Výsledky do novin
1. třída B muži (KS-1B)
1. kolo:
Slovan KST Bohnice B - SK OAZA Praha A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vomlel Lukáš 1:2, Polcar Vojtěch 3:0, Růžička Filip 2:1, Mirovský Ondřej 4:0, body hostů: Řepík Jaroslav 2:2, Gruber Josef 0:3, Kubera František 0:3, Mazánek Jiří 1:2), TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Sokol Michle Praha D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přáda Jaroslav 2:2, Hrabě Václav 4:0, Eberl Milan 0:3, Kocábek Pavel 2:2, body hostů: Černoch Jan 3:1, Ambrož Jiří 1:3, Zámyslický Jaroslav 3:1, Valeš Zbyněk 0:3), PSK Olymp Praha A - TJ Slavoj Praha B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ploc Marek 1:3, Němeček Jiří 3:1, Hron Jiří 4:0, Tůma Michal 1:1, WO 0:3, body hostů: Šebl Jáchym 2:2, Sklenář Ondřej 0:4, Vaněk Petr 2:1, Diblíková Klára 1:2, WO 3:0), TJ Pankrác B - TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Roman 1:2, Hondlík Josef 1:2, Veselý Luboš 3:0, Müller Radek 3:1, body hostů: Průša Ondřej ml. 0:4, Svoboda Robert 1:2, Balák Pavel 1:2, Nejedlý Pavel 3:0), TTC Praha B - AC Sparta Praha D 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vokurka Miloslav 1:3, Jelínek Tomáš 0:4, Remunda Štěpán 2:2, Chlumský Petr 3:0, WO 2:0, body hostů: Stano Peter 3:1, Annayev Sanjar 3:1, Skopec Daniel 1:3, Martiška Jan 2:1, WO 0:2), TJ Střížkov B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Provazník Petr 1:0, Milek Petr 2:0, Rulec Jakub 2:1, Fišar Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Forgáč Andrej 0:3, Černý Martin 1:1, Duchoslav Petr 0:2, WO 0:3),
2. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gruber Josef 3:1, Kubera František 2:2, Mazánek Jiří 0:4, Řepík Jaroslav 2:2, body hostů: Trnka Václav 3:1, Flekač Tomáš 2:2, Forgáč Andrej 2:2, Černý Martin 2:2), AC Sparta Praha D - TJ Střížkov B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gaydoš Vít 2:1, Annayev Sanjar 0:3, Skopec Daniel 2:1, Kantor Jan 0:2, Stano Peter 0:1, body hostů: Fišar Martin 1:2, Milek Petr 3:0, Rulec Jakub 2:1, Provazník Petr 2:1), TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX - TTC Praha B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nejedlý Pavel 2:1, Novotná Markéta 2:0, Šimáček Milan 3:0, Svoboda Robert 1:2, body hostů: Vokurka Miloslav 1:2, Chlumský Petr 0:3, Remunda Štěpán 1:2, Horák Dominik 1:1), TJ Slavoj Praha B - TJ Pankrác B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaba Radka 2:2, Bohumský Petr 4:0, Sklenář Ondřej 2:1, Pospíšil David 2:2, body hostů: Müller Radek 3:1, Hondlík Josef 1:3, Moravec Roman 0:4, Veselý Luboš 1:2), TJ Sokol Michle Praha D - PSK Olymp Praha A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zámyslický Jaroslav 1:3, Ambrož Jiří 2:2, Veselý Vojtěch 3:1, Černoch Jan 2:2, body hostů: Hron Jiří 4:0, Němeček Jiří 3:1, Tůma Michal 1:3, Pocz Štefan 0:4), Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Nusle Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polcar Vojtěch 3:1, Růžička Filip 2:2, Vomlel Lukáš 1:3, Mirovský Ondřej 2:2, body hostů: Hrabě Václav 3:1, Kocábek Pavel 1:3, Přáda Jaroslav 2:2, Chadt Jiří 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha B - SK OAZA Praha A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chadt Jiří 0:2, Přáda Jaroslav 3:1, Kocábek Pavel 2:1, Hrabě Václav 4:0, Eberl Milan 0:2, body hostů: Řepík Jaroslav 2:2, Gruber Josef 1:3, Kubera František 2:2, Mazánek Jiří 1:2), PSK Olymp Praha A - Slovan KST Bohnice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ploc Marek 1:2, Tůma Michal 1:2, Němeček Jiří 3:0, Hron Jiří 4:0, body hostů: Mirovský Ondřej 0:4, Polcar Vojtěch 1:2, Růžička Filip 1:2, Cihlář Matěj 2:1), TJ Pankrác B - TJ Sokol Michle Praha D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hondlík Josef 1:2, Veselý Luboš 3:0, Moravec Roman 1:2, Müller Radek 3:0, body hostů: Černoch Jan 2:1, Veselý Vojtěch 1:2, Zámyslický Jaroslav 1:2, Kucharčík Jan 0:3), TTC Praha B - TJ Slavoj Praha B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Remunda Štěpán 0:4, Vokurka Miloslav 1:2, Chlumský Petr 2:1, Horák Dominik 1:3, body hostů: Pospíšil David 3:1, Sklenář Ondřej 3:1, Kaba Radka 2:1, Šebl Jáchym 2:1), TJ Střížkov B - TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Petr 2:2, Rulec Jakub 4:0, Obraz Martin 0:4, Milek Petr 2:2, body hostů: Šimáček Milan 2:2, Nejedlý Pavel 2:2, Svoboda Robert 2:2, Novotná Markéta 2:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - AC Sparta Praha D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Václav 3:0, Flekač Tomáš 3:0, Forgáč Andrej 2:1, Černý Martin 1:3, body hostů: Annayev Sanjar 0:4, Stano Peter 2:1, Skopec Daniel 1:2, Kantor Jan 1:2),
4. kolo:
SK OAZA Praha A - AC Sparta Praha D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gruber Josef 2:2, Kubera František 1:2, Mazánek Jiří 0:4, Řepík Jaroslav 2:2, WO 1:0, body hostů: Stano Peter 4:0, Martiška Jan 2:2, Skopec Daniel 1:2, Gaydoš Vít 3:1, WO 0:1), TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Robert 0:4, Šimáček Milan 1:2, Balák Pavel 0:3, Nejedlý Pavel 3:1, body hostů: Flekač Tomáš 3:1, Trnka Václav 4:0, Černý Martin 2:1, Duchoslav Petr 1:2), TJ Slavoj Praha B - TJ Střížkov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sklenář Ondřej 0:3, Diblíková Klára 1:2, Šebl Jáchym 4:0, Pospíšil David 2:2, WO 2:0, body hostů: Milek Petr 3:1, Fišar Martin 3:1, Rulec Jakub 0:2, Provazník Petr 1:3, WO 0:2), TJ Sokol Michle Praha D - TTC Praha B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Vojtěch 0:3, Ambrož Jiří 1:2, Černoch Jan 1:2, Zámyslický Jaroslav 2:1, body hostů: Chlumský Petr 3:0, Remunda Štěpán 2:1, Horák Dominik 1:2, Vokurka Miloslav 2:1), Slovan KST Bohnice B - TJ Pankrác B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Filip 3:1, Mirovský Ondřej 1:3, Vomlel Lukáš 2:2, Polcar Vojtěch 2:2, body hostů: Veselý Luboš 1:3, Müller Radek 4:0, Hondlík Josef 1:3, Moravec Roman 2:2), TJ Sokol Nusle Praha B - PSK Olymp Praha A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocábek Pavel 1:3, Přáda Jaroslav 3:1, Budík Bohuslav ml. 2:1, Hrabě Václav 3:1, body hostů: Hron Jiří 4:0, Němeček Jiří 1:3, Ploc Marek 1:3, Tůma Michal 0:3),
5. kolo:
PSK Olymp Praha A - SK OAZA Praha A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Michal 0:4, Budiš Ondřej 2:2, Němeček Jiří 2:2, Hron Jiří 4:0, body hostů: Řepík Jaroslav 3:1, Gruber Josef 2:2, Mazánek Jiří 1:3, Kubera František 2:2), TJ Pankrác B - TJ Sokol Nusle Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Radek 3:1, Hondlík Josef 2:2, Moravec Roman 0:4, Veselý Luboš 3:1, body hostů: Hrabě Václav 2:2, Přáda Jaroslav 1:3, Budík Bohuslav ml. 3:1, Kocábek Pavel 2:2), TTC Praha B - Slovan KST Bohnice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Remunda Štěpán 3:1, Horák Dominik 0:4, Vokurka Miloslav 1:3, Chlumský Petr 3:1, body hostů: Polcar Vojtěch 2:2, Růžička Filip 1:3, Vomlel Lukáš 4:0, Cihlář Matěj 2:2), TJ Střížkov B - TJ Sokol Michle Praha D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Petr 1:1, Milek Petr 2:0, Rulec Jakub 3:0, Fišar Martin 3:0, body hostů: Černoch Jan 1:2, Veselý Vojtěch 0:3, Ambrož Jiří 0:2, Zámyslický Jaroslav 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Slavoj Praha B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoslav Petr 1:3, Flekač Tomáš 3:1, Černý Martin 2:2, Forgáč Andrej 1:3, body hostů: Pospíšil David 3:1, Sklenář Ondřej 1:3, Bohumský Petr 1:3, Kaba Radka 4:0), AC Sparta Praha D - TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martiška Jan 1:3, Kantor Jan 2:2, Annayev Sanjar 1:3, Stano Peter 4:0, body hostů: Nejedlý Pavel 3:1, Peršl Martin 0:4, Šimáček Milan 3:1, Svoboda Robert 2:2),
6. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubera František 3:1, Kačinetz Alan 0:3, Gruber Josef 1:2, Řepík Jaroslav 4:0, body hostů: Novotná Markéta 1:3, Šimáček Milan 2:2, Balák Pavel 2:1, Nejedlý Pavel 1:2), TJ Slavoj Praha B - AC Sparta Praha D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sklenář Ondřej 2:1, Klimovič Filip 0:3, Diblíková Klára 2:1, Pospíšil David 1:3, body hostů: Stano Peter 3:1, Gaydoš Vít 3:0, Martiška Jan 1:2, Kantor Jan 1:2), TJ Sokol Michle Praha D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinec Tomáš 1:3, Ambrož Jiří 3:1, Zámyslický Jaroslav 1:1, Černoch Jan 3:1, Kucharčík Jan 0:1, body hostů: Trnka Václav 3:1, Flekač Tomáš 1:3, Forgáč Andrej 2:2, Černý Martin 1:2), Slovan KST Bohnice B - TJ Střížkov B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polcar Vojtěch 1:2, Mirovský Ondřej 0:3, Růžička Filip 0:3, Vomlel Lukáš 2:1, body hostů: Fišar Martin 3:0, Provazník Petr 3:0, Rulec Jakub 2:1, Pour Tomáš 1:2), TJ Sokol Nusle Praha B - TTC Praha B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocábek Pavel 3:1, Eberl Milan 0:3, Přáda Jaroslav 2:2, Budík Bohuslav ml. 4:0, Budík Bohuslav st. 0:1, body hostů: Chlumský Petr 3:1, Remunda Štěpán 1:3, Horák Dominik 2:2, Vokurka Miloslav 1:3), PSK Olymp Praha A - TJ Pankrác B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budiš Ondřej 2:2, Ploc Marek 0:3, Němeček Jiří 4:0, Hron Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Müller Radek 2:2, Veselý Luboš 1:3, Hondlík Josef 2:1, Moravec Roman 1:3, WO 1:0),
7. kolo:
TJ Pankrác B - SK OAZA Praha A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Radek 3:0, Veselý Luboš 0:4, Moravec Roman 1:2, Hondlík Josef 2:2, Kočvara Tomáš 0:1, body hostů: Řepík Jaroslav 3:1, Gruber Josef 4:0, Kačinetz Alan 1:3, Kubera František 1:2), TTC Praha B - PSK Olymp Praha A 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horák Dominik 1:0, Remunda Štěpán 2:0, Chlumský Petr 3:0, Jelínek Tomáš 0:1, WO 4:0, body hostů: Němeček Jiří 0:3, Ploc Marek 0:2, Pocz Štefan 1:1, WO 0:4), TJ Střížkov B - TJ Sokol Nusle Praha B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Petr 2:0, Milek Petr 2:0, Rulec Jakub 1:1, Fišar Martin 2:0, WO 1:0, body hostů: Budík Bohuslav ml. 0:2, Přáda Jaroslav 0:2, Hrabě Václav 1:1, Kocábek Pavel 0:2, WO 0:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - Slovan KST Bohnice B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černý Martin 2:0, Flekač Tomáš 1:1, Forgáč Andrej 2:1, Trnka Václav 3:0, WO 1:0, body hostů: Polcar Vojtěch 0:3, Vomlel Lukáš 2:1, Mirovský Ondřej 0:2, Cihlář Matěj 0:2, WO 0:1), AC Sparta Praha D - TJ Sokol Michle Praha D 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gaydoš Vít 3:0, Kubový Jan 2:1, Annayev Sanjar 2:1, Stano Peter 3:0, body hostů: Černoch Jan 1:2, Ambrož Jiří 1:2, Zámyslický Jaroslav 0:3, Veselý Vojtěch 0:3), TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX - TJ Slavoj Praha B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balák Pavel 1:3, Nejedlý Pavel 2:2, Svoboda Robert 1:2, Šimáček Milan 1:3, body hostů: Pospíšil David 1:3, Sklenář Ondřej 3:1, Diblíková Klára 4:0, Bohumský Petr 2:1),
8. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Slavoj Praha B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazánek Jiří 1:3, Řepík Jaroslav 2:2, Kačinetz Alan 2:1, Gruber Josef 1:3, body hostů: Sklenář Ondřej 3:1, Pospíšil David 3:1, Vaněk Petr 3:1, Diblíková Klára 0:3), TJ Sokol Michle Praha D - TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zámyslický Jaroslav 2:2, Ambrož Jiří 1:3, Veselý Vojtěch 0:3, Černoch Jan 3:1, body hostů: Nejedlý Pavel 3:1, Šimáček Milan 3:1, Svoboda Robert 2:2, Balák Pavel 1:2), Slovan KST Bohnice B - AC Sparta Praha D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polcar Vojtěch 0:2, Mirovský Ondřej 0:2, Vomlel Lukáš 0:3, Růžička Filip 1:1, body hostů: Gaydoš Vít 3:0, Stano Peter 2:0, Kantor Jan 1:1, Martiška Jan 2:0), TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kocábek Pavel 2:2, Eberl Milan 1:3, Přáda Jaroslav 2:2, Hrabě Václav 3:1, body hostů: Flekač Tomáš 3:1, Forgáč Andrej 1:3, Černý Martin 2:2, Duchoslav Petr 2:2), PSK Olymp Praha A - TJ Střížkov B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Michal 0:3, Ploc Marek 0:2, Němeček Jiří 1:2, Hron Jiří 1:2, body hostů: Fišar Martin 3:0, Milek Petr 3:0, Rulec Jakub 2:1, Provazník Petr 1:1), TJ Pankrác B - TTC Praha B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Müller Radek 0:1, Moravec Roman 0:2, Veselý Luboš 1:2, Hondlík Josef 0:2, Tůma Ladislav 0:1, body hostů: Chlumský Petr 3:0, Remunda Štěpán 2:0, Horák Dominik 1:1, Vokurka Miloslav 2:0),
9. kolo:
TTC Praha B - SK OAZA Praha A 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Remunda Štěpán 3:0, Horák Dominik 1:1, Vokurka Miloslav 3:0, Chlumský Petr 3:0, body hostů: Řepík Jaroslav 0:3, Gruber Josef 1:2, Kubera František 0:3, Mazánek Jiří 0:2), TJ Střížkov B - TJ Pankrác B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Petr 2:1, Milek Petr 1:1, Rulec Jakub 2:1, Fišar Martin 3:0, body hostů: Müller Radek 3:0, Hondlík Josef 0:3, Moravec Roman 0:3, Kočvara Tomáš 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - PSK Olymp Praha A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoslav Petr 1:2, Flekač Tomáš 2:1, Černý Martin 3:0, Trnka Václav 3:0, body hostů: Hron Jiří 1:2, Němeček Jiří 1:2, Ploc Marek 0:3, Budiš Ondřej 1:2), AC Sparta Praha D - TJ Sokol Nusle Praha B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantor Jan 1:2, Stano Peter 3:0, Gaydoš Vít 2:1, Martiška Jan 2:1, WO 1:0, body hostů: Přáda Jaroslav 0:4, Budík Bohuslav ml. 0:2, Hrabě Václav 3:0, Kocábek Pavel 1:2, WO 0:1), TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX - Slovan KST Bohnice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Robert 2:2, Balák Pavel 2:2, Šimáček Milan 0:4, Nejedlý Pavel 3:1, body hostů: Růžička Filip 4:0, Klouček Ondřej 2:2, Mirovský Ondřej 1:3, Polcar Vojtěch 0:2, Vomlel Lukáš 2:0), TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Michle Praha D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sklenář Ondřej 2:2, Pospíšil David 2:2, Bohumský Petr 2:2, Diblíková Klára 3:1, body hostů: Černoch Jan 3:1, Veselý Vojtěch 1:3, Zámyslický Jaroslav 2:2, Ambrož Jiří 1:3),
10. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Sokol Michle Praha D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řepík Jaroslav 3:0, Kubera František 1:2, Mazánek Jiří 1:2, Gruber Josef 3:1, body hostů: Černoch Jan 1:3, Veselý Vojtěch 3:0, Zámyslický Jaroslav 0:3, Ambrož Jiří 1:2), Slovan KST Bohnice B - TJ Slavoj Praha B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Růžička Filip 2:0, Polcar Vojtěch 0:2, Rychlý Tomáš 2:1, Kuba Miloslav 2:0, WO 3:0, body hostů: Sklenář Ondřej 1:2, Vaněk Petr 2:1, Klimovič Filip 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Nusle Praha B - TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocábek Pavel 3:1, Přáda Jaroslav 3:1, Svoboda Igor 0:3, Hrabě Václav 2:2, body hostů: Nejedlý Pavel 2:2, Svoboda Robert 1:3, Průša Ondřej ml. 2:2, Balák Pavel 2:1), PSK Olymp Praha A - AC Sparta Praha D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ploc Marek 0:3, Budiš Ondřej 1:2, Němeček Jiří 2:1, Hron Jiří 2:2, body hostů: Stano Peter 4:0, Martiška Jan 0:3, Annayev Sanjar 1:2, Gaydoš Vít 3:0), TJ Pankrác B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hondlík Josef 0:3, Moravec Roman 1:2, Pacák Miroslav 0:3, Müller Radek 3:1, WO 2:0, body hostů: Černý Martin 2:2, Flekač Tomáš 4:0, Forgáč Andrej 3:1, Kutil Jan 0:1, WO 0:2), TTC Praha B - TJ Střížkov B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Remunda Štěpán 2:2, Horák Dominik 0:4, Vokurka Miloslav 1:2, Chlumský Petr 3:1, body hostů: Pour Tomáš 1:3, Milek Petr 4:0, Rulec Jakub 3:1, Provazník Petr 1:2),
11. kolo:
TJ Střížkov B - SK OAZA Praha A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Provazník Petr 1:0, Milek Petr 2:0, Rulec Jakub 2:0, Fišar Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Řepík Jaroslav 0:2, Kubera František 0:2, Mazánek Jiří 0:2, WO 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TTC Praha B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kutil Jan 0:1, Flekač Tomáš 0:2, Černý Martin 2:1, Forgáč Andrej 1:2, Duchoslav Petr 0:2, body hostů: Chlumský Petr 2:1, Remunda Štěpán 2:1, Horák Dominik 3:0, Vokurka Miloslav 1:1), AC Sparta Praha D - TJ Pankrác B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gaydoš Vít 3:1, Stano Peter 3:1, Annayev Sanjar 1:3, Martiška Jan 1:3, body hostů: Müller Radek 3:1, Moravec Roman 1:3, Hondlík Josef 3:1, Tůma Ladislav 1:3), TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX - PSK Olymp Praha A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimáček Milan 2:2, Průša Ondřej ml. 0:2, Svoboda Robert 2:2, Nejedlý Pavel 2:2, Balák Pavel 2:0, body hostů: Hron Jiří 4:0, Němeček Jiří 4:0, Rys Vilém 0:4, Hašek Milan 0:4), TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Nusle Praha B 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sklenář Ondřej 2:1, Pospíšil David 1:1, Kulveit Jonáš 3:0, WO 4:3, body hostů: Přáda Jaroslav 0:3, Kocábek Pavel 2:1, Budík Bohuslav ml. 0:2, WO 3:4), TJ Sokol Michle Praha D - Slovan KST Bohnice B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zámyslický Jaroslav 3:1, Ambrož Jiří 1:2, Veselý Vojtěch 2:1, Černoch Jan 4:0, body hostů: Kuba Miloslav 3:1, Vomlel Lukáš 1:3, Mirovský Ondřej 0:3, Polcar Vojtěch 0:3),
12. kolo:
SK OAZA Praha A - Slovan KST Bohnice B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mazánek Jiří 3:1, Kubera František 0:4, Čapek Karel 0:3, Gruber Josef 4:0, body hostů: Kuba Miloslav 3:1, Růžička Filip 2:2, Vomlel Lukáš 2:2, Polcar Vojtěch 1:2), TJ Sokol Michle Praha D - TJ Sokol Nusle Praha B 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zámyslický Jaroslav 1:2, Ambrož Jiří 0:3, Veselý Vojtěch 0:3, Černoch Jan 2:1, WO 4:0, body hostů: Přáda Jaroslav 3:1, Kocábek Pavel 2:2, Srnka Jan 4:0, WO 0:4), TJ Slavoj Praha B - PSK Olymp Praha A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaba Radka 0:1, Pospíšil David 2:1, Klimovič Filip 1:2, Sklenář Ondřej 3:1, Diblíková Klára 3:0, body hostů: Němeček Jiří 4:0, Budiš Ondřej 0:4, Rys Vilém 1:2, Ploc Marek 0:3), TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX - TJ Pankrác B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nejedlý Pavel 3:1, Svoboda Robert 1:3, Šimáček Milan 1:2, Balák Pavel 4:0, body hostů: Müller Radek 3:1, Hondlík Josef 2:2, Veselý Luboš 0:4, Moravec Roman 1:2), AC Sparta Praha D - TTC Praha B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stano Peter 3:1, Kantor Jan 1:2, Kubový Jan 2:1, Gaydoš Vít 3:1, body hostů: Chlumský Petr 4:0, Remunda Štěpán 1:3, Horák Dominik 0:3, Vokurka Miloslav 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Střížkov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flekač Tomáš 2:2, Kutil Jan 2:2, Forgáč Andrej 2:2, Trnka Václav 2:2, body hostů: Fišar Martin 0:4, Provazník Petr 1:3, Rulec Jakub 3:1, Milek Petr 4:0),
13. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - SK OAZA Praha A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kutil Jan 3:1, Černý Martin 2:2, Forgáč Andrej 2:1, Flekač Tomáš 2:2, body hostů: Řepík Jaroslav 0:4, Gruber Josef 3:1, Kubera František 1:3, Mazánek Jiří 2:1), TJ Střížkov B - AC Sparta Praha D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milek Petr 2:2, Provazník Petr 2:2, Rulec Jakub 0:4, Fišar Martin 3:1, body hostů: Gaydoš Vít 3:1, Stano Peter 2:2, Panský Lukáš 1:3, Kubový Jan 1:1, Annayev Sanjar 2:0), TTC Praha B - TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Remunda Štěpán 3:1, Horák Dominik 1:3, Vokurka Miloslav 2:2, Chlumský Petr 3:1, body hostů: Nejedlý Pavel 3:1, Balák Pavel 2:2, Šimáček Milan 2:2, Průša Ondřej ml. 0:4), TJ Pankrác B - TJ Slavoj Praha B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hondlík Josef 2:2, Moravec Roman 0:4, Veselý Luboš 2:1, Müller Radek 2:2, body hostů: Sklenář Ondřej 3:1, Pospíšil David 1:3, Kaba Radka 4:0, Bohumský Petr 1:2), PSK Olymp Praha A - TJ Sokol Michle Praha D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ploc Marek 0:3, Hron Jiří 2:1, Němeček Jiří 3:0, Rys Vilém 4:0, body hostů: Veselý Vojtěch 2:2, Zámyslický Jaroslav 0:3, Ambrož Jiří 1:2, Kucharčík Jan 1:2), TJ Sokol Nusle Praha B - Slovan KST Bohnice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přáda Jaroslav 3:0, Kocábek Pavel 3:0, Budík Bohuslav st. 1:1, Srnka Jan 2:1, WO 0:1, body hostů: Růžička Filip 0:2, Vomlel Lukáš 1:2, Mirovský Ondřej 0:3, Polcar Vojtěch 1:2, WO 1:0),
14. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Sokol Nusle Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řepík Jaroslav 2:0, Kubera František 2:0, Kačinetz Alan 1:2, Gruber Josef 3:0, body hostů: Přáda Jaroslav 1:2, Kocábek Pavel 0:3, Budík Bohuslav ml. 1:1, Srnka Jan 0:2), Slovan KST Bohnice B - PSK Olymp Praha A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Filip 2:2, Vomlel Lukáš 1:3, Polcar Vojtěch 1:3, Kuba Miloslav 3:1, body hostů: Němeček Jiří 4:0, Hron Jiří 2:2, Rys Vilém 3:1, Pocz Štefan 0:4), TJ Sokol Michle Praha D - TJ Pankrác B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černoch Jan 2:1, Ambrož Jiří 2:1, Veselý Vojtěch 3:0, Zámyslický Jaroslav 2:1, body hostů: Veselý Luboš 0:3, Müller Radek 2:1, Hondlík Josef 0:2, Moravec Roman 0:3, Kočvara Tomáš 1:0), TJ Slavoj Praha B - TTC Praha B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sklenář Ondřej 2:2, Pospíšil David 3:1, Diblíková Klára 2:1, Kulveit Jonáš 3:1, body hostů: Chlumský Petr 2:2, Remunda Štěpán 3:1, Horák Dominik 0:4, Vokurka Miloslav 0:3), TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX - TJ Střížkov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimáček Milan 2:2, Balák Pavel 0:3, Svoboda Robert 1:2, Nejedlý Pavel 2:2, body hostů: Fišar Martin 3:1, Milek Petr 3:1, Rulec Jakub 2:1, Provazník Petr 1:2), AC Sparta Praha D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stano Peter 3:1, Kantor Jan 2:2, Annayev Sanjar 1:2, Gaydoš Vít 4:0, body hostů: Trnka Václav 2:2, Flekač Tomáš 2:2, Černý Martin 1:3, Forgáč Andrej 0:3),
15. kolo:
AC Sparta Praha D - SK OAZA Praha A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stano Peter 2:1, Annayev Sanjar 1:1, Kantor Jan 2:1, Gaydoš Vít 3:0, body hostů: Řepík Jaroslav 3:0, Gruber Josef 0:3, Kačinetz Alan 0:3, Čapek Karel 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flekač Tomáš 2:2, Černý Martin 2:2, Kutil Jan 2:1, Trnka Václav 0:1, WO 0:3, body hostů: Nejedlý Pavel 1:2, Šimáček Milan 2:1, Balák Pavel 2:1, Svoboda Robert 1:2, WO 3:0), TJ Střížkov B - TJ Slavoj Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Petr 1:1, Milek Petr 1:1, Rulec Jakub 3:0, Fišar Martin 3:0, body hostů: Kulveit Jonáš 0:3, Pospíšil David 1:2, Kaba Radka 0:2, Bohumský Petr 1:1), TTC Praha B - TJ Sokol Michle Praha D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Dominik 3:1, Remunda Štěpán 2:2, Vokurka Miloslav 0:3, Chlumský Petr 4:0, body hostů: Černoch Jan 3:1, Veselý Vojtěch 2:2, Zámyslický Jaroslav 1:3, Ambrož Jiří 0:3), TJ Pankrác B - Slovan KST Bohnice B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Tomáš 0:3, Müller Radek 1:1, Moravec Roman 1:2, Veselý Luboš 0:3, body hostů: Kuba Miloslav 3:0, Růžička Filip 1:2, Mirovský Ondřej 3:0, Polcar Vojtěch 2:0), PSK Olymp Praha A - TJ Sokol Nusle Praha B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ploc Marek 0:3, Hron Jiří 3:0, Němeček Jiří 2:1, Rys Vilém 3:1, body hostů: Srnka Jan 1:3, Přáda Jaroslav 0:3, Budík Bohuslav ml. 2:1, Kocábek Pavel 2:1),
16. kolo:
SK OAZA Praha A - PSK Olymp Praha A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řepík Jaroslav 3:1, Kubera František 2:2, Ulrych Jiří 0:4, Gruber Josef 3:1, body hostů: Němeček Jiří 2:2, Hron Jiří 4:0, Rys Vilém 1:3, Ploc Marek 1:3), TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Pankrác B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kocábek Pavel 0:2, Eberl Milan 0:2, Budík Bohuslav st. 0:3, Přáda Jaroslav 1:1, body hostů: Müller Radek 3:0, Hondlík Josef 2:0, Moravec Roman 1:1, Veselý Luboš 2:0), Slovan KST Bohnice B - TTC Praha B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vomlel Lukáš 1:3, Růžička Filip 1:3, Polcar Vojtěch 2:2, Kuba Miloslav 3:1, body hostů: Chlumský Petr 3:1, Remunda Štěpán 1:3, Horák Dominik 3:1, Vokurka Miloslav 2:2), TJ Sokol Michle Praha D - TJ Střížkov B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Vojtěch 0:2, Ambrož Jiří 1:1, Zámyslický Jaroslav 0:3, Černoch Jan 0:2, body hostů: Fišar Martin 3:0, Provazník Petr 1:1, Rulec Jakub 2:0, Milek Petr 2:0), TJ Slavoj Praha B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sklenář Ondřej 1:1, Pospíšil David 2:0, Bohumský Petr 2:1, Diblíková Klára 2:0, WO 3:0, body hostů: Černý Martin 2:1, Forgáč Andrej 0:3, Duchoslav Petr 0:3, WO 0:3), TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX - AC Sparta Praha D 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimáček Milan 1:1, Nejedlý Pavel 1:1, Svoboda Robert 2:1, Balák Pavel 2:0, WO 4:0, body hostů: Kantor Jan 3:0, Kohlmannová Aneta 0:3, Skopec Daniel 0:3, WO 0:4),
17. kolo:
TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX - SK OAZA Praha A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimáček Milan 3:1, Nejedlý Pavel 3:1, Svoboda Robert 2:2, Balák Pavel 1:3, body hostů: Gruber Josef 2:2, Řepík Jaroslav 3:1, Kubera František 1:3, Čapek Karel 1:3), AC Sparta Praha D - TJ Slavoj Praha B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohlmannová Aneta 0:4, Gaydoš Vít 2:2, Martiška Jan 2:1, Kantor Jan 2:2, body hostů: Sklenář Ondřej 1:3, Pospíšil David 3:1, Kaba Radka 4:0, Bohumský Petr 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Sokol Michle Praha D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duchoslav Petr 2:2, Flekač Tomáš 1:3, Černý Martin 1:3, Forgáč Andrej 2:2, body hostů: Černoch Jan 3:1, Veselý Vojtěch 2:2, Zámyslický Jaroslav 1:3, Martinec Tomáš 4:0), TJ Střížkov B - Slovan KST Bohnice B 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Provazník Petr 1:2, Milek Petr 3:0, Rulec Jakub 3:0, Fišar Martin 3:0, body hostů: Růžička Filip 1:2, Vomlel Lukáš 0:3, Polcar Vojtěch 1:2, Rychlý Tomáš 0:3), TTC Praha B - TJ Sokol Nusle Praha B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Dominik 3:1, Remunda Štěpán 2:0, Vokurka Miloslav 1:2, Chlumský Petr 3:1, Jelínek Tomáš 0:1, body hostů: Srnka Jan 1:3, Kocábek Pavel 2:2, Přáda Jaroslav 1:2, Eberl Milan 1:2), TJ Pankrác B - PSK Olymp Praha A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočvara Tomáš 0:3, Müller Radek 1:1, Moravec Roman 0:3, Veselý Luboš 2:1, body hostů: Němeček Jiří 3:0, Hron Jiří 1:2, Rys Vilém 3:0, Ploc Marek 1:1),
18. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Pankrác B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řepík Jaroslav 4:0, Kubera František 1:3, Kačinetz Alan 2:2, Gruber Josef 3:1, body hostů: Veselý Luboš 2:2, Müller Radek 2:2, Hondlík Josef 2:2, Moravec Roman 0:4), PSK Olymp Praha A - TTC Praha B 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pocz Štefan 0:3, Rys Vilém 3:0, Hron Jiří 1:3, WO 0:4, body hostů: Horák Dominik 2:1, Remunda Štěpán 0:2, Vokurka Miloslav 2:0, Chlumský Petr 2:1, WO 4:0), TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Střížkov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabě Václav 1:3, Srnka Jan 3:0, Přáda Jaroslav 0:3, Kocábek Pavel 1:3, body hostů: Fišar Martin 2:2, Provazník Petr 2:2, Rulec Jakub 3:0, Milek Petr 2:1), Slovan KST Bohnice B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Filip 2:2, Polcar Vojtěch 3:1, Rychlý Tomáš 1:2, Vomlel Lukáš 2:2, body hostů: Trnka Václav 2:2, Černý Martin 3:1, Forgáč Andrej 2:2, Duchoslav Petr 0:3), TJ Sokol Michle Praha D - AC Sparta Praha D 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ambrož Jiří 1:2, Veselý Vojtěch 0:3, Černoch Jan 1:2, Zámyslický Jaroslav 1:2, WO 4:0, body hostů: Kantor Jan 3:1, Martiška Jan 2:2, Gaydoš Vít 4:0, WO 0:4), TJ Slavoj Praha B - TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sklenář Ondřej 3:1, Pospíšil David 3:1, Kaba Radka 3:0, Kulveit Jonáš 1:3, body hostů: Nejedlý Pavel 2:2, Šimáček Milan 1:3, Svoboda Robert 0:4, Balák Pavel 2:1),
19. kolo:
TJ Slavoj Praha B - SK OAZA Praha A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sklenář Ondřej 2:1, Pospíšil David 2:0, Kaba Radka 2:1, Kulveit Jonáš 2:1, body hostů: Řepík Jaroslav 2:1, Gruber Josef 1:2, Kubera František 0:3, Ulrych Jiří 0:2), TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX - TJ Sokol Michle Praha D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nejedlý Pavel 2:1, Svoboda Robert 0:3, Peršl Martin 1:2, Balák Pavel 0:3, body hostů: Černoch Jan 3:0, Ambrož Jiří 2:1, Zámyslický Jaroslav 2:1, Veselý Vojtěch 2:1), AC Sparta Praha D - Slovan KST Bohnice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohlmannová Aneta 1:3, Kantor Jan 3:1, Martiška Jan 2:1, Gaydoš Vít 3:1, body hostů: Polcar Vojtěch 2:2, Mirovský Ondřej 1:3, Rychlý Tomáš 1:3, Klouček Ondřej 2:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Sokol Nusle Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Martin 2:2, Flekač Tomáš 2:2, Kutil Jan 2:2, Forgáč Andrej 2:2, body hostů: Srnka Jan 2:2, Kocábek Pavel 2:2, Eberl Milan 2:2, Přáda Jaroslav 2:2), TJ Střížkov B - PSK Olymp Praha A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rulec Jakub 1:0, Pour Tomáš 1:1, Provazník Petr 2:1, Fišar Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Němeček Jiří 1:2, Rys Vilém 1:2, Pocz Štefan 0:2, WO 0:3), TTC Praha B - TJ Pankrác B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Remunda Štěpán 3:1, Horák Dominik 2:2, Vokurka Miloslav 1:2, Chlumský Petr 3:1, body hostů: Müller Radek 4:0, Veselý Luboš 1:3, Hondlík Josef 1:3, Tůma Ladislav 0:3),
20. kolo:
SK OAZA Praha A - TTC Praha B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řepík Jaroslav 2:2, Kubera František 2:2, Kačinetz Alan 1:3, Gruber Josef 2:2, body hostů: Chlumský Petr 2:2, Remunda Štěpán 3:1, Horák Dominik 2:2, Vokurka Miloslav 2:2), TJ Pankrác B - TJ Střížkov B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hondlík Josef 1:1, Veselý Luboš 1:1, Kočvara Tomáš 0:3, Müller Radek 0:3, body hostů: Rulec Jakub 2:1, Milek Petr 3:0, Pour Tomáš 2:0, Provazník Petr 1:1), PSK Olymp Praha A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ploc Marek 0:3, Hron Jiří 3:0, Němeček Jiří 2:1, Rys Vilém 3:0, body hostů: Flekač Tomáš 1:2, Černý Martin 0:3, Forgáč Andrej 2:1, Kutil Jan 1:2), TJ Sokol Nusle Praha B - AC Sparta Praha D 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabě Václav 1:2, Srnka Jan 2:1, Eberl Milan 0:1, Přáda Jaroslav 0:2, Kocábek Pavel 0:3, WO 5:0, body hostů: Kantor Jan 2:2, Martiška Jan 3:1, Gaydoš Vít 4:0, WO 0:5), Slovan KST Bohnice B - TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Filip 2:2, Polcar Vojtěch 2:2, Klouček Ondřej 1:2, Kuba Miloslav 4:0, body hostů: Nejedlý Pavel 3:1, Šimáček Milan 2:2, Balák Pavel 1:3, Svoboda Robert 0:3), TJ Sokol Michle Praha D - TJ Slavoj Praha B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ambrož Jiří 2:2, Černoch Jan 0:3, Veselý Vojtěch 2:1, Kucharčík Jan 0:4, body hostů: Pospíšil David 4:0, Sklenář Ondřej 3:1, Diblíková Klára 1:2, Bohumský Petr 2:1),
21. kolo:
TJ Sokol Michle Praha D - SK OAZA Praha A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Vojtěch 2:1, Ambrož Jiří 2:1, Zámyslický Jaroslav 2:1, Černoch Jan 3:0, body hostů: Řepík Jaroslav 2:1, Gruber Josef 0:3, Kubera František 0:2, Kačinetz Alan 1:2, Mazánek Jiří 0:1), TJ Slavoj Praha B - Slovan KST Bohnice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sklenář Ondřej 3:0, Pospíšil David 1:2, Kaba Radka 3:0, Kulveit Jonáš 2:2, body hostů: Polcar Vojtěch 0:4, Vomlel Lukáš 1:2, Růžička Filip 1:2, Mirovský Ondřej 2:1), TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX - TJ Sokol Nusle Praha B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Robert 4:0, Balák Pavel 1:3, Nejedlý Pavel 1:3, Šimáček Milan 3:1, body hostů: Srnka Jan 3:1, Kocábek Pavel 2:2, Přáda Jaroslav 2:2, Eberl Milan 0:4), AC Sparta Praha D - PSK Olymp Praha A 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohlmannová Aneta 0:1, Martiška Jan 1:1, Skopec Daniel 0:3, Gaydoš Vít 1:1, WO 7:0, body hostů: Němeček Jiří 2:1, Hron Jiří 2:1, Rys Vilém 2:0, WO 0:7), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Pankrác B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Forgáč Andrej 1:3, Sochor Adam 1:3, Flekač Tomáš 4:0, Černý Martin 3:1, body hostů: Müller Radek 3:1, Kočvara Tomáš 0:4, Hondlík Josef 2:2, Moravec Roman 2:2), TJ Střížkov B - TTC Praha B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Petr 1:3, Milek Petr 3:1, Rulec Jakub 2:2, Pour Tomáš 3:1, body hostů: Chlumský Petr 3:1, Remunda Štěpán 1:3, Horák Dominik 1:3, Vokurka Miloslav 2:2),
22. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Střížkov B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gruber Josef 0:3, Mazánek Jiří 1:2, Kubera František 1:2, Řepík Jaroslav 2:2, body hostů: Pour Tomáš 4:0, Rulec Jakub 2:1, Milek Petr 1:2, Provazník Petr 2:1), TTC Praha B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Remunda Štěpán 1:2, Horák Dominik 1:2, Jelínek Tomáš 0:3, Vokurka Miloslav 3:1, body hostů: Sochor Adam 4:0, Černý Martin 1:2, Forgáč Andrej 1:2, Kutil Jan 2:1), TJ Pankrác B - AC Sparta Praha D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Tomáš 0:3, Pastír Jiří 0:3, Veselý Luboš 2:1, Müller Radek 1:2, body hostů: Kohlmannová Aneta 2:1, Martiška Jan 2:1, Skopec Daniel 2:1, Gaydoš Vít 3:0), PSK Olymp Praha A - TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 10:0wo, TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Slavoj Praha B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kocábek Pavel 0:3, Přáda Jaroslav 0:3, Hrabě Václav 2:1, Srnka Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Pospíšil David 3:1, Kaba Radka 2:2, Bohumský Petr 3:1, WO 0:5), Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Michle Praha D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mirovský Ondřej 3:1, Bláha Milan 0:2, Rychlý Tomáš 1:3, Kuba Miloslav 3:1, WO 0:2, body hostů: Černoch Jan 2:2, Zámyslický Jaroslav 2:2, Ambrož Jiří 1:2, Veselý Vojtěch 2:1, WO 2:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy