Výsledky do novin
Regionální přebor II. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Sokol Jasenná A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Perutek Josef 2:2, Prosa Stanislav 0:4, Čáp Petr 0:4, Hrubeš Jaroslav 3:1, body hostů: Tláskalová Klára 3:1, Duben Tomáš 2:2, Kučerová Markéta 3:1, Kučera Vratislav 3:1), TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Sokol Velká Jesenice A 5:13 (1 scr, čtyřhry 0:2, body domácích: Radwaňski Kazimierz 0:4, Bek Miroslav 1:3, Piskora Pavel 2:1, Podhorský Pavel 2:2, WO 0:1, body hostů: Dvořáček Aleš 3:1, Ježek Pavel 1:3, Kadlec Zdeněk 4:0, Kratěna Vojtěch 2:1, WO 1:0), TJ Červený Kostelec-Horní B - TJ Sokol Česká Skalice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ligač Jozef 2:2, Rosa Zdeněk 3:1, Škoda Jiří 2:2, Šimůnek Josef 1:3, body hostů: Měšťanová Petra 2:2, Hamzová Klárka 3:1, Kolátor Vladimír 3:1, Postupa Jan 0:4), TJ Náchod D - TJ Jiskra Jaroměř C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokop Michal 0:4, Madarász Štefan 0:4, Zetek Libor 0:4, Rojt Jan 2:2, body hostů: Hrobský Josef 3:1, Pábl Josef 4:0, Hrobský Petr 3:1, Hrycík Ladislav 4:0), TJ Červený Kostelec-Horní C - Jednota Orel Bohuslavice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čápová Lenka 1:3, Drapač Petr st. 1:3, Vaněk František 0:2, Brát Petr 4:0, Kuřátko Miloš 1:1, body hostů: Tojnar Jiří st. 3:1, Jakl Pavel 3:1, Svoboda Vít 3:1, Ungrád Jiří 0:4),
2. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Červený Kostelec-Horní C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pábl Josef 4:0, Hrobský Josef 3:1, Hrycík Ladislav 4:0, Hrobský Petr 4:0, body hostů: Vaněk František 0:4, Drapač Petr st. 0:4, Kuřátko Miloš 1:3, Brát Petr 0:4), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Náchod D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Měšťanová Petra 4:0, Hamzová Klárka 3:1, Kolátor Vladimír 4:0, Ošťádal Jaroslav 3:1, body hostů: Ptáček Ladislav 2:2, Rojt Jan 0:4, Zetek Libor 0:4, Madarász Štefan 0:4), TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Červený Kostelec-Horní B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáček Aleš 1:3, Ježek Pavel 1:3, Kadlec Zdeněk 4:0, Kratěna Vojtěch 2:2, body hostů: Ligač Jozef 3:1, Mýl Karel 0:4, Rosa Zdeněk 2:2, Škoda Jiří 3:1), TJ Sokol Jasenná A - TJ Lokomotiva Meziměstí B 12:6 (1 scr, čtyřhry 2:0, body domácích: Kučerová Markéta 1:3, Dvořák Karel 3:1, Kučera Vratislav 1:2, Tláskalová Klára 4:0, WO 1:0, body hostů: Podhorský Pavel 3:1, Bek Miroslav 1:3, Radwaňski Kazimierz 2:2, Piskora Pavel 0:3, WO 0:1), Jednota Orel Bohuslavice A - TJ Jiskra Jaroměř D 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubant Miroslav 0:3, Petera Milan 1:2, Rubeš Jaroslav 3:1, Jakl Petr 3:0, WO 4:0, body hostů: Petráško Milan 2:2, Hejzlar Jaromír 2:2, Špreňarová Miroslava 2:2, 0:1, WO 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice C - Jednota Orel Bohuslavice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Perutek Josef 1:3, Šorfová Irena 0:1, Čáp Petr 0:4, Hrubeš Jaroslav 2:2, Prosa Stanislav 1:2, body hostů: Jakl Petr 3:1, Rubeš Jaroslav 3:1, Petera Milan 3:1, Kubant Miroslav 3:1), TJ Červený Kostelec-Horní B - TJ Sokol Jasenná A 5:13 (3 scr, čtyřhry 0:2, body domácích: Ligač Jozef 2:1, Mýl Karel 0:3, Škoda Jiří 1:2, Rosa Zdeněk 2:2, WO 0:3, body hostů: Kučerová Markéta 3:1, Duben Tomáš 3:0, Dvořák Karel 0:3, Kučera Vratislav 2:1, WO 3:0), TJ Náchod D - TJ Sokol Velká Jesenice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rojt Jan 2:2, Madarász Štefan 2:2, Zetek Libor 0:4, Ptáček Ladislav 4:0, body hostů: Ježek Pavel 1:3, Dvořáček Aleš 2:2, Kadlec Zdeněk 3:1, Kratěna Vojtěch 2:2), TJ Červený Kostelec-Horní C - TJ Sokol Česká Skalice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čápová Lenka 2:2, Brát Petr 1:3, Kuřátko Miloš 0:2, Drapač Petr st. 2:2, Vaněk František 1:1, body hostů: Hamzová Klárka 2:2, Měšťanová Petra 3:1, Ošťádal Jaroslav 1:3, Kolátor Vladimír 4:0), Jednota Orel Bohuslavice B - TJ Jiskra Jaroměř C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakl Pavel 1:3, Ungrád Jiří 0:4, Svoboda Vít 1:3, Tojnar Jiří st. 0:2, Stuchlík Zdeněk 0:2, body hostů: Hrobský Josef 4:0, Pábl Josef 4:0, Hrobský Petr 3:1, Jirásek Petr 3:1),
4. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice B - Jednota Orel Bohuslavice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolátor Vladimír 4:0, Hamzová Klárka 2:2, Měšťanová Petra 2:2, Ošťádal Jaroslav 4:0, body hostů: Tojnar Jiří st. 1:3, Svoboda Vít 2:2, Jakl Pavel 1:3, Ungrád Jiří 0:4), TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Červený Kostelec-Horní C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáček Aleš 4:0, Ježek Pavel 3:1, Kadlec Zdeněk 4:0, Kratěna Vojtěch 3:1, body hostů: Drapač Petr st. 0:4, Brát Petr 0:4, Hrstka Milan 0:4, Vaněk František 2:2), TJ Sokol Jasenná A - TJ Náchod D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučerová Markéta 3:1, Duben Tomáš 2:2, Kučera Vratislav 3:1, Tláskalová Klára 4:0, body hostů: Ptáček Ladislav 2:2, Rojt Jan 0:4, Prokop Michal 0:4, Zetek Libor 2:2), Jednota Orel Bohuslavice A - TJ Lokomotiva Meziměstí B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubant Miroslav 4:0, Petera Milan 4:0, Rubeš Jaroslav 3:1, Jakl Petr 2:2, body hostů: Podhorský Pavel 2:2, Bek Miroslav 1:3, Vlach Tomáš 0:4, Radwaňski Kazimierz 0:4), TJ Jiskra Jaroměř D - TJ Sokol Česká Skalice C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejzlar Jaromír 4:0, Bouček Stanislav 4:0, Špreňarová Miroslava 3:1, Petráško Milan 4:0, body hostů: Hrubeš Jaroslav 1:3, Perutek Josef 0:4, Hrubý Bohuslav 0:4, Čáp Petr 0:4),
5. kolo:
TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Jiskra Jaroměř D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podhorský Pavel 2:2, Bek Miroslav 1:3, Radwaňski Kazimierz 1:3, Brzecki Piotr 3:1, body hostů: Petráško Milan 3:1, Hejzlar Jaromír 1:3, Bouček Stanislav 4:0, Hardubejová Anna 1:3), TJ Červený Kostelec-Horní B - Jednota Orel Bohuslavice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mýl Karel 1:3, Rosa Zdeněk 0:4, Ligač Jozef 1:3, Škoda Jiří 1:3, body hostů: Jakl Petr 3:1, Petera Milan 2:2, Kubant Miroslav 4:0, Rubeš Jaroslav 4:0), TJ Červený Kostelec-Horní C - TJ Sokol Jasenná A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čápová Lenka 3:1, Brát Petr 3:1, Hrstka Milan 1:2, Vaněk František 2:2, Kuřátko Miloš 0:1, body hostů: Kučerová Markéta 2:2, Duben Tomáš 2:2, Kučera Vratislav 1:3, Tláskalová Klára 2:2), Jednota Orel Bohuslavice B - TJ Sokol Velká Jesenice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakl Pavel 2:2, Svoboda Vít 2:2, Ungrád Jiří 0:2, Tojnar Jiří st. 2:2, Krupička Vladimír 1:1, body hostů: Ježek Pavel 3:1, Hofman Václav 1:3, Kadlec Zdeněk 4:0, Kratěna Vojtěch 1:3), TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Sokol Česká Skalice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrycík Ladislav 1:1, Hrobský Josef 3:1, Pábl Josef 3:1, Hrobský Petr 2:2, Jirásek Petr 0:2, body hostů: Měšťanová Petra 1:3, Hamzová Klárka 1:3, Ošťádal Jaroslav 2:2, Kolátor Vladimír 3:1),
6. kolo:
TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Jiskra Jaroměř C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Václav 0:4, Ježek Pavel 2:2, Kadlec Zdeněk 1:3, Kratěna Vojtěch 1:3, body hostů: Pábl Josef 4:0, Hrobský Josef 4:0, Hrobský Petr 3:1, Jirásek Petr 1:3), TJ Sokol Jasenná A - Jednota Orel Bohuslavice B 6:12 (1 scr, čtyřhry 2:0, body domácích: Kučerová Markéta 1:3, Duben Tomáš 1:3, Kučera Vratislav 2:1, Dvořák Karel 0:4, WO 0:1, body hostů: Jakl Pavel 2:2, Krupička Vladimír 3:1, Svoboda Vít 4:0, Tojnar Jiří st. 2:1, WO 1:0), Jednota Orel Bohuslavice A - TJ Náchod D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubant Miroslav 4:0, Petera Milan 3:1, Rubeš Jaroslav 4:0, Jakl Petr 3:1, body hostů: Ptáček Ladislav 2:2, Rojt Jan 0:4, Madarász Štefan 0:4, Zetek Libor 0:4), TJ Jiskra Jaroměř D - TJ Červený Kostelec-Horní B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bouček Stanislav 3:1, Hejzlar Jaromír 3:1, Špreňarová Miroslava 4:0, Petráško Milan 4:0, body hostů: Ligač Jozef 1:3, Rosa Zdeněk 0:4, Šimůnek Josef 0:4, Škoda Jiří 1:3), TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Lokomotiva Meziměstí B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Perutek Josef 2:2, Hrubeš Jaroslav 2:2, Čáp Petr 0:4, Prosa Stanislav 2:2, body hostů: Podhorský Pavel 4:0, Brzecki Piotr 4:0, Radwaňski Kazimierz 1:3, Bek Miroslav 1:3),
7. kolo:
TJ Červený Kostelec-Horní B - TJ Sokol Česká Skalice C 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimůnek Josef 0:1, Ligač Jozef 3:1, Mýl Karel 3:1, Škoda Jiří 3:1, Rosa Zdeněk 3:0, body hostů: Hrubeš Jaroslav 3:1, Perutek Josef 1:3, Prosa Stanislav 0:4, Čáp Petr 0:4), TJ Náchod D - TJ Jiskra Jaroměř D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Madarász Štefan 1:2, Ptáček Ladislav 1:3, Prokop Michal 0:4, Rojt Jan 1:3, WO 1:0, body hostů: Petráško Milan 4:0, Špreňarová Miroslava 3:0, Bouček Stanislav 3:1, Hejzlar Jaromír 2:2, WO 0:1), TJ Červený Kostelec-Horní C - Jednota Orel Bohuslavice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čápová Lenka 0:4, Vaněk František 1:3, Brát Petr 0:4, Hrstka Milan 0:2, Kuřátko Miloš 1:1, body hostů: Jakl Petr 3:1, Petera Milan 4:0, Kubant Miroslav 4:0, Rubeš Jaroslav 3:1), TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Sokol Jasenná A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrycík Ladislav 4:0, Hrobský Josef 4:0, Hrobský Petr 4:0, Pábl Josef 4:0, body hostů: Kučera Vratislav 0:4, Duben Tomáš 0:4, Kučerová Markéta 0:4, Tláskalová Klára 0:4), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Sokol Velká Jesenice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hamzová Klárka 2:2, Měšťanová Petra 2:1, Kolátor Vladimír 3:1, Ošťádal Jaroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Ježek Pavel 2:2, Dvořáček Aleš 1:3, Kadlec Zdeněk 1:2, Kratěna Vojtěch 1:3, WO 1:0),
8. kolo:
TJ Sokol Jasenná A - TJ Sokol Česká Skalice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučerová Markéta 2:2, Duben Tomáš 1:3, Kučera Vratislav 2:2, Tláskalová Klára 3:1, body hostů: Kolátor Vladimír 2:2, Ošťádal Jaroslav 3:1, Měšťanová Petra 3:1, Ošťádal Jaroslav ml. 0:4), Jednota Orel Bohuslavice A - Jednota Orel Bohuslavice B 12:6 (předehrání, čtyřhry 2:0, body domácích: Rubeš Jaroslav 2:2, Kubant Miroslav 3:1, Jakl Petr 2:2, Petera Milan 3:1, body hostů: Jakl Pavel 2:2, Ungrád Jiří 0:4, Svoboda Vít 2:2, Tojnar Jiří st. 2:2), TJ Jiskra Jaroměř D - TJ Červený Kostelec-Horní C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bouček Stanislav 3:0, Hejzlar Jaromír 2:1, Hardubejová Anna 0:3, Petráško Milan 2:1, WO 5:0, body hostů: Drapač Petr st. 2:2, Vaněk František 2:2, Kuřátko Miloš 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Náchod D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Perutek Josef 2:2, Prosa Stanislav 1:2, Hrubeš Jaroslav 3:1, Hrubý Bohuslav 2:2, Čáp Petr 1:0, body hostů: Ptáček Ladislav 4:0, Rojt Jan 2:2, Madarász Štefan 1:3, Zetek Libor 0:4), TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Červený Kostelec-Horní B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podhorský Pavel 2:2, Radwaňski Kazimierz 1:3, Bek Miroslav 0:4, Brzecki Piotr 3:1, body hostů: Ligač Jozef 3:1, Mýl Karel 2:2, Škoda Jiří 3:1, Rosa Zdeněk 1:1, Šimůnek Josef 1:1),
9. kolo:
TJ Náchod D - TJ Lokomotiva Meziměstí B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rojt Jan 2:2, Madarász Štefan 2:2, Zetek Libor 2:2, Ptáček Ladislav 4:0, body hostů: Bek Miroslav 1:3, Radwaňski Kazimierz 1:3, Podhorský Pavel 2:2, Brzecki Piotr 2:2), TJ Červený Kostelec-Horní C - TJ Sokol Česká Skalice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk František 2:0, Čápová Lenka 4:0, Brát Petr 2:2, Drapač Petr st. 3:1, Kuřátko Miloš 0:2, body hostů: Perutek Josef 1:3, Hrubeš Jaroslav 3:1, Prosa Stanislav 1:3, Čáp Petr 0:4), Jednota Orel Bohuslavice B - TJ Jiskra Jaroměř D 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svoboda Vít 4:0, Krupička Vladimír 2:2, Jakl Pavel 1:3, WO 0:5, body hostů: Špreňarová Miroslava 1:2, Bouček Stanislav 2:1, Petráško Milan 2:1, Hejzlar Jaromír 0:3, WO 5:0), TJ Jiskra Jaroměř C - Jednota Orel Bohuslavice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrycík Ladislav 2:2, Hrobský Josef 2:1, Hrobský Petr 1:3, Pábl Josef 4:0, WO 1:0, body hostů: Jakl Petr 2:2, Rubeš Jaroslav 1:3, Kubant Miroslav 1:2, Petera Milan 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Sokol Jasenná A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořáček Aleš 2:2, Ježek Pavel 3:1, Kadlec Zdeněk 4:0, Kratěna Vojtěch 2:2, body hostů: Dvořák Karel 0:4, Duben Tomáš 1:3, Kučera Vratislav 2:2, Duben Milan 2:2),
10. kolo:
Jednota Orel Bohuslavice A - TJ Sokol Česká Skalice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jakl Petr 2:2, Rubeš Jaroslav 4:0, Kubant Miroslav 3:1, Petera Milan 4:0, body hostů: Kolátor Vladimír 2:2, Ošťádal Jaroslav 1:3, Měšťanová Petra 0:4, Hamzová Klárka 0:4), TJ Jiskra Jaroměř D - TJ Jiskra Jaroměř C 6:12 (předehrání, čtyřhry 1:1, body domácích: Petráško Milan 2:2, Bouček Stanislav 1:3, Hejzlar Jaromír 2:2, Špreňarová Miroslava 0:4, body hostů: Pábl Josef 3:1, Hrobský Josef 3:1, Hrobský Petr 2:2, Hrycík Ladislav 3:1), TJ Sokol Česká Skalice C - Jednota Orel Bohuslavice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prosa Stanislav 1:3, Perutek Josef 2:2, Hrubeš Jaroslav 1:3, Hrubý Bohuslav 1:3, body hostů: Svoboda Vít 4:0, Krupička Vladimír 0:4, Tojnar Jiří st. 4:0, Jakl Pavel 3:1), TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Červený Kostelec-Horní C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Radwaňski Kazimierz 0:4, Podhorský Pavel 3:1, Bek Miroslav 0:4, Brzecki Piotr 4:0, body hostů: Čápová Lenka 2:2, Vaněk František 2:2, Brát Petr 2:2, Drapač Petr st. 3:1), TJ Červený Kostelec-Horní B - TJ Náchod D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ligač Jozef 3:1, Mýl Karel 1:2, Rosa Zdeněk 3:1, Škoda Jiří 4:0, Šimůnek Josef 0:1, body hostů: Ptáček Ladislav 3:1, Rojt Jan 0:4, Madarász Štefan 1:3, Zetek Libor 1:3),
11. kolo:
TJ Červený Kostelec-Horní C - TJ Červený Kostelec-Horní B 8:10 (předehrání, čtyřhry 0:2, body domácích: Kuřátko Miloš 1:3, Drapač Petr st. 2:2, Vaněk František 3:1, Hrstka Milan 2:2, body hostů: Ligač Jozef 3:1, Škoda Jiří 2:2, Šimůnek Josef 0:4, Pilát Jaroslav 3:1), Jednota Orel Bohuslavice B - TJ Lokomotiva Meziměstí B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jakl Pavel 3:1, Krupička Vladimír 2:2, Tojnar Jiří st. 3:1, Svoboda Vít 3:1, body hostů: Radwaňski Kazimierz 0:4, Podhorský Pavel 3:1, Brzecki Piotr 2:2, Bek Miroslav 0:4), TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Sokol Česká Skalice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrycík Ladislav 4:0, Jirásek Petr 1:3, Hrobský Petr 2:2, Pábl Josef 4:0, body hostů: Perutek Josef 2:2, Prosa Stanislav 1:3, Hrubeš Jaroslav 2:2, Čáp Petr 0:4), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Jiskra Jaroměř D 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolátor Vladimír 3:1, Ošťádal Jaroslav 3:1, Měšťanová Petra 3:1, Hamzová Klárka 3:1, body hostů: Petráško Milan 2:2, Bouček Stanislav 1:3, Špreňarová Miroslava 0:4, Hejzlar Jaromír 1:3), TJ Sokol Velká Jesenice A - Jednota Orel Bohuslavice A 5:13 (2 scr, čtyřhry 0:2, body domácích: Ježek Pavel 0:4, Kadlec Zdeněk 1:2, Dvořáček Aleš 2:1, Hofman Václav 0:4, WO 2:0, body hostů: Jakl Petr 3:1, Rubeš Jaroslav 2:2, Kubant Miroslav 4:0, Petera Milan 2:0, WO 0:2),
12. kolo:
Jednota Orel Bohuslavice A - TJ Sokol Jasenná A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubant Miroslav 1:3, Rubeš Jaroslav 3:1, Petera Milan 2:2, Jakl Petr 4:0, body hostů: Tláskalová Klára 2:2, Kučerová Markéta 1:3, Duben Tomáš 1:3, Kučera Vratislav 2:2), TJ Jiskra Jaroměř D - TJ Sokol Velká Jesenice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špreňarová Miroslava 2:2, Bouček Stanislav 4:0, Hejzlar Jaromír 3:1, Petráško Milan 4:0, body hostů: Kadlec Zdeněk 0:4, Ježek Pavel 2:2, Dvořáček Aleš 1:3, Cohorna Petr st. 0:4), TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Sokol Česká Skalice B 5:13 (předehrání, čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubeš Jaroslav 3:1, Šorfová Irena 1:3, Perutek Josef 0:4, Čáp Petr 1:1, Prosa Stanislav 0:2, body hostů: Hamzová Klárka 3:1, Měšťanová Petra 4:0, Kolátor Vladimír 3:1, Ošťádal Jaroslav 1:3), TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Jiskra Jaroměř C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podhorský Pavel 2:2, Ryšavý Roman 0:4, Brzecki Piotr 2:2, Radwaňski Kazimierz 0:4, body hostů: Pábl Josef 3:1, Hrycík Ladislav 3:1, Hrobský Petr 3:1, Jirásek Petr 3:1), Jednota Orel Bohuslavice B - TJ Červený Kostelec-Horní B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tojnar Jiří st. 4:0, Krupička Vladimír 3:1, Jakl Pavel 2:2, Svoboda Vít 4:0, body hostů: Ligač Jozef 1:3, Rosa Zdeněk 0:4, Mýl Karel 1:3, Škoda Jiří 1:3), TJ Náchod D - TJ Červený Kostelec-Horní C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ptáček Ladislav 0:2, Madarász Štefan 2:2, Rojt Jan 1:3, Kuře Otakar 3:1, WO 0:2, body hostů: Drapač Petr st. 2:2, Brát Petr 1:2, Vaněk František 1:2, Čápová Lenka 4:0, WO 2:0),
13. kolo:
Jednota Orel Bohuslavice B - TJ Náchod D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tojnar Jiří st. 3:1, Krupička Vladimír 4:0, Svoboda Vít 4:0, Jakl Pavel 3:1, body hostů: Rojt Jan 0:4, Madarász Štefan 0:4, Prokop Michal 0:4, Zetek Libor 2:2), TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Červený Kostelec-Horní B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrycík Ladislav 4:0, Hrobský Petr 3:1, Jirásek Petr 3:1, Pábl Josef 4:0, body hostů: Ligač Jozef 1:3, Rosa Zdeněk 0:4, Škoda Jiří 1:3, Mýl Karel 0:4), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Lokomotiva Meziměstí B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Měšťanová Petra 3:1, Hamzová Klárka 2:2, Ošťádal Jaroslav 3:1, Kolátor Vladimír 4:0, body hostů: Bek Miroslav 1:3, Radwaňski Kazimierz 0:4, Podhorský Pavel 3:1, Brzecki Piotr 0:4), TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Sokol Česká Skalice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Pavel 4:0, Kadlec Zdeněk 4:0, Dvořáček Aleš 3:1, Hofman Václav 2:2, body hostů: Perutek Josef 0:4, Prosa Stanislav 0:4, Hrubeš Jaroslav 2:2, Čáp Petr 1:3), TJ Sokol Jasenná A - TJ Jiskra Jaroměř D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tláskalová Klára 3:1, Kučera Vratislav 3:1, Duben Milan 4:0, Kučerová Markéta 1:3, body hostů: Petráško Milan 3:1, Bouček Stanislav 1:3, Hejzlar Jaromír 1:3, Hardubejová Anna 0:4),
14. kolo:
TJ Sokol Jasenná A - TJ Sokol Česká Skalice C 16:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kučera Vratislav 2:1, Duben Tomáš 3:0, Kučerová Markéta 3:0, Tláskalová Klára 3:0, WO 5:0, body hostů: Perutek Josef 0:4, Hrubeš Jaroslav 0:4, Čáp Petr 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Lokomotiva Meziměstí B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Aleš 2:1, Kadlec Zdeněk 3:1, Hofman Václav 2:2, Ježek Pavel 4:0, WO 1:0, body hostů: Podhorský Pavel 1:3, Bek Miroslav 0:3, Radwaňski Kazimierz 0:4, Brzecki Piotr 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Červený Kostelec-Horní B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolátor Vladimír 3:1, Měšťanová Petra 1:3, Ošťádal Jaroslav 3:1, Hamzová Klárka 3:1, body hostů: Ligač Jozef 2:2, Rosa Zdeněk 2:2, Škoda Jiří 0:4, Mýl Karel 2:2), TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Náchod D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jirásek Petr 3:1, Hrobský Josef 4:0, Hrycík Ladislav 1:0, Pábl Josef 4:0, Valčík Lukáš 2:1, body hostů: Rojt Jan 1:3, Prokop Michal 1:3, Madarász Štefan 0:4, Zetek Libor 0:4), Jednota Orel Bohuslavice B - TJ Červený Kostelec-Horní C 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tojnar Jiří st. 2:2, Krupička Vladimír 0:4, Jakl Pavel 0:4, Svoboda Vít 2:2, body hostů: Drapač Petr st. 4:0, Čápová Lenka 3:1, Vaněk František 3:1, Kuřátko Miloš 2:2),
15. kolo:
TJ Červený Kostelec-Horní C - TJ Jiskra Jaroměř C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněk František 0:4, Hrstka Milan 0:4, Kuřátko Miloš 0:4, Brát Petr 0:4, body hostů: Pábl Josef 4:0, Hrycík Ladislav 4:0, Hrobský Josef 4:0, Hrobský Petr 4:0), TJ Náchod D - TJ Sokol Česká Skalice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokop Michal 0:4, Madarász Štefan 0:4, Zetek Libor 1:3, Rojt Jan 1:3, body hostů: Kolátor Vladimír 4:0, Ošťádal Jaroslav 3:1, Měšťanová Petra 4:0, Ošťádal Jaroslav ml. 3:1), TJ Červený Kostelec-Horní B - TJ Sokol Velká Jesenice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ligač Jozef 1:3, Rosa Zdeněk 2:2, Mýl Karel 1:2, Škoda Jiří 0:4, Šimůnek Josef 0:1, body hostů: Kadlec Zdeněk 4:0, Ježek Pavel 3:1, Dvořáček Aleš 2:1, Kratěna Vojtěch 3:1, Hofman Václav 0:1), TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Sokol Jasenná A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podhorský Pavel 2:2, Brzecki Piotr 1:3, Bek Miroslav 1:3, Radwaňski Kazimierz 0:4, body hostů: Duben Milan 4:0, Kučerová Markéta 2:2, Duben Tomáš 2:2, Kučera Vratislav 4:0), TJ Jiskra Jaroměř D - Jednota Orel Bohuslavice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bouček Stanislav 1:3, Hejzlar Jaromír 2:2, Doubek Ondřej 0:4, Petráško Milan 2:2, body hostů: Jakl Petr 3:1, Rubeš Jaroslav 2:2, Kubant Miroslav 3:1, Petera Milan 3:1),
16. kolo:
Jednota Orel Bohuslavice A - TJ Sokol Česká Skalice C 14:4 (2 scr., čtyřhry 2:0, body domácích: Kubant Miroslav 4:0, Rubeš Jaroslav 3:1, Petera Milan 3:1, Jakl Petr 2:0, WO 0:2, body hostů: Hrubeš Jaroslav 1:2, Perutek Josef 0:3, Prosa Stanislav 0:4, Čáp Petr 1:3, WO 2:0), TJ Sokol Jasenná A - TJ Červený Kostelec-Horní B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučerová Markéta 2:2, Duben Milan 3:1, Kučera Vratislav 2:2, Tláskalová Klára 1:3, body hostů: Mýl Karel 2:2, Ligač Jozef 3:1, Rosa Zdeněk 3:1, Škoda Jiří 0:4), TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Náchod D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáček Aleš 3:1, Kadlec Zdeněk 4:0, Kratěna Vojtěch 3:1, Ježek Pavel 4:0, body hostů: Rojt Jan 1:3, Madarász Štefan 0:4, Prokop Michal 0:4, Zetek Libor 1:3), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Červený Kostelec-Horní C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolátor Vladimír 4:0, Ošťádal Jaroslav 3:1, Hamzová Klárka 1:3, Ošťádal Jaroslav ml. 0:4, body hostů: Čápová Lenka 2:2, Vaněk František 3:1, Brát Petr 1:3, Kuřátko Miloš 2:2), TJ Jiskra Jaroměř C - Jednota Orel Bohuslavice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrycík Ladislav 4:0, Hrobský Josef 4:0, Jirásek Petr 1:3, Pábl Josef 4:0, body hostů: Svoboda Vít 0:4, Krupička Vladimír 1:3, Tojnar Jiří st. 1:3, Jakl Pavel 1:3),
17. kolo:
Jednota Orel Bohuslavice B - TJ Sokol Česká Skalice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tojnar Jiří st. 4:0, Krupička Vladimír 1:3, Jakl Pavel 2:2, Svoboda Vít 3:1, body hostů: Kolátor Vladimír 2:2, Ošťádal Jaroslav 2:2, Měšťanová Petra 2:2, Ošťádal Jaroslav ml. 0:4), TJ Červený Kostelec-Horní C - TJ Sokol Velká Jesenice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brát Petr 1:3, Vaněk František 4:0, Kuřátko Miloš 1:3, Drapač Petr st. 1:3, body hostů: Dvořáček Aleš 3:1, Hofman Lukáš 2:2, Kadlec Zdeněk 3:1, Kratěna Vojtěch 1:3), TJ Náchod D - TJ Sokol Jasenná A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokop Michal 0:4, Madarász Štefan 3:1, Zetek Libor 1:2, Rojt Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Kučerová Markéta 3:1, Duben Tomáš 3:1, Kučera Vratislav 2:2, Duben Milan 1:2, WO 0:1), TJ Lokomotiva Meziměstí B - Jednota Orel Bohuslavice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podhorský Pavel 3:1, Radwaňski Kazimierz 0:4, Bek Miroslav 0:4, Vlach Tomáš nejml. 0:4, body hostů: Jakl Petr 3:1, Rubeš Jaroslav 3:1, Kubant Miroslav 3:1, Petera Milan 4:0), TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Jiskra Jaroměř D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Bohuslav 1:3, Hrubeš Jaroslav 1:3, Prosa Stanislav 0:2, Čáp Petr 1:3, Perutek Josef 0:2, body hostů: Petráško Milan 4:0, Bouček Stanislav 4:0, Doubek Ondřej 4:0, Divecký Václav 1:3),
18. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř D - TJ Lokomotiva Meziměstí B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bouček Stanislav 4:0, Hejzlar Jaromír 3:1, Hardubejová Anna 2:2, Petráško Milan 4:0, body hostů: Brzecki Piotr 1:3, Podhorský Pavel 2:2, Radwaňski Kazimierz 0:4, Bek Miroslav 0:4), Jednota Orel Bohuslavice A - TJ Červený Kostelec-Horní B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubant Miroslav 3:1, Rubeš Jaroslav 3:1, Petera Milan 4:0, Jakl Petr 4:0, body hostů: Mýl Karel 0:4, Škoda Jiří 1:3, Ligač Jozef 0:3, Rosa Zdeněk 1:3, Šimůnek Josef 0:1), TJ Sokol Jasenná A - TJ Červený Kostelec-Horní C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duben Milan 3:1, Duben Tomáš 1:3, Tláskalová Klára 3:1, Kučerová Markéta 1:3, body hostů: Čápová Lenka 3:1, Drapač Petr st. 2:2, Brát Petr 0:4, Kuřátko Miloš 3:1), TJ Sokol Velká Jesenice A - Jednota Orel Bohuslavice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Lukáš 0:4, Kadlec Zdeněk 3:1, Dvořáček Aleš 2:2, Ježek Pavel 3:1, body hostů: Krupička Vladimír 1:3, Svoboda Vít 2:2, Tojnar Jiří st. 3:1, Jakl Pavel 2:2), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Jiskra Jaroměř C 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolátor Vladimír 2:2, Ošťádal Jaroslav 1:3, Měšťanová Petra 0:3, WO 0:6, body hostů: Pábl Josef 3:0, Hrycík Ladislav 2:1, Hrobský Josef 1:2, Hrobský Petr 2:0, WO 6:0),
19. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Sokol Velká Jesenice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrycík Ladislav 1:0, Hrobský Josef 4:0, Hrobský Petr 3:1, Pábl Josef 4:0, Valčík Lukáš 1:2, body hostů: Dvořáček Aleš 0:4, Ježek Pavel 0:4, Kadlec Zdeněk 2:2, Kratěna Vojtěch 1:3), Jednota Orel Bohuslavice B - TJ Sokol Jasenná A 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jakl Pavel 2:2, Svoboda Vít 3:1, Prušinovský Jiří 1:3, WO 0:5, body hostů: Kučerová Markéta 2:1, Duben Tomáš 0:3, Tláskalová Klára 2:1, Kučera Vratislav 2:1, WO 5:0), TJ Náchod D - Jednota Orel Bohuslavice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokop Michal 0:4, Madarász Štefan 0:4, Zetek Libor 1:3, Rojt Jan 3:1, body hostů: Jakl Petr 3:1, Rubeš Jaroslav 2:2, Kubant Miroslav 4:0, Petera Milan 3:1), TJ Červený Kostelec-Horní B - TJ Jiskra Jaroměř D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mýl Karel 1:3, Škoda Jiří 1:3, Ligač Jozef 3:1, Rosa Zdeněk 2:2, body hostů: Petráško Milan 2:2, Bouček Stanislav 4:0, Hejzlar Jaromír 2:2, Doubek Ondřej 1:3), TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Sokol Česká Skalice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podhorský Pavel 4:0, Brzecki Piotr 2:2, Bek Miroslav 2:2, Radwaňski Kazimierz 1:3, body hostů: Perutek Josef 2:2, Hrubeš Jaroslav 3:1, Hrubý Bohuslav 2:2, Čáp Petr 0:4),
20. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Červený Kostelec-Horní B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Perutek Josef 2:2, Hrubeš Jaroslav 2:2, Hrubý Bohuslav 1:3, Čáp Petr 1:3, body hostů: Ligač Jozef 4:0, Mýl Karel 2:2, Škoda Jiří 4:0, Šimůnek Josef 0:4), TJ Jiskra Jaroměř D - TJ Náchod D 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bouček Stanislav 3:0, Doubek Ondřej 3:0, Hejzlar Jaromír 2:1, Petráško Milan 3:0, WO 5:0, body hostů: Madarász Štefan 1:3, Rojt Jan 0:4, Zetek Libor 0:4, WO 0:5), Jednota Orel Bohuslavice A - TJ Červený Kostelec-Horní C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubant Miroslav 4:0, Rubeš Jaroslav 3:1, Petera Milan 3:0, Jakl Petr 2:0, WO 0:3, body hostů: Hrstka Milan 0:3, Brát Petr 1:2, Vaněk František 0:4, Čápová Lenka 0:3, WO 3:0), TJ Sokol Jasenná A - TJ Jiskra Jaroměř C 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Duben Tomáš 0:4, Kučera Vratislav 2:2, Tláskalová Klára 2:2, WO 0:5, body hostů: Hrycík Ladislav 3:0, Hrobský Josef 1:2, Hrobský Petr 1:2, Pábl Josef 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Sokol Česká Skalice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Pavel 1:3, Dvořáček Aleš 3:1, Kadlec Zdeněk 3:1, Kratěna Vojtěch 3:1, body hostů: Kolátor Vladimír 3:1, Ošťádal Jaroslav 1:3, Hamzová Klárka 1:3, Ošťádal Jaroslav ml. 1:3),
21. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Sokol Jasenná A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolátor Vladimír 4:0, Ošťádal Jaroslav 1:3, Hamzová Klárka 4:0, Ošťádal Jaroslav ml. 0:4, body hostů: Tláskalová Klára 2:2, Duben Tomáš 1:3, Kučera Vratislav 2:2, Duben Milan 2:2), Jednota Orel Bohuslavice B - Jednota Orel Bohuslavice A 10:8 (předehrání, čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Vít 2:2, Jakl Pavel 2:2, Ungrád Jiří 1:3, Tojnar Jiří st. 3:1, body hostů: Petera Milan 3:1, Rubeš Jaroslav 2:2, Jakl Petr 3:1, Smola Jan 0:4), TJ Červený Kostelec-Horní C - TJ Jiskra Jaroměř D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drapač Petr st. 1:3, Brát Petr 1:3, Hrstka Milan 0:4, Vaněk František 2:2, body hostů: Petráško Milan 1:3, Bouček Stanislav 4:0, Hejzlar Jaromír 3:1, Doubek Ondřej 4:0), TJ Náchod D - TJ Sokol Česká Skalice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokop Michal 1:3, Madarász Štefan 3:1, Zetek Libor 3:1, Kuře Otakar 3:1, body hostů: Hrubeš Jaroslav 2:2, Čáp Petr 0:4, Perutek Josef 3:1, Hrubý Bohuslav 1:3), TJ Červený Kostelec-Horní B - TJ Lokomotiva Meziměstí B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škoda Jiří 3:1, Ligač Jozef 4:0, Rosa Zdeněk 3:1, Šimůnek Josef 0:4, body hostů: Podhorský Pavel 1:3, Bek Miroslav 1:3, Brzecki Piotr 3:1, Radwaňski Kazimierz 1:3),
22. kolo:
TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Náchod D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podhorský Pavel 3:0, Brzecki Piotr 4:0, Bek Miroslav 2:2, Radwaňski Kazimierz 2:2, WO 1:0, body hostů: Madarász Štefan 0:4, Kuře Otakar 2:1, Prokop Michal 0:4, Zetek Libor 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Červený Kostelec-Horní C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Perutek Josef 2:2, Hrubý Bohuslav 1:3, Prosa Stanislav 1:3, Hrubeš Jaroslav 3:1, body hostů: Čápová Lenka 3:1, Vaněk František 3:1, Kuřátko Miloš 0:4, Hrstka Milan 3:1), TJ Jiskra Jaroměř D - Jednota Orel Bohuslavice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bouček Stanislav 4:0, Doubek Ondřej 2:1, Hejzlar Jaromír 1:2, Petráško Milan 3:1, WO 2:0, body hostů: Svoboda Vít 3:1, Krupička Vladimír 1:3, Jakl Pavel 0:4, Tojnar Jiří st. 0:2, WO 0:2), Jednota Orel Bohuslavice A - TJ Jiskra Jaroměř C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubant Miroslav 1:2, Rubeš Jaroslav 1:2, Petera Milan 0:3, Jakl Petr 2:2, WO 3:0, body hostů: Pábl Josef 3:1, Hrycík Ladislav 3:1, Hrobský Josef 3:1, Hrobský Petr 0:1, WO 0:3), TJ Sokol Jasenná A - TJ Sokol Velká Jesenice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duben Milan 3:1, Kučerová Markéta 2:2, Duben Tomáš 2:2, Kučera Vratislav 4:0, body hostů: Dvořáček Aleš 1:3, Kadlec Zdeněk 2:2, Kratěna Vojtěch 0:4, Ježek Pavel 2:2),
23. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice B - Jednota Orel Bohuslavice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ošťádal Jaroslav 1:3, Ošťádal Jaroslav ml. 1:3, Hamzová Klárka 1:3, Kolátor Vladimír 4:0, body hostů: Jakl Petr 2:2, Rubeš Jaroslav 1:3, Kubant Miroslav 3:1, Petera Milan 3:1), TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Jiskra Jaroměř D 6:12 (předehrání, čtyřhry 0:1, body domácích: Hrycík Ladislav 1:3, Hrobský Josef 4:0, Hrobský Petr 1:3, WO 0:5, body hostů: Špreňarová Miroslava 1:2, Petráško Milan 2:1, Hejzlar Jaromír 2:1, Bouček Stanislav 1:2, WO 5:0), Jednota Orel Bohuslavice B - TJ Sokol Česká Skalice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tojnar Jiří st. 4:0, Krupička Vladimír 3:1, Jakl Pavel 2:2, Svoboda Vít 4:0, body hostů: Perutek Josef 1:3, Hrubeš Jaroslav 2:2, Prosa Stanislav 0:4, Čáp Petr 0:4), TJ Červený Kostelec-Horní C - TJ Lokomotiva Meziměstí B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čápová Lenka 1:3, Vaněk František 3:1, Brát Petr 2:2, Hrstka Milan 0:2, Kuřátko Miloš 1:1, body hostů: Podhorský Pavel 3:1, Radwaňski Kazimierz 0:4, Brzecki Piotr 3:1, Bek Miroslav 3:1), TJ Náchod D - TJ Červený Kostelec-Horní B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokop Michal 0:4, Madarász Štefan 0:4, Zetek Libor 1:3, Rojt Jan 0:4, body hostů: Ligač Jozef 4:0, Rosa Zdeněk 3:1, Mýl Karel 4:0, Škoda Jiří 4:0),
24. kolo:
TJ Červený Kostelec-Horní B - TJ Červený Kostelec-Horní C 6:12 (předehrání, čtyřhry 0:1, body domácích: Ligač Jozef 4:0, Škoda Jiří 1:3, Šimůnek Josef 1:3, WO 0:5, body hostů: Vaněk František 2:1, Hrstka Milan 0:3, Kuřátko Miloš 2:1, Drapač Petr st. 2:1, WO 5:0), TJ Lokomotiva Meziměstí B - Jednota Orel Bohuslavice B 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bek Miroslav 0:3, Brzecki Piotr 2:1, Radwaňski Kazimierz 0:3, Vlach Tomáš 0:3, WO 5:0, body hostů: Krupička Vladimír 3:1, Svoboda Vít 4:0, Tojnar Jiří st. 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Jiskra Jaroměř C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Perutek Josef 2:2, Hrubeš Jaroslav 2:2, Hrubý Bohuslav 2:2, Čáp Petr 0:4, body hostů: Jirásek Petr 2:2, Hrycík Ladislav 4:0, Hrobský Petr 2:2, Hrobský Josef 2:2), TJ Jiskra Jaroměř D - TJ Sokol Česká Skalice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bouček Stanislav 3:1, Doubek Ondřej 3:1, Hejzlar Jaromír 2:2, Petráško Milan 2:2, body hostů: Kolátor Vladimír 4:0, Ošťádal Jaroslav 1:3, Hamzová Klárka 1:3, Ošťádal Jaroslav ml. 0:4), Jednota Orel Bohuslavice A - TJ Sokol Velká Jesenice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubant Miroslav 2:2, Rubeš Jaroslav 2:2, Petera Milan 4:0, Jakl Petr 3:1, body hostů: Kadlec Zdeněk 2:2, Dvořáček Aleš 3:1, Ježek Pavel 0:4, Kratěna Vojtěch 0:4),
25. kolo:
TJ Sokol Jasenná A - Jednota Orel Bohuslavice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duben Milan 2:2, Kučera Vratislav 3:1, Dvořák Karel 0:4, Kučerová Markéta 1:3, body hostů: Jakl Petr 2:2, Rubeš Jaroslav 3:1, Kubant Miroslav 1:3, Petera Milan 4:0), TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Jiskra Jaroměř D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Aleš 1:3, Kadlec Zdeněk 2:2, Kratěna Vojtěch 1:3, Bekr Milan 0:4, body hostů: Bouček Stanislav 3:1, Doubek Ondřej 1:3, Špreňarová Miroslava 4:0, Petráško Milan 4:0), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Sokol Česká Skalice C 10:8 (předehrání, čtyřhry 0:2, body domácích: Hamzová Klárka 2:2, Měšťanová Petra 4:0, Kolátor Vladimír 2:2, Ošťádal Jaroslav 2:2, body hostů: Hrubeš Jaroslav 2:2, Šorfová Irena 1:3, Prosa Stanislav 2:0, Čáp Petr 0:4, Perutek Josef 1:1), TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Lokomotiva Meziměstí B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pábl Josef 4:0, Hrobský Josef 3:1, Valčík Lukáš 2:2, Hrobský Petr 3:1, body hostů: Podhorský Pavel 0:4, Brzecki Piotr 3:1, Bek Miroslav 1:3, Radwaňski Kazimierz 0:4), TJ Červený Kostelec-Horní B - Jednota Orel Bohuslavice B 16:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Škoda Jiří 3:0, Ligač Jozef 2:1, Mýl Karel 3:0, Rosa Zdeněk 3:0, WO 5:0, body hostů: Tojnar Jiří st. 0:4, Svoboda Vít 0:4, Prušinovský Jiří 1:3, WO 0:5), TJ Červený Kostelec-Horní C - TJ Náchod D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čápová Lenka 3:1, Drapač Petr st. 3:0, Vaněk František 2:0, Brát Petr 4:0, Kuřátko Miloš 2:0, WO 1:0, body hostů: Madarász Štefan 1:3, Rojt Jan 0:4, Prokop Michal 0:3, Zetek Libor 0:4, WO 0:1),
26. kolo:
TJ Náchod D - Jednota Orel Bohuslavice B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prokop Michal 2:1, Madarász Štefan 2:1, Zetek Libor 2:1, Rojt Jan 3:0, WO 5:0, body hostů: Svoboda Vít 1:3, Tojnar Jiří st. 1:3, Krupička Vladimír 1:3, WO 0:5), TJ Červený Kostelec-Horní B - TJ Jiskra Jaroměř C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škoda Jiří 1:3, Ligač Jozef 3:1, Rosa Zdeněk 3:1, Mýl Karel 2:2, body hostů: Pábl Josef 1:3, Hrycík Ladislav 2:2, Hrobský Josef 3:1, Hrobský Petr 1:3), TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Sokol Česká Skalice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podhorský Pavel 1:3, Brzecki Piotr 3:1, Radwaňski Kazimierz 0:4, Bek Miroslav 2:2, body hostů: Kolátor Vladimír 4:0, Ošťádal Jaroslav 2:2, Hamzová Klárka 3:1, Ošťádal Jaroslav ml. 1:3), TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Sokol Velká Jesenice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Perutek Josef 2:2, Hrubeš Jaroslav 2:2, Prosa Stanislav 0:2, Hrubý Bohuslav 1:3, Čáp Petr 1:1, body hostů: Ježek Pavel 2:2, Dvořáček Aleš 2:2, Kadlec Zdeněk 3:1, Kratěna Vojtěch 3:1), TJ Jiskra Jaroměř D - TJ Sokol Jasenná A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doubek Ondřej 2:2, Špreňarová Miroslava 1:3, Hejzlar Jaromír 2:2, Petráško Milan 4:0, body hostů: Tláskalová Klára 1:3, Kučerová Markéta 2:2, Kučera Vratislav 2:2, Duben Milan 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS