Výsledky do novin
3. třída A muži (RS-1A)
1. kolo:
TTC Elizza Praha H - TJ Malešice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vožický Bohumil 0:2, Průša Ondřej ml. 2:0, Fausek Jiří 0:3, Vinklářová Veronika 0:3, body hostů: Král Martin 2:1, Šimberský Jiří 2:1, Ševčík Ivan 2:0, Čuda Jan 2:0), TJ Sokol Petrovice I. C - SK Slivenec A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matuška František 4:0, Hájek Karel 1:3, Pecka Zdeněk 2:2, Pícha David 3:1, body hostů: Pospíšil Alois 1:3, Flídr Josef 3:1, Arsenjev Petr 1:3, Bratka Arnošt 1:3), TJ Sokol Michle Praha F - TJ Zelená Liška A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdlička Jakub 3:0, Reuter Christoph 1:1, Radil Milan 2:1, Kucharčík Jan 3:0, body hostů: Huňa Vladimír 2:1, Vencálek Jiří 0:3, Plucar Ondřej 0:3, Lhoták Petr 0:2), TJ Kyje A - KK Konstruktiva Praha A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Ladislav 2:2, Žambokréthyová Milena 3:1, Laštůvka Petr 1:2, Hadrava Miloslav 3:1, body hostů: Smrkovský Petr 4:0, Boštíková Věra 1:3, Marko Jiří 1:3, Tvrdík Petr 0:3), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TJ Lokomotiva Vršovice D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kliner Jiří 0:2, Pleticha Jaroslav 0:2, Červenka Boris 0:3, Ptáček Jan 1:1, body hostů: Baier Miroslav 3:0, Železný Miroslav 2:0, Dolanský Roman 2:0, Středa Martin 1:1), Slovan KST Bohnice F - TJ Střížkov D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Jan 2:1, Handl Erich 2:1, Cankař Radek 2:1, Matuna Václav 3:1, body hostů: Svobodová Nikola 0:4, Blažek Pavel 0:3, Doležal Karel 1:2, Kolda Petr 3:0),
2. kolo:
TJ Malešice B - TJ Střížkov D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Martin 2:0, Šimberský Jiří 2:0, Ševčík Ivan 2:0, Čuda Jan 2:0, body hostů: Kolda Petr 0:2, Doležal Karel 0:2, Blažek Pavel 0:2, Svobodová Nikola 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice D - Slovan KST Bohnice F 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havránek Jakub 1:2, Veselý Filip ml. 0:2, Baier Miroslav 1:2, Železný Miroslav 0:3, body hostů: Matuna Václav 2:1, Cankař Radek 3:0, Pinkas Jan 2:1, Slavata Josef 2:0), KK Konstruktiva Praha A - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ouroda František 2:1, Marko Jiří 1:1, Boštíková Věra 3:0, Smrkovský Petr 3:0, body hostů: Pleticha Jaroslav 2:1, Ptáček Jan 0:3, Červenka Boris 0:3, Kliner Jiří 0:2), TJ Zelená Liška A - TJ Kyje A 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lhoták Petr 2:2, Vencálek Jiří 3:1, Smrčina Zdeněk 1:2, Huňa Vladimír 4:0, WO 0:1, body hostů: Žambokréthyová Milena 3:1, Hadrava Miloslav 1:3, Navrátil Ladislav 0:4, Hořínek Pavel 1:2, WO 1:0), SK Slivenec A - TJ Sokol Michle Praha F 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Arsenjev Petr 3:0, Bratka Arnošt 1:2, Šimánek Lubomír 0:3, Pospíšil Alois 1:3, body hostů: Valeš Zbyněk 3:1, Kucharčík Jan 2:1, Radil Milan 2:1, Hrdlička Jakub 1:2), TTC Elizza Praha H - TJ Sokol Petrovice I. C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benák Jan 2:2, Hoke Daniel 1:3, Kotlorz Lukáš 4:0, Benák Vít 2:2, body hostů: Pícha David 3:1, Matuška František 3:1, Pecka Zdeněk 1:3, Hájek Karel 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Petrovice I. C - TJ Malešice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matuška František 1:1, Hájek Karel 1:1, Pecka Zdeněk 0:3, Pícha David 0:3, body hostů: Král Martin 2:1, Šimberský Jiří 2:1, Ševčík Ivan 2:0, Čuda Jan 2:0), TJ Sokol Michle Praha F - TTC Elizza Praha H 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valeš Zbyněk 2:0, Kubeš Václav 1:1, Hrdlička Jakub 2:1, Radil Milan 3:0, body hostů: Benák Jan 0:3, Benák Vít 2:1, Kotlorz Lukáš 0:2, Vinklářová Veronika 0:2), TJ Kyje A - SK Slivenec A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Ladislav 0:4, Žambokréthyová Milena 2:2, Laštůvka Petr 2:2, Hadrava Miloslav 3:1, body hostů: Flídr Josef 3:1, Pospíšil Alois 1:3, Arsenjev Petr 2:2, Bratka Arnošt 3:1), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TJ Zelená Liška A 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pleticha Jaroslav 1:2, Ptáček Jan 0:3, Červenka Boris 0:3, Holub Roman 3:1, WO 1:0, body hostů: Huňa Vladimír 4:0, Lhoták Petr 2:1, Plucar Ondřej 2:1, Smrčina Zdeněk 1:2, WO 0:1), Slovan KST Bohnice F - KK Konstruktiva Praha A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matuna Václav 4:0, Pinkas Jan 2:1, Handl Erich 0:3, Slavata Josef 3:1, body hostů: Smrkovský Petr 1:3, Ouroda František 3:1, Boštíková Věra 1:2, Marko Jiří 0:3), TJ Střížkov D - TJ Lokomotiva Vršovice D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Myslivec Jiří 2:1, Blažek Pavel 0:3, Karpíšek Ondřej 2:1, Doležal Karel 1:3, body hostů: Baier Miroslav 2:2, Železný Miroslav 2:1, Havránek Jakub 1:2, Veselý Filip ml. 3:0),
4. kolo:
TJ Malešice B - TJ Lokomotiva Vršovice D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čuda Jan 1:2, Ševčík Ivan 1:2, Král Martin 3:0, Šimberský Jiří 3:1, body hostů: Železný Miroslav 2:2, Baier Miroslav 2:1, Veselý Filip ml. 1:2, Dolanský Roman 0:3), KK Konstruktiva Praha A - TJ Střížkov D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ouroda František 2:2, Marko Jiří 1:3, Boštíková Věra 2:2, Smrkovský Petr 2:2, body hostů: Doležal Karel 4:0, Myslivec Jiří 2:2, Blažek Pavel 0:4, Karpíšek Ondřej 3:1), TJ Zelená Liška A - Slovan KST Bohnice F 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Petr 0:3, Krieger Karel 0:3, Plucar Ondřej 1:2, Huňa Vladimír 2:1, body hostů: Slavata Josef 2:1, Cankař Radek 3:0, Matuna Václav 2:1, Pinkas Jan 2:1), SK Slivenec A - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Arsenjev Petr 0:2, Pospíšil Alois 2:0, Flídr Josef 3:0, Bratka Arnošt 0:2, WO 4:0, body hostů: Ptáček Jan 1:2, Pleticha Jaroslav 1:2, Holub Roman 2:1, WO 0:4), TTC Elizza Praha H - TJ Kyje A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rochowanski Jan 1:2, Kotlorz Lukáš 2:1, Vinklářová Veronika 0:3, Kocánek Jiří 1:3, body hostů: Žambokréthyová Milena 4:0, Laštůvka Petr 2:1, Navrátil Ladislav 2:1, Hadrava Miloslav 1:2), TJ Sokol Petrovice I. C - TJ Sokol Michle Praha F 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schützner Vladimír 1:2, Michálek Vojtěch 0:3, Matuška František 1:2, Pecka Zdeněk 2:1, body hostů: Valeš Zbyněk 3:0, Kucharčík Jan 3:0, Hrdlička Jakub 0:3, Radil Milan 2:1),
5. kolo:
TJ Sokol Michle Praha F - TJ Malešice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valeš Zbyněk 2:2, Radil Milan 1:3, Reuter Christoph 0:1, Kucharčík Jan 4:0, Hrdlička Jakub 2:1, body hostů: Šimberský Jiří 0:4, Krauz Samuel 2:2, Král Martin 3:1, Čuda Jan 2:2), TJ Kyje A - TJ Sokol Petrovice I. C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žambokréthyová Milena 3:1, Laštůvka Petr 3:1, Navrátil Ladislav 2:1, Hadrava Miloslav 1:3, body hostů: Pícha David 4:0, Pecka Zdeněk 1:3, Hájek Karel 0:4, Schützner Vladimír 1:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TTC Elizza Praha H 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červenka Boris 1:3, Popelka Antonín st. 2:1, Kliner Jiří 0:3, Holub Roman 3:1, body hostů: Benák Vít 1:3, Kotlorz Lukáš 4:0, Benák Jan 2:1, Hoke Daniel 1:2), Slovan KST Bohnice F - SK Slivenec A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matuna Václav 3:0, Slavata Josef 1:1, Pinkas Jan 2:1, Cankař Radek 2:1, body hostů: Pospíšil Alois 2:1, Bratka Arnošt 1:2, Jůzek Karel 0:3, Třesohlavý Josef 0:2), TJ Střížkov D - TJ Zelená Liška A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Pavel 3:1, Myslivec Jiří 3:0, Karpíšek Ondřej 1:2, Doležal Karel 2:2, body hostů: Huňa Vladimír 3:1, Lhoták Petr 1:3, Mikšátko Roman 0:3, Holštein Jaroslav 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice D - KK Konstruktiva Praha A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pína Jan 2:1, Železný Miroslav 2:1, Baier Miroslav 2:1, Veselý Filip ml. 3:1, body hostů: Smrkovský Petr 2:2, Boštíková Věra 2:1, Marko Jiří 0:3, Bukovský Petr 0:3),
6. kolo:
TJ Malešice B - KK Konstruktiva Praha A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Ivan 2:0, Šimberský Jiří 1:1, Král Martin 3:0, Čuda Jan 3:0, body hostů: Smrkovský Petr 1:2, Boštíková Věra 0:3, Marko Jiří 0:2, Bukovský Petr 0:2), TJ Zelená Liška A - TJ Lokomotiva Vršovice D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plucar Ondřej 1:2, Lhoták Petr 0:3, Žďárský Zdeněk 1:2, Huňa Vladimír 1:2, body hostů: Baier Miroslav 2:1, Veselý Filip ml. 3:0, Železný Miroslav 3:0, Pína Jan 1:2), SK Slivenec A - TJ Střížkov D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Alois 2:0, Arsenjev Petr 2:0, Bratka Arnošt 2:0, Flídr Josef 2:0, body hostů: Svobodová Nikola 0:2, Kušta Petr 0:2, Hejný Matěj 0:2, Runštuk Tomáš 0:2), TTC Elizza Praha H - Slovan KST Bohnice F 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimeček Jan 1:3, Kotlorz Lukáš 3:1, Rochowanski Jan 2:1, Hampl Pavel 3:1, Vožický Bohumil 1:0, body hostů: Cankař Radek 2:2, Matuna Václav 2:2, Slavata Josef 1:3, Pinkas Jan 1:3), TJ Sokol Petrovice I. C - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schützner Vladimír 2:1, Hájek Karel 1:2, Pícha David 2:1, Pecka Zdeněk 3:1, Manko Viktor 1:0, body hostů: Popelka Antonín st. 3:1, Holub Roman 2:2, Ptáček Jan 0:3, Červenka Boris 0:3), TJ Sokol Michle Praha F - TJ Kyje A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubeš Václav 2:2, Radil Milan 3:1, Reuter Christoph 1:3, Kucharčík Jan 2:2, body hostů: Žambokréthyová Milena 4:0, Laštůvka Petr 2:2, Hadrava Miloslav 2:2, Navrátil Ladislav 0:4),
7. kolo:
TJ Kyje A - TJ Malešice B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žambokréthyová Milena 3:0, Laštůvka Petr 0:3, Navrátil Ladislav 1:2, Hadrava Miloslav 1:3, body hostů: Ševčík Ivan 3:1, Král Martin 3:0, Šimberský Jiří 0:3, Tomek Jakub 2:1), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TJ Sokol Michle Praha F 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ptáček Jan 0:2, Červenka Boris 0:2, Šaršoun Jaroslav 0:2, Popelka Antonín st. 1:1, WO 0:1, body hostů: Valeš Zbyněk 2:0, Kucharčík Jan 2:0, Hrdlička Jakub 1:1, Radil Milan 2:0, WO 1:0), Slovan KST Bohnice F - TJ Sokol Petrovice I. C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komín Ondřej 2:2, Cankař Radek 1:3, Matuna Václav 3:0, Kadavý Ondřej 0:4, body hostů: Matuška František 3:1, Pícha David 2:2, Pecka Zdeněk 2:2, Hájek Karel 2:1), TJ Střížkov D - TTC Elizza Praha H 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Myslivec Jiří 1:2, Lüder Jan 1:2, Karpíšek Ondřej 1:2, Doležal Karel 1:2, body hostů: Hampl Pavel 3:0, Benák Vít 2:1, Fausek Jiří 0:3, Benák Jan 3:0), TJ Lokomotiva Vršovice D - SK Slivenec A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Železný Miroslav 1:1, Veselý Filip ml. 2:0, Baier Miroslav 2:0, Pešina Jiří 2:0, WO 1:0, body hostů: Flídr Josef 0:2, Pospíšil Alois 0:2, Bratka Arnošt 0:2, Arsenjev Petr 1:1, WO 0:1), KK Konstruktiva Praha A - TJ Zelená Liška A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peller Marek 2:1, Boštíková Věra 2:1, Marko Jiří 1:2, Smrkovský Petr 4:0, body hostů: Huňa Vladimír 2:2, Lhoták Petr 1:2, Holštein Jaroslav 1:2, Krieger Karel 0:3),
8. kolo:
TJ Malešice B - TJ Zelená Liška A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Ivan 2:0, Šimberský Jiří 2:0, Král Martin 2:0, Tomek Jakub 2:0, body hostů: Mikšátko Roman 0:2, Lhoták Petr 0:2, Holštein Jaroslav 0:2, Samohejl Erich 0:2), SK Slivenec A - KK Konstruktiva Praha A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Alois 4:0, Arsenjev Petr 1:2, Bratka Arnošt 1:2, Flídr Josef 2:2, body hostů: Smrkovský Petr 3:1, Boštíková Věra 2:2, Marko Jiří 1:2, Bukovský Petr 0:3), TTC Elizza Praha H - TJ Lokomotiva Vršovice D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rochowanski Jan 2:1, Kotlorz Lukáš 1:2, Hučko Tomáš 0:3, Fausek Jiří 1:3, body hostů: Baier Miroslav 3:1, Železný Miroslav 3:0, Veselý Filip ml. 3:0, Středa Martin 0:3), TJ Sokol Petrovice I. C - TJ Střížkov D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Manko Viktor 2:2, Matuška František 2:2, Hájek Karel 3:1, Pecka Zdeněk 1:3, body hostů: Doležal Karel 2:2, Myslivec Jiří 1:3, Lüder Jan 3:1, Karpíšek Ondřej 2:2), TJ Sokol Michle Praha F - Slovan KST Bohnice F 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valeš Zbyněk 0:1, Radil Milan 1:1, Hrdlička Jakub 2:1, Kucharčík Jan 3:0, Kubeš Václav 2:0, body hostů: Matuna Václav 2:1, Cankař Radek 1:2, Pinkas Jan 0:3, Slavata Josef 0:2), TJ Kyje A - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laštůvka Petr 2:1, Žambokréthyová Milena 2:0, Hadrava Miloslav 2:1, Rychtarik David 3:0, body hostů: Holub Roman 2:1, Ptáček Jan 0:3, Kliner Jiří 0:3, Červenka Boris 0:2),
9. kolo:
TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TJ Malešice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ptáček Jan 0:2, Červenka Boris 0:2, Kliner Jiří 0:2, Holub Roman 0:2, body hostů: Ševčík Ivan 2:0, Šimberský Jiří 2:0, Král Martin 2:0, Čuda Jan 2:0), Slovan KST Bohnice F - TJ Kyje A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Handl Erich 1:2, Komín Ondřej 1:2, Pinkas Jan 3:0, Matuna Václav 3:1, body hostů: Žambokréthyová Milena 2:2, Laštůvka Petr 2:1, Hadrava Miloslav 0:3, Navrátil Ladislav 1:2), TJ Střížkov D - TJ Sokol Michle Praha F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Myslivec Jiří 2:2, Kolda Petr 4:0, Lüder Jan 1:2, Doležal Karel 2:2, body hostů: Valeš Zbyněk 2:2, Radil Milan 2:2, Seidl Josef 1:3, Reuter Christoph 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Sokol Petrovice I. C 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havránek Jakub 2:2, Veselý Filip ml. 3:0, Baier Miroslav 0:3, Dolanský Roman 3:1, WO 1:0, body hostů: Pecka Zdeněk 1:3, Hájek Karel 2:2, Schützner Vladimír 2:1, Manko Viktor 1:2, WO 0:1), KK Konstruktiva Praha A - TTC Elizza Praha H 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boštíková Věra 1:3, Marko Jiří 2:2, Peller Marek 0:4, Smrkovský Petr 3:1, body hostů: Rochowanski Jan 2:2, Kotlorz Lukáš 2:2, Remunda Alexandros Matheos 4:0, Šimeček Jan 2:2), TJ Zelená Liška A - SK Slivenec A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lhoták Petr 1:2, Levý Jiří 0:3, Mikšátko Roman 1:2, Plucar Ondřej 3:1, body hostů: Flídr Josef 4:0, Pospíšil Alois 1:2, Arsenjev Petr 1:2, Bratka Arnošt 2:1),
10. kolo:
TJ Malešice B - SK Slivenec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Ivan 2:0, Šimberský Jiří 1:1, Král Martin 2:1, Čuda Jan 3:0, body hostů: Pospíšil Alois 1:2, Bratka Arnošt 1:2, Jůzek Karel 0:2, Šimánek Lubomír 0:2), TTC Elizza Praha H - TJ Zelená Liška A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benák Jan 2:0, Kotlorz Lukáš 2:0, Šimeček Jan 3:0, Benák Vít 1:1, body hostů: Plucar Ondřej 0:3, Lhoták Petr 0:2, Holštein Jaroslav 1:1, Levý Jiří 0:2), TJ Sokol Petrovice I. C - KK Konstruktiva Praha A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Manko Viktor 1:0, Pícha David 2:0, Pecka Zdeněk 2:1, Hájek Karel 1:1, WO 3:0, body hostů: Smrkovský Petr 1:2, Boštíková Věra 0:3, Marko Jiří 1:1, WO 0:3), TJ Sokol Michle Praha F - TJ Lokomotiva Vršovice D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valeš Zbyněk 2:2, Radil Milan 2:2, Kubeš Václav 2:2, Kucharčík Jan 3:1, body hostů: Veselý Filip ml. 3:1, Baier Miroslav 2:2, Železný Miroslav 2:2, Dolanský Roman 0:4), TJ Kyje A - TJ Střížkov D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žambokréthyová Milena 4:0, Laštůvka Petr 1:3, Navrátil Ladislav 0:3, Hadrava Miloslav 1:3, body hostů: Pour Tomáš 3:1, Doležal Karel 2:2, Obraz Martin 3:1, Lüder Jan 1:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - Slovan KST Bohnice F 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábranský Josef 0:2, Kliner Jiří 0:2, Popelka Antonín st. 0:3, Ptáček Jan 0:2, body hostů: Matuna Václav 3:0, Pinkas Jan 2:0, Slavata Josef 2:0, Kadavý Ondřej 2:0),
11. kolo:
Slovan KST Bohnice F - TJ Malešice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cankař Radek 2:1, Pinkas Jan 1:2, Filip Michal 1:2, Matuna Václav 4:0, body hostů: Ševčík Ivan 2:2, Šimberský Jiří 0:3, Král Martin 2:1, Tomek Jakub 1:2), TJ Střížkov D - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obraz Martin 3:1, Kolda Petr 2:1, Blažek Pavel 2:1, Doležal Karel 1:3, body hostů: Popelka Antonín st. 2:2, Holub Roman 3:1, Dunder Jiří 0:3, Ptáček Jan 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Kyje A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havránek Jakub 1:3, Železný Miroslav 3:1, Veselý Filip ml. 3:1, Baier Miroslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Žambokréthyová Milena 3:1, Laštůvka Petr 2:2, Hadrava Miloslav 1:3, Navrátil Ladislav 1:3, WO 1:0), KK Konstruktiva Praha A - TJ Sokol Michle Praha F 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Boštíková Věra 0:3, Marko Jiří 0:3, Smrkovský Petr 2:1, Bukovský Petr 0:3, WO 4:0, body hostů: Kucharčík Jan 4:0, Valeš Zbyněk 3:1, Kubeš Václav 3:1, WO 0:4), TJ Zelená Liška A - TJ Sokol Petrovice I. C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Petr 0:3, Holštein Jaroslav 0:2, Plucar Ondřej 0:3, Huňa Vladimír 2:1, body hostů: Matuška František 3:0, Pícha David 2:1, Pecka Zdeněk 3:0, Hájek Karel 1:1), SK Slivenec A - TTC Elizza Praha H 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Alois 3:1, Bratka Arnošt 1:2, Arsenjev Petr 2:1, Flídr Josef 3:1, body hostů: Fausek Jiří 0:4, Vinklářová Veronika 1:3, Vožický Bohumil 3:0, Kotlorz Lukáš 1:2),
12. kolo:
TJ Malešice B - TTC Elizza Praha H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuda Jan 2:2, Krauz Samuel 2:2, Šimberský Jiří 2:2, Ševčík Ivan 2:2, body hostů: Benák Vít 1:3, Rochowanski Jan 3:1, Benák Jan 0:4, Remunda Alexandros Matheos 4:0), SK Slivenec A - TJ Sokol Petrovice I. C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Alois 1:2, Bratka Arnošt 2:1, Jůzek Karel 2:1, Flídr Josef 4:0, body hostů: Matuška František 3:1, Pícha David 0:3, Pecka Zdeněk 0:3, Hájek Karel 1:2), TJ Zelená Liška A - TJ Sokol Michle Praha F 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Samohejl Erich 0:2, Lhoták Petr 0:2, Mikšátko Roman 0:2, WO 0:3, body hostů: Valeš Zbyněk 2:0, Radil Milan 2:0, Hrdlička Jakub 1:0, Kucharčík Jan 1:0, WO 3:0), KK Konstruktiva Praha A - TJ Kyje A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boštíková Věra 1:3, Marko Jiří 3:1, Peller Marek 0:4, Smrkovský Petr 4:0, body hostů: Žambokréthyová Milena 2:2, Laštůvka Petr 2:2, Navrátil Ladislav 2:2, Hadrava Miloslav 2:2), TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baier Miroslav 2:0, Jaroš Petr 2:0, Pekárek Václav 2:1, Železný Miroslav 3:0, body hostů: Popelka Antonín st. 0:3, Dunder Jiří 0:3, Ptáček Jan 1:1, Červenka Boris 0:2), TJ Střížkov D - Slovan KST Bohnice F 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolda Petr 1:2, Doležal Karel 0:3, Lüder Jan 1:2, Pour Tomáš 2:1, body hostů: Matuna Václav 3:0, Cankař Radek 2:1, Pinkas Jan 2:1, Slavata Josef 1:2),
13. kolo:
TJ Střížkov D - TJ Malešice B 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležal Karel 1:2, Lüder Jan 0:2, Hejný Jakub 0:3, Kolda Petr 1:2, WO 4:0, body hostů: Ševčík Ivan 3:1, Král Martin 3:1, Šimberský Jiří 3:0, WO 0:4), Slovan KST Bohnice F - TJ Lokomotiva Vršovice D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cankař Radek 2:2, Pinkas Jan 2:2, Kadavý Ondřej 1:3, Matuna Václav 2:2, body hostů: Veselý Filip ml. 1:3, Železný Miroslav 3:1, Baier Miroslav 2:2, Jaroš Petr 3:1), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - KK Konstruktiva Praha A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dunder Jiří 1:2, Červenka Boris 0:3, Margaritov Dimitr 0:2, Popelka Antonín st. 3:0, Ptáček Jan 0:1, body hostů: Smrkovský Petr 3:0, Marko Jiří 2:1, Boštíková Věra 2:1, Peller Marek 1:2), TJ Kyje A - TJ Zelená Liška A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žambokréthyová Milena 3:0, Laštůvka Petr 2:0, Navrátil Ladislav 1:2, Hadrava Miloslav 2:1, body hostů: Mikšátko Roman 1:2, Krieger Karel 0:3, Lhoták Petr 2:1, Levý Jiří 0:2), TJ Sokol Michle Praha F - SK Slivenec A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valeš Zbyněk 2:0, Kubeš Václav 2:0, Radil Milan 2:1, Kucharčík Jan 3:0, body hostů: Pospíšil Alois 1:2, Bratka Arnošt 0:3, Arsenjev Petr 0:2, Jůzek Karel 0:2), TJ Sokol Petrovice I. C - TTC Elizza Praha H 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Karel 2:2, Matuška František 2:1, Pícha David 0:4, Pecka Zdeněk 1:3, Schützner Vladimír 1:0, body hostů: Remunda Alexandros Matheos 4:0, Hampl Pavel 1:3, Kotlorz Lukáš 3:1, Hučko Tomáš 2:2),
14. kolo:
TJ Malešice B - TJ Sokol Petrovice I. C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Ivan 3:1, Šimberský Jiří 2:1, Král Martin 2:1, Čuda Jan 2:2, body hostů: Matuška František 3:1, Pecka Zdeněk 2:2, Hájek Karel 0:3, Novotný Václav 0:3), TTC Elizza Praha H - TJ Sokol Michle Praha F 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vožický Bohumil 4:0, Kotlorz Lukáš 2:2, Remunda Alexandros Matheos 4:0, WO 0:5, body hostů: Kucharčík Jan 0:3, Kubeš Václav 1:2, Hrdlička Jakub 0:3, Valeš Zbyněk 1:2, WO 5:0), SK Slivenec A - TJ Kyje A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Alois 2:2, Bratka Arnošt 2:2, Arsenjev Petr 2:2, Flídr Josef 3:0, WO 0:1, body hostů: Žambokréthyová Milena 3:0, Laštůvka Petr 2:2, Hadrava Miloslav 1:3, Navrátil Ladislav 0:4, WO 1:0), TJ Zelená Liška A - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plucar Ondřej 2:1, Vencálek Jiří 1:2, Lhoták Petr 2:1, Huňa Vladimír 3:0, body hostů: Dunder Jiří 3:0, Červenka Boris 1:2, Kliner Jiří 0:3, Šaršoun Jaroslav 0:3), KK Konstruktiva Praha A - Slovan KST Bohnice F 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bukovský Petr 0:3, Marko Jiří 1:1, Boštíková Věra 0:3, Smrkovský Petr 2:1, body hostů: Matuna Václav 3:0, Cankař Radek 1:2, Pinkas Jan 2:1, Slavata Josef 2:0), TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Střížkov D 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Baier Miroslav 1:2, Pekárek Václav 1:2, Pešina Jiří 1:1, Železný Miroslav 1:2, Jaroš Petr 1:0, WO 5:0, body hostů: Doležal Karel 2:2, Myslivec Jiří 2:2, Karpíšek Ondřej 3:1, WO 0:5),
15. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Malešice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pekárek Václav 2:2, Baier Miroslav 3:1, Jaroš Petr 0:4, Pešina Jiří 3:1, body hostů: Ševčík Ivan 2:2, Šimberský Jiří 2:2, Král Martin 2:2, Čuda Jan 2:2), TJ Střížkov D - KK Konstruktiva Praha A 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Provazník Lukáš 1:0, Myslivec Jiří 2:0, Karpíšek Ondřej 3:0, Doležal Karel 1:0, WO 3:0, body hostů: Boštíková Věra 0:3, Marko Jiří 0:2, Bukovský Petr 0:2, WO 0:3), Slovan KST Bohnice F - TJ Zelená Liška A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novosad Rostislav 2:1, Cankař Radek 2:1, Matuna Václav 2:1, Kadavý Ondřej 2:1, body hostů: Huňa Vladimír 1:2, Plucar Ondřej 1:2, Lhoták Petr 0:3, Vencálek Jiří 2:1), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - SK Slivenec A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Boris 0:4, Ptáček Jan 1:2, Dunder Jiří 2:1, Popelka Antonín st. 2:2, body hostů: Pospíšil Alois 3:1, Šimánek Lubomír 0:1, Bratka Arnošt 1:2, Jůzek Karel 2:1, Flídr Josef 3:0), TJ Kyje A - TTC Elizza Praha H 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žambokréthyová Milena 2:1, Laštůvka Petr 0:2, Navrátil Ladislav 0:3, Hadrava Miloslav 0:3, body hostů: Franeková Věra 2:1, Hampl Pavel 3:0, Vožický Bohumil 3:0, Šimeček Jan 1:1), TJ Sokol Michle Praha F - TJ Sokol Petrovice I. C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valeš Zbyněk 3:0, Radil Milan 1:1, Kubeš Václav 2:1, Kucharčík Jan 2:1, body hostů: Pecka Zdeněk 1:2, Hájek Karel 0:3, Manko Viktor 2:1, Kuttler Karel 0:2),
16. kolo:
TJ Malešice B - TJ Sokol Michle Praha F 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krauz Samuel 3:0, Čuda Jan 0:3, Král Martin 1:2, Šimberský Jiří 0:3, body hostů: Valeš Zbyněk 2:1, Kucharčík Jan 3:0, Kubeš Václav 1:2, Hrdlička Jakub 2:1), TJ Sokol Petrovice I. C - TJ Kyje A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Karel 2:2, Matuška František 3:1, Schützner Vladimír 2:2, Pecka Zdeněk 1:3, body hostů: Žambokréthyová Milena 4:0, Laštůvka Petr 2:2, Hadrava Miloslav 0:4, Navrátil Ladislav 2:2), TTC Elizza Praha H - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Remunda Alexandros Matheos 2:2, Šimeček Jan 3:1, Kotlorz Lukáš 3:1, Fausek Jiří 2:2, body hostů: Holub Roman 3:1, Popelka Antonín st. 0:4, Dunder Jiří 3:1, Ptáček Jan 0:4), SK Slivenec A - Slovan KST Bohnice F 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bratka Arnošt 0:2, Kop František 0:2, Třesohlavý Josef 1:2, Pospíšil Alois 1:2, body hostů: Matuna Václav 3:0, Pinkas Jan 2:1, Kadavý Ondřej 1:1, Filip Michal 2:0), TJ Zelená Liška A - TJ Střížkov D 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vencálek Jiří 2:2, Lhoták Petr 0:3, Huňa Vladimír 3:0, WO 0:5, body hostů: Karpíšek Ondřej 1:2, Myslivec Jiří 2:1, Doležal Karel 0:2, Lüder Jan 2:0, WO 5:0), KK Konstruktiva Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ouroda František 1:3, Marko Jiří 1:3, Boštíková Věra 2:2, Smrkovský Petr 4:0, body hostů: Železný Miroslav 3:1, Pekárek Václav 1:3, Baier Miroslav 2:2, Jaroš Petr 2:2),
17. kolo:
KK Konstruktiva Praha A - TJ Malešice B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marko Jiří 0:3, Ouroda František 0:3, Boštíková Věra 2:1, Smrkovský Petr 1:3, body hostů: Ševčík Ivan 3:1, Šimberský Jiří 1:1, Král Martin 3:0, Krauz Samuel 3:0, Čuda Jan 0:1), TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Zelená Liška A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Železný Miroslav 1:0, Šobáň Radek 2:0, Baier Miroslav 2:0, Pekárek Václav 1:0, WO 3:0, body hostů: Huňa Vladimír 0:2, Lhoták Petr 0:2, Vencálek Jiří 0:2, WO 0:3), TJ Střížkov D - SK Slivenec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Myslivec Jiří 2:1, Doležal Karel 2:1, Lüder Jan 2:0, Kolda Petr 3:0, WO 0:1, body hostů: Pospíšil Alois 1:1, Bratka Arnošt 0:3, Třesohlavý Josef 1:2, Šimánek Lubomír 0:3, WO 1:0), Slovan KST Bohnice F - TTC Elizza Praha H 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cankař Radek 1:1, Pinkas Jan 1:1, Slavata Josef 1:0, Matuna Václav 3:0, Novosad Rostislav 2:0, body hostů: Remunda Alexandros Matheos 2:1, Kotlorz Lukáš 0:3, Šimeček Jan 0:2, Vinklářová Veronika 0:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TJ Sokol Petrovice I. C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Margaritov Dimitr 0:2, Kliner Jiří 0:2, Ptáček Jan 0:2, Červenka Boris 0:2, body hostů: Matuška František 2:0, Pícha David 2:0, Pecka Zdeněk 2:0, Hájek Karel 2:0), TJ Kyje A - TJ Sokol Michle Praha F 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žambokréthyová Milena 4:0, Laštůvka Petr 3:1, Navrátil Ladislav 0:4, Hadrava Miloslav 1:3, body hostů: Kucharčík Jan 2:2, Valeš Zbyněk 3:1, Kubeš Václav 1:3, Hrdlička Jakub 2:2),
18. kolo:
TJ Malešice B - TJ Kyje A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ševčík Ivan 3:1, Šimberský Jiří 1:3, Král Martin 3:1, Čuda Jan 2:2, body hostů: Žambokréthyová Milena 3:1, Laštůvka Petr 2:2, Hadrava Miloslav 1:3, Navrátil Ladislav 1:3), TJ Sokol Michle Praha F - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Valeš Zbyněk 3:0, Reuter Christoph 0:2, Kubeš Václav 1:2, Kucharčík Jan 2:1, WO 4:0, body hostů: Holub Roman 3:1, Dunder Jiří 2:2, Zábranský Josef 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Petrovice I. C - Slovan KST Bohnice F 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Manko Viktor 2:0, Pícha David 2:0, Hájek Karel 2:1, Pecka Zdeněk 3:0, body hostů: Novosad Rostislav 0:3, Cankař Radek 1:2, Pinkas Jan 0:2, Handl Erich 0:2), TTC Elizza Praha H - TJ Střížkov D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vinklářová Veronika 0:3, Kotlorz Lukáš 1:2, Vožický Bohumil 3:0, Šimeček Jan 4:0, body hostů: Doležal Karel 2:2, Myslivec Jiří 0:3, Provazník Lukáš 1:2, Hejný Jakub 2:1), SK Slivenec A - TJ Lokomotiva Vršovice D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jůzek Karel 0:2, Třesohlavý Josef 0:2, Hartmann Miroslav 0:3, Bratka Arnošt 1:1, body hostů: Železný Miroslav 3:0, Veselý Filip ml. 2:0, Pekárek Václav 1:1, Baier Miroslav 2:0), TJ Zelená Liška A - KK Konstruktiva Praha A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plucar Ondřej 1:2, Vencálek Jiří 0:3, Lhoták Petr 1:2, Huňa Vladimír 2:2, body hostů: Smrkovský Petr 4:0, Ouroda František 1:2, Boštíková Věra 2:1, Marko Jiří 2:1),
19. kolo:
TJ Zelená Liška A - TJ Malešice B 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plucar Ondřej 1:2, Vencálek Jiří 0:2, Lhoták Petr 0:3, Holštein Jaroslav 0:3, body hostů: Ševčík Ivan 3:0, Krauz Samuel 3:0, Král Martin 3:0, Hanšpach Daniel 1:1), KK Konstruktiva Praha A - SK Slivenec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marko Jiří 2:2, Boštíková Věra 1:3, Peller Marek 1:3, Smrkovský Petr 4:0, body hostů: Pospíšil Alois 3:1, Flídr Josef 3:1, Arsenjev Petr 2:2, Bratka Arnošt 0:4), TJ Lokomotiva Vršovice D - TTC Elizza Praha H 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pekárek Václav 3:0, Baier Miroslav 3:0, Jaroš Petr 1:2, Železný Miroslav 3:0, body hostů: Benák Vít 1:2, Šimeček Jan 1:2, Vinklářová Veronika 0:3, Fausek Jiří 0:3), TJ Střížkov D - TJ Sokol Petrovice I. C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karpíšek Ondřej 1:3, Lüder Jan 3:0, Provazník Lukáš 1:2, Doležal Karel 0:4, body hostů: Matuška František 2:2, Pícha David 3:1, Pecka Zdeněk 2:1, Hájek Karel 2:1), Slovan KST Bohnice F - TJ Sokol Michle Praha F 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cankař Radek 1:1, Pinkas Jan 0:2, Novosad Rostislav 0:3, Matuna Václav 0:3, body hostů: Kucharčík Jan 2:1, Valeš Zbyněk 3:0, Kubeš Václav 2:0, Hrdlička Jakub 2:0), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TJ Kyje A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáček Jan 1:3, Dunder Jiří 3:1, Popelka Antonín st. 1:2, Holub Roman 3:1, body hostů: Žambokréthyová Milena 4:0, Laštůvka Petr 2:2, Hadrava Miloslav 0:4, Navrátil Ladislav 1:2),
20. kolo:
TJ Malešice B - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Ivan 2:0, Šimberský Jiří 1:1, Král Martin 3:0, Čuda Jan 2:0, body hostů: Holub Roman 0:3, Dunder Jiří 1:1, Popelka Antonín st. 0:2, Ptáček Jan 0:2), TJ Kyje A - Slovan KST Bohnice F 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žambokréthyová Milena 4:0, Laštůvka Petr 4:0, Navrátil Ladislav 0:3, Hadrava Miloslav 2:2, body hostů: Matuna Václav 2:2, Pinkas Jan 1:3, Novosad Rostislav 2:2, Handl Erich 0:3), TJ Sokol Michle Praha F - TJ Střížkov D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valeš Zbyněk 2:1, Kubeš Václav 2:1, Hrdlička Jakub 1:2, Kucharčík Jan 3:0, body hostů: Pour Tomáš 3:0, Myslivec Jiří 1:2, Karpíšek Ondřej 0:3, Provazník Lukáš 0:3), TJ Sokol Petrovice I. C - TJ Lokomotiva Vršovice D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Karel 0:2, Matuška František 1:3, Pícha David 2:2, Pecka Zdeněk 3:1, Manko Viktor 2:0, body hostů: Železný Miroslav 3:1, Baier Miroslav 1:3, Pekárek Václav 1:3, Pína Jan 3:1), TTC Elizza Praha H - KK Konstruktiva Praha A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vožický Bohumil 3:0, Remunda Alexandros Matheos 2:1, Benák Jan 1:2, Benák Vít 3:0, body hostů: Smrkovský Petr 2:1, Ouroda František 0:3, Boštíková Věra 1:2, Marko Jiří 0:3), SK Slivenec A - TJ Zelená Liška A 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10),
21. kolo:
SK Slivenec A - TJ Malešice B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bratka Arnošt 0:3, Jůzek Karel 1:2, Třesohlavý Josef 0:3, Pospíšil Alois 3:0, body hostů: Ševčík Ivan 3:0, Tomek Jakub 1:2, Král Martin 2:1, Čuda Jan 2:1), TJ Zelená Liška A - TTC Elizza Praha H 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holštein Jaroslav 1:3, Vencálek Jiří 1:2, Plucar Ondřej 1:2, Lhoták Petr 1:2, WO 0:1, body hostů: Kotlorz Lukáš 2:1, Remunda Alexandros Matheos 4:0, Průša Ondřej ml. 3:0, Vožický Bohumil 0:3, WO 1:0), KK Konstruktiva Praha A - TJ Sokol Petrovice I. C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boštíková Věra 0:3, Ouroda František 0:2, Marko Jiří 1:2, Smrkovský Petr 1:2, body hostů: Matuška František 3:0, Pícha David 1:2, Pecka Zdeněk 3:0, Novotný Václav 2:0), TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Sokol Michle Praha F 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Baier Miroslav 0:3, Šobáň Radek 0:2, Pekárek Václav 1:2, Železný Miroslav 1:1, WO 0:2, body hostů: Kucharčík Jan 3:0, Kubeš Václav 2:1, Hrdlička Jakub 2:1, Reuter Christoph 1:0, WO 2:0), TJ Střížkov D - TJ Kyje A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lüder Jan 3:0, Myslivec Jiří 2:1, Hejný Jakub 1:2, Pour Tomáš 3:0, body hostů: Žambokréthyová Milena 2:1, Laštůvka Petr 1:2, Hadrava Miloslav 0:3, Jeřábek Michal 0:3), Slovan KST Bohnice F - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkas Jan 3:0, Novosad Rostislav 0:2, Handl Erich 2:1, Matuna Václav 3:0, body hostů: Popelka Antonín st. 1:2, Holub Roman 2:1, Červenka Boris 0:3, Margaritov Dimitr 0:2),
22. kolo:
TJ Malešice B - Slovan KST Bohnice F 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ševčík Ivan 1:1, Krauz Samuel 2:0, Král Martin 1:2, Tomek Jakub 1:1, WO 4:0, body hostů: Cankař Radek 0:3, Pinkas Jan 1:2, Kadavý Ondřej 3:0, WO 0:4), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TJ Střížkov D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Popelka Antonín st. 2:2, Ptáček Jan 1:2, Červenka Boris 0:3, Holub Roman 2:2, body hostů: Lüder Jan 3:1, Doležal Karel 3:1, Myslivec Jiří 2:1, Karpíšek Ondřej 1:2), TJ Kyje A - TJ Lokomotiva Vršovice D 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žambokréthyová Milena 2:0, Laštůvka Petr 1:1, Hadrava Miloslav 2:1, Navrátil Ladislav 1:1, WO 4:0, body hostů: Baier Miroslav 2:1, Pekárek Václav 1:2, Hlaváček Ivan 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Michle Praha F - KK Konstruktiva Praha A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valeš Zbyněk 3:0, Hrdlička Jakub 2:0, Reuter Christoph 0:3, Kucharčík Jan 3:1, Kubeš Václav 1:0, body hostů: Marko Jiří 1:3, Boštíková Věra 1:2, Smrkovský Petr 1:2, Ouroda František 1:2), TJ Sokol Petrovice I. C - TJ Zelená Liška A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Karel 2:0, Matuška František 2:0, Pícha David 2:0, Pecka Zdeněk 2:0, body hostů: Levý Jiří 0:2, Lhoták Petr 0:2, Mikšátko Roman 0:2, Krieger Karel 0:2), TTC Elizza Praha H - SK Slivenec A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vinklářová Veronika 0:2, Hampl Pavel 1:1, Remunda Alexandros Matheos 2:1, Vožický Bohumil 2:0, WO 4:0, body hostů: Pospíšil Alois 3:0, Bratka Arnošt 0:3, Přeučil Jiří 1:2, WO 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS