Výsledky do novin
2. třída B muži (KS-2B)
1. kolo:
TJ AVIA Čakovice E - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toula Vladimír 2:1, Mach Jakub 1:2, Zázvorka Jan 3:0, Jež Dominik 3:0, body hostů: Matějka Zdeněk 2:1, Šobáň Radek 1:2, Havránek Jakub 0:3, Veselý Filip ml. 0:3), TTC Elizza Praha G - AC Sparta Praha F 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Průša Ondřej ml. 1:2, Marat Filip 3:0, Vožický Bohumil 1:2, Šimeček Jan 0:3, WO 5:0, body hostů: Kantor Jan 3:1, Kohlmannová Aneta 2:2, Kočí Štěpán 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Pankrác D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabě Václav 1:0, Eberl Milan 2:0, Kára Petr 2:0, Plch Jiří st. 1:0, WO 3:0, body hostů: Fišer Petr 0:2, Fišer Martin 0:2, Pastír Jiří 0:2, WO 0:3), TJ Orion Praha B - TTC Klánovice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Luděk 3:0, Abrahám Petr 1:1, Huleš Jiří 1:1, Dušek Zdeněk 2:1, Jamrich Robert 1:0, body hostů: Brothánek Jan 1:2, Jiroš Martin 2:1, Michálek David 0:3, Hrdlic Roman 0:2), TJ Sokol Petrovice I. B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Vladimír 3:1, Hanzal Petr 3:0, Pícha David 0:3, Hozman Bohumil 3:1, body hostů: Herrmann Vít 1:3, Lipták Ondřej 1:3, Čečák Milan 3:0, Svatoš Daniel 0:3), Slovan KST Bohnice D - TJ ABC Branik A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Milan 2:2, Cihlář Matěj 3:1, Filip Michal 1:3, Rychlý Tomáš 2:2, body hostů: Čihák Josef st. 2:2, Jiroušek Pavel 3:1, Krenk Tomáš 1:3, Kohout Radek 2:2),
2. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ ABC Branik A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šobáň Radek 2:2, Veselý Filip ml. 0:4, Vu Duy Tiep 2:1, Matějka Zdeněk 3:1, body hostů: Čihák Josef st. 3:1, Nosál Martin 1:3, Krenk Tomáš 2:2, Kohout Radek 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - Slovan KST Bohnice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipták Ondřej 2:2, Čečák Milan 3:1, Stránský Zdeněk 0:4, Herrmann Vít 2:2, body hostů: Cihlář Matěj 2:2, Bláha Milan 2:2, Rychlý Tomáš 3:1, Fridrich Miloslav 2:2), TTC Klánovice C - TJ Sokol Petrovice I. B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiroš Martin 1:3, Brothánek Jan 3:0, Kratochvíl Karel 0:1, Kárník Tomáš 4:0, Michálek David 0:2, WO 1:0, body hostů: Hozman Bohumil 1:3, Hanzal Petr 2:2, Marek Vladimír 2:2, Laube Petr 1:1, WO 0:1), TJ Pankrác D - TJ Orion Praha B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pastír Jiří 0:3, Tůma Ladislav 1:1, Fišer Petr 0:3, Fišer Martin 2:1, body hostů: Jamrich Robert 3:0, Dušek Zdeněk 1:2, Abrahám Petr 3:0, Huleš Jiří 1:1), AC Sparta Praha F - TJ Sokol Nusle Praha D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klouček Pavel 0:2, Kočí Štěpán 1:1, Kohlmannová Aneta 0:3, Kantor Jan 1:2, body hostů: Eberl Milan 2:1, Hrabě Václav 3:0, Plch Jiří st. 2:0, Kára Petr 1:1), TJ AVIA Čakovice E - TTC Elizza Praha G 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jež Dominik 2:1, Toula Vladimír 3:0, Zázvorka Jan 2:1, Taraňko Mikhail 2:1, body hostů: Vožický Bohumil 2:1, Průša Ondřej ml. 1:2, Šimeček Jan 0:3, Fausek Jiří 0:3),
3. kolo:
TTC Elizza Praha G - TJ Lokomotiva Vršovice C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimeček Jan 1:2, Fausek Jiří 0:2, Vožický Bohumil 1:2, Průša Ondřej ml. 1:2, body hostů: Vu Duy Tiep 1:2, Šobáň Radek 3:0, Matějka Zdeněk 3:0, Veselý Filip ml. 1:1), TJ Sokol Nusle Praha D - TJ AVIA Čakovice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plch Jiří st. 3:1, Hrabě Václav 2:2, Eberl Milan 1:3, Hruška Jan 2:0, Pluska Oleh 0:2, body hostů: Toula Vladimír 3:1, Taraňko Mikhail 4:0, Peršl Martin 0:4, Žydel Jan 1:3), TJ Orion Praha B - AC Sparta Praha F 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jamrich Robert 1:0, Abrahám Petr 1:1, Huleš Jiří 3:0, Dušek Zdeněk 1:0, WO 3:0, body hostů: Kočí Štěpán 1:2, Košek Lukáš 0:2, Kohlmannová Aneta 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Petrovice I. B - TJ Pankrác D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Vladimír 1:2, Hanzal Petr 3:0, Pícha David 1:2, Hozman Bohumil 4:0, body hostů: Fišer Martin 0:4, Tůma Ladislav 1:2, Fišer Petr 2:1, Pastír Jiří 1:2), Slovan KST Bohnice D - TTC Klánovice C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Milan 2:1, Cihlář Matěj 2:1, Filip Michal 2:1, Rychlý Tomáš 3:0, body hostů: Kárník Tomáš 2:1, Brothánek Jan 1:2, Kratochvíl Karel 0:3, Jiroš Martin 0:3), TJ ABC Branik A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohout Radek 2:2, Krenk Tomáš 2:1, Skoumal Adam 2:1, Čihák Josef st. 3:1, body hostů: Herrmann Vít 4:0, Lipták Ondřej 0:4, Čečák Milan 0:3, Stránský Zdeněk 1:2),
4. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 2:1, Matějka Zdeněk 3:0, Šobáň Radek 1:2, Vu Duy Tiep 3:1, body hostů: Lipták Ondřej 2:2, Čečák Milan 2:1, Stránský Zdeněk 0:3, Konopásek Luboš 0:3), TTC Klánovice C - TJ ABC Branik A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michálek David 0:4, Jiroš Martin 0:3, Kratochvíl Karel 0:3, Brothánek Jan 4:0, body hostů: Čihák Josef st. 3:1, Jiroušek Pavel 3:1, Krenk Tomáš 2:1, Kohout Radek 2:1), TJ Pankrác D - Slovan KST Bohnice D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Ladislav 2:1, Pastír Jiří 1:2, Fišer Martin 0:3, Fišer Petr 1:3, body hostů: Rychlý Tomáš 2:2, Bláha Milan 3:0, Cihlář Matěj 3:0, Filip Michal 1:2), AC Sparta Praha F - TJ Sokol Petrovice I. B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Pavel 3:1, Kočí Štěpán 4:0, Kohlmannová Aneta 0:3, Annayev Sanjar 2:2, body hostů: Hanzal Petr 2:2, Hozman Bohumil 2:2, Marek Vladimír 2:2, Pecka Zdeněk 0:3), TJ AVIA Čakovice E - TJ Orion Praha B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toula Vladimír 2:2, Mach Jakub 0:4, Zázvorka Jan 1:2, Taraňko Mikhail 3:1, body hostů: Sedláček Luděk 4:0, Abrahám Petr 3:1, Dušek Zdeněk 1:3, Huleš Jiří 1:2), TTC Elizza Praha G - TJ Sokol Nusle Praha D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimeček Jan 0:4, Kotlorz Lukáš 1:2, Fausek Jiří 3:0, Marat Filip 1:3, body hostů: Eberl Milan 1:3, Hruška Jan 3:1, Plch Jiří st. 2:1, Hrabě Václav 3:0),
5. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Igor 2:1, Plch Jiří st. 2:1, Eberl Milan 1:2, Hruška Jan 3:0, body hostů: Vu Duy Tiep 1:2, Matějka Zdeněk 2:1, Šobáň Radek 1:2, Blažek Jan 0:3), TJ Orion Praha B - TTC Elizza Praha G 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Vojtěch 1:1, Abrahám Petr 2:0, Huleš Jiří 3:0, Dušek Zdeněk 3:0, body hostů: Marat Filip 1:2, Hampl Pavel 0:3, Fausek Jiří 0:2, Kotlorz Lukáš 0:2), TJ Sokol Petrovice I. B - TJ AVIA Čakovice E 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marek Vladimír 1:1, Hanzal Petr 1:1, Laube Petr 1:2, Hozman Bohumil 2:0, WO 4:0, body hostů: Toula Vladimír 2:1, Peršl Martin 2:1, Hanzlík Tomáš 0:3, WO 0:4), Slovan KST Bohnice D - AC Sparta Praha F 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bláha Milan 1:1, Cihlář Matěj 0:2, Matuna Václav 0:3, Rychlý Tomáš 1:2, body hostů: Kantor Jan 3:0, Kočí Štěpán 3:0, Klouček Pavel 2:0, Kohlmannová Aneta 0:2), TJ ABC Branik A - TJ Pankrác D 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kremla Tomáš 3:1, Jiroušek Pavel 3:0, Kohout Radek 2:1, Čihák Josef st. 2:2, body hostů: Veselý Luboš 1:3, Tůma Ladislav 2:2, Fišer Petr 1:2, Pastír Jiří 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TTC Klánovice C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čečák Milan 1:1, Stránský Zdeněk 0:2, Celler Jiří 0:3, Lipták Ondřej 0:3, body hostů: Kárník Tomáš 3:0, Brothánek Jan 3:0, Kratochvíl Karel 2:0, Jiroš Martin 1:1),
6. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - TTC Klánovice C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 3:0, Šobáň Radek 0:3, Matějka Zdeněk 2:1, Vu Duy Tiep 4:0, body hostů: Brothánek Jan 1:3, Kratochvíl Karel 2:1, Jiroš Martin 0:3, Michálek David 1:2), TJ Pankrác D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Petr 1:1, Veselý Luboš 2:0, Pastír Jiří 2:1, Tůma Ladislav 3:0, body hostů: Lipták Ondřej 2:1, Čečák Milan 0:3, Stránský Zdeněk 0:2, Celler Jiří 0:2), AC Sparta Praha F - TJ ABC Branik A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočí Štěpán 0:4, Kantor Jan 2:1, Kohlmannová Aneta 0:3, Klouček Pavel 3:1, body hostů: Čihák Josef st. 2:2, Jiroušek Pavel 4:0, Kohout Radek 2:1, Krenk Tomáš 1:2), TJ AVIA Čakovice E - Slovan KST Bohnice D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toula Vladimír 1:2, Mach Jakub 2:1, Zázvorka Jan 2:1, Taraňko Mikhail 4:0, body hostů: Rychlý Tomáš 3:1, Bláha Milan 0:3, Cihlář Matěj 1:2, Fridrich Miloslav 0:3), TTC Elizza Praha G - TJ Sokol Petrovice I. B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vožický Bohumil 3:1, Průša Ondřej ml. 0:2, Bialas Filip 2:1, Marat Filip 3:1, Průša Martin 1:0, body hostů: Hozman Bohumil 2:2, Hanzal Petr 2:2, Marek Vladimír 1:2, Laube Petr 0:3), TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Orion Praha B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plch Jiří st. 3:1, Hrabě Václav 2:1, Eberl Milan 1:2, Hruška Jan 2:2, body hostů: Jamrich Robert 2:2, Abrahám Petr 2:2, Huleš Jiří 1:2, Hyršl Ondřej 1:2),
7. kolo:
TJ Orion Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jamrich Robert 2:2, Abrahám Petr 0:4, Huleš Jiří 2:1, Dušek Zdeněk 2:2, body hostů: Vu Duy Tiep 3:1, Matějka Zdeněk 3:1, Blažek Jan 2:2, Baier Miroslav 1:2), TJ Sokol Petrovice I. B - TJ Sokol Nusle Praha D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Vladimír 1:3, Hanzal Petr 3:1, Laube Petr 0:3, Hozman Bohumil 2:2, body hostů: Eberl Milan 2:2, Plch Jiří st. 3:1, Hrabě Václav 4:0, Pluska Oleh 0:3), Slovan KST Bohnice D - TTC Elizza Praha G 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rychlý Tomáš 2:0, Cihlář Matěj 2:0, Filip Michal 2:0, Bláha Milan 2:0, body hostů: Marat Filip 0:2, Fausek Jiří 0:2, Kotlorz Lukáš 0:2, Šimeček Jan 0:2), TJ ABC Branik A - TJ AVIA Čakovice E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kremla Tomáš 3:1, Jiroušek Pavel 1:2, Kohout Radek 1:2, Čihák Josef st. 3:1, body hostů: Taraňko Mikhail 3:1, Jež Dominik 2:2, Peršl Martin 1:2, Hanzlík Tomáš 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - AC Sparta Praha F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipták Ondřej 2:2, Stránský Zdeněk 2:2, Čečák Milan 2:1, Herrmann Vít 3:1, body hostů: Kantor Jan 1:3, Klouček Pavel 3:1, Dlask Marek 2:2, Kočí Štěpán 0:3), TTC Klánovice C - TJ Pankrác D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brothánek Jan 3:1, Jiroš Martin 2:1, Kratochvíl Karel 0:3, Kárník Tomáš 4:0, body hostů: Veselý Luboš 3:1, Tůma Ladislav 1:3, Pastír Jiří 1:2, Fišer Martin 0:3),
8. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Pankrác D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 2:1, Veselý Filip ml. 1:2, Matějka Zdeněk 2:1, Vu Duy Tiep 4:0, body hostů: Veselý Luboš 3:1, Tůma Ladislav 1:2, Fišer Petr 0:3, Fišer Martin 0:3), AC Sparta Praha F - TTC Klánovice C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantor Jan 2:2, Kočí Štěpán 0:3, Dlask Marek 0:3, Klouček Pavel 3:1, body hostů: Kárník Tomáš 4:0, Brothánek Jan 3:1, Jiroš Martin 1:2, Michálek David 1:2), TJ AVIA Čakovice E - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zázvorka Jan 1:2, Mach Jakub 1:2, Lomský Gustav 1:3, Toula Vladimír 2:1, WO 4:0, body hostů: Herrmann Vít 3:1, Čečák Milan 3:1, Lipták Ondřej 2:2, Stránský Zdeněk 0:1, WO 0:4), TTC Elizza Praha G - TJ ABC Branik A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marat Filip 2:1, Kotlorz Lukáš 0:3, Šimeček Jan 0:3, Bialas Filip 1:2, body hostů: Čihák Josef st. 2:1, Jiroušek Pavel 3:0, Kohout Radek 2:1, Krenk Tomáš 2:1), TJ Sokol Nusle Praha D - Slovan KST Bohnice D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plch Jiří st. 4:0, Eberl Milan 0:2, Lamprecht Matyáš 1:2, Hrabě Václav 3:1, Beneš Karel 0:1, body hostů: Cihlář Matěj 2:2, Rychlý Tomáš 2:2, Bláha Milan 1:2, Filip Michal 1:2), TJ Orion Praha B - TJ Sokol Petrovice I. B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Luděk 2:0, Abrahám Petr 2:0, Huleš Jiří 1:2, Dušek Zdeněk 2:0, WO 1:0, body hostů: Hozman Bohumil 1:2, Laube Petr 0:2, Marek Vladimír 1:1, Pícha David 0:2, WO 0:1),
9. kolo:
TJ Sokol Petrovice I. B - TJ Lokomotiva Vršovice C 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Vladimír 1:3, Laube Petr 1:2, Pecka Zdeněk 1:0, Hozman Bohumil 1:3, Hanzal Petr 0:2, body hostů: Vu Duy Tiep 4:0, Veselý Filip ml. 4:0, Šobáň Radek 2:1, Havránek Jakub 0:3), Slovan KST Bohnice D - TJ Orion Praha B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bláha Milan 0:2, Rychlý Tomáš 1:1, Filip Michal 1:2, Cihlář Matěj 0:3, body hostů: Sedláček Luděk 3:0, Jamrich Robert 2:1, Abrahám Petr 1:1, Huleš Jiří 2:0), TJ ABC Branik A - TJ Sokol Nusle Praha D 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krenk Tomáš 1:3, Kremla Tomáš 1:2, Kohout Radek 1:2, Jiroušek Pavel 1:3, body hostů: Plch Jiří st. 4:0, Hrabě Václav 4:0, Eberl Milan 1:2, Tichý Květoslav 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TTC Elizza Praha G 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herrmann Vít 3:1, Stránský Zdeněk 2:2, Čečák Milan 1:2, Lipták Ondřej 3:1, body hostů: Bialas Filip 2:2, Hampl Pavel 1:3, Marat Filip 1:3, Šimeček Jan 2:1), TTC Klánovice C - TJ AVIA Čakovice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiroš Martin 3:1, Michálek David 0:4, Verner Pavel 2:2, Brothánek Jan 3:1, body hostů: Toula Vladimír 3:1, Mach Jakub 3:1, Zázvorka Jan 1:3, Žydel Jan 1:3), TJ Pankrác D - AC Sparta Praha F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Petr 2:2, Pastír Jiří 2:2, Fišer Martin 0:4, Tůma Ladislav 3:1, body hostů: Klouček Pavel 1:3, Kantor Jan 3:1, Annayev Sanjar 3:1, Kohlmannová Aneta 2:2),
10. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - AC Sparta Praha F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 2:2, Šobáň Radek 2:2, Matějka Zdeněk 2:2, Vu Duy Tiep 3:1, body hostů: Kantor Jan 2:2, Annayev Sanjar 3:1, Klouček Pavel 1:3, Kohlmannová Aneta 1:3), TJ AVIA Čakovice E - TJ Pankrác D 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jež Dominik 3:0, Žydel Jan 2:1, Hanzlík Tomáš 0:3, Toula Vladimír 4:0, WO 0:1, body hostů: Tůma Ladislav 1:3, Fišer Petr 2:1, Pastír Jiří 1:2, Veselý Luboš 0:3, WO 1:0), TTC Elizza Praha G - TTC Klánovice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša Martin 3:0, Kotlorz Lukáš 0:2, Marat Filip 2:1, Bialas Filip 3:0, body hostů: Kárník Tomáš 2:1, Brothánek Jan 1:2, Jiroš Martin 0:3, Michálek David 0:2), TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabě Václav 3:0, Beneš Karel 2:0, Eberl Milan 1:2, Plch Jiří st. 3:0, body hostů: Stránský Zdeněk 0:3, Lipták Ondřej 1:2, Herrmann Vít 1:2, Čečák Milan 0:2), TJ Orion Praha B - TJ ABC Branik A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jamrich Robert 2:2, Sedláček Luděk 4:0, Abrahám Petr 0:4, Dušek Zdeněk 1:3, body hostů: Kremla Tomáš 3:1, Jiroušek Pavel 3:1, Krenk Tomáš 2:2, Nosál Martin 0:1, Kohout Radek 1:2), TJ Sokol Petrovice I. B - Slovan KST Bohnice D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Vladimír 3:0, Hanzal Petr 1:2, Laube Petr 3:0, Hozman Bohumil 2:1, body hostů: Rychlý Tomáš 1:2, Bláha Milan 2:1, Mirovský Ondřej 0:3, Matuna Václav 0:3),
11. kolo:
Slovan KST Bohnice D - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Milan 3:0, Cihlář Matěj 2:1, Filip Michal 2:1, Rychlý Tomáš 1:2, body hostů: Vu Duy Tiep 1:2, Matějka Zdeněk 1:2, Šobáň Radek 2:1, Blažek Jan 0:3), TJ ABC Branik A - TJ Sokol Petrovice I. B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krenk Tomáš 2:1, Jiroušek Pavel 2:1, Kohout Radek 3:0, Čihák Josef st. 2:1, body hostů: Hozman Bohumil 1:2, Marek Vladimír 2:1, Hanzal Petr 0:3, Pícha David 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TJ Orion Praha B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Celler Jiří 0:3, Stránský Zdeněk 0:2, Čečák Milan 0:2, Herrmann Vít 3:0, WO 0:1, body hostů: Jamrich Robert 2:0, Dušek Zdeněk 2:1, Abrahám Petr 2:1, Huleš Jiří 1:1, WO 1:0), TTC Klánovice C - TJ Sokol Nusle Praha D 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jiroš Martin 1:1, Michálek David 0:3, Brothánek Jan 2:1, WO 0:4, body hostů: Eberl Milan 1:2, Tichý Květoslav 1:1, Hrabě Václav 1:0, Plch Jiří st. 2:0, WO 4:0), TJ Pankrác D - TTC Elizza Praha G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastír Jiří 2:2, Tůma Ladislav 2:2, Veselý Luboš 3:1, Fišer Petr 1:3, body hostů: Peřina Tadeáš 4:0, Bialas Filip 0:4, Marat Filip 3:1, Remunda Alexandros Matheos 1:3), AC Sparta Praha F - TJ AVIA Čakovice E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Pavel 3:1, Kantor Jan 2:2, Kohlmannová Aneta 1:3, Annayev Sanjar 3:1, body hostů: Taraňko Mikhail 4:0, Toula Vladimír 1:3, Peršl Martin 2:2, Mach Jakub 0:4),
12. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ AVIA Čakovice E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jan 1:2, Šobáň Radek 1:2, Matějka Zdeněk 3:0, Vu Duy Tiep 3:1, body hostů: Toula Vladimír 2:2, Žydel Jan 0:3, Mach Jakub 1:2, Peršl Martin 2:1), AC Sparta Praha F - TTC Elizza Praha G 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantor Jan 2:2, Kohlmannová Aneta 2:1, Dlask Marek 2:1, Annayev Sanjar 3:1, body hostů: Maushart Milan 2:2, Hampl Pavel 0:4, Marat Filip 3:0, Kotlorz Lukáš 0:3), TJ Pankrác D - TJ Sokol Nusle Praha D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Ladislav 1:3, Fišer Petr 2:1, Fišer Martin 2:1, Pastír Jiří 0:4, body hostů: Srnka Jan 4:0, Kára Petr 2:2, Plch Jiří st. 2:1, Pluska Oleh 1:2), TTC Klánovice C - TJ Orion Praha B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Karel 0:3, Michálek David 0:3, Jiroš Martin 1:2, Brothánek Jan 2:1, body hostů: Jamrich Robert 3:0, Dušek Zdeněk 2:1, Abrahám Petr 2:1, Huleš Jiří 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TJ Sokol Petrovice I. B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lipták Ondřej 1:2, Čečák Milan 3:1, Stránský Zdeněk 1:3, Herrmann Vít 2:2, WO 1:0, body hostů: Hozman Bohumil 2:2, Marek Vladimír 1:2, Hanzal Petr 3:1, Laube Petr 2:2, WO 0:1), TJ ABC Branik A - Slovan KST Bohnice D 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krenk Tomáš 1:3, Jiroušek Pavel 3:1, Kohout Radek 2:1, Čihák Josef st. 3:1, WO 0:1, body hostů: Rychlý Tomáš 3:1, Bláha Milan 2:2, Mirovský Ondřej 1:3, Filip Michal 0:3, WO 1:0),
13. kolo:
TJ ABC Branik A - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krenk Tomáš 2:2, Jiroušek Pavel 3:0, Kohout Radek 1:2, Čihák Josef st. 3:1, body hostů: Matějka Zdeněk 2:2, Šobáň Radek 0:4, Knobloch Miroslav ml. 2:1, Blažek Jan 1:2), Slovan KST Bohnice D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rychlý Tomáš 3:1, Cihlář Matěj 3:0, Filip Michal 1:2, Bláha Milan 3:1, body hostů: Herrmann Vít 1:3, Lipták Ondřej 0:4, Čečák Milan 3:0, Stránský Zdeněk 0:3), TJ Sokol Petrovice I. B - TTC Klánovice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hozman Bohumil 1:3, Laube Petr 3:1, Manko Viktor 2:2, Hanzal Petr 3:1, body hostů: Brothánek Jan 4:0, Kratochvíl Karel 0:4, Jiroš Martin 1:3, Horčák Martin 2:2), TJ Orion Praha B - TJ Pankrác D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jamrich Robert 2:0, Abrahám Petr 2:0, Huleš Jiří 3:0, Sedláček Luděk 1:0, Dušek Zdeněk 0:1, body hostů: Fišer Martin 0:3, Fišer Petr 0:2, Tůma Ladislav 1:1, Pastír Jiří 0:2), TJ Sokol Nusle Praha D - AC Sparta Praha F 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srnka Jan 2:2, Eberl Milan 2:2, Pluska Oleh 0:4, Tichý Květoslav 2:2, body hostů: Annayev Sanjar 1:3, Klouček Pavel 4:0, Kohlmannová Aneta 2:2, Dlask Marek 3:1), TTC Elizza Praha G - TJ AVIA Čakovice E 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Benák Jan 0:3, Marat Filip 2:1, Maushart Milan 2:1, Benák Vít 1:2, WO 4:0, body hostů: Taraňko Mikhail 2:2, Toula Vladimír 4:0, Žydel Jan 1:3, WO 0:4),
14. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - TTC Elizza Praha G 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jan 2:1, Šobáň Radek 1:1, Matějka Zdeněk 2:1, Vu Duy Tiep 3:0, body hostů: Bialas Filip 1:2, Benák Vít 2:1, Marat Filip 0:3, Benák Jan 0:2), TJ AVIA Čakovice E - TJ Sokol Nusle Praha D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peršl Martin 1:3, Mach Jakub 0:3, Toula Vladimír 1:2, Taraňko Mikhail 3:1, body hostů: Srnka Jan 4:0, Plch Jiří st. 3:1, Eberl Milan 0:3, Pluska Oleh 2:1), AC Sparta Praha F - TJ Orion Praha B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kantor Jan 3:1, Annayev Sanjar 2:1, Kohlmannová Aneta 2:1, Klouček Pavel 3:1, body hostů: Jamrich Robert 3:1, Dušek Zdeněk 0:4, Abrahám Petr 1:2, Huleš Jiří 0:3), TJ Pankrác D - TJ Sokol Petrovice I. B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Ladislav 2:1, Veselý Luboš 3:0, Pastír Jiří 1:2, Fišer Petr 2:1, body hostů: Laube Petr 1:2, Hanzal Petr 1:2, Hozman Bohumil 2:1, Manko Viktor 0:3), TTC Klánovice C - Slovan KST Bohnice D 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdlic Roman 1:3, Horčák Martin 0:4, Jiroš Martin 0:3, Brothánek Jan 4:0, body hostů: Bláha Milan 2:2, Mirovský Ondřej 3:1, Filip Michal 3:1, Fridrich Miloslav 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TJ ABC Branik A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čečák Milan 2:2, Nevmeržický Vadim 2:1, Konopásek Luboš 0:3, Lipták Ondřej 1:3, body hostů: Čihák Josef st. 3:1, Jiroušek Pavel 3:1, Kohout Radek 3:0, Krenk Tomáš 0:3),
15. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čečák Milan 3:0, Seliverstkin Mikhail 1:1, Stránský Zdeněk 2:1, Lipták Ondřej 2:1, body hostů: Vu Duy Tiep 2:1, Matějka Zdeněk 1:2, Šobáň Radek 0:3, Blažek Jan 0:2), TJ ABC Branik A - TTC Klánovice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krenk Tomáš 3:0, Jiroušek Pavel 2:0, Kohout Radek 1:2, Čihák Josef st. 2:1, body hostů: Jiroš Martin 1:2, Kratochvíl Karel 2:1, Michálek David 0:3, Hrdlic Roman 0:2), Slovan KST Bohnice D - TJ Pankrác D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Milan 2:2, Mirovský Ondřej 2:1, Filip Michal 2:1, Rychlý Tomáš 3:1, body hostů: Tůma Ladislav 1:3, Fišer Petr 1:3, Pastír Jiří 3:0, Fišer Martin 0:3), TJ Sokol Petrovice I. B - AC Sparta Praha F 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Laube Petr 0:3, Hozman Bohumil 0:3, Manko Viktor 1:2, Hanzal Petr 2:1, WO 4:0, body hostů: Annayev Sanjar 2:2, Klouček Pavel 3:1, Kantor Jan 4:0, WO 0:4), TJ Orion Praha B - TJ AVIA Čakovice E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jamrich Robert 3:1, Sedláček Luděk 3:1, Abrahám Petr 1:3, Dušek Zdeněk 0:3, Huleš Jiří 0:1, body hostů: Taraňko Mikhail 2:2, Toula Vladimír 2:2, Žydel Jan 3:1, Mach Jakub 2:2), TJ Sokol Nusle Praha D - TTC Elizza Praha G 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kára Petr 1:0, Plch Jiří st. 2:0, Eberl Milan 1:2, Srnka Jan 2:0, WO 3:0, body hostů: Kotlorz Lukáš 1:2, Fausek Jiří 0:3, Hučko Tomáš 1:1, WO 0:3),
16. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Nusle Praha D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 1:2, Šobáň Radek 2:1, Matějka Zdeněk 2:1, Krameš Jan st. 4:0, body hostů: Kára Petr 2:2, Hrabě Václav 0:2, Plch Jiří st. 1:2, Pluska Oleh 1:2, Beneš Karel 0:1), TTC Elizza Praha G - TJ Orion Praha B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marat Filip 2:1, Kotlorz Lukáš 1:2, Průša Martin 2:1, Vojtěch Radek 3:1, body hostů: Abrahám Petr 1:3, Dušek Zdeněk 1:2, Huleš Jiří 2:1, Dang Tuan Dat 1:2), TJ AVIA Čakovice E - TJ Sokol Petrovice I. B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Toula Vladimír 3:0, Mach Jakub 2:0, Zázvorka Jan 1:2, Žydel Jan 2:1, body hostů: Hanzal Petr 1:2, Hozman Bohumil 0:3, Manko Viktor 2:1, Laube Petr 0:2), AC Sparta Praha F - Slovan KST Bohnice D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohlmannová Aneta 2:1, Klouček Pavel 3:0, Kantor Jan 2:1, Annayev Sanjar 2:2, body hostů: Rychlý Tomáš 1:3, Filip Michal 1:2, Bláha Milan 1:2, Mirovský Ondřej 1:2), TJ Pankrác D - TJ ABC Branik A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Petr 1:2, Tůma Ladislav 1:2, Fišer Martin 0:3, Pastír Jiří 1:2, body hostů: Čihák Josef st. 1:2, Jiroušek Pavel 3:0, Kohout Radek 3:0, Krenk Tomáš 2:1), TTC Klánovice C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Karel 3:1, Jiroš Martin 1:3, Verner Pavel 1:2, Brothánek Jan 4:0, body hostů: Lipták Ondřej 2:2, Čečák Milan 1:3, Seliverstkin Mikhail 1:3, Stránský Zdeněk 2:1),
17. kolo:
TTC Klánovice C - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Karel 2:2, Jiroš Martin 2:2, Michálek David 2:1, Brothánek Jan 4:0, body hostů: Matějka Zdeněk 2:2, Šobáň Radek 1:3, Blažek Jan 1:3, Železný Miroslav 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TJ Pankrác D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herrmann Vít 3:0, Lipták Ondřej 0:2, Seliverstkin Mikhail 2:1, Stránský Zdeněk 3:0, body hostů: Tůma Ladislav 2:1, Fišer Petr 1:2, Fišer Martin 0:3, Holub Martin 0:2), TJ ABC Branik A - AC Sparta Praha F 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krenk Tomáš 1:2, Kremla Tomáš 1:1, Kohout Radek 1:2, Jiroušek Pavel 3:0, WO 4:0, body hostů: Dlask Marek 2:2, Annayev Sanjar 2:2, Kohlmannová Aneta 1:2, WO 0:4), Slovan KST Bohnice D - TJ AVIA Čakovice E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Milan 4:0, Matuna Václav 0:4, Pinkas Jan 0:4, Rychlý Tomáš 3:1, body hostů: Taraňko Mikhail 2:2, Zázvorka Jan 3:1, Žydel Jan 2:2, Peršl Martin 2:2), TJ Sokol Petrovice I. B - TTC Elizza Praha G 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Zdeněk 3:0, Hozman Bohumil 1:1, Laube Petr 0:3, Hanzal Petr 0:4, Marek Vladimír 1:0, WO 0:1, body hostů: Vojtěch Radek 3:1, Průša Martin 2:1, Marat Filip 2:1, Kotlorz Lukáš 1:2, WO 1:0), TJ Orion Praha B - TJ Sokol Nusle Praha D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Luděk 2:1, Abrahám Petr 1:2, Huleš Jiří 2:1, Dušek Zdeněk 0:4, body hostů: Srnka Jan 3:1, Hrabě Václav 2:1, Kára Petr 1:2, Plch Jiří st. 2:1),
18. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Orion Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jan 1:1, Šobáň Radek 2:0, Matějka Zdeněk 2:1, Krameš Jan st. 3:0, body hostů: Abrahám Petr 1:2, Dang Tuan Dat 1:2, Krejsa Josef 0:2, Svatoň Petr 0:2), TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Sokol Petrovice I. B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plch Jiří st. 2:0, Hrabě Václav 1:1, Kára Petr 3:0, Srnka Jan 3:0, body hostů: Hanzal Petr 0:3, Manko Viktor 1:2, Laube Petr 0:2, Marek Vladimír 0:2), TTC Elizza Praha G - Slovan KST Bohnice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marat Filip 3:1, Rochowanski Jan 2:2, Šimeček Jan 2:2, Fausek Jiří 1:3, body hostů: Rychlý Tomáš 3:1, Bláha Milan 3:1, Fridrich Miloslav 0:4, Mirovský Ondřej 2:2), TJ AVIA Čakovice E - TJ ABC Branik A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zázvorka Jan 0:2, Mach Jakub 0:2, Žydel Jan 0:2, WO 0:3, body hostů: Kremla Tomáš 2:0, Jiroušek Pavel 1:0, Krenk Tomáš 2:0, Kohout Radek 1:0, WO 3:0), AC Sparta Praha F - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Rudolf 0:3, Kohlmannová Aneta 1:1, Košek Lukáš 0:3, Dlask Marek 1:2, body hostů: Herrmann Vít 3:0, Stránský Zdeněk 2:1, Lipták Ondřej 3:0, Seliverstkin Mikhail 1:1), TJ Pankrác D - TTC Klánovice C 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišer Petr 1:2, Fišer Martin 1:2, Tůma Ladislav 2:1, WO 0:4, body hostů: Brothánek Jan 0:2, Kratochvíl Karel 2:1, Michálek David 1:1, Jiroš Martin 2:0, WO 4:0),
19. kolo:
TJ Pankrác D - TJ Lokomotiva Vršovice C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastír Jiří 2:2, Holub Martin 0:3, Fišer Petr 1:2, Fišer Martin 2:2, body hostů: Matějka Zdeněk 4:0, Blažek Jan 3:1, Dolanský Roman 0:3, Středa Martin 2:1), TTC Klánovice C - AC Sparta Praha F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Karel 3:1, Jiroš Martin 2:2, Michálek David 0:4, Brothánek Jan 2:2, body hostů: Kantor Jan 4:0, Klouček Pavel 3:1, Chalupa Jaroslav 1:3, Kroupa Rudolf 1:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TJ AVIA Čakovice E 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Seliverstkin Mikhail 2:2, Stránský Zdeněk 1:3, Bielina Václav 1:3, Čečák Milan 2:2, body hostů: Peršl Martin 4:0, Zázvorka Jan 2:2, Hanzlík Tomáš 1:3, Mach Jakub 3:1), TJ ABC Branik A - TTC Elizza Praha G 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kremla Tomáš 2:0, Jiroušek Pavel 2:0, Kohout Radek 2:0, Čihák Josef st. 2:0, body hostů: Bialas Filip 0:2, Remunda Alexandros Matheos 0:2, Šimeček Jan 0:2, Fausek Jiří 0:2), Slovan KST Bohnice D - TJ Sokol Nusle Praha D 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Milan 1:3, Mirovský Ondřej 1:3, Matuna Václav 0:3, Rychlý Tomáš 3:1, body hostů: Srnka Jan 4:0, Kára Petr 1:3, Hrabě Václav 3:1, Plch Jiří st. 2:1), TJ Sokol Petrovice I. B - TJ Orion Praha B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pícha David 3:1, Marek Vladimír 0:2, Pecka Zdeněk 2:1, Hanzal Petr 3:1, Laube Petr 1:0, body hostů: Abrahám Petr 2:2, Dušek Zdeněk 3:1, Dang Tuan Dat 0:3, Krejsa Josef 0:3),
20. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Petrovice I. B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Filip ml. 2:2, Blažek Jan 3:1, Matějka Zdeněk 1:2, Vu Duy Tiep 2:2, body hostů: Hanzal Petr 2:2, Manko Viktor 4:0, Laube Petr 0:4, Marek Vladimír 1:2), TJ Orion Praha B - Slovan KST Bohnice D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Abrahám Petr 2:2, Huleš Jiří 2:2, Hrubec Vladimír 2:2, Dušek Zdeněk 3:1, body hostů: Rychlý Tomáš 4:0, Bláha Milan 1:3, Mirovský Ondřej 1:3, Fridrich Miloslav 1:3), TJ Sokol Nusle Praha D - TJ ABC Branik A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plch Jiří st. 2:0, Hrabě Václav 2:0, Kára Petr 1:2, Srnka Jan 3:0, body hostů: Jiroušek Pavel 1:2, Kremla Tomáš 1:2, Kohout Radek 0:2, Krenk Tomáš 0:2), TTC Elizza Praha G - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bialas Filip 3:1, Remunda Alexandros Matheos 1:3, Kotlorz Lukáš 0:3, Marat Filip 2:2, body hostů: Herrmann Vít 3:1, Lipták Ondřej 1:3, Čečák Milan 3:1, Seliverstkin Mikhail 2:1), TJ AVIA Čakovice E - TTC Klánovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toula Vladimír 2:2, Zázvorka Jan 1:3, Kašpar Ladislav 1:3, Taraňko Mikhail 4:0, body hostů: Brothánek Jan 3:1, Kratochvíl Karel 3:1, Jiroš Martin 1:3, Michálek David 1:3), AC Sparta Praha F - TJ Pankrác D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Rudolf 1:2, Kohlmannová Aneta 3:0, Chalupa Jaroslav 2:1, Klouček Pavel 3:1, body hostů: Tůma Ladislav 0:4, Fišer Petr 0:3, Fišer Martin 2:1, Pastír Jiří 2:1),
21. kolo:
AC Sparta Praha F - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kohlmannová Aneta 3:1, Klouček Pavel 3:1, Kroupa Rudolf 0:3, Kantor Jan 3:0, WO 1:0, body hostů: Vu Duy Tiep 1:2, Matějka Zdeněk 3:1, Blažek Jan 1:3, Veselý Filip ml. 0:3, WO 0:1), TJ Pankrác D - TJ AVIA Čakovice E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pastír Jiří 4:0, Tůma Ladislav 1:2, Fišer Petr 2:1, Fišer Martin 1:3, body hostů: Toula Vladimír 2:2, Zázvorka Jan 2:2, Mach Jakub 1:2, Hanzlík Tomáš 1:2), TTC Klánovice C - TTC Elizza Praha G 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michálek David 0:3, Jiroš Martin 1:1, Verner Pavel 0:3, Kratochvíl Karel 0:3, body hostů: Peřina Tadeáš 3:0, Marat Filip 2:1, Rochowanski Jan 3:0, Remunda Alexandros Matheos 2:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TJ Sokol Nusle Praha D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lipták Ondřej 1:3, Seliverstkin Mikhail 2:2, Čečák Milan 1:2, Herrmann Vít 3:1, body hostů: Hrabě Václav 1:3, Plch Jiří st. 3:1, Srnka Jan 4:0, Kára Petr 0:3), TJ ABC Branik A - TJ Orion Praha B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krenk Tomáš 2:0, Kremla Tomáš 2:0, Kohout Radek 3:0, Jiroušek Pavel 2:1, body hostů: Abrahám Petr 0:3, Huleš Jiří 0:3, Dušek Zdeněk 1:1, Bláha Jaroslav 0:2), Slovan KST Bohnice D - TJ Sokol Petrovice I. B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filip Michal 3:0, Rychlý Tomáš 2:1, Matuna Václav 2:1, Bláha Milan 2:1, body hostů: Pícha David 1:2, Pecka Zdeněk 1:2, Hozman Bohumil 0:3, Marek Vladimír 1:2),
22. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - Slovan KST Bohnice D 6:10 (body domácích: Veselý Filip ml. 1:3, Blažek Jan 0:3, Vu Duy Tiep 4:0, WO 1:4, body hostů: Rychlý Tomáš 2:1, Bláha Milan 2:1, Matuna Václav 2:1, Mirovský Ondřej 0:2, WO 4:1), TJ Sokol Petrovice I. B - TJ ABC Branik A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hozman Bohumil 0:1, Pecka Zdeněk 0:2, Laube Petr 0:3, Hanzal Petr 0:2, Marek Vladimír 0:1, body hostů: Čihák Josef st. 3:0, Jiroušek Pavel 2:0, Kremla Tomáš 2:0, Krenk Tomáš 1:0, Kohout Radek 1:0), TJ Orion Praha B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jamrich Robert 3:0, Abrahám Petr 1:2, Huleš Jiří 0:3, Dušek Zdeněk 0:4, body hostů: Herrmann Vít 3:1, Seliverstkin Mikhail 3:0, Lipták Ondřej 2:1, Stránský Zdeněk 1:2), TJ Sokol Nusle Praha D - TTC Klánovice C 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TTC Elizza Praha G - TJ Pankrác D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimeček Jan 3:1, Kotlorz Lukáš 2:2, Marat Filip 2:2, Fausek Jiří 1:3, body hostů: Fišer Petr 3:1, Tůma Ladislav 3:1, Fišer Martin 0:4, Holub Martin 2:2), TJ AVIA Čakovice E - AC Sparta Praha F 10:0wo,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS