josef 1:2, Kučera Michal 0:3, Zavoral Ivo 1:2, Tryzna Pavel 2:0, Hofmann Vladimír 0:1, body hostů: Pavlata Petr 3:0, Hrubý Jiří 3:0, Hrubý Tomáš 0:3, Skalský Milan 2:1), TJ Sokol Košťálov A - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svaček Igor 2:2, Müller Ivan 3:1, Ouhrabka Michal 2:2, Leopold Mikuláš 2:2, body hostů: Nesvadba Luboš 3:1, Machačka Martin 1:3, Lutz Jan 3:1, Zuzánková Monika 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Tatobity A - TJ Sokol Turnov E 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pěnička Michal 0:4, Šteffan Jan 0:3, Marcinčik Michal 0:3, Hlubůček Vlastimil st. 4:0, body hostů: Jáč Miloš 3:1, Mencl Kryštof 3:1, Kopiary Lubomír 2:1, Varcl Matěj 2:1), SO Slaná u Semil A - TJ Sokol Vesec B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouble Daniel 2:1, Janata Tomáš 1:1, Krejčí Richard 3:0, Kopal Aleš 3:0, body hostů: Souček Josef 2:1, Šírek František 0:3, Jíra Jiří 0:3, Pleštil Luděk 0:2), TJ Sokol Bradlecká Lhota A - Sokol Víchová nad Jizerou A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morávek Luděk 2:0, Hercik Jaroslav st. 0:2, Hercík Jaroslav ml. 3:0, Hercík Jan 3:0, body hostů: Hartig Petr 1:2, Klimenta Miroslav 1:2, Jirouš Zbyněk 0:2, Návesník Stanislav 0:2), TJ Sokol Nová Ves n. P. B - Orel Studenec u Horek A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejfar Zdeněk 2:2, Dlouhý Dominik 2:2, Krejčík František 3:1, Otmar Milan st. 1:3, body hostů: Kuřík Jan st. 4:0, Suja Jan 2:2, Exner Tomáš 2:2, Hačková Adriana 0:4), TJ Sokol Košťálov A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastorek Milan 2:2, Müller Ivan 3:1, Svaček Igor 1:2, Leopold Mikuláš 2:2, Kobrle Jaroslav 1:0, body hostů: Pavlata Petr 4:0, Hrubý Jiří 2:2, Skalský Milan 1:3, Hrubý Tomáš 0:2, Pastorek Ondřej 0:2), TJ Sokol Horní Branná A - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Josef 2:1, Kučera Michal 0:3, Zavoral Ivo 1:2, Tryzna Pavel 1:2, body hostů: Nesvadba Luboš 1:2, Machačka Martin 3:0, Lutz Jan 3:0, Zuzánková Monika 1:2),
4. kolo:
TJ Sokol Horní Branná A - TJ Sokol Tatobity A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Josef 2:1, Zavoral Ivo 2:1, Tryzna Pavel 2:1, Janda Vladimír 3:0, body hostů: Hlubůček Vlastimil st. 3:0, Pěnička Michal 0:3, Šteffan Jan 0:3, Mráz Luboš 0:3), TJ Sokol Košťálov A - SO Slaná u Semil A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svaček Igor 1:3, Ouhrabka Michal 4:0, Leopold Mikuláš 2:2, Ouhrabka Petr 0:4, body hostů: Janata Tomáš 2:2, Kouble Daniel 2:2, Kopal Aleš 2:2, Krejčí Richard 3:1), TJ Sokol Nová Ves n. P. B - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Golis Radek 2:1, Otmar Milan st. 0:3, Fišarová Markéta 0:3, Dlouhý Dominik 2:2, body hostů: Pavlata Petr 4:0, Hrubý Jiří 3:0, Skalský Milan 1:2, Hrubý Tomáš 1:2), TJ Sokol Bradlecká Lhota A - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hercík Michal 0:2, Hercik Jaroslav st. 0:2, Morávek Luděk 0:3, Hercík Jan 1:1, body hostů: Lutz Jan 3:0, Pfeifer Miroslav 2:0, Nesvadba Luboš 2:0, Machačka Martin 1:1), Sokol Víchová nad Jizerou A - TJ Sokol Turnov E 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hartig Petr 0:2, Brumlich Ladislav st. 0:2, Brumlich Ladislav ml. 0:2, Klimenta Miroslav 0:2, body hostů: Kopiary Lubomír 2:0, Varcl Jakub 2:0, Jáč Miloš 2:0, Hlaváček Vladimír 2:0), Orel Studenec u Horek A - TJ Sokol Vesec B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suja Jan 1:2, Kuřík Jan st. 2:0, Tesař Miloš 2:0, Kuřík Martin 3:0, Hačková Adriana 0:1, body hostů: Nejedlo Josef 2:1, Jíra Jiří 0:3, Pleštil Luděk 0:3, Souček Josef 1:1),
5. kolo:
TJ Sokol Košťálov A - TJ Sokol Tatobity A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ouhrabka Petr 2:1, Svaček Igor 1:2, Ouhrabka Michal 2:1, Leopold Mikuláš 3:0, body hostů: Hlubůček Vlastimil st. 3:0, Pěnička Michal 1:2, Šteffan Jan 0:3, Mráz Luboš 0:3), TJ Sokol Horní Branná A - SO Slaná u Semil A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Vladimír 3:1, Krejčí Josef 2:2, Tryzna Pavel 2:1, Zavoral Ivo 2:2, body hostů: Kouble Daniel 1:3, Krejčí Richard 3:1, Janata Tomáš 0:4, Kopal Aleš 2:1), TJ Sokol Nová Ves n. P. B - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Golis Radek 0:2, Otmar Milan st. 0:2, Fišarová Markéta 0:3, Dlouhý Dominik 0:2, body hostů: Lutz Jan 3:0, Pfeifer Miroslav 2:0, Nesvadba Luboš 2:0, Machačka Martin 2:0), TJ Sokol Bradlecká Lhota A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hercík Michal 1:1, Hercik Jaroslav st. 0:2, Morávek Luděk 0:3, Hercík Jan 1:2, body hostů: Hrubý Jiří 2:1, Pavlata Petr 3:0, Skalský Milan 1:1, Hrubý Tomáš 2:0), Orel Studenec u Horek A - TJ Sokol Turnov E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suja Jan 0:4, Kuřík Jan st. 1:2, Tesař Miloš 1:2, Kuřík Martin 3:1, body hostů: Jáč Miloš 3:1, Hlaváček Vladimír 4:0, Kopiary Lubomír 1:2, Varcl Jakub 1:2), Sokol Víchová nad Jizerou A - TJ Sokol Vesec B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hartig Petr 0:3, Brumlich Ladislav st. 0:1, Brumlich Ladislav ml. 2:1, Klimenta Miroslav 1:2, Vejnar Josef 0:2, body hostů: Nejedlo Josef 2:1, Jíra Jiří 2:1, Pleštil Luděk 2:1, Souček Josef 3:0),
6. kolo:
Sokol Víchová nad Jizerou A - TJ Sokol Tatobity A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hartig Petr 2:1, Tobiáš Vladimír 0:3, Vejnar Josef 0:3, Klimenta Miroslav 3:1, body hostů: Hlubůček Vlastimil st. 4:0, Pěnička Michal 2:1, Šteffan Jan 1:2, Marcinčik Michal 1:2), Orel Studenec u Horek A - SO Slaná u Semil A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Exner Tomáš 1:3, Kuřík Jan st. 3:1, Tesař Miloš 2:2, Kuřík Martin 1:3, body hostů: Kouble Daniel 2:2, Krejčí Richard 3:1, Janata Tomáš 3:1, Kopal Aleš 1:3), TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A - TJ Sokol Turnov E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nesvadba Luboš 2:0, Machačka Martin 2:0, Štenc Petr 2:1, Lutz Jan 2:0, body hostů: Kopiary Lubomír 0:3, Jáč Miloš 1:1, Brenner Matěj 0:2, Varcl Matěj 0:2), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B - TJ Sokol Vesec B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Tomáš 0:3, Skalský Milan 2:1, Hrubý Jiří 2:1, Pavlata Petr 4:0, body hostů: Nejedlo Josef 1:3, Jíra Jiří 1:2, Pleštil Luděk 1:2, Souček Josef 2:1), TJ Sokol Nová Ves n. P. B - TJ Sokol Horní Branná A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Crha Radek 1:3, Dlouhý Dominik 1:3, Golis Radek 2:2, Krejčík František 3:1, body hostů: Janda Vladimír 0:4, Tryzna Pavel 3:1, Zavoral Ivo 4:0, Krejčí Josef 2:2), TJ Sokol Bradlecká Lhota A - TJ Sokol Košťálov A 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morávek Luděk 0:3, Hercik Jaroslav st. 0:2, Tominec Tomáš 0:3, Hercík Jan 1:2, body hostů: Müller Ivan 3:0, Ouhrabka Michal 2:1, Svaček Igor 3:0, Leopold Mikuláš 2:0),
7. kolo:
Sokol Víchová nad Jizerou A - SO Slaná u Semil A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hartig Petr 1:1, Tobiáš Vladimír 0:2, Vejnar Josef 0:3, Klimenta Miroslav 0:3, body hostů: Kopal Aleš 2:1, Krejčí Richard 3:0, Kouble Daniel 2:0, Janata Tomáš 2:0), Orel Studenec u Horek A - TJ Sokol Tatobity A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suja Jan 2:1, Kuřík Martin 2:1, Tesař Miloš 2:1, Kuřík Jan st. 3:0, body hostů: Hlubůček Vlastimil st. 3:0, Pěnička Michal 0:3, Šteffan Jan 0:3, Marcinčik Michal 0:3), TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A - TJ Sokol Vesec B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nesvadba Luboš 2:0, Machačka Martin 2:0, Štenc Petr 2:1, Lutz Jan 2:0, body hostů: Jíra Jiří 0:3, Nejedlo Josef 0:2, Souček Josef 1:1, Pleštil Luděk 0:2), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B - TJ Sokol Turnov E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Tomáš 0:3, Skalský Milan 2:2, Hrubý Jiří 3:0, Pavlata Petr 4:0, Pastorek Ondřej 0:1, body hostů: Jáč Miloš 2:2, Kopiary Lubomír 1:3, Brenner Matěj 1:3, Varcl Matěj 2:1), TJ Sokol Bradlecká Lhota A - TJ Sokol Horní Branná A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Luděk 0:4, Hercik Jaroslav st. 0:4, Tominec Tomáš 2:1, Hercík Jan 4:0, body hostů: Janda Vladimír 3:1, Tryzna Pavel 2:2, Zavoral Ivo 2:2, Krejčí Josef 2:1), TJ Sokol Nová Ves n. P. B - TJ Sokol Košťálov A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Crha Radek 0:3, Golis Radek 1:1, Krejčík František 2:1, Dlouhý Dominik 0:3, body hostů: Müller Ivan 1:0, Svaček Igor 2:1, Ouhrabka Michal 3:0, Leopold Mikuláš 2:0, Ouhrabka Petr 0:2),
8. kolo:
TJ Sokol Nová Ves n. P. B - TJ Sokol Tatobity A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Dominik 2:2, Fišarová Markéta 3:1, Fejfar Zdeněk 1:2, Golis Radek 3:1, body hostů: Hlubůček Vlastimil st. 4:0, Pěnička Michal 0:4, Šteffan Jan 1:3, Mráz Luboš 1:2), TJ Sokol Bradlecká Lhota A - SO Slaná u Semil A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hercík Jaroslav ml. 3:1, Jenček Radek 0:4, Morávek Luděk 0:3, Hercík Jan 4:0, body hostů: Kouble Daniel 3:1, Strnad Jan 2:2, Janata Tomáš 2:2, Kopal Aleš 1:2), TJ Sokol Horní Branná A - TJ Sokol Turnov E 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tryzna Pavel 2:2, Zavoral Ivo 3:1, Krejčí Josef 1:2, Janda Vladimír 2:2, body hostů: Jáč Miloš 4:0, Mencl Kryštof 1:3, Kopiary Lubomír 1:3, Varcl Matěj 1:2), TJ Sokol Košťálov A - TJ Sokol Vesec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svaček Igor 1:1, Müller Ivan 2:0, Ouhrabka Michal 3:0, Leopold Mikuláš 2:1, body hostů: Nejedlo Josef 0:3, Jíra Jiří 0:3, Pleštil Luděk 0:2, Souček Josef 2:0), Sokol Víchová nad Jizerou A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hartig Petr 1:2, Vejnar Josef 1:2, Klimenta Miroslav 1:2, Brumlich Ladislav ml. 0:3, body hostů: Pavlata Petr 3:0, Pastorek Ondřej 0:1, Skalský Milan 1:2, Hrubý Tomáš 3:0, Hrubý Jiří 2:0), Orel Studenec u Horek A - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suja Jan 2:2, Kuřík Martin 2:2, Tesař Miloš 0:4, Kuřík Jan st. 4:0, body hostů: Lutz Jan 3:1, Pfeifer Miroslav 2:2, Machačka Martin 1:3, Nesvadba Luboš 2:2),
9. kolo:
TJ Sokol Bradlecká Lhota A - TJ Sokol Tatobity A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hercík Jaroslav ml. 2:1, Morávek Luděk 1:2, Tominec Tomáš 2:1, Hercík Jan 3:0, body hostů: Hlubůček Vlastimil st. 3:0, Šteffan Jan 1:2, Pěnička Michal 0:3, Mráz Luboš 0:3), TJ Sokol Nová Ves n. P. B - SO Slaná u Semil A 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dlouhý Dominik 0:3, Fišarová Markéta 0:2, Golis Radek 2:1, WO 0:4, body hostů: Kouble Daniel 2:0, Janata Tomáš 1:1, Krejčí Richard 2:0, Kopal Aleš 1:1, WO 4:0), TJ Sokol Košťálov A - TJ Sokol Turnov E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svaček Igor 2:0, Müller Ivan 2:0, Ouhrabka Michal 2:0, Leopold Mikuláš 1:0, Ouhrabka Petr 1:0, body hostů: Jáč Miloš 0:2, Mencl Kryštof 0:2, Kopiary Lubomír 0:2, Varcl Matěj 0:2), TJ Sokol Horní Branná A - TJ Sokol Vesec B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janda Vladimír 2:1, Zavoral Ivo 3:0, Krejčí Josef 1:2, Tryzna Pavel 2:1, body hostů: Souček Josef 1:2, Nejedlo Josef 2:1, Jíra Jiří 0:3, Pleštil Luděk 1:2), Sokol Víchová nad Jizerou A - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hartig Petr 0:2, Vejnar Josef 0:2, Klimenta Miroslav 1:2, Brumlich Ladislav ml. 0:2, body hostů: Lutz Jan 3:0, Pfeifer Miroslav 1:1, Machačka Martin 2:0, Nesvadba Luboš 2:0), Orel Studenec u Horek A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Exner Tomáš 0:2, Kuřík Martin 3:1, Tesař Miloš 1:3, Kuřík Jan st. 4:0, Suja Jan 0:2, body hostů: Pavlata Petr 3:1, Hrubý Jiří 1:3, Skalský Milan 2:2, Hrubý Tomáš 2:2),
10. kolo:
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B - TJ Sokol Tatobity A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalský Milan 2:1, Hrubý Tomáš 1:2, Hrubý Jiří 1:2, Pavlata Petr 4:0, body hostů: Hlubůček Vlastimil st. 3:1, Šteffan Jan 1:2, Pěnička Michal 1:2, Hyková Šárka 0:3), TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A - SO Slaná u Semil A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pfeifer Miroslav 2:1, Nesvadba Luboš 2:0, Machačka Martin 1:2, Lutz Jan 3:0, body hostů: Krejčí Richard 2:1, Kouble Daniel 0:3, Kopal Aleš 1:2, Janata Tomáš 0:2), Sokol Víchová nad Jizerou A - TJ Sokol Horní Branná A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hartig Petr 0:2, Brumlich Ladislav ml. 1:1, Hrubec Zbyněk 0:3, Klimenta Miroslav 0:2, body hostů: Janda Vladimír 3:0, Kučera Michal 1:1, Zavoral Ivo 2:0, Krejčí Josef 2:0), Orel Studenec u Horek A - TJ Sokol Košťálov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suja Jan 1:3, Exner Tomáš 2:2, Tesař Miloš 0:1, Kuřík Jan st. 3:1, Kuřík Martin 3:0, body hostů: Svaček Igor 2:2, Ouhrabka Michal 2:2, Pastorek Milan 1:3, Leopold Mikuláš 2:2), TJ Sokol Nová Ves n. P. B - TJ Sokol Turnov E 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Crha Radek 2:1, Fišarová Markéta 0:3, Otmar Milan st. 0:3, Krejčík František 1:2, body hostů: Hlaváček Vladimír 3:0, Jáč Miloš 3:0, Varcl Matěj 2:1, Červová Jitka 1:2), TJ Sokol Bradlecká Lhota A - TJ Sokol Vesec B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Petr 0:3, Morávek Luděk 0:3, Hercík Jaroslav ml. 3:1, Hercík Jan 3:0, WO 4:0, body hostů: Pleštil Luděk 2:2, Souček Josef 3:1, Jíra Jiří 2:2, 0:1, WO 0:4),
11. kolo:
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B - SO Slaná u Semil A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Jiří 1:1, Skalský Milan 2:0, Hrubý Tomáš 2:1, Pavlata Petr 3:0, body hostů: Strnad Jan 0:1, Kouble Daniel 0:3, Janata Tomáš 0:2, Krejčí Richard 1:1, Kopal Aleš 1:1), TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A - TJ Sokol Tatobity A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pfeifer Miroslav 2:1, Nesvadba Luboš 1:1, Machačka Martin 2:1, Lutz Jan 3:0, body hostů: Hlubůček Vlastimil st. 3:0, Šteffan Jan 0:3, Pěnička Michal 0:3, Hyková Šárka 0:2), Orel Studenec u Horek A - TJ Sokol Horní Branná A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suja Jan 1:1, Kuřík Martin 2:0, Tesař Miloš 3:0, Kuřík Jan st. 2:0, body hostů: Zavoral Ivo 1:2, Krejčí Josef 0:2, Janda Vladimír 0:2, Kučera Michal 0:2), Sokol Víchová nad Jizerou A - TJ Sokol Košťálov A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hartig Petr 0:2, Návesník Stanislav 0:2, Klimenta Miroslav 0:2, Brumlich Ladislav ml. 0:2, body hostů: Najbr Jiří 2:0, Svaček Igor 2:0, Pastorek Milan 2:0, Prášková Vlasta 2:0), TJ Sokol Nová Ves n. P. B - TJ Sokol Vesec B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Crha Radek 1:3, Golis Radek 3:1, Fišarová Markéta 1:2, Krejčík František 4:0, body hostů: Souček Josef 3:1, Jíra Jiří 1:3, Nejedlo Josef 1:3, Pleštil Luděk 1:2), TJ Sokol Bradlecká Lhota A - TJ Sokol Turnov E 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hercík Jaroslav ml. 2:1, Hercik Jaroslav st. 0:3, Morávek Luděk 1:2, Hercík Jan 2:2, body hostů: Hlaváček Vladimír 4:0, Jáč Miloš 3:0, Varcl Matěj 0:3, Červová Jitka 1:2),
12. kolo:
TJ Sokol Vesec B - TJ Sokol Turnov E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vele Martin 0:3, Jíra Jiří 2:1, Pleštil Luděk 3:0, Souček Josef 3:0, body hostů: Kopiary Lubomír 2:1, Brenner Matěj 0:3, Kosař Václav 1:2, Varcl Matěj 1:2), Orel Studenec u Horek A - Sokol Víchová nad Jizerou A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hačková Adriana 0:3, Suja Jan 3:0, Exner Tomáš 3:0, Tesař Miloš 3:0, body hostů: Brumlich Ladislav ml. 1:2, Hartig Petr 0:3, Klimenta Miroslav 1:2, Vejnar Josef 1:2), TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nesvadba Luboš 3:1, Erbanová Jana 1:3, Erban Zdeněk 0:4, Lutz Jan 4:0, body hostů: Hrubý Jiří 3:1, Skalský Milan 2:2, Hrubý Tomáš 2:2, Pastorek Ondřej 1:3), TJ Sokol Horní Branná A - TJ Sokol Košťálov A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Josef 2:1, Kučera Michal 0:3, Tryzna Pavel 2:1, Janda Vladimír 1:3, body hostů: Ouhrabka Michal 3:1, Svaček Igor 2:1, Leopold Mikuláš 1:2, Pastorek Milan 2:1), TJ Sokol Bradlecká Lhota A - TJ Sokol Nová Ves n. P. B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hercík Jan 3:1, Morávek Luděk 1:2, Tominec Tomáš 1:2, Hercík Jaroslav ml. 4:0, body hostů: Krejčík František 3:1, Fišarová Markéta 1:3, Zelenková Monika 0:3, Fejfar Zdeněk 1:2), SO Slaná u Semil A - TJ Sokol Tatobity A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Richard 3:0, Kopal Aleš 1:2, Janata Tomáš 1:2, Kouble Daniel 3:0, body hostů: Hyková Šárka 1:2, Pěnička Michal 2:1, Šteffan Jan 1:2, Mráz Luboš 0:3),
13. kolo:
TJ Sokol Turnov E - SO Slaná u Semil A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Varcl Matěj 2:2, Mencl Kryštof 3:0, Kopiary Lubomír 0:3, Brenner Matěj 0:4, body hostů: Kouble Daniel 2:2, Kopal Aleš 3:1, Krejčí Richard 3:0, Janata Tomáš 1:2), TJ Sokol Vesec B - TJ Sokol Tatobity A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vele Martin 0:2, Jíra Jiří 0:3, Šírek František 2:1, Souček Josef 2:2, Brziak Jozef 0:1, body hostů: Hlubůček Vlastimil st. 4:0, Šteffan Jan 1:2, Pěnička Michal 2:1, Mráz Luboš 2:1), Sokol Víchová nad Jizerou A - TJ Sokol Nová Ves n. P. B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klimenta Miroslav 2:1, Hartig Petr 0:3, Brumlich Ladislav ml. 1:2, Jirouš Zbyněk 1:2, WO 5:0, body hostů: Crha Radek 4:0, Dlouhý Dominik 3:1, Zelenková Monika 1:3, WO 0:5), Orel Studenec u Horek A - TJ Sokol Bradlecká Lhota A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Exner Tomáš 1:1, Kuřík Jan st. 2:0, Tesař Miloš 3:0, Kuřík Martin 2:0, body hostů: Hercík Jaroslav ml. 1:2, Morávek Luděk 0:2, Hercik Jaroslav st. 0:2, Hercík Jan 0:2), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B - TJ Sokol Horní Branná A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Jiří 4:0, Skalský Milan 0:3, Hrubý Tomáš 1:1, Pavlata Petr 4:0, Exner Petr 0:1, body hostů: Janda Vladimír 2:2, Zavoral Ivo 1:3, Kučera Michal 1:2, Tryzna Pavel 1:2), TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A - TJ Sokol Košťálov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nesvadba Luboš 2:1, Pfeifer Miroslav 3:0, Machačka Martin 0:3, Lutz Jan 3:0, body hostů: Ouhrabka Michal 2:1, Svaček Igor 1:2, Leopold Mikuláš 1:1, Ouhrabka Petr 0:3, Pastorek Milan 0:1),
14. kolo:
TJ Sokol Turnov E - TJ Sokol Tatobity A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Varcl Matěj 3:1, Brenner Matěj 1:3, Hlaváček Vladimír 3:1, Kopiary Lubomír 2:2, body hostů: Hlubůček Vlastimil st. 3:1, Šteffan Jan 2:2, Pěnička Michal 2:2, Mráz Luboš 0:4), TJ Sokol Vesec B - SO Slaná u Semil A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kůtek Milan 0:3, Vele Martin 0:2, Pleštil Luděk 2:1, Jíra Jiří 1:2, body hostů: Janata Tomáš 2:1, Kouble Daniel 2:1, Krejčí Richard 3:0, Kopal Aleš 1:1), Sokol Víchová nad Jizerou A - TJ Sokol Bradlecká Lhota A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brumlich Ladislav ml. 2:1, Hartig Petr 0:3, Klimenta Miroslav 1:2, Jirouš Zbyněk 2:2, body hostů: Hercík Jaroslav ml. 4:0, Hercík Jan 3:0, Morávek Luděk 0:3, Hercik Jaroslav st. 1:2), Orel Studenec u Horek A - TJ Sokol Nová Ves n. P. B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Exner Tomáš 1:0, Kuřík Jan st. 2:0, Tesař Miloš 2:0, Kuřík Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Crha Radek 0:2, Dlouhý Dominik 0:2, Zelenková Monika 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B - TJ Sokol Košťálov A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Jiří 3:1, Skalský Milan 1:2, Exner Petr 0:3, Pavlata Petr 4:0, body hostů: Ouhrabka Michal 3:1, Svaček Igor 2:2, Leopold Mikuláš 1:2, Ouhrabka Petr 0:2, Pastorek Milan 0:1), TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A - TJ Sokol Horní Branná A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nesvadba Luboš 2:0, Pfeifer Miroslav 2:0, Machačka Martin 1:2, Lutz Jan 3:0, body hostů: Zavoral Ivo 1:2, Krejčí Josef 1:2, Kučera Michal 0:2, Tryzna Pavel 0:2),
15. kolo:
TJ Sokol Tatobity A - TJ Sokol Horní Branná A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hyková Šárka 2:1, Šteffan Jan 2:1, Pěnička Michal 0:3, Hlubůček Vlastimil st. 4:0, body hostů: Janda Vladimír 2:2, Kučera Michal 1:2, Krejčí Josef 1:2, Zavoral Ivo 1:2), SO Slaná u Semil A - TJ Sokol Košťálov A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopal Aleš 3:1, Kouble Daniel 1:3, Janata Tomáš 2:2, Krejčí Richard 4:0, body hostů: Ouhrabka Michal 3:1, Svaček Igor 1:3, Leopold Mikuláš 2:2, Ouhrabka Petr 0:4), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B - TJ Sokol Nová Ves n. P. B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrubý Jiří 1:1, Skalský Milan 2:0, Exner Petr 0:1, Hrubý Tomáš 1:1, Pavlata Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Krejčík František 1:2, Crha Radek 1:2, Golis Radek 1:2, WO 0:3), TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A - TJ Sokol Bradlecká Lhota A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nesvadba Luboš 1:1, Pfeifer Miroslav 2:0, Machačka Martin 2:1, Lutz Jan 3:0, body hostů: Hercík Jan 2:1, Tominec Tomáš 0:3, Morávek Luděk 0:2, Hercík Michal 0:2), TJ Sokol Turnov E - Sokol Víchová nad Jizerou A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Varcl Jakub 2:2, Brenner Matěj 1:3, Varcl Matěj 2:2, Mencl Kryštof 4:0, body hostů: Brumlich Ladislav ml. 3:1, Hartig Petr 0:4, Klimenta Miroslav 3:1, Jirouš Zbyněk 1:3), TJ Sokol Vesec B - Orel Studenec u Horek A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vele Martin 0:2, Jíra Jiří 1:1, Pleštil Luděk 0:3, Souček Josef 1:2, body hostů: Kuřík Jan st. 3:0, Tesař Miloš 2:1, Kuřík Martin 2:0, Suja Jan 1:1),
16. kolo:
TJ Sokol Tatobity A - TJ Sokol Košťálov A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hyka Karel 0:3, Šteffan Jan 0:2, Hyková Šárka 0:3, Hlubůček Vlastimil st. 3:0, body hostů: Ouhrabka Michal 3:0, Svaček Igor 2:1, Ouhrabka Petr 1:0, Leopold Mikuláš 1:1, Pastorek Milan 1:1), SO Slaná u Semil A - TJ Sokol Horní Branná A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Richard 2:0, Janata Tomáš 2:0, Kopal Aleš 2:1, Kouble Daniel 2:1, body hostů: Janda Vladimír 1:2, Kučera Michal 0:3, Zavoral Ivo 1:1, Krejčí Josef 0:2), TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A - TJ Sokol Nová Ves n. P. B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nesvadba Luboš 1:0, Pfeifer Miroslav 1:1, Machačka Martin 3:0, Lutz Jan 1:0, WO 3:0, body hostů: Krejčík František 1:2, Crha Radek 0:2, Golis Radek 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B - TJ Sokol Bradlecká Lhota A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Exner Petr 0:1, Hrubý Tomáš 1:1, Pavlata Petr 3:0, Hrubý Jiří 3:0, Skalský Milan 1:0, body hostů: Hercík Jan 2:1, Tominec Tomáš 0:3, Morávek Luděk 0:2, Hercík Michal 0:2), TJ Sokol Turnov E - Orel Studenec u Horek A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Varcl Matěj 0:3, Hlaváček Vladimír 2:1, Varcl Jakub 0:3, Mencl Kryštof 2:2, body hostů: Kuřík Jan st. 4:0, Tesař Miloš 1:2, Kuřík Martin 3:0, Suja Jan 1:2), TJ Sokol Vesec B - Sokol Víchová nad Jizerou A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vele Martin 0:1, Macoun Michael 0:4, Jíra Jiří 1:3, Nejedlo Josef 3:1, Souček Josef 2:1, body hostů: Brumlich Ladislav ml. 3:1, Hartig Petr 2:2, Klimenta Miroslav 3:1, Jirouš Zbyněk 2:2),
17. kolo:
TJ Sokol Tatobity A - Sokol Víchová nad Jizerou A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Luboš 1:1, Šteffan Jan 2:1, Pěnička Michal 3:0, Hlubůček Vlastimil st. 3:0, Adamíra Jiří ml. 0:1, body hostů: Brumlich Ladislav ml. 2:1, Klimenta Miroslav 0:3, Hartig Petr 1:2, Jirouš Zbyněk 0:3), SO Slaná u Semil A - Orel Studenec u Horek A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janata Tomáš 1:3, Kouble Daniel 2:2, Kopal Aleš 0:3, Krejčí Richard 3:1, body hostů: Kuřík Martin 4:0, Tesař Miloš 2:2, Kuřík Jan st. 3:1, Suja Jan 0:3), TJ Sokol Turnov E - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Varcl Matěj 0:2, Kopiary Lubomír 0:2, Brenner Matěj 0:2, Varcl Jan ml. 0:2, body hostů: Lutz Jan 2:0, Nesvadba Luboš 2:0, Pfeifer Miroslav 2:0, Machačka Martin 2:0), TJ Sokol Vesec B - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pleštil Luděk 0:3, Jíra Jiří 1:2, Šírek František 1:2, Souček Josef 2:0, Vele Martin 0:1, body hostů: Pavlata Petr 1:2, Hrubý Jiří 3:0, Skalský Milan 2:1, Pastorek Ondřej 2:1), TJ Sokol Horní Branná A - TJ Sokol Nová Ves n. P. B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zavoral Ivo 0:2, Tryzna Pavel 0:2, Janda Vladimír 2:1, Krejčí Josef 3:0, WO 4:0, body hostů: Hegar Michal 3:1, Crha Radek 1:2, Dlouhý Dominik 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Košťálov A - TJ Sokol Bradlecká Lhota A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ouhrabka Petr 2:1, Svaček Igor 2:0, Leopold Mikuláš 1:2, Ouhrabka Michal 3:0, body hostů: Hercík Jan 2:1, Hercík Jaroslav ml. 1:2, Morávek Luděk 0:3, Jenček Radek 0:2),
18. kolo:
SO Slaná u Semil A - Sokol Víchová nad Jizerou A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Richard 2:0, Kopal Aleš 1:1, Janata Tomáš 2:1, Kouble Daniel 2:0, WO 1:0, body hostů: Klimenta Miroslav 1:2, Brumlich Ladislav ml. 1:2, Hartig Petr 0:1, Jirouš Zbyněk 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Tatobity A - Orel Studenec u Horek A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlubůček Vlastimil st. 2:1, Pěnička Michal 0:2, Mráz Luboš 0:3, Šteffan Jan 0:2, Adamíra Jiří ml. 0:1, body hostů: Kuřík Martin 2:1, Kuřík Jan st. 3:0, Tesař Miloš 3:0, Suja Jan 1:0, Hačková Adriana 0:1), TJ Sokol Vesec B - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pleštil Luděk 0:2, Jíra Jiří 0:2, Šírek František 0:2, Souček Josef 1:1, Vele Martin 0:1, body hostů: Lutz Jan 3:0, Nesvadba Luboš 2:0, Pfeifer Miroslav 2:0, Machačka Martin 1:1), TJ Sokol Turnov E - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Varcl Matěj 2:2, Brenner Matěj 1:3, Kopiary Lubomír 2:2, Hlaváček Vladimír 3:1, body hostů: Pavlata Petr 3:1, Hrubý Jiří 4:0, Skalský Milan 1:3, Pastorek Ondřej 0:4), TJ Sokol Horní Branná A - TJ Sokol Bradlecká Lhota A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tryzna Pavel 3:0, Zavoral Ivo 2:1, Krejčí Josef 2:1, Janda Vladimír 2:1, body hostů: Hercík Jan 1:2, Hercík Jaroslav ml. 2:1, Morávek Luděk 0:3, Jenček Radek 0:3), TJ Sokol Košťálov A - TJ Sokol Nová Ves n. P. B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ouhrabka Petr 0:1, Svaček Igor 1:1, Leopold Mikuláš 3:0, Ouhrabka Michal 2:0, WO 3:0, body hostů: Hegar Michal 1:2, Crha Radek 1:2, Dlouhý Dominik 0:2, WO 0:3),
19. kolo:
TJ Sokol Tatobity A - TJ Sokol Nová Ves n. P. B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šteffan Jan 1:2, Hyková Šárka 1:2, Hyka Karel 0:3, Pěnička Michal 2:1, WO 5:0, body hostů: Krejčík František 3:1, Crha Radek 2:2, Dlouhý Dominik 3:1, WO 0:5), SO Slaná u Semil A - TJ Sokol Bradlecká Lhota A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopal Aleš 2:0, Janata Tomáš 2:0, Kouble Daniel 2:0, Krejčí Richard 2:0, body hostů: Hercík Jan 0:2, Morávek Luděk 0:2, Novák Petr 0:2, Hercik Jaroslav st. 0:2), TJ Sokol Turnov E - TJ Sokol Horní Branná A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Varcl Matěj 2:2, Brenner Matěj 1:2, Mencl Kryštof 2:1, Kopiary Lubomír 4:0, body hostů: Janda Vladimír 1:3, Zavoral Ivo 1:3, Tryzna Pavel 1:2, Krejčí Josef 2:1), TJ Sokol Vesec B - TJ Sokol Košťálov A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vele Martin 0:3, Pleštil Luděk 1:1, Jíra Jiří 1:2, Šírek František 1:2, body hostů: Svaček Igor 3:0, Pastorek Milan 1:2, Leopold Mikuláš 3:0, Ouhrabka Petr 1:1), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B - Sokol Víchová nad Jizerou A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skalský Milan 3:1, Exner Petr 0:4, Hrubý Tomáš 2:2, Pastorek Ondřej 3:1, body hostů: Brumlich Ladislav ml. 2:2, Klimenta Miroslav 3:1, Hartig Petr 1:3, Brumlich Ladislav st. 2:2), TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A - Orel Studenec u Horek A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pfeifer Miroslav 2:0, Nesvadba Luboš 2:0, Machačka Martin 2:1, Lutz Jan 2:0, body hostů: Kuřík Martin 0:3, Kuřík Jan st. 1:1, Tesař Miloš 0:2, Exner Tomáš 0:2),
20. kolo:
TJ Sokol Tatobity A - TJ Sokol Bradlecká Lhota A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šteffan Jan 1:1, Hyka Karel 0:1, Hyková Šárka 0:3, Pěnička Michal 1:2, Brouček Tomáš 0:1, body hostů: Hercík Jaroslav ml. 3:0, Hercík Jan 3:0, Tominec Tomáš 2:0, Morávek Luděk 0:2), SO Slaná u Semil A - TJ Sokol Nová Ves n. P. B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopal Aleš 1:1, Kouble Daniel 2:0, Janata Tomáš 1:2, Krejčí Richard 2:0, WO 4:0, body hostů: Krejčík František 2:1, Crha Radek 0:3, Dlouhý Dominik 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Turnov E - TJ Sokol Košťálov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Varcl Matěj 1:3, Kopiary Lubomír 2:2, Mencl Kryštof 1:3, Hlaváček Vladimír 4:0, body hostů: Ouhrabka Michal 3:1, Svaček Igor 3:1, Leopold Mikuláš 2:2, Ouhrabka Petr 0:4), TJ Sokol Vesec B - TJ Sokol Horní Branná A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vele Martin 0:2, Pleštil Luděk 0:2, Jíra Jiří 0:3, Šírek František 1:1, body hostů: Janda Vladimír 3:0, Zavoral Ivo 2:0, Krejčí Josef 2:0, Tryzna Pavel 1:1), TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A - Sokol Víchová nad Jizerou A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pfeifer Miroslav 2:0, Nesvadba Luboš 1:1, Machačka Martin 3:0, Lutz Jan 2:0, body hostů: Brumlich Ladislav ml. 0:3, Hartig Petr 1:1, Klimenta Miroslav 0:2, Brumlich Ladislav st. 0:2), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B - Orel Studenec u Horek A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Jiří 2:1, Hrubý Tomáš 1:3, Skalský Milan 0:4, Pavlata Petr 4:0, Pastorek Ondřej 0:1, body hostů: Kuřík Martin 2:2, Kuřík Jan st. 3:1, Tesař Miloš 2:2, Exner Tomáš 2:2),
21. kolo:
TJ Sokol Tatobity A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pěnička Michal 3:1, Marcinčik Michal 1:3, Šteffan Jan 3:1, Kořínková Lucie 1:3, body hostů: Hrubý Tomáš 2:2, Skalský Milan 4:0, Pastorek Ondřej 2:2, Exner Petr 0:2, Pavlata Petr 0:2), SO Slaná u Semil A - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopal Aleš 2:2, Kouble Daniel 0:3, Janata Tomáš 0:3, Krejčí Richard 4:0, body hostů: Lutz Jan 3:1, Pfeifer Miroslav 3:1, Nesvadba Luboš 1:2, Machačka Martin 1:2), TJ Sokol Horní Branná A - Sokol Víchová nad Jizerou A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janda Vladimír 2:0, Krejčí Josef 2:0, Tryzna Pavel 3:0, Kučera Michal 1:1, body hostů: Brumlich Ladislav ml. 0:3, Hartig Petr 0:2, Klimenta Miroslav 1:1, Brumlich Ladislav st. 0:2), TJ Sokol Košťálov A - Orel Studenec u Horek A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svaček Igor 1:3, Pastorek Milan 1:3, Leopold Mikuláš 3:1, Ouhrabka Michal 4:0, body hostů: Kuřík Martin 2:2, Kuřík Jan st. 3:1, Tesař Miloš 1:3, Exner Tomáš 1:3), TJ Sokol Turnov E - TJ Sokol Nová Ves n. P. B 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlaváček Vladimír 1:0, Kopiary Lubomír 2:0, Mencl Kryštof 3:0, Brenner Matěj 1:0, WO 3:0, body hostů: Golis Radek 0:3, Crha Radek 0:2, Zelenková Monika 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Vesec B - TJ Sokol Bradlecká Lhota A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brziak Jozef 0:2, Pleštil Luděk 0:2, Jíra Jiří 0:3, Souček Josef 1:1, body hostů: Hercík Jaroslav ml. 3:0, Hercík Jan 2:0, Morávek Luděk 2:0, Tominec Tomáš 1:1),
22. kolo:
SO Slaná u Semil A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopal Aleš 2:0, Krejčí Richard 2:0, Kouble Daniel 2:0, Janata Tomáš 2:0, body hostů: Hrubý Tomáš 0:2, Skalský Milan 0:2, Pastorek Ondřej 0:2, Pavlata Petr 0:2), TJ Sokol Tatobity A - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kořínková Lucie 0:2, Šteffan Jan 0:2, Marcinčik Michal 0:3, Pěnička Michal 1:1, body hostů: Lutz Jan 3:0, Pfeifer Miroslav 2:0, Nesvadba Luboš 2:0, Machačka Martin 1:1), TJ Sokol Horní Branná A - Orel Studenec u Horek A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Josef 0:2, Tryzna Pavel 0:2, Janda Vladimír 0:2, Kučera Michal 0:2, body hostů: Kuřík Martin 2:0, Kuřík Jan st. 2:0, Tesař Miloš 2:0, Exner Tomáš 2:0), TJ Sokol Košťálov A - Sokol Víchová nad Jizerou A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prášková Vlasta 2:0, Svaček Igor 2:0, Leopold Mikuláš 2:0, Pastorek Milan 2:0, body hostů: Brumlich Ladislav ml. 0:2, Hartig Petr 0:2, Klimenta Miroslav 0:2, Brumlich Ladislav st. 0:2), TJ Sokol Vesec B - TJ Sokol Nová Ves n. P. B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brziak Jozef 0:3, Pleštil Luděk 2:1, Jíra Jiří 0:3, Souček Josef 3:0, WO 5:0, body hostů: Golis Radek 3:1, Crha Radek 2:2, Zelenková Monika 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Turnov E - TJ Sokol Bradlecká Lhota A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mencl Kryštof 2:2, Hlaváček Vladimír 3:0, Kopiary Lubomír 0:3, Brenner Matěj 0:4, body hostů: Hercík Jaroslav ml. 3:1, Hercík Jan 3:1, Tominec Tomáš 2:1, Morávek Luděk 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS