Výsledky do novin
2. liga mužů skupina B
1. kolo:
SKST Baník Havířov C - TJ Ostrava KST C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volný Karel 1:2, Rusnák Aleš 3:0, Mynář Vojtěch 0:3, Bako Radim 4:0, body hostů: Plachta Jakub 2:2, Černocký Dominik 1:2, Kupec Rostislav 2:1, Křenek Tomáš 0:3), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - KST Blansko 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melek Milan 2:2, Gráf Jiří 2:2, Růžička Filip 1:3, Zajíc Miroslav 3:1, body hostů: Dudík Luboš 3:1, Veselý Lukáš 2:2, Přikryl Aleš 3:1, Polívka Ondřej 0:4), TTC Siko Orlová B - ASK Tatra Kopřivnice 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sikora Filip 1:2, Cabák Josef 0:3, Sikora Radek 0:3, Revay Radomír 2:2, body hostů: Ondryáš Daniel 4:0, Polášek Radovan 3:0, Masnica Michal 2:1, Záškodný Marek 1:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz - KST Jeseník 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brát Karel ml. 1:2, Hrunka Jakub 2:1, Koubek Vojtěch 1:2, Jakubský Filip 0:2, Hušek Adam 0:2, body hostů: Tomica Daniel 3:1, Matějíček Martin 2:1, Rybár Petr 2:1, Janoštík Petr 2:1), KST Zlín - TJ Nový Jičín 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dorňák Zdeněk 3:1, Oharek David 1:2, Palásek Michal 0:3, Dufek Jan 2:2, body hostů: Kratochvíl Michal 2:2, Kowal René 4:0, Janča Miroslav 2:1, Kratochvíl Tomáš 0:3), TTC Moravská Slavia Brno B - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chrást Roman 2:1, Štofka Filip 0:2, Šenkapoul Petr 3:0, Skála Radek 3:0, body hostů: Macela Petr 1:2, Kolůch Jaroslav 1:2, Musil David 0:3, Novák David 1:1),
2. kolo:
SKST Baník Havířov C - TTC Moravská Slavia Brno B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bako Radim 3:0, Mynář Vojtěch 2:1, Volný Karel 2:1, Gorecki Jan 2:1, body hostů: Chrást Roman 2:1, Vaculík Miloslav 0:3, Šenkapoul Petr 1:2, Štofka Filip 0:3), TJ Ostrava KST C - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štalzer Adam 2:1, Černocký Dominik 3:0, Plachta Jakub 3:0, Vybíral Filip 1:2, body hostů: Macela Petr 1:2, Kolůch Jaroslav 1:2, Musil David 0:3, Horák Aleš 1:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - KST Zlín 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Filip 2:2, Zajíc Miroslav 3:0, Melek Milan 2:1, Gráf Jiří 2:2, body hostů: Smoček Libor 2:2, Bělík Šimon 1:3, Dorňák Zdeněk 2:1, Dufek Jan 0:3), KST Blansko - TJ Nový Jičín 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přikryl Aleš 0:3, Veselý Lukáš 0:2, Polívka Ondřej 0:3, Dudík Luboš 2:1, body hostů: Pavlík Tibor 3:0, Kowal René 2:1, Kratochvíl Michal 3:0, Kratochvíl Tomáš 1:1), TTC Siko Orlová B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Jiří 2:1, Sikora Filip 2:0, Sikora Radek 1:2, Revay Radomír 3:0, body hostů: Koubek Vojtěch 1:2, Hrunka Jakub 1:2, Hušek Adam 0:3, Brát Karel ml. 1:1), ASK Tatra Kopřivnice - KST Jeseník 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Radovan 3:1, Jiříček Dalibor 0:1, Masnica Michal 3:1, Ondryáš Daniel 3:1, Záškodný Marek 0:3, body hostů: Tomica Daniel 2:2, Matějíček Martin 1:3, Rybár Petr 3:1, Matějíček Miloš 1:3),
3. kolo:
SKST Baník Havířov C - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volný Karel 2:2, Rusnák Aleš 0:3, Mynář Vojtěch 2:1, Bako Radim 4:0, body hostů: Macela Petr 3:1, Kolůch Jaroslav 1:3, Musil David 0:3, Horák Aleš 2:1), TJ Ostrava KST C - TTC Moravská Slavia Brno B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štalzer Adam 2:2, Černocký Dominik 3:1, Vybíral Filip 1:1, Karczmarczyk Michal 2:2, Karásek Karel 1:1, body hostů: Chrást Roman 2:2, Šenkapoul Petr 3:1, Vaculík Miloslav 0:4, Štofka Filip 2:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - TJ Nový Jičín 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Filip 0:3, Melek Milan 1:2, Gráf Jiří 1:2, Zajíc Miroslav 2:2, body hostů: Pavlík Tibor 4:0, Kowal René 1:2, Kratochvíl Michal 2:1, Kratochvíl Tomáš 2:1), KST Blansko - KST Zlín 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polívka Ondřej 0:3, Dudík Luboš 3:0, Veselý Lukáš 1:2, Přikryl Aleš 1:3, body hostů: Smoček Libor 3:1, Dorňák Zdeněk 1:2, Bělík Šimon 3:0, Dufek Jan 1:2), TTC Siko Orlová B - KST Jeseník 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Jiří 1:3, Sikora Filip 3:1, Sikora Radek 2:2, Revay Radomír 3:1, body hostů: Rybár Petr 2:2, Tomica Daniel 2:2, Matějíček Martin 3:1, Matějíček Miloš 0:4), ASK Tatra Kopřivnice - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Radovan 1:2, Masnica Michal 3:0, Záškodný Marek 0:3, Ondryáš Daniel 4:0, body hostů: Brát Karel ml. 2:2, Koubek Vojtěch 1:2, Hrunka Jakub 1:2, Hušek Adam 1:2),
4. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sigmund Ivo 1:2, Šenkapoul Petr 3:0, Štofka Filip 1:2, Chrást Roman 3:0, body hostů: Brát Karel ml. 2:1, Hrunka Jakub 0:3, Koubek Vojtěch 2:1, Hušek Adam 0:3), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - KST Jeseník 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Aleš 2:1, Peterka Ondřej 0:3, Musil David 1:2, Kolůch Jaroslav 1:2, body hostů: Rybár Petr 3:0, Tomica Daniel 2:1, Matějíček Martin 2:1, Matějíček Miloš 1:2), KST Zlín - TTC Siko Orlová B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorňák Zdeněk 2:1, Dufek Jan 1:2, Bělík Šimon 2:1, Smoček Libor 3:1, body hostů: Revay Radomír 3:1, Sikora Filip 0:3, Novotný Jiří 1:2, Sikora Radek 1:2), TJ Nový Jičín - ASK Tatra Kopřivnice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janča Miroslav 2:0, Kratochvíl Michal 2:0, Kowal René 1:2, Pavlík Tibor 3:0, body hostů: Masnica Michal 1:2, Ondryáš Daniel 1:2, Záškodný Marek 0:2, Polášek Radovan 0:2), SKST Baník Havířov C - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volný Karel 3:1, Rusnák Aleš 0:2, Mynář Vojtěch 1:2, Bako Radim 3:1, Gorecki Jan 1:0, WO 1:0, body hostů: Zajíc Miroslav 4:0, Gráf Jiří 2:2, Růžička Filip 0:4, Melek Milan 0:2, WO 0:1), TJ Ostrava KST C - KST Blansko 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černocký Dominik 2:1, Merta Marek 0:1, Karczmarczyk Michal 3:0, Plachta Jakub 3:0, Karásek Karel 1:0, body hostů: Veselý Lukáš 1:2, Polívka Ondřej 1:2, Přikryl Aleš 0:3, Dudík Luboš 0:2),
5. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - KST Jeseník 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sigmund Ivo 0:3, Šenkapoul Petr 4:0, Štofka Filip 1:3, Chrást Roman 3:1, Vaculík Miloslav 0:1, body hostů: Rybár Petr 2:2, Tomica Daniel 2:2, Matějíček Martin 2:2, Matějíček Miloš 2:2), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolůch Jaroslav 2:1, Peterka Ondřej 0:3, Musil David 0:3, Horák Aleš 2:2, body hostů: Brát Karel ml. 4:0, Koubek Vojtěch 2:1, Jakubský Filip 1:2, Hrunka Jakub 2:1), KST Zlín - ASK Tatra Kopřivnice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák Zdeněk 3:0, Dufek Jan 1:2, Bělík Šimon 3:0, Smoček Libor 2:1, body hostů: Ondryáš Daniel 1:2, Masnica Michal 1:2, Polášek Radovan 0:3, Záškodný Marek 1:2), TJ Nový Jičín - TTC Siko Orlová B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kratochvíl Michal 1:0, Pavlík Tibor 1:0, Janča Miroslav 2:0, Kowal René 1:0, WO 4:0, body hostů: Revay Radomír 0:1, Novotný Jiří 0:2, Sikora Radek 0:2, WO 0:4), SKST Baník Havířov C - KST Blansko 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volný Karel 2:1, Rusnák Aleš 1:2, Mynář Vojtěch 2:1, Bako Radim 3:0, body hostů: Dudík Luboš 2:1, Veselý Lukáš 2:1, Přikryl Aleš 0:3, Polívka Ondřej 0:3), TJ Ostrava KST C - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černocký Dominik 2:2, Karásek Karel 3:0, Vybíral Filip 2:2, Karczmarczyk Michal 2:2, WO 0:1, body hostů: Zajíc Miroslav 3:0, Gráf Jiří 1:3, Růžička Filip 2:2, Melek Milan 0:4, WO 1:0),
6. kolo:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - TTC Moravská Slavia Brno B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Filip 1:3, Gráf Jiří 1:2, Zajíc Miroslav 3:0, Hromek Filip 1:1, Brychta Edo 0:2, body hostů: Chrást Roman 3:1, Štofka Filip 3:1, Vaculík Miloslav 1:2, Sigmund Ivo 1:2), KST Blansko - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polívka Ondřej 1:2, Dudík Luboš 3:0, Přikryl Aleš 2:1, Veselý Lukáš 3:0, body hostů: Macela Petr 2:1, Kolůch Jaroslav 0:3, Horák Aleš 0:3, Musil David 1:2), TTC Siko Orlová B - SKST Baník Havířov C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sikora Filip 2:2, Novotný Jiří 1:3, Sikora Radek 1:2, Revay Radomír 2:2, body hostů: Bako Radim 4:0, Volný Karel 0:4, Mynář Vojtěch 4:0, Rusnák Aleš 1:2), ASK Tatra Kopřivnice - TJ Ostrava KST C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Radovan 3:0, Masnica Michal 0:3, Záškodný Marek 2:1, Ondryáš Daniel 4:0, body hostů: Karczmarczyk Michal 1:3, Štalzer Adam 2:1, Černocký Dominik 0:3, Vybíral Filip 1:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz - KST Zlín 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrunka Jakub 2:2, Brát Karel ml. 1:2, Jakubský Filip 3:1, Koubek Vojtěch 2:2, Hušek Adam 0:1, body hostů: Dufek Jan 2:2, Dorňák Zdeněk 0:4, Bělík Šimon 4:0, Smoček Libor 2:2), KST Jeseník - TJ Nový Jičín 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomica Daniel 0:3, Matějíček Martin 1:2, Matějíček Miloš 1:2, Rybár Petr 2:2, body hostů: Pavlík Tibor 4:0, Janča Miroslav 0:3, Kowal René 3:0, Kratochvíl Michal 2:1),
7. kolo:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Filip 2:1, Mikeska Jaroslav 0:2, Gráf Jiří 2:1, Zajíc Miroslav 3:0, Hromek Filip 1:0, body hostů: Macela Petr 3:0, Horák Aleš 1:2, Novák David 0:3, Kolůch Jaroslav 0:3), KST Blansko - TTC Moravská Slavia Brno B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polívka Ondřej 0:4, Dudík Luboš 4:0, Přikryl Aleš 0:4, Veselý Lukáš 4:0, body hostů: Chrást Roman 2:2, Šenkapoul Petr 2:2, Sigmund Ivo 2:2, Štofka Filip 2:2), TTC Siko Orlová B - TJ Ostrava KST C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sikora Filip 2:1, Novotný Jiří 2:1, Sikora Radek 1:2, Revay Radomír 4:0, body hostů: Černocký Dominik 1:3, Karczmarczyk Michal 1:2, Karásek Karel 2:1, Bajger Jiří 0:3), ASK Tatra Kopřivnice - SKST Baník Havířov C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Radovan 1:2, Masnica Michal 1:2, Záškodný Marek 1:2, Ondryáš Daniel 2:2, body hostů: Bako Radim 3:1, Mynář Vojtěch 3:0, Volný Karel 1:2, Rusnák Aleš 1:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz - TJ Nový Jičín 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janovský Dan 1:2, Lebeda Matyáš 0:2, Hušek Adam 0:3, Koubek Vojtěch 2:1, body hostů: Pavlík Tibor 3:0, Janča Miroslav 3:0, Kowal René 2:1, Kratochvíl Michal 0:2), KST Jeseník - KST Zlín 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomica Daniel 3:0, Matějíček Martin 3:0, Matějíček Miloš 1:2, Rybár Petr 1:2, body hostů: Smoček Libor 1:2, Dorňák Zdeněk 0:3, Bělík Šimon 2:1, Dufek Jan 1:2),
8. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - KST Zlín 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sigmund Ivo 1:1, Šenkapoul Petr 2:0, Štofka Filip 3:0, Chrást Roman 2:0, body hostů: Dorňák Zdeněk 1:2, Oharek David 0:2, Dufek Jan 0:2, Nedbálek Michal 0:2), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - TJ Nový Jičín 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolůch Jaroslav 0:4, Horák Aleš 2:1, Musil David 1:2, Macela Petr 2:2, body hostů: Pavlík Tibor 4:0, Kowal René 1:3, Janča Miroslav 3:0, Kratochvíl Tomáš 1:2), SKST Baník Havířov C - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Volný Karel 2:0, Siwiec Matěj 2:0, Rusnák Aleš 2:1, Mynář Vojtěch 2:0, WO 1:0, body hostů: Jakubský Filip 0:3, Kačer Radek 0:2, Hušek Adam 1:1, Hrunka Jakub 0:2, WO 0:1), TJ Ostrava KST C - KST Jeseník 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karásek Karel 2:0, Karczmarczyk Michal 2:1, Plachta Jakub 3:0, Černocký Dominik 2:2, WO 0:1, body hostů: Rybár Petr 0:4, Tomica Daniel 1:2, Matějíček Martin 1:1, Matějíček Miloš 1:2, WO 1:0), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - TTC Siko Orlová B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Filip 1:2, Hasil Tomáš 2:0, Gráf Jiří 3:0, Zajíc Miroslav 2:1, body hostů: Revay Radomír 1:2, Sikora Filip 1:2, Novotný Jiří 0:3, Sikora Radek 1:1), KST Blansko - ASK Tatra Kopřivnice 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Přikryl Aleš 1:3, Dudík Luboš 3:1, Veselý Lukáš 3:0, WO 1:5, body hostů: Ondryáš Daniel 2:0, Polášek Radovan 0:3, Záškodný Marek 1:2, Masnica Michal 1:2, WO 5:1),
9. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - TJ Nový Jičín 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sigmund Ivo 1:3, Chrást Roman 4:0, Štofka Filip 3:1, Šenkapoul Petr 1:3, body hostů: Pavlík Tibor 3:1, Janča Miroslav 2:2, Kratochvíl Tomáš 0:4, Kowal René 2:2), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - KST Zlín 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolůch Jaroslav 2:1, Horák Aleš 1:2, Musil David 1:2, Macela Petr 4:0, body hostů: Dorňák Zdeněk 3:1, Oharek David 0:3, Dufek Jan 1:2, Nedbálek Michal 1:2), SKST Baník Havířov C - KST Jeseník 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mynář Vojtěch 2:1, Rusnák Aleš 0:3, Volný Karel 3:0, Bako Radim 4:0, body hostů: Tomica Daniel 1:3, Matějíček Martin 1:2, Rybár Petr 1:2, Matějíček Miloš 1:2), TJ Ostrava KST C - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karczmarczyk Michal 2:0, Vybíral Filip 0:2, Plachta Jakub 3:0, Černocký Dominik 3:0, body hostů: Hrunka Jakub 1:2, Jakubský Filip 1:2, Hušek Adam 0:2, Kačer Radek 0:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - ASK Tatra Kopřivnice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Filip 2:0, Hasil Tomáš 2:0, Gráf Jiří 2:1, Zajíc Miroslav 1:1, Mikeska Jaroslav 1:0, body hostů: Ondryáš Daniel 1:2, Polášek Radovan 0:3, Masnica Michal 1:1, Záškodný Marek 0:2), KST Blansko - TTC Siko Orlová B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Lukáš 0:3, Dudík Luboš 1:1, Přikryl Aleš 0:3, Veselý Lukáš 2:1, body hostů: Revay Radomír 3:0, Sikora Filip 1:2, Novotný Jiří 3:0, Sikora Radek 1:1),
10. kolo:
TTC Siko Orlová B - TTC Moravská Slavia Brno B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Jiří 2:2, Revay Radomír 2:0, Sikora Radek 1:3, Sikora Filip 2:2, Bezdíček Milan 0:2, body hostů: Chrást Roman 2:2, Štofka Filip 1:3, Sigmund Ivo 2:2, Šenkapoul Petr 4:0), ASK Tatra Kopřivnice - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Radovan 4:0, Masnica Michal 3:1, Jiříček Dalibor 1:2, Ondryáš Daniel 2:2, body hostů: Macela Petr 2:2, Horák Aleš 0:4, Musil David 2:2, Kolůch Jaroslav 1:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrunka Jakub 1:2, Jakubský Filip 0:3, Hušek Adam 2:1, Koubek Vojtěch 1:3, body hostů: Hasil Tomáš 4:0, Gráf Jiří 2:1, Hromek Filip 0:3, Růžička Filip 3:0), KST Jeseník - KST Blansko 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomica Daniel 3:0, Rybár Petr 2:0, Matějíček Miloš 1:2, Matějíček Martin 2:1, body hostů: Dudík Luboš 0:3, Veselý Lukáš 2:1, Přikryl Aleš 1:2, Zukal Adam 0:2), KST Zlín - SKST Baník Havířov C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák Zdeněk 1:1, Dufek Jan 0:2, Dufek Jakub 0:3, Smoček Libor 0:3, body hostů: Gorecki Jan 3:0, Bako Radim 3:0, Mynář Vojtěch 2:0, Volný Karel 1:1), TJ Nový Jičín - TJ Ostrava KST C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Michal 3:1, Janča Miroslav 1:2, Kowal René 0:3, Pavlík Tibor 4:0, body hostů: Plachta Jakub 2:2, Karczmarczyk Michal 1:3, Černocký Dominik 1:2, Štalzer Adam 2:1),
11. kolo:
TTC Siko Orlová B - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Jiří 3:1, Sikora Filip 4:0, Sikora Radek 0:3, Revay Radomír 2:2, body hostů: Horák Aleš 1:3, Macela Petr 2:2, Musil David 2:2, Kolůch Jaroslav 1:2), ASK Tatra Kopřivnice - TTC Moravská Slavia Brno B 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Radovan 1:2, Masnica Michal 0:3, Randis Vilém 0:3, Ondryáš Daniel 1:2, body hostů: Chrást Roman 3:0, Šenkapoul Petr 3:0, Sigmund Ivo 2:1, Štofka Filip 2:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz - KST Blansko 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrunka Jakub 2:2, Koubek Vojtěch 2:2, Jakubský Filip 1:3, Brát Karel ml. 3:1, body hostů: Dudík Luboš 4:0, Veselý Lukáš 3:1, Přikryl Aleš 1:3, Zukal Adam 0:4), KST Jeseník - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomica Daniel 1:3, Rybár Petr 0:3, Matějíček Miloš 0:3, Matějíček Martin 3:1, body hostů: Hasil Tomáš 4:0, Gráf Jiří 3:1, Růžička Filip 1:2, Hromek Filip 2:1), KST Zlín - TJ Ostrava KST C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dufek Jan 3:1, Smoček Libor 2:2, Dufek Jakub 0:3, Dorňák Zdeněk 2:2, body hostů: Plachta Jakub 2:2, Černocký Dominik 2:2, Štalzer Adam 3:1, Vybíral Filip 1:2), TJ Nový Jičín - SKST Baník Havířov C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Michal 2:2, Janča Miroslav 2:2, Kowal René 2:2, Pavlík Tibor 3:1, body hostů: Gorecki Jan 2:2, Bako Radim 3:1, Mynář Vojtěch 2:2, Volný Karel 0:4),
12. kolo:
TJ Ostrava KST C - SKST Baník Havířov C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štalzer Adam 1:2, Vybíral Filip 0:3, Plachta Jakub 1:2, Černocký Dominik 1:2, body hostů: Gorecki Jan 3:0, Bako Radim 2:1, Mynář Vojtěch 3:0, Rusnák Aleš 1:2), KST Blansko - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přikryl Aleš 1:1, Veselý Lukáš 0:2, Svoboda Lukáš 0:3, Dudík Luboš 0:1, WO 0:1, body hostů: Hasil Tomáš 3:0, Zajíc Miroslav 2:0, Gráf Jiří 1:0, Růžička Filip 1:1, WO 1:0), ASK Tatra Kopřivnice - TTC Siko Orlová B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Radovan 2:1, Masnica Michal 0:3, Jiříček Dalibor 0:3, Ondryáš Daniel 1:2, body hostů: Revay Radomír 3:0, Sikora Filip 3:0, Novotný Jiří 2:1, Heuman Ivan 1:2), KST Jeseník - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomica Daniel 2:1, Rybár Petr 3:0, Matějíček Miloš 2:1, Matějíček Martin 2:1, body hostů: Brát Karel ml. 0:3, Hrunka Jakub 0:3, Koubek Vojtěch 2:1, Hušek Adam 1:2), TJ Nový Jičín - KST Zlín 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Michal 2:0, Kowal René 2:0, Janča Miroslav 2:1, Pavlík Tibor 2:0, body hostů: Dorňák Zdeněk 0:3, Smoček Libor 1:1, Dufek Jan 0:2, Oharek David 0:2), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - TTC Moravská Slavia Brno B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolůch Jaroslav 1:3, Horák Aleš 0:3, Musil David 2:1, Macela Petr 3:1, body hostů: Vybíral Marek 2:2, Šenkapoul Petr 3:1, Sigmund Ivo 2:1, Štofka Filip 1:2),
13. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - SKST Baník Havířov C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík Miloslav 0:3, Štofka Filip 0:2, Sigmund Ivo 0:3, Chrást Roman 2:1, body hostů: Bako Radim 3:0, Mynář Vojtěch 2:1, Rusnák Aleš 3:0, Harenčák Jakub 1:1), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - TJ Ostrava KST C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolůch Jaroslav 0:3, Horák Aleš 0:2, Musil David 1:2, Macela Petr 1:1, WO 1:0, body hostů: Černocký Dominik 3:0, Karczmarczyk Michal 1:1, Štalzer Adam 2:1, Plachta Jakub 2:0, WO 0:1), KST Zlín - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smoček Libor 0:2, Nedbálek Michal 0:2, Dufek Jan 0:3, Dorňák Zdeněk 0:2, WO 2:0, body hostů: Zajíc Miroslav 3:0, Gráf Jiří 3:0, Růžička Filip 3:0, WO 0:2), TJ Nový Jičín - KST Blansko 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Michal 2:1, Janča Miroslav 0:2, Kowal René 2:1, Pavlík Tibor 4:0, Kratochvíl Tomáš 1:0, body hostů: Dudík Luboš 2:2, Veselý Lukáš 2:1, Přikryl Aleš 0:3, Svoboda Lukáš 0:3), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz - TTC Siko Orlová B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrunka Jakub 0:2, Jakubský Filip 0:2, Hušek Adam 0:2, Koubek Vojtěch 1:1, Janovský Dan 0:1, body hostů: Revay Radomír 3:0, Sikora Filip 2:0, Novotný Jiří 2:0, Heuman Ivan 1:1), KST Jeseník - ASK Tatra Kopřivnice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějíček Martin 3:0, Rybár Petr 3:0, Matějíček Miloš 1:2, Tomica Daniel 2:1, body hostů: Ondryáš Daniel 1:2, Polášek Radovan 0:3, Masnica Michal 2:1, Záškodný Marek 0:3),
14. kolo:
MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - SKST Baník Havířov C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Aleš 1:2, Novák David 0:3, Musil David 1:2, Macela Petr 3:1, body hostů: Bako Radim 4:0, Mynář Vojtěch 2:1, Rusnák Aleš 1:2, Harenčák Jakub 1:2), TTC Moravská Slavia Brno B - TJ Ostrava KST C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sigmund Ivo 0:4, Štofka Filip 2:2, Skála Radek 4:0, Chrást Roman 2:2, body hostů: Karczmarczyk Michal 1:3, Černocký Dominik 2:2, Plachta Jakub 2:2, Karásek Karel 3:1), TJ Nový Jičín - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Michal 2:2, Kowal René 2:2, Janča Miroslav 1:3, Pavlík Tibor 2:1, WO 1:0, body hostů: Zajíc Miroslav 4:0, Gráf Jiří 1:3, Růžička Filip 1:3, Hasil Tomáš 2:1, WO 0:1), KST Zlín - KST Blansko 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smoček Libor 1:3, Nedbálek Michal 2:2, Dufek Jan 2:1, Dorňák Zdeněk 1:3, Koudelík Lukáš 0:1, body hostů: Dudík Luboš 4:0, Veselý Lukáš 3:1, Přikryl Aleš 2:2, Svoboda Lukáš 1:3), KST Jeseník - TTC Siko Orlová B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějíček Martin 3:1, Rybár Petr 3:1, Matějíček Miloš 1:2, Tomica Daniel 2:2, body hostů: Revay Radomír 1:3, Sikora Filip 2:2, Novotný Jiří 3:1, Heuman Ivan 0:3), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz - ASK Tatra Kopřivnice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hušek Adam 0:2, Koubek Vojtěch 1:1, Jakubský Filip 0:3, Lebeda Matyáš 0:2, body hostů: Ondryáš Daniel 2:1, Masnica Michal 2:0, Polášek Radovan 2:0, Záškodný Marek 2:0),
15. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz - TTC Moravská Slavia Brno B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrunka Jakub 2:2, Jakubský Filip 2:1, Hušek Adam 1:2, Koubek Vojtěch 1:3, body hostů: Štofka Filip 3:1, Vybíral Marek 3:1, Sigmund Ivo 0:3, Chrást Roman 2:1), KST Jeseník - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybár Petr 2:1, Tomica Daniel 2:1, Matějíček Miloš 1:2, Matějíček Martin 3:0, body hostů: Horák Aleš 1:2, Macela Petr 1:2, Musil David 2:1, Kolůch Jaroslav 0:3), TTC Siko Orlová B - KST Zlín 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sikora Filip 4:0, Novotný Jiří 3:1, Bezdíček Milan 0:4, Revay Radomír 2:2, body hostů: Dorňák Zdeněk 1:3, Bělík Šimon 3:1, Dufek Jan 1:3, Smoček Libor 2:2), ASK Tatra Kopřivnice - TJ Nový Jičín 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Radovan 1:2, Masnica Michal 1:1, Záškodný Marek 1:2, Ondryáš Daniel 0:3, body hostů: Pavlík Tibor 1:2, Kratochvíl Michal 2:1, Kowal René 3:0, Janča Miroslav 2:0), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - SKST Baník Havířov C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gráf Jiří 0:2, Hasil Tomáš 3:0, Melek Milan 0:3, Zajíc Miroslav 4:0, Mikeska Jaroslav 1:0, body hostů: Gorecki Jan 2:2, Mynář Vojtěch 1:2, Rusnák Aleš 1:2, Volný Karel 1:2), KST Blansko - TJ Ostrava KST C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Lukáš 2:1, Svoboda Lukáš 1:2, Přikryl Aleš 2:1, Dudík Luboš 4:0, body hostů: Karczmarczyk Michal 1:3, Štalzer Adam 2:1, Černocký Dominik 1:2, Vybíral Filip 0:3),
16. kolo:
KST Jeseník - TTC Moravská Slavia Brno B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybár Petr 2:0, Tomica Daniel 2:0, Matějíček Miloš 3:0, Matějíček Martin 2:0, body hostů: Štofka Filip 0:3, Vybíral Marek 0:2, Sigmund Ivo 0:2, Chrást Roman 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koubek Vojtěch 3:1, Jakubský Filip 2:2, Hušek Adam 2:2, Hrunka Jakub 0:4, body hostů: Macela Petr 3:1, Musil David 3:1, Horák Aleš 1:3, Kolůch Jaroslav 2:2), ASK Tatra Kopřivnice - KST Zlín 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Radovan 2:2, Ondryáš Daniel 0:2, Záškodný Marek 1:2, Masnica Michal 3:1, Jiříček Dalibor 0:1, body hostů: Dorňák Zdeněk 2:2, Bělík Šimon 4:0, Smoček Libor 0:2, Dufek Jan 2:1, Nedbálek Michal 0:1), TTC Siko Orlová B - TJ Nový Jičín 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sikora Filip 1:1, Novotný Jiří 0:2, Sikora Radek 0:3, Revay Radomír 1:2, body hostů: Pavlík Tibor 3:0, Kratochvíl Michal 3:0, Janča Miroslav 2:0, Kratochvíl Tomáš 0:2), KST Blansko - SKST Baník Havířov C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Lukáš 0:4, Veselý Lukáš 0:3, Přikryl Aleš 2:1, Dudík Luboš 4:0, body hostů: Gorecki Jan 2:2, Mynář Vojtěch 3:1, Volný Karel 1:2, Rusnák Aleš 2:1), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - TJ Ostrava KST C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gráf Jiří 2:2, Hasil Tomáš 2:2, Melek Milan 0:2, Zajíc Miroslav 4:0, Hromek Filip 0:1, body hostů: Karczmarczyk Michal 3:1, Štalzer Adam 3:1, Černocký Dominik 1:3, Vybíral Filip 0:3),
17. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sigmund Ivo 1:1, Štofka Filip 0:2, Šenkapoul Petr 0:1, Chrást Roman 1:2, WO 0:3, body hostů: Zajíc Miroslav 2:0, Hasil Tomáš 2:0, Gráf Jiří 2:0, Růžička Filip 0:2, WO 3:0), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - KST Blansko 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil David 1:3, Horák Aleš 2:2, Kolůch Jaroslav 1:2, Macela Petr 2:1, WO 2:0, body hostů: Dudík Luboš 1:1, Veselý Lukáš 4:0, Svoboda Lukáš 0:4, Přikryl Aleš 3:1, WO 0:2), SKST Baník Havířov C - TTC Siko Orlová B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Harenčák Jakub 0:1, Volný Karel 2:0, Rusnák Aleš 2:0, Mynář Vojtěch 1:0, WO 4:0, body hostů: Novotný Jiří 1:1, Skácelík František 0:2, Bezdíček Milan 0:2, WO 0:4), TJ Ostrava KST C - ASK Tatra Kopřivnice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Filip 2:2, Černocký Dominik 2:2, Plachta Jakub 4:0, Štalzer Adam 1:3, body hostů: Ondryáš Daniel 1:3, Masnica Michal 3:1, Polášek Radovan 1:3, Záškodný Marek 2:2), KST Zlín - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorňák Zdeněk 1:1, Dufek Jan 2:0, Smoček Libor 2:1, Soukup Adam 3:0, body hostů: Jakubský Filip 1:2, Koubek Vojtěch 1:2, Hušek Adam 0:2, Hrunka Jakub 0:2), TJ Nový Jičín - KST Jeseník 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Michal 3:0, Janča Miroslav 0:2, Kowal René 2:1, Pavlík Tibor 2:0, WO 1:0, body hostů: Matějíček Martin 1:2, Rybár Petr 1:1, Tomica Daniel 1:2, Janoštík Petr 0:2, WO 0:1),
18. kolo:
MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Musil David 0:3, Horák Aleš 0:2, Kolůch Jaroslav 0:3, Macela Petr 3:0, body hostů: Zajíc Miroslav 3:0, Hasil Tomáš 2:1, Gráf Jiří 2:1, Růžička Filip 1:1), TTC Moravská Slavia Brno B - KST Blansko 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sigmund Ivo 1:1, Vybíral Marek 2:0, Štofka Filip 1:1, Chrást Roman 3:0, WO 1:0, body hostů: Dudík Luboš 1:1, Veselý Lukáš 0:3, Svoboda Lukáš 1:1, Přikryl Aleš 0:2, WO 0:1), TJ Ostrava KST C - TTC Siko Orlová B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachta Jakub 3:1, Merta Marek 0:2, Černocký Dominik 3:0, Karczmarczyk Michal 0:3, Bajger Jiří 0:2, WO 0:1, body hostů: Novotný Jiří 1:2, Heuman Ivan 2:2, Skácelík František 2:2, Bezdíček Milan 3:0, WO 1:0), SKST Baník Havířov C - ASK Tatra Kopřivnice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mynář Vojtěch 2:2, Volný Karel 2:1, Rusnák Aleš 1:2, Gorecki Jan 3:1, body hostů: Masnica Michal 2:2, Záškodný Marek 2:2, Polášek Radovan 1:2, Ondryáš Daniel 1:2), TJ Nový Jičín - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Michal 2:0, Janča Miroslav 2:0, Kowal René 2:0, Pavlík Tibor 2:0, Kratochvíl Tomáš 1:0, body hostů: Koubek Vojtěch 0:3, Hrunka Jakub 0:2, Jakubský Filip 0:2, Hušek Adam 0:2), KST Zlín - KST Jeseník 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák Zdeněk 0:3, Dufek Jan 1:1, Koudelík Lukáš 0:3, Smoček Libor 1:2, body hostů: Matějíček Martin 3:0, Rybár Petr 2:1, Tomica Daniel 3:0, Janoštík Petr 1:1),
19. kolo:
KST Zlín - TTC Moravská Slavia Brno B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dorňák Zdeněk 1:0, Dufek Jan 0:2, Smoček Libor 2:1, Bělík Šimon 1:0, WO 6:0, body hostů: Vaculík Miloslav 1:2, Štofka Filip 2:1, Sigmund Ivo 0:1, WO 0:6), TJ Nový Jičín - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Michal 2:0, Kowal René 1:1, Janča Miroslav 3:0, Pavlík Tibor 2:1, body hostů: Macela Petr 1:2, Kolůch Jaroslav 0:3, Horák Aleš 0:2, Musil David 1:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz - SKST Baník Havířov C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirásek Martin ml. 1:1, Janovský Dan 0:2, Lebeda Matyáš 0:3, Hušek Adam 0:2, body hostů: Bako Radim 3:0, Mynář Vojtěch 2:0, Rusnák Aleš 2:0, Volný Karel 1:1), KST Jeseník - TJ Ostrava KST C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janoštík Petr 0:2, Matějíček Miloš st. 0:3, Schopf Karel 1:2, Matějíček Martin 1:1, WO 2:0, body hostů: Černocký Dominik 3:0, Vybíral Filip 1:2, Štalzer Adam 3:0, Karásek Karel 1:0, WO 0:2), TTC Siko Orlová B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sikora Filip 0:2, Novotný Jiří 0:2, Heuman Ivan 0:3, Revay Radomír 3:0, WO 1:2, body hostů: Zajíc Miroslav 3:0, Gráf Jiří 2:1, Růžička Filip 2:1, Hasil Tomáš 0:1, WO 2:1), ASK Tatra Kopřivnice - KST Blansko 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Radovan 2:0, Záškodný Marek 1:1, Ondryáš Daniel 3:0, Masnica Michal 2:0, body hostů: Veselý Lukáš 0:3, Přikryl Aleš 1:1, Svoboda Lukáš 0:2, Polívka Martin ml. 0:2),
20. kolo:
TJ Nový Jičín - TTC Moravská Slavia Brno B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kratochvíl Michal 1:0, Kowal René 2:0, Janča Miroslav 2:0, WO 4:0, body hostů: Vaculík Miloslav 0:2, Štofka Filip 0:2, Sigmund Ivo 0:1, WO 0:4), KST Zlín - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák Zdeněk 2:1, Smoček Libor 2:1, Dufek Jan 1:2, Bělík Šimon 4:0, body hostů: Macela Petr 2:2, Horák Aleš 1:2, Kolůch Jaroslav 1:2, Musil David 0:3), KST Jeseník - SKST Baník Havířov C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matějíček Miloš st. 0:3, Janoštík Petr 1:1, Vinkler Vladimír 0:3, Matějíček Martin 2:1, body hostů: Rusnák Aleš 3:0, Volný Karel 1:2, Bako Radim 3:0, Mynář Vojtěch 1:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz - TJ Ostrava KST C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koubek Vojtěch 2:1, Jakubský Filip 0:2, Hrunka Jakub 0:3, Brát Karel ml. 1:1, Lebeda Matyáš 0:1, WO 3:0, body hostů: Černocký Dominik 3:1, Vybíral Filip 3:1, Štalzer Adam 2:1, WO 0:3), ASK Tatra Kopřivnice - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Radovan 1:2, Záškodný Marek 0:3, Masnica Michal 1:2, Ondryáš Daniel 1:2, body hostů: Zajíc Miroslav 3:0, Gráf Jiří 2:1, Růžička Filip 1:2, Hasil Tomáš 3:0), TTC Siko Orlová B - KST Blansko 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sikora Filip 3:0, Novotný Jiří 3:0, Sikora Radek 0:2, Revay Radomír 3:0, Bezdíček Milan 0:1, body hostů: Veselý Lukáš 1:2, Přikryl Aleš 1:2, Svoboda Lukáš 1:2, Polívka Martin ml. 0:3),
21. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - TTC Siko Orlová B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Toufar Jan 0:2, Sigmund Ivo 1:0, Chrást Roman 2:0, Kozubík Pavel 0:2, Šenkapoul Petr 1:1, WO 5:0, body hostů: Revay Radomír 3:1, Sikora Radek 0:2, Sikora Filip 2:1, WO 0:5), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - ASK Tatra Kopřivnice 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horák Aleš 1:1, Bíla Jindřich 1:1, Macela Petr 3:0, Kolůch Jaroslav 1:1, WO 4:0, body hostů: Bělík Jakub 0:3, Masnica Michal 2:1, Záškodný Marek 1:2, WO 0:4), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Filip 2:0, Melek Milan 2:0, Gráf Jiří 2:1, Hasil Tomáš 3:0, body hostů: Hrunka Jakub 0:3, Brát Karel ml. 0:2, Hušek Adam 1:1, Jakubský Filip 0:2, Jirásek Martin ml. 0:1), KST Blansko - KST Jeseník 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přikryl Aleš 1:3, Svoboda Lukáš 0:4, Veselý Lukáš 2:2, Dudík Luboš 4:0, body hostů: Matějíček Martin 2:2, Rybár Petr 2:2, Tomica Daniel 2:2, Matějíček Miloš 3:1), SKST Baník Havířov C - KST Zlín 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Harenčák Jakub 3:0, Volný Karel 2:1, Rusnák Aleš 4:0, WO 0:4, body hostů: Smoček Libor 0:3, Dufek Jan 1:2, Palásek Michal 0:2, Dorňák Zdeněk 0:2, WO 4:0), TJ Ostrava KST C - TJ Nový Jičín 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bajger Jiří 0:2, Vybíral Filip 0:2, Plachta Jakub 0:3, Černocký Dominik 1:1, body hostů: Pavlík Tibor 3:0, Kratochvíl Michal 2:0, Janča Miroslav 2:0, Kowal René 1:1),
22. kolo:
MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - TTC Siko Orlová B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Musil David 1:0, Horák Aleš 1:1, Macela Petr 2:0, Kolůch Jaroslav 1:1, WO 4:0, body hostů: Revay Radomír 1:2, Sikora Filip 1:2, Sikora Radek 0:1, WO 0:4), TTC Moravská Slavia Brno B - ASK Tatra Kopřivnice 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaculík Miloslav 2:0, Svoboda Libor 0:2, Sigmund Ivo 1:2, Chrást Roman 2:0, WO 4:0, body hostů: Záškodný Marek 2:1, Masnica Michal 2:1, Bělík Jakub 0:3, WO 0:4), KST Blansko - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Lukáš 1:3, Přikryl Aleš 3:1, Dudík Luboš 2:2, Veselý Lukáš 4:0, body hostů: Brát Karel ml. 1:3, Hrunka Jakub 2:2, Jakubský Filip 1:3, Hušek Adam 2:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - KST Jeseník 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gráf Jiří 1:2, Růžička Filip 1:2, Melek Milan 0:3, Hasil Tomáš 4:0, WO 2:1, body hostů: Matějíček Martin 2:2, Rybár Petr 2:2, Tomica Daniel 3:1, Matějíček Miloš 0:1, WO 1:2), TJ Ostrava KST C - KST Zlín 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Křenek Tomáš 1:2, Bajger Jiří 2:1, Plachta Jakub 2:1, WO 0:5, body hostů: Dufek Jan 2:1, Dorňák Zdeněk 0:2, Smoček Libor 1:1, Palásek Michal 1:1, WO 5:0), SKST Baník Havířov C - TJ Nový Jičín 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Volný Karel 0:2, Mynář Vojtěch 0:2, Harenčák Jakub 0:3, Rusnák Aleš 1:1, body hostů: Pavlík Tibor 3:0, Kratochvíl Michal 2:0, Kowal René 2:0, Janča Miroslav 1:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Nový Jičín - SKST Baník Havířov C 8:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kratochvíl Michal 2:2, Kowal René 1:3, Janča Miroslav 1:3, Pavlík Tibor 3:1, body hostů: Bako Radim 3:1, Gorecki Jan 3:1, Mynář Vojtěch 2:2, Rusnák Aleš 1:3),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SKST Baník Havířov C - TJ Nový Jičín 3:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rusnák Aleš 0:3, Mynář Vojtěch 1:1, Harenčák Jakub 2:1, Volný Karel 0:3, body hostů: Pavlík Tibor 2:1, Kratochvíl Michal 1:2, Janča Miroslav 3:0, Kowal René 2:0),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Nový Jičín - SKST Baník Havířov C 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kratochvíl Michal 3:0, Janča Miroslav 1:1, Kowal René 2:1, Pavlík Tibor 2:1, body hostů: Mynář Vojtěch 0:3, Bako Radim 2:1, Harenčák Jakub 0:3, Rusnák Aleš 1:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS