Výsledky do novin
7. třída A muži (RS-5A)
1. kolo:
KK Konstruktiva Praha C - SK Dolní Měcholupy C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Modl Josef 0:3, Fleissig Petr 0:3, Bauer Václav 2:1, Černý Pavel 2:1, body hostů: Čadil Petr 3:0, Hodač Michal 2:1, Kácl David 1:2, Kácl Jiří 2:1), SK HAMR D - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Češka Petr 2:1, Vašák Jaroslav 1:2, Vinař Daniel 0:3, WO 0:4, body hostů: Hrabálek Petr 3:0, Čech Ludvík 1:1, Worsch Miloslav 1:1, Bartoš Martin 0:1, Roubíček Vít 1:0, WO 4:0), SK Slivenec D - TJ ABC Branik D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršálek Petr 1:1, Vobruba Aleš 2:0, Helcl Daniel 3:0, Svoboda Milan 2:0, body hostů: Bartók Jiří 0:3, Hájek Jan 0:2, Hájek Ondřej 0:2, Popelka Jaromír 1:1),
2. kolo:
TJ ABC Branik D - SF SKK EL Niňo Praha O 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hájek Jan 1:2, Hájek Ondřej 2:1, Tuček Tomáš 1:2, Popelka Jaromír 1:1, WO 5:0, body hostů: Štefan Nikola 3:1, Přída Antonín 0:4, Kaucký Vladimír 3:0, WO 0:5), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT - SK Slivenec D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabánek Vladimír 1:1, Roubíček Vít 2:0, Hrabálek Petr 2:0, Jirčík Stanislav 2:0, Strnad Jaroslav 1:0, body hostů: Svoboda Milan 1:2, Helcl Daniel 0:2, Flodr Milan 0:2, Maršálek Petr 0:2), TTC Praha H - SK HAMR D 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havlíček Ladislav 0:2, Hrneček Vojtěch 0:2, Wichs Sáša 0:3, Trmota Zdeněk 1:2, WO 4:0, body hostů: Vašák Jaroslav 4:0, Češka Petr 3:0, Vinař Daniel 2:1, WO 0:4), KK Konstruktiva Praha C - AC Sparta Praha K 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tvrdík Petr 1:1, Modl Josef 1:1, Bauer Václav 2:1, Černý Pavel 2:0, WO 3:0, body hostů: Jedlička Jan 3:0, Kleinander Michael 0:3, Zdeněk Jan 0:3, WO 0:3),
3. kolo:
AC Sparta Praha K - SK Dolní Měcholupy C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zdeněk Jan 0:3, Vacek Bohumil 0:3, Kleinander Michael 2:1, Hruška Rudolf 1:2, body hostů: Čadil Petr 3:0, Hodač Michal 2:1, Kácl David 1:2, Kácl Jiří 3:0), SK Slivenec D - TTC Praha H 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Flodr Milan 1:2, Vobruba Aleš 2:1, Helcl Daniel 2:1, Svoboda Milan 3:0, body hostů: Buriánek Václav 1:2, Trmota Zdeněk 2:1, Havlíček Ladislav 1:2, Hrneček Vojtěch 0:3), SF SKK EL Niňo Praha O - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nogoev Zholdoshbek 1:2, Přída Antonín 0:3, Waldmann Martin 2:1, Štefan Nikola 0:3, body hostů: Jirčík Stanislav 2:1, Lobo Manuel 3:0, Strnad Jaroslav 1:2, Hrabánek Vladimír 3:0),
4. kolo:
SK Dolní Měcholupy C - TJ ABC Branik D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kácl Jiří 1:1, Hodač Michal 2:0, Kácl David 3:0, Čadil Petr 2:0, body hostů: Bartók Jiří 0:3, Hájek Jan 0:2, Hájek Ondřej 0:2, Popelka Jaromír 1:1), TTC Praha H - SF SKK EL Niňo Praha O 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíček Ladislav 1:2, Hrneček Vojtěch 0:3, Wichs Sáša 1:2, Buriánek Václav 2:2, body hostů: Waldmann Martin 4:0, Nogoev Zholdoshbek 3:0, Niederle Jiří 0:3, Přída Antonín 2:1), KK Konstruktiva Praha C - SK HAMR D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fleissig Petr 1:0, Modl Josef 0:4, Bauer Václav 3:1, Tvrdík Petr 4:0, Nebeský Jiří 1:2, body hostů: Vinař Daniel 1:3, Nosek David 2:2, Vašák Jaroslav 2:2, Šraga Jan 2:2),
5. kolo:
SK HAMR D - AC Sparta Praha K 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nosek David 4:0, Vinař Daniel 0:3, Courton Ivan 2:1, Češka Petr 3:1, body hostů: Kleinander Michal 3:1, Kleinander Michael 1:3, Bartoň Aleš 0:3, Zdeněk Jan 1:2), SK Slivenec D - KK Konstruktiva Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Petr 4:0, Flodr Milan 1:3, Maršálek Petr 2:2, Žolnerčík Milan 1:3, body hostů: Tvrdík Petr 3:1, Bauer Václav 3:1, Hlaváč Jiří 1:3, Modl Josef 1:3), TJ ABC Branik D - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Popelka Jaromír 0:2, Popelka Jaromír 0:2, Bartók Jiří 0:2, Tuček Tomáš 0:2, body hostů: Čech Ludvík 2:0, Lounek Jan 2:0, Worsch Miloslav 2:0, Bartoš Martin 2:0),
6. kolo:
SK Dolní Měcholupy C - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kácl Jiří 1:3, Hodač Michal 2:2, Čadil Petr 2:2, Vojta Martin 4:0, body hostů: Hrabálek Petr 2:2, Lobo Manuel 3:1, Čech Ludvík 2:2, Jirčík Stanislav 0:4), TTC Praha H - TJ ABC Branik D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trmota Zdeněk 2:0, Wichs Sáša 1:1, Havlíček Ladislav 3:0, Buriánek Václav 2:0, body hostů: Hájek Jan 0:3, Hájek Ondřej 1:1, Popelka Jaromír ml. 0:2, Popelka Jaromír st. 0:2), KK Konstruktiva Praha C - SF SKK EL Niňo Praha O 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nebeský Jiří 2:1, Modl Josef 0:2, Bauer Václav 3:0, Tvrdík Petr 3:0, body hostů: Waldmann Martin 2:1, Nogoev Zholdoshbek 1:2, Štefan Nikola 0:3, Přída Antonín 0:2), AC Sparta Praha K - SK Slivenec D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šálek Pavel 1:0, Hruška Rudolf 1:2, Vacek Bohumil 3:0, Zdeněk Jan 0:4, Bartoň Aleš 0:3, body hostů: Svoboda Milan 1:3, Helcl Daniel 3:1, Maršálek Petr 2:1, Vobruba Aleš 3:0),
7. kolo:
SK HAMR D - SK Dolní Měcholupy C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nosek David 2:2, Vašák Jaroslav 1:3, Vinař Daniel 1:2, Češka Petr 1:3, body hostů: Čadil Petr 4:0, Kácl David 0:4, Vojta Martin 4:0, Kácl Jiří 2:1), SF SKK EL Niňo Praha O - AC Sparta Praha K 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefan Nikola 2:2, Přída Antonín 0:3, Kopecký Jaroslav 1:3, Waldmann Martin 3:1, Kaucký Vladimír 1:0, body hostů: Kleinander Michal 3:1, Kleinander Michael 4:0, Zdeněk Jan 0:4, Hruška Rudolf 2:2), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT - TTC Praha H 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabánek Vladimír 2:0, Roubíček Vít 2:0, Lounek Jan 3:0, Lobo Manuel 1:0, Strnad Jaroslav 1:0, body hostů: Buriánek Václav 0:3, Havlíček Ladislav 0:2, Wichs Sáša 0:2, Hrneček Vojtěch 0:2),
8. kolo:
SK Dolní Měcholupy C - TTC Praha H 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chutný Bohumír 2:0, Hodač Michal 2:0, Kácl David 2:1, Čadil Petr 2:0, body hostů: Buriánek Václav 0:3, Havlíček Ladislav 1:1, Wichs Sáša 0:2, Hrneček Vojtěch 0:2), KK Konstruktiva Praha C - TJ ABC Branik D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fleissig Petr 1:1, Modl Josef 2:0, Nebeský Jiří 3:0, Bauer Václav 2:0, body hostů: Hájek Jan 1:2, Hájek Ondřej 0:2, Popelka Jaromír ml. 0:2, Popelka Jaromír st. 0:2), SK HAMR D - SK Slivenec D 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Češka Petr 3:0, Courton Ivan 3:0, Šraga Jan 1:2, Nosek David 3:0, body hostů: Vobruba Aleš 1:2, Helcl Daniel 1:2, Maršálek Petr 0:3, Flodr Milan 0:3),
9. kolo:
SK Slivenec D - SK Dolní Měcholupy C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vobruba Aleš 2:2, Helcl Daniel 3:1, Maršálek Petr 0:3, Svoboda Milan 1:3, body hostů: Čadil Petr 3:1, Hodač Michal 2:2, Kácl Jiří 4:0, Kácl David 0:3), SF SKK EL Niňo Praha O - SK HAMR D 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Jaroslav 0:3, Štefan Nikola 0:2, Nogoev Zholdoshbek 1:2, Přída Antonín 0:3, body hostů: Češka Petr 3:0, Vašák Jaroslav 2:1, Nosek David 3:0, Vinař Daniel 2:0), TJ ABC Branik D - AC Sparta Praha K 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Ondřej 0:2, Popelka Jaromír ml. 1:1, Hájek Jan 0:3, Popelka Jaromír st. 0:3, body hostů: Kleinander Michael 3:0, Hruška Rudolf 2:1, Lukinykh Ilya 2:0, Bartoň Aleš 2:0), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT - KK Konstruktiva Praha C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strnad Jaroslav 2:0, Roubíček Vít 2:0, Jirčík Stanislav 3:0, Lobo Manuel 2:0, body hostů: Bauer Václav 0:3, Nebeský Jiří 0:2, Hlaváč Jiří 0:2, Fleissig Petr 0:2),
10. kolo:
KK Konstruktiva Praha C - TTC Praha H 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fleissig Petr 2:2, Hlaváč Jiří 1:3, Modl Josef 2:2, Tvrdík Petr 4:0, body hostů: Buriánek Václav 3:1, Havlíček Ladislav 3:1, Wichs Sáša 1:3, Hrneček Vojtěch 0:4), AC Sparta Praha K - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleinander Michael 0:2, Zdeněk Jan 0:2, Vacek Bohumil 1:1, Hruška Rudolf 0:3, Šálek Pavel 0:1, body hostů: Čech Ludvík 3:0, Lounek Jan 3:0, Strnad Jaroslav 1:1, Bartoš Martin 2:0), SK Slivenec D - SF SKK EL Niňo Praha O 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondráček Petr 1:1, Maršálek Petr 1:1, Helcl Daniel 3:0, Vobruba Aleš 3:0, body hostů: Waldmann Martin 2:1, Štefan Nikola 0:3, Nogoev Zholdoshbek 0:2, Přída Antonín 0:2),
11. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha O - SK Dolní Měcholupy C 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Waldmann Martin 2:1, Rozkoš Michal 3:0, Kopecký Jaroslav 0:3, Kaucký Filip 0:2, Kaucký Vladimír 0:1, WO 5:0, body hostů: Kácl Jiří 3:1, Hodač Michal 2:2, Chutný Bohumír 2:2, WO 0:5), TJ ABC Branik D - SK HAMR D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Ondřej 1:3, Popelka Jaromír st. 0:3, Hájek Jan 2:1, Král Ludvík st. 2:2, body hostů: Češka Petr 1:3, Courton Ivan 4:0, Vašák Jaroslav 1:2, Šraga Jan 3:0), TTC Praha H - AC Sparta Praha K 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wichs Sáša 1:2, Hrneček Vojtěch 0:3, Havlíček Ladislav 0:3, Trmota Zdeněk 3:0, body hostů: Kleinander Michael 3:0, Vacek Bohumil 2:1, Bartoň Aleš 2:1, Zdeněk Jan 1:2),
12. kolo:
SK Dolní Měcholupy C - KK Konstruktiva Praha C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kácl Jiří 1:1, Hodač Michal 2:0, Kácl David 1:0, Vojta Martin 3:0, Chutný Bohumír 1:1, body hostů: Tvrdík Petr 2:1, Bauer Václav 0:3, Modl Josef 0:2, Fleissig Petr 0:1, Nebeský Jiří 0:1), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT - SK HAMR D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Martin 2:0, Lounek Jan 2:0, Čech Ludvík 2:1, Hrabálek Petr 3:0, body hostů: Češka Petr 0:3, Vašák Jaroslav 0:3, Nosek David 1:1, Šraga Jan 0:2), TJ ABC Branik D - SK Slivenec D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Jan 0:2, Popelka Jaromír st. 0:2, Hájek Ondřej 1:2, Bartók Jiří 0:2, body hostů: Helcl Daniel 3:0, Svoboda Milan 2:0, Flodr Milan 1:1, Maršálek Petr 2:0),
13. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha O - TJ ABC Branik D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozkoš Michal 3:0, Waldmann Martin 3:0, Štefan Nikola 2:1, Přída Antonín 1:2, body hostů: Bartók Jiří 0:2, Hájek Jan 1:2, Popelka Jaromír ml. 1:2, Hájek Ondřej 1:2, Popelka Jaromír st. 0:1), SK Slivenec D - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Petr 0:3, Maršálek Petr 0:3, Helcl Daniel 2:1, Vobruba Aleš 2:2, body hostů: Lobo Manuel 4:0, Roubíček Vít 1:2, Hrabánek Vladimír 0:2, Strnad Jaroslav 3:0, Jirčík Stanislav 1:0), SK HAMR D - TTC Praha H 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Češka Petr 1:0, Vašák Jaroslav 2:0, Vinař Daniel 1:2, Courton Ivan 2:1, Nosek David 2:0, body hostů: Poulíček Jaroslav 1:2, Buriánek Václav 0:3, Havlíček Ladislav 2:1, Wichs Sáša 0:2), AC Sparta Praha K - KK Konstruktiva Praha C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoň Aleš 1:3, Kleinander Michael 1:2, Vacek Bohumil 0:3, Lukinykh Ilya 2:1, body hostů: Tvrdík Petr 4:0, Černý Pavel 3:1, Bauer Václav 2:0, Modl Josef 0:3),
14. kolo:
SK Dolní Měcholupy C - AC Sparta Praha K 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kácl Jiří 2:0, Hodač Michal 2:0, Kácl David 2:0, Vojta Martin 2:0, body hostů: Bartoň Aleš 0:2, Lukinykh Ilya 0:2, Kleinander Michael 0:2, Vacek Bohumil 0:2), TTC Praha H - SK Slivenec D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trmota Zdeněk 2:2, Poulíček Jaroslav 1:3, Hrneček Vojtěch 0:3, Buriánek Václav 3:1, body hostů: Helcl Daniel 4:0, Svoboda Milan 2:2, Maršálek Petr 3:1, Ondráček Petr 0:3), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT - SF SKK EL Niňo Praha O 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabánek Vladimír 1:1, Roubíček Vít 2:0, Jirčík Stanislav 3:0, Lobo Manuel 2:1, body hostů: Nogoev Zholdoshbek 0:3, Přída Antonín 0:3, Kaucký Filip 0:2, Rozkoš Michal 2:0),
15. kolo:
TJ ABC Branik D - SK Dolní Měcholupy C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tuček Tomáš 0:2, Hájek Ondřej 0:2, Bartók Jiří 0:2, Hájek Jan 0:2, body hostů: Kácl David 2:0, Hodač Michal 2:0, Chutný Bohumír 2:0, Kácl Jiří 2:0), SF SKK EL Niňo Praha O - TTC Praha H 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefan Nikola 0:3, Niederle Jiří 0:3, Přída Antonín 1:2, Kaucký Filip 2:1, body hostů: Buriánek Václav 3:0, Havlíček Ladislav 2:1, Poulíček Jaroslav 2:1, Wichs Sáša 2:1), SK HAMR D - KK Konstruktiva Praha C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Češka Petr 1:3, Vašák Jaroslav 3:1, Šraga Jan 1:2, Nosek David 3:1, body hostů: Tvrdík Petr 3:1, Bauer Václav 2:2, Nebeský Jiří 1:3, Modl Josef 1:2),
16. kolo:
AC Sparta Praha K - SK HAMR D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacek Bohumil 2:1, Kleinander Michael 1:1, Hruška Rudolf 3:0, Jedlička Jan 3:0, body hostů: Šraga Jan 1:2, Češka Petr 0:3, Vinař Daniel 0:3, Nosek David 1:1), KK Konstruktiva Praha C - SK Slivenec D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nebeský Jiří 0:4, Modl Josef 0:3, Bauer Václav 2:1, Tvrdík Petr 4:0, body hostů: Helcl Daniel 3:1, Vobruba Aleš 2:2, Svoboda Milan 1:2, Maršálek Petr 2:1), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT - TJ ABC Branik D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Martin 2:0, Lounek Jan 2:0, Čech Ludvík 2:0, Hrabálek Petr 2:0, body hostů: Hájek Ondřej 0:2, Popelka Jaromír ml. 0:2, Hájek Jan 0:2, Popelka Jaromír st. 0:2),
17. kolo:
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT - SK Dolní Měcholupy C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabálek Petr 3:1, Čech Ludvík 3:1, Lounek Jan 0:2, Lobo Manuel 3:1, Jirčík Stanislav 0:1, body hostů: Vojta Martin 4:0, Hodač Michal 1:3, Kácl Jiří 1:3, Kácl David 0:3), TJ ABC Branik D - TTC Praha H 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Popelka Jaromír st. 0:4, Hájek Ondřej 1:2, Hložek Vojtěch 3:0, Hájek Jan 0:4, body hostů: Buriánek Václav 3:1, Poulíček Jaroslav 2:2, Trmota Zdeněk 2:1, Wichs Sáša 3:0), SF SKK EL Niňo Praha O - KK Konstruktiva Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niederle Jiří 0:4, Štefan Nikola 2:2, Přída Antonín 3:1, Waldmann Martin 3:1, body hostů: Bauer Václav 4:0, Nebeský Jiří 1:3, Modl Josef 2:2, Hlaváč Jiří 1:3), SK Slivenec D - AC Sparta Praha K 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondráček Petr 0:3, Vobruba Aleš 3:0, Svoboda Milan 2:1, Helcl Daniel 3:0, body hostů: Jech Martin 1:2, Bartoň Aleš 1:2, Lukinykh Ilya 1:2, Hruška Rudolf 1:2),
18. kolo:
SK Dolní Měcholupy C - SK HAMR D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kácl Jiří 0:4, Hodač Michal 4:0, Kácl David 0:3, Vojta Martin 4:0, body hostů: Nosek David 2:2, Češka Petr 2:2, Šraga Jan 2:2, Vinař Daniel 1:2), AC Sparta Praha K - SF SKK EL Niňo Praha O 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jech Martin 2:1, Hruška Rudolf 2:1, Lukinykh Ilya 1:2, Kleinander Michael 3:0, body hostů: Nogoev Zholdoshbek 2:1, Waldmann Martin 2:1, Přída Antonín 0:3, Niederle Jiří 0:3), TTC Praha H - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trmota Zdeněk 0:2, Poulíček Jaroslav 1:1, Havlíček Ladislav 1:2, Buriánek Václav 0:3, body hostů: Jirčík Stanislav 3:0, Roubíček Vít 2:1, Bartoš Martin 1:1, Hrabánek Vladimír 2:0),
19. kolo:
TTC Praha H - SK Dolní Měcholupy C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buriánek Václav 2:1, Poulíček Jaroslav 1:2, Wichs Sáša 0:3, Trmota Zdeněk 1:3, body hostů: Hodač Michal 3:1, Kácl David 1:2, Vojta Martin 3:0, Kácl Jiří 2:1), TJ ABC Branik D - KK Konstruktiva Praha C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Jan 1:2, Tuček Tomáš 0:3, Popelka Jaromír st. 1:2, Hájek Ondřej 2:1, body hostů: Tvrdík Petr 3:0, Bauer Václav 3:0, Nebeský Jiří 1:2, Modl Josef 1:2), SK Slivenec D - SK HAMR D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maršálek Petr 1:3, Vobruba Aleš 1:2, Helcl Daniel 3:0, Svoboda Milan 1:3, body hostů: Češka Petr 2:2, Nosek David 3:1, Šraga Jan 2:1, Vinař Daniel 1:2),
20. kolo:
SK Dolní Měcholupy C - SK Slivenec D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kácl Jiří 3:1, Chutný Bohumír 1:3, Kácl David 1:2, Hodač Michal 4:0, body hostů: Helcl Daniel 2:2, Maršálek Petr 3:1, Ondráček Petr 0:4, Svoboda Milan 1:2), SK HAMR D - SF SKK EL Niňo Praha O 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nosek David 3:0, Vašák Jaroslav 2:1, Vinař Daniel 1:2, Šraga Jan 2:1, body hostů: Přída Antonín 0:3, Koňák Daniel 3:0, Štefan Nikola 1:2, Niederle Jiří 0:3), AC Sparta Praha K - TJ ABC Branik D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jech Martin 2:1, Vacek Bohumil 2:0, Hruška Rudolf 2:1, Lukinykh Ilya 3:0, body hostů: Hájek Ondřej 1:2, Bartók Jiří 0:3, Hájek Jan 1:2, Popelka Jaromír st. 0:2), KK Konstruktiva Praha C - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Modl Josef 0:2, Fleissig Petr 0:2, Nebeský Jiří 0:2, Bauer Václav 0:2, body hostů: Bartoš Martin 2:0, Jirčík Stanislav 2:0, Čech Ludvík 2:0, Hrabálek Petr 2:0),
21. kolo:
TTC Praha H - KK Konstruktiva Praha C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poulíček Jaroslav 3:1, Hrneček Vojtěch 0:4, Kreuzer David 0:4, Trmota Zdeněk 4:0, body hostů: Bauer Václav 3:1, Nebeský Jiří 2:2, Modl Josef 2:2, Hlaváč Jiří 2:2), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT - AC Sparta Praha K 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Martin 2:0, Hrabánek Vladimír 0:2, Strnad Jaroslav 3:0, Roubíček Vít 3:0, body hostů: Bartoň Aleš 1:2, Lukinykh Ilya 1:2, Hruška Rudolf 0:2, Vacek Bohumil 0:2), SF SKK EL Niňo Praha O - SK Slivenec D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nogoev Zholdoshbek 3:1, Štefan Nikola 2:2, Přída Antonín 2:2, Waldmann Martin 2:2, body hostů: Helcl Daniel 4:0, Maršálek Petr 1:3, Flodr Milan 1:3, Ondráček Petr 1:3),
22. kolo:
SK Dolní Měcholupy C - SF SKK EL Niňo Praha O 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kácl Jiří 1:1, Chutný Bohumír 1:1, Kácl David 2:1, Hodač Michal 1:1, WO 4:0, body hostů: Přída Antonín 1:2, Niederle Jiří 0:3, Koňák Daniel 3:0, WO 0:4), SK HAMR D - TJ ABC Branik D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Courton Ivan 2:0, Šraga Jan 2:0, Vinař Daniel 2:0, Vašák Jaroslav 2:0, body hostů: Hájek Jan 0:2, Popelka Jaromír ml. 0:2, Hájek Ondřej 0:2, Tuček Tomáš 0:2), AC Sparta Praha K - TTC Praha H 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kleinander Michael 0:1, Jech Martin 0:2, Vacek Bohumil 0:3, Lukinykh Ilya 1:2, Jedlička Jan 1:0, body hostů: Buriánek Václav 3:0, Trmota Zdeněk 3:0, Havlíček Ladislav 2:0, Wichs Sáša 0:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline