Výsledky do novin
3. liga mužů skupina C
1. kolo:
DTJ Hradec Králové C - TJ Slovan Broumov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Málek Daniel 1:2, Pozník David 0:2, Slavík Libor 3:0, Lučan Martin 3:0, Sánchez Javier Francisco 1:0, body hostů: Gombarčík Karel ml. 1:2, Piesla Tomasz 1:2, Vodal Vladimír 1:2, Kollert David 1:2), SKST Liberec D - TJ Sokol Stará Paka 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaněra Jan 2:2, Protiva Martin 2:2, Huk Martin 1:3, Protiva Luboš 2:2, body hostů: Vajgl Pavel 4:0, Dlabola Petr 4:0, Herber Jan 0:4, Pánek Tomáš 1:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Loko Depo Liberec 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rose Radek 3:1, Bradáč Petr 1:3, Ježek Michal 1:2, Šilhán Josef 1:3, body hostů: Smejkal Tomáš 2:2, Svatoš Roman 3:1, Pokorný Marcel 3:1, Minář Jiří 1:2), TJ Sokol Chrudim - ST EUROMASTER Kolín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlík Jan ml. 1:3, Charvát Ondřej 4:0, Rubeš Michal 0:4, Bezdíček Martin 3:1, body hostů: Trajhan Miroslav 3:1, Dolejší Stanislav 1:3, Záboj Matěj 2:2, Pilner Jaroslav 2:2), TTC Elizza Praha C - AC Sparta Praha B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daníček Adam 0:2, Kadlec Tomáš 0:2, Kadlec Vít 0:2, Slobodzian Adam 0:2, body hostů: Kuchař Jan 2:0, Hüttl Michal 2:0, Lánský Jakub 2:0, Hájek Michal 2:0), TJ Tesla Pardubice - TJ Jiskra Holice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadleček Radomír 1:2, Merta Jakub 3:0, Stránský Matěj 1:2, Bělohlávek Dominik 4:0, body hostů: Mádlo Martin 2:2, Jelínek Michal 1:2, Kuchta Pavel 1:2, Koubek René 0:3),
2. kolo:
DTJ Hradec Králové C - TJ Tesla Pardubice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lučan Martin 3:1, Málek Daniel 1:3, Pozník David 1:1, Foff Miroslav st. 2:2, Slavík Libor 1:1, body hostů: Merta Jakub 4:0, Stránský Matěj 0:4, Šimonek Petr 3:1, Lukeš Marek 1:3), TJ Slovan Broumov - TJ Jiskra Holice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piesla Tomasz 2:2, Vodal Vladimír 1:2, Kollert David 1:2, Gombarčík Karel ml. 1:3, body hostů: Kuchta Pavel 3:1, Jelínek Michal 4:0, Koubek René 2:1, Zajíček Miroslav 0:3), SKST Liberec D - TTC Elizza Praha C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mečl Jan ml. 2:0, Fabíni Marek 1:1, Protiva Martin 3:0, Protiva Luboš 2:0, body hostů: Kadlec Vít 1:2, Juhasz Martin 0:2, Čenovský David 0:2, Kučala Viktor 0:2), TJ Sokol Stará Paka - AC Sparta Praha B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pánek Tomáš 0:3, Šajner Lubomír 2:1, Vajgl Pavel 3:0, Dlabola Petr 3:0, body hostů: Kubát Jan ml. 2:1, Lánský Jakub 0:3, Hüttl Michal 1:2, Stano Peter 1:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Sokol Chrudim 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bradáč Petr 1:0, Rose Radek 2:0, Šilhán Josef 3:0, Švácha Ondřej 0:1, WO 3:0, body hostů: Rubeš Michal 0:3, Joska Vojtěch 0:2, Rohlík Jan ml. 1:1, WO 0:3), Loko Depo Liberec - ST EUROMASTER Kolín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Marcel 3:1, Minář Jiří 1:3, Zdvihal Radek 0:4, Smejkal Tomáš 3:1, body hostů: Trajhan Miroslav 2:2, Dolejší Stanislav 4:0, Záboj Matěj 1:3, Pilner Jaroslav 2:2),
3. kolo:
DTJ Hradec Králové C - TJ Jiskra Holice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lučan Martin 3:1, Pozník David 2:2, Málek Daniel 1:2, Slavík Libor 3:1, body hostů: Mádlo Martin 3:1, Jelínek Michal 3:1, Koubek René 0:4, Kuchta Pavel 0:3), TJ Slovan Broumov - TJ Tesla Pardubice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piesla Tomasz 1:3, Vodal Vladimír 0:3, Kollert David 2:1, Gombarčík Karel ml. 2:2, body hostů: Merta Jakub 4:0, Šimonek Petr 3:1, Lukeš Marek 0:3, Stránský Matěj 2:1), SKST Liberec D - AC Sparta Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Protiva Martin 3:1, Mečl Jan ml. 0:4, Fabíni Marek 4:0, Protiva Luboš 1:3, body hostů: Lánský Jakub 1:3, Hüttl Michal 2:2, Kubát Jan ml. 3:1, Stano Peter 2:2), TJ Sokol Stará Paka - TTC Elizza Praha C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pánek Tomáš 0:4, Šajner Lubomír 2:2, Vajgl Pavel 3:0, Dlabola Petr 3:1, body hostů: Marat Petr 3:1, Lamr Martin 2:2, Čenovský David 1:3, Daníček Adam 1:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - ST EUROMASTER Kolín B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Michal 0:4, Bradáč Petr 2:1, Rose Radek 3:0, Švácha Ondřej 0:2, Šilhán Josef 0:2, body hostů: Trajhan Miroslav 2:2, Dolejší Stanislav 3:1, Záboj Matěj 2:1, Pilner Jaroslav 2:1), Loko Depo Liberec - TJ Sokol Chrudim 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Minář Jiří 3:0, Regner Michal 1:2, Zdvihal Radek 1:2, Smejkal Tomáš 3:0, body hostů: Bezdíček Martin 2:1, Rohlík Jan ml. 2:1, Šindelář Pavel 0:3, Rubeš Michal 0:3),
4. kolo:
TJ Tesla Pardubice - TJ Sokol Chrudim 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudýn Petr 1:3, Lukeš Marek 2:2, Kadleček Radomír 0:4, Merta Jakub 4:0, body hostů: Bezdíček Martin 3:1, Rohlík Jan ml. 2:2, Charvát Ondřej 2:2, Šindelář Pavel 2:2), TJ Jiskra Holice - ST EUROMASTER Kolín B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koubek René 0:4, Jelínek Michal 4:0, Kuchta Pavel 2:2, Mádlo Martin 1:3, body hostů: Trajhan Miroslav 3:1, Dolejší Stanislav 3:1, Záboj Matěj 1:3, Pilner Jaroslav 2:2), TTC Elizza Praha C - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Petr 2:2, Thang Do Trong 4:0, Kadlec Vít 1:3, Marat Petr 1:3, body hostů: Rose Radek 3:1, Šilhán Josef 2:2, Bradáč Petr 3:1, Ježek Michal 0:4), AC Sparta Praha B - Loko Depo Liberec 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubát Jan ml. 2:1, Hájek Michal 3:0, Hüttl Michal 0:3, Lánský Jakub 3:1, body hostů: Smejkal Tomáš 1:3, Svatoš Roman 1:2, Pokorný Marcel 3:0, Minář Jiří 0:3), DTJ Hradec Králové C - SKST Liberec D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Libor 2:2, Foff Miroslav st. 1:3, Pozník David 2:2, Lučan Martin 2:2, body hostů: Fabíni Marek 4:0, Protiva Martin 0:4, Protiva Luboš 3:1, Mečl Jan ml. 2:2), TJ Slovan Broumov - TJ Sokol Stará Paka 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piesla Tomasz 1:2, Kollert David 0:2, Vodal Vladimír 1:2, Gombarčík Karel ml. 0:1, WO 0:2, body hostů: Dlabola Petr 3:0, Vajgl Pavel 2:0, Šajner Lubomír 1:1, Pánek Tomáš 1:1, WO 2:0),
5. kolo:
TJ Tesla Pardubice - ST EUROMASTER Kolín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadleček Radomír 2:2, Lukeš Marek 0:4, Marel David 1:3, Merta Jakub 4:0, body hostů: Trajhan Miroslav 3:1, Dolejší Stanislav 1:3, Záboj Matěj 2:2, Pilner Jaroslav 3:1), TJ Jiskra Holice - TJ Sokol Chrudim 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchta Pavel 2:0, Mádlo Martin 2:0, Koubek René 2:1, Jelínek Michal 2:0, body hostů: Bezdíček Martin 0:3, Rohlík Jan ml. 1:1, Charvát Ondřej 0:2, Rubeš Michal 0:2), TTC Elizza Praha C - Loko Depo Liberec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Vít 3:1, Slobodzian Adam 0:4, Dvořák Petr 3:1, Šejvl Jakub 3:1, body hostů: Smejkal Tomáš 1:3, Pokorný Marcel 4:0, Svatoš Roman 1:3, Minář Jiří 1:3), AC Sparta Praha B - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Michal 1:0, Kuchař Jan 2:1, Lánský Jakub 0:3, Kubát Jan ml. 4:0, Hüttl Michal 1:1, body hostů: Rose Radek 2:2, Šilhán Josef 1:2, Bradáč Petr 2:1, Ježek Michal 0:3), DTJ Hradec Králové C - TJ Sokol Stará Paka 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lučan Martin 2:2, Sánchez Javier Francisco 2:2, Pozník David 2:2, Slavík Libor 2:2, body hostů: Dlabola Petr 4:0, Vajgl Pavel 4:0, Pánek Tomáš 0:4, Herber Jan 0:4), TJ Slovan Broumov - SKST Liberec D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Piesla Tomasz 1:2, Brzecki Pawel 0:2, Vodal Vladimír 1:2, Kollert David 1:2, body hostů: Mečl Jan ml. 1:2, Protiva Martin 2:1, Protiva Luboš 3:0, Fabíni Marek 2:0),
6. kolo:
SKST Liberec D - TJ Tesla Pardubice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Protiva Martin 3:1, Mečl Jan ml. 0:4, Kaněra Jan 2:1, Protiva Luboš 1:3, body hostů: Merta Jakub 4:0, Šimonek Petr 2:2, Stránský Matěj 2:2, Kadleček Radomír 1:2), TJ Sokol Stará Paka - TJ Jiskra Holice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pánek Tomáš 1:3, Šajner Lubomír 0:3, Vajgl Pavel 2:1, Dlabola Petr 2:2, body hostů: Jelínek Michal 4:0, Mádlo Martin 2:2, Kuchta Pavel 2:1, Koubek René 1:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - DTJ Hradec Králové C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bradáč Petr 4:0, Šilhán Josef 1:3, Rose Radek 3:1, Švácha Ondřej 0:4, body hostů: Slavík Libor 2:2, Sánchez Javier Francisco 2:2, Pozník David 2:2, Málek Daniel 2:2), Loko Depo Liberec - TJ Slovan Broumov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Marcel 2:0, Svatoš Roman 2:0, Minář Jiří 2:0, Smejkal Tomáš 2:0, body hostů: Gombarčík Karel ml. 0:2, Piesla Tomasz 0:2, Kollert David 0:2, Vodal Vladimír 0:2), TJ Sokol Chrudim - TTC Elizza Praha C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlík Jan ml. 1:2, Rubeš Michal 2:1, Charvát Ondřej 2:1, Bezdíček Martin 4:0, body hostů: Kadlec Vít 0:4, Dvořák Petr 0:3, Šedivý Zdeněk 2:1, Marat Petr 2:1), ST EUROMASTER Kolín B - AC Sparta Praha B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dolejší Stanislav 0:2, Záboj Matěj 0:2, Jindra Josef 0:1, Trajhan Miroslav 1:1, Zaplatílek Ctibor 0:2, body hostů: Kreder Benjamin 3:0, Kuchař Jan 2:0, Hájek Michal 1:1, Hüttl Michal 2:0),
7. kolo:
SKST Liberec D - TJ Jiskra Holice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Protiva Luboš 1:3, Kaněra Jan 2:2, Mečl Jan ml. 2:1, Protiva Martin 4:0, body hostů: Jelínek Michal 3:1, Mádlo Martin 2:2, Kuchta Pavel 0:4, Koubek René 1:2), TJ Sokol Stará Paka - TJ Tesla Pardubice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herber Jan 0:2, Vajgl Pavel 0:2, Šajner Lubomír 0:3, Dlabola Petr 1:1, body hostů: Bělohlávek Dominik 3:0, Šimonek Petr 2:0, Merta Jakub 2:0, Stránský Matěj 1:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Slovan Broumov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bradáč Petr 3:1, Rose Radek 3:1, Šilhán Josef 3:1, Švácha Ondřej 0:4, body hostů: Gombarčík Karel ml. 2:2, Piesla Tomasz 3:1, Vodal Vladimír 1:3, Kollert David 1:3), Loko Depo Liberec - DTJ Hradec Králové C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokorný Marcel 2:2, Svatoš Roman 3:1, Minář Jiří 2:2, Smejkal Tomáš 3:1, body hostů: Slavík Libor 2:2, Sánchez Javier Francisco 3:1, Pozník David 1:3, Málek Daniel 0:4), TJ Sokol Chrudim - AC Sparta Praha B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rubeš Michal 0:2, Charvát Ondřej 1:2, Bezdíček Martin 2:0, Foltýn Lukáš 0:2, WO 0:2, body hostů: Kuchař Jan 2:0, Hájek Michal 2:1, Hüttl Michal 1:1, Kreder Benjamin 1:1, WO 2:0), ST EUROMASTER Kolín B - TTC Elizza Praha C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záboj Matěj 2:1, Dolejší Stanislav 2:1, Jindra Josef 0:1, Trajhan Miroslav 4:0, Zaplatílek Ctibor 1:1, body hostů: Dvořák Petr 3:1, Slobodzian Adam 0:3, Kadlec Vít 1:2, Juhasz Martin 0:3),
8. kolo:
TJ Tesla Pardubice - TTC Elizza Praha C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stránský Matěj 0:3, Šimonek Petr 1:2, Kadleček Radomír 2:1, Merta Jakub 3:1, Lukeš Marek 0:1, body hostů: Šedivý Zdeněk 4:0, Dvořák Petr 1:3, Kadlec Vít 1:2, Marat Petr 2:1), TJ Jiskra Holice - AC Sparta Praha B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koubek René 1:2, Dufek Lukáš 0:3, Kuchta Pavel 1:2, Mádlo Martin 2:1, body hostů: Hájek Michal 2:1, Kuchař Jan 3:0, Lánský Jakub 1:1, Hüttl Michal 2:1, Kubát Jan ml. 0:1), DTJ Hradec Králové C - TJ Sokol Chrudim 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foff Miroslav st. 1:3, Slavík Libor 4:0, Málek Daniel 1:3, Lučan Martin 3:1, body hostů: Bezdíček Martin 3:1, Rubeš Michal 2:2, Charvát Ondřej 1:3, Hanousek Ondřej 1:3), TJ Slovan Broumov - ST EUROMASTER Kolín B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piesla Tomasz 1:2, Kollert David 0:3, Vodal Vladimír 1:2, Gombarčík Karel ml. 1:2, body hostů: Trajhan Miroslav 3:0, Dolejší Stanislav 3:0, Záboj Matěj 2:1, Zaplatílek Ctibor 1:2), SKST Liberec D - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaněra Jan 4:0, Protiva Luboš 1:2, Protiva Martin 2:1, Fabíni Marek 2:2, body hostů: Bradáč Petr 2:2, Rose Radek 2:2, Šilhán Josef 1:2, Ježek Michal 0:3), TJ Sokol Stará Paka - Loko Depo Liberec 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krtička Luboš 0:4, Šajner Lubomír 1:3, Vajgl Pavel 3:1, Dlabola Petr 4:0, body hostů: Pokorný Marcel 2:2, Svatoš Roman 2:2, Minář Jiří 2:2, Zdvihal Radek 2:2),
9. kolo:
TJ Tesla Pardubice - AC Sparta Praha B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merta Jakub 3:1, Kadleček Radomír 0:3, Stránský Matěj 0:3, Šimonek Petr 2:2, body hostů: Hájek Michal 3:1, Kuchař Jan 4:0, Lánský Jakub 1:2, Hüttl Michal 0:2, Kubát Jan ml. 1:0), TJ Jiskra Holice - TTC Elizza Praha C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Lukáš 2:2, Mádlo Martin 3:1, Koubek René 1:3, Kuchta Pavel 1:3, body hostů: Šedivý Zdeněk 4:0, Dvořák Petr 3:1, Kadlec Vít 1:3, Marat Petr 1:3), DTJ Hradec Králové C - ST EUROMASTER Kolín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lučan Martin 3:1, Sánchez Javier Francisco 3:1, Málek Daniel 0:4, Slavík Libor 1:3, body hostů: Trajhan Miroslav 3:1, Dolejší Stanislav 2:2, Záboj Matěj 3:1, Zaplatílek Ctibor 1:3), TJ Slovan Broumov - TJ Sokol Chrudim 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Piesla Tomasz 3:1, Kollert David 0:3, Vodal Vladimír 0:3, Gombarčík Karel ml. 3:1, body hostů: Charvát Ondřej 2:2, Bezdíček Martin 4:0, Rubeš Michal 1:2, Hanousek Ondřej 1:2), SKST Liberec D - Loko Depo Liberec 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabini Jan 1:3, Protiva Luboš 2:2, Mečl Jan ml. 1:2, Protiva Martin 4:0, body hostů: Smejkal Tomáš 2:2, Pokorný Marcel 3:1, Svatoš Roman 2:2, Minář Jiří 0:3), TJ Sokol Stará Paka - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krtička Luboš 1:1, Šajner Lubomír 2:0, Vajgl Pavel 3:0, Dlabola Petr 2:0, body hostů: Rose Radek 0:3, Šilhán Josef 0:2, Ježek Michal 0:2, Louda Jiří 1:1),
10. kolo:
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Tesla Pardubice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhán Josef 1:3, Rose Radek 2:2, Švácha Ondřej 0:3, Bradáč Petr 3:1, body hostů: Merta Jakub 4:0, Šimonek Petr 2:2, Stránský Matěj 2:2, Kadleček Radomír 1:2), Loko Depo Liberec - TJ Jiskra Holice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Marcel 3:0, Svatoš Roman 1:2, Minář Jiří 2:1, Smejkal Tomáš 3:0, body hostů: Mádlo Martin 1:2, Jelínek Michal 2:1, Koubek René 0:3, Dufek Lukáš 0:3), TJ Sokol Chrudim - SKST Liberec D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Ondřej 1:3, Hanousek Ondřej 1:3, Rubeš Michal 3:1, Bezdíček Martin 2:2, body hostů: Fabíni Marek 3:1, Protiva Martin 3:1, Mečl Jan ml. 0:4, Kaněra Jan 3:1), ST EUROMASTER Kolín B - TJ Sokol Stará Paka 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záboj Matěj 2:2, Dolejší Stanislav 3:1, Zaplatílek Ctibor 1:3, Trajhan Miroslav 3:1, body hostů: Dlabola Petr 2:2, Vajgl Pavel 4:0, Šajner Lubomír 1:3, Krtička Luboš 0:4), TTC Elizza Praha C - DTJ Hradec Králové C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Vít 1:2, Šedivý Zdeněk 3:0, Hlaváček Tomáš 3:0, Dvořák Petr 2:1, body hostů: Lučan Martin 1:2, Pozník David 0:3, Slavík Libor 2:1, Málek Daniel 0:3), AC Sparta Praha B - TJ Slovan Broumov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Panský Lukáš 1:1, Hüttl Michal 2:0, Kubát Jan ml. 3:0, Kuchař Jan 2:0, body hostů: Gombarčík Karel ml. 1:2, Piesla Tomasz 0:2, Vodal Vladimír 0:2, Kollert David 0:2),
11. kolo:
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Jiskra Holice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rose Radek 3:1, Bradáč Petr 1:2, Šilhán Josef 0:3, Švácha Ondřej 1:3, body hostů: Jelínek Michal 2:2, Mádlo Martin 4:0, Dufek Lukáš 2:1, Koubek René 1:2), Loko Depo Liberec - TJ Tesla Pardubice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Marcel 2:1, Svatoš Roman 2:1, Minář Jiří 2:1, Smejkal Tomáš 3:0, body hostů: Merta Jakub 3:0, Šimonek Petr 0:3, Stránský Matěj 0:3, Kadleček Radomír 0:3), TJ Sokol Chrudim - TJ Sokol Stará Paka 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šindelář Pavel 0:3, Charvát Ondřej 0:3, Rubeš Michal 3:0, Bezdíček Martin 1:2, Hanousek Ondřej 0:1, body hostů: Dlabola Petr 3:1, Vajgl Pavel 2:1, Šajner Lubomír 1:2, Kohout Pavel 3:0), ST EUROMASTER Kolín B - SKST Liberec D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zaplatílek Ctibor 2:0, Dolejší Stanislav 1:3, Jindra Josef 0:4, Záboj Matěj 3:1, Trajhan Miroslav 2:0, body hostů: Mečl Jan ml. 1:3, Fabíni Marek 2:2, Protiva Martin 3:1, Kaněra Jan 2:2), TTC Elizza Praha C - TJ Slovan Broumov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Vít 1:1, Šedivý Zdeněk 2:0, Dušek Jan 3:0, Dvořák Petr 2:0, body hostů: Gombarčík Karel ml. 1:2, Piesla Tomasz 0:2, Kollert David 0:2, Vodal Vladimír 0:2), AC Sparta Praha B - DTJ Hradec Králové C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Michal 2:0, Lánský Jakub 1:1, Kubát Jan ml. 2:1, Kuchař Jan 3:0, body hostů: Slavík Libor 0:3, Lučan Martin 2:1, Málek Daniel 0:2, Mrázek Jiří 0:2),
12. kolo:
TJ Slovan Broumov - DTJ Hradec Králové C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piesla Tomasz 2:1, Kollert David 0:3, Vodal Vladimír 0:3, Gombarčík Karel ml. 1:2, body hostů: Lučan Martin 2:1, Slavík Libor 3:0, Sánchez Javier Francisco 3:0, Málek Daniel 1:2), TJ Sokol Stará Paka - SKST Liberec D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pánek Tomáš 0:4, Šajner Lubomír 1:3, Vajgl Pavel 4:0, Dlabola Petr 2:2, body hostů: Fabíni Marek 2:2, Waldhauser Štěpán 2:2, Kaněra Jan 2:2, Protiva Martin 3:1), Loko Depo Liberec - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svatoš Roman 2:1, Pokorný Marcel 2:1, Minář Jiří 2:1, Smejkal Tomáš 3:0, body hostů: Bradáč Petr 2:1, Rose Radek 1:2, Ježek Michal 0:3, Švácha Ondřej 0:3), ST EUROMASTER Kolín B - TJ Sokol Chrudim 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Miffek Daniel 2:2, Dolejší Stanislav 2:2, Záboj Matěj 1:3, Trajhan Miroslav 4:0, body hostů: Rubeš Michal 1:3, Charvát Ondřej 2:2, Bezdíček Martin 3:1, Hanousek Ondřej 1:3), AC Sparta Praha B - TTC Elizza Praha C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kreder Benjamin 2:0, Hájek Michal 2:0, Hüttl Michal 2:0, Lánský Jakub 2:0, body hostů: Dvořák Petr 0:2, Daníček Adam 0:2, Juhasz Martin 0:2, Kučala Viktor 0:2), TJ Jiskra Holice - TJ Tesla Pardubice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek René 2:2, Kuchta Pavel 0:3, Jelínek Michal 2:1, Mádlo Martin 1:3, body hostů: Šimonek Petr 2:2, Merta Jakub 4:0, Kadleček Radomír 1:2, Stránský Matěj 2:1),
13. kolo:
TJ Tesla Pardubice - DTJ Hradec Králové C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merta Jakub 3:0, Stránský Matěj 1:2, Kadleček Radomír 1:2, Šimonek Petr 4:0, body hostů: Sánchez Javier Francisco 1:3, Lučan Martin 1:2, Slavík Libor 1:2, Mrázek Jiří 1:2), TJ Jiskra Holice - TJ Slovan Broumov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koubek René 2:0, Mádlo Martin 2:0, Jelínek Michal 2:0, Kuchta Pavel 2:0, body hostů: Gombarčík Karel ml. 0:2, Piesla Tomasz 0:2, Brzecki Pawel 0:2, Gombarčík Karel st. 0:2), TTC Elizza Praha C - SKST Liberec D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Petr 2:0, Hlaváček Tomáš 2:0, Rochowanski Pavel 3:0, Kučala Viktor 0:1, Šedivý Zdeněk 2:0, body hostů: Waldhauser Štěpán 0:3, Fabíni Marek 0:3, Kaněra Jan 0:2, Protiva Martin 1:1), AC Sparta Praha B - TJ Sokol Stará Paka 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Michal 3:1, Hüttl Michal 2:1, Lánský Jakub 2:1, Kuchař Jan 2:2, body hostů: Vajgl Pavel 4:0, Dlabola Petr 0:4, Kohout Pavel 1:2, Šajner Lubomír 0:3), TJ Sokol Chrudim - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rohlík Jan ml. 2:1, Charvát Ondřej 0:2, Dostál Jan 2:1, Bezdíček Martin 3:1, Rubeš Michal 1:0, body hostů: Rose Radek 2:2, Bradáč Petr 3:0, Šilhán Josef 0:3, Švácha Ondřej 0:3), ST EUROMASTER Kolín B - Loko Depo Liberec 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindra Josef 1:1, Dolejší Stanislav 2:2, Zaplatílek Ctibor 2:1, Miffek Daniel 4:0, Záboj Matěj 0:2, body hostů: Zdvihal Radek 0:4, Minář Jiří 2:2, Pokorný Marcel 2:2, Svatoš Roman 2:1),
14. kolo:
TJ Jiskra Holice - DTJ Hradec Králové C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek René 1:2, Mádlo Martin 0:2, Kuchta Pavel 0:3, Jelínek Michal 1:2, body hostů: Sánchez Javier Francisco 3:0, Slavík Libor 2:1, Lučan Martin 3:0, Málek Daniel 1:1), TJ Tesla Pardubice - TJ Slovan Broumov 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merta Jakub 2:0, Stránský Matěj 2:0, Kadleček Radomír 3:0, Šimonek Petr 1:0, Lukeš Marek 1:0, body hostů: Gombarčík Karel ml. 0:3, Piesla Tomasz 0:2, Vodal Vladimír 0:2, Brzecki Pawel 0:2), AC Sparta Praha B - SKST Liberec D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hüttl Michal 1:3, Stano Peter 2:2, Lánský Jakub 2:1, Hájek Michal 3:1, body hostů: Kaněra Jan 3:1, Protiva Luboš 2:2, Mečl Jan ml. 0:4, Fabíni Marek 2:1), TTC Elizza Praha C - TJ Sokol Stará Paka 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dušek Jan 2:2, Lamr Martin 1:3, Dvořák Petr 2:2, Šedivý Zdeněk 4:0, body hostů: Vajgl Pavel 2:2, Dlabola Petr 2:2, Šajner Lubomír 2:2, Krtička Luboš 1:3), ST EUROMASTER Kolín B - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záboj Matěj 2:2, Pusch František 2:2, Zaplatílek Ctibor 1:2, Miffek Daniel 4:0, body hostů: Bradáč Petr 3:1, Rose Radek 3:1, Šilhán Josef 0:4, Švácha Ondřej 0:3), TJ Sokol Chrudim - Loko Depo Liberec 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlík Jan ml. 2:1, Bezdíček Martin 3:1, Rubeš Michal 1:2, Dostál Jan 2:2, Charvát Ondřej 1:0, body hostů: Svatoš Roman 3:1, Pokorný Marcel 3:1, Minář Jiří 0:4, Zdvihal Radek 0:3),
15. kolo:
TJ Sokol Chrudim - TJ Tesla Pardubice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlík Jan ml. 0:3, Dostál Jan 2:1, Rubeš Michal 0:3, Bezdíček Martin 2:2, body hostů: Merta Jakub 4:0, Kadleček Radomír 1:2, Šimonek Petr 3:0, Stránský Matěj 1:2), ST EUROMASTER Kolín B - TJ Jiskra Holice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záboj Matěj 3:1, Dolejší Stanislav 2:2, Zaplatílek Ctibor 0:3, Kostelník Lukáš 4:0, body hostů: Mádlo Martin 3:1, Jelínek Michal 1:3, Koubek René 1:3, Kuchta Pavel 1:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TTC Elizza Praha C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bradáč Petr 4:0, Šilhán Josef 2:2, Švácha Ondřej 1:2, Rose Radek 1:3, body hostů: Šedivý Zdeněk 3:1, Dvořák Petr 2:2, Marat Petr 1:3, Píša Radovan 1:2), Loko Depo Liberec - AC Sparta Praha B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svatoš Roman 2:1, Minář Jiří 0:3, Pokorný Marcel 1:2, Smejkal Tomáš 0:3, body hostů: Kuchař Jan 3:0, Kreder Benjamin 3:0, Lánský Jakub 1:2, Hüttl Michal 2:1), SKST Liberec D - DTJ Hradec Králové C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaněra Jan 3:0, Protiva Martin 2:0, Protiva Luboš 3:0, Fabíni Marek 1:2, body hostů: Sánchez Javier Francisco 0:3, Lučan Martin 1:2, Slavík Libor 1:2, Málek Daniel 0:2), TJ Sokol Stará Paka - TJ Slovan Broumov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herber Jan 0:2, Šajner Lubomír 2:0, Vajgl Pavel 3:0, Dlabola Petr 3:0, body hostů: Brzecki Pawel 1:2, Gombarčík Karel ml. 0:3, Kollert David 0:2, Piesla Tomasz 1:1),
16. kolo:
ST EUROMASTER Kolín B - TJ Tesla Pardubice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záboj Matěj 1:2, Dolejší Stanislav 2:1, Zaplatílek Ctibor 1:2, Kostelník Lukáš 4:0, body hostů: Merta Jakub 3:1, Kadleček Radomír 0:3, Šimonek Petr 1:2, Stránský Matěj 1:2), TJ Sokol Chrudim - TJ Jiskra Holice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bezdíček Martin 2:1, Rohlík Jan ml. 0:3, Šindelář Pavel 1:2, Rubeš Michal 1:2, body hostů: Jelínek Michal 2:1, Mádlo Martin 2:1, Kuchta Pavel 3:0, Koubek René 1:2), Loko Depo Liberec - TTC Elizza Praha C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svatoš Roman 0:3, Smejkal Tomáš 2:1, Minář Jiří 0:3, Pokorný Marcel 1:2, body hostů: Dvořák Petr 2:1, Šejvl Jakub 1:2, Rochowanski Pavel 3:0, Šedivý Zdeněk 3:0), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - AC Sparta Praha B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bradáč Petr 2:1, Šilhán Josef 0:3, Švácha Ondřej 0:3, Rose Radek 2:1, body hostů: Kuchař Jan 3:0, Kreder Benjamin 3:0, Lánský Jakub 1:2, Hüttl Michal 1:2), TJ Sokol Stará Paka - DTJ Hradec Králové C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herber Jan 0:3, Šajner Lubomír 3:1, Vajgl Pavel 4:0, Dlabola Petr 2:2, Krtička Luboš 0:1, body hostů: Sánchez Javier Francisco 3:1, Lučan Martin 1:3, Slavík Libor 1:3, Málek Daniel 2:2), SKST Liberec D - TJ Slovan Broumov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaněra Jan 3:0, Protiva Martin 2:0, Protiva Luboš 3:0, Mečl Jan ml. 0:3, body hostů: Gombarčík Karel ml. 0:3, Piesla Tomasz 1:2, Kollert David 1:2, Brzecki Pawel 1:1),
17. kolo:
TJ Tesla Pardubice - SKST Liberec D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Matěj 3:0, Merta Jakub 2:1, Kadleček Radomír 2:1, Šimonek Petr 2:1, body hostů: Kaněra Jan 1:2, Protiva Luboš 1:2, Fabíni Marek 1:2, Waldhauser Štěpán 0:3), TJ Jiskra Holice - TJ Sokol Stará Paka 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchta Pavel 2:0, Dufek Lukáš 2:0, Mádlo Martin 3:0, Jelínek Michal 1:1, body hostů: Budina Martin 0:3, Šajner Lubomír 0:2, Dlabola Petr 1:1, Vajgl Pavel 0:2), DTJ Hradec Králové C - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lučan Martin 3:0, Málek Daniel 0:2, Pozník David 2:1, Slavík Libor 3:0, Chládek Martin 1:0, body hostů: Rose Radek 2:1, Šilhán Josef 1:2, Švácha Ondřej 0:3, Daníček Radek 0:3), TJ Slovan Broumov - Loko Depo Liberec 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piesla Tomasz 0:2, Vodal Vladimír 1:1, Čepelka Jan 0:3, Gombarčík Karel ml. 0:3, body hostů: Pokorný Marcel 2:1, Smejkal Tomáš 3:0, Svatoš Roman 2:0, Minář Jiří 2:0), TTC Elizza Praha C - TJ Sokol Chrudim 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benák Libor 3:0, Šedivý Zdeněk 2:0, Hlaváček Tomáš 3:0, Dvořák Petr 0:3, WO 1:0, body hostů: Steklý Tibor 0:3, Šindelář Pavel 1:2, Rohlík Jan ml. 1:2, Bezdíček Martin 1:1, WO 0:1), AC Sparta Praha B - ST EUROMASTER Kolín B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lánský Jakub 2:2, Hájek Michal 2:2, Hüttl Michal 1:2, Kreder Benjamin 4:0, body hostů: Čamr František 3:1, Miffek Daniel 2:2, Záboj Matěj 1:3, Dolejší Stanislav 0:3),
18. kolo:
TJ Jiskra Holice - SKST Liberec D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchta Pavel 2:2, Koubek René 2:1, Mádlo Martin 2:1, Jelínek Michal 3:1, body hostů: Protiva Luboš 3:1, Fabíni Marek 1:3, Kaněra Jan 1:2, Waldhauser Štěpán 0:3), TJ Tesla Pardubice - TJ Sokol Stará Paka 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merta Jakub 4:0, Stránský Matěj 2:2, Kadleček Radomír 1:2, Šimonek Petr 2:2, body hostů: Dlabola Petr 2:2, Vajgl Pavel 3:1, Šajner Lubomír 1:3, Budina Martin 0:3), TJ Slovan Broumov - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piesla Tomasz 1:3, Vodal Vladimír 2:2, Čepelka Jan 0:3, Gombarčík Karel ml. 3:1, body hostů: Rose Radek 4:0, Šilhán Josef 2:2, Švácha Ondřej 3:1, Daníček Radek 0:3), DTJ Hradec Králové C - Loko Depo Liberec 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Libor 2:2, Pozník David 0:4, Lučan Martin 3:1, Sánchez Javier Francisco 3:1, body hostů: Pokorný Marcel 2:2, Smejkal Tomáš 3:1, Svatoš Roman 2:2, Minář Jiří 1:3), AC Sparta Praha B - TJ Sokol Chrudim 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Michal 2:0, Šenk Jakub 2:0, Lánský Jakub 2:1, Kreder Benjamin 3:0, body hostů: Bezdíček Martin 0:3, Rohlík Jan ml. 1:2, Dostál Jan 0:2, Rubeš Michal 0:2), TTC Elizza Praha C - ST EUROMASTER Kolín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marat Petr 2:2, Šejvl Jakub 2:2, Píša Radovan 1:3, Lamr Martin 2:2, body hostů: Miffek Daniel 1:3, Čamr František 3:1, Dolejší Stanislav 1:3, Záboj Matěj 4:0),
19. kolo:
TTC Elizza Praha C - TJ Tesla Pardubice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marat Petr 2:2, Dvořák Petr 3:1, Píša Radovan 1:3, Benák Libor 2:2, body hostů: Stránský Matěj 0:4, Merta Jakub 4:0, Šimonek Petr 2:0, Lukeš Marek 2:2, Dočkal Radek 0:2), AC Sparta Praha B - TJ Jiskra Holice 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hájek Michal 1:1, Šenk Jakub 0:2, Kreder Benjamin 3:0, Hüttl Michal 2:0, WO 3:0, body hostů: Jelínek Michal 2:1, Mádlo Martin 1:2, Vraštil Lukáš 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Chrudim - DTJ Hradec Králové C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rohlík Jan ml. 2:2, Dostál Jan 2:2, Rubeš Michal 1:2, Bezdíček Martin 3:1, body hostů: Sánchez Javier Francisco 1:3, Slavík Libor 3:1, Pozník David 1:3, Lučan Martin 2:1), ST EUROMASTER Kolín B - TJ Slovan Broumov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dolejší Stanislav 1:2, Zaplatílek Ctibor 1:1, Záboj Matěj 3:0, Čamr František 3:0, body hostů: Gombarčík Karel ml. 2:1, Vodal Vladimír 0:3, Kollert David 0:3, Piesla Tomasz 1:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - SKST Liberec D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rose Radek 1:2, Bradáč Petr 2:1, Švácha Ondřej 0:3, Šilhán Josef 0:1, Louda Jiří 1:2, body hostů: Kaněra Jan 4:0, Mečl Jan ml. 1:2, Protiva Luboš 2:1, Protiva Martin 2:1), Loko Depo Liberec - TJ Sokol Stará Paka 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pokorný Marcel 1:1, Svatoš Roman 0:2, Minář Jiří 3:0, Smejkal Tomáš 2:0, WO 4:0, body hostů: Vajgl Pavel 2:1, Dlabola Petr 1:2, Budina Martin 0:3, WO 0:4),
20. kolo:
AC Sparta Praha B - TJ Tesla Pardubice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Michal 2:1, Hüttl Michal 1:1, Kreder Benjamin 2:1, Lánský Jakub 3:0, body hostů: Merta Jakub 3:0, Lukeš Marek 0:3, Stránský Matěj 0:3, Dočkal Radek 0:2), TTC Elizza Praha C - TJ Jiskra Holice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benák Libor 2:2, Píša Radovan 1:3, Dvořák Petr 3:0, Rochowanski Pavel 3:1, body hostů: Mádlo Martin 2:2, Jelínek Michal 3:1, Kuchta Pavel 0:4, Koubek René 1:2), ST EUROMASTER Kolín B - DTJ Hradec Králové C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záboj Matěj 2:2, Dolejší Stanislav 1:3, Zaplatílek Ctibor 2:2, Čamr František 3:1, body hostů: Slavík Libor 3:1, Sánchez Javier Francisco 2:2, Pozník David 1:3, Chládek Martin 2:2), TJ Sokol Chrudim - TJ Slovan Broumov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šindelář Pavel 1:1, Rubeš Michal 2:0, Bezdíček Martin 2:1, Rohlík Jan ml. 3:0, body hostů: Gombarčík Karel ml. 2:1, Vodal Vladimír 0:3, Kollert David 0:2, Čepelka Jan 0:2), Loko Depo Liberec - SKST Liberec D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Marcel 3:0, Svatoš Roman 2:0, Minář Jiří 1:2, Smejkal Tomáš 3:0, body hostů: Kaněra Jan 1:2, Protiva Luboš 1:2, Mečl Jan ml. 0:3, Huk Martin 0:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Sokol Stará Paka 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rose Radek 1:0, Bradáč Petr 2:0, Šilhán Josef 3:0, Švácha Ondřej 1:0, WO 3:0, body hostů: Dlabola Petr 0:3, Vajgl Pavel 0:2, Herber Jan 0:2, WO 0:3),
21. kolo:
TJ Tesla Pardubice - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Matěj 3:0, Lukeš Marek 0:3, Kadleček Radomír 1:2, Merta Jakub 4:0, body hostů: Bradáč Petr 2:2, Rose Radek 2:1, Šilhán Josef 0:3, Švácha Ondřej 1:2), TJ Jiskra Holice - Loko Depo Liberec 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koubek René 3:0, Mádlo Martin 0:2, Dufek Lukáš 0:3, Kuchta Pavel 2:1, WO 4:0, body hostů: Pokorný Marcel 2:2, Smejkal Tomáš 3:1, Minář Jiří 1:2, WO 0:4), SKST Liberec D - TJ Sokol Chrudim 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabíni Marek 3:0, Kaněra Jan 2:0, Protiva Martin 3:0, Mečl Jan ml. 1:2, body hostů: Bezdíček Martin 0:3, Rohlík Jan ml. 1:2, Rubeš Michal 0:3, Šindelář Pavel 1:1), TJ Sokol Stará Paka - ST EUROMASTER Kolín B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krtička Luboš 2:2, Šajner Lubomír 2:2, Dlabola Petr 2:1, Pánek Tomáš 1:3, body hostů: Dolejší Stanislav 4:0, Záboj Matěj 2:2, Pusch František 2:2, Marat Filip 0:3), DTJ Hradec Králové C - TTC Elizza Praha C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chládek Martin 0:3, Slavík Libor 2:1, Lučan Martin 2:1, Sánchez Javier Francisco 4:0, body hostů: Dvořák Petr 3:1, Čenovský David 0:3, Píša Radovan 1:2, Juhasz Martin 1:2), TJ Slovan Broumov - AC Sparta Praha B 0:10wo,
22. kolo:
TJ Jiskra Holice - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchta Pavel 3:0, Dufek Lukáš 2:1, Vraštil Lukáš 0:3, Mádlo Martin 4:0, body hostů: Bradáč Petr 2:2, Rose Radek 1:2, Šilhán Josef 1:2, Švácha Ondřej 0:3), TJ Tesla Pardubice - Loko Depo Liberec 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Merta Jakub 3:0, Marel David 0:3, Kadleček Radomír 0:3, Lukeš Marek 0:3, WO 5:0, body hostů: Smejkal Tomáš 3:1, Pokorný Marcel 3:1, Minář Jiří 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Stará Paka - TJ Sokol Chrudim 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budina Martin 0:3, Šajner Lubomír 3:0, Krtička Luboš 1:2, Dlabola Petr 1:3, body hostů: Rohlík Jan ml. 2:2, Bezdíček Martin 2:1, Rubeš Michal 3:0, Šindelář Pavel 1:2), SKST Liberec D - ST EUROMASTER Kolín B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Waldhauser Štěpán 3:1, Fabíni Marek 2:1, Protiva Martin 3:0, Mečl Jan ml. 0:2, Kaněra Jan 1:1, body hostů: Dolejší Stanislav 2:2, Zaplatílek Ctibor 1:3, Pusch František 1:2, Marat Filip 1:2), TJ Slovan Broumov - TTC Elizza Praha C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kollert David 1:3, Vodal Vladimír 2:1, Čepelka Jan 1:2, Gombarčík Karel ml. 2:2, body hostů: Dvořák Petr 4:0, Juhasz Martin 1:3, Píša Radovan 3:0, Čenovský David 0:3), DTJ Hradec Králové C - AC Sparta Praha B 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lučan Martin 0:2, Slavík Libor 1:1, Sánchez Javier Francisco 0:3, Chládek Martin 0:3, WO 4:0, body hostů: Hüttl Michal 4:0, Lánský Jakub 2:1, Hájek Michal 3:0, WO 0:4),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
ST EUROMASTER Kolín B - AC Sparta Praha B 9:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Miffek Daniel 2:1, Záboj Matěj 1:2, Dolejší Stanislav 1:2, Čamr František 4:0, body hostů: Kreder Benjamin 3:1, Lánský Jakub 1:2, Hüttl Michal 0:3, Hájek Michal 1:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
AC Sparta Praha B - ST EUROMASTER Kolín B 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lánský Jakub 2:1, Hüttl Michal 1:1, Hájek Michal 2:1, Kreder Benjamin 3:0, body hostů: Čamr František 2:1, Miffek Daniel 1:2, Dolejší Stanislav 0:3, Záboj Matěj 0:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
AC Sparta Praha B - ST EUROMASTER Kolín B 9:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lánský Jakub 3:0, Hüttl Michal 0:3, Hájek Michal 1:2, Kreder Benjamin 4:0, body hostů: Čamr František 2:2, Miffek Daniel 1:2, Záboj Matěj 1:2, Dolejší Stanislav 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy