Výsledky do novin
1. třída A muži (KS-1A)
1. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha H - TJ Střížkov C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Tomáš 3:0, Plachý Jiří 2:0, Navrátil Jiří 0:2, Beran Matěj 3:0, WO 0:1, body hostů: Poncar Patrik 0:2, Krásl Libor 1:2, Kočvara Vlastimil 1:2, Stehlík Martin 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ Pankrác A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírovec Martin 1:3, Vidlák Miloš 1:3, Semrád Martin 3:1, Hák Zdeněk 2:2, body hostů: Gomola Jan 1:3, Lebl Ondřej 3:1, Král Lukáš 1:3, Dorko Tomáš 4:0), TTC Klánovice A - TJ AVIA Čakovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fexa Martin 2:2, Branžovský Milan 1:3, Hudek Tomáš 2:2, Kárník Tomáš 3:1, body hostů: Suchomel Tomáš 3:1, Charamza Ondřej ml. 2:2, Vyskočil Michal 2:2, Jež Dominik 1:3), TJ AVIA Čakovice D - TJ Sokol Michle Praha C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Miloš 3:0, Žydel Jan 1:1, Mach Jakub 2:1, Taraňko Mikhail 3:0, body hostů: Pištora Josef 2:1, Haralík Stanislav 0:3, Votípka Emanuel 0:3, Chovanec Jakub 0:2), AC Sparta Praha E - TJ Sokol Nusle Praha C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schmidtmayer František 0:4, Červenka Jan 3:1, Kočí Štěpán 0:3, Abdullin Denis 2:2, body hostů: Tichý Dominik 2:2, Hruška Jan 2:2, Píšan Ondřej 4:0, Prokš Vladimír 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice B - TTC Elizza Praha F 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zunt Zdeněk 3:0, Knobloch Miroslav ml. 2:1, Krameš Jan st. 0:3, Pospíšil Milan 3:1, body hostů: Kučala Viktor 2:2, Bialas Filip 1:2, Marat Filip 2:1, Hampl Pavel 0:3),
2. kolo:
TJ Střížkov C - TTC Elizza Praha F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Vlastimil 1:3, Stehlík Martin 2:2, Kolda Petr 1:3, Krásl Libor 3:1, body hostů: Kučala Viktor 4:0, Marat Filip 0:4, Bialas Filip 3:1, Průša Martin 2:2), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hruška Jan 1:2, Kára Petr 0:2, Pluska Oleh 0:3, Prokš Vladimír 2:1, body hostů: Pospíšil Milan 3:0, Zunt Zdeněk 3:0, Krameš Jan st. 2:1, Vu Duy Tiep 0:2), TJ Sokol Michle Praha C - AC Sparta Praha E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pištora Josef 2:2, Hubinger Lukáš 1:3, Haralík Stanislav 0:3, Švec Radek 3:1, body hostů: Kreder Benjamin 4:0, Červenka Jan 2:2, Abdullin Denis 3:1, Kočí Štěpán 0:2, Schmidtmayer František 0:1), TJ AVIA Čakovice B - TJ AVIA Čakovice D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suchomel Tomáš 2:2, Vyskočil Michal 2:2, Charamza Ondřej st. 2:2, Jež Dominik 2:2, body hostů: Rousek Tomáš 3:1, Vojáček Miloš 1:3, Skříčková Ivana 2:2, Vaňásek Jiří ml. 0:2, Vaňásek Jiří 2:0), TJ Pankrác A - TTC Klánovice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lebl Ondřej 1:2, Král Lukáš 0:2, Gomola Jan 1:2, Dorko Tomáš 0:3, body hostů: Kárník Tomáš 3:0, Branžovský Milan 3:0, Hudek Tomáš 2:1, Hanzal Petr 1:1), SF SKK EL Niňo Praha H - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyvadilová Jitka 0:1, Beran Tomáš 2:1, Navrátil Jiří 1:2, Beran Matěj 3:0, Plachý Jiří 2:0, body hostů: Hák Zdeněk 2:1, Jírovec Martin 1:2, Semrád Martin 1:2, Vidlák Miloš 0:3),
3. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ Střížkov C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semrád Martin 2:1, Vidlák Miloš 1:2, Hák Zdeněk 2:1, Jírovec Martin 4:0, body hostů: Poncar Patrik 1:3, Kočvara Vlastimil 2:1, Stehlík Martin 0:3, Kolda Petr 1:2), TTC Klánovice A - SF SKK EL Niňo Praha H 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Branžovský Milan 3:1, Fexa Martin 1:3, Hudek Tomáš 2:2, Kárník Tomáš 3:1, body hostů: Plachý Jiří 2:2, Navrátil Jiří 2:2, Ducháček Josef 1:3, Khalaila Adam 2:2), TJ AVIA Čakovice D - TJ Pankrác A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Miloš 3:1, Taraňko Mikhail 1:3, Žydel Jan 0:4, Rousek Tomáš 2:2, body hostů: Lebl Ondřej 3:1, Gomola Jan 2:2, Dorko Tomáš 1:3, Král Lukáš 4:0), AC Sparta Praha E - TJ AVIA Čakovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schmidtmayer František 1:3, Kreder Benjamin 4:0, Abdullin Denis 1:3, Červenka Jan 3:1, body hostů: Charamza Ondřej ml. 3:1, Vyskočil Michal 1:3, Suchomel Tomáš 2:2, Jež Dominik 1:3), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Sokol Michle Praha C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zunt Zdeněk 2:2, Krameš Jan st. 1:3, Knobloch Miroslav ml. 3:0, Pospíšil Milan 3:1, body hostů: Pištora Josef 2:2, Hubinger Lukáš 2:2, Haralík Stanislav 0:4, Motyčka Oldřich 2:1), TTC Elizza Praha F - TJ Sokol Nusle Praha C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bialas Filip 1:3, Průša Martin 3:1, Marat Filip 2:2, Kučala Viktor 3:1, body hostů: Prokš Vladimír 1:3, Tichý Dominik 3:1, Hruška Jan 2:2, Lamprecht Matyáš 1:3),
4. kolo:
TJ Střížkov C - TJ Sokol Nusle Praha C 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stehlík Martin 2:1, Kolda Petr 0:2, Kočvara Vlastimil 1:2, WO 0:4, body hostů: Prokš Vladimír 1:1, Hruška Jan 2:0, Tichý Dominik 0:2, Píšan Ondřej 2:0, WO 4:0), TJ Sokol Michle Praha C - TTC Elizza Praha F 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votípka Emanuel 2:0, Pištora Josef 1:1, Hubinger Lukáš 3:0, Švec Radek 2:0, body hostů: Kučala Viktor 1:2, Maushart Milan 0:2, Bialas Filip 0:2, Marat Filip 0:2), TJ AVIA Čakovice B - TJ Lokomotiva Vršovice B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Toula Vladimír 2:1, Suchomel Tomáš 0:3, Jež Dominik 0:3, Vyskočil Michal 3:1, body hostů: Pospíšil Milan 4:0, Knobloch Miroslav ml. 2:1, Mráz Jiří 1:1, Krameš Jan st. 1:2, Zunt Zdeněk 0:1), TJ Pankrác A - AC Sparta Praha E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Lukáš 1:3, Dorko Tomáš 2:1, Satorie Michal 0:3, Lebl Ondřej 2:2, body hostů: Kreder Benjamin 4:0, Červenka Jan 3:1, Abdullin Denis 2:1, Schmidtmayer František 0:3), SF SKK EL Niňo Praha H - TJ AVIA Čakovice D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Tomáš 3:0, Buchar Michael 2:0, Navrátil Jiří 1:2, Beran Matěj 3:0, body hostů: Vaňásek Jiří 1:2, Vojáček Miloš 0:3, Žydel Jan 1:2, Vaňásek Jiří ml. 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TTC Klánovice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hák Zdeněk 1:1, Semrád Martin 1:1, Klempířová Jiřina 0:3, Jírovec Martin 0:3, body hostů: Branžovský Milan 2:1, Hudek Tomáš 2:1, Fexa Martin 2:0, Kárník Tomáš 2:0),
5. kolo:
TTC Klánovice A - TJ Střížkov C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanzal Petr 1:0, Fexa Martin 0:2, Hudek Tomáš 3:0, Branžovský Milan 2:0, WO 3:0, body hostů: Kočvara Vlastimil 1:2, Stehlík Martin 1:2, Kolda Petr 0:2, WO 0:3), TJ AVIA Čakovice D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Miloš 3:1, Žydel Jan 0:4, Skříčková Ivana 0:2, Vaňásek Jiří 4:0, Vaňásek Jiří ml. 1:1, body hostů: Hák Zdeněk 3:1, Jírovec Martin 2:2, Semrád Martin 2:2, Vidlák Miloš 1:3), AC Sparta Praha E - SF SKK EL Niňo Praha H 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havazík Ondřej 0:3, Schmidtmayer František 0:2, Abdullin Denis 1:2, Červenka Jan 2:1, body hostů: Beran Matěj 3:0, Suvorov Maxim 1:2, Plachý Jiří 3:0, Navrátil Jiří 1:1), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Pankrác A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knobloch Miroslav ml. 2:0, Krameš Jan st. 2:0, Mráz Jiří 2:0, Pospíšil Milan 2:0, body hostů: Lebl Ondřej 0:2, Dorko Tomáš 0:2, Gomola Jan 0:2, Zapletal Jan 0:2), TTC Elizza Praha F - TJ AVIA Čakovice B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maushart Milan 1:3, Bialas Filip 0:4, Marat Filip 2:1, Kučala Viktor 2:2, body hostů: Vyskočil Michal 2:2, Toula Vladimír 3:1, Jež Dominik 3:1, Suchomel Tomáš 2:1), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Sokol Michle Praha C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Jan 1:2, Prokš Vladimír 0:3, Kára Petr 0:3, Tichý Dominik 2:1, body hostů: Švec Radek 3:0, Hubinger Lukáš 2:1, Pištora Josef 2:1, Votípka Emanuel 2:1),
6. kolo:
TJ Střížkov C - TJ Sokol Michle Praha C 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kočvara Vlastimil 2:1, Kolda Petr 1:2, Krásl Libor 1:2, WO 0:4, body hostů: Haralík Stanislav 0:2, Hubinger Lukáš 1:1, Votípka Emanuel 2:1, Pištora Josef 2:0, WO 4:0), TJ AVIA Čakovice B - TJ Sokol Nusle Praha C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchomel Tomáš 2:0, Toula Vladimír 0:2, Jež Dominik 3:0, Vyskočil Michal 3:0, body hostů: Tichý Dominik 1:2, Hruška Jan 1:2, Tichý Květoslav 0:2, Kára Petr 0:2), TJ Pankrác A - TTC Elizza Praha F 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Lukáš 2:2, Dorko Tomáš 0:4, Lebl Ondřej 1:2, Gomola Jan 2:1, WO 1:0, body hostů: Běhal Aleš 2:1, Kučala Viktor 4:0, Marat Filip 1:3, Rochowanski Lukáš 2:1, WO 0:1), SF SKK EL Niňo Praha H - TJ Lokomotiva Vršovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suvorov Maxim 3:1, Buchar Michael 1:3, Beran Tomáš 2:2, Beran Matěj 2:2, body hostů: Pospíšil Milan 4:0, Knobloch Miroslav ml. 1:3, Mráz Jiří 2:2, Zunt Zdeněk 0:2, Krameš Jan st. 1:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - AC Sparta Praha E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírovec Martin 3:0, Semrád Martin 1:1, Vidlák Miloš 2:1, Hák Zdeněk 3:0, body hostů: Červenka Jan 1:2, Abdullin Denis 1:2, Schmidtmayer František 0:3, Kočí Štěpán 0:2), TTC Klánovice A - TJ AVIA Čakovice D 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10),
7. kolo:
TJ AVIA Čakovice D - TJ Střížkov C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Miloš 2:1, Taraňko Mikhail 3:0, Žydel Jan 1:2, Vaňásek Jiří 3:0, body hostů: Krásl Libor 1:2, Kočvara Vlastimil 1:2, Stehlík Martin 1:2, Kolda Petr 0:3), AC Sparta Praha E - TTC Klánovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havazík Ondřej 2:2, Schmidtmayer František 1:3, Abdullin Denis 3:1, Červenka Jan 2:2, body hostů: Branžovský Milan 2:2, Hudek Tomáš 2:2, Kárník Tomáš 2:2, Fexa Martin 2:2), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knobloch Miroslav ml. 2:0, Zunt Zdeněk 1:1, Krameš Jan st. 3:0, Pospíšil Milan 2:0, body hostů: Hák Zdeněk 1:2, Jírovec Martin 0:2, Semrád Martin 0:2, Vidlák Miloš 0:2), TTC Elizza Praha F - SF SKK EL Niňo Praha H 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daníček Adam 0:4, Průša Martin 3:1, Marat Filip 3:1, Kučala Viktor 2:2, body hostů: Suvorov Maxim 2:2, Beran Tomáš 2:2, Plachý Jiří 2:2, Navrátil Jiří 2:2), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Pankrác A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Jan 0:3, Tichý Květoslav 1:2, Kára Petr 0:3, Tichý Dominik 2:1, body hostů: Lebl Ondřej 3:0, Lipták Milan 1:2, Gomola Jan 2:1, Král Lukáš 3:0), TJ Sokol Michle Praha C - TJ AVIA Čakovice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pištora Josef 1:3, Votípka Emanuel 2:2, Hubinger Lukáš 3:0, Švec Radek 3:1, body hostů: Vyskočil Michal 2:2, Jež Dominik 2:2, Suchomel Tomáš 1:3, Toula Vladimír 1:2),
8. kolo:
TJ Střížkov C - TJ AVIA Čakovice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krásl Libor 0:4, Stehlík Martin 2:2, Kolda Petr 1:2, Kočvara Vlastimil 3:1, body hostů: Charamza Ondřej ml. 2:2, Vyskočil Michal 2:2, Jež Dominik 3:1, Charamza Ondřej st. 2:1), TJ Pankrác A - TJ Sokol Michle Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Lukáš 1:3, Gomola Jan 2:2, Dorko Tomáš 3:1, Lebl Ondřej 2:2, body hostů: Hubinger Lukáš 4:0, Pištora Josef 2:2, Haralík Stanislav 1:3, Votípka Emanuel 1:3), SF SKK EL Niňo Praha H - TJ Sokol Nusle Praha C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Jiří 2:1, Khalaila Adam 2:1, Prokopenko Oleg 0:3, Plachý Jiří 4:0, body hostů: Prokš Vladimír 1:3, Tichý Květoslav 2:1, Tichý Dominik 2:1, Kára Petr 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TTC Elizza Praha F 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vidlák Miloš 1:3, Semrád Martin 1:3, Jírovec Martin 1:2, Hák Zdeněk 2:2, body hostů: Kučala Viktor 4:0, Průša Martin 4:0, Marat Filip 2:2, Daníček Adam 0:3), TTC Klánovice A - TJ Lokomotiva Vršovice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudek Tomáš 2:2, Hanzal Petr 3:1, Fexa Martin 1:2, Kárník Tomáš 3:1, body hostů: Pospíšil Milan 4:0, Knobloch Miroslav ml. 0:4, Krameš Jan st. 2:2, Zunt Zdeněk 0:3), TJ AVIA Čakovice D - AC Sparta Praha E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žydel Jan 1:3, Mach Jakub 2:2, Vaňásek Jiří ml. 1:3, Vojáček Miloš 3:1, body hostů: Havazík Ondřej 2:2, Abdullin Denis 4:0, Schmidtmayer František 1:3, Beránek Václav ml. 2:2),
9. kolo:
AC Sparta Praha E - TJ Střížkov C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červenka Jan 3:1, Schmidtmayer František 0:4, Podrazil Václav 3:1, Abdullin Denis 3:1, body hostů: Krásl Libor 3:1, Kočvara Vlastimil 1:3, Stehlík Martin 1:3, Poncar Patrik 2:2), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ AVIA Čakovice D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krameš Jan st. 3:0, Knobloch Miroslav ml. 0:2, Zunt Zdeněk 2:1, Pospíšil Milan 3:0, body hostů: Vaňásek Jiří 2:1, Vojáček Miloš 1:2, Vaňásek Jiří ml. 0:3, Žydel Jan 0:2), TTC Elizza Praha F - TTC Klánovice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daníček Adam 0:2, Benák Jan 0:2, Benák Vít 0:3, Maushart Milan 1:1, body hostů: Kárník Tomáš 3:0, Hudek Tomáš 2:0, Fexa Martin 1:1, Červeňák Miroslav 2:0), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Dominik 4:0, Prokš Vladimír 2:1, Kára Petr 0:3, Tichý Květoslav 2:2, body hostů: Hák Zdeněk 3:1, Jírovec Martin 2:2, Semrád Martin 1:2, Suchý Adam ml. 0:3), TJ Sokol Michle Praha C - SF SKK EL Niňo Praha H 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votípka Emanuel 1:3, Pištora Josef 1:2, Haralík Stanislav 1:2, Hubinger Lukáš 2:2, body hostů: Beran Matěj 4:0, Beran Tomáš 3:1, Khalaila Adam 1:2, Navrátil Jiří 1:2), TJ AVIA Čakovice B - TJ Pankrác A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchomel Tomáš 2:2, Jež Dominik 3:1, Charamza Ondřej ml. 1:1, Vyskočil Michal 1:3, Charamza Ondřej st. 1:0, body hostů: Dorko Tomáš 2:2, Lebl Ondřej 1:3, Král Lukáš 3:1, Lipták Milan 1:2),
10. kolo:
TJ Střížkov C - TJ Pankrác A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Vlastimil 0:2, Stehlík Martin 0:2, Kolda Petr 0:3, Krásl Libor 0:2, body hostů: Král Lukáš 3:0, Dorko Tomáš 2:0, Lebl Ondřej 2:0, Gomola Jan 2:0), SF SKK EL Niňo Praha H - TJ AVIA Čakovice B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beran Matěj 1:0, Beran Tomáš 2:0, Navrátil Jiří 2:0, Suvorov Maxim 0:1, WO 4:0, body hostů: Suchomel Tomáš 0:2, Jež Dominik 0:2, Toula Vladimír 1:1, WO 0:4), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ Sokol Michle Praha C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hák Zdeněk 0:3, Semrád Martin 0:2, Vidlák Miloš 1:2, Jírovec Martin 1:2, body hostů: Švec Radek 3:0, Hubinger Lukáš 3:0, Haralík Stanislav 2:1, Motyčka Oldřich 1:1), TTC Klánovice A - TJ Sokol Nusle Praha C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudek Tomáš 3:1, Hanzal Petr 2:1, Kárník Tomáš 3:0, Fexa Martin 1:3, body hostů: Prokš Vladimír 1:3, Tichý Květoslav 1:3, Kára Petr 0:3, Tichý Dominik 3:0), TJ AVIA Čakovice D - TTC Elizza Praha F 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Miloš 3:0, Rousek Tomáš 0:2, Taraňko Mikhail 3:0, Vaňásek Jiří 3:0, body hostů: Kučala Viktor 1:2, Průša Martin 1:2, Marat Filip 0:3, Maushart Milan 0:2), AC Sparta Praha E - TJ Lokomotiva Vršovice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červenka Jan 1:1, Abdullin Denis 0:2, Podrazil Václav 0:3, Havazík Ondřej 1:2, body hostů: Pospíšil Milan 3:0, Krameš Jan st. 3:0, Knobloch Miroslav ml. 2:0, Zunt Zdeněk 0:2),
11. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Střížkov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krameš Jan st. 1:2, Knobloch Miroslav ml. 3:0, Zunt Zdeněk 2:1, Pospíšil Milan 2:1, body hostů: Kočvara Vlastimil 1:2, Krásl Libor 1:2, Poncar Patrik 1:2, Stehlík Martin 1:2), TTC Elizza Praha F - AC Sparta Praha E 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Průša Martin 2:2, Daníček Adam 2:1, Bialas Filip 1:2, Maushart Milan 1:3, body hostů: Abdullin Denis 4:0, Červenka Jan 2:2, Podrazil Václav 2:1, Schmidtmayer František 0:3), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ AVIA Čakovice D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokš Vladimír 3:0, Tichý Dominik 2:0, Kára Petr 1:2, Tichý Květoslav 3:0, body hostů: Vojáček Miloš 1:2, Rousek Tomáš 0:3, Žydel Jan 1:2, 0:2), TJ Sokol Michle Praha C - TTC Klánovice A 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Haralík Stanislav 1:1, Votípka Emanuel 0:2, Závora Jiří 0:3, WO 0:3, body hostů: Kárník Tomáš 2:1, Hudek Tomáš 2:0, Červeňák Miroslav 1:0, Hanzal Petr 1:0, WO 3:0), TJ AVIA Čakovice B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jež Dominik 2:2, Toula Vladimír 2:2, Zázvorka Jan 3:1, Vyskočil Michal 2:2, body hostů: Hák Zdeněk 3:1, Jírovec Martin 2:2, Semrád Martin 1:3, Vidlák Miloš 1:3), TJ Pankrác A - SF SKK EL Niňo Praha H 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lebl Ondřej 1:2, Dorko Tomáš 0:2, Gomola Jan 1:2, Král Lukáš 1:2, body hostů: Beran Matěj 3:0, Beran Tomáš 3:0, Plachý Jiří 2:1, Khalaila Adam 0:2),
12. kolo:
TJ Střížkov C - SF SKK EL Niňo Praha H 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočvara Vlastimil 0:2, Stehlík Martin 0:2, Kolda Petr 0:3, Krásl Libor 1:1, body hostů: Beran Matěj 3:0, Beran Tomáš 2:0, Plachý Jiří 2:0, Navrátil Jiří 1:1), TJ Pankrác A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Lukáš 1:2, Dorko Tomáš 2:1, Gomola Jan 3:0, Lebl Ondřej 3:0, body hostů: Hák Zdeněk 2:1, Jírovec Martin 0:3, Herrmann Vít 1:2, Vidlák Miloš 0:3), TJ AVIA Čakovice B - TTC Klánovice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suchomel Tomáš 4:0, Toula Vladimír 1:3, Jež Dominik 1:3, Vyskočil Michal 3:1, body hostů: Kárník Tomáš 3:1, Hudek Tomáš 1:3, Branžovský Milan 2:2, Fexa Martin 1:3), TJ Sokol Michle Praha C - TJ AVIA Čakovice D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubinger Lukáš 3:0, Votípka Emanuel 1:1, Haralík Stanislav 2:1, Švec Radek 3:0, body hostů: Taraňko Mikhail 2:1, Vojáček Miloš 0:3, Žydel Jan 0:3, Vaňásek Jiří ml. 0:2), TJ Sokol Nusle Praha C - AC Sparta Praha E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prokš Vladimír 1:1, Kára Petr 1:2, Pluska Oleh 1:0, Tichý Květoslav 3:0, Tichý Dominik 1:1, WO 1:0, body hostů: Červenka Jan 3:0, Podrazil Václav 1:2, Schmidtmayer František 0:2, Bozděch Jan 0:3, WO 0:1), TTC Elizza Praha F - TJ Lokomotiva Vršovice B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daníček Adam 1:3, Vojtěch Radek 4:0, Průša Martin 3:0, Marat Filip 2:2, body hostů: Pospíšil Milan 2:2, Knobloch Miroslav ml. 0:4, Krameš Jan st. 1:3, Zunt Zdeněk 2:1),
13. kolo:
TTC Elizza Praha F - TJ Střížkov C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša Martin 1:1, Rochowanski Pavel 2:0, Rochowanski Jan 2:1, Marat Filip 3:0, body hostů: Krásl Libor 1:2, Kočvara Vlastimil 0:3, Stehlík Martin 1:1, Poncar Patrik 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Sokol Nusle Praha C 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krameš Jan st. 1:3, Zunt Zdeněk 1:3, Pešina Jiří 0:4, Pospíšil Milan 4:0, WO 1:0, body hostů: Prokš Vladimír 3:1, Píšan Ondřej 2:2, Tichý Květoslav 3:1, Kára Petr 2:2, WO 0:1), AC Sparta Praha E - TJ Sokol Michle Praha C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červenka Jan 3:1, Bozděch Jan 2:2, Podrazil Václav 2:2, Abdullin Denis 2:2, body hostů: Hubinger Lukáš 2:2, Pištora Josef 2:2, Haralík Stanislav 1:3, Votípka Emanuel 2:2), TJ AVIA Čakovice D - TJ AVIA Čakovice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojáček Miloš 1:1, Žydel Jan 0:2, Skříčková Ivana 0:1, Mach Jakub 0:2, WO 0:2, body hostů: Charamza Ondřej st. 1:1, Suchomel Tomáš 1:0, Jež Dominik 2:0, Vyskočil Michal 2:0, WO 2:0), TTC Klánovice A - TJ Pankrác A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudek Tomáš 2:2, Branžovský Milan 3:1, Fexa Martin 1:2, Kárník Tomáš 2:2, body hostů: Gomola Jan 3:1, Lebl Ondřej 3:1, Dorko Tomáš 0:4, Král Lukáš 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - SF SKK EL Niňo Praha H 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírovec Martin 0:2, Vidlák Miloš 0:2, Herrmann Vít 0:3, Hák Zdeněk 1:2, body hostů: Beran Matěj 3:0, Beran Tomáš 3:0, Plachý Jiří 2:0, Navrátil Jiří 1:1),
14. kolo:
TJ Střížkov C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stehlík Martin 1:2, Krásl Libor 2:1, Kolda Petr 0:3, Kočvara Vlastimil 2:2, body hostů: Hák Zdeněk 4:0, Jírovec Martin 2:1, Vidlák Miloš 2:1, Dusilová Jana 0:3), SF SKK EL Niňo Praha H - TTC Klánovice A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beran Tomáš 1:0, Plachý Jiří 2:0, Navrátil Jiří 1:2, Beran Matěj 1:0, WO 4:0, body hostů: Branžovský Milan 0:3, Červeňák Miroslav 1:2, Fexa Martin 1:0, WO 0:4), TJ Pankrác A - TJ AVIA Čakovice D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gomola Jan 2:2, Lipták Milan 1:3, Král Lukáš 2:2, Lebl Ondřej 3:1, body hostů: Vojáček Miloš 2:2, Vaňásek Jiří 4:0, Taraňko Mikhail 1:3, Žydel Jan 1:3), TJ AVIA Čakovice B - AC Sparta Praha E 10:0wo, TJ Sokol Michle Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pištora Josef 1:2, Hubinger Lukáš 2:2, Votípka Emanuel 2:1, Švec Radek 4:0, Haralík Stanislav 0:1, body hostů: Pospíšil Milan 2:2, Krameš Jan st. 3:1, Knobloch Miroslav ml. 0:4, Zunt Zdeněk 1:2), TJ Sokol Nusle Praha C - TTC Elizza Praha F 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prokš Vladimír 3:0, Tichý Dominik 3:0, Tichý Květoslav 2:1, Hruška Jan 1:0, WO 0:3, body hostů: Kučala Viktor 0:2, Bialas Filip 0:3, Maushart Milan 0:3, Průša Martin 1:1, WO 3:0),
15. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Střížkov C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Píšan Ondřej 2:2, Prokš Vladimír 3:0, Tichý Květoslav 2:1, Hruška Jan 1:3, body hostů: Krásl Libor 2:2, Kočvara Vlastimil 1:3, Stehlík Martin 2:1, Kolda Petr 1:2), TTC Elizza Praha F - TJ Sokol Michle Praha C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benák Jan 0:3, Rochowanski Jan 0:2, Benák Vít 1:2, Marat Filip 2:1, body hostů: Hubinger Lukáš 3:0, Pištora Josef 3:0, Votípka Emanuel 1:2, Motyčka Oldřich 1:1), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ AVIA Čakovice B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krameš Jan st. 2:0, Knobloch Miroslav ml. 1:1, Zunt Zdeněk 0:2, Pospíšil Milan 2:0, WO 5:0, body hostů: Suchomel Tomáš 0:2, Charamza Ondřej st. 2:1, Toula Vladimír 1:2, WO 0:5), AC Sparta Praha E - TJ Pankrác A 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ AVIA Čakovice D - SF SKK EL Niňo Praha H 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojáček Miloš 0:2, Taraňko Mikhail 0:2, Vaňásek Jiří ml. 0:3, Vaňásek Jiří 2:1, body hostů: Beran Matěj 3:0, Beran Tomáš 3:0, Navrátil Jiří 1:1, Kubelka Martin 1:1), TTC Klánovice A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hudek Tomáš 2:0, Fexa Martin 2:0, Branžovský Milan 1:1, Kárník Tomáš 2:0, WO 3:1, body hostů: Hák Zdeněk 0:2, Vidlák Miloš 0:3, Klempířová Jiřina 1:2, WO 1:3),
16. kolo:
TJ Střížkov C - TTC Klánovice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Vlastimil 2:2, Stehlík Martin 2:1, Lüder Jan 0:3, Krásl Libor 1:3, body hostů: Hudek Tomáš 2:2, Kárník Tomáš 4:0, Branžovský Milan 3:0, Brothánek Jan 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ AVIA Čakovice D 10:0wo, SF SKK EL Niňo Praha H - AC Sparta Praha E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Jiří 3:0, Navrátil Jiří 2:1, Němec Filip 1:2, Beran Tomáš 3:0, body hostů: Červenka Jan 1:2, Abdullin Denis 1:2, Klouček Pavel 1:2, Bozděch Jan 0:3), TJ Pankrác A - TJ Lokomotiva Vršovice B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lebl Ondřej 1:2, Dorko Tomáš 1:2, Lipták Milan 0:3, Gomola Jan 2:1, body hostů: Pospíšil Milan 2:1, Krameš Jan st. 3:0, Knobloch Miroslav ml. 2:1, Zunt Zdeněk 1:2), TJ AVIA Čakovice B - TTC Elizza Praha F 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Toula Vladimír 2:2, Jež Dominik 2:2, Zázvorka Jan 3:1, Charamza Ondřej st. 2:2, body hostů: Marat Filip 3:1, Bialas Filip 0:4, Rochowanski Pavel 4:0, Daníček Adam 0:4), TJ Sokol Michle Praha C - TJ Sokol Nusle Praha C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haralík Stanislav 2:2, Pištora Josef 3:1, Votípka Emanuel 2:1, Hubinger Lukáš 2:2, body hostů: Prokš Vladimír 2:2, Hruška Jan 2:2, Píšan Ondřej 1:3, Tichý Dominik 1:2),
17. kolo:
TJ Sokol Michle Praha C - TJ Střížkov C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haralík Stanislav 1:1, Pištora Josef 2:0, Votípka Emanuel 2:1, Hubinger Lukáš 3:0, body hostů: Krásl Libor 1:2, Kočvara Vlastimil 0:3, Stehlík Martin 1:1, Kolda Petr 0:2), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ AVIA Čakovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokš Vladimír 3:1, Tichý Dominik 3:1, Hruška Jan 0:4, Tichý Květoslav 1:3, body hostů: Vyskočil Michal 3:1, Charamza Ondřej st. 3:1, Toula Vladimír 2:2, Strnad Richard 1:3), TTC Elizza Praha F - TJ Pankrác A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marat Filip 2:1, Kučala Viktor 2:1, Rochowanski Pavel 3:0, Rochowanski Jan 2:1, body hostů: Gomola Jan 2:1, Lebl Ondřej 1:2, Král Lukáš 0:3, Peštuka Zdeněk 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice B - SF SKK EL Niňo Praha H 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krameš Jan st. 1:2, Knobloch Miroslav ml. 2:1, Zunt Zdeněk 1:2, Pospíšil Milan 4:0, body hostů: Navrátil Jiří 3:1, Ducháček Josef 0:3, Vyvadilová Jitka 2:1, Prokopenko Oleg 0:3), AC Sparta Praha E - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartošek Jan 1:2, Klouček Pavel 2:1, Podrazil Václav 2:1, Červenka Jan 3:0, body hostů: Hák Zdeněk 1:2, Jírovec Martin 2:1, Vidlák Miloš 0:3, Herrmann Vít 1:2), TJ AVIA Čakovice D - TTC Klánovice A 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Taraňko Mikhail 0:3, Vojáček Miloš 1:1, Rousek Tomáš 1:2, Mach Jakub 0:3, WO 0:1, body hostů: Kárník Tomáš 3:0, Hudek Tomáš 1:2, Branžovský Milan 3:0, Fexa Martin 2:0, WO 1:0),
18. kolo:
TJ Střížkov C - TJ AVIA Čakovice D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočvara Vlastimil 0:3, Stehlík Martin 1:2, Poncar Patrik 1:2, Krásl Libor 3:1, body hostů: Vaňásek Jiří 3:1, Taraňko Mikhail 2:1, Rousek Tomáš 1:2, Vojáček Miloš 2:1), TTC Klánovice A - AC Sparta Praha E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Branžovský Milan 2:1, Fexa Martin 3:0, Hudek Tomáš 0:3, Kárník Tomáš 4:0, body hostů: Červenka Jan 2:2, Podrazil Václav 1:2, Abdullin Denis 1:2, Schmidtmayer František 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ Lokomotiva Vršovice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírovec Martin 0:3, Vidlák Miloš 0:3, Herrmann Vít 1:2, Hák Zdeněk 3:1, body hostů: Pospíšil Milan 4:0, Krameš Jan st. 2:1, Knobloch Miroslav ml. 1:2, Zunt Zdeněk 2:1), SF SKK EL Niňo Praha H - TTC Elizza Praha F 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Navrátil Jiří 3:0, Khalaila Adam 2:1, Prokopenko Oleg 1:2, Plachý Jiří 2:1, WO 1:0, body hostů: Benák Vít 1:2, Marat Filip 3:0, Benák Jan 0:3, Kučala Viktor 0:3, WO 0:1), TJ Pankrác A - TJ Sokol Nusle Praha C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gomola Jan 2:2, Dorko Tomáš 2:1, Král Lukáš 0:3, Lebl Ondřej 2:2, body hostů: Prokš Vladimír 4:0, Tichý Dominik 2:2, Píšan Ondřej 2:1, Tichý Květoslav 0:3), TJ AVIA Čakovice B - TJ Sokol Michle Praha C 0:10wo,
19. kolo:
TJ AVIA Čakovice B - TJ Střížkov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jež Dominik 2:1, Charamza Ondřej st. 2:1, Toula Vladimír 1:2, Vyskočil Michal 3:0, body hostů: Krásl Libor 3:0, Kočvara Vlastimil 1:2, Stehlík Martin 0:3, Doležal Karel 0:3), TJ Sokol Michle Praha C - TJ Pankrác A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haralík Stanislav 0:2, Pištora Josef 0:2, Motyčka Oldřich 0:3, Hubinger Lukáš 2:1, body hostů: Dorko Tomáš 3:0, Lebl Ondřej 3:0, Gomola Jan 1:1, Král Lukáš 1:1), TJ Sokol Nusle Praha C - SF SKK EL Niňo Praha H 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokš Vladimír 0:2, Tichý Dominik 1:1, Píšan Ondřej 0:3, Tichý Květoslav 0:3, body hostů: Beran Tomáš 3:0, Beran Matěj 2:1, Plachý Jiří 2:0, Navrátil Jiří 2:0), TTC Elizza Praha F - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benák Vít 1:0, Rochowanski Pavel 3:0, Rochowanski Lukáš 3:0, Marat Filip 1:2, Šimeček Jan 1:1, body hostů: Hák Zdeněk 0:3, Jírovec Martin 0:3, Herrmann Vít 2:1, Vidlák Miloš 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice B - TTC Klánovice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krameš Jan st. 2:2, Knobloch Miroslav ml. 1:2, Zunt Zdeněk 1:2, Pospíšil Milan 4:0, body hostů: Kárník Tomáš 3:1, Branžovský Milan 1:3, Fexa Martin 2:1, Hudek Tomáš 0:3), AC Sparta Praha E - TJ AVIA Čakovice D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Jan 3:0, Schmidtmayer František 0:2, Bartošek Jan 3:0, Abdullin Denis 3:0, body hostů: Vojáček Miloš 1:2, Vaňásek Jiří 1:1, Taraňko Mikhail 0:3, Žydel Jan 0:2, Vaňásek Jiří ml. 0:1),
20. kolo:
TJ Střížkov C - AC Sparta Praha E 8:10 (body domácích: Kočvara Vlastimil 2:2, Stehlík Martin 2:2, Krásl Libor 3:1, Lüder Jan 0:2, WO 1:3, body hostů: Červenka Jan 3:1, Abdullin Denis 1:2, Schmidtmayer František 2:2, Klouček Pavel 1:2, WO 3:1), TJ AVIA Čakovice D - TJ Lokomotiva Vršovice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Taraňko Mikhail 1:1, Vojáček Miloš 0:2, Žydel Jan 0:3, Vaňásek Jiří 1:0, Vaňásek Jiří ml. 0:2, body hostů: Pospíšil Milan 3:0, Krameš Jan st. 3:0, Knobloch Miroslav ml. 2:0, Zunt Zdeněk 0:2), TTC Klánovice A - TTC Elizza Praha F 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hudek Tomáš 1:1, Hanzal Petr 0:2, Fexa Martin 2:1, Kárník Tomáš 2:1, WO 4:0, body hostů: Šimeček Jan 1:3, Rochowanski Jan 1:2, Rochowanski Pavel 3:0, WO 0:4), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ Sokol Nusle Praha C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jírovec Martin 2:1, Herrmann Vít 2:1, Vidlák Miloš 1:2, Hák Zdeněk 3:1, body hostů: Prokš Vladimír 2:2, Tichý Dominik 1:2, Píšan Ondřej 0:3, Tichý Květoslav 2:1), SF SKK EL Niňo Praha H - TJ Sokol Michle Praha C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plachý Jiří 2:2, Vyvadilová Jitka 1:3, Navrátil Jiří 1:2, Beran Matěj 1:0, Suvorov Maxim 3:0, body hostů: Hubinger Lukáš 2:2, Pištora Josef 3:1, Haralík Stanislav 0:4, Votípka Emanuel 2:1), TJ Pankrác A - TJ AVIA Čakovice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gomola Jan 1:2, Král Lukáš 3:0, Lipták Milan 2:1, Lebl Ondřej 3:1, body hostů: Vyskočil Michal 1:3, Jež Dominik 1:2, Toula Vladimír 0:3, Charamza Ondřej st. 2:1),
21. kolo:
TJ Pankrác A - TJ Střížkov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gomola Jan 1:3, Král Lukáš 2:2, Lipták Milan 2:2, Lebl Ondřej 4:0, body hostů: Krásl Libor 3:1, Stehlík Martin 2:2, Kočvara Vlastimil 2:2, Doležal Karel 0:4), TJ AVIA Čakovice B - SF SKK EL Niňo Praha H 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jež Dominik 0:3, Charamza Ondřej st. 0:1, Toula Vladimír 1:2, Vyskočil Michal 1:2, WO 0:1, body hostů: Suvorov Maxim 2:0, Beran Tomáš 2:1, Plachý Jiří 3:0, Navrátil Jiří 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Michle Praha C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votípka Emanuel 1:2, Pištora Josef 3:0, Haralík Stanislav 3:0, Hubinger Lukáš 3:0, body hostů: Jírovec Martin 1:2, Hák Zdeněk 0:3, Herrmann Vít 0:3, Vidlák Miloš 1:2), TJ Sokol Nusle Praha C - TTC Klánovice A 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prokš Vladimír 1:2, Tichý Dominik 2:1, Kára Petr 0:3, Tichý Květoslav 2:1, WO 4:0, body hostů: Hudek Tomáš 4:0, Fexa Martin 1:3, Kárník Tomáš 2:2, WO 0:4), TTC Elizza Praha F - TJ AVIA Čakovice D 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šimeček Jan 0:1, Benák Vít 1:2, Benák Jan 0:3, Kučala Viktor 1:2, Rochowanski Lukáš 1:1, WO 5:0, body hostů: Vojáček Miloš 4:0, Taraňko Mikhail 2:2, Žydel Jan 3:1, WO 0:5), TJ Lokomotiva Vršovice B - AC Sparta Praha E 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krameš Jan st. 1:0, Knobloch Miroslav ml. 2:0, Zunt Zdeněk 3:0, Pospíšil Milan 0:1, WO 3:0, body hostů: Červenka Jan 0:3, Podrazil Václav 0:2, Schmidtmayer František 1:1, WO 0:3),
22. kolo:
TJ Střížkov C - TJ Lokomotiva Vršovice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Karel 0:2, Stehlík Martin 0:2, Kočvara Vlastimil 0:3, Krásl Libor 1:1, body hostů: Pospíšil Milan 3:0, Krameš Jan st. 2:0, Knobloch Miroslav ml. 2:0, Zunt Zdeněk 1:1), AC Sparta Praha E - TTC Elizza Praha F 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schmidtmayer František 1:1, Abdullin Denis 0:1, Klouček Pavel 2:0, Červenka Jan 3:0, WO 2:0, body hostů: Průša Martin 1:0, Bialas Filip 1:2, Daníček Adam 0:2, Šimeček Jan 0:2, WO 0:2), TJ AVIA Čakovice D - TJ Sokol Nusle Praha C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vojáček Miloš 1:2, Taraňko Mikhail 2:1, Žydel Jan 0:3, Vaňásek Jiří 0:3, WO 5:0, body hostů: Prokš Vladimír 3:1, Tichý Dominik 4:0, Tichý Květoslav 2:2, WO 0:5), TTC Klánovice A - TJ Sokol Michle Praha C 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ AVIA Čakovice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hák Zdeněk 3:0, Vidlák Miloš 2:1, Herrmann Vít 1:2, Jírovec Martin 2:1, body hostů: Vyskočil Michal 0:3, Jež Dominik 3:0, Toula Vladimír 1:2, Zázvorka Jan 0:3), SF SKK EL Niňo Praha H - TJ Pankrác A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Navrátil Jiří 1:0, Plachý Jiří 2:0, Vyvadilová Jitka 2:1, Prokopenko Oleg 1:1, WO 3:0, body hostů: Lebl Ondřej 1:2, Král Lukáš 0:3, Gomola Jan 1:1, WO 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy