Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 2. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Tatobity B - Sokol STAR Turnov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Miroslav 1:3, Hoření Radek 0:4, Kořínková Lucie 0:4, Brouček Tomáš 4:0, body hostů: Brenner Radek 3:1, Vondrák Michal 2:2, Housa Aleš 3:1, Brož Kryštof 3:1), TJ Sokol Nová Ves n. P. C - TJ Sokol Turnov F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kynčl Luboš 1:3, Fišarová Markéta 1:3, Fejfar Zdeněk 2:2, Zelenková Monika 0:4, body hostů: Varcl Jan ml. 4:0, Brenner Matěj 3:1, Varcl Jan st. 4:0, Kosař Václav 1:3), Obec Jesenný A - Sokol STAR Turnov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Pavel 1:3, Hudský Libor 1:3, Kratochvíl Jaromír 1:3, Jiříček Jan 4:0, body hostů: Filip Josef 0:4, Novák Luboš 3:1, Pařízek Jan 3:1, Mizera Petr 3:1), TJ Sokol Semily B - TJ Sokol Tatobity C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: David Jaroslav 4:0, Málek Lukáš 4:0, Krejsa Karel 4:0, Král Libor 4:0, body hostů: Tauchman Jiří 0:4, Adamíra Jiří ml. 0:4, Adamíra Jiří 0:4, Buriánek Jan 0:4), Sokol Víchová nad Jizerou B - Sokol Benešov u Semil 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Návesník Stanislav 3:1, Vejnar Josef 1:3, Tobiáš Vladimír 1:3, Tobiáš Zdeněk 0:1, Jirouš Zbyněk 2:1, body hostů: Strnad Pavel 3:1, Seidl Jan 2:2, Martinec Jan 3:1, Drahný Stanislav 1:3), TJ Sokol Košťálov B - Obec Jesenný B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Najbr Jiří 4:0, Škaloud Miroslav 4:0, Flajšr Antonín 3:1, Móro Jaroslav 2:0, Malý Filip 0:2, body hostů: Václavík Miroslav 1:3, Samko Štefan 1:3, Boháč Martin 1:3, Varga Ján 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Tatobity B - TJ Sokol Turnov F 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Miroslav 0:4, Brouček Tomáš 2:1, Kořínková Lucie 0:4, Hoření Radek 0:4, WO 0:1, body hostů: Varcl Jan ml. 4:0, Brenner Matěj 3:1, Varcl Jan st. 3:0, Kosař Václav 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Nová Ves n. P. C - Sokol STAR Turnov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kynčl Luboš 3:1, Fišarová Markéta 3:1, Fejfar Zdeněk 4:0, Zelenková Monika 0:4, body hostů: Brenner Radek 1:3, Vondrák Michal 1:3, Housa Aleš 3:1, Brož Kryštof 1:3), Obec Jesenný A - TJ Sokol Tatobity C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Pavel 4:0, Hudský Libor 4:0, Kratochvíl Jaromír 4:0, Jiříček Jan 4:0, body hostů: Tauchman Jiří 0:4, Buriánek Jan 0:4, Adamíra Jiří ml. 0:4, Adamíra Jiří 0:4), TJ Sokol Semily B - Sokol STAR Turnov A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: David Jaroslav 4:0, Málek Lukáš 3:1, Krejsa Karel 2:2, Král Libor 1:3, body hostů: Novák Luboš 2:2, Pařízek Jan 3:1, Mizera Petr 0:4, Filip Josef 1:3), Sokol Víchová nad Jizerou B - Obec Jesenný B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Návesník Stanislav 2:2, Hrubec Zbyněk 1:3, Jirouš Zbyněk 3:1, Tobiáš Zdeněk 1:3, body hostů: Boháč Martin 4:0, Varga Ján 0:4, Václavík Miroslav 3:1, Samko Štefan 2:2), TJ Sokol Košťálov B - Sokol Benešov u Semil 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Najbr Jiří 4:0, Škaloud Miroslav 4:0, Malá Michaela 0:3, Flajšr Antonín 4:0, Kobrle Jaroslav 1:0, body hostů: Strnad Pavel 1:3, Martinec Jan 1:3, Seidl Jan 1:3, Drahný Stanislav 0:4),
3. kolo:
Sokol Víchová nad Jizerou B - TJ Sokol Nová Ves n. P. C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Návesník Stanislav 2:2, Tobiáš Vladimír 3:1, Vejnar Josef 1:3, Tobiáš Zdeněk 1:3, body hostů: Fejfar Zdeněk 3:1, Hegarová Monika 0:4, Kynčl Luboš 3:1, Fišarová Markéta 3:1), TJ Sokol Košťálov B - TJ Sokol Tatobity B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Najbr Jiří 3:1, Škaloud Miroslav 4:0, Flajšr Antonín 4:0, Móro Jaroslav 3:1, body hostů: Jílek Miroslav 0:4, Hoření Radek 0:4, Mráz Luboš 2:2, Kořínková Lucie 0:4), Obec Jesenný A - Sokol Benešov u Semil 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiříček Jan 4:0, Hudský Libor 3:1, Kratochvíl Jaromír 4:0, Novotný Pavel 3:1, body hostů: Strnad Pavel 2:2, Seidl Jan 0:4, Martinec Jan 0:4, Klikar Miloš 0:4), TJ Sokol Semily B - Obec Jesenný B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Málek Lukáš 4:0, David Jaroslav 4:0, Krejsa Karel 2:2, Král Libor 3:1, body hostů: Boháč Martin 1:3, Samko Štefan 1:3, Václavík Miroslav 1:3, Varga Ján 0:4), Sokol STAR Turnov A - Sokol STAR Turnov B 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Luboš 4:0, Pařízek Jan 3:0, Mizera Petr 3:0, Filip Josef 4:0, WO 2:0, body hostů: Housa Aleš 0:4, Brož Kryštof 0:4, Brenner Radek 0:4, Pokorný Martin 0:2, WO 0:2), TJ Sokol Tatobity C - TJ Sokol Turnov F 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamíra Jiří 0:4, Adamíra Jiří ml. 0:4, Tauchman Jiří 0:4, Buriánek Jan 0:4, body hostů: Mencl Kryštof 4:0, Kosař Václav 4:0, Ouvín Josef 4:0, Brenner Matěj 4:0),
4. kolo:
TJ Sokol Košťálov B - TJ Sokol Nová Ves n. P. C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Najbr Jiří 3:1, Škaloud Miroslav 3:1, Flajšr Antonín 4:0, Móro Jaroslav 3:1, body hostů: Fejfar Zdeněk 2:2, Hegarová Monika 0:4, Kynčl Luboš 0:2, Fišarová Markéta 1:3, Zelenková Monika 0:2), Sokol Víchová nad Jizerou B - TJ Sokol Tatobity B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Návesník Stanislav 2:2, Tobiáš Vladimír 3:1, Vejnar Josef 3:1, Tobiáš Zdeněk 1:3, body hostů: Jílek Miroslav 2:2, Hoření Radek 1:3, Mráz Luboš 4:0, Kořínková Lucie 0:4), Obec Jesenný A - Obec Jesenný B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Pavel 3:1, Jiříček Jan 4:0, Kratochvíl Jaromír 2:2, Holina Antonín 2:2, body hostů: Václavík Miroslav 0:4, Brandejs Jan 2:2, Boháč Martin 3:1, Samko Štefan 0:4), TJ Sokol Semily B - Sokol Benešov u Semil 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: David Jaroslav 4:0, David Lukáš 4:0, Krejsa Karel 3:1, Král Libor 4:0, body hostů: Strnad Pavel 1:3, Klikar Miloš 0:4, Martinec Jan 0:4, Seidl Jan 0:4), TJ Sokol Tatobity C - Sokol STAR Turnov B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamíra Jiří 0:3, Tauchman Jiří 0:4, Adamíra Jiří ml. 0:4, Buriánek Jan 0:4, Adamíra Šimon 0:1, body hostů: Brenner Radek 4:0, Vondrák Michal 4:0, Pokorný Martin 4:0, Brož Kryštof 4:0), Sokol STAR Turnov A - TJ Sokol Turnov F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pařízek Jan 2:2, Novák Luboš 2:2, Mizera Petr 2:2, Filip Josef 1:3, body hostů: Varcl Jan st. 4:0, Mencl Kryštof 4:0, Kosař Václav 0:4, Brenner Matěj 1:3),
5. kolo:
Sokol STAR Turnov A - TJ Sokol Tatobity B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Luboš 4:0, Pařízek Jan 4:0, Filip Josef 4:0, Sedláček Miroslav 4:0, body hostů: Jílek Miroslav 0:4, Brouček Tomáš 0:2, Hoření Radek 0:4, Kořínková Lucie 0:4, Mráz Luboš 0:2), TJ Sokol Tatobity C - TJ Sokol Nová Ves n. P. C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Buriánek Jan 0:4, Tauchman Jiří 0:4, Adamíra Jiří ml. 0:4, Adamíra Jiří 0:4, body hostů: Fišarová Markéta 4:0, Kynčl Luboš 4:0, Fejfar Zdeněk 4:0, Hegarová Monika 4:0), Sokol Benešov u Semil - Sokol STAR Turnov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klikar Miloš 2:2, Martinec Jan 3:1, Strnad Pavel 2:2, Seidl Jan 3:1, body hostů: Pokorný Martin 2:2, Brož Kryštof 2:2, Brenner Radek 2:2, Zajíček Jan st. 0:4), Obec Jesenný B - TJ Sokol Turnov F 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Samko Štefan 1:3, Václavík Miroslav 0:4, Varga Ján 0:4, Boháč Martin 1:3, body hostů: Varcl Jan st. 2:0, Mencl Kryštof 4:0, Brenner Matěj 4:0, Kosař Václav 2:2, Ouvín Josef 2:0), Sokol Víchová nad Jizerou B - Obec Jesenný A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Návesník Stanislav 2:2, Vejnar Josef 0:4, Jirouš Zbyněk 3:1, Hrubec Zbyněk 1:3, body hostů: Jiříček Jan 4:0, Hudský Libor 2:2, Kratochvíl Jaromír 2:2, Novotný Pavel 2:2), TJ Sokol Košťálov B - TJ Sokol Semily B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Najbr Jiří 3:1, Škaloud Miroslav 3:1, Flajšr Antonín 2:2, Móro Jaroslav 3:1, body hostů: David Jaroslav 3:1, Málek Lukáš 2:2, Král Libor 0:4, Krejsa Karel 0:4),
6. kolo:
Sokol STAR Turnov A - TJ Sokol Nová Ves n. P. C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pařízek Jan 4:0, Novák Luboš 3:1, Filip Josef 3:1, Sedláček Miroslav 2:2, body hostů: Hegarová Monika 0:4, Kynčl Luboš 0:4, Fejfar Zdeněk 2:2, Fišarová Markéta 2:2), TJ Sokol Tatobity C - TJ Sokol Tatobity B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamíra Šimon 0:4, Adamíra Jiří ml. 0:4, Tauchman Jiří 0:4, Adamíra Jiří 0:4, body hostů: Jílek Miroslav 4:0, Hoření Radek 4:0, Brouček Tomáš 4:0, Kořínková Lucie 4:0), Sokol Benešov u Semil - TJ Sokol Turnov F 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strnad Pavel 2:2, Klikar Miloš 0:4, Martinec Jan 1:3, Brykner Milan 0:4, body hostů: Louda Václav 3:1, Varcl Jan st. 4:0, Brenner Matěj 4:0, Kosař Václav 2:2), Obec Jesenný B - Sokol STAR Turnov B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Samko Štefan 3:1, Holina Marek 0:4, Varga Ján 0:4, Václavík Miroslav 2:2, body hostů: Brenner Radek 3:1, Zajíček Jan st. 3:1, Brož Kryštof 2:2, Pokorný Martin 3:1), Sokol Víchová nad Jizerou B - TJ Sokol Semily B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vejnar Josef 0:4, Návesník Stanislav 0:4, Jirouš Zbyněk 0:4, Hrubec Zbyněk 0:4, body hostů: David Lukáš 4:0, David Jaroslav 4:0, Král Libor 4:0, Krejsa Karel 4:0), TJ Sokol Košťálov B - Obec Jesenný A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prášková Vlasta 3:1, Škaloud Miroslav 3:1, Flajšr Antonín 3:1, Móro Jaroslav 2:2, body hostů: Jiříček Jan 4:0, Novotný Pavel 0:4, Kratochvíl Jaromír 0:4, Hudský Libor 1:3),
7. kolo:
TJ Sokol Nová Ves n. P. C - Obec Jesenný A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hegarová Monika 0:4, Fišarová Markéta 3:1, Fejfar Zdeněk 3:1, Zelenková Monika 0:4, body hostů: Jiříček Jan 4:0, Holina Antonín 2:2, Kratochvíl Jaromír 2:2, Novotný Pavel 2:2), TJ Sokol Tatobity B - TJ Sokol Semily B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jílek Miroslav 0:4, Kořínková Lucie 0:4, Hyka Karel 0:4, Hyková Šárka 1:3, body hostů: David Lukáš 4:0, David Jaroslav 4:0, Král Libor 3:1, Krejsa Karel 4:0), Sokol Víchová nad Jizerou B - Sokol STAR Turnov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejnar Josef 1:3, Návesník Stanislav 2:2, Jirouš Zbyněk 1:3, Hrubec Zbyněk 2:2, body hostů: Pokorný Martin 4:0, Brož Kryštof 2:2, Vondrák Michal 1:3, Brenner Radek 3:1), TJ Sokol Košťálov B - TJ Sokol Turnov F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Najbr Jiří 3:1, Škaloud Miroslav 2:2, Pastorek Milan 4:0, Flajšr Antonín 2:0, Prášková Vlasta 0:2, body hostů: Varcl Jan st. 2:2, Mencl Kryštof 3:1, Brenner Matěj 0:4, Kosař Václav 0:4), Sokol Benešov u Semil - Sokol STAR Turnov A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Seidl Jan 0:4, Martinec Jan 0:4, Klikar Miloš 0:4, Strnad Pavel 2:0, Kašík Tadeáš 0:2, body hostů: Novák Luboš 4:0, Filip Josef 4:0, Mizera Petr 3:1, Sedláček Miroslav 3:1), Obec Jesenný B - TJ Sokol Tatobity C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Varga Ján 4:0, Boháč Martin 4:0, Václavík Miroslav 4:0, Hykman Marek 4:0, body hostů: Adamíra Jiří 0:4, Adamíra Jiří ml. 0:4, Adamíra Šimon 0:4, Buriánek Jan 0:4),
8. kolo:
TJ Sokol Nová Ves n. P. C - TJ Sokol Semily B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hegarová Monika 0:4, Fišarová Markéta 3:1, Fejfar Zdeněk 2:2, Zelenková Monika 0:4, body hostů: David Lukáš 3:1, David Jaroslav 3:1, Král Libor 3:1, Krejsa Karel 2:2), TJ Sokol Tatobity B - Obec Jesenný A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jílek Miroslav 0:4, Mráz Luboš 3:1, Kořínková Lucie 0:4, Hoření Radek 0:4, body hostů: Jiříček Jan 4:0, Holina Antonín 3:1, Kratochvíl Jaromír 3:1, Novotný Pavel 3:1), TJ Sokol Košťálov B - Sokol STAR Turnov B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Najbr Jiří 4:0, Škaloud Miroslav 4:0, Móro Jaroslav 4:0, Flajšr Antonín 4:0, body hostů: Pokorný Martin 0:4, Vondrák Michal 0:4, Brož Kryštof 0:4, Brenner Radek 0:4), Sokol Víchová nad Jizerou B - TJ Sokol Turnov F 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejnar Josef 0:4, Návesník Stanislav 1:3, Tobiáš Vladimír 0:4, Jirouš Zbyněk 1:3, body hostů: Varcl Jan st. 4:0, Brenner Matěj 3:1, Louda Václav 3:1, Kosař Václav 4:0), Obec Jesenný B - Sokol STAR Turnov A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Václavík Miroslav 0:4, Hykman Marek 0:4, Varga Ján 0:4, Boháč Martin 2:2, body hostů: Novák Luboš 3:1, Filip Josef 4:0, Mizera Petr 3:1, Sedláček Miroslav 4:0), Sokol Benešov u Semil - TJ Sokol Tatobity C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinec Jan 4:0, Klikar Miloš 4:0, Strnad Pavel 4:0, Kašík Tadeáš 1:3, body hostů: Buriánek Jan 1:3, Adamíra Šimon 0:4, Adamíra Jiří 1:3, Adamíra Jiří ml. 1:3),
9. kolo:
Sokol Benešov u Semil - TJ Sokol Nová Ves n. P. C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinec Jan 1:3, Seidl Jan 2:2, Klikar Miloš 4:0, Strnad Pavel 2:2, body hostů: Hegarová Monika 0:2, Kynčl Luboš 2:2, Fišarová Markéta 2:2, Fejfar Zdeněk 3:1, Zelenková Monika 0:2), Obec Jesenný B - TJ Sokol Tatobity B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Samko Štefan 3:1, Václavík Miroslav 2:2, Boháč Martin 3:1, Brandejs Jan 2:2, body hostů: Jílek Miroslav 1:3, Hoření Radek 0:4, Mráz Luboš 2:2, Hyka Karel 3:1), Sokol STAR Turnov A - Sokol Víchová nad Jizerou B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pařízek Jan 4:0, Filip Josef 4:0, Mizera Petr 4:0, Sedláček Miroslav 3:1, body hostů: Hrubec Zbyněk 0:4, Jirouš Zbyněk 1:3, Vejnar Josef 0:4, Tobiáš Vladimír 0:4), TJ Sokol Tatobity C - TJ Sokol Košťálov B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamíra Jiří ml. 0:4, Adamíra Jiří 0:4, Buriánek Jan 0:4, Tauchman Jiří 0:4, body hostů: Škaloud Miroslav 4:0, Flajšr Antonín 4:0, Jůza Jiří 4:0, Hochmal Zdeněk 4:0), Sokol STAR Turnov B - Obec Jesenný A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokorný Martin 2:2, Brož Kryštof 1:3, Brenner Radek 1:3, Vondrák Michal 0:4, body hostů: Jiříček Jan 4:0, Hudský Libor 3:1, Kratochvíl Jaromír 2:2, Novotný Pavel 2:0, Holina Antonín 1:1), TJ Sokol Turnov F - TJ Sokol Semily B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mencl Kryštof 2:2, Varcl Jan st. 0:2, Brenner Matěj 1:3, Kosař Václav 0:4, Ouvín Josef 1:1, body hostů: Málek Lukáš 4:0, David Lukáš 4:0, David Jaroslav 3:1, Král Libor 1:3),
10. kolo:
Sokol Benešov u Semil - TJ Sokol Tatobity B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinec Jan 4:0, Kašík Tadeáš 0:4, Klikar Miloš 4:0, Strnad Pavel 4:0, body hostů: Jílek Miroslav 1:3, Hoření Radek 1:3, Mráz Luboš 1:3, Hyka Karel 1:3), Obec Jesenný B - TJ Sokol Nová Ves n. P. C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Václavík Miroslav 2:2, Samko Štefan 2:2, Boháč Martin 3:1, Brandejs Jan 2:2, body hostů: Hegarová Monika 0:4, Kynčl Luboš 0:2, Fišarová Markéta 4:0, Fejfar Zdeněk 3:1, Zelenková Monika 0:2), TJ Sokol Tatobity C - Sokol Víchová nad Jizerou B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Buriánek Jan 0:4, Tauchman Jiří 0:4, Adamíra Jiří ml. 0:4, Adamíra Jiří 0:4, body hostů: Hrubec Zbyněk 4:0, Jirouš Zbyněk 4:0, Vejnar Josef 4:0, Tobiáš Vladimír 4:0), Sokol STAR Turnov A - TJ Sokol Košťálov B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Miroslav 0:4, Pařízek Jan 2:2, Filip Josef 1:3, Mizera Petr 1:3, body hostů: Najbr Jiří 4:0, Škaloud Miroslav 3:1, Móro Jaroslav 2:2, Flajšr Antonín 3:1), TJ Sokol Turnov F - Obec Jesenný A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kosař Václav 0:2, Brenner Matěj 3:1, Mencl Kryštof 3:1, Varcl Jan st. 3:1, Ouvín Josef 2:0, body hostů: Jiříček Jan 4:0, Hudský Libor 0:4, Kratochvíl Jaromír 0:4, Novotný Pavel 1:1, Holina Antonín 0:2), Sokol STAR Turnov B - TJ Sokol Semily B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokorný Martin 1:3, Brož Kryštof 0:4, Brenner Radek 0:4, Vondrák Michal 0:4, body hostů: Málek Lukáš 4:0, David Lukáš 4:0, David Jaroslav 4:0, Krejsa Karel 3:1),
11. kolo:
Sokol STAR Turnov B - TJ Sokol Turnov F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokorný Martin 2:2, Brož Kryštof 1:3, Brenner Radek 1:3, Vondrák Michal 0:4, body hostů: Varcl Jan st. 3:1, Mencl Kryštof 4:0, Brenner Matěj 3:1, Kosař Václav 2:2), Sokol STAR Turnov A - TJ Sokol Tatobity C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pařízek Jan 4:0, Novák Luboš 4:0, Sedláček Miroslav 4:0, Filip Josef 2:0, Mizera Petr 2:0, body hostů: Adamíra Jiří 0:4, Buriánek Jan 0:4, Tauchman Jiří 0:4, Adamíra Jiří ml. 0:4), Sokol Benešov u Semil - Obec Jesenný B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinec Jan 2:2, Seidl Jan 1:3, Klikar Miloš 3:1, Strnad Pavel 4:0, body hostů: Václavík Miroslav 2:2, Hykman Marek 0:4, Samko Štefan 2:2, Boháč Martin 2:2), Sokol Víchová nad Jizerou B - TJ Sokol Košťálov B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vejnar Josef 0:4, Jirouš Zbyněk 0:4, Návesník Stanislav 0:4, Hrubec Zbyněk 0:4, body hostů: Škaloud Miroslav 4:0, Najbr Jiří 4:0, Flajšr Antonín 4:0, Móro Jaroslav 4:0), Obec Jesenný A - TJ Sokol Semily B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiříček Jan 4:0, Hudský Libor 1:3, Novotný Pavel 0:4, Kratochvíl Jaromír 0:4, body hostů: Málek Lukáš 3:1, David Lukáš 3:1, David Jaroslav 3:1, Krejsa Karel 1:1, Král Libor 1:1), TJ Sokol Tatobity B - TJ Sokol Nová Ves n. P. C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hyka Karel 1:3, Hyková Šárka 3:1, Hoření Radek 0:4, Jílek Miroslav 0:4, body hostů: Zelenka Václav 3:1, Kynčl Luboš 2:2, Dlouhý Dominik 3:1, Fejfar Zdeněk 4:0),
12. kolo:
Sokol STAR Turnov B - TJ Sokol Tatobity B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Housa Aleš 3:1, Vondrák Michal 1:3, Brož Kryštof 4:0, Brenner Radek 2:2, body hostů: Hyková Šárka 2:2, Hyka Karel 2:2, Kořínková Lucie 0:4, Jílek Miroslav 2:2), TJ Sokol Turnov F - TJ Sokol Nová Ves n. P. C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Varcl Jan st. 4:0, Brenner Matěj 4:0, Mencl Kryštof 4:0, Varcl Jan ml. 3:1, body hostů: Fejfar Zdeněk 0:4, Zelenka Václav 0:4, Fišarová Markéta 1:3, Hegarová Monika 0:4), Sokol STAR Turnov A - Obec Jesenný A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pařízek Jan 3:1, Novák Luboš 3:1, Filip Josef 2:1, Mizera Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Jiříček Jan 4:0, Hudský Libor 1:3, Kratochvíl Jaromír 0:4, Novotný Pavel 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Tatobity C - TJ Sokol Semily B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamíra Jiří 0:4, Tauchman Jiří 0:4, Buriánek Jan 0:4, Adamíra Jiří ml. 0:4, body hostů: David Lukáš 4:0, David Jaroslav 4:0, Král Libor 1:0, Krejsa Karel 4:0, Málek Lukáš 3:0), Sokol Benešov u Semil - Sokol Víchová nad Jizerou B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klikar Miloš 2:2, Martinec Jan 3:1, Strnad Pavel 4:0, Seidl Jan 3:1, body hostů: Vejnar Josef 0:4, Tobiáš Vladimír 1:3, Návesník Stanislav 0:4, Jirouš Zbyněk 3:1), Obec Jesenný B - TJ Sokol Košťálov B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brandejs Jan 1:3, Hykman Marek 1:3, Václavík Miroslav 0:4, Boháč Martin 2:2, body hostů: Škaloud Miroslav 4:0, Flajšr Antonín 4:0, Móro Jaroslav 3:1, Prášková Vlasta 1:3),
13. kolo:
TJ Sokol Turnov F - TJ Sokol Tatobity B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Varcl Jan st. 4:0, Brenner Matěj 4:0, Kosař Václav 3:1, Mencl Kryštof 4:0, body hostů: Kořínková Lucie 0:4, Jílek Miroslav 0:4, Hyková Šárka 1:3, Hyka Karel 0:4), Sokol STAR Turnov B - TJ Sokol Nová Ves n. P. C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Housa Aleš 2:2, Vondrák Michal 3:1, Brož Kryštof 2:2, Brenner Radek 1:3, body hostů: Kynčl Luboš 2:2, Fišarová Markéta 2:2, Zelenková Monika 0:4, Fejfar Zdeněk 4:0), TJ Sokol Tatobity C - Obec Jesenný A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamíra Jiří 0:4, Tauchman Jiří 0:4, Buriánek Jan 0:4, Adamíra Jiří ml. 0:4, body hostů: Kratochvíl Jaromír 4:0, Novotný Pavel 4:0, Jiříček Jan 4:0, Hudský Libor 4:0), Sokol STAR Turnov A - TJ Sokol Semily B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pařízek Jan 2:2, Novák Luboš 1:3, Filip Josef 2:2, Mizera Petr 2:2, body hostů: David Lukáš 4:0, Málek Lukáš 3:1, David Jaroslav 2:2, Král Libor 0:2, Krejsa Karel 0:2), Obec Jesenný B - Sokol Víchová nad Jizerou B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brandejs Jan 4:0, Václavík Miroslav 4:0, Hykman Marek 1:3, Boháč Martin 4:0, body hostů: Tobiáš Vladimír 1:3, Tobiáš Zdeněk 0:4, Hrubec Zbyněk 1:3, Návesník Stanislav 1:3), Sokol Benešov u Semil - TJ Sokol Košťálov B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klikar Miloš 1:3, Martinec Jan 0:4, Vaníček Martin 0:2, Drahný Stanislav 0:4, Brykner Milan 0:2, body hostů: Najbr Jiří 4:0, Škaloud Miroslav 4:0, Prášková Vlasta 3:1, Flajšr Antonín 4:0),
14. kolo:
TJ Sokol Nová Ves n. P. C - Sokol Víchová nad Jizerou B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kynčl Luboš 3:1, Fišarová Markéta 3:1, Fejfar Zdeněk 4:0, Zelenková Monika 0:4, body hostů: Návesník Stanislav 1:3, Tobiáš Vladimír 1:3, Hrubec Zbyněk 1:3, Jirouš Zbyněk 3:1), TJ Sokol Tatobity B - TJ Sokol Košťálov B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jílek Miroslav 0:4, Hoření Radek 0:4, Hyková Šárka 2:2, Hyka Karel 0:4, body hostů: Flajšr Antonín 4:0, Móro Jaroslav 3:1, Prášková Vlasta 3:1, Jůza Jiří 4:0), Sokol Benešov u Semil - Obec Jesenný A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Seidl Jan 0:4, Martinec Jan 1:3, Klikar Miloš 1:3, Strnad Pavel 2:2, body hostů: Hudský Libor 4:0, Kratochvíl Jaromír 2:2, Novotný Pavel 2:2, Jiříček Jan 4:0), Obec Jesenný B - TJ Sokol Semily B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hykman Marek 0:4, Václavík Miroslav 1:3, Boháč Martin 3:1, Holina Marek 1:3, body hostů: Krejsa Karel 2:2, Kubík Tomáš 2:2, Král Libor 3:1, Baudys Václav 4:0), Sokol STAR Turnov B - Sokol STAR Turnov A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokorný Martin 1:3, Brož Kryštof 1:3, Vondrák Michal 1:3, Brenner Radek 1:3, body hostů: Pařízek Jan 4:0, Novák Luboš 4:0, Sedláček Miroslav 0:4, Mizera Petr 4:0), TJ Sokol Turnov F - TJ Sokol Tatobity C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kosař Václav 4:0, Nechvíl Richard 1:3, Brenner Matěj 4:0, Mencl Kryštof 4:0, body hostů: Adamíra Jiří ml. 1:3, Tauchman Jiří 0:4, Adamíra Jiří 1:3, Buriánek Jan 1:3),
15. kolo:
TJ Sokol Nová Ves n. P. C - TJ Sokol Košťálov B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kynčl Luboš 0:4, Fišarová Markéta 1:3, Fejfar Zdeněk 1:3, Zelenková Monika 0:4, body hostů: Najbr Jiří 3:1, Flajšr Antonín 4:0, Móro Jaroslav 4:0, Prášková Vlasta 3:1), TJ Sokol Tatobity B - Sokol Víchová nad Jizerou B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hyková Šárka 4:0, Hyka Karel 3:1, Jílek Miroslav 3:1, Hoření Radek 0:4, body hostů: Návesník Stanislav 1:3, Tobiáš Vladimír 1:3, Hrubec Zbyněk 2:2, Jirouš Zbyněk 2:2), Obec Jesenný B - Obec Jesenný A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brandejs Jan 0:4, Václavík Miroslav 0:4, Boháč Martin 2:2, Hykman Marek 0:4, body hostů: Kratochvíl Jaromír 3:1, Novotný Pavel 3:1, Hudský Libor 4:0, Jiříček Jan 4:0), Sokol Benešov u Semil - TJ Sokol Semily B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brykner Milan 0:4, Martinec Jan 0:4, Drahný Stanislav 0:4, Klikar Miloš 0:4, body hostů: David Lukáš 4:0, David Jaroslav 4:0, Krejsa Karel 4:0, Král Libor 4:0), Sokol STAR Turnov B - TJ Sokol Tatobity C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Jan st. 3:1, Brenner Radek 4:0, Brož Kryštof 4:0, Vondrák Michal 4:0, body hostů: Tauchman Jiří 0:4, Adamíra Jiří ml. 1:3, Adamíra Jiří 0:4, Adamíra Šimon 0:4), TJ Sokol Turnov F - Sokol STAR Turnov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brenner Matěj 2:2, Mencl Kryštof 3:1, Varcl Jan st. 2:2, Kosař Václav 0:4, body hostů: Pařízek Jan 2:2, Novák Luboš 2:2, Filip Josef 4:0, Mizera Petr 1:3),
16. kolo:
TJ Sokol Tatobity B - Sokol STAR Turnov A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jílek Miroslav 0:4, Hoření Radek 0:4, Hyka Karel 0:4, Kořínková Lucie 0:4, body hostů: Pařízek Jan 4:0, Novák Luboš 4:0, Filip Josef 4:0, Mizera Petr 4:0), TJ Sokol Nová Ves n. P. C - TJ Sokol Tatobity C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kynčl Luboš 4:0, Fišarová Markéta 4:0, Fejfar Zdeněk 4:0, Zelenková Monika 3:1, body hostů: Tauchman Jiří 0:4, Adamíra Jiří ml. 1:3, Adamíra Jiří 0:4, Adamíra Šimon 0:4), Sokol STAR Turnov B - Sokol Benešov u Semil 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Housa Aleš 2:2, Brož Kryštof 3:1, Brenner Radek 0:4, Pokorný Martin 3:1, body hostů: Martinec Jan 2:2, Strnad Pavel 3:1, Klikar Miloš 2:2, Seidl Jan 1:3), TJ Sokol Turnov F - Obec Jesenný B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ouvín Josef 2:1, Kosař Václav 2:1, Brenner Matěj 2:1, Varcl Jan st. 3:0, WO 5:0, body hostů: Boháč Martin 3:1, Holina Marek 0:4, Václavík Miroslav 0:4, WO 0:5), Obec Jesenný A - Sokol Víchová nad Jizerou B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiříček Jan 4:0, Hudský Libor 4:0, Kratochvíl Jaromír 3:1, Novotný Pavel 3:1, body hostů: Návesník Stanislav 0:4, Tobiáš Vladimír 0:4, Hrubec Zbyněk 0:4, Jirouš Zbyněk 2:2), TJ Sokol Semily B - TJ Sokol Košťálov B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: David Lukáš 3:1, Šonský Jaroslav 4:0, Málek Lukáš 4:0, David Jaroslav 3:1, body hostů: Škaloud Miroslav 1:3, Ouhrabka Petr 0:4, Flajšr Antonín 1:3, Móro Jaroslav 0:4),
17. kolo:
TJ Sokol Nová Ves n. P. C - Sokol STAR Turnov A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kynčl Luboš 0:4, Fišarová Markéta 2:2, Dlouhý Dominik 1:2, Zelenková Monika 1:3, WO 1:0, body hostů: Pařízek Jan 3:1, Novák Luboš 3:1, Filip Josef 4:0, Sedláček Miroslav 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Tatobity B - TJ Sokol Tatobity C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoření Radek 3:1, Kořínková Lucie 4:0, Mráz Luboš 0:4, Jílek Miroslav 4:0, body hostů: Adamíra Jiří ml. 1:3, Tauchman Jiří 2:2, Adamíra Jiří 1:3, Adamíra Šimon 1:3), TJ Sokol Turnov F - Sokol Benešov u Semil 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ouvín Josef 2:1, Brenner Matěj 3:1, Varcl Jan ml. 4:0, Varcl Jan st. 3:0, WO 2:0, body hostů: Martinec Jan 1:3, Strnad Pavel 0:2, Klikar Miloš 0:4, Seidl Jan 1:3, WO 0:2), Sokol STAR Turnov B - Obec Jesenný B 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zajíček Jan st. 1:3, Housa Aleš 3:1, Brenner Radek 3:1, WO 0:5, body hostů: Václavík Miroslav 2:1, Holina Marek 1:2, Boháč Martin 2:1, Hykman Marek 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Semily B - Sokol Víchová nad Jizerou B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: David Lukáš 4:0, Málek Lukáš 4:0, David Jaroslav 4:0, Krejsa Karel 1:1, Král Libor 1:1, body hostů: Návesník Stanislav 1:3, Tobiáš Vladimír 0:4, Hrubec Zbyněk 0:4, Jirouš Zbyněk 1:3), Obec Jesenný A - TJ Sokol Košťálov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiříček Jan 4:0, Hudský Libor 1:3, Holina Antonín 0:4, Novák Jiří 0:4, body hostů: Škaloud Miroslav 3:1, Najbr Jiří 3:1, Flajšr Antonín 3:1, Móro Jaroslav 2:2),
18. kolo:
Obec Jesenný A - TJ Sokol Nová Ves n. P. C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiříček Jan 4:0, Hudský Libor 2:2, Kratochvíl Jaromír 2:2, Novotný Pavel 1:3, body hostů: Fišarová Markéta 2:2, Kynčl Luboš 2:2, Zelenková Monika 0:4, Fejfar Zdeněk 3:1), TJ Sokol Semily B - TJ Sokol Tatobity B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: David Lukáš 3:0, David Jaroslav 2:1, Král Libor 2:1, Krejsa Karel 2:1, WO 5:0, body hostů: Hyka Karel 0:4, Hyková Šárka 3:1, Jílek Miroslav 0:4, WO 0:5), Sokol STAR Turnov B - Sokol Víchová nad Jizerou B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Housa Aleš 2:2, Brož Kryštof 3:1, Pokorný Martin 3:1, Brenner Radek 2:2, body hostů: Tobiáš Zdeněk 0:4, Návesník Stanislav 1:3, Hrubec Zbyněk 1:3, Jirouš Zbyněk 4:0), TJ Sokol Turnov F - TJ Sokol Košťálov B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mencl Kryštof 3:1, Varcl Jan st. 2:2, Brenner Matěj 2:2, Kosař Václav 0:4, body hostů: Najbr Jiří 4:0, Škaloud Miroslav 2:2, Flajšr Antonín 2:2, Móro Jaroslav 1:3), Sokol STAR Turnov A - Sokol Benešov u Semil 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Luboš 4:0, Filip Josef 4:0, Sedláček Miroslav 4:0, Mizera Petr 4:0, body hostů: Brykner Milan 0:4, Kašík Tadeáš 0:4, Maťátko Lukáš 0:4, Vaníček Martin 0:4), TJ Sokol Tatobity C - Obec Jesenný B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tauchman Jiří 0:4, Adamíra Jiří 0:4, Buriánek Jan 0:4, Adamíra Jiří ml. 0:4, body hostů: Holina Marek 4:0, Hykman Marek 4:0, Boháč Martin 4:0, Václavík Miroslav 4:0),
19. kolo:
TJ Sokol Semily B - TJ Sokol Nová Ves n. P. C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: David Lukáš 3:0, David Jaroslav 3:0, Krejsa Karel 2:1, Král Libor 2:1, WO 4:0, body hostů: Kynčl Luboš 0:3, Fišarová Markéta 1:2, Zelenková Monika 0:3, Fejfar Zdeněk 1:2, WO 0:4), Obec Jesenný A - TJ Sokol Tatobity B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jiříček Jan 1:0, Hudský Libor 2:1, Novotný Pavel 3:0, Kratochvíl Jaromír 2:1, WO 5:2, body hostů: Jílek Miroslav 0:4, Hyka Karel 0:3, Hyková Šárka 2:1, WO 2:5), Sokol STAR Turnov B - TJ Sokol Košťálov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Housa Aleš 3:1, Brož Kryštof 2:2, Pokorný Martin 1:3, Brenner Radek 1:3, body hostů: Flajšr Antonín 3:1, Móro Jaroslav 2:2, Prášková Vlasta 2:2, Hochmal Zdeněk 2:2), TJ Sokol Turnov F - Sokol Víchová nad Jizerou B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kosař Václav 3:1, Brenner Matěj 4:0, Varcl Jan st. 3:1, Mencl Kryštof 4:0, body hostů: Tobiáš Zdeněk 0:4, Návesník Stanislav 0:4, Hrubec Zbyněk 0:4, Jirouš Zbyněk 2:2), Sokol STAR Turnov A - Obec Jesenný B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filip Josef 4:0, Novák Luboš 4:0, Mizera Petr 3:1, Sedláček Miroslav 3:1, body hostů: Václavík Miroslav 0:4, Hykman Marek 0:4, Boháč Martin 2:2, Holina Marek 0:4), TJ Sokol Tatobity C - Sokol Benešov u Semil 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamíra Šimon 0:4, Tauchman Jiří 2:2, Adamíra Jiří 1:3, Adamíra Jiří ml. 1:3, body hostů: Martinec Jan 4:0, Drahný Stanislav 3:1, Kašík Tadeáš 1:3, Klikar Miloš 4:0),
20. kolo:
TJ Sokol Nová Ves n. P. C - Sokol Benešov u Semil 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zelenková Monika 2:2, Dlouhý Dominik 4:0, Fejfar Zdeněk 4:0, Kynčl Luboš 2:2, body hostů: Klikar Miloš 2:2, Seidl Jan 1:3, Martinec Jan 1:3, Drahný Stanislav 0:4), TJ Sokol Tatobity B - Obec Jesenný B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jílek Miroslav 0:4, Hoření Radek 0:4, Hyka Karel 0:4, Kořínková Lucie 0:4, body hostů: Václavík Miroslav 4:0, Boháč Martin 4:0, Brandejs Jan 4:0, Holina Marek 4:0), TJ Sokol Košťálov B - TJ Sokol Tatobity C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kobrle Jaroslav 4:0, Škaloud Miroslav 4:0, Móro Jaroslav 4:0, Flajšr Antonín 4:0, body hostů: Tauchman Jiří 0:4, Adamíra Jiří ml. 0:4, Adamíra Jiří 0:4, Adamíra Šimon 0:4), Sokol Víchová nad Jizerou B - Sokol STAR Turnov A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tobiáš Zdeněk 0:4, Jirouš Zbyněk 3:1, Návesník Stanislav 1:3, Hrubec Zbyněk 0:4, body hostů: Pařízek Jan 4:0, Novák Luboš 3:1, Filip Josef 2:2, Mizera Petr 3:1), Obec Jesenný A - Sokol STAR Turnov B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jiříček Jan 3:0, Hudský Libor 3:0, Novotný Pavel 2:1, Kratochvíl Jaromír 1:2, WO 5:0, body hostů: Brož Kryštof 1:3, Brenner Radek 2:2, Zajíček Jan st. 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Semily B - TJ Sokol Turnov F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Málek Lukáš 1:2, David Jaroslav 1:3, Král Libor 0:2, David Lukáš 3:0, Krejsa Karel 0:2, WO 2:0, body hostů: Mencl Kryštof 3:1, Brenner Matěj 2:2, Kosař Václav 3:1, Varcl Jan st. 1:1, WO 0:2),
21. kolo:
TJ Sokol Tatobity B - Sokol Benešov u Semil 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Luboš 3:1, Jílek Miroslav 0:4, Hyka Karel 1:3, Hyková Šárka 3:1, body hostů: Strnad Pavel 3:1, Seidl Jan 1:3, Martinec Jan 3:1, Klikar Miloš 2:2), TJ Sokol Nová Ves n. P. C - Obec Jesenný B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišarová Markéta 4:0, Dlouhý Dominik 4:0, Fejfar Zdeněk 3:1, Kynčl Luboš 2:2, body hostů: Holina Marek 0:4, Václavík Miroslav 0:4, Brandejs Jan 1:3, Boháč Martin 2:2), Sokol Víchová nad Jizerou B - TJ Sokol Tatobity C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jirouš Zbyněk 4:0, Návesník Stanislav 4:0, Tobiáš Zdeněk 3:1, Hrubec Zbyněk 4:0, body hostů: Tauchman Jiří 0:4, Adamíra Jiří ml. 0:4, Adamíra Jiří 1:3, Adamíra Šimon 0:4), TJ Sokol Košťálov B - Sokol STAR Turnov A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Najbr Jiří 4:0, Škaloud Miroslav 3:1, Móro Jaroslav 2:2, Flajšr Antonín 3:1, body hostů: Pařízek Jan 2:2, Mizera Petr 0:4, Novák Luboš 2:2, Filip Josef 0:4), Obec Jesenný A - TJ Sokol Turnov F 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiříček Jan 3:0, Hudský Libor 0:4, Novotný Pavel 0:4, Kratochvíl Jaromír 0:4, WO 1:0, body hostů: Mencl Kryštof 3:1, Varcl Jan st. 3:0, Kosař Václav 3:1, Brenner Matěj 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Semily B - Sokol STAR Turnov B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: David Lukáš 3:0, Málek Lukáš 3:0, David Jaroslav 4:0, Krejsa Karel 1:1, Král Libor 1:0, WO 4:0, body hostů: Brož Kryštof 0:4, Brenner Radek 0:4, Zajíček Jan st. 1:3, 0:1, WO 0:4),
22. kolo:
TJ Sokol Turnov F - Sokol STAR Turnov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mencl Kryštof 4:0, Kosař Václav 3:1, Brenner Matěj 2:2, Varcl Jan st. 4:0, body hostů: Housa Aleš 1:3, Brož Kryštof 1:3, Pokorný Martin 1:1, Vondrák Michal 0:4, Brenner Radek 0:2), TJ Sokol Tatobity C - Sokol STAR Turnov A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamíra Šimon 0:4, Tauchman Jiří 0:4, Buriánek Jan 0:4, Adamíra Jiří ml. 0:4, body hostů: Sedláček Miroslav 4:0, Filip Josef 4:0, Pitelová Vladimíra 4:0, Novák Luboš 4:0), Obec Jesenný B - Sokol Benešov u Semil 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holina Marek 0:4, Václavík Miroslav 1:3, Brandejs Jan 1:3, Boháč Martin 3:1, body hostů: Martinec Jan 3:1, Klikar Miloš 3:1, Strnad Pavel 4:0, Seidl Jan 1:3), TJ Sokol Košťálov B - Sokol Víchová nad Jizerou B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Najbr Jiří 4:0, Flajšr Antonín 4:0, Móro Jaroslav 4:0, Prášková Vlasta 3:1, body hostů: Vejnar Josef 0:4, Tobiáš Vladimír 0:4, Hrubec Zbyněk 1:3, Návesník Stanislav 0:4), TJ Sokol Semily B - Obec Jesenný A 16:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Málek Lukáš 3:0, David Jaroslav 3:0, Krejsa Karel 1:1, David Lukáš 3:0, Král Libor 1:0, WO 5:0, body hostů: Hudský Libor 0:4, Novotný Pavel 0:4, Kratochvíl Jaromír 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Nová Ves n. P. C - TJ Sokol Tatobity B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kynčl Luboš 1:3, Fišarová Markéta 4:0, Fejfar Zdeněk 3:1, Zelenková Monika 1:3, body hostů: Brouček Tomáš 2:2, Hyková Šárka 3:1, Mráz Luboš 2:2, Hyka Karel 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS