Výsledky do novin
5. třída B muži (RS-3B)
1. kolo:
Slovan KST Bohnice H - SF SKK EL Niňo Praha L 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoňová Tereza 3:1, Handl Erich 3:1, Chaloupek Petr 3:1, Bednárik Martin 0:4, body hostů: Ezr František 1:3, Vyvadil Jiří 1:3, Ezr Petr 4:0, Šrytr Petr 1:3), TJ AVIA Čakovice G - TJ Sokol Běchovice II C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Karel 1:3, Vaňásek Jiří ml. 1:3, Šrámek Daniel 3:1, Lomský Gustav 4:0, body hostů: Farář Petr 3:1, Dvořák Petr 2:2, Nagy Ondrej 2:2, Rejent Martin 0:4), TJ Sokol Žižkov D - TJ ABC Branik C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Traxler Jan 4:0, Elčkner Miroslav 0:3, Čermák Jiří 1:2, Fusová Anička 3:1, body hostů: Ruml Jiří 3:1, Zimmel Václav 1:3, Diblík Radek 1:2, Hložek Vojtěch 1:2), TJ Orion Praha C - TTC Praha C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Huleš Jiří 2:0, Svatoň Petr 2:0, Hrubec Vladimír 2:0, Dušek Zdeněk 2:0, body hostů: Moravec Lukáš 0:2, Fejks Michal 0:2, Fiala Aleš 0:2, Ruzha Lumír 0:2), VŠSK MFF Praha A - SK Slivenec B 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Winter Daniel 2:0, Patho Gabriel 1:1, Patho Róbert 2:1, Vošický Otto 2:0, WO 3:0, body hostů: Šimánek Lubomír 1:2, Vobruba Aleš 1:2, Svoboda Milan 0:3, WO 0:3), TJ Pankrác E - SK Start Praha C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Martin 1:3, Bauer Radek 2:2, Pejchal Vlastimil 1:2, Peštuka Zdeněk 4:0, body hostů: Botek Radomír 3:1, Bajtler Martin 3:1, Hrazdira Adam 0:4, Trnovský Ivo 1:2),
2. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha L - SK Start Praha C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ezr František 2:1, Vyvadil Jiří 1:1, Kozel Rudolf 2:1, Ezr Petr 3:0, body hostů: Botek Radomír 1:2, Bajtler Martin 1:2, Vystrčil Tomáš 0:3, Trnovský Ivo 1:1), SK Slivenec B - TJ Pankrác E 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Třesohlavý Josef 1:2, Jůzek Karel 2:1, Vobruba Aleš 0:3, Šimánek Lubomír 1:3, body hostů: Pastír Jiří 4:0, Holub Martin 2:1, Pejchal Vlastimil 3:0, Bauer Radek 0:3), TTC Praha C - VŠSK MFF Praha A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Szilágyi Tomáš 1:2, Ruzha Lumír 3:0, Haba Martin 2:1, Fejks Michal 2:1, body hostů: Helisová Kateřina 2:1, Winter Daniel 0:3, Patho Gabriel 1:2, Patho Róbert 1:2), TJ ABC Branik C - TJ Orion Praha C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zimmel Václav 2:1, Diblík Radek 1:2, Ruml Jiří 2:1, Petira Martin 3:0, body hostů: Bláha Jaroslav 2:1, Hrubec Vladimír 2:1, Krejsa Josef 0:3, Jirák Jiří 0:3), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Sokol Žižkov D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Petr 0:4, Sejpka Ladislav 1:3, Nagy Ondrej 3:0, Chmelík David 3:1, body hostů: Traxler Jan 2:2, Elčkner Miroslav 3:1, Fusová Anička 2:2, Čermák Jiří 1:2), Slovan KST Bohnice H - TJ AVIA Čakovice G 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadavý Ondřej 1:3, Bartoňová Tereza 1:2, Chaloupek Petr 2:1, Handl Erich 1:3, body hostů: Havlíková Jana 2:2, Šrámek Daniel 4:0, Němický Jiří 2:1, Říha Karel 1:2),
3. kolo:
TJ AVIA Čakovice G - SF SKK EL Niňo Praha L 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němický Jiří 2:0, Říha Karel 2:0, Vaňásek Jiří ml. 2:0, Šrámek Daniel 1:1, WO 2:0, body hostů: Kotrč Michal 0:3, Ezr František 0:1, Ezr Petr 1:1, Šrytr Petr 0:2, WO 0:2), TJ Sokol Žižkov D - Slovan KST Bohnice H 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Elčkner Miroslav 3:1, Čermák Jiří 0:3, Olach Miloslav 1:2, Fusová Anička 4:0, body hostů: Chaloupek Petr 3:1, Bartoňová Tereza 2:2, Kadavý Ondřej 0:3, Bednárik Martin 1:2), TJ Orion Praha C - TJ Sokol Běchovice II C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Jaroslav 3:0, Svatoň Petr 1:1, Jirák Jiří 1:1, Huleš Jiří 3:0, Dušek Zdeněk 1:0, body hostů: Nagy Ondrej 1:2, Dvořák Petr 1:2, Rezek Jan st. 0:3, Perníkář Tomáš 0:2), VŠSK MFF Praha A - TJ ABC Branik C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Helisová Kateřina 3:1, Patho Gabriel 1:2, Patho Róbert 1:2, Winter Daniel 3:1, body hostů: Petira Martin 2:2, Ruml Jiří 2:2, Zimmel Václav 1:2, Hložek Vojtěch 1:2), TJ Pankrác E - TTC Praha C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pastír Jiří 2:0, Pejchal Vlastimil 1:1, Holub Martin 2:1, Peštuka Zdeněk 3:0, body hostů: Filip Miroslav 0:3, Moravec Lukáš 2:1, Fejks Michal 0:2, Haba Martin 0:2), SK Start Praha C - SK Slivenec B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Botek Radomír 2:2, Bajtler Martin 2:2, Suková Helena 0:3, Potůček Václav 1:3, body hostů: Třesohlavý Josef 4:0, Jůzek Karel 3:1, Kop František 3:1, Šimánek Lubomír 0:3),
4. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha L - SK Slivenec B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozel Rudolf 1:3, Vyvadil Jiří 1:3, Khozeuly Yedil 1:3, Ezr Petr 4:0, body hostů: Třesohlavý Josef 3:1, Jůzek Karel 3:1, Hartmann Miroslav 0:4, Kop František 3:1), TTC Praha C - SK Start Praha C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szilágyi Tomáš 1:3, Ruzha Lumír 4:0, Haba Martin 3:1, Fejks Michal 1:3, body hostů: Hrazdira Adam 2:2, Botek Radomír 2:2, Suková Helena 1:3, Trnovský Ivo 2:2), TJ ABC Branik C - TJ Pankrác E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ruml Jiří 1:1, Hložek Vojtěch 0:2, Hlaváček Petr 0:3, Zimmel Václav 1:2, body hostů: Peštuka Zdeněk 3:0, Pastír Jiří 3:0, Pejchal Vlastimil 2:0, Holub Martin 0:2), TJ Sokol Běchovice II C - VŠSK MFF Praha A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nagy Ondrej 2:1, Sejpka Ladislav 2:0, Rejent Martin 1:2, Dvořák Petr 3:0, body hostů: Helisová Kateřina 2:1, Patho Gabriel 1:2, Winter Daniel 0:3, Patho Róbert 0:2), Slovan KST Bohnice H - TJ Orion Praha C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bednárik Martin 0:3, Kadavý Ondřej 0:2, Novotný Marek 1:2, Chaloupek Petr 2:1, body hostů: Dušek Zdeněk 3:0, Bláha Jaroslav 3:0, Svatoň Petr 1:2, Jirák Jiří 1:1), TJ AVIA Čakovice G - TJ Sokol Žižkov D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němický Jiří 3:0, Říha Karel 0:3, Havlíková Jana 1:2, Šrámek Daniel 0:4, body hostů: Fusová Anička 3:1, Čermák Jiří 3:0, Elčkner Miroslav 1:2, Olach Miloslav 2:1),
5. kolo:
TJ Sokol Žižkov D - SF SKK EL Niňo Praha L 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Elčkner Miroslav 2:2, Čermák Jiří 2:2, Olach Miloslav 1:3, Fusová Anička 3:1, body hostů: Ezr Petr 4:0, Kotrč Michal 2:2, Ezr František 1:3, Vyvadil Jiří 1:3), TJ Orion Praha C - TJ AVIA Čakovice G 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubec Vladimír 2:2, Bláha Jaroslav 3:1, Jirák Jiří 0:3, Huleš Jiří 4:0, body hostů: Šrámek Daniel 2:2, Havlíková Jana 3:1, Vaňásek Jiří ml. 1:3, Říha Karel 0:3), VŠSK MFF Praha A - Slovan KST Bohnice H 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Helisová Kateřina 3:0, Patho Gabriel 1:1, Patho Róbert 3:0, Winter Daniel 1:2, body hostů: Chaloupek Petr 0:2, Handl Erich 2:1, Bartoňová Tereza 0:3, Kadavý Ondřej 1:1, Bednárik Martin 0:1), TJ Pankrác E - TJ Sokol Běchovice II C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peštuka Zdeněk 3:0, Pejchal Vlastimil 1:1, Bauer Radek 2:1, Pastír Jiří 2:1, body hostů: Chmelík David 2:1, Dvořák Petr 1:2, Nagy Ondrej 0:3, Rejent Martin 0:2), SK Start Praha C - TJ ABC Branik C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Botek Radomír 3:1, Trnovský Ivo 1:3, Hrazdira Adam 1:3, Bajtler Martin 2:2, body hostů: Ruml Jiří 3:1, Zimmel Václav 3:1, Diblík Radek 0:4, Hložek Vojtěch 3:1), SK Slivenec B - TTC Praha C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Třesohlavý Josef 2:1, Kop František 2:1, Hartmann Miroslav 1:2, Jůzek Karel 3:0, body hostů: Moravec Lukáš 2:1, Fejks Michal 1:2, Ruzha Lumír 1:2, Haba Martin 0:3),
6. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha L - TTC Praha C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrč Michal 2:2, Ezr František 2:1, Khozeuly Yedil 1:2, Ezr Petr 4:0, body hostů: Moravec Lukáš 2:2, Fejks Michal 2:2, Szilágyi Tomáš 0:3, Fiala Aleš 1:2), TJ ABC Branik C - SK Slivenec B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hložek Vojtěch 0:3, Diblík Radek 2:1, Ruml Jiří 2:1, Hlaváček Petr 0:4, body hostů: Jůzek Karel 2:2, Třesohlavý Josef 3:0, Kop František 2:1, Hartmann Miroslav 2:1), TJ Sokol Běchovice II C - SK Start Praha C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nagy Ondrej 1:1, Dvořák Petr 2:0, Sejpka Ladislav 3:0, Farář Petr 2:0, body hostů: Botek Radomír 0:3, Suková Helena 0:2, Vystrčil Tomáš 0:2, Trnovský Ivo 1:1), Slovan KST Bohnice H - TJ Pankrác E 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chaloupek Petr 0:2, Handl Erich 0:2, Bartoňová Tereza 0:3, Kadavý Ondřej 1:2, body hostů: Pastír Jiří 3:0, Peštuka Zdeněk 3:0, Pejchal Vlastimil 1:1, Holub Martin 2:0), TJ AVIA Čakovice G - VŠSK MFF Praha A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němický Jiří 2:0, Říha Karel 1:1, Černý Jakub 2:1, Dvořáková Anna 3:0, body hostů: Helisová Kateřina 2:1, Patho Gabriel 0:3, Winter Daniel 0:2, Milota Martin 0:2), TJ Sokol Žižkov D - TJ Orion Praha C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Elčkner Miroslav 3:0, Traxler Jan 1:2, Čermák Jiří 2:1, Fusová Anička 3:1, body hostů: Bláha Jaroslav 2:2, Hrubec Vladimír 2:1, Svatoň Petr 0:3, Krejsa Josef 0:3),
7. kolo:
TJ Orion Praha C - SF SKK EL Niňo Praha L 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Huleš Jiří 3:1, Hrubec Vladimír 2:1, Krejsa Josef 0:3, Dušek Zdeněk 3:1, body hostů: Ezr Petr 4:0, Kotrč Michal 1:3, Ezr František 1:2, Vyvadil Jiří 0:3), VŠSK MFF Praha A - TJ Sokol Žižkov D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Helisová Kateřina 2:1, Patho Gabriel 0:3, Winter Daniel 0:3, Patho Róbert 1:2, body hostů: Fusová Anička 2:1, Traxler Jan 3:0, Elčkner Miroslav 1:2, Čermák Jiří 3:0), TJ Pankrác E - TJ AVIA Čakovice G 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pastír Jiří 3:0, Pejchal Vlastimil 1:2, Holub Martin 1:2, Peštuka Zdeněk 3:0, body hostů: Němický Jiří 1:2, Havlíková Jana 2:1, Říha Karel 1:2, Herčík Lubomír 0:3), SK Start Praha C - Slovan KST Bohnice H 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Botek Radomír 1:1, Nacher Patrik 2:0, Trnovský Ivo 2:1, Bajtler Martin 3:0, body hostů: Chaloupek Petr 1:2, Handl Erich 0:3, Bednárik Martin 1:1, Novotný Marek 0:2), SK Slivenec B - TJ Sokol Běchovice II C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Třesohlavý Josef 3:1, Jůzek Karel 3:1, Hrbek Ivan 1:2, Hartmann Miroslav 3:1, body hostů: Farář Petr 1:3, Dvořák Petr 4:0, Sejpka Ladislav 0:4, Nagy Ondrej 0:3), TTC Praha C - TJ ABC Branik C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Szilágyi Tomáš 1:2, Fiala Aleš 2:1, Haba Martin 2:1, Fejks Michal 3:1, body hostů: Zimmel Václav 2:2, Diblík Radek 1:2, Král Ludvík st. 2:1, Král Jakub 0:3),
8. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha L - TJ ABC Branik C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ezr Petr 4:0, Kotrč Michal 2:2, Vyvadil Jiří 1:2, Ezr František 2:2, body hostů: Ruml Jiří 3:1, Zimmel Václav 2:2, Hložek Vojtěch 1:3, Šimon Milan 0:3), TJ Sokol Běchovice II C - TTC Praha C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořák Petr 1:0, Nagy Ondrej 2:0, Rejent Martin 1:2, Farář Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Fejks Michal 1:2, Haba Martin 0:3, Smíšek Jaroslav 1:1, WO 0:3), Slovan KST Bohnice H - SK Slivenec B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoňová Tereza 2:1, Chaloupek Petr 2:1, Bednárik Martin 1:2, Kadavý Ondřej 3:1, body hostů: Třesohlavý Josef 2:2, Jůzek Karel 2:1, Přeučil Jiří 1:2, Hrbek Ivan 0:3), TJ AVIA Čakovice G - SK Start Praha C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němický Jiří 2:2, Vaňásek Jiří ml. 3:1, Říha Karel 1:3, Šrámek Daniel 1:3, body hostů: Potůček Václav 2:2, Hrazdira Adam 0:4, Suková Helena 3:1, Trnovský Ivo 4:0), TJ Sokol Žižkov D - TJ Pankrác E 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Elčkner Miroslav 0:4, Traxler Jan 1:3, Čermák Jiří 2:1, Fusová Anička 2:2, body hostů: Peštuka Zdeněk 4:0, Pastír Jiří 2:2, Pejchal Vlastimil 3:1, Holub Martin 1:2), TJ Orion Praha C - VŠSK MFF Praha A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Huleš Jiří 3:0, Bláha Jaroslav 2:0, Krejsa Josef 0:3, Dušek Zdeněk 3:0, body hostů: Helisová Kateřina 1:2, Winter Daniel 1:2, Patho Róbert 1:2, Patho Gabriel 0:2),
9. kolo:
VŠSK MFF Praha A - SF SKK EL Niňo Praha L 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Helisová Kateřina 2:1, Patho Gabriel 0:3, Patho Róbert 1:2, Winter Daniel 2:2, body hostů: Ezr Petr 4:0, Kotrč Michal 3:0, Vyvadil Jiří 0:3, Šrytr Petr 1:2), TJ Pankrác E - TJ Orion Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Martin 1:3, Pastír Jiří 2:2, Pejchal Vlastimil 2:2, Peštuka Zdeněk 3:1, body hostů: Sedláček Luděk 4:0, Dušek Zdeněk 2:2, Huleš Jiří 2:2, Bláha Jaroslav 0:4), SK Start Praha C - TJ Sokol Žižkov D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrazdira Adam 0:2, Vystrčil Tomáš 0:2, Jeřábek Pavel 0:2, Botek Radomír 0:2, body hostů: Traxler Jan 2:0, Fusová Anička 2:0, Elčkner Miroslav 2:0, Čermák Jiří 2:0), SK Slivenec B - TJ AVIA Čakovice G 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Třesohlavý Josef 0:2, Vobruba Aleš 0:2, Přeučil Jiří 0:2, Hartmann Miroslav 0:2, body hostů: Dvořáková Lucie 2:0, Vaňásek Jiří ml. 2:0, Němický Jiří 2:0, Říha Karel 2:0), TTC Praha C - Slovan KST Bohnice H 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Haba Martin 3:1, Szilágyi Tomáš 3:1, Fejks Michal 2:2, WO 0:5, body hostů: Kadavý Ondřej 2:1, Chaloupek Petr 1:2, Bednárik Martin 1:2, Handl Erich 0:3, WO 5:0), TJ ABC Branik C - TJ Sokol Běchovice II C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zimmel Václav 0:4, Hlaváček Petr 0:3, Ruml Jiří 3:0, Petira Martin 3:1, body hostů: Farář Petr 3:1, Dvořák Petr 2:2, Sejpka Ladislav 1:2, Nagy Ondrej 2:1),
10. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha L - TJ Sokol Běchovice II C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrč Michal 3:1, Šrytr Petr 0:4, Vyvadil Jiří 2:2, Ezr Petr 4:0, body hostů: Nagy Ondrej 2:2, Dvořák Petr 1:3, Chmelík David 3:1, Brůček František 1:3), Slovan KST Bohnice H - TJ ABC Branik C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chaloupek Petr 3:0, Bartoňová Tereza 2:1, Bednárik Martin 1:2, Kadavý Ondřej 2:1, body hostů: Diblík Radek 1:2, Petira Martin 2:1, Zimmel Václav 1:2, Hlaváček Petr 0:3), TJ AVIA Čakovice G - TTC Praha C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říha Karel 1:3, Šrámek Daniel 3:1, Štěpánek Tomáš 0:4, Němický Jiří 3:1, body hostů: Moravec Lukáš 4:0, Fejks Michal 2:2, Szilágyi Tomáš 1:3, Haba Martin 2:2), TJ Sokol Žižkov D - SK Slivenec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Jiří 2:0, Traxler Jan 2:0, Elčkner Miroslav 2:0, Fusová Anička 2:0, body hostů: Třesohlavý Josef 0:2, Hartmann Miroslav 0:2, Hrbek Ivan 0:2, Svoboda Milan 0:2), TJ Orion Praha C - SK Start Praha C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Huleš Jiří 2:0, Bláha Jaroslav 2:0, Hrubec Vladimír 3:0, Dušek Zdeněk 2:1, body hostů: Nacher Patrik 0:3, Botek Radomír 0:3, Trnovský Ivo 0:2, Hrazdira Adam 1:1), VŠSK MFF Praha A - TJ Pankrác E 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Helisová Kateřina 1:1, Patho Gabriel 0:2, Patho Róbert 0:3, Winter Daniel 0:3, body hostů: Peštuka Zdeněk 3:0, Pejchal Vlastimil 3:0, Holub Martin 2:0, Bauer Radek 1:1),
11. kolo:
TJ Pankrác E - SF SKK EL Niňo Praha L 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pastír Jiří 1:1, Pejchal Vlastimil 2:0, Bauer Radek 2:1, Peštuka Zdeněk 3:0, body hostů: Ezr Petr 2:1, Ezr František 0:3, Khozeuly Yedil 0:2, Lanžhotský Vojtěch 0:2), SK Start Praha C - VŠSK MFF Praha A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Potůček Václav 0:3, Vystrčil Tomáš 0:1, Hrazdira Adam 1:2, Botek Radomír 2:1, Trnovský Ivo 0:2, body hostů: Helisová Kateřina 3:0, Patho Gabriel 1:2, Patho Róbert 3:0, Winter Daniel 2:1), SK Slivenec B - TJ Orion Praha C 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jůzek Karel 2:1, Hartmann Miroslav 0:3, Maršálek Petr 0:3, Třesohlavý Josef 1:2, WO 4:0, body hostů: Bláha Jaroslav 4:0, Svatoň Petr 3:1, Jirák Jiří 2:2, WO 0:4), TTC Praha C - TJ Sokol Žižkov D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fejks Michal 0:2, Fiala Aleš 0:2, Haba Martin 0:3, Moravec Lukáš 1:1, body hostů: Fusová Anička 3:0, Traxler Jan 2:0, Elčkner Miroslav 1:1, Čermák Jiří 2:0), TJ ABC Branik C - TJ AVIA Čakovice G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimmel Václav 3:1, Král Ludvík st. 0:4, Šimon Milan 1:3, Ruml Jiří 3:1, body hostů: Němický Jiří 2:2, Vaňásek Jiří ml. 4:0, Šrámek Daniel 1:3, Říha Karel 2:2), TJ Sokol Běchovice II C - Slovan KST Bohnice H 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Petr 3:0, Procházka Ivan st. 2:1, Perníkář Tomáš 0:3, Farář Petr 3:0, body hostů: Handl Erich 2:1, Chaloupek Petr 1:2, Novotný Marek 1:2, Pražák Bohumil 0:3),
12. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha L - Slovan KST Bohnice H 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrč Michal 2:2, Ezr František 2:2, Kozel Rudolf 1:2, Ezr Petr 4:0, body hostů: Chaloupek Petr 1:3, Kadavý Ondřej 3:1, Bartoňová Tereza 1:3, Bednárik Martin 1:2), TJ Sokol Běchovice II C - TJ AVIA Čakovice G 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Petr 3:1, Perníkář Tomáš 1:2, Brůček František 1:2, Farář Petr 4:0, body hostů: Němický Jiří 1:3, Havlíková Jana 2:2, Šrámek Daniel 1:2, Říha Karel 1:2), TJ ABC Branik C - TJ Sokol Žižkov D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petira Martin 3:0, Hložek Vojtěch 3:0, Král Ludvík st. 0:3, Zimmel Václav 3:0, body hostů: Fusová Anička 1:2, Čermák Jiří 1:2, Traxler Jan 1:2, Elčkner Miroslav 0:3), TTC Praha C - TJ Orion Praha C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejks Michal 2:2, Haba Martin 1:2, Fiala Aleš 2:1, Moravec Lukáš 4:0, body hostů: Dang Tuan Dat 3:1, Jirák Jiří 0:4, Krejsa Josef 0:3, Bláha Jaroslav 2:1), SK Slivenec B - VŠSK MFF Praha A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Třesohlavý Josef 2:1, Jůzek Karel 3:0, Kop František 1:2, Helcl Daniel 3:0, body hostů: Helisová Kateřina 2:1, Patho Gabriel 1:2, Winter Daniel 0:3, Milota Martin 0:3), SK Start Praha C - TJ Pankrác E 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Botek Radomír 1:2, Trnovský Ivo 1:2, Potůček Václav 0:3, Suková Helena 1:2, body hostů: Peštuka Zdeněk 2:1, Pastír Jiří 3:0, Bauer Radek 3:0, Holub Martin 1:2),
13. kolo:
SK Start Praha C - SF SKK EL Niňo Praha L 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trnovský Ivo 1:1, Potůček Václav 1:1, Hrazdira Adam 1:2, Botek Radomír 2:1, WO 5:0, body hostů: Ezr Petr 4:0, Ezr František 1:2, Vyvadil Jiří 0:3, WO 0:5), TJ Pankrác E - SK Slivenec B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Martin 2:1, Pastír Jiří 3:0, Bauer Radek 0:3, Pejchal Vlastimil 3:1, body hostů: Třesohlavý Josef 1:3, Jůzek Karel 1:2, Helcl Daniel 2:1, Hartmann Miroslav 1:2), VŠSK MFF Praha A - TTC Praha C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brejchová Kateřina 2:2, Patho Gabriel 3:0, Milota Martin 0:3, Winter Daniel 3:1, body hostů: Moravec Lukáš 2:2, Fejks Michal 1:3, Ruzha Lumír 2:1, Haba Martin 1:2), TJ Orion Praha C - TJ ABC Branik C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Huleš Jiří 2:1, Dang Tuan Dat 3:0, Krejsa Josef 1:2, Dušek Zdeněk 3:0, body hostů: Petira Martin 2:1, Zimmel Václav 0:3, Kopřiva Jan 1:2, Hložek Vojtěch 0:3), TJ Sokol Žižkov D - TJ Sokol Běchovice II C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Elčkner Miroslav 0:2, Traxler Jan 2:1, Čermák Jiří 3:0, Fusová Anička 3:1, Krejčí Pavel 0:1, body hostů: Dvořák Petr 2:2, Nagy Ondrej 1:2, Rejent Martin 1:2, Procházka Ivan st. 1:2), TJ AVIA Čakovice G - Slovan KST Bohnice H 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šrámek Daniel 2:1, Němický Jiří 1:2, Říha Karel 1:2, Vaňásek Jiří ml. 4:0, body hostů: Kadavý Ondřej 3:1, Chaloupek Petr 1:2, Bartoňová Tereza 0:3, Bednárik Martin 1:2),
14. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha L - TJ AVIA Čakovice G 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrč Michal 3:0, Vyvadil Jiří 0:1, Lanžhotský Vojtěch 2:1, Ezr Petr 3:0, Šrytr Petr 1:1, body hostů: Dvořáková Anna 2:1, Havlíková Jana 1:2, Říha Karel 0:3, Hájek Alexandr 0:3), Slovan KST Bohnice H - TJ Sokol Žižkov D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chaloupek Petr 1:3, Zerkal Sergey 1:2, Handl Erich 0:3, Kadavý Ondřej 3:1, body hostů: Traxler Jan 4:0, Čermák Jiří 3:1, Fusová Anička 2:1, Olach Miloslav 0:3), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Orion Praha C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brůček František 0:2, Perníkář Tomáš 0:2, Sejpka Ladislav 2:1, Procházka Ivan st. 0:3, body hostů: Dang Tuan Dat 3:0, Bláha Jaroslav 2:1, Krejsa Josef 1:1, Hrubec Vladimír 2:0), TJ ABC Branik C - VŠSK MFF Praha A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimmel Václav 2:2, Hložek Vojtěch 2:1, Petira Martin 2:1, Ruml Jiří 3:1, body hostů: Helisová Kateřina 3:1, Patho Gabriel 1:3, Winter Daniel 1:2, Milota Martin 0:3), TTC Praha C - TJ Pankrác E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fejks Michal 1:2, Szilágyi Tomáš 0:3, Smíšek Jaroslav 1:2, Moravec Lukáš 2:1, body hostů: Pastír Jiří 3:0, Pejchal Vlastimil 3:0, Siblík Michal 0:3, Holub Martin 2:1), SK Slivenec B - SK Start Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jůzek Karel 3:1, Kop František 1:3, Helcl Daniel 2:2, Třesohlavý Josef 2:2, body hostů: Bajtler Martin 1:3, Botek Radomír 3:1, Hrazdira Adam 0:4, Trnovský Ivo 4:0),
15. kolo:
SK Slivenec B - SF SKK EL Niňo Praha L 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hartmann Miroslav 0:2, Čítek Roman 0:2, Helcl Daniel 0:3, Třesohlavý Josef 1:2, WO 1:0, body hostů: Ezr Petr 3:0, Kotrč Michal 2:1, Lanžhotský Vojtěch 3:0, Vyvadil Jiří 1:0, WO 0:1), SK Start Praha C - TTC Praha C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Botek Radomír 2:1, Nacher Patrik 3:0, Hrazdira Adam 0:3, Trnovský Ivo 3:0, body hostů: Moravec Lukáš 2:1, Fejks Michal 1:2, Fiala Aleš 1:2, Haba Martin 0:3), TJ Pankrác E - TJ ABC Branik C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Martin 2:1, Pastír Jiří 2:1, Bauer Radek 3:0, Pejchal Vlastimil 2:1, body hostů: Petira Martin 2:1, Ruml Jiří 1:2, Hájek Ondřej 0:3, Popelka Jaromír st. 0:3), VŠSK MFF Praha A - TJ Sokol Běchovice II C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Helisová Kateřina 0:2, Patho Gabriel 1:2, Patho Róbert 1:2, Winter Daniel 3:1, WO 0:2, body hostů: Farář Petr 4:0, Dvořák Petr 2:1, Brůček František 0:2, Perníkář Tomáš 1:2, WO 2:0), TJ Orion Praha C - Slovan KST Bohnice H 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Huleš Jiří 2:0, Dang Tuan Dat 2:0, Krejsa Josef 2:0, Dušek Zdeněk 2:0, body hostů: Kadavý Ondřej 0:2, Chaloupek Petr 0:2, Pražák Bohumil 0:2, Vanka Radek 0:2), TJ Sokol Žižkov D - TJ AVIA Čakovice G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Traxler Jan 3:1, Elčkner Miroslav 1:3, Kolář Antonín 2:2, Fusová Anička 3:1, body hostů: Vaňásek Jiří ml. 3:1, Dvořáková Anna 2:2, Šrámek Daniel 1:3, Říha Karel 1:3),
16. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha L - TJ Sokol Žižkov D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lanžhotský Vojtěch 1:2, Vyvadil Jiří 1:2, Šrytr Petr 0:3, Kotrč Michal 2:2, body hostů: Čermák Jiří 4:0, Fusová Anička 3:0, Traxler Jan 2:1, Kolář Antonín 0:3), TJ AVIA Čakovice G - TJ Orion Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíková Jana 3:1, Říha Karel 2:2, Hájek Alexandr 1:3, Dvořáková Anna 2:2, body hostů: Huleš Jiří 3:1, Hrubec Vladimír 3:1, Svatoň Petr 2:2, Krejsa Josef 0:4), Slovan KST Bohnice H - VŠSK MFF Praha A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zerkal Sergey 2:0, Handl Erich 1:1, Bednárik Martin 2:1, Kadavý Ondřej 3:0, body hostů: Patho Gabriel 2:1, Patho Róbert 0:3, Winter Daniel 0:2, Vošický Otto 0:2), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Pankrác E 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brůček František 0:2, Perníkář Tomáš 0:2, Sejpka Ladislav 0:2, Veselý Vladimír 0:2, body hostů: Peštuka Zdeněk 2:0, Pastír Jiří 2:0, Pejchal Vlastimil 2:0, Holub Martin 2:0), TJ ABC Branik C - SK Start Praha C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petira Martin 2:0, Zimmel Václav 1:1, Hložek Vojtěch 3:0, Ruml Jiří 2:0, body hostů: Potůček Václav 0:3, Botek Radomír 1:1, Hrazdira Adam 0:2, Jeřábek Pavel 0:2), TTC Praha C - SK Slivenec B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fejks Michal 1:3, Szilágyi Tomáš 2:1, Haba Martin 0:3, Moravec Lukáš 1:3, body hostů: Jůzek Karel 3:1, Helcl Daniel 4:0, Kop František 3:0, Přeučil Jiří 0:3),
17. kolo:
TTC Praha C - SF SKK EL Niňo Praha L 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejks Michal 3:1, Szilágyi Tomáš 0:4, Fiala Aleš 0:4, Moravec Lukáš 4:0, body hostů: Kotrč Michal 2:2, Lanžhotský Vojtěch 2:2, Šrytr Petr 3:1, Vyvadil Jiří 2:2), SK Slivenec B - TJ ABC Branik C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Helcl Daniel 1:3, Jůzek Karel 2:2, Přeučil Jiří 2:1, Třesohlavý Josef 1:3, body hostů: Ruml Jiří 3:1, Kopřiva Jan 0:4, Zimmel Václav 4:0, Hložek Vojtěch 2:1), SK Start Praha C - TJ Sokol Běchovice II C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suková Helena 1:2, Hrazdira Adam 2:1, Jeřábek Pavel 0:3, Nacher Patrik 2:2, body hostů: Dvořák Petr 4:0, Procházka Ivan st. 2:1, Perníkář Tomáš 2:1, Brůček František 0:3), TJ Pankrác E - Slovan KST Bohnice H 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Martin 3:1, Bauer Radek 3:1, Siblík Michal 0:2, Peštuka Zdeněk 3:1, Pastír Jiří 0:1, body hostů: Zerkal Sergey 3:1, Bartoňová Tereza 2:2, Handl Erich 1:3, Bednárik Martin 0:3), VŠSK MFF Praha A - TJ AVIA Čakovice G 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brejchová Kateřina 2:0, Patho Gabriel 1:1, Patho Róbert 1:2, Winter Daniel 1:1, WO 4:0, body hostů: Šrámek Daniel 1:2, Říha Karel 3:0, Hájek Alexandr 0:3, WO 0:4), TJ Orion Praha C - TJ Sokol Žižkov D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dang Tuan Dat 3:0, Svatoň Petr 1:2, Hrubec Vladimír 2:1, Dušek Zdeněk 2:1, body hostů: Fusová Anička 1:2, Čermák Jiří 2:1, Traxler Jan 1:2, Kolář Antonín 0:3),
18. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha L - TJ Orion Praha C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Waldmann Martin 0:2, Lanžhotský Vojtěch 0:2, Šrytr Petr 0:2, Vyvadil Jiří 0:2, body hostů: Dušek Zdeněk 2:0, Huleš Jiří 2:0, Dang Tuan Dat 2:0, Hrubec Vladimír 2:0), TJ Sokol Žižkov D - VŠSK MFF Praha A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Jiří 3:0, Traxler Jan 2:0, Elčkner Miroslav 1:2, Fusová Anička 2:1, body hostů: Helisová Kateřina 1:2, Patho Gabriel 0:3, Patho Róbert 2:1, Winter Daniel 0:2), TJ AVIA Čakovice G - TJ Pankrác E 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáková Anna 0:2, Říha Karel 0:2, Šrámek Daniel 0:3, Vaňásek Jiří ml. 1:2, body hostů: Pastír Jiří 3:0, Pejchal Vlastimil 3:0, Bauer Radek 2:0, Holub Martin 1:1), Slovan KST Bohnice H - SK Start Praha C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zerkal Sergey 1:2, Chaloupek Petr 1:2, Bartoňová Tereza 2:1, Kadavý Ondřej 4:0, body hostů: Botek Radomír 2:2, Trnovský Ivo 2:1, Netušilová Marta 0:3, Suková Helena 1:2), TJ Sokol Běchovice II C - SK Slivenec B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ivan st. 2:1, Dvořák Petr 2:1, Brůček František 0:3, Rezek Jan st. 0:4, body hostů: Třesohlavý Josef 2:2, Jůzek Karel 3:0, Helcl Daniel 3:0, Vobruba Aleš 1:2), TJ ABC Branik C - TTC Praha C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petira Martin 3:1, Hložek Vojtěch 1:3, Zimmel Václav 3:1, Ruml Jiří 2:2, body hostů: Moravec Lukáš 4:0, Ruzha Lumír 1:3, Fejks Michal 2:2, Szilágyi Tomáš 0:4),
19. kolo:
TJ ABC Branik C - SF SKK EL Niňo Praha L 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diblík Radek 0:2, Král Ludvík st. 0:2, Hlaváček Petr 0:3, Petira Martin 1:0, WO 0:2, body hostů: Kotrč Michal 3:0, Lanžhotský Vojtěch 2:0, Vyvadil Jiří 1:0, Šrytr Petr 1:1, WO 2:0), TTC Praha C - TJ Sokol Běchovice II C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejks Michal 1:3, Haba Martin 3:1, Szilágyi Tomáš 1:2, Moravec Lukáš 4:0, body hostů: Dvořák Petr 3:1, Procházka Ivan st. 2:2, Perníkář Tomáš 1:3, Brůček František 0:3), SK Slivenec B - Slovan KST Bohnice H 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Třesohlavý Josef 0:2, Jůzek Karel 1:1, Přeučil Jiří 0:3, Helcl Daniel 0:3, body hostů: Kadavý Ondřej 3:0, Zerkal Sergey 2:1, Chaloupek Petr 2:0, Handl Erich 2:0), SK Start Praha C - TJ AVIA Čakovice G 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Botek Radomír 3:0, Suková Helena 2:1, Hrazdira Adam 1:2, Trnovský Ivo 3:1, body hostů: Havlíková Jana 0:4, Dvořáková Anna 3:0, Šrámek Daniel 1:2, Říha Karel 0:3), TJ Pankrác E - TJ Sokol Žižkov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pejchal Vlastimil 2:2, Siblík Michal 1:3, Holub Martin 1:3, Pastír Jiří 4:0, body hostů: Traxler Jan 3:1, Fusová Anička 2:2, Elčkner Miroslav 0:4, Čermák Jiří 3:1), VŠSK MFF Praha A - TJ Orion Praha C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Winter Daniel 2:1, Vošický Otto 1:2, Pavlík Václav 0:3, Helisová Kateřina 1:3, body hostů: Dušek Zdeněk 4:0, Huleš Jiří 3:0, Bláha Jaroslav 2:1, Svatoň Petr 0:3),
20. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha L - VŠSK MFF Praha A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lanžhotský Vojtěch 3:0, Vyvadil Jiří 2:1, Šrytr Petr 2:1, Kotrč Michal 2:1, body hostů: Helisová Kateřina 1:2, Patho Gabriel 1:2, Patho Róbert 1:2, Winter Daniel 0:3), TJ Orion Praha C - TJ Pankrác E 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dang Tuan Dat 1:0, Sedláček Luděk 2:0, Huleš Jiří 2:1, Dušek Zdeněk 2:0, WO 3:0, body hostů: Pejchal Vlastimil 1:2, Holub Martin 0:3, Siblík Michal 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Žižkov D - SK Start Praha C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Jiří 2:1, Traxler Jan 3:0, Kolář Antonín 0:3, Fusová Anička 3:0, body hostů: Botek Radomír 2:1, Trnovský Ivo 1:2, Hrazdira Adam 1:2, Suková Helena 0:3), TJ AVIA Čakovice G - SK Slivenec B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herčík Lubomír 2:2, Říha Karel 2:2, Hájek Alexandr 1:2, Šrámek Daniel 3:1, body hostů: Třesohlavý Josef 3:1, Helcl Daniel 2:2, Přeučil Jiří 0:4, Hartmann Miroslav 2:1), Slovan KST Bohnice H - TTC Praha C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zerkal Sergey 3:1, Chaloupek Petr 1:2, Bednárik Martin 1:2, Kadavý Ondřej 4:0, body hostů: Moravec Lukáš 2:2, Fejks Michal 2:2, Ruzha Lumír 1:2, Haba Martin 0:3), TJ Sokol Běchovice II C - TJ ABC Branik C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sejpka Ladislav 0:4, Nagy Ondrej 1:3, Chmelík David 2:1, Farář Petr 3:1, body hostů: Petira Martin 4:0, Ruml Jiří 1:3, Zimmel Václav 2:2, Hložek Vojtěch 2:1),
21. kolo:
TJ Sokol Běchovice II C - SF SKK EL Niňo Praha L 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nagy Ondrej 3:1, Dvořák Petr 2:2, Sejpka Ladislav 1:2, Farář Petr 3:1, body hostů: Ezr Petr 3:1, Šrytr Petr 0:4, Ezr František 1:3, Vyvadil Jiří 2:1), TJ ABC Branik C - Slovan KST Bohnice H 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petira Martin 0:4, Zimmel Václav 2:2, Hložek Vojtěch 1:2, Ruml Jiří 2:2, body hostů: Kadavý Ondřej 4:0, Zerkal Sergey 1:3, Chaloupek Petr 3:1, Bartoňová Tereza 2:1), TTC Praha C - TJ AVIA Čakovice G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejks Michal 1:3, Fiala Aleš 2:2, Haba Martin 1:3, Moravec Lukáš 3:1, body hostů: Vaňásek Jiří ml. 3:1, Šrámek Daniel 4:0, Říha Karel 1:3, Černý Jakub 1:3), SK Slivenec B - TJ Sokol Žižkov D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Helcl Daniel 0:2, Jůzek Karel 0:2, Hartmann Miroslav 0:3, Třesohlavý Josef 1:1, body hostů: Fusová Anička 3:0, Traxler Jan 2:0, Čermák Jiří 2:0, Elčkner Miroslav 1:1), SK Start Praha C - TJ Orion Praha C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jeřábek Pavel 0:2, Vystrčil Tomáš 0:2, Suková Helena 0:2, Potůček Václav 0:2, body hostů: Dušek Zdeněk 2:0, Huleš Jiří 2:0, Hrubec Vladimír 2:0, Bláha Jaroslav 2:0), TJ Pankrác E - VŠSK MFF Praha A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pejchal Vlastimil 3:1, Bauer Radek 1:2, Holub Martin 1:2, Pastír Jiří 4:0, body hostů: Helisová Kateřina 3:1, Patho Gabriel 1:3, Patho Róbert 1:2, Winter Daniel 0:3),
22. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha L - TJ Pankrác E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lanžhotský Vojtěch 3:1, Ezr František 2:2, Vyvadil Jiří 0:4, Kotrč Michal 2:2, body hostů: Peštuka Zdeněk 2:2, Pejchal Vlastimil 3:1, Holub Martin 3:1, Siblík Michal 1:3), VŠSK MFF Praha A - SK Start Praha C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Helisová Kateřina 2:2, Patho Róbert 2:1, Patho Gabriel 0:3, Winter Daniel 1:3, body hostů: Botek Radomír 3:1, Bajtler Martin 4:0, Trnovský Ivo 2:1, Suková Helena 0:3), TJ Orion Praha C - SK Slivenec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Huleš Jiří 2:0, Hrubec Vladimír 2:0, Bláha Jaroslav 2:0, Dušek Zdeněk 2:0, body hostů: Jůzek Karel 0:2, Helcl Daniel 0:2, Vobruba Aleš 0:2, Maršálek Petr 0:2), TJ Sokol Žižkov D - TTC Praha C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Traxler Jan 2:0, Elčkner Miroslav 1:1, Čermák Jiří 3:0, Fusová Anička 2:0, body hostů: Moravec Lukáš 0:3, Fejks Michal 1:1, Smíšek Jaroslav 0:2, Haba Martin 0:2), TJ AVIA Čakovice G - TJ ABC Branik C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáková Anna 3:0, Říha Karel 1:1, Šrámek Daniel 1:2, Vaňásek Jiří ml. 3:0, body hostů: Petira Martin 1:2, Ruml Jiří 2:1, Zimmel Václav 0:3, Hložek Vojtěch 0:2), Slovan KST Bohnice H - TJ Sokol Běchovice II C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zerkal Sergey 2:2, Handl Erich 1:3, Bednárik Martin 1:2, Kadavý Ondřej 1:0, Bartoňová Tereza 1:2, body hostů: Dvořák Petr 3:1, Nagy Ondrej 4:0, Procházka Ivan st. 2:2, Rejent Martin 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy