Výsledky do novin
3. třída B muži (RS-1B)
1. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TJ Sokol Nové Vysočany A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaněk Martin 1:1, Šmolík Jindřich 0:2, Vokál Roman 2:1, Sochor Adam 2:0, WO 4:0, body hostů: Pešek Miroslav 2:1, Kruchina Jiří 2:1, Kartaš Zdeněk 0:3, WO 0:4), Slovan KST Bohnice E - SF SKK EL Niňo Praha J 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Domnosil Tomáš 0:4, Fridrich Miloslav 2:2, Kouba Jan 1:3, Bartoňová Jitka 3:1, body hostů: Šíp Martin 3:1, Korchak Oleksandr 2:2, Kopecký Michael 3:1, Luxemburk Jaroslav 2:2), TJ Sokol Žižkov B - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Josef 3:0, Vláčil Jiří 2:0, Slováček Jakub 1:2, Ako David 3:0, body hostů: Zúbrik Mário 1:2, Růžička Václav 0:3, Koťátko Pravoslav 1:2, Hojovec Ondřej 0:2), SK Dolní Měcholupy A - PSK Olymp Praha B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Radek 2:1, Randáček Miroslav 3:0, Látal Jan 2:1, Martinek Patrik 2:1, body hostů: Budiš Ondřej 0:3, Ploc Marek 0:3, Kolařík Zdeněk 1:2, Turek Tomáš 2:1), AC Sparta Praha H - TJ Sokol Nusle Praha E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubač Martin 1:3, Rulc Lukáš nejml. 0:3, Dlask Marek 1:2, Nguyen Dominik 3:1, body hostů: Tichý Květoslav 3:1, Pluska Oleh 3:1, Svoboda Igor 2:1, Adámek Miroslav 1:2), SK Start Praha B - TJ AVIA Čakovice F 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adášek Jan 1:0, Poledne Jan 2:0, Havel Jiří 2:0, Rybář Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Mach Jakub 0:2, Zázvorka Jan 0:2, Kašpar Ladislav 0:2, WO 0:3),
2. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany A - TJ AVIA Čakovice F 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dyršmíd Milan 2:1, Pešek Miroslav 3:0, Kartaš Zdeněk 2:1, Kruchina Jiří 2:1, body hostů: Mach Jakub 1:2, Lomský Gustav 0:3, Peršl Martin 1:2, Hanzlík Tomáš 1:2), TJ Sokol Nusle Praha E - SK Start Praha B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pluska Oleh 2:2, Svoboda Igor 2:2, Adámek Miroslav 0:3, Tichý Květoslav 4:0, body hostů: Rybář Martin 3:1, Adášek Jan 1:3, Bajtler Martin 2:2, Nacher Patrik 1:2), PSK Olymp Praha B - AC Sparta Praha H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budiš Ondřej 2:2, Turek Tomáš 2:2, Ploc Marek 0:4, Havel Jaroslav 4:0, body hostů: Rulc Lukáš nejml. 2:2, Dlask Marek 1:3, Košek Lukáš 2:2, Šusta Petr 3:1), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - SK Dolní Měcholupy A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Václav 0:3, Koťátko Pravoslav 0:2, Zúbrik Mário 0:3, Kuchař Michal 2:1, body hostů: Martinek Patrik 3:0, Randáček Miroslav 3:0, Procházka Radek 2:1, Látal Jan 1:1), SF SKK EL Niňo Praha J - TJ Sokol Žižkov B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubelka Martin 3:1, Kopecký Michael 3:1, Luxemburk Jaroslav 1:2, Korchak Oleksandr 3:1, body hostů: Ako David 4:0, Slováček Jakub 0:4, Elčkner Miroslav ml. 1:3, Fišer Josef 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - Slovan KST Bohnice E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Adam 3:0, Forgáč Andrej 3:0, Štencek Jiří 2:1, Dalešický Josef 1:2, body hostů: Kouba Jan 1:2, Fridrich Miloslav 0:3, Domnosil Tomáš 1:2, Thomka Pavel 1:2),
3. kolo:
Slovan KST Bohnice E - TJ Sokol Nové Vysočany A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Domnosil Tomáš 2:1, Fridrich Miloslav 0:3, Kouba Jan 3:0, Thomka Pavel 3:1, body hostů: Dyršmíd Milan 2:2, Kruchina Jiří 2:1, Kartaš Zdeněk 0:3, Vytisk Václav 1:2), TJ Sokol Žižkov B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slováček Jakub 1:3, Elčkner Miroslav ml. 1:3, Fišer Josef 3:1, Ako David 3:1, body hostů: Sochor Adam 2:2, Forgáč Andrej 3:1, Štencek Jiří 2:2, Vaněk Martin 1:3), SK Dolní Měcholupy A - SF SKK EL Niňo Praha J 10:0wo (body domácích: body hostů), AC Sparta Praha H - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dlask Marek 2:0, Košek Lukáš 2:0, Merkl Roman 0:3, Hubač Martin 2:1, WO 4:0, body hostů: Zúbrik Mário 1:3, Růžička Václav 2:1, Koťátko Pravoslav 1:2, WO 0:4), SK Start Praha B - PSK Olymp Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adášek Jan 4:0, Bajtler Martin 1:3, Nacher Patrik 1:3, Poledne Jan 2:2, body hostů: Havel Jaroslav 3:1, Ploc Marek 3:1, Kolařík Zdeněk 1:3, Turek Tomáš 1:3), TJ AVIA Čakovice F - TJ Sokol Nusle Praha E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzlík Tomáš 2:1, Kašpar Ladislav 1:1, Lomský Gustav 3:0, Zázvorka Jan 3:0, body hostů: Pluska Oleh 2:1, Svoboda Igor 0:3, Boloňský Andrej 0:3, Adámek Miroslav 0:2),
4. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany A - TJ Sokol Nusle Praha E 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kňažík Ondřej 2:2, Dyršmíd Milan 2:2, Litomiský Petr 0:4, Kruchina Jiří 2:2, body hostů: Tichý Květoslav 4:0, Pluska Oleh 4:0, Svoboda Igor 1:3, Adámek Miroslav 1:3), PSK Olymp Praha B - TJ AVIA Čakovice F 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budiš Ondřej 3:0, Turek Tomáš 0:2, Ploc Marek 3:0, Havel Jaroslav 3:0, body hostů: Hanzlík Tomáš 1:2, Chocová Alena 1:2, Peršl Martin 0:3, Kašpar Ladislav 0:2), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - SK Start Praha B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Václav 2:2, Studničný Jaromír 0:4, Koťátko Pravoslav 1:2, Zúbrik Mário 3:1, body hostů: Rybář Martin 4:0, Bajtler Martin 2:2, Nacher Patrik 1:3, Botek Radomír 2:1), SF SKK EL Niňo Praha J - AC Sparta Praha H 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luxemburk Jaroslav 0:3, Korchak Oleksandr 0:3, Novotný Miroslav 0:3, Němec Filip 3:0, body hostů: Dlask Marek 3:0, Sýs Alan 2:1, Košek Lukáš 2:1, Nguyen Dominik 2:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - SK Dolní Měcholupy A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Martin 1:3, Štencek Jiří 4:0, Dalešický Josef 1:2, Forgáč Andrej 3:1, body hostů: Randáček Miroslav 1:3, Martinek Patrik 1:3, Látal Jan 3:1, Procházka Radek 1:2), Slovan KST Bohnice E - TJ Sokol Žižkov B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Domnosil Tomáš 3:1, Thomka Pavel 1:2, Fridrich Miloslav 3:0, Bartoňová Jitka 3:1, body hostů: Ako David 3:1, Fišer Josef 1:3, Slováček Jakub 0:3, Vláčil Jiří 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Žižkov B - TJ Sokol Nové Vysočany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vláčil Jiří 2:2, Elčkner Miroslav ml. 2:2, Hladík Petr 1:3, Slováček Jakub 2:2, body hostů: Dyršmíd Milan 3:1, Kruchina Jiří 1:3, Pešek Miroslav 2:2, Kartaš Zdeněk 3:1), SK Dolní Měcholupy A - Slovan KST Bohnice E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 2:0, Randáček Miroslav 1:1, Vojta Martin 3:0, Látal Jan 2:0, body hostů: Kouba Jan 1:2, Domnosil Tomáš 0:2, Fridrich Miloslav 0:2, Čáha Jiří 0:2), AC Sparta Praha H - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dlask Marek 1:2, Košek Lukáš 1:2, Hubač Martin 2:1, Sýs Alan 0:2, WO 0:2, body hostů: Forgáč Andrej 3:0, Vaněk Martin 0:3, Dalešický Josef 2:1, Štencek Jiří 2:0, WO 2:0), SK Start Praha B - SF SKK EL Niňo Praha J 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adášek Jan 1:2, Bajtler Martin 0:2, Nacher Patrik 0:3, Poledne Jan 1:2, body hostů: Prokopenko Oleg 3:0, Němec Filip 3:0, Kubelka Martin 3:0, Korchak Oleksandr 0:2), TJ AVIA Čakovice F - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zázvorka Jan 3:0, Kašpar Ladislav 1:1, Lomský Gustav 2:1, Mach Jakub 3:0, body hostů: Zúbrik Mário 2:1, Růžička Václav 0:3, Koťátko Pravoslav 0:3, Hojovec Ondřej 0:2), TJ Sokol Nusle Praha E - PSK Olymp Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Igor 3:1, Ježková Kateřina 2:2, Adámek Miroslav 0:4, Pluska Oleh 3:1, body hostů: Havel Jaroslav 3:1, Kolařík Zdeněk 2:2, Budiš Ondřej 2:2, Turek Tomáš 1:3),
6. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany A - PSK Olymp Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Miroslav 2:2, Dyršmíd Milan 2:2, Kňažík Ondřej 2:2, Kruchina Jiří 2:2, body hostů: Havel Jaroslav 4:0, Turek Tomáš 0:4, Budiš Ondřej 4:0, Pocz Štefan 0:4), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - TJ Sokol Nusle Praha E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Václav 1:3, Hojovec Ondřej 3:1, Zúbrik Mário 3:1, Koťátko Pravoslav 1:3, body hostů: Pluska Oleh 2:2, Svoboda Igor 2:2, Ježková Kateřina 4:0, Adámek Miroslav 0:4), SF SKK EL Niňo Praha J - TJ AVIA Čakovice F 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Filip 3:0, Kopecký Michael 3:0, Korchak Oleksandr 0:3, Prokopenko Oleg 3:1, body hostů: Lomský Gustav 1:3, Peršl Martin 2:1, Hanzlík Tomáš 1:2, Kašpar Ladislav 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - SK Start Praha B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dalešický Josef 1:1, Štencek Jiří 1:1, Sochor Adam 2:1, Forgáč Andrej 2:0, WO 4:0, body hostů: Adášek Jan 3:0, Bajtler Martin 0:3, Nacher Patrik 0:3, WO 0:4), Slovan KST Bohnice E - AC Sparta Praha H 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Domnosil Tomáš 1:3, Fridrich Miloslav 0:3, Kouba Jan 2:1, Thomka Pavel 2:2, WO 1:0, body hostů: Košek Lukáš 4:0, Dlask Marek 2:2, Podrazil Vojtěch 0:3, Sýs Alan 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Žižkov B - SK Dolní Měcholupy A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Josef 2:2, Vláčil Jiří 1:3, Slováček Jakub 2:1, Ako David 2:2, body hostů: Látal Jan 2:2, Randáček Miroslav 2:2, Vojta Martin 1:3, Procházka Radek 3:0),
7. kolo:
SK Dolní Měcholupy A - TJ Sokol Nové Vysočany A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojta Martin 2:0, Randáček Miroslav 2:0, Procházka Radek 2:1, Látal Jan 3:0, body hostů: Kruchina Jiří 0:3, Pešek Miroslav 1:2, Nousek Jiří 0:2, Klindera Antonín 0:2), AC Sparta Praha H - TJ Sokol Žižkov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubač Martin 2:1, Košek Lukáš 2:1, Rulc Lukáš nejml. 2:1, Dlask Marek 3:0, body hostů: Ako David 2:1, Fišer Josef 0:3, Slováček Jakub 0:3, Vláčil Jiří 1:2), SK Start Praha B - Slovan KST Bohnice E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adášek Jan 3:1, Havel Jiří 0:4, Bajtler Martin 1:3, Rybář Martin 3:1, body hostů: Bartoňová Jitka 2:2, Kouba Jan 4:0, Domnosil Tomáš 1:3, Fridrich Miloslav 2:2), TJ AVIA Čakovice F - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lomský Gustav 1:3, Kašpar Ladislav 0:3, Zázvorka Jan 2:1, Mach Jakub 2:2, body hostů: Štencek Jiří 4:0, Sochor Adam 3:1, Dalešický Josef 1:2, Vaněk Martin 1:2), TJ Sokol Nusle Praha E - SF SKK EL Niňo Praha J 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježková Kateřina 0:3, Pluska Oleh 0:3, Svoboda Igor 1:2, Tichý Květoslav 3:1, body hostů: Němec Filip 4:0, Kopecký Michael 1:2, Kubelka Martin 2:1, Korchak Oleksandr 2:1), PSK Olymp Praha B - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Michal 2:0, Kolařík Zdeněk 1:1, Ploc Marek 2:1, Budiš Ondřej 3:0, body hostů: Zúbrik Mário 1:2, Růžička Václav 1:2, Koťátko Pravoslav 0:2, Studničný Jaromír 0:2),
8. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany A - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešek Miroslav 2:0, Dyršmíd Milan 2:0, Kartaš Zdeněk 2:1, Kruchina Jiří 2:1, body hostů: Zúbrik Mário 1:2, Růžička Václav 0:3, Hojovec Ondřej 1:1, Studničný Jaromír 0:2), SF SKK EL Niňo Praha J - PSK Olymp Praha B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kopecký Michael 1:0, Kubelka Martin 1:1, Korchak Oleksandr 2:1, Němec Filip 2:0, WO 3:0, body hostů: Ploc Marek 2:1, Kolařík Zdeněk 0:3, Pocz Štefan 0:2, WO 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TJ Sokol Nusle Praha E 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sochor Adam 2:1, Štencek Jiří 1:2, Vaněk Martin 1:2, Dalešický Josef 1:2, WO 5:0, body hostů: Srnka Jan 4:0, Pluska Oleh 3:1, Svoboda Igor 0:4, WO 0:5), Slovan KST Bohnice E - TJ AVIA Čakovice F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Domnosil Tomáš 2:2, Fridrich Miloslav 1:3, Kouba Jan 3:1, Bartoňová Jitka 2:2, body hostů: Peršl Martin 3:1, Lomský Gustav 3:1, Hanzlík Tomáš 1:3, Kašpar Ladislav 1:3), TJ Sokol Žižkov B - SK Start Praha B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vláčil Jiří 1:1, Elčkner Miroslav ml. 0:2, Slováček Jakub 2:1, Fišer Josef 2:0, WO 4:0, body hostů: Havel Jiří 3:0, Botek Radomír 1:2, Bajtler Martin 0:3, WO 0:4), SK Dolní Měcholupy A - AC Sparta Praha H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Radek 3:1, Martinek Patrik 2:2, Randáček Miroslav 3:1, Látal Jan 0:4, body hostů: Nguyen Dominik 2:2, Sýs Alan 2:2, Dlask Marek 2:2, Hubač Martin 2:2),
9. kolo:
AC Sparta Praha H - TJ Sokol Nové Vysočany A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubač Martin 1:3, Merkl Roman 2:1, Dlask Marek 1:2, Nguyen Dominik 2:2, body hostů: Dyršmíd Milan 3:1, Pešek Miroslav 2:2, Kruchina Jiří 3:0, Kňažík Ondřej 0:3), SK Start Praha B - SK Dolní Měcholupy A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adášek Jan 2:2, Poledne Jan 2:2, Havel Jiří 3:1, Rybář Martin 2:2, body hostů: Randáček Miroslav 3:1, Látal Jan 1:3, Vojta Martin 2:2, Procházka Radek 1:3), TJ AVIA Čakovice F - TJ Sokol Žižkov B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Jakub 3:1, Hanzlík Tomáš 3:1, Kašpar Ladislav 1:3, Zázvorka Jan 3:1, body hostů: Ako David 2:2, Fišer Josef 1:3, Slováček Jakub 3:1, Vláčil Jiří 0:4), TJ Sokol Nusle Praha E - Slovan KST Bohnice E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srnka Jan 3:0, Pluska Oleh 2:0, Ježková Kateřina 1:2, Tichý Květoslav 2:0, Beneš Karel 0:1, body hostů: Bartoňová Jitka 0:3, Kouba Jan 2:1, Thomka Pavel 1:2, Domnosil Tomáš 0:2), PSK Olymp Praha B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budiš Ondřej 1:3, Turek Tomáš 1:3, Ploc Marek 1:2, Havel Jaroslav 4:0, body hostů: Forgáč Andrej 3:1, Sochor Adam 1:3, Štencek Jiří 3:1, Vaněk Martin 1:2), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - SF SKK EL Niňo Praha J 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Růžička Václav 1:2, Racek Jiří 0:3, Koťátko Pravoslav 0:3, Zúbrik Mário 1:2, WO 1:0, body hostů: Šíp Martin 3:0, Prokopenko Oleg 3:0, Kotrč Michal 1:2, Korchak Oleksandr 3:0, WO 0:1),
10. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany A - SF SKK EL Niňo Praha J 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pešek Miroslav 0:3, Dyršmíd Milan 1:1, Kňažík Ondřej 0:3, Kruchina Jiří 0:3, WO 1:0, body hostů: Němec Filip 2:1, Prokopenko Oleg 3:0, Kubelka Martin 3:0, Korchak Oleksandr 2:0, WO 0:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sochor Adam 2:0, Štencek Jiří 2:0, Vaněk Martin 2:0, Dalešický Josef 2:0, body hostů: Zúbrik Mário 0:2, Růžička Václav 0:2, Studničný Jaromír 0:2, Klatovský Karel 0:2), Slovan KST Bohnice E - PSK Olymp Praha B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Domnosil Tomáš 1:2, Thomka Pavel 2:1, Fridrich Miloslav 1:2, Kouba Jan 3:0, WO 1:0, body hostů: Havel Jaroslav 3:1, Kolařík Zdeněk 0:2, Pocz Štefan 1:2, Tůma Michal 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Žižkov B - TJ Sokol Nusle Praha E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Josef 1:1, Červeňák Marian 0:2, Elčkner Miroslav ml. 0:3, Slováček Jakub 1:2, body hostů: Srnka Jan 3:0, Pluska Oleh 3:0, Ježková Kateřina 2:0, Svoboda Igor 0:2), SK Dolní Měcholupy A - TJ AVIA Čakovice F 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 3:1, Brož Josef 1:3, Mára Karel 0:3, Randáček Miroslav 1:3, body hostů: Zázvorka Jan 4:0, Mach Jakub 3:1, Lomský Gustav 3:1, Kašpar Ladislav 0:3), AC Sparta Praha H - SK Start Praha B 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dlask Marek 1:1, Rulc Lukáš nejml. 0:2, Podrazil Vojtěch 3:0, Košek Lukáš 2:1, WO 4:0, body hostů: Adášek Jan 2:2, Poledne Jan 2:1, Bajtler Martin 0:3, WO 0:4),
11. kolo:
SK Start Praha B - TJ Sokol Nové Vysočany A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havel Jiří 1:2, Bajtler Martin 0:3, Suková Helena 0:3, Adášek Jan 3:0, body hostů: Dyršmíd Milan 3:0, Pešek Miroslav 2:1, Kruchina Jiří 2:1, Kartaš Zdeněk 1:2), TJ AVIA Čakovice F - AC Sparta Praha H 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lomský Gustav 2:2, Kašpar Ladislav 0:4, Chocová Alena 1:2, Mach Jakub 3:1, body hostů: Bláha Tomáš 1:3, Dlask Marek 3:1, Košek Lukáš 2:2, Sýs Alan 3:0), TJ Sokol Nusle Praha E - SK Dolní Měcholupy A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježková Kateřina 1:2, Svoboda Igor 1:2, Beneš Karel 0:3, Pluska Oleh 1:2, body hostů: Randáček Miroslav 3:0, Látal Jan 2:1, Procházka Radek 3:0, Mára Karel 1:2), PSK Olymp Praha B - TJ Sokol Žižkov B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolařík Zdeněk 1:1, Jirků Jaromír 0:2, Havel Jaroslav 0:3, WO 0:3, body hostů: Ako David 3:0, Fišer Josef 2:0, Vláčil Jiří 1:0, Červeňák Marian 0:1, WO 3:0), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - Slovan KST Bohnice E 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Václav 0:3, Klatovský Karel 0:2, Hojovec Ondřej 0:3, Zúbrik Mário 3:0, body hostů: Kouba Jan 3:0, Thomka Pavel 2:1, Domnosil Tomáš 2:1, Fridrich Miloslav 1:1), SF SKK EL Niňo Praha J - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokopenko Oleg 1:3, Němec Filip 3:0, Kubelka Martin 1:2, Šíp Martin 4:0, body hostů: Forgáč Andrej 2:2, Štencek Jiří 0:4, Sochor Adam 2:1, Dalešický Josef 1:2),
12. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pešek Miroslav 2:0, Dyršmíd Milan 1:1, Nousek Jiří 1:2, Kruchina Jiří 2:0, WO 3:0, body hostů: Štencek Jiří 1:2, Sochor Adam 2:1, Lösterová Anna 0:3, WO 0:3), SF SKK EL Niňo Praha J - Slovan KST Bohnice E 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luxemburk Jaroslav 0:4, Korchak Oleksandr 1:2, Gajda Jonáš 1:2, Němec Filip 2:2, body hostů: Kouba Jan 4:0, Thomka Pavel 3:1, Fridrich Miloslav 2:1, Zerkal Sergey 1:2), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - TJ Sokol Žižkov B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Václav 1:2, Studničný Jaromír 0:3, Klatovský Karel 0:3, Zúbrik Mário 2:1, body hostů: Ako David 3:0, Fišer Josef 3:0, Slováček Jakub 1:2, Vláčil Jiří 2:1), PSK Olymp Praha B - SK Dolní Měcholupy A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pozníček Josef 0:2, Havel Jaroslav 0:2, Pocz Štefan 0:2, WO 0:3, body hostů: Randáček Miroslav 2:0, Procházka Radek 2:0, Látal Jan 1:0, Martinek Patrik 1:0, WO 3:0), TJ Sokol Nusle Praha E - AC Sparta Praha H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Karel 0:4, Ježková Kateřina 3:1, Pluska Oleh 1:3, Tichý Květoslav 4:0, body hostů: Merkl Roman 2:2, Dlask Marek 1:3, Košek Lukáš 3:1, Hubač Martin 2:2), TJ AVIA Čakovice F - SK Start Praha B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lomský Gustav 1:2, Peršl Martin 1:2, Kašpar Ladislav 0:3, Mach Jakub 1:2, body hostů: Rybář Martin 2:1, Adášek Jan 3:0, Poledne Jan 3:0, Havel Jiří 1:2),
13. kolo:
TJ AVIA Čakovice F - TJ Sokol Nové Vysočany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Jakub 1:0, Kašpar Ladislav 1:3, Lomský Gustav 0:4, Zázvorka Jan 3:1, Peršl Martin 2:1, body hostů: Kruchina Jiří 2:2, Dyršmíd Milan 4:0, Nousek Jiří 1:3, Kartaš Zdeněk 2:2), SK Start Praha B - TJ Sokol Nusle Praha E 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adášek Jan 1:0, Havel Jiří 2:0, Nacher Patrik 2:1, Rybář Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Motlík Pavel 0:3, Ježková Kateřina 1:1, Svoboda Igor 0:2, WO 0:3), AC Sparta Praha H - PSK Olymp Praha B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sýs Alan 1:0, Hubač Martin 2:0, Dlask Marek 2:1, Košek Lukáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Ploc Marek 0:3, Tůma Michal 0:2, Havel Jaroslav 1:1, WO 0:3), SK Dolní Měcholupy A - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:0, TJ Sokol Žižkov B - SF SKK EL Niňo Praha J 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Josef 2:2, Vláčil Jiří 3:1, Slováček Jakub 1:3, Ako David 3:1, body hostů: Kubelka Martin 4:0, Korchak Oleksandr 2:2, Filípek Martin 1:3, Luxemburk Jaroslav 0:4), Slovan KST Bohnice E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Domnosil Tomáš 1:1, Thomka Pavel 0:2, Fridrich Miloslav 0:3, Kouba Jan 1:2, body hostů: Forgáč Andrej 3:0, Sochor Adam 3:0, Štencek Jiří 2:0, Vaněk Martin 0:2),
14. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany A - Slovan KST Bohnice E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nousek Jiří 0:4, Dyršmíd Milan 3:1, Pešek Miroslav 2:2, Kruchina Jiří 3:1, body hostů: Kouba Jan 2:2, Thomka Pavel 3:1, Domnosil Tomáš 2:2, Fridrich Miloslav 1:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TJ Sokol Žižkov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štencek Jiří 2:2, Kalista Jan 1:2, Sochor Adam 4:0, Vaněk Martin 1:1, WO 1:0, body hostů: Ako David 3:1, Fišer Josef 0:4, Elčkner Miroslav ml. 2:1, Čermák Jiří 0:2, WO 0:1), SF SKK EL Niňo Praha J - SK Dolní Měcholupy A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubelka Martin 3:1, Kopecký Michael 2:2, Korchak Oleksandr 0:3, Šíp Martin 4:0, body hostů: Randáček Miroslav 1:3, Látal Jan 2:2, Procházka Radek 2:2, Martinek Patrik 1:2), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - AC Sparta Praha H 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Václav 1:1, Koťátko Pravoslav 0:2, Hojovec Ondřej 0:3, Zúbrik Mário 0:3, body hostů: Sýs Alan 3:0, Dlask Marek 3:0, Rulc Lukáš nejml. 2:0, Podrazil Vojtěch 1:1), PSK Olymp Praha B - SK Start Praha B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Turek Tomáš 1:2, Pocz Štefan 0:3, Ploc Marek 1:2, Budiš Ondřej 2:1, body hostů: Rybář Martin 3:0, Adášek Jan 2:1, Havel Jiří 2:1, Bajtler Martin 1:2), TJ Sokol Nusle Praha E - TJ AVIA Čakovice F 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježková Kateřina 2:1, Pluska Oleh 0:3, Adámek Miroslav 0:3, Tichý Květoslav 2:1, body hostů: Peršl Martin 3:0, Mach Jakub 3:0, Kašpar Ladislav 1:2, Lomský Gustav 1:2),
15. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Sokol Nové Vysočany A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pluska Oleh 2:1, Ježková Kateřina 2:1, Svoboda Igor 2:1, Tichý Květoslav 3:0, body hostů: Dyršmíd Milan 1:2, Kruchina Jiří 1:2, Pešek Miroslav 1:2, Nousek Jiří 0:3), TJ AVIA Čakovice F - PSK Olymp Praha B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peršl Martin 3:1, Kašpar Ladislav 1:2, Lomský Gustav 1:2, Zázvorka Jan 3:1, body hostů: Budiš Ondřej 3:1, Ploc Marek 2:2, Turek Tomáš 1:2, Pocz Štefan 0:3), SK Start Praha B - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poledne Jan 3:0, Botek Radomír 2:1, Nacher Patrik 1:2, Adášek Jan 3:0, body hostů: Zúbrik Mário 2:1, Růžička Václav 0:3, Koťátko Pravoslav 1:2, Hojovec Ondřej 0:3), AC Sparta Praha H - SF SKK EL Niňo Praha J 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nguyen Dominik 3:1, Sýs Alan 2:1, Hubač Martin 0:3, Košek Lukáš 0:4, body hostů: Šíp Martin 2:2, Němec Filip 3:1, Korchak Oleksandr 2:1, Luxemburk Jaroslav 2:1), SK Dolní Měcholupy A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Radek 1:2, Randáček Miroslav 2:1, Látal Jan 0:3, Martinek Patrik 1:3, body hostů: Forgáč Andrej 3:1, Štencek Jiří 3:0, Dalešický Josef 3:0, Vaněk Martin 0:3), TJ Sokol Žižkov B - Slovan KST Bohnice E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vláčil Jiří 1:3, Čermák Jiří 1:3, Slováček Jakub 1:3, Ako David 4:0, body hostů: Kouba Jan 3:1, Thomka Pavel 3:1, Domnosil Tomáš 0:4, Fridrich Miloslav 3:1),
16. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany A - TJ Sokol Žižkov B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Litomiský Petr 1:3, Nousek Jiří 2:1, Dyršmíd Milan 0:3, Pešek Miroslav 3:1, body hostů: Ako David 3:1, Vláčil Jiří 2:2, Slováček Jakub 2:1, Elčkner Miroslav ml. 1:2), Slovan KST Bohnice E - SK Dolní Měcholupy A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouba Jan 3:1, Thomka Pavel 2:2, Fridrich Miloslav 1:3, Bartoňová Jitka 1:3, body hostů: Randáček Miroslav 3:1, Látal Jan 1:3, Vojta Martin 3:1, Procházka Radek 2:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - AC Sparta Praha H 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dalešický Josef 2:1, Štencek Jiří 3:0, Kalista Jan 0:3, Forgáč Andrej 3:0, body hostů: Merkl Roman 1:2, Chalupa Jaroslav 1:2, Bláha Tomáš 2:1, Hubač Martin 0:3), SF SKK EL Niňo Praha J - SK Start Praha B 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopecký Michael 0:2, Luxemburk Jaroslav 1:1, Korchak Oleksandr 1:2, Šíp Martin 2:0, WO 6:0, body hostů: Adášek Jan 3:0, Bajtler Martin 1:2, Botek Radomír 1:2, WO 0:6), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - TJ AVIA Čakovice F 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koťátko Pravoslav 0:3, Studničný Jaromír 0:2, Růžička Václav 0:3, Zúbrik Mário 2:1, body hostů: Peršl Martin 3:0, Mach Jakub 2:1, Lomský Gustav 3:0, Kašpar Ladislav 1:1), PSK Olymp Praha B - TJ Sokol Nusle Praha E 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Turek Tomáš 1:0, Pocz Štefan 1:1, Ploc Marek 3:0, Havel Jaroslav 2:0, WO 3:0, body hostů: Pluska Oleh 0:3, Svoboda Igor 1:2, Adámek Miroslav 0:2, WO 0:3),
17. kolo:
PSK Olymp Praha B - TJ Sokol Nové Vysočany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ploc Marek 2:2, Budiš Ondřej 1:3, Pocz Štefan 1:3, Havel Jaroslav 3:1, body hostů: Pešek Miroslav 2:2, Nousek Jiří 2:2, Dyršmíd Milan 3:1, Kruchina Jiří 2:2), TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pluska Oleh 2:0, Ježková Kateřina 2:0, Svoboda Igor 1:2, Tichý Květoslav 3:0, body hostů: Zúbrik Mário 1:2, Růžička Václav 0:3, Koťátko Pravoslav 1:1, Racek Jiří 0:2), TJ AVIA Čakovice F - SF SKK EL Niňo Praha J 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Jakub 3:1, Lomský Gustav 2:2, Kašpar Ladislav 1:2, Zázvorka Jan 3:1, body hostů: Němec Filip 2:2, Šíp Martin 4:0, Luxemburk Jaroslav 0:4, Korchak Oleksandr 0:3), SK Start Praha B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havel Jiří 1:2, Nacher Patrik 0:2, Trnovský Ivo 0:3, Adášek Jan 2:1, body hostů: Forgáč Andrej 3:0, Sochor Adam 3:0, Kalista Jan 2:1, Vaněk Martin 0:2), AC Sparta Praha H - Slovan KST Bohnice E 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bláha Tomáš 1:3, Nguyen Dominik 0:3, Podrazil Vojtěch 2:1, Rulc Lukáš nejml. 3:1, body hostů: Bartoňová Jitka 3:1, Thomka Pavel 2:2, Domnosil Tomáš 1:2, Fridrich Miloslav 2:1), SK Dolní Měcholupy A - TJ Sokol Žižkov B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 3:1, Randáček Miroslav 0:3, Látal Jan 3:0, Martinek Patrik 2:2, body hostů: Vláčil Jiří 1:3, Ako David 2:2, Elčkner Miroslav ml. 2:1, Čermák Jiří 1:2),
18. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany A - SK Dolní Měcholupy A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nousek Jiří 0:4, Dyršmíd Milan 2:1, Kruchina Jiří 1:2, Pešek Miroslav 2:2, body hostů: Randáček Miroslav 2:2, Látal Jan 4:0, Martinek Patrik 2:1, Procházka Radek 1:2), TJ Sokol Žižkov B - AC Sparta Praha H 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Elčkner Miroslav ml. 2:1, Vláčil Jiří 1:1, Slováček Jakub 2:1, Ako David 3:0, body hostů: Bláha Tomáš 1:2, Nguyen Dominik 0:3, Košek Lukáš 1:2, Chalupa Jaroslav 1:1), Slovan KST Bohnice E - SK Start Praha B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Domnosil Tomáš 2:2, Zerkal Sergey 1:3, Fridrich Miloslav 2:2, Kouba Jan 4:0, body hostů: Adášek Jan 3:1, Poledne Jan 3:1, Havel Jiří 1:3, Bajtler Martin 0:4), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TJ AVIA Čakovice F 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dalešický Josef 0:1, Sochor Adam 2:0, Forgáč Andrej 3:0, Štencek Jiří 1:0, WO 3:0, body hostů: Peršl Martin 1:2, Lomský Gustav 0:2, Kašpar Ladislav 0:2, WO 0:3), SF SKK EL Niňo Praha J - TJ Sokol Nusle Praha E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubelka Martin 2:0, Kopecký Michael 1:1, Němec Filip 3:0, Šíp Martin 2:0, body hostů: Wavrečka Ronald 1:2, Adámek Miroslav 0:2, Hedervári Robert 0:2, Boloňský Andrej 0:2), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - PSK Olymp Praha B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Václav 1:2, Hojovec Ondřej 1:2, Koťátko Pravoslav 2:1, Zúbrik Mário 4:0, body hostů: Havel Jaroslav 2:2, Turek Tomáš 1:2, Pocz Štefan 1:2, Jirků Jaromír 1:2),
19. kolo:
TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - TJ Sokol Nové Vysočany A 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Růžička Václav 0:2, Koťátko Pravoslav 0:3, Zúbrik Mário 2:1, WO 0:4, body hostů: Pešek Miroslav 3:0, Kruchina Jiří 1:1, Nousek Jiří 0:1, Dyršmíd Milan 2:0, WO 4:0), PSK Olymp Praha B - SF SKK EL Niňo Praha J 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budiš Ondřej 0:2, Ploc Marek 0:2, Pocz Štefan 0:3, Havel Jaroslav 1:1, body hostů: Prokopenko Oleg 3:0, Němec Filip 2:0, Kubelka Martin 2:0, Korchak Oleksandr 1:1), TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pluska Oleh 1:2, Svoboda Igor 0:2, Adámek Miroslav 0:3, Tichý Květoslav 2:1, body hostů: Forgáč Andrej 3:0, Sochor Adam 2:1, Štencek Jiří 3:0, Kalista Jan 0:2), TJ AVIA Čakovice F - Slovan KST Bohnice E 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lomský Gustav 1:3, Kašpar Ladislav 0:2, Hanzlík Tomáš 3:0, Zázvorka Jan 0:4, Peršl Martin 0:1, body hostů: Kouba Jan 3:1, Thomka Pavel 3:1, Fridrich Miloslav 1:2, Domnosil Tomáš 3:0), SK Start Praha B - TJ Sokol Žižkov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adášek Jan 1:1, Havel Jiří 2:0, Poledne Jan 3:0, Rybář Martin 2:0, body hostů: Ako David 1:2, Slováček Jakub 0:2, Vláčil Jiří 0:2, Elčkner Miroslav ml. 0:2), AC Sparta Praha H - SK Dolní Měcholupy A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Rudolf 0:3, Rulc Lukáš nejml. 3:0, Šusta Petr 1:2, Košek Lukáš 0:4, body hostů: Randáček Miroslav 2:2, Látal Jan 2:1, Vojta Martin 3:0, Procházka Radek 2:1),
20. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany A - AC Sparta Praha H 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Litomiský Petr 1:2, Dyršmíd Milan 3:0, Nousek Jiří 2:1, Kruchina Jiří 2:2, body hostů: Košek Lukáš 1:3, Šusta Petr 0:3, Rulc Lukáš nejml. 2:1, Chalupa Jaroslav 2:1), SK Dolní Měcholupy A - SK Start Praha B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 2:0, Randáček Miroslav 2:0, Látal Jan 2:0, Martinek Patrik 2:0, body hostů: Adášek Jan 0:2, Havel Jiří 0:2, Bajtler Martin 0:2, Nacher Patrik 0:2), TJ Sokol Žižkov B - TJ AVIA Čakovice F 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vláčil Jiří 1:3, Elčkner Miroslav ml. 0:4, Slováček Jakub 1:2, Ako David 4:0, body hostů: Zázvorka Jan 3:1, Lomský Gustav 3:1, Chocová Alena 1:3, Kašpar Ladislav 2:1), Slovan KST Bohnice E - TJ Sokol Nusle Praha E 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Domnosil Tomáš 1:0, Thomka Pavel 2:0, Fridrich Miloslav 2:1, Kouba Jan 2:0, WO 3:0, body hostů: Pluska Oleh 0:3, Svoboda Igor 1:2, Adámek Miroslav 0:2, WO 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - PSK Olymp Praha B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dalešický Josef 2:1, Štencek Jiří 2:1, Kalista Jan 1:2, Forgáč Andrej 4:0, body hostů: Havel Jaroslav 2:2, Budiš Ondřej 2:1, Ploc Marek 0:3, Pocz Štefan 0:3), SF SKK EL Niňo Praha J - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokopenko Oleg 2:0, Luxemburk Jaroslav 1:1, Němec Filip 3:0, Kopecký Michael 3:0, body hostů: Zúbrik Mário 0:3, Růžička Václav 1:2, Koťátko Pravoslav 0:2, Hojovec Ondřej 0:2),
21. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha J - TJ Sokol Nové Vysočany A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Filip 3:0, Kubelka Martin 1:2, Kopecký Michael 2:1, Prokopenko Oleg 2:1, body hostů: Dyršmíd Milan 2:1, Nousek Jiří 2:1, Kruchina Jiří 0:3, Pešek Miroslav 0:3), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Václav 1:2, Hojovec Ondřej 0:3, Koťátko Pravoslav 0:3, Zúbrik Mário 2:1, body hostů: Sochor Adam 3:0, Štencek Jiří 3:0, Dalešický Josef 2:1, Kalista Jan 1:2), PSK Olymp Praha B - Slovan KST Bohnice E 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havel Jaroslav 0:3, Pozníček Josef 0:2, Budiš Ondřej 3:0, WO 0:4, body hostů: Kouba Jan 2:1, Bartoňová Jitka 1:1, Domnosil Tomáš 1:1, Fridrich Miloslav 1:0, WO 4:0), TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Sokol Žižkov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Karel 1:3, Svoboda Igor 0:3, Adámek Miroslav 0:3, Tichý Květoslav 4:0, body hostů: Ako David 3:1, Slováček Jakub 3:1, Fišer Josef 2:1, Elčkner Miroslav ml. 1:2), TJ AVIA Čakovice F - SK Dolní Měcholupy A 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kašpar Ladislav 1:2, Lomský Gustav 1:1, Mach Jakub 1:2, WO 0:4, body hostů: Randáček Miroslav 2:0, Látal Jan 1:1, Procházka Radek 1:1, Martinek Patrik 1:1, WO 4:0), SK Start Praha B - AC Sparta Praha H 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Jiří 4:0, Bajtler Martin 0:3, Nacher Patrik 1:2, Adášek Jan 1:3, WO 0:1, body hostů: Rulc Lukáš nejml. 3:1, Podrazil Vojtěch 3:1, Košek Lukáš 2:2, Zítek Martin 0:2, WO 1:0),
22. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany A - SK Start Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Miroslav 1:3, Dyršmíd Milan 2:2, Nousek Jiří 3:1, Kruchina Jiří 2:2, body hostů: Havel Jiří 2:2, Adášek Jan 3:1, Nacher Patrik 0:4, Botek Radomír 3:1), AC Sparta Praha H - TJ AVIA Čakovice F 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podrazil Vojtěch 1:3, Chalupa Jaroslav 3:1, Rulc Lukáš nejml. 3:0, Košek Lukáš 3:1, body hostů: Chocová Alena 1:3, Hanzlík Tomáš 3:1, Lomský Gustav 1:3, Kašpar Ladislav 0:3), SK Dolní Měcholupy A - TJ Sokol Nusle Praha E 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Radek 3:0, Randáček Miroslav 2:0, Látal Jan 3:0, Martinek Patrik 2:1, body hostů: Svoboda Igor 0:3, Brettschneider Zdeněk 0:3, Wavrečka Ronald 0:3, Boloňský Andrej 1:1), TJ Sokol Žižkov B - PSK Olymp Praha B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Elčkner Miroslav ml. 1:0, Fišer Josef 1:1, Vláčil Jiří 2:1, Ako David 2:0, WO 3:0, body hostů: Havel Jaroslav 1:2, Pocz Štefan 1:2, Turek Tomáš 0:2, WO 0:3), Slovan KST Bohnice E - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Domnosil Tomáš 2:0, Thomka Pavel 2:0, Fridrich Miloslav 2:0, Kouba Jan 2:0, body hostů: Růžička Václav 0:2, Koťátko Pravoslav 0:2, Studničný Jaromír 0:2, Klatovský Karel 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - SF SKK EL Niňo Praha J 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štencek Jiří 1:2, Vokál Roman 0:3, Vaněk Martin 0:3, Forgáč Andrej 3:1, body hostů: Šíp Martin 4:0, Němec Filip 2:1, Prokopenko Oleg 2:1, Kubelka Martin 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS