Výsledky do novin
7. třída B muži (RS-5B)
1. kolo:
KST OBO Praha - TTC Klánovice E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Václav 0:2, Kožaný Petr 0:2, Kobliha Pavel 0:3, Hronský Vladimír 2:1, body hostů: Nový Pavel 3:0, Grisa Daniel 3:0, Grisa Vladimír 1:1, Křemel Eduard 1:1), TJ Kyje C - TTC Praha G 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřábek Michal 3:1, Trubl Vladimír 2:1, Kára Jiří 2:1, Žerava Miroslav 2:2, body hostů: Haba Martin 4:0, Fuček Miloslav 0:4, Listík Vít 1:2, Paroubek Jan 0:3), SK Vršovice B - SF SKK EL Niňo Praha P 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pocar Jan 1:2, Trojan Petr 0:2, Matoušek Daniel 0:3, Polášek Lukáš 2:0, Jantačová Zuzana 0:1, body hostů: Lanžhotský Vojtěch 3:0, Vícha Matěj 3:0, Vrana Jakub 2:1, Procházka Pavel 0:2),
2. kolo:
TTC Klánovice E - SF SKK EL Niňo Praha P 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křemel Eduard 0:3, Grisa Vladimír 0:3, Grisa Daniel 1:2, Platil Stanislav 2:1, body hostů: Vícha Matěj 3:0, Vrana Jakub 2:1, Procházka Michal 1:2, Procházka Pavel 3:0), AC Sparta Praha L - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Melíšek Ondřej 3:1, Rulc Michal 0:4, Rubáš Ondřej 2:2, Suk Matouš 4:0, body hostů: Kozák Vojtěch ml. 1:3, Zelinka Adam 2:2, Hruban Vladimír 2:2, Kozák Pavel 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G - KST OBO Praha 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrecion Pavel 0:4, Vostrý Marek 0:4, Kozák Pavel 3:1, Papoušek Vladimír 4:0, body hostů: Hronský Vladimír 2:2, Kobliha Pavel 2:2, Staněk Václav 2:2, Cooke Stephen 3:1), TJ Kyje C - AC Sparta Praha L 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kára Jiří 2:0, Trubl Vladimír 2:0, Jeřábek Michal 2:0, Žerava Miroslav 2:0, body hostů: Janoušek Tadeáš 0:2, Melichar Václav 0:2, Brodský Adam 0:2, Rubáš Ondřej 0:2), SK Vršovice B - TTC Praha G 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Marek 2:1, Buřil Petr 0:2, Matoušek Daniel 2:1, Polášek Lukáš 4:0, Jantačová Zuzana 1:0, body hostů: Podrazil Jiří 3:1, Fuček Miloslav 1:2, Listík Vít 0:3, Paroubek Jan 0:3),
4. kolo:
TTC Praha G - SF SKK EL Niňo Praha P 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Pavel 2:1, Fuček Miloslav 2:1, Paroubek Jan 0:3, Haba Martin 4:0, body hostů: Lanžhotský Vojtěch 3:1, Seidlová Monika 1:2, Kuboš Filip 1:2, Procházka Michal 0:3), KST OBO Praha - TJ Kyje C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Václav 0:2, Cooke Stephen 1:1, Hausmann Josef 0:3, Hronský Vladimír 0:2, body hostů: Žerava Miroslav 2:1, Trubl Vladimír 2:0, Kára Jiří 2:0, Špaček Václav 2:0),
5. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G - TTC Klánovice E 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozák Pavel 1:1, Papoušek Vladimír 0:2, Vostrý Marek 0:3, Vrecion Pavel 0:2, body hostů: Horčák Martin 3:0, Platil Stanislav 2:0, Tichý Stanislav 2:0, Křemel Eduard 1:1), SK Vršovice B - AC Sparta Praha L 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buřil Petr 1:1, Pocar Jan 2:0, Jantačová Zuzana 2:1, Pospíšil Marek 3:0, body hostů: Janoušek Tadeáš 0:3, Kolanda Lukáš 0:3, Rubáš Ondřej 1:1, Brodský Adam 1:1),
6. kolo:
TTC Klánovice E - TTC Praha G 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabal Ladislav 3:0, Křemel Eduard 1:2, Platil Stanislav 1:2, Nový Pavel 3:0, body hostů: Haba Martin 2:1, Podrazil Jiří 2:1, Fuček Miloslav 0:3, Paroubek Jan 0:3), AC Sparta Praha L - SF SKK EL Niňo Praha P 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rubáš Ondřej 0:3, Rulc Michal 1:2, Janoušek Tadeáš 0:3, Melíšek Ondřej 3:1, body hostů: Lanžhotský Vojtěch 4:0, Kuboš Filip 1:2, Procházka Michal 2:1, Procházka Pavel 2:1), KST OBO Praha - SK Vršovice B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hronský Vladimír 1:3, Kobliha Pavel 1:3, Cooke Stephen 2:1, Hausmann Josef 1:3, body hostů: Polášek Lukáš 3:1, Jantačová Zuzana 2:2, Pocar Jan 4:0, Trojan Petr 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G - TJ Kyje C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozák Pavel 2:2, Krukovskij Vladislav 2:2, Hruban Vladimír 2:1, Papoušek Vladimír 2:2, body hostů: Špaček Václav 0:4, Trubl Vladimír 3:1, Žerava Miroslav 1:3, Kára Jiří 3:0),
7. kolo:
TJ Kyje C - TTC Klánovice E 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kára Jiří 2:1, Trubl Vladimír 1:2, Jeřábek Michal 0:3, Žerava Miroslav 2:2, body hostů: Nový Pavel 4:0, Horčák Martin 3:0, Hrabal Ladislav 1:2, Tichý Stanislav 0:2, Platil Stanislav 0:1), SF SKK EL Niňo Praha P - KST OBO Praha 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Pavel 2:1, Vrana Jakub 3:0, Procházka Michal 1:2, Kuboš Filip 2:1, body hostů: Cooke Stephen 2:1, Kobliha Pavel 0:3, Hronský Vladimír 1:2, Kožaný Petr 1:2),
8. kolo:
AC Sparta Praha L - TTC Praha G 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Melichar Václav 0:3, Rulc Michal 0:2, Kubík Lukáš 0:3, Melíšek Ondřej 2:1, WO 4:0, body hostů: Haba Martin 3:1, Dvořák Pavel 4:0, Listík Vít 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G - SK Vršovice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Papoušek Vladimír 1:3, Kozák Vojtěch ml. 1:2, Krukovskij Vladislav 3:0, Kozák Pavel 4:0, body hostů: Pospíšil Marek 2:2, Jantačová Zuzana 0:4, Polášek Lukáš 1:2, Trojan Petr 2:1),
9. kolo:
SK Vršovice B - TJ Kyje C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buřil Petr 0:3, Pocar Jan 1:2, Pospíšil Marek 3:0, Trojan Petr 0:4, body hostů: Trubl Vladimír 3:1, Kára Jiří 1:2, Fikejz Miloš 2:1, Jeřábek Michal 3:0), SF SKK EL Niňo Praha P - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuboš Filip 2:2, Vrana Jakub 3:1, Procházka Michal 2:2, Procházka Pavel 2:2, body hostů: Papoušek Vladimír 3:1, Kozák Vojtěch ml. 3:1, Hruban Vladimír 1:3, Zelinka Adam 0:4), TTC Praha G - KST OBO Praha 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haba Martin 3:0, Podrazil Jiří 3:0, Listík Vít 0:3, Fuček Miloslav 2:1, body hostů: Cooke Stephen 1:2, Kobliha Pavel 1:2, Hronský Vladimír 2:1, Staněk Václav 0:3),
10. kolo:
TTC Klánovice E - AC Sparta Praha L 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Stanislav 3:0, Grisa Daniel 2:1, Grisa Vladimír 0:1, Křemel Eduard 1:2, Hrabal Ladislav 2:0, body hostů: Suk Matouš 0:3, Melíšek Ondřej 2:1, Brodský Adam 2:1, Piroutek Ondřej 0:3), TJ Kyje C - SF SKK EL Niňo Praha P 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jeřábek Michal 1:1, Trubl Vladimír 2:0, Fikejz Miloš 3:0, Kára Jiří 2:0, body hostů: Vrana Jakub 1:2, Kuboš Filip 0:2, Procházka Michal 0:2, Procházka Pavel 0:2),
11. kolo:
SK Vršovice B - TTC Klánovice E 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pocar Jan 0:2, Pospíšil Marek 0:2, Buřil Petr 0:3, Trojan Petr 0:2, body hostů: Hrabal Ladislav 3:0, Grisa Daniel 2:0, Horčák Martin 2:0, Nový Pavel 2:0), TTC Praha G - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haba Martin 2:0, Dvořák Pavel 0:2, Paroubek Jan 0:3, Fuček Miloslav 0:3, body hostů: Papoušek Vladimír 2:1, Kozák Vojtěch ml. 3:0, Hruban Vladimír 2:0, Krukovskij Vladislav 1:1), AC Sparta Praha L - KST OBO Praha 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brodský Adam 0:2, Melichar Václav 0:2, Říha Samuel 0:3, Rulc Michal 1:1, body hostů: Cooke Stephen 3:0, Hausmann Josef 2:0, Hronský Vladimír 1:1, Kobliha Pavel 2:0),
12. kolo:
TTC Klánovice E - KST OBO Praha 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nový Pavel 2:0, Hrabal Ladislav 2:0, Grisa Daniel 2:1, Tichý Stanislav 0:1, Křemel Eduard 2:0, WO 1:0, body hostů: Cooke Stephen 1:2, Hronský Vladimír 0:3, Staněk Václav 0:2, Kobliha Pavel 1:1, WO 0:1), TTC Praha G - TJ Kyje C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podrazil Jiří 3:1, Fuček Miloslav 1:2, Paroubek Jan 0:3, Haba Martin 2:2, body hostů: Trubl Vladimír 3:1, Fikejz Miloš 4:0, Kára Jiří 1:2, Baťka Petr 0:3), SF SKK EL Niňo Praha P - SK Vršovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuboš Filip 1:3, Procházka Michal 2:2, Procházka Pavel 1:3, Lanžhotský Vojtěch 4:0, body hostů: Pospíšil Marek 3:1, Pocar Jan 3:1, Matoušek Daniel 0:4, Jantačová Zuzana 2:2),
13. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha P - TTC Klánovice E 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuboš Filip 1:2, Procházka Michal 2:1, Procházka Pavel 0:3, Vrana Jakub 2:2, body hostů: Nový Pavel 4:0, Platil Stanislav 1:2, Hrabal Ladislav 3:0, Křemel Eduard 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G - AC Sparta Praha L 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krukovskij Vladislav 1:1, Kozák Pavel 1:1, Hruban Vladimír 2:1, Papoušek Vladimír 2:0, WO 3:0, body hostů: Brodský Adam 2:1, Melichar Vojtěch 0:3, Rubáš Ondřej 1:2, WO 0:3),
14. kolo:
KST OBO Praha - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kožaný Petr 0:4, Kobliha Pavel 1:3, Hausmann Josef 1:2, Cooke Stephen 4:0, body hostů: Kozák Vojtěch ml. 2:2, Krukovskij Vladislav 3:1, Hruban Vladimír 2:2, Papoušek Vladimír 2:1), AC Sparta Praha L - TJ Kyje C 0:10wo (čtyřhry 0:1, body domácích: Melichar Vojtěch 0:2, Rulc Michal 0:2, Brodský Adam 0:2, WO 0:3, body hostů: Fikejz Miloš 1:0, Kára Jiří 2:0, Žerava Miroslav 2:0, Trubl Vladimír 1:0, WO 3:0), TTC Praha G - SK Vršovice B 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Podrazil Jiří 2:0, Fuček Miloslav 0:2, Listík Vít 2:1, Haba Martin 2:1, WO 4:0, body hostů: Polášek Lukáš 2:2, Jantačová Zuzana 1:2, Pocar Jan 1:2, WO 0:4),
15. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha P - TTC Praha G 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lanžhotský Vojtěch 3:0, Vrana Jakub 1:2, Kuboš Filip 1:2, Bertho Tadeáš 3:0, body hostů: Haba Martin 2:1, Dvořák Pavel 2:1, Fuček Miloslav 0:3, Paroubek Jan 0:3), TJ Kyje C - KST OBO Praha 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kára Jiří 2:0, Trubl Vladimír 1:1, Žerava Miroslav 2:1, Fikejz Miloš 3:0, body hostů: Cooke Stephen 2:1, Hronský Vladimír 0:3, Kobliha Pavel 0:2, Staněk Václav 0:2),
16. kolo:
TTC Klánovice E - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabal Ladislav 1:1, Nový Pavel 2:0, Tichý Stanislav 2:1, Kořínek Arnošt 0:2, WO 4:0, body hostů: Vostrý Marek 0:3, Hruban Vladimír 1:2, Krukovskij Vladislav 3:0, WO 0:4), AC Sparta Praha L - SK Vršovice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brodský Adam 1:2, Marhol Jan 0:2, Melichar Vojtěch 0:3, Rubáš Ondřej 2:1, body hostů: Pospíšil Marek 3:0, Polášek Lukáš 3:0, Pocar Jan 2:1, Matoušek Daniel 0:2),
17. kolo:
TTC Praha G - TTC Klánovice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Pavel 2:2, Fuček Miloslav 1:3, Paroubek Jan 2:2, Haba Martin 3:1, body hostů: Nový Pavel 4:0, Hrabal Ladislav 3:1, Grisa Daniel 1:3, Platil Stanislav 0:1, Grisa Vladimír 0:3), SF SKK EL Niňo Praha P - AC Sparta Praha L 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Seidlová Monika 1:0, Bertho Tadeáš 1:1, Kuboš Filip 2:1, Lanžhotský Vojtěch 2:0, WO 3:0, body hostů: Janoušek Tadeáš 0:3, Brodský Adam 2:1, Rubáš Ondřej 0:2, WO 0:3), SK Vršovice B - KST OBO Praha 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Lukáš 3:0, Pocar Jan 2:0, Pospíšil Marek 2:1, Macek Lukáš 2:1, body hostů: Cooke Stephen 1:2, Hausmann Josef 1:2, Kobliha Pavel 0:3, Hronský Vladimír 0:2), TJ Kyje C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kára Jiří 1:0, Trubl Vladimír 2:0, Žerava Miroslav 2:0, Jeřábek Michal 1:0, WO 3:0, body hostů: Kozák Vojtěch ml. 0:2, Kozák Pavel 0:2, Hruban Vladimír 0:2, WO 0:3),
18. kolo:
TTC Klánovice E - TJ Kyje C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Platil Stanislav 3:0, Hrabal Ladislav 1:1, Tichý Stanislav 0:1, Nový Pavel 3:0, Grisa Daniel 2:0, body hostů: Kára Jiří 1:2, Jeřábek Michal 0:3, Trubl Vladimír 1:2, Žerava Miroslav 0:2), KST OBO Praha - SF SKK EL Niňo Praha P 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cooke Stephen 2:2, Hausmann Josef 4:0, Kožaný Petr 1:3, Staněk Václav 0:4, body hostů: Procházka Michal 2:2, Procházka Pavel 3:1, Seidlová Monika 1:3, Kuboš Filip 3:1),
19. kolo:
TTC Praha G - AC Sparta Praha L 10:0wo (Po skončení základní čekací doby 20 min byli z hostů přítomni pouze dva hráči. Více hráčů se nedostavilo ani v prodloužené čekací době 60 minut.), SK Vršovice B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pocar Jan 2:1, Buřil Petr 1:2, Jantačová Zuzana 2:1, Pospíšil Marek 4:0, body hostů: Krukovskij Vladislav 2:2, Papoušek Vladimír 2:1, Hruban Vladimír 0:3, Vrecion Pavel 0:3),
20. kolo:
TJ Kyje C - SK Vršovice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kára Jiří 3:0, Trubl Vladimír 3:0, Žerava Miroslav 1:2, Jeřábek Michal 1:2, body hostů: Jantačová Zuzana 1:2, Polášek Lukáš 2:1, Macek Lukáš 1:2, Pocar Jan 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G - SF SKK EL Niňo Praha P 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruban Vladimír 1:2, Kozák Pavel 0:2, Papoušek Vladimír 1:2, Vrecion Pavel 0:3, body hostů: Bertho Tadeáš 3:0, Kuboš Filip 3:0, Procházka Michal 2:1, Procházka Pavel 1:1), KST OBO Praha - TTC Praha G 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Staněk Václav 0:3, Kožaný Petr 1:1, Hronský Vladimír 1:2, WO 3:3, body hostů: Haba Martin 3:0, Fuček Miloslav 1:2, Paroubek Jan 2:0, WO 3:3),
21. kolo:
AC Sparta Praha L - TTC Klánovice E 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brodský Adam 0:2, Melichar Vojtěch 0:2, Marhol Jan 0:2, Rulc Michal 0:2, body hostů: Nový Pavel 2:0, Grisa Daniel 2:0, Tichý Stanislav 2:0, Platil Stanislav 2:0), SF SKK EL Niňo Praha P - TJ Kyje C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuboš Filip 1:3, Vrana Jakub 3:1, Procházka Michal 2:2, Bertho Tadeáš 2:2, body hostů: Trubl Vladimír 0:4, Kára Jiří 3:1, Jeřábek Michal 4:0, Žerava Miroslav 1:3),
22. kolo:
TTC Klánovice E - SK Vršovice B 0:10wo (body domácích: WO 0:10, body hostů: WO 10:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G - TTC Praha G 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kozák Pavel 1:2, Hruban Vladimír 2:1, Papoušek Vladimír 2:1, Kozák Vojtěch ml. 0:3, WO 5:0, body hostů: Haba Martin 4:0, Listík Vít 2:2, Fuček Miloslav 1:3, WO 0:5), KST OBO Praha - AC Sparta Praha L 10:0wo (Sparta se nedostavila k utkání.),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline