Výsledky do novin
2. třída A muži (KS-2A)
1. kolo:
TJ Sokol Běchovice II A - TJ Sokol Michle Praha E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jírů Libor 2:1, Křehnáč Milan 2:1, Rejent Štěpán 1:2, Procházka Ivan ml. 3:1, body hostů: Motyčka Oldřich 2:2, Valeš Zbyněk 1:2, Kucharčík Jan 1:2, Radil Milan 1:2), AC Sparta Praha G - TJ Sokol Petrovice I. A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubač Martin 0:2, Podrazil Václav 0:2, Podrazil Vojtěch 1:2, Nguyen Dominik 1:2, body hostů: Sedláček Vladimír 3:0, Pecka Milan 3:0, Matoušek Jan 0:2, Satrapa Jan 2:0), SK HAMR A - TJ Slavoj Praha C 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hamáček Jan 4:0, Maršíková Martina 0:3, Krajč Rudolf 1:2, Uhl Jiří 2:1, WO 2:0, body hostů: Šimůnková Veronika 1:3, Vaněk Petr 3:1, Tvrdý Miroslav 1:2, Linert Martin 1:1, WO 0:2), TTC Klánovice B - TJ Sokol Žižkov A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Jan 2:1, Hanzal Petr 3:0, Raiser Dan 0:3, Červeňák Miroslav 3:1, body hostů: Ako David 2:2, Stejskal Tomáš 2:1, Kanzelsberger Martin 1:2, Slováček Jakub 0:3), TJ Pankrác C - SF SKK EL Niňo Praha I 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorko Tomáš 3:1, Satorie Michal 2:1, Pacák Miroslav 1:2, Lipták Milan 2:2, body hostů: Ducháček Josef 3:1, 3:1, Kubelka Martin 0:3, Korchak Oleksandr 0:3), TJ Malešice A - Slovan KST Bohnice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Jaroslav 1:2, Švec Ondřej 3:0, Ševčík Ivan 2:1, Vorel Martin 2:1, body hostů: Klouček Ondřej 1:2, Radouš Jaromír 2:1, Domnosil Tomáš 1:2, Kouba Jan 0:3),
2. kolo:
TJ Sokol Michle Praha E - Slovan KST Bohnice C 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kucharčík Jan 2:2, Chovanec Jakub 0:2, Votípka Emanuel 0:3, Motyčka Oldřich 2:2, Radil Milan 0:1, body hostů: Radouš Jaromír 4:0, Klouček Ondřej 4:0, Balcar Zdeněk 1:2, Houška Jaroslav 1:2), SF SKK EL Niňo Praha I - TJ Malešice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Khalaila Adam 2:2, Šíp Martin 3:1, Kubelka Martin 1:2, Ducháček Josef 3:1, body hostů: Švec Ondřej 3:1, Hofman Jaroslav 2:2, Vorel Martin 0:4, Ševčík Ivan 1:2), TJ Sokol Žižkov A - TJ Pankrác C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stejskal Tomáš 3:1, Kanzelsberger Martin 0:4, Vřešťál Milan 2:2, Meline Jéróme 3:1, body hostů: Satorie Michal 1:3, Lipták Milan 2:2, Pacák Miroslav 2:2, Peštuka Zdeněk 3:1), TJ Slavoj Praha C - TTC Klánovice B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněk Petr 2:2, Zeidler Michal 1:2, Tvrdý Miroslav 1:2, Linert Martin 2:2, body hostů: Červeňák Miroslav 3:1, Hanzal Petr 4:0, Pospíšil Jan 1:2, Raiser Dan 0:3), TJ Sokol Petrovice I. A - SK HAMR A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecka Milan 2:1, Satrapa Jan 2:1, Matoušek Jan 1:2, Sedláček Vladimír 4:0, body hostů: Hamáček Jan 1:3, Uhl Jiří 2:1, Hořejší Jiří 0:3, Maršíková Martina 1:2), TJ Sokol Běchovice II A - AC Sparta Praha G 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírů Libor 3:1, Křehnáč Milan 2:1, Rejent Štěpán 1:2, Procházka Ivan ml. 3:1, body hostů: Beránek Václav ml. 2:2, Bartošek Jan 1:3, Skopec Daniel 2:1, Podrazil Václav 0:3),
3. kolo:
AC Sparta Praha G - TJ Sokol Michle Praha E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartošek Jan 2:1, Beránek Václav ml. 0:3, Nguyen Dominik 2:1, Sýs Alan 0:3, body hostů: Motyčka Oldřich 2:1, Ambrož Jiří 2:1, Votípka Emanuel 1:2, Kucharčík Jan 3:0), SK HAMR A - TJ Sokol Běchovice II A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hamáček Jan 1:2, Šinákl Jan 0:3, Uhl Jiří 1:2, Krajč Rudolf 1:3, body hostů: Jírů Libor 4:0, Procházka Ivan ml. 1:2, Rejent Štěpán 2:1, Richter Jan 3:0), TTC Klánovice B - TJ Sokol Petrovice I. A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jan 1:2, Hanzal Petr 0:2, Raiser Dan 0:3, Červeňák Miroslav 2:1, WO 0:1, body hostů: Sedláček Vladimír 3:0, Pecka Milan 3:0, Satrapa Jan 2:1, Matoušek Jan 0:2, WO 1:0), TJ Pankrác C - TJ Slavoj Praha C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipták Milan 4:0, Pacák Miroslav 2:2, Satorie Michal 0:3, Dorko Tomáš 3:1, body hostů: Vaněk Petr 3:1, Šimůnková Veronika 2:2, Tvrdý Miroslav 1:3, Hozman Antonín 0:3), TJ Malešice A - TJ Sokol Žižkov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Jaroslav 3:0, Vedral František 1:1, Vorel Martin 1:2, Švec Ondřej 3:0, body hostů: Meline Jéróme 2:1, Stejskal Tomáš 1:2, Kanzelsberger Martin 0:3, Vřešťál Milan 0:2), Slovan KST Bohnice C - SF SKK EL Niňo Praha I 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouba Jan 1:3, Houška Jaroslav 3:1, Klouček Ondřej 1:2, Radouš Jaromír 4:0, body hostů: Ducháček Josef 3:1, Šíp Martin 2:2, Prokopenko Oleg 1:3, Kubelka Martin 0:3),
4. kolo:
TJ Sokol Michle Praha E - SF SKK EL Niňo Praha I 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Motyčka Oldřich 0:2, Ambrož Jiří 1:2, Votípka Emanuel 2:1, Kucharčík Jan 1:3, Radil Milan 0:2, body hostů: Ducháček Josef 3:1, Khalaila Adam 4:0, Šíp Martin 2:1, Prokopenko Oleg 1:2), TJ Sokol Žižkov A - Slovan KST Bohnice C 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kanzelsberger Martin 0:3, Stejskal Tomáš 2:1, Vřešťál Milan 0:3, Meline Jéróme 1:3, body hostů: Balcar Zdeněk 3:1, Radouš Jaromír 3:0, Klouček Ondřej 3:0, Houška Jaroslav 1:2), TJ Slavoj Praha C - TJ Malešice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněk Petr 3:0, Hozman Antonín 0:3, Tvrdý Miroslav 0:3, Linert Martin 2:2, body hostů: Švec Ondřej 3:1, Hofman Jaroslav 2:1, Vedral František 2:1, Vorel Martin 1:2), TJ Sokol Petrovice I. A - TJ Pankrác C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecka Milan 1:3, Satrapa Jan 0:3, Matoušek Jan 1:2, Sedláček Vladimír 3:1, body hostů: Dorko Tomáš 3:1, Lipták Milan 4:0, Pacák Miroslav 0:3, Satorie Michal 2:1), TJ Sokol Běchovice II A - TTC Klánovice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křehnáč Milan 3:1, Richter Jan 1:2, Rejent Štěpán 2:1, Procházka Ivan ml. 3:1, body hostů: Červeňák Miroslav 2:2, Hanzal Petr 3:1, Pospíšil Jan 0:3, Raiser Dan 0:3), AC Sparta Praha G - SK HAMR A 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sýs Alan 1:2, Nguyen Dominik 0:3, Bartošek Jan 2:1, WO 0:4, body hostů: Krajč Rudolf 1:1, Hamáček Jan 2:0, Uhl Jiří 1:1, Marek Michal 1:1, Maršíková Martina 1:0, WO 4:0),
5. kolo:
SK HAMR A - TJ Sokol Michle Praha E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhl Jiří 3:1, Hořejší Jiří 2:2, Šinákl Jan 0:3, Krajč Rudolf 1:3, body hostů: Kucharčík Jan 2:2, Ambrož Jiří 3:1, Motyčka Oldřich 4:0, Valeš Zbyněk 0:3), TTC Klánovice B - AC Sparta Praha G 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Jan 2:1, Hanzal Petr 2:1, Raiser Dan 2:1, Červeňák Miroslav 2:1, body hostů: Bartošek Jan 1:2, Sýs Alan 1:2, Nguyen Dominik 2:1, Podrazil Vojtěch 0:3), TJ Pankrác C - TJ Sokol Běchovice II A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorko Tomáš 2:2, Satorie Michal 1:3, Pacák Miroslav 3:0, Lipták Milan 0:4, body hostů: Jírů Libor 2:2, Křehnáč Milan 3:1, Rejent Štěpán 3:1, Procházka Ivan ml. 1:2), TJ Malešice A - TJ Sokol Petrovice I. A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Jaroslav 2:1, Vedral František 1:2, Ševčík Ivan 1:2, Švec Ondřej 4:0, body hostů: Sedláček Vladimír 3:1, Pecka Milan 2:1, Satrapa Jan 0:3, Matoušek Jan 0:3), Slovan KST Bohnice C - TJ Slavoj Praha C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Houška Jaroslav 3:0, Domnosil Tomáš 0:3, Balcar Zdeněk 2:1, Radouš Jaromír 4:0, body hostů: Linert Martin 2:2, Vaněk Petr 1:2, Hozman Antonín 0:3, Tvrdý Miroslav 1:2), SF SKK EL Niňo Praha I - TJ Sokol Žižkov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Filip 0:2, Khalaila Adam 2:0, Šíp Martin 3:0, Ducháček Josef 3:0, body hostů: Ako David 1:2, Stejskal Tomáš 0:3, Meline Jéróme 0:2, Vřešťál Milan 1:1),
6. kolo:
TJ Sokol Michle Praha E - TJ Sokol Žižkov A 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votípka Emanuel 2:1, Ambrož Jiří 2:0, Kucharčík Jan 3:0, Motyčka Oldřich 3:0, body hostů: Stejskal Tomáš 1:2, Meline Jéróme 0:3, Kanzelsberger Martin 0:3, Vřešťál Milan 0:2), TJ Slavoj Praha C - SF SKK EL Niňo Praha I 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Petr 4:0, Šimůnková Veronika 0:4, Tvrdý Miroslav 0:3, Linert Martin 2:2, body hostů: Ducháček Josef 2:2, Navrátil Jiří 2:2, Khalaila Adam 3:1, Šíp Martin 2:1), TJ Sokol Petrovice I. A - Slovan KST Bohnice C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecka Milan 3:1, Matoušek Jan 2:2, Hájek Karel 0:3, Sedláček Vladimír 4:0, body hostů: Radouš Jaromír 3:1, Klouček Ondřej 2:2, Balcar Zdeněk 1:3, Kouba Jan 0:3), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Malešice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jírů Libor 2:2, Křehnáč Milan 2:2, Rejent Štěpán 2:2, Procházka Ivan ml. 1:3, body hostů: Švec Ondřej 4:0, Hofman Jaroslav 2:2, Vedral František 2:2, Vorel Martin 1:3), AC Sparta Praha G - TJ Pankrác C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubový Jan 1:2, Beránek Václav ml. 3:0, Nguyen Dominik 1:2, Bartošek Jan 3:0, body hostů: Dorko Tomáš 2:1, Pacák Miroslav 1:2, Peštuka Zdeněk 1:2, Siblík Michal 0:3), SK HAMR A - TTC Klánovice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hořejší Jiří 0:2, Maršíková Martina 2:0, Krajč Rudolf 0:2, Hamáček Jan 0:3, Joska Tomáš 0:1, body hostů: Hanzal Petr 2:1, Červeňák Miroslav 2:1, Pospíšil Jan 2:0, Raiser Dan 2:0),
7. kolo:
TTC Klánovice B - TJ Sokol Michle Praha E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Raiser Dan 0:3, Hanzal Petr 2:1, Pospíšil Jan 3:0, Červeňák Miroslav 3:0, body hostů: Motyčka Oldřich 2:1, Votípka Emanuel 0:3, Radil Milan 1:2, Kucharčík Jan 1:2), TJ Pankrác C - SK HAMR A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peštuka Zdeněk 2:1, Pacák Miroslav 1:1, Lipták Milan 3:0, Dorko Tomáš 2:1, body hostů: Uhl Jiří 2:1, Marek Michal 1:2, Maršíková Martina 0:3, Hořejší Jiří 0:2), TJ Malešice A - AC Sparta Praha G 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Jaroslav 4:0, Vedral František 0:3, Vorel Martin 1:2, Švec Ondřej 2:2, Ševčík Ivan 1:0, body hostů: Bartošek Jan 2:2, Beránek Václav ml. 2:2, Podrazil Václav 2:2, Hubač Martin 1:2), Slovan KST Bohnice C - TJ Sokol Běchovice II A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Houška Jaroslav 2:1, Klouček Ondřej 2:0, Balcar Zdeněk 1:2, Radouš Jaromír 3:0, body hostů: Jírů Libor 0:3, Křehnáč Milan 1:2, Rejent Štěpán 1:2, Procházka Ivan ml. 1:1), SF SKK EL Niňo Praha I - TJ Sokol Petrovice I. A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Khalaila Adam 2:1, Šíp Martin 1:1, Němec Filip 2:1, Navrátil Jiří 3:0, body hostů: Sedláček Vladimír 3:0, Pecka Milan 0:3, Satrapa Jan 0:3, Matoušek Jan 0:2), TJ Sokol Žižkov A - TJ Slavoj Praha C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Meline Jéróme 1:2, Vřešťál Milan 0:2, Kanzelsberger Martin 0:3, Stejskal Tomáš 1:2, body hostů: Linert Martin 3:0, Vaněk Petr 3:0, Kulveit Jonáš 2:1, Tvrdý Miroslav 1:1),
8. kolo:
TJ Sokol Michle Praha E - TJ Slavoj Praha C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votípka Emanuel 0:3, Radil Milan 0:2, Kucharčík Jan 0:3, Motyčka Oldřich 2:1, body hostů: Linert Martin 3:0, Vaněk Petr 3:0, Kulveit Jonáš 2:1, Tvrdý Miroslav 1:1), TJ Sokol Petrovice I. A - TJ Sokol Žižkov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Satrapa Jan 2:2, Matuška František 2:2, Matoušek Jan 1:3, Pecka Milan 4:0, body hostů: Kanzelsberger Martin 2:2, Stejskal Tomáš 1:3, Vřešťál Milan 2:2, Fišer Josef 2:2), TJ Sokol Běchovice II A - SF SKK EL Niňo Praha I 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírů Libor 3:0, Křehnáč Milan 2:0, Rejent Štěpán 2:1, Procházka Ivan ml. 2:1, body hostů: Ducháček Josef 0:3, Navrátil Jiří 0:3, Khalaila Adam 2:1, Šíp Martin 0:2), AC Sparta Praha G - Slovan KST Bohnice C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bláha Tomáš 0:2, Beránek Václav ml. 0:2, Skopec Daniel 0:2, Kubový Jan 0:2, body hostů: Radouš Jaromír 2:0, Klouček Ondřej 2:0, Balcar Zdeněk 2:0, Houška Jaroslav 2:0), SK HAMR A - TJ Malešice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Michal 1:2, Maršíková Martina 1:2, Hořejší Jiří 0:3, Krajč Rudolf 2:2, body hostů: Hofman Jaroslav 3:1, Vedral František 2:1, Čuda Jan 2:1, Krauz Samuel 1:0, Král Martin 1:1), TTC Klánovice B - TJ Pankrác C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzal Petr 3:1, Hájek Luděk st. 1:2, Pospíšil Jan 1:2, Červeňák Miroslav 4:0, body hostů: Dorko Tomáš 3:1, Peštuka Zdeněk 0:4, Satorie Michal 1:2, Pacák Miroslav 1:2),
9. kolo:
TJ Pankrác C - TJ Sokol Michle Praha E 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipták Milan 1:2, Pacák Miroslav 0:3, Satorie Michal 2:1, Dorko Tomáš 1:3, body hostů: Motyčka Oldřich 3:1, Ambrož Jiří 2:1, Kucharčík Jan 1:2, Votípka Emanuel 3:0), TJ Malešice A - TTC Klánovice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofman Jaroslav 1:1, Ševčík Ivan 0:2, Vedral František 0:1, Švec Ondřej 1:2, Čuda Jan 0:2, body hostů: Červeňák Miroslav 3:0, Hanzal Petr 3:0, Pospíšil Jan 1:1, Raiser Dan 1:1), Slovan KST Bohnice C - SK HAMR A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Houška Jaroslav 2:1, Klouček Ondřej 3:0, Balcar Zdeněk 2:1, Radouš Jaromír 2:1, body hostů: Maršíková Martina 0:3, Uhl Jiří 1:2, Krajč Rudolf 0:3, Marek Michal 2:1), SF SKK EL Niňo Praha I - AC Sparta Praha G 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Khalaila Adam 2:0, Šíp Martin 2:0, Němec Filip 3:0, Ducháček Josef 2:0, body hostů: Beránek Václav ml. 0:3, Bartošek Jan 0:2, Nguyen Dominik 0:2, Sýs Alan 0:2), TJ Sokol Žižkov A - TJ Sokol Běchovice II A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kanzelsberger Martin 1:3, Ako David 1:2, Vřešťál Milan 1:2, Meline Jéróme 3:1, body hostů: Jírů Libor 2:2, Křehnáč Milan 4:0, Rejent Štěpán 1:2, Vítek Milan 1:2), TJ Slavoj Praha C - TJ Sokol Petrovice I. A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Petr 3:1, Klimovič Filip 0:4, Tvrdý Miroslav 1:3, Linert Martin 3:1, body hostů: Sedláček Vladimír 4:0, Pecka Milan 1:3, Satrapa Jan 2:2, Matoušek Jan 2:2),
10. kolo:
TJ Sokol Michle Praha E - TJ Sokol Petrovice I. A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kucharčík Jan 1:2, Ambrož Jiří 2:1, Radil Milan 2:1, Motyčka Oldřich 4:0, body hostů: Pecka Milan 2:2, Satrapa Jan 0:3, Matoušek Jan 2:1, Matuška František 0:3), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Slavoj Praha C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křehnáč Milan 2:2, Jírů Libor 1:2, Rejent Štěpán 2:1, Procházka Ivan ml. 1:3, body hostů: Linert Martin 3:1, Vaněk Petr 4:0, Zeidler Michal 0:3, Tvrdý Miroslav 1:2), AC Sparta Praha G - TJ Sokol Žižkov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bozděch Jan 1:2, Beránek Václav ml. 2:0, Kubový Jan 3:0, Bartošek Jan 2:1, body hostů: Meline Jéróme 1:2, Ako David 1:2, Stejskal Tomáš 0:3, Kanzelsberger Martin 1:1), SK HAMR A - SF SKK EL Niňo Praha I 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Michal 1:2, Uhl Jiří 0:2, Bruk Martin 0:3, Hamáček Jan 2:1, body hostů: Ducháček Josef 3:0, Khalaila Adam 2:1, Šíp Martin 3:0, Prokopenko Oleg 0:2), TTC Klánovice B - Slovan KST Bohnice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanzal Petr 4:0, Raiser Dan 1:3, Pospíšil Jan 1:3, Červeňák Miroslav 2:2, body hostů: Klouček Ondřej 0:4, Radouš Jaromír 2:2, Balcar Zdeněk 3:1, Houška Jaroslav 3:1), TJ Pankrác C - TJ Malešice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipták Milan 1:3, Satorie Michal 2:2, Peštuka Zdeněk 3:1, Dorko Tomáš 3:1, body hostů: Švec Ondřej 1:3, Hofman Jaroslav 2:2, Vedral František 2:2, Vorel Martin 2:2),
11. kolo:
TJ Malešice A - TJ Sokol Michle Praha E 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hofman Jaroslav 3:0, Vedral František 1:2, Vorel Martin 1:2, Švec Ondřej 0:3, WO 5:0, body hostů: Motyčka Oldřich 2:2, Ambrož Jiří 3:1, Kucharčík Jan 2:2, WO 0:5), Slovan KST Bohnice C - TJ Pankrác C 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Radouš Jaromír 0:3, Houška Jaroslav 3:0, Klouček Ondřej 3:0, Balcar Zdeněk 4:0, body hostů: Lipták Milan 1:3, Satorie Michal 0:3, Pacák Miroslav 1:2, Siblík Michal 1:2), SF SKK EL Niňo Praha I - TTC Klánovice B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Navrátil Jiří 3:0, Šíp Martin 3:0, Němec Filip 1:2, Khalaila Adam 3:1, body hostů: Červeňák Miroslav 1:3, Hanzal Petr 2:1, Raiser Dan 0:3, Pospíšil Jan 0:3), TJ Sokol Žižkov A - SK HAMR A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Meline Jéróme 0:2, Stejskal Tomáš 3:1, Vřešťál Milan 2:2, Ako David 2:2, Fišer Josef 2:0, body hostů: Marek Michal 3:1, Hamáček Jan 0:2, Krajč Rudolf 1:3, Uhl Jiří 3:1, Maršíková Martina 0:2), TJ Slavoj Praha C - AC Sparta Praha G 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaněk Petr 1:1, Šimůnková Veronika 0:2, Tvrdý Miroslav 1:2, Linert Martin 3:0, WO 4:0, body hostů: Sýs Alan 2:2, Nguyen Dominik 2:1, Podrazil Vojtěch 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Petrovice I. A - TJ Sokol Běchovice II A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pecka Milan 2:1, Satrapa Jan 1:2, Matoušek Jan 1:2, Sedláček Vladimír 4:0, body hostů: Dvořák Petr 0:4, Křehnáč Milan 2:1, Rejent Štěpán 1:2, Procházka Ivan ml. 2:1),
12. kolo:
TJ Sokol Michle Praha E - TJ Sokol Běchovice II A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votípka Emanuel 1:1, Ambrož Jiří 2:1, Kucharčík Jan 2:1, Motyčka Oldřich 2:1, Radil Milan 1:0, body hostů: Křehnáč Milan 3:0, Jírů Libor 1:2, Rejent Štěpán 0:3, Richter Jan 0:3), TJ Sokol Petrovice I. A - AC Sparta Praha G 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pecka Milan 1:3, Satrapa Jan 1:2, Matoušek Jan 2:1, Sedláček Vladimír 4:0, body hostů: Kubový Jan 3:1, Beránek Václav ml. 1:3, Bartošek Jan 1:2, Podrazil Vojtěch 1:2), TJ Slavoj Praha C - SK HAMR A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Petr 1:2, Šimůnková Veronika 0:3, Tvrdý Miroslav 1:2, Linert Martin 2:2, body hostů: Krajč Rudolf 4:0, Hamáček Jan 1:1, Uhl Jiří 2:1, Marek Michal 2:1, Hořejší Jiří 0:1), TJ Sokol Žižkov A - TTC Klánovice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kanzelsberger Martin 0:2, Vřešťál Milan 0:2, Meline Jéróme 0:2, Stejskal Tomáš 0:2, body hostů: Červeňák Miroslav 2:0, Hanzal Petr 2:0, Pospíšil Jan 2:0, Raiser Dan 2:0), SF SKK EL Niňo Praha I - TJ Pankrác C 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Khalaila Adam 3:0, Šíp Martin 3:0, Kopecký Michael 0:3, Ducháček Josef 4:0, body hostů: Dorko Tomáš 1:3, Satorie Michal 1:2, Lipták Milan 1:2, Pacák Miroslav 0:3), Slovan KST Bohnice C - TJ Malešice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Houška Jaroslav 1:3, Klouček Ondřej 2:2, Slavata Josef 0:2, Radouš Jaromír 4:0, Balcar Zdeněk 1:1, body hostů: Švec Ondřej 3:1, Hofman Jaroslav 3:1, Vedral František 2:2, Vorel Martin 0:4),
13. kolo:
Slovan KST Bohnice C - TJ Sokol Michle Praha E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Domnosil Tomáš 0:2, Kouba Jan 1:3, Klouček Ondřej 1:2, Radouš Jaromír 4:0, Novosad Rostislav 0:2, body hostů: Motyčka Oldřich 3:1, Ambrož Jiří 2:2, Votípka Emanuel 3:1, Kucharčík Jan 1:2), TJ Malešice A - SF SKK EL Niňo Praha I 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Jaroslav 4:0, Vedral František 1:2, Vorel Martin 0:3, Švec Ondřej 4:0, body hostů: Khalaila Adam 2:2, Buchar Michael 2:2, Šíp Martin 1:2, Prokopenko Oleg 0:3), TJ Pankrác C - TJ Sokol Žižkov A WO (oboustranné), TTC Klánovice B - TJ Slavoj Praha C 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Raiser Dan 1:2, Platil Stanislav 0:2, Hájek Luděk st. 0:3, Červeňák Miroslav 2:1, Pospíšil Jan 0:1, WO 4:0, body hostů: Linert Martin 3:1, Vaněk Petr 4:0, Tvrdý Miroslav 2:2, WO 0:4), SK HAMR A - TJ Sokol Petrovice I. A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hamáček Jan 0:2, Uhl Jiří 0:2, Krajč Rudolf 0:2, Hořejší Jiří 0:2, Maršíková Martina 0:1, body hostů: Sedláček Vladimír 3:0, Pecka Milan 2:0, Satrapa Jan 2:0, Matoušek Jan 2:0), AC Sparta Praha G - TJ Sokol Běchovice II A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nguyen Dominik 2:1, Podrazil Vojtěch 0:3, Podrazil Václav 2:1, Bartošek Jan 0:4, body hostů: Křehnáč Milan 4:0, Jírů Libor 2:1, Richter Jan 1:2, Vítek Milan 2:1),
14. kolo:
TJ Sokol Michle Praha E - AC Sparta Praha G 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votípka Emanuel 3:0, Ambrož Jiří 2:1, Kucharčík Jan 2:1, Motyčka Oldřich 2:1, body hostů: Nguyen Dominik 0:3, Bartošek Jan 2:1, Sýs Alan 1:2, Podrazil Vojtěch 0:3), TJ Sokol Běchovice II A - SK HAMR A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rejent Štěpán 2:1, Procházka Ivan ml. 1:1, Jírů Libor 2:1, Křehnáč Milan 3:0, body hostů: Hamáček Jan 1:2, Marek Michal 2:1, Uhl Jiří 0:3, Krajč Rudolf 0:2), TJ Sokol Petrovice I. A - TTC Klánovice B 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ Slavoj Praha C - TJ Pankrác C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bohumský Petr 3:0, Šimůnková Veronika 1:2, Tvrdý Miroslav 2:1, Linert Martin 3:0, body hostů: Satorie Michal 1:2, Lipták Milan 2:1, Dorko Tomáš 0:3, Peštuka Zdeněk 0:3), TJ Sokol Žižkov A - TJ Malešice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stejskal Tomáš 2:2, Kanzelsberger Martin 1:3, Vláčil Jiří 1:3, Ako David 3:1, body hostů: Švec Ondřej 2:2, Hofman Jaroslav 4:0, Vedral František 1:3, Vorel Martin 2:2), SF SKK EL Niňo Praha I - Slovan KST Bohnice C 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šíp Martin 2:1, Němec Filip 3:0, Buchar Michael 3:0, Ducháček Josef 2:1, body hostů: Radouš Jaromír 1:2, Klouček Ondřej 0:3, Houška Jaroslav 1:2, Kouba Jan 0:3),
15. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha I - TJ Sokol Michle Praha E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíp Martin 3:0, Němec Filip 2:1, Kubelka Martin 2:1, Ducháček Josef 2:1, body hostů: Motyčka Oldřich 1:2, Ambrož Jiří 1:2, Votípka Emanuel 1:2, Hrdlička Jakub 0:3), Slovan KST Bohnice C - TJ Sokol Žižkov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Houška Jaroslav 3:0, Klouček Ondřej 1:1, Radouš Jaromír 3:0, Balcar Zdeněk 2:1, body hostů: Stejskal Tomáš 1:2, Meline Jéróme 1:2, Kanzelsberger Martin 0:3, Vřešťál Milan 0:2), TJ Malešice A - TJ Slavoj Praha C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hofman Jaroslav 2:0, Vedral František 1:1, Vorel Martin 2:1, Švec Ondřej 1:1, WO 3:0, body hostů: Linert Martin 1:2, Vaněk Petr 2:1, Tvrdý Miroslav 0:3, WO 0:3), TJ Pankrác C - TJ Sokol Petrovice I. A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Satorie Michal 2:2, Dorko Tomáš 1:3, Pacák Miroslav 2:2, Lipták Milan 3:1, body hostů: Sedláček Vladimír 4:0, Pecka Milan 3:1, Satrapa Jan 0:4, Matoušek Jan 1:3), TTC Klánovice B - TJ Sokol Běchovice II A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanzal Petr 3:1, Pospíšil Jan 2:2, Raiser Dan 2:1, Červeňák Miroslav 1:3, body hostů: Křehnáč Milan 3:1, Jírů Libor 1:3, Procházka Ivan ml. 1:3, Rejent Štěpán 2:1), SK HAMR A - AC Sparta Praha G 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hamáček Jan 2:1, Uhl Jiří 3:0, Maršíková Martina 1:2, Marek Michal 3:1, body hostů: Kubový Jan 1:3, Nguyen Dominik 0:3, Bartošek Jan 3:0, Sýs Alan 0:3),
16. kolo:
TJ Sokol Michle Praha E - SK HAMR A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votípka Emanuel 2:1, Motyčka Oldřich 3:0, Radil Milan 0:3, Ambrož Jiří 3:1, body hostů: Uhl Jiří 1:3, Marek Michal 2:1, Bruk Martin 1:2, Hamáček Jan 1:2), AC Sparta Praha G - TTC Klánovice B 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartošek Jan 1:1, Skopec Daniel 0:2, Sochor Adam 2:1, Podrazil Václav 1:2, WO 5:0, body hostů: Červeňák Miroslav 3:1, Hanzal Petr 2:1, Raiser Dan 1:2, WO 0:5), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Pankrác C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jírů Libor 2:2, Farář Petr 0:3, Dvořák Petr 1:2, Křehnáč Milan 3:1, body hostů: Lipták Milan 1:3, Satorie Michal 3:1, Pacák Miroslav 2:1, Dorko Tomáš 2:1), TJ Sokol Petrovice I. A - TJ Malešice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecka Milan 3:1, Satrapa Jan 2:2, Matoušek Jan 2:2, Sedláček Vladimír 2:2, body hostů: Švec Ondřej 3:1, Hofman Jaroslav 3:1, Vedral František 1:3, Vorel Martin 0:4), TJ Slavoj Praha C - Slovan KST Bohnice C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukashin Nikolajevič Jaroslaw 2:1, Tvrdý Miroslav 0:3, Timonina Vjatsheslavovna Valerija 0:3, Vaněk Petr 2:1, body hostů: Klouček Ondřej 2:1, Radouš Jaromír 2:1, Houška Jaroslav 2:1, Novosad Rostislav 2:1), TJ Sokol Žižkov A - SF SKK EL Niňo Praha I 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Meline Jéróme 1:2, Kanzelsberger Martin 0:2, Slováček Jakub 0:3, Stejskal Tomáš 1:2, body hostů: Ducháček Josef 3:0, Khalaila Adam 3:0, Šíp Martin 3:0, Němec Filip 0:2),
17. kolo:
TJ Sokol Žižkov A - TJ Sokol Michle Praha E 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kanzelsberger Martin 1:2, Vřešťál Milan 0:2, Červeňák Marian 1:2, Stejskal Tomáš 0:3, body hostů: Ambrož Jiří 3:0, Motyčka Oldřich 2:1, Votípka Emanuel 3:0, Radil Milan 1:1), SF SKK EL Niňo Praha I - TJ Slavoj Praha C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Khalaila Adam 3:0, Kubelka Martin 1:2, Prokopenko Oleg 2:1, Ducháček Josef 2:2, body hostů: Tvrdý Miroslav 1:3, Vaněk Petr 2:1, Lukashin Nikolajevič Jaroslaw 1:2, Timonina Vjatsheslavovna Valerija 1:2), Slovan KST Bohnice C - TJ Sokol Petrovice I. A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Houška Jaroslav 3:1, Klouček Ondřej 2:1, Radouš Jaromír 2:1, Balcar Zdeněk 2:2, body hostů: Pecka Milan 3:1, Satrapa Jan 0:4, Matoušek Jan 1:2, Matuška František 1:2), TJ Malešice A - TJ Sokol Běchovice II A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Jaroslav 3:0, Král Martin 1:1, Vorel Martin 1:2, Švec Ondřej 3:0, body hostů: Křehnáč Milan 1:2, Rejent Štěpán 1:2, Jírů Libor 1:2, Dvořák Petr 0:2), TJ Pankrác C - AC Sparta Praha G 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorko Tomáš 3:1, Peštuka Zdeněk 1:3, Pacák Miroslav 2:2, Satorie Michal 1:3, body hostů: Sochor Adam 2:2, Bartošek Jan 3:1, Skopec Daniel 2:2, Bláha Tomáš 2:2), TTC Klánovice B - SK HAMR A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červeňák Miroslav 3:1, Hájek Luděk st. 0:4, Raiser Dan 3:1, Pospíšil Jan 2:2, body hostů: Marek Michal 2:2, Uhl Jiří 2:2, Hamáček Jan 3:1, Krajč Rudolf 1:3),
18. kolo:
TJ Sokol Michle Praha E - TTC Klánovice B 10:0wo (body domácích: body hostů), SK HAMR A - TJ Pankrác C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hamáček Jan 2:2, Krajč Rudolf 1:2, Uhl Jiří 2:1, Marek Michal 1:3, body hostů: Dorko Tomáš 3:1, Pacák Miroslav 3:1, Satorie Michal 1:2, Lipták Milan 1:2), AC Sparta Praha G - TJ Malešice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skopec Daniel 1:3, Bartošek Jan 4:0, Sýs Alan 0:4, Podrazil Václav 3:1, body hostů: Švec Ondřej 3:1, Hofman Jaroslav 2:2, Vorel Martin 1:3, Krauz Samuel 2:2), TJ Sokol Běchovice II A - Slovan KST Bohnice C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šprongl Jaroslav 0:4, Jírů Libor 1:3, Rejent Štěpán 2:1, Křehnáč Milan 3:1, body hostů: Radouš Jaromír 3:1, Houška Jaroslav 3:1, Klouček Ondřej 2:2, Balcar Zdeněk 1:2), TJ Sokol Petrovice I. A - SF SKK EL Niňo Praha I 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matoušek Jan 0:2, Satrapa Jan 0:2, Matuška František 0:3, Pecka Milan 1:1, body hostů: Ducháček Josef 3:0, Khalaila Adam 2:0, Šíp Martin 2:0, Prokopenko Oleg 1:1), TJ Slavoj Praha C - TJ Sokol Žižkov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Petr 2:0, Šimůnková Veronika 1:1, Tvrdý Miroslav 3:0, Linert Martin 2:0, body hostů: Kanzelsberger Martin 1:2, Stejskal Tomáš 0:2, Červeňák Marian 0:2, Elčkner Miroslav ml. 0:2),
19. kolo:
TJ Slavoj Praha C - TJ Sokol Michle Praha E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tvrdý Miroslav 2:0, Nádvorník Václav 1:1, Bohumský Petr 3:0, Vaněk Petr 2:0, body hostů: Ambrož Jiří 1:2, Motyčka Oldřich 0:2, Votípka Emanuel 0:2, Radil Milan 0:2), TJ Sokol Žižkov A - TJ Sokol Petrovice I. A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kanzelsberger Martin 0:3, Vřešťál Milan 0:2, Stejskal Tomáš 1:2, Ako David 1:2, body hostů: Sedláček Vladimír 3:0, Pecka Milan 3:0, Satrapa Jan 1:2, Matoušek Jan 2:0), SF SKK EL Niňo Praha I - TJ Sokol Běchovice II A 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Navrátil Jiří 2:0, Khalaila Adam 2:0, Ducháček Josef 1:0, Šíp Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Křehnáč Milan 0:3, Rejent Štěpán 0:2, Richter Jan 0:2, WO 0:3), Slovan KST Bohnice C - AC Sparta Praha G 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klouček Ondřej 3:1, Novosad Rostislav 0:4, Balcar Zdeněk 1:3, Radouš Jaromír 3:1, body hostů: Sochor Adam 3:1, Skopec Daniel 2:2, Bartošek Jan 2:2, Sýs Alan 2:2), TJ Malešice A - SK HAMR A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Jaroslav 3:0, Vedral František 1:1, Vorel Martin 1:2, Švec Ondřej 3:0, body hostů: Hamáček Jan 1:2, Uhl Jiří 2:1, Hořejší Jiří 0:3, Bruk Martin 0:2), TJ Pankrác C - TTC Klánovice B 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lipták Milan 1:2, Siblík Michal 0:2, Pacák Miroslav 1:2, WO 3:3, body hostů: Červeňák Miroslav 3:0, Hanzal Petr 3:0, Raiser Dan 0:2, WO 3:3),
20. kolo:
TJ Sokol Michle Praha E - TJ Pankrác C 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Votípka Emanuel 1:1, Ambrož Jiří 1:1, Motyčka Oldřich 2:1, Radil Milan 2:0, WO 4:0, body hostů: Dorko Tomáš 3:0, Pacák Miroslav 0:3, Lipták Milan 0:3, WO 0:4), TTC Klánovice B - TJ Malešice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červeňák Miroslav 4:0, Platil Stanislav 0:2, Pospíšil Jan 2:2, Hanzal Petr 3:1, WO 0:2, body hostů: Švec Ondřej 2:2, Hofman Jaroslav 3:1, Vedral František 0:3, Krauz Samuel 0:3, WO 2:0), SK HAMR A - Slovan KST Bohnice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hamáček Jan 1:3, Marek Michal 4:0, Hořejší Jiří 1:2, Uhl Jiří 2:2, Maršíková Martina 0:1, body hostů: Radouš Jaromír 2:1, Houška Jaroslav 3:1, Klouček Ondřej 1:3, Balcar Zdeněk 2:2, Domnosil Tomáš 0:1), AC Sparta Praha G - SF SKK EL Niňo Praha I 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Adam 2:2, Podrazil Václav 2:2, Skopec Daniel 0:3, Bartošek Jan 2:2, body hostů: Ducháček Josef 3:1, Navrátil Jiří 2:2, Šíp Martin 4:0, Prokopenko Oleg 0:3), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Sokol Žižkov A 10:0wo, TJ Sokol Petrovice I. A - TJ Slavoj Praha C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pecka Milan 2:2, Satrapa Jan 1:3, Matoušek Jan 2:2, Sedláček Vladimír 4:0, body hostů: Nádvorník Václav 0:3, Bohumský Petr 3:1, Vaněk Petr 3:1, Tvrdý Miroslav 1:3, Linert Martin 0:1),
21. kolo:
TJ Sokol Petrovice I. A - TJ Sokol Michle Praha E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matoušek Jan 3:1, Satrapa Jan 1:3, Matuška František 1:3, Pecka Milan 4:0, body hostů: Motyčka Oldřich 3:1, Votípka Emanuel 1:3, Radil Milan 1:3, Kucharčík Jan 2:2), TJ Slavoj Praha C - TJ Sokol Běchovice II A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Petr 3:1, Tvrdý Miroslav 0:4, Nádvorník Václav 0:3, Linert Martin 3:1, body hostů: Křehnáč Milan 3:1, Jírů Libor 3:1, Rejent Štěpán 2:2, Procházka Ivan ml. 1:2), TJ Sokol Žižkov A - AC Sparta Praha G 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kanzelsberger Martin 1:2, Meline Jéróme 0:2, Vřešťál Milan 1:2, Stejskal Tomáš 1:2, Elčkner Miroslav ml. 0:1, WO 4:0, body hostů: Podrazil Václav 4:0, Bartošek Jan 4:0, Podrazil Vojtěch 1:3, WO 0:4), SF SKK EL Niňo Praha I - SK HAMR A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Khalaila Adam 1:2, Němec Filip 2:1, Navrátil Jiří 3:0, Ducháček Josef 3:0, body hostů: Marek Michal 2:1, Maršíková Martina 0:3, Hamáček Jan 0:2, Uhl Jiří 1:2, Krajč Rudolf 0:1), Slovan KST Bohnice C - TTC Klánovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Houška Jaroslav 0:4, Balcar Zdeněk 2:2, Radouš Jaromír 2:0, Klouček Ondřej 3:1, Domnosil Tomáš 1:1, body hostů: Červeňák Miroslav 1:3, Hanzal Petr 3:1, Pospíšil Jan 2:2, Raiser Dan 2:2), TJ Malešice A - TJ Pankrác C 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hofman Jaroslav 3:0, Vedral František 0:2, Vorel Martin 0:3, Švec Ondřej 2:1, WO 4:0, body hostů: Dorko Tomáš 2:2, Satorie Michal 2:2, Pacák Miroslav 2:1, WO 0:4),
22. kolo:
TJ Sokol Michle Praha E - TJ Malešice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Radil Milan 3:1, Motyčka Oldřich 1:3, Kucharčík Jan 1:2, Votípka Emanuel 2:2, body hostů: Švec Ondřej 3:1, Hofman Jaroslav 2:2, Vedral František 2:2, Vorel Martin 1:2), TJ Pankrác C - Slovan KST Bohnice C 0:10wo, TTC Klánovice B - SF SKK EL Niňo Praha I 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Červeňák Miroslav 0:3, Hanzal Petr 2:1, Pospíšil Jan 0:3, Raiser Dan 0:3, WO 4:0, body hostů: Khalaila Adam 3:1, Korchak Oleksandr 3:1, Ducháček Josef 4:0, WO 0:4), SK HAMR A - TJ Sokol Žižkov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhl Jiří 2:2, Bruk Martin 3:1, Maršíková Martina 2:2, Hořejší Jiří 1:3, body hostů: Stejskal Tomáš 3:1, Vřešťál Milan 0:4, Kanzelsberger Martin 3:1, Vláčil Jiří 2:2), AC Sparta Praha G - TJ Slavoj Praha C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Adam 3:0, Bartošek Jan 2:0, Podrazil Václav 2:1, Sýs Alan 2:0, Skopec Daniel 0:1, body hostů: Linert Martin 0:3, Vaněk Petr 2:1, Nádvorník Václav 0:3, Tvrdý Miroslav 0:2), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Sokol Petrovice I. A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křehnáč Milan 3:0, Jírů Libor 1:1, Rejent Štěpán 1:2, Procházka Ivan ml. 3:0, body hostů: Pecka Milan 1:2, Matoušek Jan 1:2, Satrapa Jan 1:2, Matuška František 0:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline