Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize
1. kolo:
Blatná A - Elektrostav Strakonice B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostner Jiří 0:2, Ounický Pavel 0:2, Kallmünzer Luboš 1:2, Trefný Jan 0:3, body hostů: Soukup Zdeněk ml. 2:0, Hrazdira Patrik 3:0, Krejčí Ondřej 2:0, Nikolenko Alina 2:0, Zeman Lukáš 0:1), VS Tábor A - DDM Soběslav BANES A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karlík Zdeněk 3:1, Procházka Petr 1:3, Šmahlík Libor 3:1, Losos Radek 2:2, body hostů: Hložek Tomáš 2:2, Pražák Arnošt 1:3, Matějů Václav 4:0, Barták Kamil 0:4), Hluboká n. Vlt. A - RUFA Bechyně A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soucha Jan 1:3, Hornych Jiří 1:2, Švrčina Tomáš 2:1, Dvořák Martin 2:2, body hostů: Syrovátka Jan 1:3, Pučégl Pavel 3:1, Alexa Jiří 3:0, Kupilík Ondřej 1:2), KST Orel A - Jiskra Třeboň A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štědrý Jan 1:2, Šilhavý Petr 2:1, Fencl Tomáš 0:3, Doležal Josef 2:2, body hostů: Jareš Oldřich 4:0, Pešek Ondřej 2:1, Werner Zdeněk 1:2, Pašek Felix 1:2), Libín Prachatice B - Protivín A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Heinzl Lukáš 4:0, Krotký Marek 4:0, Liška Marek 2:2, Žák František 0:4, body hostů: Votava Štěpán 2:2, Šťastný Michael st. 2:2, Procházka Jaroslav 1:3, Tománek Jan 1:3), Přídolí A - OST Velešín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strapek Josef 1:3, Škopek Stanislav 2:2, Vochozka Roman 4:0, Kamera Josef 2:2, body hostů: Fesl Martin 3:1, Vraspír Roman 1:3, Kamera Josef ml. 3:1, Blaženec Dušan 0:4),
2. kolo:
Blatná A - Přídolí A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fleissig Jan 0:4, Trefný Jan 1:2, Rojík Marek 1:2, Špeta Michal 3:1, body hostů: Kamera Josef 2:2, Škopek Stanislav 3:1, Vochozka Roman 2:1, Strapek Josef 2:1), Elektrostav Strakonice B - OST Velešín B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdira Patrik 1:2, Krejčí Ondřej 2:0, Zeman Lukáš 2:0, Slapnička Jakub 3:0, WO 1:0, body hostů: Fesl Martin 1:1, Vraspír Roman 0:3, Kamera Josef ml. 0:3, Blaženec Dušan 1:1, WO 0:1), VS Tábor A - Libín Prachatice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Petr 2:2, Šmahlík Libor 1:3, Losos Radek 2:2, Karlík Zdeněk 2:2, body hostů: Krotký Marek 1:3, Žák František 4:0, Liška Marek 3:1, Sivera Adam 1:3), DDM Soběslav BANES A - Protivín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hložek Tomáš 3:1, Barták Kamil 2:2, Vondruška Filip 1:3, Dobiáš Ladislav 3:1, body hostů: Votava Štěpán 3:1, Šťastný Michael st. 1:3, Procházka Jaroslav 3:1, Mareš Zdeněk 0:2, Tománek Jan 0:2), Hluboká n. Vlt. A - KST Orel A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švrčina Tomáš 2:1, Soucha Jan 2:1, Hornych Jiří 2:1, Dvořák Martin 2:2, body hostů: Doležal Josef 2:2, Vrzal Pavel 0:3, Štědrý Jan 1:2, Sassmann Jakub 2:1), RUFA Bechyně A - Jiskra Třeboň A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Alexa Jiří 4:0, Soldát Tomáš 0:3, Pučégl Pavel 2:1, Kupilík Ondřej 3:1, body hostů: Pešek Ondřej 1:3, Jareš Oldřich 2:2, Pašek Felix 0:3, Petrásek Martin 2:1),
3. kolo:
Blatná A - OST Velešín B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fleissig Jan 2:1, Trefný Jan 2:1, Rojík Marek 1:2, Špeta Michal 3:0, body hostů: Vraspír Roman 3:0, Blaženec Dušan 1:2, Chromeček Vladimír 0:3, Vraspír Martin 0:3), Elektrostav Strakonice B - Přídolí A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Lukáš 3:0, Majer Zbyněk 1:1, Slapnička Jakub 3:0, Nikolenko Alina 1:2, Hrazdira Patrik 1:0, body hostů: Strapek Josef 0:3, Kamera Josef 2:1, Vochozka Roman 1:2, Betka Kamil 0:3), VS Tábor A - Protivín A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Petr 4:0, Děd Lukáš 2:2, Lachout Jaroslav 0:2, Karlík Zdeněk 3:1, Losos Radek 0:1, body hostů: Votava Štěpán 3:1, Šťastný Michael st. 2:2, Tománek Jan 1:3, Mareš Zdeněk 0:3), DDM Soběslav BANES A - Libín Prachatice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dobiáš Ladislav 3:1, Pražák Arnošt 2:2, Barták Kamil 1:3, Matějů Václav 3:1, body hostů: Heinzl Lukáš 4:0, Krotký Marek 1:3, Liška Marek 0:4, Žák František 2:2), Hluboká n. Vlt. A - Jiskra Třeboň A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švrčina Tomáš 3:1, Soucha Jan 2:2, Hornych Jiří 2:1, Dvořák Martin 2:2, body hostů: Jareš Oldřich 3:1, Pešek Ondřej 3:1, Petrásek Martin 0:4, Pašek Felix 0:3), RUFA Bechyně A - KST Orel A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Alexa Jiří 3:0, Soldát Tomáš 2:1, Pučégl Pavel 1:2, Kupilík Ondřej 2:1, body hostů: Sassmann Jakub 1:2, Doležal Josef 2:1, Štědrý Jan 1:2, Fencl Tomáš 0:3),
4. kolo:
Přídolí A - KST Orel A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vochozka Roman 2:0, Betka Kamil 1:1, Strapek Josef 2:1, Kamera Josef 3:0, body hostů: Fencl Tomáš 0:3, Doležal Josef 2:1, Štědrý Jan 0:2, Sassmann Jakub 0:2), OST Velešín B - Jiskra Třeboň A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraspír Roman 2:1, Kamera Josef ml. 1:2, Blaženec Dušan 1:2, Fesl Martin 4:0, body hostů: Pešek Ondřej 2:2, Jareš Oldřich 2:1, Petrásek Martin 1:2, Pašek Felix 0:3), Libín Prachatice B - Hluboká n. Vlt. A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heinzl Lukáš 3:0, Krotký Marek 1:2, Liška Marek 0:3, Žák František 0:4, body hostů: Dvořák Martin 3:1, Švrčina Tomáš 2:1, Hornych Jiří 2:1, Soucha Jan 2:1), Protivín A - RUFA Bechyně A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cendelín Rostislav 0:3, Votava Štěpán 0:3, Tománek Jan 0:3, Šťastný Michael st. 3:0, body hostů: Alexa Jiří 3:0, Kupilík Ondřej 2:1, Pučégl Pavel 2:1, Soldát Tomáš 2:1), Blatná A - VS Tábor A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fleissig Jan 0:4, Trefný Jan 1:3, Rojík Marek 1:2, Špeta Michal 4:0, body hostů: Strouhal Jiří 3:1, Procházka Petr 2:2, Karlík Zdeněk 3:1, Děd Lukáš 1:2), Elektrostav Strakonice B - DDM Soběslav BANES A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Zdeněk ml. 3:0, Zeman Lukáš 1:1, Hrazdira Patrik 2:1, Krejčí Ondřej 2:1, body hostů: Dobiáš Ladislav 2:1, Barták Kamil 0:3, Pražák Arnošt 1:2, Holub Martin 0:2),
5. kolo:
Přídolí A - Jiskra Třeboň A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vochozka Roman 2:1, Betka Kamil 2:0, Strapek Josef 3:0, Kamera Josef 2:1, body hostů: Jareš Oldřich 1:2, Pešek Ondřej 1:2, Petrásek Martin 0:3, Pašek Felix 0:2), OST Velešín B - KST Orel A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraspír Roman 3:1, Kamera Josef ml. 2:2, Blaženec Dušan 0:4, Fesl Martin 3:1, body hostů: Doležal Josef 3:1, Sassmann Jakub 1:3, Štědrý Jan 1:3, Vlk Jan 3:1), Libín Prachatice B - RUFA Bechyně A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žák František 1:2, Krotký Marek 1:2, Liška Marek 2:1, Sivera Adam 0:4, body hostů: Alexa Jiří 4:0, Soldát Tomáš 1:2, Pučégl Pavel 1:2, Kupilík Ondřej 3:0), Protivín A - Hluboká n. Vlt. A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tománek Jan 1:3, Cendelín Rostislav 1:2, Votava Štěpán 1:2, Šťastný Michael st. 2:2, body hostů: Dvořák Martin 4:0, Švrčina Tomáš 4:0, Hornych Jiří 1:2, Böhm Pavel 0:3), Blatná A - DDM Soběslav BANES A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rojík Marek 0:4, Trefný Jan 3:1, Fleissig Jan 2:2, Špeta Michal 4:0, body hostů: Dobiáš Ladislav 2:2, Hložek Tomáš 2:2, Pražák Arnošt 2:2, Vondruška Filip 1:3), Elektrostav Strakonice B - VS Tábor A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nikolenko Alina 1:2, Zeman Lukáš 3:0, Hrazdira Patrik 2:1, Krejčí Ondřej 3:1, body hostů: Strouhal Jiří 1:3, Karlík Zdeněk 0:3, Procházka Petr 3:0, Lachout Jaroslav 0:3),
6. kolo:
VS Tábor A - Přídolí A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karlík Zdeněk 1:1, Procházka Petr 0:2, Šmahlík Libor 0:3, Strouhal Jiří 0:2, body hostů: Kamera Josef 3:0, Škopek Stanislav 2:0, Strapek Josef 2:0, Vochozka Roman 1:1), DDM Soběslav BANES A - OST Velešín B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějů Václav 2:1, Hložek Tomáš 1:1, Pražák Arnošt 2:1, Dobiáš Ladislav 3:0, body hostů: Fesl Martin 1:2, Vraspír Roman 0:3, Kamera Josef ml. 1:2, Beneš Pavel ml. 1:1), Hluboká n. Vlt. A - Blatná A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soucha Jan 1:1, Hornych Jiří 2:0, Švrčina Tomáš 3:0, Dvořák Martin 2:0, body hostů: Trefný Jan 0:3, Kallmünzer Luboš 0:2, Rojík Marek 0:2, Fleissig Jan 1:1), RUFA Bechyně A - Elektrostav Strakonice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Alexa Jiří 4:0, Soldát Tomáš 0:4, Kupilík Ondřej 1:3, Pučégl Pavel 1:3, body hostů: Slapnička Jakub 3:1, Majer Zbyněk 3:1, Soukup Zdeněk ml. 0:2, Zeman Lukáš 3:1, Hrazdira Patrik 1:1), KST Orel A - Libín Prachatice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Josef 0:2, Štědrý Jan 1:1, Vlk Jan 0:3, Sassmann Jakub 1:2, body hostů: Heinzl Lukáš 3:0, Krotký Marek 2:1, Liška Marek 1:1, Žák František 2:0), Jiskra Třeboň A - Protivín A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pašek Felix 2:1, Petrásek Martin 1:1, Pešek Ondřej 3:0, Jareš Oldřich 3:0, body hostů: Votava Štěpán 2:1, Šťastný Michael st. 0:3, Tománek Jan 0:3, Mareš Zdeněk 0:2),
7. kolo:
VS Tábor A - OST Velešín B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Petr 4:0, Děd Lukáš 1:2, Karlík Zdeněk 1:2, Strouhal Jiří 2:2, body hostů: Fesl Martin 3:1, Vraspír Roman 2:2, Kamera Josef ml. 1:2, Blaženec Dušan 0:3), DDM Soběslav BANES A - Přídolí A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobiáš Ladislav 2:2, Pražák Arnošt 1:3, Barták Kamil 1:3, Hložek Tomáš 3:1, body hostů: Kamera Josef 4:0, Vochozka Roman 1:3, Strapek Josef 2:2, Betka Kamil 2:2), Hluboká n. Vlt. A - Elektrostav Strakonice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hornych Jiří 1:2, Rychlík Josef 0:2, Soucha Jan 0:3, Švrčina Tomáš 2:1, body hostů: Majer Zbyněk 1:0, Slapnička Jakub 3:0, Hrazdira Patrik 2:1, Krejčí Ondřej 0:2, Zeman Lukáš 2:0), RUFA Bechyně A - Blatná A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Alexa Jiří 2:1, Kupilík Ondřej 2:0, Syrovátka Jan 1:2, Pučégl Pavel 3:0, body hostů: Špeta Michal 2:1, Trefný Jan 1:2, Fleissig Jan 0:3, Rojík Marek 0:2), KST Orel A - Protivín A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležal Josef 3:0, Štědrý Jan 2:0, Vlk Jan 1:2, Sassmann Jakub 2:1, body hostů: Votava Štěpán 0:3, Šťastný Michael st. 2:1, Cendelín Rostislav 1:2, Tománek Jan 0:2), Jiskra Třeboň A - Libín Prachatice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pašek Felix 0:3, Petrásek Martin 2:1, Pešek Ondřej 3:0, Jareš Oldřich 3:0, body hostů: Heinzl Lukáš 2:1, Krotký Marek 0:3, Liška Marek 1:2, Žák František 1:2),
8. kolo:
Přídolí A - Libín Prachatice B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vochozka Roman 2:0, Škopek Stanislav 1:1, Strapek Josef 3:0, Kamera Josef 3:0, body hostů: Krotký Marek 1:2, Žák František 0:3, Nitrianský Igor 0:2, Sivera Adam 0:2), OST Velešín B - Protivín A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vraspír Roman 3:0, Kamera Josef ml. 3:0, Blaženec Dušan 0:3, Fesl Martin 4:0, body hostů: Šťastný Michael st. 1:3, Votava Štěpán 1:2, Procházka Jaroslav 1:2, Tománek Jan 0:3), Blatná A - KST Orel A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trefný Jan 1:2, Fleissig Jan 0:3, Rojík Marek 1:2, Špeta Michal 1:2, body hostů: Štědrý Jan 2:1, Sassmann Jakub 2:1, Vlk Jan 3:0, Doležal Josef 2:1), Elektrostav Strakonice B - Jiskra Třeboň A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nikolenko Alina 2:2, Hrazdira Patrik 2:1, Krejčí Ondřej 2:1, Zeman Lukáš 3:1, body hostů: Jareš Oldřich 3:1, Pešek Ondřej 1:3, Petrásek Martin 1:2, Pašek Felix 0:3), VS Tábor A - Hluboká n. Vlt. A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karlík Zdeněk 2:2, Procházka Petr 2:2, Lachout Jaroslav 2:1, Strouhal Jiří 3:1, body hostů: Dvořák Martin 2:2, Švrčina Tomáš 4:0, Jan Jabůrek 0:4, Vojta František 0:3), DDM Soběslav BANES A - RUFA Bechyně A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Kamil 1:3, Pražák Arnošt 1:3, Dobiáš Ladislav 2:2, Hložek Tomáš 4:0, body hostů: Alexa Jiří 3:1, Pučégl Pavel 1:3, Soldát Tomáš 1:3, Kupilík Ondřej 3:1),
9. kolo:
Přídolí A - Protivín A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vochozka Roman 2:0, Škopek Stanislav 2:0, Strapek Josef 2:0, Kamera Josef 2:0, body hostů: Šťastný Michael st. 0:2, Votava Štěpán 0:2, Tománek Jan 0:2, Mareš Zdeněk 0:2), OST Velešín B - Libín Prachatice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraspír Roman 3:0, Kamera Josef ml. 2:0, Blaženec Dušan 0:3, Fesl Martin 3:0, body hostů: Žák František 1:2, Heinzl Lukáš 1:2, Liška Marek 1:2, Krotký Marek 0:2), Blatná A - Jiskra Třeboň A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trefný Jan 1:2, Fleissig Jan 0:3, Rojík Marek 0:3, Špeta Michal 2:1, body hostů: Jareš Oldřich 3:0, Petrásek Martin 2:1, Pešek Ondřej 3:0, Pašek Felix 1:2), Elektrostav Strakonice B - KST Orel A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nikolenko Alina 0:1, Hrazdira Patrik 2:1, Krejčí Ondřej 2:1, Zeman Lukáš 2:1, Slapnička Jakub 1:1, WO 1:0, body hostů: Doležal Josef 1:3, Kvašnovský Petr 1:1, Štědrý Jan 2:1, Sassmann Jakub 1:2, WO 0:1), VS Tábor A - RUFA Bechyně A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lachout Jaroslav 0:3, Strouhal Jiří 1:2, Karlík Zdeněk 2:1, Jehně Richard 0:3, body hostů: Soldát Tomáš 1:2, Kupilík Ondřej 2:1, Pučégl Pavel 3:0, Alexa Jiří 3:0), DDM Soběslav BANES A - Hluboká n. Vlt. A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vondruška Filip 0:3, Matějů Václav 2:1, Hložek Tomáš 2:1, Dobiáš Ladislav 1:3, body hostů: Dvořák Martin 2:2, Švrčina Tomáš 2:1, Hornych Jiří 2:1, Rychlík Josef 2:1),
10. kolo:
Hluboká n. Vlt. A - Přídolí A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hornych Jiří 0:4, Dvořák Martin 1:2, Soucha Jan 0:3, Švrčina Tomáš 3:1, body hostů: Kamera Josef 3:1, Škopek Stanislav 2:2, Strapek Josef 2:1, Vochozka Roman 3:0), RUFA Bechyně A - OST Velešín B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Alexa Jiří 3:0, Kupilík Ondřej 1:1, Pučégl Pavel 2:1, Soldát Tomáš 3:0, body hostů: Fesl Martin 2:1, Vraspír Roman 0:3, Kamera Josef ml. 0:3, Blaženec Dušan 0:2), KST Orel A - VS Tábor A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Josef 2:0, Štědrý Jan 2:0, Vlk Jan 3:0, Sassmann Jakub 2:0, body hostů: Šmahlík Libor 0:3, Strouhal Jiří 0:2, Procházka Petr 0:2, Lachout Jaroslav 0:2), Jiskra Třeboň A - DDM Soběslav BANES A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pašek Felix 0:3, Petrásek Martin 1:2, Pešek Ondřej 2:1, Jareš Oldřich 1:3, body hostů: Hložek Tomáš 4:0, Dobiáš Ladislav 2:1, Matějů Václav 1:2, Pražák Arnošt 2:1), Libín Prachatice B - Blatná A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krotký Marek 1:3, Žák František 2:2, Liška Marek 2:2, Heinzl Lukáš 4:0, body hostů: Špeta Michal 3:1, Langer Aleš 2:2, Trefný Jan 1:3, Rojík Marek 1:1, Fleissig Jan 0:2), Protivín A - Elektrostav Strakonice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vařečka Karel 0:1, Mareš Zdeněk 0:3, Šťastný Michael st. 2:1, Votava Štěpán 2:2, Vařečka Ondřej 0:2, body hostů: Zeman Lukáš 4:0, Krejčí Ondřej 1:2, Hrazdira Patrik 1:2, Soukup Zdeněk ml. 3:0),
11. kolo:
Hluboká n. Vlt. A - OST Velešín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hornych Jiří 1:3, Švrčina Tomáš 2:2, Soucha Jan 2:2, Dvořák Martin 3:1, body hostů: Fesl Martin 3:1, Vraspír Roman 3:1, Kamera Josef ml. 2:2, Blaženec Dušan 0:4), RUFA Bechyně A - Přídolí A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pučégl Pavel 2:1, Kupilík Ondřej 3:0, Alexa Jiří 3:0, Soldát Tomáš 1:2, body hostů: Vochozka Roman 0:3, Kamera Josef 1:2, Škopek Stanislav 2:1, Betka Kamil 0:3), KST Orel A - DDM Soběslav BANES A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Josef 0:4, Štědrý Jan 2:2, Vlk Jan 1:2, Sassmann Jakub 3:1, body hostů: Matějů Václav 1:3, Hložek Tomáš 3:1, Dobiáš Ladislav 4:0, Barták Kamil 1:2), Jiskra Třeboň A - VS Tábor A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pašek Felix 0:3, Petrásek Martin 3:0, Pešek Ondřej 2:1, Jareš Oldřich 3:0, body hostů: Strouhal Jiří 1:2, Karlík Zdeněk 1:2, Procházka Petr 1:2, Losos Radek 1:2), Libín Prachatice B - Elektrostav Strakonice B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulhánek Tomáš 0:3, Liška Marek 0:2, Žák František 1:2, Bauer Jan st. 1:2, body hostů: Zeman Lukáš 2:1, Krejčí Ondřej 3:0, Hrazdira Patrik 2:1, Soukup Zdeněk ml. 2:0), Protivín A - Blatná A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Färber František 1:2, Šťastný Michael st. 2:1, Procházka Jaroslav 1:2, Votava Štěpán 1:3, body hostů: Špeta Michal 4:0, Trefný Jan 2:1, Fleissig Jan 1:2, Rojík Marek 1:2),
12. kolo:
Elektrostav Strakonice B - Blatná A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Ondřej 3:0, Hrazdira Patrik 1:1, Nikolenko Alina 2:1, Zeman Lukáš 3:0, body hostů: Kallmünzer Luboš 0:3, Trefný Jan 1:2, Rojík Marek 1:2, Fleissig Jan 0:2), DDM Soběslav BANES A - VS Tábor A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pražák Arnošt 2:0, Vondruška Filip 0:4, Hložek Tomáš 2:2, Dobiáš Ladislav 4:0, WO 0:2, body hostů: Strouhal Jiří 1:1, Procházka Petr 2:1, Karlík Zdeněk 1:2, Lachout Jaroslav 1:3, Šmahlík Libor 1:1, WO 2:0), RUFA Bechyně A - Hluboká n. Vlt. A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Alexa Jiří 3:0, Soldát Tomáš 2:1, Pučégl Pavel 2:1, Syrovátka Jan 1:2, body hostů: Dvořák Martin 2:1, Švrčina Tomáš 1:2, Hornych Jiří 1:2, Soucha Jan 0:3), Jiskra Třeboň A - KST Orel A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pašek Felix 1:3, Petrásek Martin 1:3, Pešek Ondřej 3:1, Jareš Oldřich 3:1, body hostů: Sassmann Jakub 3:1, Štědrý Jan 3:1, Vlk Jan 1:3, Doležal Josef 1:3), Protivín A - Libín Prachatice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cendelín Rostislav 2:2, Procházka Jaroslav 3:1, Votava Štěpán 2:1, Šťastný Michael st. 2:2, body hostů: Heinzl Lukáš 4:0, Krotký Marek 1:3, Liška Marek 1:3, Žák František 0:3), OST Velešín B - Přídolí A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraspír Roman 1:2, Kamera Josef ml. 3:0, Blaženec Dušan 0:3, Fesl Martin 4:0, body hostů: Vochozka Roman 2:2, Kamera Josef 1:2, Strapek Josef 2:1, Betka Kamil 0:3),
13. kolo:
Přídolí A - Blatná A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vochozka Roman 0:3, Škopek Stanislav 1:2, Strapek Josef 2:1, Kamera Josef 1:3, body hostů: Špeta Michal 3:1, Trefný Jan 1:2, Fleissig Jan 2:1, Rojík Marek 3:0), OST Velešín B - Elektrostav Strakonice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraspír Roman 3:1, Kamera Josef ml. 2:1, Blaženec Dušan 0:3, Fesl Martin 4:0, body hostů: Krejčí Ondřej 1:3, Zeman Lukáš 2:2, Hrazdira Patrik 2:1, Soukup Zdeněk ml. 0:3), Libín Prachatice B - VS Tábor A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krotký Marek 3:1, Liška Marek 1:2, Žák František 0:3, Heinzl Lukáš 4:0, body hostů: Karlík Zdeněk 2:2, Strouhal Jiří 2:2, Procházka Petr 2:1, Losos Radek 0:3), Protivín A - DDM Soběslav BANES A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Jaroslav 2:1, Šťastný Michael st. 2:1, Cendelín Rostislav 0:3, Votava Štěpán 4:0, body hostů: Hložek Tomáš 2:2, Dobiáš Ladislav 2:1, Pražák Arnošt 1:2, Barták Kamil 0:3), KST Orel A - Hluboká n. Vlt. A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Josef 2:1, Štědrý Jan 3:0, Vlk Jan 2:1, Sassmann Jakub 3:1, body hostů: Švrčina Tomáš 1:3, Rychlík Josef 1:2, Duspiva Martin 1:2, Vojta František 0:3), Jiskra Třeboň A - RUFA Bechyně A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Jan 0:2, Jareš Oldřich 0:2, Pašek Felix 0:2, Petrásek Martin 0:2, body hostů: Kupilík Ondřej 2:0, Alexa Jiří 2:0, Pučégl Pavel 2:0, Soldát Tomáš 2:0),
14. kolo:
OST Velešín B - Blatná A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraspír Roman 1:2, Kamera Josef ml. 3:0, Beneš Pavel ml. 2:1, Fesl Martin 2:1, body hostů: Špeta Michal 2:1, Trefný Jan 0:3, Fleissig Jan 0:3, Rojík Marek 2:1), Přídolí A - Elektrostav Strakonice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kamera Josef 2:2, Vochozka Roman 3:1, Strapek Josef 1:3, Škopek Stanislav 2:2, body hostů: Krejčí Ondřej 0:2, Zeman Lukáš 3:1, Hrazdira Patrik 0:4, Majer Zbyněk 3:1, Soukup Zdeněk ml. 2:0), Protivín A - VS Tábor A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Jaroslav 2:2, Šťastný Michael st. 2:2, Cendelín Rostislav 2:2, Votava Štěpán 2:2, body hostů: Strouhal Jiří 3:1, Procházka Petr 2:2, Karlík Zdeněk 1:3, Lachout Jaroslav 2:2), Libín Prachatice B - DDM Soběslav BANES A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krotký Marek 2:2, Liška Marek 0:3, Nitrianský Igor 0:3, Heinzl Lukáš 2:2, body hostů: Hložek Tomáš 3:1, Dobiáš Ladislav 4:0, Pražák Arnošt 2:1, Barták Kamil 1:2), Jiskra Třeboň A - Hluboká n. Vlt. A 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), KST Orel A - RUFA Bechyně A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Josef 2:2, Štědrý Jan 1:3, Vlk Jan 1:2, Sassmann Jakub 3:1, body hostů: Kupilík Ondřej 1:3, Alexa Jiří 4:0, Soldát Tomáš 3:1, Pučégl Pavel 0:3),
15. kolo:
KST Orel A - Přídolí A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Josef 2:1, Štědrý Jan 1:2, Sassmann Jakub 1:2, Vlk Jan 1:2, WO 4:0, body hostů: Kamera Josef 3:1, Vochozka Roman 4:0, Strapek Josef 0:4, WO 0:4), Jiskra Třeboň A - OST Velešín B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pašek Felix 1:2, Petrásek Martin 0:3, Pešek Ondřej 2:1, Jareš Oldřich 0:4, body hostů: Fesl Martin 4:0, Beneš Pavel ml. 2:1, Blaženec Dušan 1:2, Beneš Petr 3:0), Hluboká n. Vlt. A - Libín Prachatice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švrčina Tomáš 3:1, Hornych Jiří 2:2, Soucha Jan 2:2, Dvořák Martin 3:1, body hostů: Heinzl Lukáš 4:0, Žák František 0:4, Nitrianský Igor 2:2, Sivera Adam 0:4), RUFA Bechyně A - Protivín A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Alexa Jiří 2:0, Kupilík Ondřej 2:0, Soldát Tomáš 2:0, Pučégl Pavel 2:0, body hostů: Votava Štěpán 0:2, Šťastný Michael st. 0:2, Vařečka Pavel 0:2, Procházková Šárka 0:2), VS Tábor A - Blatná A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karlík Zdeněk 4:0, Procházka Petr 2:1, Lachout Jaroslav 2:1, Strouhal Jiří 1:3, body hostů: Špeta Michal 2:2, Trefný Jan 0:4, Fleissig Jan 1:2, Rojík Marek 2:1), DDM Soběslav BANES A - Elektrostav Strakonice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Kamil 0:3, Matějů Václav 1:2, Hložek Tomáš 0:3, Dobiáš Ladislav 3:1, body hostů: Zeman Lukáš 4:0, Krejčí Ondřej 1:2, Slapnička Jakub 2:1, Majer Zbyněk 2:1),
16. kolo:
Jiskra Třeboň A - Přídolí A 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pašek Felix 0:3, Jareš Oldřich 0:1, Pešek Ondřej 1:2, Lang Václav 0:2, Petrásek Martin 3:0, WO 5:0, body hostů: Kamera Josef 3:1, Vochozka Roman 2:2, Strapek Josef 3:1, WO 0:5), KST Orel A - OST Velešín B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Josef 3:1, Sassmann Jakub 1:3, Vlk Jan 3:1, Štědrý Jan 3:1, body hostů: Fesl Martin 0:4, Vraspír Roman 2:2, Kamera Josef ml. 3:1, Blaženec Dušan 1:3), RUFA Bechyně A - Libín Prachatice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Alexa Jiří 2:1, Kupilík Ondřej 2:1, Pučégl Pavel 2:1, Soldát Tomáš 2:1, body hostů: Heinzl Lukáš 3:0, Krotký Marek 1:2, Liška Marek 0:3, Sivera Adam 0:3), Hluboká n. Vlt. A - Protivín A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rychlík Josef 2:0, Soucha Jan 2:0, Švrčina Tomáš 3:0, Dvořák Martin 2:0, body hostů: Votava Štěpán 0:3, Šťastný Michael st. 0:2, Vařečka Ondřej 0:2, Procházková Šárka 0:2), DDM Soběslav BANES A - Blatná A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějů Václav 3:0, Pražák Arnošt 1:1, Dobiáš Ladislav 2:1, Hložek Tomáš 3:0, body hostů: Špeta Michal 2:1, Trefný Jan 0:3, Rojík Marek 0:3, Ounický Pavel 0:2), VS Tábor A - Elektrostav Strakonice B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Petr 2:1, Lachout Jaroslav 1:2, Jehně Richard 1:2, Strouhal Jiří 0:3, body hostů: Nikolenko Alina 0:3, Zeman Lukáš 3:0, Soukup Zdeněk ml. 2:1, Slapnička Jakub 3:0),
17. kolo:
Přídolí A - VS Tábor A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strapek Josef 1:2, Betka Kamil 1:2, Škopek Stanislav 3:0, Kamera Josef 4:0, body hostů: Karlík Zdeněk 0:4, Strouhal Jiří 1:2, Procházka Petr 1:2, Lachout Jaroslav 2:1), OST Velešín B - DDM Soběslav BANES A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraspír Roman 2:2, Kamera Josef ml. 2:2, Blaženec Dušan 1:3, Fesl Martin 3:1, body hostů: Dobiáš Ladislav 4:0, Hložek Tomáš 2:2, Pražák Arnošt 1:3, Barták Kamil 1:3), Blatná A - Hluboká n. Vlt. A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trefný Jan 2:2, Fleissig Jan 0:4, Rojík Marek 1:3, Špeta Michal 3:1, body hostů: Dvořák Martin 2:2, Švrčina Tomáš 3:1, Hornych Jiří 3:1, Soucha Jan 2:2), Elektrostav Strakonice B - RUFA Bechyně A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Majer Zbyněk 3:0, Zeman Lukáš 2:1, Hrazdira Patrik 1:2, Slapnička Jakub 3:1, body hostů: Soldát Tomáš 1:3, Pučégl Pavel 1:2, Syrovátka Jan 1:2, Alexa Jiří 1:2), Libín Prachatice B - KST Orel A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krotký Marek 1:3, Liška Marek 1:3, Nitrianský Igor 2:2, Heinzl Lukáš 4:0, body hostů: Doležal Josef 3:1, Sassmann Jakub 1:3, Vlk Jan 1:3, Štědrý Jan 3:1), Protivín A - Jiskra Třeboň A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Michael st. 1:2, Färber František 2:1, Tománek Jan 2:1, Votava Štěpán 4:0, body hostů: Pešek Ondřej 2:2, Jareš Oldřich 0:3, Pašek Felix 0:3, Petrásek Martin 2:1),
18. kolo:
OST Velešín B - VS Tábor A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraspír Roman 3:0, Kamera Josef ml. 1:1, Blaženec Dušan 2:1, Fesl Martin 3:0, body hostů: Strouhal Jiří 2:1, Procházka Petr 0:3, Karlík Zdeněk 0:3, Lachout Jaroslav 0:2), Přídolí A - DDM Soběslav BANES A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Betka Kamil 0:2, Škopek Stanislav 1:3, Strapek Josef 2:2, Kamera Josef 4:0, Vochozka Roman 0:2, body hostů: Dobiáš Ladislav 1:3, Hložek Tomáš 3:1, Pražák Arnošt 2:2, Barták Kamil 3:1), Elektrostav Strakonice B - Hluboká n. Vlt. A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Lukáš 3:0, Krejčí Ondřej 2:0, Hrazdira Patrik 1:2, Slapnička Jakub 3:0, body hostů: Rychlík Josef 1:2, Dvořák Martin 0:3, Švrčina Tomáš 1:2, Hornych Jiří 0:2), Blatná A - RUFA Bechyně A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kallmünzer Luboš 0:2, Vonášek Jan 0:2, Ounický Pavel 0:2, Rojík Marek 0:2, body hostů: Syrovátka Jan 2:0, Alexa Jiří 2:0, Pučégl Pavel 2:0, Kupilík Ondřej 2:0), Protivín A - KST Orel A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Michael st. 0:3, Procházka Jaroslav 1:2, Färber František 0:1, Votava Štěpán 2:1, Tománek Jan 0:2, body hostů: Doležal Josef 2:1, Sassmann Jakub 2:1, Vlk Jan 2:1, Štědrý Jan 3:0), Libín Prachatice B - Jiskra Třeboň A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krotký Marek 2:1, Liška Marek 1:2, Nitrianský Igor 2:1, Heinzl Lukáš 3:0, body hostů: Pešek Ondřej 3:0, Petrásek Martin 1:2, Jareš Oldřich 0:3, Pašek Felix 0:3),
19. kolo:
Libín Prachatice B - Přídolí A 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žák František 0:3, Liška Marek 1:2, Nitrianský Igor 1:2, Heinzl Lukáš 3:0, WO 5:0, body hostů: Škopek Stanislav 1:3, Kamera Josef 3:1, Strapek Josef 3:1, WO 0:5), Protivín A - OST Velešín B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tománek Jan 0:3, Vařečka Ondřej 0:3, Färber František 1:2, Votava Štěpán 2:2, body hostů: Fesl Martin 4:0, Vraspír Roman 1:2, Kamera Josef ml. 3:0, Blaženec Dušan 2:1), KST Orel A - Blatná A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležal Josef 2:0, Štědrý Jan 2:0, Sassmann Jakub 2:0, Vlk Jan 2:0, body hostů: Špeta Michal 0:2, Trefný Jan 0:2, Fleissig Jan 0:2, Kostner Jiří 0:2), Jiskra Třeboň A - Elektrostav Strakonice B 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petrásek Martin 1:2, Jareš Oldřich 1:2, Pašek Felix 0:3, Pešek Ondřej 0:3, body hostů: Krejčí Ondřej 3:0, Hrazdira Patrik 2:1, Zeman Lukáš 3:0, Soukup Zdeněk ml. 2:1), Hluboká n. Vlt. A - VS Tábor A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švrčina Tomáš 2:0, Rychlík Josef 2:0, Hornych Jiří 2:1, Dvořák Martin 3:0, body hostů: Strouhal Jiří 0:3, Karlík Zdeněk 1:2, Lachout Jaroslav 0:2, Procházka Petr 0:2), RUFA Bechyně A - DDM Soběslav BANES A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Alexa Jiří 3:0, Kupilík Ondřej 1:1, Soldát Tomáš 2:1, Syrovátka Jan 2:1, body hostů: Dobiáš Ladislav 1:2, Hložek Tomáš 1:2, Barták Kamil 0:3, Vondruška Filip 1:1),
20. kolo:
Protivín A - Přídolí A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Topinka Václav 0:3, Tománek Jan 0:2, Macháček Jiří 0:3, Votava Štěpán 3:0, body hostů: Kamera Josef 3:0, Škopek Stanislav 2:1, Strapek Josef 2:1, Betka Kamil 1:1), Libín Prachatice B - OST Velešín B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nitrianský Igor 1:3, Krotký Marek 1:3, Žák František 2:2, Heinzl Lukáš 4:0, body hostů: Fesl Martin 3:1, Vraspír Roman 3:1, Kamera Josef ml. 2:2, Blaženec Dušan 0:4), Jiskra Třeboň A - Blatná A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jareš Oldřich 2:0, Pešek Ondřej 1:1, Pašek Felix 2:1, Petrásek Martin 3:0, body hostů: Špeta Michal 2:1, Trefný Jan 0:3, Fleissig Jan 0:2, Kallmünzer Luboš 0:2), KST Orel A - Elektrostav Strakonice B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležal Josef 0:4, Sassmann Jakub 1:2, Štědrý Jan 1:2, Vlk Jan 2:2, body hostů: Krejčí Ondřej 3:1, Soukup Zdeněk ml. 2:2, Zeman Lukáš 2:1, Majer Zbyněk 3:0), RUFA Bechyně A - VS Tábor A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kupilík Ondřej 2:0, Pučégl Pavel 1:1, Alexa Jiří 3:0, Syrovátka Jan 2:0, body hostů: Strouhal Jiří 0:3, Procházka Petr 1:1, Karlík Zdeněk 0:2, Lachout Jaroslav 0:2), Hluboká n. Vlt. A - DDM Soběslav BANES A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rychlík Josef 3:1, Hornych Jiří 3:1, Soucha Jan 0:3, Dvořák Martin 3:1, body hostů: Dobiáš Ladislav 3:1, Hložek Tomáš 2:2, Pražák Arnošt 1:3, Vondruška Oldřich 0:3),
21. kolo:
Přídolí A - Hluboká n. Vlt. A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strapek Josef 3:1, Škopek Stanislav 2:2, Vochozka Roman 2:2, Kamera Josef 1:3, body hostů: Dvořák Martin 3:1, Hornych Jiří 3:1, Soucha Jan 2:2, Jan Jabůrek 0:4), OST Velešín B - RUFA Bechyně A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vraspír Roman 3:1, Kamera Josef ml. 2:2, Blaženec Dušan 0:4, Fesl Martin 3:1, body hostů: Syrovátka Jan 1:3, Pučégl Pavel 2:2, Kupilík Ondřej 1:3, Alexa Jiří 4:0), VS Tábor A - KST Orel A 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Karlík Zdeněk 1:1, Lachout Jaroslav 1:1, Strouhal Jiří 3:0, Procházka Petr 1:1, WO 4:0, body hostů: Štědrý Jan 1:2, Sassmann Jakub 1:2, Vlk Jan 1:2, WO 0:4), DDM Soběslav BANES A - Jiskra Třeboň A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holub Josef 0:1, Pražák Arnošt 2:2, Hložek Tomáš 2:1, Barták Kamil 1:3, Matějů Václav 2:1, body hostů: Petrásek Martin 3:1, Pešek Ondřej 2:2, Jareš Oldřich 2:2, Pašek Felix 1:2), Blatná A - Libín Prachatice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trefný Jan 0:4, Rojík Marek 2:1, Ounický Pavel 0:3, Špeta Michal 3:1, body hostů: Nitrianský Igor 2:2, Krotký Marek 4:0, Žák František 2:1, Sivera Adam 1:2), Elektrostav Strakonice B - Protivín A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdira Patrik 2:1, Nikolenko Alina 2:1, Soukup Zdeněk ml. 3:0, Poklop Kamil 2:1, body hostů: Šťastný Michael st. 1:2, Cendelín Rostislav 2:1, Vařečka Pavel 0:3, Topinka Václav 0:3),
22. kolo:
OST Velešín B - Hluboká n. Vlt. A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraspír Roman 3:1, Kamera Josef ml. 1:3, Blaženec Dušan 0:4, Fesl Martin 4:0, body hostů: Dvořák Martin 2:2, Hornych Jiří 2:2, Soucha Jan 3:1, Jan Jabůrek 1:3), Přídolí A - RUFA Bechyně A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strapek Josef 1:3, Škopek Stanislav 3:1, Vochozka Roman 1:3, Kamera Josef 3:1, body hostů: Syrovátka Jan 0:4, Pučégl Pavel 2:2, Kupilík Ondřej 4:0, Soldát Tomáš 2:2), DDM Soběslav BANES A - KST Orel A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hložek Tomáš 2:0, Pražák Arnošt 2:0, Barták Kamil 2:1, Dobiáš Ladislav 2:0, body hostů: Doležal Josef 0:3, Sassmann Jakub 0:2, Štědrý Jan 1:1, Vrzal Pavel 0:2), VS Tábor A - Jiskra Třeboň A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Petr 1:1, Lachout Jaroslav 0:2, Jehně Richard 0:3, Děd Lukáš 1:2, body hostů: Jareš Oldřich 3:0, Pešek Ondřej 3:0, Petrásek Martin 2:0, Pašek Felix 0:2), Elektrostav Strakonice B - Libín Prachatice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdira Patrik 2:1, Zeman Lukáš 1:1, Slapnička Jakub 3:0, Krejčí Ondřej 3:0, body hostů: Sivera Adam 0:3, Kulhánek Tomáš 1:2, Žák František 0:3, Liška Marek 1:1), Blatná A - Protivín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rojík Marek 3:1, Vonášek Jan 0:4, Kallmünzer Luboš 1:3, Špeta Michal 4:0, body hostů: Votava Štěpán 2:2, Šťastný Michael st. 3:1, Cendelín Rostislav 2:2, Procházka Jaroslav 1:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy