Výsledky do novin
6. třída B muži (RS-4B)
1. kolo:
TTC Elizza Praha J - TJ Sokol Kbely C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Jiří 0:2, Kadlecová Taťána 1:1, Sloup Richard 1:2, Lamoš Vítězslav 0:3, body hostů: Trnka Josef 3:0, Hrubý Jan 2:1, Bartoňová Eva 1:1, Vrba Karel 2:0), SK Slivenec C - VŠSK MFF Praha B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrbek Ivan 1:3, Kop František 4:0, Helcl Daniel 1:2, Hartmann Miroslav 3:1, body hostů: Milota Martin 2:2, Brejchová Kateřina 3:1, Pavlík Václav 1:3, Syrovátková Marie 0:3), SF SKK EL Niňo Praha M - SK HAMR C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brož Patrik 2:2, Gajda Jonáš 3:1, Filípek Martin 2:2, Pastorek Lukáš 1:3, body hostů: Bruk Martin 4:0, Marek Michal 3:1, Novák Milan 1:3, Rosa Vladimír 0:4), TTC Praha F - TJ Sokol Nové Vysočany D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poulíček Jaroslav 0:2, Havlíček Ladislav 0:2, Paroubek Jan 0:3, Buriánek Václav 1:1, body hostů: Nováček Vladimír 3:0, Jonák Přemysl 2:0, Černý Martin 1:1, Adámek Jiří 2:0), TJ Sokol Praha Podolí B - TJ AVIA Čakovice H 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Pavel 1:3, Dvořák Aleš 0:2, Zikl Petr 0:3, Bicek Kryštof 3:1, Makal František 1:0, body hostů: Herčík Lubomír 2:2, Vaňásek Jiří ml. 4:0, Černý Jakub 2:1, Štěpánek Tomáš 1:2), SK OAZA Praha D - KK Konstruktiva Praha B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hezina Jiří 2:1, Totzauer Karel 3:0, Stýblo Jaroslav 0:3, Kadlec Antonín 4:0, body hostů: Matoušek Jiří 1:3, Peller Marek 1:2, Černý Pavel 1:2, Bauer Václav 1:2),
2. kolo:
TJ Sokol Kbely C - KK Konstruktiva Praha B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neskusil Josef 2:2, Vrba Karel 0:4, Hrubý Jan 3:1, Trnka Josef 3:1, body hostů: Tvrdík Petr 2:2, Peller Marek 3:1, Černý Pavel 1:3, Bauer Václav 2:2), TJ AVIA Čakovice H - SK OAZA Praha D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Jakub 3:1, Hájek Alexandr 0:3, Štěpánek Tomáš 1:2, Herčík Lubomír 2:2, body hostů: Stočes Petr 3:1, Kadlec Antonín 4:0, Brenner Zdeněk 0:3, Hezina Jiří 1:2), TJ Sokol Nové Vysočany D - TJ Sokol Praha Podolí B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adámek Jiří 0:3, Nováček Vladimír 2:1, Černý Martin 0:3, Erben Michal 1:3, body hostů: Bicek Kryštof 4:0, Jirásek Pavel 2:1, Makal František 3:0, Zikl Petr 1:2), SK HAMR C - TTC Praha F 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Michal 3:0, Novák Milan 1:1, Courton Ivan 0:1, Bruk Martin 3:0, Melcher Marek 1:1, body hostů: Jansa Jiří 2:1, Havlíček Ladislav 0:3, Buriánek Václav 1:2, Listík Vít 0:2), VŠSK MFF Praha B - SF SKK EL Niňo Praha M 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vošický Otto 1:1, Pavlík Václav 0:2, Hroch Michal 0:3, WO 0:3, body hostů: Pastorek Lukáš 3:0, Kořének František 2:0, Filípek Martin 1:0, Brož Patrik 0:1, WO 3:0), TTC Elizza Praha J - SK Slivenec C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Jiří 0:2, Lamoš Vítězslav 0:2, Kalinová Martina 0:3, Sloup Richard 1:1, body hostů: Čítek Roman 3:0, Hrbek Ivan 2:0, Vobruba Aleš 2:0, Hartmann Miroslav 1:1),
3. kolo:
SK Slivenec C - TJ Sokol Kbely C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrbek Ivan 2:2, Hartmann Miroslav 1:3, Svoboda Milan 0:4, Čítek Roman 4:0, body hostů: Trnka Josef 3:1, Vrba Karel 2:2, Bartoňová Eva 1:3, Hrubý Jan 3:1), SF SKK EL Niňo Praha M - TTC Elizza Praha J 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filípek Martin 1:1, Kořének František 1:1, Luxemburk Filip 3:0, Pastorek Lukáš 3:0, body hostů: Sloup Richard 2:1, Skoupý Jan 0:3, Kalinová Martina 0:2, Rosová Kateřina 0:2), TTC Praha F - VŠSK MFF Praha B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ruzha Lumír 3:0, Váňa Petr 1:2, Havlíček Ladislav 0:3, Buriánek Václav 1:3, body hostů: Patho Róbert 3:1, Brejchová Kateřina 3:0, Vošický Otto 2:1, Milota Martin 0:3), TJ Sokol Praha Podolí B - SK HAMR C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bicek Kryštof 2:2, Dvořák Aleš 0:2, Zikl Petr 1:3, Jirásek Pavel 2:2, Makal František 2:0, body hostů: Bruk Martin 4:0, Marek Michal 4:0, Courton Ivan 0:4, Vašák Jaroslav 1:3), SK OAZA Praha D - TJ Sokol Nové Vysočany D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stočes Petr 2:0, Totzauer Karel 1:1, Hezina Jiří 2:1, Kadlec Antonín 3:0, body hostů: Jonák Přemysl 0:3, Erben Michal 2:1, Adámek Jiří 0:2, Černý Martin 0:2), KK Konstruktiva Praha B - TJ AVIA Čakovice H 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušek Jiří 2:0, Toman Bedřich 2:0, Černý Pavel 2:0, Peller Marek 2:0, body hostů: Petříková Michaela 0:2, Herčík Lubomír 0:2, Černý Jakub 0:2, Štěpánek Tomáš 0:2),
4. kolo:
TJ Sokol Kbely C - TJ AVIA Čakovice H 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartoňová Eva 1:1, Neskusil Josef 1:1, Vrba Karel 1:2, Trnka Josef 3:0, WO 4:0, body hostů: Černý Jakub 2:2, Herčík Lubomír 2:1, Hájek Alexandr 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Nové Vysočany D - KK Konstruktiva Praha B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Erben Michal 3:1, Černý Martin 0:4, Jonák Přemysl 3:1, Nováček Vladimír 3:1, body hostů: Peller Marek 1:3, Matoušek Jiří 2:2, Černý Pavel 2:2, Bukovský Petr 2:2), SK HAMR C - SK OAZA Praha D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bruk Martin 2:0, Novák Milan 1:1, Melcher Marek 2:1, Marek Michal 3:0, body hostů: Kadlec Antonín 0:3, Stočes Petr 2:1, Hezina Jiří 0:2, Stýblo Jaroslav 0:2), VŠSK MFF Praha B - TJ Sokol Praha Podolí B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Patho Róbert 1:1, Vošický Otto 0:2, Milota Martin 0:3, Hroch Michal 0:2, body hostů: Bicek Kryštof 1:1, Dvořák Aleš 2:0, Jirásek Pavel 2:0, Zikl Petr 2:0, Makal František 1:0), TTC Elizza Praha J - TTC Praha F 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sloup Richard 0:2, Kadlecová Taťána 1:1, Černý Jiří 0:3, Šedivý Stanislav 1:2, body hostů: Ruzha Lumír 3:0, Jansa Jiří 2:1, Poulíček Jaroslav 2:0, Váňa Petr 1:1), SK Slivenec C - SF SKK EL Niňo Praha M 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kop František 1:1, Hrbek Ivan 0:2, Hartmann Miroslav 0:3, Čítek Roman 0:2, body hostů: Gajda Jonáš 3:0, Kořének František 2:0, Filípek Martin 2:0, Khozeuly Yedil 1:1),
5. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha M - TJ Sokol Kbely C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brož Patrik 2:0, Kořének František 2:0, Luxemburk Filip 1:1, Filípek Martin 2:0, Pastorek Lukáš 1:0, body hostů: Trnka Josef 0:3, Bartoňová Eva 0:2, Hrubý Jan 1:1, Vrba Karel 0:2), TTC Praha F - SK Slivenec C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ruzha Lumír 2:2, Buriánek Václav 2:2, Váňa Petr 2:2, Jansa Jiří 3:1, body hostů: Čítek Roman 3:1, Hartmann Miroslav 3:1, Hrbek Ivan 1:3, Maršálek Petr 0:4), TJ Sokol Praha Podolí B - TTC Elizza Praha J 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Pavel 1:1, Makal František 2:0, Bicek Kryštof 3:0, Dvořák Aleš 2:1, Kulhánek Karel 1:0, body hostů: Černý Jiří 0:3, Skoupý Jan 0:3, Kalinová Martina 0:3, Šedivý Stanislav 2:0), SK OAZA Praha D - VŠSK MFF Praha B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stočes Petr 3:0, Totzauer Karel 3:0, Hezina Jiří 1:2, Kadlec Antonín 2:1, body hostů: Patho Róbert 1:2, Milota Martin 2:1, Hroch Michal 0:3, Veselý Filip 0:3), KK Konstruktiva Praha B - SK HAMR C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Bedřich 1:2, Matoušek Jiří 1:2, Černý Pavel 1:2, Peller Marek 1:3, body hostů: Bruk Martin 4:0, Marek Michal 3:0, Vašák Jaroslav 1:2, Courton Ivan 1:2), TJ AVIA Čakovice H - TJ Sokol Nové Vysočany D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Makovský Zdeněk 0:2, Štěpánek Tomáš 0:2, Hájek Alexandr 0:3, Herčík Lubomír 1:1, body hostů: Erben Michal 3:0, Nováček Vladimír 2:0, Adámek Jiří 2:0, Jonák Přemysl 1:1),
6. kolo:
TJ Sokol Kbely C - TJ Sokol Nové Vysočany D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Jan 3:0, Neskusil Josef 1:2, Vrba Karel 2:1, Trnka Josef 2:1, body hostů: Erben Michal 2:1, Jonák Přemysl 2:1, Černý Martin 0:3, Nováček Vladimír 0:3), SK HAMR C - TJ AVIA Čakovice H 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Melcher Marek 2:1, Novák Milan 3:0, Courton Ivan 0:3, Marek Michal 3:0, body hostů: Černý Jakub 1:2, Herčík Lubomír 1:2, Štěpánek Tomáš 1:2, Hájek Alexandr 1:2), VŠSK MFF Praha B - KK Konstruktiva Praha B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Filip 1:1, Milota Martin 1:1, Pavlík Václav 0:3, Hroch Michal 0:3, body hostů: Toman Bedřich 3:0, Peller Marek 2:1, Matoušek Jiří 2:0, Bauer Václav 1:1), TTC Elizza Praha J - SK OAZA Praha D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sloup Richard 1:1, Rosa Vladimír 0:2, Kalinová Martina 0:3, Rosová Kateřina 0:2, body hostů: Kadlec Antonín 3:0, Totzauer Karel 2:0, Hezina Jiří 2:0, Stýblo Jaroslav 1:1), SK Slivenec C - TJ Sokol Praha Podolí B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hartmann Miroslav 4:0, Hrbek Ivan 2:2, Helcl Daniel 2:1, Kop František 1:3, body hostů: Bicek Kryštof 1:3, Jirásek Pavel 3:1, Dvořák Aleš 0:4, Makal František 2:1), SF SKK EL Niňo Praha M - TTC Praha F 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajda Jonáš 3:0, Kořének František 1:2, Luxemburk Filip 0:3, Filípek Martin 4:0, body hostů: Jansa Jiří 2:2, Ruzha Lumír 2:1, Poulíček Jaroslav 1:2, Buriánek Václav 0:3),
7. kolo:
TTC Praha F - TJ Sokol Kbely C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váňa Petr 2:1, Trmota Zdeněk 1:2, Havlíček Ladislav 0:3, Buriánek Václav 2:2, body hostů: Hrubý Jan 3:1, Neskusil Josef 1:2, Bartoňová Eva 1:2, Vrba Karel 3:0), TJ Sokol Praha Podolí B - SF SKK EL Niňo Praha M 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirásek Pavel 0:2, Zikl Petr 0:2, Vaňo Lukáš 0:2, Klouda Rudolf 0:1, Makal František 0:1, body hostů: Filípek Martin 2:0, Kořének František 2:0, Gajda Jonáš 2:0, Pastorek Lukáš 2:0), SK OAZA Praha D - SK Slivenec C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Totzauer Karel 2:1, Hezina Jiří 1:1, Laube David 3:0, Kadlec Antonín 3:0, body hostů: Čítek Roman 2:1, Hartmann Miroslav 0:3, Hrbek Ivan 0:3, Svoboda Milan 0:2), KK Konstruktiva Praha B - TTC Elizza Praha J 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušek Jiří 2:1, Toman Bedřich 1:1, Černý Pavel 2:1, Peller Marek 3:0, body hostů: Rosová Kateřina 2:1, Černý Jiří 1:2, Skoupý Jan 0:3, Rosa Vladimír 0:2), TJ AVIA Čakovice H - VŠSK MFF Praha B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herčík Lubomír 2:2, Hájek Alexandr 2:2, Štěpánek Tomáš 1:2, Vaňásek Jiří ml. 4:0, body hostů: Brejchová Kateřina 3:1, Vošický Otto 1:3, Milota Martin 1:3, Pavlík Václav 1:2), TJ Sokol Nové Vysočany D - SK HAMR C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Erben Michal 1:2, Jonák Přemysl 1:1, Nováček Vladimír 0:3, Adámek Jiří 0:3, body hostů: Bruk Martin 3:0, Novák Milan 2:1, Melcher Marek 3:0, Vašák Jaroslav 1:1),
8. kolo:
TJ Sokol Kbely C - SK HAMR C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Neskusil Josef 0:2, Bartoňová Eva 0:2, Vrba Karel 0:2, Hrubý Jan 1:2, WO 1:0, body hostů: Marek Michal 2:0, Bruk Martin 3:0, Melcher Marek 2:0, Novák Milan 1:1, WO 0:1), VŠSK MFF Praha B - TJ Sokol Nové Vysočany D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vošický Otto 1:2, Hroch Michal 0:3, Milota Martin 3:0, Veselý Filip 1:3, body hostů: Jonák Přemysl 3:1, Nováček Vladimír 2:1, Černý Martin 0:3, Adámek Jiří 3:0), TTC Elizza Praha J - TJ AVIA Čakovice H 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rosová Kateřina 0:3, Sloup Richard 1:1, Šedivý Stanislav 0:3, Kaňka Tomáš 0:3, body hostů: Petříková Michaela 3:0, Černý Jakub 2:1, Šišková Gabriela 3:0, Hájek Alexandr 2:0), SK Slivenec C - KK Konstruktiva Praha B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čítek Roman 2:1, Hrbek Ivan 1:2, Helcl Daniel 1:2, Kop František 4:0, body hostů: Toman Bedřich 2:2, Peller Marek 2:1, Černý Pavel 0:3, Matoušek Jiří 1:2), SF SKK EL Niňo Praha M - SK OAZA Praha D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastorek Lukáš 3:1, Filípek Martin 2:2, Luxemburk Filip 1:2, Kořének František 3:1, body hostů: Kadlec Antonín 2:2, Laube David 0:4, Totzauer Karel 3:1, Hezina Jiří 1:2), TTC Praha F - TJ Sokol Praha Podolí B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jansa Jiří 1:2, Poulíček Jaroslav 1:2, Buriánek Václav 0:3, Váňa Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Bicek Kryštof 4:0, Zikl Petr 1:3, Makal František 4:0, WO 0:5),
9. kolo:
TJ Sokol Praha Podolí B - TJ Sokol Kbely C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Pavel 3:1, Zikl Petr 2:2, Makal František 3:0, Bicek Kryštof 1:3, body hostů: Hrubý Jan 2:2, Neskusil Josef 3:1, Vrba Karel 1:3, Bartoňová Eva 0:3), SK OAZA Praha D - TTC Praha F 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Antonín 3:0, Totzauer Karel 1:2, Hezina Jiří 1:2, Stočes Petr 3:0, body hostů: Ruzha Lumír 2:1, Jansa Jiří 1:2, Váňa Petr 1:2, Poulíček Jaroslav 0:3), KK Konstruktiva Praha B - SF SKK EL Niňo Praha M 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Bedřich 0:2, Matoušek Jiří 0:2, Černý Pavel 0:3, Peller Marek 1:2, body hostů: Gajda Jonáš 3:0, Filípek Martin 3:0, Kořének František 2:0, Khozeuly Yedil 1:1), TJ AVIA Čakovice H - SK Slivenec C 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šišková Gabriela 0:3, Černý Jakub 1:2, Štěpánek Tomáš 1:2, Herčík Lubomír 1:3, body hostů: Kop František 4:0, Čítek Roman 2:1, Hrbek Ivan 2:1, Helcl Daniel 2:1), TJ Sokol Nové Vysočany D - TTC Elizza Praha J 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Martin 0:4, Adámek Jiří 3:1, Nováček Vladimír 3:0, Jonák Přemysl 3:1, body hostů: Černý Jiří 1:3, Kalinová Martina 1:3, Sloup Richard 2:2, Šedivý Stanislav 2:1), SK HAMR C - VŠSK MFF Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Milan 1:1, Marek Michal 2:0, Nosek David 2:1, Bruk Martin 3:0, body hostů: Patho Róbert 2:1, Milota Martin 0:3, Hroch Michal 0:2, Veselý Filip 0:2),
10. kolo:
TJ Sokol Kbely C - VŠSK MFF Praha B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neskusil Josef 3:0, Trnka Josef 0:2, Vrba Karel 2:1, Hrubý Jan 3:0, Bartoňová Eva 1:0, body hostů: Veselý Filip 2:1, Milota Martin 1:2, Hroch Michal 0:3, Pavlík Václav 0:3), TTC Elizza Praha J - SK HAMR C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Jiří 1:3, Kaňka Tomáš 1:3, Hozman Antonín 2:1, Sloup Richard 3:1, body hostů: Melcher Marek 4:0, Novák Milan 2:2, Češka Petr 0:3, Nosek David 1:2, Marek Michal 1:0), SK Slivenec C - TJ Sokol Nové Vysočany D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hartmann Miroslav 2:2, Hrbek Ivan 2:2, Helcl Daniel 2:1, Čítek Roman 3:1, body hostů: Jonák Přemysl 3:1, Nováček Vladimír 3:1, Černý Martin 0:4, Adámek Jiří 0:3), SF SKK EL Niňo Praha M - TJ AVIA Čakovice H 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajda Jonáš 2:0, Brož Patrik 2:0, Kořének František 2:1, Filípek Martin 3:0, body hostů: Herčík Lubomír 0:3, Hájek Alexandr 1:2, Makovský Zdeněk 0:2, Štěpánek Tomáš 0:2), TTC Praha F - KK Konstruktiva Praha B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ruzha Lumír 4:0, Váňa Petr 2:1, Podrazil Jiří 1:2, Jansa Jiří 2:2, body hostů: Toman Bedřich 3:1, Peller Marek 2:2, Černý Pavel 0:3, Bauer Václav 0:3), TJ Sokol Praha Podolí B - SK OAZA Praha D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bicek Kryštof 3:1, Makal František 2:2, Jirásek Pavel 2:2, Zikl Petr 1:3, body hostů: Stočes Petr 3:1, Totzauer Karel 2:2, Hezina Jiří 3:1, Dusbaba Miroslav 0:4),
11. kolo:
SK OAZA Praha D - TJ Sokol Kbely C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hezina Jiří 0:2, Stýblo Jaroslav 0:2, Dusbaba Miroslav 0:3, Totzauer Karel 1:1, body hostů: Trnka Josef 3:0, Hrubý Jan 2:0, Vrba Karel 2:0, Bartoňová Eva 1:1), KK Konstruktiva Praha B - TJ Sokol Praha Podolí B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Bedřich 2:2, Matoušek Jiří 4:0, Černý Pavel 0:4, Peller Marek 2:2, body hostů: Makal František 1:3, Bicek Kryštof 3:1, Jirásek Pavel 3:1, Zikl Petr 1:3), TJ AVIA Čakovice H - TTC Praha F 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Jakub 1:2, Hájek Alexandr 2:1, Štěpánek Tomáš 2:1, Herčík Lubomír 3:0, body hostů: Ruzha Lumír 3:0, Poulíček Jaroslav 0:3, Buriánek Václav 0:3, Podrazil Jiří 1:2), TJ Sokol Nové Vysočany D - SF SKK EL Niňo Praha M 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adámek Jiří 0:2, Černý Martin 0:2, Nováček Vladimír 0:3, Jonák Přemysl 1:1, body hostů: Gajda Jonáš 3:0, Pastorek Lukáš 2:0, Kořének František 2:0, Filípek Martin 1:1), SK HAMR C - SK Slivenec C 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Melcher Marek 3:0, Courton Ivan 0:2, Novák Milan 2:1, Bruk Martin 4:0, Marek Michal 1:0, body hostů: Čítek Roman 1:3, Helcl Daniel 2:1, Hartmann Miroslav 0:3, Hrbek Ivan 0:3), VŠSK MFF Praha B - TTC Elizza Praha J 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brejchová Kateřina 3:1, Patho Róbert 4:0, Milota Martin 1:2, Veselý Filip 1:3, body hostů: Sloup Richard 2:2, Kaňka Tomáš 2:2, Kalinová Martina 0:4, Šedivý Stanislav 2:1),
12. kolo:
TJ Sokol Kbely C - TTC Elizza Praha J 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrba Karel 2:2, Neskusil Josef 2:2, Bartoňová Eva 0:1, Trnka Josef 2:2, Hrubý Jan 1:2, body hostů: Hozman Antonín 2:2, Kaňka Tomáš 3:1, Rosová Kateřina 2:2, Šedivý Stanislav 2:2), VŠSK MFF Praha B - SK Slivenec C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vošický Otto 1:2, Pavlík Václav 1:2, Veselý Filip 1:2, Milota Martin 1:3, body hostů: Kop František 4:0, Čítek Roman 2:1, Hrbek Ivan 0:3, Helcl Daniel 3:0), SK HAMR C - SF SKK EL Niňo Praha M 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melcher Marek 2:2, Novák Milan 2:2, Nosek David 0:4, Marek Michal 4:0, body hostů: Gajda Jonáš 3:1, Filípek Martin 2:2, Luxemburk Filip 1:3, Kořének František 2:2), TJ Sokol Nové Vysočany D - TTC Praha F 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Vladimír 3:1, Černý Martin 0:4, Adámek Jiří 2:1, Jonák Přemysl 1:3, body hostů: Mutl David 2:2, Váňa Petr 2:2, Jansa Jiří 3:1, Podrazil Jiří 2:1), TJ AVIA Čakovice H - TJ Sokol Praha Podolí B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Alexandr 0:3, Štěpánek Tomáš 1:2, Makovský Zdeněk 2:1, Herčík Lubomír 2:2, body hostů: Bicek Kryštof 4:0, Jirásek Pavel 2:1, Dvořák Aleš 1:2, Zikl Petr 1:2), KK Konstruktiva Praha B - SK OAZA Praha D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Bedřich 2:2, Matoušek Jiří 2:2, Černý Pavel 0:4, Peller Marek 4:0, body hostů: Hezina Jiří 1:3, Totzauer Karel 2:2, Laube David 2:2, Stočes Petr 3:1),
13. kolo:
KK Konstruktiva Praha B - TJ Sokol Kbely C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušek Jiří 0:1, Toman Bedřich 2:0, Tvrdík Petr 3:0, Peller Marek 3:0, Černý Pavel 0:1, body hostů: Trnka Josef 1:2, Neskusil Josef 0:3, Bartoňová Eva 0:1, Vrba Karel 1:1, Hrubý Jan 0:1), SK OAZA Praha D - TJ AVIA Čakovice H 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kadlec Antonín 1:0, Totzauer Karel 1:1, Hezina Jiří 2:1, Stočes Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Herčík Lubomír 2:1, Štěpánek Tomáš 0:3, Hájek Alexandr 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Praha Podolí B - TJ Sokol Nové Vysočany D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bicek Kryštof 3:1, Jirásek Pavel 2:2, Zikl Petr 2:2, Kulhánek Karel 1:3, body hostů: Adámek Jiří 3:1, Nováček Vladimír 4:0, Černý Martin 1:3, Černý Václav 0:4), TTC Praha F - SK HAMR C 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mutl David 0:2, Jansa Jiří 0:2, Trmota Zdeněk 0:3, Buriánek Václav 0:2, body hostů: Bruk Martin 3:0, Marek Michal 2:0, Novák Milan 2:0, Melcher Marek 2:0), SF SKK EL Niňo Praha M - VŠSK MFF Praha B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filípek Martin 2:0, Kořének František 1:1, Luxemburk Filip 3:0, Gajda Jonáš 2:0, body hostů: Veselý Filip 0:3, Milota Martin 1:1, Vošický Otto 0:2, Kápl Roman 0:2), SK Slivenec C - TTC Elizza Praha J 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čítek Roman 2:0, Helcl Daniel 1:1, Hrbek Ivan 2:1, Kop František 3:0, body hostů: Kaňka Tomáš 1:2, Rosová Kateřina 1:2, Kalinová Martina 0:2, Rosa Vladimír 0:2),
14. kolo:
TJ Sokol Kbely C - SK Slivenec C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Neskusil Josef 0:3, Trnka Josef 0:2, Vrba Karel 1:2, Hrubý Jan 3:0, Bartoňová Eva 0:1, body hostů: Kop František 3:0, Čítek Roman 1:2, Hrbek Ivan 2:1, Helcl Daniel 2:1), TTC Elizza Praha J - SF SKK EL Niňo Praha M 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skoupý Jan 0:2, Lamoš Vítězslav 0:2, Černý Jiří 0:2, Kalinová Martina 0:2, body hostů: Gajda Jonáš 2:0, Filípek Martin 2:0, Luxemburk Filip 2:0, Kaucký Vladimír 2:0), VŠSK MFF Praha B - TTC Praha F 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Milota Martin 3:0, Hroch Michal 0:3, Pavlík Václav 0:3, Veselý Filip 1:2, body hostů: Ruzha Lumír 2:1, Jansa Jiří 3:0, Mutl David 2:1, Podrazil Jiří 1:2), SK HAMR C - TJ Sokol Praha Podolí B 10:0wo, TJ Sokol Nové Vysočany D - SK OAZA Praha D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Vladimír 4:0, Černý Martin 0:3, Erben Michal 2:1, Jonák Přemysl 3:1, body hostů: Stočes Petr 3:1, Kadlec Antonín 1:3, Hezina Jiří 0:3, Stýblo Jaroslav 1:2), TJ AVIA Čakovice H - KK Konstruktiva Praha B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Jakub 2:2, Štěpánek Tomáš 0:4, Makovský Zdeněk 1:2, Herčík Lubomír 3:1, body hostů: Peller Marek 3:1, Tvrdík Petr 3:1, Černý Pavel 1:3, Bauer Václav 2:1),
15. kolo:
TJ AVIA Čakovice H - TJ Sokol Kbely C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Jakub 2:2, Štěpánek Tomáš 0:4, Hájek Alexandr 3:1, Herčík Lubomír 2:2, body hostů: Hrubý Jan 2:2, Trnka Josef 3:1, Neskusil Josef 2:2, Vrba Karel 2:2), KK Konstruktiva Praha B - TJ Sokol Nové Vysočany D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Toman Bedřich 2:1, Matoušek Jiří 1:2, Tvrdík Petr 2:1, Peller Marek 3:1, body hostů: Jonák Přemysl 2:2, Nováček Vladimír 2:1, Erben Michal 1:2, Adámek Jiří 0:3), SK OAZA Praha D - SK HAMR C 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hezina Jiří 0:3, Totzauer Karel 1:1, Stočes Petr 2:1, WO 0:4, body hostů: Marek Michal 2:0, Vašák Jaroslav 0:2, Melcher Marek 2:0, Novák Milan 1:1, WO 4:0), TJ Sokol Praha Podolí B - VŠSK MFF Praha B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Aleš 2:1, Makal František 2:0, Bicek Kryštof 3:0, Klouda Rudolf 1:0, Kulhánek Karel 1:1, body hostů: Milota Martin 1:2, Pavlík Václav 1:2, Kápl Roman 0:3, Hroch Michal 0:2), TTC Praha F - TTC Elizza Praha J 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ruzha Lumír 4:0, Mutl David 1:3, Váňa Petr 2:2, Buriánek Václav 1:3, body hostů: Sloup Richard 1:3, Kaňka Tomáš 1:3, Rosová Kateřina 3:1, Kalina Pavel 3:1), SF SKK EL Niňo Praha M - SK Slivenec C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kořének František 2:0, Filípek Martin 2:0, Luxemburk Filip 2:1, Gajda Jonáš 2:0, body hostů: Kop František 0:3, Čítek Roman 1:1, Hrbek Ivan 0:2, Hartmann Miroslav 0:2),
16. kolo:
TJ Sokol Kbely C - SF SKK EL Niňo Praha M 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trnka Josef 1:1, Neskusil Josef 0:2, Vrba Karel 0:3, Hrubý Jan 0:2, body hostů: Filípek Martin 3:0, Kořének František 2:0, Gajda Jonáš 2:0, Kaucký Vladimír 1:1), SK Slivenec C - TTC Praha F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hartmann Miroslav 2:1, Maršálek Petr 0:3, Svoboda Milan 0:3, Kop František 2:2, body hostů: Jansa Jiří 3:1, Mutl David 3:0, Buriánek Václav 2:1, Váňa Petr 1:2), TTC Elizza Praha J - TJ Sokol Praha Podolí B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sloup Richard 0:1, Rosová Kateřina 1:1, Kalina Pavel 3:0, Hozman Antonín 2:0, WO 3:0, body hostů: Makal František 2:1, Zikl Petr 0:3, Klouda Rudolf 0:2, WO 0:3), VŠSK MFF Praha B - SK OAZA Praha D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brejchová Kateřina 4:0, Veselý Filip 1:3, Vošický Otto 4:0, Pavlík Václav 0:4, body hostů: Totzauer Karel 2:2, Hezina Jiří 2:2, Laube David 2:2, Stýblo Jaroslav 1:3), SK HAMR C - KK Konstruktiva Praha B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Milan 1:1, Nosek David 2:0, Vašák Jaroslav 0:3, Bruk Martin 2:0, WO 4:0, body hostů: Bukovský Petr 2:1, Tvrdík Petr 1:2, Matoušek Jiří 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Nové Vysočany D - TJ AVIA Čakovice H 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jonák Přemysl 2:0, Nováček Vladimír 1:1, Erben Michal 1:2, Černý Martin 1:2, WO 4:0, body hostů: Makovský Zdeněk 1:3, Hájek Alexandr 2:1, Štěpánek Tomáš 2:1, WO 0:4),
17. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany D - TJ Sokol Kbely C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adámek Jiří 3:0, Černý Martin 1:1, Nováček Vladimír 3:0, Jonák Přemysl 2:1, body hostů: Hrubý Jan 1:2, Trnka Josef 1:2, Vrba Karel 0:3, Bartoňová Eva 0:2), TJ AVIA Čakovice H - SK HAMR C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hájek Alexandr 0:2, Štěpánek Tomáš 0:2, Herčík Lubomír 0:2, WO 0:3, body hostů: Bruk Martin 1:0, Melcher Marek 2:0, Nosek David 2:0, Novák Milan 1:0, WO 3:0), KK Konstruktiva Praha B - VŠSK MFF Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Pavel 1:1, Toman Bedřich 2:0, Bukovský Petr 2:1, Peller Marek 3:0, body hostů: Hroch Michal 0:3, Veselý Filip 0:3, Vošický Otto 1:1, Brejchová Kateřina 1:1), SK OAZA Praha D - TTC Elizza Praha J 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Totzauer Karel 4:0, Stýblo Jaroslav 1:3, Dusbaba Miroslav 0:3, Kadlec Antonín 4:0, body hostů: Hozman Antonín 2:2, Sloup Richard 2:2, Rosová Kateřina 1:3, Kaňka Tomáš 1:2), TJ Sokol Praha Podolí B - SK Slivenec C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Pavel 2:2, Bicek Kryštof 3:1, Makal František 3:0, Zikl Petr 1:2, Dvořák Aleš 0:1, body hostů: Helcl Daniel 2:2, Hrbek Ivan 2:2, Vobruba Aleš 0:4, Hartmann Miroslav 2:1), TTC Praha F - SF SKK EL Niňo Praha M 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jansa Jiří 0:2, Mutl David 1:1, Podrazil Jiří 0:3, Ruzha Lumír 0:2, body hostů: Gajda Jonáš 3:0, Kaucký Vladimír 1:1, Kořének František 2:0, Filípek Martin 2:0),
18. kolo:
TJ Sokol Kbely C - TTC Praha F 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Josef 2:1, Neskusil Josef 3:0, Vrba Karel 0:3, Hrubý Jan 4:0, body hostů: Mutl David 2:2, Jansa Jiří 1:2, Buriánek Václav 1:2, Váňa Petr 0:3), SF SKK EL Niňo Praha M - TJ Sokol Praha Podolí B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kořének František 1:1, Filípek Martin 1:1, Gajda Jonáš 3:0, Kaucký Vladimír 3:0, body hostů: Bicek Kryštof 2:1, Zikl Petr 0:3, Dvořák Aleš 0:2, Klouda Rudolf 0:2), SK Slivenec C - SK OAZA Praha D 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hartmann Miroslav 3:1, Hrbek Ivan 2:1, Vobruba Aleš 2:1, Helcl Daniel 3:1, body hostů: Kadlec Antonín 3:1, Totzauer Karel 1:3, Hezina Jiří 0:3, Stýblo Jaroslav 0:3), TTC Elizza Praha J - KK Konstruktiva Praha B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rosová Kateřina 2:1, Kaňka Tomáš 2:1, Kalina Pavel 3:0, Hozman Antonín 2:1, body hostů: Peller Marek 1:2, Matoušek Jiří 0:3, Bukovský Petr 1:2, Černý Pavel 1:2), VŠSK MFF Praha B - TJ AVIA Čakovice H 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vošický Otto 3:0, Milota Martin 1:2, Brejchová Kateřina 1:2, Pavlík Václav 0:2, Hroch Michal 0:2, body hostů: Černý Jakub 3:1, Herčík Lubomír 2:1, Hájek Alexandr 1:2, Štěpánek Tomáš 2:1), SK HAMR C - TJ Sokol Nové Vysočany D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melcher Marek 4:0, Vašák Jaroslav 0:3, Courton Ivan 1:2, Bruk Martin 4:0, body hostů: Nováček Vladimír 2:2, Erben Michal 2:2, Adámek Jiří 0:3, Jonák Přemysl 1:2),
19. kolo:
SK HAMR C - TJ Sokol Kbely C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Melcher Marek 2:0, Novák Milan 2:0, Šraga Jan 0:2, Bruk Martin 2:0, Češka Petr 0:1, WO 3:0, body hostů: Vrba Karel 1:2, Dusílek Jaromír 1:2, Bartoňová Eva 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Nové Vysočany D - VŠSK MFF Praha B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Vladimír 2:1, Jonák Přemysl 2:1, Erben Michal 2:1, Adámek Jiří 2:1, body hostů: Brejchová Kateřina 3:0, Vošický Otto 1:2, Milota Martin 0:3, Pavlík Václav 0:3), TJ AVIA Čakovice H - TTC Elizza Praha J 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herčík Lubomír 3:0, Černý Jakub 1:2, Hájek Alexandr 1:2, Vaňásek Jiří ml. 3:0, body hostů: Hozman Antonín 1:2, Kalina Pavel 2:1, Kaňka Tomáš 1:2, Sloup Richard 0:2, Šedivý Stanislav 0:1), KK Konstruktiva Praha B - SK Slivenec C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Toman Bedřich 1:2, Černý Pavel 0:3, Matoušek Jiří 1:2, Peller Marek 1:2, WO 5:0, body hostů: Helcl Daniel 2:2, Kop František 4:0, Hartmann Miroslav 3:1, WO 0:5), SK OAZA Praha D - SF SKK EL Niňo Praha M 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brenner Zdeněk 0:2, Stýblo Jaroslav 0:2, Hezina Jiří 0:3, Kadlec Antonín 2:1, body hostů: Gajda Jonáš 3:0, Kaucký Vladimír 3:0, Kořének František 1:1, Filípek Martin 1:1), TJ Sokol Praha Podolí B - TTC Praha F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bicek Kryštof 3:1, Makal František 0:4, Zikl Petr 1:3, Jirásek Pavel 3:1, body hostů: Ruzha Lumír 2:2, Mutl David 3:1, Jansa Jiří 2:2, Buriánek Václav 0:2, Váňa Petr 2:0),
20. kolo:
TJ Sokol Kbely C - TJ Sokol Praha Podolí B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Josef 1:2, Neskusil Josef 1:1, Bartoňová Eva 0:3, Hrubý Jan 2:2, WO 0:1, body hostů: Bicek Kryštof 4:0, Jirásek Pavel 2:1, Zikl Petr 2:1, Dvořák Aleš 0:2, WO 1:0), TTC Praha F - SK OAZA Praha D 8:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trmota Zdeněk 1:2, Listík Vít 2:1, Podrazil Jiří 2:1, WO 3:3, body hostů: Hezina Jiří 1:2, Stýblo Jaroslav 0:3, Kadlec Antonín 3:0, WO 3:3), SF SKK EL Niňo Praha M - KK Konstruktiva Praha B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gajda Jonáš 1:0, Luxemburk Filip 0:2, Filípek Martin 3:0, Kořének František 2:0, WO 3:0, body hostů: Peller Marek 1:2, Černý Pavel 1:2, Bauer Václav 0:2, WO 0:3), SK Slivenec C - TJ AVIA Čakovice H 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Helcl Daniel 3:0, Hartmann Miroslav 2:0, Vobruba Aleš 1:2, Kop František 3:0, body hostů: Herčík Lubomír 1:2, Černý Jakub 1:2, Štěpánek Tomáš 0:3, Makovský Zdeněk 0:2), TTC Elizza Praha J - TJ Sokol Nové Vysočany D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hozman Antonín 3:1, Semeráková Jitka 0:2, Kaňka Tomáš 2:1, Rosová Kateřina 3:1, Šedivý Stanislav 1:0, body hostů: Nováček Vladimír 3:1, Erben Michal 1:3, Jonák Přemysl 1:2, Černý Martin 0:3), VŠSK MFF Praha B - SK HAMR C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vošický Otto 0:2, Pavlík Václav 0:2, Hroch Michal 0:2, Kápl Roman 0:2, body hostů: Bruk Martin 2:0, Melcher Marek 2:0, Novák Milan 2:0, Nosek David 2:0),
21. kolo:
VŠSK MFF Praha B - TJ Sokol Kbely C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Filip 1:2, Vošický Otto 1:1, Milota Martin 0:3, Syrovátková Marie 0:3, body hostů: Hrubý Jan 3:0, Trnka Josef 2:1, Vrba Karel 3:0, Bartoňová Eva 1:1), SK HAMR C - TTC Elizza Praha J 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melcher Marek 3:1, Novák Milan 1:2, Nosek David 1:2, Bruk Martin 4:0, body hostů: Kaňka Tomáš 3:1, Rosová Kateřina 1:3, Sloup Richard 1:2, Hozman Antonín 0:3), TJ Sokol Nové Vysočany D - SK Slivenec C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Martin 0:3, Erben Michal 0:3, Nováček Vladimír 2:1, Jonák Přemysl 3:1, body hostů: Helcl Daniel 4:0, Hrbek Ivan 1:2, Vobruba Aleš 1:2, Hartmann Miroslav 2:1), TJ AVIA Čakovice H - SF SKK EL Niňo Praha M 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Alexandr 0:3, Štěpánek Tomáš 0:3, Makovský Zdeněk 1:2, Herčík Lubomír 2:1, body hostů: Gajda Jonáš 3:0, Luxemburk Filip 1:2, Khozeuly Yedil 2:1, Filípek Martin 3:0), KK Konstruktiva Praha B - TTC Praha F 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peller Marek 2:2, Matoušek Jiří 1:3, Černý Pavel 0:3, Toman Bedřich 2:0, WO 0:2, body hostů: Mutl David 3:0, Ruzha Lumír 3:0, Váňa Petr 2:2, Listík Vít 0:2, Buriánek Václav 0:1, WO 2:0), SK OAZA Praha D - TJ Sokol Praha Podolí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stočes Petr 4:0, Totzauer Karel 2:2, Stýblo Jaroslav 2:2, Kadlec Antonín 1:3, body hostů: Jirásek Pavel 0:4, Makal František 2:2, Bicek Kryštof 3:1, Zikl Petr 2:2),
22. kolo:
TJ Sokol Kbely C - SK OAZA Praha D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neskusil Josef 1:3, Vrba Karel 2:2, Bartoňová Eva 1:3, Hrubý Jan 4:0, body hostů: Kadlec Antonín 3:1, Brenner Zdeněk 1:3, Totzauer Karel 3:1, Dusbaba Miroslav 1:3), TJ Sokol Praha Podolí B - KK Konstruktiva Praha B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Pavel 2:1, Makal František 2:1, Bicek Kryštof 3:0, Zikl Petr 2:1, body hostů: Toman Bedřich 1:2, Peller Marek 1:2, Matoušek Jiří 1:2, Černý Pavel 0:3), TTC Praha F - TJ AVIA Čakovice H 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ruzha Lumír 0:1, Váňa Petr 3:1, Mutl David 2:1, Jansa Jiří 3:1, Buriánek Václav 2:1, body hostů: Černý Jakub 1:3, Herčík Lubomír 3:1, Hájek Alexandr 1:3, Štěpánek Tomáš 0:3), SF SKK EL Niňo Praha M - TJ Sokol Nové Vysočany D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajda Jonáš 3:0, Khozeuly Yedil 1:1, Kuboš Filip 1:2, Filípek Martin 3:0, body hostů: Jonák Přemysl 1:2, Nováček Vladimír 1:2, Erben Michal 1:2, Černý Martin 0:2), SK Slivenec C - SK HAMR C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hartmann Miroslav 1:2, Hrbek Ivan 0:2, Maršálek Petr 0:3, Helcl Daniel 1:2, body hostů: Melcher Marek 3:0, Marek Michal 3:0, Bruk Martin 3:0, Nosek David 0:2), TTC Elizza Praha J - VŠSK MFF Praha B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sloup Richard 2:0, Hozman Antonín 2:0, Šedivý Stanislav 2:0, Kaňka Tomáš 2:0, body hostů: Vošický Otto 0:2, Milota Martin 0:2, Hroch Michal 0:2, Syrovátková Marie 0:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS