Výsledky do novin
Divize muži
1. kolo:
SK Start Praha A - Slovan KST Bohnice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kala Petr 0:2, Kafuněk David 1:1, Janíček Petr 0:3, Sladovník Daniel 1:2, body hostů: Kuba Miloslav 2:1, Kadavý Vladimír 3:0, Brož Pavel 2:0, Maršík Richard 1:1), SF SKK EL Niňo Praha G - TJ Orion Praha A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suvorov Maxim 3:1, Plachý Ladislav 2:1, Plachý Jiří 2:1, Kubát Petr 3:1, body hostů: Šmatlák Jiří 4:0, Hyršl Ondřej 0:4, Rucký Přemysl 0:3, Musil Michal 0:3), TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX - TTC Elizza Praha D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melichar Jiří 3:1, Hrdý Martin 3:1, Nejedlý Pavel 1:2, Novotný Petr 2:2, body hostů: Dušek Jan 1:3, Vojtěch Radek 3:1, Růžička Jakub 1:3, Běhal Aleš 1:2), TTC Elizza Praha E - TJ Sokol Nusle Praha A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Tomáš 1:2, Kučala Viktor 1:2, Bialas Filip 0:3, Kadlec Vít 2:2, body hostů: Drechsler Petr 4:0, Tenglová Vendula 3:0, Dlouhý Jiří 2:1, Prokš Vladimír 0:3), TTC Praha A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavřinec Matěj 2:1, Maňhal Daniel 3:0, Zahradníček Jakub 0:3, Černý Jiří 3:0, body hostů: Olejár Filip 2:1, Hák Zdeněk 1:2, Vidlák Miloš 1:2, Zuzčák Patrik 0:3), TJ Sokol Michle Praha B - AC Sparta Praha C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švec Radek 2:2, Ambrož Adam 1:3, Tichý Jiří 0:3, Koděra Miloš 2:2, body hostů: Hüttl Michal 3:1, Adam Lukáš 4:0, Stano Peter 1:1, Havazík Ondřej 1:2, Annayev Sanjar 1:1),
2. kolo:
Slovan KST Bohnice A - AC Sparta Praha C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuba Miloslav 1:3, Kadavý Vladimír 0:3, Růžička Filip 1:2, Brož Pavel 4:0, body hostů: Hüttl Michal 3:1, Adam Lukáš 2:2, Stano Peter 2:1, Havazík Ondřej 0:2, Annayev Sanjar 1:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - TJ Sokol Michle Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tinkl Pavel 2:0, Hák Zdeněk 2:0, Vidlák Miloš 1:2, Olejár Filip 3:0, body hostů: Koděra Miloš 0:3, Tichý Jiří 1:2, Ambrož Adam 1:1, Hubinger Lukáš 0:2), TJ Sokol Nusle Praha A - TTC Praha A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Jiří 1:3, Hrbáček Milan 2:2, Tenglová Vendula 1:3, Drechsler Petr 4:0, body hostů: Vavřinec Matěj 0:4, Maňhal Daniel 3:1, Zahradníček Jakub 2:2, Černý Jiří 3:1), TTC Elizza Praha D - TTC Elizza Praha E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Jan 3:1, Běhal Aleš 1:2, Růžička Jakub 2:1, Vojtěch Radek 3:1, body hostů: Kadlec Vít 1:3, Juhasz Martin 1:3, Kadlec Tomáš 3:0, Daníček Adam 0:3), TJ Orion Praha A - TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rucký Přemysl 2:2, Toman Vojtěch 0:4, Šilhánek Luděk 3:1, Šmatlák Jiří 4:0, body hostů: Melichar Jiří 3:1, Hrdý Martin 1:3, Nejedlý Pavel 2:2, Suchomel Tomáš 1:3), SK Start Praha A - SF SKK EL Niňo Praha G 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janíček Petr 0:3, Kafuněk David 0:2, Rybář Martin 0:2, Sladovník Daniel 1:2, Kala Petr 0:1, body hostů: Kubát Petr 3:0, Suvorov Maxim 3:0, Plachý Jiří 3:0, Počta Tomáš 1:1),
3. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha G - Slovan KST Bohnice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suvorov Maxim 3:0, Plachý Jiří 1:2, Kubát Petr 2:1, Plachý Ladislav 3:0, body hostů: Kuba Miloslav 2:1, Brož Pavel 1:2, Růžička Filip 0:3, Polcar Vojtěch 0:3), TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX - SK Start Praha A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 3:0, Hrdý Martin 2:1, Nejedlý Pavel 0:3, Melichar Jiří 4:0, body hostů: Kafuněk David 1:3, Sladovník Daniel 2:1, Janíček Petr 1:2, Kala Petr 0:3), TTC Elizza Praha E - TJ Orion Praha A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juhasz Martin 1:2, Daníček Adam 1:2, Kadlec Tomáš 0:3, Kadlec Vít 2:2, body hostů: Šmatlák Jiří 4:0, Šilhánek Luděk 2:1, Rucký Přemysl 2:1, Toman Vojtěch 1:2), TTC Praha A - TTC Elizza Praha D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavřinec Matěj 2:1, Maňhal Daniel 1:2, Zahradníček Jakub 1:2, Černý Jiří 4:0, body hostů: Marat Filip 1:3, Běhal Aleš 2:1, Lamr Martin 1:2, Dušek Jan 1:2), TJ Sokol Michle Praha B - TJ Sokol Nusle Praha A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Radek 3:1, Tichý Jiří 1:3, Ambrož Adam 3:1, Benák Libor 2:2, body hostů: Drechsler Petr 1:3, Hrbáček Milan 1:3, Tenglová Vendula 2:2, Dlouhý Jiří 3:1), AC Sparta Praha C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stano Peter 2:2, Havazík Ondřej 0:4, Červenka Jan 0:2, Hüttl Michal 4:0, Annayev Sanjar 1:1, body hostů: Olejár Filip 3:1, Tinkl Pavel 3:1, Zuzčák Patrik 2:2, Hák Zdeněk 1:3),
4. kolo:
Slovan KST Bohnice A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuba Miloslav 1:3, Cihlář Matěj 0:3, Kadavý Vladimír 1:2, Brož Pavel 3:1, body hostů: Olejár Filip 3:1, Tinkl Pavel 4:0, Zuzčák Patrik 0:3, Hák Zdeněk 2:1), TJ Sokol Nusle Praha A - AC Sparta Praha C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrbáček Milan 2:2, Dlouhý Jiří 1:3, Hrabě Václav 0:3, Drechsler Petr 3:1, body hostů: Adam Lukáš 3:1, Stano Peter 2:2, Šenk Jakub 4:0, Havazík Ondřej 0:3), TTC Elizza Praha D - TJ Sokol Michle Praha B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Běhal Aleš 3:0, Dušek Jan 1:1, Lamr Martin 2:1, Vojtěch Radek 2:1, body hostů: Koděra Miloš 1:2, Tichý Jiří 2:1, Hubinger Lukáš 0:3, Ambrož Adam 0:2), TJ Orion Praha A - TTC Praha A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rucký Přemysl 3:1, Toman Vojtěch 1:3, Hyršl Ondřej 0:4, Šmatlák Jiří 4:0, body hostů: Zahradníček Jakub 1:3, Černý Jiří 2:2, Maňhal Daniel 3:1, Vavřinec Matěj 2:2), SK Start Praha A - TTC Elizza Praha E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kala Petr 2:2, Rybář Martin 2:2, Kafuněk David 3:1, Janíček Petr 2:2, body hostů: Kadlec Vít 4:0, Juhasz Martin 0:4, Kučala Viktor 1:3, Kadlec Tomáš 2:2), SF SKK EL Niňo Praha G - TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Ladislav 3:1, Navrátil Jiří 1:3, Kubát Petr 3:1, Suvorov Maxim 1:3, body hostů: Melichar Jiří 2:2, Novotný Petr 2:2, Hrdý Martin 3:1, Vojáček Miloš 1:3),
5. kolo:
TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX - Slovan KST Bohnice A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Melichar Jiří 3:0, Suchomel Tomáš 1:1, Novotný Petr 2:1, Hrdý Martin 3:1, Nejedlý Pavel 1:0, body hostů: Kadavý Vladimír 1:3, Brož Pavel 1:2, Kuba Miloslav 1:2, Růžička Filip 0:3), TTC Elizza Praha E - SF SKK EL Niňo Praha G 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Tomáš 3:1, Kučala Viktor 1:3, Průša Martin 1:3, Kadlec Vít 2:2, body hostů: Suvorov Maxim 2:2, Beran Tomáš 2:2, Kubát Petr 1:3, Plachý Jiří 4:0), TTC Praha A - SK Start Praha A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřinec Matěj 2:2, Maňhal Daniel 3:1, Zahradníček Jakub 0:3, Černý Jiří 4:0, body hostů: Kafuněk David 2:2, Sladovník Daniel 2:2, Kala Petr 2:2, Rybář Martin 0:3), TJ Sokol Michle Praha B - TJ Orion Praha A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichý Jiří 3:1, Koděra Miloš 3:1, Ambrož Adam 1:2, Benák Libor 3:1, body hostů: Šmatlák Jiří 4:0, Rucký Přemysl 0:4, Šilhánek Luděk 1:3, Toman Vojtěch 0:3), AC Sparta Praha C - TTC Elizza Praha D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Lukáš 3:0, Stano Peter 2:1, Annayev Sanjar 1:2, Kreder Benjamin 3:0, body hostů: Lamr Martin 2:1, Vojtěch Radek 0:3, Dušek Jan 1:2, Růžička Jakub 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - TJ Sokol Nusle Praha A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tinkl Pavel 1:2, Hák Zdeněk 0:3, Zuzčák Patrik 0:3, Olejár Filip 3:1, body hostů: Drechsler Petr 4:0, Tenglová Vendula 2:1, Dlouhý Jiří 1:2, Hrbáček Milan 2:1),
6. kolo:
Slovan KST Bohnice A - TJ Sokol Nusle Praha A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadavý Vladimír 2:2, Kuba Miloslav 2:2, Vomlel Lukáš 0:3, Brož Pavel 1:3, body hostů: Drechsler Petr 4:0, Hrbáček Milan 2:2, Dlouhý Jiří 4:0, Píšan Ondřej 0:3), TTC Elizza Praha D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lamr Martin 1:3, Dušek Jan 1:2, Vojtěch Radek 1:2, Růžička Jakub 2:2, body hostů: Olejár Filip 4:0, Tinkl Pavel 4:0, Hák Zdeněk 0:3, Zuzčák Patrik 1:2), TJ Orion Praha A - AC Sparta Praha C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmatlák Jiří 3:1, Musil Michal 0:3, Šilhánek Luděk 0:3, Rucký Přemysl 2:2, body hostů: Kreder Benjamin 3:1, Adam Lukáš 3:1, Šenk Jakub 1:2, Stano Peter 2:1), SK Start Praha A - TJ Sokol Michle Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sladovník Daniel 1:0, Kala Petr 1:3, Janíček Petr 1:3, Kafuněk David 3:1, Rybář Martin 2:1, body hostů: Benák Libor 1:3, Koděra Miloš 2:2, Ambrož Adam 2:2, Tichý Jiří 3:1), SF SKK EL Niňo Praha G - TTC Praha A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Matěj 1:0, Plachý Ladislav 2:1, Kubát Petr 1:2, Plachý Jiří 3:1, Suvorov Maxim 1:1, body hostů: Černý Jiří 1:3, Vavřinec Matěj 3:0, Maňhal Daniel 1:2, Zahradníček Jakub 0:3), TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX - TTC Elizza Praha E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Melichar Jiří 2:0, Suchomel Tomáš 2:0, Hrdý Martin 2:0, Novotný Petr 2:0, body hostů: Kadlec Vít 0:2, Kadlec Tomáš 0:2, Juhasz Martin 0:2, Kučala Viktor 0:2),
7. kolo:
TTC Elizza Praha E - Slovan KST Bohnice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlec Vít 2:1, Kadlec Tomáš 2:1, Kučala Viktor 0:3, Slobodzian Adam 0:3, body hostů: Kézr Aleš 1:2, Brož Pavel 2:1, Kuba Miloslav 2:1, Kadavý Vladimír 3:0), TTC Praha A - TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřinec Matěj 3:0, Maňhal Daniel 2:1, Zahradníček Jakub 1:2, Černý Jiří 3:0, body hostů: Novotný Petr 2:1, Hrdý Martin 1:2, Nejedlý Pavel 0:3, Suchomel Tomáš 0:3), TJ Sokol Michle Praha B - SF SKK EL Niňo Praha G 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ambrož Adam 1:2, Zámyslický Jaroslav 0:3, Tichý Jiří 2:1, Černoch Jan 0:3, body hostů: Plachý Jiří 1:2, Plachý Ladislav 3:0, Beran Matěj 2:1, Kubát Petr 3:0), AC Sparta Praha C - SK Start Praha A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hüttl Michal 2:0, Šenk Jakub 2:0, Červenka Jan 2:1, Adam Lukáš 2:0, body hostů: Kafuněk David 0:3, Kala Petr 1:1, Rybář Martin 0:2, Janíček Petr 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - TJ Orion Praha A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tinkl Pavel 4:0, Merhaut Jaroslav 0:1, Hák Zdeněk 2:1, Olejár Filip 2:2, Zuzčák Patrik 1:1, body hostů: Šmatlák Jiří 3:1, Rucký Přemysl 2:2, Hyršl Ondřej 0:3, Šebl Jáchym 0:3), TJ Sokol Nusle Praha A - TTC Elizza Praha D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Jiří 2:1, Tenglová Vendula 3:0, Hrbáček Milan 1:2, Drechsler Petr 3:0, body hostů: Lamr Martin 1:2, Marat Filip 1:2, Růžička Jakub 0:3, Běhal Aleš 1:2),
8. kolo:
Slovan KST Bohnice A - TTC Elizza Praha D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadavý Vladimír 3:0, Kuba Miloslav 2:0, Brož Pavel 1:2, Kézr Aleš 3:0, body hostů: Lamr Martin 1:2, Běhal Aleš 1:2, Vojtěch Radek 0:3, Dušek Jan 0:2), TJ Orion Praha A - TJ Sokol Nusle Praha A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Toman Vojtěch 0:2, Hyršl Ondřej 0:2, Musil Michal 0:3, Kulveit Jonáš 1:1, body hostů: Drechsler Petr 3:0, Tenglová Vendula 2:0, Dlouhý Jiří 2:0, Píšan Ondřej 1:1), SK Start Praha A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rybář Martin 1:2, Kala Petr 1:2, Kafuněk David 2:2, WO 0:4, body hostů: Zuzčák Patrik 3:0, Hák Zdeněk 0:2, Vidlák Miloš 0:2, Tinkl Pavel 3:0, WO 4:0), SF SKK EL Niňo Praha G - AC Sparta Praha C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubát Petr 1:3, Beran Matěj 2:1, Plachý Jiří 1:2, Plachý Ladislav 1:3, body hostů: Hüttl Michal 4:0, Stano Peter 3:1, Gaydoš Vít 2:1, Annayev Sanjar 0:3), TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX - TJ Sokol Michle Praha B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdý Martin 3:1, Nejedlý Pavel 1:3, Vojáček Miloš 1:3, Novotný Petr 1:3, body hostů: Tichý Jiří 4:0, Švec Radek 2:2, Koděra Miloš 1:3, Ambrož Adam 3:1), TTC Elizza Praha E - TTC Praha A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juhasz Martin 0:3, Kadlec Tomáš 0:3, Daníček Adam 0:3, Kadlec Vít 3:0, body hostů: Zahradníček Jakub 3:0, Maňhal Daniel 2:1, Vavřinec Matěj 2:1, Černý Jiří 2:1),
9. kolo:
TTC Praha A - Slovan KST Bohnice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřinec Matěj 2:2, Maňhal Daniel 1:2, Zahradníček Jakub 0:3, Černý Jiří 2:2, body hostů: Kézr Aleš 2:2, Kadavý Vladimír 3:1, Brož Pavel 1:2, Kuba Miloslav 3:0), TJ Sokol Michle Praha B - TTC Elizza Praha E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švec Radek 2:0, Koděra Miloš 1:1, Ambrož Adam 2:1, Tichý Jiří 3:0, body hostů: Kadlec Vít 2:1, Kučala Viktor 0:3, Kadlec Tomáš 0:2, Průša Martin 0:2), AC Sparta Praha C - TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stano Peter 1:2, Šenk Jakub 3:0, Adam Lukáš 2:1, Kreder Benjamin 4:0, body hostů: Melichar Jiří 2:2, Hrdý Martin 0:3, Suchomel Tomáš 1:2, Vojáček Miloš 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - SF SKK EL Niňo Praha G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zuzčák Patrik 1:3, Hák Zdeněk 2:2, Semrád Martin 1:3, Tinkl Pavel 3:1, body hostů: Plachý Ladislav 4:0, Plachý Jiří 3:1, Kubát Petr 0:4, Navrátil Jiří 2:2), TJ Sokol Nusle Praha A - SK Start Praha A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tenglová Vendula 3:1, Dlouhý Jiří 2:1, Hrabě Václav 0:1, Drechsler Petr 4:0, Tichý Dominik 0:2, body hostů: Kafuněk David 2:2, Kala Petr 1:3, Sladovník Daniel 1:2, Rybář Martin 1:2), TTC Elizza Praha D - TJ Orion Praha A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Petr 2:0, Běhal Aleš 2:0, Dušek Jan 3:0, Vojtěch Radek 1:1, body hostů: Rucký Přemysl 0:3, Kulveit Jonáš 0:2, Hyršl Ondřej 1:1, Musil Michal 0:2),
10. kolo:
Slovan KST Bohnice A - TJ Orion Praha A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadavý Vladimír 3:0, Cihlář Matěj 2:1, Růžička Filip 1:2, Brož Pavel 3:0, body hostů: Rucký Přemysl 2:1, Hyršl Ondřej 0:3, Kulveit Jonáš 1:2, Toman Vojtěch 0:3), SK Start Praha A - TTC Elizza Praha D 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sladovník Daniel 0:2, Kala Petr 1:1, Rybář Martin 0:3, Kafuněk David 0:3, body hostů: Dvořák Petr 2:1, Dušek Jan 3:0, Lamr Martin 2:0, Vojtěch Radek 2:0), SF SKK EL Niňo Praha G - TJ Sokol Nusle Praha A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Jiří 1:1, Plachý Ladislav 2:0, Beran Matěj 3:0, Beran Tomáš 2:0, Remeš Zdeněk 1:0, body hostů: Drechsler Petr 1:2, Tenglová Vendula 0:3, Dlouhý Jiří 0:2, Hrbáček Milan 0:2), TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Robert 1:3, Novotný Petr 3:1, Nejedlý Pavel 1:3, Hrdý Martin 3:1, body hostů: Olejár Filip 4:0, Zuzčák Patrik 2:2, Hák Zdeněk 1:3, Vidlák Miloš 1:3), TTC Elizza Praha E - AC Sparta Praha C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daníček Adam 0:2, Kučala Viktor 0:2, Kadlec Tomáš 1:2, Kadlec Vít 1:2, body hostů: Hüttl Michal 3:0, Stano Peter 3:0, Havazík Ondřej 0:2, Kreder Benjamin 2:0), TTC Praha A - TJ Sokol Michle Praha B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vavřinec Matěj 3:1, Maňhal Daniel 2:2, Zahradníček Jakub 0:4, Černý Jiří 3:1, body hostů: Benák Libor 2:2, Tichý Jiří 2:2, Koděra Miloš 1:3, Ambrož Adam 3:1),
11. kolo:
TJ Sokol Michle Praha B - Slovan KST Bohnice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švec Radek 2:1, Tichý Jiří 2:1, Ambrož Adam 2:1, Benák Libor 2:2, body hostů: Kézr Aleš 1:3, Kuba Miloslav 2:1, Brož Pavel 1:2, Kadavý Vladimír 1:2), AC Sparta Praha C - TTC Praha A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenk Jakub 2:0, Stano Peter 1:1, Kreder Benjamin 3:0, Hüttl Michal 2:0, body hostů: Černý Jiří 1:2, Vavřinec Matěj 0:2, Maňhal Daniel 0:2, Zahradníček Jakub 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - TTC Elizza Praha E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zuzčák Patrik 2:2, Olejár Filip 2:1, Tinkl Pavel 3:0, Vidlák Miloš 2:2, body hostů: Kadlec Vít 3:1, Kučala Viktor 0:4, Kadlec Tomáš 2:1, Bialas Filip 0:3), TJ Sokol Nusle Praha A - TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dlouhý Jiří 3:1, Drechsler Petr 4:0, Hrbáček Milan 1:2, Tenglová Vendula 2:2, body hostů: Novotný Petr 2:2, Hrdý Martin 1:3, Vojáček Miloš 0:4, Nejedlý Pavel 2:1), TTC Elizza Praha D - SF SKK EL Niňo Praha G 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lamr Martin 3:0, Vojtěch Radek 1:1, Běhal Aleš 2:1, Dvořák Petr 3:0, body hostů: Beran Matěj 2:1, Plachý Ladislav 0:3, Remeš Zdeněk 0:1, Plachý Jiří 0:2, Beran Tomáš 0:2), TJ Orion Praha A - SK Start Praha A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rucký Přemysl 2:2, Hyršl Ondřej 0:4, Musil Michal 1:3, Šmatlák Jiří 4:0, body hostů: Kafuněk David 2:2, Kala Petr 2:2, Sladovník Daniel 3:1, Rybář Martin 2:2),
12. kolo:
Slovan KST Bohnice A - SK Start Praha A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuba Miloslav 3:1, Kadavý Vladimír 3:1, Růžička Filip 1:1, Brož Pavel 1:3, Maršík Richard 0:2, body hostů: Kafuněk David 4:0, Sladovník Daniel 2:2, Kala Petr 0:4, Janíček Petr 2:2), TJ Orion Praha A - SF SKK EL Niňo Praha G 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hyršl Ondřej 0:2, Kulveit Jonáš 0:2, Toman Vojtěch 0:2, Rucký Přemysl 0:2, WO 0:1, body hostů: Beran Matěj 2:0, Beran Tomáš 2:0, Plachý Jiří 2:0, Suvorov Maxim 2:0, WO 1:0), TTC Elizza Praha D - TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Radek 2:1, Dušek Jan 1:2, Dvořák Petr 3:0, Lamr Martin 3:1, body hostů: Melichar Jiří 2:2, Novotný Petr 2:1, Hrdý Martin 0:3, Nejedlý Pavel 0:3), TJ Sokol Nusle Praha A - TTC Elizza Praha E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Jiří 2:1, Tenglová Vendula 3:0, Píšan Ondřej 0:3, Drechsler Petr 3:0, body hostů: Píša Radovan 2:1, Juhasz Martin 1:2, Kadlec Tomáš 1:2, Kučala Viktor 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - TTC Praha A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tinkl Pavel 3:0, Hák Zdeněk 1:2, Zuzčák Patrik 1:2, Olejár Filip 3:0, body hostů: Černý Jiří 2:1, Vavřinec Matěj 1:2, Maňhal Daniel 1:2, Zahradníček Jakub 0:3), AC Sparta Praha C - TJ Sokol Michle Praha B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenk Jakub 3:0, Havazík Ondřej 1:1, Panský Lukáš 2:1, Kreder Benjamin 3:0, body hostů: Hubinger Lukáš 0:3, Tichý Jiří 2:1, Ambrož Adam 0:3, Zámyslický Jaroslav 0:2),
13. kolo:
AC Sparta Praha C - Slovan KST Bohnice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenk Jakub 4:0, Havazík Ondřej 1:3, Kantor Jan 1:2, Stano Peter 3:1, body hostů: Kézr Aleš 3:1, Kuba Miloslav 2:2, Maršík Richard 0:4, Kadavý Vladimír 1:2), TJ Sokol Michle Praha B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Radek 3:0, Benák Libor 2:0, Ambrož Adam 2:1, Tichý Jiří 2:1, body hostů: Olejár Filip 1:2, Tinkl Pavel 0:3, Zuzčák Patrik 1:2, Hák Zdeněk 0:2), TTC Praha A - TJ Sokol Nusle Praha A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maňhal Daniel 2:2, Zahradníček Jakub 1:3, Černý Jiří 3:0, Vavřinec Matěj 2:2, body hostů: Drechsler Petr 1:3, Dlouhý Jiří 3:1, Píšan Ondřej 0:4, Tenglová Vendula 3:0), TTC Elizza Praha E - TTC Elizza Praha D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juhasz Martin 0:2, Kučala Viktor 0:2, Daníček Adam 0:3, Kadlec Vít 1:1, body hostů: Vojtěch Radek 3:0, Dušek Jan 2:0, Růžička Jakub 1:1, Lamr Martin 2:0), TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX - TJ Orion Praha A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 2:0, Hrdý Martin 2:0, Suchomel Tomáš 2:1, Melichar Jiří 2:1, body hostů: Rucký Přemysl 1:2, Šilhánek Luděk 0:3, Hyršl Ondřej 0:2, Toman Vojtěch 1:1), SF SKK EL Niňo Praha G - SK Start Praha A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Tomáš 2:0, Suvorov Maxim 2:0, Plachý Jiří 2:1, Beran Matěj 3:0, body hostů: Janíček Petr 0:3, Kafuněk David 1:2, Sladovník Daniel 0:2, Rybář Martin 0:2),
14. kolo:
Slovan KST Bohnice A - SF SKK EL Niňo Praha G 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršík Richard 2:1, Kadavý Vladimír 2:1, Kuba Miloslav 2:1, Brož Pavel 1:2, WO 1:0, body hostů: Beran Tomáš 0:3, Suvorov Maxim 3:0, Plachý Jiří 2:1, Beran Matěj 0:3, WO 0:1), SK Start Praha A - TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rybář Martin 1:3, Kafuněk David 4:0, Sladovník Daniel 3:1, WO 0:5, body hostů: Hrdý Martin 1:2, Suchomel Tomáš 0:3, Šimáček Milan 1:2, Melichar Jiří 2:1, WO 5:0), TJ Orion Praha A - TTC Elizza Praha E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rucký Přemysl 2:2, Šilhánek Luděk 3:1, Toman Vojtěch 0:4, Šmatlák Jiří 3:1, body hostů: Píša Radovan 2:2, Juhasz Martin 2:2, Kadlec Tomáš 3:1, Daníček Adam 1:3), TTC Elizza Praha D - TTC Praha A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marat Filip 2:2, Dušek Jan 3:1, Běhal Aleš 1:2, Lamr Martin 3:1, body hostů: Chlumský Petr 1:3, Zahradníček Jakub 0:4, Maňhal Daniel 2:2, Černý Jiří 3:0), TJ Sokol Nusle Praha A - TJ Sokol Michle Praha B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drechsler Petr 3:0, Dlouhý Jiří 1:2, Hrbáček Milan 0:3, Tenglová Vendula 4:0, body hostů: Tichý Jiří 2:2, Koděra Miloš 2:1, Ambrož Adam 1:2, Hubinger Lukáš 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - AC Sparta Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tinkl Pavel 3:1, Zuzčák Patrik 2:2, Semrád Martin 1:2, Olejár Filip 2:2, Hák Zdeněk 0:1, body hostů: Kreder Benjamin 2:2, Šenk Jakub 2:2, Stano Peter 3:1, Annayev Sanjar 1:3),
15. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - Slovan KST Bohnice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tinkl Pavel 3:1, Zuzčák Patrik 1:2, Semrád Martin 1:2, Olejár Filip 4:0, body hostů: Kézr Aleš 3:1, Kuba Miloslav 1:3, Maršík Richard 1:0, Kadavý Vladimír 0:3, Brož Pavel 0:2), AC Sparta Praha C - TJ Sokol Nusle Praha A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Jan 0:4, Šenk Jakub 4:0, Annayev Sanjar 3:1, Stano Peter 2:2, body hostů: Drechsler Petr 1:3, Tenglová Vendula 3:1, Dlouhý Jiří 2:2, Hrbáček Milan 1:3), TJ Sokol Michle Praha B - TTC Elizza Praha D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Radek 3:1, Pištora Josef 0:4, Ambrož Adam 2:2, Tichý Jiří 4:0, body hostů: Dušek Jan 1:3, Lamr Martin 3:1, Běhal Aleš 2:2, Marat Filip 1:3), TTC Praha A - TJ Orion Praha A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřinec Matěj 1:2, Maňhal Daniel 2:1, Zahradníček Jakub 3:0, Černý Jiří 3:0, body hostů: Šmatlák Jiří 2:1, Šilhánek Luděk 0:3, Rucký Přemysl 0:3, Musil Michal 1:2), TTC Elizza Praha E - SK Start Praha A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Tomáš 2:2, Juhasz Martin 2:2, Průša Martin 1:3, Píša Radovan 4:0, body hostů: Kafuněk David 3:1, Sladovník Daniel 2:2, Janíček Petr 1:3, Kala Petr 1:3), TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX - SF SKK EL Niňo Praha G 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdý Martin 3:0, Šimáček Milan 1:1, Nejedlý Pavel 2:1, Novotný Petr 2:1, body hostů: Beran Matěj 0:3, Suvorov Maxim 3:0, Beran Tomáš 0:3, Navrátil Jiří 0:2),
16. kolo:
Slovan KST Bohnice A - TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brož Pavel 2:2, Maršík Richard 1:3, Kuba Miloslav 2:2, Kézr Aleš 3:1, body hostů: Nejedlý Pavel 2:2, Hrdý Martin 4:0, Šimáček Milan 2:2, Svoboda Robert 0:4), SF SKK EL Niňo Praha G - TTC Elizza Praha E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Tomáš 2:1, Plachý Jiří 2:1, Kubát Petr 2:1, Suvorov Maxim 3:0, body hostů: Píša Radovan 1:2, Kadlec Tomáš 2:1, Juhasz Martin 0:3, Kučala Viktor 0:3), SK Start Praha A - TTC Praha A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kala Petr 1:2, Janíček Petr 0:2, Kafuněk David 2:1, Sladovník Daniel 0:3, body hostů: Zahradníček Jakub 1:2, Maňhal Daniel 3:0, Vavřinec Matěj 2:1, Černý Jiří 2:0), TJ Orion Praha A - TJ Sokol Michle Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rucký Přemysl 3:1, Toman Vojtěch 1:3, Hyršl Ondřej 0:4, Šmatlák Jiří 4:0, body hostů: Švec Radek 2:2, Tichý Jiří 3:1, Ambrož Adam 2:2, Koděra Miloš 1:3), TTC Elizza Praha D - AC Sparta Praha C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Petr 3:0, Marat Filip 1:2, Růžička Jakub 1:2, Lamr Martin 3:0, body hostů: Šenk Jakub 2:1, Annayev Sanjar 1:2, Stano Peter 1:2, Gaydoš Vít 0:3), TJ Sokol Nusle Praha A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Jiří 2:2, Drechsler Petr 3:1, Hrbáček Milan 0:3, Tenglová Vendula 3:1, body hostů: Olejár Filip 4:0, Tinkl Pavel 2:2, Hák Zdeněk 1:3, Semrád Martin 0:3),
17. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha A - Slovan KST Bohnice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Jiří 2:2, Prokš Vladimír 0:4, Tichý Dominik 2:2, Tenglová Vendula 3:1, body hostů: Kézr Aleš 3:1, Brož Pavel 1:3, Maršík Richard 3:1, Vomlel Lukáš 2:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - TTC Elizza Praha D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tinkl Pavel 4:0, Zuzčák Patrik 1:2, Hák Zdeněk 0:3, Olejár Filip 4:0, body hostů: Lamr Martin 2:2, Dušek Jan 2:2, Vojtěch Radek 1:2, Růžička Jakub 0:3), AC Sparta Praha C - TJ Orion Praha A 10:0wo, TJ Sokol Michle Praha B - SK Start Praha A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koděra Miloš 1:0, Tichý Jiří 2:0, Švec Radek 2:0, Ambrož Adam 1:0, WO 3:0, body hostů: Kafuněk David 0:2, Kala Petr 0:2, Janíček Petr 0:2, WO 0:3), TTC Praha A - SF SKK EL Niňo Praha G 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřinec Matěj 2:2, Maňhal Daniel 2:2, Zahradníček Jakub 1:2, Černý Jiří 4:0, body hostů: Kubát Petr 2:2, Suvorov Maxim 2:2, Khalaila Adam 1:3, Navrátil Jiří 1:2), TTC Elizza Praha E - TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juhasz Martin 1:3, Kadlec Tomáš 2:2, Benák Libor 3:0, Píša Radovan 4:0, body hostů: Melichar Jiří 2:2, Hrdý Martin 0:4, Šimáček Milan 1:3, Charamza Ondřej ml. 2:1),
18. kolo:
Slovan KST Bohnice A - TTC Elizza Praha E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršík Richard 1:3, Kadavý Vladimír 2:2, Polcar Vojtěch 1:3, Kézr Aleš 4:0, body hostů: Píša Radovan 2:2, Benák Libor 3:1, Kadlec Tomáš 2:2, Juhasz Martin 1:3), TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX - TTC Praha A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nejedlý Pavel 2:2, Hrdý Martin 1:3, Šimáček Milan 0:3, Melichar Jiří 3:1, body hostů: Zahradníček Jakub 1:3, Maňhal Daniel 2:2, Černý Jiří 4:0, Vavřinec Matěj 2:1), SF SKK EL Niňo Praha G - TJ Sokol Michle Praha B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubát Petr 3:0, Plachý Jiří 2:1, Navrátil Jiří 0:3, Beran Matěj 0:1, WO 0:3, body hostů: Švec Radek 1:2, Tichý Jiří 2:0, Ambrož Adam 1:1, Koděra Miloš 1:2, WO 3:0), SK Start Praha A - AC Sparta Praha C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janíček Petr 2:1, Rybář Martin 2:1, Knobloch Miroslav ml. 0:3, Kala Petr 1:3, body hostů: Šenk Jakub 4:0, Stano Peter 2:1, Kantor Jan 2:1, Havazík Ondřej 0:3), TJ Orion Praha A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rucký Přemysl 2:2, Šilhánek Luděk 3:1, Musil Michal 0:4, Šmatlák Jiří 2:2, body hostů: Olejár Filip 3:1, Tinkl Pavel 4:0, Zuzčák Patrik 1:3, Semrád Martin 1:3), TTC Elizza Praha D - TJ Sokol Nusle Praha A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marat Filip 2:2, Dušek Jan 3:1, Vojtěch Radek 2:2, Lamr Martin 1:3, body hostů: Drechsler Petr 3:1, Tenglová Vendula 3:1, Dlouhý Jiří 2:2, Prokš Vladimír 0:4),
19. kolo:
TTC Elizza Praha D - Slovan KST Bohnice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lamr Martin 3:0, Dušek Jan 0:2, Vojtěch Radek 3:0, Dvořák Petr 3:0, body hostů: Kézr Aleš 1:2, Kuba Miloslav 1:2, Maršík Richard 0:3, Brož Pavel 0:2), TJ Sokol Nusle Praha A - TJ Orion Praha A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drechsler Petr 2:0, Dlouhý Jiří 1:1, Prokš Vladimír 2:1, Tenglová Vendula 3:0, body hostů: Rucký Přemysl 0:3, Šilhánek Luděk 2:1, Toman Vojtěch 0:2, Musil Michal 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - SK Start Praha A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Semrád Martin 2:2, Zuzčák Patrik 2:2, Olejár Filip 4:0, WO 0:5, body hostů: Janíček Petr 0:3, Rybář Martin 1:2, Knobloch Miroslav ml. 2:1, Kala Petr 1:2, WO 5:0), AC Sparta Praha C - SF SKK EL Niňo Praha G 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantor Jan 1:3, Stano Peter 3:1, Havazík Ondřej 1:2, Šenk Jakub 4:0, body hostů: Přída Kryštof 3:1, Beran Tomáš 2:2, Kubát Petr 1:3, Plachý Jiří 0:3), TJ Sokol Michle Praha B - TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pištora Josef 1:3, Tichý Jiří 3:1, Ambrož Adam 2:2, Koděra Miloš 2:2, body hostů: Nejedlý Pavel 0:4, Hrdý Martin 4:0, Novotný Petr 3:1, Vojáček Miloš 1:3), TTC Praha A - TTC Elizza Praha E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vavřinec Matěj 0:3, Zahradníček Jakub 1:2, Jelínek Tomáš 0:3, Černý Jiří 3:0, body hostů: Píša Radovan 3:0, Kadlec Tomáš 1:2, Benák Libor 2:1, Juhasz Martin 2:1),
20. kolo:
Slovan KST Bohnice A - TTC Praha A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuba Miloslav 2:1, Kadavý Vladimír 0:2, Brož Pavel 3:0, Kézr Aleš 3:0, body hostů: Černý Jiří 2:1, Maňhal Daniel 1:2, Vavřinec Matěj 0:3, Zahradníček Jakub 0:2), TTC Elizza Praha E - TJ Sokol Michle Praha B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juhasz Martin 0:3, Daníček Adam 0:2, Bialas Filip 1:2, Píša Radovan 1:2, body hostů: Černoch Jan 2:1, Švec Radek 3:0, Ambrož Adam 2:1, Tichý Jiří 2:0), TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX - AC Sparta Praha C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdý Martin 4:0, Charamza Ondřej ml. 2:2, Nejedlý Pavel 2:2, Novotný Petr 0:4, body hostů: Stano Peter 2:2, Adam Lukáš 3:1, Kantor Jan 1:3, Kubový Jan 2:2), SF SKK EL Niňo Praha G - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Matěj 0:3, Kubát Petr 1:2, Plachý Jiří 0:3, Suvorov Maxim 2:2, body hostů: Olejár Filip 4:0, Tinkl Pavel 2:1, Zuzčák Patrik 2:1, Semrád Martin 2:1), SK Start Praha A - TJ Sokol Nusle Praha A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kala Petr 0:2, Knobloch Miroslav ml. 0:2, Rybář Martin 0:3, Kafuněk David 2:1, body hostů: Drechsler Petr 3:0, Tenglová Vendula 3:0, Dlouhý Jiří 1:1, Prokš Vladimír 1:1), TJ Orion Praha A - TTC Elizza Praha D 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Toman Vojtěch 1:1, Kulveit Jonáš 1:1, Šmatlák Jiří 2:1, Rucký Přemysl 1:1, WO 4:0, body hostů: Dvořák Petr 3:0, Vojtěch Radek 1:2, Růžička Jakub 0:3, WO 0:4),
21. kolo:
TJ Orion Praha A - Slovan KST Bohnice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhánek Luděk 4:0, Toman Vojtěch 1:2, Šmatlák Jiří 3:0, Rucký Přemysl 1:3, body hostů: Kézr Aleš 2:2, Brož Pavel 2:2, Kuba Miloslav 0:3, Maršík Richard 1:2), TTC Elizza Praha D - SK Start Praha A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marat Filip 1:2, Dušek Jan 3:0, Lamr Martin 2:1, Dvořák Petr 4:0, body hostů: Knobloch Miroslav ml. 1:3, Rybář Martin 0:3, Kala Petr 1:2, Sladovník Daniel 1:2), TJ Sokol Nusle Praha A - SF SKK EL Niňo Praha G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drechsler Petr 3:1, Dlouhý Jiří 1:3, Prokš Vladimír 1:3, Tenglová Vendula 3:1, body hostů: Přída Kryštof 3:1, Beran Tomáš 3:1, Kubát Petr 1:3, Plachý Jiří 1:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hák Zdeněk 2:2, Semrád Martin 2:2, Merhaut Jaroslav 1:3, Zuzčák Patrik 3:1, body hostů: Novotný Petr 3:1, Hrdý Martin 2:2, Nejedlý Pavel 2:2, Šimáček Milan 1:3), AC Sparta Praha C - TTC Elizza Praha E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantor Jan 2:2, Kubový Jan 2:2, Havazík Ondřej 2:2, Adam Lukáš 3:1, body hostů: Píša Radovan 4:0, Juhasz Martin 1:3, Kadlec Tomáš 2:2, Kučala Viktor 0:4), TJ Sokol Michle Praha B - TTC Praha A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koděra Miloš 1:2, Švec Radek 2:1, Ambrož Adam 2:1, Tichý Jiří 4:0, body hostů: Černý Jiří 2:2, Maňhal Daniel 0:3, Vavřinec Matěj 2:1, Zahradníček Jakub 0:3),
22. kolo:
Slovan KST Bohnice A - TJ Sokol Michle Praha B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršík Richard 2:2, Kadavý Vladimír 1:2, Kuba Miloslav 3:0, Brož Pavel 2:2, body hostů: Tichý Jiří 3:1, Švec Radek 2:2, Ambrož Adam 1:2, Zámyslický Jaroslav 0:3), TTC Praha A - AC Sparta Praha C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavřinec Matěj 2:0, Maňhal Daniel 1:1, Zahradníček Jakub 2:1, Černý Jiří 3:0, body hostů: Adam Lukáš 1:2, Stano Peter 1:2, Kubový Jan 0:2, Kantor Jan 0:2), TTC Elizza Praha E - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Juhasz Martin 2:0, Bialas Filip 1:1, Kadlec Tomáš 2:0, Píša Radovan 1:1, WO 4:0, body hostů: Zuzčák Patrik 1:1, Hák Zdeněk 0:3, Vidlák Miloš 1:2, WO 0:4), TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX - TJ Sokol Nusle Praha A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Petr 0:2, Balák Pavel 0:2, Charamza Ondřej ml. 1:2, Hrdý Martin 1:2, body hostů: Drechsler Petr 2:1, Tenglová Vendula 3:0, Dlouhý Jiří 2:0, Prokš Vladimír 1:1), SF SKK EL Niňo Praha G - TTC Elizza Praha D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Tomáš 1:1, Kubát Petr 2:0, Plachý Jiří 2:1, Přída Kryštof 3:0, body hostů: Lamr Martin 2:1, Vojtěch Radek 0:3, Marat Filip 0:2, Dušek Jan 0:2), SK Start Praha A - TJ Orion Praha A 0:10wo,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy