Výsledky do novin
4. třída A muži (RS-2A)
1. kolo:
SK OAZA Praha B - TJ Střížkov E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Karel 3:1, Kačinetz Alan 3:0, Pavlovský Tomáš 1:2, Ulrych Jiří 2:2, body hostů: Obraz Martin 2:2, Myslivec Jiří 1:3, Provazník Lukáš 1:2, Karpíšek Ondřej 1:2), TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Lokomotiva Vršovice E 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brettschneider Zdeněk 2:1, Špicarová Ivana 0:3, Hedervári Robert 0:3, Budík Bohuslav st. 1:2, body hostů: Pína Jan 2:1, Veselý Filip ml. 3:0, Havránek Jakub 3:0, Blažková Anežka ml. 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TTC Klánovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Adam ml. 0:4, Svatoš Daniel 2:2, Jágr Martin 2:2, Konopásek Luboš 3:1, body hostů: Michálek David 4:0, Verner Pavel 1:3, Nový Pavel 2:2, Hájek Luděk st. 2:2), TJ ABC Branik B - TJ Sokol Žižkov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nosál Martin 3:1, Hlaváček Petr 0:1, Král Ludvík st. 0:4, Kremla Tomáš 4:0, Petira Martin 1:2, body hostů: Elčkner Miroslav 2:2, Hladík Petr 2:2, Fusová Anička 2:2, Čermák Jiří 2:2), PSK Olymp Praha C - TTC Elizza Praha I 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Forejt Lukáš 2:2, Šindelář Michal 1:3, Turek Tomáš 2:2, Pocz Tomáš 2:2, body hostů: Fausek Jiří 3:1, Kotlorz Lukáš 2:2, Lamoš Vítězslav 0:4, Kocánek Jiří 4:0), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Sokol Běchovice II B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vokál Roman 2:1, Lösterová Anna 0:3, Vokál Jan 1:2, Kotrč Pavel 1:2, body hostů: Richter Jan 3:0, Šprongl Jaroslav 3:0, Chmelík David 1:2, Farář Petr 1:2),
2. kolo:
TJ Střížkov E - TJ Sokol Běchovice II B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karpíšek Ondřej 1:2, Novák Luboš 0:3, Kušta Petr 0:3, Obraz Martin 2:1, body hostů: Richter Jan 3:0, Šprongl Jaroslav 3:0, Farář Petr 1:2, Brůčková Marie 2:1), TTC Elizza Praha I - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luňová Zuzana 4:0, Kocánek Jiří 2:2, Remunda Alexandros Matheos 0:3, Kotlorz Lukáš 3:1, body hostů: Vokál Roman 1:3, Sochor David 2:2, Vaněk Martin 2:2, Vokál Jan 1:2), TJ Sokol Žižkov C - PSK Olymp Praha C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Elčkner Miroslav ml. 2:1, Hladík Petr 2:1, Treybal Václav 1:2, Fišer Josef 4:0, body hostů: Pocz Tomáš 1:3, Forejt Lukáš 1:2, Turek Tomáš 1:2, Martykiewiecz Dušan 1:2), TTC Klánovice D - TJ ABC Branik B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nový Pavel 2:2, Verner Pavel 2:2, Michálek David 2:2, Hájek Luděk st. 1:3, body hostů: Kremla Tomáš 4:0, Král Ludvík ml. 2:2, Nosál Martin 0:4, Čihák Josef ml. 3:1), TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Filip ml. 1:1, Pína Jan 2:0, Knobloch Miroslav ml. 2:0, Havránek Jakub 3:0, Blažková Anežka ml. 0:1, body hostů: Konopásek Luboš 2:1, Jágr Martin 0:3, Svatoš Daniel 0:2, Vránová Helena 0:2), SK OAZA Praha B - TJ Sokol Nusle Praha F 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Karel 1:1, Kačinetz Alan 2:0, Pavlovský Tomáš 3:0, Ulrych Jiří 2:0, body hostů: Budík Bohuslav st. 1:2, Brettschneider Zdeněk 0:2, Špicarová Ivana 0:2, Adámek Miroslav 0:2),
3. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Střížkov E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budík Bohuslav st. 3:1, Brettschneider Zdeněk 2:2, Prokeš Jan 0:3, Lacinová Petra 4:0, body hostů: Obraz Martin 3:1, Hejný Jakub 1:3, Provazník Lukáš 1:3, Karpíšek Ondřej 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - SK OAZA Praha B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jágr Martin 0:3, Suchý Adam ml. 1:1, Stejskal Radek 0:3, Svatoš Daniel 1:2, body hostů: Kačinetz Alan 2:1, Ulrych Jiří 3:0, Pavlovský Tomáš 3:0, Stočes Petr 1:1), TJ ABC Branik B - TJ Lokomotiva Vršovice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nosál Martin 3:1, Čihák Josef ml. 1:3, Skoumal Adam 0:4, Kremla Tomáš 4:0, body hostů: Knobloch Miroslav ml. 3:1, Havránek Jakub 2:2, Veselý Filip ml. 1:3, Pína Jan 2:2), PSK Olymp Praha C - TTC Klánovice D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Turek Tomáš 0:2, Martykiewiecz Dušan 0:2, Jirků Jaromír 1:2, Forejt Lukáš 0:2, body hostů: Michálek David 3:0, Hrdlic Roman 1:1, Hájek Luděk st. 2:0, Nový Pavel 2:0), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Sokol Žižkov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrč Pavel 1:3, Sochor David 1:3, Vokál Jan 3:1, Dalešický Josef 3:1, body hostů: Fišer Josef 3:1, Hladík Petr 2:2, Treybal Václav 0:4, Elčkner Miroslav ml. 3:1), TJ Sokol Běchovice II B - TTC Elizza Praha I 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmelík David 2:2, Farář Petr 1:3, Brůčková Marie 3:1, Richter Jan 3:1, body hostů: Fausek Jiří 2:2, Hučko Tomáš 4:0, Kotlorz Lukáš 0:4, Kocánek Jiří 1:3),
4. kolo:
TJ Střížkov E - TTC Elizza Praha I 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karpíšek Ondřej 1:3, Lüder Jan 2:2, Hejný Jakub 1:3, Doležal Karel 3:1, body hostů: Hučko Tomáš 3:1, Kotlorz Lukáš 2:2, Zacharda Jáchym ml. 2:2, Kocánek Jiří 2:2), TJ Sokol Žižkov C - TJ Sokol Běchovice II B 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fišer Josef 4:0, Hladík Petr 2:2, Elčkner Miroslav ml. 3:1, WO 0:4, body hostů: Šprongl Jaroslav 1:2, Farář Petr 1:2, Brůčková Marie 1:2, Nagy Ondrej 0:3, WO 4:0), TTC Klánovice D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nový Pavel 1:0, Horčák Martin 1:1, Verner Pavel 3:0, Hájek Luděk st. 1:0, WO 3:0, body hostů: Vokál Roman 0:3, Sochor David 1:1, Lösterová Anna 0:2, WO 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice E - PSK Olymp Praha C 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselý Filip ml. 0:3, Pína Jan 3:0, Knobloch Miroslav ml. 3:0, Havránek Jakub 2:1, WO 1:0, body hostů: Turek Tomáš 1:2, Martykiewiecz Dušan 1:2, Šindelář Michal 1:2, Pocz Štefan 1:2, WO 0:1), SK OAZA Praha B - TJ ABC Branik B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Karel 1:3, Kačinetz Alan 2:2, Pavlovský Tomáš 3:1, Ulrych Jiří 2:2, body hostů: Kremla Tomáš 4:0, Skoumal Adam 3:1, Nosál Martin 1:3, Ruml Jiří 0:4), TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budík Bohuslav st. 4:0, Adámek Miroslav 0:3, Boloňský Andrej 1:2, Lacinová Petra 3:1, body hostů: Konopásek Luboš 3:1, Jágr Martin 1:3, Stejskal Radek 1:2, Svatoš Daniel 1:2),
5. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TJ Střížkov E 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kalaš Vladislav 0:3, Svatoš Daniel 1:2, Jágr Martin 0:3, Konopásek Luboš 1:2, WO 4:0, body hostů: Doležal Karel 4:0, Provazník Lukáš 2:2, Obraz Martin 4:0, WO 0:4), TJ ABC Branik B - TJ Sokol Nusle Praha F 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čihák Josef ml. 3:0, Ruml Jiří 1:1, Petira Martin 2:1, Nosál Martin 3:0, body hostů: Lacinová Petra 0:1, Budík Bohuslav st. 2:1, Brettschneider Zdeněk 0:3, Beneš Karel 0:2, Prokeš Jan 0:2), PSK Olymp Praha C - SK OAZA Praha B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martykiewiecz Dušan 0:2, Jirků Jaromír 0:2, Šindelář Michal 0:3, Pozníček Josef 0:2, body hostů: Dlouhý Karel 3:0, Kačinetz Alan 2:0, Ulrych Jiří 2:0, Pavlovský Tomáš 2:0), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Lokomotiva Vršovice E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor David 2:2, Vokál Jan 4:0, Ťuík Jan 1:2, Kotrč Pavel 2:2, body hostů: Pína Jan 3:1, Veselý Filip ml. 3:1, Dušek Jiří 0:4, Zýková Renata 0:3), TJ Sokol Běchovice II B - TTC Klánovice D 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šprongl Jaroslav 3:1, Brůčková Marie 1:2, Chmelík David 2:1, Richter Jan 4:0, body hostů: Verner Pavel 2:2, Horčák Martin 1:3, Hájek Luděk st. 0:3, Nový Pavel 1:2), TTC Elizza Praha I - TJ Sokol Žižkov C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zacharda Jáchym ml. 0:2, Remunda Alexandros Matheos 1:1, Kotlorz Lukáš 1:2, Fausek Jiří 0:3, body hostů: Elčkner Miroslav ml. 3:0, Fišer Josef 2:1, Fusová Anička 1:1, Traxler Jan 2:0),
6. kolo:
TJ Střížkov E - TJ Sokol Žižkov C 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Karpíšek Ondřej 2:1, Hejný Jakub 0:3, Obraz Martin 1:2, Lüder Jan 0:3, WO 4:0, body hostů: Hladík Petr 3:1, Elčkner Miroslav ml. 4:0, Olach Miloslav 2:2, WO 0:4), TTC Klánovice D - TTC Elizza Praha I 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdlic Roman 2:1, Nový Pavel 1:2, Verner Pavel 3:0, Michálek David 2:2, body hostů: Kotlorz Lukáš 2:2, Remunda Alexandros Matheos 2:1, Kocánek Jiří 1:2, Luňová Zuzana 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Sokol Běchovice II B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Jiří 0:4, Blažková Anežka ml. 0:3, Pína Jan 2:1, Veselý Filip ml. 3:1, body hostů: Richter Jan 3:1, Šprongl Jaroslav 2:2, Chmelík David 2:1, Brůčková Marie 2:1), SK OAZA Praha B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Karel 3:0, Kačinetz Alan 2:0, Pavlovský Tomáš 1:2, Ulrych Jiří 2:1, body hostů: Vaněk Martin 1:2, Vokál Jan 2:1, Vokál Roman 0:3, Ťuík Jan 0:2), TJ Sokol Nusle Praha F - PSK Olymp Praha C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Karel 2:0, Brettschneider Zdeněk 2:0, Prokeš Jan 2:0, Budík Bohuslav st. 2:0, body hostů: Pozníček Josef 0:2, Martykiewiecz Dušan 0:2, Pocz Štefan 0:2, Jirků Jaromír 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TJ ABC Branik B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jágr Martin 0:3, Suchý Adam ml. 0:2, Kalaš Vladislav 1:2, Svatoš Daniel 1:2, body hostů: Nosál Martin 3:0, Skoumal Adam 3:0, Petira Martin 2:1, Čihák Josef ml. 1:1),
7. kolo:
TJ ABC Branik B - TJ Střížkov E 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopřiva Jan 0:3, Čihák Josef ml. 2:0, Hložek Vojtěch 0:3, Nosál Martin 1:2, body hostů: Doležal Karel 2:1, Obraz Martin 2:1, Lüder Jan 2:1, Provazník Lukáš 2:0), PSK Olymp Praha C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pocz Tomáš 2:1, Pocz Štefan 2:1, Jirků Jaromír 1:2, Turek Tomáš 3:0, body hostů: Konopásek Luboš 2:1, Kalaš Vladislav 1:2, Svatoš Daniel 1:2, Jágr Martin 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Sokol Nusle Praha F 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kotrč Pavel 0:1, Vaněk Martin 2:0, Dalešický Josef 3:0, Vokál Jan 1:0, WO 3:0, body hostů: Beneš Karel 1:2, Pour Lukáš 0:2, Prokeš Jan 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Běchovice II B - SK OAZA Praha B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šprongl Jaroslav 2:1, Farář Petr 1:2, Chmelík David 3:0, Vítek Milan 3:1, body hostů: Dlouhý Karel 1:3, Ulrych Jiří 2:1, Pavlovský Tomáš 0:3, Stočes Petr 1:2), TTC Elizza Praha I - TJ Lokomotiva Vršovice E 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocánek Jiří 1:2, Hučko Tomáš 1:2, Kotlorz Lukáš 0:3, Remunda Alexandros Matheos 2:2, body hostů: Knobloch Miroslav ml. 4:0, Veselý Filip ml. 3:0, Pína Jan 2:1, Blažková Anežka ml. 0:3), TJ Sokol Žižkov C - TTC Klánovice D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Josef 2:2, Elčkner Miroslav ml. 3:1, Hladík Petr 1:3, Fusová Anička 1:3, body hostů: Verner Pavel 3:1, Michálek David 1:3, Horčák Martin 2:2, Hrdlic Roman 3:1),
8. kolo:
TJ Střížkov E - TTC Klánovice D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lüder Jan 1:1, Hejný Matěj 0:2, Karpíšek Ondřej 0:3, Obraz Martin 1:2, body hostů: Horčák Martin 3:0, Michálek David 3:0, Verner Pavel 2:0, Hájek Luděk st. 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Sokol Žižkov C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pína Jan 0:3, Knobloch Miroslav ml. 3:0, Veselý Filip ml. 1:2, Dušek Jiří 0:4, body hostů: Elčkner Miroslav ml. 3:1, Fišer Josef 1:2, Hladík Petr 3:0, Čermák Jiří 2:1), SK OAZA Praha B - TTC Elizza Praha I 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Karel 1:1, Kačinetz Alan 2:0, Ulrych Jiří 3:0, Stočes Petr 2:0, body hostů: Remunda Alexandros Matheos 1:2, Kocánek Jiří 0:2, Hoke Daniel 0:2, Rosa Vladimír 0:2), TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Sokol Běchovice II B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Karel 3:1, Prokeš Jan 0:4, Pour Lukáš 0:4, Budík Bohuslav st. 4:0, body hostů: Richter Jan 3:1, Chmelík David 2:2, Dvořák Petr 2:2, Nagy Ondrej 2:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jágr Martin 0:3, Suchý Adam ml. 0:2, Kalaš Vladislav 0:3, Svatoš Daniel 3:0, body hostů: Vaněk Martin 3:0, Sochor David 2:1, Vokál Roman 2:1, Lösterová Anna 1:1), TJ ABC Branik B - PSK Olymp Praha C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nosál Martin 2:0, Čihák Josef ml. 2:0, Král Ludvík ml. 2:0, Kremla Tomáš 2:0, body hostů: Pocz Tomáš 0:2, Pocz Štefan 0:2, Turek Tomáš 0:2, Pozníček Josef 0:2),
9. kolo:
PSK Olymp Praha C - TJ Střížkov E 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pocz Štefan 2:2, Jirků Jaromír 0:3, Šindelář Michal 1:2, Pocz Tomáš 3:1, body hostů: Provazník Lukáš 3:1, Obraz Martin 2:2, Doležal Karel 2:1, Lüder Jan 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ ABC Branik B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor David 2:2, Vokál Jan 2:2, Kotrč Pavel 2:2, Dalešický Josef 3:1, body hostů: Čihák Josef ml. 2:2, Nosál Martin 3:1, Skoumal Adam 2:2, Šimon Milan 0:4), TJ Sokol Běchovice II B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmelík David 3:0, Šprongl Jaroslav 0:2, Farář Petr 3:0, Vítek Milan 3:0, body hostů: Svatoš Daniel 1:2, Stejskal Radek 1:2, Kalaš Vladislav 0:3, Jágr Martin 0:2), TTC Elizza Praha I - TJ Sokol Nusle Praha F 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocánek Jiří 2:0, Kotlorz Lukáš 2:0, Průša Ondřej ml. 3:0, Remunda Alexandros Matheos 2:0, body hostů: Beneš Karel 0:3, Špicarová Ivana 0:2, Pour Lukáš 0:2, Prokeš Jan 0:2), TJ Sokol Žižkov C - SK OAZA Praha B 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Elčkner Miroslav ml. 2:2, Hladík Petr 2:2, Fišer Josef 3:0, Fusová Anička 0:2, Čermák Jiří 1:1, WO 1:0, body hostů: Dlouhý Karel 3:1, Kačinetz Alan 1:3, Pavlovský Tomáš 1:3, Ulrych Jiří 2:1, WO 0:1), TTC Klánovice D - TJ Lokomotiva Vršovice E 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrdlic Roman 1:1, Hájek Luděk st. 1:1, Horčák Martin 1:2, Verner Pavel 2:1, WO 4:0, body hostů: Knobloch Miroslav ml. 3:1, Veselý Filip ml. 2:1, Závodská Katarína 0:3, WO 0:4),
10. kolo:
TJ Střížkov E - TJ Lokomotiva Vršovice E 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lüder Jan 0:2, Karpíšek Ondřej 0:2, Provazník Lukáš 0:3, Myslivec Jiří 1:2, WO 4:0, body hostů: Knobloch Miroslav ml. 4:0, Veselý Filip ml. 3:0, Havránek Jakub 2:1, WO 0:4), SK OAZA Praha B - TTC Klánovice D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Karel 3:1, Kačinetz Alan 3:1, Pavlovský Tomáš 2:1, Stočes Petr 1:3, body hostů: Verner Pavel 3:1, Hrdlic Roman 2:2, Hájek Luděk st. 0:4, Nový Pavel 1:2), TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Sokol Žižkov C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hedervári Robert 1:0, Beneš Karel 2:0, Pour Lukáš 2:1, Budík Bohuslav st. 3:0, Drahota Jiří 1:0, body hostů: Fišer Josef 0:3, Elčkner Miroslav ml. 1:2, Čermák Jiří 0:2, Fusová Anička 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TTC Elizza Praha I 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalaš Vladislav 1:3, Jágr Martin 3:0, Svatoš Daniel 0:3, Stejskal Radek 1:3, body hostů: Remunda Alexandros Matheos 3:1, Průša Ondřej ml. 3:1, Fausek Jiří 2:1, Luňová Zuzana 1:2), TJ ABC Branik B - TJ Sokol Běchovice II B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čihák Josef ml. 1:3, Král Ludvík ml. 3:0, Nosál Martin 2:1, Skoumal Adam 3:1, body hostů: Richter Jan 2:2, Chmelík David 0:4, Šprongl Jaroslav 1:2, Farář Petr 2:1), PSK Olymp Praha C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolařík Zdeněk 0:2, Turek Tomáš 1:1, Forejt Lukáš 0:3, Pocz Štefan 0:3, WO 4:0, body hostů: Dalešický Josef 4:0, Vaněk Martin 2:1, Sochor David 3:0, WO 0:4),
11. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Střížkov E 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaněk Martin 1:2, Sochor David 2:1, Ťuík Jan 1:2, Kotrč Pavel 1:3, WO 0:1, body hostů: Lüder Jan 2:2, Karpíšek Ondřej 2:1, Myslivec Jiří 2:1, Provazník Lukáš 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Běchovice II B - PSK Olymp Praha C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šprongl Jaroslav 2:0, Chmelík David 2:0, Zatroch Ondrej 2:1, Vítek Milan 2:0, body hostů: Pocz Štefan 0:3, Forejt Lukáš 0:2, Turek Tomáš 1:1, Pozníček Josef 0:2), TTC Elizza Praha I - TJ ABC Branik B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zacharda Jáchym ml. 2:2, Kotlorz Lukáš 2:2, Hozman Antonín 1:3, Remunda Alexandros Matheos 4:0, body hostů: Král Ludvík ml. 2:2, Čihák Josef ml. 3:1, Nosál Martin 0:4, Skoumal Adam 2:2), TJ Sokol Žižkov C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Jiří 1:1, Elčkner Miroslav ml. 2:0, Fišer Josef 3:0, Fusová Anička 2:1, body hostů: Svatoš Daniel 1:2, Jágr Martin 0:3, Stejskal Radek 1:1, Vránová Helena 0:2), TTC Klánovice D - TJ Sokol Nusle Praha F 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horčák Martin 1:0, Hrdlic Roman 1:1, Verner Pavel 2:0, Nový Pavel 2:0, WO 4:0, body hostů: Budík Bohuslav st. 1:1, Beneš Karel 0:3, Pour Lukáš 0:2, WO 0:4), TJ Lokomotiva Vršovice E - SK OAZA Praha B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Závodská Katarína 0:3, Dušek Jiří 0:3, Veselý Filip ml. 0:3, Knobloch Miroslav ml. 3:0, body hostů: Dlouhý Karel 3:0, Kačinetz Alan 2:1, Ulrych Jiří 2:1, Pavlovský Tomáš 2:1),
12. kolo:
TJ Střížkov E - SK OAZA Praha B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Lukáš 2:2, Lüder Jan 2:2, Karpíšek Ondřej 2:2, Obraz Martin 1:3, body hostů: Dlouhý Karel 2:2, Kačinetz Alan 2:2, Pavlovský Tomáš 1:3, Ulrych Jiří 4:0), TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Sokol Nusle Praha F 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Jiří 1:2, Veselý Filip ml. 2:0, Pína Jan 3:0, Knobloch Miroslav ml. 3:0, body hostů: Beneš Karel 1:2, Budík Bohuslav st. 0:1, Brettschneider Zdeněk 0:3, Prokeš Jan 1:1, Pour Lukáš 0:2), TTC Klánovice D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nový Pavel 1:1, Hájek Luděk st. 2:0, Horčák Martin 3:0, Hrdlic Roman 2:0, body hostů: Konopásek Luboš 0:3, Kalaš Vladislav 0:2, Svatoš Daniel 0:2, Jágr Martin 1:1), TJ Sokol Žižkov C - TJ ABC Branik B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Elčkner Miroslav ml. 3:1, Fišer Josef 2:2, Čermák Jiří 2:2, Hladík Petr 1:3, body hostů: Čihák Josef ml. 4:0, Skoumal Adam 2:2, Hložek Vojtěch 0:4, Nosál Martin 2:2), TTC Elizza Praha I - PSK Olymp Praha C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zacharda Jáchym ml. 3:1, Kocánek Jiří 2:2, Luňová Zuzana 0:4, Fausek Jiří 2:2, body hostů: Pocz Tomáš 3:1, Pocz Štefan 2:2, Turek Tomáš 1:3, Forejt Lukáš 3:1), TJ Sokol Běchovice II B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šprongl Jaroslav 1:3, Farář Petr 2:2, Dvořák Petr 3:0, Richter Jan 2:2, body hostů: Sochor David 2:2, Vokál Jan 2:2, Vokál Roman 0:4, Dalešický Josef 3:0),
13. kolo:
TJ Sokol Běchovice II B - TJ Střížkov E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Petr 1:1, Farář Petr 0:2, Sejpka Ladislav 1:2, Šprongl Jaroslav 0:3, body hostů: Provazník Lukáš 3:0, Myslivec Jiří 3:0, Karpíšek Ondřej 1:1, Obraz Martin 1:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TTC Elizza Praha I 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor David 3:1, Vokál Jan 2:1, Kotrč Pavel 1:2, Dalešický Josef 3:1, body hostů: Průša Ondřej ml. 2:2, Fausek Jiří 2:2, Kotlorz Lukáš 1:2, Rosa Vladimír 0:3), PSK Olymp Praha C - TJ Sokol Žižkov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turek Tomáš 3:1, Jirků Jaromír 3:1, Pozníček Josef 1:3, Pocz Štefan 1:3, body hostů: Fišer Josef 3:1, Elčkner Miroslav ml. 2:2, Čermák Jiří 2:2, Fusová Anička 1:3), TJ ABC Branik B - TTC Klánovice D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čihák Josef ml. 3:1, Skoumal Adam 2:2, Ruml Jiří 1:2, Král Ludvík ml. 2:2, body hostů: Horčák Martin 2:2, Hrdlic Roman 1:3, Hájek Luděk st. 2:2, Nový Pavel 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TJ Lokomotiva Vršovice E 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svatoš Daniel 0:2, Vránová Helena 0:2, Stejskal Radek 0:3, Jágr Martin 1:2, body hostů: Knobloch Miroslav ml. 3:0, Veselý Filip ml. 3:0, Havránek Jakub 2:0, Brabec Antonín Jan 1:1), TJ Sokol Nusle Praha F - SK OAZA Praha B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adámek Miroslav 0:3, Brettschneider Zdeněk 0:3, Prokeš Jan 2:1, Beneš Karel 2:1, body hostů: Dlouhý Karel 2:1, Kačinetz Alan 3:0, Pavlovský Tomáš 1:2, Ulrych Jiří 2:1),
14. kolo:
TJ Střížkov E - TJ Sokol Nusle Praha F 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Lukáš 2:0, Lüder Jan 2:0, Obraz Martin 2:0, Hejný Jakub 2:0, body hostů: Beneš Karel 0:2, Prokeš Jan 0:2, Brettschneider Zdeněk 0:2, Špicarová Ivana 0:2), SK OAZA Praha B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Karel 2:0, Kačinetz Alan 2:0, Pavlovský Tomáš 2:0, Ulrych Jiří 2:0, body hostů: Konopásek Luboš 0:2, Kalaš Vladislav 0:2, Svatoš Daniel 0:2, Jágr Martin 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ ABC Branik B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pína Jan 3:0, Veselý Filip ml. 3:0, Brabec Antonín Jan 0:3, Havránek Jakub 4:0, body hostů: Kopřiva Jan 1:3, Král Ludvík st. 1:2, Diblík Radek 1:2, Šimon Milan 0:3), TTC Klánovice D - PSK Olymp Praha C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hájek Luděk st. 1:0, Nový Pavel 2:0, Horčák Martin 2:0, Verner Pavel 1:0, WO 3:0, body hostů: Jirků Jaromír 0:2, Šindelář Michal 0:2, Kochlöffl Roman 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Žižkov C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fusová Anička 1:0, Fišer Josef 2:0, Elčkner Miroslav ml. 2:0, Čermák Jiří 1:0, WO 3:0, body hostů: Vaněk Martin 0:2, Vokál Roman 0:2, Lösterová Anna 0:2, WO 0:3), TTC Elizza Praha I - TJ Sokol Běchovice II B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Remunda Alexandros Matheos 2:1, Kotlorz Lukáš 0:3, Kocánek Jiří 1:2, Fausek Jiří 1:2, body hostů: Vítek Milan 3:0, Richter Jan 2:1, Šprongl Jaroslav 1:2, Farář Petr 2:1),
15. kolo:
TTC Elizza Praha I - TJ Střížkov E 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kocánek Jiří 3:0, Kotlorz Lukáš 0:3, Zacharda Jáchym ml. 2:1, Fausek Jiří 0:4, body hostů: Provazník Lukáš 3:1, Obraz Martin 2:1, Lüder Jan 1:2, Hejný Jakub 2:1), TJ Sokol Běchovice II B - TJ Sokol Žižkov C 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Farář Petr 2:0, Dvořák Petr 1:1, Šprongl Jaroslav 1:2, Richter Jan 2:1, WO 4:0, body hostů: Čermák Jiří 1:3, Fusová Anička 1:2, Traxler Jan 2:1, WO 0:4), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TTC Klánovice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ťuík Jan 1:3, Vokál Jan 3:1, Vokál Roman 2:2, Dalešický Josef 3:1, body hostů: Horčák Martin 1:3, Verner Pavel 3:1, Hrdlic Roman 2:2, Hájek Luděk st. 1:3), PSK Olymp Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Turek Tomáš 3:0, Forejt Lukáš 1:2, Pocz Štefan 2:1, Pocz Tomáš 2:1, body hostů: Pína Jan 1:2, Veselý Filip ml. 3:0, Brabec Antonín Jan 0:3, Horká Nela 0:3), TJ ABC Branik B - SK OAZA Praha B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nosál Martin 2:2, Petira Martin 0:4, Zimmel Václav 2:1, Čihák Josef ml. 2:2, body hostů: Dlouhý Karel 2:2, Kačinetz Alan 3:1, Pavlovský Tomáš 1:3, Ulrych Jiří 3:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TJ Sokol Nusle Praha F 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suchý Adam ml. 1:3, Stejskal Radek 4:0, Svatoš Daniel 2:2, Jágr Martin 2:2, body hostů: Budík Bohuslav st. 3:1, Beneš Karel 2:2, Prokeš Jan 2:2, Pour Lukáš 0:4),
16. kolo:
TJ Střížkov E - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obraz Martin 2:0, Lüder Jan 2:0, Karpíšek Ondřej 2:0, Doležal Karel 2:0, body hostů: Konopásek Luboš 0:2, Stejskal Radek 0:2, Svatoš Daniel 0:2, Jágr Martin 0:2), TJ Sokol Nusle Praha F - TJ ABC Branik B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Karel 1:1, Brettschneider Zdeněk 0:2, Prokeš Jan 0:3, Budík Bohuslav st. 1:1, WO 0:1, body hostů: Kremla Tomáš 3:0, Král Ludvík ml. 2:0, Nosál Martin 2:0, Hložek Vojtěch 0:2, WO 1:0), SK OAZA Praha B - PSK Olymp Praha C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dlouhý Karel 1:0, Stočes Petr 2:0, Pavlovský Tomáš 2:0, Ulrych Jiří 1:0, WO 3:0, body hostů: Pocz Štefan 0:2, Pozníček Josef 0:2, Kochlöffl Roman 0:2, WO 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horká Nela 0:4, Dušek Jiří 1:3, Veselý Filip ml. 3:1, Knobloch Miroslav ml. 4:0, body hostů: Sochor David 2:2, Vaněk Martin 3:1, Vokál Roman 2:2, Lösterová Anna 1:3), TTC Klánovice D - TJ Sokol Běchovice II B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Luděk st. 2:0, Nový Pavel 1:1, Horčák Martin 3:0, Verner Pavel 2:1, body hostů: Farář Petr 1:2, Šprongl Jaroslav 0:3, Dvořák Petr 1:1, Nagy Ondrej 0:2), TJ Sokol Žižkov C - TTC Elizza Praha I 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladík Petr 2:2, Čermák Jiří 3:1, Fusová Anička 2:1, Elčkner Miroslav ml. 1:3, body hostů: Remunda Alexandros Matheos 1:3, Kocánek Jiří 3:1, Průša Ondřej ml. 2:2, Luňová Zuzana 1:2),
17. kolo:
TJ Sokol Žižkov C - TJ Střížkov E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladík Petr 1:2, Elčkner Miroslav ml. 3:0, Čermák Jiří 2:1, Fusová Anička 2:1, body hostů: Provazník Lukáš 1:2, Karpíšek Ondřej 1:2, Obraz Martin 2:1, Kušta Petr 0:3), TTC Elizza Praha I - TTC Klánovice D 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lamoš Vítězslav 0:3, Šedivý Stanislav 0:3, Zacharda Jáchym ml. 3:0, Kotlorz Lukáš 0:3, WO 4:0, body hostů: Verner Pavel 3:1, Hrdlic Roman 3:1, Hájek Luděk st. 3:1, WO 0:4), TJ Sokol Běchovice II B - TJ Lokomotiva Vršovice E 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brůčková Marie 1:1, Richter Jan 3:1, Šprongl Jaroslav 2:1, Vítek Milan 2:2, Nagy Ondrej 0:2, body hostů: Knobloch Miroslav ml. 4:0, Veselý Filip ml. 2:2, Pína Jan 1:3, Dušek Jiří 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - SK OAZA Praha B 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vokál Jan 0:2, Lösterová Anna 0:2, Vokál Roman 2:1, Kotrč Pavel 0:2, WO 0:2, body hostů: Dlouhý Karel 2:1, Kačinetz Alan 3:0, Pavlovský Tomáš 1:1, Stočes Petr 1:0, WO 2:0), PSK Olymp Praha C - TJ Sokol Nusle Praha F 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Forejt Lukáš 2:0, Turek Tomáš 2:0, Pocz Štefan 2:1, Pocz Tomáš 3:0, body hostů: Budík Bohuslav st. 0:3, Beneš Karel 0:3, Brettschneider Zdeněk 1:1, Prokeš Jan 0:2), TJ ABC Branik B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nosál Martin 2:0, Petira Martin 1:1, Hložek Vojtěch 3:0, Kremla Tomáš 3:0, body hostů: Jágr Martin 0:3, Svatoš Daniel 1:2, Stejskal Radek 0:2, Vránová Helena 0:2),
18. kolo:
TJ Střížkov E - TJ ABC Branik B 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doležal Karel 3:1, Lüder Jan 4:0, Obraz Martin 2:2, WO 0:4, body hostů: Král Ludvík ml. 1:2, Zimmel Václav 2:1, Král Ludvík st. 0:3, Adamčíková Dana 0:3, WO 4:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - PSK Olymp Praha C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svatoš Daniel 1:3, Vránová Helena 1:3, Konopásek Luboš 0:3, Jágr Martin 3:1, body hostů: Pocz Tomáš 3:1, Turek Tomáš 2:2, Pocz Štefan 4:0, Šindelář Michal 1:2), TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Karel 1:2, Brettschneider Zdeněk 0:1, Prokeš Jan 2:1, Budík Bohuslav st. 0:2, Pour Lukáš 0:1, WO 0:1, body hostů: Sochor David 1:2, Vaněk Martin 2:0, Vokál Jan 2:1, Vokál Roman 2:0, WO 1:0), SK OAZA Praha B - TJ Sokol Běchovice II B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Karel 2:2, Kačinetz Alan 2:2, Pavlovský Tomáš 1:2, Ulrych Jiří 3:1, body hostů: Vítek Milan 4:0, Richter Jan 2:2, Chmelík David 0:4, Brůčková Marie 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice E - TTC Elizza Praha I 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brabec Antonín Jan 0:4, Pína Jan 1:2, Havránek Jakub 1:2, Veselý Filip ml. 3:1, body hostů: Kocánek Jiří 4:0, Remunda Alexandros Matheos 2:2, Kotlorz Lukáš 2:1, Hozman Antonín 1:2), TTC Klánovice D - TJ Sokol Žižkov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nový Pavel 1:3, Hájek Luděk st. 3:1, Hrdlic Roman 0:4, Verner Pavel 4:0, body hostů: Hladík Petr 1:3, Elčkner Miroslav ml. 2:2, Traxler Jan 3:1, Fusová Anička 2:2),
19. kolo:
TTC Klánovice D - TJ Střížkov E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nový Pavel 1:2, Hájek Luděk st. 2:1, Horčák Martin 2:1, Verner Pavel 3:1, body hostů: Lüder Jan 2:2, Provazník Lukáš 1:2, Obraz Martin 2:1, Kušta Petr 0:3), TJ Sokol Žižkov C - TJ Lokomotiva Vršovice E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladík Petr 1:1, Elčkner Miroslav ml. 2:0, Fusová Anička 2:1, Čermák Jiří 3:0, body hostů: Pína Jan 2:1, Veselý Filip ml. 0:3, Doan Manh Hung 0:2, Blažková Anežka ml. 0:2), TTC Elizza Praha I - SK OAZA Praha B 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hozman Antonín 0:3, Kotlorz Lukáš 0:3, Kocánek Jiří 0:3, Vožický Bohumil 2:0, WO 5:0, body hostů: Kačinetz Alan 3:1, Dlouhý Karel 3:0, Stočes Petr 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Běchovice II B - TJ Sokol Nusle Praha F 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brůčková Marie 1:1, Farář Petr 2:0, Šprongl Jaroslav 2:1, Richter Jan 3:0, body hostů: Beneš Karel 2:1, Prokeš Jan 0:3, Brettschneider Zdeněk 0:2, Pour Lukáš 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lösterová Anna 2:0, Vaněk Martin 2:0, Vokál Roman 2:0, Dalešický Josef 2:0, body hostů: Jágr Martin 0:2, Svatoš Daniel 0:2, Stejskal Radek 0:2, Vránová Helena 0:2), PSK Olymp Praha C - TJ ABC Branik B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pocz Štefan 1:1, Turek Tomáš 0:2, Forejt Lukáš 0:3, Pocz Tomáš 1:2, body hostů: Král Ludvík ml. 3:0, Nosál Martin 3:0, Petira Martin 1:1, Ruml Jiří 1:1),
20. kolo:
TJ Střížkov E - PSK Olymp Praha C 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lüder Jan 4:0, Obraz Martin 3:1, Doležal Karel 2:2, WO 0:4, body hostů: Turek Tomáš 1:2, Pocz Štefan 1:2, Jirků Jaromír 1:2, Forejt Lukáš 0:3, WO 4:0), TJ ABC Branik B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Diblík Radek 1:1, Šimon Milan 0:2, Hlaváček Petr 0:3, Zimmel Václav 1:2, body hostů: Vaněk Martin 3:0, Vokál Jan 3:0, Vokál Roman 2:0, Baxa Karel 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TJ Sokol Běchovice II B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suchý Adam ml. 1:1, Konopásek Luboš 0:2, Svatoš Daniel 0:3, Vránová Helena 0:2, body hostů: Šprongl Jaroslav 2:1, Farář Petr 2:0, Chmelík David 2:0, Dvořák Petr 2:0), TJ Sokol Nusle Praha F - TTC Elizza Praha I 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Karel 1:3, Prokeš Jan 2:2, Brettschneider Zdeněk 3:1, Budík Bohuslav st. 3:1, body hostů: Průša Ondřej ml. 2:2, Fausek Jiří 2:2, Kotlorz Lukáš 3:1, Kaňka Tomáš 0:4), SK OAZA Praha B - TJ Sokol Žižkov C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačinetz Alan 2:0, Pavlovský Tomáš 2:0, Stočes Petr 2:1, Ulrych Jiří 3:0, body hostů: Elčkner Miroslav ml. 1:2, Hladík Petr 0:3, Čermák Jiří 0:2, Fusová Anička 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice E - TTC Klánovice D 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horká Nela 0:2, Dušek Jiří 0:2, Veselý Filip ml. 0:2, WO 0:3, body hostů: Verner Pavel 1:0, Hájek Luděk st. 2:0, Nový Pavel 2:0, Horčák Martin 1:0, WO 3:0),
21. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Střížkov E 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TTC Klánovice D - SK OAZA Praha B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Platil Stanislav 2:2, Nový Pavel 2:2, Horčák Martin 1:3, Hrdlic Roman 2:2, body hostů: Ulrych Jiří 4:0, Dlouhý Karel 0:4, Stočes Petr 2:2, Kadlec Antonín 3:1), TJ Sokol Žižkov C - TJ Sokol Nusle Praha F 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Treybal Václav 1:2, Hladík Petr 2:0, Fišer Josef 2:1, Elčkner Miroslav ml. 3:0, body hostů: Budík Bohuslav st. 1:1, Beneš Karel 1:2, Brettschneider Zdeněk 0:3, Prokeš Jan 1:1, Pour Lukáš 0:1), TTC Elizza Praha I - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fausek Jiří 2:1, Kotlorz Lukáš 2:0, Růžička Dominik 2:1, Hoke Daniel 0:3, WO 4:0, body hostů: Konopásek Luboš 2:2, Jágr Martin 1:3, Svatoš Daniel 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Běchovice II B - TJ ABC Branik B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter Jan 2:0, Farář Petr 2:0, Šprongl Jaroslav 2:0, Vítek Milan 2:0, body hostů: Nosál Martin 0:2, Hlaváček Petr 0:2, Adamčíková Dana 0:2, Šimon Milan 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - PSK Olymp Praha C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lösterová Anna 1:2, Vaněk Martin 3:0, Vokál Roman 2:1, Dalešický Josef 3:0, body hostů: Pocz Tomáš 2:1, Pocz Štefan 0:3, Turek Tomáš 1:2, Forejt Lukáš 0:3),
22. kolo:
TJ Střížkov E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karpíšek Ondřej 3:0, Doležal Karel 2:1, Obraz Martin 1:2, Lüder Jan 3:0, body hostů: Dalešický Josef 2:1, Vaněk Martin 0:3, Vokál Roman 1:2, Lösterová Anna 0:3), PSK Olymp Praha C - TJ Sokol Běchovice II B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pocz Štefan 2:1, Turek Tomáš 2:0, Forejt Lukáš 2:1, Pocz Tomáš 2:1, body hostů: Procházka Ivan st. 2:1, Rejent Martin 1:2, Rezek Jan st. 0:3, Brůček František 0:2), TJ ABC Branik B - TTC Elizza Praha I 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čihák Josef ml. 4:0, Skoumal Adam 1:2, Adamčíková Dana 2:1, Nosál Martin 2:2, body hostů: Růžička Dominik 0:4, Zacharda Jáchym ml. 3:1, Kocánek Jiří 1:2, Kotlorz Lukáš 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TJ Sokol Žižkov C 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jágr Martin 1:1, Suchý Adam ml. 1:1, Svatoš Daniel 0:3, WO 0:4, body hostů: Fišer Josef 2:1, Elčkner Miroslav ml. 2:0, Fusová Anička 1:0, Treybal Václav 0:1, WO 4:0), TJ Sokol Nusle Praha F - TTC Klánovice D 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beneš Karel 2:0, Brettschneider Zdeněk 0:2, Prokeš Jan 1:2, Budík Bohuslav st. 2:0, WO 4:0, body hostů: Hrdlic Roman 1:2, Hájek Luděk st. 2:1, Nový Pavel 1:2, WO 0:4), SK OAZA Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice E 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dlouhý Karel 2:0, Kačinetz Alan 1:1, Pavlovský Tomáš 1:2, Ulrych Jiří 2:0, WO 4:0, body hostů: Doan Manh Hung 1:2, Veselý Filip ml. 2:1, Brabec Antonín Jan 0:3, WO 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS