Výsledky do novin
3. liga mužů skupina B
1. kolo:
SK Štětí - TTC Ústí nad Labem B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Libor 2:2, Dvořák Milan 2:1, Dudek Jaroslav 0:3, Líska Tomáš 2:2, body hostů: Hybler Martin 2:2, Vaniš Marek 3:1, Nechyba Zdeněk ml. 2:1, Fiklík Michael 1:2), SKST Baník Most - TJ Lomnice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháček Jiří 1:1, Macháček Jan 2:0, Bíma Miroslav 2:1, Bořík Milan 3:0, body hostů: Šindelář Kamil 2:1, Levora Vojtěch 0:3, Sankot Luděk 0:2, Zima Jiří 0:2), TJ Střížkov - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 3:1, Pych Luděk ml. 2:1, Urban Oto 0:3, De Filippo Martin 4:0, body hostů: Vilímek Miroslav 2:2, Sedláček Jan ml. 2:2, Šťastný Vladislav 1:2, Čeřovský Petr ml. 0:3), TTC Ústí nad Labem A - TTC Litoměřice B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Seibert Karel 2:2, Sklenář Michal 3:0, Mít Michal 2:1, Karásek Vít 3:1, body hostů: Hruška Václav ml. 2:2, Hrnčíř Jan 1:3, Woznicki Patrik 1:2, Skokan Viktor 0:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - SKST Liberec E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoďák Václav 2:2, Stránský Michal 0:4, Blažek Jan 3:1, Bukovský Radek 3:1, body hostů: Obešlo Josef ml. 2:2, Brožík Karel 2:2, Mejsnar František 3:1, Zikmund Adam 1:3), SF SKK EL Niňo Praha F - TJ Sokol Roztoky 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Matěj 2:2, Přída Kryštof 1:3, Beran Tomáš 2:2, Chalupa Josef ml. 3:1, body hostů: Špaček Michal 3:1, Zika Ondřej 3:1, Jirásek Jiří 0:4, Smrček Michal 2:1, Žáček Josef 0:1),
2. kolo:
SK Štětí - SF SKK EL Niňo Praha F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Libor 4:0, Dvořák Milan 2:2, Dudek Jaroslav 0:3, Líska Tomáš 3:1, body hostů: Přída Kryštof 3:1, Kaucký Jakub 2:2, Beran Matěj 1:3, Beran Tomáš 0:3), TTC Ústí nad Labem B - TJ Sokol Roztoky 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiklík Michael 1:3, Nechyba Zdeněk ml. 2:2, Vaniš Marek 3:0, Kroupa Tomáš 2:2, body hostů: Špaček Michal 3:1, Zika Ondřej 3:1, Levenec Petr 1:3, Žáček Josef 0:3), SKST Baník Most - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Luboš ml. 0:3, Macháček Jan 2:1, Bíma Miroslav 3:0, Bořík Milan 4:0, body hostů: Bukovský Radek 2:2, Blažek Jan 0:3, Stránský Michal 1:2, Košák Vojtěch 1:2), TJ Lomnice - SKST Liberec E 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Majer Vlastimil 0:2, Zima Jiří 0:2, Levora Vojtěch 1:2, Šindelář Kamil 0:2, body hostů: Mejsnar František 3:0, Obešlo Josef ml. 1:1, Brožík Karel 2:0, Zikmund Adam 2:0), TJ Střížkov - TTC Ústí nad Labem A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 1:3, Provazník Petr 1:3, Pych Luděk ml. 4:0, De Filippo Martin 2:2, body hostů: Karásek Vít 2:2, Votava Milan 2:2, Mít Michal 1:3, Sklenář Michal 3:1), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TTC Litoměřice B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čeřovský Petr st. 1:2, Sedláček Jan ml. 0:2, Šťastný Vladislav 1:2, Vilímek Miroslav 3:0, Pácha Robin 0:1, WO 5:0, body hostů: Hruška Václav ml. 3:1, Hrnčíř Jan 3:1, Skokan Viktor 1:3, WO 0:5),
3. kolo:
SK Štětí - TJ Sokol Roztoky 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Libor 1:3, Dvořák Milan 3:1, Dudek Jaroslav 2:2, Líska Tomáš 3:1, body hostů: Špaček Michal 2:2, Zika Ondřej 2:2, Levenec Petr 1:3, Smrček Michal 2:2), TTC Ústí nad Labem B - SF SKK EL Niňo Praha F 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiklík Michael 2:1, Kroupa Tomáš 1:1, Vaniš Marek 2:1, Hybler Martin 3:0, body hostů: Přída Kryštof 2:1, Kaucký Jakub 1:2, Beran Tomáš 0:3, Beran Matěj 0:2), SKST Baník Most - SKST Liberec E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klouček Luboš ml. 0:2, Macháček Jan 0:2, Bíma Miroslav 1:2, Bořík Milan 1:2, body hostů: Mejsnar František 3:0, Brožík Karel 3:0, Zikmund Adam 1:1, Obešlo Josef ml. 1:1), TJ Lomnice - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rada Kvído Štěpán 0:2, Zima Jiří 0:2, Levora Vojtěch 0:3, Šindelář Kamil 1:1, body hostů: Bukovský Radek 3:0, Košák Vojtěch 2:0, Stránský Michal 1:1, Blažek Jan 2:0), TJ Střížkov - TTC Litoměřice B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 2:1, Kočvara Vlastimil 0:3, Pych Luděk ml. 0:3, De Filippo Martin 1:0, WO 0:2, body hostů: Hruška Václav ml. 3:0, Hrnčíř Jan 2:0, Skokan Viktor 1:1, Boháč Dominik 1:2, WO 2:0), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TTC Ústí nad Labem A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čeřovský Petr st. 0:1, Pácha Robin 0:3, Čeřovský Petr ml. 0:3, Vilímek Miroslav 3:0, Šťastný Vladislav 0:2, body hostů: Sklenář Michal 3:0, Votava Milan 2:1, Mít Michal 2:1, Karásek Vít 2:1),
4. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha F - TTC Ústí nad Labem A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suvorov Maxim 1:3, Přída Kryštof 3:1, Beran Matěj 3:1, Kaucký Jakub 3:1, body hostů: Karásek Vít 3:1, Votava Milan 2:2, Mít Michal 0:4, Seibert Karel 1:3), TJ Sokol Roztoky - TTC Litoměřice B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smrček Michal 3:1, Levenec Petr 1:3, Zika Ondřej 3:0, Špaček Michal 3:1, body hostů: Hruška Václav ml. 2:2, Hrnčíř Jan 1:3, Woznicki Patrik 1:3, Skokan Viktor 1:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Střížkov 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoďák Václav 0:3, Stránský Michal 0:2, Blažek Jan 0:3, Bukovský Radek 2:1, body hostů: De Filippo Martin 3:0, Pych Luděk ml. 3:0, Kočvara Martin 2:1, Fišar Martin 1:1), SKST Liberec E - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Obešlo Josef ml. 1:3, Mejsnar František 2:1, Zikmund Adam 2:1, Brožík Karel 1:3, body hostů: Vilímek Miroslav 4:0, Sedláček Jan ml. 2:2, Šťastný Vladislav 0:3, Čeřovský Petr st. 2:1), SK Štětí - SKST Baník Most 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Libor 2:2, Dvořák Milan 1:3, Dudek Jaroslav 1:2, Líska Tomáš 2:2, body hostů: Bořík Milan 4:0, Bíma Miroslav 2:2, Macháček Jan 3:1, Macháček Jiří 0:3), TTC Ústí nad Labem B - TJ Lomnice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechyba Zdeněk ml. 2:0, Fiklík Michael 0:2, Hybler Martin 3:0, Vaniš Marek 3:0, body hostů: Šindelář Kamil 1:2, Levora Vojtěch 1:2, Sankot Luděk 0:2, Zima Jiří 0:2),
5. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha F - TTC Litoměřice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chalupa Josef ml. 3:1, Přída Kryštof 3:1, Beran Matěj 0:2, Kaucký Jakub 3:1, Beran Tomáš 1:1, body hostů: Hruška Václav ml. 2:2, Hrnčíř Jan 2:2, Woznicki Patrik 1:3, Skokan Viktor 1:3), TJ Sokol Roztoky - TTC Ústí nad Labem A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smrček Michal 2:1, Levenec Petr 1:2, Zika Ondřej 0:3, Špaček Michal 1:3, body hostů: Sklenář Michal 4:0, Karásek Vít 2:1, Votava Milan 2:1, Budinský Petr 1:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Michal 3:1, Antoš Petr 1:3, Blažek Jan 2:2, Bukovský Radek 2:2, body hostů: Vilímek Miroslav 4:0, Sedláček Jan ml. 3:1, Čeřovský Petr st. 0:1, Pácha Robin 0:4, Šťastný Vladislav 1:2), SKST Liberec E - TJ Střížkov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obešlo Josef ml. 2:1, Zikmund Adam 1:2, Brožík Karel 2:1, Mejsnar František 3:0, body hostů: De Filippo Martin 3:0, Pych Luděk ml. 1:2, Kočvara Martin 0:3, Fišar Martin 0:3), SK Štětí - TJ Lomnice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 1:2, Dvořák Milan 2:1, Dudek Jaroslav 2:1, Líska Tomáš 3:0, body hostů: Šindelář Kamil 3:0, Levora Vojtěch 0:3, Sankot Luděk 1:2, Zima Jiří 0:3), TTC Ústí nad Labem B - SKST Baník Most 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Daniel 1:3, Nechyba Zdeněk ml. 2:2, Vaniš Marek 3:1, Hybler Martin 2:2, body hostů: Macháček Jan 2:2, Macháček Jiří 2:2, Bořík Milan 2:2, Bíma Miroslav 2:2),
6. kolo:
SKST Baník Most - SF SKK EL Niňo Praha F 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháček Jiří 1:2, Bíma Miroslav 2:1, Bořík Milan 2:1, Macháček Jan 4:0, body hostů: Přída Kryštof 0:4, Kaucký Jakub 2:1, Beran Matěj 1:2, Beran Tomáš 1:2), TJ Lomnice - TJ Sokol Roztoky 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rada Kvído Štěpán 0:3, Levora Vojtěch 1:2, Sankot Luděk 3:0, Zima Jiří 0:4, body hostů: Špaček Michal 3:1, Smrček Michal 2:1, Levenec Petr 2:1, Žáček Josef 2:1), TJ Střížkov - SK Štětí 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočvara Martin 0:4, Pych Luděk ml. 3:1, Urban Oto 1:2, De Filippo Martin 4:0, body hostů: Líska Tomáš 3:1, Dvořák Milan 1:3, Novák Libor 2:2, Dudek Jaroslav 1:2), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TTC Ústí nad Labem B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Jan ml. 2:0, Čeřovský Petr st. 1:1, Šťastný Vladislav 2:1, Vilímek Miroslav 3:0, body hostů: Vaniš Marek 1:2, Hybler Martin 0:3, Nechyba Zdeněk ml. 1:1, Kroupa Tomáš 0:2), TTC Ústí nad Labem A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votava Milan 0:4, Seibert Karel 0:4, Karásek Vít 3:1, Sklenář Michal 3:1, body hostů: Bukovský Radek 2:2, Blažek Jan 3:1, Košák Vojtěch 2:2, Stránský Michal 3:1), TTC Litoměřice B - SKST Liberec E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrnčíř Jan 2:1, Woznicki Patrik 2:1, Skokan Viktor 1:2, Hruška Václav ml. 3:0, body hostů: Mejsnar František 3:0, Obešlo Josef ml. 0:3, Zikmund Adam 1:2, Brožík Karel 0:3),
7. kolo:
SKST Baník Most - TJ Sokol Roztoky 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháček Jiří 3:0, Bíma Miroslav 2:1, Bořík Milan 1:2, Macháček Jan 2:1, body hostů: Špaček Michal 0:3, Smrček Michal 3:0, Levenec Petr 1:2, Žáček Josef 0:3), TJ Lomnice - SF SKK EL Niňo Praha F 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rada Kvído Štěpán 0:3, Zima Jiří 0:2, Sankot Luděk 1:2, Levora Vojtěch 1:2, body hostů: Přída Kryštof 3:0, Kaucký Jakub 2:1, Beran Matěj 3:0, Beran Tomáš 1:1), TJ Střížkov - TTC Ústí nad Labem B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 2:1, Pych Luděk ml. 2:1, Urban Oto 2:1, De Filippo Martin 3:1, body hostů: Vaniš Marek 2:2, Hybler Martin 1:2, Nechyba Zdeněk ml. 0:3, Kroupa Tomáš 1:2), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - SK Štětí 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Jan ml. 2:1, Čeřovský Petr st. 2:1, Čeřovský Petr ml. 0:3, Vilímek Miroslav 4:0, body hostů: Líska Tomáš 3:1, Dvořák Milan 1:2, Novák Libor 1:2, Dudek Jaroslav 0:3), TTC Ústí nad Labem A - SKST Liberec E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sklenář Michal 3:1, Votava Milan 2:2, Budinský Petr 1:3, Karásek Vít 1:3, body hostů: Mejsnar František 4:0, Zikmund Adam 1:3, Brožík Karel 2:2, Obešlo Josef ml. 2:2), TTC Litoměřice B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrnčíř Jan 3:1, Boháč Dominik 1:3, Skokan Viktor 1:2, Hruška Václav ml. 4:0, body hostů: Stránský Michal 2:2, Blažek Jan 2:2, Košák Vojtěch 0:4, Bukovský Radek 2:1),
8. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha F - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Matěj 3:1, Přída Kryštof 2:2, Vrňák Tomáš 1:3, Kaucký Jakub 2:2, body hostů: Bukovský Radek 4:0, Blažek Jan 0:4, Stránský Michal 1:3, Košák Vojtěch 3:1), TJ Sokol Roztoky - SKST Liberec E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levenec Petr 2:2, Zika Ondřej 0:4, Smrček Michal 2:2, Špaček Michal 4:0, body hostů: Mejsnar František 3:1, Brožík Karel 2:2, Zikmund Adam 1:3, Obešlo Josef ml. 2:2), SK Štětí - TTC Ústí nad Labem A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 2:2, Dvořák Milan 0:3, Dudek Jaroslav 0:3, Líska Tomáš 2:2, body hostů: Sklenář Michal 2:2, Karásek Vít 4:0, Mít Michal 2:1, Seibert Karel 2:1), TTC Ústí nad Labem B - TTC Litoměřice B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiklík Michael 1:3, Kroupa Tomáš 2:2, Nechyba Zdeněk ml. 1:2, Hybler Martin 1:3, body hostů: Hruška Václav ml. 3:1, Hrnčíř Jan 3:1, Woznicki Patrik 3:1, Skokan Viktor 1:2), SKST Baník Most - TJ Střížkov 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šťovíček Petr 1:3, Bíma Miroslav 4:0, Macháček Jiří 0:4, Bořík Milan 4:0, body hostů: De Filippo Martin 2:2, Pych Luděk ml. 2:2, Urban Oto 2:2, Milek Petr 0:2, Kočvara Martin 1:1), TJ Lomnice - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupčík Albert 0:2, Levora Vojtěch 0:2, Šindelář Kamil 1:1, Zima Jiří 0:3, WO 1:0, body hostů: Vilímek Miroslav 2:0, Sedláček Jan ml. 3:0, Čeřovský Petr st. 1:1, Šťastný Vladislav 2:0, WO 0:1),
9. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha F - SKST Liberec E 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přída Kryštof 2:2, Beran Tomáš 0:4, Beran Matěj 0:3, Kaucký Jakub 3:1, body hostů: Mejsnar František 3:1, Brožík Karel 2:2, Zikmund Adam 3:1, Obešlo Josef ml. 2:1), TJ Sokol Roztoky - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smrček Michal 2:1, Levenec Petr 2:1, Zika Ondřej 1:2, Špaček Michal 0:4, body hostů: Bukovský Radek 2:2, Košák Vojtěch 1:2, Stránský Michal 3:0, Blažek Jan 2:1), SK Štětí - TTC Litoměřice B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Libor 2:1, Dvořák Milan 0:3, Dudek Jaroslav 0:3, Líska Tomáš 2:1, body hostů: Hruška Václav ml. 3:0, Hrnčíř Jan 3:0, Woznicki Patrik 1:2, Skokan Viktor 1:2), TTC Ústí nad Labem B - TTC Ústí nad Labem A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiklík Michael 1:3, Kroupa Tomáš 3:1, Hybler Martin 3:1, Vaniš Marek 1:3, body hostů: Sklenář Michal 1:3, Seibert Karel 0:2, Mít Michal 2:2, Karásek Vít 4:0, Votava Milan 1:1), SKST Baník Most - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Luboš ml. 1:1, Macháček Jan 2:0, Bíma Miroslav 2:0, Bořík Milan 3:0, WO 1:0, body hostů: Vilímek Miroslav 1:1, Sedláček Jan ml. 0:3, Šťastný Vladislav 0:2, Čeřovský Petr st. 0:2, WO 0:1), TJ Lomnice - TJ Střížkov 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupčík Albert 0:2, Levora Vojtěch 1:1, Šindelář Kamil 0:3, Zima Jiří 0:2, body hostů: Milek Petr 2:1, De Filippo Martin 2:0, Pych Luděk ml. 2:0, Kočvara Martin 2:0),
10. kolo:
TJ Střížkov - SF SKK EL Niňo Praha F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 3:1, Pych Luděk ml. 2:2, Urban Oto 2:2, De Filippo Martin 0:4, body hostů: Přída Kryštof 3:1, Kaucký Jakub 2:2, Beran Matěj 2:2, Beran Tomáš 2:2), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TJ Sokol Roztoky 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Jan ml. 3:0, Čeřovský Petr st. 2:1, Šťastný Vladislav 0:3, Vilímek Miroslav 3:0, body hostů: Smrček Michal 2:1, Zika Ondřej 1:2, Levenec Petr 1:2, Špaček Michal 0:3), TTC Ústí nad Labem A - SKST Baník Most 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seibert Karel 1:3, Votava Milan 3:1, Karásek Vít 2:2, Sklenář Michal 2:2, body hostů: Bíma Miroslav 3:1, Bořík Milan 2:2, Macháček Jiří 2:2, Holovčák Jiří 1:3), TTC Litoměřice B - TJ Lomnice 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jindřich Vít 0:1, Hruška Václav ml. 2:0, Hrnčíř Jan 3:0, Skokan Viktor 1:0, WO 3:0, body hostů: Šindelář Kamil 1:2, Zima Jiří 0:2, Kupčík Albert 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - SK Štětí 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Michal 2:0, Blažek Jan 1:1, Košák Vojtěch 3:0, Bukovský Radek 2:0, body hostů: Líska Tomáš 1:2, Novák Libor 0:2, Dvořák Milan 0:2, Dudek Jaroslav 0:2), SKST Liberec E - TTC Ústí nad Labem B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obešlo Josef ml. 2:2, Brožík Karel 1:3, Zikmund Adam 2:2, Mejsnar František 3:1, body hostů: Vaniš Marek 2:2, Kroupa Tomáš 4:0, Kváš Pavel 0:4, Hybler Martin 2:2),
11. kolo:
TJ Střížkov - TJ Sokol Roztoky 10:0wo (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 0:4, Pych Luděk ml. 2:1, Urban Oto 2:1, De Filippo Martin 1:3, body hostů: Smrček Michal 3:1, Zika Ondřej 2:2, Levenec Petr 1:2, Špaček Michal 3:0), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - SF SKK EL Niňo Praha F 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Jan ml. 3:0, Čeřovský Petr st. 1:2, Šťastný Vladislav 1:2, Vilímek Miroslav 4:0, body hostů: Beran Matěj 2:2, Kaucký Jakub 0:2, Suvorov Maxim 1:2, Přída Kryštof 1:2, Beran Tomáš 0:1), TTC Ústí nad Labem A - TJ Lomnice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mít Michal 1:0, Karásek Vít 2:0, Votava Milan 2:0, Sklenář Michal 1:0, WO 3:0, body hostů: Šindelář Kamil 0:2, Zima Jiří 0:2, Kupčík Albert 0:2, WO 0:3), TTC Litoměřice B - SKST Baník Most 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrnčíř Jan 3:0, Woznicki Patrik 2:1, Kopecký Filip 1:2, Hruška Václav ml. 2:1, body hostů: Bořík Milan 1:2, Bíma Miroslav 1:2, Macháček Jan 2:1, Klouček Luboš ml. 0:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TTC Ústí nad Labem B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Michal 1:1, Blažek Jan 2:0, Košák Vojtěch 3:0, Bukovský Radek 2:0, body hostů: Vaniš Marek 1:2, Kroupa Tomáš 0:2, Kváš Pavel 0:2, Hybler Martin 0:2), SKST Liberec E - SK Štětí 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimenta Matouš 1:3, Zikmund Adam 3:1, Brožík Karel 1:2, Mejsnar František 4:0, body hostů: Líska Tomáš 2:2, Dvořák Milan 0:4, Novák Libor 2:2, Dudek Jaroslav 2:1),
12. kolo:
TTC Ústí nad Labem B - SK Štětí 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hybler Martin 2:2, Nechyba Zdeněk ml. 2:1, Kroupa Tomáš 2:1, Vaniš Marek 3:1, body hostů: Líska Tomáš 1:3, Novák Libor 1:3, Dvořák Milan 2:1, Dudek Jaroslav 1:2), TJ Lomnice - SKST Baník Most 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupčík Albert 0:2, Šindelář Kamil 0:2, Sankot Luděk 0:2, Zima Jiří 0:2, body hostů: Macháček Jan 2:0, Bořík Milan 2:0, Bíma Miroslav 2:0, Matuška Dominik 2:0), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TJ Střížkov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Jan ml. 3:1, Šťastný Vladislav 1:3, Botka Jan 0:4, Vilímek Miroslav 4:0, body hostů: De Filippo Martin 2:2, Pych Luděk ml. 2:2, Kočvara Martin 2:2, Urban Oto 2:2), TTC Litoměřice B - TTC Ústí nad Labem A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrnčíř Jan 2:2, Woznicki Patrik 4:0, Skokan Viktor 1:2, Hruška Václav ml. 2:2, body hostů: Votava Milan 1:3, Mít Michal 2:2, Sklenář Michal 1:3, Karásek Vít 2:1), SKST Liberec E - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimenta Matouš 0:3, Svědík Miroslav 0:2, Zikmund Adam 1:2, Mejsnar František 1:2, body hostů: Bukovský Radek 3:0, Košák Vojtěch 3:0, Blažek Jan 2:1, Stránský Michal 1:1), TJ Sokol Roztoky - SF SKK EL Niňo Praha F 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levenec Petr 1:1, Zika Ondřej 2:0, Špaček Michal 2:1, Smrček Michal 3:0, body hostů: Přída Kryštof 2:1, Kaucký Jakub 0:3, Beran Matěj 0:2, Beran Tomáš 0:2),
13. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha F - SK Štětí 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Matěj 0:3, Obešlo František 3:0, Přída Kryštof 3:0, Kaucký Jakub 3:1, body hostů: Líska Tomáš 1:3, Novák Libor 1:2, Dvořák Milan 1:2, Dudek Jaroslav 1:2), TJ Sokol Roztoky - TTC Ústí nad Labem B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levenec Petr 1:3, Zika Ondřej 1:3, Špaček Michal 2:1, Smrček Michal 2:2, body hostů: Vaniš Marek 2:2, Kroupa Tomáš 3:1, Hybler Martin 3:1, Lžičař Martin 1:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - SKST Baník Most 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Michal 2:1, Blažek Jan 2:1, Košák Vojtěch 3:0, Bukovský Radek 1:2, body hostů: Bořík Milan 2:1, Bíma Miroslav 1:2, Macháček Jan 1:2, Šťovíček Petr 0:3), SKST Liberec E - TJ Lomnice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Obešlo Josef ml. 1:0, Zikmund Adam 2:0, Brožík Karel 2:0, Mejsnar František 1:0, WO 3:0, body hostů: Kupčík Albert 0:2, Zima Jiří 0:2, Šindelář Kamil 0:2, WO 0:3), TTC Ústí nad Labem A - TJ Střížkov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mít Michal 0:2, Seibert Karel 2:1, Sklenář Michal 1:2, Karásek Vít 2:2, Votava Milan 0:2, body hostů: De Filippo Martin 3:1, Pych Luděk ml. 3:1, Kočvara Martin 2:1, Urban Oto 1:2), TTC Litoměřice B - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrnčíř Jan 3:1, Woznicki Patrik 2:2, Skokan Viktor 1:3, Hruška Václav ml. 3:1, body hostů: Vilímek Miroslav 2:2, Šťastný Vladislav 0:4, Sedláček Jan ml. 4:0, Čeřovský Petr ml. 0:2, Čeřovský Petr st. 1:1),
14. kolo:
TJ Sokol Roztoky - SK Štětí 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zika Ondřej 3:0, Levenec Petr 2:1, Špaček Michal 1:2, Smrček Michal 3:0, body hostů: Líska Tomáš 2:1, Novák Libor 0:3, Dvořák Milan 1:2, Dudek Jaroslav 0:3), SF SKK EL Niňo Praha F - TTC Ústí nad Labem B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Tomáš 0:3, Obešlo František 3:0, Přída Kryštof 2:1, Kaucký Jakub 3:1, body hostů: Vaniš Marek 1:3, Kroupa Tomáš 1:2, Hybler Martin 2:1, Lžičař Martin 1:2), SKST Liberec E - SKST Baník Most 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obešlo Josef ml. 1:2, Zikmund Adam 1:0, Brožík Karel 1:1, Mejsnar František 2:1, WO 3:1, body hostů: Bořík Milan 1:0, Macháček Jan 2:1, Bíma Miroslav 1:2, Šťovíček Petr 0:2, WO 1:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Lomnice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stránský Michal 1:0, Blažek Jan 2:0, Košák Vojtěch 2:0, Bukovský Radek 1:0, WO 3:0, body hostů: Zima Jiří 0:2, Kupčík Albert 0:2, Šindelář Kamil 0:2, WO 0:3), TTC Litoměřice B - TJ Střížkov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrnčíř Jan 2:0, Woznicki Patrik 2:0, Skokan Viktor 2:0, Hruška Václav ml. 2:0, body hostů: De Filippo Martin 0:2, Pych Luděk ml. 0:2, Kočvara Martin 0:2, Urban Oto 0:2), TTC Ústí nad Labem A - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karásek Vít 2:1, Budinský Petr 0:3, Votava Milan 1:2, Sklenář Michal 2:2, body hostů: Vilímek Miroslav 3:1, Čeřovský Petr st. 1:2, Sedláček Jan ml. 3:0, Čeřovský Petr ml. 0:2, Šťastný Vladislav 1:0),
15. kolo:
TTC Ústí nad Labem A - SF SKK EL Niňo Praha F 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budinský Petr 0:4, Votava Milan 2:2, Sklenář Michal 2:1, Karásek Vít 4:0, body hostů: Přída Kryštof 2:2, Kaucký Jakub 2:2, Beran Matěj 2:2, Beran Tomáš 1:2), TTC Litoměřice B - TJ Sokol Roztoky 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrnčíř Jan 1:2, Woznicki Patrik 3:0, Skokan Viktor 2:1, Hruška Václav ml. 3:0, body hostů: Smrček Michal 1:2, Zika Ondřej 0:3, Špaček Michal 1:2, Levenec Petr 1:2), TJ Střížkov - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 1:2, Pych Luděk ml. 1:2, Milek Petr 0:3, De Filippo Martin 2:2, body hostů: Bukovský Radek 3:1, Košák Vojtěch 1:2, Blažek Jan 2:1, Stránský Michal 3:0), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - SKST Liberec E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Jan ml. 2:1, Čeřovský Petr st. 2:0, Čeřovský Petr ml. 1:2, Vilímek Miroslav 3:0, body hostů: Mejsnar František 2:1, Obešlo Josef ml. 1:2, Zikmund Adam 0:3, Brožík Karel 0:2), SKST Baník Most - SK Štětí 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháček Jiří 2:1, Bíma Miroslav 3:0, Macháček Jan 1:2, Bořík Milan 2:2, body hostů: Líska Tomáš 2:2, Dvořák Milan 2:1, Dudek Jaroslav 0:3, Novák Libor 1:2), TJ Lomnice - TTC Ústí nad Labem B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupčík Albert 0:3, Zima Jiří 0:2, Sankot Luděk 0:3, Šindelář Kamil 2:1, body hostů: Vaniš Marek 3:0, Kroupa Tomáš 3:0, Hybler Martin 2:1, Nechyba Zdeněk ml. 1:1),
16. kolo:
TTC Litoměřice B - SF SKK EL Niňo Praha F 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skokan Viktor 2:1, Woznicki Patrik 2:1, Hrnčíř Jan 2:1, Hruška Václav ml. 2:2, body hostů: Chalupa Josef ml. 0:2, Kaucký Jakub 2:1, Přída Kryštof 3:0, Beran Matěj 0:3, Beran Tomáš 0:2), TTC Ústí nad Labem A - TJ Sokol Roztoky 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budinský Petr 1:1, Votava Milan 2:0, Sklenář Michal 2:0, Karásek Vít 1:1, WO 2:0, body hostů: Špaček Michal 0:3, Smrček Michal 0:1, Zika Ondřej 0:2, Levenec Petr 2:0, WO 0:2), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Jan ml. 3:1, Čeřovský Petr st. 1:2, Šťastný Vladislav 0:3, Vilímek Miroslav 4:0, body hostů: Bukovský Radek 2:2, Košák Vojtěch 2:2, Blažek Jan 1:2, Stránský Michal 1:2), TJ Střížkov - SKST Liberec E 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 1:2, Urban Oto 1:2, Pych Luděk ml. 1:2, De Filippo Martin 1:3, body hostů: Mejsnar František 4:0, Brožík Karel 0:3, Obešlo Josef ml. 3:0, Zikmund Adam 2:1), TJ Lomnice - SK Štětí 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupčík Albert 0:3, Zima Jiří 0:2, Sankot Luděk 2:1, Šindelář Kamil 1:2, body hostů: Dudek Jaroslav 2:1, Novák Libor 1:2, Líska Tomáš 3:0, Dvořák Milan 2:0), SKST Baník Most - TTC Ústí nad Labem B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žielinský Tomáš 1:3, Macháček Jan 2:2, Bořík Milan 3:1, Bíma Miroslav 3:1, body hostů: Vaniš Marek 0:4, Kroupa Tomáš 4:0, Hybler Martin 1:3, Fiklík Michael 2:2),
17. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha F - SKST Baník Most 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přída Kryštof 0:4, Obešlo František 3:1, Beran Tomáš 0:3, Beran Matěj 3:1, body hostů: Bořík Milan 2:2, Bíma Miroslav 3:1, Macháček Jan 3:1, Holovčák Jiří 1:2), TJ Sokol Roztoky - TJ Lomnice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špaček Michal 0:1, Levenec Petr 2:1, Zika Ondřej 3:0, Ghariani Sebastian 2:1, Žáček Josef 1:1, body hostů: Šindelář Kamil 2:1, Zima Jiří 0:3, Sankot Luděk 2:1, Kupčík Albert 0:3), SK Štětí - TJ Střížkov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Libor 2:1, Dvořák Milan 1:2, Dudek Jaroslav 2:1, Líska Tomáš 4:0, body hostů: Kočvara Martin 1:3, Pych Luděk ml. 1:2, Rulec Jakub 2:1, Milek Petr 0:3), TTC Ústí nad Labem B - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiklík Michael 1:2, Hybler Martin 0:3, Vaniš Marek 1:2, Kroupa Tomáš 2:2, body hostů: Vilímek Miroslav 4:0, Sedláček Jan ml. 3:0, Šťastný Vladislav 0:3, Čeřovský Petr st. 2:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TTC Ústí nad Labem A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Michal 1:1, Blažek Jan 2:0, Košák Vojtěch 3:0, Bukovský Radek 2:0, body hostů: Karásek Vít 1:2, Votava Milan 0:2, Sklenář Michal 0:2, Budinský Petr 0:2), SKST Liberec E - TTC Litoměřice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Obešlo Josef ml. 0:2, Svědík Miroslav 0:2, Klement Milan 1:2, Zikmund Adam 1:2, body hostů: Hruška Václav ml. 2:1, Woznicki Patrik 3:0, Skokan Viktor 1:1, Hrnčíř Jan 2:0),
18. kolo:
TJ Sokol Roztoky - SKST Baník Most 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zika Ondřej 1:2, Levenec Petr 2:1, Jirásek Jiří 0:3, Ghariani Sebastian 1:3, body hostů: Bořík Milan 3:1, Bíma Miroslav 3:0, Macháček Jan 3:0, Holovčák Jiří 0:3), SF SKK EL Niňo Praha F - TJ Lomnice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Tomáš 2:1, Přída Kryštof 3:0, Beran Matěj 1:2, Kaucký Jakub 3:0, body hostů: Šindelář Kamil 2:1, Zima Jiří 0:3, Sankot Luděk 1:2, Kupčík Albert 0:3), TTC Ústí nad Labem B - TJ Střížkov 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiklík Michael 2:2, Nechyba Zdeněk ml. 3:1, Vaniš Marek 2:1, Kroupa Tomáš 2:2, body hostů: Pych Luděk ml. 3:1, Kočvara Vlastimil 0:4, Rulec Jakub 2:2, Provazník Petr 1:2), SK Štětí - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Libor 2:2, Dvořák Milan 1:2, Dudek Jaroslav 0:3, Líska Tomáš 2:2, body hostů: Vilímek Miroslav 4:0, Sedláček Jan ml. 3:1, Čeřovský Petr st. 2:1, Pácha Robin 0:3), SKST Liberec E - TTC Ústí nad Labem A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Waldhauser Vojtěch 0:3, Obešlo Josef st. 0:3, Zikmund Adam 2:1, Obešlo Josef ml. 3:1, body hostů: Karásek Vít 4:0, Sklenář Michal 1:2, Votava Milan 1:2, Budinský Petr 2:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TTC Litoměřice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Michal 2:1, Blažek Jan 2:1, Košák Vojtěch 1:2, Bukovský Radek 4:0, body hostů: Hruška Václav ml. 2:2, Hrnčíř Jan 2:1, Woznicki Patrik 0:3, Skokan Viktor 0:3),
19. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště - SF SKK EL Niňo Praha F 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Michal 2:1, Blažek Jan 1:2, Košák Vojtěch 1:2, Bukovský Radek 4:0, body hostů: Kaucký Jakub 3:1, Přída Kryštof 2:1, Beran Matěj 0:3, Beran Tomáš 0:3), SKST Liberec E - TJ Sokol Roztoky 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brožík Karel 0:1, Zikmund Adam 2:0, Obešlo Josef ml. 3:0, Mejsnar František 1:0, WO 3:0, body hostů: Levenec Petr 1:2, Zika Ondřej 0:2, Ghariani Sebastian 0:2, WO 0:3), TTC Ústí nad Labem A - SK Štětí 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budinský Petr 1:2, Votava Milan 1:2, Sklenář Michal 2:1, Karásek Vít 4:0, body hostů: Vízek Martin 0:4, Líska Tomáš 2:1, Novák Libor 1:2, Dvořák Milan 2:1), TTC Litoměřice B - TTC Ústí nad Labem B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruška Václav ml. 1:1, Woznicki Patrik 2:0, Kopecký Filip 3:0, Hrnčíř Jan 2:0, body hostů: Vaniš Marek 0:3, Hybler Martin 0:2, Fiklík Michael 0:2, Kváš Pavel 1:1), TJ Střížkov - SKST Baník Most 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 1:2, Pych Luděk ml. 1:2, Urban Oto 0:3, De Filippo Martin 2:2, body hostů: Bořík Milan 4:0, Bíma Miroslav 2:1, Macháček Jan 3:0, Žielinský Tomáš 0:3), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TJ Lomnice 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čeřovský Petr st. 1:0, Vilímek Miroslav 2:0, Sedláček Jan ml. 3:0, Šťastný Vladislav 0:1, WO 3:0, body hostů: Majer Vlastimil 0:3, Kupčík Albert 0:2, Šindelář Kamil 1:1, WO 0:3),
20. kolo:
SKST Liberec E - SF SKK EL Niňo Praha F 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zikmund Adam 3:1, Obešlo Josef ml. 1:2, Brožík Karel 1:2, Mejsnar František 4:0, body hostů: Kaucký Jakub 2:2, Přída Kryštof 0:4, Beran Matěj 1:2, Beran Tomáš 2:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Sokol Roztoky 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stránský Michal 1:0, Blažek Jan 2:0, Košák Vojtěch 2:0, Bukovský Radek 1:0, WO 3:0, body hostů: Levenec Petr 0:2, Zika Ondřej 0:2, Ghariani Sebastian 0:2, WO 0:3), TTC Litoměřice B - SK Štětí 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrnčíř Jan 3:0, Skokan Viktor 2:0, Kopecký Filip 1:2, Hruška Václav ml. 2:1, body hostů: Dudek Jaroslav 1:2, Líska Tomáš 2:1, Dvořák Milan 0:3, Novák Libor 0:2), TTC Ústí nad Labem A - TTC Ústí nad Labem B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Weichart Martin 1:3, Seibert Karel 2:2, Budinský Petr 2:2, Sklenář Michal 3:1, body hostů: Hybler Martin 3:1, Šulc Daniel 1:3, Fiklík Michael 2:2, Vaniš Marek 2:2), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - SKST Baník Most 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Jan ml. 2:2, Čeřovský Petr st. 2:2, Šťastný Vladislav 1:2, Vilímek Miroslav 4:0, body hostů: Bořík Milan 2:2, Bíma Miroslav 3:1, Macháček Jan 1:3, Žielinský Tomáš 0:3), TJ Střížkov - TJ Lomnice 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kočvara Martin 2:0, Pych Luděk ml. 1:1, Provazník Petr 1:0, De Filippo Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Šindelář Kamil 1:2, Kupčík Albert 0:2, Majer Vlastimil 0:2, WO 0:3),
21. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha F - TJ Střížkov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přída Kryštof 2:0, Beran Matěj 2:0, Suvorov Maxim 2:1, Kaucký Jakub 2:0, body hostů: De Filippo Martin 0:3, Pych Luděk ml. 0:2, Kočvara Martin 1:1, Urban Oto 0:2), TJ Sokol Roztoky - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirásek Jiří 0:2, Ghariani Sebastian 0:2, Levenec Petr 1:2, Zika Ondřej 1:2, body hostů: Vilímek Miroslav 3:0, Sedláček Jan ml. 2:1, Čeřovský Petr st. 2:0, Šťastný Vladislav 1:1), SKST Baník Most - TTC Ústí nad Labem A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žielinský Tomáš 1:3, Bíma Miroslav 2:1, Macháček Jan 3:0, Bořík Milan 3:1, body hostů: Budinský Petr 1:3, Seibert Karel 1:3, Sklenář Michal 1:2, Votava Milan 2:1), TJ Lomnice - TTC Litoměřice B 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kupčík Albert 0:3, Zima Jiří 0:3, Šindelář Kamil 3:0, WO 3:3, body hostů: Hruška Václav ml. 2:1, Skokan Viktor 2:1, Kopecký Filip 2:1, WO 3:3), SK Štětí - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Libor 3:1, Dvořák Milan 0:4, Dudek Jaroslav 1:3, Líska Tomáš 4:0, body hostů: Bukovský Radek 2:2, Košák Vojtěch 1:3, Blažek Jan 2:2, Stránský Michal 3:1), TTC Ústí nad Labem B - SKST Liberec E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaniš Marek 2:2, Kroupa Tomáš 2:1, Nechyba Zdeněk ml. 1:2, Hybler Martin 3:1, body hostů: Brožík Karel 1:3, Obešlo Josef ml. 1:3, Zikmund Adam 1:2, Mejsnar František 3:0),
22. kolo:
TJ Sokol Roztoky - TJ Střížkov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levenec Petr 1:2, Špaček Michal 3:1, Ghariani Sebastian 0:4, Zika Ondřej 2:2, WO 1:0, body hostů: De Filippo Martin 3:1, Kočvara Martin 2:1, Pych Luděk ml. 3:1, Provazník Petr 1:3, WO 0:1), SF SKK EL Niňo Praha F - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přída Kryštof 1:1, Suvorov Maxim 0:2, Beran Matěj 0:3, Beran Tomáš 1:2, body hostů: Vilímek Miroslav 3:0, Sedláček Jan ml. 3:0, Čeřovský Petr st. 2:0, Šťastný Vladislav 0:2), TJ Lomnice - TTC Ústí nad Labem A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupčík Albert 0:3, Zima Jiří 1:1, Sankot Luděk 1:2, Šindelář Kamil 1:2, body hostů: Seibert Karel 3:0, Votava Milan 2:1, Sklenář Michal 2:1, Budinský Petr 1:1), SKST Baník Most - TTC Litoměřice B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macháček Jan 3:0, Bíma Miroslav 2:1, Bořík Milan 2:1, WO 2:3, body hostů: Skokan Viktor 0:3, Boháč Dominik 0:3, Hruška Václav ml. 2:1, WO 3:2), TTC Ústí nad Labem B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fiklík Michael 1:2, Vaniš Marek 1:1, Kroupa Tomáš 1:2, WO 0:4, body hostů: Bukovský Radek 3:0, Košák Vojtěch 1:1, Blažek Jan 1:1, Stránský Michal 0:1, WO 4:0), SK Štětí - SKST Liberec E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 3:1, Dvořák Milan 1:3, Dudek Jaroslav 0:4, Líska Tomáš 3:1, body hostů: Obešlo Josef ml. 1:3, Brožík Karel 2:2, Zikmund Adam 3:1, Mejsnar František 3:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 0:9wo,
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 9:0wo,
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TJ Sokol Mnichovo Hradiště -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline