Výsledky do novin
4. třída B muži (RS-2B)
1. kolo:
AC Sparta Praha I - SK Vršovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Tomáš 3:0, Šusta Petr 2:1, Bartoň Tomáš 0:3, Dunder Jiří 3:0, body hostů: Dvořák Jiří ml. 1:2, Jantač Petr 2:1, Joch Tomáš 1:2, Dvořák Jiří st. 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ Sokol Petrovice I. D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nevmeržický Vadim 2:0, Hladík Ivo 2:0, Bielina Václav 2:0, Celler Jiří 2:0, body hostů: Schützner Vladimír 0:2, Novotný Václav 0:2, Zajíček Luděk 0:2, Lukáč Michal 0:2), TJ Sokol Kbely A - SK Dolní Měcholupy B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schauer Patrik 2:2, Poluk Alexandr 3:1, Hrdý Jiří 2:2, Svoboda Vladimír 2:2, body hostů: Vojta Martin 2:2, Brož Josef 2:2, Mára Karel 3:1, Vojta Libor 0:4), TJ Sokol Nové Vysočany B - SK HAMR B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vytisk Václav 2:2, Kobras Ludvík 2:2, Kartaš Zdeněk 1:3, Kalíšek Jiří 2:2, body hostů: Bruk Martin 4:0, Maršíková Martina 3:1, Joska Tomáš 2:2, Courton Ivan 0:4), TJ Lokomotiva Vršovice F - Slovan KST Bohnice G 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mládek Bohuslav 0:3, Lexa Karel 0:2, Bláhová Milena 0:3, Dolanský Roman 2:1, body hostů: Zerkal Sergey 3:0, Komín Ondřej 3:0, Čáha Jiří 2:1, Chaloupek Petr 1:1), TJ Malešice C - SK OAZA Praha C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybenský Marek 2:2, Hanšpach Daniel 1:2, Skoupý Libor 3:0, Tomek Jakub 2:2, body hostů: Koubek Arnošt 2:2, Berný Lukáš 1:3, Čapek Karel 2:1, Fabian Jiří 1:2),
2. kolo:
SK Vršovice A - SK OAZA Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jantač Petr 3:1, Joch Tomáš 1:3, Dvořák Jiří st. 2:2, Dvořák Jiří ml. 2:2, body hostů: Koubek Arnošt 2:2, Berný Lukáš 2:2, Fabian Jiří 3:1, Totzauer Karel 1:3), Slovan KST Bohnice G - TJ Malešice C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Handl Erich 1:2, Cankař Radek 3:0, Komín Ondřej 0:3, Čáha Jiří 1:3, body hostů: Tomek Jakub 3:1, Skoupý Libor 1:2, Hanšpach Daniel 2:1, Krauz Samuel 2:1), SK HAMR B - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šinákl Jan 2:1, Joska Tomáš 2:1, Bruk Martin 2:1, Maršíková Martina 3:1, body hostů: Jaroš Petr 2:2, Dolanský Roman 2:1, Středa Martin 0:3, Lexa Karel 0:3), SK Dolní Měcholupy B - TJ Sokol Nové Vysočany B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mára Karel 2:1, Brož Josef 2:0, Vojta Libor 2:1, Vojta Martin 3:0, body hostů: Kalíšek Jiří 0:3, Vytisk Václav 0:3, Kobras Ludvík 1:2, Kartaš Zdeněk 1:1), TJ Sokol Petrovice I. D - TJ Sokol Kbely A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schützner Vladimír 2:1, Novotný Václav 1:2, Lukáč Michal 0:3, Zajíček Luděk 2:2, body hostů: Poluk Alexandr 2:2, Svoboda Vladimír 3:0, Schauer Patrik 2:1, Hrdý Jiří 1:2), AC Sparta Praha I - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podrazil Vojtěch 3:1, Bláha Tomáš 3:1, Zítek Martin 1:3, Hubač Martin 1:3, body hostů: Nevmeržický Vadim 3:1, Celler Jiří 3:1, Hladík Ivo 1:3, Bielina Václav 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - SK Vršovice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nevmeržický Vadim 2:0, Hladík Ivo 1:1, Bielina Václav 3:0, Celler Jiří 2:0, body hostů: Jantač Petr 0:3, Dvořák Jiří ml. 1:1, Dvořák Jiří st. 0:2, Polášek Lukáš 0:2), TJ Sokol Kbely A - AC Sparta Praha I 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schauer Patrik 1:1, Hanke Tomáš 1:1, Hrdý Jiří 3:0, Svoboda Vladimír 3:0, body hostů: Dunder Jiří 1:2, Šusta Petr 1:2, Bartoň Tomáš 0:2, Suk Matouš 0:2), TJ Sokol Nové Vysočany B - TJ Sokol Petrovice I. D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vytisk Václav 3:1, Kobras Ludvík 1:3, Kartaš Zdeněk 2:2, Kalíšek Jiří 3:1, body hostů: Schützner Vladimír 2:2, Zajíček Luděk 2:2, Novotný Václav 2:2, Lukáč Michal 1:3), TJ Lokomotiva Vršovice F - SK Dolní Měcholupy B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačírková Martina 2:1, Lexa Karel 2:1, Dolanský Roman 2:1, Jaroš Petr 3:0, body hostů: Brož Josef 3:0, Mára Karel 0:3, Vojta Libor 0:3, Chutný Bohumír 0:3), TJ Malešice C - SK HAMR B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomek Jakub 1:3, Rybenský Marek 4:0, Hanšpach Daniel 2:2, Krauz Samuel 3:1, body hostů: Bruk Martin 2:2, Šinákl Jan 1:3, Joska Tomáš 2:2, Maršíková Martina 1:3), SK OAZA Praha C - Slovan KST Bohnice G 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berný Lukáš 3:0, Fabian Jiří 2:0, Totzauer Karel 2:1, Koubek Arnošt 2:1, body hostů: Zerkal Sergey 0:3, Komín Ondřej 1:2, Čáha Jiří 1:2, Kadavá Tereza 0:2),
4. kolo:
SK Vršovice A - Slovan KST Bohnice G 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Joch Tomáš 2:2, Dvořák Jiří ml. 2:2, Dvořák Jiří st. 0:3, Jantač Petr 2:2, body hostů: Cankař Radek 3:1, Zerkal Sergey 2:2, Handl Erich 2:2, Komín Ondřej 2:1), SK HAMR B - SK OAZA Praha C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Joska Tomáš 3:1, Maršíková Martina 3:1, Doležel Vladimír 0:3, Bruk Martin 1:3, body hostů: Koubek Arnošt 2:2, Berný Lukáš 1:3, Čapek Karel 4:0, Fabian Jiří 1:2), SK Dolní Měcholupy B - TJ Malešice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brož Josef 3:1, Vojta Libor 1:3, Mára Karel 1:3, Kohout Pavel 2:2, body hostů: Krauz Samuel 4:0, Skoupý Libor 1:3, Tomek Jakub 2:2, Hanšpach Daniel 2:2), TJ Sokol Petrovice I. D - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zajíček Luděk 2:1, Novotný Václav 3:0, Lukáč Michal 1:2, Schützner Vladimír 4:0, body hostů: Jaroš Petr 2:2, Dolanský Roman 1:2, Lexa Karel 0:3, Středa Martin 0:3), AC Sparta Praha I - TJ Sokol Nové Vysočany B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dunder Jiří 2:1, Hubač Martin 2:0, Šusta Petr 2:1, Bláha Tomáš 2:1, body hostů: Kartaš Zdeněk 1:2, Kalíšek Jiří 1:2, Vytisk Václav 0:3, Kobras Ludvík 1:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ Sokol Kbely A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nevmeržický Vadim 3:0, Hladík Ivo 1:2, Bielina Václav 0:3, Celler Jiří 1:3, body hostů: Svoboda Vladimír 2:2, Poluk Alexandr 3:0, Schauer Patrik 2:1, Hrdý Jiří 1:2),
5. kolo:
TJ Sokol Kbely A - SK Vršovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Vladimír 3:0, Schauer Patrik 2:0, Hrdý Jiří 1:2, Poluk Alexandr 2:1, body hostů: Jantač Petr 1:2, Dvořák Jiří ml. 0:3, Joch Tomáš 1:2, Dvořák Jiří st. 1:1), TJ Sokol Nové Vysočany B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vytisk Václav 0:2, Kartaš Zdeněk 0:2, Adámek Jiří 0:3, Kalíšek Jiří 0:2, body hostů: Nevmeržický Vadim 3:0, Celler Jiří 2:0, Bielina Václav 2:0, Hladík Ivo 2:0), TJ Lokomotiva Vršovice F - AC Sparta Praha I 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dolanský Roman 0:2, Středa Martin 0:2, Hlaváček Ivan 1:2, Jaroš Petr 0:3, body hostů: Dunder Jiří 2:1, Dlask Marek 3:0, Hubač Martin 2:0, Bláha Tomáš 2:0), TJ Malešice C - TJ Sokol Petrovice I. D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybenský Marek 3:0, Tomek Jakub 1:1, Hanšpach Daniel 2:1, Krauz Samuel 3:0, body hostů: Schützner Vladimír 2:1, Novotný Václav 0:3, Zajíček Luděk 0:3, Lukáč Michal 0:2), SK OAZA Praha C - SK Dolní Měcholupy B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berný Lukáš 0:3, Fabian Jiří 0:2, Koubek Arnošt 0:3, Čapek Karel 2:1, body hostů: Vojta Martin 3:0, Brož Josef 2:1, Mára Karel 2:1, Kohout Pavel 2:0), Slovan KST Bohnice G - SK HAMR B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komín Ondřej 0:3, Zerkal Sergey 0:3, Kouba Jan 2:1, Cankař Radek 1:2, body hostů: Šinákl Jan 2:1, Bruk Martin 2:1, Maršíková Martina 3:0, Joska Tomáš 2:1),
6. kolo:
SK Vršovice A - SK HAMR B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Jiří ml. 0:3, Joch Tomáš 0:2, Dvořák Jiří st. 1:2, Jantač Petr 2:1, body hostů: Šinákl Jan 3:0, Bruk Martin 2:1, Joska Tomáš 2:1, Maršíková Martina 1:1), SK Dolní Měcholupy B - Slovan KST Bohnice G 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čadil Petr 0:2, Chutný Bohumír 0:2, Hodač Michal 0:3, Mára Karel 1:1, body hostů: Cankař Radek 3:0, Zerkal Sergey 2:0, Komín Ondřej 2:0, Čáha Jiří 1:1), TJ Sokol Petrovice I. D - SK OAZA Praha C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schützner Vladimír 2:2, Zajíček Luděk 2:2, Lukáč Michal 2:2, Novotný Václav 2:2, body hostů: Čapek Karel 4:0, Koubek Arnošt 3:1, Berný Lukáš 0:4, Fabian Jiří 1:3), AC Sparta Praha I - TJ Malešice C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rulc Lukáš nejml. 2:2, Hubač Martin 0:4, Dunder Jiří 2:1, Dlask Marek 2:2, body hostů: Krauz Samuel 4:0, Rybenský Marek 1:3, Hanšpach Daniel 1:3, Tomek Jakub 3:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nevmeržický Vadim 2:1, Hladík Ivo 1:1, Bielina Václav 2:1, Celler Jiří 3:0, body hostů: Jaroš Petr 2:1, Hoang Bien 0:3, Středa Martin 0:3, Hlaváček Ivan 1:1), TJ Sokol Kbely A - TJ Sokol Nové Vysočany B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schauer Patrik 3:1, Hanke Tomáš 2:2, Hrdý Jiří 1:2, Poluk Alexandr 2:2, body hostů: Kartaš Zdeněk 3:1, Kalíšek Jiří 3:1, Vytisk Václav 1:3, Kobras Ludvík 0:3),
7. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany B - SK Vršovice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vytisk Václav 2:2, Kobras Ludvík 2:2, Kartaš Zdeněk 3:0, Kalíšek Jiří 2:2, body hostů: Dvořák Jiří ml. 2:2, Dvořák Jiří st. 1:3, Joch Tomáš 2:2, Polášek Lukáš 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice F - TJ Sokol Kbely A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoang Bien 0:3, Hlaváček Ivan 0:2, Dolanský Roman 1:2, Jaroš Petr 1:2, body hostů: Svoboda Vladimír 3:0, Poluk Alexandr 2:1, Schauer Patrik 2:1, Hrdý Jiří 2:0), TJ Malešice C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bednář Petr 2:1, Tomek Jakub 2:1, Skoupý Libor 2:0, Krauz Samuel 3:0, Hanšpach Daniel 1:0, body hostů: Celler Jiří 1:2, Nevmeržický Vadim 0:3, Bielina Václav 1:2, Hladík Ivo 0:3), SK OAZA Praha C - AC Sparta Praha I 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berný Lukáš 0:4, Koubek Arnošt 2:2, Fabian Jiří 1:2, Čapek Karel 2:2, body hostů: Dlask Marek 2:2, Bláha Tomáš 2:2, Dunder Jiří 4:0, Šusta Petr 2:1), Slovan KST Bohnice G - TJ Sokol Petrovice I. D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zerkal Sergey 2:2, Handl Erich 0:4, Kouba Jan 3:0, Cankař Radek 2:2, body hostů: Schützner Vladimír 3:1, Novotný Václav 2:2, Zajíček Luděk 2:2, Lukáč Michal 1:2), SK HAMR B - SK Dolní Měcholupy B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršíková Martina 2:2, Joska Tomáš 3:1, Češka Petr 1:2, Šinákl Jan 2:2, Bruk Martin 1:0, body hostů: Brož Josef 4:0, Mára Karel 1:3, Čadil Petr 2:2, Chutný Bohumír 0:4),
8. kolo:
SK Vršovice A - SK Dolní Měcholupy B 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořák Jiří st. 0:2, Joch Tomáš 0:2, Dvořák Jiří ml. 0:3, Jantač Petr 1:2, WO 4:0, body hostů: Brož Josef 4:0, Kohout Pavel 3:0, Mára Karel 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Petrovice I. D - SK HAMR B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Luděk 3:1, Lukáč Michal 1:3, Sutnar Bohuslav 0:4, Schützner Vladimír 4:0, body hostů: Maršíková Martina 2:2, Šinákl Jan 2:2, Joska Tomáš 2:2, Češka Petr 0:1, Marek Michal 2:1), AC Sparta Praha I - Slovan KST Bohnice G 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dunder Jiří 2:1, Bláha Tomáš 2:0, Zítek Martin 1:2, Dlask Marek 3:0, body hostů: Cankař Radek 2:1, Zerkal Sergey 0:3, Komín Ondřej 1:2, Handl Erich 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - SK OAZA Praha C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nevmeržický Vadim 2:1, Hladík Ivo 2:1, Bielina Václav 2:1, Celler Jiří 2:1, body hostů: Čapek Karel 2:1, Fabian Jiří 2:1, Berný Lukáš 0:3, Hrubý Václav 0:3), TJ Sokol Kbely A - TJ Malešice C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schauer Patrik 0:3, Poluk Alexandr 0:2, Hrdý Jiří 0:3, Svoboda Vladimír 2:1, body hostů: Krauz Samuel 3:0, Tomek Jakub 3:0, Hanšpach Daniel 2:1, Skoupý Libor 1:1), TJ Sokol Nové Vysočany B - TJ Lokomotiva Vršovice F 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vytisk Václav 1:3, Kobras Ludvík 2:2, Kartaš Zdeněk 1:2, Kalíšek Jiří 2:2, body hostů: Dolanský Roman 2:2, Jaroš Petr 2:2, Hlaváček Ivan 3:1, Hoang Bien 2:1),
9. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice F - SK Vršovice A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jaroš Petr 3:0, Hlaváček Ivan 2:1, Středa Martin 1:2, Dolanský Roman 4:0, body hostů: Jantač Petr 1:3, Dvořák Jiří ml. 1:2, Dvořák Jiří st. 1:2, Pospíšil Marek 0:3), TJ Malešice C - TJ Sokol Nové Vysočany B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bednář Petr 2:1, Skoupý Libor 2:1, Hanšpach Daniel 2:1, Krauz Samuel 4:0, body hostů: Kartaš Zdeněk 0:4, Kalíšek Jiří 1:2, Kňažík Ondřej 2:1, Vytisk Václav 0:3), SK OAZA Praha C - TJ Sokol Kbely A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek Arnošt 3:1, Fabian Jiří 2:2, Berný Lukáš 1:2, Čapek Karel 3:1, body hostů: Svoboda Vladimír 1:3, Poluk Alexandr 3:1, Schauer Patrik 2:2, Hrdý Jiří 0:3), Slovan KST Bohnice G - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zerkal Sergey 1:3, Cankař Radek 3:0, Komín Ondřej 1:2, Čáha Jiří 0:4, body hostů: Celler Jiří 2:2, Nevmeržický Vadim 3:1, Bielina Václav 2:1, Hladík Ivo 2:1), SK HAMR B - AC Sparta Praha I 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šinákl Jan 1:3, Joska Tomáš 0:3, Maršíková Martina 1:2, Bruk Martin 2:2, body hostů: Dlask Marek 4:0, Dunder Jiří 3:1, Rulc Lukáš nejml. 2:1, Hubač Martin 1:2), SK Dolní Měcholupy B - TJ Sokol Petrovice I. D 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čadil Petr 1:2, Brož Josef 3:0, Mára Karel 3:0, Kohout Pavel 3:1, body hostů: Schützner Vladimír 0:4, Zajíček Luděk 0:3, Novotný Václav 2:1, Lukáč Michal 1:2),
10. kolo:
SK Vršovice A - TJ Sokol Petrovice I. D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jiří ml. 3:1, Polášek Lukáš 1:3, Dvořák Jiří st. 0:3, Jantač Petr 2:2, body hostů: Zajíček Luděk 1:3, Novotný Václav 4:0, Lukáč Michal 3:1, Schützner Vladimír 1:2), AC Sparta Praha I - SK Dolní Měcholupy B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rulc Lukáš nejml. 3:1, Kroupa Rudolf 1:3, Zítek Martin 2:2, Dlask Marek 3:1, body hostů: Vojta Martin 2:2, Kohout Pavel 2:2, Mára Karel 3:1, Kácl David 0:4), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - SK HAMR B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Celler Jiří 3:1, Hladík Ivo 1:3, Bielina Václav 3:1, Nevmeržický Vadim 2:2, body hostů: Šinákl Jan 1:3, Bruk Martin 1:3, Joska Tomáš 1:3, Maršíková Martina 4:0), TJ Sokol Kbely A - Slovan KST Bohnice G 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schauer Patrik 0:4, Poluk Alexandr 2:2, Hrdý Jiří 2:2, Svoboda Vladimír 4:0, body hostů: Zerkal Sergey 2:2, Komín Ondřej 2:2, Chaloupek Petr 3:1, Handl Erich 1:3), TJ Sokol Nové Vysočany B - SK OAZA Praha C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vytisk Václav 1:3, Kartaš Zdeněk 4:0, Kňažík Ondřej 1:2, Kalíšek Jiří 3:1, body hostů: Čapek Karel 1:3, Koubek Arnošt 3:1, Fabian Jiří 1:3, Berný Lukáš 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice F - TJ Malešice C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Středa Martin 0:3, Hoang Bien 1:1, Hlaváček Ivan 0:3, Jaroš Petr 2:1, body hostů: Krauz Samuel 3:0, Bednář Petr 2:1, Skoupý Libor 2:1, Tomek Jakub 1:1),
11. kolo:
TJ Malešice C - SK Vršovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybenský Marek 3:0, Hanšpach Daniel 0:2, Skoupý Libor 2:1, Tomek Jakub 3:0, body hostů: Jantač Petr 2:1, Dvořák Jiří ml. 1:2, Dvořák Jiří st. 0:3, Pospíšil Marek 0:2), SK OAZA Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek Arnošt 2:2, Fabian Jiří 1:3, Berný Lukáš 3:0, Čapek Karel 3:1, body hostů: Hoang Bien 2:2, Jaroš Petr 2:2, Kačírková Martina 0:4, Hlaváček Ivan 2:1), Slovan KST Bohnice G - TJ Sokol Nové Vysočany B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cankař Radek 2:0, Zerkal Sergey 1:1, Chaloupek Petr 2:1, Kouba Jan 3:0, body hostů: Kartaš Zdeněk 1:2, Kalíšek Jiří 1:2, Vytisk Václav 0:2, Kobras Ludvík 0:2), SK HAMR B - TJ Sokol Kbely A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bruk Martin 2:2, Joska Tomáš 2:1, Maršíková Martina 1:2, Marek Michal 4:0, body hostů: Poluk Alexandr 2:2, Schauer Patrik 2:2, Hrdý Jiří 0:3, Klouček Martin 1:2), SK Dolní Měcholupy B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mára Karel 2:1, Vojta Libor 0:3, Vojta Martin 2:1, Brož Josef 0:4, body hostů: Celler Jiří 3:1, Nevmeržický Vadim 2:1, Bielina Václav 2:1, Hladík Ivo 2:1), TJ Sokol Petrovice I. D - AC Sparta Praha I 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Václav 1:2, Zajíček Luděk 0:2, Lukáč Michal 0:3, Schützner Vladimír 0:3, body hostů: Dlask Marek 3:0, Podrazil Vojtěch 3:0, Rulc Lukáš nejml. 3:0, Šusta Petr 1:1),
12. kolo:
SK Vršovice A - AC Sparta Praha I 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jiří ml. 1:2, Joch Tomáš 1:2, Dvořák Jiří st. 0:3, Jantač Petr 2:2, body hostů: Rulc Lukáš nejml. 4:0, Šusta Petr 3:0, Melíšek Ondřej 1:2, Suk Matouš 1:2), TJ Sokol Petrovice I. D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Václav 1:3, Schützner Vladimír 3:0, Zajíček Luděk 1:2, Lukáč Michal 0:4, body hostů: Hladík Ivo 2:2, Bielina Václav 3:1, Merhautová Alena 2:1, Kunert Ladislav 2:1), SK Dolní Měcholupy B - TJ Sokol Kbely A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kácl Jiří 0:3, Brož Josef 3:0, Hodač Michal 0:3, Mára Karel 1:1, WO 0:2, body hostů: Svoboda Vladimír 2:1, Poluk Alexandr 1:1, Schauer Patrik 3:0, Hrdý Jiří 1:2, WO 2:0), SK HAMR B - TJ Sokol Nové Vysočany B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maršíková Martina 4:0, Joska Tomáš 3:0, Courton Ivan 0:3, Šinákl Jan 3:1, body hostů: Kňažík Ondřej 1:2, Kartaš Zdeněk 2:2, Kalíšek Jiří 1:2, Kobras Ludvík 0:3, Vytisk Václav 0:1), Slovan KST Bohnice G - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zerkal Sergey 2:2, Kouba Jan 4:0, Cankař Radek 2:1, Komín Ondřej 1:3, body hostů: Dolanský Roman 2:2, Středa Martin 2:2, Hlaváček Ivan 1:3, Kačírková Martina 1:2), SK OAZA Praha C - TJ Malešice C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fabian Jiří 3:1, Koubek Arnošt 0:4, Berný Lukáš 2:1, Čapek Karel 2:2, body hostů: Krauz Samuel 2:2, Tomek Jakub 3:1, Skoupý Libor 1:3, Hanšpach Daniel 2:1),
13. kolo:
SK OAZA Praha C - SK Vršovice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabian Jiří 2:0, Koubek Arnošt 1:1, Berný Lukáš 3:0, Čapek Karel 2:0, body hostů: Jantač Petr 0:3, Dvořák Jiří ml. 1:1, Joch Tomáš 0:2, Dvořák Jiří st. 0:2), TJ Malešice C - Slovan KST Bohnice G 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomek Jakub 3:0, Skoupý Libor 1:1, Hanšpach Daniel 1:2, Krauz Samuel 3:0, body hostů: Zerkal Sergey 1:2, Cankař Radek 2:1, Komín Ondřej 0:3, Handl Erich 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice F - SK HAMR B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Středa Martin 2:2, Hlaváček Ivan 1:2, Kačírková Martina 0:3, Dolanský Roman 3:1, body hostů: Maršíková Martina 3:1, Šinákl Jan 3:1, Joska Tomáš 1:2, Novák Milan 1:2), TJ Sokol Nové Vysočany B - SK Dolní Měcholupy B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vytisk Václav 1:3, Kobras Ludvík 1:2, Kartaš Zdeněk 2:1, Kalíšek Jiří 2:2, body hostů: Brož Josef 0:4, Vojta Martin 3:1, Mára Karel 2:1, Kohout Pavel 3:0), TJ Sokol Kbely A - TJ Sokol Petrovice I. D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poluk Alexandr 3:1, Schauer Patrik 0:3, Hrdý Jiří 2:1, Svoboda Vladimír 4:0, body hostů: Schützner Vladimír 2:2, Novotný Václav 2:2, Lukáč Michal 0:3, Michálek Vojtěch 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - AC Sparta Praha I 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hladík Ivo 3:1, Merhautová Alena 3:1, Kunert Ladislav 1:3, Bielina Václav 3:1, body hostů: Dlask Marek 4:0, Šusta Petr 1:3, Zítek Martin 1:3, Hubač Martin 0:4),
14. kolo:
SK Vršovice A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jiří st. 0:3, Jantač Petr 1:2, Polášek Lukáš 0:3, Dvořák Jiří ml. 2:1, body hostů: Nevmeržický Vadim 2:1, Bielina Václav 2:1, Hladík Ivo 2:1, Merhautová Alena 3:0), AC Sparta Praha I - TJ Sokol Kbely A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šusta Petr 1:3, Handlová Natálie 2:2, Kroupa Rudolf 0:4, Dlask Marek 4:0, body hostů: Svoboda Vladimír 2:2, Poluk Alexandr 1:3, Schauer Patrik 3:1, Hrdý Jiří 3:1), TJ Sokol Petrovice I. D - TJ Sokol Nové Vysočany B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zajíček Luděk 1:2, Novotný Václav 2:1, Schützner Vladimír 1:2, Lukáč Michal 1:3, body hostů: Kartaš Zdeněk 2:2, Kalíšek Jiří 2:1, Vytisk Václav 2:1, Kobras Ludvík 2:1), SK Dolní Měcholupy B - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brož Josef 3:1, Mára Karel 1:2, Vojta Martin 2:1, Kohout Pavel 3:1, body hostů: Dolanský Roman 3:1, Středa Martin 1:3, Hlaváček Ivan 0:3, Hoang Bien 1:2), SK HAMR B - TJ Malešice C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šinákl Jan 0:3, Joska Tomáš 0:2, Novák Milan 1:2, Bruk Martin 1:2, body hostů: Krauz Samuel 3:0, Bednář Petr 2:1, Skoupý Libor 3:0, Hanšpach Daniel 1:1), Slovan KST Bohnice G - SK OAZA Praha C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novosad Rostislav 3:0, Cankař Radek 2:1, Zerkal Sergey 2:1, Handl Erich 2:1, body hostů: Čapek Karel 2:1, Fabian Jiří 1:2, Berný Lukáš 0:3, Totzauer Karel 0:3),
15. kolo:
Slovan KST Bohnice G - SK Vršovice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novosad Rostislav 2:0, Zerkal Sergey 2:0, Handl Erich 2:0, Kouba Jan 2:0, body hostů: Jantač Petr 0:2, Dvořák Jiří st. 0:2, Polášek Lukáš 0:2, Pospíšil Marek 0:2), SK OAZA Praha C - SK HAMR B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fabian Jiří 3:1, Koubek Arnošt 2:2, Totzauer Karel 0:4, Čapek Karel 4:0, body hostů: Joska Tomáš 2:2, Maršíková Martina 1:3, Novák Milan 1:3, Melcher Marek 3:1), TJ Malešice C - SK Dolní Měcholupy B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybenský Marek 3:0, Tomek Jakub 1:2, Hanšpach Daniel 2:1, Krauz Samuel 3:1, body hostů: Brož Josef 0:4, Vojta Martin 2:1, Mára Karel 0:3, Kohout Pavel 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice F - TJ Sokol Petrovice I. D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Středa Martin 2:2, Hlaváček Ivan 1:2, Hoang Bien 1:2, Dolanský Roman 4:0, body hostů: Novotný Václav 3:1, Schützner Vladimír 2:2, Zajíček Luděk 1:2, Lukáč Michal 0:3), TJ Sokol Nové Vysočany B - AC Sparta Praha I 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vytisk Václav 1:2, Kobras Ludvík 0:3, Kartaš Zdeněk 2:1, Kalíšek Jiří 1:3, body hostů: Šusta Petr 4:0, Handlová Natálie 2:1, Melíšek Ondřej 0:3, Rulc Michal 3:0), TJ Sokol Kbely A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poluk Alexandr 2:2, Schauer Patrik 0:3, Hrdý Jiří 1:2, Svoboda Vladimír 2:2, body hostů: Nevmeržický Vadim 2:2, Bielina Václav 3:1, Merhautová Alena 2:1, Hladík Ivo 2:1),
16. kolo:
SK Vršovice A - TJ Sokol Kbely A 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořák Jiří st. 0:2, Dvořák Jiří ml. 1:1, Pospíšil Marek 1:2, Jantač Petr 3:1, WO 5:0, body hostů: Svoboda Vladimír 4:0, Schauer Patrik 2:2, Poluk Alexandr 0:2, Hrdý Jiří 0:1, WO 0:5), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ Sokol Nové Vysočany B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nevmeržický Vadim 1:1, Merhautová Alena 2:0, Hladík Ivo 3:0, Bielina Václav 2:0, body hostů: Kartaš Zdeněk 1:2, Vytisk Václav 0:2, Kobras Ludvík 0:2, Litomiský Petr 0:2), AC Sparta Praha I - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Tomáš 2:1, Rulc Lukáš nejml. 3:0, Handlová Natálie 1:2, Podrazil Vojtěch 3:0, body hostů: Dolanský Roman 2:1, Středa Martin 1:2, Hlaváček Ivan 0:3, Jaroš Petr 0:3), TJ Sokol Petrovice I. D - TJ Malešice C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Václav 2:1, Lukáč Michal 1:1, Blaho Martin 0:3, Michálek Vojtěch 0:3, body hostů: Tomek Jakub 2:1, Bednář Petr 2:1, Skoupý Libor 3:0, Hanšpach Daniel 1:1), SK Dolní Měcholupy B - SK OAZA Praha C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojta Libor 2:1, Brož Josef 1:1, Vojta Martin 2:1, Kohout Pavel 3:0, body hostů: Čapek Karel 2:1, Fabian Jiří 1:2, Koubek Arnošt 0:3, Berný Lukáš 0:2), SK HAMR B - Slovan KST Bohnice G 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršíková Martina 2:0, Šinákl Jan 2:0, Joska Tomáš 2:1, Bruk Martin 2:1, body hostů: Cankař Radek 1:2, Zerkal Sergey 0:3, Komín Ondřej 0:2, Handl Erich 1:1),
17. kolo:
SK HAMR B - SK Vršovice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Joska Tomáš 2:0, Novák Milan 1:1, Melcher Marek 3:0, Šinákl Jan 3:0, body hostů: Jantač Petr 1:2, Dvořák Jiří ml. 0:3, Polášek Lukáš 0:2, Dvořák Jiří st. 0:2), Slovan KST Bohnice G - SK Dolní Měcholupy B 10:0wo, SK OAZA Praha C - TJ Sokol Petrovice I. D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berný Lukáš 1:3, Fabian Jiří 3:1, Koubek Arnošt 3:1, Čapek Karel 2:2, body hostů: Schützner Vladimír 2:2, Novotný Václav 3:1, Lukáč Michal 1:3, Michálek Vojtěch 1:3), TJ Malešice C - AC Sparta Praha I 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomek Jakub 1:2, Skoupý Libor 1:2, Hanšpach Daniel 2:1, Krauz Samuel 4:0, body hostů: Šusta Petr 3:1, Mészáros Bence 0:3, Benák Daniel 0:3, Zítek Martin 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice F - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Středa Martin 0:3, Dolanský Roman 1:1, Kačírková Martina 0:3, Jaroš Petr 2:1, body hostů: Nevmeržický Vadim 3:0, Bielina Václav 2:1, Merhautová Alena 2:1, Hladík Ivo 1:1), TJ Sokol Nové Vysočany B - TJ Sokol Kbely A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vytisk Václav 2:2, Kobras Ludvík 0:4, Kartaš Zdeněk 2:1, Kalíšek Jiří 2:2, body hostů: Svoboda Vladimír 3:1, Hanke Tomáš 4:0, Klouček Martin 1:3, Kučera Dušan 1:2),
18. kolo:
SK Vršovice A - TJ Sokol Nové Vysočany B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jiří ml. 2:2, Polášek Lukáš 1:1, Dvořák Jiří st. 0:3, Jantač Petr 2:2, Jantačová Zuzana 1:1, body hostů: Kartaš Zdeněk 3:0, Kalíšek Jiří 2:2, Litomiský Petr 3:1, Vytisk Václav 1:2, Adámek Jiří 0:1), TJ Sokol Kbely A - TJ Lokomotiva Vršovice F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poluk Alexandr 1:3, Schauer Patrik 1:3, Hrdý Jiří 2:2, Svoboda Vladimír 3:1, body hostů: Jaroš Petr 3:1, Středa Martin 2:2, Hoang Bien 2:2, Hlaváček Ivan 2:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ Malešice C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevmeržický Vadim 2:2, Merhautová Alena 1:3, Hladík Ivo 3:0, Bielina Václav 3:1, body hostů: Krauz Samuel 3:1, Bednář Petr 1:3, Skoupý Libor 0:4, Hanšpach Daniel 2:1), AC Sparta Praha I - SK OAZA Praha C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zítek Martin 3:1, Handlová Natálie 2:1, Rulc Lukáš nejml. 0:3, Podrazil Vojtěch 3:1, body hostů: Čapek Karel 4:0, Koubek Arnošt 1:3, Berný Lukáš 1:2, Hrubý Václav 0:3), TJ Sokol Petrovice I. D - Slovan KST Bohnice G 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Václav 3:0, Lukáč Michal 1:2, Michálek Vojtěch 1:2, Schützner Vladimír 3:0, body hostů: Novosad Rostislav 2:1, Zerkal Sergey 1:2, Komín Ondřej 1:2, Chaloupek Petr 0:3), SK Dolní Měcholupy B - SK HAMR B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mára Karel 2:2, Brož Josef 1:2, Kácl Jiří 0:3, Kohout Pavel 4:0, WO 0:1, body hostů: Marek Michal 3:1, Bruk Martin 2:2, Šinákl Jan 2:1, Joska Tomáš 0:3, WO 1:0),
19. kolo:
SK Dolní Měcholupy B - SK Vršovice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hodač Michal 0:1, Brož Josef 3:0, Mára Karel 2:1, Vojta Martin 3:1, Kácl Jiří 1:1, body hostů: Dvořák Jiří ml. 2:2, Jantač Petr 0:3, Polášek Lukáš 0:3, Dvořák Jiří st. 2:1), SK HAMR B - TJ Sokol Petrovice I. D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šinákl Jan 0:4, Maršíková Martina 2:2, Joska Tomáš 3:1, Bruk Martin 3:1, body hostů: Novotný Václav 2:2, Schützner Vladimír 3:1, Lukáč Michal 2:2, Michálek Vojtěch 1:3), Slovan KST Bohnice G - AC Sparta Praha I 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zerkal Sergey 3:1, Komín Ondřej 1:0, Cankař Radek 2:1, Handl Erich 1:3, Novosad Rostislav 2:0, body hostů: Šusta Petr 2:2, Suk Matouš 0:4, Handlová Natálie 2:1, Melíšek Ondřej 1:2), SK OAZA Praha C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fabian Jiří 1:2, Koubek Arnošt 0:3, Berný Lukáš 2:1, Čapek Karel 1:2, body hostů: Nevmeržický Vadim 2:1, Bielina Václav 3:0, Hladík Ivo 1:2, Merhautová Alena 2:1), TJ Malešice C - TJ Sokol Kbely A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybenský Marek 2:1, Tomek Jakub 2:1, Hanšpach Daniel 2:1, Krauz Samuel 2:1, body hostů: Svoboda Vladimír 0:3, Poluk Alexandr 2:1, Schauer Patrik 2:1, Hrdý Jiří 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice F - TJ Sokol Nové Vysočany B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroš Petr 3:0, Hoang Bien 2:1, Hlaváček Ivan 2:1, Dolanský Roman 2:2, body hostů: Kňažík Ondřej 1:3, Kalíšek Jiří 2:1, Vytisk Václav 0:3, Kobras Ludvík 1:2),
20. kolo:
SK Vršovice A - TJ Lokomotiva Vršovice F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jiří st. 2:2, Pospíšil Marek 0:4, Jantač Petr 3:1, Dvořák Jiří ml. 3:1, body hostů: Jaroš Petr 4:0, Dolanský Roman 2:2, Středa Martin 1:3, Hlaváček Ivan 1:3), TJ Sokol Nové Vysočany B - TJ Malešice C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kňažík Ondřej 1:3, Litomiský Petr 1:2, Vytisk Václav 1:2, Kalíšek Jiří 3:1, body hostů: Krauz Samuel 3:1, Tomek Jakub 3:1, Hanšpach Daniel 2:1, Bednář Petr 0:3), TJ Sokol Kbely A - SK OAZA Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schauer Patrik 1:3, Hrdý Jiří 2:2, Poluk Alexandr 3:1, Svoboda Vladimír 2:2, body hostů: Fabian Jiří 1:3, Čapek Karel 3:1, Koubek Arnošt 3:1, Berný Lukáš 1:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - Slovan KST Bohnice G 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bielina Václav 2:0, Stránský Zdeněk 0:2, Hladík Ivo 3:0, Nevmeržický Vadim 3:0, body hostů: Novosad Rostislav 1:2, Zerkal Sergey 1:2, Chaloupek Petr 0:2, Komín Ondřej 0:2), AC Sparta Praha I - SK HAMR B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zítek Martin 1:2, Rulc Lukáš nejml. 1:1, Melíšek Ondřej 0:3, Handlová Natálie 1:2, body hostů: Bruk Martin 1:2, Šinákl Jan 2:1, Maršíková Martina 3:0, Joska Tomáš 2:0), TJ Sokol Petrovice I. D - SK Dolní Měcholupy B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Shivashankar Bharadwaj Mithun 1:1, Lukáč Michal 1:1, Schützner Vladimír 3:0, Novotný Václav 3:0, body hostů: Vojta Martin 2:1, Mára Karel 0:3, Hodač Michal 0:2, Kácl Jiří 0:2),
21. kolo:
TJ Sokol Petrovice I. D - SK Vršovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukáč Michal 2:1, Michálek Vojtěch 3:0, Schützner Vladimír 2:1, Novotný Václav 2:1, body hostů: Dvořák Jiří ml. 1:2, Jantač Petr 2:1, Jantačová Zuzana 0:3, Dvořák Jiří st. 0:3), SK Dolní Měcholupy B - AC Sparta Praha I 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mára Karel 2:0, Brož Josef 2:0, Vojta Martin 3:0, Kácl Jiří 1:2, body hostů: Benák Daniel 0:3, Melíšek Ondřej 0:3, Šusta Petr 1:1, Handlová Natálie 1:1), SK HAMR B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šinákl Jan 3:1, Maršíková Martina 1:3, Melcher Marek 1:2, Bruk Martin 2:2, body hostů: Nevmeržický Vadim 1:3, Bielina Václav 3:1, Hladík Ivo 2:2, Stránský Zdeněk 2:1), Slovan KST Bohnice G - TJ Sokol Kbely A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komín Ondřej 1:3, Zerkal Sergey 2:2, Novosad Rostislav 2:2, Handl Erich 3:1, body hostů: Svoboda Vladimír 2:2, Schauer Patrik 3:1, Hanke Tomáš 1:3, Hrdý Jiří 2:2), SK OAZA Praha C - TJ Sokol Nové Vysočany B 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koubek Arnošt 2:1, Fabian Jiří 2:0, Berný Lukáš 3:0, Čapek Karel 3:0, body hostů: Kalíšek Jiří 0:3, Kňažík Ondřej 0:3, Kobras Ludvík 0:3, Vytisk Václav 1:1), TJ Malešice C - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krauz Samuel 2:0, Skoupý Libor 1:1, Tomek Jakub 2:1, Rybenský Marek 3:0, body hostů: Jaroš Petr 2:1, Středa Martin 0:3, Hlaváček Ivan 0:2, Mládek Bohuslav 0:2),
22. kolo:
SK Vršovice A - TJ Malešice C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Marek 0:4, Pocar Jan 0:3, Polášek Lukáš 2:1, Dvořák Jiří ml. 3:1, body hostů: Zseller Jiří 2:2, Krauz Samuel 4:0, Skoupý Libor 1:2, Tomek Jakub 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice F - SK OAZA Praha C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Středa Martin 1:3, Hoang Bien 2:1, Dolanský Roman 2:1, Jaroš Petr 4:0, body hostů: Čapek Karel 2:2, Koubek Arnošt 0:4, Fabian Jiří 1:2, Berný Lukáš 2:1), TJ Sokol Nové Vysočany B - Slovan KST Bohnice G 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vytisk Václav 1:2, Kobras Ludvík 0:2, Kňažík Ondřej 2:1, Kalíšek Jiří 0:3, body hostů: Cankař Radek 2:1, Novosad Rostislav 2:1, Zerkal Sergey 3:0, Handl Erich 1:1), TJ Sokol Kbely A - SK HAMR B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanke Tomáš 1:1, Poluk Alexandr 1:1, Hrdý Jiří 3:0, Svoboda Vladimír 3:0, WO 1:0, body hostů: Šinákl Jan 0:3, Maršíková Martina 1:2, Nosek David 0:2, Joska Tomáš 1:1, WO 0:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - SK Dolní Měcholupy B 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bielina Václav 2:0, Hladík Ivo 2:0, Merhautová Alena 1:2, Nevmeržický Vadim 2:0, WO 3:0, body hostů: Vojta Martin 1:2, Mára Karel 0:3, Brož Josef 1:2, WO 0:3), AC Sparta Praha I - TJ Sokol Petrovice I. D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítek Martin 2:2, Handlová Natálie 2:2, Rulc Lukáš nejml. 4:0, Bláha Tomáš 1:3, body hostů: Schützner Vladimír 3:1, Novotný Václav 3:1, Lukáč Michal 1:3, Shivashankar Bharadwaj Mithun 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline