Výsledky do novin
Divize mužů
1. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 - Jiskra Jaroměř 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hnik Ondřej 1:1, Šmidt Karel 2:0, Rochowanski Pavel 3:0, Tuček Adam 3:0, body hostů: Divecký Filip 1:2, Hrycík Radim 0:3, Dax Ondřej 0:1, Vojtíšek Radomír ml. 0:2, Divecký Jan 0:1), Baník Rtyně v P. A - Baník Rtyně v P. B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valčík Roman 2:2, Kábrt Vratislav 2:2, Ducháč Radek 3:1, Kubeček Vojtěch 1:3, body hostů: Koblížek Oldřich 2:2, Brát Karel st. 2:2, Martin Petr 2:2, Valta Martin 2:2), DTJ-Slavia Hr. Králové D - Tatran Hostinné B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paclík Jiří 1:2, Píše Pavel 0:3, Mrázek Jiří 1:2, Sánchez Javier Francisco 2:1, body hostů: Šváb Richard 3:0, Šplíchal Jan 3:0, Voňka Karel ml. 0:3, Valeš Jakub 2:1), Sokol Stěžery - TTC Kostelec n.O. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodym Tomáš 2:2, Dufek Lukáš 2:2, Hanzl Matěj 1:3, Slavík Jan 3:1, body hostů: Malík Lukáš 3:1, Brůna Petr 1:3, Ježek Robert 0:4, Malík Karel 4:0), Sokol PP Hr. Králové 2 D - Sokol PP Hr. Králové 2 E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čepelka Jan 2:2, Brož Petr 2:2, Jakubský Filip 2:2, Jirásek Martin ml. 2:2, body hostů: Mynář Marian 2:2, Kačer Radek 2:2, Lebeda Matyáš 2:2, Zeman Daniel 2:2), TJ Jičín - TTC KB Vrchlabí 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fejtek Petr st. 0:3, Harcuba Pavel 0:2, Kříž Milan ml. 2:1, Červenka Jan 1:2, body hostů: Hauschwitz Pavel 3:0, Studecký Ivan 2:1, Brázda Adam 2:1, Vitvar Roman 1:1),
2. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TJ Jičín 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Pavel 1:1, Rochowanski Pavel 2:0, Hnik Ondřej 3:0, Tuček Adam 2:0, body hostů: Kříž Milan ml. 1:2, Červenka Jan 0:2, Kohut Jan 0:2, Augustin Ondřej 0:2), Jiskra Jaroměř - TTC KB Vrchlabí 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hardubej Eduard ml. 1:3, Hrycík Radim 3:1, Dax Ondřej 0:2, Divecký Filip 3:1, Divecký Jan 0:2, body hostů: Hauschwitz Pavel 1:3, Studecký Ivan 2:2, Brázda Adam 3:1, Vitvar Roman 3:1), Baník Rtyně v P. A - Sokol PP Hr. Králové 2 D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ducháč Radek 1:2, Kábrt Vratislav 0:3, Kubeček Vojtěch 2:1, Valčík Roman 1:3, body hostů: Jakubský Filip 4:0, Hýbl Jan 2:1, Jirásek Martin ml. 2:1, Čepelka Jan 1:2), Baník Rtyně v P. B - Sokol PP Hr. Králové 2 E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koblížek Michal 0:2, Koblížek Oldřich 3:1, Brát Karel st. 1:3, Martin Petr 2:2, Valta Martin 1:1, body hostů: Janovský Dan 4:0, Mynář Marian 1:3, Kačer Radek 2:2, Lebeda Matyáš 2:2), DTJ-Slavia Hr. Králové D - Sokol Stěžery 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paclík Jiří 2:2, Mrázek Jiří 2:1, Píše Pavel 2:1, Sánchez Javier Francisco 3:1, body hostů: Slavík Jan 3:1, Loskot Václav 1:3, Kodym Tomáš 0:3, Dufek Lukáš 1:2), Tatran Hostinné B - TTC Kostelec n.O. 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šplíchal Jan 1:0, Voňka Karel ml. 1:1, Šváb Richard 3:0, Valeš Jakub 3:0, WO 0:1, body hostů: Malík Lukáš 1:2, Bolehovský Martin st. 0:3, Malík Tomáš 0:2, Malík Karel 0:1, WO 1:0),
3. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TTC KB Vrchlabí 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tuček Adam 2:2, Čenovský David 3:1, Hnik Ondřej 2:2, Rochowanski Pavel 2:2, body hostů: Hauschwitz Pavel 4:0, Studecký Ivan 1:3, Brázda Adam 1:3, Vitvar Roman 1:3), Jiskra Jaroměř - TJ Jičín 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Divecký Filip 2:0, Hrycík Radim 2:0, Hardubej Eduard ml. 2:1, Dax Ondřej 1:0, Divecký Jan 1:1, body hostů: Kohut Jan 0:3, Kříž Milan ml. 0:3, Červenka Jan 2:0, Augustin Ondřej 0:2), Baník Rtyně v P. A - Sokol PP Hr. Králové 2 E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kábrt Vratislav 2:2, Ducháč Radek 1:2, Valčík Roman 2:1, Kubeček Vojtěch 3:1, body hostů: Janovský Dan 3:1, Kačer Radek 1:3, Lebeda Matyáš 1:2, Mynář Marian 1:2), Baník Rtyně v P. B - Sokol PP Hr. Králové 2 D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martin Petr 0:2, Valta Martin 0:2, Koblížek Michal 0:3, Koblížek Oldřich 1:1, body hostů: Jakubský Filip 3:0, Jirásek Martin ml. 2:0, Čepelka Jan 2:0, Hýbl Jan 1:1), DTJ-Slavia Hr. Králové D - TTC Kostelec n.O. 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paclík Jiří 1:2, Mrázek Jiří 0:3, Píše Pavel 1:2, Chládek Martin 1:2, body hostů: Brůna Petr 3:0, Malík Lukáš 3:0, Bolehovský Martin st. 0:3, Malík Karel 3:0), Tatran Hostinné B - Sokol Stěžery 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šplíchal Jan 1:0, Voňka Karel ml. 1:2, Šváb Richard 3:0, Valeš Jakub 3:1, WO 0:2, body hostů: Slavík Jan 1:3, Dufek Lukáš 2:1, Hanzl Matěj 0:2, Kodym Tomáš 0:2, WO 2:0),
4. kolo:
TJ Jičín - Sokol Stěžery 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sebera Petr 1:2, Vraštil Tomáš 0:3, Kříž Milan ml. 2:1, Červenka Jan 1:2, body hostů: Dufek Lukáš 1:2, Loskot Václav 2:1, Slavík Jan 2:1, Kodym Tomáš 3:0), TTC KB Vrchlabí - TTC Kostelec n.O. 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studecký Ivan 2:2, Vitvar Roman 1:3, Brázda Adam 3:1, Hauschwitz Pavel 2:2, body hostů: Malík Lukáš 4:0, Jakubec Martin 0:4, Malík Tomáš 1:3, Malík Karel 3:1), Sokol PP Hr. Králové 2 D - DTJ-Slavia Hr. Králové D 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jirásek Martin ml. 1:0, Jakubský Filip 2:0, Hýbl Jan 2:1, Čepelka Jan 1:1, WO 3:0, body hostů: Mrázek Jiří 0:3, Chládek Martin 1:2, Paclík Jiří 1:1, WO 0:3), Sokol PP Hr. Králové 2 E - Tatran Hostinné B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kačer Radek 0:3, Mynář Marian 0:2, Tesolin Riccardo 1:2, Janovský Dan 2:1, body hostů: Šváb Richard 3:0, Šplíchal Jan 3:0, Valeš Jakub 1:2, Voňka Karel ml. 1:1), Sokol Jaroměř-Josefov 2 - Baník Rtyně v P. A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmidt Karel 2:0, Rochowanski Pavel 2:0, Hnik Ondřej 2:0, Tuček Adam 2:0, body hostů: Kubeček Vojtěch 0:2, Valčík Roman 0:2, Ducháč Radek 0:2, Kábrt Vratislav 0:2), Jiskra Jaroměř - Baník Rtyně v P. B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Divecký Filip 1:3, Vojtíšek Radomír ml. 0:3, Hardubej Eduard ml. 1:2, Hrycík Radim 3:1, body hostů: Martin Petr 3:1, Koblížek Michal 2:2, Koblížek Oldřich 3:0, Valta Martin 1:2),
5. kolo:
TJ Jičín - TTC Kostelec n.O. 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sebera Petr 1:2, Vraštil Tomáš 0:3, Kříž Milan ml. 1:2, Červenka Jan 2:2, body hostů: Malík Lukáš 4:0, Malík Karel 3:0, Malík Tomáš 0:3, Jakubec Martin 2:1), TTC KB Vrchlabí - Sokol Stěžery 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studecký Ivan 1:2, Vitvar Roman 0:3, Brázda Adam 1:2, Hauschwitz Pavel 1:2, body hostů: Kodym Tomáš 3:0, Slavík Jan 3:0, Loskot Václav 0:3, Dufek Lukáš 3:0), Sokol PP Hr. Králové 2 D - Tatran Hostinné B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čepelka Jan 2:0, Hýbl Jan 2:0, Jirásek Martin ml. 3:0, Jakubský Filip 2:0, body hostů: Valeš Jakub 0:3, Klimenta Matěj 0:2, Voňka Karel ml. 0:2, Sixta Vít 0:2), Sokol PP Hr. Králové 2 E - DTJ-Slavia Hr. Králové D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačer Radek 3:1, Lebeda Matyáš 1:3, Mynář Marian 2:2, Janovský Dan 2:2, body hostů: Sánchez Javier Francisco 3:1, Chládek Martin 1:3, Paclík Jiří 4:0, Trojan Luděk 0:4), Sokol Jaroměř-Josefov 2 - Baník Rtyně v P. B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmidt Karel 2:0, Rochowanski Pavel 2:0, Hnik Ondřej 2:1, Tuček Adam 2:0, body hostů: Koblížek Oldřich 0:3, Martin Petr 1:1, Koblížek Michal 0:2, Brát Karel st. 0:2), Jiskra Jaroměř - Baník Rtyně v P. A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrycík Radim 4:0, Vojtíšek Radomír ml. 1:3, Hardubej Eduard ml. 3:1, Divecký Filip 1:3, body hostů: Kubeček Vojtěch 3:1, Valčík Roman 2:2, Ducháč Radek 2:2, Kábrt Vratislav 0:4),
6. kolo:
Baník Rtyně v P. A - TJ Jičín 7:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ducháč Radek 0:3, Valčík Roman 0:3, Kubeček Vojtěch 3:0, WO 3:3, body hostů: Sebera Petr 2:1, Kříž Milan ml. 2:1, Červenka Jan 2:1, WO 3:3), Baník Rtyně v P. B - TTC KB Vrchlabí 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koblížek Michal 0:4, Martin Petr 2:1, Brát Karel st. 0:2, Koblížek Oldřich 4:0, Valta Martin 0:1, body hostů: Hauschwitz Pavel 3:1, Brázda Adam 2:2, Vitvar Roman 2:1, Studecký Ivan 1:2), DTJ-Slavia Hr. Králové D - Sokol Jaroměř-Josefov 2 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Paclík Jiří 0:2, Mrázek Jiří 0:3, Chládek Martin 1:1, WO 0:3, body hostů: Šmidt Karel 2:0, Hnik Ondřej 2:0, Černý Jaroslav 1:1, Tuček Adam 1:0, WO 3:0), Tatran Hostinné B - Jiskra Jaroměř 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Karel ml. 0:3, Klimenta Matěj 0:4, Šváb Richard 4:0, Valeš Jakub 4:0, Drahotský Tomáš 0:1, body hostů: Hrycík Radim 2:2, Hardubej Eduard ml. 2:2, Divecký Filip 2:2, Divecký Jan 2:2), Sokol Stěžery - Sokol PP Hr. Králové 2 D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Lukáš 3:1, Hanzl Matěj 0:2, Slavík Jan 3:1, Kodym Tomáš 3:1, Loskot Václav 0:2, body hostů: Jakubský Filip 1:3, Hýbl Jan 1:3, Čepelka Jan 4:0, Jirásek Martin ml. 1:3), TTC Kostelec n.O. - Sokol PP Hr. Králové 2 E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brůna Petr 3:0, Ježek Robert 1:1, Malík Karel 2:0, Malík Lukáš 2:1, Malík Tomáš 0:1, body hostů: Kopecký Tadeáš 2:1, Kačer Radek 1:2, Tesolin Riccardo 0:3, Bláha Petr 0:2),
7. kolo:
Baník Rtyně v P. A - TTC KB Vrchlabí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš Zbyšek 2:2, Ducháč Radek 2:2, Valčík Roman 2:2, Kubeček Vojtěch 2:2, body hostů: Hauschwitz Pavel 2:2, Vitvar Roman 2:2, Brázda Adam 2:2, Studecký Ivan 2:2), Baník Rtyně v P. B - TJ Jičín 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koblížek Michal 0:1, Martin Petr 1:2, Koblížek Oldřich 3:0, Valta Martin 0:1, Brát Karel st. 0:2, WO 5:2, body hostů: Kříž Milan ml. 2:1, Sebera Petr 1:2, Červenka Jan 3:1, WO 2:5), DTJ-Slavia Hr. Králové D - Jiskra Jaroměř 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paclík Jiří 1:3, Kubíček Pavel 1:2, Mrázek Jiří 2:1, Chládek Martin 1:3, body hostů: Hrycík Radim 4:0, Hardubej Eduard ml. 3:1, Divecký Filip 2:1, Divecký Jan 0:3), Tatran Hostinné B - Sokol Jaroměř-Josefov 2 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Voňka Karel ml. 0:3, Valeš Jakub 0:2, Šváb Richard 2:1, Drahotský Tomáš 1:1, WO 0:3, body hostů: Tuček Adam 2:1, Hnik Ondřej 2:1, Černý Jaroslav 2:1, Šmidt Karel 1:0, WO 3:0), Sokol Stěžery - Sokol PP Hr. Králové 2 E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Loskot Václav 0:2, Slavík Jan 4:0, Dufek Lukáš 1:3, Kodym Tomáš 2:2, Hanzl Matěj 0:2, body hostů: Janovský Dan 2:2, Kačer Radek 3:1, Lebeda Matyáš 2:2, Mynář Marian 2:2), TTC Kostelec n.O. - Sokol PP Hr. Králové 2 D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůna Petr 3:1, Ježek Robert 2:2, Malík Karel 2:1, Malík Lukáš 2:2, body hostů: Jakubský Filip 2:2, Hýbl Jan 0:4, Jirásek Martin ml. 1:3, Čepelka Jan 3:0),
8. kolo:
TJ Jičín - Sokol PP Hr. Králové 2 D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejtek Petr st. 0:4, Sebera Petr 0:3, Červenka Jan 1:2, Kříž Milan ml. 3:0, WO 1:0, body hostů: Jakubský Filip 3:0, Jirásek Martin ml. 3:1, Hýbl Jan 1:2, Čepelka Jan 2:1, WO 0:1), TTC KB Vrchlabí - Sokol PP Hr. Králové 2 E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studecký Ivan 2:1, Vitvar Roman 2:1, Brázda Adam 1:2, Hauschwitz Pavel 4:0, body hostů: Janovský Dan 2:2, Kačer Radek 1:2, Mynář Marian 0:3, Zeman Daniel 1:2), Sokol Jaroměř-Josefov 2 - Sokol Stěžery 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmidt Karel 1:2, Rochowanski Pavel 3:0, Hnik Ondřej 2:1, Záboj Matěj 3:0, WO 1:0, body hostů: Hanzl Matěj 0:3, Kodym Tomáš 1:2, Slavík Jan 1:2, Dufek Lukáš 1:2, WO 0:1), Jiskra Jaroměř - TTC Kostelec n.O. 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vojtíšek Radomír ml. 0:2, Pábl Josef 0:3, Divecký Filip 2:1, WO 1:3, body hostů: Malík Lukáš 2:0, Brůna Petr 2:1, Malík Karel 1:0, Resende Álvaro 1:1, WO 3:1), Baník Rtyně v P. A - DTJ-Slavia Hr. Králové D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kábrt Vratislav 1:3, Valčík Roman 2:2, Ducháč Radek 1:3, Kubeček Vojtěch 4:0, body hostů: Chládek Martin 2:2, Paclík Jiří 0:4, Mrázek Jiří 3:1, Daněk Roman 3:1), Baník Rtyně v P. B - Tatran Hostinné B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martin Petr 1:2, Brát Karel st. 1:1, Koblížek Michal 0:3, Koblížek Oldřich 1:1, WO 0:1, body hostů: Sixta Vít 1:2, Šváb Richard 2:0, Šplíchal Jan 3:0, Voňka Karel ml. 1:1, WO 1:0),
9. kolo:
TJ Jičín - Sokol PP Hr. Králové 2 E 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraštil Tomáš 0:4, Sebera Petr 0:3, Kříž Milan ml. 2:1, Červenka Jan 2:2, body hostů: Janovský Dan 3:1, Kačer Radek 3:1, Zeman Daniel 2:1, Mynář Marian 2:1), TTC KB Vrchlabí - Sokol PP Hr. Králové 2 D 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Studecký Ivan 0:2, Vitvar Roman 0:2, Brázda Adam 0:3, Hauschwitz Pavel 0:3, WO 4:0, body hostů: Jirásek Martin ml. 4:0, Čepelka Jan 3:0, Hýbl Jan 3:0, WO 0:4), Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TTC Kostelec n.O. 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmidt Karel 2:2, Rochowanski Pavel 3:1, Tuček Adam 2:2, Hnik Ondřej 1:3, body hostů: Brůna Petr 2:2, Malík Lukáš 1:3, Malík Karel 3:1, Resende Álvaro 2:2), Jiskra Jaroměř - Sokol Stěžery 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Divecký Filip 1:1, Dax Ondřej 0:2, Hardubej Eduard ml. 0:3, Hrycík Radim 1:2, body hostů: Dufek Lukáš 3:0, Kodym Tomáš 3:0, Slavík Jan 1:1, Merkl Jiří 1:1), Baník Rtyně v P. A - Tatran Hostinné B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kábrt Vratislav 1:2, Valčík Roman 2:1, Ducháč Radek 2:2, Kubeček Vojtěch 2:2, WO 2:0, body hostů: Sixta Vít 1:3, Klimenta Matěj 1:3, Šplíchal Jan 2:0, Voňka Karel ml. 3:1, WO 0:2), Baník Rtyně v P. B - DTJ-Slavia Hr. Králové D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martin Petr 2:2, Valta Martin 0:3, Koblížek Michal 1:3, Koblížek Oldřich 3:1, WO 1:0, body hostů: Chládek Martin 3:1, Mrázek Jiří 4:0, Daněk Roman 1:3, Paclík Jiří 1:2, WO 0:1),
10. kolo:
DTJ-Slavia Hr. Králové D - TJ Jičín 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paclík Jiří 1:3, Mrázek Jiří 2:2, Daněk Roman 3:1, Sánchez Javier Francisco 2:2, body hostů: Červenka Jan 2:2, Kříž Milan ml. 3:1, Sebera Petr 3:1, Kříž Milan st. 0:4), Tatran Hostinné B - TTC KB Vrchlabí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drahotský Tomáš 3:1, Sixta Vít 1:3, Klimenta Matěj 2:2, Voňka Karel ml. 2:2, body hostů: Hauschwitz Pavel 3:1, Vitvar Roman 2:2, Studecký Ivan 3:1, Matěásko Jiří 0:4), Sokol Stěžery - Baník Rtyně v P. A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kodym Tomáš 2:0, Dufek Lukáš 2:0, Slavík Jan 1:0, Hanzl Matěj 2:0, WO 1:0, body hostů: Kubeček Vojtěch 0:2, Valčík Roman 0:1, Ducháč Radek 0:2, Kábrt Vratislav 0:2, WO 0:1), TTC Kostelec n.O. - Baník Rtyně v P. B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůna Petr 2:1, Resende Álvaro 2:1, Malík Karel 3:0, Malík Lukáš 2:1, body hostů: Koblížek Michal 0:3, Martin Petr 1:2, Koblížek Oldřich 2:1, Brát Karel st. 0:2, Valta Martin 0:1), Sokol PP Hr. Králové 2 D - Sokol Jaroměř-Josefov 2 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jirásek Martin ml. 2:1, Hýbl Jan 1:2, Jakubský Filip 1:3, WO 0:4, body hostů: Šmidt Karel 2:1, Rochowanski Pavel 3:0, Tuček Adam 1:1, Hnik Ondřej 0:2, WO 4:0), Sokol PP Hr. Králové 2 E - Jiskra Jaroměř 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tesolin Riccardo 2:2, Truněček Martin 1:2, Bláha Petr 3:0, Kačer Radek 3:1, body hostů: Divecký Filip 3:1, Hardubej Eduard ml. 0:4, Hrycík Radim 1:2, Vojtíšek Radomír ml. 1:2),
11. kolo:
DTJ-Slavia Hr. Králové D - TTC KB Vrchlabí 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Paclík Jiří 1:1, Mrázek Jiří 2:0, Daněk Roman 2:1, Sánchez Javier Francisco 2:0, WO 3:0, body hostů: Hauschwitz Pavel 2:1, Vitvar Roman 0:3, Studecký Ivan 0:3, WO 0:3), Tatran Hostinné B - TJ Jičín 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šváb Richard 4:0, Drahotský Tomáš 3:1, Voňka Karel ml. 2:1, Klimenta Matěj 0:3, Dymák Ladislav 0:1, body hostů: Červenka Jan 1:3, Kříž Milan ml. 3:1, Sebera Petr 1:3, Vraštil Tomáš 1:2), Sokol Stěžery - Baník Rtyně v P. B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Jan 2:0, Hanzl Matěj 1:1, Kodym Tomáš 3:0, Dufek Lukáš 2:0, body hostů: Koblížek Oldřich 1:2, Martin Petr 0:2, Koblížek Michal 0:2, Valta Martin 0:2), TTC Kostelec n.O. - Baník Rtyně v P. A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brůna Petr 2:2, Resende Álvaro 1:3, Ježek Robert 2:1, Kubrt Martin 3:1, Malík Karel 1:0, body hostů: Kubeček Vojtěch 4:0, Valčík Roman 2:2, Ducháč Radek 1:3, Kábrt Vratislav 0:4), Sokol PP Hr. Králové 2 D - Jiskra Jaroměř 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jakubský Filip 4:0, Hýbl Jan 3:1, Jirásek Martin ml. 3:1, WO 0:4, body hostů: Divecký Filip 2:1, Hardubej Eduard ml. 0:3, Vojtíšek Radomír ml. 0:3, Hrycík Radim 0:3, WO 4:0), Sokol PP Hr. Králové 2 E - Sokol Jaroměř-Josefov 2 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tesolin Riccardo 0:2, Truněček Martin 0:2, Bláha Petr 0:3, Kačer Radek 1:1, body hostů: Šmidt Karel 3:0, Hnik Ondřej 2:0, Tuček Dušan 1:1, Tuček Adam 2:0),
12. kolo:
Jiskra Jaroměř - Sokol Jaroměř-Josefov 2 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Divecký Jan 0:2, Divecký Filip 1:1, Pilař Matěj 0:3, Vojtíšek Radomír ml. 0:3, body hostů: Černý Jaroslav 2:1, Tuček Adam 3:0, Šmidt Karel 2:0, Hnik Ondřej 2:0), Baník Rtyně v P. B - Baník Rtyně v P. A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koblížek Oldřich 2:2, Koblížek Michal 2:2, Brát Karel st. 2:2, Martin Petr 2:2, body hostů: Kubeček Vojtěch 3:1, Valčík Roman 3:1, Ducháč Radek 2:2, Klimeš Zbyšek 0:4), Tatran Hostinné B - DTJ-Slavia Hr. Králové D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valeš Jakub 1:3, Klimenta Matěj 0:3, Voňka Karel ml. 0:3, Šváb Richard 4:0, body hostů: Chládek Martin 2:2, Mrázek Jiří 3:1, Píše Pavel 2:1, Paclík Jiří 2:1), TTC Kostelec n.O. - Sokol Stěžery 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brůna Petr 4:0, Resende Álvaro 1:2, Malík Karel 2:1, Malík Lukáš 3:1, body hostů: Šanc Přemysl 0:4, Kodym Tomáš 2:2, Slavík Jan 1:2, Dufek Lukáš 1:2), Sokol PP Hr. Králové 2 E - Sokol PP Hr. Králové 2 D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mynář Marian 2:2, Kačer Radek 2:2, Lebeda Matyáš 2:1, Kopecký Tadeáš 2:2, body hostů: Čepelka Jan 2:2, Brož Petr 2:2, Jakubský Filip 2:2, Jirásek Martin ml. 1:2), TTC KB Vrchlabí - TJ Jičín 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studecký Ivan 2:1, Vitvar Roman 1:1, Brázda Adam 2:1, Hauschwitz Pavel 3:0, body hostů: Červenka Jan 2:1, Kříž Milan ml. 0:3, Vraštil Tomáš 0:3, Sebera Petr 1:1),
13. kolo:
TJ Jičín - Sokol Jaroměř-Josefov 2 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Jiří 0:3, Sebera Petr 1:1, Červenka Jan 0:2, Kříž Milan ml. 1:2, WO 1:0, body hostů: Šmidt Karel 1:1, Černý Jaroslav 2:1, Hnik Ondřej 3:0, Tuček Adam 2:0, WO 0:1), TTC KB Vrchlabí - Jiskra Jaroměř 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brázda Adam 3:1, Studecký Ivan 1:1, Vitvar Roman 2:2, Hauschwitz Pavel 3:1, WO 0:2, body hostů: Hrycík Radim 1:1, Divecký Filip 1:3, Hardubej Eduard ml. 2:1, Vojtíšek Radomír ml. 0:3, Pilař Matěj 1:1, WO 2:0), Sokol PP Hr. Králové 2 D - Baník Rtyně v P. A 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kačer Pavel 0:3, Skákal Martin 1:1, Čepelka Jan 1:2, WO 0:4, body hostů: Kubeček Vojtěch 1:1, Valčík Roman 2:0, Kábrt Vratislav 1:1, Ducháč Radek 2:0, WO 4:0), Sokol PP Hr. Králové 2 E - Baník Rtyně v P. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopecký Tadeáš 2:2, Zeman Daniel 2:2, Bláha Petr 1:3, Kačer Radek 3:1, body hostů: Koblížek Oldřich 4:0, Koblížek Michal 3:1, Brát Karel st. 0:4, Valta Martin 1:3), Sokol Stěžery - DTJ-Slavia Hr. Králové D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzl Matěj 1:2, Dufek Lukáš 2:1, Slavík Jan 2:1, Kodym Tomáš 4:0, body hostů: Píše Pavel 1:3, Mrázek Jiří 1:2, Chládek Martin 1:2, Daněk Roman 1:2), TTC Kostelec n.O. - Tatran Hostinné B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brůna Petr 2:2, Resende Álvaro 2:2, Jakubec Martin 1:3, Ježek Robert 2:2, body hostů: Voňka Karel ml. 3:1, Valeš Jakub 3:1, Klimenta Matěj 3:1, Buchar Petr 0:4),
14. kolo:
TTC KB Vrchlabí - Sokol Jaroměř-Josefov 2 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studecký Ivan 0:1, Vitvar Roman 0:2, Brázda Adam 1:2, Hauschwitz Pavel 0:3, WO 0:1, body hostů: Rochowanski Pavel 3:0, Černý Jaroslav 3:0, Tuček Adam 1:1, Hnik Ondřej 1:0, WO 1:0), TJ Jičín - Jiskra Jaroměř 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Jiří 0:1, Sebera Petr 2:2, Červenka Jan 3:1, Kříž Milan ml. 3:1, Vraštil Tomáš 1:2, body hostů: Divecký Filip 1:3, Hrycík Radim 4:0, Pilař Matěj 0:4, Hardubej Eduard ml. 2:2), Sokol PP Hr. Králové 2 E - Baník Rtyně v P. A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopecký Tadeáš 2:2, Zeman Daniel 2:2, Bláha Petr 1:3, Kačer Radek 3:1, body hostů: Kubeček Vojtěch 4:0, Valčík Roman 2:2, Ducháč Radek 1:3, Kábrt Vratislav 1:3), Sokol PP Hr. Králové 2 D - Baník Rtyně v P. B 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kačer Pavel 0:2, Skákal Martin 0:2, Čepelka Jan 2:1, WO 0:4, body hostů: Koblížek Oldřich 2:0, Koblížek Michal 2:0, Brát Karel st. 1:1, Valta Petr 0:1, WO 4:0), TTC Kostelec n.O. - DTJ-Slavia Hr. Králové D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůna Petr 3:1, Resende Álvaro 2:2, Jakubec Martin 1:3, Ježek Robert 2:2, body hostů: Mrázek Jiří 2:2, Chládek Martin 2:2, Píše Pavel 2:2, Daněk Roman 2:2), Sokol Stěžery - Tatran Hostinné B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Lukáš 2:1, Kodym Tomáš 2:0, Hanzl Matěj 2:1, Slavík Jan 3:0, body hostů: Valeš Jakub 2:1, Voňka Karel ml. 0:3, Buchar Petr 0:3, Klimenta Matěj 0:2),
15. kolo:
Sokol Stěžery - TJ Jičín 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kodym Tomáš 2:0, Hanzl Matěj 2:0, Slavík Jan 3:0, Dufek Lukáš 1:1, body hostů: Červenka Jan 0:3, Sebera Petr 0:2, Kříž Milan ml. 1:1, Soukup Jiří 0:2), TTC Kostelec n.O. - TTC KB Vrchlabí 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůna Petr 1:2, Resende Álvaro 2:0, Malík Karel 3:0, Malík Lukáš 3:0, body hostů: Hauschwitz Pavel 1:2, Brázda Adam 0:3, Tomeš Petr 0:3, Studecký Ivan 1:1), DTJ-Slavia Hr. Králové D - Sokol PP Hr. Králové 2 D 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chládek Martin 1:2, Kubíček Pavel 0:3, Mrázek Jiří 1:2, Šumpík Viktor 1:3, body hostů: Jakubský Filip 4:0, Jirásek Martin ml. 3:0, Hýbl Jan 0:3, Čepelka Jan 3:0), Tatran Hostinné B - Sokol PP Hr. Králové 2 E 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimenta Matěj 0:3, Drahotský Tomáš 0:3, Voňka Karel ml. 0:3, Šváb Richard 3:0, body hostů: Janovský Dan 3:0, Kačer Radek 2:1, Lebeda Matyáš 2:1, Mynář Marian 2:1), Baník Rtyně v P. A - Sokol Jaroměř-Josefov 2 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ducháč Radek 0:2, Kábrt Vratislav 0:2, Valčík Roman 0:3, Kubeček Vojtěch 0:2, body hostů: Šmidt Karel 3:0, Hnik Ondřej 2:0, Čenovský David 2:0, Tuček Adam 2:0), Baník Rtyně v P. B - Jiskra Jaroměř 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martin Petr 1:3, Valta Martin 2:1, Koblížek Michal 0:1, Koblížek Oldřich 2:2, Brát Karel st. 1:1, body hostů: Divecký Filip 2:2, Hrycík Radim 4:0, Pilař Matěj 2:1, Hardubej Eduard st. 0:1, Vacek Roman 0:2),
16. kolo:
TTC Kostelec n.O. - TJ Jičín 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brůna Petr 1:1, Resende Álvaro 2:0, Malík Karel 3:0, Malík Lukáš 2:0, body hostů: Kříž Milan ml. 1:2, Červenka Jan 0:2, Sebera Petr 0:2, Soukup Jiří 0:2), Sokol Stěžery - TTC KB Vrchlabí 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Lukáš 2:1, Hanzl Matěj 1:2, Kodym Tomáš 3:0, Slavík Jan 3:1, body hostů: Hauschwitz Pavel 2:2, Brázda Adam 2:1, Studecký Ivan 0:3, Tomeš Petr 0:3), Tatran Hostinné B - Sokol PP Hr. Králové 2 D 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalvach Petr 0:2, Klimenta Matěj 0:2, Voňka Karel ml. 1:1, WO 0:4, body hostů: Jakubský Filip 1:0, Jirásek Martin ml. 2:0, Hýbl Jan 1:1, Čepelka Jan 1:0, WO 4:0), DTJ-Slavia Hr. Králové D - Sokol PP Hr. Králové 2 E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrázek Jiří 1:2, Chládek Martin 1:2, Daněk Roman 2:1, Šumpík Viktor 4:0, body hostů: Janovský Dan 3:1, Kačer Radek 0:3, Lebeda Matyáš 0:3, Mynář Marian 2:1), Baník Rtyně v P. B - Sokol Jaroměř-Josefov 2 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martin Petr 1:2, Brát Karel st. 0:2, Valta Martin 0:1, Koblížek Oldřich 2:1, WO 0:2, body hostů: Hnik Ondřej 1:1, Tuček Adam 1:1, Šmidt Karel 3:0, Čenovský David 1:1, WO 2:0), Baník Rtyně v P. A - Jiskra Jaroměř 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valčík Roman 1:3, Ducháč Radek 2:2, Kábrt Vratislav 2:2, Kubeček Vojtěch 3:1, body hostů: Divecký Filip 4:0, Hrycík Radim 3:1, Pilař Matěj 0:4, Vacek Roman 1:3),
17. kolo:
TJ Jičín - Baník Rtyně v P. A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vraštil Tomáš 0:4, Červenka Jan 2:2, Sebera Petr 2:1, Kříž Milan ml. 3:1, body hostů: Kubeček Vojtěch 3:1, Valčík Roman 2:2, Kábrt Vratislav 2:2, Ducháč Radek 1:2), TTC KB Vrchlabí - Baník Rtyně v P. B 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matěásko Jiří 1:2, Brázda Adam 3:0, Matěják Jan 0:3, WO 0:4, body hostů: Koblížek Michal 2:1, Martin Petr 1:1, Koblížek Oldřich 2:0, Brát Karel st. 0:2, WO 4:0), Sokol Jaroměř-Josefov 2 - DTJ-Slavia Hr. Králové D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čenovský David 2:1, Hnik Ondřej 1:1, Černý Jaroslav 3:0, Tuček Adam 3:0, body hostů: Šumpík Viktor 2:1, Mrázek Jiří 0:3, Daněk Roman 0:3, Píše Pavel 0:2), Jiskra Jaroměř - Tatran Hostinné B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrycík Radim 2:1, Pilař Matěj 0:3, Hardubej Eduard ml. 1:2, Divecký Filip 1:3, body hostů: Šplíchal Jan 3:1, Valeš Jakub 3:0, Voňka Karel ml. 0:3, Šváb Richard 3:0), Sokol PP Hr. Králové 2 D - Sokol Stěžery 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čepelka Jan 0:3, Šorm Luboš ml. 0:2, Jirásek Martin ml. 1:2, Jakubský Filip 2:1, body hostů: Kodym Tomáš 2:1, Dufek Lukáš 2:1, Slavík Jan 3:0, Hanzl Matěj 1:1), Sokol PP Hr. Králové 2 E - TTC Kostelec n.O. 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačer Radek 1:2, Lebeda Matyáš 2:1, 0:3, Mynář Marian 1:3, body hostů: Resende Álvaro 4:0, Malík Lukáš 2:1, Malík Karel 3:0, Malík Tomáš 0:3),
18. kolo:
TTC KB Vrchlabí - Baník Rtyně v P. A 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matěják Jan 0:3, Brázda Adam 3:0, Matěásko Jiří 0:3, WO 0:4, body hostů: Kubeček Vojtěch 1:1, Ducháč Radek 2:1, Kábrt Vratislav 2:0, Valčík Roman 1:1, WO 4:0), TJ Jičín - Baník Rtyně v P. B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraštil Tomáš 1:3, Červenka Jan 2:2, Sebera Petr 1:3, Kříž Milan ml. 3:1, body hostů: Koblížek Oldřich 3:1, Martin Petr 3:1, Koblížek Michal 1:3, Valta Martin 2:2), Jiskra Jaroměř - DTJ-Slavia Hr. Králové D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrycík Radim 3:1, Pilař Matěj 0:4, Hardubej Eduard ml. 0:2, Divecký Filip 4:0, Vojtíšek Radomír ml. 0:2, body hostů: Šumpík Viktor 2:2, Mrázek Jiří 3:1, Daněk Roman 2:2, Píše Pavel 2:2), Sokol Jaroměř-Josefov 2 - Tatran Hostinné B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čenovský David 2:1, Tuček Adam 2:0, Hnik Ondřej 3:0, Černý Jaroslav 2:1, body hostů: Valeš Jakub 0:3, Klimenta Matěj 0:3, Voňka Karel ml. 0:3, Šplíchal Jan 2:0), Sokol PP Hr. Králové 2 E - Sokol Stěžery 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačer Radek 1:3, Mynář Marian 2:2, Lebeda Matyáš 3:1, Janovský Dan 2:2, body hostů: Slavík Jan 1:3, Hanzl Matěj 0:4, Dufek Lukáš 4:0, Kodym Tomáš 3:1), Sokol PP Hr. Králové 2 D - TTC Kostelec n.O. 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirásek Martin ml. 1:2, Šorm Luboš ml. 0:3, Hýbl Jan 0:3, Jakubský Filip 3:0, body hostů: Resende Álvaro 2:1, Brůna Petr 2:1, Malík Karel 2:1, Ježek Robert 2:1),
19. kolo:
Sokol PP Hr. Králové 2 D - TJ Jičín 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýbl Jan 3:0, Jirásek Martin ml. 3:0, Čepelka Jan 2:1, Šorm Luboš ml. 1:2, body hostů: Kříž Milan ml. 0:3, Červenka Jan 1:2, Sebera Petr 1:2, Soukup Jiří 1:2), Sokol PP Hr. Králové 2 E - TTC KB Vrchlabí 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kačer Radek 1:2, Zeman Daniel 0:1, Lebeda Matyáš 2:1, Kopecký Tadeáš 0:1, Janovský Dan 3:0, WO 4:0, body hostů: Hauschwitz Pavel 3:1, Studecký Ivan 1:3, Horák Jaroslav 1:2, WO 0:4), Sokol Stěžery - Sokol Jaroměř-Josefov 2 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Jan 2:2, Dufek Lukáš 2:2, Hanzl Matěj 0:4, Kodym Tomáš 3:1, body hostů: Černý Jaroslav 3:1, Šmidt Karel 4:0, Tuček Adam 1:3, Hnik Ondřej 1:3), TTC Kostelec n.O. - Jiskra Jaroměř 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůna Petr 2:1, Malík Lukáš 1:1, Malík Karel 3:0, Resende Álvaro 3:1, WO 0:1, body hostů: Hrycík Radim 2:2, Divecký Filip 1:2, Hardubej Eduard ml. 0:3, Divecký Jan 0:2, WO 1:0), DTJ-Slavia Hr. Králové D - Baník Rtyně v P. A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrázek Jiří 1:0, Chládek Martin 2:0, Šumpík Viktor 2:0, Daněk Roman 1:0, WO 3:0, body hostů: Kábrt Vratislav 0:2, Ducháč Radek 0:2, Valčík Roman 0:2, WO 0:3), Tatran Hostinné B - Baník Rtyně v P. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimenta Matěj 2:2, Voňka Karel ml. 1:3, Sixta Daniel 2:2, Valeš Jakub 3:1, body hostů: Martin Petr 3:1, Brát Karel st. 0:4, Koblížek Oldřich 4:0, Koblížek Michal 1:3),
20. kolo:
Sokol PP Hr. Králové 2 E - TJ Jičín 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačer Radek 3:1, Mynář Marian 1:2, Lebeda Matyáš 1:2, Janovský Dan 4:0, body hostů: Červenka Jan 2:2, Kříž Milan ml. 2:2, Sebera Petr 1:2, Soukup Jiří 0:3), Sokol PP Hr. Králové 2 D - TTC KB Vrchlabí 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šorm Luboš ml. 1:1, Čepelka Jan 0:3, Jirásek Martin ml. 2:1, WO 1:4, body hostů: Brázda Adam 1:1, Hauschwitz Pavel 2:0, Horák Jaroslav 2:1, Studecký Ivan 0:1, WO 4:1), TTC Kostelec n.O. - Sokol Jaroměř-Josefov 2 8:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jenčík Ladislav 0:3, Malík Karel 3:0, Resende Álvaro 2:1, WO 3:3, body hostů: Černý Jaroslav 1:2, Hnik Ondřej 1:2, Tuček Adam 2:1, WO 3:3), Sokol Stěžery - Jiskra Jaroměř 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Jan 1:0, Hanzl Matěj 1:3, Kodym Tomáš 3:0, Dufek Lukáš 1:3, WO 0:3, body hostů: Divecký Filip 2:2, Hrycík Radim 1:2, Hardubej Eduard ml. 2:1, Divecký Jan 1:1, WO 3:0), Tatran Hostinné B - Baník Rtyně v P. A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Voňka Karel ml. 1:0, Sixta Daniel 2:0, Klimenta Matěj 2:0, Valeš Jakub 1:0, WO 3:0, body hostů: Kábrt Vratislav 0:2, Ducháč Radek 0:2, Valčík Roman 0:2, WO 0:3), DTJ-Slavia Hr. Králové D - Baník Rtyně v P. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněk Roman 2:2, Chládek Martin 2:2, Mrázek Jiří 2:2, Šumpík Viktor 2:2, body hostů: Koblížek Oldřich 4:0, Martin Petr 4:0, Brát Karel st. 0:4, Koblížek Michal 0:4),
21. kolo:
TJ Jičín - DTJ-Slavia Hr. Králové D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sebera Petr 2:2, Vraštil Tomáš 1:3, Červenka Jan 1:3, Kříž Milan ml. 4:0, body hostů: Sánchez Javier Francisco 3:1, Chládek Martin 2:2, Daněk Roman 0:4, Mrázek Jiří 3:1), TTC KB Vrchlabí - Tatran Hostinné B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitvar Roman 2:2, Hauschwitz Pavel 3:0, Horák Jaroslav 2:1, Studecký Ivan 1:0, Honců Michal 1:2, body hostů: Valeš Jakub 3:1, Voňka Karel ml. 1:3, Klimenta Matěj 1:2, Sixta Daniel 0:3), Baník Rtyně v P. A - Sokol Stěžery 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ducháč Radek 0:2, Šolc Adolf 0:2, Kábrt Vratislav 1:2, Valčík Roman 0:3, WO 4:0, body hostů: Kodym Tomáš 3:1, Slavík Jan 3:0, Dufek Lukáš 3:0, WO 0:4), Baník Rtyně v P. B - TTC Kostelec n.O. 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koblížek Michal 0:1, Martin Petr 2:2, Brát Karel st. 2:1, Koblížek Oldřich 3:1, Valta Martin 2:1, body hostů: Malík Tomáš 1:3, Resende Álvaro 2:2, Jenčík Ladislav 0:4, Malík Karel 3:0), Sokol Jaroměř-Josefov 2 - Sokol PP Hr. Králové 2 D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čenovský David 2:2, Šmidt Karel 4:0, Tuček Adam 2:2, Černý Jaroslav 1:3, body hostů: Jakubský Filip 3:1, Šorm Luboš ml. 0:4, Jirásek Martin ml. 2:2, Čepelka Jan 2:2), Jiskra Jaroměř - Sokol PP Hr. Králové 2 E 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dax Ondřej 1:2, Divecký Jan 0:2, Hrycík Radim 0:3, Divecký Filip 2:2, Vojtíšek Radomír ml. 0:1, body hostů: Janovský Dan 4:0, Kačer Radek 2:1, Mynář Marian 1:2, Lebeda Matyáš 3:0),
22. kolo:
TTC KB Vrchlabí - DTJ-Slavia Hr. Králové D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studecký Ivan 1:3, Vitvar Roman 1:3, Brázda Adam 3:0, Hauschwitz Pavel 1:3, body hostů: Sánchez Javier Francisco 2:2, Chládek Martin 3:1, Daněk Roman 3:1, Mrázek Jiří 1:2), TJ Jičín - Tatran Hostinné B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Červenka Jan 2:1, Vraštil Tomáš 0:2, Kříž Milan ml. 3:0, Sebera Petr 3:0, body hostů: Valeš Jakub 2:1, Klimenta Matěj 1:2, Voňka Karel ml. 0:3, Sixta Vít 0:2), Baník Rtyně v P. B - Sokol Stěžery 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Valta Martin 0:1, Brát Karel st. 0:2, Koblížek Oldřich 1:2, Koblížek Michal 0:1, WO 4:3, body hostů: Slavík Jan 2:1, Dufek Lukáš 2:0, Kodym Tomáš 2:0, WO 3:4), Baník Rtyně v P. A - TTC Kostelec n.O. 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ducháč Radek 1:2, Kábrt Vratislav 2:1, Šolc Adolf 0:3, Valčík Roman 2:1, WO 5:0, body hostů: Resende Álvaro 4:0, Malík Tomáš 2:2, Jenčík Ladislav 1:3, WO 0:5), Jiskra Jaroměř - Sokol PP Hr. Králové 2 D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrycík Radim 2:2, Divecký Jan 0:2, Dax Ondřej 1:2, Divecký Filip 2:2, Vojtíšek Radomír ml. 0:1, body hostů: Jakubský Filip 3:1, Jirásek Martin ml. 4:0, Šorm Luboš ml. 0:3, Čepelka Jan 2:1), Sokol Jaroměř-Josefov 2 - Sokol PP Hr. Králové 2 E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čenovský David 2:0, Tuček Adam 1:1, Šmidt Karel 3:0, Černý Jaroslav 2:0, body hostů: Janovský Dan 1:2, Kačer Radek 0:2, Mynář Marian 0:2, Lebeda Matyáš 0:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS